Új privát üzeneted érkezett!

Hétfőn találkozom az anesztessel, hogy megbeszéljük az EDA kérdését, és az imént "fogadtam fel" szülésznőnek Ignáthné Évát. Fel akartam hívni az Anikót is, hogy köszönjük, de nem őt választottuk, de nem vette fel. Mindegy, ezt a feladatot magam is szívesen eltolnám...
sikati
 
 


Csakegy,
elküldtem a privit!

M kell telefonálnom a Toldi dokinak a mintavétel eredménye miatt,de remélem nem találtak semmit és nem kell vissza mennem a kórházba,majd csak januárban,rákszűrésre!!!
mano83
 
 


Mano: A kaki miatt ne aggódj nálunk is ugyanez van. Teljesen normális. Szonja van, hogy 5 napig is kínlódik. Aztán jól kipakol. Ha meg nem akkor én szélcsővel segíteni szoktam neki és helyreáll a rend. :D
Az iwiw pedig ilyen...engem folyton kidobál :evil:

thenus
 
 

 
 

Thenus,
köszi,már kezdtem tényleg komolyan aggódni!
Kartalon mikor van a búcsú?
mano83
 
 


Sehol senki?
Levit elvitte a mamája sétálni,de már is hiányzik! :cry:
Klauszka,Bogár,jelöltelek titeket iwiwen! :D
mano83
 
 


Sziasztok! Sajnos egész nap nem tudtam jönni, mert sok volt a munka. Most gyorsan próbállak elolvasni benneteket. De már volna is egy kérdésem: Csakegy, hol voltál ilyen extra vizsgálaton? Van olyan hely, ahol csak megmondod, hogy milyen vizsgálatot végezzenek és csak azokon az alkalmakon mész hozzájuk, a többi esetében meg a kórházba? Hű, most ez lehet, hogy nyakatekert volt, de azért remélem értetted. Köszi a válaszod előre is! Hópihe
ha-hópihe
 
 


ha-hópihe:

Én a Czeizelék féle kp-ba mentem az integrált vérvételre is és a 4D uh-ra is (igaz oda nagyon sutyiban... nem árultam el a kórházban, hogy oda is elmentem mert nem bíztam meg bennük eléggé...)... az integrált tesztet viszont a kórházban is elfogadták nálam AFP eredménynek...

a www.downszures.hu oldalon laknak (XIV. Bolgárkerék utca)...

Mondjuk jó drágák, de nekem megért 12e-t a 18. heti UH... a 12. heti után végig azon filóztam, hogy mi mindent nem néztek meg a babán (pl. orrcsont)... és valószínűleg most is hiányérzetem lett volna... a sokmarkeres vizsgálat pedig mégiscsak nagyobb biztonsággal szűri a down-t mint egy sima UH vagy AFP... (csak marha drága ez is... 25e Ft)... arról nem is beszélve, hogy a kórházban valami okból SOHA nem láthatom a babát UH-zás közben (felvenni meg nem veszik fel videókazettára)... ami olyan gáz... engem ez zavar a legjobban...
Vendég
 


Akkor ezek szerint csak ilyen uh. van a kh-ban?
Én eddig 2szer voltam, de sose tudtam nézni a babát a vizsgálat közben, mert csak a dokinak van monitora.
Ha ez így van, lehet, hogy változtatni kéne, nem?
Tényleg jó lenne, ha láthatnánk a picurt uh. közben.
Nem?

Kép
Kép
giga1
 
 


hát ja... engem speciel nagyon zavar, hogy pont az anya nem láthatja a babát... (bezzeg az apajelöltek :) )

Legutóbb a doki hajlandó volt fél percre megmutatni de akkor is gáz...

vagy legalább videó lenne...

lázadni nem lehet? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


sziasztok
most csak kukk
uh-hoz nem nagyon tudok szólni, mert neked a doki a rendelőben csinált mindig és ott kirészleteztük a dolgokat, a 18. hetit is ő csinálta a kórházban..
ez az orrcsont nekem új, én még ilyen adattal nem találkoztam...
czakoca a méhlepényt isa kocsiban szülted meg?
jó éjt
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok!
Bocsánat az eltűnésért, de még most szokjuk a kétgyerekes családok "nyugodt" életét és még nem nagyon van időm gép elé ülni.

Köszönjük szépen mindenkinek a szép szavakat, gratulációkat az óriás lányunkhoz, aki ma már egy hetes, szerencsére vasárnap már hazajöhettünk, elég volt a kórházból és nagoyn hiányzott a fiam és apa, akik ugyan minden nap jöttek látogatni, de amikor elmentek potyogtak a könnyeim, így inkább hazajöttünk.
Lili jól van, nyugis baba, simán tud aludni a bátyja "halk" játéka közben is, és holnap már vihetjük sétálni, így vége a bezártságnak!

A szülésről annyit, hogy ugyan Lili hatalmas méretekkel rendelkezett, (3950 gr, 56 cm, és 37 cm-es fejkörfogat!!!) mégis egy kis gátmetszéssel sikerült megúszni a dolgot, hála érte Surányi doktornak és Ignáthné Évikének, akik olyan nyugodt és biztos hátteret nyújtottak a szülés alatt, nagyon profin összedolgoztak és nekem így a második szülés is hatalmas és nagyon pozitív élmény lehetett. És ami fontos, hogy apa is hazaért a szülés utolsó két órájára, így ott lehetett a lánya érkezésénél is!

Pocakosoknak további jó poackosodást, babázóknak babázást!
Majd igyekszem visszaolvasni és reagálni!!!:D

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Tamesz, gratulálok, majd tegyél fel képet a leánykáról. :)

Nem értem az UH-os aggodalmaitokat, mert nekem a doki mindig a kórházban csinálta, és az első alkalomtól fogva mutogatta a monitort, és magyarázta mit láthatok. Lehet, hogy orvosa válogatja? :shock: Csakegy, szerintem nyugodtan lázadjatok, szóljatok, hogy látni szeretnétek!

Mano: Kartalon nov 19.-én van búcsú, illetve az ahhoz legközelebbi vasárnap. Mért kérded?

thenus
 
 


Thenus, láttalak, hogy megjelöltél, és láttam a fotód is!
Én is teszek már fel oda is másikat magunkról, mert régi, ami fent van. Csak az a gáz, hogy anya mindig a gép másik oldalán van :lol:
Mali, Pilla, Mano titeket is jelöltelek!!!
Giga, ismerem - hivatalból - a cégedet (bár nem dolgozol most :lol: )
Mano, kaki miatt ne aggódj, akár egy hét is eltelik, míg produkálnak a kicsik. Én is megijedtem, mert olyan hirtelen jött a váltás, de aztán normalizálódott az új rendszer. :wink:
én mindösszesen egyszer voltam kórházi uh-on (mindig a magánba jártam EZS-hez, ahol természetes a videofelvétel), de ott is mutatott mindent a dokibácsi. na meg persze én olyan kérdezősfajta vagyok, mindig minden érdekel orvosi témában (is).
Cincérke, mi van Tüncsi szemecskéjével?

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok,

régebben jártam erre, mikor immár 9 hónapos kisfiamat vártuk, azóta sajna kevés időm van, két babszem eléggé lefoglal (másik kismanó 2,5 éves)
Látom sok új tag van azóta, szívesen bekapcsolódnék újra, márcsak azért is mert ahogy beleolvasgattam, terítékre kerülnek szülésen kívül más témák is. :lol:

Ja, és látom hogy vannak csömöriek is.. :lol:

Ha nem zavar senkit, benézek néha.

Gratulálok minden friss anyukának, babaváróknak pedig kitartást kívánok !

Jó éjt, sziasztok

Timi
kismaszat
 
 


sziasztok

én is kistarcsán szültem. remélem nem garagszotok meg ha ide teszek egy kis promó anyagot :)
mindenkinek jó egészséget kivánok
Juszti


Bébiruhák , gyönyörűek , márkásak - Angliából!



Gyönyörű angol babaruhák 0-másfél éves korig

Kedves Anyukák!
Ha érdekel titeket nagyon jó minőségű, márkás angol babaruha kicsikre és nagyobbakra ( Next, George, Mothercare, Early days, gap, 0-1,5 éves korig
Jelezzétek emailben és küldök feltöltésről értesítőt!

Kérem jelezzétek hogy fiú vagy lány ruha érdekel.
Köszönöm a figyelmet
Továbbijó babavárást és babázást kivánok
Szerettel
Lovas Juszti
julovas@vipmail.hu

Kép kép Kép kép Kép kép
juszti75
 
 


Sziasztok!

Thenus,
azért érdekel a búcsú,mert anyuék szoktak járni oda is és mi is néha elnézünk utánuk,hiszen kartal nincs messze tőlünk!

Klauszka,
nekem is így hirtelen ijesztő,hogy nincs kakai,és ez lesz az 5. nap.
Levi apukája meg tiszta ideg,hogy most mi lesz az ő pici fiával,hiába nyugtatgatom! :D
Ott ül Levente mellett és közben bíztatja,hogy "nyomjad picur,nyomjad,apa büszke lesz rád"! :?
Én persze jókat röhögök,mert nagyon vicces! :lol:

Az UH-ról meg csak annyit,hogy nekem a Toldi doki mindíg mutatta a monitort,pedig nem kértem rá.
mano83
 
 


murphyke.
megjelöltelek! :D
mano83
 
 


óó, Tamesz, olyan jó ezt olvasni! Én is ennél a párosnál fogok szülni nem sokára... :)

K.

(nincs kedved részletesebb szüléstörténetet írni?)

Kép

Kép
sikati
 
 


mano: akkor nálunk valszeg az lehetett a bibi, mert nem a Toldi csinálta (ő nem csinálhat genetikai UH-t)... egyszer a Várkonyi volt - ő a végén megmutatta viszont nem adott képet a végén, a 18 hetest pedig Szentirmai(???????? marhára nem emlékszem a nevére, de valami hasonló neve volt)... (az elsőnél Toldi a közelben sem volt mert el kellett rohannia a másodiknál pedig pont sikerült beérnie az UH-ra úgyhogy ott már ő is megsasolta a babát... igaz, csak mint egyszerű szemlélődő :) )

Ezek szerint számíthatok rá, hogy a jövőben az UH-knál Toldi mutatni fogja? - Tényleg... a 18. heti után van még olyan UH amit csak B kategóriás doki csinálhat?
Vendég
 


Csakegy,
a 18. heti Uh-t nekem is Várkonyi csinálta,én csak a 26.héttől voltam a Toldi dokinál,onnantól kezdve mutatta mindíg a monitort.
Szerintem neked is meg fogja mutatni,csak csinálj úgy,mint ha te is akarnád látni és feléd fogja fordítani a monitort.
Legalább is nálam látta,hogy majd' kitekeredik a nyakam és akko egy vigyor mellett odafordította a monitort! :lol:
A második kérdésedre nem igazán tudok válaszolni,de nekem minden UH-t a Toldi csinált (18.hetit kivéve).
mano83
 
 


Sziasztok!

Bogar!
Remelem jol sikerul majd az elso talakozas a dokival! :D Majd jelentkezz hogy mi volt!

En is a korhazba jartam UH-ra!Mindig csinalt az orvos videot!Igaz hogy en ugyeleti idoben jartam,ezert lehetett erre mod,nem kellett kapkodni!

Cs1!
Szerintem kerdezz ra!Nekem nem tunt fel hogy esetleg mas gep lenne azota tehat a lehetoseg megvan ra hogy csinaljanak!
Szentagotai Dr. volt?Nekem anno o csinalta az osszes UH-ot!Mindig megmutatta Marcit!Nagyon rendes volt a terhessegem alatt vegig!(pedig nem adtam neki penzt!)
Orulok hogy jol vagytok es hogy minden rendben van!Megvan mar a neve a kislanynak??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jaja... Szentágotai lehetett...

Mondjuk nem is kapálóztam miatta, mert az előtte való nap volt egy marha hosszú UH (hja... hatalmas plazmaTVre kivetítve :) ) ... ahol szemmel láthatóan gyűlölte a baba az UH visítását + a miatta felmelegedett pocakomat...

Úgyhogy most én sem bántam ha hamar lezavarják a dolgot mert nem akartam kínozni szegényt...

(viszont UH közben legutóbb tutira nem mutatták, pedig nagyon kértem... csak utána egy kis időre... tehát amit én hiányolok az az, hogy az ember egy az egyben végignézhesse mit művel a doki, mikor melyik részét méricskéli stb.)
Vendég
 


Ja... tényleg csináltak videót??? Nekem letagadták, hogy működne a videó!!!!!!

(komolyan... kérnének érte egy -két ezrest mint a többi kórházban és kész... az ember szépen kifizetné, nekik lenne pénzük új videóra ha elromlik a régi aztán viszlát...)
Vendég
 


Czakoca, ha jól emlékszem te keresel keresztelő ruhát:
A Csömöri úton a Sport utcánál van egy gyerekruha készítő: MIKKA ott nézd meg!
De annó mikor én keresztanya lettem, akkor mi oldottuk meg a ruhát nem a szülők!

Kép
tami2900
 
 


Sziasztok!
Én nem tudom, hogy ti hogyan tudtatok sasolni az uh. közben, de én nem tudok, mert eddig (2szer) mindig abba a margaréta (vagy valami virágféle) vizsgálóban voltam, és ott a monitor mögött van a fejem. Le kell feküdni az ágyra kinyújtott lábakkal (ez egyébként nekem baromira kényelmetlen, mert feszül a hasam...), és én nem is tudnám megnézni a monitort, ha akarnám se.
Szóval mit csináljak szerintetek?
Más vizsgálóban máshogy van elhelyezve a monitor?
Én megkérdezem a dokit legközelebb, de szerintem ott nincs túl sok lehetőség ennek a megoldására.
Más kh-ban olyan jól meg van ez oldva, van picike monitor az anyukának is külön.
Kár, hogy itt nincs ilyen.

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Ma voltam az utolsó vércukor kontrollon a kórházban. Találkoztam odabent Malival is. Jól van, már belenyugodott a helyzetbe, hogy akár 3 hetet is bent kell feküdnie. Viszont teljesen feleslegesen feküdt be, mert a diétáját bent nagyon nehezen tudja tartani. A diétás kaja a kórházban olyan amit ő meg sem ehet (pl. reggelire 2 zsemle). Otthonról vitetett be magának kajákat amiket meg is ehet. Magának méri a vércukorszintet, úgy mint otthon.
Hétfőn megyek délelőtt CTG-re és akkor is meglátogatom.
Ha nem találkoznánk már, akkor mindenkinek nagyon kellemes hétvégét kívánok!

Pilla (36+6)
Vendég
 


Na csajok, ma rám is rámijesztett a védőnőm... szerinte be fognak fektetni. Én őszintén remélem, hogy nem.
Az egyetlen gáz ugye a hízásom, bár múlt hét óta egy dekát sem híztam, sőt... na most Surányi vizeletfehérje-ellenőrzést és vérnyomásmérést rendelt - utóbbit én itthon naponta többször intézem, teljesen normális az eredmény, vizeletfehérjét ma kértem a védőnőnél. Fehérje nincs is (!) de talált valami mást, ami rossz májfunkcióra utal, ezért hétfőre beutaltak teljes vérképre a kórházi laborba. És mivel akkor, ott 140/90 volt a vérnyomásom (miután ki-be rohangáltattak a rendelőbe, mert éppen más is volt bent), ezért közölte a védőnő, hogy szerinte befektetnek... Mondom, miért, hát ez a vérnyomás még nem magas, ráadásul nekem otthon mindig tökéletes (legutóbb pl. 120/80 volt), fehérje sincs... de már nem is foglalkozott velem...
Szóval kiakadtam akkor nagyon, de azóta már sikerült megnyugodnom, mert én TUDOM, hogy nincs semmi gáz, teljesen jól vagyok, csak többet híztam kicsit a kelleténél...
Szóval diéta, lábpolcolás, aztán hétfőn labor... Szorítsatok, hogy ne legyen gáz!
Vendég
 


Ja és Tamesz, Sikati: nekem is ez a páros lesz! :) 36. hét környékén találkozom majd Évikével... de jó lenne már ott tartani... most jobban várom, mint valaha!!!
Vendég
 


Verna, ne aggódj, minden rendben lesz. ha mégis be kell menni, ne légy nagyon elkenődve, csak neked és a babádnak akarnak jót. na és ugye csajok, akik már ott szültünk, nem is olyan rossz ott??? :wink:
Üdv újak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Írjatok sokat. :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Gratula az uj anyukáknak.
Amióta nem voltam megint annyit irtatok ogy nem győzök visszaolvasni

Klauszka neked meg gratula hogy bekerültél a kismama magazinba :D
Mi jól vagyunk a kakis dolog is rendeződött valamennyire bár most nálunk is az van, csak minden második nap van kaki de legal
ább nem annyia folyós :roll: .

Majd még benézek most megyek aludni épp most evett picur is ugyhogy lehet aludni :D

Nórika olvasni tanul
:lol:

Kép
picurk
 
 


Ja majd elfelejtettem 4 kg-osak lettünk, 2 hét alatt 700 g-ot hizott azért az nem rossz

Ezt mindig lehagyom :lol:

Kép :wink: :wink:
picurk
 
 


Szép hajnalt!

Klauszka én is gratulálok a kismama magazinhoz. Végigolvastam benne Eliza születését. Nagyon megható az írás!

Pilla (ma pont 37 hetes)
Vendég
 


Sziasztok!
Picurk,
Nóri nagyon édes! :D
Én is nagyon tartottam attól,hogy majd be kell feküdnöm és féltem hogy szülés után hogy fogom bent bírni,ugyanis már attól a kórházi szagtól is rosszul lettem.
De tényleg nem olyan borzasztó ott bent!Én például nagyon jól el voltam a szobatársammal.

Klauszka,
nem is tudtam hogy benne vagy a kismama magazinban,de el fogom olvasni,mert nagyon érdekel!
mano83
 
 


Sziasztok, képzeljétek hogy jártam, elmentem a kórházba terheléses cukorra, (24+1), merthogy a védőnő lecseszett, hogy még mindig nem mentem el, gondoltam akkor megcsináltatom, délután elmentem a Surányihoz ő közölte, hogy kicsit korai a vizsgálat és hogy még nem kellett volna elmennem.
Hát komolyan mondom már fogalmam sincs hogy mikor mit csináljak!! :cry:
Ha nem hallgatok a védőnőre az a baj ha hallgatok rá akor meg az a baj.
Picurk: Nóri annyira gyönyörű!!!!!!
Verna: Ezek a védőnők folyton ijesztgetnek mindenkit,
Mennyit híztál???
Én most tartok 8 kilónál a védőnő mérlege szerint, és persze diétára fogott, semmi kenyér, semmi tészta és semmi édesség.
A doki meg azt mondta, hogy nem gond hogy ennyit híztam.
Olyan jó, szép lehetsz, de okos nem!!!

Kép
tami2900
 
 


Tami,
én 50 kg-ról híztam 75-re,a védőnő végig magyarázott,hogy így diéta,úgy diéta,meg semmi dinnye(mert pont akkor volt a szezonja),de az orvosom azt mondta hogy egyek ami jól esik,addig amíg a babaának nem ártok vele.
Pedig a védőnő azt mondta,hogy maximum 10 kilót hízhatok! :lol:

Mellesleg sosem hallgattam a védőnőre,mindíg azt csináltam amit az orvos mond,így nem volt keveredés!
mano83
 
 


Sziasztok!

Lányok! Védőnő miatt ne aggódjatok. Imádnak riogatni. Úgy tegyetek ahogy Mano mondja, dokira hallgassatok, amit meg ő mond bólogassatok, és felejtsétek el, izibe! Én egész terhesség alatt gyomorgörccsel jártam védőnőhöz, mert folyton üldözött a kilókkal, meg, hogy tuti be fogok vizesedni a végére.... Aztán leírtam már régebben, hogy semmiben nem lett igaza, de úgy ijesztgetett, mintha ezért fizették volna!

picurk, Nóri nagyon édes! Nekem is tetszett a Nóra név :) Aztán valahogy elkanyarodtunk attól :)

Klauszka, melyik számban van a történeted? Mostanában nem nézem a Kismama magazint terhesség alatt gyakrabban vettem.

thenus
 
 


MI VAN????????????????????? TÉNYLEG BENNE VAGYUNK A KISMAMÁBAN???? mindjárt sírok.
jaj, ez annyira jó!!!! és én még nem láttam!!! nem is értesítettek róla, már régebben írtam a történetet, azt se tudom, milyen képet küldtem!!! ugye szép rajta az Elcsi???? jaj, nyitva van még újságárus ilyenkor????????
megyek sírni...

ui: Nórika is az olyan könyveket szereti, mint Elcsi :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Egy biztos szétkapkodták a kismamát, mert mi sehol nem kapunk :roll:
becsi
Iklad
 
 


verna, biztos írtad már, de én nem találom. Mennyi az annyi, mennyit híztál?
sikati
 
 


Sziasztok

Klauszka: ne sirj inkább örülj :lol: .Igen nagyon szép Eliza ott is te is rajta vagy
Thenus: klauszka a legujabb kismamába van.
Nekem is csak azért van kismama ujságom mert elöfizettem rá itt sem lehet mindig kapni. :)

Ezt a vonalzót nem lehet valahogy ugy megcsinálni hogy automatikusan berakaja?

Kép
picurk
 
 


Picurk!
A legújabb kismama az melyik számot jelenti, mert nekem az októberi van legutolsóként, de én abban nem találtam. A legvégén kéne lennie a szüléstörténeteknél???

Giga.

Kép
Kép
giga1
 
 


sikati: eddig közel 20 kg. Mint azóta megtudtam, ez egyáltalán nem ritka, és egyáltalán nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. :)
Szóval én már meg is nyugodtam, figyelek azért a kajára persze, de nem kezdtem őrült fogyózásba. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Eliza születéstörténete az októberi kismammiutában van benne, hátul a születéstörténeteknél. Fotó is van róluk!

Verna, nyugi én több, mint 20 kilónál tartok. Egyszer nekem is beszólt a védőnő, mire én kedvesen utaltam rá, hogy foglalkozzon a saját súlytöbbletével. Na azóta nem szól egy szót sem! A dokim egy kukkot nem szólt, hogy ennyit híztam.

Pilla (37+1)
Vendég
 


Nem októberi, hanem NOVEMBERI KISMAMA.
Vendég
 


Sziasztok,

bocsi hogy belekotyogok, Pilla, ha Gizus a védőnőd, ne is törődj vele, mit mond a súlyra, amint megszületik a baba, minden héten a nyakadra fog járni, és onnantól kezdve a babára vonatkozólag fogja ontani neked a jobbnál jobb tanácsokat (nekem pl. utoljára azt mondta, adjak nyugodtan a 8 hónapos babának pörköltet nokedlivel :shock: )
Buzgón bólogass rá, aztán kész. Néha a falra tudnék mászni a hülye tanácsoktól, na meg a másik, képzelhetitek hogy mennyire örültem neki, mikor szülés után egy újszülöttel, egy féltékeny, ordító 2 évessel, nyakamba szakadt háztartás közepette izzadtan, tejesen, büfisen bájcsevegni kell a védőnővel :twisted: mert ő hetente beugrik és félóráig a nyakadon ül.
Ha el akarod ezt kerülni, mondd minden alkalommal neki mikor megkérdezi, hogy van-e kérdésed, mondd azt hogy nincs, meglátod a 3.ilyen alkalom után már nem zaklat.

Amúgy én is 18 kg-ot híztam az első babámmal, (ehhez képest 2490 grammal született) a másodikkal viszont már csak 10 kg-ot.

Én is olvastam Eliza történetét, nagyon megható !

Egyébként én Várkonyi+Ignáthné párosnál szültem, életem legszebb röpke félórája volt !



További jó pocakosodást mindenkienk,
Sziasztok,

Timi
kismaszat
 
 


Köszi Kismaszat a jótanácsokat!
Hetente fél órát? Na azt hiszem erről én nagyon gyorsan le fogom szoktatni. :D
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk is ezt csinálta a védőnő,ahogy hazajöttünk a kórházból (szombaton),már jött is egyből (hétfőn)! :?
Utána még 2 hétig jött heti 1 alkalommal,azóta nem láttam szerencsére!
Ma reggel pont egy hét telt el Levinek kaki nélkül,így amikor láttam,hogy erőlködik,kipiszkáltam neki a hőmérővel,de szerintem az kevés volt. :(
Viszont ő akkorákat mosolygott,tetszett neki nagyon.Egyébként az orrszívás is tetszik neki! :)

Nem tudjátok,hogy azt az oltást,amit két hónaposan kapnak,hová adják?
mano83
 
 


Giga1: a novemberiben van és igen hátul a szüléstörténeteknél.

A pörkölt után akkor én is megkérdezem hogy szerintetek hasmenésre 1 hónapos babának lehet adni répa levet mert nekünk a védőnő meg azt mondta. :roll:

Kép
picurk
 
 


Picurk,
azt nem tudom,hogy lehet-e répa levet adni,de az tuti,hogy a répa az fogja a székletet!
mano83
 
 


Sziasztok!!
Köszi csajok, ma én sem kaptam Kismamát az első újságárusnál. :evil: nem adtam fel, a férjem varázsolt egyet a benzinkútról. elolvastam az irományomat, és potyogtak a könnyeim. Ő (férjem) meg röhögött rajtam. :lol: Olyan jó volt újra olvasni, és látni Elcsit az újságban!!! Ő persze rögtön meg akarta kóstolni az újságot, de hát azt ugye nem lehet. Tovább nem érdekelte anya cikke. :lol:
Hízás: én 22-vel voltam "gazdagabb", és mint mondtam, EZS szuper volt, nem nyaggatott vele. A védőnőm se. már "csak" 6 maradt. A barátnőm most terhes, közölte, hogy maximum 10-et fog hízni. Kérdésem: és ha eléred, utána fogyózni kezdesz?????? erről ennyit.
Védőnő: az enyém 1 órát szokott a nyakamon ülni!!!! aztán mivel igen sok baba született egyszerre, hirtelen elmaradtak a látogatásai. Nem bántam, mert legtöbbször evés vagy alvás közben jött, és csak engem boldogított (tudod, miért jó a szopi... és már kezdte is Ádám Évánál...)
Picurk, miért van Nórikának hasmenése, azt tudod? Én nem adtam Elcsinek semmit, amikor az volt neki. Úgy gondoltam, hogy az anyatej majd azt is megoldja. Megoldotta.
Mano, ha jól emlékszem, a jobb combiba kapja először a babó az oltást, majd a balba, majd a 4 hónaposat újra a jobba, és már készen is vagyunk. :lol: Legyen otthon lázcsillapítód.
Csajok, nektek hogy viselte a Babátok az óraátállítást? Elcsi és én is elég rosszul. Hulla fáradtak vagyunk....

K.
Kép
klauszka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?