Új privát üzeneted érkezett!

Dimet!
Lehet, hogy azért nincs mellékhatás, mert sokat iszol! Nekem is azt tanácsolták a lányok, mikor panaszkodtam, mert higítja a vért. Be is vált!
Az lh-teszt tényleg nagyon olcsó, én 600-ért vettem darabját! Azért nem mindegy!

Szia Ella!
backa
 
 


Backa

Mi újság?????vmilyen tünetek vannak???Holnap tesztelsz akkor????
Megagiga drukkokat küldök! :wink:
Vendég
 


Köszi Ella!
Asszem holnap megpróbálom, bár csak hétfőn kellene! Fájogat a hasam meg a cicim is, dehát a sok hormon miatt nem veszem komolyan...De nagyon bízom...
backa
 
 

 
 

Jó reggelt! Én tök álmos vagyok, hajnalban megint olvasgattam alvás helyett......

Sotés kismamik! Az előkészítő tényleg hülye időpontban van, de én megmondtam a főnökömnek, hogy szeretnék keddenként korábban lelépni és elengedett. Rendes pacák, meg különben is, a munkámat így is elvégzem, telefonon elérhető vagyok, ha valami gáz van, szóval megoldottuk a dolgot. :wink:

Vöcsök, azt nem tudom, hogy az apuka miben mehet be, de azt igen, hogy van fizetős egyágyas (árat azt nem tudom), gátvédelmet a szülésznővel kell megbeszélni, nem zárkóznak el a témában, és azt mondták, hogy a cukros viz és tápszer nem divat.
Persze ki tudja, hogy ebből mennyi a duma........
espero
 
 


Backa
Elv a 12cn már látszik a teszten ha van gyerkőc...az elsőt én is akkor csináltam,iszonyat halvány lett,de látszott.
Szóval jóó nagy kalappal holnapra.
Úgy is mindig Te vagy az első iró,mire belépek már látni fogom a zebrádat :wink:
Vendég
 


Ella!
A próféta szóljon belőled! :lol: :lol:
backa
 
 


Dimet,
lehet, hogy azért nem vált be, mert sokan nem tudják, hogy kell pontosan haználni.
Nagyon fontos hogy a nyál amit ráraksz( lehet hüvelyváladékkal is de nekem az nem megy) áttetsző híg legyen és habos, ne legyenek benne buborékok. Bőven kell rárakni. Nekem van, hogy 2-3 órán át száradnia kell ,mert annyit rakok rá.
Ki kell tapasztalni, de énszerintem nagyon tuti.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Jó reggelt !

Backa miért raktál ilyet :? ? Mit érzel ami miatt pesszimista vagy ?
Nyugi, még ha - is lenne a holnapi teszted, nem jelent semmit, a 14. napi lehet + :wink: Megértem a hangulatodat, ez ET utáni második hét mindig nagyon nagyon nehéz !
Sajnos holnap nem leszek net közelében, de tudd, hogy szorítok a kétcsíkoshoz !

Én meg azt figyeltem meg, ha péksütit reggelizek (pl. lekváros táska), akkor nagyon émelygek, rosszul vagyok a gyógyszer bevétele után.
Szóval muszáj tartalmas kaját ennem :lol:

Rejoka sokszor eszembe jutsz, kíváncsi vagyok hogy alakul a hétvégétek :lol:
mniki
 
 


mondjuk, nekem volt olyan,hogy mutatta a páfrányleveleket....de én sajna lusta dög vagyok a rendszeres dolgokhoz :D
ez van:)
hajrá backa!!!
dimet
 
 


Hallotátok a Slágeren ,hogy sokalják az 5 lombikot.
Na kíváncsi vagyok megint, hogy nehezítik meg az életünket.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Szia Mniki!
Azért raktam :? -t, mert ezerszer megfogadtam, hogy csak hétfőn tesztelek, most meg alig várom a holnapot! Borzasztó türelmetlen vagyok (egyébként mindenben)!
Szóval a teszteléssel nem húzom ki hétfőig! :lol:
Különben inkább jókat érzek, remélem igazam lesz! beérem egy nagyon halvány kis 2. csíkkal is! :lol:

Azért kell rendesen enned, mert a gyógyi leviszi a vércukrodat. Bár a lekváros meg fel...fene tudja. ki kell tapasztalni, hogyan jó. Nekem már kutya bajom, pedig 3x850-et falok!

Mniki, Dimet! Köszi, hogy szorítotok!! :)
backa
 
 


Bonya!
Várható volt! :evil: :evil: :evil:
Egyébként én is sokallom, hogy a 2 ingyenes lehetőség nekem darabonként minimum 200ezerbe került! És akkor nem számoltam a két lombik közti fizetős vizsgálatokat, ami szintén rengeteg pénz volt!
K..va könnyen dumál, akinek életében köze sem volt ilyesmihez!
Senkit sem érdekel, hogy van, akinek tényleg nincs más lehetősége!!! :evil:
backa
 
 


backa: remélem Neked ez már csak múlt idő lesz a holnapi tesztelés után!!!!!

Annyira sajnálom azokat akiknek mindenüket fel kell adniuk a baba miatt... azokat a dolgokat is amik a baba normális felneveléséhez kellenének :( Vagy ami még ennél is rosszabb, ha hosszú éveken át csak a lombikra felvett hitelt fizetik :( :( :(

Ha leviszik az 5 lehetőséget nem kéne tiltakozni/tüntetni??? (Vagy legyen 3 de az akkor gyógyszerekkel együtt!!!!!)

Szerencsésnek érzem magam, hogy nekünk enélkül is összejött de ezt nem mi döntjük el és akár a következő babánál de bárki kerülhet ilyen helyzetbe :( :( :(
Vendég
 


Hát igen!
Papolnak, hogy kevés a gyerek!!! :oops:
Tudod az a szomorú, hogy más beavatkozások a kezeléssel együtt ténylegesen ingyenes pl.:férfiből-nő, stb. ,de nekünk a gyógyszereket és injekciókat nem kellően támogatják példa erre a tiéd is backa. Sőt ha még csökkentik az esélyeinket???!!!! :roll:
Fel a fejjel eddig is volt valahogy ezután is lesz!!! :lol:

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Hát csajok nem tudom. Szerintem az 5 sem túl sok lehetőség, nagyon gyorsan el tud fogyni ez az 5 alkalom :?
Remélem nem fogják lejjebb vinni a számot, szerintem nem járnának jobban az emberek, ha mondjuk 3 lenne a TB támogatott lehetőség, de akkor egy kanyit nem kéne fizetni. Hát, szerintem ezt eleve nem lehet megvalósítani..
Még mindig jobb, hogy 5-re van keret, de a gyógyszerek bizonyos részét fizetjük, minthogy a lombikot ÉS a gyógyszereket is teljes áron kelljen fizetni. Akkor tényleg fel fogják adni a párok, vagy olyan hitelt lesznek kénytelenek felvenni - aki teheti :( - , hogy abba belegebednek..
Megértem a lombikosok félelmét :!:
mniki
 
 


Jó reggelt mindenkinek !!!

Backa, hogy milyen izgi ez az egész !!! Holnap reggel jövök híreket olvasni !!!

Dimet, szia bébi, én 50 db-ot szerenék kérni a tesztből, tehát fél csomagot. A Kolléganőmmel vesszük együtt. Csakegy írta korábban, hogy valami pay nemtudmmin keresztül fizettek, és úgy olcsóbb volt. Szerintem kérdezz rá Csakegynél, hogy csinálták ! Illetve még Mniki is így rendelt, ő istud biztos segíteni !
És előre is hálás köszönet !!!

Rejoka !!!! Ilyen frappánsan megoldani a szülési fájdalmakat....!! Szépen, lassan tágulgatni, időnként picit keményedni.... ! Le a kalappal ! Jaj, nagyon izgulok ám érted is !! :lol: :lol: :lol:
zsizsik
 
 


Sziasztok csajócák!!!

Rambóka ma telefonált!!!! :lol: :lol: De nem mondok semmit, bibibiiiii!! :wink:

Holnap egy órakor engedik ki a kórházból, azt mondta az lesz az első dolga, ha hazaér, hogy leül a gép elé... :lol:
de lehet, hogy ma a kórházban oda tud ülni ma egy kicsit gép elé!

Szóval nemsokára ír, és akkor elmond mindent, nem akarom lelőni a sztoriját!

ja és Kandikának küldtek képeket, kandika remélem fel tudjátok tenni!!

Kösz mindenkitől az érdeklődést csajok.
Ella, kismamik, képzeljétek milyen éjszakám volt, este 10-től ma délig aludtam, és minden pisi (6-7 alkalom?? :roll: ) után visszaaludtam!!

Zsolti azt mondta biztos a szervezetem rápihen a szülésre. :lol:
nem tom, vagy most alszom ki azt a jópár hónapot, mikor 3-4 órát aludtam én is csak éjszakánként, mint ti Vöcsök, Espero, Mir meg nem tom ki mondta még.

Verona akkor te is ma vagy 37+1?? Akkor pont egy naposak vagyunk!!! Azé annyira nem kell erőltetni azt a szülést, annyira ne akard, még bőven van idejük ezeknek a kis prücsköknek! :lol:

backa!
nem mondod, hajnalonként pisilni jársz??? Ez tudod mit jelent?????
Ezt nem tudja csinálni neked az utro!!! :lol: :lol:

Holnap reggel én is veled kezdem a napot!!!

Dimet én is fél óránként pisilek pár napja, csak én más okból... :lol:

mniki!
Köszi hogy gondolsz rám, akkor holnap nagyon gondolj légyszi, hogy ne szombaton szüljek!! :D

Tegnap este voltunk NST-n, de végül is CTG-t csinált a szülésznőm, foggalmam sincs mi a különbség a kettő között, négy szülőszobából már kettő dizájnját ismerem :lol: , baba jól van, rendszertelen fájásaim-keményedéseim vannak, (ezt ugye gép nélkül is tudom :lol: ), meg is vizsgált, bő két ujjnyi vagyok, és annyira feszül a magzatburok, hogy szerinte egy kis pöccentés kell csak neki, és megreped...
Próbálgatta is megrepeszteni vizsgálat közben, turkált bennem vagy egy negyedórát, közben mozogtam, meg ilyen kis trükköket bevetett, de nem repedt meg a burok. Azt mondta hajas a gyerek feje!! Mondtam remélem is, kislány lesz!!

Kolléganőm egy hete szült, ő mikor bement a Nyírőbe megvizsgálták és két ujjnyi volt, azonnal burkot repesztettek neki, de azt mondta tökre fájt.
Rambókának is burkot repesztettek két ujjnál, ő is azt mondta, k_rvára fáj. Nekem dominál négy ujjnál repesztettek burkot, és meg sem éreztem, szóval örülök, hogy még várnak nálam, és nem avatkoznak be durván.

Meg akarom nézni hány ujjig lehet kitágulni fájdalom nélkül!! :lol: :lol:

Szülésznő azt mondta, ha már nagyon elegem van, és szülni akarok, akkor ott a házasélet, mint természetes szülésindító, de azt mondta egy rendeset, egy olyan igazit... :oops: :lol:
Apa viszont közölte, ő nem hajlandó böködni a gyerek hajas fejét... :lol: :lol:

Kár volt neki elmondani, hogy a szülésznő szerint haja van... :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Szeretnék LH tesztre jelentkezni! 50 db-ra lenne szükségem.
Emailem: beebeey@freemail - hétfőtől péntekig vagyok itt elérhető!
Köszönöm előre is! :lol:

Köszönet érted Rejoka! :lol:
Szóval ne kecskerutázzak Adimettel..... hát jó.
Adagemelés: Tudom, hogy ejnye-bejnyét kapok tőletek lányok, de
lehet olyat, hogy egy fél tabival (reggel negyedet, este negyedet az 500 mg-ből) veszek be???? Dokinéni nem ment bele az adagemelésembe, s ráadásul januárban akar látni legközelebb. Ha akkor fog emelni, elveszítek 4 hónapot. Kiszámoltam: így napi 1500 mg helyett 1750 fogok megenni.
Menzi: tegnapelőtt mintha lett volna egy nyomorult pé-m...... szúrt a hasam, de nagyon. Ígérem nem várom meg a 100. cn-t!

Már az 5 lombikot is lecsökkentik? Hát nem az a cél, hogy a népesség növekedjen??? :twisted:

Rejoka nem jelentkezik. Lehet hogy már ESEMÉNY van???? :lol:

Kellemes hétvégét Nektek!

S Backa! Megy a sok-sok drukk feléd! :lol:

Bee
beebeey
 
 


rejo:
jó a hajas sztori :D
az én férjem is mindig azt mondja, hogy szegény gyereknek majdan, hogy az legyen az első látnivalója...... :D :D :D
zsizsik:
oksa, rendelek. de még várom a jelentkezőket. akinek kell privbe írjon,ott a végén könnyebben össze tudom számolni. aki meg már tényleg rendelt, adhatna ötleteket arról, amit zsizsik mondott.
fúj, nagyon rosszat és így keveset ebédeltem, az amúgy is szinte szénhidrtámentes ebédemből.... :?
ti mit szoktatok nasizni, ha már nagyon kajásak vagytok???? (2 étkezés között)
dimet
 
 


beebeey:
oksa, akkor eddig 100 (plussz az enyém)
de hétfőig várom még a jelentkezőket.
csak napi 2szer negyedet szedsz?????
jaaa,hogy annyival emelted.
dimet
 
 


Csak nincs ESEMÉNY... :lol: Na jó: szombatot még kidrukkoljuk... :lol:

Olyat anyai-apait kellene beleadnotok Rejo? :roll: Hm.... Hát nem vagyok egy szűz leányka, de nagy pocóval hogy lehet ezt kivitelezni?? :lol: Mondjuk még szülni se szültem, s nem volt olyan nagy pocakom sem. :roll:

Bee

Azon tanakszom hogy hol neteljek a hétvégén - Rambókára vagyok kiváncsi, meg Gergely első fotóira, meg minden. 8)
beebeey
 
 


Lehet, hogy butuska vagyok, de mit rendeltek?
Miért használjátok?

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


A(dimet)ke csak ennyivel emelem. Több mintha 2*850-et szednék. Hát nem. Teljes bizonytalanságban szenvedek. No de 4 hónapot elpazarolni az én koromban luxus! :lol: :lol: :lol: :lol:
beebeey
 
 


Ja-ja! A leleteim odaadja a doktonéni bármikor. Csak ehhez személyesen kell találkoznom vele. Legutóbb vérvételen voltam nála., s erre 3 hétre múlva telefonon kiértékelte ezt. S ekkor mondta, hogy minden marad a régiben.
beebeey
 
 


Sziasztok!

Mi ez az 5 lombik meg 3 lombik???? Lemaradtam, lesz valami változás, én nem hallottam semmit a rádióban meg a tévében, valaki leírná részletesen miről is van itt szó? Köszönöm

Egyébként most lett meg a hormonvizsgálatom eredménye: prolaktin: 41 tehát én is szedem a Bromot megint.
Vendég
 


Nem írok má többet mert tele az oldal velem :lol:

Bonya! Pé-t tudod vele belőni....
beebeey
 
 


mert beebeey mennyi "idős" vagy? :)
bonya:
LH teszt
dimet
 
 


Ok !Köszike visszaolvastam a topikon.
Nektek bevált már valamikor?
Vagy csak most próbáljátok majd ki?

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


én most próbálom majd
igaz egyenlőre még semmi ciklusjel :D
mivel most kezdtem el a metfromint (nem írok adimetet,mert a nevem benne van :D pedig véletlen :D )
nektek metformin szedése után mikor jött meg először?
dimet
 
 


Itt vagyok Bee, csak aluttam! Bár nálam mostanában ez is esemény, főleg ha éjszaka sikerül csinálni! :lol:

Figyu, sztem nyugodtan emelj, látod Kincs is hogy megoldja a saját gyógykezelését :lol: , de azért kérj engedélyt valamelyik topicorvosunktól :lol: , bár most még csak Kavicska elérhető.

Sztem neked kéne a nagyobb adag, és különben is, milyen dokinéni az ilyen, azt mondja telefonba, hogy rosszak az eredményeid, és csak januárban akar legközelebb látni??? :shock:
És ráadásul az adagodon sem emel??

Kép

Kép
rejo
 
 


Bonya, nekem bevált az LH teszt, itt rugdos az eredmény a pocakomban.

De leginkább Csakegynél volt ütős, ahol az ötvenvalahányadik cn-n kimutatta a pé-t...és ugye annak is lett ereddménye :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Beebeey: szerintem nyugodtan emelhetsz, ez nem akkor mértékű emelés,ami jelentős lenne. Én -és nem vagyok rá túl büszke - orvosi utasítás nélkül kezdtem el szedni a merckformint, amire aztán dr Tűű csak mosolygott a bajusza alatt...
És dr Tűű véleménye szerint a napi 3x850 g kell ahhoz, hogy a maximális hatást el tudja érni a gyógyszer. Nekem az Ir-em nem nagyon súlyos, mégis ezt a mennyiséget kell szednem.
Szerintem nyugodtan szedd be az emelt mennyiséget. De nem akarlak rábeszélni, Isten ments, mindenki magának dönti el, mit csinál, csak azt szerettem volna elmondani, hogy dr Tűű biztos hogy erre biztatna.

Bonya : LH tesztet rendelünk Amerikából. Tudod, azt a pisilőset, amivel meg tudjuk állapítani mikor van pé. Ott sokkal olcsóbb.

Dimet: én nem nagyon nasiznék a helyedben.... ez a gyógyszer megbosszulja magát ám secperc...! Lehet, hogy ettől fogunk lefogyni a végén, de én se kenyeret, se tésztát, se édességet nem bírok enni, illetve minimális mennyiséget, mert egyébként :1. rosszul leszek 2. fosok
Nasi= gyümölcs. Az nem hajt meg, és nem leszel tőle rosszul. Max fagyi.


Rejo : hajasbaba, juj de izgi !!!!!! Szegény apák, tényleg milyen fura érzés lehet úgy szerelmeskedni, hogy közben tudják hogy a baba ott figyel bent.... :roll: Lehet, hogy lelohaszó érzés.... :wink: :oops:
zsizsik
 
 


Na jó, de tegyük hozzá, hogy én az ötvenvalahányadik napon azért teszteltem mert volt egy fura érzésem :) (+ nyák is volt) Ja... és mert pont aznap akartam bevenni a Norcolutot :)

(megjegyzem nekem ez az ötvenvalahány napos ciklus elég fura volt... mert valahol a harmincsokadik napnál egyszercsak teljesen más lett a görbém ... teljesen... aztán rá 12-13 napra pozitív lett az LH tesztem... tehát rá 14-15 napra peteérésem lett... szóval mintha nekem úgy kezdődött volna új ciklusom, hogy nem jött meg előtte.... de a hőm alapján tényleg mintha 2 teljesen más ciklus lett volna abban az egy ciklusban... nem csoda, hogy az ucsó pillanatig abban a hitben éltem, hogy nekem valszeg csak egy petefészkem van... de nem... csakhát én ilyen furán működök :) )
Vendég
 


Ja... egyébként én is hajlok rá, hogy nekem is 3*850 kellett volna, hogy valóban rendberázódjak... csak mázlim volt...
Vendég
 


én kenyeret eszek reggelire (CBAban lehet kapni,fogyi kenyér néven fut, nem norbis!!!!!!!!. tuti jó) és nincs rám rossz hatással:)
tésztát is szoktam enni. a totál teljes kiőrlésű durumot. attól sincs bajom. de ált. csak hús+sali.
sőőőt, hétvégén csináltam palacsintát is:
teljes kiőrlésű liszt, édesítő, tojás, tej. töltelék: túró+1 kiskanál baraclekvár. ezt így összekevertem. ja, meg icipici édesítő. de így megvolt a nasi:)
férjem rosszul van ezektől:) ő úgy van vele, ha már lúd...akkor kövér :D :D
dimet
 
 


lassan lépek. mindenkinek jó hétvégét!!!!
izgatottan várok minden ügyben előrelépést :wink:
hétfőig nem vagyok net-közelben
dimet
 
 


Én a Sparban vettem egy GIX nevű kenyeret, szerintem nagyon finom, és attól tényleg nem vagyok rosszul !

Az én férjem sem bírja ezt a sok diétás cuccot, de neki könnyű, nem cisztásak a petefészkei ...... :lol: Meg aztán ha fogyni akar, két napig nem szalonnát vacsorázik, hanem mondjuk salit, és 3-4 kg-ot egyből ledob..... :shock: :evil: Ilyenkor úgy behúznék neki egyet....!! :evil: Olyan mázlista !
zsizsik
 
 


Lányok,megjöttek az eredményeim...
Hát,letörtem egy kicsit.. :(

Test:0.885 nmol/L
SHBG:172.9 nmol/l
TSH:1.8 mU/L
FT-4:11.3 pmol/L
FT-3:3.6 pmol/L

Ma voltam diabetológusnál,és elküldött egy éhgyomri,és egy étkezés utáni vércukor vérvételre.
Lehet,hogy keresnem kell egy endokrinológust is?? :cry:
pimó
 
 


Backa!

Gondolom igencsak izgulsz a holnap reggeli pisilés miatt :lol: Mi is együtt izgulnuk Veled! remélem++++++++++++++++++++lesz!

Rejo!

Az tök jó, hogy így tágulsz. A sógornőm emlegetett valami homeopata cuccost, azt mondta attól tök jól tágult. Ez a magzatburokrepesztés..elég gáz. Asszem azért csinálják, hogy az esetleges fertőzést odabent elkerüljék..meg gondolom gyorsítják a szülést is. Ezt nemtom pontosan.
Nem kéne neked már szülnöd?

Pimó!

Én az endokrinológusra esküszök! A nőgyógyászom abszolút nem ért a hormonokhoz..a diabetológus meg azt mondta, eszembe ne jusson a babával próbálkozni mostanában. Hát jó, hogy nem hallgattam rá. Az endokrinológusom még a nőgyógy. hormonokhoz is ért..ha lehetne nála szülnék. Bár most szült a felesége, lehet bevállal. :lol: Jövő héten végre rendel, már alig várom, hogy mehessek hozzá. Kedves és jóképű :D

..
Édességről: mióta terhes vagyok nem kívánom az édeset. Értitek ezt? Én aki hatalmas édességzabáló voltam. Most meg megdöglök a felvágottért, a húsért. :o

Vettem melltartót, mivel már össze-vissza vágtak-nyomtak, amik voltak..2 számmal nagyobb mint az eddigiek (persze nem kosárban, hanem körbe)..viszonylag még megfizethető volt, 3900 - Triumph, tiszta csipke, kicsit push-up).
Vasárnap megyek Uh-ra..bár ma egész nap olyan érzésem volt, mintha már most szülnöm kéne :lol: vérzés nincs, hányinger nincs - csak álmosság és hízás. Olyan vagyok, mint egy hordó. Lassan vennem kell kismamagatyókat. :oops:

Kép
babancs
 
 


Ja és mi is az LH-teszttel futottunk célba..úgyhogy érdemes rendelni. Bár nekem így is a nyakamon maradt 3 db.

Kép
babancs
 
 


Szia Babancs,

kellhet az a három LH teszt még a kistesóhoz.... 8) :lol:
zsizsik
 
 


Zsizsik!

Jövőre lejár a szavatossága..de ki tudja? Annyira még nem sürgős..egyelőre még azon izgulok, hogy a mostani megmaradjon. A férjem be sem mer jönni a vasárnapi UH-ra. Inkább a folyosón izgul..
Mondjuk, ha 2.nak lányt akarunk (mert az 1. remélem fiú lesz), akkor asszem nemigen kell majd LH-teszt, li. ovulációkor pont nem szabad akciózni. Úgytom a ciklus első felében, illetve közvetlenül ovuláció előtt nagyobb az esélye, hogy lány foganjon.

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Hát ako várom a topicorvosok áldását. :lol: :lol: :lol:

Amúgye ... mennyi is??? Öööö ... 31 éves :lol: múltam.

Köszönöm a tanácsokat!


Megy a drukk! Rejokának a kitartásáért, Backának a + tesztért. :lol:

Kellemes hétvégét mindenkinek!

foly. köv. hétfőn.

Bee

ui: sárga, sárga, sárga vagyok .... Zsizsik férje miatt. Ennyit fogyni egy kis szalonka elhagyása miatt??!! :lol: :wink:
beebeey
 
 


Na ugye Bee !!! Hát ez az !!! Én is állandóan olyan irigy vagyok, és mérges !!! Én mennyit szenvedek, hogy egy-két kiló lemenjen, ő pedig röhögve fogy..... :lol: 8)
zsizsik
 
 


KépRami kisfia!!!!!!GERGELY!!!!!!

Tegnap kaptam a képet,de most délutánig,nem volt áramunk!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hehe kis édes Gergely..mintha kicsit meg lenne illetődve. Odabent jobb volt, nem? :wink:
Köszi a képet Kandika!

Rambóka!

Már igen várunk! Kérlek szabadulj rá az 1. utadba kerülő portálra.

Kép
babancs
 
 


Csakegy!
Hát, reménykedem, hogy nekem tényleg múltidő lesz, de sajna egyre többen leszünk lombikosok! Mi lesz így???
Vicces ez a dupla ciklus! De lényeg az eredménye! :)

Zsizsik!
Remélem jó hírrel jövök! Köszi, hogy izgulsz!
Amúgy én is nagyon irigylem a férjedet! :evil: Meg az enyémet is, annyit eszik, mint a ló és 80 kg! :evil: :lol:

Rejo!
Végre kipihented magad! Jó kis szülés lesz ebből! Én már nem is aggódtam érted, hisz nem csütörtök van! :lol:
Szülésindítás-ügyben megértem a férjedet, tényleg fura lehet. Pláne, hogy elmesélted a hajas fejecske- dolgot! :lol:
A hajnali pisiléssel kapcsolatban meg arra gondolok, hogy biztos máskor is így volt, csak akkor nem figyeltem rá...Esküszöm, nem is tudom mááá... na, holnap talán okosabb leszek...

Beebeey!
Köszi a drukkokat!
Szerintem lazán emelj adagot! Különben szerintem is gáz, hogy közlik, hogy rossz az eredmény, januárig meg maradj lógva! ne pazarolj el 4 hónapot! Én már 34 vagyok, hamar összejött a sok 4 hónap! :lol:

Babancs!
Köszi!
Izgulok ám, mint a rosseb! :lol:
Nehogy izgulj, minden rendben van a picivel! Hányra mész vasárnap? Utána elmondjátok a családnak?
Sajna mi nem tudunk titkolózni, a körülményeket tekintve, úgyhogy hevesen kíváncsiskodik mindenki!

Rambóka jön ma??? De jó! Kíváncsi vagyok!
backa
 
 


Rambóka :)
Nagyon cukorfalat a fiacskád,olyan kis z :lol: :wink: abálni való
Vendég
 


Jaj, közben megjött! Meg kell zabálni! Tényleg szebbek az átlagosnál ezek a pco-s gyerekek!!! :lol:
backa
 
 


Andika
Irtam pü-t.... válaszolj rá légyszike! :)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?