Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Végre eljutottam ide is. Böcsülettel végigolvastam az egész lemaradásom. Nem volt semmi...

Köszönjük Kitti szülinapi köszöntéseit, így utólag olvasva is olyan jó volt, hogy gondoltatok rá.

Az ügyesedo babákról nagyon jó volt olvasni, a betegség hegyekrõl már kevésbé... fõleg, hogy még mindig nem ért véget. Itt is kívánok minden érintettnek mielõbbi gyógyulást!

Egy-két gratulációval adós vagyok.
Titokzatos pocaklakók megint jól felkorbácsolták a kedélyeket. Olyan jó lett volna részt venni a nyomozásban. Evey akart hívni nyomozni, de mivel még volt két hetem vizsgáig és nem tudtam jönni egyáltalán, felfedte magát nekem Kép
Hajni! Neked viszont nagy-nagy gratula!
És ha már a két csíkoknál tartok, akkor Katica, Szile Nektek is GRATULA!!!
Évi! Te miért is nem álsz be a sorba?? KépKépKépKép

Judónak Hunorhoz, Erikának Lucához gratulálok, sok boldogságot a kis jövevényekkel bõvült családoknak!
Erika! Na ez most egyáltalán nem hiányzott NektekKép Nem mintha ez bárkinek bármikor is hiányoznaKép Jobbulást!

Ildi! Neked meg a szigorlathoz gratulálok! Ami meg a pocaklakó nemét illeti, olyan h*lye vagyok, hát pont abban a levlistás levélben írtad, amiben a CTG-rol, hogy a 18. és 30. heti UH szerint leány gyermeketek lesz.
Kiakadtam a nõvéredék sulijában a tévénézési szokásokon Kép Alex (9 éves) valamelyik nap sírva fakadt, hogy olyan rossz neki, a többiek állandóan a Gyûrûk Uráról beszélnek és õ nem ért semmit belõle. Már MINDENKI látta, csak õ nem. Én is csak most pótoltam a lemaradásom vizsga után végre megnéztem. Nem értem a szülõket egyáltalán, csöppet sem gyereknek való, néha úgy éreztem nekem sem. Gergõ a pocimban rendesen tiltakozott is, szegénnyel mégis végigszenvedtettem. Már az elsõ rész se volt pite - Alex természetesen azt sem nézhette meg - de ez a második...

A másik a mobiltelefon. Ez a másik nagy szívfájdalma a lányzónak. Állítólag már csak 3-an vannak az osztályban akiknek nincs. Ezen is kiakadtam. Az osztályból csak 1-2 gyerek jár egyedül suliba, akik nagyon közel laknak. A többség messzebbrõl, más kerületekbõl jár, õket hozzák, viszik. Minek kell a telefon??? Alexet megkérdeztem, na ezt hallgassátok: egyik beül az egyik vécébe, másik a másikba és úgy beszélgetnek. A másik még jobb: egymás mellett álva beszélgetnek telefonon... KépKépKép

Pele! Hannának a kis gyaloglónak is nagy gratula!!Kép Nálunk is lesz esély, hogy valaha eljön a "kelj fel, és járj!" idoszaka? Mondjuk most már nincs hó, meg annyi gönc se kell, így talán nagyobb kedve lesz a gyermeknek. A hó nagyon idegesítette, nem volt hajlandó rálépni, merthogy ropog a talpa alatt... rettenetes, nem? Ügyes, sokfogú Bálintnak is gratula! Sot, a szupi kocsikölcsönadó fõnökhöz is! Ami meg Áron balesetét illeti Kép de már túl is vagytok ratja.
Újabb pocaklakóval meg csak húzol minket, vagy komolyKépKépKép Tényleg Ákos mit szól hozzá???

Verus! Végre elolvastam a szüléstörténetedet.. én is végigkönnyeztem, olyan szépen írtad le. A vége szörnyû... szerencsére a legvége mégis hepiend, kivéve a feloldolgozásra váró élmény. De Marci gyönyörû, ez tagadhatatlan Kép és Zali fantasztikus Kép A többi gyerkõc is csodálatos, mi kell ennél több?Kép

Bigacsiga! Örülök, hogy túl vagytok a mûtéten! Mindkét gyerkõcnek gyors felépülést. Te meg badizol egy kicsit..azért pihenj amennyit tudsz! Nagyon jó, hogy nem kellett gipszKép

Banett! Üdv! MunkahelyedKép Lenne egyébként másik? Nem vállalják át a hitelt, és fizeted azután nekik tovább? Hallottam már ilyenrol.

Virág! BuszozásKép Ilyesmi történeteim nekem is vannak, csak én nem vagyok böcsületes lukasztó, nem elmerengés miatt nem szoktam lukasztani. Ezzel most azért itt nem büszkélkednék.. azért mindig megúszomKép Szilével teljesen egyetértek, jó OLVASNI a történeteidetKép

Akiket kihagytam a szülinapi, névnapi köszöntésekbõl attól bocsi, minden érintettnek húzzátok meg a fülét, adjatok puszit a nevemben, és ezúton gratula az ünnepeltnek!

Sziasztok
Kati
 
 


Sziasztok!

Szile!
Sok boldogságot a dupla csíkhoz! Most még picike, vigyázzatok rá nagyon. Kép

Kati!
Ez a mobiltelefonos sztori meglehetõsen horror. Sok erõt a "társadalmi nyomás" hülyeséghegye ellen. Alex okos leányzó, biztosan megérti, hogy ennek semmi értelme, és nem ettõl lesz az ember nagylány, illetve akiknél ez számít, azoknál nem olyan nagy baj, ha nem õ a favorit ?!
Anno én átéltem, hogy mindenki az esti filmrõl beszélt, én meg nem láthattam. Tudom hogy túl lehet élni. A mobiltelefon akkor még ugye nem dívott, de nagyon remélem, hogy le tudom majd beszélni a gyermekeimet az ilyen agyament dolgokról... Kicsit tartok ezektõl a harcoktól. Majd számolj be róla, hogy Nektek hogyan sikerült, ha nem sikerült, akkor arról is, jó?

Erika!
Tudom, hogy most nem olvashatod, de akkor is üzenem az éteren át, hátha odasugárzik, hogy együttérzésem. Az ilyen dolgok mindig felháborítanak! Sajnálom, hogy így történt Kép.

Virág!
Sárkányröptetés Kép
Mehetünk együtt is, akkor majd figyelmeztetlek a jegylyukasztásra, jó? Kép
De csak azért írtam, hogy addig is Macira jutnak az ilyen idegesítõ momentumok KépKépKép

Snoopy
snoopy
 


Kati

Tudod, ez nem megy olyan könnyen. Másik munkahely még nincs kilátásban. Ugyan próbálkoztam, de nem sikerült. Én tisztában vagyok a saját képességeimmel és nem olyan rózsás a helyzet. Nem nézem le magam, inkább csak reálisan látom a világot. Nincs diplomám, csak érettségim. Nem beszélek angolul/németül, csak olaszul. Elég nehéz egy olyan munkahelyet találni, ahol éppen egy ilyen adottsággal rendelkezõ nõt keresnek. Nem sírok, félre ne érts. Az igazi gondom a két gyerkõcöm. Jobban mondva, nem nekem, hanem a munkaadóknak. Szóval, a párom minden éjjel /még vasárnap is/ dolgozik, mert fuvarozó. Tehát, mikor mi reggel megyünk suliba, oviba õ még nincs otthon. Egyik nagyira sem tudunk számítani, mert dolgoznak még. Tehát maradok én. Rendszerint nem érek be 1/2 8-ra mh-re, mert képtelenség. Délután dettó. Na most, én elmegyek és ezeket a feltételeket felsorolva még tállalom a lakáshitelemet, úgy a képembe röhögnek, hogy csak na! És én még meg is értem õket. Tudom, hogy nekem is engednem kell, de nem megy. Ezek olyan feltételek, amiken nem tudok változtani. Ez mind velem együtt "eladó", s emiatt nem nagyon kellek sehova. Ilyen nehéz ez. De fúúúúúúúúúj, holnap megyek dolgozni.
Egyébként nem a munkával van a bajom, mert az nem zavar, hanem a körülményekkel. Szeretnék én dolgozni, csak a körülmények legyenek biztosítva. Itt nincs! Bocs, kicsit hosszú lettem!

Banett

Kép
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Kórházi jelentés:
A Budai Gyermekkórház ortopédiai osztályának a "vendége" voltunk a múlt héten. (A Rózsadombon van.)
Hétfõn mentünk, akkor semmi különös nem történ a millió papíron és aláíráson kívül. Tényleg jó, hogy elõre lehet/kell leleteket vinni legalább azzal ott nem kell bajlódni. Egy branült raktak csak Doni kezébe. Mi házikónak hívjuk és kémény van a tetején ott töltik be gyógyítókat. A kórházban pillangónak hívták.

Kicsi kórház kb. 20 ágyas volt az osztály ketten vártunk mûtétre, összesen négyen voltunk, mert a kórház bejárósként is mûködik így a többi gyerek kettõkor hazament. Egy kétágyas kórteremben volt a mienk, így azért el voltunk szeparálva a többiektõl. Volt lehetõség, hogy a szülõ ott aludjon térítés ellenében.

Kedden volt a mûtét. kb. 1 1/2 órás volt. Doni nagyon rosszul ébredt. Nem azt mondom, hogy ki akarta a drén csövet tépni a sebbõl meg a kezébõl az infúziót, csak fogdosta, (mi ez a szar vidd innen) de amíg kerítettek egy adag nyugtatót elég rémes volt, mert nekem kellett lefogni ill. nyugtatni õt. Kb. úgy viselkedett mint amikor egyébként is hisztizik és elborul az agya, se lát se hall csak a maga dilijét hajtogatja. (Akkor én ot szoktam hagyni, de it most ez nem volt célszerû)

Nem az az orvos altatott aki egyébként is szokott, hanem egy másik és õ ragaszkodott egy bizonyos nyugtatóhoz, de ez nem volt az osztályon. A nõvérek meg azt hajtogatták, hogy õk azt azér nem akarják, mert összefog hányni mindent. Aztán amikor látták, hogy mit rendez a gyerek mégiscsak kerítettek egy adagot. Onnantól kezdve aztán jó volt, mert aludt, felébredt, körbenézett aludt tovább, de már nem dilizett.

Biztonság kedvéért három üveg infúziót belenyomtak, és hideg vízzel kellett itatni. Ettõl meg én féltem, mert abban a félórában amíg nyugtattuk szétordította a torkát. Bennem meg élénken élt, hogy amikor szültem, a szülés után nagyon de nagyon szomjas voltam és nekem is fél liter hideg vizet adtak, ne hogy hányjak, a torkom meg rendesen kikészül a hideg víztõl.
Nem hányt, délután már ehetett, a vacsit meg szabályosan felfalta.

A hasa viszont elkezdett fájni. Elõször arra gondoltak, hogy nem tud pisilni és azért.
Na, ekkor kellet volna egy katéter, de nem volt. Kép
Melegvizes ruhát tettünk a hasára hátha segít, meg kapott nospát, hogy eltudja engedni magát.
Egyszer csak sikerült és mire lett volna katéter tudott pisilni, de a hasa továbbra is fájt. Megvizsgálta a belgyógyász és azt mondta sok levegõt nyelt altatás közben, kakiljon és minden megoldódik.
Szerda kínlódással ment el, mert hiába kapott glicerin kúpot, nem tudott ágyba kakilni. (Szerintem pszihésen, tudjátok kakilni a wc-be kell Kép)
Vittem neki be pelenkát is, mondtam, hogy a tesója küldte a sajátjából nyugodtan eressze bele. Aznap nem sikerült. (Tudjátok, ágyba nem szabad kakilni, csak wc-be Kép)

Minden nap egyre jobban lett, csak a hasa fájt. A viziten a doki azt javasolta a nõvérnek ha máskép nem megy vigye ki a wc-re és pottyantson oda, neki mindegy csak varázsoljon kakit.
Csütörtökön kivették a csövet. Doktornõvel halálra röhögtük magunkat, mert még hozzá se nyúltak, de már ordított. A nagy ragasztót benzinnel mostták/lazították fel neki, õ meg egyfolytában azt hajtogatta, hogy vigyék innen, mert nagyon büdös. Próbáltam terelni a figyelmét, hogy á nem is büdös apa autója is ezzel megy, meg az állatkertben az elefánt sokkal büdösebb volt s míg így elmélkedtünk a doktornõ egyszer csak hopp kihúzta a csövet.
Nagyon szép a sebe, de szerintem ez, szerencse is meg adottság is kinek, hogy gyógyul.
Aznap tornáztunk is már az ágyban. A gyógytornásznõ megmutatta miket kell csinálni.
Az ebédet félig ette meg, mert megint fájt a hasa.
Na ekkor telefonáltam a férjemnek, hogy most azonnal üljön autóba és hozza be a gyerek wc szûkítõjét (az se volt, gyerek kórház pedig). Azért kellett, mert a combja van felvágva + felvágás nélkül is fél a nagy wc-n.
Eszköz jött, gyerek ordított, nõvér berontott, kivágta a wc ajtót, felkapta a gyereket és kivitte a wc-re. Gyerek produkált és többet nem fájt a hasa. Kép

Pénteken megkaptuk az utasításokat, és hazajöhetünk.
Egy hét múlva varrat szedés. Ja és nincs medence gipszünk ami azért könnyebbség. Rettenetesen tetszik neki a kacsába pisilés. Na azért itthonra nem vettünk egyet emlékül, megteszi egy hosszúkás befõttesüveg is. (Elég a wc-re kakilni kicipelni, 25 kg, pisilést inkább helyben oldjuk.)

Itthon azért sokkal bátrabb. Tudja, hogy nem állhat fel és nem léphet rá, de azért felügyelni kell, mert eltud feledkezni magáról.
Jól van. Nem fáj a sebe. Jó az étvágya. Fizikailag nem gyötörte meg a dolog. Lelkileg inkább, de az is oldódik.

Jól kiporszívóztam a szobájukat letettem puha pokrócot és egy nagy tiszta lepedõt a földre, ma már inkább ott játszott, így már jobban el is volt.

Még varrat szedés után kb. négy hétig nem állhat rá.
Sajnos ezzel még nincs vége a dolognak, kb. májusban a másik lábát is meg csinálják és egy év múlva pedig mind a kettõbõl egyszerre kiveszik a csavarokat.

Pont a mûtét másnapján volt a születésnapja, és aznap jöttek a pirosorr bohóc doktorok is. Elõbb a nagyoknál voltak és éppen mire hozzáértek elaludt. Azért hajtogattak neki egy kutyát lufiból. Kép
Nekem a mûsorukok olyan kétes hangulatú volt. Tetszett is meg nem is. Nekem olyan mesterkélt volt, nem olyan igazi barátságos.

A kórházban volt tv, a tv-ben pedig minimax. Ment az Egyszer volt az élet... sorozat, biztos emlkékeztek ti is rá, rajzfilm az emberi testrõl. Ez is segített, mert beszélgetünk a benne lezajló folyamatokról.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Szile,
de jó újra hallani rólatok! Hogy van Bori? Még mindig olyan imádnivalóan puha, mint mikor nálatok jártunk? Kép Gratulálok a két csíkhoz!!! KépKépKép Nagyon sajnálom, hogy énnem hallottam a kapcsolatanalízisrõl, mikor babát vártam, bár valószínûleg úgysem tudtam volna kifizetni. Én is köszi a gratulát, és nem értem, miért nem töltötök nálunk egy hetet... ;) Én is küldök nektek extra puszikat. Kép

Katica,
neked is gratula a 2 csíkhoz! KépKépKép

CsKati,
köszi. Kép Édes vagy. És gyerekként én nem nézhettem meg az E.T-t és a Csillagok háborúját sem. (Az E.T-t nem értem, miért nem...) És még sok minden mást sem. Rossz érzés volt, hogy én sem tudtam, mirõl beszélnek, de utólag teljesen megértem, és egyetértek vele. Szerintem ha a gyerekek érzik azt, hogy teljesen meg vagyunk gyõzõdve arról, hogy jót teszünk ezzel nekik, és ha elmagyarázzuk az õ szintjükön, hogy mit miért nem engedünk, és közben meg imádjuk õket úgy, hogy ezt õk is érezzék, akkor minden rendben lesz, meg fognak érteni minket, még ha nehéz is nekik. És talán a szívük mélyén még büszkék is lesznek rá, hgy ilyen szüleik vannak, persze lehet, hogy most nagy baromságot írtam. KépKépKép

Snoopy,
OK, mehetünk, és tényleg szólj, állandóan elfelejtem. Kép Macika meg egy (majdnem) tökéletes férj, hogy elzavar lehiggadni (bár ez neki is jó Kép).

Banett,
VELED VAGYOOOOOOOOOOOOK! Kép Szegényem, kitartás. Próbáld meg élvezni, biztos van ott valami, amiért még ott kell lenned. ;) (Tu sai perche ho detto questo.) Jól emléxem, hogy nem válaszoltál a mélemre? Vagy én jövök? Kép

Bigacsiga,
hát ez egy horror. Szorítok nektek, de nagyon, hogy végre vége legyen ennek az egésznek. És nem felejtkezek el rólatok az imáimban.

Nem is írtam ég, hogy vagy 10 napja taknyosak vagyunk, úúúúúúúútálom, ha éjjel nem kapok levegõt. Ráadásul Recsi szombaton 39 fokos volt, nincs jól, hurutos, de nagyon, az antibiotikumot (bassszus, most már értem, miért rövidítitek AB-nak Kép), a köptetõt és a fájdalomcsillapítót nagy ívben kiköpi, nem tudom, mit csináljak vele. És csak szopik. Ami meg azért gáz, mert fáj a mellem, nem lehetetlen, hogy megint szájpenész, mert lepedékes a nyelve, viszont ma már szinte nem is fájt a szoptatás. Ki érti ezt? Hétfõ hajnalban Ruben ugató köhögésére ébredtem. Na, ez a gyerek se megy oviba, és ha õ nem, Rébék sem. De apa nem is tudta volna elvinni õket, mert hasmenése lett reggelre. KépKépKép :o)))))))))))))))))))))))))) Ruben azóta egyszer sem köhögött, az égvilágon semmi baja. De csütörtöknél elõbb nem mennek oviba, és apa sem dolgozni. Már olyan nagyon hiányzott, hogy itthon legyünk együtt, nyugodtan, mindenféle program nélkül. És ilyenkor nem adnak ki szabit, mert fõszezon van. A nap vicce: A legtöbben tudjátok, hogy Maci a Cefzilt (AB) viszi orvoslátogatóként. A mi kerületünk is az õ körzete. Tegnap elvitte Recsit a doktornéninkhez, aki felírt neki... na mit? Hát Augmentint. KépKépKép Írtam neki egy sms-t, miszerint: "Na de doktornõ, hogyhogy nem Cefzilt írt fel Ráhelnek?????? Kép " Még nem válaszolt. Azt hiszem, nekem is el kellene mennem látogatni, csak hát ugyi nincs orvosi diplomám (sem). Kép Na persze Cefzilt kap a gyerek.

Én a szokásokkal ellentétben nem kérek bocsánatot a hosszúságomért. :o))))))))))

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok!

Hétfön voltunk dokinál és mindent rendben talált. Pont az UH közben táncolt egyet a baba, szép, mindene meg van. Kihangosítottuk a szívverését, így végre olyan "valóságos" lett.Kép Már nem kell feküdnöm, de azért a biztonság kedvéért fokozottabb vigyázásra van szükség. Ja igen, valószínüleg a vérzést egy szövethíd okozta, ami a méhen keresztben kialakult. Ez az idö elteltével egyre nyúlik, majd elszakad. Hallottatok már ilyesmiröl?

Erika köszöni az együttérzö sorokat, tartom vele a kapcsolatot, hogy azért képben legyen.
Annyian írjátok, hogy nem kaptok levegöt éjjel, csak azt nem értem, hogy miért nem orrcseppeztek akkor? Van homeo orrcsepp is, ami nem szárítja a nyálkahártyát és pici babának is jó. Bár én általában nem használok semmilyen nem természetes alapú szert (Panadolt sem, amióta a természetgyógyász mesélt róla), azért egy dolog mindig van itthon: mindenkinek saját bejáratú Nasivin 0,025-ös orrcseppje. Most minek szenvedjünk éjjel? Napközben nem rakok, csak lefekvésnél. Ti miért nem használjátok?

Szile! Nagy-nagy gratula! Mi lesz így a suliddal? Mikorra vagy/leszel kiírva? Hát persze, hogy leírom a kedvedért: azért voltam a kh-ban, mert 7 hetesen elkezdtem vérni, aztán inkább befektettek az osztályra 5 napra. Kaptam dycinont (ha jól írtam) és feküdnöm kellett még két hétig. Kop-kop azóta sem történt semmi baj.Kép Fentebb írtam a lehetséges okát. Ja igen, házról: sima téglaház lesz végül, nem könnyûszerk. (5 milkával több lenne a kivitelezö miatt).

Mi van a zülléssel? Nem megyünk? Már úgy be vagyok sózva?

Zsóka, Pele! Vasárnap elsétáltam az ingatlanoshoz Leányfalván és kiírtam egy pár 10 mill. alatti ingatlant. Tegyem fel a levlistára (hátha mást is érdekel), vagy magánba menjen. Ha vkit még érdekel, szóljon.

Betegek! Most már gyógyuljatok meg végre!KépKép

Puszi, Evey
 
 


Evey!

Örülök, hogy minden rendben van veletekKép. Azért továbbra is vigyázz magatokra!

Nálunk továbbra is garázdálkodik az influenzavírus, most úgy tûnik, én leszek a következõ áldozatKép. Viszont képzeljétek, Timi gyogyók nélkül (mert mindet a nyakunkba tálalta) 2 nap alatt lekûzdötte a nyavalyátKép. Ma már teljesen láztalan volt és olyan, mint egy kisördög. Persze a féltékenység idõnként kitör belõle, fõleg amikor a kicsit a kezemben látja, de legalább az agresszióját a saját maciján vezeti le. Ma is akkorát harapott bele, hogy nem gyõzte a szõrt köpködni utánaKép Zsebivel viszont olyan , mint egy angyal (igaz, csak a jelenlétemben kerül a közelébe), délután úgy magához ölelte, hogy nem gyõztem szegény törpét kiszabadítaniKép

Szile, nagy gratula a zebráhozKépKépKép

Erika, én is nagyon sajnálom, ami történtKép Sajnos már nekem is volt benne részem, nem is egyszer.

Most rohanok fürdetni
üdv
Momo


Momo
 
 


Evey,
örülök, hogy minden rendben van!! Züllésrõl írtam a levlistára. Ingatlanlista szvsz nyugodtan mehet a levlistára, ne titkoljuk el senki elõl, hátha más is kedvet kap Kép
puszi
Zsóka

Zsóka
 
 


Evey!
Tudom, már nagyon régen jártam itt, és bocs, hogy belektyogok, de az én dokim azt mondta, hogy egyik orrcseppet sem használhatom, mert nem tesz jót a babának. Aztán a friss kismamik felvilágosítottak, hogy van egy Sterimar nevezetû orrspray ami sterilizált tengervízbõl van és azt kismamák is használhatják. Nekem bejött, próbáld ki te is, sokkal kíméletesebb mint a többi orrcsepp.

Szia Zsóka!
Látod azért ide is eltaláltam. Kép

Magdi
26+3


Sziasztok!

Nem mûködött az elmúlt napoban az outlookom és az Explorerem. Olvasni tudtam, de ha írni akartam, egyból kilépett a programból. Ákos újratelepítette, de még most sem akar levelet küldeni, az elõbb írtam egy csomót a levlistára, erre nem küldi el!KépKép

Közben irtó késõ van, úgyhogy most ezer bocsi, de csak magunkról: Bábi nagy nyögések és fújtatások közepette FELÁLLT!!! Igaz, csak egyszer, és azóta seKép Bele akart kukucskálni a játékosládábaKép
Hanna meg szobatiszta, ami a következõképp zajlott le: ha jól emlékszem, csütörtökön azt mondta, hogy õ most már bugyit akar hordani. Ákos pénteken hazafelé vett egy pár bugyit, azóta szobatiszták vagyunk. Kép Ma már pelus nélkül ment a séta is. Alváshoz még kapott pelust, de du. már nem pisilt bele. Igaz, hogy már másodszor élem át, hogy TÉNYLEG egyik napról a másikra lesznek szobatiszták, de azért még mindig meglepõ!Kép
Hannussal pénteken volt még egy futása Ákosnak a fülészetre, merthogy gyöngyöt tett a hallójáratába. Odajött hozzám nagy vigyorogva, hogyaszongya: "A másik gyöngy kiesett a fülembõl!" Mire én teljesen leizzadva kérdeztem, hogy akkor hol az EGYIK gyöngy, erre õ csak a fülére mutogatott, ahol látszott isKép

Na, megyek aludni a kis taknyosok mellé - egyébként mi használunk orrcseppet, de az éjszaka folyamán megint bedugul az orrukKép

És Szilének nagy gratulaaa!!

Puszi: Pele
 
 


Pele!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mé' nem mondtad ma, hogy Bábi felállt???? Aztamindenit KépKépKép! Én ezzel kezdtem volna!

Magdi,
látogass ide is minél gyakrabban!! Kép

puszi
Zsóka

Zsóka
 
 


Pele!

Bábi Kép
Hannusnak gratula a nagylánykodáshoz Kép

Tudod mivel kell kivenni a gyöngyöt a fülébõl? Pillanatragasztóval. Kép Kép

Magdi!
Szia Kép

Evey!
Vigyázz magadra! Kép

Banett!
Cseréljünk! Én megyek a te munkahelyedre, te meg az enyémre. Kép Kép Kép

Szile!
Két csík gratula! Kép

Katica!
Két csík szintén gratula! Kép

CsKati!
Tudom már mi hiányzott a levlistáról. A te érdekes kis finom írásaid, de komolyan.

Emese!
Remélem is tudod mit hagytál ki.
Írd má meg azt is mi a péket mûvelsz te a jókaikkal?

Erika! Kép Kép

Edóka!
Nem tudom elszopogatná-e, mert én még nem próbáltam homeokat, de ha így csinál valami máshoz kell folyamodnom.


Minden betegnek jobbulást! KépKépKépKépKép

Érzitek jön a tavasz! Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kép

Boldog születésnapot!

Verus Jancsijának,
Emese Lillájának,
Verus Tomijának,
Évi Csongijának,
Geri Anikó Lilijének,
Napocska Biankájának,
Evey Kikójának,
Emese Danijának.


Boldog névnapot!

Evey Adriánjának,
Erika Tomijának,
Verus Tomijának,
Edóka Fannijának.
Evey Kikójának
Verus Johannájának,
Judó Zalánjának,
fDia Fannijának.


Boldog születésnapot!

Diának,
Évinek,
Napocskának.


Boldog Névnapot!

Corynak,
Skandinénjének,
ldnek,
PIldinek,
Beátánek,
Hajninek,
Napocskának.

Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Bigacsiga

Milyen kedves vagy es milyen jol nez ez igy ki. Nagyon koszonom sajat es lanykam nevebe.

Szile es Katica gartulalok a pocaklakohoz.

Pele gartulalaok a felallashoz kicsi fiadnak es Nagy lanykadnak a nagylanyosodashoz.

Minden betegnek jobbulast es mindnekinek szep tavaszt

Napocska
 


PELEEEEEEEEEE!

GRATULAAAAAAAAAAAAAAAA! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Nem hitted, el, de megtörtént! Kép

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok!

Egész héten nem nagyon jelentkeztem, mert annyi minden történt körülöttem. Kezdem elõször is azzal, hogy kedden mentem dolgozni. Túléltem, mint látjátok. Azzal fogadott a fõnököm, hogy ez nem lehet igaz, hogy a gyerekem ilyen (mivel beteg volt)! Hogy képzelem, hogy otthon maradtam már megint betegállományban. Mondtam neki, hogy nem tehetek róla, hogy az 5 éves gyerekemnek nem tudom megmondani, hogy a hányást és a hasmenést tartsa vissza. Nem is értem, hogy miért nem?! Nektek már sikerült, mert akkor szívesen fogadom a tanácsokat, hogy hogyan kell ezt csinálni. Majd elég undorítóan megjegyezte, hogy elég szerencsétlen gyerekeim vannak akkor, ha mindig betegek /ebben a tanévben még nem is voltak betegek!!!/. Teljesen letörtem, és sajnos elkövettem azt a hibát, hogy eleredt a könnyem. Nem tudom megérteni az a NÕT, aki anya és nagymama, hogyan tud ilyen szívtelen lenni. Végülis gyorsan megnyugodtam és egy 1 órás kemény beszélgetés következett. A lényege, hogy szeretne velem dolgozni, ha bevállalom, hogy ezt a munkát napi 10-12 órában továbbra is ennyi bérért /bruttó 80.000/ végzem, de akkor nincs se szabi, se betegácsi. Ha nem tudom teljesíteni, akkor fel is út, le is út, mert akkor elküldenek a leépítés keretében. YESSSSSSS! Én nem értem, hisz eddig ezt hajtogattam. Ehhez úgy látszik 3 hónapra volt szükségük. Ez nekem nagyon jó, mert a hitel már nem gond ebben a felállásban. De ne igyunk elõre a medve bõrére! Hiszem, ha az értesítõ a kezemben lesz.

Bigacsiga
Még mindig akarsz így cserélni velem? em olyan jók a feltételek, ezért gondold meg jól! Napi 10-12 óra? Mit szólsz hozzá? És a bér? Igazi álommeló!

Banett

Kép
 
 


Sziasztok!

Pele: nem semmi gyerekeid vannak Kép Gratulálok KépKépKép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Banett!

Hát mit gondolsz miért szeretnék cserélni, mert az enyém luxus állás? Kép
Szerintem párosítani lehetne a fõnökeinket. Megértenék egymást. Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Peleeeeeeee!
Gratula Bábinak!!!!!! Akkor mostmár nem is jöttök hozzám? Kép
És persze Hannusnak is! Azért nyugtass meg, hogy éjszaka még becsurrant....mert Eszter igen.

Nem is mondtam a nagy hírt: Eszter már nem rácsos ágyban alszik, hanem gyerekheverõn 2 napja!
Azt hittem, így reggelente "kiszolgálja magát", elõveszi a könyveit, játékait, kijön hozzánk, de egyelõre ugyanúgy fekszik, mintha rácsos ágyban lenne, és vezényel, hogy mit vigyünk oda neki. Kép

Edó
 
 


Viág!

Ráhelnek is Boldog Születésnapot!

Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Edóka!

Megnyugtassalak? Én még pelenkázom éjjelre Dominikot. Kép
Már kétszer rápróbálkoztunk, de annyit iszik lefekvés elött és olyan mélyen alszik, hogy nem kel fel ha pisilni kell neki. Még várok egy kicsit és ha jönnek a jóidõk újra megpróbáljuk.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Bigacsiga,
köszönjük szépen!!! KépKépKép Olyan helyes ez a kis GIF! Kép

Edó,
Ruben mindjárt 6, és bizony elég gyakran bepisil... (Rebeka nem.) Abus meg ugye minden éjjel pelusos. Néha letépi magáról az éjszaka kellõs közepén, amikor átszédeleg az ágyunkba, és akkor soha nem pisil be, de meg sem próbálom az éjszakát pelus nélkül vele. És ami a legszörnyûbb, hogy Ráhel még mindig a nap 24 órájában pelusos! Még mindig nem szobatiszta! Lassan el kéne kezdeni bilire ültetni ezt a gyereket... Ugye? KépKépKép

Banett,
már éppen kérdezni akartam, hova tûntél. Hát akkor egy csendes, óvatos hurrá!!! Ma este züllünk, ha érdekelnek a részletek, hívj fel, jó?

Pusszancs:

Virág
Virág (fiore)
 


Helló Lányok!

Szile, nagy-nagy Kép Kép De remélem, hogy azért gyakrabban jössz majd..Sulival mi van?

Bigacsiga, kösziKépKép Nagyon helyes a listád..És itt is rá döbbentem, hogy nekünk a március egy hatalmas bulizós hónap, szüli- és névnap hegyek..

Pele, nagyon ügyik a srácokKépKép Hanna EGYIK gyöngyét eltetted "emlékbe"? Anyósom eltette Zalánka kincseit, megmutatta, hogy mit dugott be a nózijába, a fülébe..Kép Asszem amit lenyelt és alul jött ki, azt nem tette el..
Áron hogy van?

Edó, okos kislányod vanKép Bizony én is beleesek abba a tévhitbe, hogy már nem vagyok terhes, tehát könnyedén fel tudok kelni az ágyból, de olyan jól tud esni, ha odahozzák azt, amire szükségem vanKépKép Eszternek is idõ kell, hogy belejöjjön a nagylányságbaKépKép

Az én e heti "nagy" hirem (nem, nem várok babátKép), hogy megkerült a kocsink..KépKép Nagyon örülünk, csak most annyi mindent kell elintézni..Tegnap bementünk a Teve u.-ba, hogy megvan.., mondják, hogy nem ide kell jönni, hanem a Tolnai u.-ba, de csak hétfõn, mert akkor lesz félfogadás. Vhogy nem akaródzik bebumlizni a "nyócba", két-három-négy?? gyerekkel, már csak amiatt sem, mert hiába jó dolog miatt megy oda az ember, mégis felállt a szõr a hátamon a sok zsaru láttán.. Jellemzõ, Marci édes-deden aludt, de amint átléptük a rendõrség küszöbét, mint a sakál, úgy üvöltöttKép addig, mig ki nem léptünk..

Bepisilés: Tominál kiderült, hogy hormonális okai voltak a bepisilésnek, (a fajsúlyt kellett néznünk), kapott egy orrcsöpit, és teljesen elmúlt.

Kanga, nagyon eltûntél..irj már egy pár sort!!
Nekes is eldicsekszem: Marci egy hónap alatt 1.5 kg-ot hizott és nõtt 6 cm.-tKépKép (Most 5530 g, és 59 cm.)

Na, megyek, vár a család:

Verus

Kép
 
 


Sziasztok!

Bigacsiga Kata, nem volt semmi ez a kórházasdi! Le a kalappal elõttetek!

Verus, ez a Marci baba nagyon szépen fejlõdik, már a telefonban is akartam kérdezni, hogy nem akarod fogyókúráztatni? Kép

CsKati, Gyûrûk Urát illetõen teljesen egyetértek! Én a moziban - nem túl udvariasan - hangos megjegyzéseket tettem, amikor megláttam, milyen korú gyerekeket hoztak magukkal a szülõk.
Mobil: én sem gondoltam régebben, hogy egyszer mobiltelefont veszünk a gyerekeknek, de amikor Isti elkezdett busszal, átszállással járni Esztergomba a gimibe, akkor átgondoltuk a dolgot, és kapott egy telefont. Ugyanis, ha lekési a délután háromnegyed hármas buszt, legközelebb csak az este hatossal tud jönni. Nem árt, ha tudom, miért nem ért haza idõben... De olyan is volt már, hogy feltúrták az utat, a busz kerülõúton járt, nem érintette azt a megállót, ahol õ szokott felszállni. Nem volt telefon nála, szerencsére, az egyik szomszéd látta õt a megállóban ácsorogni és szólt, hogy menjünk érte.
De náluk is vannak olyan gyerekek, aki öt percre laknak a sulitól és van telefonjuk. Wappolnak, meg miegymás.

Pele, gratulálok Bábinak és Hannusnak! Csuda ügyesek mindketten! Áron balesetét is most olvastam, szegény! Meggyógyult már a seb?

Momo, ne legyél beteg! Timi szeretetrohama ismerõs! Én egyszer állítólag úgy szerettem a húgomat, hogy már lilult!

Evey, nagyon örülök, hogy kibékültél a nagymamáddal!!!

Szile, gratulálok a csíkokhoz! Suli hogy megy? A múltkorában, amikor nálatok jártam a mûv. házban, kár, hogy nem találkoztunk! Elõadást pedig nem tartottam, mert a "reggel" 10 óra korainak bizonyult, az intimtorna trénerrel beszélgettünk, hozzá se jött senki, csak 11-re, a smikbemutatóra érkeztek meg a mamák.

Erika, ez nagyon bosszantó! Más se hiányzott most nektek! Jobbuljatok!

Olyan álmos vagyok! Tegnap éjjel háromnegyed kettõkor értem haza, ma aludtam délben is, alig tudtam magamhoz térni, erre este 8-kor megint elaludtam a srácok mellett. István szerint nem ez a baj, hanem az, hogy nem aludtam tovább, hanem felkeltem. De muszáj még ilyenkor uzsit csinálni az iskolásoknak holnapra, kikészíteni a ruhájukat, miegymás. Jól néznénk ki, ha enélkül elaludnék! Egyik este nem írtam nekik "jó-reggelt-cédulát" és Andris másnap szóvá is tette.

De most minden kész, megyek szundizni.
Jó éjt!
Iboly
 
 


Sziasztok Lányok!

Filmek:

Én a Szörny Rt.-n voltam kiakadva.
A férjem rágta a fülemet, hogy õ az egyik munkája során látta a filmet és hogy milyen aranyos nézzük meg a gyerekekkel. Én sokáig ellenálltam, mert nekem nem annyira tetszettek a figurák. Karácsonyra milyen videófilmet kaptunk? Szörny Rt.-t. Meg is néztük. A férjem lelkesedet, én bosszankodtam, a gyerek meg egyáltalán nem értette és nem tudta feldolgozni, hogy mi történt az ajtók mögött és azok miért vonatoztak a levegõben. Kép

telefon:
Iboly a te esetedben ésszerû, na de amikor látom az iskola elött mit mûvelnek megáll az eszem. És akkor még a cigirõl nem is szóltam.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok

itt is bejelentkezem, nekiállok behozni a lemaradásomat, aztán majd jövök.
Köszönöm mindenkinek az együttézõ szavakat, szerencsére a betegséget leküzdöttük (kop-Kop), Tomi ismét az a rosszcsont kisfiú, aki volt, de én így imádom. Tesó még mindig abszolút kedvenc nála, remélem, nemsokára képeket is küldhetek nektek róluk. Luca is jól van, ma voltunk elõször sétálni, végigaludta az egészet, persze ebben a jó kis tavszi idõben nem is csodálom. Sajnos, úgy tûnik, mi is besorolunk a pocakfájósak közé... Kép(( Pedig én már szinte nem is eszem, így csak arra tudok gondolni, hogy túl sokat és túl mohón eszik sok-sok levegõvel (vagy ez hülyeség Iboly?), aztán meg nehezen tud elalduni... Pedig eddig olyan jó alvókája volt...
Kata,
örülök, hogy túlvagytok a kórházon, pontosabban az elsõ meneten, jó, hogy minden oké!
Ja, és köszönjük a köszöntést, nagyon ari vagy!
Iboly,
mindig is csodáltam, hogy neked mennyi mindenre van energiád...
Pele,
gratula Bábihoz, igazán ügyi kölök! Áronról olvatam, remélem már minden oké! És hogy a lyánykádat se feledjem, puszi a kis szobatisztának is!!!

Lányok,
züllésrõl nem is nagyon írtatok! Annyit gondoltam rátok... Mondogattam gábornak, hogy a lányok most taliznak... Na, majd legközelebb, ha Luca már hosszabbat alszik esténként.
Tényleg PZsM, mita produkálja Zsófi éjszaka ezt a 9-4-ig alvást? Tök jó!!

Na, megyek, mert most kivételesen alszik mindkettõ, hátha sikerül kicsit szusszannom, pusz nektek:

Erika
 
 


Sziasztok!

Csak rövid leszek.

Evey! Te akarsz orrcseppet használni? Nos én azt tettem Lilivel 8 hónapig és most is használom, mert ún. terhességi náthám van és nem is tudnék néküle létezni. Megkérdeztem az orvosomat, aztmondta, hogy helyileg hat az orrcsepp, sehova nem megy át. Én most áttértem egyébként a Rhinnospray pluss (remélem jót írtam), nagyon jó. Nyugodtan lehet bármi ilyesmit használni.

Bigacsiga! nagyon kedves vagy köszönjük. És kitartás nektek.

Pusz:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!

Beja vagyok egy másik topicból.

Azért bátorkodom bekukkantani ide, hogy megkérdezzem, érdekel-e valakit külföldrõl érkezett használt, de márkás, megkímélt baba- és gyermekruha? Egészen picitõl kezdve kb. 110-116-os méretig van mindenféle tavaszra, nyárra, õszre, pulcsik, nadrágok, ruhácskák, szabadidõruhák, dzsekik, pólók, bodyk, miegymás, én árulgatom. Az ár kb. 150-500,- között mozog darabonként.
Ha esetleg lenne jelentkezõ, akkor lécci hívj a 06 70 268 40 49-es telefonszámon, vagy írj a beaszepvolgyi@yahoo.com címre.

Köszi, és bocsánat a tolakodásért!

Üdv,
Beja
 
 


Sziasztok!

Na, most már muszáj normálisan mûködnie az Explorernek, le lett szedve és újratelepítve minden.

Köszi a gratulákat!Kép
Edóka megnyugtatására: azért nem úgy van, hogy többé nem pisil be, pl. múlt csüt-ön a Margitszigeten voltunk, és egyszer nem szólt, hogy pisilni kell, olyan boldogan motorozottKép 2 öltözet ruha bánta, harmadszorra inkább pelust adtam ráKép Itthon viszont szinte mindig szól, és nem is akar pelust venni. Mikor kifogyott a bugyiból, inkább kért Árontól egy alsótKép Ja, és természetesen a délutáni alváshoz és éjjelre is van rajta pelus.
Takonykór sajnos még mindig megvan, hogy én hogy úúúútálom ezt az orfolyós idõszakot!!! Viszont ma már lehetett homokozni!!!Kép Meg tervezgetem a virágokat az ablakbaKép ITT A TAVASZ!

Egyébként jót röhögtem, hogy pont a filmek volt itt a téma, tegnap este Ákossal ezen sikerült oltárian összevesznünk, hogy miért nem szeretném, hogy TVzzenek a gyerekekKép Akkor azért nem volt ennyire viccesKép

Banett!
Hû, akkor lehet, hogy úgy alakul, ahogy szeretted volna?

Verus!
Autó: ÉLJEEEN!!!

Erika!
Próbáld meg, hogy ritkábban váltasz cicit, vagyis egy pl. 4 órás idõszakon belül mindig az egyik cicibõl adsz. Ti. lehet attól is a pocakfájás, hogy sok elõtejet szopizik Luca.

Anikó!
Lili hogy van? Visszatért az étvágya? És a jó hangulata?

Puszi mindenkinek: Pele
 
 


Sziasztok!

Mi ez a pangás?Kép

Akkor néhány vidám epizód kis családunk életébõl:
Holnap megyünk vérvételre Hannussal a gasztroenterológiára. Már pár napja mondogatom neki, hogy mi lesz, meg mit fognak csinálni, amit õ a következõképpen fordított le: "Megyünk a vérdoktorhoz!" Pedig nem is olvasta CsKati levelét anno a vérpókokról és vérszöcskékrõlKép
Aztán ma elémállt, és megkérdezte: "Anya, de nem fognak szétszedni?" Kérdezem, kik. "Hát a doktorok, így!", és mutatja, mintha derékban kettétörnékKép Persze megnyugtattamKép
Áront meg ma hallottam, hogy egy másik házbeli kisfiúnak azt mondja: "Az én anyukámnak aranyhaja van!" Tisztára meghatódtam.

Puszi mindenkinek és jó éjt: Pele
 
 


Sziasztok!

Szile! Én is gratulálok ám!!! KépKépKépKép

Pele! Köszönjük szépen minden a régi kerékvágásban. Lili eszik rendesen, visszatért a régi kicsi lányom, egy csúnya nézés maradt, ami után tudjuk, hogy ütögetés várható (ilyenkor lépek közbe természetesen csak szavakkalKépKép) egyébként minden oké, kerekedik. Élvezzük nagyon ajóidõtKép Micsoda történetekKép Ezek szerint te is felkészíted a gyermekeidet orvosi vizsgálatokra. Én mindig mindent részletesen elmagyarázok Lilinek, szerintem ezért nem fél vagy legalábbis kevésbé.

Pusz:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!

Úgy tûnik nem maradunk ki mi sem, pedig úgy reménykedtemKép Alex beteg, a héten már bizti itthon marad. Megtört a sikerszéria. Most 3.-os, de még nem hiányzott betegség miatt a suliból. Orrfolyás, köhögés volt ugyan, de pár napos, láz, hõemelkedés nélkül, olyan lábon kihordós. Most is ua a helyzet, de tegnapelõtt hõemelkedése volt, tegnap este meg már láza. Olyan aranyos, most egész nap a nappaliban fekszik az ágyon és nosztalgiázik, hogy mit is csináltunk akkor amikor utoljára beteg volt (báboztam nekiKép) Béla is köhög és hányingere is vanKépKép Azért reménykedem, hogy mi Kittivel megússzuk a dolgot.
Levlistán most nem vagyok képben, tegnap nem tudtam fellépni a netre, ma meg 1db levél se jött, gyanítom az outlookkal van gond. Egyedül nem boldogulok a problémával, Bélára vagyok utalva, õ meg elég férfiasanKép beteg, ha beteg. Képek felrakása sem rajtam múlik... Tegnap késõn jött haza, ma meg haldoklik...

Banett! Aha, így már értem a dolgot, azt hittem van konkrét állás ajánlatod. Háát akkor nincs mit tenni meg kell békélned a helyzeteddel, ne emészd folyton magad... (ide most ha tudnék egy vicsorgó Virág féle fejecskét tennék, de mivel nem tudok, ezért ilyet küldökKépKépKép
Most olvastam a következõ írásod. Talán mégis van remény KépKépKép Fúúú meredek a munkaidõ és a hozzátartozó bérKépKépKép

Evey! Amikor szükségeltetik én is orrcseppezek magamnak lefekvés elõtt (én is csak alváshoz használom), de ált. sose húzok ki egy teljes éjszakát így, soxor még 1-2x kell csöppentem éjjel. Még így tudok a legtöbbet pihenni. Orrcsepp nélkül meg sem próbálom átvészelni az éjszakát. Ja, és emellett még fel is polcolom magam. Elvileg pénteken megyünk a természetgyógyászhoz. Addig még hívunk, lehet, hogy megint BélaKép

Momo! Lánykáid nagyon édesek lehetnek együtt Kép

Pele! Bábinak nagy-nagy GRATULAAAA!!! Ez tök jó! Tudod, Kitti is tud már mászni... KépKépKép Hannusnak is GRATULA a bugyikhoz!!! KépKép Kitti pelusban fog érettségizni...
Vérdoki KépKépKépKépKép

Bigacsiga! Bár nekünk épp semmi köszönteni valód nem akadt, de fantasztikus a listád!!!KépKépKépKép

Iboly! Én sem az ilyen esetekre gondoltam mobil ügyben, mint a Tietek is. Jövõre valszeg Alexal is elõ fog fordulni, hogy egyedül kell hazajönnie, mi sem a szomszédban lakunk, a hévvel is történhet akármi, jobb ha elérhetõ v. tud jelezni ha valami gáz van. De az bizti, hogy kitekerem a nyakát ha nem rendeltetésszerûen használja (ahogy én rendelem!). Ha a suli mellett laknánk, v. minden nap megtudnánk oldani a szállítmányozását eszembe sem jutna a kezébe adni a telefont. Mi lakunk legmesszebb a sulitól, mi leszünk az elsõk akik tömegközlekedni engedjük egyedül a gyereket (tuti, hogy jövõre is csak a szomszéd házban lakók mehetnek haza egyedül, tök jó, hogy a többiek mindig meg tudják oldani, mi nem fogjuk tudniKép) és mi leszünk az utolsók akik telefont nyomnak a kezébe. Ja és úgy tûnik õ lesz az egyetlen akinek elmagyarázzák, hogy mikor és hogyan is használhatja a telefont. Mindenesetre továbbra is lesz oka rá, hogy keseregjen sanyarú sorsán.

Erika! Örülök, hogy jobban vagytok. Képeket várjuk!

Anikó! Nektek is örülök, hogy Lili újra a régi.

Verus! Autó megkerülése nagyon szupi!!! Az ügyintézés megKép De legalább megvan! Naggyon mobilak vagytok így sok gyerekkel, pici Marcival is. Nem jut errõl eszedbe valami????
Egyébként hogy fértek be egyszerre egy autóba? Vagy sose mentek mind együtt? Néha szoktam ilyeneken filózni. Vagy nem is írtad és már kisbuszotok van?

Pussz: Kati
 
 


Pele
Miért kell mennetek a gastroenterológiára a Hannussal? Mi anno rengeteget jártunk a Virággal és már ettõl a szótól is feláll a szõr a hátamon, mert nagyon sok gondunk volt. Elõször kiderült róla öt hónaposan, hogy GOR-os /nyitva volt a gyomorszája/, utána pedig elég súlyos tejallergiát állapítottak meg nála. Nálatok mi a helyzet? Egyébként gratulálok Bábihoz és Hannushoz is. Hogy van Áron szája?
A barátnõm kisfia /3. baba/ most 8 hónapos és még nem állt fel, nem mászik. Tulajdonképpen semmit sem csinál, csak figyeli a környezetét, de azt nagyon tökéletesen. Az anyukája lerakja mindig a földre, hogy hátha ezzel ösztönzi a picit, de semmi. Ilyenkor mindig azt mondja rá, hogy olyan, mint egy cserebogár, aki a hátára esett. Elég sportos egy család és a másik két gyerkõc nagyon korán csinált mindent. De szerinte a harmadik gyerekük sem távolodik el a "lustaságával" a sporttól, mert õ lesz majd a bíró, vagy sakkozni fog.

Bigacsiga
Hát, akkor nem kell neked ecsetelnem az egész szitut. Nagyon sajnálom, hogy más is jár hasonló cipõben, mert átérzem a helyzetét. Neked van valami esélyed a változásra, valami jobbra? Gondolok most itt arra, hogy eseteleg a fõnököd a nyugdíj elõtt van, vagy ehhez hasonló.

Kati
Remélem én is, hogy megoldódni látszik az egész, mert elég rossz már naponta az a légkör, ami körülvesz. Nem merem beleélni magam, hogy tényleg elküldenek, mert akkor rosszabb lesz, ha mégsem. Kaptam már olyan jó indulatú infót is, hogy csak azért sem küldenek el. Inkább nézem a jó oldalát. Végül is van egy munkahelyem, egy határozatlan szerzõdésem, fizetik a TB-t és elõbb-utóbb csak megunják, hogy nem tudom a feltételeiket teljesíteni. Majd meglátjuk!

Újabb hír, hogy megint itthon vagyok betegállományban! megint a Virág, visszaesett. Tiszta láz már 3 napja. Pénteken megyek vele vissza a dokihoz.
Egyébként jövõ héten mindenki megkapja a levelet, amelyben értesítik, hogy el lett küldve. Bízom benne, hogy nekem is jön a postás!
Sziasztok Banett

Kép
 
 


Helló Lányok!

Pele, na, mi volt a "vérdoki"nál? Hogy viselte Hannus?

CsKati drága, igggen mobilak vagyunkKép De komolyan, Marci már járt Kecskeméten, Cegléden, volt a Tesco-ban és az Auchanban is, és bizony fiatal kora ellenére megjárta Bp. -szinte- összes rendõrségét.Kép Merthogy nem csak úgy mûködnek ám a dolgok, hogy elmész a Gépjármû Felderitési Osztályra, azaz a GFO-ra (na, elég szakszerû voltam? Amennyi idõnket a héten ott töltöttük..hiába, na, ragad rám a zsaru szleng is, mint a kosz..) és el van minden intézve..
Szóval hétfõn be a Tolnai u.-ba, a GFO-ra, itt cirka 1 óra után letévedt hozzánk egy mûmájer, zselés, szoli barna szépfiú, azaz a nyomozó kartárs, és a szája sarkában méla undorral (a gyerekeink láttán) közölte, hogy a XIV. ker.-be kell mennünk..(Ja, és mielõtt megkérdeznéd, hogy nekem miért kellett mennem: az én nevemen volt/van a kocsi, igy én vagyok az illetékes). Persze átmegyünk a még mindig körözött kocsival..Ott lehurrognak, hogy minek idejöttünk, a Tolnaiba kell menni..Zali örjöng, az "ÜTI" szabadkozik és telefonál..bocsika, akkor menjünk Dabasra, itt már semmi dolgunk nincs, a papirok az okm.irodában vannak..
Ott az ügyintézõ meresztgeti a szemét, nem volt még olyan ügyük, hogy meglegyen a rég eltûnt kocsi..Na, kiokoskodják, hogy vmi papirt el kellett volna hoznunk a Tolnai u.-ból, és megnézték a gépben: hiába van meg a kocsink és hiába jelentettük be ezer helyen, még mindig körözött! Ide nem irom le, hogy miként szidtuk a rend õreit és szegény mamájukat, jó?
OK, akkor telefon a GFO-ra..most akkor mi a franc van???
Egy másik hapsival beszéltem, aki meglepõ módon normálisan elmagyarázta, hogy a kedves gigolo kollégája hibázott..Tehát szerdán fél kilencre ismét a Tolnai u..
Ott 10.-re sikerült megszülni a nekünk kellõ papirt, irány az okm.iroda, ott beadhattuk: majd postázzák a papirokat..(forgalmit) Ja- mondja az irodista-, és még mindig körözik a kocsitKépKép Anyád!!
Tehát járhatunk egy olyan autóval, amit tegnap még mindig elfelejtettek leirni a listáról, aminek KIZÁRÓLAG postán adhatják ki a forgalmiját!Kép De igen, lényeg, hogy megvanKépKép
És nincs kisbuszunk, nagy fájdalmunkraKép Igy "nyomorgunk" az Astrában tovább, mert ha el is adnánk, az árából max. egy 15 éves japán buszra futná..Na, most egy képet képzelj magad elé: az én drága férjem-uram lefejti magáról a tömpszli orrú Mazdát..Kép A nyugat-európai és amerikai kocsik meg -jelenleg- számunkra megfizethetetlen. És mindig együtt megyünk, mert ugyan hol is hagyhatám a gyerekeinket?? ( a nagyikra?? ugyan, csak végszükség esetén alkalmazhatók..)
**
Ha Kitti pelusban fog érettségizni, mit mondjak én Jancsira?? A beszédét is csak mi értjük..KépKép Tagadja, ha be van kakilva, de édesen különvonul, ha kakilnia kell. Hol az asztal alá bújik be és ha arra megyek, kiszól nagy nyögések közepette: "Ne Anya, kaka.." Illetve akkor szól, hogy "Anya, késssszzz", ha nagy az adag és zavarja.Kép
Ha mindenhol, mindenki meggyógyult akkor megdumáljuk, hogy bizosan komoly volt-e az a meghivásKépKép Felettébb perverz dolog minket meghivniKépKép
Alexnak és Bélának jobbulást, nálunk Kari dõlt ki a sorból és asszem éjjel én is lázas voltam.Kép

Puszil:

Verus

Kép
 
 


Sziasztok,

hát, nem sokan írtatok....
Verus,
még olvasni is szörnyû volt KépKép Botrány, ami ezeken a helyeken zajlik, Gábor szokta mondani némely hasonszõrû egyedre, hogy a fején villog a nem felirat, bármit mond neki az ember, nem csinál semmit, kapásból továbbhajt... úúúúútálok ügyeket intézni, szerencsére Gábor a munkájából adódóan igencsak " benne van", így általában rá lehet beszélni, hogy ugyan már meg naaa, hadd ne én menjek Kép
Banett,
akkor most a postást lesed? Virág már jobban van?
Pele,
"nem szedték" szét Hannust? Kép Hogy viselte?
Kati,
bár még Tomi messze van attól a kortól, de mobil ügyben abszolút egyetértünk, filmeknél dettó.
Ugyan régen kérdezted, meg a levlistán is, de most jut eszembe, szóval Gábor az adótanácsadóit végzi (most éppen nem Kép ) a Perfektnél, mert adótanácsadóként minden ügyfele helyett eljárhat az APEHnél, így meg a törvényi szabályozás szerint csak az egyéni vállalkozók helyett, persze a gyakorlatban általában a cégek helyett is engedik és nem pampognak, mert õk is tudják, hogy jobb, mintha a laikus ügyfél lenne jelen pl. egy revízión.

Ma elég rossz napom volt. A nagymamám kórházba került a hét elején és ma elmentünk meglátogatni, apukámék is feljöttek, háááát, a dokik szerint készüljünk a legrosszabbra KépKépKép 83 éves, tudom, hogy erre mondják, hogy szép kor, meg azt, hogy már nem élet ez, szegény gyakorlatilag teljesen ágyhoz kötött (eddig azért nem így volt, de ez az agyérgörcs ezt okozta), alig tud beszélni, nagyon gyenge... teljesen kikészültem, apukám nemkülönben (az õ mamája), ráadásul hétfõn lesz 3 éve, hogy meghalt a bátyám... Aggódom a papám miatt.
Amúgy mi jól vagyunk, most már nagyokat sétálunk Lucával, Tomi meg élvezi a jó idõt, egészen barna lett a pofija ezalatt a néhány napos nap (de béna Kép ) alatt. És be nem áll a szája... olyan aranyos!
Na, eldugulok, mert most mindenki alszik, Gábor focizni van, kihasználom a csendet, jó kis meleg fürdõbe kúszok bele rögtön (ha már szauna nincsen, igaz eltûnt Skandi néne??? ).

Puszi nektek, Erika
 
 


Sziasztok Lányok!

Huhhhh, de lemaradtam.

Pele! Gratula a gyerkõcöknek. Bábit már meg sem ismernémKép
Már javul a kedélyem Kép

Szile! Nagy gratula a pocaklakóhoz. Látod én a múltkor rád tippeltem, valahol igazam lettKép

Erika! Ez nem jó hírKép Zsófi alszik még mindig, bár néha 2-3 körül kel enni. Viszont Anna kel 2x is éjjel szopizni...

Banett! Gondoltam, hogy nem túl rózsás a helyzet a munkaerõpiacon kisgyerekeseknek, de ez túltesz mindenen. Kb olyan mint amikor én bejelentettem, hogy Annámak tesója lesz és a fõnök férje megkérdezte, hogy ovit akarok-e nyitni...

Verus! Ez aztán a jó hír. Bár az ügyintézés.... Na én biztosan nagggyon kiabáltam volna a mostani állapotomban. Gyógyuljatok.

Minket is elkapott a vírus. Zsófi csak tüsszög. Pankának folyik az orra és kiütéses lett, én vagyok a legrosszabbul. Persze én nem részesülök a gyógyító anyatejbõlKép De már itt a tavasz, ma lemerészkedtem egyedül a 2 gyerkõccel sétálni, fog ez menni.

Na megyek aludni, van mit pótolni csak idõm is legyen rá.

Puszi.PZsM
PZsM
 


Sziasztok!

Verus
Én kicsit lemaradtam a dolgokról. Mikor tünt el az autótok? De ezt a mázlit!!! Nem sok ismeresõm van, akinek az autója meglett. Tényleg nagy szerencsétek van, bár úgy néz ki, hogy a papírok intézése komplikáltabb volt, mint az autó megkerülése. Komolyan mondom, azért ez kész röhej!

Erika
Nagyon sajnálom a nagymamádat! Mi ezt októberben éltük át.
Egyébként köszi, Virág már valamivel jobban van. Bárányhimlõ járvány van az oviban, de már harmadszor maradunk ki belõle. Azt gondoltuk, hogy ez most talán az lesz, de semmi nem jött ki rajta. Igazából még a torka sem fáj, úgy semmi baja. Viszont rengeteget alszik. Ez azért jó, mert legalább gyorsabban gyógyul!

PZsM
Mikor én az Áronnal voltam terhes, a fõnököm /férfi/ közölte, hogy fúúj, akkor most én jó idõre leírtam magam. Nem értettem és elmagyarázta, hogy aki szül egyet, az tuti nem hagyja abba, és jönnek utána a többiek. Ez milyen undorító már!!!
Az a baj, hogy eltelt azóta 8 év és sajnos a felfogás is ugyanez maradt.

Merre járnak a többiek....?

Sziasztok Banett

Kép
 
 


Itt vagyok,
csak olvasok, nincs erõm írni. Nagy reklámkampányba fogtam sminkügyileg, arra megy az erõm, meg idõm. Ha én gazdag lennék, diadiadiadaj, diadiadiadaj... Kép

Virág
Virág (fiore)
 


Bigacsiga,
áruld el légyszi, hogyan vastagítod és színezed a betûket egyszerre! Nekem csak az egyik megy.

Virág
Névtelen
 


Virág!

Mail-be leírtam, mert úgy könnyebb.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!
Verus!
Nagyon jól esett , hogy hiányoltál!!! Legalább valaki.
Hetekig nem volt gépünk. Betrottyolt az alaplap.Kép Most is sebészeten van és kölcsöncucc van nálunk.
Gratulálok a tetemes gyarapodáshoz!
És Boldog névnapot Hannusnak és a párodnak!!!

Minden Szüli- és Névnaposnak Sok Boldogságot!
És persze külön gratula a két csíkosoknak!Kép

Magdi!!!
Pusza itt!
Még mindíg bátor Johnny? Ha nem megint számíthatsz rám , mint "apuka"! Kép

Blanka szépen növöget.Mondja , hogy apa , ana!És szopikszopikszopik! Gergõt már nem engedem , mert egy önzõ dög vagyok!Erre õ azt mondja , hogy még nincs 4 éves!Kép (3 hónap)
A kiscsaj már cseppet nem ül nyugin , felhúzza magát és kapaszkodva sétálgat. Ha így nem megy akkor négykézláb teper százzal.
Mennem kell!

Erika!
Tudom , hogy nem tudod olvasni (amit nagyon sajnálok) de én még nem is gratuláltam!
GRATULA a kismanóhoz!!!!Kép

Pusza
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 


Sziasztok!

Kanga, na végre..már azt hittem, hogy innen is eltûntél.
Blanka-baba nagyon ügyes, Gergõnek meg igaza van, tényleg nincs még 4KépKép És Te, hogy vagy?
Köszi a családn nevébenKépKép

Erika, sajnálomKépKép A bátyádról nem is tudtam..Kép
A meleg fürdõ miatt irigyellek, de nagyon..nekem még csak a tusolás megy, kicsit unom.
Jaj, mi is nagyon élvezzük a napot, szinte egész nap kint vagyunk a kertben, az én Tomim totál szutyok estére, ma is büszkén mutogatta a retkes lábát:"Anya, ugye a csövesek is megirigyelnék??"KépKép Szörnyû!!Kép
Marci is nagyokat alszik kint, szó sincs "hozzászoktatásról".

Banett, morbid az idõpont: halottak napján tûnt el a kocsi, a temetõ parkolójából.

Ma itt jártak azok a barátaink, akik örökbefogadtak egy kisfiút (azóta Zali keresztfia lettKép), olyan helyes fiú lett. Karácsonykor találkoztunk, akkor kicsit aggódtam, mert alig fejlõdött (most lesz 4 éves) most meg hirtelen akkorát, hogy öröm volt rá nézni. Persze igy is le van maradva a kortársaihoz képest, de tök jó, hogy elindult a fejlõdés útjánKépKép

Virág, ésss kuncsaft sok van már???

Pele, akartam már irni, hogy annyira aranyos volt Áron mondata, nem csodálom, hogy meghatódtálKépKép

Kari vmi vacak betegséget összeszedett megint, szegény, annyira elesettKép Eddig nem volt nap, hogy ne lett volna lázas, rekedt, alig tud nyelni és mintha a popsiján is afták lennének, nagyon fájlalja.KépKép

Szép estét és vasárnapot mindenkinek:

Verus

Az órát ne felejtsétek átállitani!!

Kép
 
 


Kanga én is hiányoltalak. Akartam küldeni neked sok marhaságot és szépen sorba visszadobálta a gép, hogy tele a postaládád. Kép Kép

Szegény Gergõ! Kép Te Önzõ Anya Te!!! Kép Kép Kép

Verus!
Tegyél szürõt a kádba nehogy elduguljon. Kép

Látom sok a beteg nem is tudom név szerint felsorolni, úgyhogy itt szállnak a gyógypuszik érezze mindenki magáénak: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Mi is nagyon élvezzük a jóidõt. Kép

Szerdán kivették Doni lábából a varratokat. Nagyon virgonc már. Figyelni kell rá nagyon, mert a végén még felugrik és kigyalogol a konyhába. Kép
Még négy hétig bírnia kell.

A kicsi ezen a héten már ment oviba, bár a hét elején még olyan volt a hangja mint a reped fazék. Aztán, hogy a fluimicitõl vagy nem, de egyszer csak elmúlt.

Nagyon élvezi õ is, hogy most már kimehetnek az udvarra.
Mondogattam neki, hogy majd biztos kiviszik a homokozokat is. Nagyon szeret homokozni. Egyiknap csalódottan mondta, hogy nem vitték ki másiknap meg csillogó szemmel mesélte, hogy kivitték és sütött nekem tortát.

Volt egy nagyon édes mondása is. Sétáltunk ketten és láttunk két buxus bokrot amibõl az egyik ki volt dölve, de a másik megtartotta. Az én kicsi fiam ránézett és nagy kaján vigyorral mondta: "Anya nézd elszédült a bokor"
Hogy honnan tud ez ilyen hasonlatokat???

Ma lagziba van a fél család. Ma nõsült az egyik unokatestvérem. Mi meg szalmák vagyunk Donival, de tök jól elszorakoztunk egész nap. Még nem értek haza, de már nagyon várom õket, remélem hozznak egy kis lakodalmas sütit nekem is. Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kanga!
Még nem tudom, hogy Jani elég bátor lesz-e, mert ingadozik. A Miki után nemsokkal még azt mondtad, hogy többet nem mész be más szülésére. Még is meggondoltad magad? Kép Egyébként, lehet hogy akkor megint igénybe vesszük "apuka" szolgáltatásodat. Kép

A betegeknek gyógyulást.

Magdi
27+6


Sziasztok!

Megérkeztünk Mikoláról, nagyon szuper volt. Kimentünk Kemencére kitakarítani a házat meg rendbetenni a kertet, elégetni a leveleket. A nagyok boldogan tüzeskedtek, gereblyéztek, metszettek, Bábi meg homokozott, turkált a fûben, tök ari volt. Jól lepirult az arcocskájuk, és farkasétvággyal kajáltakKép

Vérdokinál Hanna nagyon bátor volt, nevetett rajta, hogy a pillangó szipogja ki a vért a kezébõl. Aztán az utcán, jármûvön mindenkinek mesélte, hogy belõle kivettek egy kis vért, de nem fájt.Kép Ja, Mikolán a tüzéptelepen megszúrta a kezét, és azt nézegette, hogy hogy jön a vér. Azonban amikor elállt, elkezdett zokogni, hogy miért nem vérzik már, és menjünk vissza, hogy megszúrhassa a kezét megintKép

Anikó!
Örülök, hogy meggyógyult Lili! Meg pláne, hogy visszakaptad a régi lánykát!

Kati!
Jobbulást Nektek!

Banett!
Hanna tejallergiás, azért járunk a gasztrora. Most lesz esedékes az évi tejterhelés, hogy kinõtte-e, amit sajnos nem nagyon hiszekKépKép Nálatok mi lett a tejallergiával?
Virágnak jobbulást!
Ez a sakkozós duma nagyon tetszett, bevezetem nálunk isKép

Verus!
Hát ez nem semmi! Még jó, hogy legalább az autónak örülhettek!
JancsiKép
Jó, hogy írtad az órát, mert nekem kiment a fejembõl.

Erika!
Nagyon sajnálom a nagymamádat!Kép

PZSM!
Jobbulást nektek is! Persze, hogy fog menni a séta! Nemsoká jöhettek talizni is!

Virág!
És hol tartasz a reklámkampánnyal?

Kanga!
De jóóó, hogy írtál! Te jó ég, milyen ügyi kiscsaj Blanka! Csütörtökön megcsodálom majd!
GergõKép

Bigacsiga!
Tök jó, hogy Doni láthatóan javul! Milyen volt a lagzis torta?

Puszi mindenkinek: Pele
 
 


Sziasztok Lányok!

Kaptam sütit, megettem, de nem sírom vissza. Kép

Azt kifelejtettem, hogy milyen jó amikor az ember nem szabadul meg rögtön a babacuccaitól amint már nem kell. A babakocsink most nagy szolgálatot tesz ismét. Csak most egy "nagy babaát" tologatok benne nem egy kicsit.
Olyan furcsa volt különben kinyitni úgy kívántam volna egy kisebbet beletenni. Kép
Doni is nagyon élvezi, hogy "utazik".

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kanga!
Dehogynem hiányoltunk!

Bigacsiga!
Babakocsi Kép Kép

Edó
 
 


Sziasztok!

Bigacsiga!
Lám, mire jó a babakocsiKép
Mi viszont naggyon fini kajákat és tortát ettünk ma a családi bulinKép

Puszi: Pele
 
 


Sziasztok!
Köszi a kedves szavakat hiányolás ügyben!Kép
Kata!
Hogy viselte a "kisbabád" a varratszedést?
A leveleket megkaptam! Igaz párat nem engedet kinyitni a vírusriasztónk , merthogy számára gyanúsak voltak. Jókat derültem!Kép

Magdi!
Azt Blanka elõtt mondtam , mert visszajöttek az remlékek és kicsit betojtam . De hát azóta van Blankám és az ötévestervben nem szerepel harmadik. Így szívesen bemegyek Veled megint. "Bolond" a Jani , ha kihagyja , de nekem csak jól jön , mert számomra nagy élmény látni még egy születést!!!Kép (Ez akkor már a 2. GallaiKép)

Pele!
Mi is várjuk a csütörtököt!!!
Ettõl a gyöngy sztoritól a hideg rázott!!!Kép

Blanka növesztett egy 5. kucut így már lassan nem vámpír!KépKép Tegnap husikát kapott rizi-bizivel és elõszõr evett egyedül!!! Élmény volt nézni!KépJa és végre rájött , hogy a csõrõspohárból inni is lehet!
Gergõm meg múlt héten frontálisan ütközött a játszón egy vashintával! Egy métert repült aztán elterült. Szerencsére rögtön zokogásban tört ki, így nagyon kicsit megnyugodtam. Bõgtünk mind a ketten. Egy szilva nagyságú púp lett a kis homlokán. Már szép zöld. Hát senkinek nem kívánom!
De nehogy azt képzelje bárki is , hogy tanult az esetbõl!!! Azóta kétszer állt a hinta elé , de szerencsére nem volt ütközés!

Nekem meg tegnap letört a fogam és kilátszik a tömés , erre a dokim csak 14-ére tud fogadni.Így most mosom minden kaja után.De így nem tudok nassolni (egésznap szoktamKép)

Na eldugulok , megyek keresztszemesezni!
Pusza

Kanga aki megkerült és köszöni a hiányolásokat!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron