Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!
Csak egy gyors bekukk, lassan készülődünk..
Lányok!
A talira piros orral fogok érkezni, messziről virítani fog! Csak megnyugtatásképpen mondom, hogy nem megfázva vagyok, hanem rámtört ez a szemét szénanátha! Szóval ne aggódjatok, nem fertőzök, vagy ilyesmi. :?

tinu:
ok, akkor a Deáknál!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Momi: én úgy csináltam, hogy először párolt almát adtam Tüncinek, azt botmixerrel pépesítettem. Azért pároltat, mert már korábban kapott almalevet és egy kicsit bántotta a pociját. Ezért választottam a lájtosabb almabevezetést. De még jobb, ha nem is almával kezded, hanem őszibarackkal. Annak simán lehúzod a héját és pépesíted.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, Mági leírta szóval ok ott!

Momi, nekünk almalét mondtak. Én lereszeltem és még abból kanállal kinyomkodtam a lét ezt három napig adtam utána jöhetett a pép.

Kép

Kép
antekirt
 
 

 
 

Köszönjük az újabb köszöntéseket!

Momi! Köszi, lehet, hogy akkor Petránál is ez van. Amúgy 2 napja is volt, hogy este horkolt!! :roll:

Na ma úgyis megyünk dokinénihez, megkérdezem tőle, meg legalább meghallgatja és az ínyét is megnézetem és megkérdezem a cipős dolgot és a főzelékek bővítését és a kakik számát (ja, nem is írtam, ott tartunk, hogy napi 2-3 kaki van, de normál kolbászos, nem folyós.. :roll: ) Szóval megint kiakasztom a doknénit. Mindig papírral megyek, amin a kérdések vannak, ő meg türelmesen leül és mindig mondja, hogy na, jöhetnek a kérdések.. :D
Kérdezzek még valamit? Valakinek óhaj-sóhaj?

Momi! Leállt a vonalzód? Tegnap is fél éves volt Ricsi, meg ma is? Hát akkor ma is Sok boldogságot!! :D

omr
 
 


http://www.babafalva.hu/portal/index.php

Nem tudom, ismeritek-e már, ott legalul van olyan, hogy Bébiszkóp. Kaptok egy rövid jellemzést a babáról. :)
Hmm Petra erősen hajlamos a flörtökre.. Ezt írja. :evil: Na majd adok én neki... még mit nem!! :D

omr
 
 


Sziasztok!

Csajok!
Milyen idő lesz :?: :oops: elmerjek indulni :?:
ilgya1
 
 


Ilgya, jóóó idő lesz :wink: :)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Ilgya!

Én midenhol azt hallottam, hogy jó idő lesz ma!
Ezt találtam:

Szerda délután:

Szerda délután a néhány órás napsütés mellett nyugaton, északnyugaton többször erősen megnövekszik a felhőzet, és ismét szórványosan alakulnak ki záporok, zivatarok. Egy-egy hevesebb zivatargócban lokálisan nagyobb mennyiségű csapadék is lehullhat, valamint jégeső előfordulására is számítani lehet. Általában gyenge, illetve mérsékelt légmozgás várható, viszont a zivatarok környezetében átmenetileg megerősödhet a szél, akár viharos széllökések is lehetnek. A legmagasabb nappali hőmérséklet 29 °C és 33°C között tetőzik a délutáni órákban.


Szerintem jól hangzik. :D:D Mondjuk valami esővédelem kellhet esetleg...

Éjszakai alvás: én takargatom Simit, de pont most vettem neki ágyneműt. Olyan takarót, ami majd később is jó lesz (110*125 cm). De még meglátom, eddig még nem volt gond a hideg, melegben úgyis pelusban vagy ujjatlan bodyban alszik. Aztán majd kitapasztalom, mi kell. Beninél még hálózsákoztunk, úgyhogy van vagy 5-6 (különböző méretek), meg vékonyabb pizsirugi is. Hanna viszont pizsizett és takarózott (nem rugdosta le, sőt ő betakarózós).

Fogmosás: nálunk 1 héttel ezelőttig még nem volt kérds, lévén egy foga sem volt. Na mára áttört a 4. (!) is. Remélem nem ilyen ütemben fog jönni a többi! :D:D

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Sziasztok, csak egy gyors kérdés,


Katolikusan keresztelt kisbabások,
Nekünk azt mondta a pap, hogy annyit adományozunk, amennyit gondolunk....De kb az mennyi? Említette valaki az egyházadót, az mennyi????

Alvás, nekem szerncsére Dani nem az a takarólerúgós, így ő bodyban, és vastagabb, vagy vékonyabb takaróban alszik. van hogy hidegebb lábbal kelünk, de megfázni még nem fázott meg.dög melegben meg pelusban nyomjuk.

csernusn
 
 


Hát a meggyes-almás gesztenye annyira nem ízlett a gyereknek... Pedig ez szerintem fini volt. Lehet, hogy nem volt elég folyós, vagy a hőmérséklet nem volt megfelelő. Azért nyammogott belőle. Majd holnap valamit változtatok benne. Teszek hozzá esetleg anyatejcit.

Kép
Kép
tinu
 
 


Talizósoknak:
http://www.idokep.hu/?oldal=felhokep

Niki! Nekünk csak egyházadót említettek, hogy majd kell. De mikor?

Tinu! Honnan vettél gesztenyét és mit csináltál vele? Főzted v. sütötted? Céklát hol lehet kapni??

omr
 
 


Ha megnéztétek, láthatjátok, jobban járnátok itt a Dél-alföldön talizgatni... :lol:

Na megyek főzök.

omr
 
 


Boldog hofordulot Dalminak meg Petra babanak :D

Mi is irigyek vagyunk a tali miatt mennenk mi is szivesen na majd legkozelebb hatha epp otthon leszunk :wink:

Alvas: En altalaban jol feloltoztetem ot estere itt nincs annyira meleg es meg takaroval is betakarom. O se nagyon rugdossa le magarol, de ha igen akkor betakargatom.

Ozi
Itt nem nagy divat a szoptatas ami eleg megdobbento volt szamomra, a korterembe rajtam kivul meg 4-en voltak egyikuk sem szoptatott, az osszes tapszerrel kezdte. Meg csak meg sem probaltak. Nekem azert jottek segiteni szopiztatni, mondjuk nem ment valami jol, igy sajnos nem is tudtam tul sokaig szopiztatni, de en legalabb megprobaltam. Altalaban itt miutan kihozzak a babat a korhazbol mar kulon szobaba szoktak rakni. Mi Lily-t csak most raktuk kulon. Eleg sok mindent maskepp csinalnak mint otthon. Van itt pl. egy 11 honapos kislany azt mar etetik mindennel a sultkrumpitol kezdve a csokikaig :shock:
Egyebken ott mi a szokas? Lemaradtam rola te is kint szultel? Vagy nem is volt meg rola szo?

En is kivancsi vagyok a kepekre tegyetek fel jo sokat :D

Szilvi&Lily baba

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Sziasztok!

Petranak es Dalminak boldog hofordulot!

Bacilivi,
En nem hasznalok fogkremet. Itt van tobb olyan babafogkrem amit elvileg le lehet nyelni, mert vagy nincs vagy nagyon alacsony a fluoridtartalma, de elolvastam, hogy mi van bennuk es hat koszi szepen, azert ezeket inkabb megse nyeleje le... Mi "nagyok" elmex fogremet hasznalunk es ha eljon az ideje, Levinek elmex gyerek fogkremet fogok adni. Ez szerintem jobb mint a tobbi, mert nincs agyonaromazva igy nem olyan atkozottul edes es finom, igy szerintem nem olyan jo buli lenyelni. Ha majd ra tudom venni, hogy kopje ki, akkor majd ezzel mos fogat.

Beszti,
Azta, Simon jol belehuzott! Nem viseli meg ez a gyors fogzas? Levinel nekem neha az az erzesem, hogy egyszerre jon mind a 20 :) .

Alvas,
Halozsak.

Majd tegyetek fel kepeket a talirol, jo?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Rena: én az Intersparban találtam olyan gyorsfagyasztott, főtt gesztenyét, amibe csak gesztenye van és nincsen semmi más (aroma, cukor stb.) Így ezt csak simán összekevertem a gyümölccsel, mást nem csináltam vele. Céklát még nem vettem, de elvileg a piacon lehet venni. Én a biopiacon szeretnék, de mostanában akárhányszor megyek, sosincs nyitva. :evil:
Na nem tudom, mi lesz ebből a muffinsütésből. A gyerekem ritka nyüfi, nem hagy mosogatni, főzni, de nem hajlandó aludni sem. :(

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziszka,
Egyszerre irtunk :) . Jee, en a szopival kapcsolatban pont az ellenkezojere szamitottam. Ez eleg durva.
Igen, kint szultem. A korhaz nagyon "termeszetes" volt, barcsak mindenki ilyen helyen szulhetne! A szopi nagy divat most, nagy kampany van evek ota es a mamak minden tamogatast es segitseget megkapnak (legalabbis nalunk). Szerencsere egyre tobben szoptatnak. Viszont baromi nagy uzlet a tap, minden reklam azt nyomatja, hogy ez csak valasztas kerdese es az anyaknak joga van valasztani. Amugy itt sokan visszamennek dolgozni hat het utan, a fejes maceras nekik, igy utanna alap a tap. De azert altalaban a szoptato nok tobbsege kihuzza egy evig. Gyerek alt egy ideig veluk alszik vagy egy agyban, vagy egy szobaban, aztan kulon szobat kap bebiorzovel. Legzesfigyelo nem divat, kevesen hasznaljak, mikor mi meseltunk rola, azt sem tudtak, hogy eszik vagy isszak.

Lenne egy kerdesem. Tegnap este felult Levi. Edes volt, nagyon elegedett volt magaval egyfolytaban csak vigyorgott. De olyan furi mondjat valasztotta a felulesnek, felterdelt, az lecsuccsent oldalra majd a karjaival lepegetve egyenes ulesba tolta magat :) . A ti babaitok is igy ultek fel?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


És mi a neve a gesztenyének Tinu? Hátha Szegeden a Corában kapnék én is. Itt Szentesen csak olyan van, ami agyon van cukrozva, meg az egyebek ugyebár...
Jut eszembe,, - off: Tegnap megkívántam a körözöttet, de most megvettem készen. Azt hiszem Bakony volt. Már 4-5 falat bent volt, de furcsáltam, hogy savanyú. Megnéztem, mik vannak benne... Hát E412...

omr
 
 


Hát nagyon meglepődtem ,hogy kint ennyire nem divat a szoptatás!Szomorú!Pedig a nők több mint 90%-a képes rá.

Őzi!
Pont tegnap írtam Martinkáról,hogy próbálja a felülést,és tettem fel képet is !Az előző oldalon megtalálod.Egyik láb elöl,másik láb hátul,és közben kezekkel kinyomja magát.De Levinek már mindkét lába elől van,ugye?Édes lehetet!

Igen,igen,taliról kérünk képeket,és mindent tudni akarunk!!
Legyen szép időtök!!

Beszti!
1 hét alatt 4 fog??Hűűűha!Lehet,hogy ez vár ránk is?(még egy sincs)
Vendég
 


E412? :twisted: :twisted:
Mindíg kiderül ,hogy ez is káros,meg az is káros!És még mennyi minden lehet,amiről nem tudunk,csak esszük,isszuk!És ki tudja mióta!
Vendég
 


Tali: egyém gyerkőc nagyon nyűgi :(, nem tudom, elinduljak-e vele. Az ebédet nem eszi, illetve kiberregi, bezzeg a papírszalvétát igen (elmentem a mosdóba, ő meg leszedte az asztalról).

Szilvi!

Azért meg is van az eredménye a 11 hónapos sültkrumplietesésének, nem?
Legalábbis számomra megdöbbentő volt, hogy mennyi túlsúlyos ember van Angliában.

Őzi!

De, van egy olyan érzésem, hogy igen. Nagyon nyügi tud lenni. De hogy azért-e, ez természetesen nem derül ki, mert egyéb más oka is lehet, pl. egyszerűen szeretne kézben lenni... Fárasztó!

Rena!

Én tegnap kíváncsiságból körülnéztem E 412 ügyben a hűtőnkben: joghurt, májkrém, salátaöntet, olvivabogyó (!) és nem is néztem meg mindent... Azt hiszem, kiürülnének a boltok polcai :D, ha mindent levennének, ami tartalmazza. Ugye a paprikánál levették a polcokról anno, most nem is értettem, miért nem. Hát valószínű ezért, mert annyi minden tartalmazza. Ugye a TV-ben főleg a joghurtokat emlegetik, és vissza is esett a fogyasztásuk, de a többi árut megnézik az emberek? Mint írtam, olyanban is lehet, amit nem is gondolunk, mint pl. a paprikával töltöt olivabogyóm (oda hova teszik, azt nem tudom).
Mondjuk engem nem zavar, én tegnap így is görögsalit ettem az E 412-es olivámmal és salátaöntetemmel...

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Rendezetlen külső, jószívűség, odaadás, nem túl sikeres karrier, képességeinek elaprózása, sok barát, optimizmus, vidám életvitel, nem mindig jó egészség.

Nekem ezt írta a babafalvás babaszkóp és képzeljétek olyan hogy gergő nincs a névlistán pedig anyakönyvezett név nem gergely hanem gergő :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kész van a muffin. :D Persze a gyerek elaludt és tuti nem ébred fel, mire el kéne indulni. :shock:
Na az indulásig még olvasok egy kis HP-t. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Beszti: szerintem indulj el! Hátha a sok élmény és inger leköti, eltereli Simon figyelmét a nyüszizésről.

Kép
Kép
tinu
 
 


Beszti,

NEkem is Dani pont ilyen nyügi, egy percre sincs el egyedül, de mi elindulunk,meret szerintem is leköti majd, ha megyünk, ha nem visszafordulunk, pedig sütöttem, de nem olyan jó, inkább reggeli tej mellé kellene, de ehhez volt alapanyag, vagyis ehhez sem, de majd elmesélem.:)))

csernusn
 
 


:roll: :roll:

Na látom, mindenki a Vajdahunyad Váránál van...

Mi most jöttünk a dokitól. Nem adta be a NeisVacot Petrának, mert borsónyi duzzanat van a garatjában. Attól "horkolt" állítólag. Amúgy 5590 gramm és 65 cm.
Mehetnek most már a főzelékek... :oops: :roll: :)
Ja! Azt meg el ne felejtsem megírni, hogy áttört az egyik kis kuszu!!! Most kopogtatta meg a doknéni a spatulájával!! :) :D

omr
 
 


Sziasztok!

Remélem nem haragszik meg egy kedves ismerősöm, de bemásolom ide egy másik fórumba írt hozzászólását fogmosás témakörben (fogorvos az illető):

...fogmosáshoz való szoktatást sztem mindenképp érdemes hamar elkezdeni. (Tökéletes fogmosást azért elég nehéz lehet ilyen kicsiknél kivitelezni, a szokás kialakítása fontos elsődlegesen ebben a korban még sztem.) Én pl. már most kitörölgetem a lányom száját tiszta pelussal, hogy szokja meg, hogy belenyúlok a szájába, pedig még nincs is foga. Jól tűri a dolgot. : ) Probléma szokott lenni, hogy általában az a gyermek, akinek csak később kezdik/kezdenék el puceválni a fogait, nem engedi, hogy bárki a szájába nyúljon, ezáltal kínszenvedés a fogmosás. Ráadásul minél jobban erőlteti anyu/apu ezt a procedúrát, a csemete annál inkább áll ellent az egésznek.. És valszeg azért nem hagyja magát, mert rém furcsának érzi, hogy kotorásznak az ő szájában, nem szokta ő ezt meg..


A fogkrémet (gyerekfogkrém legyen!) hivatalosan akkortól ajánlják, amikortól a gyerek már tud vízzel öblíteni, hogy ne egye meg a pasztát. De szvsz hiába tud öblíteni már egy csimóta, előszeretettel eszi meg a fogkrémet. (Ti nem ettétek meg annakidején? ; ) Azért olyan sok fluorid nincs egy adag fogkrémben, hogy árthasson a gyereknek, ha esetleg lenyeli. Ha majd már több foga lesz a lányomnak, s azt látom rajta, hogy nem csípi a fogmosást, akkor én valszeg be fogok vetni egy kis fogkrémet kedvcsinálónak.. (Próbáljátok ki, milyen fogkrém nélkül fogat mosni.. Nem egy élmény sztem..)

A magam részéről azt szoktam javasolni, hogy akár már 1-1.5 éves kortól érdemes elvinni a gyerekeket a fogorvoshoz (ha semmi baja sincs, akkor is!), s úgy félévente jó ellátogatni a rendelőbe emlékeztetés-/megszokatásképpen. Pontosan azért érdemes korán elkezdeni ismertetni a csemetéket a fogorvosi rendelővel, mert ha baleset éri őket (elég gyakori a fogak sérülése az eséseknél), akkor nem elég neki a trauma, még ráadásul egy olyan ijesztő masinával kell szembesülnie, mint a fogászati szék, meg olyan fura alakkal is, mint a fogorvos a maszkkal/gumikesztyűvel, s persze, hogy megrémül, s nem meri kinyitni a száját szegény.. Ami fontos, hogy látogatás előtt készítsük fel a gyereket. Mondjuk el, hogy hogy néz ki a rendelő, miért fontos megmutatni a fogakat a fogorvosnak, gyakoroltassuk a szájnyitást, mutassuk meg a fogait neki is tükörben stb. Mondjuk el, hogy a fogorvoson maszk lesz, meg gkesztyű, s egy kis tükörrel, esetleg egy pici kis kanálkával (=fogászati szonda= az a szúrós kínzóeszköz, amivel vizsgáljuk a szuvasodást) fogja megnézni csak a fogait. A lámpát is érdemes megemlíteni, mert van, aki megijed tőle. (Ha nem világítunk be a szájába, nem látunk semmit, mert sötét van odebent.) Fontosnak tartom tisztázni a gyerekkel, hogy csak megnézik a fogait. Ezt a kollégával is jó megbeszélni előre, hogy csak megnézetni szertnénk a fogakat, s ha van vmi gond, akkor azt inkább egy másik alkalommal csinálja meg, a gyermeket pedig készítse/készítsük fel mi arra, hogy PONTOSAN mi fog akkor történni. Ha a gyerek nagyobb/bátrabb, be lehet mutatni esetleg, hogyan működik a gép (a hangok miatt fontos, de talán inkább a levegő/víz spray-vel kezdeném a bemutatást, vagy a pohár vízzel való megtöltésével, nem pedig a turbinával.. De azt is meg kell mutatni majd természetesen.) Érdemes az emléket időről időre felidézni a gyerekben, s rendszeresen ellátogatni újra a rendibe, hogy kialakulhasson a bizalmi viszony a gyerek-fogorvos közt. A mi még nagggyon fontos, hogy amennyiben nincs semmi panasz, s a gyerek még nem együttműködő (nem nyit szájat, nem ül be a székbe stb.), NEM szabad erőltetni a dolgot, mert az életben nem fog beülni abba a székbe, s csak félni fog. Előbb-utóbb minden gyerek ki fogja nyitni a száját, engedi magát kezelni, csak türelem kell!! (Főképp apukák szoktak erőszakoskodni a gyerekkel, mert csalódottak, hogy az ő gyerekük nem olyan ügyes. Baromság. Kellemetlen leállítani őket, főképp a gyerek előtt, de muszáj, mert a gyerek érdeke ezt diktálja. Mondjuk diszkréten szoktam elmondani a véleményem nekik, hogy a renoméjukat ne érje csorba.) Persze ha be van dagadva a gyerek arca stb., akkor muszáj kezelni, nincs mese. De utána fel kell oldani a gyereket, el kell magyarázni, hogy miért volt fontos a kezelés, s terelni kell (jön a matrica, ruha, vagy játék megdicsérése-szoktak hozni magukkal ezt-azt-, s próbáljuk "kicsikarni" belőlük a végén, hogy ugye nem is volt olyan rémes a kezelés - ha elesik, lehorzsolja a térdét, az is fáj, mégis túléli -, s ugye eljön máskor is, s uilyen bátor lesz stb.)

Kép
szdorka
 
 


Ozi
Lily is igy ul fel ahogy te irtad. Felterdel es kiteszi oldalra a feneket. :D

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Özi,

Nekünk is ült fel Dani.

Nagyon jó volt a Tali, legközelebb is legyen!!!!Képeket szerintem a képtárba töltsétek fel, onnan mindenki le tudja tölteni.

csernusn
 
 


Jelentem megjöttünk.

Fanni 8600 gramm és 71 centi. Ezek szerint összement, mert múltkor 72 volt. Na sebaj. :D

Kniki: Kiara reméljük jobban van. Mit mondott a dokinéni, Voltatok ugye?

Tali: Jó volt tényleg. Annyi mindet akartam még kérdezni, de mindig akkor tudatosul, mikor eljövök. Na de majd amit akartam, mondani majd megkereslek benneteket priviben. :wink:
Jó nagyokat nőttek a lurkók. nagyon édi volt mindegyik egy szálig.
Jó, hogy Ilgya és Beszti is el tudott jönni.

Ja és kezdhetjük felőlem a következőt is szervezni. :wink: :D
Amig még ilyen jó idők vannak, lehet a babáknak császkálni a földön.
Szóval?
Mikor is lesz a következő??? :lol:

Képeket azt a párat feltettem a tárra:
http://kep.tar.hu/fannizsu

Asszem most hírtelen ennyi!

Kép
zsuzsu74
 
 


A tali tényleg nagyon szupi volt. Én most éreztem magam a legjobban.
Felrakon néhány képet (a többi majd a képtárban lesz, mert vagy 70-et csináltam):
Kép Dani ismerkedik Kiarával
Kép szegény beteg Kiara a szomorú mamájával
Kép Lidi és Anna
Kép Simon megkóstolta Tünde kacsáját
Kép Fanni

Kép
Kép
tinu
 
 


Kép Rékababa tapsol
Kép tesóharc (Dávid és Réka)
Kép Dani Simonnal is ismerkedik
Kép Tünde és Simon
Kép Simon és Dani

Kép
Kép
tinu
 
 


Kép Dani Mágit amortizálja
Kép Anna
Kép Tündi Simon lábát próbálja bekapni

Kép
Kép
tinu
 
 


Mi is hazaértünk. Jó volt megismerni titeket személyesen! :):)
Viszont valamikor elhagytam a napszemüvegem :( (még valószínű amikor a rétre sétáltunk).

Niki!

Voltatok orvosnál? Mit mondott?

Képek! :D
Remélem mindenkit jól írtam :D.

Dani:
Kép

Kiara és Niki:
Kép

Tündi:
Kép

Tente baba (Mági és Anna):
Kép

Zsuzsu, Ante és a lányok:
Kép

Ilgya, Gergő,Dani ennivalókat szemléli:
Kép

Csoportkép:
Kép

Csoportkép:
Kép

Kié lesz?
Kép

Kié lesz? 2.
Kép

Lidi csücsül:
Kép

Popsitörlő is kelendő, Rékával:
Kép

Popsitörlő is kelendő, Fannival:
Kép

Simon mindig érdekesen néz :D (azért tud ám "normálisan is :D:D)
Kép

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Beszti: te felrakod valahova a képeket a neten? Ha nem, akkor elküldenéd nekem e-mailben a Tüncis képeket eredeti nagyságban?

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Csak jelenteni ugrottam be, mert hulla vagyok. Voltunk dokibácsinál a Heim Pál ügyeleten. Nem akarok senkit ijesztgetni, de valami vírus, mire odaértünk már hőemelkedése is volt, de hányni csak ott, akkor, nektek. :roll: :( :( :( :( :( :( :(
Ne haragudjatok, nem tudtam, hogy bújkál benne valami, mert akkor tuti nem mentünk volna. Remélem nem kapta el senki. Azért próbáltam eléggé elszeparálódva várni apát. :roll: :roll: :roll: Tényleg bocsi, de én nem láttam rajta semmit eddig.
Már jobban van (lekopogom), most raktam be aludni, de ha apa hazajön este, akkor még mérünk neki egy lázat. Remélem semmi nem lesz. :( :( :( :(

Olyan édesek voltak a babák, csak így rossz, hogy ott is voltunk, meg nem is. Vittünk is csokikát, meg nem is :lol: :lol:, mint a mesében. :roll: Na majd a következő talin. :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Jó éjt mindenkinek!

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

Szerintem is nagyon jó volt a tali:) Tinu muffinját és Niki finom sütijét kár lett volna kihagyni. :D A gyerkők csoda édesek és sokat nőttek (fejlődtek) minden téren az előző talihoz képest. :D
Mi sajnos a dögönyözésből kimaradtunk,de a többi baba láthatóan élvezte az össznépi dögönyözést.


Bocs,hogy eljöttem hamarabb,de így még a csúcs előtt hazaértem és nem kellett ácsorogni a dugóban,sikeresen átkeveredtem a városon. Nekem nagyon kevés volt ez idő,Ante pedig veled is beszélgetni szerettem volna.

Tényleg olyan rossz,hogy ilyen messze van,mert sűrűbben is jó lenne összehozni egy ilyen babás talit. (Nekem már egy Ikeás is közelebb lenne :wink: )


Kiara babának sok sok gyógypuszit küldünk,reméljük semmi komoly :(


Winnie,Szana,Bunny (én csak őket ismerem személyesen) és a többi távol maradott is nagyon hiányzott.

Én is felrakok egy pár képet:

Kiarababáékkal az elsők között érkeztünk(behozva az előző késést:))
Ő Kiara:
Kép
"Jönnek már Nikiék is hurrá!!!!"
Kép
" Sziasztok!! Én Dani vagyok! Megismertek?"
Kép
" Szia Dani! Én Dávid vagyok Rékababa bátyuskája!"
Kép
" De ne haragudj,kit érdekel???Ha itt van ez a szépséges leányzó? :? "
Kép
Rékababával kiegészült Dani és Kiara.
Kép
" Na helló ! Mi is megjöttünk!"
(Mágiék és Besztiék)
Kép
"Én Anna vagyok! És ha nem mész innen el,akkor nagyon durcás!"
Kép
Na mi is itten volnánk! Szépséges Fanni baba és tökjóahajad Zsuszsu,az anyukája!"
Kép
"Úgye milyen szép vagyok?"
Kép
" Sziasztok! Én Simon vagyok. És háton utaztam idáig! Hogy itt mennyi gyönyörű csajszi van,úgye Dani?"Megérte eljönni!
Kép
" Én Tüncike vagyok! Anya! Emelj már ki innen nem látom a fiúkat!"
Kép
"Maradjatok már csöndben! Nem lehet tőletek aludni! "(Ante és Lidi)
Kép
Na akkor indulás...
Kép
"Kiközösítve!" :(
Kép
" én értem ide a leghamarabb! én választok!"
Kép
" Én nem adom neked Simit!"
Kép
"Figyusz Réka! Simi jó lesz nekünk? Vagy inkább a Danit választjuk?"
Kép
"Nekem mindekettő egyformán tetszik,megtapsolom őket!"
Kép
"Úgy látszik a Simi lelépett,legyen akkor a Dani?"
Kép
" Hagyjátok már a pasikat! Van itt érdekesebb dolog is!"
Kép
Anya,szerinted melyiket válasszam?"
Kép
" Csajok! Most már aztán döntsük el mi legyen,mert mingyá megyünk haza."
Kép
Jó, akkor enyém mindkettő! :D Erről lemaradtatok!
Kép
" Igaz anya én vagyok itt a legnagyobb? "
Kép
:)
Kép
Kép
Kép
Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Ilgya: csúcsok a szövegek. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!
Gyorsan pár kép a taliról. Nagyon jól éreztük magunkat, hihetetlen mennyit nőttek a babák!!!
kNiki:Nagyon sajnálom szegény Kiarát, remélem hamar rendbe jöttök. Nem tudhattad, hogy mi lesz, emiattt ne aggódj!
Na akkor a képek

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hű de irigykedve nézegettem a képeket :oops: :oops: :oops: :oops:


Szuper lehetett a tali, kár hogy nekünk nem jutott belőle :cry:

Csajok! Nagyon jól néztek ki!!!!! És a manók is :wink:

Annyira látszik hogy jól éreztétek magatokat :lol:


Na elteszem magam mert nemsoká riadóztat a Ricsi....

Kellemes estét kívánok mindenkinek!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ilgya: ja, és a Tündis képeket e-mailemre pls. :wink: Vagy képtárba fel netre.
(Én majd holnap.)

Kernico: jobbulást Kiarának! Lehet, hogy azért kapta el, mert az előző betegség miatt kicsit még ramatyabb volt az immunrendszere... Nem tehetsz róla, hogy kitört rajta a vírus, ne hibáztasd magad. Ha valamelyikőnk el is kapja, akkor se. :wink:

Mági: hol vannak azok a képek? :D

Kép
Kép
tinu
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1186597902.8.jpg[/img] Add már ide!! (Simon és Anna)

[/img] Kép Ez az izé minek van rajta??(Lidi)

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1186598077.75.jpg[/img] Huncut Simon :) [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1186598221.02.jpg[/img] Szétzúzlak! :) (Anna)

[/img] Kép Anya mit csinálsz?? (Lidi)

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1186598307.69.jpg[/img] Tündi és Simon szemeznek [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilgya, hát ez csúcsszuper!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gratula a munkához!!

Tinu, az a kis hajcsat nagyon dögös... :D

Kép
Kép
marslakocska
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1186598390.22.jpg[/img] Én ismegkaphatom?

[/img] Kép Dani :)

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1186598520.28.jpg[/img] Fanni valamin töri a fejét

[/img] Kép Réka a középpontban :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon jó volt a tali! Esetleg jövőhét utáni héten lehetne a következő? :-)
Akkor talán már a többiek is eltudnak jönni akiknek nem volt jó a mostani.

Kernico, Kiarának jobbulást! Nagyon sokat gondoltam rátok, hogy na vajon mi lehet a baj. Remélem hamar meggyógyul mostmár teljesen a nagylány.

Tinu, fini volt a muffinod még akkor is ha néhol kemény volt :-) :wink:

Ilgya, igen jó lett volna dumcsizni no de majd a következőnél talán több lehetőség lesz. Bár lehet addigra már minden gyerkőc mászni fog aztán arra kell ügyelni mert kicsi lesz a terep.

Én elfelejtettem a gépet elvinni :-( így nem csináltam képeket amit nagyon sajnálok.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok,


Nagyokn jó képeket csináltatok!!!!

Ilgya külön köszönet a jó szövegekért, vagy 3x megnéztem, nagyon feldobódtam tőlük:)))

Beszti, Mágnes, tinu nagyon tetszenek a ti képeitek is.:))) Tinu mi a képtáras címed?

A taliban mindig az a rossz, hogy el kell jönni. :(( Miért kell havonta tartani? Lehetne hetente? Szerintem a gyerekek is szeretnék:)))Csak sokat kell utazni....(mármint nem nekem, de vannak olyanok akiknek kell)

Niki,
Remélem Kiara hamarosan jobban lesz, és ne aggód senki miatt, csak babusgasd a szemed fényét.Jó volt Látni legalább egy férjet is.
Egyébként nagyon hasonlítasz az egyik barátnőmre, még stílusban, alkatban és arcban is.:)))

Dani hazafelé bealudt a kocsiban, persze itthon bírni sem lehetett vele, és rájöttem, hogy miért nem mászik, hát baromi kemény a padlónk, most csupasz térddel letérdepeltem, hogy mutassam neki hogy kell mászni, és azt mondom, hogy én is inkább csúsznék :shock:

egyéként mindenki akkorát nőtt, mondjuk én 3 hónapja nem láttam őket.

Zsu, mondtam, hogy Fanni súlyosabb baba mint Dani.:)) Igaz csak 100g.:)))

csernusn
 
 


nekem jó két hét múlva, az a 20-o hét???

csernusn
 
 


Niki, Lidi is totál beájult a kocsiban, de ahogy hazaértünk és megálltunk kipattantak a szemei és onnantól nincs alvás. De most 8-tól már alszik is ám. :-)
Fini volt a sütid, olyasmi mint a mézespuszedli. Gyors süti? Ja és úgye nem kell gyúrni, mert sezretném elkérni a receptjét ha nem gond.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Igen az a 20-ai hét. Mondjuk szerda úgyan így?

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!!

DE jóóóóóó, sok sok kép, köszönjük akik nem lehettünk ott.
Édesek a babák, szépek, puszilgatni való mind mind.
Nagyon jók lettek a képek, olyan csúcs pillanatokat kaptatok el, nem győzőmtem kapkodni a fejem. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!! :lol: :lol: :lol:

Jobbulást Kiarának!! Remélem semmi komoly nem lesz belőle.
sziszi22
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?