Új privát üzeneted érkezett!

Bors, köszönöm a tanácsot, ki fogom próbálni. Lehet, hogy tényleg a tejterméktől van, mert mostanában minden reggel kakaót iszom, fél litert kb...

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Cincérke, szuper, hogy túlvagytok a szemmizérián, és :evil: , hogy mi történt veletek. Én biztosan bőgtem volna, ha Elcsivel történik ez. Vagy te is? :oops:
Amikor Elcsi fülét lyukasztották, én bizony pityeregtem, pedig pontosan 3 másodpercig sírt....
Bors, üdv köztünk! Csinálj vonalzót!!!
Ajjaj, Ichtus, nem mondták a kórházban, hogy fogd vissza a tejterméket? Nekünk a nyúlós kakára is azt mondta a dokinénink, hogy fogjam vissza a tejfogyasztást (pedig én egy héten ittam fél litert, nem napontaa!!!!!!!), és elmúlt. Azóta nem iszom tejet, pedig nagyon cica vagyok! :lol:
Tami vigyázz, megjelöltelek!!!!!!!!!!! :lol:
Czakoca, sok boldogságot, örömet a Kisbogárhoz! Kérjük a történetet és a képeket!!!!
Becsi, az én kislányom is így fog ácsorogni szűk 1,5 hónap múlva??????? :P
ja, voltam a szopis klubban, és úgy néztek rám, mint a véres rongyra, mert azt mondtam, hogy Elcsi külön ágyban és szobában alszik, és így mindkettőnknek jobb. de ő átalussza az éjszakát 2 hetes kora óta, nem kell éjszaka kelni, akkor miért aludjon velünk? egyszer velem aludt, végigparáztam az éjszakát, mert a mi ágyunkban nincs légzésfigyelő. :twisted:
Klmaria, tényleg az a legfontosabb, hogy biztonságot, nyugalmat és valami rendszerességet kapjon a babó! Nekem mindig azt mondják Elcsire, hogy hogy lehet ilyen harmonikus, kiegyensúlyozott baba? Hát így. :wink: Egyébként egy kis örökmozgó, de állandóan egy vigyor a gyermekem. :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Czakoca nagyon gratulálok, és várjuk a képeket. A tesóm is október 17.-én született :D

Nálunk a hétvégén keresztelő volt úgyhogy teljesen ki vagyok fáradva, de legalább ezen is túl vagyunk. :) Szonja elég jól tűrte a tömeget, meg a sok rokont, és a felborult napirendet.

Becsi: De édi Szonjád van :D Majd válaszolok a prividre.

Tami. keresni foglak az iwiwen :)

Üdv mindenkinek: Henus

thenus
 
 

 
 

Nekem senki sem mondta, hogy vigyázzak a tejjel :cry:

Klauszka, azt, hogy Elcsi két hetes kora óta átalussza az éjszakát, úgy értsem, hogy egyáltalán nem kel fel, enni sem? Mikor eszik este utoljára, és reggel először? Csak érdekel, mert ritkán hallok ilyen babáról, aki így hagyja aludni a szüleit :wink:

Engem is nyugodtan bejelölhettek az iwiwen, Györéné Csengeri Katalin vagyok.

Szép estét mindenkinek!

Katica

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Katica, igen, úgy értsd! :lol:
este 3/4 8-kor elalszik, és másnap 3/4 7-kor elkezd beszélgetni a játékaival a kiságyban. Dumára megyek be a szobába. :lol:
Nem menekülsz, téged is megjelöllek!!!! :D
Thenus, mi a keresztelőt jövőre szeretnénk.
Cincérke, az előbb elfelejtettem: Szentendrére járunk babaúszni, de a héten utoljára megyünk, nincs egyensúly az ár-érték arányban. :evil:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Czakoca!
Gratulalok!Sok egeszseget es boldogsagot kivanok nektek!

Bogar!
Mi a helyzet?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ichtus Katica, úristen de fiatal vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sára az iwiw-en is gyönyörű. Jó éjszakát!

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Tami megjelöltelek iwiw-en, még levelet is küldtem mellé, hogy tudd ki vagyok! :)

Akkor senkinek sem kell a meghívó? Mert, ha nem akkor felajánlom egy másik fórumon!

Üdv: Pilla (36+3)
Vendég
 


Sziasztok!

Kluszka nem semmi a csajod!! :D

Tami, Katica én is jelöltem :wink:

Én Becskereki /Kovács/ Tünde néven futok...

Henus napközben írok...

Most csak ennyi, mert ébredés :o

Szép napot!!!
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok.

Navvempilla, ha még megvan a meghívód én szeretném elkérni!!
Köszönöm.

Kép
tami2900
 
 


Olyan jó, hogy az iwiwen rengeteg képet látok a babákról, egyik babóca szebb, mint a másik, ahogy őket nézegetem már alig várom, hogy kibujjon a mi kis rosszcsontunk is.

Képzeljétek úgy tűnik, hogy sikerült megegyeznünk a fiú névben (márha fiú marad a születéséig) KRISTÓF ANDRÁS lesz!!!!

Kép
tami2900
 
 


Tami, Pilla, Becsi, Klauszka, Henus, örülök, hogy így az iwiwen keresztük is "megismerhettelek" titeket :lol:

Gondoltam, hogy én vagyok a legfiatalabb itt. :oops: :lol:

Tami, örülök, hogy sikerült a névválasztás, szépneve van a kisfiatoknak :D

Becsi, nagyon szép gyerekeid vannak!!

Elcsi és Szonja is gyönyörű csajszik, őket már itt is volt alkalmam megcsodálni.

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


én meg a legvénebb :x
becsi
Iklad
 
 


[quote="ancsa81"][ írta:ancsa81i]Sziasztok!


Bogar!
Mi a helyzet?


Sziasztok,

hát nálam semmi változás, mensim még nem jött meg, tegnapi tesztem viszont negatív. most pénteken megyek megismerkedni az új dokival. Szóval csak ennyi :)

Kép


Katica
bogár78
 
 


Czakocza: gratulálok a babához!
Én ma fogok menni az első orvosi vizsgálatomra, úgyhogy izgulok rendesen! Elméletileg ma hivatalosan is megerősítik, hogy kisbabám lesz. A család még nem tudja, csak a férjem. Ti mikor (és hogy) jelentettétek be a "nagy nyilvánosságnak"? Hópihe
ha-hópihe
 
 


Bogár: Fel a fejjel, és pénteken írd meg hogy mit mondott a doki.

Hópihe: Én csak a 12. héten mondtam el a családnak, (mivel sajnos előtte volt egy vetélésem) babonából.
Hát mit ne mondjak nagyon nehézz volt kibírni és magamban tartani a jóhírt. Persze az egész család sejtette.
Várjuk az "élményeket" a doki után!

Kép
tami2900
 
 


Czakoca ezer gratula a picurkához!!! hát képet és történetet mindenképpen várunk ha lesz egy kis lélegzetvételnyi időd!

én is próbálkozom majd esküvői képpel ha lekicsinyítettem.

Hópihe: hát mi elég sokáig vártunk a bejelentéssel, mert véreztem az elején és kérdéses volt megmarad-e egyáltalán. szóval még a család sem tudta. már elmúltam 3 hónapos mikor elmondtuk. mondhatom nagy volt a meglepi:-)

ja én is rajta vagyok az iwiwen. ott is murphyke a becenevem (amúgy meg Kulcsár-Nagy Kata).

Kép
murphyke
 
 


Czakóca! Nagy gratula! :)

Én ma gépmentes napot akarok tartani, mert estére háromszorosára dagadt a bokám... ma inkább felpolct lábbal fexem...

Most nézem, betöltöttem a 30. hetet... asszem, fel kéne hívni a szülésznőt?!
Vendég
 


Bogár elküldtem neked a meghívót!

Tami, legközelebb Neked megy, most Bogár volt a gyorsabb.

Nemsokára megyek CTG-re... Semmi kedvem hozzá. Legszívesebben itthon maradnék, bebújnék az ágyba és szunyáznék egy jó nagyot! Majd, ha hazajöttem.
Úgy bedagadtak az utóbbi pár napban a bokáim, hogy attól félek EZS meglátja és befektet. Majd próbálom ma dugdosni előle! :D
Vendég
 


Rakok fel az ünnepeltről egy képet. Ez még nyáron készült anyuék telkén.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.09.13 18:12-kor.
Vendég
 


naccempilla ,

köszi :)

Kép


Katica
bogár78
 
 


Tami2900! Ichtus! Becsi! Murphyke!
Megjelöltelek Benneteket az iwiw-en! :D

Czakoca!
Gratulálunk a kislánykához! Nagyon várjuk a szülés történetedet! :D :D :D

Lányok!
Köszi a szemészettel kapcsolatos együttérzést! Sajnos az eü.-ben akkor sem mindig figyelnek oda az ember gyerekére, amikor fizet, nemhogy, akkor amikor a jogosnak vélt ellátást kéri a kórházban! Ez számomra azért is félelmetes, mert már volt egy szintén ártalmatlan kalandunk: Konakion-ból véletlenül 10mg-t kaptunk a patikában 2mg helyett, és mondanom sem kell: beadtuk Tüncsinek. Pozitívum, hogy a patikus nő hétvégén felkeresett minket, hogy bocsánatot kérjen! Legközelebb oltáskor kérdezzem meg a doktor nőt, hogy biztosan meggyőződött róla, hogy a megfelelő oltóanyagot tartja a kezében???????????????? :twisted:

Ichtus!
A védőnőnktől tudom, hogy a babák étvágya 2, 6 ill., 12 hetesen megnő! Ez nálunk még párosult más jelentős változásokkal: 7 hetes korától egész éjszaka alszunk!
12 hetesen pedig teljesen megváltozott Tünde viselkedése: amikor ébren van, egyedül elvan az ágyában, és már kommunikál a vendégekkel is!
A kis Sára gyönyörű, remélem tényleg már csak tejkiütésről van szó! :)

Giga!
Egy csomó könyves bolt hajlandó megrendelni azokat a könyvet, amit keresel! Próbáld meg!

Becsi!
Szonja bűbájos! :o

Klauszka!
Én az oltásoknál is pityergek egyenlőre! Átvállalnék Tündétől minden szenvedést, pedig ugye mindig azt mondják nem fog emlékezni rá! De hát olyan védtelen szegénykém!
Mi is gondolkodtunk babaúszáson, reméltem, hogy vhol a közelben úszkáltok Elcsivel! :?
A külön alvással kapcsolatban én is kaptam kritikákat, hogy milyen kegyetlen anya vagyok! :roll:

Thenus!
Nálunk most lesz keresztelő! Vettetek erre az alkalomra spéci ruhát?

Ha-hópihe!
Mi a szülőknek 2 hónaposan (pont Karácsonyra esett) :D , a többeknek 3 hónaposan mondtuk el a nagy hírt! Ne izgulj minden rendben lesz a dokinál!

Pilla!
Szép a nagylányod!
:o

Cincérke

Kép
cincérke
 
 


Csakegy!
Megnéztem a bookline-on a könyvet, de ott csak a 3.kötetét találtam. Te az elsőt rendelted ott? Nekem az kéne.

Szülés után mi lesz?
Hogy őszinte legyek, én is mostanság gondolkoztam el ezen. Nekem egyből az jutott az eszembe, hogy amikor hazajövünk majd és betesszük a kiságyába, akkor utána mit fogunk csinálni? Szóval eléggé fura lesz, hogy már 3-an leszünk, és ő lesz a középpontban. Hozzá fogunk igazodni. Nagyon jó lesz, szerintem. Én már annyira várom, hogy csak na! Az a jó, hogy ha minden igaz és nem húz rá a kiscsaj 10 napot a kiírt időpontra, akkor karácsonyra mindenképen itthon leszünk. Mivel a férjem szülinapja akkor van, nagyon szép ajándék lesz, hogy akkor már mindannyian itthon ünnepeljük őt is meg a karácsonyt is. Nagyon kircsi lesz!!! :)

Becsi!
Szonja egy tündér ezeken a képeken! Annyira aranyos a mosolya, hogy szerintem apukája egy néhány év múlva nem győzi majd levakarni a lányról a pasikat. Tuti siker! :wink:
Hát ez a hétfői napod, amit leírtál nem lehetett túl egyszerű. Szépen összehozták a gyerkőcök a dolgot. :lol:

Erről már én is hallottam, hogy ha az anyuka tejtermékeket fogyaszt, akkor a babán megjelenhetnek pöttyök, vagy hasfájós lehet a picur. Ez nálam kész tragédia lenne, mert én kakaófüggő vagyok szinte. :cry: Napi 2-3 bögre tutira lecsúszik. Nem beszélve a sajtokról, túró, margarin... Nagyon remélem, hogy ez nem mindenkinél van így és hogy én azok közé fogok esni, akiknél ez nem okoz problémát. :oops:

Bors!
Üdv neked! Jó forumozást a jövőben!

Klauszka!
Én is úgy terveztem, hogy amíg sokszor fel fog ébredni a pici éjszaka, addig mellettünk aludna, és majd amikor már csak 1-2szer, vagy egyáltalán nem kel fel éjszaka, akkor én is szeretném átvinni éjszakára a saját ágyikójába. Viszont nekem is eszembe jutott, hogy amíg közöttünk alszik, addig hogy használjam a légzésfigyelőt? Sehogy? Van van erre valami praktikus ötletetek?
Vagy nem is kell? Szóval nem tudom, hogy mi tévő legyek.

Lányok!
Néhányótokat bejelöltem én is az iwiwen. Lehet, hogy nem mindenkit. Aki gondolja, nyugodtan jelöljön engem is. Kálmáncheyné Roszinszki Ágnes-ként vagyok fenn.

Kép
Kép
giga1
 
 


Cincérke!

Megpróbálom akkor amit ajánlottál, és megrendeltetem az egyik könyvesboltban. Más megoldást én sem nagyon látok...

Köszi!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

T jártatok kismama tornára?
Ha igenmennyi idősen kezdtétek el, és hol.

Tudtok nekem segíteni, hogy kinél kellene érdeklődnöm?

Kép
tami2900
 
 


Tami!

Én is szeretnék járni kismama tornára, de ami a korházban van, nekem az nagyon messze van, meg időben sem jó.
de egyre nagyobb szükségem lenne rá, mert a hátam marhára fáj és otthon nem az igazi tornázni :(
én a neten néztem kismamatornát, úgy tudom az örsön is van vhol, de még nem szántam rá magam, hogy elkezdjem.

giga: sajnos a suttogóban nem tudok segíteni, én úgy kaptam kölcsön az egyik barátnőmtől, de korábban láttam a bookline-on az első részét, emléxem mert még filóztam is, h megrendeljem-e.

hát csajok én még nem tudok belegondolni, h milyen lesz ha hárman leszünk, és egyáltalán mit fogok csinálni picurkával. egyelőre attól félek, h meg se merem majd fogni, olyan icipici lesz. ráadásul nincs nagy gyakorlatom a gyerkőcökben, nem nagyon van a közelemben pici baba. szóval nagyon új lesz minden :)

ez a tej dolog tényleg durva, az én barátnőmnek is abba kellett hagynia, mert allergiás volt rá a gyerek.
igen nagy probléma mert én is nagyon tejes vagyok, ráadásul főleg a házitejet szeretem.
ráadásul most a cukrom miatt is kesergek, annyira kívánom az édességet, h az csak na! nemtom hogy fogom kibírni, h visszafogjam a szénhidrátot :(

Úristen, Katica tényleg nagyon fiatal vagy! De giga sem panaszkodhat :D

Kép
murphyke
 
 


Sziasztok!
De jó, hogy vannak itt Flórosok.
Én még 2004. április 13.-án szültem a fiamat, Danit. Dr. Surányi, és a Gonda dr. úr volt ott, mert császár lett a vége. Így is 8 nappal túlhordtam a lúrkómat. Még nem tudtam végigolvasni a topicot, mert új vagyok, de majd benézek.
Remélem befogadtok majd közétek engem. Képet még nem tudok feltenni, technikai okok miatt. De az iwiw-en rajtvagyok, ha valamelyikötök tud nézzen be, igaz ott még csak 10 hós Dani, de nem sokat változott.
Sziasztok! :lol:

sziasztok
duma
 
 


Bors és Duma!
Legyetek üdvözölve!!! :D

Cincérke

Kép
cincérke
 
 


Sziasztok!

Hogy fogom én ezt követni, nagyon belendültetek :D

Köszi a dicséreteket! :D

Katica te tényleg szemtelenül fiatal vagy! :lol:

Pilla szép nagy lányod van, lesz segítség :wink: !!

Bogár nem emlékszem írtad ki lesz az új dokid?biztos.... :oops:

Cincérke kicsi a világ :D
Oltás előtt nekem is mindig eszembe jut vajon tuti azt kell-e kapnunk :oops: brrr

Alvás és szülés meg sok egyébbről az a véleményem, hogy hiába tervezel előre egyáltalán nem biztos, hogy úgy lesz, minden szülés más, minden gyerek más...én már csak tudom :D
Egyik gyereknél ez vált be másiknál az, nincs biztos recept, csak tippeket lehet adni...és azokból mazsolázni
mindenesetre én olyan gyerekkel még nem találkoztam, mint Klauszka lánya :D pedig szerettem volna :wink: és még nem is panaszkodhatok....pedig nekünk3 hetesen Szonja úgy gondolta ő bizony éjfél előtt nem hajlandó aludni, állhattam én a fejem tetejére is...aztán 12 hetesen kezdte egyre előrébb hozni, most már 9-kor alszik el....legnagyobb bánatomra, mert így nem tudok született feleségeket nézni...aludnom kell, nálunk soha nem tudni mit hoz az éjszaka... :roll:

na lelövöm magam!

Bors és duma üdv!

Sziasztok!
becsi
Iklad
 
 


Túl vagyok a heti NST-n. Fájástevékenység semmi, szívhang tökéletes. Megmutattam EZS-nek a bokácskáimat is. Azt mondta pihenjek többet és mindig rakjam magasra a lábam, ha ülök vagy ha fekszek. Jót nevetett rajta amikor elmondtam, hogy múlt héten végig takarítottam meg ablakot pucoltam, úgyhogy valószínűleg azért ilyen szép dagadt. Azt mondta most már bírjam ki szülésig takarítás és ablakpucolás nélkül.
Andit megkértem, hogy mutassa meg nekem a VIP szobát. Nagyon jól néz ki. Egész kis hangulatos, nincs az a kórházi szoba jellege. Láttam a kétágyast is, az is jó.
Üdv köztünk Bors és Duma!
Vendég
 


Becsi,

megirtam priviben.

Kép


Katica
bogár78
 
 


Én innen rendeltem meg a Suttogó titkai-t:
http://www.hazipatika.com/store/product?pid=1570
2 nap múlva ki is hozták.
Vendég
 


Tami, Muphyke!
Én kismama jógára járok. Ha esetleg érdekel titeket szívesen mesélek róla. Én nem voltam ezelőtt sosem jógán, azt sem tudtam, hogy mi fán terem, de szerintem nagyon jó. Én élvezem, és csak ajánlani tudom.

Hááát igen. Sokszor mondják is, hogy ilyen fiatalon már kismama vagyok... Nem igazán vágom, hogy miért olyan furcsa ez... ??? :roll:

Duma!
Üdv néked!

Én a 35.héten megyek legközelebb a Szabó dokihoz, és az utána következő héten már NST-re. Hát nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen lesz... :roll:

Szép napot Mindenkinek!

Kép
Kép
giga1
 
 


Naccempilla!
Köszi a linket, de ha jól értelmezem itt még egy ezres a postaköltség. Nem?
Ez így már kicsit sok nekem... :?

Kép
Kép
giga1
 
 


Igen! 990 Ft a szállítási díj.
Vendég
 


Giga!
engem érdekel a kismama jóga is!

hát igen, csak manapság fura ha fiatalon szül az ember. anyukám is 18 volt mikor a tesóm született (22 éves korára már mindhárman megvoltunk), és én is akkor akartam szülni, csak 10 évet húztam rá :D
És nézzétek meg Pillát, ilyen fiatalon milyen szép nagylánya van!
szóval sztem tök szupi lehet fiatal anyukának lenni!

becsi: együttérzek veled, én sem tudok születetteket nézni, igaz én azért nem mert pont akkor van az a hülye bajnokok ligája és nálunk azt kötelező nézni :( de legalább olyankor mindig kapok cserébe egy szupi masszírozást :D

üdv az újaknak is! én még egy kicsit dolgozom aztán lépek haza.

murphyke

Kép
murphyke
 
 


Sziasztok!

Most nagyon rövid leszek,mert Levi ébredezik!

Timi,
GRATULÁLOK ÉS SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!

Az iwiw-en én is fent vagyok,a nevem Jónás Katalin.
mano83
 
 


Üdv mindenkinek!

Tami, ahogy az iwiwen néztem a képeket, még az is lehet, hogy nem is lett volna rád jó az a fölső, tényleg szép keblekkel vagy megáldva :wink: És gratulálok a névválasztáshoz. :)
bogár, tényleg nem mondtad ki lett az új dokid. Lebeszéltelek a másikról? vagy az maradt?

Giga, Murphyke: Ember tervez, Isten végez. Ez tök jó mondás, mert a szülésre és az utána következő idöszakra ez nagyon igaz. Nem kell tervezni, mert majd minden jön magától, a babát ösztönösen fogod gondozni, kezedbe venni és akkor nem fog eszedbe jutni, hogy Úrisen, nem merem!. Az éjszakai alvásról annyit, hogy Klauszkának szerencséje van Elizával de ez nagy ritkaság. És ez tényleg szerencse, nem nevelés, ne is próbálkozzatok :wink: :lol: vagy bejön, vagy nem. Mi eldöntöttük, hogy a saját ágyában fog aludni és nem tesszük a miénkbe. Nos mondanom sem kell, hogy ez már rég nem így van. És egyáltalán nem tartom rossz dolognak. Főleg ha szoptattok is sokkal pihentetőbb az anyukának fekve, alva szoptatni, mint egész éjjel felugrálni, ez tapasztalat, mindkettőt csináltam. A légzésfigyelőt én egy hét után kivettem a kiságyból, mert csak idegesített. Az ösztön benne van mindenkiben annyira, hogy észrevegye ha a babája nem úgy veszi a levegőt ahogy kell, főleg ha melletted fekszik. Ez az én véleményem csak. Nekünk Szonja az első szopiig (1-2 óra) az ágyában alszik akkor magam mellé teszem és alszunk tovább a hajnali etetésig, és akkor csak a másik oldalamra fordulok, aztán megint alszunk tovább reggelig. :)
Murphyke, Giga megjelöllek az iwiwen.

Cincérke: A keresztelőre sima fehér szerkót vettem Szonjusnak, rugdalózó, kis kabátka, sapi. Bementem a boltba és mondtam, hogy erre az alkalomra szeretnék valami szép szerelést és így elém rakták. Ezen kívül a pap kért külön egy kis inget amit akkor rá kellett teríteni, ennyi. Ti gödöllőiek vagytok? És nincs babaúszás ott helyben? Én azt hallottam, hogy az egyetemen van, vagy tévedek?

Hópihe: Mi mindenkinek rögtön elmondtuk a nagy hírt.

Ichtus, sajna nekem az iwiwen nem nagyon vannak képek mert nem foglalkozom vele a párom rakosgatja inkább. Priviben megírom a helyet ahol van egy csomó fotónk. De nektek nagyon édes a kis hajas baba, mindig megcsodálom a "parókáját"
:lol: Nem hullik még neki?
Na, további szép napot mindenkinek!

thenus
 
 


Mano, téged is megjelöltelek! :)

thenus
 
 


Sziasztok!

Henus, várom a privit a képekről :) Nem hullik még a haja, kicsit kopik hátul, de nem vészesen. Teljesen el tudja aludni. Van, hogy fél oldalon teljesen égnek áll, a fésű mit sem használ :D

Pilla, szép a lányod, igazad volt, mikor mondtad, hogy a Sárák szépek :wink:

Én nem jártam kismamatornára, akartam, de sosem jutottam el, otthon tornáztam dvd-ről.

Tényleg fiatal vagyok, de egyáltalán nem bánom. mondták már nekem, hogy nem érzem úgy, hogy nem éltem eleget, lemaradok valamiről. De nem. Senkivel nem cserélnék, van egy csodálatos férjem, akit nagyon szeretek, és egy tündéri kislányunk. Nekem ez az "élet". Meg azért is jó, hogy fiatal vagyok, mert így beleférnek az időbe a kistesók :wink:

Nekünk a kiságyban alszik Sára, egy szobában van velünk. Éjszaka, mikor felkel, odaviszem mellénk, fekve megszoptatom, büfiztetni úgy is fel kell állnom, és az ágyába teszem vissza. Kicsit félnék, hogy álmomban véletlenül ráfordulok, bár hallottam, hogy ezt ösztönösen érzik a szülők, és nem nyomják össze a gyereket. De nekünk így jobb, (egyenlőre, míg pici) kényelmesebben tudok aludni. De Délután jó mellette szunyókálni(mikor megtehetem), hallgatni, ahogy szuszog :)
Nekünk is van légzésfigyelő, egy csomószor elfelejtem bekapcsolni, na meg kikapcsolni is, kiveszem a kiságyból, és elkezd sípolni...meg volt már kétszeor olyan, hogy tévesen riasztott, a frászt hozta rám.Rohanok a kiságyhoz, ráteszem a baba hátára a kezem, és Sára lepődött meg a legjobban, hogy mi ez a nagy sietség, meg hogy miért keltettem fel.
Ja, az orvosnál is voltunk, "megnyugtatott", hogy hat hónapos koráig "serdülni fog a gyerek". Az ő bőre érzékeny, az én tejem zsíros, kapott rá krémet, és ez van. Megkérdeztem a tejivást is, nem mondta, hogy ne igyak. De azért visszafogom magam, mert az is közrejátszhat.

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Murphyke!
Én az Örsre járok a Padma Jógastúdióba.
http://www.jogastudio.hu/ Itt van a linkje. Meg lehet nézni. Én általában a keddi birthlight kismamajógára járok, de majd most már elkezdem a szülésfelkészítő tanfolyamot is. Szülőpozíciókat, és légzéstechnikákat tanulunk. Ezekre a papáknak ingyenes a belépés! :lol:
Szóval szerintem jó dolog!

Hát ez az alvásos dolog szerintem majd akkor fog kiderülni, ha hazahoztuk a lányzót a kh-ból. Majd akkor kitapasztaljuk.

Jó éjt mindenkinek!
Giga

Kép
Kép
giga1
 
 


Köszönjük a dicséreteket. Azon a képen még nem is látszik, hogy milyen világítós kék szeme van Sárának.

Sára is nagyon jó alvó volt már az elejétől fogva. Este 11-kor evett utoljára, majd legközelebb reggel 6-kor és utána még visszaaludt 9-ig. Remélem Laura is követi ezt a példát majd! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.18 07:04-kor.
Vendég
 


[quote="thenus"] írta:thenusdv mindenkinek!


bogár, tényleg nem mondtad ki lett az új dokid. Lebeszéltelek a másikról? vagy az maradt?



Szia thenus, Erdélyihez megyek pénteken.... :)

Kép


Katica
bogár78
 
 


Sziasztok ,beregiztem az iwiw-re Kapuca Katalin-ként megtaláltok :)

Kép


Katica
bogár78
 
 


Thenus!
Én is így csinálom, az első szopiig a kiságyában alszik, utána pedig velem, mert mostanában nem alszik el a kiságyában büfiztetés után. Megpróbálni megpróbálom, hátha elvan ott is, de szerintem ő kihasználja direkt ezt a lehetőséget.
Sajna napközben nem tudok aludni Alexával, ezért éjszaka már nagyon fáradt vagyok és nekem is pihentetőbb. :shock:
ichtus!
Még mindig nem jártam a postán, de ha eddig nem hiányzott neked :wink: Ígérem eszemben lesz, nemsokára küldöm! :lol:
klmaria
 
 


Ichtus, Klmaria, én nem büfiztetek éjszaka. Meg sem várom, hogy Szonja felébredjen. Hallom amikor nagyon mocorog akkor adok neki cicit, és alszunk. Nagyon ritkán hajnalban hallom, hogy nyög, :) akkor felkelek vele, büfizik kettőt és alszunk tovább.

thenus
 
 


Sziasztok!

Aha, mindig elgondolkodtam, hogyan értek rá ennyit netezni napközben. Heuréka! Ugyanis nektek napközben alszik a babátok, míg az enyém biza kukorékol mellettem, és állandóan anyázni akar. :lol: Hát ez az éjszakai alvásunk mellékhatása. Na ja, kinek a pap, kinek a papné.
Valaki engem is jelöljön már meg az iwiw-en!!! Véber Klaudia a név.
Köszi! :lol:
Pilla, EZS egyáltalán nem parázik a vizes bokákon, az enyémre is azt mondta, hogy nem kell aggódni, majd lemegy. Bezzeg a Szabó doki.... :oops:
Lányok, én próbáltam a fekve szoptatást, de az az igazság, hogy a másik mellemből a nyakamba folyik a tej. :oops: Inkább a félig fekvős a kedvencünk Elcsivel, és azon a 2-3 alkalmon, amikor éjjel ettünk, én sem büfiztettem, mert egész egyszerűen elaludt, én meg beraktam a kiságyába.
Cincérke, mi a Duna másik oldalán úszkálunk, Szentendrén. :lol: Holnap megnézem én is a Konakionomat....
Terhestornára 4 hónapos kortól ajánlják a járást, én privátba jártam Újpestre, ha valakit érdekel, leírom a dolgokat. A hátfájásom a 2. alkalomnál megszűnt, úgyhogy szuper volt.
Ha-hópihe, mi mikor közöltük a családdal a jó hírt, már mindenki tudta.... ugyanis másképp elképzelhetetlen, hogy ne egyem meg a hagymát. :lol:
Valaki árulja már el, miért olyan jó az a Suttogó???????
Duma, üdv itt!

K.
Kép
klauszka
 
 


Klauszka! még kapjátok a konakiont? nekünk azt mondta a védőnő, hogy az régi szemlélet, hogy amíg csak szopik a baba adni kell. Nekem is azt mondták a kórházban hogy így legyen, de itthon már nem írták fel többet, 10 hétig adtam, pedig Szonja csak szopik :shock:

Megjelöltelek az iwiwen :lol:

thenus
 
 


Thenus, láttalak!!!! :lol:
Mi kapjuk folyamatosan a Konakiont. Nem tom. Szerintem el kéne olvasni a tájékoztatót. Holnap el is fogom! Szonja nagyon fotogén! :lol:
Mano, a Jónás Katalin névtől kiakadt a gépem. :lol: Megjelölsz te?
Bogár, te viszont megvagy!!!!!

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Én a második babámat tervezem, és szeretnék Kistarcsán szülni. Tud valaki Szentágotai dokihoz elérhetőséget adni? Hol rendel magánba? Esetleg ha valaki a tarifákat is tudja küldje el az email címemre.

Köszike
Ildi

Kép
anyáka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?