Új privát üzeneted érkezett!

CSakegy, Klauszka,
a 2005-ös bevallás 132. sora tartalmazza a közhasznú szervezet számára befizetett támogatást, melynek csak a 30%-a levonható az adóból.
De ha valahogy le lehet vonni az egészet, szóljatok, köszi!
mi már két évben így csináltuk a Femin alapítványi összeggel!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Csak a befizetett összeg 30%-át vonhatod le 6millió ft jövedelemig. A levonható összegnek van egy belső korlátja ami 100000 ft, ide több minden is beletartozik, pl a lakáshitel utáni adókedvezmény, sulinet program stb...

pekom
pekom
 
 


Szia giga!

Találtam egy statisztikát a kórházról, ugyan nem túl erős és friss, de azért érdemes ránézni:
http://www.kismama.hu/cikkonly.php?id=67&cid=4879
mali
 
 

 
 

Köszönöm Klauszka a tanácsot. A síratás nekem sem túl szimpatiku megoldás, majd a cicit kipróbálom.

Csakegy, az afp-t a 16. héten kell levenni, mert ha máskor veszik le, az érték nem lesz pontos, hamis eredményt mutat. Nekünk az uh mindig egy héttel idősebbnek nézte a babát, meg egyszer el kellett mennünk a sotéra, ott is idősebbnek mondták, így a 15. héten lett levéve, aztán Jurkó doktornő még egyszer átnézte a leleteket, és mondta, hogy szerinte ez még túl korai volt, ne várjuk meg az eredményt, hanem levették még egyszer egy héttel később. Aztán végül mindkét eredmény jó lett. Szóval nálunk is voltak kavarások.
ichtus
 
 


Hát... pedig engem a kórházba a betöltött 16. héten - tehát a 17. héten hívtak vissza AFP-re...

ezek tiszta zizik...
Vendég
 


nacempilla köszi szépen,

gyakorlunk ezerrel :oops: :lol:

Szerintetek hagyjam a véletlenre vagy hömérözzem magam vagy csináljuk minden nap? :oops: :lol: :D

amugy ki merröl van?

Kép


Katica
bogár78
 
 


bocsi Naccempilla :oops:

Kép


Katica
bogár78
 
 


Katica,

emeld fel a lábad.... :oops:
Nálam látszik, honnan írok. :)

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Klauszka,
úgy néz ki hogy bevált az Infacol és talán már az a fránya kötőhártya is kezd elmúlni!

Katica,
a csuklással mi is megszenvedünk a mai napig,de egy két korty és elmúlik.

Képzeljétek,már két napja hajnali 3-kor ébred Levi és nem akar elaludn,sem enni, csak sírdogál egészn fél7-7ig.
Én meg ilyenkor már nem tudok aludni! :(

Nem tudjátok hogy a gátsebnél menny idő alatt tűnik el az összes cérna?Tegbap rávettem magam hogy megnézzem és még mindíg van.Vagy menjek vissza az orvoshoz?
mano83
 
 


Szia Katica!

Szerintem ne görcsölj rajata, hagyd a véletlenre, akkor fog összejönni a picur mikor nem is gondolnátok :) de amúgy a cél érdekében mindent (észszerű határokon belül). Nekem anno segített egy párna a fenekem alatt :oops: :lol:
Nálam is látszik honnan írok.


Kép

Kép

Timi(35+5)
czakoca30
 
 


sziasztok,

látom már hogy honnan irtok, de sajna nekem ezek a településnevek nem mondanak semmit :oops:

csak 2004-töl lakom magyarországon és csak Budapestet ismerem és Kerepes(ahol lakom) illetve annak a közeli környékét, igy érthetö hogy miért ebbe a topikba irok :wink:

Kép


Katica
bogár78
 
 


Mano, mit használtok a kötőhártyára? Nem akarlak elkeseríteni, nálunk 3x is úgy tűnt, hogy elmúlt, és valahogy mindig visszatért. :cry:
Elcsó is akkoriban élte a sírósabb korszakát, ami nem kedvezett neki.
Levit próbálod tornáztatni? Nálunk az mindig bevált. Tudod, hogy kell?
Nekem nem volt gátsebem. :roll:

K.
Kép
klauszka
 
 


Klauszka,
valamiylen N kezdőbetűs szemcseppet,nem tudom elolvasni,csúnyán van ráírva és még kamillázom is elég sokszor egy nap.
Csak a lábát szoktam "tornáztatni" Levinek,az az igazság hogy nem értek az ilyen dolgokhoz,de örömmel venném ha leírnád mit csináljak vele,mi a legjobb!

Bogár78,
én monori vagyok,ez kb.40 percre van tarcsától autóval.
Amúgy a www.magyarorszag.hu/allampolgar/ugyek/c ... ll20050802 oldalon megtalálod az apasági nyilatkozathoz szükséges dolgokat és meg tudod nézni az illetékes hivatalt
mano83
 
 


Mano,

tegnap már nézeghettem a portált és irtam is nekik infó kérésért, mert nem nagyon ismertem ki magam az oldalon egyenlöre :lol:
de kutakodom folyamatosan hogy mit hol szerezzek be itt magyarországon vagy ott ahol születtem :)

sajna az ilyen bürokratikus utvesztöket egyszer már végig jártam, 2004-ben amikor idejöttem és munkát kerestem és én mondom , csodálkozom hogy nem adtam fel ebben a fejetlenségben, tudatlanságban(mármint az önkormányzatok , hivatalok részéröl) szóval ebben ugyszintén bele kell vágnom és kibogozni, mit honnan hogyan :lol:

de azért köszike

Kép


Katica
bogár78
 
 


Katica, nálad viszont nem látszik, honnan írsz! :D
Mano, én is csak lábtornára gondoltam, a csípőficamos gyakorlatokra, nekünk az úgy bevált, hogy a csípőficamos szűrésen hatalmas pirospontot kaptunk a főorvostól a Heim Pálban. Elcsinek nagyon szép laza és stabil izületeket eredményezett, és mellesleg mindig megnyugodott tőle. tudod, térdben behajlított lábakat a hasfalhoz nyomod, és kifelé majd befelé is körzöl velük egyszerre. ja, kaptam babamasszázs könyvet, abban is vannak nagyon jó gyakorlatok lazításra, puffadásra, értágításra stb. ha valami érdekel, írjátok meg, megpróbálom beverni a gépbe! ja, nem ismered a Kovács Zolit (öccse Péter) és a Bazsó Andit? Ők is monoriak (voltak).
Megyek, mert ma megyünk Elcsivel vásárolni.

K.
Kép
klauszka
 
 


Nekem miért nem mükszik a vonalzóm :cry: ?
becsi
Iklad
 
 


Nem ismerem őket,pontosabban nem sok embert ismerek,ugyanis pesten laktam,6 éve költöztünk ide.

Amúgy a vonalzót hogy kell felrakni,mert én jó béna vagyok! :oops:
Csinálni már csináltam egy párat,de ide nem jutottam el velül! :cry:
Klauszka,
jó nektek hogy mehettek vásárolni!Én imádok vásárolni,de sajnos pár napja menni sem bírok,nagyon fáj a gátsebem,pedig már 3 hét telt el a szülés óta.
Jó lenne kimozdulni egy picit!
Az orvoshoz meg nem merek elmenni,félek hogy bent tart a kórházba azt pedig nem szeretném mert akkor nem lehetne velem a kis Levi! :cry:
mano83
 
 


mano most képben vagyok :wink:
próbáld meg jegelni a sebed, nekem az első fájt nagyon, igaz 7-10 nappal a szülés után , de csillagokat láttam /olyan volt mintha szétnyílt volna/, felhívtuk a dokit és ő a jeget ajánlotta...egy nap alatt rendbejött.

a vonalzó linkjét a profilodba tudod bemásolni
becsi
Iklad
 
 


Kati, sajnálom a kis Levit, hogy még mindig nem múlt el a kötőhártya gyulladása. Nagyon rossz lehet, hogy éjszaka nem tudtok aludni. És nappal, mikor ő alszik, te tudsz pihenni? Hogy álltok a levegőre szoktatással? Én kétszer vittem ki eddig pár percre, de még mindig meg van egy kicsit fázva, úgyhogy addig, míg nem gyógyul meg teljesen, nem viszem ki. :(

Katica, én péceli vagyok.

Én is szerettem volna kérdezni, hogy hogyan kell vonalzót csinálni. (én azt sem tudom, hol lehet csinálni, a felrakás egy következő menet... :roll:
ichtus
 
 


Szia Katica!

nekem azt mondta a párom, h rakjam föl a lábam, és föl ne merjek kelni. hát egyből összejött :lol:
Mi egyelőre a 15. ker-ben lakunk albérletben, de dec. 1-el költözünk Szigethalomra (Pest alatt teljesen), ami igencsak messze van Kistarcsától:-( pedig nekünk is tervben volt Kistarcsa, Nagytarcsa stb, dehát itt jött össze.

Mano: én úgy raktam föl a vonalzót, h a lilypie.com-on megcsináltam és utána a kis ablakból (a BBCode-nál) lévő szöveget át kell másolni ide a profilba az aláíráshoz. ja és természetesen azt be kell pipálni, h az aláírás mindig látszódjon.
remélem tudtam segíteni :wink:

murphyke

Kép
murphyke
 
 


Becsi!

Nekem sem működtek a vonalzók, aztán csináltam újakat és azokat minden gond nélkül fel lehet rakni. Azt viszont nem tudom, hogy az előzőek miért nem látszanak :?

Ichtus!

A babafalva.hu oldalon próbálkozz a vonalzóval, azt meghogy, hogy kell feltenni a többiek leírták előttem :wink:

Kép

Kép

Timi
czakoca30
 
 


MEGCSINÁLTAM :D

bogár mi tarcsától gödöllő felé 30 km-re....de tarcsán éltem 21 évet
becsi
Iklad
 
 


Becsi,Murphyke,
Köszönöm a segítséget,megpróbálom nemsokára,hátha sikerül a vonalzó!
Ja,és köszönöma jeges tippet,Becsi,már jobb valamivel!

Katica,nappal amikor Levi alszik én nem igazán tudok pihenni,mert nappal egyszerűen nem megy az alvás! :(
Mi már elég sokat vagyunk a levegőn,sokat sétálunk,persze eleinte mi is csak kis időre vittük ki.
Ahogy elnézem nagyon szeret kint lenni,jókat alszik.
Bár most sétálni nem igazán tudok,de azért az udvarra kimegyünk.
Hogy állsz a sulival?
Jobbulást kívánok nektek!
mano83
 
 


murphyke :lol:
oké felstolcolom a lábaimat :oops: :lol:

klauszka most már látszik :wink:

becsi az a 30km tág fogalom :D

ma kerestem fordító irodát, hogy lefordítassam az születési anyakönyvi kivonatomat magyar nyelvre bizti fog majd kelleni valamilyen hivatalba ha oda kerül a sor :roll:

Kép


Katica
bogár78
 
 


Katica, honnan jöttél, hogy fordítani kell?
Na, megjöttünk a vásárlásból, tök jó volt. Eliza a próbafülkében szopizott és büfizett egy jót, aztán mentünk a cipőboltba! :lol:
A parkban újra inni kért, és csak 4-en sétáltak arra, úgyhogy nem volt nagy gáz. :oops:
Egyébként ellőttem egy csomó pénzt, de télire is betankoltam, szóval többet nem kell most egy ideig ruhát vennem.
Mano, nagyon jó volt a shoppingolás.... :twisted:

K.
Kép
klauszka
 
 


Klauszka,

szlovákiából jöttem ide. de elötte angliában voltam 2évig. Vagyis ugymond szlovákia már nem az otthonom vagy 4éve :lol:
Hazamentem angliábol és 1,5 hét otthon tartózkodás után átjöttem magyarba a páromhoz :wink: persze akit akkor ismertem meg amikor még angliában voltam, szóval bonyolult :lol:

Kép


Katica
bogár78
 
 


Bogár, egy kicsit tényleg bonyolult. :)
Hol laktál Szlovákiában? Szoktunk odajárni síelni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K.
Kép
klauszka
 
 


Ja, írtam már, hogy akinek hullik a haja szülés után szedje az Elevitet? Aki meg akarja előzni, az is. :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Remélem, hogy babák, mamák, kismamák, kispapák, szóval, hogy mindenki jól van!

Nálam most új fejlemények vannak. Ma voltam a diabetológián és mondta a nővérke, hogy úgy tudja, hogy a cukrosokat a 37. héten befektetik és a 38. héten megindítják a szülést. Ezek szerint akkor én félreértettem Várkonyit múltkor (azt hittem, hogy a 37. héten be kell feküdni és várni, hogy mikor akar kibújni a baby). Jövő héten megyek hozzá és akkor megkérdezem, hogy mi a terve velünk. Egyre jobban félek attól, hogy baja lesz a babának és a szüléstől is félek. A megindított szülésekről csak rosszat hallottam.
Ez normális, hogy ilyenkor megbolondul az ember lánya?
A cukor dolog is aggaszt, mert a reggeli nem nagyon akaródzik beállni, folyamatosan kell emelni az inzulint.

Na befejeztem a panaszkodást.

Ti meddig szedtétek az Elevitet (végig és még szoptatás elején is)? Habár lehet, hogy nekem is végig kellene szednem a diéta miatt. És a magnéziumot?


Üdv Mali (33+1)
mali
 
 


Szia Mali!
nyugi-nyugi, ne izgulj, jó kezekben vagy! Nem lesz semmi baja a baácskának, azért fognak felügyelni és azért nézinek most is gyakrabban, hogy lássák mit alkot a cukrod!!!!
Egyáltalán nem biztos a megindítás, szerintem addig ne hergeld magad fölöslegesen, amíg nem beszélsz a dokiddal!
Egyébként normális, hogy a végén már türelmetlenebb és még aggódósabb az "ember lánya" én is alig várom, már, hogy kibújjon és láthassam, és igazán csak akkor fogok megnyugodni, ha tudom, hogy minden ok vele.
Magnéziumot a 36. hét végig szokás szedni, utána már nem ajánlott. elevitet lehet végig, sőt a szoptatás alatt is ajánlani szokták, hogy pótóolja a szervezet vitaminkészletét! áén úgy voltam és msot is úgy fogom csinálni, hogy ami maradt azt még beszedem, de újat már nem veszek. Ja és már nem naponta, csak hetente egyszer-kétszer szedem.
A diabetológián a Beához jársz? én anno hozzá jártam és nagyon megszerettem, amikor Marci megszületett feljött és megcsodálta, nagyon rendes volt és a mostani terhesség előtt is hozzá mentem egy terheléses cukorra, hogy ellenőrizzük a dolgokat.
A lényeg fel a fejjel, próbáld tartani a diétát és meglátod minden rendben lesz!:)

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Klauszka,

gondolom a Tátrába voltatok síelni :)
én a fövárostól kb.50km laktam délre, magyar nyelvü sulikba jártam csak már meguntam Szovákiát, valami újat akartam igy 24 évesen nekivágtam angliának, ott 2éveg 3gyerköcre vigyáztam , szóval tapasztalatom az van e téren :D söt hogy páromnak van egy 4éves fia, az is edzetté tesz mire jön a mi közös babócánk :lol:

Kép


Katica
bogár78
 
 


Szia Tamesz!

Köszi a vígasztaló szavakat. Remélem, hogy nem lesz semmi baj. Igen, én is a Beához járok és tényleg nagyon-nagyon normális és segítőkész. És úgy látszik, hogy ő egy kicsit jobban ért a dolgokhoz, mint mások (sajnos voltam másnál is).

Irigyellek, hogy már "csak" 20 hivatalos nap van hátra neked! Mikor kellett menned először CTG-re? Van fogadott szülésznőd? Ugye jól emlékszem, hogy Várkonyi a dokid neked is?

Mali
mali
 
 


Sziasztok!

Mali, én a 20. hétig szedtem az elevitet, utána leálltam vele, mert azt mondta az orvos, meg a védőnő is, hogy igazából a 12. hétig fontos a szedése, utána nem annyira lényeges, sőt, attól csak felpuffadnak a babák, nagyok lesznek tőle.(a mi babánk nélküle is 3850 g lett...) De most szoptatás alatt visszatértem rá. Még maradt jó sok.

Kati, a sulikkkal kapcsolatban, a teológián most levelező szakra kértem át magam, ott már volt egy konzultáció 22-23-án, azon nem voltam ott, október közepén is lesz, arra már elmegyek. havonta egy péntek du, és szombati nap. egy hónapos lesz Sára, mikor először magára(ill. apára) fogom hagyni. Apánál jó kezekben lesz, de azért mégis rossz lesz a suliban ücsörögni, és arra gondolni, most éppen mit csinálhat. A Petőben meg halasztottam. 1,5 éves lesz, mire visszamegyek.

Ja, tegnap meg ma voltunk levegőn, nagyon élvezte, jót aludt :D
ichtus
 
 


Mali!

Nekem nem Várkonyi, hanem Surányi a dokim. Most Ignáthné Évike a szülésznőnk, nekem nagyon szimpi volt, amikor találkoztunk és amikor egyszer már felhívtam telefonon, akkor is segítőkész volt. Remélem jó közös emlékként fog majd ez a szülés is megmaradni. Nekem fontos, hogy legyen ott valaki, mert nem biztos, hogy a férjem hazaért pestre időben.
Az első Ctg-n hétfőn voltam és majd megint hétfőn este megyek, ha addig nem bújik ki a kisasszony. :D Őszintén szólva nem bánnám már, mert hatalmas a pocakom!
Kitartás, Neked sincs már olyan sok!!!:)

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


sziasztok :!:



olyan kérdésem lenne ,kisbabát várok és nem igazán tudom, hogyan kell az orvosomtol meg kérdezni, menyibe fog kerülni a szülés. Egy kicsit kellemetlen, nem tudom igazábol menyibe kerül a szülés, még körülbelül sem :?:
jázminka
 
 


Sziasztok!!!!

Mali, nekem indított szülésem volt, nem tudom, mi rosszat hallottál róla, de nem tudom megerősíteni. Nem volt semmit extra, sőt én nagyokat röhögtem magamon, ahogy sétálgattam az infúzióval a folyosón, mintha a barátom lenne... :lol:
Szóval ne félj, semmi gáz nincs benne, nem is érzel semmit (már amíg nem jön a hatása, de a méhösszehúzódásokat így is, úgy is ki kell bírni!). Ha császár lesz a vége, akkor is csak arra ügyelj, hogy 12 óra hosszat tényleg ne emeld fel a fejed, különben megtudhatod, mi a magyarok istene.... :evil:
Jázminka, írok privit.
De jó mindenkinek, aki már a finisben van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K.
Kép
klauszka
 
 


sziasztok,

huha ma van a nagy nap :lol: a vonalzóm szerint :twisted:
remélem mire elmegyek dokihoz addigra már megállapitja hogy ott a kis pöttöm a pocimban :) jó lenne.....

szerintetek kimutatja akkor már? most 6-án megyek dokihoz kivizsgálásra....

Kép


Katica
bogár78
 
 


Katica, szerintem KI!!!!!!!!!!!!!!! Ezer drukk megy!!!! :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Klauszka, azt mondták, hogy sokkal jobban fáj, mint a sima szülés. Mondjuk nekem nincs összehasonlítási alapom.
Mi ez a fejes dolog császárnál? Ijesztően hangzik.

Mali
mali
 
 


Sziasztok!

Mali,
a szülésmegindítástól tényleg nem kell tanekem csak azért volt rossz,mert már a tű látványától is rosszul vagyok! :oops:
Amikor már erősek lettek a fájások,egy időre levették az infúziót és még a kádba is beülhettem 2×is!

Katica,
már párszor én is hagytam itthon az anyukámra a kis Levit,igaz hogy csak addig amíg elintéztem a papírjaimat,de akkor is nagyon hiányzott!
A férjednél biztos jó helye lesz Sárának!
A levegőn Levi is nagyokat alszik,főleg azt imádja ha autóval visszük valahová!
mano83
 
 


Jázminka, küldtem neked privit!
mano83
 
 


Sziasztok,

na ma visszamentem dolgozni egy hét szabi után.

Ahoz képest hogy a hétfők nagyon lassan mennek, hát ez elrepült mint a sicc :D neskokára cuccolhatok hazafele. Gondolom Titeket lefoglalnak a kis babócáitok :wink:

Kép


Katica
bogár78
 
 


Sziasztok Anyukák!

Olvastam, hogy feleségem szeretne vonalzót :d, beállítottam, ha látjátok alant, akkor sikerült.

Üdv:
kisapuka

Katica

Kép
Kép
Kép
ichtus
 
 


Kisapuka!

Sikerült a vonalzótok, nagyon aranyos lett, csoda szép a kislányotok :)

Katica!

Szerintem már látható lesz a petezsák, de már egy teszt is kimutatja ha ott van. Szorítok nektek :lol:

Többiek!

Akiknek van nagyobb babócájuk azoktól szeretném megkérdezni, hogy hogyan oldottátok meg a kórházi pár napot? Minden nap bevitték a nagytesót is látogatni hozzátok, vagy egyáltalán nem? Nem igazán tudom mi lenne a jobb, ha behoznák majd Benyust is vagy inkább ne? Mi lesz ha nekiáll hisztizni mikor haza kell majd mennie és anya meg ott marad a tesóval? A szívem szakad meg :cry:
Tudja, hogy anya bent lesz pár napot a kórházban, mert a doktorbácsi kiveszi a hasából a tesót, de akkor is. Lehet, hogy csak én aggodom túl ezt az egészet?

Timi

Timi
Kép
Kép
czakoca30
 
 


Czakoca,
én is ezen tipródok már egy ideje, de hát én sem bírnám ki Marci nélkül 4-5 napig, és szerintem ő sem, mert most nagyon anyás lett. Én úgy tervezem, hogy behozatom, ha nagyon nem jól sikerül, majd akkor meggondolom, hogy mi legyen, de én úgy gondolom, hogy már ott el kell kezdeniük ismerkedni, és megszokni a helyzetet, már most is tudja mert minden nap megbeszéljük, hogy majd egy pár napig elmegy a mama és akkor a papa lesz meg a nagyszülők, de visszajövök és együtt hazahozzuk a babát, akinek a szobájában imád már most lenni, ha jön valaki, akkor bemutatja.
De azért engem is érdekelnek a tapasztalatok!
szép estét!

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Mali, nekem a sima szülésről nincs fogalmam... :?
Nem tudom, iszonyúan fáj a császár másnapján a felkelés. 10 perc alatt teszed meg a szobában lévő fürdőszobáig az utat... nekem kapaszkodót tettek az ágyam végébe, mint az öreg néniknek szoktak :lol: , hogy fel tudja ülni üvöltés nélkül. a többieknek még az sem volt (én kibuliztam :D )
A nyakfájás már csak hab a tortán. Ugyanis ha felemeled a fejed (én kétszer is megtettem sajnos...), akkor az agyvíz megnyom valamit és onnantól kezdve fájdalmaid lesznek. Iszonyat, csak teljesen vízszintben nem fájt a nyakam, de próbálj meg úgy szoptatni, enni, inni és pisilni... szóval szenvedtem nagyokat. :x
Mindez a hazautazás reggeléig tartott.
Ja, és nem tudom, ti hogy vagytok vele, a kórházban én egy percet nem tudtam pihenni!!! összeszámoltam: 1/2 óránként rám nyitotta valaki az ajtót (volt, hogy éjjel is).
DE AKKOR IS SZUPER VOLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!
Én teljesen új vagyok itt, de már régóta olvasgatom ezt a fórumot. Az én kislányom 11 hetes tündéri, Szonja a neve. De nem vele kapcsolatban írok.
Czakoca, Tamesz: neketek szeretnék pedagógusként (óvónő vagyok) tanácsot adni. Szerintem mindenképpen vitessétek be a nagyobb tesókat, mert így is nehéz megélni ilyen kisgyereknek, hogy nem ő lesz a világ közepe, hát még ha azt látja, hogy anyát is elszakítja tőle az új jövevény az még több problémát okoz. Ha előtte megpróbáljátok felkészíteni őket arra, mi vár rájuk, (mint ahgy teszitek is) nem lesz gond és hiszti sem, és így ők is izgalommal várják majd a kisbabát. ne fosszátok meg őket attól az élménytől amit már ők is nagyon várnak. És persze ti is hiányozni fogtok nekik, szükségük lesz rá, hogy arra a rövid időre is, de odabújhassanak hozzátok. Szóval szerintem mindenképpen menjenek be.
Üdv: Henus :)
thenus
 
 


Sziasztok!

Van egy kis problémám! A bébim mostanában annyira fájdalmasan izeg-mozog, hogy tegnap már elsírtam magam annyira fájt. Nem tudom mit szervezkedik a pocakomban, de nagyon kellemetlen. És van még 7 hét... Más is tapasztalt ilyesmit? Szóljak a dokimnak? Vagy ez természetes?
Mali pénteken megyek kontrollra. Ha leszel, találkozunk...

Pilla (33+3)
Vendég
 


sziasztok!

nálunk a kórház úgy "oldódott meg", hogy 30. héten 2 hétre be kellett feküdnöm, akkor 2 naponta hozta be a párom fél órára Bencét, így a szülést könnyen viselte...utána már nehezebben....de rosszabb is lehett volna....
mivel minden terhességem utolsó hónapjaiban feküdtem, így hozzá szoktak, hogy nem vagyok 100%-ig az életükben....
a kórházba szerintem is érdemes bevinni, bár mi most a 3.-nál kihagytuk...

necc nekem Dorka rendezett állandóan bulit a pocakban, mikor bent feküdtem mindig szégyeltem magam, de jajgattam a fájdalomtól annyira rendezkedett.....na ilyen ő már lassan 5 éve
:wink:

most mentem....
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok!

Köszi az infokat a szülésekről! Remélem nem lesz császár.


Pilla! Természetesen megyek :cry: Viszont sajnos az egyik ismerősünk pont ott fekszik a kórházban, úgyhogy meglátogatom őt az üres időben. De biztosan fogunk találkozni.
Nekem is nagyon icereg a babám (olyan, mint egy kis polip), de hál' Istennek eddig még csak egyszer fájt egy erősebb rúgás. Nekem a fő problémám a fekvéssel van, olyankor a vesémet nyomja, vagy valami ilyesmi, de az borzasztó. Ígyhát alvás nem sok van. Ahogy felkelek, mintha elvágták volna.


Üdv Mali (33+5)
mali
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?