Új privát üzeneted érkezett!

7kincs : ez fantörpikus !!!! Apával most ki se szálljatok az ágyból 2 napig :lol:

Hát lányok, kezdem összekapni magamat, nem az a lényeg, hogy mikor, hanem az, hogy VAN peteérés :D

Ella : szép a pocid, a tükör miatt meg ne aggódj :wink:

Rambókáról nincs hír ?
mniki
 
 


mniki: tényleg hót mindegy mikor van... nekem tényleg az 50. cn. körül volt PÉ-m... aztán csak jött a baba és kapaszkodik is veszettül... progi meg minden hasonló pótlás nélkül is...

A lényeg, hogy legyen PÉ :)
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap derült, ki a laparnál hogy pco-m van .... :( valahol bújkált bennem a kisördög de, ultrahangon nem láttak egyszersem semmit. Már lassan egy éve járok dokihoz mert nem sikerül a baba. De legalább mostmár tudom miért nem .....
kokusz
 
 

 
 

Lányok kezdek meghőbörödni, Bogi éjjel-nappal, ha fent van, ezerrel sikítozik. :shock: szünet nélkül...

Nagyon aranyos meg minden, de... azon gondolkozom, lekapcsolom a hallókészüléket, a fejem már szétmegy... :shock:


Rejoka, rajtad a világ szeme! Bocs most scak ennyi, este jüvök
Vendég
 


Szia kokusz!

Ez furi,hogy uh nem láttak semmit :shock: :shock: most meg megberhelték a petefészkeid,de reméljük eredménnyel!
Mit mondott a doki mik a további vizsgálatok????
Mesélj kicsit milyen eredményeid vannak mik a tünetek,mi történt eddig veled????

Lányok megnéztem a régi clostis stimus hónapjaim: endo 7-8mm,ha tudtak pé-t csiholni az 21mm volt és kissé ellapult...
igaz most méhpempőt szürcsöltem,néha kikívánkozott de megérte :D

Csakegy te ittad végig,mert én most abbahagynám,szted??
Vendég
 


7kincs. én nem ittam végig csak egy 2 hetes kúrát nyomattam...
Vendég
 


7kincs, a Douglasban levő foly. azt jelzi hogy már volt pé, ezer szerint duplázol... :lol:
Vendég
 


Ja... PÉ után szerintem hagyd abba mert a Ginseng ha jól tudom akár vetélést is okozhat....
Vendég
 


Köszi lányok!!

:shock: :D :shock: :D :lol:
Vendég
 


Kincs, jobban megnéztelek, az nem lehet, hogy az a folliculus valójában az a tüsző, ami már meg is repedt, és most sárgatestként funkcionál?
Csak mert tök könnyen össze szokták keverni... A lényeg, hogy volt pé-d, ez tuti, remélem jó időben voltatok együtt a férjeddel! :wink:
Vendég
 


Norka!

Igen ezen én is gondolkodtam,lehet hogy ez valószínűbb,de az UH-s lánynak már nem mertem több kérdést feltenni mert már röhögött rajtam,a monitort is megmutatta ..én csak nagy fekete pöttyöt láttam :lol: de a lényeg, hogy volt pé és szép az endo :D
A hadsereg nem tudom jókor érkezett e,mert 1-2 nap olyan felfázós érzésem volt,hogy...hát nem :( de reménykedem. :)
Vendég
 


Lányok!
Ti mennyi idő alatt értétek el a metformin adagot? mert ugye fokozatosan szoktatom hozzá a szervezetemet.
eddig semmi bajom tőle, úgyhogy emelek.
kokusz:
hogyhogy nem derült ki eddig???? csak laparnál??:(
dimet
 
 


Na szóval:
Nekem volt egy ilyen sejtésem és a dokimmal beszéltünk is róla, de az uh alapján nem lehetett az t mondani hogy pco-s a petefészkem. Talán egyszer látta úgy hogy olyan jellegű. A laborjaimmal sem volt gond (FSH/LH arány és a többi). Szóval én sem értem, de a lényeg hogy most kiderült.
Tavaly október óta próbálkoztunk a férjemmel, de a fogigátló lerakása után egyszer jött meg rendesen a mensim utána két hónapig semmi. Ekkor mentem el dokihoz. Kiderült, hogy magas a prolaktinszintem. Arra kaptam Bromo-t és márciustól Closti. Volt is peteérés de nem sikerült a baba. Ekkor monda a doki hogy csinálna egy lapart. És ez volt meg tegnap. A jobb oldalon 5 a bal oldalon 8 cisztát kezelt le. Ennyit tudok ....
kokusz
 
 


Norka!

Látod milyen jó, hogy te ki tudod kapcsolni? :lol:
(remélem nem bántalak meg ezzel! :wink: )

Hát ne legyen rajtam most a szemetek, nem tudom hogy lesz.

Ma mentünk volna NST-re, de a szülésznő nem tudott kijutni a házból, mert áramszünet volt, és nem működött a garázsajtó, nem tudott kiállni a kocsival. :? (Pátyon lakik)

Úgyhogy NST-t holnap estére halasztottuk, délelőtt meg a doki akar látni, de nem tudom minek, hétvége óta semmi nem történik, talán ha napi három keményedés van, egész terhességem alatt óránként volt három keményedésem.

Iszonyú csend van a pocakban, gyerek nem sokat mozog, de már vasárnap óta, és gyengébb is, meg keményedés sincs...komolyan mondom, már kezdek aggódni, minden rendben van-e, alig várom az NST-t holnap.

Viszont ma mondta a szülésznőm, hogy nem lesz szombat reggeltől vasárnap reggelig!!!!!! :shock: Segítség!!
Rambóka szelleme segíts!
nekem biztonságot nyújt, hogy tudom hogy ki vár rám a kórházban,. és nem egy idegen ember, aki esetleg nem szimpatikus.

Szóval vagy péntek estig kell megszülnöm, vagy csak vasárnaptól szabad :shock: :shock:
És ráadásul ma már csak este veszek be egy fél szalbutamolt.

nem tom, lehet az esti felet még beveszem csütörtökön meg pénteken este is, hogy kihúzzam a szombatot.

nagyon be vagyok ezen szarva. :shock:

Kincs!
nagyon nagy gratula!!és ügyes vagy, hogy így megszevezed a kezelésedet! :lol:
legközelebb írass fel magadnak tüszőrepit is! :lol:

Vöcsök!
fiamnál terhesség alatt végigaludtam minden éjszakát mint a tej!
Utána viszont egy percet sem!
Remélem most fordítva lesz! :lol:

ja és Dominál hánytam, most meg nem.
Dominál tele voltam ragyával, most sokkal kevesebb.

Kókusz!
Inzulinodat, pajzsmirigyedet megnézik ezek után??
Én nem hiszem el, hogy ennyi tüszőt nem lehet látni Uh-n...
(milyen felbontású az a gép)

És átjárható vagy?


nem tudom, egyszer azt olvastam valahol, hogy petefészkenként 10 tüsző még belefér a normál tartományba, és nem jelent PCO-t, egészséges nőnél is lehet ennyi.

Csajok, Norka vélemény??

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo

Átjárható vagyok mindkét oldalon .... hidd el én lepődtem meg a legjobban az eredményen. Nem tudom hogy nem látszott uh-n ... pedig havonta jártam.
Pajzsmirigyhormonjaim és inzulinom is rendben van .... Szóval én sem értem .... de ez van. Hátha ti tudtok valami okosat mondani erre.
kokusz
 
 


Az inzulin mit jelent hogy rendben van??

Csináltak neked ötpontosat?

Leírnád az eredményeket? Aztán a lányok megszakértik.

mert a dokik sokszor olyanra is rámondják, hogy rendben az inzulin, ahol ordít az IR, ol. Dimet. vagy ahány doki, annyifélét mond ugyanarra a leletre.

Milyen egyéb tüneteid vannak, pattik szőrősödés, elhízás stb?

Kép

Kép
rejo
 
 


Vöcsök!

szia!!!!!

nagyon örvendek, hogy bekukkantottál végre. !!! Rajtam már észre veszik bár butha nagy cuccokban járok szeretem a lezser dolgokat. Mi jól vagyunk Vince sokat pattog és egyre többet van fent és veri a tam-tam-ot. Ma resztelt májat kapott céklával nagyon szereti.
Itthon dolgozommost épp akönyveimet rámolom és dobálom ki a jegyzeteimet, amit már régebben is hülyeségnek tartottam leírtani, ezek kupacán ülök. Ma elvittem őket! Vasalok meg rámolok és gyűjtöm az erőm mivel jövőhétem megpuccantom az abalakot is.
Pénteken van a diplomaosztóm utána lemegyünk a telekre apával és ott dogozom tovább. Puzfrauként. :lol: ,meg pihenünk egy kicsit.

Iccaka én sem alszom képzeld, fent vagyok 3 kor és kicsit később Bóbita is felkel és dájingol egyet-kettőt, de valamikor ő már hamarabb fent van.

Gyere többször!!!

Ella!

Szép a hasad és jó kis képet kaptál a kis buksistól :D
Ha lakást tudok valamit , akkor én is szólok!!


Alice!
Mi lakással rendben vagyunk, hála a szobáját kiűrítettem , most nézem és várom az ihletet, hogy an tovább.

mir
 
 


Ma voltam a háziorvosnál,aki továbbküldött diabetológushoz.
Javasolta a doktornö az Avandamet nevü gyógyit.Nem találtam meg az árát,de nem ez az,amiröl írtátok,hogy drága???
pimó
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, rohanok, mint egy gyalog kakukk :)
Nálunk is vendég van :)

Pimó!
Holnap beszélek a diabetológus nővel és megírom priviben mire jutottam, hol rendel, stb mikor lehetne hozzá eljutni :)
Avandiat szerintem felejtsd el
Én most vettem meg a Merckformint
100 db 850 mgos általános jogcimen felírva: 441 ft. Ez kell nekünk!!! :)
OK ????

Dimet, Zsizsik, Kincsecske, Wandrea.
Én nagyon szívesen bennevagyok, az uram húzta az orrát, hogy a kártyája :) :) :) :lol: :lol:

Miért kell ez a domborműves???
Valaki nézzen már utána, hogy kell renelni, mert egyszerűen még nem volot időm utánna nézni :)

Puszika

Csakegy, Mniki, tényleg biztonséággal lehet vásárolni???

Lányok, nagyjából mindenki döntse el, hogy hányat szeretne.
:)
Hihi. Remélük Kincs már kiszál a buliból :):)

Hatalmas gratula Neked!!!!

Pussz
Este még leszek, bekukkintok :)

Sziasztok

Bocs a rohanásért :)

Rejoka ( :lol: )

Már nem sokáig net a kórházból, mert megszorítások vannak. :?
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!
Rejóka!!! !!! ,úgy írigyellek....tök jó lehet azért,de tudod ám Domi után,hogy....olyanért izgizel....amit csak Johanna tud és akar írányítani! :lol: -de azért tárgyalgassatok!Kitartás-finis-ben vagy tuti,ha ennyire kevesett mozgolódik....de ezt bizti érzed! :wink:

Pimo !!!
,azt a gyogyit WAndrea kapta nem is olyan rég!
AVANDAMET 2MG/ 500MG FILMTABL. 56X 6300.0 Ft 6300.0 Ft
AVANDAMET 2MG/1000MG FILMTABL. 56X 7453.0 Ft 7453.0 Ft
AVANDAMET 4MG/1000MG FILMTABL. 56X 11709.0 Ft 11709.0 Ft Metformintól kissé drágább!

Gabika!
Nagyon szupi már a pocakod és végre egy fénykép a bébiről!Gratu!A hypos poló sztori nagyon jó....lesz még egy pár....szerintem!Hozzánk ,akkor jött mindig a védőnő (Nati születése után),mikor vagy egy nagy füstölt csülök csontott rágcsázott,vagy egy félkilós szárazkenyeret....mindezeket pizsiben,délután 2kor....fog nélkül...7-8 hónapos volt kb.!Nem volt ciki!Rajtam is még hálóing volt!

Kincsecske!!!Beírom....csak most nem igen fér bele egyik rublikába se!Nadejólesz!kb.10nap és tesztelhetsz???!!!drukkk!

Mír!!!Miként fogsz dolgozni???Tudatlan vagyok,de mi is az a puzfrau???!!!bocsika,ha logikus!

Kokusz!!!!Az lenne a legjobb a Te esetedben,ha elkezdenéd a metformint....és nem is tudna vissza jönni a sok ciszta a tiszta petefészkedben.....a másik....sokuknak,már az átjárhatósági-fenestráció után nem jön meg.....kitalálod ,hogy miért???!!!Remélem ,Veled is ez történik meg!

Dimet!! Még mindig hiányzik adatod!!!Pl. c.n.? :?

Norka!!!!
Kitartás!-el kell,hogy keserítselek....de lesznek még cifrább dolgai is Boginak! :roll:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Napocskás-Kavicska!
Mit is vesztek?
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika!

De jó hogy megint írtál!! :lol:

nem válaszoltál, még előbb kérdeztem, hogy nem tervezel valami továbblépést?

Closty vagy hormon esetleg?

A múltkor a clostytól olyan szép kövér Pé-d lett!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Rejóka!Ha megjön megyek dokihoz,akarok vérvételeket is,mert kiváncsi vagyok változott a 6-os arányom... :lol:
Clostym és Duphastonom van egy csomó....átvettem itt a neten 2lányzótól.....ha doki felírja...legyen kéznél!-ki tudja!

Tudsz aludni még????Én szülés elött annyira fáradt voltam,de csak hánykolódtam éjjelenként....vagy 2-3 napig!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika!

Én már két-három hete hánykolódok :lol: ugyhogy erre nem adhatok.

fel kell kelllnem fél kettőkor vagy fél négykor pisilni, és nem tudok visszaaludni, csak reggel 7 körül. Iszonyú fárasztó.

A múltkor fél háromig nem tudtam elaludni.

Bárcsak kihagyná a csajom a szombatot.

Akkor hajrá annak a clostynak!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Rejo!

Remélem minden úgy lesz ahogy te szeretnéd!!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok,

Kandika, de jó, hogy megint írtál !! Jó olvasni a soraidat !

Rejo: szegénykém, átérzem,amit írsz, ez a nem alvás egy rémes ellenségem volt mind a két terhességnél. Nagyon utálatos dolog tud lenni. A kiscsajszi viszont szép lassan becsúszik a normál kiírási időpontodba, nem ? Mindjárt belépsz a 37. hétbe.... tök jó, pár hete a talin még azon izgultunk, hogy ne legyen koraszülött... :lol:

Kavicska, sajnos most én is rohanó üzemmódban vagyok, a hétvégén kibogozom a rendelés részleteit, és egyeztetünk, jó ?

Kincs: hip-hip !!! Nagy öröm, mikor az ember lánya végre-valahára pé-t produkál !!! Reméljük, tesztet már nem rendelünk neked !!

A Táblázatot nézegetve észre vettem egy érdekes dolgot. ha megnézitek, mindenki, aki terhes, vagy szült, 2x850 metofrmint szedett/szed, viszont a babára várakozók közül majdnem mind 3x850-et szed.... nem mindenki, de a legtöbben. Furcsa, nem ? Lehet, hogy a túl sok metformin nem jó ?
zsizsik
 
 


Sziasztok!

Megint gyors leszek :)

Zsizsik!
Nem!!! És nagyon határozottan NEM!!!

Akik bebabásodtak, szinte első perctől nyomatták a 2x850mgot.
Én azután emeltem meg, miután láttam, hogy a 2x850mgtól nem indulok be!
Mostmár úgy tünik... :)

Kandika!
Úúúgy örülök, hogy írsz :)
Lh tesztet szeretnénk venni! :)

Hajrá Closty!!! :)

Kincsecske!
Nagyon formában vagy :)
Én bizom benne, hogy el kell majd adnod az LH tesztet. Minek is neked??? :lol: :lol:

Kókusz!
Inzulint néztek e már???
Nagyon jó lenne a Metforminos vonalon elindulni, hamár túl vagy a műtéten...
Várjuk, hogy jelentkezz!!! :)
A mensi hiányossága és a petefészek ciszták a PCO mellett szólnak. Függetlenül az LH FSH arányodtól.
Még milyen más labort néztek?
Meg tudnád írni nekünk??? Mértékegységgel?

Több szem többet lát alapon :)

Puszika
Most megyek telezabálom magam szőlővel.

Rejoka!
Azonnal smst :)
Nemsokára hidegfront:)

Rambóka!
Nagyon várlak vissza.
Uramisten, mennyire más lehet az életed. :)
Kisszívem elszorul ha rátok gondolok. Milyen lehet az első fürdetés, szopi, nemalvás, a kisfiad arcocskája :)

Puszika!

No, most tényleg mentem.
Vendég
 


Sziasztok!!
csak egy percre van időm beugrani, péntektől leszek csak ujra állandóra, csak szeretném elmesélni, hogy nem tudom ugyan hogy kilóban mennyit fogytam, de mosmá az egy hónapja még szűk nacimat már le tudom húzni magamról ugy hogy se a gombot se a sliccet nem nyitom ki!!! Most kell vennem egy uj gatyeszt, mert ez leesik, de annyi baj legyen!!!
jippijájé!!!!

má napi 2x1 850mg-on vagyok, és egész jó birom, bár ma egy jó adag immodiummal birtam csak elmenni itthonról... :?
krumplis pogácsa
 
 


Köszönöm az infokat!!!Akkor jól emlékeztem,hogy ennek elég húzós az ára!!! :shock: :?
Meg igazából azt olvastam a tájékoztatóján,hogy akkor adják,ha a metformin hatása nem jó,nem kielégítö.
Múlt héten voltam vérvételen,3.7 lett az éhgyomri vércukrom.
Meglátom,mit mond a diabetológus.
Köszi!
pimó
 
 


Pimo,
pontosan 1890 Ft volt az Avandamet. Még meg van az egész dobozzal, elvileg az Avandia után kellett volna elkezdenem szedni, de Merckformint is kaptam, úgyhogy ez utóbbi mellett döntöttem. Az Avandia volt egyébként a legdrágább, több mint 4000 Ft-ba került. Nekem is azt mondta a doki, akkor adják, ha a metformin már nem elég hatásos. De én a metformint csak most kezdtem el szedni egy hete. Gondolom, a dokit sokkolták az inzulin eredményeim és egyből a turbóadagot írta fel :lol:

Kandika,
bekerülhetnék én is a táblába? Tudom, nem írok olyan sokat mint ti... :roll: Csak sokat dógzok :?
wandrea
 
 


Pogi,
örülök, hogy megint látlak.
Gratula a minusz kilóidhoz. A gyogyó mellett csináltál valami diétát?

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Sziasztok!

Ami a nem alvást illeti, azzal vigasztalom magam, hogy legalább nem vagyok egyedül (éjjel is fél 3-tól 5-ig ébren voltam, reggel, meg olyan jól esett volna tovább aludni, de nem lehetett, mert oviba kellett inddítani a gyerkőcöt...)

Rejó!
Sokat gondolok (gondolunk) rátok!

Mir!
Milyen diplomát fogsz kapni? (Egyébként gratulálok hozzá - de teljesen kiment a fejemből - ha írtad - hogy mit tanulsz/tál). Gondoltál már arra, hogy mi ketten kb. egyszerre fogunk szülni? Annyira gyorsan közeledik... (Egyébként a nővérem is 1 hónapon belül szül, két kislány után egy kisfiú érkezik - de neki semmi menstruációs problémája nem volt - meg a húgomnak, anyukámnak sem - csak én lógok ki a sorból) :)

Mindenkinek szép napot!

Pogi!
Klassz, hogy elkezdtél fogyni és már birod a 2X850-et. Vegyél egy szép új farmert :)

Dimet!
Azt hiszem, te kérdezted a metforminhoz való hozzászokást, hát jobb fokozatosan, mert különben problémás lehet - de ha nincs tüneted, akkor szerintem emelheted gyorsabban is, én egyből bírtam a 850-et, nem volt hasmenésem, de rosszullétem igen. (Ez azonban ritka kivétel, szerintem azért, mert egyébként sem szokott hasmenésem lenni, inkább székszorulásom...)

Vöcsök
vöcsök
 
 


Sziasztok!
Pogi, gratula a mínuszokhoz!!!
Emelgetem az adagot, lassna, de biztosan, de parázok a rosszulléttől:)
kokusz-ra visszatérve:
de a PCO-nak nem egyik "alapfeltétele" az LH/FSH arány felborulása??? (nagyobb 1:1-nél)
dimet
 
 


mi az?? mindenki alszik? dolgozik? esetleg szül????????!!!!!:)))

üdv
dimet
 
 


Vöcsök, Mir, csatlakozom én is a hajnalban nem alvók társaságához. Eddig a pisi ébresztett fel és nem tudtam visszaaludni, most már nem járok éjszakánként pisilni, de ugyanúgy felébredek 3-kor vagy 4-kor. Én már nem is szenvedek, hogy visszaaludjak, fogom a könyvemet, olvasok egy órát, aztán vagy sikerül közben visszaaludni, vagy nem. Reggel egy kicsit álmosnak érzem magam, de napközben jól elvagyok.

Csillagfény, merre jársz, rég nem hallottam felőled? Nem jársz az előkészítőre keddenként????

Ella, jó volt a védőnénis sztorid. :D :D
Nekem a védőnő azt mondta, hogy szép a lakásunk. Mert volna mást mondani :lol: !

Már felírtam a határidőnaplómba is, hogy készítsek pocakfotót, de valahogy mindig elmarad. De ami késik, nem múlik!!!

Mindenkinek puszi, megyek dolgozni.
espero
 
 


Fú skacok... nem tudom mi lehet most a Sotén de hívtam L.P profot... több heti küzködés után végre elértem és időpontot akartam tőle kérni...

Na akkor jött az, hogy legkorábban januárra tudna adni.... mondom, hogy az gáz, én hozzá szoktam járni, arról volt szó, hogy szeptember elején menjek de nem tudtam elérni de nekem tényleg kéne az időpont... na odadták a titkárnőjét aki halál ideges volt és mondta, hogy januári a legközelebbi... ha elfogyott a metformin szóljak, azt adnak de nincs időpont... erre mondom, hogy az gáz mert már a 15. hét elején vagyok, nem volt terheléses cukor stb. nekem tényleg beszélnem kéne vele...

Erre mondja az asszisztens, hogy ja, ha terhes vagyok az más akkor visszahív....

Skacok.. mi folyik itt????

Halá ideges volt ott mindenki... így még soha nem beszéltek ott velem, eddig mindig tök barátságosak voltak... most meg majdnem leharapták a fejem.....
Vendég
 


Na sziasztok!

Annyit kérdeztetek megpróbálok mindent leírni.
A mensim már a fogigátló előtt sem volt normális, persze a fogigátlótól az volt. Utána mikor abbahagytam megint a feje tetjére állt. Tehát ez a tünet megvan. Elhízva nem vagyok, bár van rajtam pár felesleges kiló ez tény. Pattanásaim nincsenek, soha nem is voltak. Kivéve mensi előtti 1-2 napban 1-1 darab. Szőrösödés: na itt már van miről beszélni. Bajuszka az van, meg a combomon hátul ami ugye nem igazán jellegzetes nőkön.
Labort illetően, szerintem csak alap dolgok vannak meg. Terheléses vércukor nincsen meg 5 pontos inzulin sincs. De leírom az utolsó állást:

Se cukor: 5,83 mmol/l
TSH ultraszenzitív: 1530 mU/l
SHBG: 30,4 nmol/l

A többit nem tudom a kórházban maradt a laborpapír. De nem volt jelölve ratja semmilyen eltérés. Aszem kéne csináltassak pár vizsgálatot nem? Vagy nincs jelentősége így a műtét után?

Ja és még szeretnék annyit kérdezni, hogy bekavar-e a ciklusba most az hogy hozzányúltak a petefészkeimhez?
kokusz
 
 


Sziasztok csajok!

Kavicska a tesztek kellenek..remélem nem nekem :) de két barátnőmnek megígértem :) ha pontosítani kell a számokat szóljatok!!!!! HCG tesztet is rendeltek?? az is kéne :lol: :lol:

Kokusz kell egy alapos kivizsgálás!!! a pcos honlapon találsz dokit aki ért hozzá!!!

A ciklusodba sztem nem kavar be a műtét,lehet kicsit késik!!!...sajna nekem a lapar után se lett ciklusom :? a doki is csak nézett

Lányok írt Mony hogy a kicsi még nem készülődik,hétfőtől korház.
Mondtam neki nézzen be hozzánk :) és írjon nyugodtan

Szép napot (rohanok...)
Vendég
 


Sziasztok!

Rejoka kitartás! Már csak pár nap! :lol: 37. héten vagy hála égnek!
Nem bújt ki hamarabb Johanna.

Ella formás, formás. :lol:

Kincs hajrá! Ki kell használni a lehetőséget! :lol:

Norka köszi, a helyreigazítást!
Van egy sorstársunk, aki a héten volt először a dokinőnél. Kiváncsi vagyok, hogy neki néznek e terheléses vérvételt.

Lányok! tudom, hogy nekünk, PCO-soknak sok-sok türelmet kellene tanúsítanunk. De nekem ez most elfogyott! :(
Most nem is a babásodásról van szó, hanem hogy úgy érzem visszafele fejlődök. Két spontán ciklus után, itt topogok a 8X. cn-en, nem győzöm a szőrikémet kezelgetni, a kilókról meg ne is beszéljünk. Éppen csak szinten tudom tartani.
LEHET ADIMET MELLETT KECSKERUTÁZNI?????? :roll:
Ahogy nézegetem a soraitokat, a táblázatot mki fejlődik. Ki gyorsan, ki lassabban.
Pár heten voltam kontrollon, s ez alapján nem emelték metformin adagomat. S bár tudnám az eredményeit :( Uais telefonon keresztül ennyit mondott a dokinéni: nem jók!

Rambókára én is kiváncsi vagyok.

Lányok! Lecsúsztam már a LH-tesztes bizniszről?

További szép napokat nektek!

Bee
beebeey
 
 


Sziasztok!
Csak bekukkantottam egy pillanatra. Nemigen van türelmem már írkálni, mondhatni tűkön ülök! (Az én súlyommal ez kiváltképp nehéz ügy! :lol: )
Azért bízom ám nagyon, de ahogy megy az idő, egyre nehezebb... :roll:

Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy gondoltok rám, meg drukkoltok, nagyon sokat jelent!!! :)

Olvasok ám azért, figyelem az eseményeket, izgulok értetek!
Majd még jövök! Puszi
backa
 
 


Lányok, akiket megkértem 1 hete, nagyon szépen kérném, írjatok egy-egy rövid történetet a pcos.hu -ra és küldjétek el!! :oops:

Köszi... ugyanis még senkitől nem kaptunk...
Vendég
 


Tudok részleteket Rambókáékról:

vasárnap este 11-kor rögtön 5 perces fájásokkal indított, a nyákdugó elmenetele után 3 percesek lettek, de nagyon jól bírta. Mire beértek a kórházba, már 2 ujjnyira volt tágulva, azonnal megkapta az EDA-t, és előkészítették a császárra. Szóval majdnem megszült. :shock: Sajnos csak a helyettesítő orvos tudott ott lenni. :(
Tejci, kis szopik már vannak, és ha minden jól megy, szombaton jöhetnek haza! :wink:
Vendég
 


Norka
Du.megirom becsszó :wink:

Rambóka :D
Azt a mindenit,,,csak engem is megáldana vki ilyen gyors vajudással +tágulással!! :wink: De jóó is lenne! :lol:
Lényeg h mindketten jól vannak!
:)

Espero:)
Kiváncsiak vagyunk ám a pockodra!
Remélem nem nekem van ilyen rövid eszem,,de mondtad már h hogy fogják hivni a kis nunist??! :roll:

Rejoka:)
Mi volt az Nst-n???
Vendég
 


még gyorsan dobok egy görbét(az elejét levágtam)

Kép


Norka szted melyik verzió az igaz(mikor lehetett pé)?
Vendég
 


bebbey
még nem jutottunk előbbre LH teszt ügyében. én is meg tudom rendelni akár, van dombi kártyám, de nemtom,hogy mit kell és honnan:) semmi nevet nemtok:)
d
dimet
 
 


bocsi a kihagyott e betűkért!!!
dimet
 
 


Sziasztok!

Backa, de jo hogy irtal...en is tukon ulok, es izgulok ertetek. :) Tegnap beneztem, de lattam nem voltal, es kicsit aggasztott. Hogy vagy egyebkent, az izgulast leszamitva?

Pogika, gratulacio, es nagyon buszke vagyok Rad!!! :lol: Kivanok nagy akaraterot es kitartast a tovabbiakhoz!...es varom az ilyen jo hireket, hogy az uj nadrag is essen le rolad minnel hamarabb!!! :lol: :lol: :lol:

Rejoka, hogy vagy? Ma sikerult az NST vizsgalat a szulesznovel?

Ella, de jot nevettem ezen a vedonos eseten :lol: ...(En modjuk lehet nem is nyitottam volna ajtot ilyenkor....annyi a hazalos ugynok manapsag...)

Kincsecske, ez a gorbe gyonyoruen megy felfele...mondhatni az egekbe ivel :lol: ...csak igy tovabb!!!

Ramboka, orulok, hogy ilyen gordulekenyen ment a szules...varunk vissza!!! :lol:

Beebeey, ne keseredj el!!! Latod, en is pl. a stagnalok kozott vagyok, meg meg paran...de sebaj, majdcsak eljon a mi idonk!

Mindenkinek jo napot!

Alice
alice27
 
 


Csakegy, a Sote-n tényleg gáz van. Az előkészítő után van torna is keddenként, és ott mondta a gyógytornász, hogy hiába kért több polifoam-ot nem adtak, merthogy csődben van a kórház és nagy elbocsátások is várhatóak. Szerintem ezért ideges mindenki.
Csillagfény is mondott valami hasonlót pár hete.......
espero
 
 


Backa, én is nagyon szurkolok neked, már csak pár nap tesztelésig!!!!!!!!!!!

Ella, ami a kislányunk nevét illeti, még nincs meg a végleges döntés, a legesélyesebb pályázók: Maja, Sára, Luca, Zita. Imádom a rövid neveket. Az enyém olyan hosszú, aláírnom is mindig percekig tart :)

Pogi, tök ügyes vagy! Ezek szerint a mostani normális nadrágjaid lesznek majd a kismamanadrágjaid. :D :D
espero
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?