Új privát üzeneted érkezett!

Bezzeg itt nem esik az eső, pedig úgy vártam egy jó kis frissítő zuhét.

Márti, vigyázz magadra, szörnyű ez a hajszárítós sztori. Én még nem is láttam denevért, csak TVben.

Zitapopó nem semmi :lol: :lol: :lol: . Mosógépnézés nálunk is nagy szám, jobb mint a TV.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Itt se volt semmi eső. :(
Vendég
 


Manka!
Aranyos volt a denevér, örültem hogy nem madárfészket találtunk mondjuk kis fiókákkal, mit csináltam volna velük. :roll: :?:

Ne aggódj, ezentúl soha nem hagyom bedugva a hajszárítót, meg semmit a fürdőben. Az a baj, hogy én csak az iylenekből tanulok. De legalább tanulok.

Már érezni az eső hatását, Bendegúz szobájában "lezuhant" a hőmérséklet 25-26 fokra, állllaaaat!! Meg a nappaliban is elviselhetőbb már. Itt megint esik kicsit, és tök borús van, remélem még lesz egy nagy zuhhancs.

De küldöm már felétek is az esőt, mennek az esővuduk. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

 
 

Tünde!
Persze felétek is küldöm! :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, nálunk még mindig 28C van :( , esőnek semmi nyoma, mintha nem is egy városban laknánk.

Ma levágtuk Jack haját, így nem izzad annyira. Nagyon nyűgös volt egész nap, az egyik "kedves" felső szomszéd le is szólt a lithoffonkeresztül, hogy "ne kínozzák már azt a gyereket". Én úgy megdöbbentem, csak annyi jött ki belőlem, hogy "Jézusom", erre ő, "Ne Jézusomozzon itt, mindig kínozzák azt a gyereket". Én erre csak annyit tudtam mondani, hogy biztos, hogy neki se gyereke, se kutyája, se macskája, erre nem szólt vissza. Szembeszomszéd nyugdíjas védőnéni mondta, hogy az ilyenekkel nem szabad foglalkozni, fogalmuk sincs milyen egy kisgyerek, otthon unatkoznak egész nap, és beszólogatnak ahol csak tudnak. Tudom, hogy az ilyen vén trottyokkal, akik megpróbálják megkeseríteni a lakók életét, nem kellene törődni, de engem úgy bánt az ilyesmi :( . Ez tényleg azt képzeli, hogy én kínzom a gyerekemet?? Olyan rossz kedvem lett tőle.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Barbi, ha Jack ilyen nyüszögi marad, nem vágok inkább bele a szerdai kiruccanásba. azért köszi, aranyos vagy.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, ne törődj a szomszéddal. gondolom neki is agyára ment a meleg. Amúgy meg mi elhisszük, hogy nem kínzod Jack-et.
Mi az a lithoff? :shock: :? :roll:
Ha normális szomszéd lenne, akkor meg tudná, hogy Nektek a legszarabb.
Vendég
 


Manka, sztem tuti nem gondolja, hogy kínozzátok Jack-et, csak gondolom már unja hallgatni a sírást, és direkt jól beszólt, hogy Nektek még rosszabb legyen. Mindenesetre jó bunkó volt.
Vendég
 


Húú Manka!
Nagy mázlija van a szomszéd trottynak, hogy nem az én szomszédom, Te még nagyon udvarias voltál hozzá. Bár az ilyen helyzetekben nekem is először elakad a szavam a döbbenettől, de azt hiszem amint magamhoz térek elküldtem volna melegebb éghajlatra.
Ne törődj vele, gondolom ott puffogott magában már egy ideje, hogy vajon mit csinálnak azzal a szegény gyerekkel hogy így sír?? Az eszébe se jut, hogy a gyerekek általában nem azért sírnak mert a gonosz anyjuk kínozza őket (kivéve persze amikor az anyuka elveszi a kislánytól a papírtr, ugye Tünde?! :lol: :wink: ), hanem mert valami bajuk van, fáj valami, álmos, fáradt, bibis, stb.
Nehogy már elromoljon a kedved.
Remélem éjszaka odaér az eső Hozzátok is.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Pedig nem is ordított Jack, csak nem tetszett neki, hogy megtörlöm (a hűsítő pancsi után), és méltatlankodott. Na mindegy, a fene azt az érzékeny fajtámat.
De legközelebb, ha lekiabál a szellőzőaknán :) , akkor aztán elküldöm még ennél is melegebb éghajlatra.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Nálatok ilyen jó telefon a lithoff? Mondjuk az előző 10 emeletes lakásunkban is lehetett hallani, ha vki a klotyón nyög...
Vendég
 


A nővérem lakott egy ideig albérletben amíg a lakását újította fel, és ott aztán nem csak a klotyós nyögéseket hallgatta folyamatosan a szellőzőaknán keresztül a szomszédos lakásból... :lol: :oops:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde, éppen a mai "eset" után bezártam a fürdőszobaablakot, amúgy én is hallom, ha valaki zuhanyzik, vagy mos.

Amúgy a medencét egész jól kihasználjuk, csak nem kint, hanem bent.
Kép
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde, hogy csináltátok Zita tetkóját?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, felbontottam egy Pomber-macis csipszet, és benne volt 4 db tetkó. Benedvesítettem a popit, rátettem, a tetkó hátulját is bevizeztem és lehúztam.

John feneke vízben van? :lol: :lol:
Vendég
 


Apa kérdi, hogy vízzel nem próbáltátok a medencét? :lol:
Vendég
 


Ma Jack abban hűsölt, tegnap csak szárazon ismerkedtek vele a fiúk :lol: .

A tetkóról eszembe jutott egy gyerekszáj, nemrég olvastam valahol:
A gyerek talál egy tetkót a rágóban/chipsben, és kérdezi az anyukáját, hogy ezzel mit kell csinálni.
Anyuka: Ragaszd fel a bőrödre!
Gyerek elszalad, majd visszajön, anyuka kérdezi: Hol a tetoválás?
Gyerek: Felragasztottam a bőröndre. :lol: :lol:

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Lesz Jack-nek is?
Vendég
 


ÁÁÁ, az olyan gay.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Attól függ, mi a téma, nem? Mondjuk egy Zita portré? Vagy egy bazi nagy dömper?
Vendég
 


:lol: :lol: Viccet félretéve, remélem nem vetemedik rá, hogy tizenévesen csináltat magának egyet.

Anyukám egyik ismerősének a 4 hós fiúunkokájának kiszúrták az egyik fülét. Nem normálisak.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Nekem se tetszik a kisfiú fülbevalóval. Jó, hogy nem a kukira tesznek vmit.
Vendég
 


Na megyek alukálni.
Jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Nem is gratuláltam hófordulóst a ma 9 hónaposoknak, Fanninak, Jacknek és Ágostonnak!

Manka!
Szuper a medence, látom John is kipróbálta, jó kényelmes meccsnéző pozíció. :)

Én is megyek, olvasom a Gésát, alig bírom mindig lerakni, tényleg nagyon jó!

Jó éjt!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, azt én is elolvastam 2x!
Vendég
 


Apának agyára ment a meleg.
Éjjel felébredtem, látom, ül az ágy szélén, és kotorászik a földön. "Mit csinálsz?" "Maszatkát keresem, de nem találom." "Mi van????" "Maszatka lemászott az ágyról, de így nem találom, kapcsold fel a villanyt, sötét van."
Maszatka=Zita
Aztán leesett, hogy alszik, így ledöntöttem az ágyra, és horkolt tovább. :lol:

Anyukám mondta, hogy arra felétek megint volt eső. Ez így nem ér! :evil: :evil:
Vendég
 


Márti, a keszthelyi strand fizetős? Mennyi most a belépő?
Vendég
 


Tünde!
Jó lehetett ez az éjszakai apás sztori, gondolom jót derültél rajta. :lol:

A keszthelyi strandbelépőt nem tudom sajna, mert mi nem is igazán oda szoktunk járni, hanem Balatonmáriára, az negyedóra Keszthelytől, és ott van egy vízparti telkünk házikóval. Ott szabadstrand van, stégekkel, és nincs nagy tömeg. Persze én szeretem a strandos nyüzsgést is, de annak az öbölnek ott olyan családias hangulata van.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, eddig is sárga voltam az irigységtől Keszthely miatt, erre még jössz a vízparti nyaralóval... :lol: :lol: :D :) :( :cry:
Vendég
 


Ma sikerült felhívnom a vízügyet, tök normálisak voltak. Nem is kérdeztek semmit, este jönnek lecserélni a vízórát, nem kell fizetnem se érte. Azért megkérdem majd, hogy később ki kell-e fizetni...
Vendég
 


Nem is írtam, itt tök kellemes hűvös van! Megyünk is csavarogni Zitával a belvárosba, és veszünk nekem ruhát!!!! És a mekiben fogok egészségtelen hamburgert enni sültkrumplival! :lol: :lol:
Vendég
 


Tünde!
Látod odaért a hűvös, itt is megint dörög, de mi nem készülünk sétálni, én pakolászom a cuccainkat a jövő hétre, Bendegúz meg "énekel" a medencében. Néha úgy kántál, mintha énekelne, olyan aranyos.

Vegyél csini rucit, és egyél fagyit is a Mekiben!

Nem is írtam milyen jó éjszakánk volt, úgy látszik azért Bendegúzt a meleg is zavarta az elmúlt éjjeleken, mert most hogy kicsit lehűlt, fél 7ig aludt egyhuzamban. Engem meg egy rohadt szúnyog kétszer is felébresztett, mire sikerült megdöglesztenem. Jól össze is csipkedett.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Szegény Zitaapa , még jó, hogy "visszaaltattad", kereshette volna Maszatkát egész éjjel :lol:.

Jó mekdonáldszozást!
Kép

Márti, nagyon jól hangzik ez a szabadstrandos öböl! CSatlakozom Tündeéhez. Az angolok/írek nem sárgák lesznek, hanem zöldek az irígységtől, úgyhogy én zöldülök is :P

Mi ma este megyünk barbikjúzni a John egyik "gyerekének" a szülei házához. Persze Jacket is visszük, jó kis amerikai szték lesz, úgyhogy ma este nem leszek.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Láányok, ezeket muszáj megmutatnom! A barátnőm csinálta ezeket a képeket kb. két hete, most küldte át őket:
KépKép
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Hát nem csodálom, hogy muszáj volt felraknod ezeket. Annyira jól sikerült képek, és nagyon helyes rajtuk Jack! Az első hintázós-nevetős zseniális! A másodikon meg Jack totál nem jackesen néz, nem?
Látom a szafáris sapkát valami speciális módon hordjátok. :)

Mennyire lett rövid Jack haja?
Képzeljétek Bendegúz ma először feküdte el a haját, olyan aranyos volt totál az égnek állt neki, és nem lehetett lesimizni, eddig még nem vettem észre hogy ilyen lett volna reggel.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Az előbb írtam, aztán valahogy kitöröltem. :x

Manka!
Jack olyan szép! Nagyon jó képek!
"Kedves" szomszéd engem is elkeserített volna. Én is csak magamban szomorkodtam és idegeskedtem volna.

Tünde!
Zita popója nagyon vicces! Éjszakai apás sztori nem kevésbé.

Márti!
Éjjel denevérekkel álmodtam. Biztos a Te hatásodra.
Amúgy amikor a képernyőn látom Bendegúzt, mindig eszembe jut amikor megcsócsálta a térdemet. Olyan aranyos volt!

Ágostonra rászóltam, hogy ne egye a füvet. Mondtam neki, hogy nem- nem. Közben gondolom csóváltam a fejem. Erre elkezdte ő is. Én pedig hatalmasakat nevettem rajta, mert annyira édesen csinálta. Azóta akárhányszor kiejtem a számon a nem szót, ő csak ingatja a buksiját.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Mivel most egy hétig nem tudok képet feltenni, én is gyorsan rakok fel Bendegúzról párat, hogy el ne felejtsétek!


Ez újabban a kedvenc tartózkodási helye
Kép
Anya, kiválogattam az akciós termékekből mire van szükségem.
Kép
A kis jazzzongorista
Kép


Azért írni tudok, úgyhogy majd bekukkantok ám néha, de biztos ritkábban egyébirányú elfoglaltságok miatt.. :wink: :lol:

Jók legyetek!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Nnnna, megjöttünk soppingból meg a mekdonászból. Áááhh, ez olyan győzikésen hangzik, nem?
Vettem magamnak egy térd fölöttig érő szoknyát, egy ujjatlan farmerrucit, ez is térdig ér, és jó lesz télen is, nagy pocakkal. És egy vászonnacit, ez utóbbit már nem árultam apának..., psszzzz! :wink:
Képzeljétek, volt olyan naci is, mint ami Mankának van. A Brendonban 15E az ára, belvárosi boltban pedig "csak" 10E Ft. A pofátlanság teteje, mennyit elkérnek 1-1 ruháért.

Márti, ahogy nézem Bendegúzt, jó kis hurkái vannak, az arca meg sztem azért olyan kis vékony, mert olyan vékony az arccsontja.
Zitának tuti nincs ennyire elszorítva a bokája damillal. :lol:
Vendég
 


Mártiék már biztos elmentek, de jó Nekik! :)

Délután véletlenül olyat behúztam apának, hogy kicsit feldagadt a szája... :cry: / :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap éjfélre értünk haza, Jack rendes gyerek volt, szépen aludt a vendégségben, aztán itthon is.

Márti, milyen szépen mosolyog Bendegúz, miközben válogat az akciók között. Jó pihenést nektek!

Tünde, a zöld gatyómat az egyik barinőmtől kaptam, miután ő julius közepén szült (szóval nem tudom, hogy Brendonos-e vagy sem, de szerintem nem), pont jó volt rám, csak a szárát kellett felhajtani. Nekem az volt vele a bajom, hogy melegben rátapad az emberre, mert sztreccs anyag.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Réka, Ágoston milyen ügyes, Jack még nem utánoz,pedig próbálom neki tanítani a tapsitapsit meg a pá-pát. Apa szerint megzavarjuk azzal, hogy ő ugyanezeket "clap your handies" és "day-day"-ként tanítja.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Hahó Lányok, dög meleg van. De gondolom most ezzel semmi újat nem mondtam. :lol: :lol:

Manka, lehet, hogy John-ak van igaza, és tényleg kicsit zavaros így a tapsitapsi és a pápá Jack-nek.
Az mit jelent, hogy Jack jól aludt? Nem ébredt fel egyáltalán??? :)

Holnap megyünk Balatonozni, már úúúgy várom!

Anyukám itt volt, sztem kicsit túlaggódja a dolgokat. Jól leszúrt, hogy miért nem adok Zitára sapkát, amíg beteszem a kocsiba. Ez kb 20mp sapi nélkül a napon. Szerintetek tényleg ilyen súlyos lenne a helyzet???? :shock: :? :roll: :?: :idea: :roll:
Vendég
 


Zitának tegnap és ma 8 hós bébikaját adtam, ami darabos. Olyan kis ügyi volt, rágogatta, és nem volt semmi gond, nem undorodott, hogy nem csak pépet kap.
A maiban nyuszmusz volt. :wink:
Vendég
 


Manka, a szafarisapit Ti adjátok így Jack-re, vagy Ő lazul ennyire? :wink:
Vendég
 


Tünde, a sapi külön életet él Jack fején, forog körbe-körbe. Komolyan, pedig nem nagy rá.

Az, hogy jól aludt, azt jelenti, hogy nem ébredt óránként, csak 3 óránként.

Szerintem az a kis idő sapi nélkül nem káros, bár a mi doknénink szerint 3 év alatti gyerek fején MINDIG legyen sapka ha kint van, időjárástól függően vékony vagy vastag.

Szörnyen meleg van, holnap meg még melegebb lesz, nem tudom mit fogunk csinálni, de ez már elviselhetetlen.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Jack új frizurája:
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Jaj, de jó Jack katonás sérója!
Gyertek le a Balcsira!
Vendég
 


John dolgozik :( :( .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Hahóóóóóóóóóóó!

Köszönöm mindenkinek a jobbulás kívánságokat, már nem szenvedek.

Manka, az idióta fazonokkal nem érdemes foglalkozni. Bár én mostanában mindenkinek visszaszólok, ha beszólnak. Olyan türelmetlen mindenki....
Jack frizkója remek lett :D

Pénteken metróztunk Fannival-nagyon élvezte, olyan elégedett pofát vágott, h le kellett volna fotozni.
Gondolhatjátok, h mindenki az ajtóba állt és még én kértem elnézést, h leszállhassunk a babakocsival.
Egész nap összesen 1 férfi ajánlotta fel a segítségét, mivel látták, h a barátnőmmel ketten elszerencsétlenkedünk.

Tegnap strandon voltunk: van egy felfújható kiscsónakja, aminek van teteje is, h ne égesse a nap a fejét-na ebben üldögélt és pancsolt a vízben.Annyira cuki volt, jöttek oda hozzá a gyerekek, nézegették, az egyik kislány odahozta a kis póniját és a sellőbarbiját Fanninak játszani.......
Elég mókás dolog bababkocsival és egy rakás cuccal kivonulni strandolni ahhoz képest, h régen egy napozószivacs és egy törülköző nagyjából elég volt.

Felteszek még képet, ez a hét elején készült anyósoméknál, mikor én szenvedtem a náthával, de így legalább nem a lakásban voltam vele összezárva és szerencsére nem kapta el.

Kép

Próbáltam még talis képeket, de vagy 5 perc mire egyet lekicsinyít, lehet, h nem a babanet a hibás hanem a mi gépünk.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, örülök, hogy meggyógyultál, nem kellemes 40fokban náthásnak lenni.

FincsFancstól megirígyelve a lubickolást, mi is "strandoltunk" Jackkel:
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?