Új privát üzeneted érkezett!

Mit szóltok Szilvi kisfiához!!!?
Mennyi sok haja van, nem? Nagyon édi!!!
Lányok tessen írni!
Velünk most nem történt semmi, mert én beteg voltam, ételtől, holnap megyek vissza orvoshoz, antibio kúrán voltam.
Gigi remekül van, hétvégén volt gyerekzsúron. Kiváncsi vagyok, hogy fogja venni, hogy holnapután eltünnek a többiek, csak 3-an maradnak a csoportból és jönnek a picik...Remélem fejlődik az empátiája a kisebbek iránt.
Teszek róla is képet! Kép
Gem nagyon szép a 3 grácia.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nagyon édes Matyi baba!!!!!! :D
Tényleg rengeteg haja van.

Nyafi: Remélem most már jobban leszel. Gigi is nagyon szép kislány!!! A kis szőkeség.

Holnap mi is kezdjük a régi bölcsit. Már alig várom. Remélem ott nem fog sírni. Holnaptól 3 nap szabi!!!!!!!!!
Nagyon rám fér a pihenés.
Csütörtökön apával randis napunk lesz. :D Estére megyünk a nődokihoz. Átbeszéljük az új eredményeimet és ha minden jól megy, akkor indulhat a babaprojekt!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok en is.

Eloszor is Szilviahoz szolnek. Szivbol gratulalok Matyi babahoz! Nagyon kis edes. Nekem hasonlit Marcira :)
Hogy vagytok 4-esben otthon?

Nyafi,
jobbulast Neked! Mit ettel, Te szegeny? :shock:
Edes Gigi a gondor furtjeivel.
Mi is voltunk gyerekzsuron nemreg. :)

Rekus,
szoritok, hogy minden rendben a nodokinal, es hajra kisteso!
Irigyellek a randis napok miatt. :wink:
Ricsirol nem kaphatnank kepet?

Gem,
ezek a Lanyok :shock: GYONYORUSEGESEK! Igazan buszke lehetsz Rajuk! Irhatnal is par sort... :wink:

Cas,
milyen ujra dolgozni? Remelem elvezed. Es Csilla meg az ovi? Gondolom a gipsz mar lekerult... Es a Nagyfiu?

Kia,
merre jarsz? Tudom, sokat dolgozol... Levi bolcsizik? Egeszseged hogy szolgal? Mikor mesz legkozelebb orvoshoz? Es a lakas-ugy?

Rolunk
Apacska (vegre) ujra dolgozik. Szombatonkent en is, 4 orat egy hajon, oktober vegeig.
Sikerult eladnunk az autonkat, es venni helyette egy masikat.
Belevagtunk a kisteso-projektbe. Ha kezemben a + teszt, azonnal beszamolok. Addig is keretik csendben szoritani ertunk :D
Szeptember 16-tol oktober 8-ig Mo-on leszunk.
Napsi egy tunder. Igaz a pelus meg mindig kell alvashoz, ejjel es delutan is. Es a kaki is ugyanugy a pelusba megy a delutani szieszta utan. Ez van. Addig nincs is esely, hogy elhagyjuk, amig cumisuveggel alszik el. Pedig vacsoraztatom is rendesen, megis benyakal neha fel liter tejet is... Nincs valakinek valami jo otlete, hogy errol hogy szoktassuk le???
Voltunk mi is babazsuron. Voltak Ir gyerekek is, de Napsi ugyanugy jatszott veluk is - nem nagyon zavarta, hogy nem erti mit mondanak... Baratsagos volt nagyon. :)

Teszek en is egy kepet.

Kép

Kép
tittina1982
 
 

 
 

Titti te nem adod oviba a jányod? Olyan jó lenne neki, ha gyorsan megtanulná a nyelvet...Jó hogy rendeződtek a dolgaitok, a drukkok mennek...Nagyon szép a lányod.
Rékus mi volt a böliben és a nődokinál?
Mi is jól vagyunk, lányom picit féltékeny a kicsikre...akik tegnap kezdték a beszoktatást...

Kép
nyafi
 
 


Két hét múlva megyünk haza Mo-ra, utána keresek játszócsoportok(ka)t. Az ovi itt elég drága, sajna most nem engedhetjük meg magunknak. 3 éves kor fölött 1 évig ingyenes, akkor fog majd menni. Most ez van sajna...

Kép
tittina1982
 
 


Sziasztok!

Kicsit lemaradtam mindenről... :roll:

Szilvi
GRATULÁLOK Matyihoz!! Láttam az iwiw-en a képeket... és ma épp azt is, ahogy a nagytesó fogja :P

A csajok is nagyon szépek!
Napsi szobája is jól néz ki :wink:

Réka és Titti
DRUKK a tesóhoz!

Nyafi
Köszi utólag is a Boldogat :lol:

Boldog Névnapot Rebekának és Mindenkinek akinek mostanában volt....
Remélem ezentúl gyakrabban fogok jönni.

..és Gratula Minden kis szobatisztának!
Mi még nem vagyunk azok...
Levi nem akarja... én már nem is síettetem...

Manó nem volt most majdnem egy hónapig bölcsibe, Anyós itthon volt 3 hét szabin, itt nyaralt az uncsitesó... jól elvoltak...
Most 1 hét bölcsi után Levnek gégegyulladása volt... :? Már lassan kilábal belőle. Csak nagyon köhögött, folyt az orra.... így a héten nincs bölcsi...
A csoportból már csak 2-en maradtak, a többiek oviba mentek... kiváncsi vagyok Levire hétfőn... jönnek a kicsik itt is :lol:

Titti
Nem voltam még nődokihoz, majd ősszel... nincs kedvem menni... főleg úgy, hogy Apa nem akar tesót, pedig mostanában még peteérésem is van.... majd lesz valami....
Megpróbálom olyakor elcsábítani, amikor épp... :roll: :oops: :P

A lakás... még semmi változás...
Holnap megyünk egy csere - házat megnézni.. de van egy lakás is, amit cserélnének...
Most már tényleg jó lenne, mert a sógornőm beadta a válópert, néhány hónap és költözik.. lehet, hogy ide :roll:

Zajlik az élet....

Én csak dolgozok, mindig.... már rengeteg képen szerepeltem... újságban, neten.... :roll:
Nem rossz a munka, csak néha túlórázunk és van úgy hogy másfél napig nem látom Manót.

Maradt üdülési csekkem és így 13-án megyünk még egy "nyaralásra" .. Hajdúszoboszlóra. :D

Orosháza
Kép
V.namény - Atlantika
Kép
Levi
Kép
és a meló...
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Ricsi nagyon ügyes volt a bölcsiben! Megismerte a helyet. Nem sírt, ment befele egyből játszani. Nagyon büszke vagyok rá!!!!!!
És az első nap pisilt is ott a kis wc-be. :D
A dokinál semmi extra. Elkezdem szedni a magzatvédő vitamint és melátjuk mikor jön a tesó!
Tegnap este apa kérdezte a Ricsitől, hogy hugit vagy öcsit szeretne. És a gyerek hugit akar. Úgyhogy fel van adva a lecke! :D
Apa is nagyon hugikát szeretne. Remélem nem lesz csalódott, ha mégis öcsike lesz.

Tegnap egész nap randis napunk volt.
Ebédeltünk, sétáltunk. Persze közben beiktattunk egy-két dolog elintézését amit már régen el akatunk intézni. Szőnyeget vettünk, konyhabútort néztünk.
Ettől függetlenül nagyon jó volt a nap!
Nállunk nagyon hűvös van. Mindenhol valami vastagabb nadrágot keresek a gyerekre, de sehol nem találok a boltokban. Már csak ez hiányzik a ruhatárból.

Titti és Kia: Nagyon szépek a gyerkőcök!!!!
Majd megpróbálok én is rakni képet.

Kia szorítok, hogy összejöjjön a lakás csere!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Sziasztok!
Hello Kia rég jelentkeztél. Nem semmi melód van. És a férjed miért nem akar most ketteskét?
Rékus, köszi hogy válaszoltál. Te nem is fogsz visszamenni dolgozni? Bababörze nincs a környéketeken? Ott nagyon jó kis ruckók szoktak lenni. Itt a babanet címoldalán is van börzefigyelő. Bár nincs fenn az összes...meg kell nézni a műv. házak honlapján is. Mondanám, hogy gyere fel a nagybörzére Pestre, de csak egy gatyáért felesleges.
Titti és egyébként hogy vagytok? Ki mivel foglalja le a gyerekét? Mi amennyi időt tudunk még kinn töltünk egyenlőre, utána meg hazamegyünk, megnézi a hamupipőkét dvd-n, pici játszás a szobájában együtt, ha nem voltunk kinn, mert csak akkor marad rá idő, fürdés, és esti mese...Van aki tartalmasabban meg tudja oldani?
Cas ti hogy vagytok? Nagyon eltüntetek!

Kép
nyafi
 
 


Réka
Köszi, és irigy-irigy....
Szerintem ráveszem Apát, hogy mi is csináljunk ilyen napot vagy... éjszakát :oops: :lol:

Hajrá Hugi!

Nyafi
Sajnos sokszor nem tudok Levivel lenni, így néha Apa fürdeti, altatja... de Levi nem könnyű eset...
Sok neki... biztos attól fél, hogy mi lesz, ha a tesó is... de akkor már talán lenne 8 órás meló... :roll: ...vagy....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Nyafi: Szokott lenni bababörze Szegeden, de csak drágább boltok vesznek rajta részt. Egy két anyuka van aki a gyerkőce használt ruciját értékesíti. Én ott nem igazán szoktam találni a Ricsinek rucit, mert főleg kislány ruhák vannak.
Én tavaly október óta dolgozom a régi munkahelyemen. Ricsit emiatt adtuk be a bölcsibe.

Mi is sokat kint vagyunk. Ricsi főként hintázni szeret és biciklizni. Bent kirakózunk, rajzolunk, gyurmázunk. Van több fa fejlesztő kirakója és minden alkalommal valami mást találok ki hozzá. (pl: az állatok hangját utánozzuk vagy a színüket mondogatjuk el stb...)
Sajna meló után nem sok idő marad a játékra.

Kia: Köszi a drukkot.

Ricsi nagyon édes. pénteken vettem az apjának labellot és azóta neki is kenni kell a száját vele. Ráadásul ha megyünk valahova, akkor kell egy pisszentést fújni a ruhájára az apja dezodorából.
Már olyan nagy fiú! :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Ma reggeli eredmeny:

Kép

Kesobb jovok meg, csak meg akartam osztani Veletek :)
Amugy meg csak halkan orulunk, mert hat eleg korai...

Kép
tittina1982
 
 


Titti mennek a drukkok!!!!!!! :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Titti+++++++++
Rékus köszi a hasznos infókat. Ti pockaitok már tudnak valamit rajzolni? Gigi körtét, almát, halat...de főleg mi vesszük észre, mikor magyarázza.
Gigus felfázott, valakinek van hasznos tippje?

Kép
nyafi
 
 


Nyafi: Ricsi még csak firkál. Aztán meséli, hogy szerinte mi az, de még egyáltalán nem kivehető. Viszont a színezésénél már próbál a vonalon belül maradni. Több kevesebb sikerrel. :D

Sajnálom a felfázást!!!!!!!!!
Én is sokszor fel vagyok fázva. Kamilla tea. Inni és én még ülőfürdőt is szoktam belőle csinálni.
Drukkolok, hogy hamar elmúljon!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Hali!

Titti!
++++++++++++++++++++ ez nem korai...azt jelenti, hogy már több mint 5 hetes terhes vagy!!!....soxor csináltam már, ismerem a teszteket :wink: Napsi tündérszép!
Anyu és Kiki is itt vannak velünk kezdettől, így már 6-an vagyunk!

Gem!
Lányok meseszépek!!! Hogy vagytok?? Sokat gondolok Rátok!!

Nyafi!
Gigi is szépséges nagyon! Ő nem barna volt régebben???Én sem szeretném, ha sírna a gyerekem, mert a másik elvenné a játékát, de azt sem hagynám, hogy ő vegye el másét... jó, hogy minden eredménye negatív lett!
Köszi, hogy raktál képet!

Rékus!
Drukk nektek is a Kistesóhoz!

Kia!
Nem jó, hogy ilyen sokat kell dolgoznod, s kétle, hogy ez a hosszú együttélés anyósékkal a párkapcsolatotoknak is sokat kedvezne:roll: :roll:drukk a lakáshoz!!!

Egy kézzel pötyögök....Matyi már 2720 gramm, holnap lesz 5 hetes....kezd nézelődni, emelgeti a fejét...remélem, hogy a továbbiakban is minden rendben lesz vele!
Marci kisebb kirohanásoktól eltekintve egész jól tűri, hogy már nem csak körülötte forog a világ, bár nagyon odafigyele/lünk, hogy minél többet lehessünk (csak)vele.. Matyi nagyon sokat alszik még így egyenlőre vele ilyen szempontból nincs "gond"..

Edit, Gem!
Nem felejtettem el képet küldeni, csak így is nagy volt...s párom talán most a hétvégén kicsinyítette őket....mindjárt megnézem...........

...most megyek, de jövök, ha tudok...olvasni már van időm (fejés közben biztosan :oops: ), csak írni nahezebb, így egy kézzel....s nagyon fáradt is vagyok, az alvás mostanság nem tartozik a fő tevékenységeim közé....napi 4-5 óra részletekben :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Titti :D :wink:
Gratula!!!!! ( vagy DRUKK????)

Nyafi
Még Levi is csak firkál... de elmagyarázza, hogy mit "rajzolt" :P

Giginek JOBBULÁST!!

Szilvi
Így van :(
Kitartás Neked! Remélem egyre többet tudsz majd pihenni...

Levi új "tudománya"...a bicajon, amin az uncsitesója 6 évesen tanult meg menni.. ő már pótkerékkel nagyon teker :lol:
(a ruhája kicsit lányos, de itthon jó.... :oops: az uncsitesóé volt)

Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Köszi Rékus a tippet. Vettem tőzegáfonyakapszulát, azt kapott már tegnap egyet, ma meg meló elött elvittem a vizeletét a laborba, remélem most nem vesztik el, biztos ami biztos...
Kia nagyon ügyi a fiad, Gigi is tök ügyesen tud ilyenen bicajozni, de csak a szomszédén, mert az be van járatva, az övé meg olyan új, hogy még nem tudja tekerni. Nagyon nehéz neki...
Szilvi de jó, hogy írtál. Akkor már nagyon nagyfiú a legkisebb királyfi is...Meggymag zsákotok van? Az nagyon jó pocifájásra. Itthon kb 800 ft. Dm ben árulják.
Gigi mindig szőke volt, mikor megszületett egy hónapig volt egy enyhe vörös beütés egy hónapig. Sztem azért emlékszel barnára, mert kevés volt a haja.

Kép
nyafi
 
 


Titti
De jó!!!!!!!! :D
Pont ma néztem el a kölköket, hogy mennyire cukik, ahogy együtt játszanak, nagyon jó ez a kis korkülönbség, teljesen összenőttek. megérte az elmúlt pár rumlisabb év! :D

Szilvi
Jó olvasni rólatok! Megkukucskáltam a képeket a wiwen! :D
Gyere amikor csak tudsz és mesélj!!!

Vagyok én is, de csak olvasó üzemmódban. nagyon rumlis ez az évkezdés, ezerfelé rohanok, próbálom utolérni magam minden téren. de nagyon élvezem a pörgést! :D A tanítás szuper, Sebi ovizik, Csilla még nagymamázik, ő 27én kezdi a bölcsit.
Puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Nyafi
A tőzegáfonya nekem is bevált!
De ha belázasodik irány a doki, akkor nem ússzátok meg az antibiót. Drukkolok, hogy ne kelljen!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas elvittem a vizeletét még tegnapelött, tegnap hívtam, azt mondta, hogy teljesen tiszta semmi nincs a pisiben...És most már nem is büdi.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi
Tök jó! :D Amúgy hogyan tudtad neki beadni? Egyben lenyelte? vagy kiszórtad a port belőle?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Lányok Szisz a kórházban, stabil 3-4 percesekkel. Lehet császár lesz nekik, mert eddig faros a pici. Mennek a drukkok!
Cas. Kiszórtam a port, beletettem a kanálba, feloldottam vízben, beletettem nurofenbe...De megitta. Aztán rá két dl. őszilevet. Elég kesernyés.

Kép
nyafi
 
 


Szisznek mennek a drukkok! ++++++++++++++++++++++++++

Kép
tittina1982
 
 


Szisznek nagy-nagy drukk!!!

Nyafi
Aha! Megjegyzem, jól jöhet még Csillánál.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Jöttem a nagy hírrel:
A szeptemberi topikból, Szisz üzenete:

Megvan Alíz Dorka !!
3180 g 55 cm
7 óra 52


Itt is gratulálok Newktek Szisz!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Titti!
Mikor mész dokihoz?? Magyarországon vagy Írországban??

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szisz GRATULÁLOK!!!!!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Szisz erőt egészséget, kitartást, kevés sírást, sok alvást, nevetést!

Kép
nyafi
 
 


Sok boldogságot és erőt, egészséget kívánok Nektek, Szisz!

Kép
tittina1982
 
 


Lányok, baj van! Vérzek. Szorítsatok értünk lécci!
Amint tudok, jelentkezem.
Vigyázzatok Magatokra!

Kép
tittina1982
 
 


Titti: Szorítok nektek nagyon!!!!!!!!
Remélem nem lesz semmi baj!

Ricsi itthon van a héten. Tüsszös mandula gyulladása van.
Ráadásul én is gödhös vagyok. Csütörtökig itthon leszek táppénzen. Utána apa lesz a pesztra.
Pénteken már meló lesz. Addig meg itthonról dolgozom.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Titti
Mennek a drukkok!!!

Szilvik
Meséljetek ti is, mi van veletek!!!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


jaj titti! Szorítunk persze...hogy vagy ma, voltál nődokinál?


Rékus adj a fiadnak propoliszt. Mézkivonat. Persze másnak is ajánlom. Én 500 ft-ért vettem egy üveggel, piacon lehet kapni, ahol mézet árulnak. Egész télre kitart, bakteriális fertőzésre, megfázásra, torokgyuszira, immunerősítőnek jó. Pénteken megfázott a lányom, kapott kétszer, vas, már nem kellett megtörölnöm a nóziját. Nagyon jó, mindenkinek ajánlom.

Kép
nyafi
 
 


Koszonom, hogy szoritottatok ertunk, de sajnos nem maradt velunk. :cry:

Most varom a vervizsgalat eredmenyet, remelem nincs semmi gond.

Bocs, de most nem tudok tobbet irni...

Kép
tittina1982
 
 


Titti!
Sajnálom nagyon, de nézz meg engem(és még sok más Anyukát)....tavaly októberben műtötek (eü-i kaparás üres petezsák után), s már január végén pozitívat teszteltem! Tudom,hogy ez most csekély vigasz, de ott van Nektek Napsi, s most jókor jön a magyarországi út is! Próbálj kikapcsolódni, s gondolj arra, hogy semmi sincs véletlenül!

Mi jól vagyunk, Matyi már tokásodik, kis Daginak hívom :lol: Már csak szopik két napja, s még próbálok fejni is mellette, már a mélyhűtő tele van, ez megnyugtat...éjszakák elég fárasztóak, de már így szopival azt kell, hogy mondjam, hogy könnyebb volt, mint a fejés, melegítés történet...

Mindjárt keresek képeket, s az iwiw-en is van egy pár!

Cas!
HOgy bírod a munkás/gyerekes hétköznapokat?? Biztos, hogy fura ennyi kihagyott év után!? Én most elképzelni sem tudom,hogy oldanám meg, hogy napi 8 órában dolgozzak :shock:

Ricsikének jobbulást!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Most gyorsan ennyi, de lesz még :-)
A Legkisebb:
Kép
Kép
A Kicsik:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Titti
:cry: :cry: :cry:

Szilvi
Nagyon köszi a képeket, jó egy ilyen kis tökmagot nézegetni! :D (Marci amennyire apja, Matyi annyira tiszta te!) Épp a múlt héten voltam babázni egy 2 hónapossal, nagggyon cuki volt ahogy röhögött meg kapálózott amikor bohóckodtam neki , de az is nagyon cuki volt, hogy amikor elkezdett nyígni meg megéhezett, akkor visszaadhattam az anyjának. :wink: :lol: :lol: :lol:
Ti nagyon ügyesek vagytok a szopival, csak így tovább!!! :D
Kristóf mit szól az újabb kistesóhoz? (A két kicsi együtt nagyon édes!)
Nálunk isssszonyú rohanás minden egyes nap, egyelőre még bírom, de társadalmi életet élni sem erőm sem energiám, és azért hiányzik. Meg persze a gyerekek is, mert napközben alig látom őket.
Az új munkát viszont nagyon élvezem, végre szellemi kihívás, nehéz bánni a kamaszokkal, de amennyi energiát kivesznek belőlem, ugyanannyit fel is szabadítanak, és ez nagyon jó érzés. :)
6 év után óriási a váltás, de egyelőre nagy még az újdonság varázsa, remélem a kezdeti lelkesedésem még sokáig kitart. (Ha meg már nem a párom úgyis rágja már a fülem egy kistesóért, csak egy szavamba kerül majd... :lol:)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Titti nagyon sajnálom!!!!! :(

Nyafi kösz a tanácsot. Megpróbálunk venni valahol.
Hogyan adagolod? (Ez nekem teljesen új. :oops: )

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Jaj Tittikém úgy sajnálom! :cry:

Rékus én fél kiskanál cukorra pár cseppet teszek. Orvosi üvegcsében van. Hol laksz? Én ezt itt vettem a Kerepesi úton a Keletiben, csak előre meg kell rendelni. Tejárus bácsi árul mézet is, ott vettem.

Szilvikém nagyon édi a két fiad. Akartam már kérdezni, Marci hogy viseli a kicsit? Semmi féltékenység, hiszti, éjszakai ébredés?

Cas ügyi vagy a melóval, megírnád, hogy hogy tudod a napod megszervezni mikor van lehetőséged házimunkára?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Látom megtudtátok a hírt. :D :D Az eredeti sms-em nem ilyen tőmondatos volt, aki ott feltette picit rövidített, de persze ez a lényeg :D :D :D

37. héten fordult farosba ez a leányzó, aztán haránt is volt, de fejecske nem került alulra többé. Múlt pénteken hajnal negyed5-től voltak rögtön 3-4 perces fájásaim, mire fél7-re a kórházba értünk bő 4 ujjnyira nyitva voltam ezért sürgősen mentünk a műtőbe, mert a popsi is magasan volt elérhető és a lába is belógott a babának, ami veszélyes helyzet.
Műtét közben nagyon féltem, nem volt egy jó élmény, de amikor megláttam a kisbabámat, tényleg megszűnt a világ. Igaz kis izgalmat okozott, hogy amikor kiadták az ablakon a babát a csecsemősnek, a férjem elájult a kiáramló intenzív kórház szagtól, jó nagyot koppant szegény, de érezte így előtte kiment és aztán rögtön fel is állt.
A 8 óra mozdulatlanság rossz volt, a fájdalom elviselhető, 2-kor már zuhiztam és este már olyan jól éreztem magam, hogy amikor megkérdezték maradjon-e éjszakára a baba, én kértem.
Alíz nagyon édes baba, ügyesen szopizik, ezzel nem lesznek gondok, mint anno Blankával. Jobban is alszik eddig még...
Blankát kicsit megviseli a dolog, vannak nagyobb dühkitörések, de ez még csak a 2. napunk itthon.
Gyerekorvos viszont szívzörejt hallott Alíznál, remélhetőleg ártalmatlan és elmúlik, de mennünk kell kardiológiára.
Dióhájban ennyi.

gyönyörűségesek a gyerekek!!

Titti, nagyon szorítok, várjuk a híreket.

Rékus, neked is, hogy mihamarabb összejöjjön a babó.

Cas, örülök, hogy tetszik az új munka és még energiákat is felszabadít, igazán ritkaság ez manapság. Nem emlékszem, nálatok volt valami féltékenység Sebi részéről, amikor Csillával hazamentetek?

Puszi mindenkinek, majd jövök képekkel is.

Szilvi

Kép

Kép
szisz05
 
 


Szisz: Jó hallani felőletek!!! Szorítok, hogy minden rendben legyen a kardió vizsgálaton!!!! :wink:

Nyafi: Mi Szeged mellett lakunk. Viszont tegnap este ismerősök álltal találtam egy méhészt. Reggel voltam is nálla.
Kicsit meg is vagyok illetődve, mert modtam neki, hogy propoliszt szeretnék. De ez nem kis üvegcse. Amit ő adott az olyan, mint a méz csak sűrűbb és sötétebb színű. Ő úgy mondta, hogy napi 3 teáskanállal adjak a gyereknek amíg meg nem gyógyul és utána napi egy teáskanálnyit. ???????

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Nyafi
Házimunka: amikor akad 5 percem gyorsan megcsinálok vmit. :D Hét közben nem főzök, amikor összeszedem őket ovi után, akkor megyünk el bevásárolni egy héten kétszer. A piacot a párom elintézi szombat reggelenként. Amikor hazaesem a suliból bedobok egy mosást és mire indulok a kölkökért pont lejár és kiteregetem (addig a másnapi óráimra készülök). Este ha jól eljátszanak gyorsan vasalok ameddig hagynak. Mi maradt még? Takarítás hétvégén közösen, Csilla nagyon szeret felmosni Sebi meg porszívózni. :D Ja, és a posta meg más ügyintézések hazafelé melóból pont útba esik bemenni. Hát ennyi. Tegnap pl. még egy jó nagy turizás is belefért (mert ma egy csomó órám elmaradt közösségépítő nap miatt), szuper őszi cuccokat találtam (most kaptak új árut és még nem volt kiválogatva).
ha nem érek az óravázlataim végére, akkor este fektetés után még az is vár (a férjem előtt :? :wink: ).
Hozzáteszem, hulla vagyok. Ma 10 percig mászkáltam tanácstalanul a lakásban fel-alá, mert nem találtam a piros bögrémet, amibe a kávémat töltöttem, amit épp meg akartam inni. Tűvé tettem a lakást. Nem lett meg. Gyorsan főztem másikat, új bögre, bele a tej, nyitom a mikrót melegíteni, hát nem ott a piros bögre tele kávéval?! :lol:

Szisz
Örülök, hogy jól vagytok! Rakhatnál fel képeket is!!! :D
nálunk nem volt klasszikus féltékenység, Csilla nem sok vizet zavart az elején, Sebi nem sokat törődött vele. Mire elkezdett komolyabban részt venni a családi életben a kisasszony, addigra Sebi már megszokta. Nekem volt nehéz megosztanom magam a kettő közt, amúgy is nehezen ment a szopi és akkor közben még mesét olvasni... pláne 1-1 tejválságos napon egész nap szoptatni meg ágyban lenni a picivel, de közben a nagyot játszóra vinni, ebédet adni neki, délután altatni, foglalkozni vele érdemlegesen nagyon-nagyon nehéz volt. :(
A szívzörej mielőbbi rendeződéséhez drukk!!!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szia Szisz!
Köszi a bejelentkezésed! Drukkolok a kisasszonyért, de biztos nem lesz semmi baj. Ilyenkor a kamrák még nem érnek mindig össze, adhat ki az is ilyen hangot. Férjed nem semmi. Szegény Blanka Sajnálom, hogy igy neki van kenődve.
Cas köszi, hogy megosztottad az infókat. Gigi is imád porszívózni. A felmosást is szeretné, de azt nem hagyom neki.
Rékus! Amit én mondtam, az oldat, ez meg vszinű eredeti propolisz. Biztos jól mondta a bácsi, de a neten nézz utána, hogy megnyugtasd magad.

Kép
nyafi
 
 


Lányok!
Gigi októbertől óvodás nagylány lesz!!!!!!!Már nagyon ráfért. Bedühödtem, ma meg szabin vagyok, úgyhogy felhívtam az összes ovit a kerületben, és az egyik (elég messze van) azt mondta, hogy mákom van, menjek most be és felveszi. És fel is vették. Hétfőn megyek ebédet befizetni, pénteken meg bemegyünk Gigivel együtt. 4 jel maradt, de abból választhat. Kiscsoportos lesz, aranyos az óvónéni, lesz tornaóra tornateremben, angol, korcsolya, úszás. Minden szupi csak messze van. azért lettem mérges, mert Gigi az elmúlt két hétben olyan szellemi visszafejlődést mutat, hogy elképesztő. Nyavalyog, hisztizik, csúnyán eszik és egyre érthetetlenebbül beszél.

Kép
nyafi
 
 


Nyafi
Nagy szerencsétek van az ovival, gratula hogy ilyen talpraesett voltál és megcsípted azt a helyet! Mi se járunk épp túl közelre, de nagyon megéri, mert itt a környékbeli ovikból fura tapasztalatokat hallok, a miénk meg messze a legklasszabb! Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy inkább megéri az utazgatást, hogyha magában az oviban jól érzitek magatokat, és egyetértesz az ott zajló dolgokkal. (Pl. nem messze az egyik oviban az óvónő keménycukorkával jutalmazza a jó gyerekeket - jó gyerek az, aki csendben ül és elvan magában... :evil: )
Csillánál nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz a bölcsis csoport, elvileg nagyon egyidősek +/- 1-2 hónap, tehát ilyen visszafejlődéstől amiről te írsz egyelőre nem tartok. Kérdés ha lesz esetleg lehetőség őt is átvinni decembertől Sebi ovijába, akkor hogy döntünk - de nagyon kicsi az esély, hogy lenne hely. majd csak jövő ősszel inkább.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Titti
borzasztoan sajnalom! :(

Szisz!
Isten hozta a kicsilanyt!

Szilvi!
Ahogy mar emlitettem, csodaszep a kismanod! Annyira jo latni, hogy ilyen szepen haladtok a kezdeti nehezsegek utan! Eros csajszi vagy te, es gondolom sokat koszonhetsz a parodnak es a fiuknak is. Egyedul ok kepesek szerintem ilyenkor erot onteni az emberbe!


Rolunk
Cas, nem tudom, csuklottal-e a napokban, de nagyon sokat voltal az agyamban. Zsofi csutortokon elesett, es nagyon csunyan eltorte a bal elso fogat. Nem is tudom hogy tortent, mert en nem voltam ott. De Zsofi kivetelesen eppen nem egyik eletveszelyes mutatvanya kozben volt, amikor elesett. Egyszeruen csak rajta volt az iskolataska, meg az esokabat, es valahogy olyan szorosan volt rajta a taska, hogy nem tudta elore tenni a kezet eseskor, es eltorte a fogat. Persze irany a fogorvos, aki kozolte, hogy nem lehet megmenteni a fogat, mert olyan csunyan tort. De hogy o ehhez nem nyul, mert Zsofi olyan hevesen tiltakozik, es hogy mennyunk be a korhazba, ott megcsinaljak, de lehet, hogy csak altatassal tudjak majd megcsinalni. Persze erre teljesen beszartunk, mert azert erre meg legrosszabb almunkban sem gondoltunk volna. Szoval be a korhazba, ahol kozoltek, hogy amennyiben a gyerek hagyja a helyi erzestelenitest, 5 perc alatt megcsinaljak neki. Menjunk vissza kettore. Hat en sik ideg voltam egesz delelott, aztan fel kettokor mar ott is voltunk a korhazban. 1 ora mulva kerult rank a sor, es tenyleg 5 perc alatt megcsinaltak neki. Hat lanyok, nem kivanom senkinek sem ezt az erzest: a parom fekudt le az agyra, ra Zsofi. Szoval o alulrol fogta le, en a labait tartottam teljes testemmel, a nover a fejet fogta, az orvos meg huzott. En majdnem elajultam, annyira szar volt az egesz. A gyerek meg mosolyogva koszont el az orvostol, bar a szeme meg konnyes volt, majd kozolte velunk, hogy "nem faj". :roll:

Es most van egy fogatlan Zsofink. Hateves koraig tuti, hogy igy marad. Es ez a foga biztos, hogy kesobb fog kijonni, mint a masik :cry:

Hat ennyi, kulonben jol. Lola holnap lesz harom honapos, es hat lekopogom, de tenyleg egy angyal gyerek. Azt nem allitom, hogy sokat pihenek ejszakankent, mert nalunk meg mindig megvan ejjelente a ket szopi, de akkor is egy tunemeny gyerek. Mosolyog, baratsagos, alig sir, es tenyleg csak akkor, ha valami porblemaja van. Imadom, annyira edes.

gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Gem
Jajjjjj, szegény Zsófi!!! :(
Brrrrr... a "műtét" ismerős, volt is egy flashbackem ahogy olvastalak, bár nálunk csak végigtapogatta a fogorvos az ínyét, hogy tényleg egy picike szilánk se maradt-e benne (neki helyből kitörött tövestől, így csak lekezelték meg ecsetelőt kaptunk). De borzasztó volt a fogorvosi székben (kissé már gömbölyödött odabent Csilla) lefogni a gyereket az ölemben, hogy meg tudják vizsgálni (párom odakint ájuldozott a váróban, már a rendelő-szagtól is elzöldül). "Szerencse", hogy a tejfogaknak még nem igazán van gyökere, így különösebb gond nélkül begyógyult, bár szönyen lila-zöld-sárga volt az ínye hetekig.
Amúgy tényleg csuklottam, pedig ritkán szoktam! :D
Nem olyan vészes ám a dolog, most még siratod a szép mosolyát, de pár hét alatt megszokjátok, hogy olyan csibészes feje van a foghiánytól. Pótolni ilyen kicsiknél még nem szoktak, elvileg nem is kell. Kérdés: a csontfog-kezdemény vajon sérült-e vagy ki tud fejlődni és kibújni majd a maradandó fogacska? Ha nem, akkor lehet hídon vagy beültetésen gondolkodni, hogyha már kibújt mindkét oldalán a csontfog.
Amire figyelni kell, hogy ne kezdjék el kitölteni a hiányt a többi fogak (széthúzódással), mert akkor a csontfog-kezdeményt is kiszoríthatják és nem tud kinőni vagy nagyon torzan. Szóval szoktak olyan fogszabályzót feltenni, ami fenntartja a helyet - de nálunk 2,5 évesen történt a baleset, azóta szépen tágul az állkapcsa, és nemhogy szűkülne a rés, hanem egyre nagyobb, remélhetőleg gond nélkül kibújik majd az a fogacska.
Egyelőre nyoma sincs. :(
Zsófinak alsó vagy felső?
Ja, és Sebi simán megtanult harapni nélküle...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Gem
Vigaszfotó! :D
Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
Eloszor is: hihetetlen, hogy mennyit not Sebi! Nem is tudom, az utolso kepen, amit meg valamikor nagyon regen feltettel rola, annyira kicsinek tunt, most meg.... :?

Zsofinak a bal elso foga torott, es a doki azt mondta, hogy a masik foga meg nagyon fent van, szoval en ezt most ugy ertelmezem, hogy ha fent van, akkor talan nem serulhetett. Legalabbis szeretnem ezt gondolni. De hat mindegy is, hogy en mit gondolok, mert a fogorvos ugyis megmondja a frankot. Mar be is vagyunk jelentkezve csaladilag, oktober 4-ikere. Nem tudom, hogy fogjuk ravenni Zsofit es Rebekat, hogy nyissak ki a szajukat.... valami otlet???

Igen, en is gondoltam ra, hogy valami fogszabalyzo majd kellhet, nehogy a tobbi fog kisajatitsa maganak a helyet. Egyszeruen sirok, amikor a szep kis pofijara gondolok. Annyira faj.

gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Gem!
Sajnálom a fogacskát. Én megbeszélném velük, meg mesélnék a fogorvosról, hogy mit csinál és nekik miért kell kinyitni a szájat. És először ti fogtok a székben ülni, vagy gyerek fogorvoshoz mentek és csak ők?
Sebi nagyon helyes Cas!

Kép
nyafi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: