Új privát üzeneted érkezett!

Ma kicsit alacsonyabb volt a hőm,ha holnap nem esik tovább lehet pislantok, vagy szerdán.
14-15 napra a pé-től mostanság mensiztem és akorra a hőm is leesett , mivel netes teszteim vannak így vígan tesztelgetek
Vendég
 


Sziasztok!

Aranykavics és MINDENKI!

Köszi az ötletet!

Voltam a klinikán és beadattam az első injekciót.
Megtudtam, hogy az orvosom ezen a 7-végén nincs Pécsen. Holnap addig hívom míg meg nem beszéltük az UH időpontját.

Kép
lara26
 
 


Lara!

Ez nagyon jóóó :D

Mostmár tudod a szabályokat:

1., sok tejterméket fogyasztani
2., sokat pihenni - főleg pszihésen
3., apának no forró fürdő, sem szűk nadrág
4., két naponta huncutkodás :wink:

Soroljam még???

Mennyibe kerültek a gyógyiid erre a hónapra, konkrétan a hormonok érdekelnek???
Kíváncsi vagyok...

18.cn.
Vendég
 

 
 

Na megjöttem. Minden OK szerencsére! Az orvos rövid volt és tömör:

-méhen belül van, 6-6,5 mm a kicsike
-mutatta a szikhólyagot - abból táplálkozik az embrió
-és a szívpulzálást is megmutatta.

És bejött a férjem is!

..úgy kezdődött, hogy megkérdezte dr. okos, hogy nincs-e panaszom. Mondom neki nincs. Erre ő: attól még lehet ám méhenkívüli..tudom ez olyan alattomos dolog! Mondom neki: aha..
Aztán bedugta az izét és ott volt a kivetítőn rögtön a petezsák. Jó nagy. És a legalján fehérrel egy kis ponton ott pulzált a szív. A férjem repdesett.
Jövő héten már mehetek terhesgondozásra. Képet nem kaptunk..a doki szerint nincs értelme..
Ja és az Elevitről baromira lebeszélt. Azt mondta max. 2 naponta. Szte attól születnek 5 kg-os babák. Mondta szte bőven elég, ha kiegyensúlyozottan táplálkozom. No fűszeres, egyszerre ne sokat, inkább sok folyadékot.

Anyuéknak bejelentettük. Hát őszintén szólva..nagyobb lelkesedésre vártam. Anyám közölte, lehet meg se éri, meg elég baja van neki alapból is. Apu meg meg sem tudott szólalni. A nővérem baromira örült, a férje is..meg a kislányuk is. A másik nővérem, meg anyósomék még nem tudják.
Anyu azt mondta, nem lepte meg. Ő már látta. Férjem szerint fokozatosan majd hozzászoknak a gondolathoz, ő is így volt vele.
Anyu 2 hónapja még azt mondta, hogy ki nem nézné belőlem..ugye csont és bőr voltam. Most meg szépen felhízlaltam magam 60 kg-ra.

Szóval ennyi.

Rambóka!

Merre vagy?

Kép
babancs
 
 


Babancs!

Hatalmas gratula!
Kétszer is: 1., méhenbelül van, 2., van szivhangocska :)
Ez már a te prüntyőkéd!!! :)

Családod nagyon örül, csak ezeket az infokat fel kell dolgozni :)
Vendég
 


Köszi Kavics!

Egyelőre még nekem is fel kell dolgozni..nem olyan egyszerű ám! Más összehozni, meg teljesen más, mikor elgondolkozol rajta, hogy teljesen meg fog változni az életed.
Az UH-ról mondjuk nemtok úgy beszámolni, hogy "hatalmas élmény". Eleve nem szeretek ennyire túlozni sem. Ebben a korai periódusban csak onnan tudja egy nő, hogy mi az ott a méhében, hogy megmutatják, meg elmagyarázzák. A doki is azt mondja, az UH akkor lesz csodálatos, amikor kezdi felvenni a kisbabaformát.
Nekem az számít, hogy tudom, minden rendben.

Kép
babancs
 
 


Aranykavics!
Merional 75 NE (injekció): 965Ft/ db, nekem ebből 5 db kell.
Bromocriptin 2,5 mg: 152Ft
Clostilbegyt: 488 Ft.

és még van 2, amit akkor kell kiváltanom amikor az orvos mondja (ezeknek még nem tudom az árát, de mihelyst kiváltom megírom) : Choragon 5000 NE (ebből 2 ampulla egyszerre izomba), Utrogestan 3*100 mg hüv. kapszula külsőleg.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Babancs!
Annyira örülök!!! Tudtam én, hogy minden oké! Most aztán megnyugodni ám!!!
Azért dr. okos még megadta a kegyelemdöfést uh előtt! :roll: Biztos azért, hogy utána mégjobban örülhess! :? :lol:

Lara!
2db choragon 4300Ft, az Utro 1100Ft/doboz(30db)

Szia Kavicska!
backa
 
 


Babancs!

Ez aztán a jó hír!!!
Látom a vizsgáló orvos felizgatott a kezdő mondatával. Szerencsére a babód megmutatta magát!!!!!! :D
"Hé én itt vagyok ám a megfelelő helyen!!" :D

Kép
lara26
 
 


Backa!

Köszi az infót!! :D

Kép
lara26
 
 


Hehe.. szülés előtt vajon mit fog mondani? Még lehet akár méhenkívüli is? Vagy földönkívüli?? :D

A férjem szerint jó ez az orvos..szerinte nem nyálaskodni kell, hanem a szakmát kell jól tudni.

Kép
babancs
 
 


Babancs!
Szülés UTÁN igaza lesz! Akkor majd tényleg méhen kívül lesz! Aztán örülhet! :lol: Mikor fogsz szülni? Kiszámoltad ?

Lara!
Igazán nincs mit! Komplett patikai árlista van a fejemben (legalábbis a stimu területén)! :lol:
backa
 
 


Babancs!

Igaza van a férjenek!! Ezt én is így gondolom!!

Kép
lara26
 
 


Rejo
Hatalmas gratula!!!!!A férjem is üzeni,gratulál hozzá!

Babancs
Gratula a szívhanghoz!!!

Backa
ÉPn is sokat görcsöltem,hogy halvány a csík és egyebek,de hidd el ott van/vannak a babák!Én halkan gratulálok is.(hangosan majd holnap)

Kavicska
P.é a 17.cn-n! Tessék elhinni!

Kokusz
Sajnálom,de meglátod a metformintól Te is babás leszel.

Nos,ennyire futotta.Most jöttünk haza anyóséktól.A múlt hétnen pedig bifizikával,statisztikával,és egyéb nyalákságokkal kínoztak,úgyhogy most pihi.Na meg ugye utaztam megint vagy 1000 km-t! :shock:
Jövök hamarosan,és írok egy regényt! :lol:
Pusszantás mindenkinek!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Okr!
Aranyos vagy! Úgy reménykedem! :)

Nem csoda, hogy ki vagy nyúlva! Nem is értem, hogy bírod ezt! :shock:
Várom a regényt!
backa
 
 


Na most beszéltem a barátnőmmel...állítólag a nőgyógyászomnak ismét kijött az agydaganata :roll: , a feleségének meg mellrákja van. Szerinte keressek mást..
Hát nemtom, még várnék..a városban talán neki, meg mégegy orvosnak van UH-ja és nekem nagyon fontos, hogy ne kelljen órákat várnom a kórházi UH-nál. Mindenki le van döbbenve, hogy dolgozom PCO syndroma mellett...asszem ez már nem aktuális. Mondta is a doki, hogy szép tiszták a petefészkeim.

Kép
babancs
 
 


Babancs,
miért nem lehetne PCOS mellet dolgozni?

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Szia KRISZTAAAA!!!!!!!

Már úúúgy vártam, hogy végre köztünk legyél! :)

Köszönöm a PÉs kiértékelést :)
A múltkor is pontosan megmondtad és úgy volt :D Hihetetlen vagy :)
No, ha most is úgy van, akkor pont akcióztunk tegnap este (ma reggel vettem csak észre a görbét, mert ma írtam be visszamenőleg néhány napra a hőt). De ma és holnap nem lesz eksön, mert ma a párom, holnap én ügyelek. :cry:
A fene vinné el. :?

Babancs!
Áruld nekem is el, miért nem lehet PCOS mellett dolgozni???
Én még ilyet nem hallottam.
Ami a dokidat illeti... nagyon sajnálatra méltó. És ilyen körülmények között is legyen talpon, nehogy valamit elhibázzon... :roll: , nem csoda a negatív hozzáállása. De legalább csak pozítivan csalódsz :wink:
Ha szimpatikus és megbízol benne, akkor szerintem maradj nála nyugodtan. Én egy betegség miatt nem hagynám ott a választott dokimat. Csak abban az esetben megfontolandó, ha annyira súlyos, hogy elmegy táppénzre. Akkor tényleg jobb ha más dokit választasz, de ugye ezt előre nem tudhatod. :?

Kriszta!
Várom a regényt :)

18 cn.
Vendég
 


Bonya!

Ne tőlem kérdezd. Nálam inkább a pajzsmirigy-túlműködés a fő gond. A kolléganőm emiatt elment táppénzre. Terhes és pajzsmirigy-problémája van.
Én egyelőre jól vagyok, van úgy hogy jobban görcsölök, de sztem olyankor mindig történik valami odabenn.
Sajna csak jövő hét végefelé tudok elmenni pajzsmirigy-kontrollra, mert kölcsön kell adnunk a kocsinkat.
A barátnőm szerint hasi görcsöléssel nem kéne dolgoznom. A főnököm már így is úgy néz rám..még egy nap szabit is alig merek kérni. 2 hónapig egyhuzamban itthon voltam. Meg az egész évet végigbetegeskedtem. Most meg elmegyek szülni... :lol:

Kép
babancs
 
 


Babancs!

Én sem dolgoznék. Annyi küzdés után. Persze az attól is függ milyen nyugis a munkahely!!
Első az egészség és a nyugalom biztonsága!

Kép
lara26
 
 


Kriszta!

De jó, hogy benéztél!!

Kép
lara26
 
 


Gatulálok én is Rejo!

Ügyi voltál, voltatok!

Sok boldogságot és egészséget!

mir
 
 


Jó 'stét!

Írok mán csöppet... tulajdonképpen dolgozgatnom kéne, de nem megy. Ittam egy kis sört, és figyelem ezt az erősen benarancsosodott választás-végeredményt. Nincs erőm semmihez.

Hogy miért is iszom sört? Egyrészt, mert szeretem (heti 1-2szer), másrészt, még csak kell Boginak a tej (ami ebből lesz), csak szerintem ő sem tudja eldönteni, milyen formában jusson hozzá. :roll: Néha van szophatnékja, néha nincsen, és akkor lefejt állapotban kéri, néha még úgy sem. Őszintén szólva, tele a bögyörőm ezzel a kínlódással. Két hónapja játsszuk azt, hogy nem mindig kell cici, de mostmár abszolút rapszodikus a kishölgy. Pedig néha már megfordult a fejemben, hogy abbahagyhatnánk már, úgyis csak pár deci tejhozamom van már jó esetben egy nap, legalább diétázhatnék, kávézhatnék, elkezdhetném a metformint, a hüvelyest, csípőseket enni stb. De ilyenkor megszólal a lelkiismeret, és persze, hogy szaporítom a tejet. Azt ne tudjátok meg, milyen kínlódás a fejés. Rájöttem, kézzel sokkal hatékonyabb, mint ezzel a kézifejővel, ámde a mellemet szó szerint sanyargatom. Oda jutok, hogy már csak afféle asszonyállatként tekintek magamra... :oops:

Na ebből is látszik, hogy a hangulatom nem a legfényesebb. Bogi óriási örömet szerez, rengeteg erőt merítek belőle, hogy alkottam egy ilyen kis csodalényt, aki nap mint nap új dologgal lep meg. Olyan kis emberke formája lett már, gagyog, sikítozik, fintorog! De igaza van Rejokának: az ember alvástartalékai 4-5 hónapos korra merülnek le. Nálam bekövetkezni látszik. Nem is annyira alvásról van szó, hanem egyszerűen energiaszintről. Olyan dolgokat csinálok, hogy elképeszt. Nyitva hagyom a csapot, kifelejtem a lecsóból a hagymát, órám közepén összeakad a nyelvem és nem tudom, hol tartottam, hullik a hajam, éjszaka nem alszom vissza stb. stb.
Ilyen állapotban erősen újra kell gondolom, mit vállaljak be. Most egymás után két cikket is kell lezavarnom határidőre, plusz tanítás: rendkívül nyomaszt. És hát a PCOS honlappal is vannak teendők, ha már egyszer beindult, nem lehet vele leállni. Sok e-mail stb. (Mir: jut eszembe, légyszi nézd meg: www.pcos.hu bal oldalt menüben alul Kapcsolatok, klikk, ott vannak az e-mail elérhetőségek ahova küldheted, köszi).

Most azt hiszem, mivel ritkábban jövök, nagyobb távlatokban látom a dolgokat.

1. Babancskám. No-spa: nagyszerű, de ég áldjon meg, ne szokj rá. A görcsoldó lazítja a méhszájat is. :roll: helyette: Magnesii Citrici, fel lehet íratni, napi 500-600 mg magnéziumot tessék enni (egy szem Magne B6: 46 mg!!!), plusz esténként egy-egy deci vörösbor. Meg kell jegyeznem, múlt héten még fennen hirdetted, hogy az ablakmosást meg kell csinálni, ha a baba bírja, bírja... bírja? :roll:

2. Meglátás: PCOS-osknak átlag feletti babáik születnek (ha időre jött), én eddig két kivételt láttam, Almodoét és odaátról Bebáét (3 kg körüli). De a leggyakoribb a 3600-3800 gr-os méret. Azt hiszem, ezt érdemes átgondolni. :shock: Lehet köze a cukorproblémákhoz???

3. Kavicska szívem, elfelejtettél LH-tesztelni? :lol: Lehet, már nem is lesz értelme.

4. Kincs, a helyzeted kezd izgalmas lenni... Backával együtt nyomtok egy-egy kétcsíkost, és olyan boldogság lesz itt a topikon, mint amikor anno Csillagfény és Espero sokkoltak minket egymás után a szülésemkor.

5. Verona, igen, te jössz... :wink: Látod, eddig a két lány elég gyorsan szült, én se voltam azért annyira lassú, bízzunk benne, neked is sima menet lesz. :wink:

Muszáj volt számozni, mert átgondoltam hogy most 5 mondanivalóm van, és számolni kellett. :?

pusz mindenkinek
Vendég
 


Én még mindig fenn!
Nézem a TV-t, nem is értem miért, mert ebben a városban már rég eldölt :)

Norka!
Dejó, hogy jelentkeztél. :)

Mivel tanítasz, cikkeket írsz (határidőre!!!), a honlapot menedzseled ezért a te tartalékaid hamarabb kimerülnek. Ez csak " természetes", neked nem kell 5 hónap. :?

Olyan nehéz tanácsot (mivel nincs tapasztalatom) adni, pedig nagyon szeretnék segíteni!

Ezért nem is igazán hiteles az amit most fogok írni! De így gondolom!!!

Én is számozok, hogy jobban követhető legyen számodra ( :lol: :lol: :lol: ez csúnya vicc volt :lol: ne haragudj érte. )

1., Ne legyen lelkiismeret furdalásod, azért mert nincs tejed! Első perctől kínlódás volt a szoptatás. Pedig akkor még nem írtál cikket, nem tanítottál és a honlap még nem volt élesben! Az osztrák kirándulás után mesélted, hogy a tejed bőséges volt. (esetleg az anyós hatása volt? vagy oda kellene költözni :? )
A mell fejés nagyon kellemetlen dolog. Az tartsa benned a lelket, hogy az a tej rendkívül sok értékes tápanyagot tartalmaz, ami Bogika számára fincsike.
Én 6 hétig szoptam, mégis nagy ló lettem.
Bogika sem úgy néz ki, mint aki éhezik :D

2., A fáradtság az embert kikészíti (konkrétan ettől rettegek, ami az eljővendő gyermek nevelését illeti, Mi lesz ha nem fogok tudni pihenni??? :shock: ). Megértelek, hogy szívesen becsőrölnél egy kávét, ennél egy jó kis fűszeres ebédet (én meg fogok zavarodni, ha nem ehetek csípőset :shock: )
Csak azért írom a saját félelmeimet, mert én rendkívül érzékeny vagyok a nemalvásra és maximálisan meg tudlak érteni (az ügyeletekhez sem lehet hozzászokni)
A fáradtság teszi ezt a furcsa dolgot veled, hogy csapot nyitva hagysz és az órád közben gondolataid gubancolódnak össze, vagy szál el.
A haj hullásod símán lehet a PCOS-d fellendülésének első jele.

3. Szerintem ha megiszol reggel egy kávét (enyhébbet) semmi baja nem lesz a tejnek. A terhesség alatt is megengedett a kávézás!!!
Sört is iszol, az alkohol is tilos elvileg!

4. Diétának eljön az ideje, a metformin fog segíteni a fogyásban. Érthető, hogy szeretnél fogyni (nem mintha duci lennél, de a nők nagy része nem érzi jól magát szülés után), de húzzátok még ki Bogi hat hónapos koráig :)

Fel a fejjel Norkácska, ha megírtad ezt a két határidős cikket tarts pihenőt.
De közben Bogika is nő és az állapot is javulni fog.
De sose felejtsd el, hogy lesz ez még így sem, ha megszületik a második gyereked :) Mintha hármat szeretnél, Nem???? :lol:

Sok puszika és jó éjt :)

18 cn.
Vendég
 


Babancs!
Nem akarom lekicsinyíteni a problámádat, de nekem - és sok más kismamának is itt - egészen sokáig voltak az első hóapokban görcseim, mintha meg akarna jönni... Sőt néha még most is, pedig már a 25. héten vagyok... Olyankor pihenni szoktam egy kicsit, vagy ha dolgozom, legalább kipárnázom magam a széken (és én is szedek magnéziumot - én kalcium-magnézium kapszulát választottam, amelyben 2:1 az arányuk, mert úgy hatnak a legjobban).

Norka!
Én kézzel sosem tudtam fejtni, de sokan - biztos te is - nagyon ügyesen csinálják. Először egy gépi Medelát vettem, de az nagyon lassú és zajos volt, mint egy traktor. Itthon szállóigévé váltt abban az időben, hogy megyek kaszálni a tejet. :) Később megismerkedtem egy anyukával a kórházban, akinek a koraszülött ikrei még nem szophattak, ő egyszerre két Aventtel fejt (több mint napi 2 litert hónapokon át!), és megtöltött két mélyhűtőt, aztán meg leadta, később pedig már a saját fiainak adhatta. Láttam, milyen hatékonyan használja. Én is áttértem Aventre, és azzal fejtem még szopások után (és nagyon elégedett voltam vele). Amikor Álmi már rühellt szopni (8 hónapos volt), akkor persze már inger hiányában csökkent, de még 3 hónapig fejtem neki napi néhány decit. Szóval csak azt akartam mondani, hogy szerintem az Avent nagyon jó. Ajánlom mindenkinek, akinek fejésre van szüksége.

Vöcsök
vöcsök
 
 


Kellemes napot mára!

Backa merre vagy?? írj mert mennem kell dolgozni és örülni szeretnék!!

Szia Norka de jó,hogy írtál :D tanácsot nem tudok adni :( de biztosan pihiztél kicsit és már jobb és Bogi kacagása is erőt ad
Néha belegondolok,hogy én hogy fogom bírni föleg 3-4 gyerekkel

reggel teszteltem nega :cry:
Vendég
 


Jó reggelt!

Atomnegatív! :(

Még nem hívtam a Kaálit, majd azt mondják, ismételjem két nap múlva! Az agyamra mászik már a tesztelés...
El kéne mennem holnap reggel vérvételre, megnézetni a béta hcg-t, aztán legalább lezárul ez az egész.
Nem maradt fagyasztott baba, januárban mehetnék újra.
backa
 
 


Szia Backa :cry: :cry: :cry: szomorú vagyok,úgy bíztam a halovány csikod erősödésében!
Lehet ha vetetnél vért hamarabb lezárhatnád és nem lennél bizonytalan,mert ameddig nincs vérzés reménykedünk
Puszi
Vendég
 


Először is gratula az újszülött babócának!!! És a hős anyukájának :D
És babancs!!! GRATULA ezerrel!
Most sok meló, délután lépek LH teszt ügyében.
üdv
d
dimet
 
 


Szia Backa!

Ne add fel a reményt! :wink:
Nem jelent meg a második csík később sem, mint szombaton???
Ha tudsz menni vérvételre, szerintem menj el, mert ez a bizonytalanság nagyon rossz.

Továbbra is szurkolunk neked teljes erőbedobással!!!!!!
espero
 
 


Babancs, én is gratulálok a szívhanghoz!
Ha nem érzed jól magad, ne dolgozz! A főnököd véleménye legyen az utolsó, ami ezügyben befolyásol. Most a babád a legfontosabb!

Nekem 25 munkanapom van hátra, már vagdosom a centit! :D
espero
 
 


Sziasztok,

Backa, jaj, en annyira remenykedem meg mindig...(nalam termeszetbol adodik :wink: )...azert megiscsak ott volt az a halvany masodik csik...Figyu, menj el mindenkeppen vervetelre, mert ket napig meg varni iszonyat idegolo...

Kincsecske, a gorbed hogy all?...Nem volt tul korai a teszt?...

Mindenkinek szep napot!

Alice
alice27
 
 


Jó reggelt,

fent van Espero, Ella, Verona története a pcos.hu-n!

Mirtől várom, a többiektől is (Zsizsik, Csillagfény, Vöcsök, Csakegy), Mir remélem elküldted már.

Pimótól kiegészítést várok.

Backa, nem lehet hogy a HCG line szimplán érzéketlen? Egyébként megsúgom, sajna lehet, pici esély van rá, hogy szombaton még az 1 héttel azelőtti HCG szuri bezavart. :( De valahogy mégsem hiszem, csak elméletileg fennáll a lehetősége... de amíg nem vérzel...

Kincs, korán van még... mennyi a hőd ma?

Kavicska, Vöcsök aranyosak vagytok! :D A helyzet az, hogy ha reggel sem ittam volna eddig KV-t, már alulról szagolnám az ibolyát. :shock: Ittam én, nem is gyengét. Különben hogy ültem volna be pl. a kocsiba, hogy tanítani menjek? :? Nekem a nappali többszöri KV hiányzik. (2-3)
Kézzel fejek, de nekem is Avent van, ami a mellbimbómat szipkázza, de nekem az már annyi, mint halottnak a csók. Nem jön úgy semmi szinte, 10-20 ml talán... egy idő után biztosan, de nekem addigra kézzel való préseléssel kijön 50-60 ml, márpedig nálam az idő a legszűkebb keresztmetszet mint tudjuk, istenem, ha a nap legalább 26 órás volna...

puszka
Vendég
 


Még mindig azon gondolkodám, hogy mi az a meglepetés poén, amit Rejoka megtudott Rambókáról. Lehet, hogy ő hamarabb megírja, mint Rambóka? :shock: :lol:

- valójában hüvelyi úton szülte meg Gergelyt

- valójában Gergey kislány

- valójában Gergely ikrek

passz.
Vendég
 


Jó reggelt,

Babancs, gratulálok, örülök, hogy minden rendben veled/veletek !

Norka, tudom, hogy adós vagyok még a történettel, igyekszem néhány napon belül elküldeni !

Backa, ha megjönne - ne adj'Isten - akkor melyik napon kellene megjönnie ? hogy van ez az ilyen esetekben ? Azért kérdezem, mert igaz, hogy a teszt negatív, de nem írsz arról, hogy mensis érzéseid lennének..... és arról sem, hogy bármi furcsa érzésed lenne, hogy valami távozni készülne.... szerintem addig azért tényleg ne add fel a reményt, amig nem nézetsz egy vérvételes hcg-t.... ma nem tudsz elmenni ? Tényleg jobb lenne biztosat tudni, bármi is legyen az, a várakozásnál nincs idegölőbb... Nagyon drukkolok neked, hogy pozitiv legyen !!!!
zsizsik
 
 


Backa! Vérvétel a tuti, derüljön ki, hogy mi a helyzet.....meghülyül az ember 2 nap alatt :(
dimet
 
 


sziasztok!


Backa!


énnagyon szorítok még mindig!!! nem hiszem, hogy negatív nem akarom elhinni.... nagyon drukkk..

Norka!

Ment 2 helyre is mert az egyiket visszadobílta, de végül is oda is elhajította.
ez a kézzel fejés kemény lehet hallod. És a kézi.gépi vagy az elektonyos a jobb?

Érzek már 1 hónapja olyat, hogy mintha egy lufit engednének fel a méhembe az ott megáll, megfeszül aztán leereszt. Mi ez? Méh összehúzódás?

mir
 
 


Lányok, akit érdekel az LH teszt.
Leírom ki mennyit rendelt, holnapig mindenki írjon visza,hogy akkor okés-e így. És ha még vkinek kell, akkor szóljon.
7kincs:
70 LH, 20 Hcg
WANDREA:
50 LH
Aranykavics:
25 LH
5 HCg
Zsizsik:
50 LH
10 HCg
Dimet:
25 LH

ha kell még vkinek, írjatok.
dimet
 
 


Sziasztok csajszikák!

No,szóval,írom a regényem! :D
A múlt héten kinyúvadtam. :( Főleg,hogy kedves náthám még mindig megvan. :evil: Hát elég ragaszkodó egy bacit fogtam ki!Sajnos ada is egyre betegebb :cry: Ma azért elvittem bölcsibe,csupa önző okból(takarítás,mosogatás,mosás mindez egy héttel visszadátumozva)most meg a lelkiismeretemmel vívódom,hogy hogy tehettem ilyet! :x :shock:
Nem baj,nemsokáramegyek érte,és nem is csörögtek eddig rám,hogy gond lenne.Szegénykém! :cry: :cry:

A fősuli sem piskóta.Már decemberben vizsgázunk ,és szinte mindenből.A mindent meg még nem is tudom mi,mert egy csomó témából nem volt meg az előadás.

Hétvégén anyóséknak bejelentettük a babát.Vegyes érzelmekkel fogadták.Izgulnak,hogy fogom ezt így bírni.Győzködtem őket,hogy munka + 1 gyerekkel nehezebb lenne,mint 2 gyerek+ itthonléttel.Apósom szt. fiú lesz a legújab csemete :D Honnan veszi??????????????
Én lányt akarok!!!! :!: :!: :!:

Voltam védőnőnél pénteken.Van kiskönyvem.Persze összefutottam egy koléganőmmel,alig tudtam kimagyarázni a helyzetet.Még jó,hogy Ada kicsi,és ráfogtam. :oops: :oops:
Nőgyógyászomat viszont még nem látogattam meg. :oops:

Backa
Én még bizakodom,és nagyon drukkolok++++++++++++++++++++

Kincsecske
Te sem add még fel!!!Remélem csak korán csináltál tesztet!
Rakj egy görbét,oszt megnézzük! :D
Drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Norka
Ugyan már egyél,ami jólesik.
A kávé is mehet,de csak módjával.Én most is iszom napi egyet. :D
Ha meg nem megy a szoptatás,az sem gond.Ezen kár stresszelni. :lol:

Kavicska
Pont jól időzítettetek!Nagyon drukkolok,hogy sikerüljön!!!!!!

Mir
Nem állsz,és dolgozol túl sokat?

Babancs
Szt. mielőtt bevennél vmit kérdezd meg a dokidat.
Nekem pl. azt mondta most kizárólag aspirin C-t vehetek be,de ha lehet azt is mellőzem.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok !

Rejo !!!! szívből gratulálok ! és nagyon várjuk a fényképet :lol:

Rambóka kisfia tündéri ! Tényleg olyan pufika az arca !! :lol: Remélem jól vannak, jó lenne valami hír róluk ..

Backa :(:(:( kívánom, hogy 2 nap múlva kétcsíkos tesztet láthass !!!!!!

Aranykavics: tudod, én is hébe-hóba vagyok, de olvasni azért szoktam :)
Görbéd alapján pedig volt pé-d ! :lol:
Tök furcsa, mert nekem a ferty a 11. nap körülre jelölte a pé-t és hát bizony könnyen lehet, hogy volt, csak a pöttyözgetésem miatt lekéstük. Nekem a cickóim nem jeleznek, csak amikor elhúzódó ciklusom van.

Bonya : jó úton haladsz, örülök, hogy sínre tett a doki
:? :)

Babancs de jóóóóó ! Gratulálok a jó helyen lévő magzatocskához ! Hízzatok, gyarapodjatok mindketten ! :lol:

Csajok, produkáltam egy 30 napos ciklust :lol :
A nőgyogyi tutkóra azért nem láttott pé-t, mert már a 18.-ik napon rég túl voltam rajta.
Reggel megyek a 3. napi vérszívásra, Tűű doki jóvoltából pajzsmirigyet is néznek.
Ma olyan jó a kedvem, bár reggel szívtam az M0-on és jól elkéstem..

Kandika légyszíves javítsd a táblicskuban, ma vagyok a 2. cn-on
mniki
 
 


Szépséges napot! Kép

Dimet nekem okés :wink:

Okr szióka!!
Gyógyulást mindkettőtöknek! Még mindig csodállak a suli miatt!

Mniki hipp hipp szép ciklusod volt Kép és reméljük a következő sikeres lesz!! :wink:

Norka! Rambóka titokzatos történetén jót nevettem :lol: :lol:

Görbuszt rakok,tessék: :) Kép


Lányok a metformtól lehet mostanság is hasmenésem? ,az elején nem volt,most 1-2 hete néha rohannom kell. De talán ha tejeset eszek csak az után :?
Vendég
 


Kincs
P.é-re kétesélyes a dolog. A 41,vagy a 48. cn a gyanús.Nem tudom,melyik előtt volt pozitív az LH teszted,de ha a 41.cn előtt,ma még akkor is csak 11 DPO!!!!Korán csináltad a tesztet! :lol:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Dimet,
nekem stimmel az 50 :D
Elég lenne pár darab is, mert egy-két hónapon belül úgy is összehozzuk spontán azt a babót, de a többit majd nagylelkűen elajándékozom :wink:
Mennyi idő alatt érkezik meg?
wandrea
 
 


okr!

szia! Milyen suli? Nálunk is így csináltákmindig és karácsonykor könyvekkel csücsörésztem a fa alatt, egy élmény:-))

De sokat állok, meg teszek veszek viszek hozok, hajladozom, takarítok, pörgök...

Anyósék kikészítenek, ez valami botrány halljátok.... és én itt cigölök ő meg elhozza az épp 3 db unokát ki fűre be a lakásba fel az emeletre...és nem szól rájuk. Minden tiszta föld és szutyok...én meg még azt kérdzetem az uramtól figyelj mondhatom nekik, hogy vegyék le a cipőjüket...jajajajaaajj nincs is itt papucsuk, hát így utána jól kitakaríthattam és felnyalhattam..... láttátok volna az uramat csak úgy osont... megmondtam, hailyen neveletlnek akkor ez így nem megy tovább. Ja ez volt a szülinapi ajándékom :?

úgyhogy eldöntöttem tojok a jónevelésemre és meg fogom mondani, hogy ne tessék jönni csak max. 2 gyerekkel akikre oda is tetszik tudni figyelni, jaaaaa mert , hog ycsokis lett a kő meg a szék , ja meg az uram gatyája mert utána odaült. És azt skandálták ugrálva borzalmasan... csoki süti, sütit, sütit, sütit, még és 8 éves kisfiú rohant akéssel és vágta azújabb torta szeletet, eldobta és menjünk az emeleter fel akarok menni az emeletre.

Mint valami degenerált bolond!!!!

na bocs ne haragudjatok de úgy kivagyok még mindig ettől, hogy jujj.
ja és ,ég van 4 db unoka és 7-ük mellé akarja az enyémet!!!!!

hát azt nem , nem is lehet ennyi gyerekre figyelni....

mir
 
 


Érdekelne, hogy ez igaz-e... ha igen akkor én nem szednék aszpirint...

http://index.hu/velvet/onleany/onleanyhirek/?main:2006.08.29&277841
Vendég
 


7kincs a görbuszod jóóóóóó :wink:

Hát szerintem a metformintól minden lehet. Én majd meg döglök a hányingertől napok óta, nem eszek rendesen és ezt csinálja a dög, na meg a 30 napos ciklust :lol:
Eddig kaja után vettem be a gyógyszert, most beiktatom közé, hátha nem lesz így ennyire érzékeny.
Az édességet nem is kívánom, de hogy mit tud csinálni egy kis tiramisu után.. ne tudjátok meg :x :lol:
mniki
 
 


Mniki

Nekem kicsit furi, hogy a metform így intézkedik...
soha semmitől nem voltam rosszul,semmi mellékhatás,kajában sem volt válogatós a gyomrom...
akkor aszem tejeset csak wc közelben fogyaszthatok..
az édességet enném :oops:

Rambóka Rejo nagyon hiányolunk benneteket :!:
Vendég
 


Sziasztok,

Dimet, nekem stimmel a mennyiség ! Majd szólj, hogy hová, mikor mennyit !! Mármint pénzt.... :wink:

Okriszti, szegénykém, elég nagy a teher ám rajtad..... :shock: De talán ebből a betegségből ki kellene mászni előbb, és utána pörögni tovább.... különben nagyon legyengül a szervezetetek....
Vigyázz magadra !!

Mniki: érdekes, hogy te is szenvedsz a hányingertől..... én is, majd bele döglöm, főleg ha édeset eszem.... akkor ez abszolút gyógyszertől van.... de hát a szülinapi tortából csak muszáj enni ! :wink:
Viszont hatalmas gratula a 30 napos ciklushoz !! Mesélj, eddig - a kevesebb metformintól - hány napos volt a ciklusod ? Lehet, hogy neked is az emelés hozta meg a kívánt hatást végre ? De jó lenne....!! :lol:
zsizsik
 
 


7kincs lekopogom, az első 3x500 Adimetet hamar megszoktam, de ez az emelés 3x850 eléggé kikészít. Mindig arra gondolok, hogy ha hányós leszek terhesség alatt, akkor így szoktatom magamat a rosszulléthez :lol:
Egyébként a gyomrom nekem sem volt válogató eddig.
Ja, tudjátok hogy lehet megutálni a libamájat ?
Menjetek el tök éhesen vacsorázni és előételnek zabáljatok be libamájból, de úgy igazán. Jó sok zsírral, lilahagymával, stb. Háát, én a vacsora vége előtt már a klotyót látogattam, nem aludtam éjjel és 1,5 napig szenvedtem. ÁÁÁ, ez sem a metformin, igaz ? (a zsírosat sem komálja...) :lol: Ja, és az előétel után már nem volt főétel :(

Zsizsik, nekem az alacsonyabb adag mellett is 31-35 napos volt a ciklusom, aztán hamar terhes lettem, szóval most csak reménykedek, hogy a jelenlegi új ciklusom már teljesen normális lesz. Ezt azért remélem, mert a vérzésem is ugyanolyan gyenge, mint tavasszal volt metformin mellett :wink:
Alakul a dolog, igaz ?

Tök boldog vagyok, kiderült, hogy a helyi SZTK-ban leveszik a vért, reggel nem kell bemenni Bp-re. Még egyszer hipphipphurrá :D

Lányok, általában a pm eredmény 3-4 hét alatt megvan ?
mniki
 
 


Sziasztok lányok!

Kincsecske :) , nagyon szép a görbéd, de tényleg, ebből még simán lehet pozitív. Én a 13dpo-n is negatívat teszteltem és a 15dpo-n lett csak pozitív :!: Úgyhogy nehogy feladd, nagyon drukkolok++++++++++++++

[b]Rejóka! Gratulálok :D , nagyon sok boldogságot a picihez :)

Okr Kriszti :) , jobbulást, remélem minél hamarabb meggyógyultok.

Backa :) Neked is csak azt tudom mondani, mint Kincsnek, nem szabad feladni. Amíg nem jön a mikulás addig van esély. Ezek a tesztek nem megbízhatóak, mindenkinél máshogyan termelődik a Hcg. Én még drukkolok neked is ++++++++++

Amúgy rohanok, ma van a határideje egy melónak amit már egy hónapja dolgozok, szóval remélem végre többet tudok jönni :wink:

A pajzsmirigy leletem pocsék lett :( TSH 8,9 gyógyszer mellett ( 50-es adag) úgyhogy most emelik folyamatosan 125-ig. Most tartok 100-nál és nagyon kikészít a gyógyszer. Folyamatosan hányingerem van+ hasmenésem + szédülök és nagyon rossza a közérzetem. Remélem hamarosan hozzászokik a szervezetem az emelt adaghoz. Szerdán megyek kontrolra aztán egy hét múlva újabb vérvétel, hogy megnézzük mennyire sikerült letornázni az értéket. Velem ez van :( , most nem vagyok túl jókedvű, remélem a babának nem árt meg ez a pajzsmirigy szint váltakozás ( egy hónapja még 0,003 volt a TSH, akkor meg azt hitteml hogy terhesség alatt túlműködéses leszek, hát nem így lett. Na eldugulok, megyek dolgozni.
nóra1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?