Új privát üzeneted érkezett!

Ezek még nem karácsonyi képek, de az ígéret szép szó :-)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Gem
Gratulálok a megforduláshoz!

Szilvia
Szépek a fiúk!

Szép combikája van Matyinak! :D


Most készül a fürdőnk.. /csövek, csapok, kád, ...stb/
+ egy kép
A Mikulás és a Tesólak
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok
Nagyon jók a képek, gyönyörűséges babák és mamák :wink:
Mi javában készülünk a szilveszterre már ázik a lencse fő a füstölt csülök hozzá, hogy holnap csak be a cserépköcsögbe és irány a kemence, a malacot reggel 8-ra hozzák a kocsonyahússal együtt. Hoztam pár képet :)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

drumka
 
 

 
 

Sziasztok!

Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Viki
Nagyon ügyes nagylányod van!

Boldog Születésnapot a mostanában ünneplő lányoknak, fiúknak!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hello mindenkinek Buék!
Nagyon jó az a torta drumka! Honnan rendelted? Marci nagyon nagyfiú már. És mind a kettő fiad Szilvi egyre jobban hasonlít Kristófra! Ki mit kapott karira?
Gem grat Lolának!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!
A Horváth cukiból szoktuk rendelni a tortákat. Nálunk a Karesz új XBOX-306-at kapott mert a régi 3 éves volt és karácsony előtt 2 nappal tönkrement, persze addigra már megvettük a Kinect-et a hozzá való gördeszkát és 3 játékot, kapott cipőket, kabátot. Barbi ruhát kért, overált, csizmát, kesztyűt, sapkát, Barbie babát, én karikagyűrűt vettem magunknak, apától meg 8800-ás Nokiát kaptam.

drumka
 
 


Sziasztok!

BOLDOG ÚJ ÉVET NEKTEK!!!!! :)
Kia, köszi a köszöntést! :)

SZilvi, Kia, édesek a manók!!!! :)
Úszom, sajnos, de majd még jövök, hamarosan szülinapi képekkel. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

beqqcs

Jól vagyunk..

Alakulunk...
A kád, a lefolyók a helyükön, a szobák lassan kifestve..
Jövőhéten jön a burkoló... és megyek UH -ra is.

Majd még jövök... /csak ritkán jutok netközelbe/

Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia
olyan jo latni, hogy igy alakultok! Nagyon szep lesz a hazatok, es orom lesz majd keszulni benne a baba erkezesere!

Drumka
szepek vagytok, es a kemencedert irigy-irigy! Csudajo!

Szilvi
valakire emlekeztetnek e picifiu szemei :lol: szepek vagytok ti is!

Mi jol kezdtuk az evet. A parom korhazba kerult. Illetve az ugy volt, hogy napok ota nagyon fajt a torka, de nem tudtuk mi van, aztan amikor mar elment volna orvoshoz, az orvos volt szabin (dec 31. delutan :roll: ) A Szilveszter tulkepp jol telt, a lanyok vegig fent voltak, meg tuzijatek is volt mindenfele az utcaban, azt csodaltak. Aztan masnap mar annyira szarul lett a parom, hogy bement az ugyeletre a korhazba, ahol ott is fogtak. En meg itthon a harom lannyal.
Ket napig volt bent, infuziot kapott meg nyomtak neki az antibiot es a fajdalomcsillapitot, mignem olyan allapotba kerult, hogy vegre nyelni tudott, es kiengedtek.
Kicsit szarul eltem meg ezt az egeszet, es az elso ejjel semmit nem aludtam, minden neszre fent voltam es remalmaim voltak, hogy valaki betor, meg a gyerekeim eletere tor stb stb.
Egyebkent mint kiderult, tuszos mandulagyulladasa volt, ami alapjaratban gyerekbetegseg, de felnotteknel is elo szokott fordulni. Hat nala is elofordult :(
Remelem, ennel mar csak jobb dolgunk lehet az ev hatralevo reszeben.

Puszi mindenkinek
Eltuntek keruljetek elo (Titti, Kismok, Cas stb stb)

gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Gem párodnak jobbulást.
Kia nagyon pörögtök a felújítással. Mikorra tervezitek, hogy elkészül?
Gyere Edit várunk.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Csak beqqcs...

Gem
Jobbulást a párodnak!

Kedden 11 órakor genetikai uh, délután magánrendelés.../nődoki/
A neme remélem kiderül :)

A szobák kifestve, a konyha-nappali készül...
A kőműves befejezte a munkáját, hétfőtől készül a csempe, padlólap...

Nyafi
Remélem 1-2 hét és kész..

Remélem mindenki jól van...

Levi jól van, a tesó is... én egy kicsit köhögök....
Majd jövök...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

98 % -ban a doki szerint úgy lesz kiterítve a ruha száradni, hogy "bugyi, gatya, bugyi, gatya" :lol:

De egy hónap már tuti lesz a neme :P

Később jövök...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia
de jo (lenne)! :lol:

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Remélem Gem, hogy így is marad :lol:

A ház alakul...
A csempézés kész, már járólapozás megy...
Kedden jön az új bejárati ajtó és egy-két párkány még az ablakokhoz...

Ma beiratkoztunk az oviba...
...bár csak szept-től megy majd...

Kép
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Tényleg Kia a fiad jár a bölcsibe? Ott van hely az oviban? Lehet előbb menni, mint május? Kislányhoz grat!!!

Kép
nyafi
 
 


Kia
De jó! :D

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Köszi Cas!

Nyafi
Jár bölcsibe Levi, bár ismét köhög... tuti beteg lesz...

Oviba majd csak szept-től fog.
Azt mondták, hogy ne vegyem most ki a barátok közül, mert megviselné... majd, ha ők is mennek, akkor megyünk mi is.

Az oviba majd április környékén lesz beiratkozás, de mi már fel vagyunk írva...
Mi vagyunk a második helyen /volt egy tőlem gyorsabb szülő/ :lol:

A fürdőn ma lekészült teljesen... most az előszobát burkolják :D
Szépen haladunk... :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Gratula a 98%-ban puncihoz!!! :wink:
Már nem kérdezem, hogy hogy...mert még kipróbálnám :wink:
Lakás - nagyon jó érzés lehet....már nagyon megérdemlitek!!
Kérjük a folyamatos tájékoztatást!!

Gem!
Sajnálom az évindító "bulitokat"....szörnyű lehetett!! Most már jól van/vagytok??

Most én is csak ennyi, mi is betegek vagyunk/voltunk mindannyian...influenza, megfázás és társai, pedig itt tél sincs :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Kia végül beteg lett a fiad?
Szilvi ha nincs tél, akkor még jobban tudnak szaporodni a bacik. Mindenki elkapta?
Lányok ha jó helyre akartok menni wellnesselni, ajánlom a bükfürdői hotel Répce hotelt. mi most voltunk és nagyon elégedettek voltunk vele!!!Gigi is imádta.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis élet a topikban....

Szilvia
Köszi!
...és a kérdésre...
Tudod, hogy nem tudtam mikor van peteérésem, de azt sem, hogy van-e egyáltalán...
Hajdúszoboszlón sikerülhetett a tesó...
A meleg víz megtette a hatását, lett peteérés... és.... jó volt az időzítés :lol:

Jobbulást a családnak!

Tegnap arcfestés volt... én voltam a "festő".... nagyon élvezték...
...és a 20. hetes pocak:
Kép

Nem tudom, hogy mikor jövök... de majd benézek... holnap elkezdem takarítani a szobákat...
Ma a fürdő kész lesz , a konyha is félig... a bejárati ajtó már ki van cserélve...

Nyafi
Kapott köhögéscsillapítót... de még köhög néha...
Ez a bölcsisbetegség...
Nem voltunk dokihoz, mert semmi baja a kis köhögésen kívül...

Bükfürdő nagyon jó hely!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Végre van időm benézni! Persze csak azért, mert betegek vagyunk (Sebi+én), úgyhogy itthon vagyunk tegnap óta. Ma már Csilla is itthon maradt, majd bolond lesz bölcsibe menni, ha mi idehaza lógatjuk a lábunkat. :D
Csak olyan jó lett volna kicsit nyugiban lenni :roll: , persze ez Sebi mellett amúgy is esélytelen, de így még nagyobb a zsivaly, nekem meg szétesik a fejem.

Kia
Jó nézni, ahogy szépül a házatok meg ahogy gömbölyödsz! :)
Mekkora öröm lesz majd beköltözni! Anno én is nagyon élveztem a felújítást, persze iszonyúan kikészültünk a végére (Sebi 1,5 éves volt, fixen kelt éjjel legalább 2-szer, napközben rohangálni a lakásba meg anyagok után, hajaj...)
Szóval vigyázz magadra, nehogy túlerőltesd magad pocakkal! :roll:

Nyafi
Elfogadnak üdülési csekket? Lassan el kéne költenünk a tavalyit, mert lejár.

Gem
Brrrrr... ez a kórházasdi szörnyű lehetett! Remélem mostmár nálatok is mindenki rendben van! Te meddig vagy még otthon?

(JA és mostanában folyton azt álmodom, hogy van még egy kisbabánk, lány, hatalmas kék szemekkel és olyan göndör hajjal, mint Csillaé, csak vöröses szőkében :lol: Na szóval lehet, hogy mégiscsak beadom a derekamat előbb-utóbb egy harmadikra?! :lol:)
Na megyek, mert sógornőm bejelentkezett Spanyolo-ból skype-on.
Majd jövök még. :)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
Jó lesz... bizony... már nagyon várom a költözést...
Tegnap kijavították a bejárati ajtó csere miatt keletkezett réseket, ma festegetnek még...
Már az új küszöbök is a helyükre kerülnek....
A konyhaszekrény, gáz, fürdőberendezés a helyén...
Függönyök fele megvéve... haza kell mennem Anyuhoz, hogy megvarrja :roll:
Hihetetlen, de néhány nap és teljesen kész... :lol:

Jobbulást nektek!
Remélem hamar meggyógyultok...
Két gyerekkel nem könnyű... most én is tapasztalom... bár egy uncsitesó nem olyan, mint egy tesó, akivel együtt nő fel...
Néha látom Levin, hogy már zavarja az uncsitesója :roll:
Mondtam neki, hogy már nincs sok hátra és ismét csak ő lesz... csak az övé lesz minden játék... amíg a tesó meg nem születik :lol:

Én éjjel nem ébredek... max. 1x.
De reggel már nagyon unom, hogy a telefon ébresztése előtt fent vagyok, mert a sógornőm és az anyósom kávézgat, vagy após nem bír aludni, stb :evil:
Húúúú de várom már, hogy végre csend legyen...
Költöznék...

3. baba
hajrá! :D

Nagyon csendes a topik... remélem mindenki jól van!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Szia Cas, végre hallani rólatok! Milyen a meló két gyerek mellett? Felsőléguti valamit kaptatok be? Igen üdülési csekket is elfogadnak, mi a csak1nap.hu-n foglaltuk le, mert úgy félárasak a hétvégék. Sztem nyaralás is onnan lesz.
Kia jó, hogy már így a vége fele vagytok!
Nálunk: Nyafi kutyát tegnap sajnos el kellett altatni. 13 éves elmúlt, idén lett volna 14. Sajnos csontrákja volt, fájdalmakkal és a veséje tegnap felmondta a szolgálatot a szteroid hatására, úgyhogy elvittük este Gáborral. Gigi nagyon jól elfogadta, nem is kereste este, elmeséltem neki, hogy Nyafi beteg volt nagyon, meghalt és felment egy csillagra.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok, lányok!

Nagyon eltűntem megint és nagyon szégyenlem is magam, de tényleg nem nagyon van napban annyi szabad perc, amennyit a fórumnak akár az olvasására fordíthatnék.
Azért persze most végigolvastam mindent.:)

Kia
nagyon örülök, h sikerült végre a házvétel és hogy mindjárt teljesen felújított is, hát az meg remek! Szépen gömbölyödik már a pocakod és nagyon jó hír, h minden rendben. Az hogy még talán kislány is, már hab a tortán!

Gem
remélem, azóta a párod meggyógyult! Persze hogy megijedtél, ez a mandulagyulladás a felnőtteket még jobban ledönti mint a gyerekeket! Sztem nincs ennek a Lola-lánynak semmi baja! Julcsi volt ilyen nálunk - fél évesen kezdett forogni, a 2., 3. ilyenkor meg már mászott, felült, Lenke már állt is. Tényleg mindegyik másként fejlődik, meg más temperamentum. J. a mai napig szüttyögős, ráérünkarramég gyerek, Sári soha, de soha nem gyalogol, mert mindenhová futva közlekedik, Lencsi meg igyekszik vele lépést tartani, úgyhogy most már egy ideje lépeget a bútorok mellett.:)

Cas
Nektek is gyógyulást! Csilla haja elképesztő! Nálunk sem hobbi a fésülködés, főleg J utálja, de én meg azt mondom nekik mindig, ha hosszú hajat szeretnének, viseljék a következményeket, mert hát a haja ápolni kell, csatokkal mondjuk őket lehet motiválni...

Szilvia
Matyiról senki meg nem mondaná már, h korababa volt! Akkora husijai vannak, hogy no még! Mindjárt fél éves! Marcival olyan jókat fognak majd játszani hamarosan már!:)

Titti
nagyon gratulálok nektek az esküvőhöz! Az új hajad pedig nagyon csinosan áll!

Edit
nagyon jó munka lehet a Kifőztük-szerkesztés! Olyan igényes, jó kis lap!:)
Ez otthonról végezhető vagy van egy telephely is?
A lányok nagyon szépek! A gerinced meg remélem, javulhat még! Barátnőmnek is gerincsérve van, minden előzmény nélkül egyszer csak nem bírt lábra állni, így derült ki. De azóta kapott valami kezelést és most már jobb neki, remélem, neked is így lesz!

Rólunk
Sári ma kezdte az ovit! Kicsit szomorú is vagyok, Jnál is olyan fura volt, olyan kicsi még, gondolkodtam is, menjen-e, de végül is érdeklődött iránta, remélem, nem pityereg és gyorsan pajtásokra talál. Decemberben többször voltunk benn, 1-2 órát ott voltam én is vele, karácsony előtt meg összevont csoportok voltak, így akkor 2 napot Julival együtt ment oviba, és nagyon jó biztonságérzetet adott neki - no meg önbizalmat, h ő már milyen nagy - a nővére jelenléte.
Nem is igazán tudok itthon ma mit kezdeni magammal. Lenke sem találja a helyét, nyűgös és rajtam lóg, sosem volt még ilyen ingerszegény környezete, mióta megszületett.
Amúgy egy csudapofa! Eszméletlen nagy, lassan 10 kiló, de még mindig nem nagyon kóstolgat, egyedül a brokkolirózsákat eszi párolva, kis olivaolajjal, semmi már nem érdekli, csak tejci.
Közben bőszen fogat növeszt, így éjjel is ébred bőven. Most kicsit jobb, csak 2x kelt, de egyébként átlagban van 5-6 ébredés is.
A két nagyobb hatalmasakat játszik együtt, most már kiküldenek a szobából, mert zavaró tényező vagyok és csak korlátozom a fantázia szárnyalását. Persze nem csak nagyokat játszanak, nagyokat veszekednek is, meg kioktatják egymást a tőlem hallott szöveggel. És persze amikor az egyik fülsiketítő nagyjelenetet rendez, akkor a másik látványosan JÓ vagy bőszen bólogat, ha veszekszem a másikra, igazat adva nekem.
Annyira szórakoztatóak (amellett hogy időnként meg a plafonon van az ember, mikor a saját hangom nem hallom)!

Közben én nyárra szeretnék minél jobban megalapozni a kézműves boltomat. Alapvetően a filc az alapanyagom, varrok mindenféle szütyőket, kitűzőt, ajtódíszeket, de horgolok és ékszerkészítés is érdekel. Szeretnék a meskán egy kis polcot nyitni, persze amennyire a lányok lehetőséget adnak rá. Talán nyárra több időm lesz, addigra Lenke is csak rájön, hogy a tejcin kívül is vannak ízek!

A házunk nekünk is alakul, de csoda kéne, h idén költözhessünk, pedig itt most már elég nehezen férünk a két szobában. Jó lenne kicsit nagyobb tér! Majd kiderül!

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
kismok
 
 


No, most rátok zúdítottam az elmúlt két hónapot! :lol:

Kép
Kép
kismok
 
 


Kia
nagyon ripsz-ropsz megy ez a felújítás! csak így tovább! :)
Lánynevetek van már???
3. baba: hát ma elgyengültem, Sebi egyik csoporttársnőjének a kistesójával babáztam ma kicsit (5 hónapos), amíg vártuk az ebéd végét, hát csuda aranyos volt a pici, tele szájjal röhögött rám! :) És olyan jó selymes buksija volt...
De ugyanakkor meg olyan kényelmes már az életünk, bár sok pörgés van, de megint kezdeni előlről a kisbabás létet, háááátt.... erről még győzködés van... :D

Nyafi
Nyafikutyus :( Biztos nagyon hiányzik...
Meló+gyerekek: húzós. Pedig nekem nem is kell napi 8 órát bent töltenem (bár itthon a készüléssel bőven megvan annyi). Mindig van vmi, ilyen különóra Sebinek, olyan elintézni való, a kaja se magától sétál be a hűtőbe, a tiszta ruha se a szekrénybe, meg takarítónőm sincs, szóval ez így már a képességem határait súrolja. este készülök az óráimra, aztán bedőlök az ágyba, mert reggel 1/2 6-kor kelek (minden reggel 0. órám van). szegény párommal alig látjuk egymást.
Most még hozzájött anyu isiásza (pár naponta hozzá is fel kellett ugranom bevásárolni/főzni/kicsit takarítani/ügyet intézni), úgyhogy karácsony előtt teljesen kipurcantam.
De most jobb egy kicsit, jó volt a téliszünet, aztán ez a náthás-mandulagyuszis nyavalya is adott pár nyugis napot, így most szinten vagyok. :)
ezt a csak1napot megnézem! Köszi!

Kismok
Csudaszépek a csajok!!!!!!!!!!!!!!
és jó olvasni rólatok!
Én a bölcsivel voltam úgy Csillánál, mint te most az ovival, olyan picik még, de igazából remekül vette az akadályt, szeretik őt, ő is jól érzi magát, szívesen megy, és ha nincs itthon Sebi, akkor bizony én egyedül uncsi vagyok már. Szóval asszem így 3 éves kor körül tényleg megérnek a közösségre...
Sárit meg szerintem pláne nem kell félteni, igencsak talpraesett csaj, remekül fogja érezni magát! :)
ezt a kézműves boltot részletezhetnéd, hol és pontosan mit árulnál? én olyan béna vagyok az ilyenekben... :(

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Beqqcs..

Betegek vagyunk Levivel.. ő köhög, stb, nekem a torkom...

A takarítás nem nagyon halad, a festés kész... de hétvége felé költözni szeretnénk...
Függönyök varrás alatt..

Nyafi
Sajnálom a kutyátokat!

Kismok
Nagyon szépek vagytok!

Cas
Lánynév... még nincs..

Majd jövök bővebben is...

Remélem mindenki jól van!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Titti!
Utolsó topikbabánknak, a kicsi Napsugárnak is boldog harmadik születésnapot!

Cas!
Jobbulást! Illetve, ahogy olvasom, talán már jobban vagytok!
Hajrá hármaska!!! Nyugalmad lehet, hogy kevesebb lenne (bár azok után amit írsz, ebben sem vagyok biztos, mert egy harmadik gyerek nem biztos, hogy több "dolog", mint egy teljes munkaidős állás két gyerek mellett :roll: ), de az öröm is sokszorozódna..szerintem még idén be adod a derekad! Bár abból még nem lesz baba:wink:

Nyafi!
Nagyon sajnálom Nyafi kutyust!! :cry: :cry: Ügyes, okos nagylány Gigi, hogy így megértette :cry: Most, hogy már látja, hogy tényleg nincs...még mindig így kezeli a helyzetet??

Kia!
Jobbulást! Vigyázz magatokra, kint és bent lévő babókra :wink: !
Ennyi költség mellett nem érné meg egy takarítő(nő)t fogadni, hogy segítsen..festés utáni takarítás nem éppen leányállom egy több, mint félidős kismamának :roll: :?:

Kismok!
Gyönyörűek, s egyre szebbek!!! Nem tudok mást mondani!!
Annyira fura, hogy Lencsi is most született, s már ő is milyen nagy! Annyira hasonlítanak ők hárman, de J és L nagyon (én így látom)....hát nem azért, hogy buzdítsalak, de nem négyről volt anno szó? vagy előbb a költözés? :wink: Üzlet jól hangzik, mert úgy érzem, hogy ez a hobbid, s ha ebből tudnál megélni, az tök jó lenne...Editnél is hasonlót éreztem :roll:

Edit, Gem, többiek merre vagytok?

Mi is jól vagyunk, bizony Matyi már lassan fél éves..minden rendben vele, egy dolog miatt aggódom, hogy még mindig sokat van ökölben a keze, meg is tud fogni mindent, de még nem az igazi, s kicsit nehezebb mozgatni a végtagjait, főleg kezét, mint ahogy erre Marcusnál emlékszem...lehet, hogy csak képzelődöm. Jövő héten telefonálok egy időpontért egy helyre, ahol esetleg ránéznek, s azt mondta a csaj, hogy ha kell vannak ismerős szakemberek...meglátjuk...Dévény tornáról itt hallani sem lehet, írtam nekik, de még nem kaptam választ...jó lenne egy kis szakértő segítség, mert a gyerekdoki sz..t sem ér...nincs vele baj, de azon kívül, hogy beoltja, ha a beteg megnézi a torkát, meghallgatja nem mond semmi extrát..ez elvileg jót is jelenthetne, de nekem a természetemben van az aggódás :-)
Marci ovizik, de ő nem veszi olyan könnyen az akadályokat, mint Sári vagy Csilla...még mindig nincs oda érte. A kaját még mindig én viszem, így szépen megebédel ott, s ott is alszik, kb. 10-4 között van ott, ez már nem rossz :-) Cukifalat, olyan szövege van, hogy az agyunkat dobjuk el tőle. Szereti Matyit, néha azért oda kell figyelni, mert erősebben szorítja a kezét, mint kéne (tegnap is mondtam neki, hogy én látom ám, hogy mit csinál), de puszilgatja, simogatja.
Anyu itt van ismét, s próbálkozik sokszor, hogy Matyit adjam oda Mamának, én menjek vele játszani. Ez kényelmesen hangzik, de nem örülök neki, mert én nem akarok ilyet, hogy külön-külön legyek velük...igyekszem minél többet letenni egy játszószönyegen a szőnyegre közénk, ha autózunk pl.
Akik már tapasztlatak ebben, kinek mi a véleménye???
MIndjárt keresek pár újabb képet én is, aztán elmegyek csicsikálni....
Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Kép

Kép

Kép

annyi képünk van, s annyi jó, hogy lehetetlen válogatni, de majd teszek még decemberi képeket is..

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Már ezer éve nem voltam erre. Nagyon sok minden történt velünk és sajnos nem tudtam mindenre időt szakítani.
Látom mindenki megvan és egészséges. Ennek nagyon örülök!
A szépek a gyerekek a képeken!!!!!

Mi megvagyunk. Ricsi januártól oviba jár. A két ünnep között sikerült szobatisztaságra szoktatni. Néha még előfordul egy-két baleset, de ezeket leszámítva nagyon ügyes. Zökkenő mentesen beszokott. Nagyon büszke vagyok rá! Az egész januárt végig jártuk. Most viszont köhög egy kicsit. Ha hétvégére is így marad, akkor hétfőn doki lesz belőle.
Apánk elment dolgozni munkahelyre. Sajnos nem sok mindent lehet a földekbe vetni és kell a pénz a megélhetéshez. Felénk hatalmas belvíz van. Sok föld már tóvá alakult át.
Októberben bebabásodtunk. Nagyon örülünk neki! Sajnos azt még nem tudjuk, hogy kislány vagy kisfiú a baba. Mi nagyon vágyunk egy kislányra. Viszont nagyon szépen fejlődik.
Az első időszakot nagyon nehezen viseltem. Álomkóros és nagyon ingerlékeny voltam. A melleim szó szerint olyanok voltak, mint a kő. Rosszabb volt, mint szülés után a tejbelövellésnél. Szerencsére ezek már elmúltak. Még mindig dolgozom. Május végéig mindenképpen maradok. Április 1-től jön egy új kollegina a helyemre, amíg én otthon leszek. Őt még be kell tanítanom.

Majd megpróbálok egy kicsit sűrűbben jönni.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Nahát Rékus nagy gratula!!!És hol dolgozik a férjed? És te?
Szilvi nagyon szépek a fiúk! Én nem hiszem, hogy túlaggódnád, hogy a kisfiad, aki ugyan nagyon szépen fejlődik, ökölbe szorítja gyakran a mancsát. Kérj itt mo-on időpontot, idén úgyis jöttök, és akkor arra időzítsd. Legalább két hó egy dévény időpont.

Kép
nyafi
 
 


Köszi, nyafi. Most egy gyárban melózik az uram, 3 műszakban. Mellette fog valamennyi répát is vetni.
Én irodán vagyok, egy építőipari cégnél.

Valamiért nem tudok vonalzókat beállítani. Azt írja, hogy a HTML ki van kapcsolva. Tud valaki tanácsot adni, hogy mit csináljak?
rekus84
 
 


Sziasztok!

Szilvia
Takarítónő... ő nem úgy csinálja meg, mint ahogy én szeretném...
Nem bíznám másra... :lol:
...és így is mínuszban vagyunk már :roll:

Helyesek a fiúk!

Réka
GRATULÁLOK!

Mi még betegek vagyunk - Levivel...
Éjjelente nem kapok levegőt... és még most is fáj a torkom...
Levi már csak egy kicsit köhög...
Anyu sincs jól - kórházban van...
De van + is...a pajzsmirigyem kezd helyrejönni, már csak napi fél gyógyszert kell szednem... /eddig napi 2 volt az adag/

Takarítgatok... rengeteg meló van... és most sajnos csak akkor tudok, amikor Levi alszik... de hétvégén jön Anyós is és együtt folytatjuk...
Keddig átköltözünk...

Nem tudom, hogy mikor fogok jönni, mert ott csak márciusban kötik be a netet és a tv-t...

Ilyen volt és ilyen lett - képek
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem voltam jól...
Reggel hasmenéssel indítottam, délben hányás a hasmenés mellé... aztán hőemelkedés... este már láz...
Nagyon gyenge voltam... szegény tesó is érezte... egész nap ficánkolt...
Apa már vitt volna az ügyeletre.. de megbeszéltük, hogy ha ma sem leszek jól megyünk...
Nem szeretnék kórházban lenni, főleg most, hogy félig le van zárva...
Szerintem csak egy gyomorrontás lehetett...
Ma már jobb...

Remélem Ti jól vagytok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia
Tuti fertőzés. Nálunk Sebi hányta végig a pénteket, meg lázas is volt, mostmár csak a hasa megy. Csillának tegnap óta megy a hasa és ma 39,8-cal kelt. :(
Gyors gyógyulást neked is!!!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Mi taknyosak vagyunk. :( Ricsi emelett még köhög is. A héten péntekig otthon lesz. Így szegény apácska nyakába szakad, mert én nem tudok eljönni most a melóhelyről tp-re. A kollegina is beteg és persze most van bérezés időszak.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Sziasztok!

Csak benéztem, mert mennem kell a gyerekekért... /Levi és a keresztlányunk/

Jól vagyok, az étvágyam jobb, mint előtte... :P
Levi bölcsizik, a költözés csak lassan halad...

Jobbulást a kis betegeknek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk "jástzóházba" - ismerkedni az ovival..
Levinek nagyon tetszett, az elején félt, de később...
Mi voltunk az utolsók, akik eljöttünk...

Ma voltam védőnőhöz... minden oké...
Eddig 4 kg-ot híztam :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia nagyon ügyes vagy, hogy még alig jött fel rád valami. Akartam már írni, hogy milyen szuperul választottatok csempét a konyhába. Sokba került? Mondjuk nem kellett 500 nm, de akkor is? Meg nagyon tetszik a bejárati ajtótok, meg hogy olyan nagy a konyha. Ott lesz az étkező is, vagy az egyben nappaliként is funkcionál és amerikai konyhás?
Azért írok ilyen korán, mert indulunk Sopronba wellnesselni és nagyon be vagyok sózva. a család többi része még alszik hál istennek.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Köszi Nyafi
Remélem jól éreztétek magatokat...
Irigy-irigy a sok wellnessért :lol:

Konyha
Nagy, de ha egy méterrel nagyobb lenne jobban örülnék...
Ott lesz az étkezés, tv-zés, vendégfogadás...

A csempe...
Tényleg nem kellett sok, így azt nem néztük annyira ár alapján....
Bp-en is hasonló volt, ezért is akartunk ilyet...
Azt hiszem 2500 Ft körül volt m2-e.

Apa és a szerelő ma is a vezetékeket a bűvöli a házban, mert költözés előtt az egyik szobában égett egy kicsit..
Nagyon gyenge volt a elektr.vez.rendszer, így kicserélgetik...
a költözés csúszik :?

Jövőhéten nődoki, cukorterhelés, stb...

Képek:
Lassan teljesen berendezve...
Kép Kép Kép Kép Kép
Oviban
Kép
"lányok" - felvette egy baba ruháját...
Kép
Játék közben
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Vajon miért van az, hogy a srácok ilyen lelkesedéssel tudják bámulni az autók kerekét. Van erre valami magyarázat?
Kia hol vettétek a kanapétokat? Én valami ilyet akarok bézsben. a fejedet is tartja, vagy csak nyakig ér?

Kép
nyafi
 
 


Nyafi
:D ...ezen néha én is csodálkozok...
Levi lefekszik és egy fél óráig csak tologatja a kocsikat :lol:
Ha viszem a bölcsibe, akkor is a kocsikat nézegeti és mondja a márkákat...
Mi jön szembe, mi megy előttünk :lol:

Ülőgarnitúra... és étkező...
Itt vettük:

http://www.szegfubutor.hu/index.php

Nem lehetett kihagyni, mert nagyon jó akciók voltak decemberben és a tulaj is ismerős :wink:

Az asztal a 6 db székkel 60 eFt volt...
Most a szék akciósan 10 eFt/db.
Az ülőgarnitúrát /azt hiszem/ 105 eFt-ért sikerült megvenni...
...és hogy tartja - e a fejet?
Kipróbálom majd.. még alig ültem bele :lol:

Kép

Milyen volt Sopron?
..én nagyon szeretem azt a környéket..

A tesó olyan verekedős...
Sokkal aktívabb, mint anno Levi volt.
Már csak pár nap és ismét nődoki.. nagyon szeretném már látni a kis boxolót :lol:

Giginek BOLDOG NÉVNAPOT! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Az árait nem találom. A textilbőrre kapsz valamennyi időre garit? 105 a kihúzhatós? Mert az iszonyú olcsó. Ha kipróbáltad, hogy a fejed tartja e, szólj már légyszi.
Sopron nagyon jó volt, remekül éreztük magunkat, a hotel tiszta volt és szép a wellnesse is. A dolgozók pedig udvariasak. Sopron meg ugye gyönyörű. A bükkfürdői viszont profibb volt egy kicsit.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nyafi
Garancia - az tuti, hogy van rá, de... most meg nem mondom, hogy mennyi idő...
Már azt a papírt is átvittem a házba... :roll:
..és igen, kedvezménnyel 105 volt... Textilbőr, a 3-as ágyazható...

Örülök, hogy jó volt Sopron....
Bükfürdő nekem is nagyon bejött... csak innen már nagyon messze van... :roll:

Tegnap megnéztem a naptáramat, ahová mindent időpontot felírok /pl. nődoki, vérvétel, stb/... és akkor látom, hogy a héten kellett volna menni a dokihoz :roll:
...kedden megyünk Apával és szerintem Levivel... 16 órára...
Megpróbálok képet is kérni... és majd jövök a hírekkel...

..és nézelődtem 4D témában...
Van Debrecenben 2 hely /az egyik pont ott van, ahol rokonok is laknak az utcában/ ahol elfogadható az ár (min. 5eFt-tal olcsóbb, mint itt Nyh-n) és lesz dvd, cd, 2 db kép...
Uúgy, mint Bp-en anno Levivel...

Holnap megyünk Levivel a másik nagyiékhoz... hosszú hétvége...

Jó hétvégét Mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Kedves CAS!

Olvasóként már hosszú évek óta olvasom a babanetet,most azonban úgy döntöttem én is bekapcsolódom.Kisfiam 2002-ben,lányom 2007 végén született.Pár héttel ezelőtt kiderült,hogy Gergőnek ki kell venni a manduláját.Mivel nem igazán voltam megelégedve a kórházunkkal,orvosunkkal(Vác),elkezdtem nézelődni,ismerősök,összes topic,fórum minden.Többek között itt (is) olvastam először a Szent Imréről és Barkóczi Beáta füll-orr-gégész doktornőről.Kedves CAS!,köszönöm szépen az ajánlást,nem csalódtunk,3 hete volt a műtét,Gergő már szuperül van,a Doktornő egy tünemény,az osztállyal is meg voltunk elégedve.Köszönöm szépen mégegyszer!
kisslena
Acsalag
 
 


Kedves Lena!
Örülök, hogy nektek is (a lehetőségekhez képest) jó élmény volt a kórházasdi! :) A drnő pedig tényleg tündéri és szakmailag is nagyon ott van!
A lányaink pedig akkor pont egyidősek. :)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: