Új privát üzeneted érkezett!

Kia
na ezt az Aqua Palace-t emlegették anyuék, oda tuti megyünk akkor. Szállásunk vmi Mátyás nemtommiben lesz. Majd mesélek én is, milyen volt. :)

Csilla ma egy órát sírt délelőtt a bölcsiben vigasztalhatatlanul, és délután azzal várt, hogy "Nagyon hiányoztál nekem". :( asszem kezd leesni neki, hogy eztán a napja nagy részét bizony a bölcsiben tölti majd. :( de amikor kérdeztem, hogy holnap is megy-e és ott alszik-e ebéd után, akkor lelkesen mondta, hogy igen, és reggelenként szívesen megy az apjával. Szóval remélem, hogy a sírás-rívás nem ismétlődik majd! :)

Nyafi
:( Szegénykém...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Hát kérem van az ovinak pszichológusa, jövő héten beszélek vele. Addig is Ranschburg bácsi tanácsait követve, naponta evés után határozott időben ráültetni 10 percet a wc-re, lekötni a figyelmét, nem túlreagálni, tej, sajt, banán tilos. Felváltva itatok vele mustot és aszaltszilva levet, így 3 naponta akciózik.
Cas a Mátyás hotelben volt a főnöknőm, azóta is arról áradozik, remélem nektek is jó lesz.
Köszi az infókat kia, mindjárt megnézem ezt a hotelt is. Télen el akarunk menni valahova 3-an, mondjuk mi úgy nézzük, hogy lehet e omv-s kártyát felhasználni, mert akkor olcsóbb. Meg esetleg egészségpénztárt.
Réka nagyon sajnálom, hogy vagytok????
Mi jól vagyunk lányom nagyon élvezi az ovit, mondta, hogy jobb, mint a bölcsi. Óvónénik imádják a lányt, meg a kis társai is. Még nem nagyon tudják egymás nevét, Gigit egy kisfiú pl: Virágnak hívja, nem tom milyen apropóból. Tegnap volt náluk szülinapozás, még szülőin mesélték, hogy úgy zajlik, hogy kiküldik az ünnepeltet az öltözőbe meggyújtják a gyertyát, visszajön a szülinapos, két dalt énekelnek neki a gyerekek, majd felállnak a kisszékre, mondanak egy köszöntőt és annyiszor kiabálják, hogy éljen, ahány éves. Majd az ünnepelt egy letakart cipősdobozból, ami (az óvónő így mondta) csak csetreszek vannak-de nekik kincsek (na itt sírtam el magam) kihúzhat egyet és az az övé.
Titti?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Mi megvagyunk. Az ügyintézés nagyrésze már megvan.
A pszihológus "megvigasztalt", hogy ilyen lelki állapotban ne fűzzek nagy reményeket ahhoz, hogy terhes leszek.

Látom Hajdúszoboszló a téma.
Ennek nagyon örülök. Decemberben oda megyünk pihenni.
Még vacillálunk az Ambrózia és a Hotel Béke között.
Már nagyon várom!!!!!!

Nyafi: Nagyon édes a szülinapozás!!!
Nállunk nincs ilyen. Beviszed a tortát, felvágnak belőle valamennyit a gyerekeknek, a többit meg elviszik a dajkák haza. NO comment!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 

 
 

Sziasztok!

Cas - majd mesélj!
Szegény Csilla :(
Manó most szeret bölcsibe járni.... csak alig megy, mert sokszor beteg... :roll:

Nyafi
DRUKK a kakihoz - továbbra is...

Réka
Nem feladni!! DRUKKK!!!

Ma megyek nődokihoz... a volt Gimis osztálytársam /szülésznő/ által ajánlotthoz...

Ma van a 78. napom, nem túl jó, hogy minden második hónapban kimarad a peteérés... majdnem 2 hete még negatív volt a teszt...
de ma reggel...
Kép

Levivel a héten ismét betegen vagyok.... nem is baj, rám is rámfér.... motanában nem vagyok túl jól... :P
Manó ismét köhög és folyik az orra... 1 hét bölcsi után... :(

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia nagy gratula!!!! De csak halkan... :o :) :D
Én még mindig esküszök a propolisz oldatra, tápiba belecsepegteted észre se veszi és rendben tartja a lányom. Az oviban mióta jár, valaki tuti taknyol, köhög, hasa megy, hány, Giginek meg eddig a 3. nap volt egyszer hőemelkedése.

Kép
nyafi
 
 


Kia!
Ugy szeretnek nekeg orulni, ugye lehet????? :D
Meselj. mit mondott a doki!

Titti,
hogy vaagy, nagyon eltuntel!!!

gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Kép

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat és a Gratulációt!

A 8.héten járunk... a tesó 12 mm-es... :lol:
A nagyszülők most fogják levélben megtudni... amit Levi küld nekik....

Apa nem örül... ő nem akarta még.... már most aggódik... uazt játsza el, mint Levivel...
...majd fog még ő sírni is és örülni... a következő UH-ra viszem magammal.... :roll:

Gem
Nagyon szép a kis Lola.... mintha Zsófit látnám... :shock:

Propolisz oldat... utánnanézek...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia: Hatalmas gratula neked!!!!!!!! :D
Nagyon örülök!!!!!

Mi elvagyunk. Kicsit feszülten és idegesen, de majd csak jobb lesz.
Jövő hét kedden lesz az apósom temetése. Utána már biztos lenyugszanak körülöttünk a kedélyek.
Ricsi jól van. Most nem beteg kop-kop...
A wc-vel döcögősen, de haladunk. Már nagyon szorít az idő, hiszen okt vége van.
Viszont jó dolog is történt, mert kaptam fizetés emelést. Már nagyon rám fért.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Kia!
Nagyon örülök Nektek! Gratula!!! Meddig dolgozol?? Találtatok lakást? Mikor költöztök?? Írj, ha van időd! Én meg igyekszem legalább elolvasni :oops:

Rékus!
Ne aggódj, elöbb-utóbb minden gyermek szobatiszta lesz :wink:
Párodnak részvétem!

Mondjuk most nagy a szám, mert múlt hétvégén egy kicsit bekeményítettem, s össze-vissza pisilte Marci a lakást, de a kilencedik után is alsógatyát kapott pelus helyett, s bár senki (még jómagam) sem hittem benne, de mostanra már nem is kell kérdezni, ül magától a bilire....ha elmentünk vásárolni, akkor kapott lehúzható pelust (verdás, s eltünnek a kupák, ha pisis lesz), de nem került bele pisi, mert szólt :lol: s már kaki is ment 2x, ma a második....remélem, hogy nem szólom el magam....szóval mi is haladunk
Matyi is fejlődik, mint Marcinál a kajája miatt mindig aggódok, néha kevesebb a tejem, ilyenkor előkapok egy kis pótlást a mélyhűtőből, újat már nem fejek....de úgy néz ki, hogy mégis elég neki, mert hízik...már 5 kiló a Drágám, s kezd figyelni, néha egy - egy halvány mosolykezdemény is látszik rajta...korrigált kora szerint pont időben....szeme rendben, elkezdjük az oltásokat is lassan, az első koraszülötteset már megkapta...röviden ennyi...

GEm!
Mint mindig, most sem tudok mást mondani, minthogy csodaszép lányod/lányaid vannak!! Zsófit megviseli, hogy nincs elöl fogacskája???? Te hogy vagy???

Cas!
Csillát sajnálom! Egyem a kis szívét! Biztos megszokja, de ez ilyenkor kit vigasztal!?

Bocsi, de most (is) csak ennyi voltam...igyekszem még jönni..

Titti???

Kismok! Jó volt Téged is olvasni, s a lányaid egyszerűen mesegyönyörűek, mind egytől egyig.....

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Kia!
Nagyon örülök Nektek! Gratula!!! Meddig dolgozol?? Találtatok lakást? Mikor költöztök?? Írj, ha van időd! Én meg igyekszem legalább elolvasni :oops:

Rékus!
Ne aggódj, elöbb-utóbb minden gyermek szobatiszta lesz :wink:
Párodnak részvétem!

Mondjuk most nagy a szám, mert múlt hétvégén egy kicsit bekeményítettem, s össze-vissza pisilte Marci a lakást, de a kilencedik után is alsógatyát kapott pelus helyett, s bár senki (még jómagam) sem hittem benne, de mostanra már nem is kell kérdezni, ül magától a bilire....ha elmentünk vásárolni, akkor kapott lehúzható pelust (verdás, s eltünnek a kupák, ha pisis lesz), de nem került bele pisi, mert szólt :lol: s már kaki is ment 2x a bilibe, ma a második....remélem, hogy nem szólom el magam....szóval mi is haladunk...
Matyi is fejlődik, mint Marcinál a kajája miatt mindig aggódok, néha kevesebb a tejem, ilyenkor előkapok egy kis pótlást a mélyhűtőből, újat már nem fejek....de úgy néz ki, hogy mégis elég neki, mert hízik...már 5 kiló a Drágám, s kezd figyelni, néha egy - egy halvány mosolykezdemény is látszik rajta...korrigált kora szerint pont időben....szeme rendben, elkezdjük az oltásokat is lassan, az első koraszülötteset már megkapta...röviden ennyi...

GEm!
Mint mindig, most sem tudok mást mondani, minthogy csodaszép lányod/lányaid vannak!! Zsófit megviseli, hogy nincs elöl fogacskája???? Te hogy vagy???

Cas!
Csillát sajnálom! Egyem a kis szívét! Biztos megszokja, de ez ilyenkor kit vigasztal!?

Bocsi, de most (is) csak ennyi voltam...igyekszem még jönni..

Titti???

Kismok! Jó volt Téged is olvasni, s a lányaid egyszerűen mesegyönyörűek, mind egytől egyig.....

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Köszönöm!

Réka
Részvétem!

Fizuemelés... Gratula!
Én októberben elértem a plafont... így nekem már nem lesz több, max. néhány száz Ft-tal. :roll:

Szilvi-a
Gratula a hízáshoz Matyinak!

Már nem dolgozok... a héten Levivel vagyok betegen, de hétfőtől már a tesó miatt :lol:

Ház még nincs... amit most kinéztünk magunknak... azt meg is vette előlünk valaki...
De nem baj... most már ráérek keresgélni, hogy nincs meló...
Levit elviszem a bölcsibe reggelnte és mindig megnézek 1-2 utcát.. és bújom a netet továbbra is...

A dokinő felírt Levinek egy immunerősítőt... /Broncho-Vaxom/
30 napi minden reggel szedi most... aztán szünetekkel folytatja... állítólag nem lesz beteg a télen... nem túl olcsó, de ha nem lesz beteg - megéri... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia, GRATULÁLOK!!!!!! :) Jó, hoyg otthon maradhatsz! :)
A Bronchovaxom tényleg nagyon jó, egy barátnőm adta a fiának és alig volt beteg egész télen, akkor is csak valami enyhe akármi futott át rajta.
Nálunk a Béres csepp is bevált, és picit pénztárcabarátibb. :P
Drukkolok, hoyg minél hamarabb találjatok házat!

Szilvi, örülök, hogy minden rendben Veletek és hogy Matyi olyan ügyesen hízik! Marcinak meg a bilizéshez nagy gratula! :)

Réka, majd elmentek és kikapcsolódtok. Rátok fér! De hogyhogy iylen későre van a temetés? :shock: Én iylet még nem hallottam, nálunk a 3. napon eltemetik a halottat.

Nyafi, Gigi még tápszert eszik? :shock: Nem fogadja el a tehéntejet, vagy miért?

Gem, Lola csodaszép! ÉS tényleg ZSófi, kcisiben. :)

Puszilok mindenkit!
Mi jól vagyunk, dolgozom, lányok is oviban, időm semmire sincs. Dióhéjban ennyi. :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Kia jó, hogy mostantól nem kell dolgoznod, de azért kiméld magad még vagy 4 hétig...Remélem most már lesz lakás. Nálunk nagyon bevállt a propolisz oldat, de ezt már írtam. Eddig csak Gábor volt beteg, mert ő nem szedte egy darabig. Aztán látta, hogy mi még úgy se lettünk betegek, hogy ő körbeköhögte, trüszkölte a lakást egy hétig, úgyhogy most már ő is szedi. a munkatársai sorra kidőlnek, ő meg mosolyog...
Edit végül hol dolgozol? Tudom, hogy van a honlap, de azon kívül?Óvónő lettél végül?

Kép
nyafi
 
 


Szilvi végül Marci jár oviba?
Edit elfogadja a tehéntejet, de ő azon kevesek közé tartozik, akinek megfogja a hasát. Két orvos különálló véleménye volt, hogy hagyjam el. Tavasztól kapta, azóta van kakigond. A tej, a sajt és a banán fogja meg.
Ja, óvóda, nem csak szépet hoz haza: Apjának: A nunusban kukac van. Nekem pénteken: Anya nem szartam be...
És hogy témánál legyünk, tegnap kakilt a wc-be.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Szilvi: Most már én is ott tartok, hogy elveszem a pelust drasztikusan. Lesz, ami lesz!!!!!!!

Kia: Mit szóltak a munkahelyeden?
Remélem hamar sikerül megtalálni a megfelelő lakást.
Hogyhogy te már a plafont kapod? Nállatok le van limitálva a max bér?

Sedith: Tényleg elhúzodott egy kicsit a dolog. De boncolás is volt és a temetőben egy nap csak egy urnafalba helyezés. Így ki kellett várni a szabad időpontot.

Ricsi teljesen kiborított a hétvégén. Be nem áll a szája. Édespofa nagyon, csak kicsit lezsibbaszt az egész napos locsi-fecsi.
Vasárnap ült és nézte a forma1-et, közben papírokat vagdosott. Örültem, hogy végre nyugton van és gyorsan port töröltem a szobájába. Mire odanéztem már a nadrágját is kivágta öt helyen.
Azt se tudtam sírjak vagy nevessek, leszidjam vagy ne.
Hihetetlen egy kiskoma!!!!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Pelus
Nekem is azt tanácsolták, hogy vegyem le róla....
Érezze, hogy milyen rossz, ha bepisil...
Eddig nem volt erőm, kedvem... de lehet, hogy én is megteszem vele... 3 évesen ne legyen már pelusos :roll:

Köszi Edith!

Ezek a rosszullétek... Reggel már majdnem összefutottam a rókával... de a háztartási keksz csodákra képes :lol:

A következő Uh kép már szebb lesz :lol:
Addig is:
Kép

Réka
A munkahelyen?
A rendőrségen szerencsére megtehetem, hogy már az elejétől betegen vagyok... főleg, hogy 12 óráznom, éjszakáznom, stb... kellene...
A főnök gartulált és mosolygott... nem volt gond... /nagy jó főnökeim vannak.... és mindkettő kispapa - az egyiknek 3 éves, a másiknap másfél a lánya :P /

Ha itt meg van a beosztásod és a "rangod" - elérted a maximumot, akkor nem tudsz feljebb menni... én pl. már csak tisztként keresnék többet, de nincs kedvem tanulni még 3-4 évig... :roll:

Látom Ricsi sem egy kis angyal...
Levi mostanában rajzol... zsírkrétával... a szekrényekre, az ágyra... mindenre :?
A papír kevés neki...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia: Nagyon szép a kép már most is! Gratulálok hozzá!!!!!! :D
Levivel is rosszul voltál?

Jó hír, hogy a munkahelyeden ilyen megértőek voltak.
Van valami oka, hogy olyan kis betűvel a foglalkozásodat? (Ha rosszat kérdeztem, akkor ne bocsi.)

Akkor Levi is tud alkotni. :) Nállunk a zsírkréta nem menő. Inkább a filctoll. Azzal viszont még magát is kifesti.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


jót rötyögtem, hogy miket művelnek ezek a kis művész palánták. Én ha vagdosás, ragasztás és rajzolás van, mellette ülök. Az összes többi játékot játszhatja egyedül, de ezeknél nem engedek...Van egyébként olyan filctoll, ami kijön a ruhából. Kicsit drága, de a ruhák drágábbak, ha nem jönne ki.

Kép
nyafi
 
 


Kia!
Csak hogy tudd, tavaly pont oktober 19-en teszteltem pozitivat, es 20-ikan mar a vervetel igazolta, amiben remenykedtem. Szoval ugy latszik az oktober 20-ika mindkettonk eleteben meghozta a maga gyumolcset. Ha most a 9. hetben jarsz, akkor majus 25-31 korulre vagy kiirva?

Szilvi72
hihetetlen, hogy Matyi mar 5 kilo! Nagyon ugyesek vagytok! Nem volt olyan reg, amikor 1-2 gramm hizasert drukkoltunk, most meg mar pelusbol is a nagyobb meret kell neki! Nagyon klassz!

Hogy Zsofi szomorkodik-e a foga miatt? Nem, Zsofi nem egy szomorkodos tipus.

Kép

Es meg csak azt sem mondhatnam, hogy e balesetbol kifolyolag meggondoltabb lenne. Nem, sot, ugyanugy ugrabugral es szertelenkedik, mint eddig. A mult heten ujfent elesett, most az orrat horzsolta le de nagyon csunyan. Meg az uszodatol is tavol kellett tartanunk egy hetig, nehogy elfertozodjon a sebe. Nem tudom, mi lesz a kovetkezo akcioja, de mar elore rettegek :roll: :wink:

Kép



Mi is potlunk Lolanak egy hete ejszakankent, mert kezdtem teljesen kimerulni, annyira sokszor felkeltett egy ejszaka. Most mar, ha minden jol megy, 4-5 orat minden ejszaka alszom, mert a parom fekszik le vele es o adja a tapot ejszaka, en mar csak a hajnali szoptatashoz megyek at hozza, es onnan mar nagyjabol kibirja reggel 7-ig. Ugy erzem, nincs annyi tejem, mint ammennyit szeretnek, hogy legyen, de azert meg igy is szerencsesnek mondhatom magam, hisz nappal sose panaszkodik a lany. Meglatjuk majd a kovetkezo meresen, hogy egy kicsit jobban gyarapszik-e igy potlassa.

A lanyok nagyon lefoglalnak, sok mar a kulonora delutanonkent, Zsofi tornazik es uszik, Rebeka uszik, tancol, logopedushoz jar es iden a zenet is elkezdtuk vele. Tudom, kicsit sok, de szeretnem, ha o valasztana abbol kesobb, amit ele tarunk. Legalabb tudja, hogy milyen lehetosegei vannak, aztan majd o eldonti, hogy mihez van kedve. Remelem, a logopedus sem tart majd orokke, mert egyszer csak felno a helyzethez, es mar nem lesz ra szuksege. Addig is meg ugy fogom fel, ingyen nyelvorat kap a csaj. Es azert ez nem egy utolso dolog :lol:

Nem tudok betelni a mosolyaval :)
Kép

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Réka
Levivel nem voltam rosszul... :roll:

A foglalkozásom? Így nem olyan feltünő :lol:

Filctoll
Már ezt is kipróbálta... de szerencsére még csak papíron :roll:

Gem :P Jó ezt az október 20. :lol:
Kiírva....
Nem tudok pontos dátumot, de a doki sem...
Kb. június eleje az UH szerint... mert nekem majdnem minden második hónapban kimaradt a peteérés, 35-40 napos ciklusok...ha voltak, stb...
Akkor is aug. elején volt meg utoljára és mégis szept. közepén fogant a tesó. :roll:

Szépek a csajok!

Szegény Zsófi... csúnya sebek...
Milyen nagylány a képeken..... :shock:
Lesz szülinapi buli?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Gem
Jajjj, Zsófi szertelensége kísértetiesen hasonlít Sebire! :)
Nálunk még mindig nem nőtt be a feje lágya, 1 hónapja sikerült annyira eszetlenkednie, hogy legurult a lépcsőn (4 éve itt lakunk, még sosem csinált ilyet). Szóval nem tudlak sok jóval kecsegtetni... :? :D

Kép
Kép
Kép
cas
 
 



Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Gem
Édes!
Ilyet én is szoktam csinálni Levivel... :P

Nagyon jó képek vanak fent...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Gemini: Nagyon jó a videó! :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Hello Lanyok!

Nem tuntem el, csak kcsit olyan kedvetlen voltam.
Miutan hazajottunk, szuper ido volt, alig voltunk a lakasban. Most meg majd 2 hete, ki se tudjuk dugni az orrunkat.
Nagyban keszulodom mar az unnepekre. Keszitettem par sk kepeslapot, a fejemben kesz van az adventi kalendarium a Csajnak. Apa ajandekai megveve. :)
Koszonom a gratulaciokat az eskuvohoz. Teljes titokban ment az egesz, csak Apukam tudta rajtunk kivul.

Akkor en is megragadom az alkalmat es szivbol gratulalok Kia! Vigyazz nagyon Magadra! Es tovabbra is mennek a drukkok lakas-ugyben.

Gem, KisMok
Gyonyoruek a Lanyok! Irigy vagyok nagyon. :)

Gem az a video, egy kis tunemeny Lola-baba :)

Nyafi,
szoritok hogy minel hamarabb megoldodjon a kaki-gond. Napsi meg mindig pelusba nyomja. Es hiszterias rohamot kap, ha csak megemlitem a WC-t vagy a bilit. A pisi az gond nelkul, van hogy ejjel is kimegyunk a furdoszobaba.

Szilvia,
Rad is irigy vagyok, a 3 fantasztikus kispasi miatt.
Olyan jo volt olvasni, hogy Matyi mar 5 kg...

Cas,
en pont ma emlitettem Napsinak az ovodat, erre elkezdett sirni. Mi var meg ram is?!
Szita az agyam: raktal mar fol kepet Csillarol rovid hajjal? Kivancsi lennek ra...

Edith
azert neha irj ket sort... ahogy most is ;)

Rekus,
reszvetem a Parodnak!

Remelem nem hagytam ki senkit, ha igen, akkor bocsi.

Szoval volt az eskuvo, itthon voltunk babazsuron. Levagattam a hajamat. Vannak valtozasok. Babaprojekt decemberben indul ujra.

Es akkor par kep, ha nem baj!

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
tittina1982
 
 


Tittikém, kis titkolózós menyasszony!!Ill. már asszony. Miért nem mesélted el nekünk. Ejnye :D :D :D Nagyon grat. sok boldogságot nektek! Miért kezdett el sírni az ovi végett? Hogy nem mehet még?
Kia! Hogy álltok, találtatok már valamit?
Gem nekem nem nyitja meg sajna. Nem tom miért.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Titti! :P
A babához DRUKK!!

Nagyon jól áll a rövid haj...

Napsi nagyon szép lányka!

A rosszullétek (szinte teljesen) elmúltak, kivéve a gyomorsavat...
Nem bírok annyit enni, mint előtte. A mérleg is majdnem 2 kilóval kevesebbet mutat...

Lakás
Nézegettünk, ma is megyünk egy ingatlanossal...
Felkerestük a szabolcsing. egyik munkatársát, mert ott jó árakon hirdetnek házakat...

(de most van egy esélyes házikó itt Anyóséktól 2 utcányira)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia nálunk nagyon pozitív, hogy anyósomék itt laknak a közelben. Borzasztó jól tud jönni, ha mennétek valahova. De akkor is, ha beteg a gyerek és muszály dolgozni menni. Cserébe, ha megöregednek, nem kell neked másik faluba utazni, ha segíteni szeretnél.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

GYors leszek, de ezt nem hagyhatom ki:
Kia,
de jó, de jó! Nagyon örülök! Vigyázz magatokra!

Titti
nahát, neked meg nagy gratula az esküvőhöz! Napsi meg olyan szép kislány!!!

Gem
Zsófinak valóban a szeme sem áll jól!:) Lola meg annyira hasonlít rá, nem? Fú, nálunk is megy a kelés éjjelente ezerrel. Jönnek a fogai Lenkének, de nem bír kihasadni és persze biztosan nagyon birizgálja...

Lenke már 6,5 hónapos. 1 hét alatt megtanult felülni és felállni, de végre már előre is mászik, két hónap hátrafelé mászás után. EGyébként továbbra is egy nagyon mosolygós, kis alkalmazkodó baba. Nappal alig alszik, mert nem ér rá, és nem is eszik még semmit tejen kívül, hiába kínálgatom.
A lányok nagyon bírják a husi pofiját, amin van is mit nyomorgatni, mert 8,5 kilós gombóc.:)

Szilvia
nagyon örülök, hogy ti is ilyen jól vagytok! Matyika már 5 kilós!!! Sztem ez maga a válasz arra, hogy van számára éppen elég tejcsi! Meglátod, milyen gyorsan összenőnek majd Marcival, aztán már el sem hiszed, hogy a kezdet mennyi izgalommal járt....

Kép

Lencsiről is szerettem volna rakni, de vmiért nem engedi a rendszer...

Nyafi
remélem, hamar kinövitek ez a kakimizériát! A rendszeres bilire ültetés tényleg hozhat sikert - már nem is emlékszem, te írtad-e, de Ranschburg J. is ezt ajánlja. Nálunk is ez jött be.

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jártam felétek,se a babaneten.
Már napok óta beakarok nézni hozzátok de soha nincs időm.
Remélem mindenki jól van:)
KIA:Nagyon megörültem neked,hogy babát vársz.

Szilvia:Örülök,hogy jól vagytok.Hogy megy az idő,pici babád már mekkora.:)

Puszillak titeket

Jó éjt

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Nyafi
Remélem, hogy jó lesz....

Tegnap is nézegettünk házikókat... azok közül egyik sem jött be....
Remélem a néni itt 2 utcányira enged még az árból és néhány hét vagy hónap múlva költözhetünk....

Kismok
Köszi!
Gratula a felálláshoz! 8 és fél kg... szép nagy bébi.
Nagyon csinik a lányok! :wink:

Szia Szilvi!
Köszi! :P
Ti hogy vagytok?
Lassan 3 éves a nagyfiad ...
Majd hozz 1-2 képet... ha ráérsz...
Bár az iwiw-en néha látok új képet :D

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Titti,
nahat, jol megleptel! Nagyon orulok nektek, ezek szerint csak helyrerazodott a lelketek! Nagyon drukkolok a decemberben ujrakezdodo projectnek! Szepek vagytok!

Kia
tobabbra is nagyon veled vagyok, hogy minden a legnagyobb rendben menjen! Remelem, most mar vegre a lakasugy is hamarosan megoldodik!

Kismok
Szep kis meretek! Lola Lencsihez kepest pirinyo baba, mi meg csak 6500 korul jarhatunk, szoval remelem, felevesen duplazunk, de meg ez sem biztos.

Lola mar kap egy kis potlast, igy en is tudok egy picit aludni ejszakankent. Nalunk mar tiszta tel van, 5-kor sotet, kulonben esik es fuj es undorito kint az ido. Pfujj. De mar azt sem mondhatom, hogy a tavaszt varom, mert inkabb vagyok rossz idoben a csaladommal itthon, mint szep idoben a munkahelyemen :( elvileg aprilisban mar dolgozom, szoval mar tul vagyok a felidon. :?

Teszek fel nehany kepet, hogy lassatok, hogy cseperednek a lanyok. Hihetetlen, hogy Zsofi mar 3 eves (tegnap toltotte delutan haromnegyed negykor :lol: ) :roll:

Szilvi72, Cas, Edith es tobbiek merre jartok????

Furdes
Kép

Varakozva
Kép

Lolaval is kendozunk
Kép

Csajok
Kép

Bohoc Zsofi
Kép

Apa es "nagylanya"
Kép

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Gem,
Nagyon Boldog Szulinapot Zsofinak! Gyonyoruek a Lanykak!
Lesz valami unnepseg? Kerunk fotokat meeeg :)

Kép
tittina1982
 
 


Gem nagyon szépek a lányok! Zsófinak boldog szülinapot utólag is!Titti ti hogy vagytok?

Kép
nyafi
 
 


Kép [/img]

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


lányok akarok naptárat készíteni, tudtok nekem segíteni, hogy hol tölthetek le hozzá programot? A mi képeink lennének rajta.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi
Lehet többféle helyen is. Ha 52 laposat akarsz, az bizony 5-6 eFt volt tavaly karácsonytájt (mi csináltattunk párat végül és szépek is lettek, de horribilis összeg).
Ha csak 12 laposat, olyat csinál a Media Markt is meg asszem a Dm is. Nézd meg a honlapjukat.

Gem
Szuperjók a képek!!! :)

Nálunk semmi jó hír, az utóbbi 2 hétben felváltva vagyunk betegek mindannyian (pedig Hajdúszoboszlón is voltunk, azt épp a párom feküdte végig lázasan). :(

Kismok
Az a hajzat!!! nem semmi a két csajszi! :)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas köszönöm a tippet, meg is fogom nézni, de arra gondoltam, hogy hátha le lehet tölteni valami programot...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok,szia Gem!

Köszönöm kedves szavaidat,amit a jún.-i topikba írtál.Persze,hogy emlékeztem Rátok,hiszen anno én is itt kezdtem,de hamar el kellett búcsúznom.Néha be szoktam tekingetni Hozzátok(jó,hogy nem lettetek zártak)nosztalgiából,kivel mi a helyzet,gyerekek hogy nőnek.Láttam Többeteknek van már második babája,Neked Gem már a harmadik is megszületett.
Lehelre több mint 1 évet vártunk az Első után,spontán jött össze,pedig az inszemre készültünk,a kistesót 3 hónap alatt hoztuk össze.Hiszem,hogy a dolgoknak így kellett történniük.
Neked és Többieknek boldog babázást,gyereknevelést kívánok,akik pedig várják,azoknak boldog babavárást.
Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Szemi
azert neha majd meg nezz be hozzank, es meseld el, hogy vagy! Drukkolunk, hogy minden rendben menjen a babocaval!
gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Gem
Nagyon szépek vagytok!
Boldog Szülinapot utólag!!

Cas
Jobbulást nektek!
..s milyen volt Hszoboszló?

Szia Szemi!
Gratulálok a tesóhoz!

A néni engedett még egy fél M-t a kiszemelt ház árából... így pénteken adjuk a foglalót és dec. 15-én átadja a kulcsokat is.

Ma délután megyünk Apával a nődokihoz...

Voltunk otthon, egy hosszú hétvégére Levivel és a tesóval :P
Szegénykém sírt, nem akart visszajönni Nyh-ra.
Ma reggel is volt egy kis pityergés a bölcsiben, pedig az utóbbi időben nem szokott lenni...

A sógornőm dec. végén költözik haza a lányával (válnak)... ide... kicsit sokan leszünk... szeretnék én is minél hamarabb költözni...

Pénteken voltam a védőnőhöz... kicsit meglepődtem, itt Nyh-n minden másképp van...
Bp-en egyszerűbb volt a terhesség... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


kia anyudéknál voltatok otthon? Mi van másképp Nyházán?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

A nődoki
Kettesben mentünk Apával...
A tesó csak ficánkolt és ficánkolt...
Megvan mindene, a nyaki redő oké, CRL 55 mm.

Már baba alakja van :P
Kép

A doki azt mondta, hogy 9 kg-ot hízhatok csak :lol:
Levivel 11-et híztam csak, de 4 kg-mal több voltam a kezdetekkor, mint most :roll: Ez a doki... :roll:

Nyafi
Igen, Anyuéknál... :P
Nyh-n több vérvétel, vizsgálat van, alaposabbak... :roll:
Tegnap voltam a dokihoz Uh is volt, de a 12 hetest a kórházban csinálják.... a jövő héten...
Bp-en a nődokim csinálta...
De nem baj ez... így többször látom UH-on :P

Holnap vérvétel és nyaki uh... a pajzsmirigyemet nézik... :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Nagyon szééép!
Gratulálok!!!!
Tesóhoz elsősorban, de a háznak legalább annyira örülök!!!
Sok boldogságot Nektek!!!!

..igyekszem még jönni, most csak ennyi voltam...

Puszi Mindenkinek!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Bocs', hogy most csak ezért jöttem, de valahogy elfelejtettem itt is "reklámozni" a dolgot: http://karacsony.kifoztuk.hu/
Nézzetek be, olvassátok el, miről van szó, és ha van néhány plusz forintotok, akkor adományozzatok is! Nagyon megéri azért a karácsonyi különszámért, amit egész nyár folyamán hoztunk össze! Ez a borítója, az oldalon bele is lehet lapozni:

Kép

Puszillak benneteket! :) (Hétvégén - vagy jövő hét elején - igyekszem jönni írni is, de még van leadni való anyagom addig...)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Ejnye lányok tessék többet írni!!!
Kia akkor holnap a te nyakad nézik uh-on?

Kép
nyafi
 
 


Köszönöm!

Nyafi, igen az enyémet nézték volna...
Csak a vérvétel volt meg, az UH már időpontos (én mág júniusban kaptam beutalót, akkor nem volt az) így majd csak dec. 13-án lesz :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kia,
annyira orulok Neked, es olyan irigy vagyok... :oops:
Edes az UH foto :)
Termeszetesen a haz miatt is gratulalok :)

Nyafi,
hogy haladtok a kaki-problemaval?
Tudom, hogy mas a gond, mint nalunk volt, de azert hatha ad valami tippet a mi tortenetunk.
Napsi csak pelusba volt hajlando kakilni. Apa egyik este beszelt vele, es odaig jutott a dolog, hogy megigerte a Kisasszony, hogy masnap megprobal a WC-be kakilni. Mondanom se kell sztem, hogy nem akart, de a sarkamra alltam. Mondtam, hogy nem adom ra a pelust, meg hogy ha ra is adom, akkor nem veszem le rola :shock:
Aztan megbeszeltuk, hogy megprobalja, s ha nem megy, akkor felvesszuk a pelust. Viszont ha sikerul, ragaszthat egy matricat. A4-es lapra nyomtattam egy naptart, es amelyik nap van prodoktum a klotyiba, valaszthat egy matricat, es felragasztjuk az adott naphoz. Ja, ez a naptar ki van rakva a furdobe.
Amikor nem akart kakilni, visszatartotta, akkor azt javasoltak, hogy adjam Neki a levolac-ot, mert az fellazitja annyira, hogy nem kell erolkodnie, es nem is nagyon tudja visszatartani.
Valami kis osztonzo dolgot sztem megprobalhatsz, vesziteni nem fogsz vele.
Ja, amig tronol (kb 10-15 perc) valogatja a matricakat :P
Mar egy hete Wc-be nyomjuk, es mindig mondja, hogy Apa orulni fog.

Bocsi, most csak ennyi voltam, orvoshoz megyunk.
Este megirom a diagnozist.

Kép
tittina1982
 
 


Kia!
Nagyon edes ez a kisember!!!! Annyira orulok nektek, es en is - igen - irigykedem! Ember nem engedi a negyediket, pedig tolem johetne batran! :roll:

Titti
Nagyon edes Napsugar a matricavalogatassal! Es te is jo fej vagy, hogy ilyeneket kitalalsz!
Diagnozis???

Edith
gyere egy kicsit bovebben!

Puszi
gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: