Új privát üzeneted érkezett!

Na, ennyit a főzésről. Fogtam és bevágtam a mélyhűtőbe a húst :oops: :lol: , majd veszünk vmi kaját holnap magunknak, a gyerekek meg úgyis anyunál lesznek / esznek.

Ja, nekem ma jött meg a hepatitisz szűrésem eredménye (neg.), amit az AFP-vel együtt vesznek le.
Vendég
 


dori_bp!

jól tetted!pihenj,ha már holnap nem tudsz!nekem a fiam megy az apjához hétvégére-mert hála az égnek még terhesen elhagytam-mi meg a párommal ketten leszünk.Ami tök jó,mert hétvégén általában dolgozik,de én tiszta hisztis vagyok,ha a fiam elmegy.Biztos csak azért,mert anyósomék olyan primitivek...

tehát inkább alszok sokáig,és nem jár az agyam!Meg jövök hozzátok!!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk, hulla fáradt vagyok, de végülis jó volt, Livi is nagyon élvezte. Pedig féltem, hogy milyen lesz idegen helyen apával kettesben szinte egész nap, de jól elvoltak. Azért mára picit nyügi volt, de itthon vagyunk :lol: . Holnaptól minden a régi.

Az én pocim is növöget, majd teszek fel képet, csak le kell tölteni. Most én is 5 kg-nál járok. Nem túl kevés, de a lányommal ennél több voltam ilyenkor. És most kivételesen az orvosom sem izélgetett a súlyom miatt, csak mondta, hogy most már vigyázzak egy kicsit :roll:

Majd holnap teszek fel új táblázatot, de most fáradt vagyok hozzá :lol:

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 

 
 

sziasztok,
múlt hétvégén elkezdtem vérezni, irány a kórház, ott voltam csütörtökig, most itthon pihizek ezerrel...kezd kinyilni a méhszájam, de semmi egyebet nem tudok...
igy jár az, akinek nincs válaszott dokija... :twisted:
előző két terhességemnél volt, de ott semmi probléma nem volt, most arra gondoltam, h úgyis a szülésznő számit, és inkább neki adok többet. Most is igy gondolom, viszont ennél ócskább érzést, h kedvesek, meg minden, de magasan szarnak az emberre, ha nem az ő betegük vagy... :(
azt,h kicsit kinyilt a méhszájam, azt is a szülésznőm nézte meg, mert senki nem vette a fáradtságot,h megmondja, vki azt mondta, h a front miatt van, van aki meg a több magzatvizre fogta... :?
no mindegy, most kereshetek egy dokit, bár valszeg nem fogok sikerrel járni félidőn túl, fenyegtő vetéléssel a hátam mögött... :roll:

remélem nálatok minden rendben van...

cukorterhelésen már túl vagytok???

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


szia zsancikant!

Tessék feküdni 1000-rel!!!
Én már voltam vércukron a 20.héten.Dokit pedig mindig találsz,szerintem válogass kedvedre!Hol laksz?Az enyém nagyon jó,ajánlanám neked!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Találtam egy egészen közérthető oldalt a toxo-ról, miközben a visszerekre kerestem rá.Ha érdekel valakit, katt ide.

http://www.vital.hu/themes/baba/women4.htm

Most mennem kell mert Imréim szunyálnak és én is melléjük kívánkozok. Délután rokonlátogatás, rá kell pihenni.
Jó hétvégét nektek!

[/b]Zsanci! vigyázz magatokra, fogadj el minden segítséget!

sziasztok!petra

Kép
Kép
petra78
 
 


szia Gabi,
én 11. kerületben lakom, és a szt imrében szeretnék szülni. Te hol fogsz?

Petra,
azon vagyok! :lol:

Kép


ZsanciKép
...hogy az utolsó emlékünk egymásról egy szép mosoly legyen...
zsancikant
 
 


Zsanci,


Nagyon szorítok értetek :) tényleg pihenj amennyit tudsz!
Szt. Imre áll. jó nagyon, teljesen új, és jó a szülészet azt hallottam :wink:

Mért ne vállalna el doki?!Szerintem találsz majd valakit aki neked is szimpi!Legalábbis remélhetőleg :)


Gabi,

De érdekes, neked már a 20.-ik héten megcsinálták a cukrot?? :shock:
Nekem csak a 26.-on fogják, és a lányommal is akkor csinálták!
Bár ezt lehet, hogy kórháza válogatja.


Timi,

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat :)
5kg+, szerintem azért az nem olyan sok, végtére is már túl vagy a félidőn??!!! :lol:


Dóri,

Köszi, már jobb a helyzet!Néha, ha nagyon fáj akkor beveszek azért egy Algot, de igyekszem, ha nem muszáj elkerülni!


Tök jó volt ma de. akkora hó volt itt nálunk :) szánkóztunk egy nagyot, és úgy kellett ebédhez lerobbantani a szánkóról, annyira élvezte!Az volt az ígéret, hogy du. is kimegyünk még, erre nem elolvadt a hó!!! :roll: :?
Ti nem voltatok valamerre a hóban?
manóci
 
 


Sziasztok!

Zsanci,
mindképp keress és válassz dokit akkor a Szt. Imrében. Már miért ne vállalna el senki? :shock: Én is félidősen kerestem másik dokit példának okáért. És pihenj, feküdj ezerrel.

Ma nekem robban szét a fejem, annyira fáj, megettem egy aLGÓT DÉLBEN, MERT NEM BÍRTAM TOVÁBB REGGEL 9-TŐL HÁZAT NÉZÜNK. mOST ÉRTÜNK 1 ÓRÁJA HAZA. bOCS CAPS LOCK, DE NINCS ERŐM JAVÍTANI. :oops: És mikor bevettem kicsit jobb lett,de most megint sz.r, de nagyon. :( És Viki is extra nyűgös, gondolom a hó miatt, meg jön egy nagyörlő megint neki felül, lehet azért. :?

Valószínű fóti lakosok leszünk egy gyönyörű 200 nöl telket veszünk meg és éíptkezünk. Én inkább kész házba mennék Dunakeszin.. :? még meg kell rágni a témát, de dönteni nagyon hamar.

ledőlök..
Vendég
 


Sziasztok!

Zsanci: vigyázz magatokra! Szerintem is nyugodtan tudsz keresni magadnak orvost, akár még nem sokkal szülés előtt is. De mivel veszélyeztetett lettél, jobb, ha most keresel, mégiscsak jobb érzés tudni, hogy van kihez fordulni. Meg szerintem a saját betegükkel mégiscsak jobban törődnek, mintha csak úgy véletlen az ügyeleti idejében mennél hozzá...

Cukorterhelés: nekem a 24. héten kell most menni. A lányommal a 27. héten mentem, de lehet, hogy azért, mert előtte szabin volt az orvosom, és akkor jött vissza. Már én is előre félek tőle. Jó lenne most megúszni azt a mizériát, hogy állandóan (hetente kétszer) be kell járni a belgyógyászatra...

Mónika: a lányom már hetek óra kb. negyed óránként megkérdezi, hogy mikor megyünk szánkózni. Mindig mondjuk, hogy majd ha esik a hó. El is vittük magunkkal a szánkót, hátha ott a hegyekben esik... persze, hogy nem esett. Most itthon esett délelőtt, de olyan keveset, hogy abban nem lehetett szánkózni, sőt, már el is olvadt :cry: . Úgyhogy nem tudom, mikor tudjuk szegényt elvinni szánkózni, pedig tényleg úgy várja már.

Dóri: Te is pihenjél. Én is algopirint szoktam bevenni, ha fáj a fejem. Remélem, hamar elmúlik a fejfájásod.

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Dóri,

Pihizz, és jobbulást a fejednek!Gondolom, hogy már fárasztó a sok járkálás,de mostmár talán megtaláljátok a nektek legmegfelelőbbet. :)
Dunakeszin már kinéztetek egy kész házat, ami még szóba jöhet?


Timi,

Hát akkor valószínű ez a cukor dolog doki+kórház függő összességében :) nekem mind1 csak jó legyen :wink:
Szánkózás, igen mi is mikulás óta mondogatjuk, hogy megyünk szánkózni, meg a miki+ jézuska majd jön, ha esik a hó,stb.Aztán jött mindenki :lol: hó meg sehol!Erre ma reggel meglátta az ajtóba, tökre örült, és énekelte a kkedves öreg télapót!! :lol: :lol:
Ezek szerint nálatok nem is esett annyi?Itt azért elég jó volt, több centis, csakhát ebédtájban kisütött a nap, és.......elolvadt az egész!Mostanra már tök száraz is minden!Bár állítólag holnap is esni fog, meglátjuk!
manóci
 
 


Fejfájás: én is fejfájós vagyok, most még inkább minden időjárás változásra. Meg szédülök is.
Bent a kolléganőm most rosszakat olvasott az algoról, pedig én is azt szoktam szedni, így aztán próbálom átvészelni a fájást.

Mozgás: pénteken szerintem már én is a babócát éreztem :lol: Még elég rendszertelen, meg finom mozgás, főleg lefekvéskor érzem.

Zsanci :)
Pihenj nagyon sokat, és bizti tudsz dokit találni! Tudod, a pénz nagyúr...

Mindenkinek fejfájás nélküli napokat kívánok!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


h.nelli!

Az elsö mozgásokat én is akkor éreztem,amikor lefeküdtünk aludni!!!Szerintem akkor vagyunk úgy,hogy tényleg semmi másra nem kell figyelnünk.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Móni,

Dunakeszin van egy ház a Toldi utcában, ami nyár végére lenne kész, és mindannyiunknak tetszene nagyon. Még az építettővel kellene tárgyalni. Az árról. Vagy fóti építkezés. Keddig döntünk.
Vendég
 


Dóri, azért elég rossz egy pici csecsemővel költözni :evil: (saját tapasztalat)
Fejed remélem, már jobban van :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


Timi, költöztem volna én hamarabb, de most kelt el a ház. :evil: Én nagyon várom a költözést, de biztos lesznek érdekes helyzetek. :roll: :D

Fejfájás elmúlt szerencsére, bár délelőtt sem volt tökéletes.
Vendég
 


Dóri: Gondolom. Nálunk borzalmas volt régen, mikor a lányom született. Augusztusban vettük meg a házat, és mindig ígérgették, hogy 2 héten belül meglesz, költözhetünk (apósom csinálta, és neki nagyon ráért). Végül november elején született meg a lányom (mondtam, hogy előtte mindenképp szeretnék beköltözni, hogy be tudjuk rendezni), de még akkor se volt kész. Úgy mentem be a kórházba, hogy nem tudtam, hova megyek majd a gyerekkel :evil: . Végül szerencsére a dédiék befogadtak, ők átköltöztek a fiáékhoz, hogy mi oda tudjuk menni, szóval rendesek voltak. Egyébként is, mert főztek, mostak ránk, takarítottak, stb... Aztán karácsony előtt költöztünk a saját házunkba, de úgy, hogy a fürdőszoba se volt kész, meg volt egy csomó hiányosság... De ha nem költöztünk volna akkor, szerintem még mindig nem lenne megcsinálva :roll: .
Mondjuk, ha van hol laknotok, akkor nem gond, ha később készül el. Meg persze az is teljesen más, hogy egy pici csecsemővel kell költözni, vagy van mellette még 2 nagytestvér. Gondolom, Viki mellett még nehezebb intézkedni (akár pakolászni is), mint egy csecsemő mellett.
Mindenesetre ne idegeskedj rajta, előbb-utóbb túl lesztek a költözés mizérián :lol: .

Kép
Kép
timóca
 
 


Kép

Kép
Kép
timóca
 
 


Dóri,

Fú de izgi :) és te melyikre hajlanál jobban?vagy mindkettőnek lenne előnye, és hátránya is?


Nelli,

De jóóó, igen én is este érzem mindíg jobban amikor már lefekszem, vagy kint a tv előtt ledőlök :)
A mostaninál, Esztit pl. először a metrón éreztem meg :lol: meg ha busz rázott vagy kocsival nagyon rossz úton mentünk, akkor mindíg gerjedt :D


Timi,


Nektek sem lehett leányálom akkor a babával költözni, + más lakásban lakni :?
Azért egy költözés önmagában kemény dolog, nemhogy gyerekekkel, sőt kisbabával!
Én is megmondtam apának, hogy én innen sehova többet!Az már biztos!ÚÚÚútálok költözni, és ha kevés lesz a hely itt már meg lehet oldani a bővítést :wink:
Tök jól összeállt már a tábla!Gabi baba?Te nem akarsz felkerülni?
manóci
 
 


Sziasztok!

Segitsetek!Iszonyatos nyavaja van rajtam,a torkom ugy fáj,nyelni sem birok,a fülem nyilal keményen.Mit vegyek be,nem akarok dokihoz menni a betegek közé.Valami homeóst nem tud valaki ajánlani?

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Gabi,

jobbulást, én múlt héten voltam beteg, rengeteg mézes teát elfogyasztottam, ezen kívül gyümölcsöt és vitamint...és segített!!! Homeos dolgokban nem tudok segíteni, majd a többiek! :)

Dóri,

abszolút át tudom érezni a helyzeted, a nehézségek ellenére azért ez egy nagyon izgalmas időszak, kiválasztani a helyet, telket, házat ahol élni fogtok, majd berendezni, beköltözni és végül az új környezetbe beilleszkedni! Mi Ürömön vettünk telket és remélem hamarosan kezdődik az építkezés....már nagyon várom!!!! Nagyon tetszik a település hangulata, gyönyörű kilátásunk lesz és a ház is nagyon szép lesz, hiszen az Uram tervezte! :wink: Marci már fél éves lesz mire várhatóan költözni tudunk, de biztos így sem lesz egyszerű a dolog.....

Nelli,

gratula a babó mozgásához, most már egyre gyakrabban fogod átélni ezt a csodálatos érzést! :)

Timi,

örülök, hogy jól éreztétek magatokat és persze, hogy újra itthon vagytok! :)

Zsanci,

vigyázz nagyon magadra!!!! Dokit szerintem is biztosan találsz, gondolom a Szent Imrében akkor ismerős vagy, így nem lesz nehéz, de szorítok hozzá! Majd számolj be, hogy sikerült-e, illetve természetesen arról is, hogy vagytok????

Cukorterhelés:

a Margitban kétszer csinálnak ilyet a terhesség folyamán, a 16. és a 26. héten, az elsőn már túl vagyok, szerencsére semmi gond nem volt!

Hétvégén voltunk a Tropicariumban, Zsófi nagyon élvezte, főleg a rájasimogató nyerte meg a tetszését! :lol:

Kép

Kép
mankababa
 
 


Jó reggelt!

Gabi,
nem tudok segíteni homeo ügyben... viszont, ha a füled továbbra is fáj menj dokihoz. Már írtam példának okáért, hogy a lányomat arcüreggyulladással szültem, és kénytelen voltam dokihoz menni (soron kívül mondjuk a szülészorvosom intézte házon belül).

Ezt a rohadt szelet, ami itt van! Ugrott a babakocsizós téma sajnos. :evil: :evil:

Móni,
olcsóbban jönne ki az építkezés, meg ott nagyobb lenne a telek. Holnap tárgyal férj az építtetővel du az árról. Ha nem sikerül zöld ágra vergődni, marad Fót. Ami szerintem jobban is tetszene férjnek. :oops: :) Magam részéről passz..
Vendég
 


Manka, köszönöm a privit! Válaszolok!
Most csak ennyi, bocsánat, de muszáj utolérnam magam itthon! (vége a vizsgaidőszaknak!!!)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Gabi :)
Stodal szirup jó lehet a torkodra, vagy a sinupret gyógynövényes bogyó.
Füledre meleg só, de azt jó lenne, ha doki is látná.
Jobbulást!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Jó reggelt,


Gabi,

Nekem a Coryzalia homeós bogyit ajánlották!De én nem vettem mivel már pont jól vagyok :) Azért te próbáld ki, hátha segít.Ez náthára van kifejezetten!
Füledre meleg só, többet én se tudok, de szerintem azért, ha 1-2 napon belül nem múlik el akkor doki!


Dóri,

Értem, háát sok már nincs hátra, hogy megtudjuk melyiket választottátok!Biztos jól fogtok dönteni :wink:


Csajok, ma reggel telefonáltam megjött az afp eredményem, és 0,8 lett!Alsó normál határ!nem vagyok feldobva, de csütörtökön megyek UH-ra azért ott többet tudok meg!
Szorítsatok hogy minden jó legyen!
manóci
 
 


Manóci, az uh a lényeg! Már emlegettem a barátnőmet asszem, akinek a háromból két gyerekénél alacsony lett az afp (0,5 és 0,7) és mindkettő gyönyörű, helyes, egészséges gyerek! NYUGI!!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


sziasztok

újabb próba.. :roll: már kétszer eltűnette a kiscsajom :oops:

Zsanci pihenj sokat!!! én 24 hetesen véreztem be a lánykámmal, senki sem mondott semmit a kórházba hogy mitől lehet stb.. a dokim meg már nem vezet le szülést,így a kórházba se jár be. de mikor kijöttem (1 hét után) akkor mondta hogy ha nem görcsöl be az ember , ill nem "folyik" a vér akkor az lehet attól hogy a hüvelyben elpattan egy ér, esetleg a méhszájseb vérzik... de sajnos mint te is elkezd nyílni az ember... :( pihenj amennyit csak tudsz. dokikeresést meg ne add fel, egy próbát megér.

Manoci a hóért irigy irigy... :wink: az uh-ra meg drukkolok..

Dori remélem a fejed már nem kínozz sokat.. bár ahogy mennek a frontok.. :( a ház és telek kereséshez kitartást!!

Gabi jobbulást!!!

nálunk most fiam dőlt ki.. bár miután az osztályba 21 gyerekből múlt héten 10 járt, nem is csoda... :roll:

1,5 hete én is a kórház vendégszeretetét élveztem :( és sajna sok jóval nem is nyugtatnak.. :cry: irigykedem is Ritára aki a 4. babáját várja.. mi azt hiszem kénytelenek leszünk megállni 3-nál, mert már ezt is nehezen tudom kihordani.. a súlytól ill. ahogy nyomja az ereket a baba sikerült szétrobbania az egyik viszeremnek, így pénteken doki majd kórház és 2 órán belül műtét.. (majd sikeresen be is gyulladt :cry: :cry: ) most már vmivel jobb... de még így is fáj..
a hasam meg gigantikus méreteket kezd ölteni.. mint a mindenórások..
viszont a pocakot már 1,4 kg-ra tippelik.. meg a kórházba nagyon nagy feltűnést kelltett a veséje.. (bár mielőtt hazajöhettem volna egy doki csinált uh-t véleményt nem mondok róla, de pl. szerinte a bélrendszere beteg a babának, majd miután lediktálta a "diagnozisát" megkértem hogy nézzük meg a baba bal veséjét, mire kérdezi hogy miért? mondtam hogy mert azt tudjuk hogy a jobb veséje beteg.. erre "újra megnézett" mire pontosított..) de ha nem szólok akkor a bélrendszere beteg.. :twisted: :evil:


aki műtőt doki rendes volt, pénteken Ő is csinlt kontroll utzán uh-t és édekes Ő rögtön meglátta mi a baj.. (sőt miután csak tk ba látott ilyent megkérdezte nyomtathat e képet magának) de ezek után nem szívesen szülnék Fehérváron... mert itt rögtön műteni akarják (de soha!! nem látott a dokik 80%-a ilyen gyereket..) szóval én itt ugyse engedném.. ja meg míg benn feküdtem közölték hogy az hogy beteg a veséje, az hogy farfekvéses nem zárja ki a normál szülést.. ne aggodjak a veséje miatt , ha már nem műköüsik akkor mindegy hogy szétrobban a szülés közben vagy nem, :twisted: :twisted: (azt a dokit fel tudtam volna rúgni alapból...) ennyit a hozzáállásról..

megyek mert nyafi a csaj.. 3 óra óta fenn van :roll: reméem most már óhajtr egy kicsit aludni

cintia2
 
 


Sziasztok!

csak gyorsan beleolvastam a régnemlátott oldalba, de hosszan maradni nem tudok mert kel a fiam. Mindenkinek aki e "csodás"időjárás kínjaival (fejfájás, megfázás, idegbaj-én-) küzködik mihamarabbi kilábalást kívánok tiszta szívből!

Cintia! Mit lehet az alatt érteni, hogy "szétrobbant" a visszered? Nekem extra módon türemkednek elő újabbak ás újabbak.Vannak kicsi hajszálasok (akár egy kiadós verés után) és kezdődnek a dudoros nagyeresek is elárasztani,MINDENHOL! Már éjjel, fekfe is fájdolgál a lában, de sokszor alig állok.Te mit szoktál ilyen helyzetekben tenni a felpolcoláson és a borogatáson kívűl?
A dokikkal ha tudsz ne törődj, sajnos a mai helyzet szerint ők is egy külön kasztnak tekintik magukat és csak kevesen vannak, akik emberszámba képesek venni a másikat.

Majd később benézek, sziasztok!
petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok!

csak gyorsan beleolvastam a régnemlátott oldalba, de hosszan maradni nem tudok mert kel a fiam. Mindenkinek aki e "csodás"időjárás kínjaival (fejfájás, megfázás, idegbaj-én-) küzködik mihamarabbi kilábalást kívánok tiszta szívből!

Cintia! Mit lehet az alatt érteni, hogy "szétrobbant" a visszered? Nekem extra módon türemkednek elő újabbak ás újabbak.Vannak kicsi hajszálasok (akár egy kiadós verés után) és kezdődnek a dudoros nagyeresek is elárasztani,MINDENHOL! Már éjjel, fekfe is fájdolgál a lában, de sokszor alig állok.Te mit szoktál ilyen helyzetekben tenni a felpolcoláson és a borogatáson kívűl?
A dokikkal ha tudsz ne törődj, sajnos a mai helyzet szerint ők is egy külön kasztnak tekintik magukat és csak kevesen vannak, akik emberszámba képesek venni a másikat.

Majd később benézek, sziasztok!
petra

Kép
Kép
petra78
 
 


De jó, kétszer is sikerült bejelentkeznem.Profi vagyok na! Kép Ő a mi okos és akaratos nagyfiunk

Kép
Kép
petra78
 
 


Petra sajnos én is mindnehol teli vagyok kidudorodó visszerekkel.. a kórházban minden nap megkérdezték hogy nem ütöttem be.. (kb úgy nézz ki mint akit agyonvertek..)
az hogy szétdurrant úgy kell elképzelni, mint a lufi amibe belefujsz egy erőset.. kb fél perc alatt .. és POKOLIAN fájt!! csak annyit teszek hozzá hogy ez fél 10 kor volt de-t és du-n 3ig míg nem műtőttek meg se ülni se wc-ni semmit se tudtam.. :cry: állítólag az erőlködéstől durrant szét (ja és ha kényelmetlen ülni, vagy nehéz akkor az is ide számít...) ennyit a szülésről...

Petra kisfiad nagyon aranyos :)

kivédeni meg nem lehet,,, így semmit se teszek...

cintia2
 
 


Sziasztok!

Cintia: elég borzasztóan hangzik ez a visszér dolog :shock: . Azért jobbulást, ha lehet ilyet kívánni... De legalább már a 2/3-án túl vagy, nincs olyan sok hátra (igaz, az viszont a neheze...)

Petra, kisfiad nagyon édi :lol: .
Akkor már én is dicsekszem egy kicsit :oops:
Kép

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


Rita, :) de édes vagy, köszi!Megpróbálok nyugodt lenni, de már tartanék a csütörtök de.-nél!
De az nagyon bíztató amit a barátnőd gyerekeiről írtál :)

Cintia,

Hát ez nem semmi, szegénykém :( az borzasztóan tud fájni, mármint a viszér!
És már meg is műtöttek?!Nem semmi.Azt a dokit lehet én a helyedben föl is rúgtam volna!Azért ennyire nem képben lenni egy kismamánál, ráadásul, ha problémája is van!Szörnyűűű!
De te ahogy a tááblázatba láttam a SOTE-n fogsz szülni,nem?Vagy szó volt a fehérvári kórházról is?
Köszi neked is a bíztatást :wink:
A hó már itt is elolvadt, sőt aznap du.-ra :(
Jobban örülnék, ha ez a barom szél helyett inkább csendes szép hó esne, és mehetnénk szánkózni :)

Petra,

Akaratos naffiú édes nagyon :) :)
manóci
 
 


Timi,

Nagyon szép a kiscsaj, lehet vele dicsekedni :wink: :)

Én majd máskor dicsekszem :lol: most már mennem kell, mert ébred a csajszim :)
manóci
 
 


Nagyon szép a kislányod Timi!!!

Petra, Imike is nagyon helyes kissrác!!!

Cintia,

sajnálom ezt a visszér-mizériát, borzalmas lehet, főleg, hogy ennyire fájdalmas is :( :( :( Lehet tudni, hogy mitől van? Az előző terhességeidnél is előfordultak visszerek?

Kép

Kép
mankababa
 
 


Sziasztok Lányok!

Erka,akkor Ti is benne lesztek a "tutiban". :) :lol:

Móni,
szerintem ne aggódj a 0.8-on. Tökjó eredményed lett, amúgy meg az uh úgyis. :)
Én is csak a saját sztorimat tudom felhozni, Gergőnél ideális ugyan, de Vikinél 0.7, most a pocaklakónál
pedig 0.6 lett, és tessék. :)

Kriszta,
nem semmi ez a bélrendszer dolog. Annyi a "szakember". Az 1.4-es súly szép kis méret. :)
Végül hol fogsz szülni, Klinika? Remélem jobban vagy azért valamivel, szörnyű amit leírtál..

Nálunk is nyüglődés van, szűk 2 órát a lányom, aminek következtében tiszta lökött volt ma, és tesómék gyereke is dettó. Férj feje is fáj, pedig neki nem szokott.

Timi, Petra, gyerkőcök nagyon édesek! :) Timi, én úgy várom, hogy Vikinek ilyen nagy haja legyen.

Ma tuti, hogy 7-kor megfürdetem Vikit, perccel sem marad tovább itt nyünnyögni. :evil:
Vendég
 


Újra a táblázat, beírtam Gabit is.
Kép

Kép
Kép
timóca
 
 


Timóca!Kijavitanád Patriknál a 8 évest 1999.01.25-re?köszke,és bocsi.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Dóri,

Köszi neked is a bíztatást, valóban én is az Uh-t gondolom mérvadónak, de már alíg várom a csütörtököt :roll: :)

Petra, az a hosszú haj tényleg, nem semmi!Mi mos növesztjük Esztinek, hogy nyárra már kislányos fizimiskája legyen :)

Találtam egy kicsinyítettet én is :wink:

Kép
manóci
 
 


Dobozos Eszti nagyon aranyos! :)

Na, én is képeket nézegettem, és felrakok egyet, szerintem olyan szép hangulatú kép. (Bár ilyen szép idő lenne.. :? ) mondja: húúúú... (de szép virág) és utána megtépi :evil: :lol:
Kép
Vendég
 


nehogy kimaradjon az én kis Drágám..... :lol:

Kép


Dóri,

Viki tényleg tündér, ahogy virágot szed!!! :) Látod, nekünk sincs hosszabb hajunk :lol:

Móni,

Eszti milyen kis vidám csajszi!!! Nagyon helyes!

Kép

Kép
mankababa
 
 


Dóri,

Édes Viki baba, nekünk is ennyi hajunk volt ennyi idősen :lol:
Virágtépés :lol: :lol: :lol:
De szép zöld is a fű, csak sóvárgok :oops:


Manka,

Zsófi is tündéri, és nagyon hasonlít egy barátnőm kislányára :) Ugyanennyi a haja, de ő már 3 éves :lol: :lol:
manóci
 
 


Édes mindegyik baba :lol: .
Nemsokára már a jelenlegi pocaklakókról küldjük az első képeket :lol: . Olyan gyorsan megy az idő.

Kép
Kép
timóca
 
 


Kép

Ők az én gyerkőceim.

Itt minden gyerek egy tünemény!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Leendő és gyakorló anyukák!

Ezt nézzétek, remélem elérhető lesz mindenkinek:

http://www.videa.hu/main.php?page=play& ... gH5EyJKODj

Na????

petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Ó, én még ilyet soha nem láttam!! NEEEEm, soha, de soha!! :lol: :lol: :lol:

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Nem egyszerű a gyerek :lol: :lol: :lol:
Nálunk is néha van hasonló, de ledobálás nélkül!Csak jön a nyomomba, és mindíg ott üvölt ahol vagyok :?
manóci
 
 


Imádom az ilyen műbalhékat :lol: . Az a szép, ha valaki nem ismeri a gyerekeket, és lát egy ilyen hisztit, hajlamos bedőlni a gyereknek, és elhiszi, hogy tényleg valami baja van :lol:

Kép
Kép
timóca
 
 


Nelli,
Ti is helyesek vagytok nagyon! :)

Videót már ismertem, oltári jó. :lol:
Nálunk ma délelőtt volt hasonló (pedig nem szokott), és határozottan átvittem a másik szobába, amíg hisztizett. Majd szinte azonnal visszakullogott és nyoma sen volt hisztinek. : :P

Fóti lakosok leszünk és építkezünk! :) Jóóó nagy telken, kertvárosban, héten írjuk a szerződést. Illetve az ügyvéd barátnőm írja. :) Így járunk a legjobban, és Gergőt sem kell másik suliba vonszolni, simán be lehet jutni kocsival, annyira közel van. A szomszéd 2 gyereke is ugyanabba a suliba jár, mint Gergő, kicsi a világ. :)

Este 7-re még színházba megyünk , a Pán Pétert nézzük meg Gergővel édeskettesben, jó sokáig fog tuti tartani, majd ott kókadozok az álmosságtól, amilyen álomkóros vagyok esténként.. :?
Vendég
 


Cuki ez a baba, én még tényleg nem láttam ilyet (így könnyesre nevettem a szemem :)), de persze ami késik, nem múlik!!!! :)

Dóri,

gratulálok a szerződéskötéshez!

Jó színházazást és el nem alvást kívánok! :)



Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: