Új privát üzeneted érkezett!

Franyo
Orulok, hogy Anna is ilyen edesen mosolyog! Kép (A bukasnak kevesbe...)

Mariann
A Garmastan kence jo erre, nem reeptes, kb. 1000Ft. de nagyon jo. Nekem tobbszor megmentette a cicim. Van meg1, de a nevet sajna nem tudom.

Ma olyan nyomi ido van, hogy nem is csoda, ha Jazmin ilyen nyugos. :0/ Na de lassan csak kisut a nap!

Norka
norkini
 
 


Norka!
Nagyon köszönöm!!!Csúcs gyors voltál!!!!Már le is adtam otthon a családnak a rendelést!!!!Köszi!!!!

Mariann
Mariann
 


Sziasztok!

Mariann!
Sokan a Garmastan-ra esküsznek, én a Bepanthen-re. Ez utóbbi jó a kisebesedett popsira is. És én szeretem a körömvirágkrémet is!

Norka!
Hatalmas gratula a forgáshoz! Tényleg hihetetlen, hogy ilyen idõsen ennyire ügyi a csöppség Kép! De én hiszek neked!

Zsurló!
Ne aggódj nálunk is volt popsikrém-fürdetõkrém dilemma az elsõ napokban Kép. Igazán ráírhatnák magyarul is a gyógyszertárban at olyan kezdõknek, mint én...

Mennem kell, mert félkezes vagyok, és mindenhol folyik rajtam a Levi nyála.
Szép napot! Virág (aki már ablakot pucolt) és Levi
virga
 
 

 
 

Mariann, a GArmastan tenyleg jo, es szerintem a Burrow kenocsre gondolt Norka. Az is jo, tenyleg. Kép

Franyo, mindjart hivom is zold kaki ugyben a szakertoket. Az nagyon aranyos, hogy a lanykad vigyorog. Kép

Norka, en gonosz vagyok, Zsombi gyerek 1/27-kor eszik, aztan 1/2 8-kor furdik es beajulva elalszik. En ejfelkor fel szoktam ebreszteni, akkor megetetem, es utana johet a hosszu alvas. Kép Igy en is tobbet tudok aludni.
Norka, Zulu en is en is szeretnek forgolodo Zsombit....KépKép

Myssnia, tenyleg jo, hogy tudtok venni anyatejet, de ne csinalj gondot a tapibol se. Kép

Nekem meglett a tavaszi faradtsag oka. Most hivtam a dokimat a mult heti vervetel eredmenyeert, a pajzsmirigyem most meg tulmukodesbe csapott at. Holnaptol csokkentenem kell a gyogyszer adagomat, es jovo heten ujra vervetel. Brrrr...Kép Pedig mar buszke voltam magamra, milyen jol fogyok az utobbi idoben. HAt ezek szerint ez az ok...Kép

Tobbiek, hol vagytok?

Sziasztok,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Alvas:
En mar belenyugodtam, hogy nem alszunk. 8 kor leteszem, 1 korul adok enni, de az nem azt jelenti, hogy elotte mar nem ebred fel. Utana meg aztan meg rosszabb. Etetes 5 korul, keles 7 kor veglegesen. Ha csak igy enne 2 szer 3 szor, az nem lenne baj, de kozben nem mindig alszik bekesen.

Oltas:
Nalunk nem volt laz a 3 honaposon, bar kapta a kupokat folyamatosan. Viszont egesz masnap nyugi volt.

Mindenkinek gratula az elert kilokhoz, az ataludt ejszakakhoz.

Zsuzso!
Szolj, ha mehetunk,

Kakukk, Emma
kakukkfu
 
 


Sziasztok!
Most félkarú, vagyok, így nehéz írni. Ma reggel elõször nézte Lilla az ágyafölötti zenélõ-forgó macikat érdeklõdéssel, eddig le se tojta, legalább egy 4-ed ó-ig lekötötte. Két napja dupla adag Infacolt szed, azóta hasfájások megszüntek, csak nyafi van idõnként. Megvettem a homeopatiás szereket, de most meg nincs szükség rá.

Franyó: köszi a lehetõséget, tehát: Lilla Regina, 2003.03.11. 3800 g 56 cm, ma 5 hetes

Gombóc: tettél cukrot a kamillateába? Állítólag akkor hashajtó, ha nagyon sok cukrot teszel bele, szinte szirupszerû legyen. De én még nem próbáltam, mert nálunk szerencsére nincs ilyen probléma.
Regli
regli
 
 


Regli,
szia, igen, jo cukrosra csinaltam, ezt mondta a doki es a gyogyszertaros is (sima kamillateat foztem, es azt cukroztam, nem instant teat). HAtott is, de zold es budi a kakija...Kép
Gombóc
 


Virga
Koszi,hogy hiszel nekem! Kép Kép
De ugyi vagy,hogy mar pucoltal ablakot! En ma meg fel sem ebredtem rendesen...

Gomboc
Lehet,hogy kiprobalom!Max. alszik tovabb,ha ugy gondolja.. Jo 5let! Kép
Nemsokara majd meg sem tudod allitani Zsombibabat!! Ne aggodj!

Kakukkfu
Eleg huzos igy az alvas... :0/

Lanyok
Tegnap bevettem az elso "megnemakarokbabat" tablettat. Olyan furi volt! Kép
Megyek enni, mert meg arra sem volt energiam!
Tenyleg. Ma szunnap van? Vagy mi ez a nagy csond...

Norka aki ehes
norkini
 
 


Gomboc
A pajzsmirigyert nem irigyellek. Pocsek 1 dolog. Kép Kitartas!

N
norkini
 
 


Kép
Gombóc
 


Lanyos anyak, mit szoltok az en Pasimhoz? Kép
Gombóc
Gombóc
 


Gomboc
Leginkabb szohoz sem jutok!!!! Kép Kép Valami csudapofa!

Norka
norkini
 
 


Gomboc,

Gyonyoru a kisfiad!

K
kakukkfu
 
 


Zulu, de jó, hogy te is itt vagy.
Dana is pont ezt csinálta. Eddig éjfélig fél egyik kukorékolás és akkor 5 körül ébredt elõször. Most szépen nagylányosan elalszik 9 körül, és a hajnalok tragikusak.
Mikor kezdett Anna forogni. Most még az is kiderült, hogy már Danának meg kéne fordulnia, én meg mindig hanyatt tartottam :-(( és így persze nem tud. Ma reggel egy kicsit tüntetett, de végül sikerült hason elaludnia.
Kakukk, még nem vagyok otthon és nem pontosan látom, mikor érek haza. Anyukám van a gyerkõccel, aki lázmentes továbbra is.
Kb. meddig jó nektek?
Zsuzsó
zsuzsó
 


Gombóc,
naaaaaaagyon aranyos, igazi kis pasi! A pajzsmirigy-dologért részvétem, remélem, rendbe tudják tenni hamar! A zöld kakira mit mondtak a szakértõk? Nekem holnap mondják meg az eredményt, most, amikor már zöld kaki hálistennek elmúlt...

Regli,
már írlak is be a táblába! Kép

Pusz
Franyó
(mi meg már sétáltunk is a finom friss levegõn, és Annababa még mindig alszik a kocsijában Kép)
franyo
 
 


Zsuzso!

3kor eszunk, utana tudok indulni.
K
kakukkfu
 
 


Sziasztok, lányok!

De jó dolog a friss levegõ!!!!!! Lõrinc dél óta szunyál kint, aztán kaja, és lemegyünk sétálni. Kép Kép Kép

Majd este jövök, ha akkor is nyugis lesz, addig is mindenkinek minden jót!

Gombóc! Jól néz ki a kiscsávó!! Kép

Norka! Jázi is szépséges! ?Kép

Beu
beu
 
 


Sziasztok

Hosszas kutatas utan megtalaltuk a szuloi koldokserv es gerincbantalom okat Andulka korhazi kilepo sulyahoz kepest 1100 gr-ot hizott. Most tartunk az 5190 gr-nal!!!!Kép Asszem kondiznom kell h. elbirjam par honap mulva.

Gomboc
jo pasid van Kép s talan mar nem is Gombocka, remelem a pajzsmirigyed is rendbejon

Sziasztok, probalok enni valamit

Zsurlo es a csuklos Andulka
Zsurlo
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy most nem reagálok senkire, mert tegnap óta ramatyul vagyok. Mellgyuszi, 38.7 fokos lázzal. Kép Algopyrin szedek csak és Garmastant használok. Szopinál csillagokat látok, annyira fáj. De inkább a láztól érzem rosszul magam. PEdig olyan szép idõ van.

Azért mégis csak írok:
GombócKép
Gyönyörû Zsombi! Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia,
gyógyulj meg hamar! Ez nagyon kaka lehet! Kép Egyébként nem akarok hülyeséget írni, de a Garmastan, ha jól tudom, csak a kisebesedett mellbimbóra jó. Nekem cicicsomók ellen a Burow kenõcsöt ajánlották. Szerintem próbáld meg, hátha segít! +++++++++++++++++++++

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Franyó
Köszi a tippet! Kipróbálom. Már csak azért is, mert a gyermekorvost hívtam fel, hogy mit tehetek, és mit vehetek be, ami Szilárdnak sem árt. Õ mondta a Burow kenöcsöt, csak nem emlékeztem rá, ezért hozattam Garmastant.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Hali Csajok!

Gombóc, még jó, hogy a Lyány apja nem látta a képetKépKép, milyen lányos anya/apa az, aki egy ilyen huncut pasasra rá meri bizni a lányát??KépKép Remélem a pajzsmirigyedet pikk-pakk rendberakják!

Norka, szóval hitetlenkedik a védõnénitek? Még szerencse, hogy tudtad hiteltérdemlõen bizonyitani!KépKépKép

Zulu, nem lehetett semmiKép, remélem már kihevertétek a megrázkódtatást! Ilyenkor örülök, hogy "peremkerületben" élünk, majdnem olyan közvetlenek az emberek, mint falun... Borzasztó, hogy senki sem segitettKépKép

Zsurló, gratula az egy hónapossághoz!KépKép

Maci2, Nektek a 3 kilóhoz gratula!KépKép És mennyi idõnként csinál Neked ébresztõt a picurka?

Regli, üdv körünkben!

Mariann, nekem csak a tejecske jött be, a kencék nem hogy segitettek volna, inkább rontottak a helyzeten... ilyen is van... Dehát én ebbõl a szempontból nem vagyok mérvadó, hisz egyrészt nincs mellbimbóm - van aki szerint elvileg nem is tudhatok szoptatni -, ezért csak bimbivédõvel megy a szopi. Mondjuk ehhez erõs baba kell, Zsófi 5 napos kora óta már csak szopik, Danónál ezt 3 hetes korában értük el.

Na eldugulok, megyek a marmoták mellé csucsukálniKép
Pussz!
Zsófi
Csucsuka
 


Jaj MyssniaKépKép, remélem még idõben elkaptad, és gyorsan kigyógyúlsz belõle, én drukkolok (mivel mást nem nagyon tudok...)
Csucsuka
 


Csupa jóhírem van ma. Most beszéltem a dokimmal, mert a 6 hetesen rákszûrés is volt, és P2-es lett az eredmény. Ami önmagában negatív, de mégsem az igazi, és fél év múlva vissza kell menni. Brrr. Legalább a lázam enyhült.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok

Nagyon aranyosak a babák én is rakok fel képet az én babámról.

Kép\

Remélem sikerül felraknom.
Mindenkinek gratula akinek a babája átalussza az éjszakát. Sajna mi is 3óránként kelünk enni.

Kakukk: Már tegnap voltunk uszáson itt Wekerlén az uszódába nagyon jó volt. Volt olyan feladat ami tetszet a törpének de volt olyan is amikor sírt, olyankor magamhoz öleltem és megnyugododt.

Na most ennyi
sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Picinek az autósülést (0-13 kg) hogyan kell beszerelni az autóba? Volt ma egy kis vitánk apacival aki azt mondja, hogy a kresz szerint tilos háttal, én meg úgy tudom, hogy pici babát csak menetiránynak háttal szabad utaztatni.

Segítsetek! Most akkor, hogy kell, vagy ti hogy csináljátok?
Köszi!

Anna
anna25
 
 


Anna
Ez a gyerekülés típusától függ. A miénk Maxi Cosi és háttal kell beszerelni, ahogy Te is gondoltad. KépHa leírod milyen típus utánanézek neked.

rokkant myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Anna
Én úgy tudom, hogy a bébihordozót típusától függetlenül csak menetiránynak háttal szabad betenni - és a 0-13kg gonodolom bébihordozó. Egyébként kéne, hogy legyen rajta valami rajz. A mienk Chicco és háttal tesszük be, három ponton rögzíthetõ.
Zsuzsó
zsuzsó
 


Anna!

A gyerkõcöket 1 éves korig csak háttal szabad betenni! Nem tudom a Kresz-ben szerepel e , de ez tuti. Olyannyira, hogy még a 0-18 kg-os autósüléseken is rajta van, hogy 1 éves korig menetiránynak háttal, 1 éves kor után menetiránynak megfelelõen használható. A bébihordozók meg csak háttal köthetõk be. Így sokkal biztonságosabb a babának egy esetleges ütközésnél. Úgyhogy most ezúttal nincs igaza a férfinépnek autó-kresz ügybenKép Tudhatnák már, hogy ami babával kapcsolatos valamennyire abban az anyukák általában járatosabbak.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Myssnia,Zsuzsó,Manó!

Köszönöm a gyors válaszokat. Akkor persze, hogy igazam van.Kép Azt, hogy 1 éves korig, azt nem olvastam. Akkor már lelóg a lába. A rendõrök meg, ha hepciáskodnak, akkor megmondom nekik, hogy õk csak férfiak. (Vagy nem..Kép, de az már az õ bajuk) Amúgy nekünk nincs hátul biztonságiöv, a 2 éves lányom ülését be tudom házilag ügyeskedni, de a hordozót már csak elõre. A férjemnek ettõl is égnek áll a haja, hogy ez aztán már tényleg büntetendõ.

Anna
anna25
 
 


Sziasztok!

Gombóc!
Csuda jóképû kiskrapek! Ha lányom lenne aggódnék Kép!

Andy78!
Mivel a Wekerlén voltatok usziban, feltételezem, hogy Ti is XVIII. kerületiek vagytok. Jól tippelek?
Mi is szeretnék majd menni babaúszásra, így aztán érdekel, hogy milyen is az! Sajnos meg kell várnom, hogy mit mondanak a sebészeten Levi törött kezével kapcsolatban, utána oltás, aztán nagyon szeretnék menni!

A védõnéninkkel mindig elkerüljük egymást Kép. Mindig váratlanul jön, eddig mindig hétfõn. Tegnap egész nap itthon voltunk, vártam, hogy jön de nem. Ma elmentünk 2 órát sétálni, természetesen akkor volt itt (hagyott egy cetlit). Ez a harmadik alkalom! Remélem nem hiszi azt, hogy nem engedem be Kép. Majd holnap elhívom, és végre egyeztetünk idõpontot.
Biztosan szeretné látni Levit a törött válla miatt is.
Lehet, hogy képzelõdöm, de a kórházban kételkedtek a válltörés történetében. Mindenáron azt akarták megtudni, hogy leesett-e, és háromszor is el kellett mondanom, mi is történt. Lehet, hogy azt hitték bántjuk a gyereket?

Myssnia!
Gyors gyógyulást kívánok! Nekem bevált a körömvirág krém is.

Mariann!
Bocs az ismétlésért, nem frissítettem, így Norka megelõzött.

Ma egyedül vagyunk egész nap, a jégkorong VB miatt. Eddig Levi nagyon aranyosan viselkedett, hangosan beszélget most is Kép. Még másfél óra fürdetésig, remélem így is marad!

Pusza mindenkinek! Virág és a hangoskodó Levi
virga
 
 


Elõre is beköthetõ, csak ha van légzsák az utas felöli oldalon, akkor azt ki kell kapcsolni. Ha nem kikapcsolható, akkor nem köthetõ be elõre a baba.
Névtelen
 


Hello Lányok!
Bocsi, de kispapi ül a gépen, most gyorsan idekunyiztam magam, mig a dedet fotózza Kép ide hallom, hogy bülbülködik neki egy mosolyért, nagggyon vicces! Kép

Myssnia Kép
mély részvétem a mellgyula miatt. Remélem, hamar meggyógyulsz! Drukkolok!

Norka Kép
szegény védönéni, szerintem egész este a leejtett állát kereste a poros utcán Kép

Virág Kép
levi biztosan aranyos marad fürdésig! Ma nekünk is ultra nyugis napunk van Kép

Akkorát levegöztünk ma, hogy csak na! És már akkorákat tud egyedül, óbégatás nélkül pukizni és rottyantani, hogy csak na! ... mily egyszerü a kismama öröme ...

Gombóc Kép
Zsombor irtó klassz pasi! Még az amúgy kritiku kispapámnak is elnyerte legmagasabb tetszését Kép

Megyek, mert nyekeg. Kispapa meg csak kérdezgeti, hogy "mi a baj?", de magától fel nem emelné, pedig szerintem egy büfi szorult be.

Pussz
Kangi + levegön aszalt Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!

Gombóc! Elõször is gratulálok a szépséges babádhoz. Több tippem nincs a kakit illetõen, ha tényleg annyira bûzös, egy székletvizsgálat talán még szóba jöhet.Tápszert kap a baba? a pajzsmirigyet illetõen egy cipõben járunk. Éppen most olvastam az ezzel kapcsolatos topikot. Nekem is a terhességem alatt derült ki, hogy egy autimmun folyamat miatt kimerült a pajzsmirigyem. Sajnos ez egy visszafordíthatatlan folyamat. a hormonpótlást élethossziglan kell szedni, és az adagja csak nõni fog. De ez csak annyi kellemetlenséggel jár, hogy tablettát kell szedni. Neked nem volt kezdetben izgatott, túl élénk a babád?
regli
 
 


sziasztok

Virga: Nem mi itt lakunk Wekerlén az uszi nagyon jó egy aranyos lány tartja az usziórákat. 4alkalom 3400Ft kettötöknek. Egy bugyipelenka kell és egy uszinadrág de ott is meglehet venni a pelenka megköttõ 70ft az uszi nadrág olyan 1000-1500ft között van. A víz jó 30fokos és sokan vannak. Hétfõnként van 17-30-tól 18-30ig.

na most lépek
sziasztok
Andy és Márk
andy78
 
 


Myssnia,
részvétem a mellgyula miattKép Mi az, hogy a P2-es rákszûrés eredmény nem jó????? P1 még a szûzlányoknak se nagyon van, attól pedig mi már távol vagyunkKépKépKép

Franyó,
hát ti is jókor kapjátok meg a vizsgálat eredményétKép, de az a lényeg, hogy a gond már a múltéKép

Zsurló,
hát neked is van egy éhenkórász gyermekedKépKépKép Nyugodtan erõsíts, mert amilyenek a kölkök, még 1,5 évesen is cipeltetik magukatKép Én már megtanultam egyszerre kettõt is vinni, alig 16 kg-ot nyomnakKép

Gombóc,
lányaim nevében nem merek nyilatkozni, nehogy kerítõnõnek nevezzenekKép, de nekem nagyon tetszik Gombócka.
A pajzsmirigyed miatt pedig részvétemKépKépKép

Kangi,
milyen jó, hogy nálunk a férjem szinte soha nem használja a számítógépetKép Persze ez az írásaim gyakoriságán egyáltalán nem látszikKép

Zulu,
remélem, nagyfiadon már nem is látszik a sebesülésKép Hát én még nem vagyok ilyen bátor, hogy a két lyánnyal csak úgy elcsatangoljak, de hasonló helyzetben itt falun azért segítenének nekemKép

Csucsuka,
a soraidból azt olvasom ki, hogy nálatok nyugi van és béke. Hogy csinálod??? Én úúúúgy irigyellekKép

Magunkról sajnos semmi új és pozitív dologgal nem szolgálhatokKép. Zsebi egész nap üvölt ezerrel, ha nincs kézben, a kendõt sem viseli el sõt délután már kézben is ordikálKép Timit pedig nagyon idegesíti a kis süvöltõ, bármennyire is toleráns alapjáraton.
Ja, ma azért arra rá kellet döbbennem, hogy Adri hason elég hosszasan bír horpasztani, csak teljesen bealudva kell letenni. Na de ha ezt a gyerekorvosok nem javasolják, akkor merjem kockáztatni?
Az éjszakai alvás beszámolókat irígykedve olvasgatom, mert nálunk még mindíg a 3 óránként kelés a divat, de legalább szó nélkül visszaalszik a kiscsajKép Én már automatikusan kelek a kijelölt idõpontokban, aztán reklamálok, ha a gyereknek pontatlan az órájaKép

Megyek fürcsiztetni, hátha vége szakad a hangzavarnak.
üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Mariann!

Garmastan kenõcs, nekem nagyon bevált és nem kell állandóan lemosni, nyugodtan szoptathatsz vele.

Momo!

Miki csak hason volt hajlandó aludni, egy ideig izgultam én is, de aztán hagytuk, mivel háton abszolút nem szeretett aludni, ha oldalra fordítottam, elõbb -utóbb hasra forult.

Lányok!

A babák gyönyörûek.

Gombóc!

A júniusban születendõ Zsuzsink bele fér még az elõjegyzésetekbe? Kép

Magdi
30+2
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Koszi a bokokat, meg is mondtam a KisZsarnoknak, hogy ha igy folytatja, a szulok majd nem engedik el vele a csajokat... KépKépKép

Myssnia, reszvetem a gyulladas miatt. Kép Remelem, hamarosan jobban leszel. Kép A P2 miatt ne izgulj, nekem vilageletemben P2 volt es mindig azt mondtak, hogy ez jo. Viktornak megmutattam Szilard fenykepet, tok edes a nagy szemeivel! Kép

Andy, mennyi haja van a babadnak...irigy-irigy Kép

Franyo, ird meg legyszi a kakieredmenyeteket holnap. Kép

Ma beszeltem a vedonovel, aki egyeztetett az orvossal is, es azt mondtak, vigyek be egy kakis pelust megtekintesre csutortokon. Kép HA csak 1-1 napig lenne ilyen zold, az nem gond (allitolag sokszor van ilyen), de hogy 3 hete tart, szekrekedessel egyutt, az mar gyanus. Mikozben beszeltem a vedonovel, a gyerkoc a vallamra volt "dobva", es meghallottam, hogy rotyog az also fele. A kis huncut eppen ekkor kakilt teljesen MAGATOL, SARGAT...most majd megint hulyenek nez az orvos, amikor beallitok egy sarga pelussal...(harom hete azzal hivtam fel a dokit, hogy hoemelkedese van Zsombinak, mire leertem vele a rendelobe, mar nem volt semmi)...KépKépKép
Azert remenykedem, hogy holnap lesz sarga kakija, ha nincs, vagy zold lesz, akkor irany a pelusbemutato. Kép

Regli, nekem tavaly derult ki a pajzsmirigy alulmukodes, meghozza ugy, hogy nem akart osszejonni a baba. Aztan a dokim (nemcsak szulesz-nogyogyasz, hanem endokrinologus is egyben) kert ilyen vizsgalatot is, es elkezdte szedetni velem az L-Thyroxin-t. Es meg abban a honapban megfogant Gombocka. Kép Aztan a terhessegem alatt 3X kellett duplazni a gyogyszeradagomat, most meg ugy tunik, tul sok lett. Azert remenykedem, hogy egyszer csak jol fogok mukodni...
Zsombi sohasem volt tul izgatott, sot, inkabb mindenki azon csodalkozik, hogy milyen nyugis. (Nem az apjara utott!) Kép

Ketgyerekes anyukak, minden elismeresem a Tietek! KépKépKépKép

KAngi, kispapa nalunk is a sirast idonkent hisztinek minositi es nem veszi fel a gyereket. Nekem meg a hajam szala is egnek all, amikor kiderul, hogy nem ok nelkul sirt. Azt hiszem, a pasik kevesbe erzekenyek ezekre a baba-finomrezgesekre. Kép

Sziasztok,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!


Myssina: Vigyázz magadra, Én már csak tudom milyen rossz a mellgyuszi, az algópyrin injekció ampulla (meginni kis folyadékkal) hatásosabb, mint a tabletta!

Hát a szopi utáni 170ml úgy van, hogy bal 20perc,jobb 25 perc szopi után még persze bevágott 100ml, ami azt jelenti, hogy kb 40-60ml ehetett.

Ma is szopi után még bevágott 110ml tejet, 20-30ml tápszert, ahozz képest, hogy 160-180ml eszik általába a szopi 40-50ml lehetett, nem valai sok.Mert megint ment a durmolás a cicin.
Már megint el kezd fájni a cickó, így lehet, hogy csökkentem a szopik számát..
Pedig érezhetõen növekedett a tej mennyiség..

Manó: Megjártam a Zala kerámiát, nem volt egyszerû, nem igazán segítenek a villamosró le-fel szállásnál a babakocsisoknak....

Ja és nagyon figyelni kell mert megint reggel 10 óta nem volt fejve, se szopi, idõ hiány miatt, és estére 8 órára olyan kemény volt,a beteg cickó, hogy na, kb 80ml volt benne...

Jók legyetek
Manó2 + Dorka aki 7 7-es.
manó2
 


Nagyon be vagyok táblázva mostanában, ez végülis jó, mert nincs idõm unatkozni Kép. Tegnap apukám elkisért fogorvoshoz, persze Bekit is vittük. Kérdezgették, hogy õ is kezelésre vár? Kép Aztán meg mondták, hogy fizetségképpen elfogadják Kép. Ma meg keresztül sétáltuk a Margit szigetet, miután bemutattuk Bekit Apuci munkahelyén, nagyon vágytam már egy kis madárcsicsergéses tavaszos sétára. A Húsvétot Debrecen mellett töltjük anyósoméknál, nagyon kíváncsi vagyok, hogy Beki hogy bírja majd az utazást (3 óra).

Myssnia,
jobbulást!!!!

Gombóc,
Zsombi egy kis angyal! Kép

Kangi,
nem lehet semmi a kispapid, amint kérdezgeti Julcsit, hogy mi a baja KépKépKép. De miért nem veszi fel?

Norka,
Jázmin a profilodban levõ képen nagyon hasonlít rád! Kép

Franyo, Kakukkfû, Beu, Myssnia, Zulu, Andy,
a ti csöppségeiteket is meglestem, és egytõl-egyig tündériek!!! Kép

Pusz mindenkinek
Miszike+Beki
miszike
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma voltam dokinál, aki azt mondta, hogy 2 cm-re nyitva a méhszájam és max 2 hetünk van vissza. Az is kiderült, hogy elszámolták az idõmet, valójában 35 hetesek vagyunk.

Mariann
Mariann
 


Jelentem, megvolt a második teljesen átaludt éjszakánk, este 8-tól reggel 3/4 6-ig. Sajnos én már 5-töl fent voltam, annyira feszitett a tej, hogy muszáj volt felkelnem lefejni egy kicsit Kép Pedig milyen jó lett volna még heverészni kicsit ...

Momo Kép
nem csoda, hogy nem tudsz irni ... én mindig azon gondolkodom, hogy birod ép ésszel. Mondjuk nincs nagyon más választásod, az igaz ... Kitartás!!

Gombóc Kép
ja, szerintem nálunk is ez az oka: "Nem kell mindjárt felkapkodni". Csak éppen én ugye általában sejtem, hogy miért nyeheg. És ha jó oka van rá, azonnal felveszem.

Miszike Kép
Azért nem veszi fel, mert nem tudja, hogy ez most nyafizás vagy beszorult egy böfi. Általában ez utóbbiról van amúgy szó ...

Manó2 Kép
biztos, hogy igényli a szopi meg a póttejci után a tápszert? 20-30 milli nem olyan sok ... talán elhagyhatnád.
Mellfájás: a szopik számát nem tudom, hogy érdemes-e csökkenteni, de szerintem mindenképpen rendszeresen fejj, hogy megmaradjon ez a szép mennyiségü tejci. Mondjuk nem tudom, hogy fájó mellel tudsz-e fejni ...
Hol fáj pontosan: a bimbó? Mert anyatejjel ha bekened, és levegön megszáritod, az nagyon hamar elmulasztja a bibit.

Pussz, mindenkinek szép napot!
Kangi+unatkozva ágyában nyafizó Julcsi
kangi
 
 


Mariann!!!
Most esett csak le, hogy mi a helyzet! Nahát! KépKépKép Akkor lassan drukkolnunk kell!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Mvssina,részvét a mellgyulladás miatt, végsõ esetben a borogatás is használ, bár azt mondják elapaszthatja a tejet. A barátnõmnek nem apadt el tõle. De szerintem csak akkor apaszt, ha több napon keresztül alkalmazzák.

Gombóc, én azt hittem, hogy a pajzsmirigy hormonpótlás miatt volt az elsõ négy hétben izgatott a babám. Akkor ez a hipotézisem megdõlt. Az én orvosom is endokrinológus. Én a Péterfy-ben szültem, te hol?

Üdv:Regli
regli
 
 


Lányok, mi ez a pangás? Mindenki sétál?

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Kangi!
Sajnos mi nem sétálunk Kép, hanem próbálok tavaszi nagytakarítani Levi mellett. Elég jól viseli Kép. Már muszáj egy kicsit jobban kitakarítani, mert még a szülés elõtt novemberben tettem rendbe a házat úgy igazán, azóta nem igazán volt energiám. Aztán most összeszedtem magam Kép! Ablakpucolás, függönymosás, pókhálótalanítás, szõnyegsikálás stb... Szóval nem unatkozom Kép! De azért ide is benézek, hogy mi újság!

Myssnia!
A P2 tényleg nem vészes! Nekem is mindig az, már évek óta és az én dokim is jónak nevezi. Egyszer volt P4-em (vagy P3?), ha jól emlékszem. A doki rákmegelõzõ állapotnak nevezte. Na, ekkor már volt miért aggódni, 22 évesen Kép.
Javult már a mellgyuszid? Van segítséged, vagy egyedül vagy lázasan a babóval?

Mariann!
Hamarosan tényleg drukkolhatunk! Értesíts majd minket, hogy mi újság!

Gombóc!
Én sok sárga kakit kívánok Nektek, mert az azt jelenti nincsen baj Kép!
De ismét megbizonyosodhatunk arról, hogy Murphy törvényei helytállóak...

Na megyek, várnak a függönyök!
Pusza, Virág és az egy nap múlva 17 hetes Levi
virga
 
 


Anna!

Emma is elöl ül. nem mondom hogy örülök neki, de ez van. A férjem beszerelt hátra egy övet, de rövidnek bizonyult a hordozónkhoz, ezért van elöl. Ennak az elõnye hogy én mögötte ülök hátul és így velem pont szemben van, útközben simán hozzá tudok férni.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Franyo koszi a hianyolast, videken voltunk a nagyszuloknelKép Klassz volt, alig csinaltam valamit, gyakorlatilag csak szoptattamKép

Vegigneztem a babakat, mindegyik tunder, Gomboc, Zsombi telleg nagyon jokepu, Andy Markja meg meg minidg hajasbabaKép

Puszi: orsoly
orsoly
 
 


Myssnia!

Én is úgy tudom hogy a P1-es eredmény ritka mint a fehér holló. A P2 a leggyakoribb. Nekem is mindíg ennyi volt, és kb évente szokták nézni. A P3 az amit ismételni kell, mert határeset és a P4 a betegség.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Gombóc!

Igaz Emma már néhány hetes korától kaptt táp kiegészítést, de neki attól kezdve mindíg zöld kakija volt, igaz nem bûzös, és nekem soha nem mondták hogy ez baj lenne. Mondjuk a HA táp szokott ilyet okozni általában. Ha csak szoptatsz (bocsánat, nem vagyok teljesen képben), akkor persze más a helyzet, de szerintem akkor se izgulj. Persza azérte gy orvosi szemle nem árt.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?