Új privát üzeneted érkezett!

Rambóka!

igen, igen ezekkel tisztába vagyok, arra majd most kérdezek, bár tudtommal lehet kérni EDA-t is , a kérdés, hogytámogatja e a szülőorvos...
A barném akit már említettem ő is a Mávban szült, ő is EDA nélkül oxitocinnal 6 óra alatt.

A csípőmre nem hivatkozhatok :? ,mert nem igen széles, és a gát hát ha kell vágják, úgy vagyok vele, kevesebb gyötrelmet a babának, jameg nekem is.
A szövődményektől a, mit olvastam most is meg tudtam , na attól tartok meg ez a gerinces tűs dolog az agybajom..., de lehet mikor ott leszek azt mondom csak döffje már :D

Nem vagy Nyúl!!

Egy barátném ez egy másik, neki 3 fia van, ne boszorka :D , szóval ő az uccsót EDA-val szülte meg és azt mondta,hogy bizony sokalta jobb volt neki... meg igen , mait mondasz az is, hogy ha gond van rögvest műthetnek, mikor másodpercek kellenek nagyon sokat számít. És ha kell, így császár ellenes sem vagyok csak magamtól , nem vágatok hasat csak ha kell!!!

De köszi és ezeket mind meg fogom kérdezni...

Norka!

Te miért nem azzal szültél?

mir
 
 


jaaa,

okr!

a csajszinak akit írtam, a kitolás 3-ból meg volt. Bár állítólag az a brutál...de ezt Norka biztos jobban tudja...
ez a lány mikor bementem hozzá megnézni őket azt, mondta:
Hát ki lehet bírni ha most kérdezik , 1 év múlva a következőt...

na én biztos nem ezt fogom mondani..... :)

Rambóka!

Beöntést azt külön kérek, nekem kell az az agyi feloldás fizikailag is, hogy tolhatok és nem jön semmi......
borotvát igen hallottam, ítt áll. nem teszik ha a nő nem kéri vagy akarja....
Nálam ilyen gond nincs, mivel egyébként is ..... :oops:

mir
 
 


bocsi itt a sok elütésért látom csak írok mint a gép...

mir
 
 

 
 

Nem pirul!! Én is szedettem, csak mióta terhes vagyok azóta nem, mert vhogy nem akartam a babát ilyesminek kitenni (fájdalom okozta adrenalinbomba!). Most tervezem az újabb akciót, csak előbb rövidre kéne vágni, de én már egy ideje nem látom :lol: , a párom meg mostanában nagyon későn jár haza! De talán ma elkapom :wink: !!!! Aztán irány a kozmi!!!!! Cél a gyanta!
Még az hiányozna, h. a sörtékkel is meg kelljen szenvednem a szülés után :twisted: !!!!!!
rambóka
 
 


http://www.origo.hu/noilapozo/eletmod/2 ... tml?pIdx=3

ha esetleg még nem olvastátok volna.
de itt már mindenki a szülésnél tart, úgyhogy be kell hozni a lemaradást :D
üdv mindenkinek
dimet
 
 


:D Rambóka!

Én ma voltam 10 év óta először kozminál...., mivel nem tudok már kicsavarodni, meg nem is látom. Idáig ezt én míveltem házilag jó is volt, de apa mondta akkor most ő.... hát inkábbne :D
na aztán mondtam a kozminak az egész lábam a nyakamig. érdekes pozitúrákat alkalmaztam hasonfekvés helyett :D

Hajrá!!!


Dimet!

Rambókát meg engem már nem érdekel a szülés, nekünk egy a lényeg simák legyünk :lol:

mir
 
 


Hát ugye a fontossági sorrend!!!! :lol: :lol: :lol:
rambóka
 
 


Sziasztok!

Okr!
Köszi kérdésed! :lol:
Amúgy nem volt semmi különös, és nem volt nagyon látványos sem, mert ez sima kórházi UH volt, meg tudod ilyenkor már nem sok minden látszik belőle, elég nagy.
Az arcát most is mutatták, de azt igazán 4D-n lehet szépen kivenni, amit viszont tökéletesen ki lehetett megint venni, de teljes valójában és premier plánban, az a puncija...ezt eddig MINDEN Uh-n totál telibe mutogatta, nem egy szégyenlős csajszi... :oops: 8)

Súlya megvan már jócskán 3 kilo felett, szép fejlett baba azt mondták.

Mir, beöntéssel én is így vagyok, tisztábbnak éreztem magam utána, és hát sok ismerősőm mesélte, aki nem kapott, hogy összefosta és sz@rta magát szülés közben, de szó szerint, (bocsi)arra nem vágyom, meg különben is nem is fáj a beöntés, nem is értem, miért idegenkednek tőle, miért állítják így be, jajj csak azt ne!

A másik a borotválás, azt sem értem, miért kell berzenkedni ellene, nem túl higiénikus ha a baba a hosszú szőrők között fetreng, nem is értem, ráadásul ma a legtöbb nő tényleg amúgy is leszedi ott is...
Én megsúgom, nekem azóta tűnt el az állandóan visszatérő gombás fertőzésem, amióta a maximum 3 mm mindenhol... :oops:

És nem hülyék az arabok sem, hogy ott minden nőnek esküvő napjától kötelező, azon az éghajlaton, és ugye a vallási előírásoknak itt jön ki, milyen gyakorlati alapjaik vannak.
rambóka én sem látom már, én is apára várok!! :lol: :lol:
De Domi mindig ébren van! :lol: Meg félünk is, ha apa csinálja nekem a fazont, mi lesz a befejező művelet... :oops: :roll: :lol:
nem akarok még szülni... :lol:

Na bocsi az eszmefuttatásért.

Hát EDA. Nekem az a szerencsém, hogy Domi olyan régen volt, hogy elfelejtettem minden rossz élményt, de arra emlékszem, megfogadtam a szülőágyon egy életre, hogy soha többet nem juttatom magam oda...az első szülés ilyen szempontból jobb, mert nem tudod mi vár rád.

Lehet a harmadiknál, pláne ha hamar jön, és nem lesz ennyi időm felejteni, nálam is az lesz a fő szempont kórházválasztásnál, hol adnak EDÁ-t. Mert a SZt. Imrében nem adnak senkinek.
Még több órás oxitocin infúzió mellé sem, ami tényleg emberkínzás.

Bár lehet én nem kaphatok, mert Dominál mikor bementünk a kórházba, hogy mégis mi van délben, (nem tudtam eldönteni, ezek már fájások vagy nem, tehát vígan táncikáltam melletük, csak rendszeresek voltak), a gép sem mutatott fájástevékenységet, de mikor megvizsgált szülésznő 3 ujjnyira nyitva voltam. Mire megborotvált, beöntött, már négy ujjnyi voltam, sima kis mensis görcsökkel, és asszem ilyenkor már nem adnak EDA-t. (két óra múlva meg is lett Domi, na de az a két óra az télleg brutál volt)

Azt mondják, alapból a szervezeted olyan fájásokat állít elő, amit el tudsz viselni, a véredben lévő természetes kábítószer és fájdalomcsillapító mértékéhez igazodva, az oxitocin pedig ugye nem így van beállítva.

Ja, csípőkérdés, mindkét nőgyógyi akihez jártam, állította több ezer szüléssel a háta mögött, hogy a vékonyabb nők könnyebben szülnek...szerintük is hülyeség a "jó széles csípő, sok gyereket fog könnyen szülni" régi parasztelmélet...(merthogy nálunk anyósom és sogórnőm szánakozva méregetett anno, mikor megboldogult lánykoromban 59 centis derekam és 90 centis csipőm volt, hogy nem tudok majd gyereket szülni... :twisted: )

ja, bocsi csajok hogy ennyit lafatyolok erről, de most az agyam 90%át ez a téma köti le... :shock: és ha már előhoztátok... 8)

Kép

Kép
rejo
 
 


Ezek szt én is embertelen módon szültem?! :shock: :D :oops:


Mir
Hát a férjem szt Ada is megvolt pár nyomásból,de nekem éveknek tűnt a dolog! :oops: Azt hittem belegebedek,és mégsem jön ki.
EDA -t biztosan nem kérek,mert akkor is ki kell nyomítani,ha nem fáj nagyon :? Na,sebaj,még 8 hónapom van kiagyalni vmit!
Lehet járok tornázni,és egyből kirepítem! :D :shock:

KAVICSKA ,REJO,ANDIKA,GABIKA,KINCS ,ÉS MINDEN TOPIKTÁRS AKI RÉGEN ÍRT ,HOL VAGYTOK????

KépKép

KépKép
okr
 
 


hello OKR! :lol: :lol:

én most írtam egy hosszút. :D

kavicska nincs netközelben, mert pesten van, asszem valami suliügy.

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo
Jó,hogy jelentkeztél!Pont egyszerre írtunk! :D

Nekem is azt mondta a szülésznő,hogy a vékony nők könnyebben szülnek :shock:
Mondjuk azt már mástól is hallottam,hogy oitocin nélkül egész más a szülés.Sokkal "emberibb"
Szuper,hogy minden rendeben volt UH-n!A punis írásot jót derültem :D :D
Ada pofiját én is csak sima kórházi UH-n láttam anno egy pillanatra,de már tuti volt,akkor is ,hogy tiszta apja! :D Johanna kire hasonlít szerintetek?



Hát kíváncsi leszek ki,hogyan éli majd meg a szülést! :!:
Remélem megosztjátok majd velünk!

KépKép

KépKép
okr
 
 


sZIASZTOK :)

Jelentem élek és virulok...csak vhogy nem volt kedvem irni,de olvasni olvastam rendesen!! :lol:
Babócám ma nagyon aktiv volt,még mindig nem erősen érzem,,de bögdösött,úszkált mint a halacska! :D Úgy imádom!

Védőnőm is telefonált,a hemoglobinom az alsó határnál van,vszinű vasat kell szednem...azon ne múljon! :?

Annyi mindent irtatok,és annyi mindent tudnék irni,,,de lusta vagyok! :oops:

Puszi
Vendég
 


Na megjöttem. Vizsga sikerült, a férjemnek is. Jó szarul voltam, olyan hányingerem volt...de a lényeg, hogy megvan.

Voltam nőgyógyásznál, megnézett UH-n. Most teljesen kétségbe vagyok esve..látta a petezsákot (6*3 mm tágulat???) a méhemben, de a jobb petefészkemben is van valami..azt írta a papírra, hogy jobb ovariumban felritkulás. Szerinte nem zárható ki a méhenkívüli terhesség sem. De hogy a rákba, ha a méhemben ott van a petezsák?? 10 nap múlva mennem kell megint, akkor már a kórházban néz meg. Addig vigyázni kell (?), ha panasz, azonnal kórház.
Szerintetek parázzak, vagy még annyira korai a terhesség, hogy nincs értelme izgulni???
Még vérvételre sem küldött el..

Kép
babancs
 
 


Ja és szerinte 1 visszamaradt tüsző is lehet akár a jobb petefészkemben. Ez jó, vagy nagyon rossz?

Kép
babancs
 
 


fúha... babancs... ezt én sem értem....

Mi az, hogy 6*3mm tágulat? (Nekem asszem 4mm volt 5 hetesen -elején asszem- a petezsák)... és mi az a felritkulás??? :(

Egyébként meg tényleg lehet egy visszamaradt tüsző... nálam is nézték, hogy van-e a PCO miatt de nálam (már) semmi PCO-ra utaló jelet nem láttak... de láthattak volna... csodálkoztak is...

Szurkolok nagyon, hogy csak valami banális butaság legyen ez és legközelebb már a szívverését is halljátok!!!
Vendég
 


A 6*3 mm a petezsák..csak a papírra írta, azt hogy tágulat..mert hogy még annyira korai terhesség. Elvileg ténylegesen holnap leszek még csak 3 hetes terhes...

Kép
babancs
 
 


Babancs, terhességnél kell lenni egy visszamaradt tüszőnek, igen. Úgy hívják, hogy sárgatest. :x :roll:

Gratula a vizsgádhoz!!
Vendég
 


Tuti, hogy nem lehetsz "öregebb"? (Vagy dupla peteérés?) Végülis olyan fura, hogy már a leges legelején annyira terhesnek érezted magad...
Vendég
 


egyébként ez így azért nem hangzik vészesen szerintem... csak tényleg túl korai lehet még a terhesség...
Vendég
 


babancs!

nagyon ügyi vagy, hogy levizsgáztál!!!

Szerintem ne izgulj, a petezsák mérete a korának megfelelő, te mennyire volt tapasztalt ez a doki?

ha nagyon izgulsz elmehetsz máshova is még egy UH-ra, esetleg egy fizetős helyre, ahol vérprofik néznek meg.

Győrffyt a Praxisból nagyon tudom ajánlani, mert nagyon meg tudja nyugtatni az embert, és problémás esetekre mindig adnak korán időpontot. De lehet hogy ilyen fiatal terhességet még nem tudnak megnézni azzal a géppel, kérdezdd meg őket telefonon.

Sztem nincs semmi gáz. valahogy úgy érzem. :lol: csak a doki volt béna. :?

Kép

Kép
rejo
 
 


Nem hiszem csakegy, mert a + ovulációs teszt előtt nem volt +. Meg a petefészek szuri, a hőmérő is az aug. 31.-et támasztja alá ovulációként.
De Norkának legyen igaza! Ő itt az ősanyánk, akinek mindig mindenben igaza van és legyen most is!!!!!! :D

Kép
babancs
 
 


babancs: Norkának lesz igaza :) Tutira :) Ő már profi úgyhogy tudja mit beszél :)

(hát ja... nem véletlenül szokták az 5,5 de inkább a 6. hetet javasolni az első UH-ra...)

Csak ne stresszeld magad!!! Az árt a babának!!!!! Most, hogy levizsgáztál/vizsgáztatok (gratula) élvezd a terhességed és pihenj sokat :) (dobd fel a lábad, nézz meg egy hiper-szuper vígjátékot, rendelj valami finom kaját és ünnepeljetek :) :) :) )
Vendég
 


huh..úgy néz ki holnap megyek dógozni és este 6ig leszek, hogy a franc enné meg...
Na bocs, nem akarok egész este a középpontban lenni, csak szükségem volt most Rátok.

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Olvasok ám, csak egész nap heverészek, lusta vagyok írni! :oops:
Meg itthon van két napja az uram is (tök jól jött ki, pont most), aztán elvagyunk. Most, hogy nem ajánlják a szerelmeskedést, kétóránként megkérdezi, hogy "még mindig nem lehet?" :lol: Jellemző!

Annyira kedvesek vagytok, hogy gondoltok rám!!! Nagyon köszi mindenkinek! :)

Babancs!
Mondtam én, hogy okos vagy! Nem akartad elhinni, és tessék! :)
Szerintem is minden tuti rendben van a babával! Úgy tudom, a méhenkívüli finoman szólva fájdalmas, nem lehet nem észre venni! És ahhoz már elég nagy a picikéd, hogy meggyötörne, ha rosszz helyen lenne!
Valószínűleg tényleg kicsit korai volt az uh. Ennyi. Jövő héten minden rendben lesz, talán már a szívecskéjét is hallani fogod! :)

Lányok!
Ezt a szülés-témát olyan nyugisan olvasgatom! Nagyon érdekes! Bezzeg, ha a helyetekben lennék! :shock: Rettentően fogok félni! Csak már ott tartanék! :roll:

Majd jövök még!
backa
 
 


Ja... itt egy kép a hasamról... szerintem ijesztő... (ha a 14. hét elején ilyen bazi nagy akkor mi lesz itt később?????)

(A felsőt direkt a fotózásra vettem fel... a második képről kiderül miért :)))))
Kép
Vendég
 


Csakegy!

Hihi..ez télleg szép nagy! Mi lesz amúgy? Kislány ugye?

Kép
babancs
 
 


sziasztik,

Babancs grtaula

... és semmi izgalom és még valami.. tessék megkérdezni a dokit mi tökömet ír fel a papírra, mondja el érthetően és nyugtasson vagy mondja, hogy mi a pálya. Én is ilyen voltam, de nem restellem megkérdezni, főleg, hogy sokat olvasok és meglepődöm ha új dolgok vannak és érdekel, mondja el.....

ezt most nagyon komolyan mondtam kérdezni és kérdezni...
nem vagy te hülye, hogy nem érted csípőből, lehet, hogy csak az ő hülye zsargonja, aztán más sem érti :lol:

Okr

miért nem kérsz EPD-t? ne értettem tisztán... ha ki kell nyomni és ne fáj az úgy csak jobb nem?...

Norka!

nálazok ahol szültél ott nem lehtett kérni EPD-t?

mir
 
 


Babancs

nem bántalak csak a helyedbe képzeltem magam és én is ki lennék... és egy dokinak kutyamacskahörcsög kötelesége.
Nem riogatni!

mir
 
 


Mir!

Ez a doki a PCO miatt is halálra paráztatott..azt mondta, ez súlyos és minél gyorsabban műteni kell :o
De mi a rákot csináljak, ha csak neki van itt a környéken UH-ja?
Meg végül is a PCO-t is csak ő vette észre..nem rossz orvos, de asszem ő a főorvos a kórházban és gondolom minden eshetőséget számításba vesz. De nekem télleg nem fáj semmim..a méhenkívüli meg iszonyatos görcsökkel jár úgytom.

Kép
babancs
 
 


csakegy


én is így voltam és most hogy vagyok

mir
 
 


Kép

mir
 
 


babancs: ja... meg minden más bajod is lenne... ráadásul ha jól tudom a méhenkívüli egyik jele lehet(!), hogy sokára lesz csak pozitív a terhességi teszt (tehát alacsonyabban emelkedig a Hcg szint)... a Tiéd meg szerintem marha korán pozitív lett!!! Szerintem az enyémnél is korábban...

A babád valszeg jól van... és légyszi keress másik orvost... nem lesz jó, ha egy ilyen ijesztgetős doki lesz a szülészed...

9 hónapig nem stresszelhet az ember!
Vendég
 


mir: szép pocak :)

De Te már a 23. hétben jársz... majdnem 10 hét van köztünk... ahhoz képest nekem bazi nagy a hasam ... pedig nekem kicsi hasamnak kellene lennie... (anyukámé is tök pici volt ...)

Én is tök pici vagyok... hogy fogok így dolgozni? Oda se fog férni a hasam az íróasztalhoz :)
Vendég
 


Bab,

igen jár azzal is, meg kivancsukva na! ez téves diagnózis

az 1 dokim engem is meg akart műteni...többet nem mentem , már berajzolta golyóstollal a hülye a hasamon hol fog metszegetni :D

mir
 
 


na és ez a nagy nekem , közben te neked még nagyobb, mindig az aktulis a hatalmas:-)))

mir
 
 


Hát... bevallom Rambóka hasa rémisztett meg teljesen... azóta is ha rémálmaim vannak, azzal álmodok... HATALMAS :twisted:
Vendég
 


Hát szép nagy hasatok van, kismamik. :shock: Nekem szokatlan, nekem kb. akkora volt, mint Almodonak. Meg is szívta Bogi, tök kis hasban nőtt 4 kg-osra szegényem, és most attól kötöttek az izmai féloldalt... :?

Mir! Az úgy volt (nem tudom, nem olvastál vissza a szülésem előzményéig? május tájt), hogy én EDA-val akartam szülni, és májusban közölte a dokim, hogy nem megy, mert onnantól az aneszteseknél volt valami létszámcsökkentés és nincs hozzá emberük, hogy a szülészet fele is rohangáljanak. Vagy ilyesmi. De alapból van ott EDA. Hát remélem, hogy 2 év múlvára ez újra működni fog, mert addigra lelket öntenek ebbe a rohadt eü-be, mert bár bizton állítom, hogy lehet anélkül is szülni, de azért mégse sétagalopp, ha most lehet könnyebben is, akkor minek? Hősködni? Egyszer voltam már hős, köszönöm szépen, másodjára meg leszek nyúl.

Babancs! Ez az a fajta doki lesz, mint ez a szerencsétlen fantasztikus nagy tudású Gyurikánk odaát a másik topikban, aki a sok magzatvízemre anno azt mondta, hogy vízfejű is lehet a gyerekem. Nem azt, hogy ez gyakori és semmi nincs mögötte, sőt valszeg a PCOS-sal függ össze, hanem hogy nyitott gerinc és vízfejű. No az ilyet el kell felejteni, mert az ember amúgy is parás. :shock:
Sőt én a petezsák képletedre azt mondom (mi az, hogy felritkulás?? megáll az eszem. ilyenkor ez már petezsák, különben hogy a francba tudta bemérni a nagyságát? oldalba széltébe), hogy valójában te 1-2 nappal idősebb babás lehetsz, mint amit a szalagod mutat. A petefészekben pedig a sárgatest van.
Vendég
 


Hehe mingyá felrakom a képet az én hasamról is. Az enyém nagyobb, mint Csakegyé és Miré..na jó, ez csak vicc volt. :lol:
Megnyugtattatok csajok! Igenis keresek majd egy pozitívabb dokit, de 10 nap múlva azért elmegyek hozzá Uh-ra..az úgyis ingyen lesz a kórházban. Meg hát ahogy a laparra rácáfoltam a terhességemmel, remélem a mostani hülye diagnózisára is rá fogok cáfolni egy kis szívhangocskával. :)

Kép
babancs
 
 


csak nehogy kitaláljon valami baromságot a következő alkalomra is... mert ezek az ijesztgetős fajták ki szoktak sajna :(

Szóval elefántbőr és egy másik szülész :)

Ja... és várom ám a képet!!!!!
Vendég
 


Norka!

Nem a petezsákra mondta, hogy felritkulás, hanem a petefészekre.
Na idézem szó szerint mit írt a papírra:

"uterus cavumában 6*3 mm-es tágulat (GS?), a jobb ovariumban felritkulás. Korai graviditas. (ez utóbbi a terhesség, ennek utánanéztem :) ).

Amúgy baromira szűkszavú a faszikám. Gyorsan megvizsgál, lepötyögi ezt a pár idegen kif-t, elkéri a 7ezret és csókolom. Még csak annyit se kérdezett, szedek-e valamilyen vitamint. Hát lehet, hogy okos vagyok..meg tájékozott..de nem kéne ilyesmiben segítenie? Azt mondta ez tuti terhesség, akkor meg mi a francot bizonytalankodik?

Kép
babancs
 
 


Babancs
Először is grat a vizsgához!Másodszor pedig ,ilyen kis terhességnél még nem írják rá a papírra,hogy petezsák.Nekem pl. az volt,hogy petezsák szerű képlet,és 3mm.Kb abban az időpontban voltam,mint Te is!
A petefészkedben pedig ott a sárgatest!Még jó! :!:
Szóval nyugodj meg!Ha egy hét múlva újra elmész,már látni fognak egy 10 mm-s petezsákot,tuti!

Most ennyi,mert szörnyű milyen hányingerem van! :x Közelebb helyezkedem a fürdőszobához!

U.I:Szupik a pocakok! :D :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Na, benézek egy kicsit, erre mit látok, Babancsot már megint pánikoltatják!!!!!!

Babancs!

Nyugi!!!! Az ott tuti a sárgatest!!!!!! A méhenkívüli ált. a peteVEZETŐBEN van és nem a peteFÉSZEK szövetében!!!!!!
(Vagy a hasüregben!) De ha nagyon izgulsz mindenképpen menj el másik UH-oshoz, több szem többet lát alapon!
Egyébként mindkettőtöknek gratulálok a vizsgához!!!! Van még?

Rejo!

Nekem már nem csinálnak UH-ot! :cry: :cry: :cry:
Pedig annyira hiányzik!!! :cry:
Ma már nem szedem a Mg-ot! Hát érzem is!!!
Érdekes, mert nem is a fájást érzem először, hanem előbb kissé lever a víz! De gondolom lesz ez még így se!!!! :shock:

Én a páromat már fegyverrel sem tudnám szexre kényszeríteni!!!! :lol: :lol: :lol: Úgyhogy attól nem tartok, h. nyírás közben letámad! :wink:


Csakegy!

Szerintem nem ijesztő! :lol: :lol: :lol:
Mellesleg mi van Buddha kezében? :oops:

Backa!

Hát aki elkapatja a párját..... :wink:
rambóka
 
 


Rambóka! Okr!

Köszi!

Rambóka még a büntetőjog hátravan..ha minden jól megy, azt 4 hónaposan még decemberben megcsinálom. Akik ma vizsgáztak büntetőből, mind kirúgták őket..vicc.

Okr!

Jobbulást! Pihenj sokat! Ez a fránya hányinger.

Csakegy!

Fotó nem lesz, mert még nem csináltattuk meg a fényképezőgépet. El kell vinni Pestre. Már úgy felmennék pestre csak úgy lógni szimplán...nem vizsgalázban égve.
Holnap ha marad időm meló mellett veszek magamnak egy-két dolgot. Nyakláncokat, pocaktakaró blúzokat..na meg sok-sok gyümölcsöt. Ma képzeld, csak 1 szem szilvát ettem anyósomnál. Itthon már nincsen semmi, kifogytunk mindenből. Asszem megrohamozok holnap egy zöldségest. Húst-hússal eszek..lehet, hogy fiú lesz? :wink:

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek, teljesen hulla vagyok, nem tudom mi van velem.
Húgit elvittem a dokimhoz, szerencsére uh alapján nem gáz a PCO-ja, majd 3. napi vérvételt is néz neki.
Nekem a 35. napon volt egy neg tesztem, 36. napon, azaz tegnap voltam uh-n. Szerintem úgy a 15-16. nap körnéykén lehetett peteérés, ha tényleg volt. Ezt látnia kellett volna uh-n, nem? Mindenesetre azt mondta, hogy szép vastag a méhnyálkahártya (erre kérdeztem, hogy ha nem lett volna peteérés, akkor nem vastagodna magától ennyire, erre azt mondta, hoyg azért akkor is rétegződik). Először akart vért vetetni, nézzenek HCG-t, de tudja, hogy nem igazán bírom, ezért mondta, hogy pénteken teszteljek, aztán hívjam. De ha lenne valami, azt már látnia kellett volna, nem?

Az a baj, hogy az összeszedett kérdéseim mindig csak akkor jutnak eszembe, amikor kijövök, na meg most a húgommal jobban el voltma foglalva.

Ja, kb három napja vannak mensi szerű hát nem görcs, csak úgy érzem, nagyon enyhe fájdalom. Ma is azt hittem meg fog jönni, de nem.
Ja, és uh után is volt egy kis enyhe nyomás, pedig ilyen sose szokott lenni.

Babancs!
Ez tök jó! Igazuk van a lányoknak, bár én nem igazán értek annyira ezekhez a dolgokhoz, mint mondjuk Norka, de egyelőre nem hiszem, hogy aggodalomra lenne ok. Mindenesetre egy másik orvos nem árt, az biztos.


Mindenkinek szép éjszakát!
Verus
verus81
 
 


Verus!

Nyugi! Még semmit nem kellet volna látnia!!!! Majd 3-4 hét múlva fog!!!!!

Mindig úgy menj dokihoz, h. összeírod a kérdéseidet! Még most szokj hozzá, mert az ember terhesen még szenilisebb!!!!!! :lol:
rambóka
 
 


csakegy, mir!

Szupik a pocakok!!! :lol: :lol:

Okr!
nekem Magne B6 és elevit TELJESEN elmúlasztotta a hányingert émelygést anno. ha kihagytam a vitaminokkal pár napot, azonnal támadott az inger. nem próbálod meg?
meg narancslé segített.

Okr!
Miko mész legközelebb Uh-ra? Én nem akarom, hogy a lányom az apjára hasonlítson, mert akkor olyan rusnya lesz mint anyósom és sógórnőm!!!! :shock: :shock:
Könyörgöm csak azt ne!!! :? :?
pasiba még elmegy a centi vastag szemöldök holdvilág képpel és baltával szabott vonásokkal, na de lányban??? És 120 kilo mindenki a családban!!! Nők is, férfiak is!! :shock:

Úgyhogy nem merek saccolgatni, kire hasomlít, csak csendben imádkozom...

Kép

Kép
rejo
 
 


Rambóka, egy utolsó pocakfotó??? :wink:

Én is tervezek még egyet, csak mindig más jön helyette...

Kép

Kép
rejo
 
 


egy golyó... de pont mintha a babát tartaná a kezében.... jó nagy pocakja lett a Buddhának... asszem ha a Buddha hasát simogatja az ember az szerencsét hoz... hát én megsimogattam....
Vendég
 


Sziasztok!
Babancs: GRATULA a vizsgához!

Jó ilyen szép formás-babás pocit látni a képeken:)
jó éjt!
dimet
 
 


Dimet!

Köszi!

Lefeküdtem aludni, de nem ment..így visszakapcsoltam a gépet. Nemtom, hogy lesz ebből meló? Képzelhetitek a lakás is milyen koszos..ablakot kéne pucolni, függönyöket mosni..valószínű szabit veszek ki péntekre. Ezek nem is ablakok, hanem ajtók..ilyen franciaerkélyek.
Azért még mindig foglalkoztat, mit láthatott a petefészkemben a doki. Azt mondta abban nincs petesejt, tehát embrió már nem lesz belőle. Nagyon szar ez a bizonytalanság. Azt mondta papírt ad, hogy ha hatalmas fájdalom törne rám, akkor azzal menjek majd be a kórházba..

Kép
babancs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?