Új privát üzeneted érkezett!

Fincsi is milyen kis gombócka, neki is jó kis "sörhasa" van :D .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Hahó Lányok!

Manka, de kár, hogy nem Győrben laktok, befértetek volna a kocsiba! :wink: :lol:

Én is megállapítottam, hogy FincsiFanni milyen jó kis husibaba!

Olyan jó volt Balcsizni! Zita tökre élvezte a füdést, vettünk neki ilyen lábkilógatós úszógumit, lenyalogatta róla a vizet... remélem nem lesz baja. A gyerekektől most is el volt ájulva, hangosan kacagott nekik.
Kapott egy kis sült halat, ízlett neki, és most evett először barackot üveg nélkül. :lol: :lol:
Ja, és még aludt is 1 órácskát, olyan kis tündibündi volt.

Néha azt gondolom, zita nem szeret nálunk. Itt éppen apa kivette a fürdőkádból kb 20 perc pancsi után:
Kép
Vendég
 


Igen, elég husos a képeken, talán életben nem annyira, bár mivel én mindig látom, nem tűnik fel.
Sörhasát imádom.


Tegnap én is adtam először Fanninak rendes őszibarackot, jól meg is fosatta.Az üvegestől is lazább volt mindig a széklete, de ettől még jobban.Már kezdtem aggódni, de szerencsére semmi baja.
Este kivittük még anyósékhoz, ők a XVIII.kerületben laknak és jót pancsolt 7-8 között. Úgy lefáradt, h hazafelé nyugodtan és csendben ült az ölemben-igen itt, mert nem volt hajlandó a gyerekülésben ülni.Tudom, h hiba, de rosszabb ha 20 percig üvölt.Kivettem és odabújt hozzám miközben énekeltük Rod Stewarttal a Sailinget :D
Ja és este még megkínáltam görögdinnyével, de nem ízlett neki, csak széttrancsírozta és ledobálta a pokrócra.

Na megyek reggelizni, zuhanyozni stb...


Ki mit csinál ebben a melegben?
Mikor mentek nyaralni?

KépKép
tibicsoki75
 
 

 
 

Timi, mi a lakásban hűsölünk. :(

Úgy sajnálom, hogy itt nincs semmi természetes víz, mert akkor már itthon se lennénk. Vagyis a Mosoni-Duna holt ágában lehet fürdeni, de az ált. elég koszos, én nem megyek bele. Strand-strandokat meg nem nagyon szeretem.
Mi aug. elején megyünk 1 hétre Balatonőszödre, és szept. elején 1 hétre Horvátországba.

Mártin kívül adott már vmelyikőtök gluténtartalmút a gyerekének? Ezen filózok egy ideje, hogy adjak-e vagy ne.
Vendég
 


Tegnap Zita lesütőtöközte az alvókutyusát. Basszus, nem tudom kicsempészni, hogy kimossam. :cry: :lol:
Vendég
 


Tünde, én adtam: Hippes kekszet és Hippes teljes kiörlésű gabonás gyümölcsöt.Nem tudom, h ettől lettek-e két hete a kiütései vagy a kekszben lévő tejportól vagy csak a melegtől.............Mindenesetre most nem kap gluténest csak rizses gyümit és gluténmentes tésztát. Majd következő hónapban próbálkozom újra és akkor fel fogom írni, h lássam attól lettek-e a pöttyök a Maszat Pannikámon.

Az alvókutyus szerintem hamar megszárad ha ki tudod teríteni a napra mondjuk ha Zita játszik napközben.
Én mindig reggel mosom ki a patkányát, néha irtózatos szaga van-csakúgy mint az igazi csatorna patkányoknak.Napközbeni alvásnál a zsiráf helyettesíti.

Ma a teraszon pancsoltunk a kiskádban-jól el is fáradt és most alszik.A szobájában jelenleg 31.7 fok van.Röhej.

Jacknek is jó dolga van a baró kis medencéjében.Elégedett fejet vág a képen.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Most csak ennyire van erőm :roll: , holnap jövök érdemben.
http://s52.photobucket.com/albums/g24/m ... 411MPG.flv

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Helló Lányok!

Ma voltam nődokinál, minden okés, 2 hét múlva már 12 hetes uh-ra megyek. :)
Aztán képzeljétek, mi történt: tolatok ki a parkolóból, aztán bumm, belementem egy Mazdába, risztó vijjogott ezerrel. Kicsit vártam, nem jött senki. Hívom apát, hogy ilyenkor mi van, de le volt némítva szokás szerint, így nem értem el. Barátnőm mondta, hogy hagyjak nevet, telszámot a kocsiján. Így is tettem.
Este csörög a telóm, hát ki hívott? Na ki? A dokim. :lol: :lol: :lol:
Basszus, volt egy ilyen hátsó gondolatom, hogy remélem nem az Ő kocsija.
Végülis annyira picit karcoltam meg, hogy úgy kellett a telón elmondani, hol keresse a nyomot. De tök rendes volt (amúgy is az), kedves, és azt mondta, hogy ezzel nem törődik, alig látszik, és amúgy is éppen cseréli le.
De azért aaannyira ééégőőőő volt!

Ma du. strandoltunk, élveztük mind a ketten.

Manka, nagyon aranyos Jack tánc közben, behalok Tőle, komolyan!

Márti, jól eltűntél! Biztos eleged van már a sok vízből, nem? :wink: :lol:
Vendég
 


Na mi ez a pangás?????
Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

Tegnap hírtelen felindulásból lejöttem Jackkel a szüleimhez, a hőség elviselhetetlenné vált a lakásban.
Itt sokkal jobb, Jack is jobban aludt, és ma reggel felfedeztem, hogy kint van a két lapátfoga fölül. Szörnyű, ahogy csikorgatja őket, áll a szőr a hátamon.

Tünde, jó kis sztori :lol: , lényeg, hogy jófej a dokid. Hú, már mindjárt 12hetes ultrahang... de izgi. Szerintem kiscsaj lesz újra. Gondolkodtatok már a neveken?

A Kismamás táblázatban az van, hogy 8-9hónaptól lehet kiflivéget adni a babuknak. Cleo, a te védőnőd mit mond, ő elég értelmesnek tűnik az elmondottak alapján.

Andi, Barbi, Sildike, remélem jól sikerült a tali.

Többiek, hol hűsöltök?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, de jó lehet Nektek családi házban! VonatoztaTOK, VAGY VALAKI LEVITT KOCSIVAL? (hüle capslock)
Akkor egyelőre Jack túl van a nehezén, legalábbis nálunk a lapátfogak voltak rázósak és fájdalmasak.
Vendég
 


Manka, a szomszéd védőnénid mit mond a gluténről?
Vendég
 


Tünde, szerintem ez jó előjel a szüléssel kapcsolatban. Ugyan nem tudom, h miért de ez jutott eszembe mikor olvastam a sztorid :D

Egyébként mikor Fannival terhes voltem én közöltem a dokimmal, h nem akarok szűz jegyű gyereket, hanem mérleget.Erre közölte, h az nagy baj, mert ő szűz jegyű............ez azért elég égő volt, nem?

Mi ma délelött stradon voltunk, utána hatalmas alvás(3 óra), majd séta és este babaúszás.Szombaton lesz az utolsó uszi, utána nyári szünet.
Most épp próbál elaludni.
Tegnap este 10 kor le kellett vinni Fincsikét anyuval sétálni, mert szakadt róla a víz, aludni nem akart.Két kör séta után már elég bambán nézett és mikor feljöttünk simán elaludt.De akkor is volt vagy 31 fok a szobákban.

Valaki használja közületek fogamzásgátlóként a Mirenát?Ha igen, mi a tapasztalat?

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, hát ez elég ciki lehetett! :lol: :lol: Én úgy voltam a szűzzel, hogy ha már az lesz, legalább lány legyen, de én se vagyok oda értük, elég hisztisek és sértődékenyek a szűz csajok. Amúgy sajnos eleve van egy kis előítéletem a szüzekkel kapcsolatban. Erre életem párja mi? Na mi? Hát szűz... és még a marsa és a merkurja is ott áll együttállásban. Mindegy, el tudom fogadni, csak néha ne magyarázna meg mindent... :lol: :lol: :twisted:
Fanni mikor született? óra/perc???,
Sajnos Mirena ügyben nem vagyok kompetens. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Timi, most már tuti nem felejt el a dokim. Éééés, megszereztem a mobilszámát, ugyanis Ő nem adja meg a kismamáinak, ha szükséges, behívják a kórházba.
Vendég
 


Halihó!

Tényleg jól eltűntem, bevallom mióta itt vagyunk Keszthelyen már egyszer gyorsan beléptem, olvastam kicsit, de írni nem volt időm..ez a vidéki-balatoni élet igen sűrű. :lol:
Esténként meg meccset néztem Apuval, és utána kidőltem.

Tünde!
Jó fej lehet a dokid!
Tényleg milyen jegyű lesz a Kistesó? Vagy írtad már?


A Balcsi annyira meleeeeg, fuuuujj, mint a pisi, egyáltalán nem frissíti már fel az embert..és mennyi a szúnyog...és hogy éget a nap.. :wink: :lol:

Viccet félretéve, nagyon jó, hogy lejöttünk, itt elviselhető azért a kánikula, és Bendegúz imádja a Balatont, nagyokat pancsoltunk, imádja ha úsztatjuk, tempózik a lábával, kis vizicsibe. Meg a nagyikat is imádja, igen jó barátok lettek, tőlem elkéretőzik hozzájuk, és olyan jókat nevetgélnek együtt.
Mondjuk ma cseresznyét magoztunk lekvárnak, úgyhogy azért nem ám csak hawai van :D, de legalább segítettem kicsit Anyunak.
Ja, és Bendegúznak is kibújt a bal első fölső metszőfoga, és azt hiszem a másik is hamarosan kijön. Azért ő megszenved ezekkel.

Manka!
Pihenjetek jót Jackkel! Gratula a fogakhoz! :)

Most nem nagyon tudok mindenre reagálni, mert elég álmos vagyok hogy rendesen visszaolvassak, inkább húzok aludni.
De Timi és Fanni, Réka és Ágoston Nektek is pusz!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, örömmel olvasom, hogy nem fenékig tejfel a balatoni élet. :D:D:D
Szóval, de jó Nektek, meddig maradtok? Bendegúz már jó csoki?
Vendég
 


Tünde!
Hát vannak megpróbáltatások... :lol:

Bendegúzt szegényt 40 es napkencével kenem ha kimegyünk, úgyhogy egyenlőre fehércsoki :lol: , viszont az én hátam már gyenge tejcsoki. :D De az idén én is óvatosabb vagyok a nappal, úgyhogy étcsoki fokozat várhatóan nem lesz.
Úgy néz ki hétvégén jön az enyhülés, és jön apa is, és hazavisz minket. Aztán két vagy három hét múlva lejövünk egy hónapra.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Helló!

Itt már enyhülés van, eső, szürkület, és kellemes hűvös! Aannyira jó!
Éjjel Zita bulizott, biztos melege volt neki is. Átvittem magam mellé, de hát nem lehet tőle aludni, trappolt 4kézláb az ágyon, hanyatt fekve a kát lábát derékszögből ütötte az ágyhoz, élvezte, ahogy rugózik alatta minden. Alattunk tuti azt hitték, maratoni menetet nyomunk apával... :oops: :lol: :lol:
Aztán visszavittem a helyére, és aludtunk reggelig.
Annyira jó idő van, hogy már nagyjából elpakolásztam, és éppen gyümilevest főzök. Még a mosógépbe kéne bepakolnom.

Márti, én is 40-el kentem Zitát, de már nem olyan Hófehérke, kicsit barnult.
Vendég
 


Szőrnyűűűű éjszakánk volt sok sírással, és nem lehetett vigasztalni semmivel. Már 5 fogú, szerintem a 6. is jön. A 8. után lesz egy kis szünet ugye?

Márti, jó, hogy te is megvagy, én is grat Bendegúzfoghoz.

Gyümileves... nyaminyamm.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, nálunk 8 fog van, és Zita mostanában sírdogál éjszakánként... Lehet, hogy hiányzik neki a szenvedés? :oops: :roll: :shock: :lol:
Asszem most van egy kis pihi, de néha ömlik a nyál a szájából.
Képzeljétek, ma együtt ebédeltünk sütőben sült pulykamellet mellette sült újkrumplival. A krumplit kicsit összetörtem villával, a husiból meg pici darabokat kapott. Nyelte, mint kacsa a nokedlit. És úúúgy tud csámcsogni, ahogy nyitott szájjal rágja a kaját, tök édi. Persze ez egyáltalán nem zavar, sőt, zene füleimnek. Bezzeg, ha apa csinálná... :wink: :lol: :x :x
Tényleg, Manka, megjavult Jack evőkéje?
Vendég
 


Sziasztok!

Szörnyű éjszakánk volt. :cry: :(
Zita 1-ig üvöltött. Azt gondoltuk, a füle fájhat, mert oda kapkodott a kezével, bár gyanús volt, hogy ha ott voltunk, akkor egy darabig elvolt, és akkor is, ha átvittük hozzánk. Végül kapott egy Germicid kúpot, hogy ne fájjon a füle, végül elaludt.
Ma elvittem dokihoz, a miénk szabin van. :cry: Fogtam magam, bementünk a gyerek fül-orr-gégészetre. Szerencsére nem látott semmit a doktornő. Azt mondta, ha gondolom, melegítsem a fülét. :?: :idea: :?: :roll: :shock:
Vendég
 


Tünde!
Szegény Zita :(
Meg szegény Ti :(
Nálunk is ez van, Leon üvölt és kapkod a kezével a füle felé, de semmi baja sincs, voltunk mi is fülésznél.
Éjszaka nem alszik olyan jól, mondjuk nem üvölt órákat, de fel-fel sír. Van, hogy 5 percenként is egy darabig. :(
Szerintem a foguk sugározhat ki a fülükre, talán azért fájhat.
Rohadt fogzás!!!!! És mikor lesz még vége?! :cry:
Én néha szoktam infrázni a fülét.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi, köszi, hogy ezt leírtad.
Manka, látod, egyszer a jól alvó gyerekek is elromlanak. :cry: :wink:
Most azt próbálom, hogy Zita csak 1x aludjon, hátha sok már az a napi 5 óra. :lol:
Vendég
 


Tünde!
Nekem kicsi koromban gyakran fájt a fülem, középfülgyulladással műtötték is. :(
Anyukám mindig sót melegített és belecsomagolta egy darab rongyba, tiszta zokniba. Tényleg segített!
Apa pár éve segíteni szeretett volna, mikor megint fájlaltam a fülem és egy műszálas zoknit a sóval betette a mikróba.... :shock:
Képzelhetitek.... :shock: :roll: :shock: :roll:
Persze, ha tényleg a fog sugárzik oda, akkor gondolom hiába is melegíted. :( :(
Remélem ma jobb éjszakátok lesz!

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Tünde!
Nekem kicsi koromban gyakran fájt a fülem, középfülgyulladással műtötték is. :(
Anyukám mindig sót melegített és belecsomagolta egy darab rongyba, tiszta zokniba. Tényleg segített!
Apa pár éve segíteni szeretett volna, mikor megint fájlaltam a fülem és egy műszálas zoknit a sóval betette a mikróba.... :shock:
Képzelhetitek.... :shock: :roll: :shock: :roll:
Persze, ha tényleg a fog sugárzik oda, akkor gondolom hiába is melegíted. :( :(
Remélem ma jobb éjszakátok lesz!

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


no comment babanet :evil:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Tünde, igen elég égő volt, de hát sajnos a szűz pasik pikírt okoskodásától kiborulok.Viszont orvosnak tök jó, mert maximalista, precíz stb...
A Szűz lányok jobbak, mert pl lehet velük fosni a szót.
A férjem Halak-Bak, ami elég jól passzol az én Rák-Skorpió énemhez.Bár a Bak érzéketlensége néha kiborító.
A Fanni 13:25 kor érkezett, ez még éppen Szűz, de annyira a vége, h inkább Mérleg hatás érvényesül nála.Zita?

És két napja tök sokat nyafog napközben, csak kézben van el, vagy ha megyünk valahova.Viszont alszik rendesen kétszer.

Ma délután elaldtuk a férjem kocsiját, hazafelé bőgtünk mindketten.
Most az enyém van soron:((((((((((((((((( mert igazából rohadt sok a kettőt fizetni és kicsik is.
Szóval nemsokára lesz egy nagyobb, amibe rendesen belefér a babakocsi és a többi cucc és nem a hátsó ülésre kell rámolni.

Márti, köszönjük a puszikat, neketek is küldünk.Biztosan jó lehetett,h pár fokkal kellemesebb klímában volt részetek. Azt elhiszem, h a kiscsávónak tetszett a Balcsi:)

Manka, remélem nemsokára javulnak az éjszakáitok!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Andi, nekem 4x műtötték a fülem. (én nyertem! :lol: :lol: )
Viccet félretéve, ezért is siettem Zitával orvoshoz.

Most szuper éjszakánk volt, reggel 1/2 9-kor ébresztett minket a kisasszony. Szóval arra jutottam, hogy nagyon nagy hiszti volt, és ilyen jól adta elő magát. :cry: :wink: :lol:
Tegnap csak 1x aludt, próbáljuk ezt csinálni, és gondolom az is bezavart, hogy a nagy melegben próbáltam éjszaka is itatni, és tetszett neki, hogy plusz buli van.
Most a kakilással szenvedünk, szegényem bogyózik, de azt is brutál nagy erőlködések árán produkálja. Tegnap nem is volt. Elfogyott a gyümiléje, vizet meg persze nem ivott semmit, naná, hogy ebben rám hasonlít, én vagyok ilyen finnyamatyi. Tegnap este adtam neki üveges őszibarackot, mert már az igazit nem eszi meg :roll: :shock: :cry: , utána tápit, mára volt eredménye.

Timi, Zita szerencsére már mérleg, ennek nagyon örülök. Én szűzben a pasikat jobban elviselem, mint a hisztis nőket.
Viszont képzeld, éppen azt nézegettem, hogy Kistesó, ha időre jön, vízöntő lesz, és vízöntőben lesz még a Merkúr, Vénusz és a Neptun is... szóval felköthetem a gatyám, elkezdhetem olvasni az indigó gyerekekről szóló könyveket. :lol:
Mindegy, csak bak ne legyen!
Most nem lesz külön kocsid? Vagy a férjednek nem lesz? :wink:
Nálunk is bedöglött apa kocsija, ,remélem nincs vele nagy baj, mert mi annyira a város szélén lakunk, hogy kocsi nélkül nem tudunk sehova menni. De legalábbis nem akarunk. :cry:
Vendég
 


Réka, merre vagytok? Már jó régen írtál.
Vendég
 


Tünde, a tesóm is vízöntő, de oroszlán asc-el, így szorult belé életkedv is, meg jófejség.
Viszont Zita kistesója nagyon értelmes, intelligens lesz.
A vízöntő babák egyébként kiskorban általában nyugodtak.

Kocsi: most az enyém van csak meg, de szeptemberben ezt is eladjuk és egy közös családi lesz, ami jó is mert szép nagyot akarunk meg rossz is mert rohadék lusta vagyok gyalog járni-bár Fanni születése sokat javított rajtam!!!

Észrevettük, h ha a Fincsi fáradt akkor be nem áll a szája.Alig vesz levegőt ilyenkor.Nem sír, hanem beszél, gágog, tátog stb..
Tátogásról annyit még, h ma főztem neki patiszont krumplival, pipihusival és egy fej új fokhagymával-úgy ette mint még soha, előre nyitogatta a kis száját.
Ja és ma magára ejtette reggel a cukrászdában a távirányítot... lett egy szép lila folt a szeme alatt szegénynek.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!!!
Megjöttünk, csak bekukkantottam, mert nem bírtam ki, de majd fürcsi után még jövök.
Reszkessetek, mert sokat fotóztam! :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


A tesóm kisebbike is vízöntő, hmm... finoman fogalmazva elég nehéz vele.

Hahó, többiek, merre vagytok?

Kép ünde &Kép ita
Vendég
 


Márti, gyere csak!
Jó pancsolást!

Kép
Vendég
 


Márti, fogadjunk, megvan a holnapi programod!

Kép Kép Kép Kép

És persze a holnaputáni:

Kép
Vendég
 


Este az egyik kedvenc filmem lesz, a Halászkirály legendája.
Vendég
 


Tünde!
Ja, majd valahogy feltalálom magam, mit is csináljak.. :lol:
Igazából már ma elkezdtem, kipakoltam mindent, meg egy mosat lement, csak még ki kell teregetni.. :( Úgyhogy ma már képek nem lesznek, épp csak átfutotam őket, nem volt időm kicsinyítgetni. No de ami késik.. :)

Csillagjegyekhez nem tudok nagyon hozzászólni, nem vagyok túl tájékozott ebben a témában. Azt biztos, hogy ez a mérleg jegy nagyon szerencsés, Bendegúz annyira kis kiegyensúlyozott, nyitott, barátságos kölyök.

Annyi mindent tanult otthon a nagyiknál. Képzeljétek kimondja hogy lámpa. Először pa volt, aztán empa, és ma már én is hallottam, hogy azt mondta lámpa. Először nem hittem el a nagyiknak. Mondjuk a lámpákba nagyon szerelmes, és állandóan kérdezgetjük tőle, hol a lámpa. És otthon már azt is tudja hol a tik-tak. És a nagypapát ha kérdezzük, akkor egyértelműen ránéz. Engem persze nem tud, hogy én vagyok az ANYA!!! :( :) :oops: De majd csak megtanulja.
És evett otthon kiflikcsücsköt, piritóst, fagyitölcsért, csokifagyit (csak keveset), és szopogatott kacsacsontot, hát az tanulmány volt, mennyire ízlett neki. Ja, és ma kapott husilevest, kanállal rendesen, és csak úgy nyelte. Úgyhogy valóságos gasztronómiai íztúra volt neki ez az egy hét.

Timi!
Én is kipróbálom a patiszont, a cukkini az egyik kedvence Bendegúznak, biztos azt is szeretni fogja, tökféle az is.
Hozzá tud nagyon szokni az ember az autókhoz, emlékszem amikor Apu eladta valamelyik kocsinkat, mi is megsirattuk.

Manka!
Ti mikor jöttök vissza Pestre?

Jaj, úgy élvezem, hogy nem izzadok a lakásban, hanem visszaállt a 24 fok.
Na, megyek teregetni.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Nem tudom, írtam-e, de mondtam a dokimnak, hogy olyan fura, nem érzek semmi olyat, hogy várandós lennék. (Persze az elmúlt hányingeren kívül)
Nna, most ez is megoldódott, elkezdett nőni a cicim. Na de nem ám úgy normálisan, ahogyan az ember lánya várná, hanem a jobb kb 2 számmal nagyobb. :oops: :lol: :lol:
És persze most kap el az álomkór, amikor Zitát átszoktatjuk a napi 1 alvásra. :lol: :lol:
Áááhhh, ilyen az én formám. :lol: :lol:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Megvagyok én is, csak iszonyú lusta voltam írni, a hétvégén pedig csak a lakásfelújítással foglalkoztunk.

Múlt hét elején Ágostonnak volt egy kis hőemelkedése, 37.4 fölé nem ment, de a harmadik nap dél körül felhívtam a doktornőt, hogy mi lehet, bár akkor épp normális volt a hőmérséklete. A fogára tippelt ő is először, aztán kérdezte hogy iszik -e eleget, mert ha nem attól is felmehet a hője, mert kiszáradás közeli állapotba kerül. Igazából nem tudom mi lehetett, de aznap itattam nagyon sokat, és nem is volt több hőemelkedése.
Így aztán abban a kánikulában nem is mertem kivinni pancsolni, hanem a 29 fokos lakásban döglöttünk.

Tünde!
Jobb cici :lol:
Hú, emlékszem én is mennyit aludtam. Este hazaértem a munkahelyemről, lefeküdtem a tv elé, és már aludtam is.
Csillagjegy témában én sem vagyok jártas, de kíváncsi lennék mire számíthatok.

Márti!
Bendegúz nagyon ügyes hogy ki tudja mondani, lámpa. Küldök egy puszit a buksijára.

Ja, és én is adok már egy hete Ágostonnak kiflicsücsköt, és kenyérhéjat. Úgyhogy nagyon durván néz ki a lakás. Most takarítottam, és mostantól csak a helyén ehet.

Timi!
Aranyos lehet Fincsi ahogy dumál. Ágoston is most kezdte, és ő is főleg akkor csinálja, ha fáradt. Olyankor leginkább ájájozik.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Hahó!

Most hívott Manka, már szombaton megjöttek, csak valami elromlott a számítógépükön, és nem tud írni, de olvas minket!
Jack megint aludni tanul, megy a drukk!

Réka, kb mikor költöztök? Sok meló van még?

Márti, ennyi takarítanivalód van? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Réka!
Köszi a gratulapuszikat, persze ma nekem nem produkálja magát a fiatalember, megy a pa ezerrel, de egyszer mintha lett volna egy ampa is. :D
Egyébként Bendegúz is sokat kántál, de ő fáradtságtól függetlenül csinálja, megy a jajjajjajjaj, meg az ejdejdejdej ezerrel. A nagyik nagyon vevők voltak ezekre, és jókat beszélgettek vele. :D

Tünde!
Már rég kész vagyok, Bendegúz olyan rendes volt, hogy délelőtt két órát aludt (Keszthelyen végig ezt csinálta, délelőtt és délután is két órákat aludt, mint egy kisangyal), és én azalatt turbóban kialmoltam mindent, persze reggel porszívózással kezdtem, amit ő a hintából nézett végig.

Aztán ebédeltünk, és utána leültem, hogy írok Nektek. Közben Bendegúzt szabadjára engedtem mászni a szobában, fél szemem persze rajta. És egyszer csak mit látok, körülötte mindenhol vérpöttyök, a padlón szétkent vér. A gyerek keze és szája is véres, azt sem tudtam először honnan vérzik ijesztően nézett ki. Aztán miután lemostam a csapnál láttam, hogy a jobb mutatóujját megvágta valamivel, és abból csöpögött a vér. De nem kicsit, hanem nagyon, és tök sokáig küszködtem mire elállt. Persze közben mindent összekentünk, az én nyakam, meg arcom is, úgy nézett ki, mint aki véres húst evett. :lol: Viszont annyira nem volt vicces, mert fogalmam sem volt, hogy fogom így elállítani a vérzést, végül addig szopogattam az ujját, meg lealkoholoztam, meg sóba dugtam amíg nagyjából elállt, aztán beragtapaszoztam. Az eléggé zavarja úgy látom, de ha nincs rajta akkor játék közben újra felsérti. Valószínűleg egy CDtok széle volt éles, és azzal sikerült neki így megsérteni, mert azokkal játszott éppen, de nem vagyok benne biztos, hogy az ekkorát tud metszeni.
Aztán eltüntettem a lakásból a vérnyomokat, átöltöztettem a kis véres manómat, és játszottunk egy jót a nagy ijedtségre. Most meg alszik.

Szerintem ő még nem bírná ki egy alvással, annyira fáradt délelőtt, épphogy megtízóraizunk és alszik. És ilyenkor 3 után megint nagyon fáradt.

Manka!
Sok sikert az alvástanításhoz! Megy a drukk! :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Na, akkor gyönnek a képek.

Imááádom a Balatont!!!

Kép Kép Kép

Kicsit nagyon elfáradtam...de a nagyi ölében majd kipihenem magam.

Kép Kép

Azért killerkedésre is volt idő, aztán meg is szomjaztam.

Kép Kép

Ez most akkooor...csokifagyiiiii!!! :D

Kép Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Folytatás..

Igazán jó volt az ellátás, nem volt okom panaszra.

Kép Kép Kép

Ez a saját napelemmel fűtött medencém a kertben.

Kép Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Bocs Lányok, próbáltam magam visszafogni, de csak ennyire sikerült, rengeteget fotóztam, győztem kimazsolázni belőle.

Tünde!
Az első trimeszterben én is végig aludtam volna, este a TVnél csakúgy mint Réka, tíz perc után hortyogtam. Arról nem is beszélve, hogy a munkahelyemen is legszívesebben csak aludtam volna.
Cicik. :lol: :oops: :roll: Nekem szimmetrikus volt, de látványos. :lol: ..és nagyon hamar jelentkezett ez a tünet.

Hogy bírja Zita az egyszeri alvást?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, nagyon jók a Bendegúz képek.Tökre lehet látni az arcán, h mennyire kifáradt:))))))))))))))
Meg persze azt is , h prímán érezte magát!
Véres ujjak:( én is sík ideg lettem volna.
Fanni a távirányítot ejtette a szemére és van egy szép lila foltja a szeme alatt.Persze úgy elkezdett sírni, h nem vett levegőt, és már lilult a feje.Mindig így csinálja........

Tünde! Miért kell Zitát átszoktatni napi 1 alvásra?????????????????

Egyébként terhesen én is állandóan aludtam, ahogy hazaértem a munkából be az ágyba és reggel 7-ig nyomtam. Minden nap elkéstem, de nem mertek szólni :D
És az egyik vevőnk beszólt, h ne mondjam azt, h terhes vagyok , hanem használjam a várandós kifejezést mert az szebb.
Na persze.....amikor az ember pingvinként megy, a kádból nem tud kiszállni rendesen stb..............-de azért nagyon jó volt:)


Réka, Ágostonnak is édi lehet a szövegelése.
Mit csináltok a lakással?Már úgy értem festés, kövezés, ilyenek?


Mankáékat üdvözöljük, reméljük sikerrel jár tanítás!

Nálunk a majd csak július végén kezdik az ablakcserés történetet.Sosem lesznek készen. 4 ház van itt, mindegyikben 8 lépcsőház, lépcsőházanként átlag 20 lakásban kell cserélni.
Szeptember elejére be kell fejezniük a radiátorcseréket, a szigeteléseket, mindent.
Érdekes lesz.
(Arról volt szó, h pünkösdkor kezdenek)

Na mindegy, megyek aludni, ma főztem, mostam, vasaltam, porszívóztam plusz a gyerek.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Márti, naggyon jók a képek, és igen szuper kormányos úszógumija van Bendegúznak! Ez is olyan lábkidugós?
Amikor olvastam a vércseppes sztorit, azt hittem, majd kiderül, hogy talált egy meggyet, és azt kente szét. Elég ijesztő lehetett, pláne, hogy alig akart elállni. :cry:

Az egyszeri alvással az van, hogy én bírtam nehezebben, úúgy lefeküdtem volna, tök álmos voltam. Már máskor is kihagytuk a délelőtti alvást, ha pl mentünk valahova, nem is volt sosem gond, mert mindig volt néznivaló.
De most olyan kis aranyos, leteszem ebéd után, és este, és nincs ám forgolódás, dalolászás, térdelés. Kb fél perc alatt bevágja a szunyát, hanyatt fekve, döglöttbéka pózban.

Kérdés: ha érzékeny a baba a gluténre, annak csak hasi tünetei vannak? Tehát puffadás, hasmenés? Úgy értem, attól nem lesz pöttyös? A múlt héten én is adtam Zitának kenyérhéjat, zsemle belsejét. Mondjuk nagyon kis mennyiséget evett, de most vettem neki gabonás gyümölcsöt is.
Vendég
 


Márti!
Nagyon-nagyon aranyos Bendegúz a képeken, annyira ari kis arca van. :D
Biztos nagyon jól érezte magát a Balcsin, látszik rajta. :D
Ezt a kormányos úszógumit hol vettétek????
A fiúknál is nyerő lenne, azt hiszem. :D

Barbi

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Timi, azért szoktatjuk át, mert felébredt éjszakánként. Zita átalussza az éjszakát, durmol 12 órát, és ehhez jött még a napi 5 óra, ami, úgy tűnik, már sok a jóból.
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a dícséreteket Bendegúz nevében! Tényleg iszonyú jól érezte magát, és annyira imádja Anyuékat, aminek nagyon örülök. Pedig a távolság miatt azért eltelik néha egy-két hét amíg találkoznak, de megismeri őket, és borzasztóan szeret velük lenni. :)

Tünde!
Én úgy tudom nem feltétlenül jár bőrtünetekkel a lisztérzékenység. És nem is feltétlenül rögtön jelentkeznek a tünetek. Legjellemzőbb a nagy mennyiségű bűzös hasmenéses széklet, puffadás, súlyfejlődés elmaradása, hányás, hasfájás, étvágytalanság.

Barbi!
A kormányos kisautóformájú úszógumit sajna nem itthon vettük, Olaszországból hozták Bendegúznak a nagyik. Van benne kis duda, és még rendszáma is van, és kényelmesnek tűnik neki, bár elég hamar kikéretőzött belőle, és szívesebben úszkált velünk. :)

Úgy tűnik a másik fölső metsző, ami mintha már kibújt volna egyszer, most nekiindult rendesen, mert háromszor sírt fel éjjel szegénykém. Remélem hamar átjön ez a fránya fog is.
Ma megyünk méretzkedni, kíváncsi vagyok, mennyinek mérik. A saját mérlegünk szerint hízott, de még mindig nem értük el a 7 és fél kilót.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!
Bendegúz balatoni képei nagyon édesek!

Ágoston most már tényleg beteg lett. Tegnap amikor írtam aludt 3! órát, és lázasan ébredt.Kapott kúpot, amitől egy kicsit lejebb ment. Ma reggel pedig levittem az orvoshoz. Vírusos torokgyulladása van. Szegényke olyan elesett. Volt már beteg 2- 3 napokra, de sosem látszott meg rajta. Jókedvű volt, élénk. Most viszont teljesen ledöntötte a lábáról ez a vírus. Lefeküdtem vele a haptapira, és felélógattam azt a forgó bigyót, amivel pici korában játszott. Teljesen jól elvolt fekve, nem akart megfordulni, és menni a dolgára. Sőt! Elmentem közben megcsinálni az ebédjét, és ő addig úgy is maradt. Olyan rossz ilyen kis betegnek látni!

Lakásfelújítás, költözés: Remélem legkésőbb 2 hónap múlva tudunk költözni. (Ahhoz képest, hogy azt gondoltuk, csak hetek kérdése az egész...)
80 nm a lakás, de csak 2 (nagy) szoba volt benne. Így a konyhából csinálunk egy szobát. Ott ki kellett verni egy falat, mert volt benne egy speiz(?) is. A nagyszobában alakítjuk ki a konyhát, így lesz egy amerikai konyhás nappalink. A konyha és előszoba részt, plussz a fürdőt és a wc- t kell kövezni, csempézni. Mindenhol festeni. Villany és vízszerelés. Reméljük minél előbb kész lesz. Még van sok munka hátra, de már látom a végét.

KépKép
KépKép
oréka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?