Új privát üzeneted érkezett!

Ha holnap nem jönnék (nem leszünk itthon)

Réka, Isten éltessen!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!
Örömmel konstatáltm,hogy kicsit felpörögtetek!!

Réka!
Jó,hogy te is bejelentkezel,és köszönjük a Balcsis képeket! Máté is nagyon ügyi a szobatisztasággal meg a beszéddel is!

Ezek szerint nem csak mi vagyunk napimádók!A gyerekeim ma is egész nap kint lógtak,homokoztunk,pancsoltak!!És a hír, 4 év után először én is bementem a medencébe még szerdán,és ma megismételtem! 8) Nagyon büszke vagyok magamra,hogy a 28fokos vízben csak kicsit sziszegtem! :lol:

Gabus!
A lányok szépségesek,mint mindig.és ahogy összebújnak a csúcsszuper!Nagyon szuper helyre mentek megint,bár nem olcsó.Remélem jobb időt fogtok ki,mint a Kolpingbn,és sajna igazad lesz,augusztusban böjteje lesz ennek a forróságnak,de biztos nem akkor mikor ti mentek :wink:
Én ismerem azt a jóképű pasit a főoldali képen 8)

Köszönjük a kérdéseket,Mira már láztalan.Ma betonoztak nálunk,és koraeste locsolta a férjem, a gyerekek rohangáltak rajta...folytassam? Kb. 10 másodperc különbséggel taknyolt el mindkettő.Márknak csak a térde vérzett,Mira sajnos rosszabbul járt,neki a térde is csúnyább lett, a szája felrepedt, az orra plezúros...csak hogy minden napra jusson valami! :evil:

Márk tegnapi szösszenete:
-Anya, a dinnyében azért van mag,mert abból teremszik????
:shock:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Adri!
jól megnőtt Ártemisz,de Niki is szép súllyal rendelkezik! Tényleg megbarátkoztál már a kisasszony nevével?

Szintus!
Téged is jó olvsni.Fruzsi már igzi nagylány..dumál,bilizik.Hol vagyunk még mi mindkettőtől?! Az olvsottak alapján Mira beszél legkevésbé! Máté is micsoda szófordultokat használ,meg hogy logikázik!Megáll az eszem! :shock: Pedig ha a gyerekem az anyjától örökölné/te akkor már régen lyukat kellene hogy beszéljen a hasunkba! :lol:

Joli!
Te merra vagy? Nagyon lefoglal a meló? Párod?

Csilla!
Jól telik a nyaralás? Most nem terveztek talit?

KépKép
Kép
patricia83
 
 

 
 

Lyánykák Kép

A tv-ben a kedvenc zeném megy!Bonye Tylor-Hero
Legszívesebben totál ráadnám a kakaót és ugrálnák rá.. :lol:
De nem lehet...alszanak a gyerkőcök... :lol: 8)

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Rékának ma van a szülinapja??? Akkor boldogat. (Nekem tegnap volt, nem is tudtam, hogy ilyen közel születtünk egymáshoz.)

Patr
Ott a medence, és te évek óta nem mentél bele!!??? Miért?????????
Szegény Mircsi szája, biztos gyorsan begyógyul.

Szintus
Szépek a lányaid!
kittina30
 
 


Sziasztok!

Réka,Kriszti!
Mindkettőtöknek nagyon boldog szülinapot kívánok!!!


Kriszti!
Háát túl hideg volt a víz :oops: Egyszer már majdnem belementem tavaly... :lol: Írni akartam neked valamit.de totál kiment a fejemből!

Szintus!
Fülhallgató oszt' kakaót rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Szintus!
Nagyon tüneményesek a lánykák,előbb nem töltött nekem be a kép...

Márk ma lesokkolta aput telefonon:
-Papa,képzeld a Mira elesett a betonon és úgy folyOTT a szájából a vért,azt hittÜK meg is fog halni!

Én kb. fuldokoltam a röhögéstől :lol: :lol: :lol: Tiszta Háry János ez a gyerek! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Márk :D :D :D
kittina30
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kriszti, Isten éltessen!!! :)

Pat, van benti medence, és ha hűvös lesz, akkor majd kirándulunk, nem a tóban úszunk, bár azért az lenne az igazi.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


adri!

igen,megyek vissza szeptembertől,amit megmondom őszintén,várok is kicsit. :oops: persze jobb lenne 4 órában,de...hagyjuk.szal 36e.re jön ki kajával kb,de ez itt nagyon olcsónak számít 60 és 80e között vannak a magánbölcsik.mi most ráálltunk,h januártól vegyék fel oviba,már délután is pelus nélkül alszik és egész nap csavarogva sem pisilt be.monduk vittük a bilit a kocsiba,rá is ült,de csak a viccesség miatt,mert nem pisilt :) itt dunakeszin törvényt módosítottak és menövelték a férőhelyeket,meg anyagilag támogatják az állami bölcsibe iratkozókat,de ezt hosszú lenne kifejteni,úgyh megcélozzuk az ovit. :lol:

Kép
berni1
 
 


Jó reggelt!


Berni! Ügyes Dorián! Biztos szobatiszta lesz addigra!

Gabuska! Nagyon aranyosak a lányok!

Krisztinek és Rékának boldog születésnapot kívánok!

Patri! Márk csuda egy figura! :lol:

Szintus! De édesek a lányok!!!! Jó ez a kép!

Tegnap strandon voltunk, ma is mennénk, csak nem tudom milyen idő lesz! Hideg nincs, de lehet esni fog!

Tegnap hajnal 3-kor csörgött a telefon. Rögtön arra gondoltam, valaki vagy rosszul lett, vagy meghalt.... Szerencsére semmi ilyesmi, csak ami gépet vett apósom, egy nappal hamarabb megérkezett kamionnal. Éjszaka indultak vele és 3-kor értek ide. Egy gond lett csak, nem fért be a nagykapun az udvarra. Végül Gyuri leszedte az elejét, az kint maradt, a géppel meg beállt.

Kép
szly27
 
 


Attilának nagyon boldog 2. szülinapot!!!
kittina30
 
 


Isten éltessen Attila!!! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Attilának nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk!

Kép
szly27
 
 


Mindenkinek boldog szülinapot aki érintett!
Gabus, tündériek a lányok!!!Olyan jó látni, hogy igy szeretik egymást. Nekem is az legnagyobb öröm amikor egymással játszanak, vagy együtt nevetnek stb.. Jó nyaralást nektek, biztos tök jó lesz, együtt a család, időjárástól függetlenül!
Szly! Nekem is megfagy a vér az ereimben ha éjszaka szól a telefon...(emlékeztet az egykori ügyeleteimre...)Szerencse, hogy nem volt semmi komoly!
Berni! szerintem nincs semmi rossz abban, hogy közösségbe kerüljenek a gyerekek ebben a korban. Ártemisz legalábbis már nagyon is igényli a gyerektársaságot. És én nagyon megértelek, hogy várod. nincs benne szégyellnivaló, hogy az ember vágyik egy kis "külön életre" is. Nekem jót tett nagyon, és úgy látom, hogy a gyerekek is kiegyensúlyozottak, nem sinylették meg, hogy elkezdtem dolgozni.
Pat! Márk annyira vicces!!!!! De ebből látszik, hogy ő is hogy aggódik a hugicájáért!
Ártemisznek is van egy jó nagy bibi az orra alatt, vasárnap fejre esett a mászókáról...(gondos anyukája 5cmre állt tőle...)
Én meg pont azt utálom ha túl meleg a viz...Itt már kezd túl meleg lenni a tenger (nekem). sokkal frissitőbb a hidegben úszni, mint ebben a langyban...
Szintus! A te lányaid is szuperédesek, és gratulálok, hogy igy együtt le tudod öket fényképezni, nekem soha nem sikerül...
Én a kocsiban szoktam maxra tekerni a kedvenc számaimat és örjöngeni rájuk:)))))

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Attilának boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!


Patri! Mesélj már nekem Bulgáriáról!!! Milyen volt? Már nem emlékszem! Minden érdekel, tenger, időjárás, szállás, emberek.....stb. Most megint valami nyaraláson gondolkodunk. Belföld elsősorban, de Bulgária is szóba jött.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Már ha jár erre valaki!


Szóval Patri Bulgáriát megjártuk, olyan sűrűn néztek erre! :lol:


Azért még kíváncsi vagyok rá!



A gyerekeknek megy a hasuk, valszeg a fürdőben szedtek össze valamit a hétvégén. Már azért jobb a helyzet!

Kép
szly27
 
 


Látom teljes az uborkaszezon!!!!
Szly! ti ilyen gyorsan el is utaztatok Bulgáriába??? Remélem gyerekek már jól vannak!
Nálunk minden változatlan, meleg, munka, strand stb... :)
Gondolom mindenki nyaral, igaz?

Képzeljétek október 12-17ig megyek Budapestre Nikivel!!!!!
Lesz egy kongresszus, és arra repülök haza! Már nagyon várom! Ártemisz itt marad imádott apukájával:)

Jó hétvégét, és jó nyaralást mindenkinek!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Szia Adri!

Örülök, hogy haza tudsz látogatni! miért kell hozni Nikit? ki fog rá vigyázni?

Hát, Jázmin nincs jobban sajna! Így antibiotikumot is kap most már a hasfogó mellé. Remélem így már rendben lesz, mert a szobatisztaság helyett vehettem egy rakat pelenkát és törlőkendőt!

Ennek köszönhetően rájöttem, hogy a roosmanos bugyipelenka szuper! Mivel kiárusítás volt, így 20 ft/db-ért megkaptam!

Kép
szly27
 
 


Többiek???? Hahóó!! Itt hagytatok és zártra mentetek???? :lol: :lol:

Kép
szly27
 
 


Jázminnak gyógypuszik!

Nem tudom írtam-e, múlt szombaton vendégségben voltunk. Egyszer jön Nóri, hogy pisi! Mondom jó, pisiljél. Pelenka volt rajta természetesen, mert sehogy sem álltunk a szobatisztasággal, itthon nagynéha bili, vécézni meg egyenesen nem akart soha. Szóval mondom neki pisiljél. Erre ő: vécére. Ííííííííííígy néztem. Senki nem hozta szóba, hogy menjen oda vagy üljön bilire, a semmiből előállt vele. Na, amíg ott voltunk kétszer pisilt, mindkétszer szólt, hogy menjünk vécére. És. Azóta itthon nincs rajta pelenka :shock: , sőt, ma a mamához átmentünk, és végig bilizett/vécézett, bugyiban volt útközben is.
A :shock: jel annak szól, hogy egyik napról a másikra, magától állt át, és nem volt átmenet, nem voltak balesetek (egyszer, amikor a délutáni alvás után nem értem oda a bilivel időben), és mindig önállóan intézi el, tudja hol a bili, megtörli a popsiját, sokszor csak utólag látom, hogy pisilt/kakilt, mikor eldicsekszik vele.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mindenki eltűnt?????
Szly! Remélem Jázmin már meggyógyult!
Gabus! Ügyes Nóri nagyon, szerintem is most érnek meg rá, és szinte egyik napról a másikra. Ártemisz is nagyon ügyi. Ritkán dacból nem akar ráülni a WCre, de egyébként nagyon együttműködő és ügyes.
Nikinek egyszerre bújik a két alsó foga!!!! szegénykém! mondjuk egész jól viseli. Amúgy is "érzékeny", szóval nem túl nagy változás, hogy egy kicsit "nyűgös"...És folyton állni akar:)

Nikit azért viszem, mert éjszaka még csak az én cicim tudja visszaaltatni, és nem tudom, hogy ez októberig hogyan fog változni...Meg neki úgyis ingyen van a jegy. Anyu tud rá napközben vigyázni amig én az előadásokon vagyok. És igy se neki sem anyóséknak nem túl nagy teher a 2 gyerek együtt.
Már nagyon várjuk:)

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!
Előkerültem én is.Sajna elszállt a gépem vinyója,sok-sokezer képpel a fedélzetén,merthogy MEGINT nem voltak lementve... :( :( :( És várni kellett egy csomót,mire megjött az új,meg összerakták :?

Látom itt már mindenki ügyeskedik a szobatisztsággal,csak mi nem...mirát abszolút nem érdekli a dolog.Utólag szól,hogy kaka,oszt' kész!

sly!
Jázmin már biztos jobban van,ugye? Írd le mire vagy kiváncsi bulgáriával kapcsolatban,és leírom a tapasztalatokat :D Mi a Naposparton voltunk.a szálloda nevét már nem tudnám megmondani,és mostmár megnézni sem :evil: :evil: :evil: .egy szobában voltunk 2 pótággyal,így a 2 gyereknek tök ingyen volt.szép volt a szálloda,jó volt a kaja,all inclusive ellátás volt,csak az idő volt pocsék.Kérdezzzzzz!

Na megyek,be kell hoznom a lemaradásom....

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!


Gabuska! Nagyon ügyes Nóri! Jázmin is bilizik egész nap! Mondjuk én alváshoz adok pelust, de rendre szárazon szedem ki alóla délután (reggel még tele van), szóval lehet a délutáni alvásánál is elhagyom.
Ő is megy, elintézi egyedül a bilizést, csak felöltözni kell olykor segíteni. Ja, meg tolat oda hozzám, tartja a popóját, hogy bugyiiiiii, mert belemegy a popóba és ki kell szednem! :lol:

Adri! Így már értem, miért kell hoznod Nikit! Na meg anyud legalább látja anélkül, hogy elutazna hozzátok! Kicsit lesz náluk is!

Patri! Bulgáriába már nem megyünk. két hetem van itthon, aztán kezdődik a suli! Lehet Ceglédre megyünk 3 napra, ha lesz szabad apartmanjuk! Egyébként az emberek barátságosak ott? Már úgy értem, nem kell jobban figyelni az értékeinkre? (lehet hülyeség, de mintha ilyesmit hallottam volna valahol). Hogy halad az építkezés?

Jázmin már jobban van, bár még egy nap egyszer van fosi. Szedjük a gyógyszert.

Ma összerakjuk az ágyukat, de még nincs leesésgátlónk... Majd meglátjuk hogy lesz, de Roli már mindenképpen ott akar aludni!

Kép
szly27
 
 


Pat, megértem a dühödet a számitógéppel! A fene egye meg!! Milyen bosszantó!
Szerintem ne aggódj Mira is akarja majd, csak meg kell érnie rá. Én megpróbáltam Ártemiszt az elején rászoktatni, hogy reggeli után meg este fürdés előtt, meg du. alvás után ráülönk a bilire (WCre szűkitővel), és utána bugyiban van. sokáig nem akart, és akkor nem is erőltettem, és kapott pelust ha nem akart. Aztán addig próbálkoztam, mig végül már akart, most meg már szokássá vált és természetes. És persze az elején sokszor bepisilt a bugyiba, meg bekakilt, de mivel ott zavarta ezért rájött, hogy mi is ez tulajdonképpen. Nem szidtam le érte soha, csak mondtam, hogy jobb lett volna ha szól stb...De ha a WCbe pisilt akkor meg örömtáncot jártam neki (szó szerint). szóval végül igy most már azt mondhatom, hogy teljesen ügyesen szobatiszta. De szerintem meg kellett rá érnie.
Jázmin marad anyukáddal? vagy megy bölcsibe ősztöl?

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Nálunk abszolút a gyereken múlott, én eddig is próbálkoztam, de nem igazán érdekelte a dolog, akkor és úgy kezdett szobatiszta lenni, amikor és ahogy ő akarta...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk már, nem akartam erőltetni a Pesti talit érdeklődés híján :? :wink: .

Szly, tényleg azt hittem, hogy voltatok Bulgáriában :shock: :oops: . Jobbulást Jázminnak!

Most Bogi is lázas két napja, de közben észrevettem, hogy jön az alsó két hátsó foga. Nagyon nyűgös, egész nap a szájában van az ökle. A Dentinox segít. Bár nem tudom, lehet-e a fogától 39 fokos láza :shock: . Szegény úgy kínlódik, félig már mindkét foga kibújt.

Bogit sem érdekli egyáltalán a szobatisztaság, ő még csak utána sem szól, most már. Egy időben mondta, hogy kaka és felfeküdt az ágyra, most már csak tagadja.

Nóri nagyon ügyes, hogy így egyik napról a másikra szobatiszta lett.

Már tele a hócipőm ezzel az esővel :evil: .

Pat, sajnálom a vincsit, nekünk 2 vinyón vannak a képek, meg talán cd-n is van valamennyi.

Fogilag hogy állnak a gyerkőcök?

HOlnap elutazik apa Korzikára, megint nélkülözzük 12 napig :? .

Mariann, már megint nagyon rég jártál erre!!! Mit csináltok?

Szly, nekünk van leesésgátlónk az ágy szélén (mintha kérdezted volna valamikor :oops: ).

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla! Ha eljössz Karcagra én tuti talizok veled! Na??? :lol: Szerintem a 39 fokos láz nem csak a foga miatt van! Biztos bujkál benne valami!

Miminek 16 foga van! A hátsó 4 őrlő hiányzik!

Gyuri úgy döntött, majd csinál leesésgátlót. Majd meglátjuk! Roli már ma az új ágyán alszik!


Adri! Mimi marad anyuval. Anyu akarta így, engem meg nem volt nehéz meggyőzni. Kényelem és anyagi szempontból is jobb!

Ma olyan jó volt a salsa! A hőség miatt nem mentem, kihagytam pár alkalmat, de most jól esett és így érdekes is volt. Voltak számomra új lépések!

Kép
szly27
 
 


Én is kihagytam a meleg miatt 3 hét aerobicot, lógott is a nyelvem utána. :oops:

Csilla, mi dokink szerint nem maga a fogzás okozza a magas lázat, hanem mert amiatt az immunrendszerük legyengül és százszor könnyebben összeszednek mindenféle vírust, na attól lehet a láz.

Múlt héten voltunk a 2 éves méricskén, ott a fogait nézve azt diktálta be az asszisztensnek, hogy mindenhol 5 van. Gondolom fent-lent jobb-bal, az 4×5, így megvan a 20 tejfog.

Ha már szóba került az ágy. Iszonyatosan bejött Nórinál az ágycsere. Féltem, hogy úgy járunk, mint Livivel, hogy amint kikerült a rácsos ágyból folyton kijött és minden altatás kínszenvedés volt, de szerencsére pont az ellenkezője történt, N nem annyira szerette a rácsost, ebbe viszont szívesen fekszik bele, önként és dalolva :lol:. Ha éjjel felébred és átjön, akkor is csak visszakísérem, picit ott maradok és alszik tovább.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Megint csak most értem ide.Ma feljöttek anyuék,így mi rögtönöztünk egy mozit estére! Az "Eredet" című filmet néztük meg...elgondolkodtató,de tényleg jó,és az a pasifelhozatal :oops: :wink: Az őseim amúgy azért jöttek,mert pénteken viszik Egerbe a gyerkőcöket megint, 2 hétre!Már várjuk...kicsit besokalltunk,persze 1 nap után tuti hiányozni fognak :cry:

Sly!
Szerintem Mirának 18 foga van,de nagyon nem hagyja hogy turkáljak a szájában. Várjuk reggel a beszámolót,hogy hogy aludt a fiatalember.Márk mióta ebben a házbn lakunk rendes ágyon alszik,de még nem esett le,Mira amint elmozdulok mellőle,már szaltózik is,szóval neki kell még...

Csilla!
Te ilyenkor,azaz ti lányok,nem tarthattok a férjeddel? olyan jó helyeken jár mindig :roll: Egy egri taliban benne lennék,ha hazajutnék valaha :cry: Amúgy milyen esőről beszélsz? nálunk szerencsére ma már megint meleg volt,száraz idő,28 fok,de fülledt,és ettől már csak melegebb lesz! 8)

Berni,Joli,Szintus már tök régóta nem írnak.Vjon igazoltan vannak távol?

Adri!
Gondolom jó lesz kicsit hazalátogatni!!!!!!!!Nem is voltál mióta megvan Niki,ugye?

Gabus!
Akkor gratula az ügyes nagylányodhoz,bugyi,új ágy!!!Taps-taps! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, nem volt időm olvasni se az elmúlt hetekben, most sincs, csak írok, hogy tudjátok, gondolok rátok.

Először is kívánok minden jót minden ünnepeltnek, akiről lemaradtam és aki a következő hetekben kerül sorra. Ugyanis aug. 15-ig szabin leszek és valószínűleg olyan helyen, ahol nem lesz net. Ha visszajöttem mesélek majd :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Na hali!
Hol van már megint mindenki? Pörögni kellene csajok. Igazából nálunk sem történik semmi izgi,tegnap anyuék elvitték a törpéket megint Egerbe,majd kb. 2 hét múlva jönnek vissza!Most még bírjuk nélkülük,mert az utóbbi hetek ngyon sűrűek voltak,és ilyenkor a gyerekek is kiidegelnek rendesen!!!Csak valahogy az esték olyan üresek nélkülük,nincs mit csinálni...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Joli! Jó pihenést nektek!

PAtri! Én két hetet a gyerekek nélkül elég nehezen viselnék! Az első pár nap viszont tuti jó!

Sikerült végre fűbe is pisilnünk. Így aztán nappalra, bárhol vagyunk, nincs pelenka.
Tegnap strandon voltunk. a vízbe is már csak kis bugyiban vittem be. Szépen szólt, ha pisilnie kellett. Egyedül az probléma kicsit, hogy a kakának is pisit mond és azért azt nem szeretném, ha a fűbe kakilna! Főleg nem a strandon!

Cegléd összejött, aug. 11-13. leszünk ott. Strand + aquapark. Próbálunk beszervezni valamelyik napra másokat is, hogy együtt is tudjunk csúszni Gyurival. Ha nincs gyerekfelügyelő, akkor csak felváltva tudunk menni.

Kép
szly27
 
 


Mi is vagyunk ám :)

Tegnap fergetegesen sikerült a szülinapi buli, fotók nincsenek, mert nem vittünk gépet.
Kisvasutaztunk Kismarosról Királyrétre, ott egy nagyot játszótereztek a törpék, utána vissza, ettünk egy jót a Patakban és utána itthon fel lett köszöntve a vénség. A gyertyákat olyan örömmel fújta el :)
Kapott kétféle duplós vonatot -gőzöst és dízelt, síneket a nagyiktól, kutyás hátizsákot és esőkabátot bátyáméktól és hangszerkészletet és mesekönyvet tőlünk. Alig hagyta magát este lefektetni, pedig majd elájult, olyan fáradt volt. (akkor is csak vonattal a kezében volt jó) Reggel háromnegyed hétkor kelt és közölte, hogy legózni szeretne :) Mostanáig egy kaja és kakiszünettel folyamatosan vonatozott :D most alszik.

Tegnapelőtt esküvőn voltunk, régi exeink házasodtak össze :D Máté egy nyikk nélkül végigcsinálta az esküvőt, aztán a lagzi idejére rábíztuk anyukámékra. Olyan jó volt! A második alkalom, mióta megszületett, hogy nélküle mentünk el este szórakozni... és a fiam szó és cici nélkül elaludt a nagyinál. Mikor hazavittem, úgy adtam rá a pizsamáját, hogy átaludta :D és reggelig húzta a lóbőrt cici nélkül. 8)

Azt hiszem, elég lesz belőlünk....
pusz,
r

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Réka! Máténak nagyon boldog második születésnapot kívánunk! (utólag :oops: ) Valamiért másodikára emlékeztem!

Kép
szly27
 
 


Réka
Máténak nagyon boldog 2. szülinapot!

Nagyon sok jó játékot kapott, elhiszem, hogy felpörgött tőlük!

Ez komoly, hogy a régi exeitek egymással házasodtak? :shock:


Joli
Jó nyaralást nektek!


Szly
Nektek is jó nyaralást aug. 11.-től.


Mi tegnap jöttünk haza Balcsiról, jó volt nagyon!
kittina30
 
 


kittina30 írta:Ez komoly, hogy a régi exeitek egymással házasodtak? :shock:


Teljesen komoly :D Én úgy ismertem meg Gyurit, hogy a leányzó szülinapi bulijára mindketten hivatalosak voltunk :) Ők kb 5-6 éve nem voltak együtt. Ő meg szintén rajtam keresztül ismerte meg a férjét, kb két évvel a mi szakításunk után jöttek össze :) (Ja és ez volt 10 éve, hehe, milyen öregek vagyunk...) Mindkét kapcsolat kamasz fellángolás volt, ami jó barátságként megmaradt kapcsolatnak. Hogy ennek mi a valószínűsége? Talán egy lottó ötösnek nagyobb... :roll:

Más: most is vonatozik a fiatalember :lol:

Szly, nem lehet, hogy kiátlagoltad a két Máté szülinapi dátumát? :lol:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Réka! Szerintem kevertem Nóri dátumával, mert ő született másodikán.

Kriszti! Mesélj, milyen volt a Balatonnál? Képeket is szívesen nézegetünk!

Kép
szly27
 
 


Nagyon boldog születésnapot kívánunk Máté!

Kriszti, kérünk fotókat a szülinaposról!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Isten éltesse a Mátékat!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Legifjabb Máténknak is nagyon boldog második születésnapot kívánunk!

Holnap jön keresztlányom egy napra hozzánk! Csinálok a lurkóknak pizzát!
Csütörtökön dolgoznom kell! A nyári napköziben leszek egy napot. 8-16-ig. Megyünk a könyvtárba délelőtt, utána ebéd, délután meg valami vetélkedőt kéne összedobni!

Kép
szly27
 
 


A LEGIFJABBAKAT IS ISTEN ÉLTESSE!

Réka! ez tényleg jó sztori az exekkel :)

A dupló nálunk is bejön. Apu szombaton hozott Ártemisznek egy dupló teherautót. Ne akadjatok ki, de Ártemisz ha az utcán lát valamilyen nagyobb gépet (betonkeverő, daru stb. stb, teherautó), szinte extázisban kiabálja, hogy "buldózer". (Ez az univerzális elnevezés rájuk). Szóval emiatt a "szenvedély miatt" hozott neki apu duplo teherautót, amit le kell, hogy fektessünk éjszakára, és kedvenc játékká lépett elő.

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Boldog névnapot Kriszti!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kriszti! Boldog névnapot kívánunk!

Ma megvolt a nyári napközi. Elég is volt ez az egy nap! Kevés gyerek volt, de annál elevenebbek!

Kép
szly27
 
 


Boldog szülinapot a Mátéknak!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntést!

Szly
Balaton Máténak nagyon bejött, de nem a pancsi, hanem az új hely és az élmények. Fürdeni nem lehetett, mert két nap esett az eső. Vasárnap voltunk strandon, de csak derékig mentünk be, úgy, hogy Mátét belevittük, de csak a lába lett kicsit vizes, és nagyon hideg volt a víz. A hajók, hajózás tetszett neki nagyon, meg az apartmanban lévő játékok.

Adri
Aranyos Ártemisz a teherautókkal.

Patr
Hogy telnek a gyerekmentes napok?


CSilla, Berni, Gabus, Szintus, Mariann, Évi hol vagytok?


Ja, voltunk mérésen, Máté 11,5 kiló és 86 centi, szóval könnyűsúlyban vagyunk.
kittina30
 
 


Kép
kittina30
 
 


Még sosem voltam laptetőn. :oops:
kittina30
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: