Új privát üzeneted érkezett!

Hú a szomszéd rántott husit süt...csöpög a nyálam olyan éhes vagyok! :evil: :lol: :lol:
Vendég
 


Ella!
Ezt nem kellett volna! :lol: Úúúgy megkívántam! Esküszöm, mingyá sütök! :lol:
Na, ezért nem megy nekem a fogyókúra! Egy ilyen született haspóknak! :roll: :lol:
backa
 
 


Backa :)
Háát nekem is vigyázni kellene a kajálásokkal...ma nem főztem tegnapról maradt kajcsi!
Délbe nagyon finom sülthúsi illat terjengett ,most meg rántott húsi....na beindult a fantáziám!
Tehetek én róla h a szomszéd ilyen finom illatúakat süt? :lol: :wink:
Lustább vagyok én annál h most neki álljak sütkérezni,,max.holnap,inkább éhezek! :roll:
Vendég
 

 
 

Hehe Ella..hát süssél. Egyél mindent, amit megkívánsz..vagy kérj a szomszédból...állapotodra tekintettel, talán megdobnak egy szelet hússal.

Pont most olvastam, hogy a középkorban nem büntették, ha egy terhes nő ételt lopott. A baba érdekében engedték, mivel tudták, hogy a terhes nő szervezete ilyenkor több táplálékot kíván.
Juj meg az a csomó babona..pl. ha egy terhes nő nyomorékra, vagy csúnya állatra nézett, utána meg kellett fogni a saját fenekét, hogy a babának a látott állat/nyomorék alak a seggére nőjön majd. Meg nem szabadott sok vizet inni..merthogy sok lesz a magzatvíz. Átöltöznie sem szabadott a kismamának, mert vetélést okozhat. A terhesség alatti vérezgetést a magzat izzadásának vélték..stb..

Kép
babancs
 
 


Babancs :)

Te jó ég miket olvasol? :shock: :lol:
Rég volt ,,de milyen igazuk volt...most nagy hassal a börtönbe vágnának! :lol: :lol: :lol:
Kicsit múlóban a nagy éhség, szomszéd abba hagyta a sütést...na de nem fárasztalak benneteket! :D
Apa hazajön és bekajálunk...csak jönne már! :oops:
Vendég
 


Sziasztok fiatalok! :)

Most du a tiétek vagytok :lol: Hehe, csak vicceltem :)
De most ráérek :)

Rambóka!
Megilletődött, pufibuksifejű, anyja fia, hajacskája olyan, mint akinek szándékosan beállították :)
Olyan kis édes.
Backával abszolut egyetértek: A PCOS babák sokkal szebbek az átlagosnál!
És mondom én, aki tényleg nagyon sok újszülöttet láttam. !!!!

Kandika!
Köszönjük a közvetítést :) Nagyon aranyos tőled, hogy ilyeneket felvállalsz :)

Babancs!
Az elmondásaid szerint, te tényleg tipikus kismama kinézetü lehetsz. :) Annyira bírom, hogy valamikor túlpörögtél, kezdetben, akior a topikba írni kezdtél. Pánikról, mert idegességről, abszolut vékonyságról írtál.
Mostmeg gömbölyödsz, békés vagy és nyugodt, kiegyensúlyozottan táplálkozol :)
Ezt nevezem!!! :)

Kókusz!
A tüneteid és a leírt laborjaid alapján nekem egyértelmű a PCOS.
Azért a többi labort is nézettesd meg a 3 cn.-on, hogy zárjanak ki minden mást, de a Metformin a te gyógyszered.
Ne izgulj a műtét miatt. Ha már megtörtént, legalább tisztán láttak!
(sajnos jó későn). És hajrá, remélem nem is lesz következő ciklusod!!! :lol: :lol:

Verona!
A heteid alapján visszafejlődtél :) És egy naposak vagytok Rejokával??? Ez nagyon buliiii!!!!

Kincsecske!
Nagyon megy a drukk: ++++++++
Én azon filozok, hogy meglátom, hogyan alakul ez a ciklus és ha nem lesz PÉ, vagy lesz PÉ, de nem esek teherbe, akkor a következő hónapban bevállalom az átjárhatóságit, mert akárhogyis nézzük, már 1 éve próbálkozunk. Ezen nincs mit szépíteni. Egy éve egyáltalán nem védekezünk.
Itt már nyugodtan meg lehet csinálni a HSG-t.
Legfeljebb megkérem az egyik anesztes ismerőst, hogy bódítsanak el.
Aztán CSAK!!! ezután jöhet a Closty és ha nincs PÉ tőle akkor a hormon!
Áfonya története után teljesen le vagyok döbbenve. És csak azt tudom mondani, hogy nem fogom megengedni, hogy addig stimuláljanak, amig nincs bizonyított átjárhatóságim!!!!

Vöcsök!
Érdekes álmod van. Befejeztel álmok.
az apás letámadás tetszett..... éhes disznó. makkal ámodik, tartja a közmondás, de nem fejeződött be az álom :shock: :lol: Annyira nem lehettél éhes. :)

Dimet!
Akkor én is leadom neked a rendelésem. Mostmár nem priviben :)
Én 20 LH tesztet kérek :) Köszönöm a kedvességed!

Miniki!
Mostanában olyan ritkán rsz :)
Ez a meló :)

Bonya!
Döbbenten olvastam a lombikos új hírt. Még nem is hallottam. ... :roll: Ez döbbenetes! :?
És csinájon a mai fiatal gyereket.
Végül is túl sokan vagyunk ebben az órszágban, csak pont az aktív pénztkereső népesség csökken! Akkor ki tartja el a többit?

Rejoka!
Mondom én, egy nehzítetteb kakilásnál nehogy kipottyanjon Johanna.!!! :lol:

Beebeey!
Hehe! Én lennék az egyik topik doktor??? :lol:
Én sem tudok újabbat mondani, mint amit a többiek már elmondtak.
Nyugodtan emeld meg az adagot.
Nem tudsz magadnak ártani vele. Csak használ.
Én is abszolut magam kezelem magam. !!! Már egy kicsit idegeít is! De abszolut saját felelősséggel emeltem a dózist. És utólag szóltam a doktornőnek. Nem volt belőle probléma. Szerintem nem is emlékezett pontosan. De nem haragudott. A lényeg, hogy felírták neked is.
Úgyhogy , hajrá, BÁTRAN!!! :)

Gabika!
Fincsi husi???
Elkezdtem nyálazni. Olyan rég volt az ebéd. Most is olyan éhes vagyok :)
Asszem eszem egy kis popcornt :)

Pimo!
Miért vagy te elkeseredve???


Lányok!!!
Úúúgy várom Rambóka hozzászólását! :)

16.cn.
Vendég
 


Sziasztok!


Andi!

Köszi a képet!

Rambóka!

Csodaszép a kisfiad!
Várunk vissza szeretettel BENNETEKET!! Hiszen Gergely eddig titkos ügynök volt. :)

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!
Na, mi lett a nagy rántotthusi sütésből???
Kinyúltam egy kicsit és kb azzal a lendülettel elaludtam. Az előbb rimánkodott fel a papa. Állítólág már egy órája könyörög, de csak annyit mondtam, hogy megyek mááá, aztán horpasztottam tovább. :lol:
Aztán már éhes se vagyok..Ez jó fogyis ötlet: átaludni a kritikus időszakokat! :lol:

Ella!
Megvolt a vacsi? Otthon, vagy kifosztottad a szomszédságot? :lol:

Babancs!
Hogy Te miket tudsz! :lol:

Kavicska!
Ebben az egy évben, amit írsz, nemigen volt pé-d, ugye? Akkor az nem is számít hivatalosan!
De kalkulálj csak! Amikor az ember így elkészíti az ötéves tervet, akkor a természet szépen beint. Például úgy, hogy terv ide vagy oda, szépen teherbe esel! :wink:
(a legfrissebb: nézd meg Rambókát: kész lett a részletes terv, erre hipp-hopp megszületett ez a kis pufipofi :lol: )
backa
 
 


Szép estét!

Rambóka már nagyon várunk!!!! :)

Addig a szépséges kisfiaddal beérjük, olyan aranyosan fintorog a világra :)

Köszi Kandika!!! Hogy vagy???


Egy lány két fiú eddig :D kiegyenlített a mezőny :) és két lány napokon belül érkezik még....
Almodó kisfiát, hogy hívják? :oops:
Vendég
 


Sziasztok!
Nem nagyon mozgolódtatok. Ha rohanó tempóban olvasok, akkor rögtön két oldalt is végig kell "futni" :)

Backa!
He, he, he!
Akarom már látni a pozitíííív teszted!
Holnap tényleg ezzel indítod a napot??? Mert akkor az első dolgom az lesz, hogy rátapadok a netre. :lol:

Holnap szétverik a lakásunkat. Ablak csere!!!
Két napi kupi lesz a lakás! De hoztam egy nagy döntést!
Fogadok takarítónőt és kinyaljuk a laksát. És csak lábujjhegyen járunk, steril műtős cuccban, hogy Karácsonyig kitartson! :lol:

Kriszta!
Milyen volt a heted a suliban???
Jelentkezzél már.


Úgy tűnik Rambókának nem sikerült ma rátapadni a kórházi netre.
Na majd holnap... márha lesz ideje. :lol: :lol:
És egyáltalán ha eszébe jutunk! :lol: :lol:

Úúúgy várom a részeleteket!!!!

Olyan, mintha egy kicsit én is babáznék! :)

Csók fiatalok...

...vagyok...

16 cn.
Vendég
 


Kavicska!
Muszáj holnap tesztelnem! Nem bírok tovább várni, bár szerintem még elég korán van. De hátha...
Húú, nem irigyellek a kupi miatt! A takarítónő jó ötlet, a műtőscucc mégjobb!! :lol: :lol: Ezt én is bevezetem! :wink: :lol:
backa
 
 


Helló,

Rambóka, ez a kölök tündéri kis manócska, gyönyörű !!!
Ha jól sejtem, ez a kép pár perccel készült a születése után, igaz ?? Látszik rajta, hogy még igazán nem is fogta fel, hogy mi a túró történt vele....! Gratulálok,anyuka, gyönyörű kisfia született !! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kavics, megrémítesz ezzel az átjárhatósági üggyel..... :shock: Gondolod hogy egy év eredménytelenség után már meg kellene csináltatni ? Mi most végezzük ki a 9. hónapot.... igaz, hogy ebből 7 volt metformin nélkül, és ez a 9. hónap pedig védekezős.... de akkor is. Szerintem még próbálhatnál várni egy kicsit, nem ? Vagy tele a kalucsni, lépni kell ? Megértelek egyébként, csak beparáztam.

Nekem azt hiszem ebben a ciklusban nem is volt még pé-m. Fura. Lehet, hogy a ciklus elején volt, mert akkor volt egy LH teszt, ami erősebb csíkos volt. De nem nagyon. Tojásfehérjés cucc egyáltalán nem volt. Most vagyok a 19 cn-on. Hát... mindegy is. Most fogyni kell, aztán ha megjön, akkor vérvétel.
Kavicska, ugye hormonokat mindenképpen a 3. cn-on érdemes nézetni ? Dr Tűű azt mondta, hogy október elején nézzünk hormonokat, de szerintem én megvárom, hogy megjöjjön, nem ? A 3. napinak van info értéke, ha jól tudom.

Pogi, mérd meg magad lécci, hogy mennyit fogytál ! Olyan kiváncsi vagyok !!
Én is gatya csere előtt állok !! Kg-ban nem igazán sok, de valahogy alakulok, mint pupos gyerek a prés alatt !
zsizsik
 
 


Zsizsik!
Nem az volt a célom, hogy megijesszelek! :)
De én ezen komolyan elgondolkodtam ismervén Áfonya történetét. Azt hiszem nagyon tanulságos.

Tavaly október óta tudom a PCOS!
Decemberben volt az első Clostys próbálkozás. Aztán utánna még három! De semmi eredménnyel. (Január 25 óta szedem a metformint)
Aztán június 1 től felemeltem az adaját 3x850mra július végén lett egy PÉ. Aztán szeptember elején mégegy!
De lehet, hogy lekéstük. De mivan, ha..???
Szóval, IZÉ. Meglátjuk.
De nagyon gondolkodóba estem. :roll: Nem füllik a fogam hozzá, de mivan, ha van valami gubanc?
Akkor inkább ebben az évben tudjam meg és ugy indítsuk a következő évet.
Ebben a hónapban még nálam sincs PÉ!
Pedig mamár a 16 cnon vagyok :) Cickók sem jeleznek! :?

Szerintem ragaszkodj a harmadik max negyedik ciklusnaphoz. Ez az igazán értékelhető!!!


Backa!
OK!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Hehe kavics..ide is küldheted a takarítónénit. Csak nehogy Magdi anyus legyen a BK-ből :lol:
1 hónapos terhes vagyok, de kb. úgy vigyázok az utcán, olyan lassan közlekedik, meg mindent úgy csinálok, mint egy 9 hónapos :D Így is majdnem elütött a száguldozó, nem indexelő postáskocsi (de jól bemutattam neki :wink: )
Mi lesz a 9. hónapban? :shock:

Kép
babancs
 
 


szisztok, csak egy percre van időm benézni, de csajok létezik az, hogy a metformintól nagyobb lett a cicim????
Merthogy határozottan nő!! és gyönyörű formássá alakul. mintha a lefogyott hájacska átvándorolna a cicimre. eddig normál b kosaras voltam, de azt már frankón kinőttem, a férjem mostanában nem lát a mániától, állandóan a didkóimat stíröli! és tényeg szépek!!!

Mondjuk a Dani szerint nem a metformintól lettek nagyobbak, hanem a lassan helyreálló hormonszintem teszi. csökkennek a férfihormonok, és igy felerősödnek a női nemi jegyek vagy mik. van benne logika, nem? végülis már tulajdonképp lassan két hónapja szedem a bogyót, és tökjól vagyok. az tuti, hogy sokkal nőiesebbé formálódik az alakom, le se tudom vakarni magamról a férjem, folyton be van indulva mint valami kamasz. na ez nem panasz!!!
metformin=csodabogyó
krumplis pogácsa
 
 


Jujj :shock: Babancs! :shock:
Vigyázzál má magadra!!! MAGATOKRA! Jól tetted, hogy beintettél! Mutasd meg neki :!: :lol: :!:

Asszem nem kellett volna megennem ezt a rengeteg szőlőt. De nem bírok nélküle élni!

Bacek nem csak te vagy állandóan zabás!!!
Én is :lol:

..vagyok...
Vendég
 


ja, még annyit zsizsik, hogy sajna nem tudom megmérni magam, mert elromlott a mérlegünk, de majd veszek egyet. lehet hogy kilóba amugy nem tul sok, nem tudom.
amugy ezt a szédületes és örvendetes részeredményt azzal értem el csupán, hogy nem eszem semmi cukrosat és napi egy órát kb sétálok. ja és napi 2-2,5 liter folyadék viz vagy gyógytea formájában nagyon szigorúan. ennyi, semmi több.
Most itt voltak barátaink egy hétig, és velük aztán ettem lasagnétól kezdve sültkrumpliig mindent, leszámítva az édességet, és mégis most fogytam a legtöbbet. persze most azért napi egy óránál jóval többet gyalogoltunk, de most visszafogom majd szénhidrátot is, és remélem tartom majd ezt a jó fogyási folyamatot.
krumplis pogácsa
 
 


Rambóka,nagyon szép a kisfiad!!!!!!! :wink:


Kavics,ahogy néztem az eredményeimet...vagy rosszul néztem??
FT-4:11.3 pmol/L norm:11.5-22
FT-3:3.6 pmol/L norm:3.5-8.1
SHBG:172.9 nmol/L norm:58-110


Hát,ezek nem túl jók.Vagy???
Nem mükszik alul a pajzsmirigyem???
pimó
 
 


Sziasztok!

Szia Pogi!! :wink: :D

Kavicska Norka az indexen kérdeztem hogy a sárgatest meddig látszik UH-n és a még nem megrepedt tüszővel összetéveszthető e ezt a választ kaptam:
Kedves 7Kincs!

Elvileg ugye a tüszőrepedés után kialakul a corpus haemorrhagicum, majd abból a corpus luteum - magyarul a bevérzett tüsző és a sárgatest. Ilyenkor a tüsző értelemszerűen eltűnik.

Létezik ugyanakkor a "perzisztáló tüsző" (folliculus persistens), amikor akár napokon keresztül is megmaradhat az eredeti echoszerkezet, úgy, hogy a nagykönyv szerint már rég sárgatestté kellette volna változnia. Szóval nem zárható ki, hogy neked ilyened van.

Ez az Elek féle túlélőtüsző?? :evil:
Vendég
 


Kincs: kheiron külön is mondani szokta, hogy ő nem nőgyógyász... simán lehet, hogy a Mekk Elek féle cuccost olvasta...
Vendég
 


Sziasztok!

Aranykavics

Köszi a megnyugtatást :) sokat jelent. Ma beszéltem az egyik dokimmal aki endokrinológus és diabetológus. (Orvoslátogató vagyok, a cégünknek is van metforminja) mondtam neki mi a helyzet és rögtön mondta a metformint. Megvárjuk a mensit és megnéz mindent.
Köszönöm a felvilágosítást mégegyszer. Majd jövök hozzátok, de ma egész nap feküdtem mert eléggé húzódnak a sebeim.
kokusz
 
 


Kokusz

Húúúúú de jó,hogy egy rendes dokira bukkantál, egyenesben vagy

Csakegy akkor minek írja le ha csak könyvből másolja nem tudja :evil: :evil:

Backa várlak reggel!++++++++++++++++++++
Vendég
 


Kavics, nem megijesztettél, inkább elgondolkodtatott, amit írtál. Bár szerintem ha eddig 2x lettem terhes, és nem volt azótasem hasi műtétem, talán nem keletkeztek ott ilyen összenövések, talán nem lesz gond, ha tényleg komolyan neki állunk majd.....
Ezt a vizsgálatot nem lehet Uh-val elvégezni ? Muszáj, hogy beléd kukucskáljanak ?

Olvastam én is Áfonya történetét.... :cry: Szegény lány, eszméletlen pech ez,ami vele történt. De én azért nem adnám fel a helyében, vannak még úgymond' csodák, hátha eljut azon a nehezen járható petevezetőn át is a cuccos, ha úgy alakul.... Azért én drukkolok nagyon nekik. Remélem, valahogy megpróbálják a lombikot is.

Pogi, tök jó, hogy alakulsz ! Örülök neked ! Az pedig, hogy apa rád van kattanva, külön öröm ..... :wink: :oops: :lol:
Most akkor it védekeztek ? Vagy úgy mint mi: nem védekezünk, csak inkább odafigyelünk a rizikósabbnak sejtett napokra ?
Korábban írtad, hogy előbb le akarsz fogyni. Hát én is, de ha jönne a babó, akkor hadd' jöjjön....
zsizsik
 
 


Na ezt elbattam!
Kit rugjak meg?

Elszált!

Már azt sem tudom mit írtam.

Pimo!
Elnézve a laborjaidat. A TSH-d kifejezetten jó!
Emellett az alsó határ közelében van a pajzsmirigy hormon értéked. Én azt gondolom, hogy nem biztos, hogy az endokrinológus rápöccen. Mert a TSH a fő mutató. De ezt csak én mondom, az a véleményem, hogy látnia kelle egy endokrinológusnak is. Tudok ajánlani azt is! :wink: De ő már nem metformin párti.

Esetleg inzulin szintet nem szeretnél nézetni?
Ha gondolod utánnaérdeklődöm, hogy még csinlálják e? :) Hátha.
Hétvégén megérdeklődöm. Lehet hogy az új finanszírozási rendszer mellett már nem futja a büdzséből.

Kókusz?
Orvoslátogató? És te is orvos? Vagy gyógyszerész? Vagy???
Melyik cégnél??? Priviben is jó :)

Miben nyugtattalak meg?
Örülök, hogy van olyan ismerős, aki kezébe tudja venni a sorsod!
Szükség van egy jó szakorvosra!!!!
Mi itt elmondjuk a tudásunkat, tapasztalatunkat, de kell egy profi jólfelkészült szimpatikus doki. :)

Kincsecske!
Az úgy baromság ahogy van!
A sárgatest szerepe a terhesség fenntartása (amennyiben megtermékenyül a petesejt) ezért sokáig ott van és látható.
Egy normális tüsző az UH képen szabályosan kerek fekete. Foyladékkal telt. Ha megreped összeesik!!!
Az UH -án a "szine", árnyalata nagyon hasonlít a petefészek UH árnyaltához, de azért mégiscsak elkülönül. Kell hozzá egy jó gép és egy jó Uh-szakember :)
Szerintem nem lehet összetéveszteni a tüszőt, cisztát és sárgatestet. !!!!
Ha egy tüsző megnő, dominánsá válik, de nem tud megrepedni, akkor átalakulhat cisztává, és lassan fokozatosan szívódik fel belöle a folyadék, és ez szabálytalan formájú az UHán. tehát megint másképp néz ki!!!
Az elején a sárgatestre azt is szokták írni, hogy összeesett tüsző!
Úgy képzeld el, mint egy vizzel töltött gömbölyű lufit, amit szézhasítasz.!!!
Vendég
 


Kavicska Te aztán tudsz! Neked kellene ilyen UH-s tanácsadónak menned...ebből a kheironos zagyvaságból semmi értelmes nem volt :evil: eddig azon izgultam mikor lesz pé most meg azon,hogy jól látta e mit látot :shock: :roll: :oops:

Kokusz a korodat nem árultad el :)
Vendég
 


Aranykavics

Ment pü.

7kincs

Remélem hogy mostmár tényleg jófelé haladok ... alig várom hogy rendbejöjjenek a sebeim és megjöjjön a mensim.
kokusz
 
 


7kincs

31 leszek márciusban ... :roll:
kokusz
 
 


Most ezt írta

Mit láttak sárgatestet,vagy a tüszőrepedés előtti állapotot, összetéveszthető??"

Nem. A tüsző egy tiszta folyadékot tartalmazó hólyag, a sárgatest meg egy "sűrű" dolog.

A perzisztáló tüsző annyit jelent, hogy tüszőrepedés után lassan indul meg a sárgatestté alakulás.

Kár hogy nem néztem meg jobban,legközelebb erre is figyelek :lol:


kokusz hááát nem nézel ki itt a képen csak 21 nek
Vendég
 


Köszi :) pedig ez a kép kb 3 hete készült rólam.

Ti már totál profik vagytok itt minden téren :)
kokusz
 
 


Kincsecske!

Ezt te írtad:

"Lányok ma voltam UH és vérvételen, az Uh papíromon ez áll:11mm-es endometrium, J.o. 35*19mm , B.o. 44*25mm ,állományában 25 mm-es folliculus!! Douglasban kevés szabad folyadék. Tök spontán ciklus igaz a 47cn járok, de ez életem első igazi pé-je és papírom is van róla.
A hőgörbém felteszem az kicsit mást mutat(már egy hete volt pé a hőmérő és LH teszt szerint) "

Úgyhogy kissé értetlen vagyok. Ebben persistáló micsodával kapcsolatban is.
Az, hogy van folyadék, arra utal, hogy megrepedt. De akkor minek írta, hogy folliculus?
De a hőmérő, LH teszt és az UH együttesen nem csal!
Bármit is látott az UHs volt PÉd!!! :)

Az az igazság, hogy én a nőgyógyászati UHt nem ismerem.
Azóta amióta járok a dokihoz kezdek ezt azt tudni. Magyaráz, mutogat. Ezért ragad valami rám is.
Mindig meg kell állapítanom, hogy az én petefészkeim olyanok, mint két pöttyös katicabogár! :lol: Elsem hiszem, hogy valaha kisimul!

Az előbb kicsit nagyképű volt az a kijelntésem, :oops: hogy cisztát, domináns tüszőt és sárgatestet nem lehet összetéveszteni, szóval mivel az orvostudomány nem egzakt tudomány, ezért előfordul. De egy jó gép és egy tapasztalt nagytudású UH szakember meg tudja különböztetni!!!

Nemá Kókusz?
Te is a "Három Ikszesek klubjában" leledzel? Nem is látszik rajtad!
Komolyan itt minden harminc fölötti csajszi, olyan faiatal. Szerintem ez is a PCOSnak tudható be! :)
Mindent erre fogunk :)


Asszem elteszem magam holnapra!


16cn.
Vendég
 


Elment a magzatvíz, nincs fájdalommentes szülés.

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejóka! Gondolok rád! :shock:
verona
 
 


Jó éjszakát, lányok, reggel jövök!
Mindenkinek köszi a drukkolást, begyűjtöttem, elteszem reggelre! :)

Jó ég, Rejo!!!
Gondolok rátok!!! Ha nem lesz fájdalommentes, akkor legyen gyors és csak egy picit fájjon!!! :) ÜGYESEK LEGYETEK!!! :)
backa
 
 


Haliho Fiatalok!

Mindenki alszik??? Pedig történések vannak ám!!! :lol:

Rejoka írta:

"."Hosszas készülődés, ám annál hamarabb születés után hajnali egykor megérkezett Johanna 3750 grammal és 59 :shock: cm-vel

Rejokám telefonban annyit mondott: hogy gyönyörű a kiscsajszi, cickó kell neki :)
És teljesen felstimolt állapotban van, kedden mehetnek haza.
Valamint, hogy a választott szülésznője volt mellette :) (csak reggel utazik :lol: )

A szüléstörténetet majd elmeséli ő!!! :)

Hatalmas gratula Nektek!!!! Mégegyszer!!!! :)

Csókica!

Lefekszem aludni. Mégiscsak három óra :shock: :lol: :lol:

17.cn.
Vendég
 


Ó!!!! Éreztem én hogy be kell kukucskálnom ilyen hajnalok hajnalán .-))))) Rejoka, nagy nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha jól láttam, kb 2 óra alatt ki is bújt Johanna??? Ezek szerint nagyon ügyike voltál!!!!!

Kandika, nekem megjött tegnap, most vagyok a 2. cn-on, de szerintem januárig akár ki is vehetsz a táblázatból, addig várok a csodára és csak akkor mászom el Tűűhöz+a dokidhoz ha addig nem történik semmi :-(
Mellesleg nem is értem: most nem éreztem hogy bármi is történne bennem, mégis megjött... ha nincs PÉ akkor voltaképp mitől lesz spontán mensi? úgy tudom hogy Pé nélkül is lehet ( legalábbis Ács azt mondta hogy closty nélkül pére max 10% esélyem van).
felícia
 
 


Gratula Rejokának!
Lehet azt kérni, hogy ha valamikor összejön a babuci én is ilyen gyorsan lezavarjam a szülést?
:lol:

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Szerencsével jártunk tegnap az új dokinál.
Mindenkinek ajánlom, annyira kedves ,szimpatikus és a magánrendelőben 1 órát bent voltunk, de mindent elmondott a betegségeimről töviről-hegyire.
Ezt még egy doki sem tete!

Kiderült, hogy eddig 2-3 év alatt nem léptünk 1-ről 2-re.
Anno kiderült, hogy PCOS vagyok és a PRL szintem nagyon magas.
A PCOS-ra kaptam a Mercformin 2 x 850mg.

A PRL->CT-t csináltak mivel annak nem olyan jó a felbontás nem láttak semit.
Kezelésként kaptam a Norprolac 75ug este1 tbl.
Gyógyszer mellett nagyon szépen le is ment a PRL szintem.
Az augusztusi hónapban nem szedtem a Norprolacot, mert a dokim nem kapott új receptet és nem tudta felírni, gondoltam se baj akkor nem, szedem legalább kiderül, hogy meggyógyultam-e, és mi lesz ha pl. állapotos maradok.
Nos duván megemelkedett a szint ami ugy nem jó!

A volt dokim tudta ,hogy babát szeretnénk és a mostani doki furcsálotta is ,hogy miért ezt a gyogyót állította be nálam.Szumma- szumárum tegnap este elkezdtem a Bromocriptin 2,5mg negyed szemet enni. 3-4 napig utána ha nincs panasz emelhetem az adagot.

A doki rögtön írt MRI beutalot mivel ezt is furcsálotta, hogy eddig nem történt meg.
Vért vett le 170HP valami spéci vizsgálat és állítólag ezzel kellet volna kezdeni.

Volt már nektek ilyen vizsgálat? Ha igen írjatok!

Összegezve le a kalapal a doki előtt, ritka manapság az ilyen elszánt és barátságos doki.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Jó reggelt!

Majdnem jöttem hajnali 3-kor (a szokásos olvasóidőmben), de meggyőztem magam, hogy Backa úgysem tesztel olyan korán, más meg nemigen szokott történni.
Aztán pedig dehogynem!!!! :shock:

[size=24]Rejóka, gratulálok az extra gyors szüléshez és a gyönyörű Johannához![/size] Majd add meg a receptet :D :D

Backa, merre jársz? Már nagyon várjuk a jóhírt tőled!!!
espero
 
 


Gyönyörűséges reggelt és napot!

Rejó nem is gondoltam,hogy erre a hírre ébredek,milyen gyors Johanna, nagyon szereti az anyukáját. Nagy gratuláció,és már szopi is van :) ,jó egészséget!!!

Csajok lassan arról szól a topik,hogy a szüléstörténeteket olvasgatjuk :D :D :D

Backa én is miattad jöttem,hol vagy?

Kavicska nem akartalak tegnap lefárasztani, bocsi :oops: eldugulok :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Köszi, hogy miattam jöttök így szombat hajnalban! :)
Teszteltem egy szép nagy negatívot! :(
Múlt hétfőn volt a beültetés, már kellene valaminek látszani. Hát, nem vagyok feldobva... :evil:
Azért hétfőn csinálok mégegyet, de asszem gyakorlatilag esélytelen. Ennyit a pozitív hozzáállás csodatévő erejéről!

Viszont!
Rejóka és Johanna gyors akciójának nagyon-nagyon örülök! Alig várom a szülés-történetet! :) Sok-sok boldogságot kívánok!!! :)
Jó, hogy valami örömhír is jutott mára! :) :)

Majd jövök ám még! :)
backa
 
 


Jó reggelt !!!

Micsoda forgalmas éjszaka !!!

DRÁGA REJÓKA, NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT, EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK MINDKETTŐTÖKNEK, ÉS GRATULÁLOK !!!!!

Backa !!! Hahó !!! Mi újság veled ??
zsizsik
 
 


Jaj, Backa, ne keseredj el, lehet hogy csak túl korán van még..... :roll: Nehogy magadba roskadj ám !!! :roll:
zsizsik
 
 


Szia Backka!!

Elkeseredni nem ér!!!
Egy lombikos ismerősöm mesélte,hogy a pisis teszt semmit sem mutatott,aznap kellet vérvételre mennie,az eredményre nem volt kíváncsi, a HCG-je viszont jó lett ,így van egy szépséges kislánya!!!


a görbém felteszem a hősbe
Vendég
 


Rejóka! Itt is hatalmas nagy gratula!
Sajna Nati beteg lett (lázas,mandula gyuszija lett),így örültem,hogy nem lázas és kikapcsoltam a telcsimet....ezért csak most reggel kaptam meg az sms-ét Rejókának!
Szüleim is itt lesznek hétvégén,szóval majd jövök....jövőhéten kötelező szabin vagyunk!
Backa szerintem tesztelj inkább hétfőn!
Felícia.....inkább hagylak benne....kitudja....! :lol:
Na jó hétvégén!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Backa,
Ne keseredj el, szerintem nem hiába mondták a hétfő reggeli tesztet. "Aki kiváncsi hamar megöregszik!"
Ne iddegeskedj nehogy azért legyen valami bajod.
Szorítok nagyon a hétfői tesztedhez

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Rejo!

Hatalmas gratula!
Sok boldogságot a kis Johannához!




Backa!

Sajnálom :cry: , de hát még azért tesztelsz nem? Lehet korai volt..

Kép
babancs
 
 


Lányok!
Köszi, hogy vígasztaltok! :)
Persze, hétfőn azért megcsinálom megint, bár szerintem felesleges.
A múltkori biokémiainál ilyenkor már bőven látszott.

Januárban kezdhetem újra, mert fagyasztot baba most nem lett. Persze csak akkor, ha ezek a szemetek nem találnak ki valamit az 5 ingyenes lehetőséggel kapcsolatban. Ugyanis 2-t már elhasználtam. A teljes költséget meg nem tudjuk kifizetni, így is minden pénzünk erre megy.

2 tesztet is csináltam. Gabrielt és One Step-et. Mindegyiken látszik egy nagyon halovány második, de sok idő eltelt. A Gábrielnél nem tom mennyi, a One Step-nél kb fél óra. De rá van írva a papírjára, hogy ez nem számít. Tapasztalat esetleg? Nem, mintha bíznék benne, hogy ez jelent valamit...
backa
 
 


Backa,
nekem még nincs sajna tapasztalatom, de ne keseredj el érződik az írásodon a szomorúság. Bízzál, szerintem ha megmutatta magát a második csik az azért kellene, hogy jelentsen valamit, hiába félóra után, de akkor is látszik.
Bizzunk benne, hogy nem találnak már ki újabb megszorításokat.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Hű Backa, ezt nem is írtad! Ott volt a 2. csík?
Te, én a 12. DPO-s One stepet vissza is dugtam tesztelés utána dobozba, mondván hogy ez csont negatív. Majd valamikor 1 óra múlva kidobás előtt azért ránéztem és ott volt atomhalványan a 2. csík. Tehát nemtom mikor jelent meg a 2. csík..olyat is hallottam, hogy valakinek csak félórás áztatás után , 1 órán belül jelent meg..
Ilyen korai terhességnél még alig termelődött HCG..de hát nem is értelek, ez tök jó. Akkor lehet, hogy terhes vagy nem??

Kép
babancs
 
 


Hi!

Rejoka!

Gratulálok!! Jonahha pici lány üdz köztünk!

Képzeljétek milyen slamasztikában vagyok... Tegnap hívtam az orvosom, nem sikerült vele beszélnem. Küldtem sms-t is. Ma újra próbálom hívni de jelenleg nem kapcsolható. Vasárnap leszek a 3. cn-n és akkor kellene megkapnom az1. injekciómat. Nem tudom micsnyájjak.

Kép
lara26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?