Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Úgy néz ki, nem vacillálok tovább a kocsi kérdésén... MIkor már elkezdtem nézegetni a kocsitípusokat, kaptunk egy telefont, hogy felszabadult a családban egy :P és megkaphatjuk. :P Majd ha nálunk lesz, megnézzük, mit tud. Aztán kiderül, mit szeret a manó. :)

Olyan bimbóvédő létezik szerintetek, ami uszodába szigeteléshez való cafrangos bimbóra? Már másodszor jártam úgy, hogy ki kellett jönnöm a vízből, mert bármivel kentem magam, csípett a víz... :oops: Lassan elfogynak a zsíros kenőcsök meg az ötletek...

Kendővonalon meg gyorsan beszerzek egyet és elmegyek tanfolyni, amint tudok mielőtt teljesen elbálnásodom :P
t
kindertojas
 
 


Sziasztok!
nekem Márk 4,5 hónapig kizárólad bimbóvédővel szopizott,de közben mindig próbálkoztunk!aztán egyszercsak nem hiányolta,és utána jött 10 hónap "rendes" szopi.Érdekes módon- a riadalmakkal ellentétben-egyáltalán nem zavarta meg őt a szopizásban!
Tojat!
Sajna nem tudom olyan amire neked szükséged van,létezik-e!Amilyet én használtam,azért elég nagy volt ahhoz,hogy mondjuk úszáshoz alkalmazd! :lol: Látványnak biztos egyedülálló lenne!!! :lol:
Hannablanka!
Megkerestem a törpe papírjait,és tényleg hosszúcombú a Babócád,mert nekem Márk (28+ 2) korában rendelkezett 4,7 cm-es combhosszal,és akkor volr ~1192g ! Bpd-je 72 mm volt, az AC pedig 234 mm,de ez igazság szerint nem is tudom,mi! :shock:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ma felhívtam a Veszprémi kórházat,hogy szeretnék egy másolatot a HbsAg véreredményemről,közölték hogy ok,csak ne őket hívjam,mert ez a központi vérellátóhoz tarozik.Ok,felhítam azt is.Ott mondta egy arra járó doktornő:
-Á,tudom,maga az aki speciális módon esett teherbe!
Gondoltam ja,szexeltem a férjemmel... :lol: :lol: na mindegy 10 perc múlva visszahívott,hogy az Ántsz-hez forduljak...Ok,harmadszorra csak sikerült..holnap küldik!

KépKép
Kép
patricia83
 
 

 
 

Tojat!
Épp most olvastam a www.minimano.hu oldalon,hogy 9-én hordozókendő tanfolyam!!!Nandu kendővel ingyenes,más tipusúval 500Ft!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Én remélem, hogy tanítást is fogok kapni a kendő mellé, ha a barátnőmtől megkapom az övét használatra :) Egyébként természetesen nem helyetesíti a babakocsit, az is kell. Nekünk a babakocsihoz van textilmózes is, az első hetekben gondoltam abban lesz majd a babóca. Aztán jöhet a kiságy :)
Hannablanka, én június 8-ra vagyok kiírva. Nincs fogadott orvosom, de akihez járok terhesrendelésre, az szerződésben áll a Péterfyvel, tehát ha szükségem lesz rá, akkor be tudom hívni. Az első kérdésem az, hogy mit adnak a kórházban, mit vigyek, illetve mit szabad bevinni. És még valószínűleg rengeteg kérdésem lesz, mindent tudni karok :) Talán még tudunk személyesen is találkozni, mielőtt aktuális lesz a dolog.

Még folytatom...

KépKép
Kép
el..né
 
 


Patrícia, nálatok nem adnak minden eredményről papírt neked? Én mindig megkapon, én másolok a háziorvosnak egy példányt, hogy legyen meg minden nála is.
A fiaim neve: Csongor Dénes és Barna László. Csonginak és Barninak hívjuk őket, nagyon szeretik a neveiket, és büszkék a második nevükre is. Annyira, hogy amikor a babóca nevén vitáztunk, akkor a saját neveiket is felírták az adható nevek listájára:) Ugyanis mindenki írt egy tízes listát, hogy el tudjuk dönteni, mi legyen a neve a kicsinek. Igaz, hogy az volt az eredeti megállapodás, hogy a lánynak én adok nevet( Csenge lett volna), a fiúnak apa. De a nagyfiúk beleszólást kértek a névadásba:) Így meglehet, hogy Csanád lesz a neve, mert azt mindenki elfogadta, a második neve ,eg Koppány, mert az apa kedvence. De még semmi nincs kőbe vésve:)

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok! most regisztraltam, babat szeretnenk 8 honapja probalkozunk, de semmi.. dokit szeretnek valtani, olvastam h Patricia Hernadihoz jarsz, en is hozza szeretnek menni, esetleg tudod a szamat, vagy h mikor rendel?
koszi
palma81
 
 


Pálma!
Sosem szoktam más topicba beleolvasni,de most olvastam a kérdésed az egriben,és írtam is neked! :) Én mindig fel szoktam hívni előtte,mikor menjek be,de a mobilszámát nem tudom, a kórházból szokták kapcsolni a szobáját! tudomásom szerint minden nap bent van,csak néha elutazik ide-oda előadást tartani!...vagy síelni... :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


köszi:) akkor megprobalom a korhazban felhivni! :) és jo orvos amugy?
palma81
 
 


áá, olvastam a masik helyen amit irtal:) na igen, nekem pont ilyen doki kell, eleg volt a jopofizo tudatlanokbol, legyen olyan "bunko" mint dr haus, de olyan tudasa is legyen egyben:)))))
palma81
 
 


...meg legyen olyn jóképű,mint Clooney! :lol: Amúgy nem bunkó egyáltalán !! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Hová tűnt mindenki? Kihasználjátok a jó időt és a szabadban tartózkodtok? Én is szívesen tenném, de nem lehet...
Mondjátok, ti tudtok a hátatokon feküdni?Mert én nem :( Se hason, se háton...Bár ma nem panaszkodom, mert úgy éjjel egytől reggel nyolcig egyhuzamban aludtam :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Szia Joli!
Tényleg eltűntek a többiek! :shock: Én hanyatt tudok aludni,inkább attól tartok,hogy mivel elvileg nem lehetne a gerincedre nyomuló hatás miatt,nem lesz-e gond belőle később?! Nekem emúgy mindkét oldal is bejön...csak alhassak,pl. ma fél 10-ig! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Azért nem tudok a hátamon feküdni, mert a hasam nem engedi, nem tudom, hogy, de így érzem:)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Elméletileg azért nem kéne háton aludni, feküdni, mert akkor a nagyereket a méh összenyomja, így nem lesz jó a keringésed, vérnyomid, aminek következtében a lepény vérellátottsága is gyengül, így a babára is hatással van.
Én tudok oldalt aludni, de van, hogy a babának egyik oldal sem tetszik, csak ha a hátamra fekszem. Na akkor adok neki két percet háton és ismét oldalra fordulok. Van olyan is, hogy háton ébredek. Akkor gyorsan elfordulok. Igazság szerint nekem kényelmes háton, csak a tudat miatt nem szoktam.

Kép
szly27
 
 


Sly!
Ugyanígy vagyok vele: nem háton alszom el,de gyakran úgy ébredek,és akkor forulok az oldalamra.Márkkal viszont amikor ugyanígy a hátamon ébredtem,az fájt is,és így kitámasztottam magam paplannal,mint a babákat,hogy ne forduljanak el! :)
El-nl!
Tegnap valahogy nem vettem észre a fiaid nevére vonatkozó hozzászólást!Szép neve lesz a picinek is!Bár ha kicsit számolunk,és mindenkinek van egy 10-es listája egy már most 4 tagú családban,akkor nagyon szuper,hogy találtatok olyat amelyik mindenkinek tetszik! :lol:
Viszont a másik kérdésed nem értem.amit a papírjaimmal kapcsolatban tettél fel! :oops:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Ma suliban voltam, meg még holnap is megyek :? .

Tegnap megérkezett a plafonigérő könyvespolcunk, elkezdtünk belepakolni, mert szinte az összes könyvünk eddig kint volt a műhelyben. Képzelhetitek, mindenhol kupacokban áll(t) a könyv, erre ma vendégek jöttek :shock: . Imádom a váratlan vendégeket :? .
No erre, holnapra is bejelentkezett egy társaság. Hurrá! Most pakolhatunk ezerrel.

Én sem tudok se háton, se hason aludni, csak a két oldalamon. Marha kényelmetlen, mert azokat is gyorsan elfekszem. Tegnap órákig hánykolódtam, nem tudom, mikor alhattam el, de reggel úgy ébredtem, mint akit agyonvertek. Remélem ma már jobban alszom.

Megyek pakolni, jó éjt
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla: Lehalább befogtátok pakolni a váratlan vendégeket? :lol:
Ha már egyszer elfelejtettek bejelentkezni. :lol: :P

Joli: Patricia elveszetette az összes kismamis papírját azért kért másolatot.

Én sem tudok már háton sokáig feküdni, mert nehezen kapok levegőt. Nekem oldalt nagyon jó, annak ellenére, hogy mindig hason alvó voltam. Még most is néha azt veszem észre, hogy Levente nagyon ficánkol, mert kicsit túlfordultam.

Én is szeretnék elmenni erre a kendőtanfolyamra, fel is hívom őket hétfőn. Csak azt nem tudom, hogy Olkivért kire fogom hagyni.
Patricia nagyon köszi az infót a kendőről.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Kép

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Itt egy táblázat.

Joli! Kindertojás! Ha szeretnétek belekerülni, írjátok meg az adatokat!

Velünk minden ok. Nem történik semmi. Esik az eső!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Szly, akkor még jó is, ha nem tudok háton feküdni?! Úgy néz ki, ez a gyerek kiharcolja azt, ami jó neki :) Köszi a táblázatot!
Patrícia, a multkori kérdésemmel erre a mondatodra utaltam "Ma felhívtam a Veszprémi kórházat,hogy szeretnék egy másolatot a HbsAg véreredményemről" . De már Patricia magyarázatot adott. Köszi :)
Csilla, nem irigyellek a suli miatt, főleg kialvatlanul és vendégeket várva! Kitartás, lesz még ilyen se :)
Titanilla, kedves vagy, hogy felvállalod a táblázat frissítését. Én 35 éves vagyok, ma 30+6 hetes, a baba neve még nem biztos, 2 fiam van, a VI. kerületben lakom, a Péterfyben fogok szülni várhatóan 2008.06.08-án.
Itt még nem esik, de szomorú idő van. Kijártam vásárolni, de egyébként ma pihenőnapot tartok. Persze, azért kell itthon-ezt csinálni. :evil:
Van valaki köztetek, akinek van táppénzes tapasztalata? Hogy fizet az OEP? Én januárban jöttem táppénzre, de az OEP-től még nem láttam pénzt.

KépKép
Kép
el..né
 
 


El-né!
Sajna elvesztek a papírok,de a HbsAg-t leszámítva mnd be volt vezetve a kiskönyvbe,így könyvet kapok újat,eredményt meg küldenek még egxet. Táppénz ügyileg elvileg már küldeni kellett volna a zsét,vagy ha valami gond volt a kitöltésnél arról papírt.Tapasztalatom a Heves megyeivel van,akik hónap elején,valamint 20-a körül utalnak,tehát havonta 2-szer.
Jut eszembe kiváltottátok már a Várandós mama-csomagot? És?
Sly!
A te babócádnak már volt neve,nem? Kira,Lara? Vagy rosszul emlékszem?
Titi!
Nagyszülőkre nem tudod bízni Olivért?Azért 1-2 óra alatt csak végeznél.Vagy egy jól időzített déli alvás...bár egyedül akkor sem hagyhatod otthon! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patricia, nem kis gond lehet elveszíteni a papírokat! Én már mindig magamnál hordom a kiskönyvet, hogy legyen ott,, ha valami bajom esne.
A cégem könyvelőjének pénteken küldtem e-mailt a táppénz ügyben, de még nem válaszolt. Talán ő késlekedett? Fogalmam nincs...
Milyen várandós-mama csomag és hol?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Patr.! Igen volt neve, de most még mégsem igazán biztos. Úgyhogy inkább kitöröltem.

Joli! Kaptál a védőnődtől egy kis könyvecskét, aminek Felicitas Várandós mamák tanácsadója a címe. Ennek a leghátulján van egy lap, mait le kell tépni, kitölteni és beváltani egy olyan helyen, ahol beváltják. Nálunk ez a bababoltokban lehetséges.

Én még nem váltottam ki, de állítólag egy cumi, egy Avent gyűjtőpohár van benne, egy pelenka meg prospektusok.
Nálunk a 30. hét után szokták kiváltani. De még ráérek! Jó lenne olyat kapni, amiben nem gyűjtőpohár, hanem Avent cumisüveg van. Bár most haragszok az Avent cumisüvegre, mert semmi baja, mégsem tudom úgy összerakni, hogy ne csöpögjön. Mások is mondták már, hogy jártak vele így. Pedig nekem volt egy, ami tök jól bírta ahogy Roli dobálta, de ez az új valahogy sz.r.

Kép
szly27
 
 


ide is rakok Roliról egy reggeli ébredés utáni képet:

Kép

Kép
szly27
 
 


Sly!
2 éve is ugyanezek voltak benne! :shock: Viszont a kórházi csomagban nagyon sok hasznos holmi volt,annak jobban örültem! :) Amúgy még mi sem váltottuk ki,kiskönyvvel lehet a 3. harmadtól!Nekem meg ugye nincs kiskönyvem! :)
Joli!
Remélem hamar utalják,bár emlékszem nekem nagy csalódást okozott a végösszeg,mert nem ennyivel számoltam!És ti lányok,akik a másodikat várjátok,és még a nagy is pici,tudjátok,hogy nekünk mnimálbér után fognak "juttatásokat" számolni! :evil: ?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sly!
Hogy a te fiad milyen jókedvvel ébred! :D Nagyon cuki!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Szly, köszi a felvilágosítást! Eltettem valahová a dolgokat, amikor jelentkezéskor kaptam, utánnanézek merre van. Nagyon jókedvű a fiad már ébredés után is! :)
Patricia, nem tud csalódást okozni az összeg, mert e legkisebbnél kisebb nem lehet :x

KépKép
Kép
el..né
 
 


Patr.! Én direkt rákérdeztem a gazdasági vezetőnknél, hogy megkapom e ugyanezt az összeget mint most és azt mondta igen! Hát nagyon remélem! Mert amúgy visszamentem volna dolgozni, ha még terhesen, akkor is!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Szly, naná, hogy örülnék, ha belekerülnék a táblázatba!
28 éves vagyok, a 24. terhességi hét végén (szóval 23+5), Manóka szemérmes és eddig nem mutatta meg, mije van, a neve ettől függően valószínűleg Máté vagy Boglár lesz. (már amennyiben nem találunk ki valami újat :lol: ). Ha a számítások helyesek, július 28-án születik meg a II. Női Klinikán. Testvér még nincs, de remélem, lesz egy rakat gyerekünk:wink: Ja, Budapesten éldegélünk az első kerületben. REm nem hagytam ki semmi lényegeset.
Na egy nagyon fontosat mégis: tüneményes a kisfiad! (mindig csodáltam a gyerekeket, hogy képesek reggel mosolyogni? Azt hiszem, nekem már kicsiként sem ment... :oops:
Egy korábbi kérdéskört feszegetve: nálunk még nincs gond azzal hogy éppen merre fordulok álmomban, mert ha valami nem tetszik, azonnal ki vagyok ugrasztva az ágyból :)
Táppénz: januártól vagyok én is táppénzen, eddig rendesen megkaptam a vagyonkámat. Viszont kérdem, nektek is két hetente meg kell jelenni a dokinál, vagy ez csak az én háziboszim dilije?

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Kiendertojás, nekem is kéthetente adja a táppénzes papírt a háziorvosom. Igaz, nem kell én odamenjek, sőt nem is akarja, hogy a betegek között üljek a váróban. De mindig kész van a megbeszélt időpontban, a férjem bugrik érte és már hozza is. Ő viszi el a könyvelőhöz is leadni. Nekem úgyis van elég dolgom :lol:
Januárra a táppénz egy részét gondolom megkaptad a cégtől, utánna az OEP-től mikor érkezett pénz? Én számlaszámra kértem, az késleltetheti?
Egyébként itt laksz a közelemben, majdnem csak a Duna választ el :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Jó régen nem írtam már, de mindig mire elolvasom, már mennem is kell! :? :) Azért annak örülök, hogy vannak újak is és fellendült a topik!

Üdv az újaknak! :)

Alvás: nekem se megy háton, mert úgy érzem, elájulok, val.leg ettől a dologól, hogy nyomja a nagy eret! Szerintem akinek nincs ilyen rossz érzete, az nyugodtan aludhat így! Oldalt se mindig kényelmes, és nagyon elzsibbadok egy idő után! Szóval az alvás nálam is katasztrófa!

Én dec.től visszamentem papíron dolgozni, vagyis kivettem a szabijaimat, ami pont a jövő héten jár le, így utána táppénzre megyek még erre a két hónapra! Így jobban járok, mintha nem vettem volna ki a szabijaimat. De mindenképpen vissza kellett volna mennem, mert ugye Viola már betöltötte a 3-at!

Sly!
Tényleg nagyon ari a kisfiad!

Nekem most szerencsére megállt a hízásom, kicsit rámijesztett a doki, ezzel a határértékes cukorral, így visszafogtam a mértéktelen csokievést, ez mellesleg a fogaimnak is jót tesz! :) Na meg fogorvoshoz járok, ez szintén pozitív hatással van a súlyomra! :) Én eddig 11 kg-t híztam, ami nem túl jó, de mondom, most már kb. 2 hete tartom a súlyom, és ez is eredmény!

Én se váltottam még ki a csomagot, de tervezem, és 3 éve nálam is a kórházban kapott csomagnak vettem nagyobb hasznát!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Szia jevi26! Édes a kislányod!

KépKép
Kép
el..né
 
 


El.né!
Minimálbéres bejelentés után 40 körüli táppénzre számítottam,de áfa,béfa,céfa levonás után átlag 24-26 jött!De a gyedem már jó! Sly!
Sajnos az én gépem nem frissíti a csíkokat,így nem tudom pontosan milyen idős a kisfad,de ha jól sejtem még gyed jár utána.viszont ha gyedről mész ismét szülési szabadságra,tgyásra,majd gyedre,minimálbér után fognak számolni (70%-ot) ! Nekem ezt egy ismerős mondta,aki a tb-nél dolgozik! Nem bánnám ha nem lenne igaza,mert a jelenlegi és "jövőbeli" összegem között majd 40.000Ft a különbség.Szerintem kérdezz rá te is,bár nem idegesítani akarlak!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


ja,táppénzes papírért én is 2 hetente jártam,de ez is dokifüggő,mert a férjemnek egybe adtákl oda 2 havi adagját! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patricia, nekem egy kicsivel több volt a bejelentésem, én 30-ra számítok. De lehet ha nem lesz annyi.
Nekem is ideadnák két hónap múlva az öszes táppénzes papírt, gondolom, de én minél hamarabb le szeretném adni, hogy elszámolják. De hasztalan :(
A nőgyógyászom háromhetente hív vissza terhesrendelésre.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Patr.! Most rám hoztad a frászt! Ennek utána fogok járni! Igen, úgy terveztük, hogy GYedről megyek szülszabra stb.

Kép
szly27
 
 


De te miért vagy táppénzen?

Kép
szly27
 
 


Patr. Te munkaviszonyban vagy? Vagy megszűnt, mióta otthon vagy Márkkal?

Kép
szly27
 
 


Szia Szly! Drukkokok, hogy úgy legyen, ahogy te tudtad! Bár ebben a nagy összevisszaságban sosem lehet tudni...

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Én is most mentem táppénzre, hogy Toncsi betöltötte a 2 évet. Eddig volt Gyed, és mostantól táppénz. Én úgy tudom, bár még márc. 20. óta nem kaptam pénzt, hogy mivel nekem nem szűnt meg a munkaviszonyom, így ha dolgoznék, annak a 70%-a jár (köztisztviselő vagyok). Csak plusz juttatások nem járnak.

Legalább is remélem, hogy jól tudom.

Nekem egy doki azt mondta, eléggé lent van a hasam, egy kissé aggaszt ugyan, de majd elmegyek a sajátomhoz is hamarosan és bekukkant :? .

Jó pihit!
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Patr.! Megkérdeztem az egyik munkatársamat, aki pontosan így volt, mint ahogy én leszek. Most 5 hónapos a 2. babája és azt mondta, hogy ő még valamivel többet is kap, mint az 1. gyereknél, a dupla családi miatt és mert emelkedett közben a fizetés.

Köszi Joli!

Csilla! Ne aggódj, biztos ilyen alkat vagy! Mikor mész dokihoz?

Kép
szly27
 
 


Csilla nekem meg azt mondják, hogy olyan nagyon csúcsos a hasam! Mindenkinél egyedi szerintem. Az elsővel mikor ereszkedett le?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Csúcsosnak is csúcsos.
Hát Toncsival is lent volt nagyon a hasam, de meg is született 33. hetesen :? . Mindenesetre szerdán v. azutáni szerdán tudok elmenni a dokihoz. Bár lehet, hogy a kórházban meglátogatom valami okból és majd megkérdezem a véleményét.

Toncsi nagyizik a szomszédban, apa dolgozik, megyek pihizek :roll: .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Ja még egy kendős kép, bár már 5. hós volt akkor.
Kép

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Mi volt az ok, hogy a 33. héten szültél?
Nagyon édi a kendős kép :) nekem az tetszik legjobban a kendőben, hogy ott a baba a testem melett.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sly!
Én gyeden vagyok,Márrkal voltam terhes mikor a végén pár hónapig táppénzen voltam.Szóval még én is gyedről megyek szül.szabra-én amúgy egyéni vállalkozó vagyok,nem tudom ez módosít-e valamit a dogon.mindenesetre szeretném ha neked lenne igazad!! :)
Csilla!
A pocakom nekem is lent van,Márkkal is lent volt végig,viszont akkor csúcsos volt,most meg inkább gömböc :-) Akkor,2 hónappal a szülés előtt megkérdezte tőlem egy nő a strandon,hogy hány napom van még hátra,hogy ilyen lent van a pocak? :shock: :) 2 hónapból ugyan csak 6 hét lett,de nem hszem hogy ennek nagy jelentősége van!!! Ne aggódj!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hát Patr. lehet hogy amiatt van, hogy te egyéni vállalkozó vagy, nem tudom, de engem megnyugtatott a munkatársam.

Nekem meg inkább fent van a pocakom, fentről gömbölyödik.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Teszek fel egy képet a Csúcsos pocakomról!Ez Márkkal volt.Bocsi a kaotikáért,épp költözés előtt álltunk!Később csináltatok az urammal a mostaniról és felteszem :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patricia83 2012.10.06 10:42-kor.

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patr! Olyan jó neked, tényleg csak a hasad nőtt és gondolom most is így van. Nekem nő a fenekem, a combom. Roli születése után akkortájt tudtam felvenni a régi rucijaimat, amikor teherbe estem a kiscsajjal. Szóval nekem kell kb másfél év, mire hordhatom a régi ruhájaimat. És persze aerobik mellett.

Kép
szly27
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: