Új privát üzeneted érkezett!

Épp csak bekukkantok és mit látok????? :shock:

Nagy Kövér Gratula Rambóka!!!!


Holnap jövök a részletekért!! de jó!!! ugye minden teljesen rendben volt???
krumplis pogácsa
 
 


Sziasztok,

most értem haza, csak leszaladtam délután Nagykanizsa mellé meg vissza.... :?

MICSODA HÍREK !!!!

RAMBÓKA, TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLOK, ANYÁNAK, APÁNAK GERGŐNEK, ÉS CSUPA-CSUPA JÓT, SOKA TEJCIT, ALVÓS ÉJSZAKÁKAT, JAJ, MINDJÁRT ELÉRZÉKENYÜLÖK....!!!!

TUDTAM, KOMOLYAN, ÉREZTEM HAZAFELÉ !!!!



Ella, szuper, hogy minden rendben van, Okrisztike, nagy megnyugvás, hogy nálad is, (a frászt hoztad rám a tegnapi bemásolt szöveggel ), Nóra1, Nóra, Babancs, de jó hogy ennyi kismamánk van !!! Mindenkinek nagyon örülök, hogy jól van !!!

Mniki és aDimetke, én is szeretnék LH tesztet venni, csinálhatnánk egy konzorciumot, hátha még más is be akarna szállni. (Bár itt már lassan csak mi maradunk ....mármint baba nélkül.... :cry: ) Nem sokáig, ebben biztos vagyok ! 8)

Backa, hű de hosszú lesz ez a hét..... sebaj, a hét vége annál vidámabb lesz, meglátod !!! :wink:
zsizsik
 
 


Rambóka,hatalmas gratula!!!! :wink:


Ella,örülök,hogy minden rendben van a picivel!!! :wink:
pimó
 
 

 
 

Rambóka!

Én is szívből gratulálok!!!!!

A többieknek is örülök, hogy mindenki okés, aki még nem babás, reméljük mielőbb az lesz! Igyekszünk követni a jó példákat. :)

Verus
verus81
 
 


Nahát, hogy itt mindig történik valami :D :D

RAMBÓKA, MI IS GRATULÁLUNK, legyen nagyon sok örömetek a családi életben :) !

ALMODO, csodaszép a kisfiad, gratulálok neked is!
espero
 
 


Ella, Okr, örülök, hogy nálatok is minden okés volt az uh-n.
A mi esetünkben Kavics boszorkának igaza lett, merthogy:

KISLÁNYUNK LESZ! :D :D :D

Tegnap délután voltunk ilyen 4D-s ultrahangon. Nagyon édes volt a kis puncis. Kicsit zavart, hogy az ultrahangos néni baszkurálta (nyomogatta a hasamat), hogy csináljon is valamit a tökmag, én elnézegettem volna csak úgy is. Mozgott egyébként eleget, csak éppen közben a fejét belefúrta a méhlepénybe és még a két kezét is felemelte kétoldalt, hogy nehogy meglássuk a pofikáját.
A legjobban az nyugtatott meg, hogy megint megmérték, megnézték mindenét, és tökéletesen rendben van. Ezért és a puncika látványáért volt érdemes elmenni, az hogy a baba produkálja magát, arra nekem nincs igényem.
Szóval azért összeségében nagyon jó volt :-)))))
espero
 
 


Rambóka ! Szívből gratulálok Gergő születéséhez !

Jól behúztál minket a csőbe, elaltattad a figyelmünket és közben gyorsan megszültél :lol: :lol:
Várjuk a híreket !

7kincs
nekem még van kb. 20 db LH tesztem, mostanában nem pocsékolom felelegesen :?

Dimet, Zsizsik én innen rendeltem
http://www.accuratepregnancytests.com

Backa végül tesztelsz szombaton ? nagyon drukkolok !!!
mniki
 
 


Espero :lol: Gratulálok !!
Kinek a jóslata jött be, hogy kislány lesz ? :lol:
mniki
 
 


Szép jó reggelt :)

Kiváncsi vagyok Rambókáék mennyit aludtak??? :wink: :lol:

Köszönjük Mindenkinek a gratulákat! :wink:

Espero
Nagy-nagy Gratula a kis nunisodhoz :lol: :lol: :lol: ...az a lényeg h minden rendben van veletek!
Nálunk apa nagy sziv fájdalma h nem tudtuk meg h milye lesz :? ,,,,mikor kijöttünk,azt mondta mindegy úgy is kukija lesz :lol: !Nálunk is dettó igy volt én néztem a monitort teljes elérzékenyülve a két pasi(doki+férjem)izégatték h muti már!??!? :shock: :D

Egyébként nekem elég Kavicskára hagyatkoznom,nem kell holmi uh,,,,eddig mindenkinek megmondta milye lesz! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jaaa és van képünk is ,majd később megpróbálom feltenni!
Vendég
 


Jó reggelt!
Micsoda felélénkülést okozott Rambóka! :)

Ella!
Szupi, hogy minden rendben a kis titokzatossal! Azért megmutathatta volna legalább egy pillanatra, hogy mije van! Olyan kíváncsi vagyok! :)

Zsizsik!
Remélem igazad lesz! :) Egyre nehezebben bírom a várakozást! Tudod, a híres türelem! :lol:
Az LH-teszt-klub jó ötlet! :lol:

Espero!
De jó, hogy kiderült, mije van! Meg persze, hogy minden oké! :)

Mniki!
Te aztán feltankoltál LH-val! Reméljük, jó sok megmarad! :wink: Mi az, hogy nem pocsékolod mostanában???
Még nem tudom, tesztelek-e! Most még keménynek tűnök! Aztán nézz majd meg szombat táján! :roll: Köszi, hogy drukkolsz! :)

Rambókáról van új hír???
backa
 
 


sziasztok!

ahh.

hát de jó... RAMBÓKA! Nagyon jó! Gratulálok!!!!! Boldogságot egészséget! Szép egészséges példányl ehet :P Szupi

Ella!

Örülök, hogy minden rendben...

Espero!

Az enyém is úgy volt végig mint a tiéd és úgy kellett bekukucskálni :D csak két pofi oldalt meg a fül látszik...

Rambóka!

még egyszer de jó......... Yuppi

mir
 
 


Jó reggelt,

Mniki, köszi, de én egyedül nem rendelek, esetleg van valaki, aki velem tart ?? Felicia ? Dimet ? Niki, neked van még akkor ebből az LH tesztből ? Neked nem kell ?

Jó lenne hallani Rambókáról valamit.... ollllyan kiváncsi vagyok, hogy végül hogyan zajlott az egész..... :lol:

Rejo, és te hogy vagy ???
zsizsik
 
 


Mniki, még szerencse, hogy figyelmesen olvasom a hozzászólásokat..... bocsi, szóval ha van 20 db-od még, akkor gyanítom, hogy nem akarsz emgint rendelni....
Egyébként hogy rendelted ? Hogy fizetted ki ? Ez Amerikából jön, nem ? Vagy van valahol Európában disztribútora ?
zsizsik
 
 


Kanada, Pay-pal, 1 héten belül érkezik... csak dombornyomott kártya kell hozzá...
Vendég
 


Köszi Csakegy, ettől tartottam.... nekem nincs dombornyomott kártyám. :cry: Akkor ezt buktam.
zsizsik
 
 


RAMBÓKA :D , HATALMAS GRATULA :!: :D Jó egészséget és sok tejcit kívánok, nagyon örülök nektek!

Espero :D , de jó, hogy kiderült, ilyenkor valahogy megszemélyesdik a baba nem? Gratulálok még egyszer :D

Babancs :) , ne hanyagold el a pm rendelést, ez mindennél fontosabb :!: nálad , főleg ha nincsen elég gyógyszered. Tudod, hogy ilyenkor össze-vissza ugránlnak a pm értékek és rendszeres kontrolra van szükség. Nem tudom emlékszel-e, de 2 hónapja a 6. héten 0,002 lett a TSH-m. A dokinő azt mondta maradjon a gyógyszer. Milyen igaza lett, most voltam megint kontrolon és 8,9 lett a TSH-m, szóval ezt tényleg kontrolálni kell. Én azt mondom mindenképpen iktasd be valahogy a dokit. (Egyébként ez a majdnem 9-es érték azért még engem is meglepett, ezt gyógyszer mellett produkáltam, valószínű emelni fog az adagomon, holnap megyek a dokihoz)

Rejoka! Táblázat? Hát lehet, hogy javítanám az átlagot, de nem a metforminos IR-os átlagot, hanem a pajzsmirigyest. Szóval nem is tudom :wink: Egyébként hogy vagy? Pihengetsz? Jártál az előadásokra a Szent Imrében? Jók voltak? Én lehet, hogy ma megyek megnézem. Nagyon drukkolok+++++
nóra1
 
 


többen kell megrendelni... és akinek van az kifizeti...
Amivel számolni kell: A tesztek ára, postaköltség + a PayPal lenyúl még kb. 300 Ft-ot nem tudom milyen indokkal... nekem nem tudták megmondani...

Viszont még így is ledöbbentően olcsó a hazai viszonyokhoz képest... én kettévágva használtam és egy tesztelés kb. 50-60 Ft-ra jött ki (már nem emlékszem... de szerintem tutira 100 alatt volt)... szóval így nyugodt szívvel tesztelget az ember... míg egy 1000 ft-os terhességi tesztet nem szívesen lő el az ember potyára...
Vendég
 


lehet utalni is de az marha drága... a Pay-Pal meg tényleg max. 300 Ft...
Vendég
 


Babancs!

Ha megengeded, bemásolom neked Petrányi üzenetét, ami egy észrevétel a részéről, miután tanulmányozta a táblázatunkat:

A Propicylt szedő hölgynél majd szülés után újra fel kell mérni a helyzetet, mert nem lehetetlen, hogy PCOS is van nála. Hipertireózisa milyen típusú (Basedow, toxikus adenóma, multinoduláris hiperfunkciós strúma)? ennek a további kezelés szempontjából (is) jelentősége van. terhessége alatt havonta kell TSH-fT4-et mérni, szülés után is hamarosan,és ha toxikus adenoma, akkor mérlegelni kell, hogy a göböt műtétileg el kell távolítani.

Szóval, ami ebből nagyon fontos, hogy havonta nézni kell nálad az értékeket! Gondolom nem a levegőbe beszél! :wink:
Vendég
 


Nóra!

Van itt nagy tévedés... szerintem itt nem az a lényeg, hogy PCOS-os tábor, vagy sem. Jó, te nem vagy PCO-s, Babancs sem tipikusan az. De az üzenete a dolognak az: eleinte annak néztek mindkettőtöket (cisztás petefészek), aztán egy kivizsgálás meghozza a rendes kezelést, és a babát is.
Ilyen szempontból igenis helyed van a táblázatban. Beleírjuk a metformin helyére, hogy mit szedtél és kész.

Meg egyébként is: közénk tartozol! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Almodo és Rambóka!
Gratulálok Nektek! :lol:

Bee[/img]
beebeey
 
 


Sziasztok!

Verona!
Cimicifuga és Caulophyllum a két bogyó neve, az egyik a homeopatás oxitocin, csak persze gyengébb kivitelben, nem olyan, mintha infúzióban kapnád! :lol:
A lényeg, hogy mindkét gyógyszer a tágulást segíti.

37. héten kell elkezdeni őket szedni, heti két alkalommal 5 golyócska, de nem egyszerre bevéve a 10 golyó, hanem kinézel két napot a héten, és reggel az egyikből veszel be ötöt, este a másikból.

38. héten minden másnap kell ugyanezt eljátszani, utána minden nap.

nekem C30-ast mondott belőlük a szülésznő, de barátnőmnek C15-t kellett szednie, ezt nem tudom mitől függ, talán csakegy tudja.

Én még nem szedtem belőlük egy szemet sem, mert addig nem szedhetem, amíg szedem a szülésleállító szalbutamolt, mert ellentétes a hatásuk, és totál megzavarnám vele a szervezetemet.

De tegnap és ma már csak két fél szalbutamolt szedek, holnap még egy utolsó felet, és kész leálltam a gyógyival, ha nem szülök meg utána, akkor én is kezdem őket szedni.

Csakegy!
Ezeket a homeos bogyókat a táskámban hordtam, mint álltalában minden gyógyszert, hogy kéznél legyen. MOst jutott eszembe, nem tett benne kárt a mobilom közelsége??

Easpero!
Te kinézetre is olyan "lányos anya" vagy! :lol:

Többieknek pussz, most nem tok többet írni, alig aludtam, meg nyomom így ülve a hasam, de nálam eddig nagy csönd.

A végén még túlhordom a kiscsajt. :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Kavicskának! 8) - mert nem felejtettem ám el....

Remélem sikerül.... Kép Erdély
beebeey
 
 


Kép Pádis - Csodavár fele ....
beebeey
 
 


Rambóka,
Gratulálok, jó egészséget kívánok nektek!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Backa
Azért nem pocsékolom, mert szerintem maratoni lesz a ciklusom. Hőm továbbra is nagyon alacsony, így a 26. napon ez furcsa és feleslegesen nem akarom ellőni a teszteket. :wink:

Zsizsik ,igen Amerikából jön, dombornyomott kártyával lehet fizetni, én a bátyám segítségével PayPal-on keresztül rendeltem. Nekünk kb. 1,5 hét volt, mire ideért a csomag.
Ja, látom Csakegy már leírta ugyanezt :lol:
Nekem egyelőre nincs szükségem tesztekre, de az is lehet, hogy 2-3 hónap múlva elfogy :?

Beebeey csodálatosak a képek :!:
mniki
 
 


Lányok,

még egyszer szólok mindenkinek, aki esetleg szeretne egy metformin párti diabetológussal konzultálni, annak szívesen átadnám október 4-én de. 10,00-ra megbeszélt időpontomat.

Írok a nlc.hu-ra is, hátha valakit érdekel. Ha nincs jelentkező, holnap reggel lemondom.
zsizsik
 
 


szia Rejo!

most már érrted izgulok.
Mindenok akkor ahogy kiveszem igaz?

Idáig az EPD-ről művelődtem..

mir
 
 


Norka :D ,meghajlok :) ,én is úgy érzem, hogy ide tartozom, illetve lehet hogy segítek pár embernek azzal, ha benne vagyok a táblicskuban :D

Szóval Andika megtennéd, hogy beírsz a táblácskába:
Nóra1, 29 év, Bp , L-Tyroxin, 2006.04 óta szedem, ciklushossz változó, Pozitív teszt: 2006.08.03. Ma 12+1 napon vagyok.
Nagyon köszönöm!
nóra1
 
 


Lányok, pont tegnap nem voltam net közelben!!! És miről maradok le!!! :shock:

Rambóka!!!

Szííívből gratulálok Nektek!!!! :)

Istenem milyen fantasztikus dolog!!! :)
ANYA LETTÉL!!! annyi év küzdés után!!!


Remélem meg mered fogni :lol: :lol:

Nagyon részletes beszámolót kérünk :)
Húha, mikor is kerülsz haza??? Péntek? Esetleg szombat???

GRATULA: NEKED, A PÁRODNAK, KISFIADNAK!!!!

És a doktor bácsiknak is :)

Úúúúúúgy örülök :)


Espero!!
Kislány!!! :) :) :)
Gratulálok :) Egészséges, gyönyörű hercegnő :)

Puszika Nektek!

Most ennyire futotta.

Nem sokat leszek net közelben az elkövetkező napokban, de azért figyelem az eseményeket :)

Csók!!!

UI: Zsizsik: nekem is szükségem lenne LH tesztre, összefoghatnánk és megfelezzük :) A páromnak van domboros izés kártyája!
Írj privit ha érdekel a dolog. Vagy telefonon megbeszéljük :)

Pusszika :)

Sietek!

Szóval: Mony, Verona, Rejo!!!
Ez a sorrend!!! Kéretik betartani!!!
Vendég
 


Kép

Látom elég csúnya lett a táblázat....igyekszem,szépíteni majd!


:lol: Rami nagyon ügyik voltatok!!!!Gratulálok Nektek!Bezöldültetek-ok????Sok egészséget!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hi!

Rambóka!

Óriási gratula!!
Fú, nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar elindul a folyamat.
Minden szépet és jót kívánok az egész családnak!!

Kép
lara26
 
 


Norka!

Úristen..köszi. Ennyire azért nem súlyos a helyzet. Állítólag a basedow-kór okozta a szapora pulzust. Nagyon jó az endokrinológusom. Jövő hét kedden megyek a pm. rendelésre, de nemtom lesz-e már a dokim. Másban nem igazán bízok. Az orvosok is olyanok, mint mi jogászok..az egyik ezt mondja, a másik meg gyökeresen mást mond. Nekem nincs göböm, a stumma a túlműködés következtében lett. Szerintem nekem beállt, bízom benne, hogy autoimmun eredetű volt és tényleg az előző vizsgastressz hozta elő. Lehet, hogy egy időre meggyógyultam belőle. Persze rendszeresen járok majd kontrollra.
Azért is várok a jövő héttel, mert még nincs papírom a terhességről. Muszáj hogy legyen, különben megcsinálják a scintigraphiát is, ami terhesség alatt tilos. Én ilyen papírmániás vagyok..bizonyítékokkal szeretnék menni. :lol:

Kép
babancs
 
 


Szép estét! :D

Kandika nekem belehetne írni a táblicskuba a Letroxot? Mert ugye azt is szedem szinte a metformal egyszerre kezdtem. Ha lehetséges, akkor megköszönöm! :)

Ma délelőtt olyan éhes voltam,hogy fájt a fejem és hányingerem volt,ebéd után elmúlt :)
a vacsikat kicsit lightosítottam a fogyás érdekében de ma feladtam,sárgabaracklekvároskenyeretfogokenni :D A lekvárt már kóstolom :D
Vendég
 


Kavics, csináljunk közös beszerzési koaliciót !!!
Részleteket akkor priviben, de én csak holnap este leszek.
Dimet, csatlakozol ??


Kincs, hajrá a fogyáshoz !!
zsizsik
 
 


Kavics,
esetleg beszállhatnék én is? Ha rendeltek... :roll:
Megnéztem az oldalt, szeretnék egy jó pár darabot.
Most szüneteltetjük a lombikot és spontán próbálkozunk :D
Ha nem gond... Köszi,
Andrea
wandrea
 
 


Sziasztok!

Először is gratulálok a két kismamának a két kisfiúhoz:
Rambóka, Almodo! Nagyon örülök nektek... (Amikor elkezdtem írni ide, Rambóka, valahol a 20. hét után voltál, és "máris" megszültél...) :)

Espero!
Neked is gratulálok a kislányhoz!

Norka!
Szívesen elküldöm én is az egyéb adatokat, ha esetleg leírnád (megint), hogy mit, az jó lenne, mert csak átfutni volt időm az elmúlt hét termését, sok munkám volt a héten...

Mir!
Itt vagyok, csak még normál esetben is alig van időm... Holnap megyek nőgyógyászhoz, meg kellene a védőnőhöz, háziorvoshoz is... Egyébként jól vagyok - remélem, te is... Akik nem ismernek, sokan még mindig nem veszik észre, hogy várandós vagyok, pedig már a köldököm is kezd eltünni... Az egyetemen mellém ült egy magas, ismeretlen lány, és egyikünk sem vette észre a másikon, hogy mindketten januárban szülünk. Hát vicces. (Amúgy hiányzik/zott a szex, mert a mackótípusú férjem már elkezdett téli álmot aludni, ha meg ébren van, dolgozik, aztán közel 1 hónap után sikerült rávennem, és "zavaróan" megnőtt a pocakom... Mi lesz 2-3 hónap múlva) :( És azok után, hogy az "akciót" követően fájt a hasam, most megint várhatom, hogy mikor fog hozzámérni... Espero és többi kismama, birtok aludni? Én rendszeresen felébredek éjjel 2-3 óra táján, és nem birok, a babóca is nekifog mozgolódni, de anélkül is ébren vagyok, így gyakran felkelek dolgozni vagy valami más értelmeset csinálni...

Megyek dolgozni (és nagyon várom a szüléstörténeteket).
Mindenkinek szép napot!

Vöcsök
vöcsök
 
 


...egy napig nem olvasok, és mi történik...:-)


RAMBÓKA GRATULÁLOK! SOK SOK ÖRÖMETEK LEGYEN EGYMÁSBAN!!!!
felícia
 
 


Még csak annyit akartam írni, hogy áruljuk 41 nm-es lakásunkat. Ha valakit érdekel, bővebben itt (vagy privát üzenetben):
http://www.egyxegy.hu/realestate/contac ... wid=100452
A hely nagyon jó, ha meg tudnánk itt fizetni a nagyobb lakást (és ha már igénybe vettük volna a szocpolt), itt vennénk a következőt is....

Vöcsök
vöcsök
 
 


Sziasztok Lanyok!

Gyorsan bekukkantok...sose lehet tudni milyen ujabb hirek vannak.:wink:

Norka, most igy visszagondolva, jol eltalaltad a befele fordulast Rambokanal. Mar varom a szulestortenetet, hogy tobbet is megtudhassunk.

Rejoka, hogy vagy? Tenyleg, tudjatok mar hol lesz Domi a szules alatt?

Backa, es veled mizujs??? Annyira szertem az optimizmusodat! :lol: :lol: :lol:...Tudom, most a legnehezebb, a varakozas....de mar nem sokaig!!! Akkor most hetvegen teszt??? Eldontotted mar melyik nap, es milyen teszttel?

Andika, de jo, hogy irtal a multkor bovebben is. :lol:

Kincsecske, nalad nem zavart be a Letrox et a Metformin egyuttes szedese? En csak a masodikat ismerem, de gondolom az elsonek is vannak mellekhatasai...?

Kavicska, kar, hogy nem vagy net kozelben...hianyoznak az irasaid!!! :lol:

Vöcsök, most akkor aruljatok a lakast, mert ugye a babaval nagyobb kellene ? Az uj lakast mar megtalaltatok?
Mir, es Ti hogy alltok lakasugyileg?

Egy off....Korulneztem az egyxegy-en...csak amultam :shock: ...kepzeljetek, en meg ott tartottam, hogy tiz eve ket millioert vettuk a lakasunkat...rajottem, hogy a mai arak melett ennyiert mar egy ujsagarus bodet sem lehet kapni :shock: ...ugyhogy ma lakasarugyben felzarkoztam a korral! :lol:

Most pedig "eljen a munka"!!! :lol:

Mindenkinek jo napot!

Alice
alice27
 
 


Alice!
Igen, kinőttük. Nézegetjük, hogy hová mehetnénk egy kicsit nagyobba a 2 gyerek után járó szocpollal és kis megtakarított pénzünkkel (1+2 szobásakat keresgélünk valamivel olcsóbb környéken). De még nincs konkrét választás, én egyébként sem bírnám idegekkel, hogy valamire már szerződtem, miközben a régit még nem adtam el...
Vöcsök
vöcsök
 
 


RAMBÓKA!!! gratula ezerrel! sok szépet és jót! még legalább ennyi gyerkőcöt :D

lányok, akkor LH-teszt projekt beindulhatna :D
d
dimet
 
 


Rakok fel pár képet!

Kép Kép Kép
Vendég
 


Mivel az Uh-n csak a hátát és az oldalát mutatta..bekuksiztunk és csináltunk a buksijáról képet!!! :)

Ezt a kisruhát kapta! :D

Ez egy pocak kép...mikor feltettem,kicsinyitettem,akkor láttam h a tükör foltos :oops: ,,,nézzétek el nekem,nem volt kedvem újra csinálni! :lol:
Vendég
 


Ella!

Már most olyan szép formás feje van! :lol:
Klassz a pocakod! :D

Alice, valszeg marad a szomszédasszonyom, mint egyetlen lehetséges szóbajöhető alternatíva!

ma megyünk NST-re, meg babaruhákért, majd du. vagy este leszek.

Kavicska te mit csinálsz, vagy hol vagy, hogy nem vagy net közelben?? Hiszen már ügyeletben is netezel!! :lol:

Vöcssök, én egész terhességem alatt nem alszok, de hogy két hete mit művelek, azt nem kívánom senkinek. (tök kevés és rendszertelen alvás :( )

Backa, mikor tesztelsz??
Én má türelmetlenebb vagyok mint te! :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!!

Lányok ma voltam UH és vérvételen, az Uh papíromon ez áll:11mm-es endometrium, J.o. 35*19mm , B.o. 44*25mm ,állományában 25 mm-es folliculus!! :D :D Douglasban kevés szabad folyadék. Tök spontán ciklus igaz a 47cn járok, de ez életem első igazi pé-je és papírom is van róla. :D :D
A hőgörbém felteszem az kicsit mást mutat(már egy hete volt pé a hőmérő és LH teszt szerint)
:shock: Kérek szakvéleményt!!

A tüszőrepi gondolata megfogalmazódott bennem,de ez teljesen magán akció volt a doki nem is tudott róla hogy ma vérvétel és Uh :oops: ,nem igazán érzem,hogy Ő ebben partner lenne... :?

Rejo még egyben?! :)

Ella szép a pocid!! :)

Áfonyáról olvastátok a híreket a hőmérősben? :( hihetetlen már van egy kislánya és mégis? nem értem :( :(

Mára ennyi , pussz!


Kép
Vendég
 


Kincsecske :lol: :lol: :lol:
Háálelúújjaa :D :D
Annyira örülök Neked..Gratula a spontán pé-hez..nagyon szép vastag az endod is! :wink:
Akkor most a hőmérő szerint egy héttel ezelőtt volt a pé-d....meg most is?????Lényeg gyúrjatok apával!
Látod Csakegynek is az 50cn volt pé-je ,ha jól emlékszem!! :roll:
Vendég
 


Rejó!

Azért olyan furcsa, hogy egyes dolgok pont olyanok, mint az első terhességemnél (pl. hogy nem hánytam, "csak" rosszul voltam), mások meg teljesen újak... Ilyen éjszakai ébrenlétekre egyáltalán nem emlékszem...

Vöcsök
vöcsök
 
 


Lányok
Kellett nekem nagyképüsködnöm h hozzám nem akar eljönni a védőnőm.Köv. a szitu!
Reggel óta itt ülök a gép előtt ...tegnap nem igazán voltam net közelbe és teljes lemaradásom volt,itt a babaneten is+csomó email stb...az ágy összevissza áll,úgy ahogy kiszálltam belőle(ez a pocakos képen látszik is :oops: :lol: )Kb. fél tucat ruha szanaszét,,még jó h nem rég kivittem két zsák szemetet :lol: !Ülök a fotelba egy zöld hypos polóba bugyiba +zokni gyanánt a macis bokáig érő mamuszomba....kopogtatnak...kinézek...védőnő :shock: :shock: :shock: ,,,kinyitom.....hát itt volt a fölötünk lévő emeleten gondolta benéz :shock: :shock: ...tessék bejönni.....kicsit kupi van,bugyiba állva :D .....jaj hát a kismama biztos pihent....ajjjaajjj :lol: ...hál ég nem sokáig volt!ok jöjjön,de ne ilyen váratlanul,azelőtt illik takaritani is :shock: :oops: :lol:

kész vagyok!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?