Új privát üzeneted érkezett!

Megírtam a szüléstörténetet az Esztergomban szültünk topicba.
J.
jamina
 
 


Sziasztok!

Márti! Nagy-nagy gratula Vilka babához! Jó egészséget, sok boldogságot és anyatejet kívánunk!Kép Mikor van a névnapja?

Jamina! Na végre! Épp tegnap gondoltam rád, hogy mennyire elhúzódik ez az internet-dolog! Most már gyakran gyere!Kép

PIldi! Köszi a választ! Vettem substral csigaírtót, kiszórom a napokban. Szegény csigák! Dehát nem fogom zabáltatni õket!KépNe ijesztgess! Milyen férgek? Mi jöhet még...Kép Anikó: kitartás!Kép

Puszi, Evey
evey
 
 


Sziasztok!

Elõkerültem. Azt nem ígérem, hogy borzasztóan gyakran fogok jönni, mert nem szokta a cigány a szántást és eléggé leamortizál 2 gyermek egyedüli lefektetése, akik közül az egyik csak anyával hajlandó elaludni, a másik viszont ébren van akkortájt és ezt ordítással teszi hangulatosabbá. Ezen kívül teleeszi magát és aztán amikor cicizni akar, akkor fel van háborodva, hogy jön a tej. Ha ilyenkor megkérdezik tõlem okosul, hogy miért ordít a kicsi, akkor azt szoktam felelni, hogy azért, mert a világ bármely tárgya nem cici, és a ciciben meg tej van. Az a baj, hogy a világ bármely tárgyába a cumi is beletartozik, pedig már volt olyan, hogy kínomban elõvettem a Kangától kapott Snoopykat...
Mi a megoldás a diszkontáron családi csomagban kapható füldugón kívül?????

A nagyobb folyamatosan szövegel, egyre kevésbé kell Zsombi-Magyar tolmács. Mostanában gyakorló mondatokkal szórakoztat bennünket, amiket a ragozás ujjgyakorlatának szán. Csak ámulok. A pelushoz úgy ragaszkodik, mint tigris a kölykéhez. Persze nem is erõltetem, hogy ne tegye, amitõl anyám a falra mászik. De erõsítsetek meg, hogy nekem van igazam. Állítólag én már 1.5 éves koromban szobatiszta voltam (ha így is van, akkor már egy éve nem pelusos voltam, amikor az öcsém született, akkor nem zavarhatott már bele a dologba, nem?)

A Balatonnál jó meleg volt. A víz már nem büdös, valamivel kevesebb és akkor pont jó hõfokú volt, bár ezt ritkán érezhettem, mert Levi akkor is ébrenlétének jelentõs részét üvöltéssel töltötte, a hangerõt pedig apja ölében megkétszerezte, így enyém volt a kétes megtiszteltetés, hogy azt a pár órácskát elhurcolásszam...
Belegyalogoltam egy rejtõzködõ méhecskébe ami járásképtelenné, és síróssá tett két napig. Igaz a baleset másik résztvevõje beledöglött...Addig Zolinak pár sérve született, amíg a személyi és tárgyi állományt a partra és vissza-juttatta. Az elrohangálós Zsombival és a szállítóeszközzel gazdagon ellátott Prücsökkel.

Asszem elmegyek ebédelni. Majd jövök!
Sziasztok
Snoopy
snoopy
 

 
 

Sziasztok!

Jamina, jó, hogy lett neted..

Snoopy, kérdésedre: egy feles, pár szem Seduxen, vagy a kettõ együttKépKép
És megerõsítelekKépKépKép Neked van igazad!!
A Balatont mi is megjártuk, a srácok nagy öröméreKépKép Tominak tuti jó fogyókúra, szinte csak WC-re jött ki, alig kajált, mert mindig rohant a vízbeKépKép
Idén mész B.-átúszásra??

Holnap megyünk a Budaiba Hannussal, vérvételre. Jövõ hét szerdán mûtik..Nagy az izgalom. Az évzáróról is lemarad, amit nem nagyon bánok, sosem szerettem ott ácsorogni..
Szenvedek a melegtõl, szerintem nem vagyok ezzel egyedül, szeretnék már egy jót aludni, de most lehetetlennek tûnik, áll a levegõ.. Marci alá sem rakok pelust, olyan kövér, csak bepállna a feneke. Nagyon élvezi, hogy szellõznek a hurkáiKépKép
A minap is ijesztgetett a vihar, feketedett az ég, dörgött-villámlott, de semmi esõ, semmi lehülés.
Bár, az az este nagyon romantikusan telt elKépKép Nem volt áram, vhova becsapott a villám és Hajni húgom fiúja meg Zali egy rögtönzött koncertet adtak nekünk gyertyafényben.KépKép Olyan jó volt, a fiú furulyázott, Z. gitározott és tökre olyan volt, mintha évek óta összeszokott csapat lennének. Mi meg kornyikálunkKépKép Tudjátok, régi LGT számokat, Republikot, Omegát, Demjén Rózsit, és a legszebb Albinoni:Adaggio-ja..Jajj, imádtamKépKép

Pusszantok mindenkit:

Verus

Kép
verus
 
 


Ide is beírom magam hogy, ne panaszkodjatok, hogy üres a topic. Kép

Sziasztok Lányok!

Elképzelhetõ, hogy mi is kimegyünk a szigetre. Kép
Ne várjatok ránk majd mi megkeresünk benneteket, mert két dolgot el kell intéznem elõtte.
Apa elutazik másfél hétre Görögországba, õt kell elindítani, Doni meg köhög egy kicsit azt szeretném a dokinak reggel megmutatni. Nem vészes, de jobb a békesség. Kép

Képzeljétek, kész Doni cipõje. Kép
És úgy szégyellem magamat. Kép Össze vissza sírok nektek, hogy milyen csúnya és ahhoz képest amit láttam és a kezembe fogtam ez a cipõ szép!!! Kép

Mi már erre a hétre is kivettük a vakációt. A kicsi szerintem már nagyon elfáradt, mert a múlt hét vége felé minden reggel egy tortúra volt az öltözés óvodába menés. Úgy döntöttem szeptemberig nem is viszem õket.
Két barátnõm teljesen kiakadt én meg csak mosolygok rajtuk. Kép Meg azt gondolom mehetnek még eleget, majd ha már dolgoznom kell. Kép

Melegen, morgósan, kisebb viharfelhõkkel telt a hétvége. Valahogy nem tudtunk a párommal azonosulni. Õ itthon szeretett volna ténferegni én meg elszerettem volna itthonról menni.
Péntek este voltunk vásárolni. A fele kudarcra volt ítélve, mert az Auchan ki volt fosztva. Kép
Szombaton délelõtt a párom elugrott egyet dolgozni. Délután kimentünk a matáv szigetre. Jó volt, de nekem a tavalyi felállás jobban tetszett. Kép
A Levente P. halálra idegesített a poénjaival pedig valaha szerettem és az égbõl pottyan meséket is szeretem. Gryllus V, az szokás szerint jó volt, bár öt meg kisközösségben, kisszínházban szeretem jobban, hangulatosabb. Kép
A fiaim meg megint "retkes" malacok lettek. Pont beültünk a kocsiba amikor leszakadt az ég. Én még ilyen nagy esõcseppeket nem is igen láttam.
Vasárnap nem jöttünk közös nevezõre, ezért mérgembe ráncba szedtem a gyerekek szobáját. Ugyanis szombaton amíg az apjuk dolgozott én meg fõztem adtam nekik gyurmát meg egy fokhagymanyomót, lábost, fakanalat. Õk is fõztek, de a végén már elmarháskodták és az egész lakást teleszórták gyurma cafatokkal. Na ezeket szedegettem össze míg arra vártam, hogy eldõljön hova megyünk. Aztán semmi, közben ebédidõ lett megebédeltünk és utána kiadtam az ukázt, hogy irány a játszótér.
Végül az Árpádfejedelem úti Máltaira mentünk. Úgy lefáradtak. Este csak egy gyors zuhany, kakaó és már békésen szuszogtak is. Kép
Hétfõn, strandon voltunk. A jegyár az borzalom és siralmas. Az, hogy a felnõtt 1200 még valahogy megemésztem, de hogy a gyerek is 1000 és kétéves kortól kell. Kép
Viszont akkorát fürödtek. A kicsi!!! Kép Állandóan a víz alatt volt. Ebben rám hasonlít, nekem is mindig csak a popsim látszott ki a vízbõl gyerek koromba. Kép
Kedden nagymama nap volt. Ja meg telefonáltak, hogy mehetünk a cipõért.
Ma belátogattunk délelõtt az oviba. Vittünk matáv szigetes programot, meg virágot a Margit néni ovó néninek. Dominik annyira szereti, hogy a virágostól végig õ cipelte a virágot és adta oda pedig eléggé szégyenlõsen viselkedik ilyenkor.

Megint rácsodálkoztam a nagyobbik fiamra milyen kis érzékeny. Játszogattunk, rajzoltattam meg színeztettem.
Az volt az egyik mese, hogy rajzoltam egy nagy papírra egy nagy s betû formát a vonal mellett egy másik vonalat kb. egy ujjnyi távolságba. Így egy utat kaptunk. Végig kellett mennie ceruzával az úton úgy, hogy nem ér hozzá a vonalhoz.
Ez ált. egy nem túl nehéz feladat, de neki igen. A mese meg az volt, hogy ahonnan indul ott van a bicikli a végén meg a mama háza. Ha kimegy a vonalból, akkor árokba megy a bicikli és ott sok a tüskés bokortól kilyukad a kereke és a végén a mama nem vendégeli meg málna szörppel. Elsõre szépen koncentrált és megcsinálta a feladatott, rajzoltam is egy pohár szörpöt a mama háza mellé. Másodikra is meg akarta csinálni (nem én kértem rá), de bohóckodott és kétszer kifutott a vonalból. A végére rajzoltam egy szörpöt, de, hogy érzékeltessem is a dolgot át is húztam két vonallal, hogy, most ezt nem kapja meg.
Doni erre felugrott és elszaladt bebújt az ágyunk mögé. Mentem utána, hogy meg nézzem mit csinál és képzeljétek el ott sírdogált és hüppögött, hogy a mama neki miért nem ad málnaszörpöt. Már megint úgy meghatódtam rajta. Szegénynek, de sok baja lesz még az életben. Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


bigacsiga Kata!

Doni nagyon aranyos és még nekem is megható, így, hogy nem is ismerem õt!

Milyen volt a tali? Sajnálom, hogy mi nem lehettünk ott, mert már nagyon szeretnélek mindannyiotokat megismerni! De tudjátok, hogy van ez?! Még 5 napig dolgozom, és utána szaaaaaaaaaaaaaaaaaabaaaaaad vagyok! KépKépKép

Klímát, ha tudtok valahol aránylag olcsón, akcióban, tudassátok velem!!!!

Sziasztok
Banett

Kép
banett
 
 


Banett!

55000 Ft-ért láttam, de majd megnézem pontosan, mert nem emlékszem melyik újságban.

Tvica

Tvica
terpecz
 
 


Tvica!

Köszi, nagyon rendi vagy. Ez nekem nagyon szuper ár! Várom a további infókat, mert nehezen bírjuk a meleget. A gyerekek szegények semmit nem alszanak éjszaka. Reggel alig tudom õket kirugdalni, mert olyan fáradtak.

Banett

Kép
banett
 
 


Banett!

Tali nagyon jó volt és elhatároztuk. hogy többször is lesz,
biztos tudunk még találkozni. Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Én régebben jártam felétek és itt ismerkedtem meg Pelével.
De most nem nagyon olvasok felõlük.
Tudtok valamit róluk? Jól vannak? Vidéken laknak még?
Elõre is köszi

Marcsi
Marcsi
 


Sziasztok!

Szia Marcsi!
Szégyen-gyalázat, hogy nem szoktam jönni erreKép Az az igazság, hogy van egy levlistánk, és nem bírok két helyre írni már így esténként, így aztán maradtam annál, és közben roppant lelkifurdalásom van.
Amúgy köszönöm a kérdésedet, jól vagyunk. Még mindig itt lakunk Váckisújfalunk, de remélem, ez nemsokára változni fog!!!
És ti?

Na, megint csak ennyire tellett tõlem.

Puszi mindenkinek: Pele
pelcsi
 
 


Sziasztok!

Látom, nagyon gyenge itt a forgamlom! A levlista hosszabb!
Azért én ide írok...

Teljesen el vagyok keseredve, mert Csongi már MEGINT beteg. Ez megy május eleje óta, már szakorvosnál is voltam vele. Egy újabb torokgyulladást szedett össze, ha jól számolom lassan ez már másfél hónap alatt a negyedik. Kb. 10 nap betegség, 5-6 nap nyugalom és kezdõdik minden elõlrõlKép Nem tudom már hová vigyem, mit csináljak vele? Most vettem Broncho-vaxom-ot remélem használ valamit, mert kezd kétségbe ejteni a helyzetKép
Már arra is gondoltam, van valami lelki tényezõ is a háttérben, mert mindez a vizsgaidõszakomat kíséri végig. Már csak egy vizsgám van, hétfõn, aztán remélem lesz egy kis nyugi. Nagyon kemény volt, nagyon elfáradtam testileg-lelkileg-szellemileg. Már ott tartottam feladom az egészet, nem éri meg, de aztán mindig hajtott, hogy ha már bekerültem, egy félévet, meg x vizsgát megcsináltam (+érdekel is), már csak nem adhatom fel!
Na jól kipanaszkodtam magam, bocs!

Az itteni eseményekkel nagyon le vagyok maradva, de gratulálok Gerinek (itt is), és Mártinak a picurokhoz!

CSKati, neked meg a vizsgához! Látod, egyszer csak sikerült!!! Mondtam én,hogy nem te vagy a "hülye"Kép hanem aki a feladatokat csinálja!

Sziasztok

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma voltunk itt újpesten az Attila utcában a Kölyök parkban. Egy órára fizettem be õket, de elviekben egy fél is elég lett volna. Azért is választottam ezt a programot, mert ma nem volt olyan nagy meleg, a buszmegállóban kifejezetten fáztam mikor vártuk a buszt ettõl függetlenül csatakokban folyt róluk a víz.
A kicsi még nem volt soha, de nagyon könnyen feltalálta magát, a nagyot egy kicsit bátorítani kellett, de ment õ is rendületlenül.
A bátorítás akkor kellett neki amikor felmászott a cikk-cakk toronyba és lefele nem mert lejönni, mert ha csúszott nem érezte a talajt a lába alatt ugrani meg nagyon helyesen nem mert (azt megtiltottam neki). Végül csak megértette mit kiabáltam fel neki és sikeresen lejött.
Megállapítottam, hogy azért vannak még helyes gyerekek. KépJött le vele egy kb. ugyan olyan korú kisfiú és amikor látta, hogy Doni ott tököl a tetején, nem mer jönni megvárta és akart neki segíteni. Kép
A végén amikor leért tök örömmel mondta, hogy anya sikerült tõlem meg kapott egy nagy ölelést. Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Évi! SZIA! Kép

Dehogy adod fel! Mindjárt vége, és megcsináltad, utána tietek az egész nyár Csongival! Kép

Talán még próbáld meg a kinezológiát, hátha segít.

Banett!
Már irod a betüket visszafele? Tudod, ó ió ció stb.

Verus!
Romantika. Kép
Ezért szerettem én sátorozni, tök puritán, se kép se hang.
Csak pirossan izzó parázs + forralt bor.

Jamina!
Hurrá megint itt. Kép

Snoppy!
altatás Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Banett!

Sajnos azt nem találtam, de a baumaxnál van természetes léghûtõ ami párásít is 35000 Ft-ért.

A listára irtam neked egy csomót de nem tudom miért nem érkezet meg.

Tvica

Tvica
terpecz
 
 


Sziasztok!

Bigacsiga Kata!
Remélem, már a jövõ héten mi is tudunk talizni veletek, mert igen, már nagyon írom a betûket. Már csak HÁRMAT alszunk!! KépKépKépKép Felnõttesre lefordítva, csütörtökön szerelek le. Komolyan mondom, el sem hiszem. Ennek ellenére még rendesen megdolgoztatnak itt bent.Kép
De én már vigyorgok ilyen szép nagyokat: Kép

Tvica!
Nagyon rendi vagy, hogy megkerested nekünk. Majd utána nézek, hogy ez milyen a baumaxnál.
Sajnos a listához még el sem jutottam, mert az egész hétvégénk foglalt volt. Most a munkahelyemen vagyok, majd este férek csak hozzá. Az, hogy nem érkezett meg, elég szomorú dolog. Már csak azért mondom, mert uuuuuuuuuutálom, hogy írok, írok, írok, de sehol semmi. Kép Megértelek!

Banett

Kép
banett
 
 


Banett!

A te várakozásod pont olyan izgi mint Magdié, csak te tudod a napot neki meg meglepetés mikor lesz Zsuzsija. Kép

Mind a kettõtöknek jó várakozást, aztán hurrá itt a nyár....

Magdi itt a front, nem akkor van babaesõ? Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Kata!
Állítólag ilyenkor van, de lehet hogy Zsuzsi olyan mint én és szereti a meleget, ilyen hüvösben inkább még pocaklakozik. Kép

Magdi
39+2
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Magdi, ha pénteken még egybe leszel, nem nézel el a Csekovszkyba???

Nagyok anyunál, hármasban itthon. Tisztára, mint elsõbabások, csak egy kicsit nyugisabban. Élvezném. Baba viszont tegnap nem értékelte a dolgot, jó kis nyügi napja volt. Igaz elõtte éjjel fél egykor tudtam végre letenni (10-kor fürödtünk onnantól vagy bõgés vagy cici), és még akkor is ébren volt, fél 6 kor meg szokásosan kezdtük a napot.

Klimákról a friss kismamis topikban mostanában rengeteg szó esett, esetleg õket is érdemes megkérdezni, ill elolvasni.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Jó régen nem írtam, igaz a levlistára sem, mert vendégség, vendégség hátán volt.
Pénteken volt az osztálytalink, nagyon jól sikerült.
Melegtöl mi is purcanunk kifele, de ebbe a házba már nem veszek klímát. Majd az újba, ha végre egyszer sikerül elköltözni.
Egyébként mi jól vagyunk, Kikkót hol viszem, hol nem viszem oviba, mikor milyen kedve van. Adri nagyon eleven, egész embert kíván.
Hasam óriási, baba sokat rugdos.Kép

Évi! Lehet, hogy csak elkerülte a figyelmemet, de végülis elvitted a gyereket a homeopatához? Megkapta az alkati szerét? Jobbulást! A kineziológus jó ötlet, csak sikerüljön egy jót találni!

Jók legyetek!

Puszi, Evey
evey
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Ha egyben leszünk lehet, hogy bekukkantunk. Nem tudod, hogy lehet-e ott parkolni? Mert igaz, hogy nem lakunk messze onnan (3 buszmegálló), de már nincs kedvem BKV-zni és az autóban leledzik a kórházi csomagom is. Kép

Mi még mindig egyben, most már ki kéne várnia Zsuzsinak a vasárnap estét.

Puszi
Magdi
39+2
gallainémagdi
 
 


Sziasztok! Én a szeptember végi babára várók közt szoktam fórumozni, viszont most megkértek egy szívességre, hátha van kedvetek részt venni ilyenben, nekem már túl nagy hozzá a pocakom: 3-4 HÓNAPOS TERHES, 155-163 CM KÖRÜLI KISMAMÁKAT KERSNEK EGY MÁR KÉSZÜLÕ MAGYAR FILM JELENETÉBE. FORGATÁS: 2003. 07. 02. VAGY 03. TOVÁBBI INFO: 0630-9642151 BIHARI MARA, STATISZTASZERVEZÕNÉL.
ÜDV, Kati (+1 Mazsolka)
Névtelen
 


Üdv lányok!


Csak véletlenül erre, még Pildi szülési lázban égve, erre hoppá, nemhogy gerianikó terhes, de meg is szült már, meg a kedves kis evey is terhes, gmagdi meg mindjárt szül...óhhh istenem...kicsit irigyecske vagyok no!!
gmagdi, te meg nem válaszoltál nekem- igaz lehet hogy igen csak a kb havi1x-i bekukkantásomkor nem tûnt fel, no mindegy.
Hát jó babázást, gömbölyödést, edónak meg nádbútorkoptatást (hehe)
csók nektek.
ja, és persze Raról sem tudok semmit, pedig már biztos megszült õ is májusban- pildi te nem vagy képben? és cory is mikor fog szülni? vagy már meg is szült- amennyire jólinformált vagyok? hehehehehehehheh
puszka:ZA
ZA
 


Sziasztok!

Magdi: persze, hogy lehet parkolni, csupa utca az egész környék, családi házacskákkal, mindenütt lehet parkolni. Jó lenne összefutni!

ZA: nem, nem tudok remmit RA-ról,azt sem tudtam, hogy szülni fog Kép ciki,de ez van, gyengék az infók mostanában. Cory utolérhetõ itt különbözõ topikokban, szerintem neki még van egy kis ideje.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

ZA!!!
Igen, RA szült már. Talán négy hetes a babája. Kicsit feküdt a kórházban, hogy nehogy nagyon korán jöjjön a babóca, aztán feladták és a baba nyert.

Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!

RA-nál már 6 hetes a baba, nagyon édi, találkoztam velük múlt héten a bölcsinél. (Egy bölcsibe járnak a lányok, sõt, oviba meg egy csoportba fognak menni.) Minden rendben van velük.
Cory októberre van kiírva...

Pusszancs:

Dia
Dia
 


Sziasztok!
Aki még nem tudná a jó hírt => éjjel megszületett Magdi kislánya!!!
Zsuzsanna Dóra , 3500gr , 55 cm.Jó sok hajacskája van! Nagyon édes alig volt hangja , csak félálomban morzsolgatta anya cicijét a kicsi kezével.
Hát nem mondom amikor öltöztették akkor már hallatta a hangját!Kép
Nagyon ügyesen szopizott és abban a percben üvöltött amikor csak kicuppant a szájából a cickó.Kép
És bibiiii én vágtam el a köldökzsinórt!Kép Nagy élmény volt!
Még a szülőszobán van , mert az osztályon csak délben lesz hely.
Amikor cicire tette Zsuzsit , nekem rögtön megindult a tejem Kép jól át is áztam!

A csemetéim persze nem érezték át , hogy anya nem igazán aludt éjjel és jó hamar ébresztettek. De apa az az igazak álmát alussza.Kép Jó neki

Pusza
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Magdi,
gratulálok a kismanóhoz sok szeretettel! Kép legyetek nagyon boldogok! Kép

Kanga,
tök irigy vagyok! KépKépKép

Virág
Virág
 


Magdi,

sok-sok boldogságot kívánunk Nektek Zsuzsihoz, nagyon ügyik vagytok!

Erika és családja

Kanga,
azért én kíváncsi lennék a te elbeszélésedre is...
kerika
 


Sziasztok!

Magdi! Óriási gratula Zsuzsihoz! Jó egészséget és sok boldogságot kívánunk nektek!Kép

Kanga! Ez tök jó élmény!Kép

ZA! Olyan ritkán jelentkezel! Hogy vagytok? Ne irigykedj, én is megpróbálkozom a 3. császárral...

Puszi, Evey
evey
 
 


KépKépMagdiiii! òriási gratula nektek!KépKép Várjuk a beszámolót!
Kanga! Én is irigyirigy... még ha kurtára is sikeredett az éjszakád. Kép
Évi, de jó rólatok hallani! Levlistán nem aktiválódsz?Sajnálom, hogy betegeskedik a kisember. Én a kineziológiát kisgyereknek annyira nem ajánlom, azt hiszem, már írtam miért. Újabb képek Csongiról vannak? Úgy hiányoztál ám!
Eveykém, sajna nem tudtam eljutni a postára, mea culpa. Az okokat tudod. Kép Augusztusban viszont mindenképpen találkozunk, jó??? Addig meg csak süt a nap... Kép Ugye nem haragszol?
Mi jól vagyunk, túléltük a szentivánéjt szerencsésen. Kép Nem esett, nyári 12 fok volt. Éljen az észak!!! Na jó, a szauna sokat segített. Képzeljétek, én őrült "ledobtam a téli bundát" ahogy a finnek mondják, és megfürödtem kétszer is a jeges (16fokos) vízben. Brrrr!
Puszi mindenkinek!
Adri
kadri
 
 


Sziasztok!

Juca vagyok. Kép Az, aki nagyon nincs még képben az utóbbi 3 hónap történéseiből...
Gratulálok PIldinek, GeriAnikónak, Snoopynak és Magdinak. (Bocsánat, ha valakit kihagytam...)

Napocska! Olvasol még? Visszakerülhetnék a lev.listára a freemail-es címemmel?

Május vége helyett június közepén jöttünk haza, egy hétig voltunk a szüleimnél. Most pedig bejöttünk Db-be és pótolom a tavaszi nagytakarítást meg a virág átültetést. (Ez tavaly is elmaradt.) Olvasni most már tudlak Benneteket, -bár furcsa ez az új Társalgó- de a bővebb íráshoz kicsit össze kell majd szednem magamat.

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Juca

Olvasgatok meg.
Egyebkent nem kerultel le a listarol csak levelet nem kaptal, te tudtal volna irni. Van egy yahoos azonositod, azzal magadnak is tudod valtozgattatni, hogy hogy szeretned a leveleidet kapni. Most atalitottam olyanra, hogy mindent a net gubancaitol eltekintve azonnal kapjal.
Napocska
napocska
 
 


Juca!

Szia itt is!
Gyere, ha kitakarítottál! Kép

Hihihi! Egy hónapja engem is megszállt az ördög.
Ablakot mostam + az összes virágot átültettem, mind a 100 cseréppel. (Három napig tartott) Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Szisztok!

Juca, örülök, hogy végre netnél. Mesélj, mi újság veletek, a virágokon kivül???????

BCsKata:100!!!!! ez nem semmi! Nekem csak a paradicsom-paprika palánták szokták elérni ezt a méretet, egy évben egyszer, de az is bőven elég. Hova tudsz elrakni ennyi növényt????

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Juca! De jó, hogy megjöttetek!Kép Mesélj!Kép Milyen volt, hogy vagytok, Vili mekkora már?

Adri! Semmi gond, csak megijedtem ismerve a postai viszonyokat. Augusztusban talizunk bizony!

Puszi, Evey
Puszi, Evey
evey
 
 


PIldi!

Van három nagy ablak. Az ablakok alatt egy 30 cm széles deszkalap. Ott tanyáznak a virágok az én nagy örömömmre. Mivel én főleg a kaktuszokat és pozsgásokat szeretem, amik meg nem nagy cserepek, kivéve amikor űgy megnőnek mint a bolondgomba, akkor egy egy ablakban szorosan, de elfér kb. 30 cserép virág. Kép

bigacsiga Kata

ui. láttad a nyitó oldalt?

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

MÉg mindig nem néztem meg a nyitóoldalt, de ma már megteszem, igérem.
Kaktuszokat én is szerettem, mondjuk nekem egyféléből volt rengeteg egy időben, csak tudnám minek Nőttek rajta kicsik, én meg szétültettem. Eladni sose tudtam... Aztán apránként hagytam kihalni őket, most már csak néhány van belőle. Van olyan kaktuszod, ami kibirja a hazai telet odakint??? Merthogy olyanról álmodom még. Egy hatalmas kaktusz a kapu mellé....

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ah már értem! Kép
Valahogy amikor a yahoon irtad, az csapódott le bennem, hogy fotót kell nézni. MOst meg kerestem a fotót, ha már ott járok. Nem leltem. Akkor megnéztem a betűket.Kép

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Napocska!

Segíts nekem, sikerült leiratkozni a lev listáról!Kép

A meghivót nem kaptam meg, küldtem üres levelet, de semmi.

Köszi!

Tvica
terpecz
 
 


Vica

MAsikkal is sikerult lejelentkeznedKép
Most kuldtem mindket helyre egy meghivot. Remelemmegkapod.
Ha nem akkor irjal mindket cimedrol 1-1 levelet a
tul_elso_napokon2002-subscribe@yahoogroups.com cimre.

Ezer bocsanat hogy ennyi bonyodalmat okozok neked.

Napocska
napocska
 
 


Nem a te hibad, en voltam bena.

Tvica
terpecz
 
 


Sziasztok!

Nos, lassan kilábalok a házimunkákból... Bezzeg most Vili (33 hó) lett beteg. Kép Amilyen rendes, megvárta, amíg hazaérünk. Lázas, szörtyög, éjjel fel-felébred saját horkolására. Ráadásul valami rovar (vagy bogár) megcsípte a két lábszárát végig. Biztosan megzavartuk a hazajöttünkkel. Mármint a bogarat.

Vili nagyon élvezte az utazást. Odafelé éppen akkor aludt el, amikor leszállni készültünk, hazafelé pedig felszállás előtt. Hiába szorongattam a kekszét, hogy majd adjam neki, Madrid álmosítólag hatott rá. Kép Mivel kifelé csak ketten mentünk, jól el is tévedtem a madridi reptéren. Ha nem jön vissza a géphez egy magyar pasi, lehet, még most is ott bolyonganék. Itt hóesésben szállt fel a gép, ott 16 fok volt. Aztán velünk együtt megérkezett a hidegfront. Kép
Nagy mázlink volt, mert ott kinn a húsvét előtti nagyhetet ki szokták adni szabadságnak. Mivel a férjeméknek dolgozni kellett, így ezt az 5 napot májusban kapta meg. Így egy hétre lemehettünk a tengerhez is, délre. Ekkor már jó idő volt és a szállodában is csak a nyugdíjasklub tagjai voltak, akik nem jöttek a partra. A víz viszont hideg volt. (Mondjuk én az augusztusi nászutunkon sem mentem bele...)

Vili elkezdett komolyabban beszélni, ma már lyukat beszél a hasamba... Ragoz, régi emlékek bukkannak fel a szövegelésében. Megtanult spanyolul köszönni és a tv-ből is elsajátított néhány szót. Mostanában minden "lapos autója" "Maddidba Kép megy". Szobatisztasággal sehogyse állunk, (most olvasgatom a vonatkozó topikot) nem szól, ha néha mégis, akkor már fele a kisgatyóba ment. Különösebben nem izgat, mert a beszéddel is annyit várt. Idehaza rá nem ült volna a csúszdára, ott kinn le sem lehetett vakarni róla. Majd megérik erre is.

Első körre be is fejezem, mert velem lesz tele a topik. (Meg a hócipőtök. Kép)
Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Voltunk védőnőnél, immáron másodszor!!!
Így tudom, hogy a gyerök, a kicsi 5,03 kg. Arra nem emlékszem, hogy ez sok, vagy kevés. Holnapután 2 hónapos.Szerintem a Prücsök pont megfelelően hurkás. Nekem legalábbis szimpi. Olyan arányos. Enni eszik. Nem túl gyakran napközben, bezzeg este, de akkor meg a komfortszopi jön be. Nem is eszik. De legalább komfortozni megtanult. Elérte, hogy csak ritkán jön tejleadó reflex, akkor sem adja elő a Nagy Halált, hogy máris belefulladok. ( azóta sem értem, hogy hogyan aggódhatnak a kaja kérdésen jól hízó babák anyukái????) Kevesebbet üvölt. Vannak eredmények, ha nem is sok.

Azt is megtudtam a védőnőnél, hogy a nagyobbik gyerek a baromi nagy oszlopokat sem látja KépKép
Babakocsi lehajtó, végén egy 1 méter átmérőjű oszlopcska. Zsombi motorra fel, teljes sebességgel, fékezés nélkül le a lejtőn. Babakocsi előttem, így csak szemléltem az eseményeket. Aztán megállapítottam, hogy csoda, hogy a motor nem lett totálkáros, kihúztam a gyereket a bokorból és elmentünk fagyit venni a vérző szájára...
Jól olvashatóan ezen a héten már nincs bölcsi. Lesz még kalandunk asszem a szünidő alatt...Kép

Juca!
A topikra ráfér, hogy valaki telerakja. Hócipőnk nincs is! Írjál ám még!!! KépKépKép

A szemüveges idézetet tudtam, hogy közülünk írta anno valaki, de azt már elfelejtettem, hogy ki.

Zsombi szókincsébe befészkelte magát a "csúnya" és elharapódzik. Kezd a topon lévő "menj innen"-nel egy szintre kerülni. Élvezet a gyerekkel együtt lenni. Gondolom, hogy csak érzelmi reakciókat akar, de akkor is! Folyton figyelünk rá, ígyhát nem értem, miért van erre szüksége.
Most már elhiszem, hogy megérti, ha elmondjuk, hogy miért nem jó, ha ok nélkül, látatlanban végigveri a népeket a közösségekben, pl a játszón. Így elkezdtem neki mondani, hogy mi fog történni, ha ezt csinálja, illetve mi lesz akkor, ha barátságosan viselkedik gyerektársaságban.
Pele! Szerinted ez jelenthet megoldást? A tiltás, biztosan nem használ. Egy kétévesnek érdemes azzal kedvet csinálni, hogy ha nem barátságtalan, akkor nem hagyják egyedül? Vagy még inkább egyedül játszana? (eddig mindenki azzal akart játszani a játszótéren, amivel ő kezdett. Ezért persze mérges volt.)

Mára ennyi.
Sziasztok!
Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Juca!

Szép nagy fiú lett Vili!
Elöttem még mindig az a kép él róla amit anno a fotó pályázatra küldtél be. Nekem az a "Vilis" kép.
Ne aggódj egyszere nem csinálnak a gyerekek semmit. Ma egy kicsit beszél, holnap meg bilizik Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Snoopy!

Jó a kép a profilodba.
Olyan kis komoly képe van. És milyen hosszú ujjacskái vannak! Kép

Nekem kétszer csinált ilyet Donát, hogy a babakocsi feljáróról lemotorozott. És még el sem kanyarodott Kép tök egyenesen bele a bokorba. Kép
Aztán többet nem engedtem, mert mindig attól féltem szétnyilik a feje. Szidtam is aki vette neki azt a motort. Sejtitek ki volt? Én hát. Kép
bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Olyan bénák, ahogy a nevek ki vannak írva.
Nekem régen sokkal jobban tetszett, hogy két név volt az egyik zárójelben.
Az elöbb is csak néztem ki az a BG Kép meg kellet néznem az aláírást is. Kép De a profilja nagyon szép. Kép Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Juca
Tenyleg oriasi lett Vili. Mar kesz nagyfiu.

Kata Nem akarok kotekedni de ha kicsit figyelmesebben nezed a neveket akkor oda ki van irva, igaz jo kis apro betuvel az azonositonk is.

NApocska
napocska
 
 


Juca,
milyen nagyfiú lett Vili, nagyon helyes kölyök! Szerinem se aggódj bili miatt (mondom ezt én, mikor Tomi hallani sem akar róla Kép ).
Szegény Vili, azért rendi tőle, hogy csak itthon lett beteg, nem? Na, jó ez hülyeség..sok puszi neki!
Snoopy,
a kismanód nagyon édi és szerintem a súlya is megfelelő, le sem írom, Luca mekkora volt kéthónaposan... A nagyobbik manód meg ezek szerint ugyanolyan szeleburdi mint az én Tomim, hiába no, kétévesek Kép

Na, megyek, Tomi megint nem hagyott aludni, tanulhatna a hugától, mert Luca meg alszik mint a kisangyal, egész éjjel, ébredés nélkül (kop-kop),

Szép napot nektek: Erika
kerika
 
 


Hali lányok?
Mizujs a magdival???
Zorkanya
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: