Új privát üzeneted érkezett!

Virág! mostmárténylegreagáljaférjedről!!! :!:

Tünde!örülök, hogy minden rendben a kiscsajjal! :lol:
ingyireklám:
Kép angi komódja

Vera!
Szép esküvő! :D Tesód mennyire hasonlít rád? Mira már profi koszorúslány, mi? :lol: Az ikerfiúk direkt öltöztek ugyanabba?

Ágota? :?:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbara: köszi :P
Mikor jöttök már felénk?? :)

Sara: változó a szúnyoghelyzet, szerintem nincs több, mint máshol
Hogy áll az építkezés?

Most megint 3 napig egyedül vagyok, Peti Zamárdiban konyhát készít.
Ma anyuval kigazoltuk a kert első felét,holnap fogjuk a másikat.
Még szerencse, hogy csak kis vetemény van és a sziklakert.

Mivel ugye nincs gáz, az esti fürdetéshez a teavíz forralóval csináltam melegvizet. Eltartott egy darabig. :lol:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Barbara:
a legfontosabb: a képen nem a komódot kell nézni, hanem a cuki Angit!!! :)
Látom szereti a hordozóját!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 

 
 

Sziasztok!


Barbara!

A komód sem rossz,de az előtte ülő kishölgy nagyon édes :)
Húgommal szerintünk nem hasonlítunk(sokat néztük magunkat a tükörben egymás mellett állva :) ),vki azt mondja hasonlítunk vki azt h. nem.A szemünk formája talán ami egyezik.
A fiúk igen direkt öltöztek egyformán,mert ezt már régen megdumálták,meg azt is h. egyszerre nősülnek,de Zoli beelőzte :)
Míra kis szeleburdi,az igazi koszorúslányszerephez még kicsi :)

Tünde!

A 90napos fogyókúrát próbáltad?Én azt csináltam leadtam 10 kilót és még szopizott Míra is :) Mondjuk ő nagy cicibubus még mindig szopizik,követeli.
Vízforralás :( Már csak ma délután nem lesz gáz :)
Lányok hogy bírják a meleget?

Voltunk ma Ritáéknál,Kitti olyan mint LIli csak miniben :) Nagylányok eljátszadoztak,néha harc folyt a másiknál lévő játékért.

Ágota boltjában még én is voltam múltkor,csak beestem mert Robi is ott volt és munka után nem szeret sehol sem megállni hazafele jövet.Aranyos a bolt és tényleg nem drága.

Azt írtam assszem kiadtuk a lakást.hírdetjük is h. eladó.Eddig senki nem hívott h. megnézné.Erre tegnapelőtt egyik ingatlanos csörgött megmutatná a lakást(Murphy ) :) Most reménykedem a pár beleszeretett és megveszik :)


vera
viranka
 
 


Hali

Megvagyok, csak mostanaban a dolgozo nok eletet elem ugye...:) hu de kozhelyes....
Ma atreveztunk a skacokkal delelott Suranyba, a parom a heten lazasan dolgozik.:) Aztan meg nyaralunk egyet.

Barbi

Nagyon cuki a kiscsaj, de miert van ugy feloltoztetve? Vagy nem mostanaban keszult a foto?
Megjegyzem nagyon cuki bebizoknik vannak a boltban...:):):)

Vera

Hajra lakas!!!!MArmint hogy keljen el gyorsan ugye.:)

Virag

Tenyleg, mi van veletek? GAbor volt az ultrahangon? Milyen volt a lagzi szombaton? Biztosan szepek voltak a kiscsajok... Bori beadta a derekat vegul?

Tunde

Egyedul.:( Nagyon utalom, pedig sokat van benne reszem, megszokhattam volna mar....
Tegnap mi is forraloztunk.... ma delutan megoldottam rovid uton, mivel a felfujhato pancsijukba is melegitettem vizet, mikor meguntak es ki akartak jonni gyorsan leszappanoztam oket...:)

A bolt megyeget, de latszik hogy nyar van es sokan nyaralnak. Azert szerencsere minden nap van eladas, hol tobb, hol kevesebb. Felturboztam a zoknikeszletet es vettem egy rakas plussallatot is, a picurkatol a nagy Malackaig es Tigrisig...:)
Gyertek kedves vevok! :) Igaz, a jovo heten nem en leszek a boltban, de akkor is lehet vasarolni.:)

na puszi

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


[quote="saara"]S írta:saaraziasztok :D !

Ilyenkor mi a szunyog helyzet a nevelekben??? Jo rég nem jartunk arra és kicsit izgulok, hogy felfalnak minket, ha majd ott lakunk....

Sara



szia! már hiányoltunk :D
szerintem idén jobb mint tavaly (előtte még nem itt laktunk).
emlékeztek, hogy tavaly már délben haraptak a szúnyogok?!?! :twisted:
s a tavalyi nyár vége iszonyatos volt! de ugye akkor még újpesten is szenvedtek miatta!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Köszönjük a dicséreteket!

Tünde! Most ebben a meleg időben nem megy a babakocsizás. :? no meg angi sem nagy rajongója. Max az utcában tudom eltologatni egyszer le és föl, majd futás haza szopizni, mert szomjas. Inkább nem vállalom be a sírást, hanem itthon megyünk ki korán vagy késő du a kertbe. :) Éljen a kertes ház! :lol:
Hajrá, le a gazokkal! :P Jöhettek hozzánk is! :wink:

Vízforralók: nálunk egyenlőre bojler van, de ugye pont az áramszünetkor akartunk volna fürdeni. :lol: Hi-hi

Vera! S tesóddal természetre? :?:
Hajrá lakáseladás! :D

Ágota! Akkor épp hüvibb volt... egyébként hajlamos vagyok a túlöltöztetésre. :oops:
Mi ma is terveztük a beugrást, de oltás után már inkább az otthon nyugalmára vágytunk.

Saara! Egyébként hogy vagytok?

Ma megvolt a kéthósoltás... ugye, én rendkívül el vagyok kényeztetve Angi által, aki csak nagyon ritkán és csak pár másodpercig hallottam eddig sírni. szegénykém egy percig üvöltött, s úgy befeszítette a testét, hogy alig bírtam magamhoz öleleni. egyébként hála teljesen, olyan mint máskor. föl voltunk készülve homeósan.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Vera: Köszi a tippet, kipróbálom, mert tényleg nagyon zavar ez a túlsúly és nemcsak a kinézet miatt, hanem nehezebben megy minden.

Barbara: szegény kis Angi, de ezen is túl kell esni. Bettina az oltások után mindig hamar megnyugodott.
Nálunk kb. 3 hónapos korig volt babakocsi utálat, azóta nagyon szereti, fél perc alatt elalszik benne ha álmos.
Kész vagyunk a teljes kerttel, egyedül a faház/tárolót kell kitakarítani majd ha nem lesz már ilyen meleg.

Nyuszika: jó nyaralást Nektek! Merre mentek?

Én mániákusan rendezem át állandóan a lakást, szinte havonta megunom és újra rendezem, szerintetek beteg vagyok?? :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Szépek a babak és az esküvöi képek is! Nem tudtam mindent visszaolvasni, de majd probalom potolni. A draga fiacskam egyre kevesebbet alszik nappal sajnos... Ezért elnézést, ha nem nagyon reagalok a hozzaszolasokhoz...

Kôszi az érdeklödést, aranyosak vagytok :D!
Kicsit eltüntem, elég sokat vagyunk vidéken a jo kis hüvös hazikonkban, de ott NAGYON lassu az internet vagy nem is müködik, igy csak akkor hasznalom, ha nagyon muszaj különben megöszülnék hamar :lol:!
Most nem vagyok valami csucsformaban, 2 hétig egyedül voltam Vincével a telkünkön.... Mit mondjak, kicsit besokaltam és elfaradtam :( . Remélem hamar összeszedem magam és ujra a régi mama leszek!

Tünde, elég jol halad az épitkezés, de azért van még mit tenni. Most a masodik szint falait huzzak fel. Mar uuuugy varom, hogy kész legyen, de az még odébb van kicsit....

Jaaj itt 30 fok van a lakasban, egésznap csak ragadunk és ragadunk :(. Fura, szülés elött jobban birtam a höséget. Lehet azért, mert akkor többet mozdultam ki :D. Mostmar baboval kevésbé lehet, nem akarom, hogy elolvadjon szegény!

Na megyek, sziasztok!
saara
 
 


Ja és Tünde, szerintem nem vagy beteg. A hugom is ilyen!
Gyere at hozzank, at akarjuk rendezni a lakast mar ezer éve, de mindig talalunk vmi fontosabbat :D!
saara
 
 


Sziasztok! Bocs,hogy eltűntem :oops:

Gábor jobban van, dolgozik, de azért a végére jár a dolgoknak. Elment egy 3d-s hasi uh-ra (az 5.-et ő szüli???) :lol:
Szóval jó tudni, hogy már a betegségeket is meg lehet ezzel nézetni.
Még vizsgálják. De legalább nincs rosszul.

Most nincs is agyam írni...

Összejöhetnénk megint valamikor, jöhettek ide :wink:

Mamaklub lesz most pénteken?

Tünde!!! Lehet, hogy fel is hívlak, de a Dévény tornás hölgy telefonszáma, és az ár :oops: érdekelne. Azt hiszem, hogy Botinak is a kezével van gond, nem nagy, de ha lehet segíteni...

Virág
virágocska
 
 


Mi újság csajok? Túl nagy a meleg?? :lol:

Virág: hívj nyugodtan!! egyébként egy kezelés 2000,-
Bettina előtte még a fejét sem tudta tartani, mostmeg forog.
Kell még neki kezelés mert a bal kezével nem fog és néha remeg a fejecskéje.

4 napig Balcsin voltunk, a csajok is nagyon élvezték, Bettina szinte egész nap evett-aludt. Ott könnyebb volt elviselni a hőséget.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Hajas Laci mit szólna ehhez a séróhoz?? :lol:

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde! Bettina napszemüvege nagyon cool. Dorina sérója nagyon szuper!!! :P Petinek kell a jó kondi 4csajhoz, mi?
Örülök, hogy Bettina ilyen szépen javul! :lol:
én azt szerettem volna kérdezni tornaügyben, hogy mikortól lehet vinni a babát? nálunk nincs semmi gond, de egy szakembertől is jó ezt hallani. :)

mindenki nyaral? mi nem megyünk idén sehova, de nem bánom :P egyenlőre jobban esik az itthon biztonsága :D

hogy én milyen beszari benyomást kelthetek... :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


mától midi-k vagyunk :D
gödibarbi
 
 


Sziasztok

MEgjottunk a Vargesztesrol a nyaralasbol. Sajna. Meg maradtunk volna egy kicsit... az ido szuper volt, vegig 30 fok felett. Talan kicsit sok is, meg jo, hogy olyan hazat bereltunk, amiben volt teraszos fedett medence, mert a strandon nem lehetett volna megmaradni, meg nem is mertem volna levinni a gyerekeket. Igy akkor csobbantunk, amikor akartunk, aztan kis napozas a teraszon, aztan csobbanas es igy tovabb.... A batyamekkal voltunk, 3 gyerekukkel, meg anyuval. Szoval 5 gyerek 5 felnott. Majd teszek fel kepeket.Nagyon elveztek a kicsik a tarsasagot is, meg volt meg jacuzzi , meg szauna is a hazban. A villaparkhoz van meg fedett elmenyfurdo is, oda is lementunk nehanyszor. Aztan este meg bowling, biliard, ami belefer.

Virag

Orulok, hogy Gabor jobban van. Remeljuk csak virus volt tenyleg.

Barbi

Midi.:)

megyek mert lefoztem egy valag kajat jovo hetre es ledaraltam egy csomo barackot...hulla faradt vagyok

jo ejt

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Barbara: bármikortól lehet menni a gyógytornászhoz, csak nagyon elfoglalt, úgyhogy nehéz időpontot egyeztetni vele.
Szerintem azért még nyugodtan várhatsz 4-6 hónapos koráig, főleg ha mindent rendben találsz :)

Nyuszika: nagyon jól hangzik ez a hely!! Várom a képeket!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Tünde!
Csúcs fotók! Szupi kis csapat!!!
Közben kaptam egy telszámot, meg már időpontot is :lol: csütörtökön megyünk. Hubikné, oda jártok ti is?
Persze azért felhívhatnálak :oops: Mariannról tudsz? Gáborhoz hasonló tünetek (többieknek mondom: 3 hetes baba mellett! Gondoljatok rá, hogy jobban legyen!!!)

Barbara: még Boti is midi :lol: Sebaj, soká lesz baba, ha már (remélem) utolsó.

Ágota: még olvasni is jólesett a beszámolót, szinte éreztem a csobbanást! Kicsit zsúfolt a hetem, de megpróbálok benézni valamikor hozzád.

Átjönnétek valamikor jövő héten?

Virág
virágocska
 
 


Mármint aug 2,3 vagy 4 közül valamelyik napra gondoltam.
virágocska
 
 


Sziasztok!

Barbara!

Tegnap gondolkodtam a midin :) Mire rájöttem :)
Nem is vagy beszari,majd jövőre bepótoljátok a nyaralást Angi is fogja élvezni akkor már :)

Ágota!

Gondolom még pár hetet maradtatok volna :)
Biztos jó volt,de mennék én is most vmi jó medencébe :) Míráé kicsi sajna :)

Tünde!

Nagyon jók a képek:)Dorina nagyon vagány a szemüvegben:)És aza kép mikor kitárja a kezét csúcs :)nekem az nagyon tetszik :)
Bettinának h. tetszett a nagy víz? Jó hosszú haja van :) Szerintem Hajas vágna neki egy divat előtti frizurát neki(barátnőm mondta mindig ezt,hajas szalonba dolgozik)
Kicsit szarul voltam egész nap szédelegtem és este megmértem a vérnyomimat a pulzusom kicsit sok volt :( Ilyen még nem volt,de mára már semmi bajom nincs :)

Virág!
Gondolok Mariannra így ismeretlenül is :( NAgyon rossz lehet most neki :(
Gábornál mindent rendben találtak uh-on?
Balának bejött svédországi munka,egyik kisfőnök ki akarta túrni,mert szerinte flegma :( A másik meg megvédte :)
Reméljük azért sokáig megmarad ez a munkája :)
Majd aug. végén Míra szülinapja előtt jönnke megint haza :)
Csajszi már várja tegnap is emlegette h. Balázzsal fog aludni :)

AUG 4-ÉN AZ ADY KLUBBAN LESZ BABA-MAMA KLUB találkoztunk rendelőben egyik védőnővel és ő mondta asszem az anyatej világnapja lesz ?

Gyöngyiékkel mi van?Régen írt :(

rakok én is pár képet :)
Kép
Kép
Kép

vera
viranka
 
 


Vera: irigylem a bilizős képet:)
Dorina egyszerűen nem hajlandó sem bilire sem wc-re ülni:(
Már minden módszert próbáltem, de nem akarom erőltetni, biztos nem érett rá, vagy a kistesó miatt...
Pedig már 3 hónap múlva 3 éves lesz!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde!

Ha nincs rajta pelus akkor pisil?Mert Míra azt nagyon utálta ha lepisilte magát és szerintem ezért ül rá a bilire,wc-re :)

Ma voltunk BArbaráéknál és nagyon jó volt :) Angi olyan de olyan nyugodt baba,Míra teljesen otthon érezte magát :)

Barbara bocs a rendetlenségért amit csinált a kisasszony :)
(közben álmában röhög Míra :) )
Köszönjük a vendéglátást :)

Vera
viranka
 
 


HAliho

Virag

Ha keszultok a boltba irjal elobb, legalabb egy sms-t, mert nem mindig en vagyok ott. Pl most sem.:) Holnap delelott meg aruert megyek.
Szivesen atmegyunk egyik nap a jovo heten...mondjuk csutortok?

Tunde

Nyugi, van meg ideje a szobatisztasagra, Emike is 2.5 es 3 eves kora kozt lett az. Pedig neha beprobalkoztam. Meg nyaron sem ment, mert nem volt hajlando levenni a pelust.:) Most Dannyvel is probalkozok, elmult 2 ugye, es mar neha belepisilt a wc-be, ugy latrom tudja szabalyozni, csak meg nem szol. Meg kicsit meg jatek neki, mert egy szines letran maszik fel ra es fogantyus ulokeje van.,:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


tettem fel nehany kepet a nyaralasrol az album vegebe, a 4. oldalra:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=4047

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota! Nagyon jól hangzik a nyaralásotok! :P Én is szinte éreztem a pancsizást. Megnéztem a képeket. Danny tiszta apja!!! Azok a rákok nagyon bejönnek! Ilyet még nem is láttam, bár nem voltam az elmúlt pár évben vízközelben sokat, szóval nem ismerem az aquadivatot!

Vera! Örülök, hogy itt voltatok!!! :P Mira nagyon édes csaj! :lol:

Tünde! Tőlem még a biliügylet nagyon messze van, de mindenkitől azt olvasom, hogy a legjobb ha nem erőlteted! Vera tippje ellenben ígéretesnek hangzik. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!
Ágota: jövő hét csüt. jó! Ha másnak is van kedve, jöhettek!

Pontosítás kedden vagy szerdán, ok?

Bori sem volt hajlandó 3 éves koráig bilizni, aztán kb 1 hét alatt lett szobatiszta nappalra, de az éjszaka még mindig nem stabil.
Marci viszont "soha-soha nem akaj máj pejust" :lol: Így aztán sokat takarítok, de azért alakul a dolog :?
virágocska
 
 


Vera, Virág, Barbara:
Dorinát egyáltalán nem zavarja, ha csurog a lábán a pisi. Sőt, a múltkor a kertben kis kakigombócokat "gyártott"
Nekem meg nem volt gusztusom egész nap ezeket takarítani, úgyhogy visszakapta a pellust. naponta többször bilire ültetem, ha neki is van kedve, de csak néha megy bele pisi. Olyan mintha még nem érezné ha kell neki.
Na majd várok még.

Virág: nekünk van kedvünk menni :) délelőtt 10-kor?

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


vera: mi igyekszünk elmenni jövő hét pénteken az Ady-ba.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Virag

Oksi.:)

Ady baba-mama klub:
mi is megyunk!

VAlszeg nagy adag akarat is kell amugy a szobatisztasaghoz, mert Emi ahogy irtam 2.5 eves kora utan volt hajlando egyaltalan probalkozni, de akkor nem viccelek, 10 nap alatt ejjelre-nappalra az lett....

Jelentem csinalok egy kis nyari vasart a cipoboltban. Most mindenhol ez a meno.:) Nehany cucc 20% kedvezmennyel... NAAAAA??????:):):)
AMugy mar van nehany oszi cipo is es a jovo hettol hetente hozok arut.

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Sziasztok!

Sajna Virágékhoz nem tudunk menni mert elutazunk Pécsre :)Pénteken már itthon vagyunk elméletileg semmi nem jön közbe és megyünk klubba :)


vera
viranka
 
 


Sziasztok!
Sajnálom, de nekem közbejött valami. Nem megy a csütörtök, illetve, ha igen, akkor az csak egy késő délutáni tali lehet fél 5-5 körül. Az nektek milyen lenne?
Ágota és Tünde jelzett, más is jött volna?
Lányok, ha ez a késő du is jó, akkor szívesen látlak!

Én nem merem a pénteket bevállalni 4+1 gyerekkel.

Virág
virágocska
 
 


Virág! 4+1? :?: lemaradtam? vagy apjuk a +1?
:lol:


Anginál az elmúlt két napban szinte egész nap dumál (hangutánzókat) és eszméletlen mennyit röhög. :D Annyira édes. :P Ma egyszer álmában is röhögött :lol: zabálnivaló :P :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!
Lemondtam a talit, és a barátnőm mégsem jön :( Két szék közt...
Ágota, Tünde, ha még van kedvetek... itthon leszünk, lehet csak úgy átugrani is. Vagy más is jöhet.
Ha egyáltalán idenéztek addig...

Barbara, a +1 egy 8 éves kislány, akire vigyázok :lol:

A péntek amiatt se jó, mert megyünk Botival tornára!!! Tegnap is kellett volna, de defektet kaptam. Ja, azóta sem kelt el a kocsim.

V
virágocska
 
 


Virág: csak most tudtam megnézni a netet, mert egy kósza villám széttrafálta a gép hálózati kártyáját. meg tönkrement a dvd :(
akkor erről most lecsúsztunk :(

Barbara: hihetetlen fejlett babád van! biztos cuki lehet :D
Bettina most már rendesen forgolódik és hason próbál kúszni, de olyan édes, mert úgy csinálja, hogy a nagy pocakja a talajon és a 4 végtagjával "mellúszik", aztán körülnéz, hogy mennyit haladt (persze semmit) :lol:

Mi jövő hét szombattól megyünk nyaralni Balatonra, remélem visszajön kicsit a napocska, bár a 40 fok nem hiányzik.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Virág! áhá!
Hogy haladtok a tornán?

Tünde! húúúúúú! végleg tönkrementek a dolgok vagy javíthatók? ez hülye kérdés? :oops:
köszi a dícséretet!
Bettina nagyon édes lehet, ahogy "mellúszik"! :lol:

Angéla annyira belejön néha a gügyögésbe, hogy elfelejt levegőt venni, s a legtöbb dumájának csuklás a vége :lol:

hol vagy kismacimama?!?!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT BETTINA!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Barbi, Tunde

Olyan jo mikor irtok a picikrol ,ilyenkor akarok meg egyet...:)Meg visszajonnek az emlekek az enyimekrol....
Emlexem Emike mikor olyan Angi forma baba volt, a sikoltozast imadta, Zugloban laktunk egy kis tarsashazban a masodikon, es mar a lepcsohazajtoban lehetett hallani a sikonyalasat...:) Meg van egy video rola, amiben egy bagollyal babozunk neki es annyira rohog, hogy alig bir levegot venni.

Virag

Majd gyere a penzert a ruhak araert...:)Jok lettek Emire.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Barbara: köszi a köszöntést!

Csak a gép hálózati kártyája füstölt el, de már kicseréltük (különben nem lennék itt :D )

Nyuszika: mi is épp ezt beszéltük a férjemmel, hogy ha Bettina is nagyobb lesz, akkor soha többet nem lesz nálunk kisbaba.
De majd az unokák!!! :)

Többiek?????

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Anginak könnyezik a szeme, s nagyon csipásan ébredt. :cry: Megkamilláztam, de már tegnap is ilyen volt. :cry: :cry:
Holnap megyünk oltásra. :cry: :cry: :cry: múltkor sem volt ugyan semmi, csak egy nagy sírás a rendelőben. végülis az a fontos, hogy utána ne legyen rossz :D azért bebiztosítom ez alkalommal is homeoval. :lol:

Tünde! végülis jó, hogy több baj nem lett :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


sziasztok!

Ma az állatkertbe 140 ft a belépő ha még van kedvetek és időben odaértek akkor menjetek ki :)Mi már nem megyünk mert nagyon későn érnénk be pestre :( Inkább az Arc plakátkiállítást lessük meg :)

most futok tovább

vera
viranka
 
 


Vera! Az ARC-ot mi is megnézzük minden évben! :lol: szerintem idén fog először kimaradni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Haho csajok!

Mi van, mi ez a pangas?

Virag megjottetek mar a nyaralasbol?

Holnap nagy bevasarlo korutra megyek, feltoltom az oszi cipokeszletet, meg a zoknikat es betarazok harisnyabol is....

AMugy tobbnyire delelott en vagyok a boltban, delutan meg anyu.
A gyerkocok mar nagyjabol megszoktak, hogy folyton jovok-megyek.:)
Muszaj vagyok nehany szosszenetet ide is beirni gyermekeimtol:

Vacsora kozben Emi egyszer csak megszolal:
"ANya, ha majd meghalsz, nagyon fogsz hianyozni nekem..."

Danny gyanusan vizsgalja a muffin tetejen a rasult kocka csokit:
"ANya, mi ez a csunya?"

Danny meglatja az altalam eldugott csoros itatot a konyhaszekrenyben:
"Ott az en butykosom, de en maj nagyfiju vagyok..."

pusza

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Ágota! pont harisnyát kajtatunk!!! :lol:

írjatok sűrűbben gyerekbeszólásokat! én úúúúúúgy imádom!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk. Mosok, pakolok 1 hétig :D Virág
virágocska
 
 


Nyuszika :lol: :lol:


Dorina beszólásai (ami most eszembe jut):

Kánikula, az asztalon a ventillátor:
"anya, az asztalon van a bentillátor, az udvaron meg a kintillátor?"

Fürdetem, először hideg a víz, aztán túl meleg:
"jajjj, jéghideg a víz....most meg jégmeleg..."

Életében először kap édességet:
"anya, ez olyan nagyon ízű..."

Patrícia beteg volt és hányt:
"nézd anya! a Patrícia kiöntötte a pocakját"

Próbálgattuk, hogy melyik betűket nem mondja tisztán, a V betűnél jártunk, mondtuk neki, hogy mondja: VONAT:
kis gondolkodás után megszólalt:"...mozdony.."

Engem Pribusz Tündének hívnak, odajött hozzám:
" anya, ha megpuszillak, akkor te Pripuszi Tünde leszel"

Kinézte magának Parícia egyik csillogós táskáját, Patri mondta neki: "na jól van odaadom neked örökbe", mire Dorina:
"ne örökbe add, hanem a kezembe..."

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde! :lol: :lol: :lol:


Ágota! bébiharisnyát is hoztál?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Tunde

Nagggyon jooooo!!!!:):):)
Allati jo dumakat mond a csaj! Kepzeld, nalunk mar ketten nyomjak!

Danny szokta mondani mindenre: "Ez olyan szinu, anya!"
(nem ismeri meg fel a legtobb szint)

Barbi

Persze hogy hoztam bebiharisnyat is!!!:)

Danny elso angol mondatai:
"Daddy, me eat it all" = apa, megettem mindet!

"Daddy me pee toilet" = apa, a wc-be pisiltem...

Virag

Ne man hogy egy hetig mosol!!!!:):):)

Nem talizunk valamikor???? Mi lenne, ha most nalunk lenne? Szavazzatok idopontra es akkor beszervezek valakit a boltba.:)

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


senki nem dob be semmit, akkor majd én próbálkozom :D 31.e?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
gödibarbi
 
 


Sziasztok!


Mírám mostanában mondta :)

csöngettek és szólt a nagyapjának :

Papa gyere jöttek cserepet venni :)

ma reggel így keltett :

vera,verus kelj fel csinálj apának forró kávét :)

amúgy végre csend,béke nyugalom van minálunk :)
múlt héten csinálták a konyhát,előszobát új járólap került le,közben kint felrakták a ház aljára a köveket,itt nyaralt unokatesóm és nagynéném,tegnap megünnepeltük Míra szülinapját.
közben Robi meglepte magát eyg csoda negatív scannerrel és azt is tanítgatja nekem h. lehet vele dolgozni :) Most költöztetjük vissza a konyhába a dolgokat mert sok minden még a garázsban,fészer alatt van.De már látjuk a végét :)

Barbara

a 31-e messze van még :)

Tünde!

Milyen időtök volt?Hol nyaraltatok?

vera

KépKép
viranka
 
 


Sziasztok!

Szeptember 6-tól újra indul a zenebölcsi a művházban. Bővebbeket a mellékelt plakátról megtudhattok, az időpontja minden szerdán 9-től lesz, utána baba-mama klub.
Cili
1156157476.37.doc

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?