Új privát üzeneted érkezett!

Barbara, Vera:
Köszi, megjavult a cici.

Barbara: tudod van a tejleadó reflex, ami a szopi hatására indul. Na nálam ez mostanában úgy működik, hogy kell jó 10 szívás mire dől a tej. Kiscsaj meg szív kettőt semmi hatás és úgy dönt ez így neki nem jó. Ha álmos akkor jobban kivárja, de ha ébren van, akkor nincs türelme és kiakad.

Sara:
- Gödi gyerekorvos hozzánk nem jön ki nekünk Sződligeti van, nagyon rendes

- gyerekprogramot mi is szoktunk szervezni (egymásnál összejövünk) :)

- nekem ide abc design terep babakocsim van

- nem csatlakozik Gödhöz (viták miatt), az oviba, suliba lehet Gödre vinni ebből nincs gond

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sara!

Gyerekorvos 2 van:Pruzsinszky Ibolya (felsőn) Vercserka Zsolt (Gödön) a vélemények oszlanak róluk :) Vecserka homeos doki is,mi Pruzsinszkyhez járunk,de nagyon ritkán :) Gyerekként is hozzájártam,de nem sokat :)
Gyerekprogramok: 2hetente van az Ady klubban pénteken 10-12-ig Míra szerette,meg én is :) Szept 8-án volt az első :)
A többi kérdésedre válaszolni nem tudok nem a Nevelekben lakunk.


Mikor költöztök ?

Gyöngyi,Lufi Rita merre vagytok?

Vera

KépKép
viranka
 
 


Sara

Mi Vecserkahoz jarunk mind a 2 gyerekekkel Also-Godre en meg vagyok vele elegedve.
Babaklub a legkozelebbi az van amit Vera irt , itt Felson, de minden szerdan van AlsoGodon is 10-12-ig. Mi ott meg nem voltunk.Elotte van a zenebolcsi ugyanott. Meg ott sem voltunk, de tervezem hogy elnezunk egyszer.

Vera

Na, nem volt ott alvas?

Emi kohogott eddig, a mult het szerda ota most vittem eloszor oviba. HAt, nem volt tul lelkes.:(

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 

 
 

De jó hogy írtatok!!! :P Már kezdtem mérges lenni! :wink:

Vera!
Aszongyák hogy a gyerekek, idősek és a betegek érzik az időjárásváltozást. Hát ki tudja mennyi az igazság emögött :idea:
Maradjon is Míra lelkesedése!!! :lol:
Ottalvást hogy oldották meg az ovónők?
Vagy őket bölcsisnéniknek hívják? :?:

Saara!
No kövezés csak gyere gyakrabban. :lol:
Az orvosról én majd privizek egyet.
Gyerekprogikat többiek leírták.
Én nem tudom milyen babakocsink van. Örököltük. Bevallom elég rally-s itt a séta, de megoldható. :wink:
A nem csatlakozást Tünde leírta.

Tünde! tejcsifolyás: Áhá! Köszi. :P

Ágota!
Jól értem nem sikerült eljutni a zenebölcsibe?
Emike! :(
+++++++++++++nektek

Kép kiscsajszi megmutatja az igazi arcát pardon lábát


az oltása helyére kellett raknunk ragtapival jeget, s Apa ilyen tapaszt vett

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


halihó!!!!!!!!

Angi nagyon kis édi superwomen :)
ottalvás nem volt még,túl korán akarják altatni őket dél előtt mert kevesen vannak még(a másik 2 gyerek már edzett a csoportjában),Míra mindig később szokott elaludni :)
De ma hajnal 5-kor kelt :( és nem volt hajlandó visszaaludni :)
De amúgy minden reggel várja h. menjünk,de van amikor oviba akar menni és ott akar aludni :)

no fejezem mert be kellene fejeznem a szilvásgombocót8most csinálok először ) :)

Virágékkal mi van,ő is régen írt :(

vera

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok infot!
Barbi akkor varom a privit! Lehet majd bekukkanok a Szent Imrés topikba, uj nögyogyot keresek és mivel ott szeretnék legközelebb szülni lassan elinditom a nyomozast az alom doki utan :)!
Nagggyon jo a kép a kiscsajrol, Apanak van humorérzéke!

Vera, milyen vicces, hogy ugyanahoz a dokihoz jarnak a gyermekeid, mint Te anno :D!

Rolunk: Lehet, hogy mar idén kiköltözünk Gödre, de nem biztos, nem tölünk függ sajnos. Most még nem az uj hazba mennénk hanem a csaladi nyaraloba. Annyi, hogy ott most még a sogornömék laknak, de ök is épitkeznek. Elvileg novemberre elkészül a hazuk és akkor mennénk mi a nyaraloba. Szoval meglatjuk.
Vince gyerek jol van, bar mint kiderült sajnos tejallergias :(. Amugy is elég finnyas, csak olyat hajlando enni, ami édes (gyümölcs), zöldséget, fözeléket SEMMI! még sargarépat vagy céklat sem, pedig az is édes szerintem. Ma (masodszorra :mrgreen:) veszünk 20 kilo öszibarackot, amit elteszek a mélyhütöbe, de az is elfogy elöbb utobb :roll:. Ez van!
Tejcsivel sem allunk tul jol, igaz mar csak kettöt szopizunk naponta, de akkor is sajnalom...
Laktoherbet iszom + homeos bogyokat szedek, aztan meglatjuk....

Na mostmar dugulok!

Sziasztok, szép napot mindenkinek!
Sara
saara
 
 


Sara! hát az én dokim álomdoki (Dr.BS) :lol: :lol: :lol: , de hozzá nem lehet bejutni. ha beírod a topikon hogy pontosan mit szeretnél a lányok nagyon segítőkészek. :P
mellesleg Vera is ott szült :wink: :lol:

Vince babának nagyobb repertoárt kívánok!!!
Doki mit mondott?

privit nem felejtem :wink: (kiscsajszi felébredt)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sara!

Az enyém doki Barbara dokijának tesója :) Dr. BM :)Viszont nem nála szültem mert éppen szabin volt persze az összes ott dolgozó rokona is)és a kis Barnánál történt a nagy esemény :) Ő is nagyon aranyos,szerintem és megismert nyáron mikor barátnőmet mentünk látogatni :)

Rólunk azaz Míráról:
Bölcsibe nem szeret menni reggelente,itthon mondja h. nem megy itthon marad,tegnap nekem kellett felkeltenem mert még aludt volna :) Ez három előtt volt :) Nem eszik hanem zabál azt mondják a bölcsis nénik,még akár bömbölve is,az egyik gondozó azt mondta róla,h. okos,de igazi banya :)
Jövő héttől meg dolgozom,vége az aranyéletemnek :)

KépKép
viranka
 
 


Helló Lányok!
Bocs, hogy így eltűntem :oops:

Bár a lányok ott alhatnak az oviban, mégsem jutok túl sokra mostanában itthon, nem is értem, miért. Marci nem akar délután aludni, csak 2 körül kezd fáradni, mire elalszik, már ébreszthetem, mert megyünk a lányokért. Boti meg 2 körül ébred, így nincs gyerekmentes időm, amiről álmodtam. Ja, és Kata alszik az oviban, így este 10-kor még közli, hogy nem álmos :?

Na, ennyit rólam.

Nevelek-ügyben viszont szeretnék mozgolódni egy kicsit, mert ha mi nem teszünk valamit, akkor minden így marad. A csatorna-igény felmérésén agyalok (még abszolút elméleti síkon :shock: )

Babakocsi ügyben: helyi viszonyokra tényleg nem árt minél nagyobb kerék, ha nem autóval közlekedsz. Én rossz időben nem indulok el gyalog (jóban is ritkán :( ), ezért a pp plikom is tökéletesen bírja azt a néhány utat, az atlanticonak meg még nagyobb a kereke, csak fixálnod kell a bolygókat.
Ha sok sétát tervezel, jó egy terepkocsi (akár 3 akár 4 kerekű.)

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Vera! banya??!! no ezt kikérem az aug.25.-eiek nevében :lol:

Virág! pont ma gondoltam rá, hogy most már dobok egy sms-t hogy mi van veletek.
hát eddig is tudtuk hogy extrém sport az életed 8)

a csatornán szerintem ne agyalj, EU szabvány hogy meg KELL csinálniuk (nem vagyok benne biztos mi a határidő, 2010rémlik). persze én minden jóban benne vagyok! :wink:

Tünde?
Ágota?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Haho

Itt vagyok, nem tuntem el, csak nekem is suruek a napjaim. Hol Danny csinal ejjel musort, hol Emi nappal. Ez utobbi tobbnyire a reggeli musor az oviban, a ma reggelit Virag is latta...:), bar most legujabban akkor is levag egy hisztit, ha delutan en megyek a boltba. Ki tudja miert.:( Eloszor bevittem magammal, dehat egy ora utan unatkozik. Meg amugy sem akarom, hogy o diktaljon ugye.
Apropo a mult heten osszefutottam a bolcsiben Ritaval a babaklubbol...:)

Aztan meg a parom se volt a mult heten idehaza, meg ha itthon van is mindent en intezek. Elromlott a porszivo, a szakszerviz a 8. kerben van, lejart a Peugeot zoldkartyaja...(tenyleg, elado, nem erdekel valakit?:)), Dannyt neha szeretnem elvinni a maganbolcsibe hadd szokja, el kene mennem a bankkartyamert az 5. ker.be stb.stb.stb.

Na meg a bolt is ugye, oda is kell arut venni hebe-hoba es az sem itt van a szomszedban. Apropo, nagyon cuki bebi terdzoknikat hoztam es tervezem hogy holnap nagyobb meretu terdzoknikat is hozok, aztan lesz majd sapka, sal, kesztyu is.... :):):) Talaltam egy szuperjo cipo nagykert, tok szep cipoik vannak es nagyon jo araik. Teljesen beleszerettem a cipoikbe , ugyhogy kicsit vegyitem a jelenlegi valasztekot uj modellekkel. (amik mellesleg olcsobbak is lesznek :) )

Lesz penteken babaklub? Lehet elmegyek Dannyvel.... Virag jottok? Tunde? Barbi?

puszi
Jo ejt

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Ágota!

Most nem lesz klub,múlt héten volt :( Jövő hét pénteken lesz :)
Sapka sál kesztyű :) Imádom az ilyen dolgokat :)
Tesót megkérdem Peugeot ügyben,hátha kell neki :) Ő most akarja eladni az övét :)

Barbara!

Tegnap már a fiúkat dirigálta :) ma MEG SÍRÁS NÉLKÜL MENTÜNK :)
Olyan boldog vagyok :)

Virág!
Nem semmi lehet az életed :)

Megyek varrni, meglepem Balát szép csíkos párnahuzattal(de csak azért mert nekem úgy megtetszett az anyag:) ) :)
vera

KépKép
viranka
 
 


Ágota! no jó föl vagy mentve :mrgreen:
ma nem tudtunk volna menni, mert suliba iratkozni voltunk.
jövőhetet még nem tudom...

Vera! te elég sokat jártál a klubba. vigyáznak ott az anyukák, hogy beteg gyereket ne vigyenek? nem akarok parás lenni, de Angi még pici. :x
éljen a bőgés nélküli mentel!!! :lol: veled örülök.

csajok! van olyan közötettek akinek fél órás napközbeni alvásokra volt kalibrálva a gyereke? majd még írok erről...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara!

Nem alszik Angi? naponta 1x fél óra v. azért picit többször?
Míra utobbi volt,h. mennyi idős volt már nem tudom :(
Igen vigyáztak,Míra nem is volt beteg mikor jártunk :)

most el enni,gyerekért :)

vera

KépKép
viranka
 
 


Vera! Köszi a hsz-t! De jó hír ez a klubról!!! :lol:
Úgy szokott aludni, hogy általában délelőtt 2x fél órát, majd délután is 2x fél órát. Védőnéni azt mondta amíg megvan a 9-10óra per nap addig ne izguljak. Az bőven megvan, de nem bánnám ha lenne egy déli minimum egy óra. Persze ha így marad, mert neki így jó,akkor maradjon, de azon szoktam filózni hogy nem csinálok-e valamit rosszul? :?
S Míránál magától megváltozott? Arra azért esetleg emlékszel hogy nagyon kicsi volt-e vagy később?
A bölcsisnénik hogy oldották meg a deles alvását?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi

Ezt |ANgi csak mostanaban csinalja? Mert az enyimek is csinaltak ilyeneket, amikor epp egy fejlodesi ugras kozepen voltak.(3honap,6honap, 1 ev stb) alig aludtak napokig, aztan meg iszonyu sokat. Valami tuti zavarja oket ilyenkor, te nem hiszem hogy barmirol is tehetnel, ne parazz....:)majd visszaall. vagy eppmost keszul egy masik napirendet kialakitani. Ez az egyik szepesege a gyereknevelesnek amikor meg ilyen kicsik, hogy mikorra vegre megszokod, vagy latni veled a kicsi altal kialakitott napirendet, csinal egy masikat.:)

AGota

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Megvagyok én is, de most nagyon sűrű lett az élet, úgy látszik ez egy ilyen időszak.
Patrícia 5.es, nincs gond a tanulással, de azért jobban figyelek, hogy jól kezdje az évet.
Bettina is egyre többet van fent, ha alszik akkor Dorinával játszunk.
Legtöbbször meg csavargunk még ebben a jó időben.

Nekem még egy év Dorinával az ovikezdés, de nem várom. Őt nem lehet felkelteni, mert akkor nem lehet vele bírni. Szeretnénk úgy megoldani, hogy férjem vigye majd oviba, kötetlen a munkaideje.
Addig meg figyellek Titeket ki hogyan szoktatja a csemetéjét :)

Alvás: Patrícia nappal soha nem aludt, viszont este 8-tól reggel 8-ig.
Dorina kétszer aludt nappal 1 éves koráig, most délután 2-3 órát. Viszont este későn fekszik, olyan 10 körül.
Bettina most alakul, ha nincs fogfájás akkor nappal alszik kétszer 2 órát, éjjel meg egyszer kel. Ha fáj valamije, akkor nappal fél óra alvás után felsír és éjjel is sokszor ébred.

Barbara: ne vonj le messzemenő következtetést az alvásokból.
1 éves kor után szokott beállni egyfajta rendszer, ami aztán kisiskolás korig tart kb. Ha fél óra alvás után vidáman kel, akkor nincs gond, ha meg fáj valamije, akkor azt úgyis látod.
Érdekes, hogy Bettina itthon csak csöndben tud aludni, ha babakocsiban van, akkor zajban is.
Patrícia mellett meg porszívózni is lehet nem ébred fel semmire.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tunde

Mar akartam kerdezni, hogy miert vartok az ovival? Csak kivancsisagbol.:) En biztos izgulnek, hogy nem lesz-e neki nehez beilleszkedni a kozossegi eletbe-szabalyokba 1 ev alatt.Mondjuk nem ismerem Dorinat , azt tudom, hogy Eminek nem volt eleg egy ev.Dehat o extra mimoza alkat.:)
Nehez lehet a nyugos gyerekkel reggel, de a suliba majd ugyis kelnie kell.:) Amugy az Emi is ilyen alkat, es raadasul o mar nem alszik nappal. Egesz nyaron nem aludt, vartam, hogy majd ha elkezdodik az ovi, hat nem.:( Danny legtobbszor alszik nappal 2 orat.

Tegnap lattam egy kethetes babat... ilyenkor mindig szeretnek harmadikat gyorsan.:)

Na megyek, mert nemsoka vendegek jonnek

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota! Már egy jó ideje ez a módi. Az elején csak rajtam volt hajlandó aludni, s egy idő után ez lett a rendszer. Egyébként ahogy írtad is, mintha mostanság kezdene megint alakulni valami. :wink:
Köszi a bíztatást! :P

Tünde! Köszönöm neked is a tapasztalataidat. :P

Olyan jók ezek a fórumok!!! Összesen 6 embert találtam akinél szintén így volt az alvási rend. Én meg azt hittem hűűűűűűűű, de különleges lehet, merthogy egy könyvben sem olvastam ilyenről. Éljen az internet! :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Tünde! az engem is érdekel amit Ágota kérdezett :wink:

Ágota! szerintem add föl, s vállaljatok egy harmadik babát :lol:

péntek klubba ki jön?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Alvas: Nalunk az épp aktualis alvasi trend: 2*1,5 ora délelött (de ez atnyulik a délutanba). Emiatt csak 3-4 körül tudunk menni jatszotérre. De mi lesz, ha bejön a rossz idö? Mikor mar 4-kor sötét van :(. Ettöl mar elöre rosszul vagyok! Mit lehet ilyenkor csinalni a gyerköcökkel?
Eddig is utaltam a telet, de azt hiszem sosem fogok ugy örülni a tavasznak, mint jövöre :lol:!
Barbi, szerintem se parazz, ez még siman valtozhat és akkor talan több idöd is jut napközben tenni-venni :P!

Tényelg Gödön milyen jatszoterek vannak?
saara
 
 


Saara! Szerintem 4kor még nem lesz sötét. :wink: S ua. amit te írtál nekem, még változhat :D

játszótér: Nevelekben - tudtommal - semmi. Ellenben egy jó 20perces sétával vagy 5 perc kocsival itt a Dunapart, s ott van egy nagyon szupi kis hely. A gond hogy nagyon népszerű. Nyáron általában nagyon tele van. :(


Virág! veled álmodtam :lol: az egyik tanárbarátnőm jött téged angolul tanítani - Békásmegyerről(!). :shock: :lol:


Ágota! 20percet maradtunk a klubban, mert Anginak nem jött be ez a szűk hely. Tudom, hogy szereti a társaságot, de nem ilyen kis helyen!


Dolgozó Veránk?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Barbi, köszi! A Dunapartit ismerem, de oda kutyak is jarnak, nem :| ? Nincs bekeritve.... Abban reménykedtem, hogy mashol is van. Itt mondjuk el vagyunk kényesztetve, ha lehet ilyet mondani, a MOM park melletti Gesztenyéskertbe jarunk, nagyon szupi tagas a jatszotér, ismeritek? De Gödön ott a sok kerteshaz, nincs akkora szükség erre talan :? . Bar ismerkedés szempontjabol jo hely a jatszotér :)!

Nem tudom érdekel-e titeket, a sogornöm mondta, hogy lesz homeopathias tanfolyam Gödön, amit az önkormanyzat szervez (ebben nem vagyok teljesen biztos). Gyermekorvos is tart elöadast. Jövö hétvégén lesz. En nem tudok menni, mert innen kicsit messze van Göd sajna....
Megkérdezzem pontosabban?

Sara
saara
 
 


Saara

Nem akarlak elkeseriteni, de Godon nem talalsz bekeritett jatszoteret....:(
Ismerkedni itt lesz a babaklub, bar a legutobbi alkalommal tenyleg elszurtak azzal a szuk szobaval. DAnny menekult is 15 perc utan.:)
Homeopatias eloadasrol van egy hirdetes a boltomban is akit erdekel. De amugy tele van God plakatolva vele.:)


DAnny kozben javulgat, de meg mindig nincs rendben a gyomra szegenynek. Igazan elhuzhatna mar ez a virus a sunyiba.

Virag

Penteken el is felejtettem kerdezni, hogy megy akkor tanfolyamra? Kepzeld azt hallottam, hogy a Bozoki teren a pasi a nagyobbik helyisegben internet-kavezot akar csinalni.

Az egyik baratnom nagyon helyes sapikat hozott, jovo heten megtekinthetok (es megvehetok persze :)) a boltban. Feherek vannak es sotetkekek, fultakaros, all alatt megkotos, termo anyagbol, beleltek. JA es hozom a belelt cipoket, bakancsokat is.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Saara! engem érdekel!!! :D légy szí kérdez részleteket.
én inkább a környékünkön járkálok vagy teljesen máshol így az Ágota által említett plakátok elkerültek.

Ágota! Danny-nak bulást !!! ++++++
sapiért és harisnyáért folyamatosan tervezem hogy jövök... előbb-utóbb odaérek :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!

Barbara! Rám férne egy kis angol frissítés :lol: Nagy hatással volt rád, hogy integettünk egymásnak a kocsiból, bocs, hogy nem álltam meg, de nagyon nyűgösek voltak a gyerekek, és még a kis közértbe is be kellett szaladnom.

Ágota! Ha legközelebb benézek, szólj, hogy vegyek Botinak harisnyát, mindig elfelejtem, mire odaérek.
Az internet-kuckóról tudok, de megértem, hogy kipróbálják, mi úgyis inkább február-márciusban kezdünk. Ha beválik nekik at internet, akkor keresünk más helyet, ha nem, akkor oda megyünk.
A többesszám azért van, mert 3-an alapítunk céget, úgy néz ki.
A tanfolyamot hamarosan kezdem, elvileg okt közepén :D

Úgyhogy LÁNYOK márciustól jöhettek gyönyörű angol rucikat turizni :lol:

Felnőtt ruha is lesz :roll:

Saara! Játszótér ügyben volt már egy-két kísérlet az önkormányzatok felé, de sajna falakba ütköztem. Egyik baj a Nevelekkel, hogy nincs önkormányzati terület, minden magántulajdon, így nem tudnak helyet biztosítani.
Valóban a kertekben vannak a játszóterek, nálunk is, szívesen látunk, ha kiköltöztök. Bár a talik általában csak akkor jönnek össze, ha megszervezzük, spontán ritkábban.
A héten ráérek, ha van kedvetek, jöhettek egy délelőtt vagy szerda délután (du-ból a többi zsúfolt.)

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


A meghívás mindenkinek szólt! Talán még jó idő lesz.
Írjatok, ki mikor ér rá!
V

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Virag

Ezek szerint a nagyobbik helyiseget vennetek ki?Hu de izgi! De az Adyn is ott van meg 2 helyiseg kiado. Bar az egyikben allitolag rovidaru-meteraru lesz vagy mi.
Meg nem tudom mikor leszek a boltban a heten, vagy mikor nem leszek. Muszaj talalnom valakit, addig kenytelen vagyok sokat en lenni sajna.Ugyhogy ha a tobbiek talalnak egy idopontot es pont raerek megyunk hozzatok!

Csajok

Tud valaki egy jo varronot itt Godon?
Kepzeljetek nagyon allat esokabatokat hoztam ma, Vuk-os zold, meg SpongyaBob-os sarga. Nagyon cukik, 2 evestol 8 eves korig. JA es tunderi bebicsizmakat, fiut es lanyt is, 18-24-ig. De remelem a nagyobb meretu belelt cipok is meglesznek a heten.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Jajj majdnem elfelejtettem!

Virag!

BOLDOG SZULINAPOT!!!!
Kép

es Botinak is

Boldog elso szulinapot!
Kép

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Virág! Ne hülyéskedj! :D :wink:
Yessssssssssssz az angol rucikra

A hét még nekem is elég laza!
Gyorsan mondjon valaki valamit!!! :P

Botinak és Virágnak! utólag is :oops:
Kép happy bday

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Saara! isteni BB-vel mikor randizol? :D
gödibarbi
 
 


kedves neveleki társaim! engedjétek meg hogy forrongjak egyet: nem hiszem el hogy valakinek mindig égetnie kell!!!! :evil: én rá tudtam szokni, hogy ne mossak olyankor amikor égetnek, de vannak emberek akik szerintem az égetéssel spórolják meg a kukás pénzét. 8) bocs az offért, de tele a hócipőm, hogy sokszor terjeng a füst, s rohanhatok a ruhákért! :roll:
gödibarbi
 
 


Barbara: Nevelekben kedden egész nap és szombaton 15-20ig lehet égetni. Különben én már beszóltam ilyen miatt az Önk-ba!
Sőt, beszóltam az égetőnek is, ha a közelben volt lelocsoltam vízzel. Én erre nagyon ki tudok akadni.
Egyszer még Dorinával sétáltunk babakocsival és a Tavasz u-ban az emésztőt az utcára szivattyúzták! :shock: Úgy kiakadtam, hogy feljelentettem őket :oops: Az egész környéken olyan bűz terjengett, hogy meg lehetett fulladni, persze ők nem laknak itt, csak hétvégi telkesek.

Óvoda:
Dorina novemberi, így ha jövőre adom be még lesz 3 teljes óvodás éve. Nem szobatiszta, még a környékén sem vagyunk sajnos.
Nem akarom, hogy hazahozza a babának a betegségeket az oviból. Ezek az érveim :)

Virág: BOLDOG SZÜLINAPOT NEKTEK!!!!!!! :P

Sara: játszótér tényleg nincs, csináld magadnak akciók vannak :D

Gyöngyi és Rita teljesen eltűnt, mi van velük??????

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde! no pont ez az, hogy kedd és szombat, de nekem ma kellett megint mentenem a ruhákat. :evil: s sajna nem először... de látom nem csak engem zavar... pedig mág olyan jó lenne ez a maradék kis meleg a ruciknak. :roll:
emésztőstory: :shock:

no akkor mikor tali? mivel senki sem nyilatkozik bedobok egy javaslatot: csütörtök délelőtt?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Haliho

Tunde

HAny eves Dorina most?
Erthetoek az erveid...:) De van ellenpelda is:EN. A batyam 4 eves volt mikor szulettem es a letezo osszes betegseget elkapta az oviban, en csak egyetlent kaptam el tole, a baranyhimlot. A gyerekdoki csodamra jart, milyen jol birom. Amugy a bacikat kesobb is hazaviheti csak akkor mar nem ugy, hogy o is elkapta, hanem a kezen, ruhajan, stb. Most pl. a fosos virust (mar bocsi) Szerintem Emi hozta haza az ovibol, mert elozo heten hallottam rola, de o nem kapta el, igaz tavaly telen megedzodott, mert vagy 4szer volt ilyenje. Na most Danny is atesett egy durvan. Es meg nincs 100% jol most sem.
Ha viszont jovore megy oviba a lanykad akkor nem kiscsoportban kezdi, vagy igen? Mert akkor meg lehetnenek Dannyvel csoporttarsak...:) Meg Vera Mirajaval. :-)
Persze tenyleg raer meg. Foleg ha meg kesni is fog evet.

Barbi

Egetessel nekem is tele a hocipom, mi is inkabb bezsakoljuk. A mult heten penteken egesz delutan nem birtam kivinni a gyerekeket a kertbe, pedig szep ido volt, mert vagni lehetett a fustot. Es rangathattam be a szaritot a teraszrol.

BOLT
Jelentem nagyon cuki mamuszokat hoztam 3 szinben, meg esocsizmakat 2 szinben, meg vannak mar belelt cipok is....

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Húúú, micsoda pezsgés lányok :D

Gyertek csütörtök délelőtt, ha a többieknek is jó!

Fél 10-re visszaérek az oviból, ha valakit fel kellene venni autóval, szívesen (Barbara? vagy más?), 10-re aztán bátran jöhet mindenki!

Ki jön?

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Ágota: Dorina november 3-án lesz 3 éves. Úgy gondolom, hogy 4 évesen kis csopiba mehet, mert úgyis csak 7 évesen megy suliba (szerencsére)
Persze Patrícia is hazahoz időnként a suliból bacikat, de tök jól elvagyunk itthon, amúgy is találkozunk gyerekekkel sokszor, úgyhogy a társasága is magvan.

Virág: mi megyünk, csak egy kicsit taknyos Bettus, de szerintem csak megfázott, ha elmúlik neki akkor ott leszünk. csüt. reggel még jelzek ez ügyben!

Kellene valami "kommandót" szervezni, hogy a lehetőségekhez mérten be lehessen tartatni a tűzgyújtási időpontokat. Me fogom kérdezni az Önk-ban, hogy mi újság ez ügyben.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Virág! Mi jön :lol:
Köszi a fuvarfelajánlást, de tütü is lesz itthon, meg a babakocsi is jól üzemel :wink:

Tünde! kommandó :lol: :idea:
gödibarbi
 
 


Egy kis orrfolyás nekünk is van, de javulóban. Holnap este írok még, hogy jobb lett vagy rosszabb.
Barbara, ha aggasztó ez, halaszthatunk. Bár azt hiszem nem ugyanaz nagy térben, (nagyobbak reméljük az udvaron fognak játszani), mint egy kis helyiségben összezsúfolódva.
De megértem, ha elijeszt, holnap még adunk helyzetjelentést :wink:

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Sziasztok

Mi nem biztos hogy tudunk jonni, de miattunk ne valtoztassatok! Sajna van meg egy csomo dolgom, meg fodraszhoz is el kene jutnom. De ugy nez ki talalok valakit a boltba, mar 2 jelentkezovel beszeltem, es meg jon egy 3. is.:)

Virag

A Boti idocsikjat at kell csinalnod, mert az 1 eves volt a vege, nem tud tovabb menni!

jo ejt

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Barbi, itt a szam, stb: 20/546-7274, Molnar Erika. 3000 Ft-ot kell befizetni. Bocs, elöbb nem sikerült :(!

Most ennyi, megyünk ki a levegöre!

Sara
saara
 
 


Jobban vagyunk!
Ma csak 3x kellett megtörölnöm a fiúk orrát, az is már csak egy kis vizes valami volt. A lányoknak semmi baja, így nem ovis-vírus. Meg tudom is, hogy mitől fáztak meg: Boti leveszi a zokniját (cipő, szandi sem akadály :? ) Marci meg mindig átöltözik "kicsi nadrágra" ha nem vagyok résen :x .

Így aki tud jönni, azt várom szeretettel :lol:

Virág

KépKép
KépKép
virágocska
 
 


Szűkkörű, de jó buli volt! Köszönjünk Virág! :lol: :lol: :lol:

Virág! pü-zök neked

Saara! köszi

Ágota! Jól értelmezem, hogy minden szerdán van zenebölcsi? Novemberben csatlakoznék. Te össze tudod hozni?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Ágota! találtál varrónőt?

Képzeljétek ma nagyon udvariasan leállítottam egy "tüzelőt" :P
gödibarbi
 
 


Barbi

Meg nem, miert, tudsz egyet?

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota! sajnos nem, csak érdeklődtem...
gödibarbi
 
 


Csajok!!
Ezer bocsika, de a csajok tiszta taknyosak lettek , ezért nem mentünk. Ráadásul szólhattam volna, de én tegnap azt hittem még csak szerda van. Ma reggel meg már péntek lett. Tiszta gázos vagyok :oops:
Tényleg bocs Virág!!!

Barbara: tüzelőkkel csak keményen :lol:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Virág! ez az a cikk az ujjszopásról, amit meséltem:

http://www.harmonet.hu/cikk.php?rovat=2 ... ikkid=9788
gödibarbi
 
 


Barabara: köszi a linket, minket is érint a téma, mert Dorina lelkes ujjszopizó! Nem akarom leszoktatni, mert tök jól elalszik vele.
Bettina is így nyugtatja magát, csak ő a két középső ujját szopizza. :shock:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Na még a nevedet sem tudtam rendesen leírni, bocsánat :? :oops:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?