Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok,

van esetleg itt valaki, akivel együtt szülünk nagyjából? 10/15, most 36. hét van

kistrx
kistrx
 
 


SZIASZTOK!

EGY ANYUKÁT KERESEK AKI VELEM VOLT EGY SZOBÁBAN AMIKOR SZÜLTEM.
2005.01.11-ÉN SZÜLETETT A FIAM.BENI A BECENEVE AZ AZ BENNJÁMIN.
AZ ANYUKÁNAK A MÁSODIK BABÁJA V9OLT MÁR A KISFIA MERT VAN EGY NAGYOBB LÁNYA IS.
JÓ NAGY VOLT A FIA ÉS HA JÓL EMLÉKSZEM EL VOLT TÖRVE ABABA KULCSCSONTJA.

HA ITT JÁR KÉREM ÍRJON NEKEM 1 NAPPAL UTÁNNAM SZÜLT.

QA KISFIA HA JÓL TUDOM MARCI NEVET KAPTA.

ÖRÜLNÉK HA ITT ÍRNA NEKEM PUSZIKA.


SZIASZTOK
boszyka
 
 
 
 


Sziasztok!
Már olyan régen nem írtam fel ide, de sajna néha lefagy a gép. Tehát szenvedek.


Szia Mutter!
Régen láttalak itt. Hogy vagytok? Remélem minden oké!!!
Írtam Neked e-mailt is, de még nem kaptam választ. Igaz lehet, hogy a gépünk a hibás.
Vigyázzatok magatokra.
banyanszki
Ja és gratulálok az új babásoknak!!
banyanszki
 
 

 
 

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni.
Történetem egy kicsit hosszú, majd a napokban elmesélem, de most egy olyan szülész-nőgyógyászt keresek aki a scöpfiben vezeti a szülést, de vagy a XXII-ben vagy a Móricz környékén vagy valahol a közelben van magánrendelése.

Előre is köszönöm.
nszoke
 
 


Sziasztok!

Már írtam régebben, de most újra bejelentkezem, mert ismét kisbabát várok! :D
Arnold dokibácsihoz jártam az első babával,ami az ő segítségével jött össze. (Closty+szuri) Az első terhesség alatt emiatt elég sűrűn jártam hozzá, de most nem szeretnék olyan gyakran járni hozzá. Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy úgy tervezem, hogy a 10. hét környékén fogok először elmenni hozzá. Szerintetek leharapja a fejemet, ha csak akkor megyek? Most a 7. hétben járok.

Móni

Bence: 2005.12.01
Csenge: 2007.05.24
famo
 
 


nszoke!

Én a Szakács dokinál szültem, magánrendelése a Bartók Béla úton van.
helbad
 
 


Sziasztok!

Van-e valaki, aki PCO-val szült babát, és szoptatott, de visszatért a vérzése, és vele együtt a PCO tünetei? Ezt sok egyszerre megemészteni bocs....
A lényeg, hogy most 7 hetesek vagyunk...a betegség nálam az össze-vissza, gyakorlatilag állandó vérzésben nyilvánul meg, és a gyógyszert, amit szedtem szopi alatt nem lehet, mondta az orvos...kérdeztem miért, mert elmegy a tej, de azt is mondta, ha állandóan vérzek, akkor is elmegy a tej...azóta rettegek, mert nem szeretnék tápszert adni a picurnak.

Ha van valaki, aki hasonló cipőben jár, vagy járt, és talált rá megoldást légyszi írja meg...köszi

Alternatív megoldást is kipróbálnék, amennyiben nem árt a babának, mert a Vajákos Biri módszer nem biztos, hogy jó a tejnek :roll:

Köszi a segítséget
manó-v-29
 
 


Manó!

Segíteni nem tudok saját tapasztalattal, de van egy ötletem, ami talán segítséget nyújthat. Keresd meg telefonon vagy e-mailben dr Boros Judit-ot (borosjudit@freemail.hu, 06-30-333-5651), ő ugyanis mindamellet, hogy nőgyógyász, laktációs tanácsadó is, így tud neked segíteni abban, hogy az a gyógyszer tényleg szedhető vagy nem szoptatás alatt, esetleg van-e alternatívája annak a gyógyszernek, meg mindent el tud neked mondani ennek a betegségnek és a tüneteinek a szoptatással kapcsolatos összefüggéseiről.

Üdv:

Zita
pzita
 
 


Manó,

Egyetértek Zitával próbálj meg konzultálni a dr-nővel hátha van alternatív javaslata a gyógyszered kiváltására.
Nekem anno a trombózis miatt a Syncumart erőltették de megtaláltuk helyette a Fraxiparine injekciót amivel tudtam szoptatni.

Kriszti
cuiccolo
 
 


Zita, és Kriszti

Köszi a segítséget mindenképpen megekeresem, mert sürgős a dolog, egyelőre még őrült tempóban próbálom szoptatni, és fejem a maradékot, mert sose lehet tudni meddig tudom csinálni, de már írok is neki, és hátha tud segíteni. Még egyszer köszi, ha kaptam választ megírom.

Üdv Anett
manó-v-29
 
 


Sziasztok!
Én egy 13 hetes kismama vagyok. Dr.Kósa Zsolthoz járok.Ha valaki ismeri/szült már nála írjon róla (milyen, tarifa stb..)
Előre is köszi
hr.norci
 
 


Szia norci!

Szerintem olvasd el az előző 2-3 oldalt, és akkor már pár dolgot megtudsz. Úgy nézem Kósa doktor ebben az évben itt az egyik legkeresettebb személy. manó-v-29, angel 068, muki, chr, régebben ytong, timili, matt07 szültek Nála. Ha rákeresel a hozzászólásaikra akkor ott is sok minden le van írva.

Jó keresgélést!
i
iloly
 
 


Bocs norci !
Összekevertem a másik S-M topikkal ott volt K. dr téma az elmúlt hetekben!
iloly
 
 


Sziasztok!

Azon gondolkodom, hogy a nagy elismertségre tekintettel Kósa doktort választanám, de vajon hogy férek én is a naptárába, ha ennyi híve van? Ez hihetetlen, hogy létezik még ilyen szuper orvos.
Megfogom keresni az biztos.

Ne haragudjatok biztos velem van a gond=gyagyás vagyok, de egyszerűen nem tudom feltenni ezt a babafalvás vonalzót. Ha tudna valaki egy jó kis magyarázást azt megköszönném.

Sziasztok.
nszoke
 
 


Szia Noémi!

Az már az Ő dolga, hogy hova férsz, de mint már írtam, volt, hogy reggel 7-től du 4-ig ültem a khban kf vizsgálatokra várva. Persze közben 1-1 szülés is becsúszik Neki, ami miatt ott ilyen sokat kell várni.
A magánról nem sok tapasztalatom van, oda természetesen be kell jelentkezni, kapsz időpontot, de a varratszedésre és 6 hetes kontrollra jöttek mindenütt előnyt élveznek.

szia:i
iloly
 
 


Iloly!

Kérdezném, hogy te régóta jársz hozzá, mit tudsz róla mesélni?
Minden info érdekel vele kapcsolatban. Hol lehet elérni, milyen, mennyibe kerül a szülés, magánrendelés, ilyesmi.
Köszönöm szépen.

Valaki tud valamit erről az egészségpénztár dologról? Otp-nél ha kötök akkor mit fizet, hogy működik? Legfőképp a fizetős ágy miatt kérdezem.
nszoke
 
 


Szia Noémi,

Az egészségpénztári tagság szerintem akkor éri meg, ha a munkáltatód fizet be a számládra havonta valamennyit.
Mivel ezévtől változtak az adójogszabályok, így már nem olyan jó "buli". Eddig a befizetett összeg után 30% adóvisszatérítést kaptál. Na ez már megszűnt. Most a tárgyévben befizetett összeg után jövő év szeptemberében (legelőször 2007.szeptember!!!) megnövelik a befizetett összeg 30%-ával a számlád összegét.
Egyébként úgy működik, mint egy bankszámla. Befizetsz és utána vásárolhatsz gyógyszereket, gyógyászati segédeszközöket, kórházi ellátást, de ezek köre pontosan meg van határozva.
Tehát úgy érné meg, ha a munkáltatód is fizetne.
Nézzünk egy példát: most befizetsz pl. 50000 ft-ot, majd kérsz számlát a kórházi ellátásról, (amit ott helyben is ki kell fizetned!!!, így eddig olyan, mintha kétszer fizetnél), majd beküldöd az egészségpénztárnak, aki a számládon lévő pénzedből ezt visszafizeti neked. Eddig ugye semmi értelme az egésznek. 2007.szeptemberben viszont hozzáírják a számládhoz az 50000 Ft 30%-át, 15000 ft-ot, amit majd akkor levásárolhatsz (gyógyszerre, stb...).
Érthetően írtam le ???
Nekem fizet a munkáltatóm is minden hónapban, meg én is hozzáteszek egy kicsit (1700 ft-ot), így megéri.
Van egy olyan feltétel azt hiszem, hogy csak 3 hónap után történhet meg az első vásárlás, de ez pénztárfüggő dolog.
Kórházi ellátást csak úgy lehet elszámolni egészségpénztáron keresztül, ha a kórház és az ep. között szerződés van. Én az OTP Ep. tagja vagyok, és azt biztosan tudom, hogy a Scöpf-Mérei és közöttük megvan a szerződés, mert én elszámoltam a fizetős szobát.

Üdv,
Judit
angel068
 
 


Kedves Judit!

Köszönöm az infot! Valami ilyesmit hallottam én is, de ez így szépen érthető volt. Megkérdezhetem a munkáltatómat, de nem valószínű hogy fizetne.
Viszont nekem abból a szempontból talán jó lenne, ha legközelebb fizetős szobába megyek, akkor apránként addigra már össze van szedve a rá való pénz s nem akkor kell kifizetni. Mert 2 hetet nem könnyű egybe gyorsan zsebből kiadni.
A munkáltatónak ez semmibe sem kerüül ugye, ha fizetné?

Köszi szia, Noémi

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


JA azt el is felejtettem, hogy tudnál e nekem tarifákat mondani Kósa doktorról? Magánrendelés, mikor, hol, mennyi, szülés mennyi?
Olvastam babád az íntenzivre került, miért?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Noémi,

Privát üzenetben megírtam a válaszokat.

Judit
angel068
 
 


Én pedig válaszoltam s még zaklatlak a kérdéseimmel is.
köszönöm tényleg a segítségedet.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!

Láttam sikerült feltenni a babafalvás volnalzót, de nem látom ki írta le hogyan kell, nem tudnátok nekem is segíteni, már én is kerestem de nem találtam.

Köszi
manó-v-29
 
 


Szia Manó!

A vonalzó már megvan akkor ugye?
Kaptál email-t hogy hogyan tudod megjeleniteni?

valami ilyesmit: http...png? amivel megtudod jeleníteni a vonalzót

No. Menj a profilodba: az aláíráshoz, ahova simán írd be a következőket:

[img]ide%20írd%20azt%20a%20babafalvás%20httpsatöbbit%20szóköz%20nélkül[/img]
ha a fenti nem lenne jó akkor ugyanezt csináld csak url-t írj emg helyett.

mennie kell. Nekem sikerült.

Ja és oldalt bal, ha írsz van egy olyan hogy BBCode ez legyen bekapcsolva.

Üdv, Írj hogy mi van:)

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Manó!

A vonalzó már megvan akkor ugye?
Kaptál email-t hogy hogyan tudod megjeleniteni?

valami ilyesmit: http...png? amivel megtudod jeleníteni a vonalzót

No. Menj a profilodba: az aláíráshoz, ahova simán írd be a következőket:

[img]ide%20írd%20azt%20a%20babafalvás%20httpsatöbbit%20szóköz%20nélkül[/img]

mennie kell. Nekem sikerült.

Ja és oldalt bal, ha írsz van egy olyan hogy BBCode ez legyen bekapcsolva.

Üdv, Írj hogy mi van:)

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Nem láttam hogy már egyszer elküldtem, bocsi. A technika kifogott rajtam.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia nszoke!

Nem kaptam ilyen mailt, vagy még nem érkezett meg. Ki küldi? Mikor? Lehet, hogy még az elején kellett volna kapnom, amikor bejelentkeztem?

Tök gáz de én a profilpmban sem látok aláírást :-I

VAgy nem is úgy kellene belemenni, hogy rákattintok a profile pöttyre?

Hát ennyire értek én is ehhez a honlaphoz! Sebaj majd belejövök, de addig elkelne a segítség, ha tudod írd le légyszi mit kell beírni.

Köszi
manó-v-29
 
 


Szia nszoke!

BOcs hülye vagyok, azt nem néztem, hogy babafalva.hu...már megcsináltam a vonalzót, várom a mailt, és próbálkozom, ha nem sikerül észre fogod venni, akkor kereslek.

Szia
manó-v-29
 
 


Kép[/img]
manó-v-29
 
 


manó-v-29
 
 


Bocsi próbálkozok, de jelenleg senki vonalzóját nem látom, vajon miért?
manó-v-29
 
 


Szia Mano!

Kaptál a babafalvától egy emailt, ha rákattintasz arra a http...ra akkor látod a vonalzót amit csináltál ugye?

Ha igen akkor azt a szöveget teljesen ugyanazt másold be [url]idemásold[/url]közé.

Az aláírásod: menj legfelülre ezen az oldalon ha be vagy jelentkezve: van ott társalgó társalgás s egy harmadik ahova segédletek vannak írva. Na itt menj rá a profilra. S ebben lesz az aláírásod helye egy nagy fehér téglalap amibe írd a fentieket.

Na? Várom az eeredményt.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


ja mostmár látom a tied, majd menj vissza az aláírásodhoz s szedd ki azt az img-t, ami amúgy kilóg belőle, mármint a vonalzódból.
Árpád gyönyörűséges, és milyen édesen alszik.
Milyen szülésed volt, kinél?
Jó éjt nektek.
És minden fórumozónak.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia nszoke!

Én a Kósa dokinál szültem aug. 12-én. Láttam érdeklődtél már róla, és Marikáról. angel068 szerintem mindent leírt, amit tudni érdemes priviben, mert mi is írogattunk egymásnak régebben.
Normál szülés volt, viszonylag gyorsan, csak kicsit paráztam, hogy a szabiról odaér-e, nem azért mert benne nem bíztam, hanem mert az aktuális ügyelet vacilált, hogy szóljanak-e neki két ujjnál, vagy még várjanak. Hála Marikának ő megtette, nem tökölt! Érdemes szülésznőt választani, mert volt ott egy lány, akinek nem volt, és már akkor ordított, amikor bementem, és még akkor is, amikor engem már kitoltak...ennyit a humánus ellátásról!
Ha valami konkrétumra kíváncsi vagy leírom priviben, ha akarod.

Kösz a vonalzót remélem most már működni fog.
Szia

Kép
manó-v-29
 
 


Vagy mégsem, már megint elszúrtam!
manó-v-29
 
 


Szia Manó!

Elöször is ne haragudj amiért beillesztettem a te vonalzód, de csak megnéztem, hogy miért nem működik neked.

Látod nekem jó?

pedig ugyanazt írtam be amit te.

Tehát a beírás jó, azt ne változtasd meg.
nézd meg lent, hogy a bbcode be van e kapcsolva: legalul balra látod. És az aláírást hozzá kell adni mező pedig ki kell legyen pipálva.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Nszoke!

Vége a vonalzómizériának...bocsánat mindenkitől, hogy ennyi helyet foglaltam...béna vagyok!

A bbcode volt a hibás, de már bekapcsoltam.
Zsebi is gyönyörű baba, ezek szerint jön a tesó. Mi is nagyon szeretnénk, kb ugyanennyi korkülönbséggel, aztán majd kiderül sikerül-e?

Mikorra várod a picurt?

Üdv Anett
manó-v-29
 
 


Nem töltöttem hozzá az aláírást!!!!

Hihetetlen a szétszórtságom....de most!

Kép
manó-v-29
 
 


Szia Manó!

Nagyon örülök, hogy sikerült felrakni a vonalzót, én is nagyon sokat maceráztam mire felraktam.

Még nem jön a tesó, majd 1év múlva szeretnénk, de nem sietjük el, mert Zsebi is hamar összejött. Akár már most örülnék a másodiknak, de pl.fogynom is kell, mert nagyon híztam és ez a toxémiának nem kedvez, meg még nagy a félelem is, nem tudom olvastad-e hogy Málna 27 hétre született? Szerencse hogy él és egészséges. Nem mindenki kap ilyen kegyet odafentről, nem vagyok nagyon vallásos, de ezt így illik. Szóval in kább fel kell dolgozni a történteket, nem élnénk túl, ha elveszítenénk egy babát.

Na további szép napot mindenkinek.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Nszoke!

Akkor lehet, hogy találkozunk, feltéve, ha egy év múlva elérkezettnek látjuk az időt. Nálunk Árpád nem ment olyan gyorsan, hosszú...végül Kósa doki csinálta. Azt mondta a tesó összejön spontán, de ha nem szóljunk...szóval ha egy év alatt semmi, akkor ismét az ő kezei alá vetem magam.
Nálunk is isteni csoda volt, egy tüszővel, elsőre inszemmel...nem is reméltem, de a doki se nagyon, aztán tessék...egy folytonéhes, nagyonanyás, nagyonszeretnivaló kisember lett.
Most egy kis tejgondunk támadt, de remélem megoldódik. Már kaptam tanácsot hová forduljak, fel is vettem a kapcsolatot a hölggyel...de még nincs megoldás...nem adjuk fel, fő az anyatej!

Szép napot!

Kép
manó-v-29
 
 


Sziasztok!
Nagyon örülnék, ha valaki felvilágosítást tudan nekem adni, abban a kérdésben, hogy mennyibe kerülnek a kettő ill. a három ágyas szobák a Schöfibe.
Ja, és hogy mennyivel előtte kell lefoglali, vagy bejelenteni az igényt a szobára.
Előre is köszönöm!
Üdv.: Morgana
morgana
 
 


Kedves Morgana!

Én ugy tudom, hogy kb.1hónappal az időpot előtt lehet jelezni, hogy szobát szeretnél, de elég rugalmasak, mert nem bizti, hogy te pont aznap kerülsz be amikor kivagy írva, ugyebár majd a picikéd eldönti mikor akar jönni :)

Szóval az árak három szobás: 5000ft, kétszobás: 7000ft, s az egyszobás: 10000ft.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Szia Morgana!

Fent a harmadikon augusztusban 6000 volt a kétágyas, 10000 az egyágyas. Lent az elsőn a háromágyas 5000. Azóta felmentek az árak? Én egy hónappal előtte telefonáltam a 476 4400-ás számra, de 8 nappal előtte szültem a kiírt időpontnak...nem volt gond, mert akkor éppen volt egy csomó hely. Egy héttel azelőtt viszont teltház volt. A felvételnél megkérdezik, hogy foglaltál-e szobát, ha igen akkor előbb utóbb odakerülsz, ha nem gondolom akkor kisebb az esély. Megéri.

Üdv Manó

Kép
manó-v-29
 
 


Noszke!

Nem voltam gépközelben 1 hete. Írtam egy pü-t de nem tuti hogy elment. Ha nem, és még érdekel, elküldöm vmikor.
Látom a "regisztráltaknak" topikban is megy a győzködés.


Szia: i
iloly
 
 


szép napot mindenkinek!

Igazad van Manó. A kétágyas 6000ft. Rosszul emlékeztem.

Iloly!

Nem kaptam meg a pü-t, ugyhogy megköszönném, ha mégegyszer elküldenéd.

Megy a nagy érdeklődés mindenhol mindenki érdeklődik, de szerintem ez tök jó. Aki tud valamit az elmondhatja a többieknek, akár jó akár nem, aki pedig nem tud valami, vagy keres valamit érdeklődhet a többieknél.

Ez jó bonyolult lett, szinte érthetetlen. :)

Nem is töröm tovább magam, további kellemes napot mindenkinek.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Nszoke azért én megértettem.

Nem negatívumként írtam amit írtam, tulajdonképpen szórakoztat a dolog, amúgy nem kísérném figyelemmel. :)

Morgana!

Gyűjtsd a pénzt és ha teheted fizetősbe menj, mert a nem fizetős az júniusban nálam megdöntötte minden idők szörnyűségi rekordját. Azzal az erővel ami ott megy, a nagykörúton egy kimustrált kanapén fekve is lehetnének az újszülöttek és a frissen szült kismamák. Újabban ugyanis nincs szoptatási idő, ami jó is lehetne, de a gyereknek a Te ágyadban kell feküdnie, mert kiskocsi nincs,vagy nem fér be. Ha beviszed a csecsemőosztályra az a baj, ha otthagyod az ágyon amíg pisilni mész az a baj. Amúgy meg az első 3 napban több idegen emberrel találkozott a gyerek mint az azóta eltelt 3 hónapban!
Még két éve is legalább szoptatni nyugodtan lehetett.
Szóval tényleg megéri.
iloly
 
 


Nszoke újra megpróbáltam.
iloly
 
 


Köszönöm megkaptam s válaszoltam is. Nagyon hasznos volt.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok,

Van valaki, aki három hónapos kortól próbálkozott kajcsit adni?
Van valami jó kutyulmányotok, amit biztosan megesznek a manók, a védőnő szerint már lehet majd próbálkozni. Csak abban az esetben tenném, ha érezhetően kevesebb a tejem...mert köszi a tippet Boros Juditról, egyszer válaszolt is azt kérte írjak vissza mik a tüneteim, ezt megtettem azóta se híre se hamva. Reménykedek, hogy kitartok még.... :roll:

Kösz, ha valakinek van valami jó receptje

Kép
manó-v-29
 
 


Szia Noémi!

Elszúrtam a másik topicba írtam neked, légyszi olvasdd el...köszi. Bocs

Üdv Anett

Kép
manó-v-29
 
 


Kedves Manó (Anett)!

Két dolog miatt írok. Bár lehet, hogy három lesz belőle.

Az egyik a babád hozzátáplálása. Egyrészt nincs olyan recept, amit tutira megeszik egy bármilyen idős baba. Mert van olyan baba, aki csak nyolc-tíz hónaposan kezd el bármit is elfogadni mondjuk, anyatejen vagy tápszeren kívül, van, akit pedig akár mikor elkezdhetnél hozzátáplálni, akkor is azonnal megenné, akármit adsz neki. Másrészt a védőnődet jól hátsó fertályon kellene billenteni. Mit akar egy két, vagy akár egy három hónapos babánál is hozzátáplálással? Neki is van egy szakmai irányelve a hozzátáplálásról, amely szerint négy hónapos korig, ha nincs elég anyatej, akkor tápszert kell a babának kapnia, és a tápszeres babáknál is leghamarabb négy hónaposan lehet elkezdeni a hozzátáplálást. (A WHO ajánlás, amit általában éveken belül a hazai is szokott követni, pedig azt mondja, hogy az első félévben anyatej, annak hiányában pedig tápszer szükséges, és csak féléves kortól induljon a hozzátáplálás.) Természetesen Te, mint a gyermeked édesanya, felül állsz mindenféle ajánláson. És Te döntesz. De ehhez nem árt, ha ismered hogy a korai hozzátáplálásnak veszélyei is vannak.

A második dolog Boros doktornő. Abból, amit írtál, úgy tűnik, hogy írásban vetted fel vele a kapcsolatot. Szerintem várj még kicsit, de közben írj egy érdeklődő levelet, hogy egyáltalán megkapta-e a válaszod. Én ugyanis már jártam úgy, hogy a technika megtréfált. Elküldtem egy e-mailt, aztán ültem a babérjaimon, vártam a választ, és kiderült, hogy a címzetthez el sem jutott a levél. Ha megfelelően szépen kérdezel, akkor biztosan nem fogja sürgetésnek venni a dolgot, akkor sem, ha éppen esetleg nagyon sűrű napjai vannak, és azért nem tudott még válaszolni.

A harmadik dolgot meghagyom holnapra, mert nagyon fáradt vagyok.

Üdv:

Zita
pzita
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?