Új privát üzeneted érkezett!

Zita remélem később profitál a korai angol tanulásból :D :D :D
Tök édi egyszál pelusban, ahogy koncentrál!

Na jó, megnyugodtam, h tudományos alapon is hisztis a kiscsajom.Kéne többet strapálnom magam az asztrológiával.

Fanni szép lábai: anyósomnak is vékony hosszú lábai vannak, meg a sógornőmnek, sőt a férjemnek is szép lábai vannak, úgyhogy jól sikerült örökölnie:)

Márti, én is próbáltam már a nyakamban hozni Fannit, de kegyetlen fárasztó.Levéltépkedést mi is bevetettük már:)
Egyébként az elmúlt két hét alatt tök sokat hízott Fanni, tegnap lemértük itthon: 7900 gr volt.
Mondjuk mostanában minden evés után ebédre megeszik két őszibarackot, de csak úgy ha villával szétnyomom és kézzel etetem-eteti magát.
Plusz ugye az éjszakai szopik...

Padlizsánkrémet mi is imádjuk, lehet, h hétvégén csinálok is.

Ayse, üdv itt:)
Én először a Lili néven gondolkodtam, de anyósomnak nem tetszett, mert van egy Lilla nevű ismerőse, akit nem annyira kedvel és rögtön ő jutott volna az eszébe:(

De majd ha a második is kislány lesz..............

KépKép
tibicsoki75
 
 


Nekem is nagyon tetszik a Lili, de az már nem, hogy Lily, meg a Lilly sem. Annak idején amikor még úgy tudtuk, hogy lányunk lesz (18. héten az első dokim azt mondta, hogy lány, majd váltottam, és 3 nap múlva másik doki mondta, hogy 100%, hogy fiú) ezt kitárgyaltuk apával, a Lili-t úgy olvasnák az angolul beszélők, hogy Láilái.

Az unokatesómat Fanninak hívják, és John az elején mindig megjegyezte, hogy hogy lehet valakinek Funny a neve, de aztán megszokta.

Akartunk Jacknek egy magyar nevet is, de nem nagyon találtunk, mert ami nekem tetszett annak az angol kiejtése nem volt jó, apának meg hülye nevek tetszettek. Pl.: Aladár
Jack Aladár Murphy :shock: - szörnyű!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Egyébként én már akartam kérdezni, hogy nincs-e egy második magyar neve is Jacknek?
De hát ez az Aladár tényleg elég durván hangzik. :lol: :shock:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

 
 

A Lili nekem is tetszik, de nálunk szóba se jöhetett: én hajlamos vagyok a hadarásra, és olyankor nem tudom rendesen kimondani. :lol: :lol: :lol:
Manka, Nálatok mi volt a lánynév? Mintha írtál volna olyat, hogy John-nak vmi nagyon tetszett...
Nálunk a fiúnév a Zalán volt, de most még nem is beszéltünk erről, csak a Julcsiról. Anyukám meg forgatta a szemét, hogy Ő egy normális Júliát se ismer. :cry: :lol: :lol:

Jaj, olyan finom rakott kelt csinálok! Nem hagyományosan készítem, én hús helyett gombapörit teszek a középre, és fokhagymás kefirrel locsolom le, így megy a sütőbe. Nemsokára készen lesz.

Ja, Zita már tök régóta "tud angolul": régen sokat mondta, hogy Yeee, yeee, yeeee :lol: :lol: :lol:

Pár napja mondja, hogy papa, és Apára, szóval tudatos a dolog. Olyan kis édesen mondja, nagyon magas-vékony herélt hangon, és a 2. áá-t még magasabban, elnyújtva: pápáááá
Vendég
 


Végül lett Jacknek magyar neve is, én nem nagyon ragaszkodtam hozzá, de az íreknél mindenkinek van "middle name"-je, úgyhogy az én anyai nagyapám után akit nagyon-nagyon szerettem, István lett. Szóval Jack István Murphy, azaz Murphy Jack István. Mindenesetre jobb mint az Aladár :D .

Johnnak a Réka tetszik a lánynevek közül, szép ősmagyar név, állítólag patakot jelent, úgyhogy én is ki tudnék vele békülni. Először Tiszának akarta hívni a lányunkat... Tisza Murphy... hmmmm.

Tünde, nálatok megvannak már a nevek?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


De béna vagyok, most látom a Julcsit, meg a Zalánt, még délután olvastam, azóta meg jól elfelejtettem :oops: .

Többiek, nálatok milyen fiú ill. lánynév van a tarsolyotokban?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, a Zalán Zitánál volt, most még nem tudom/tudjuk.
Vendég
 


Igen, Manka.... Funny :D
Tudjátok a sógorom amerikai(Bart), és ő is valahogy úgy van vele mint John.
Bart szülei meg Kentucky államban egy kis vidéki városban laknak és mikor itt voltak tavaszzal az apukája egyfolytában Fonninak hívta a kislányt.
Tesómék pedig egy régi magyar nevet választottak middle name-nek a kisfúk így lett Achilles Vencel Glenn.


Fiúnév nálunk a Tamás volt.Persze az apjának nem tetszett mert ő is az, viszont használható ötlete az nem volt.
Még a Nimród is jól ment volna a vezetéknevünkhöz.De ettől aztán pláne kiborult volna a család nagy része, pedig leginkább a mi döntésünk volt a névválasztás.

Mi a 25.héttől tudtuk 100%-ra, h kislány lesz.

Manka, miért váltottatok dokit-ha szabad kérdeznem?

KépKép
tibicsoki75
 
 


TAVASSZAL, BOCSÁNAT

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, a régi dokim a Jánosban volt, de én csak a magánrendelőjébe jártam, évente egyszer. Aztán amikor terhes lettem, mivel a magánban nem volt ultrahang, a Jánosba kellett menni hozzá. Mindig rengetegen voltak, nagyüzemben ment a dolog, soha nem emlékezett rám, sőt egyszer-kétszer még türelmetlenül is szólt hozzám. Körbekérdezgettem a családban és az ismerősök között, a nagynéném a Söfiben szült (ami a Bakáts téren van, egy köpésre a házunktól), és átmentem az ő orvosához.

A mostani nőgyógyászom a legjobb ultrahangos Magyarországon, "Röntgenszemű Ferenczi Doktorként" emlegetik, nagyon tapasztalt, de régimódi orvos. Szerintem a második gyerkőcöt is nála fogom szülni, ha még praktizál, mert már nem mai gyerek, én meg szeretnék még egy jót aludni mielőtt bevállaljuk a tesót :D .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!
Ma buliztunk Bendegúzzal együtt, Laciéknak volt céges főzőcske, nagyon élvezte a gyerkőc, kézről kézre járt, és jó későn értünk haza, csak tízkor aludt el.
Csináltam egy jó kis túrós sütit, a világ legegyszerűbb sütije, csak bele kell szórni a tepsibe a hozzávalókat (persze a megfelelő sorrendben :wink: ), se keverni, se gyúrni nem kell, félóra alatt kész, és tökfincsi. A neve nem valami kultúrált, mi Összevisszab@szott-túrósnak hívjuk (bocsánat) :oops: . A konyha persze szaunává változott, hogy ment a sütő, de megérte elpusztították a sütit mindegy szemig.

Nekünk lánynévben először a Katica volt, mert Anyu még az elején megálmodta hogy volt egy unokája akit Bodor Katicának hívtak. Ezért aztán én sokáig biztosra vettem hogy lányunk lesz. Aztán a 3Ds UHon egyértelműen látszott a fütyi. :lol: A Bendegúz név valahogy nagy hirtelen jött, és mindkettőnknek nagyon tetszett, igaz a nagyszülők először ágáltak ellene, így lett végül Péter Bendegúz, de már mindenki csak Bendegúznak hívja. :) Nekem még a Márton is tetszett egyébként.
Most ha kislány lenne a Kistesó, azért elgondolkoznék még a neveken. Lehet hogy kis Márti lenne. De még nem gondolkozom. :lol:

Na, megyek beesek az ágyikóba.
Jóéjt!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tibicsoki!

Köszönöm az üdvözlést!

A Lili név nekem is tetszik :lol: :lol:

ayse
 
 


Bocsi, hogy bepofátlankodom!

Márti,
Megírnád, hogy mit és milyen sorrendben kell a tepsibe beb@szkurálni, meg esetleg az arányokat is??? Igazán hálás lennék érte!!! Imádom a túrós sütiket! :D

Köszi előre is!

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 


Bab!
Itt a recept. Nagyon primitív. :)

25 deka lisztet, 20 deka porcukrot, 1 csomag sütőport
összekeverek. Egy 5 dkg margarinnal kikent tepsibe a felét
beleszórom. Rámorzsolok 50 deka (két csomag) túrót, 1
tejfölt rápötyögtetek, 2 csomag vaníliás cukorral, 1 citrom
reszelt héjával meghintem, mehet bele rumos mazsola is. A
maradék lisztet rászórom, rámorzsolok még 5 deka margarint.
Végül rálocsolgatok 2 dl tejben felvert 2 tojást nagyjából egyenletesen elosztva. Közepes tűznél, kb. 30-40 perc alatt kicsit pirosra sütöm.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
Köszi szépen! Jól hangzik, majd mindenképpen kipróbálom! :)

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 


Sziasztok!
Tegnap nem fejeztem be tulajdonképpen a neveket, fáradt voltam, és a felét elflejetettem amit írni akartam.

Ha ketteske is kisfiú lenne, lehet hogy neki is B betűs nevet adnánk, mondjuk Barnabás, mert szerintem annyira jól hangzik hogy Bodor Bendegúz és Barnabás.
Kislánynévből nekem tetszik még a Sára, de leginkább Sacinak becézve persze
És nagyon tetszik a Dorka, de egyrészt elég hülyén hangzana, hogy Bodor Dorka, (Bodorka :lol: ), másrészt a férjem szüleinél a kutyát is Dorkának hívják. Mert labrador, így lett először labradorka, abból meg Dorka. Szóval sajnos ezt a nevet ejteni kell. :(

Bendegúz ma kakaó nélkül is nagyon élénk volt, és alig akart elaludni, de végülis sikerült. Úgyhogy lehet hogy az is benne van a pakliban, hogy most lassan már változnak ők is, és talán kevesebb alvás is elég neki. Csak az a baj, hogy nekem ezek voltak a nyugis óráim, amikor mindent meg tudtam csinálni itthon, meg még ide is bőven volt időm írni. Úgyhogy azért remélem most is meglesz a másfél óra alvászat. :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Lánynevek közül nekünk is a Saci tetszik. Ágoston is az lett volna. Sajna a tesómék lecsaptak rá, és 3 héten belül meg is születik pici Saci. Úgyhogy, ha Ágostonnak huga lesz majd gondolkodhatunk a lány és a fiú neveken is. Fiúnavek közül tetszik a Vince, Vencel, Levente, Márton. De a baráti társaságban vannak ilyen nevek.

Padlizsánkrémhez végül én is kedvet kaptam, és csináltam is. Nagyon fincsi lett. Jó fokhagymás.

Márti!
A sütidet én is ki fogom próbálni.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Tünde!
Lehet, hogy már írtad, csak nem emlékszem rá, elújságoltátok már valakinek Kistesót?
Mindig megcsodálom Zitát, hogy milyen vagány a napszemüvegben. Nagyon jól áll neki!

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Márti, kicsit mi is szenvedünk az alvással. Most úgy van, hogy Zita felkel 8 körül, 1/2 12 ebéd, és utána alszik kb 3-1/4 4-ig. De este már elég nyűgi, de igyekszünk elszórakoztatni legalább 1/4 8-ig, aztán kaja, fürdés, tápi. Tele hassal kicsit jobb a kedve alvás előtt, és a kádban sincs gond, de a törölközéshez nagyon érdekes játék kell, hogy bömbizzen.
Mentettem én is a sütit, de várok vele a hűvösebb napokra. Én is szeretem a túrósat, nekem van egy tuti gyümölcsös túrótorta receptem:
7,5dkg vajat+7,5dkg cukrot+1ek vancukrot+2db tojást kikeverünk, hozzákeverünk 15dkg lisztben elkevert 1 tasak sütőport, csipet sót, 4 ek tejet. Ezt gyümtorta formában megsütjük, nagyon finom lesz!

Ha kíhült, rátasszük a masszát.

massza: 2dl tejszínt keményre felverünk, 12,5dkg túrót, 5ek cukrot hozzákeverünk óvatosan. Tetejére bmilyen gyümölcsöt tehetünk, eperrel nagyon tuti!
Hamar megvan.
Vendég
 


Réka, persze, már tudja mindenki.
Vendég
 


Tünde!
Hát Bendegúz tegnapelőtt amikor nem aludt délután, csak fél 12-fél 2ig délben, este fél 9kor aludt el, és egész jól bírta, nem is értettem, hogyhogy nem dőlt ki hamarabb. Ő ugye kicsit később szokott ebédelni 1 után, mert tízóraizik is, és addig tuti nem bírná ki alvás nélkül.

Én nem is tudom anno hogy bírtam ki, de a munkahelyemen tényleg nem szóltam senkinek kb. a 10. hétig amikor Bendegúzt vártam. Tök ki voltak akadva, hogy ennyire magamban bírtam tartani. Így utólag már én sem értem.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, én kb a 6. héten szóltam Zitánál a munkahelyen, de kicsit muszáj is volt. A véradóban elég sok vér van, :lol: :lol: meg -40 fokos kamrába bemenni elég szar nem terhesen is, plusz a kiszállásos véradásokon a sok pakolás, dög nehéz ládák cipelése, a franc se kívánta.
Te nem veszélyes helyen dolgoztál ilyen szempontból?
Vendég
 


Bekukkoltam Zitára, minden okés-e az alvással, aztán 2 percig vinnyogtam. A patkány nem bírt a lábszagát! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép

Már akartam kérdezni: nincs kisgyerekes ismerősötök? Mi eddig csak pár játékot vettünk Zitának, mert örököltünk a tesóméktól, és most a barátnőmtől is hoztam el bébijétákokat. Mind a ketten jól jártunk, Ő örült, hogy megszabadult, és én is, hogy nem kellett megvenni, és persze Zita is.
Vendég
 


Tünde!
Zita alvás naggyon jóóóó!!! Mi az a félig csíkos izéke, amibe az egyik kezét beledugja? Szegény patkány, hogy menekül. :lol: :lol:

Hát én próbáltam minél több melót az asszisztensekre átruházni, és a teratogén cuccokat elkerülni messzire. Biztos gondolták, milyen lusta dög lettem. :lol: De amúgy is sok papírmunkám volt, úgyhogy nem volt feltűnő. Az volt nekik fura, hogy nem kívántam reggel a kávét, meg hogy egyzserre csak nem jártam kosarazni. Előtte párszor estem nagyokat, és féltem, nehogy történjen valami ilyen baleset. Meg fiúk-lányok együtt játszottunk, és néha volt kisebb ütközésem nálam kétszerakkora fiúkkal, ami szintén nem lett volna túl szerencsés. :roll:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Mi a 12. hétig nem mondtuk senkinek. Utólag tök hülyeség. Mert ha valami baj történt volna, a szűk családnak úgyis elmondtuk volna. Amúgy nagyon nehezen bírtam ki. Én úgy örültem, és nem oszthattam meg az örömöm másokkal (csak a férjemmel, aki pedig nagyon nehezen beszél a nem kézzel fogható dolgokról).

Zita alvása nagyon jó! Ágoston is ilyesmiket szokott produkálni. Mostanában úgy szoktam altatni, hogy sír, nyafog 5 percet, utána bemegyek hozzá és 2 perc alatt elalszik. Persze van, hogy nem megy ilyen gyorsan. De tegnap kb. 2 perc nyafi után csönd volt. Azt hittem játszik. Mikor bementem 10 perc múlva aludt. Jó lenne, ha így menne mindig.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Alvókutyus, csak a feje éppen nem látszik. :lol: :lol:
Vendég
 


Tünde, nagyon vicces, ahogy a patkány megpróbálja kirágni magát a kiságyból :lol: :lol: .

Mi csak a 16. héten mondtuk el a családnak, mert én személyesen akartam (már nem is értem miért), és addig nem találkoztunk. A vicc az volt benne, hogy a szüleim nem is tőlem tudták meg, hanem a fogorvosomtól, akivel ugye közölni kellett a kezelés előtt. Az apukám akkor váltott fogorvost, és amikor rám hivatkozva bejelentkezett, akkor az asszisztens mondta, hogy, "ja persze, az ön lánya az aki a negyedik hónapban van :roll: :x :shock: :twisted: :oops:.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, de ciki.... nem haragudtak meg a Szüleid, hogy nem mondtátok meg? Én Anyukámnak és a tesómnak egyből mondtam, olyan boldog voltam.
Vendég
 


Manka!
Jézusom, hogy bírtad ki, még Anyukádnak se mondtad el a telefonban? Én nekik nagyon hamar, nem emlékszem pontosan, de gyakorlatilag amikor megcsináltam a tesztet, utána hamar. Mondjuk Apu szülész, úgyhogy tulajdonképpen egészen addig ő volt úgymond az orvosom is, nem is voltam sosem másnál, úgyhogy egyértelmű volt, hogy rögtön elmondom nekik. Aztán persze mivel ő nyugdíjas, UHra már máshoz jártam, de tök jó volt mert ő is mindig bejött velem, persze hogy, majd az első unokáját nem nézi meg méhen belül árgus szemekkel! :lol:

Azért az jó lehetett, Apukádnak biztos jól leesett az álla. :D

Húú, ez a meleg valami iszonyat, jó lesz ha hétvégén már elhúz a francba innen, kibírhatatlan a lakásban.
Most elmegyünk anyóshoz, ha Bendegúz felébred, mert 5kor csak kidőlt. Addig is jó, amíg a kocsiban ülünk, ott legalább van légkondi.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, és Apukád szokott megvizsgálni? :roll:
Itt lehűlt, na nem nagyon, volt szélvihar és eső is.
Vendég
 


Nem haragudtak meg, még mostanában is jót mulatunk rajta, mindig cukkolnak, hogy vajon a következő nagy hírt kitől tudják majd meg, a fodrásztól,vagy a postástól :lol: :lol: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Nálunk a védőnő a hírvivő. A lépcsőházban van egy csaj, aug-ban fog szülni. Még sosem beszéltünk egymással, erre a múltkor mondja, hogy hallja, jön a 2. baba. Én csak bámultam, mint szürke szamár a ködben, pörgettem nagamban, hogy kitől hallhatta, bár nem volt titok. Aztán mondta, hogy a védőnő mondta...
Vendég
 


Lányok, én ma hamar lefekszem, hulla vagyok, egész nap
Kép Kép Kép
csillog-villog a lakás.

Jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Nagyon tetszett a fogorvosos sztori!!!

A munkahelyemen én csak a 15. héten szóltam, mivel addig nem látszott rajtam. Az előzmények miatt nem akartam hamarabb, hogyha mégis baj van, ne veszítsem el legalább a munkámat (határozott idejű szerződésem volt).

Anyukámat egyből beavattam, a többieknek emilt küldtem azzal a szöveggel, hogy van egy jó hírünk.... és egy UH képet Andrisról.

Régebben mintha lett volna egy topik azzal a címmel, hogy hogyan mondtam el.

Az egyik lány a párjának úgy mondta el, hogy a pocakjára rajzolt egy babaarcot és addig ügyeskedett, amíg az fölhúzta a pólóját! :D

ayse
 
 


Én elég hamar elmondtam a főnökomnek, h gyereket várunk, bár sokan tanácsolták, h várjak vele.
De egyrészt a főnököm olyan gondolkodás nélkül "azonnal ki kell rúgni" típus, másrészt meg a kiadóban pakolászni, létrázni , könyveket cipelni stb.. is kellett néha.
Úgyhogy miután megvolt az első uh, 6 hetesen, másnap reggel bementem és rögtön szóltam és meg is lettem dícsérve, h milyen rendes vagyok:)


Este megyünk kerti partira anyósomékhoz, szülinap , névnap miegymás ünneplés lesz, úgyhogy majd holnap jövök képekkel.

Jaj, Fanni tegnap ról mára végre átaludta az éjszakát.Tudom, h két hét rosszul alvás semmi, Jackéhez képest, de azért örültem nagyon.

Ezt pedig Zitának is Kép küldjük:
Fanni és Cini(így hívjuk, nagyon fatáziadúsan a patkit) kidőlt.

Ja és nem altatom ám hálóingben, csak tegnap elaludt a kocsiban és nem ébredt fel, míg felértem vele a lakásba, így le sem vettem róla a ruhát.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, boldog névnapot kívánunk!!!

Kép

Fanni nagyon édes, ahogy kidőlt! Ahogy nézem, talán egyforma színt választottunk a gyerekszoba falára?
Vendég
 


Áááááh, de hülye vagyok!!!

Timi, boldog [size=24]szülinapot kívánunk!!!![/size]

Kép Kép
Vendég
 


Hmmm...

Kép

Timi, boldog szülinapot kívánunk!

Kép
Vendég
 


Timi, mi is BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK! Kép
A 20. ugye :wink: ?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Apa épített egy tornyot Jacknek, és próbálta rávenni, hogy hagyja abba a nacija madzagjának a rágcsálását, inkább játsszon vele. Jack vetett egy pillantást a toronyra, közölte, hogy "GAGYI", és folytatta a rágcsálást :lol: :lol: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csináltam Zitának olyan játékot, amit Nálatok láttam: üres 1/2 l-es palackba tettem ezt-azt, hogy zörögjön. Zita már akkor sírva fakadt, amikor rakosgattam a fémeket a palackba. Végül kézbe vette, és zokogott, közben csúnyán nézett rám. Szerencsére találtam neki másik üreset, most azzal a kezében magyaráz Apának.
Vendég
 


Tünde, Zita biztosan úgy gondolta, hogy tönkretetted a palackját.

Timi, Fincs mindig a hátán alszik? Jack vagy az oldalán, vagy a hasán.

Ma Jack egy kicsit jobban evett, remélem visszatér az étvágya.

Fél szemmel nézem a Viasat3-mat, szörnyű, egy szuperizmos ukrán kisfiúról szól ("Kis Hercules" és "A világ legerősebb gyereke"), az anya 6 hós korában kezdte el nyújtani az izmait, a kishúgának pedig 2 hós korától. A kissrác tartja el a családot, porokat eszik, és edz éjjel-nappal.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Jujj, ezt olvasni is szörnyű, még jó, hogy apa mást néz.
És nem büntetik meg az anyukát? A gyerek "szívesen" csinálja??
Képzeld, később megint vhogy a zörgös palack került Zita kezébe, és a kis makikám úúúgy sírt megint. Szegény, mi meg annyira nevettünk apával, de persze megkapta gyorsan az üres palackot. :lol: :lol:
Vendég
 


Tünde, dehogy büntetik!!! A gyerek most 12 éves, és ő lesz a "Tini Tarzan" az új Disney produkcióban :? .

Szegény Zita, tüntessétek el azt a csúnya-rossz csörgős palackot!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!
Mi ma Állatkerteztünk, Bendegúz igen élvezte, de majdnem annyira megcsodálta a többi nézelődőt, mint a tevét, vagy az elefántot. :lol: Meg főztünk is utána, és jól belakmároztunk, viszont jól elfáradtunk, úgyhogy most megyek aludni. De holnap jönnek a fotók! Ha lesz időm, mert valószínűleg horgászni megyünk, ha az időjárá is úgy akarja :)

Timi!
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!!

Jóéjszakát!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Köszönöm szépen lányok mindenkinek!
Igen, a 13.-ik volt, úgy tette rá apósom a tortára a gyertyákat, majd fel is teszem a képet :D :D :D
Fanni egész jól bírta a sok embert, kézről kézre járt.Azért hazafelé végig balhézta az utat. Fürdött, evett, letettem, 5 perc alvás után frissen és kipihenten ébredt és még egy jó fél órát bulizott, úgy ahogy Zita szokta.Ki érti ezt?

Tünde, a szoba színe, narancsos, a bordőr alatt tiszta narancs, felette sárga és az alsó narancs színnel van összepacsmagolva.
Igazából a függönyhöz lett a szín választva, mert azt ajiba kaptuk.Viszont olvastam, h a narancs szín nem igazán való gyerekszobába, de ez engem nem érdekel.Nem olyan erős szín, és jóformán csak alszik ott.


Miniherkules nagyon gáz!!!!!!!!!!!!!!!!!meg a drága jó édes anyja is!

Fanni mindig másképp alszik, talán hason szokott a legtöbbet.Oldalán kezdi az alvást, majd forog egész éjjel.
Tegnap éjféltől ötig óránként sírt fel, szerencsére elég volt a cumi meg a patki farka.

Kíváncsi vagyok , h fog tetszeni Bendegúznak a horgászás!
Ja és a süti receptek feltétele pompás ötlet volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
tibicsoki75
 
 


egy családi kép:
Kép

Fancs a nagynénje kezében:
Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Na, gyorsan amíg Bendegúz alusz, a tegnapi képek.
Először is pihenten ébredtünk, aztán killerkedtünk egy jót, aztán ismét angyalarcúan.

Kép Kép Kép

Állatkertben a zsiráfnál:

Kép Kép

A tevét csodálva:

Kép

Mit is nézzünk még meg?

Kép

Most már semmit...

Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Megint nem apróztam el a képfelrakást.. :lol:

Timi!
Aranyosak a szülinapi képek! Meg ahogy Fanni kidőlt, nagyon cuki, Laci azt mondja erre, "lőtt kutya pózban". :lol:

Délután megyünk horgászni, remélem Bendegúz kellő áhitattal lesi majd az apját, és nem fog nagyon akciózni. :)

Tünde!
Mentetek végül strandolni?

Manka!
Bendegúz hason és oldalt alszik, a tegnapi babakocsiban kidőlés nagyon ritka mutatvány nála, és nem is tud így sokat aludni, max félórát.

Szép vasárnapot Nektek!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, elindultam a konyhába a túrós sütidet megépíteni!!!!!!!!!!!!

Lehet, h beledobálok cserkót vagy meggyet, de csak az egyik felére próbaképp. Majd lefotózom :D

KépKép
tibicsoki75
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?