Új privát üzeneted érkezett!

Norka!
Köszi szépen! Nagyon elmélkedem a pénteki teszten!
Mit értesz azon, hogy érzékeny? Per pillanat egy Gábriel van itthon (az asszem 25-ös). Szerezzek érzékenyebbet? Esetleg tudnál segíteni, milyet? Általában nincs túl nagy választék! :( (a helyi patikában pl csak Gábriel van!)
Bár bízom benne, hogy többen is vannak, akkor meg magasabb lesz a hcg. Jó mohó vagyok, mi??? :lol:

Felícia!
Ne mondj ilyet! Ha depis vagy, csak gyere, majd szépen megvígasztalunk!!! :)
backa
 
 


Sziasztok!
Almodo! gyönyörű babuci!!!
backa, nyugiii:)
elkezdtem az adimetet. eddig még nincs gáz. de szinte no szénhidrát.
ennyi
mindnekinek szép napot!!! és legyen mindnekinek maximálisan jó napja!!!!
dimet
 
 


Sziasztok!


Mennyi minden!!

Rambóka, Rejóka!

Rólatok most többet akarok tudni, mi van mi van??,? :shock:

Almondo!

ez a kedvenc fiú nevem Márk, az enyém is az lett volna csak apa nem szereti. Ha fiú lettem volna, ezt adta volna anyám-
Mondták akkor anyuka mi is lesz? Erik Márk j.... jójójó de lány...fiúnak várt:-)

Szép baba, grtaulálok hozzá!!!!! Egészséget!

Jajj már ugy izgulok a lányokért!!!! Rambócseki, meg Rejócsekiért!

na cupp

mir
 
 

 
 

Norka :)
Köszike...Uh előtt ilyenkor már a falat kaparom, olyan ideg vagyok,most vhogy nem(persze várom ezerrel),de nyugodt vagyok,úgy érzem nincs semmi baj!Remélem! :roll:
Bogi nagyon zabálni való lehetett,,hát istenem, hajnalba jött rá a gügyöghetnék :lol: :shock:

Mir
Te aztán tudsz beceneveket gyártani! :D :wink:

Nálunk annyi változás van,h Drágám mocorog ezerrel,csak úgy hullámzik a hasam :D ,+gyenge kis rúgásokat érzek,apa is érezte már...annyira élvezem.... :D
Vendég
 


Mircseki, te nem válaszoltál semmit, ugye megírod te is a sztoridat???? :wink: Köszi szépen.


Backa, én nem ajánlom a Gabrielt. :shock: Szokott fals pozitívat adni, mert könnyen felázik, és mindenféle hülye vonalkákat rajzol. Nem túl jó minőség. Helyette Medilab, esetleg Gravi HCG, Qupido, ha van még ilyen egyáltalán. Esetleg One step. Szóval belemártós, és nem az a gagyi olcsó fajta.
A lényeg, hogy ne ilyen egy csepp pisi-belecsöppentős legyen, mert azok lényegesen érzéketlenebbek, pl. Pregimax, Corax.
Vendég
 


Norka!
Köszi szépen!
Felírom aptyának, ő jár a városba, majd hozatok vele ezek közül valamit. Sőt, egyszerre 2-t is, mert hát nekem egy teszt-nem teszt, két napra rá úgyis ismételek!
Medilab-ot, Gravi hcg-t ismerem, próbáltam is. A Qupido-ról csak hallottam, hogy szuperérzékeny, de még sosem találtam.
Egyébként én a Medilab-ról gondoltam, hogy az tök gagyi, mert olcsó is, meg úgy is néz ki! Hülye az ember, a kazettás megoldás sokkal megbízhatóbbnak tűnik! Hát, hosszú hét elébe nézek...

Bogika édes lehetett az éjjel! Neki végülis mindegy, mikor dumálgat, akkor alszik napközben, amikor akar! :lol: Hát istenem, épp akkor jött az ihlet... :)

Ella!
Irtó jó lehet ez a mocorgás, én el sem tudom képzelni, milyen! :)
backa
 
 


Norkacseki!

hát persze , és szívesen. Hol vannak azok a Kapcsolatok menü vagy mi? Vagy küldjem neked?

Ella!

Biztos nincs semmi gond!!! Írd mi volt!!!!!!

Backa Lányom!

Qupido-a legérzékenyebb, de sajna nekem sosem sikerált kapni, Gabriel 20-as, Medilab mutatta ki nekem is először. A Gravi 25. Még megvannak a régiek amik , a kisherceget mutatták:-)))) :lol: , így megnéztem ....

Mir néni

mir
 
 


Ella!

ugyimilyen jó!!!! az enyém egyre többet csinálja és néha akkorákat ruga hallod, az izmaim begfeszülnek., de ha oldalra fordulok akkor rövid idő és bealszik, meg ha simizem nyugisabb.
Dájingol! :lol:

mir
 
 


Mir :)
Azért mi még nem járunk ott...állva elég ritkán érzem,inkább ha lefekszem és nyugiba vagyok,akkor kezdi a műsort.Nem tudom hogy csinálja, de úgy tudd csikizni :D ,behullámozik a hasam és két oldalt libabőrös leszek,állati jó :D :D
Este 7-re megyünk az orvoshoz...majd után jövök! :)

Backa :)
Nem sokára megtudod,egyszerre 3 fog rugdosni..lesz ám ne mulass! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

mennyit xaraxik mostanában a babanet! :cry:

Okr!
Mi volt az UH-n, ugye minden rendben???

Ella, tőled is várjuk majd a beszámolót este!! :D

Kavicska, áááá az napocska... :wink:

Kandika, végre írtál! Kitartás, ha belerázódtok a suliba, utána könnyebb lesz. Most mit csinálsz majd, meghozatod a mensidet, vagy vársz?
Te most egyáltalán nem is szedsz clostyt sem, semmit?

Felícia te is gyere gyakrabban! Nyugodtan nyavalyogjál, ha az esik jól, legalább kiírod magadból!

lányok aki tudja, hány fokozatig tud érni egy lepény???
Nekem egy hete II-III-as volt, az már elöregedett? nem ám nem tudja már ellátni Johit! Jól emlékszem, hármasig öregedhet??

Most voltam dokinál, helyzet csütörtökihez képest változatlan, maradtam bő egy ujjnyira nyitva belül, kettő kívül, doki azt mondta maximum egy hetet ad nekünk egyben, csütörtökre visszarendelt, ha addig nem találkozunk...
Domi egy hét múlva ilyenkor született meg.

rambóka gyere máááár te is!! Mi van veled??sztem mi egyszerre fogunk szülni! A következő hidegfronttal! :lol:
Nálad mi a helyzet amúgy NST, CTG mit mutat?

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo
Nm tudom meddig számozzák a lepény érettségi fokát :oops: Nekem ilyet nem írtak a papírra anno.Azért gondolom 3-ig 4-ig számoznak.

Kavicska
A napocskás dolgon jót vidultam Kép
Azt hittem,poénból nevezed így. :D

Andika
Nagyon drukkkolok ám,hogy a köv teszted pozitív legyen! :!: :!: :!:
Pont ilyenkor szokott beesni a baba,mikor nagyon elfoglalt az ember!!!!! :lol:

Backa
Én biztosan tesztelnék már pénteken.
Drukkolok nektek+++++++++++++++++++++++++++++++++

Ella
De jó,hogy már így mocorog a babád!
Drukk az UH-hoz!!!!!!!!Talán már a nemét is megmutatja! :D

Norka
Nálunk Ada hajlban ilyen hangot adott anno:
OOOOOOOÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!
Most meg ilyet:TEJ!!!!!!!!!!!!!!!!

Mir
Nahát ,hogy megy az idő!Már csak 4 hónap van hátra,ha jól számolom!?

UH eredményem:
ÉL!!!!!! :D :D :D CRL 13 mm.
Még nem nagyon van emberke fomája,de majd belehúz(remélem)
Képet kérni elfelejtettem,a buszmegben jutott eszembe,hogy kellett volna :oops: Apa naná,hogy rögtön kereste rajtam!
A kiírva május 3-ra lettem,de sztem május 9.
Kaptam időpontot a 12 hetes UH-ra is.Pénteken meg mehetek könyvet csináltatni! :D :D :D
Mindenkinek köszike a drukkot,biztos vagyok benne,hogy rengeteget segített!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okrisz :D

Tuttamén!!! :lol:
Nagyon örülök nektek...gratula a kis 13mm-dhez :D ! :) :) :)
Jobbulást még 1* és pihizz sokat!!!!!
Vendég
 


Rambóka, Rejo!
Mennek a drukkok++++++
Rejo biztos vagyok benne, hogy még egy pár napig bírni fogjátok egyben :D , aztán lehet, hogy a hidegfront meghozza a szülési "kedveteket". Nagyon szorítok :D

Okr Kriszti :D ! Gratulálok!!!!! És nagyon boldog vagyok, hogy ÉL :D ! Ez nem is lehetett másképpen, annyira megérdemelted :D . Nagyon vigyázz magadra és jobbulást kívánok én is pont a hatodik héten lettem beteg, úgy látszik ilyenkor gyengébb az immun és mindenki összeszed valamit.

Backa :D ! Drukkolok a teszthez+++++++, jó lenne még egy kismami ebben a hónapban.

Kincs :) , én is nagyon várom már, hogy többet tudjak jönni. Nemsokára otthon is lesz net és akkor ez megoldja az összes problémámat, majd le sem tudtok vakarni :D . Egyébként hogy vagy? Örülök a PÉ-dnek, ez sosem késő :D . Már csak drukkolni kell :!: Rajtam nem múlik+++++++++


Köszönöm mindenkinek a gratulációt :D , tényleg gyorsan megy az idő! Apa egyébként bent volt velem és nagyon élvezte, hogy láttuk rugdalózni. Megnézték a petefészkeket, nem cisztásak :D , mondtam is az Uh-s nőnek, hogy ilyet még nem láttam mert 14 éves korom óta akárhányszor nézték mindig cisztás volt :D. Szóval ezek jó hírek :D

Lányok, Rambóka!
A progit hanyadik hétig kell szedni és hogyan kell csökkenteni az adagot? :?: :?: Szerdán megyek nődokihoz, de azért szeretném tudni. Előre is köszönöm

Bocsánat akinek nem reagáltam
nóra1
 
 


Sziasztok!
Kriszta gratulálok a növekvő babádhoz!
Remélem az enyém is növekszik!
Nóra1 ,nekem a dokim azt mondta hogy a 20.hétig kell szedni a progit, és fokozatosan kell leállni róla,bár azt is monta hogy ha nincs panasz hamarabb is abba lehet hagyni.Na dee ki a fene mer kockáztatni?????
niki26
 
 


Mindenkinek nagyon köszönöm!!!Olyan aranyosak vagytok! :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Niki, azért a progipótlásra kérdezz rá még egyszer... :shock:

A 12.hétnél nem nagyon szeretik tovább adni a legtöbb helyen. Méghozzá azért nem, mert egyrészt a méhlepény saját progitermelése (és az már bombabiztos, nem úgy, mint a kis sárgatestecske) kialakul a 10-11.hétre, másfelől az ennél tovább adagolt progeszteron károsan befolyásolhatja a babának a pontosan nem is tudom mijét, a vese- vagy májfejlődését. :?: Én ezt olvastam is, a Kaáliban is mondták, másrészt volt egy lány, akinek a Szabolcs utcában a 17.hétig szedették a progit nagy-nagy elővigyázatosságból, de ő is tisztában volt ezzel a kockázattal. Úgyhogy szerintem 12.hét után ennek már semmi értelme...

Rambóka, szerintem te is befordultál. Vagy... nem is tudom, bizisten van valami. :shock: Érzem a levegőben.
Vendég
 


Kriszta, na ugye-ugye! :wink:
Ne írj többet olyan szomorú hozzászólásokat, mint amit bemásoltál tegnap, a hideg is kirázott tőle!
A babád több bizalmat érdemel! :wink:
Vendég
 


Jajj úúúgy fel vagyok dobódva most volt itt az unokatesóm 3 hónapos kislánya annyira ennivaló!!!!Olyan jó volt babázni!!!! Már alig várom hogy az én kis babukámat tartsam a kezembe!!
Okr,te szeded még a Merkformint????
niki26
 
 


Norka
Jó-jó,nem írok csak csupa optimistat dolgot,főleg babaügyben :D :D

Elfelejtettem még írni,hogy holnaptól péntekig nem leszek.Megyek suliba.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rejó!
Méhlepény érettsége:
0: sima magzati felszín, homogén szerkezet
1: enyhén hullámos felszín, mészszemcsék közel a magzati felszínhez
2: szabdalt felszín, mészlerakódások az anyai felszín felé tolódnak
3: érett lepény, fészkes mészlerakódások
Többet nem találtam.
Nekem is mondta a doki, hogy érett a méhlepény, de semmi többet. Ez két hete volt. Szóval nem tudom.
Kitartás!
Vera
verona
 
 


Okr!


Jól van örülük! persze,hogy minden rendben.... :D

Bizony már csak 4 hó..... röppen az idő.


Rambóka!!!!!!!

Hun vagy?

Ella!

Engem nem csikiz csak rudos! :(

mir
 
 


bejelentkezett hozzánk a védőnő razziára... pont ez kellett nekünk... hogy egy vadidegen ember otthon zargasson minket... grrrrrr.....
Vendég
 


Csakegy!


hozzám is jön és már volt is egyszer, tiszta röhely volt a szitu
egyetértek
és érdemben nem mond semmit,ááá csak beszélgessünk így kezdi

mir
 
 


Csakegy,Mir :)

Mindenkihez ilyen korán mennek,,de minek???Hozzám még nem jött és nem is mondta h jönni akarna...nem mintha hiányozna! :)
Egyébként én birom a védőnőm búráját,igaz múltkor a frászt hozta rám,de inkább hivjon fel h vasat kell szednem...lehet 2 hét múlva mikor mentem volna hozzá,már tök rosszul lettem volna! :?
Vendég
 


ella: nekem ott morgott, hogy már így is késésben van... mert állítóag az első harmadban ki kéne jönni családlátogatásra...

Mondjuk így most október 11-e lett a céldátum... de legalább flexibilis mert hajlandó 18:00-ra jönni... vagy korán reggel is eljött volna ha az jobb nekünk...

Csak tudnám miért van erre szükség...
Vendég
 


Sziasztok !

Végre gépközelben :wink:

Dimet : ha nagyon komolyan gondoljátok az LH tesztelést, akkor érdemes Amerikából megrendelni, kb. 100 Ft/db áron meg lehet venni, itthon az 5 darabos 2000 Ft felett kapható !
Ha aktuális és bővebb infot szeretnél, szívesen segítek.
Anno nekem Csakegy segített ..

Babancs : az jutott eszembe, hogyha még a férjed valami jó dögös cuccot is felvenne takarításhoz.. hmmmm bár nem biztos, hogy koraterhesen kívánok a szexet ..
Pocakod nagyon húzódik ?

Mir : olyan jópofán fogalmaztál.. csüngőhasú, meg a porszívó könyörgése… :lol:

Zsizsik nagyon aranyos vagy ! hogy mi volt babaproject előtt ? Házépítés kezdése.. ezt talán nem akarom újraélni, épp elég volt 1x.. Kutyunk van, 2 éve már megvettük „babapótléknak”, de természetesen, ha jön a baba, őt továbbra is imádni fogjuk.
de egyébként nem unatkozunk és nem is jár egyfolytában a babán az agyacskám...
Jól teszed, hogy a 90 napos diétával leálltál. Tudod, Tűű doki is azt mondta, napi 4-5x étkezni kell !!! Le fog menni rólad az a kg, amit elterveztél, kitartás !

Rambóka : a Nyírős botrány kirobbanása nem lep meg, már épp ideje volt, hogy lehulljon a lepel erről a dokiról. Egy volt osztálytársam 2x is nála szült (az sem volt piskóta sztori), a lényeg, hogy ott sem indokoltan nyújtotta a markát. Szégyen és gyalázat !

Kandika : én is bekerülhetnék a táblicskuba ? Adatok : Mniki, 30, Pest megye, 3x850 Adimet
Kezdése 2006.02.23 (3x500), majd 2006.08.30-tól (3x850). Cn (ma a 25.) ciklushossz : változó.
Örülök, hogy írtál magadról egy kicsit !!!

Rejokám : juhhé lehet érted izgulni..
Nem is tudom mit írjak, hiszen a többiek már mindent elmondtak.. Remélem az utolsó napok stressze oldódik majd és rá tudsz hangolódni a szülésre !

Norka : tündér a lányod, nagyon édes, harapdálnivaló !!! A történetedet természetesen elolvastam és jót bömbiztem rajta. Remélem, pár hónap múlva én is megírhatom majd az én sztorimat..(persze happy end-del) :wink:

Alice : de jóó, úgy örülök, hogy megtettétek az első lépést ! Nagyon büszke lehetsz magadra !! ezek szerint már ebben a ciklusban indultok ? waouuuu , nagyon klassz !!

7kincs : te nőci, tudod, hogy most reményt adsz nekem ?? 40. napon pé , ez nem semmi !
remélem apát kifacsartad és hamarosan Te leszel a következő zebrásunk ! Nekem továbbra is a béka feneke alatt a hőm, de már többen lettek terhesen 30-40-50 akárhányadik napi pé-ből terhesek. Hajrá Kincsecske ! (van még LH teszted ??)
Ha nincs closty, próbálj Serophene-t beszerezni (jó, ezt már régóta nem gyártják, de elvileg beszerezhető..) ja és míg a clostytól én majd meghaltam, a Serophene-nél semmi extra mellékhatás nem volt.

Rambóka : csupa csupa jó hír. Olyan részletesen leírtad a „menetrendet”, hogy ha tényleg beindul, tudni fogjuk hogy éppen mi történik veled. Ez tényleg tök jó !
Lehet, hogy egy újabb PCO-s taggal bővülünk majd a nővérke személyében ???

Kavicska : jobban vagy már ?

Pogi : ejjha, látom szép 36 napos ciklust produkáltál ! Viszont a vérvételt tényleg meg lehet csináltatni 1 nappal korábban és később, tehát a ciklus 2-4 napja közé kell, hogy essen. Sikerült levetetnek ma a vért ?

Almodo : ez a kisfiú egy gyönyörűség ! Annyira szép, formás, hogy az hihetetlen. Tényleg nem lehet véletlen, hogy olyan szépek a PCO-s babák !!

Okr : gratulálok !!! úgy izgultam érted, de éreztem, hogy nem lesz semmi baj !! Akkor 1 hónap múlva mész megint UH-ra ? Remélhetőleg gyorsan eltelik addig az idő
:wink: :lol:
mniki
 
 


Okr!

Miattad ültem most ide a gép elé! :wink: Nagyon örülök az UH eredményednek!! :lol:

Nóra 1, verona nem akartok beiratkozni a táblába arányjavítónak??

Verona köszi az infot!
Nálad mik a fejlemények, tágulsz? Ha nem, tudok két homeopatás szert, ami nagyon jótékonyan hat a tágulásra. Ha érdekel, megadom a nevüket.
Nst, CTG mit mutat?

Backa, most a te teszted fog izgalomban tartani!! :lol: Olyan jó, hohy mindig van valami következő izgulnivaló!!

Niki 26!
nagy butaság a 12. hétnél tovább szedni a progit!!!! Ilyet még soha sehol ne hallottam!!! Kérdezz rá még egyszer az orvosodnál, de más orvost is megkérdezhetsz, vagy olvass utána a neten!
Kb. a 10. hétre átveszi a méhlepény az irányítást, a 12. hét is már óvatos rászámított szedés.
Én a 12. héten hagytam abba, kérdeztem a dokit fokozatosan kell abbahagynom, azt mondta minek, a méhlepény már átvette. Másnap már nem szedtem, én nem lett semmi bajunk. De ha még ebben is vigyázni akarsz, akkor hagyd abba fokozatosan.

Védőnő nálunk még egyszer sem volt. Sztem hülyeség ilyenkor kijönni, elég, ha már baba van.

Biztos meg akarja nézni, tisztaság van-e nálatok a lakásban, van-e folyóvíz, meg fürdőszoba... :lol: Nem veszélyeztetettt környezetbe kerül-e majd a gyerek... :lol:

rambóka, jelentkezz mert felhívlak!!!!Ezt vedd fenyegetésnek!! :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


rejo: na nekem a tisztasággal van bajom... akkor most kénytelenek leszünk rendet rakni... ami már hetek óta nem jön össze...

Komolyan... a párom néha az az érzésem, hogy terhesebb, mint én... többet alszik és nyavalyog, ha jön a front és fáradt...

Így meg nekem se megy a rendrakás + takarítás... (hja... ott heverészik és majdnem elalszik... abszolut demotiváló... ha meg én kókadozok az meg neki az... )

Ja... valszeg meg kell válnunk a két csincsillánktól :(

Belegondoltam, hogy az előszobában ahol laknak ott fog kolbászolni a baba, ott fog csúszni a földön stb... mindezt úgy, hogy a csinek kidobálják a szemetjüket.... háááát.... nem volt túl vonzó látvány a lelki szemeimnek....

Ha valaki igényt tartana két gyönyörű (tényleg!!!!!!!) csinire az szóljon...

Csak nagyon jó helyre adjuk őket... (a csiniket ingyé, a ketrecüket 14e-ért... )

Ha egy szobával nagyobb lenne a lakás, maradhatnának... de így .... :(

Ők még nem tudják....

(szegények nagyon bebukták ezt a babaprojektet... )
Vendég
 


Halihóóó!

Ma egyszer már pötyögtem,de áramszünet lett és minden... :evil: :evil:

De most pótolom :) Szépséges napot mindenkinek!

Monyt sikerült elérnem! :D

Örült nekünk,jól vannak még egyben (39+5) a héten befektetik ha addig nem ad jelt a baba arról,hogy megnézné milyen a nagyvilág.
A szülés után jelentkezik :D
Szeretettel várunk!!


Okr!! :D :D

Minden rendben,ez szuper!
A sulihoz kitartást! Tényleg szuper csaj vagy ,hogy ennyi mindent bírsz!

Nóra :D

Nem akarunk majd levakarni csak gyere :D :wink: , jól vagyok ,most nem érzem a cickóm de bizakodok :D


Mniki! :D

Soha sem feladni,egy pco-nál bármikor lehet pé! :wink: +++++++++
Lh tesztem még van :) neked? Ha rendelnél szólj!
Serophene receptes ?? Nem brutál?

Rejó,Rambóka Verona pörög a topik ,mindenki kíváncsi mi van veletek,én is ! mega drukkokk+++ :wink: :)

Csakegy! védőnő :shock: :shock:

Ella az esti UH után várunk!!!

Csáá :D
Vendég
 


Sziasztok!!

Kriszti!

Szét izgultam az agyam! De megérte! Gratulálok!!!


Norka!

Nagyon ari a kislányod ahogy így kommentártad!!! Tényleg vajon min törpölhetnek a babák magukban? Ez engem is foglalkoztat!

Rambóka által jó kezekben vagyok. Az orvosa, aki már az én orvosom is, ezt javasolja, (hozzátette) ha babát szeretnénk.
( én sem vagyok mindenkivel naprakész :-) ) Lapar előtt és után closty-t szedtem az elején 2*1- et (3. cn -7.cn-ig), majd lapar után már 3*1 3. cn-től 7.cn-ig) lett az adagom és akkor lett a baba. Kép

Én úgy érzem erről a hónapról lecsúsztunk, nem érzek semmi olyant mintha babás lennék. Viszont volt peteérés.

Kép
lara26
 
 


Mniki!

hát lehet, hogy jópofán :lol: , de igaz sajnos én már nem nevetek rajta csüng a hasam és kész. Ja és a porszívót megszántam, a minap!!! :lol:

Rejo!

Mi van nálad? Hogy vagy?

De amikor a baba meg van akkor minek jön? Az enyém aszonta, hogy 4. nap jön... (a baba után)...értetlen voltam és elengettem...

Egyébként is úgy gondolom,mivel téli mókus a kölyök januárba ide ne jöjjenek nekem prüszkölni....5-6 hétig nyugalmat rendelek el! jó min. 4 hétig.

s ebből nem engedek.

na megyek megírom a sztorimat

mir
 
 


elengedtem

mir
 
 


Nóra1, Okr!

Grat a kisbébihez és hogy szépen fejlődik!

Én is igen izgulok..de még mindig furi, hogy vasárnapra hívott be Uh-ra. Majd reggel odacsörgök, télleg ott van-e a doki?

Ja és nekem se PCO-s a petefészkem..ez terhesség alatt a múltté.

Mniki!

Hmm? A férjem meztelenül takarítson? Neked aztán van fantáziád hehe :lol: Nekem aztán ez még sosem jutott eszembe. Felőlem aztán bundabugyit, meg otthonkát is húzhat, csak ne nekem kelljen takarítani :D

Amúgy már nem jellemző annyira az alhasi feszkó, csak ha megerőltetem magam. Kifejezetten jó, hogy dolgozok. Ott ülök egész nap és zenét hallgatok. El vagyok mint a befőtt. Délben ellibbenek ebédelni a férjemmel..hű mekkora töltött csirkecombot vágtam be egy jó tányér gulyásleves után. Nyami. :)

Kavics!

Nekem a tesóm szedett tegnap egy hatalmas tál szőlőt! Csak a hazaira esküszöm és a kert vasárnap is nyitva van a piaccal ellentétben :P

Lara!

Szép a görbéd!

..
Vettem kismama magazint..majd összefutottam a szomszéddal, aki felajánlotta az ő összes magazinját. Aranyos. Tök jó elalvás előtt olvasgatni..mit szeret a baba, milyen a terhesség stb.
A ruháim vszt. egyre gázabbak. Vettem 2 xl-es blúzt, de ahogy elnézem gatya is kéne. Hát nemtom a méhenkívüliek is ilyen szépen gömbölyödnek-e. Ez egy érdekes kérdés. Majd jó lesz megbeszélni a dokival vasárnap. :P
Amúgy meg őrült tempóban kéne mennem pm. vizsgálatra, de nincs dokim..szült a felesége hopp. Mingyá elfogy a gyógyszerem, most mi lesz?

Backa!

Én a One Step-re esküszöm. Már a 12. DPO-n láthatóan kimutatta, míg a HCG-line a 15. DPO-n igen gyengén. A 20. DPO körül a One Step már 2 határozott, egyforma csíkot mutatott. Ja és ez utóbb sem színeződött el, a többivel ellentétben. Szóval sztem ezek a kazettásak jobbak - ha esetleg meg akarod őrizni.

Kép
babancs
 
 


Almodo! Gratulálok a kisfiadhoz, gyönyörű. Megírod a szülésed történetét? Én most is Kandász Andrea Szülőszobát nézek. Jó, hülye vagyok, de én ezzel felkészülök.
Kandika! Örülök, hogy jobb a kedved egy kicsit.
Norka! Gyönyörű a lányod. Köszi a múltkori légzőgyakorlatokat. Gyakorolok. Már teljesen ráhangolódtam a szülésre. Én elküldöm a sztorimat a pcos honlapra, ha elkészül.
Rejó! Benne vagyok a táblában! Nálam még nem készülődik a gyerek, pedig most már olyan 3,5 kg lehet. A méhszáj teljesen zárt. Leírnád azokat a homeós bogyókat??? Megköszönném. 37. héten még el lehet kezdeni?
NST-m múlt hétfőn tökéletes volt. Szerdán megyünk megint.
Rambóka! Ijesztően eltűntél!!!!!!
Csakegy! Hozzánk előzetes megbeszélés nélkül jött ki a védőnő, augusztus végén, de azóta nem zaklat.
Okr! Örülök a megnyugtató UH-nak!
Mniki, 7Kincs! Az inszemes topikon volt egy PCOS-s lány, aki a 40-50. nap között esett teherbe. A dokinak tűnt fel, hogy a mensimeghozó bogyó után se akart neki megjönni két hónap után, és csináltak neki tesztet vérből a Kaáliban. Azóta már megszült.
verona
 
 


mniki!
megadod, akkor a címet, hol lehet rendelni?
várom a prividet. szerdáig nem leszek gépközelben, akkor elolvasom.
és igazad van, le a 90 napos diétával:) felborítja az anyagcserét:( az nem jó. főleg nem nekünk:)
üdv mindenkinek!
d
dimet
 
 


Halihó!

Mir anyám!
Aptyát ráuszítottam egy nagy patikára, este jön csak meg, kíváncsi leszek, mit sóztak rá! Telefonon olyat mondott, hogy kétfélét vett, mindegyik "valami hcg", de pontosabban nem emlékszik! Jellemző! :lol: De a "hcg" alapján reménykedem, hogy valószínűleg terhességi tesztet vett! :lol: (jó, gonosz vagyok, ennyire azért nem vészes a helyzet! :lol: )
Tényleg! Már csak 4 hó! Izgis!

Ella!
Csikiz??? Ez haláli! :)
Na, remélem, fogok még nyivákolni, ha egyszerre 3-an próbálják lerúgni a vesémet! :lol: (megjegyzem, beérném kettővel is! nem akarok mohónak tűnni! :oops: :lol: )

Rejo!
Max egy hét??? Jesszus! Semmit sem érzel? Na, majd a hidegfront... :)
Édi vagy, hogy van energiád izgulni értem! :)

Okr!
De jóóó! Tudtam, hogy minden rendben lesz! :) :) :)
Köszi a drukkot!!!

Nóra!
Tényleg megy az idő! Eltűntek a cisztáid??? Szupi!!
Köszi, hogy drukkolsz! Igyekszem még ebben a hónapban jó hírrel jönni! Rajtam nem fog múlni! :)

Csakegy!
Nálam a legjobb motiváció takarításhoz, ha valaki bejelentkezik! :roll: Olyankor muszáj gyorsan nagyot alkotni! :lol:
Én előre rühellem a védőnői látogatásokat! Itt a faluban egy nagyon kedves 50-es csaj van, de állítólag minimum 2 órás a vizit! :shock: Ugyanis szeret beszélgetni! :shock: Na, jó! Örülnék én, ha itt ülne már a nyakamon!
backa
 
 


Babancs!
Fogalmam sincs, hogy kerülték egymást a hsz-eink! Fél órát azért nem írtam! Mindig így járok! Nekem nem megy az oldal, csak ha visszalépek a Fogamzás-ra, és megint be ide! :evil: :roll:

Szupi, hogy ilyen jól vagy! Vasárnapra hívott a doki??? Melyik?

Tényleg, neked a 12. napon egyértelmű + volt a teszted! Megkérdezhetem, melyik patikában vetted a One Step-et? Ma a férjem nem kapott olyat! Pedig ezek után abban nagyon tudnék bízni! :)
backa
 
 


Rami üzent! HAJNALBAN MEGSZÜLETETT GERGELY!!!!
Vendég
 


MEGSZÜLETETT RAMBÓKA KISFIA!!!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


(Rami = Rambóka???)

Azta... ez gyorsan ment :) :) :) :)

Akkor itt ülök és várom a további híreket / részleteket:)

Hatalmas gratula :)
Vendég
 


HAJNALBAN 3 ÓRAKOR 3600 GRAMMAL ÉS 53 CENTIVEL. REMÉLEM JÓL EMLÉKSZEM, HA NEM, NORKA JAVÍTS! :lol: :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


IGEN, STIMMEL!! :lol: :lol:

De hüvelyi volt vajon? :shock: (hirtelen volt)
Vendég
 


Jesszusom! Ez aztán gyorsan ment!
Tudtok már részleteket???

GRATULÁLOK!!!!
backa
 
 


Visszakerestem... Rambóka szombat este ezt nyilatkozta :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

"Na megbeszéltük a dokimmal a menetrendet:
- most vasárnap és hétfőn nem szülünk...."

Hihi :) Azt hiszem kemény menet lesz ez a gyereknevelés... ha már most sem hajlandó szót fogadni akkor mi lesz itt később ? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Micsoda hír!Na erre nem számítottam,mert Rambóka 30-ra tippelt,mint szülés napja!
Hatalmas gratula a kismamának,és a kisbabának!!!!Sok tejet,alvós éjszakákat!

Mindenkinek köszike,aki drukkolt értünk!Pussz,pussz! Kép

Most megyek,cumitfőzök,gyereket fürdetek,aztán apának s elkélne már némi kényeztetés..... :oops: péntekig gyarapodjatok drágáim!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rambóka szívből gratulálok! Minden jót kívánok ennek a stramm kislegénynek,és boldog szüleinek! :D


Csudijóóóó jövőre tényleg babás topik leszünk :D


ez a net :evil:
Vendég
 


R A M B Ó K A!

Ó R I Á S I G R A T U L A!!!!!



Backa!

A Dm-ben vettem, akciós is volt.

Kép
babancs
 
 


Köszi Babancs! Hülye vagyok, nekem a DM eszembe se jutott, csak a patikákra koncentráltam! :oops: :lol: Holnap hozatok apjukkal!

Lányok!
Semmi részletet nem tudtok? Annyira kíváncsi vagyok!
backa
 
 


Sziasztok!

Rambóka :D
Ez gyorsan ment!!!Gratulálok kicsi fiadhoz nagyon sok boldogságot és egészséget kivánok!



:D :D :D Rólunk:
Minden rendben van a kis álomszuszékkal....az egész Uh-t végig aludta,oldalt és hátal volt nekünk...egyszer kapálodzott egy kicsit mikor apa megsimizte a hasim,igy azt se tudjuk mi van a lába között! :)
Lényeg h szépen fejlődik és minden okés,dobogott a szivecskéje ezerrel!Másfél hét múlva megyünk a kórházi kötelező Uh-ra.....
Ma megkapta az első kombidresszét is..naon vagány! :lol:

szép estét Mindenkinek!
Vendég
 


Nahat, micsoda meglepi :lol:

Ramboka szivbol gratulalok!!! :lol: :lol: :lol:

Pedig milyen szepen leirtad a szulestervet :lol: ...

Ella, neked is gratula a uh-hoz. :lol:

Akkor most oromkodve bedolok az agyikoba :lol:....itt ma ejszaka zapor-zivatar volt, meg villamlas, ugyhogy alig aludtam...most akkor bepotolom.

Alice
alice27
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?