Új privát üzeneted érkezett!

Sok boldog szülinapot Mirának!!!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


pat!
nagyon boldogot Mircsinek!!!
és édes a focis kép :lol: hát ez a foci vb fertőz :D

kitti!
nagyon jók a képek,a fiad is igazi nagyfiú lett :) hiába,öregszünk :wink:

Kép
berni1
 
 


Köszi mindenkinek a köszöntést!!!
Réka!
Mindjárt szülsz,te jó ég,hogy megy az idő!!!Málnát nem küldenél nekünk is,málnás csokitortát akarok a mininőnek csinálni! :D Azért nem semmi vgy,nem kéne pihenni cseppet?

Képzeljétek ma Márk leesett 1 lépcsőfokot és cseppet megrepedt a buksija!Anyuék bevitték megröntgeneztetni,de szerencsére semmi gond,csak 3 napig figyelgetni kell,nehogy valami legyen! Viszont kicsit (lehet pont a kis balesete miatt) de mintha kedvesebb lett volna,olyan kis ijedt hangja volt,és mondta,h majd ő is fog ugrálni az ugrálóvárban!Már nagyon várom őket!

Berni!
Dehogy öregszünk,csk az idő megy,de ezt is csak a cseppjeinket látjuk!!! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 

 
 

Sziasztok! Már nagyon régen jöttem tudom, de sokat gondoltam rátok, csak sűrű lett az élet amióta dolgozom is, és este hulla vagyok amikor hazamegyek.
Csak az utolsó oldalt olvastam vissza, de látom, hogy mindenki jól van, készültök a nyaralásokra stb. szuper!
Köszönjük a szülinapi köszöntéseket is, mi is MINDEN SZÜLINAPOSNAK UTÓLAG IS BOLDOG MÁSODIK SZÜLINAPOT KIVÁNUNK!!!!!
Nálunk is lezajlott múlt pétneken a szülinapi buli, 22 gyerek volt+ szülők!!! szuperjó lett, teszek képeket. Az ajándék a családtól egy nagy csúszda volt, amit azóta is imád Ártemisz! (és remélem még jó sokáig imádni fogja, mert jó drága volt :oops: ) :)
Ártemisz szép kis nyúrga kislánnyá vált az elmúlt hetekben, szinte napról napra nyúlik és nő. Niki meg egyre ducibb:)
Niki a napokba kezdett el felkapaszkodni. Ülni egyáltalán nem tud/hajlandó még, viszont folyton feláll...Ártemisz abszolút nem igy csinálta! Mindig ledöbbent, hogy a tesók között mennyi különbség van!
Ártemisz egyre többet beszél, már mondtakban is. Keverten persze. Többet mond most görögül mint magyarul, mert egész nap a nagyszülőkkel van :cry: De magyarul is megért mndent, és ha mondom neki, hogy mondd magyarul is, hogy.....akkor mondja. Nemsokára jönnek anyuék, remélem akkor a magyarba ia beleerősit egy kicsit:)
teszek majd képeket a szülinapról!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Kép Niki várja a bulit! Kép Niki nagymamával Kép a szülinpai csúszda Kép Jön a torta! Kép Boldog Szülinapot! Kép gyertyafújás Kép Niki pasizik:)

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Most látom Pat, hogy mi történt Márkkal! Remélem rendben van szegény!!! megrepedt a csontja, vagy csak a bőr hasadt fel???
A képeken látom én is, hogy mennyire megnőttek a gyerekek. (mármint a ti képeiteken). Csókolózó Dorkó haláli jópofa!!!! :lol: Nem korai még egy kicsit??? (Ártemisz az egyik kis lány barátnőjét szokta néha szájoncsókolni :oops: :oops: :oops: ez rosszabb....)
Réka! Örülök, hogy te is jól vagy! És látom kisfiú lesz ő is! szupi!!!
szoptatod még Mátét? megpróbálkozol a "tandemmel"? vagy addig már elválasztod?
Tényleg van aki még szoptat? Ártemisz szerencsére egyáltalán nem féltékeny amikor Nikit szoptatom, hanem ő is szoptatja a babáját, vagy a maciját :)
na most elég volt belölem ennyi, igyekszem majd jönni, jó hétvégét Nektek!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Isten éltessen Mircsike!!!

Jók a képek lányok! :D

Adri, gyerekzenéket, meséket nézess Ártemisszel magyarul, hátha valamelyest pótolja a kevesebb élő magyar szót. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kitti! Máté tényleg sokat változott, jó nagy már a haja is. Elmehetne kislánynak! :lol:

PAtri! Elhiszem, hogy már nagyon hiányoznak a gyerekek. Jobbulást Márk buksijának! A focis kép nagyon ott van! Képzeld, ma betömték a fogamat! Most várom, hogy fájjon! Azt mondta a doki, hogy van rá esély! Neked fájt miután betömték? Jó lenne, ha elkerülne, mert itt most nagy rendezvény van a hétvégén és szeretnék fájdalommentesen résztvenni rajta!

Adri! Nagyon szépek a gyerkőcök! Nálatok ilyen jó idő van? Itt még nem is volt nyár, max. pár napig. Hogy megy a munka? Beindult a rendelő? Nagyon csinos vagy!

Réka! Drukk Gyurinak a munkához!

Ma van az első nap szabim! Most aug. 5-ig nem kell mennem, ill. kedden megyek be aláírni a szerződésemet! Szóval ma már főznöm kell :roll: :x És ezentúl minden nap! Bleee! Nem szeretek!

Kép
szly27
 
 


Gabus! szokott magyar zenéket hallgatni, tud is egy csomót kivülről, tudom, hogy az segit. Csak ha mondani akar valamit azt inkább görögül mondja.
Itt múlt héten nagyon jó idő volt, kánikula, sokat strandoltunk is. DE hétfő óta elromlott, nincs mondjuk hideg, de nem strandidő.
Köszi Szly, a munka megyeget, hogy teljesen beinduljon ahhoz azért több idő kell, de mindenképpen több a betegem mint a legelején, illetve bejárok egy magánklinikára is konzultánsként, ami jó pénzt hoz legalább.
Megértelek, én sem vagyok oda a napi főzőcskézésért, de amióta hétközben nem kell, hétvégén szivesen főzök két napig :) .
Élvezd a nyarat, meg hogy a gyerekekkel lehetsz!
Pat! 2 héig szerintem én sem birnám ki nélkülük...Már amikor 1 napig nem látom őket csak este amikor hazamegyek és már alszanak, akkor is borzasztóóóan hiányoznak. Persze ha tudod, hogy jó kezekben vannak, és amúgy meg egész nap velük vagy állandóan, akkor lehet, hogy nem olyan sok.

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!
Adri!
Nagyon szépek a képek,én már lattam őket az iwiw-en.Olyan csini vagy,elmennél menyasszonynak is! :wink: A kis ünnepelt is nagyon csini! és egyre jobban hasonlítanak!!!! Jó nagy party volt! 8) Ezek szerint beszédfejlődésben mira kullog legvégén,még mindig csak a szavak eleje megy,meg az a szómennyiség ami eddi is! mindegy majdcsak belejön!

Sly!
Nem fog már fájni hidd el!!! Ez már végleges tömés? akkor ne is fájjon!!!!!!!! Nekem szupi azóta!Ne is gondolj ár,és érezzétek jól mgatokat a hétvégén!folyt köv...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patri! Ez még ideiglenes tömés. Elkezdett fájni is! Na azért fájdalomcsillapítóval bírható! Elkezdtem szedni a Maripen extrát is, szerintem már ez az egy szem is segített, mert most egész jó! Nagyon remélem helyrejön!

Adri! Én is könnyen meg tudtam szokni, hogy csak hétvégén kell főznöm!











:lol: :lol:

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Lányok ha jól emlékszem Kittina Kriszti, jól emlékszem :D ? Bár gondolom, úgy is tudja, hogy róla van szó. Minden esetre édes kis pasi ez a Máté!

Pat, ez tényleg nem hangzott túl jól Márkkal kapcsolatban. És ragasztották a fejét vagy varrták vagy semmit? Mikor jönnek a gyerekek?

Szly, sajnálom a fogfájást!

Adri, gyönyörű Ártemisz (is)!

Jön az ember dolgozni, pá!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!


Rolinak nagyon-nagyon boldog 4. szülinapot kívánunk!!!!


Sly!
Azért ha továbbra is fáj a fogad,mondd a dokinak,mert akkor még nincs teljesen "kiidegelve"! És ha így tömi be,akkor később is fog fájni!
Azt nem is írtad,milyen rendezvényről van szó!Elmentetek? Gyerekekkel?

Csilla!
Ragasztották Márk fejét!Meg volt rajta olyan hálós kötés is!
Amúgy ma hazaértek végre!!!!Az apjuk ment értük (más kérdés hogy hozta a nagyfiát,meg a keresztfiunkat is-nem utóbbival van gondom :? ) :x Már most kiidegeltek,eddig 1 gyerek se volt,most van 4....
Mira annyira örült nekem,úgy szorította a nyakam,bújt,puszizott :D és anyázott rendületlenül,örült a fejem! Az ugrálóvárba egyből bevetődtek,bár 2-jüknek elég kicsi! Berni a tiétek mekkora?
Márk is örült,de azért ő nem vitte túlzásba! :lol: A fején van egymáson keresztben 2 ragasztó és ennyi!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!


PAtri! Köszi a köszöntést! A doki mondta, hogy fog fájni a fogam, de nem az idegek miatt. Azért fáj, mert be van gyulladva még a gyökér. Amikor szabadon van nem fáj, meg ha kavar benne a tűvel akkor sem. Az antibiotikum kiöli a bacikat és rendbe fog jönni. Nagyon édi lehetett Mira, ahogy örült neked! Birkafőző verseny van KArcagon. Pár pillanatra a Tényekben is volt róla szó. De tegnap egész nap esett az eső. Azért felmentünk, de így a gyerekeknek egy nyűg volt, hamar hazajöttünk. ma is lenne, de megint esik az eső.

Kitartás a 4 gyerekhez! Meddig maradnak a vendégek?

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Sok boldog szülinapot kívánok minden kétévesnek és a négyévesnek is!

Nagyon nehéz így írni, annyi minden történik, ha ilyen sokáig nem jövök! Szeretnék inkább visszatérni a régi megszokott egy-kétnapokénti bejelentkezéshez. Szerintetek menni fog? Szerintem elég kevés az esélye :(

A múlt hétvége vendégeskedéssel telt, mert akkor (is) kettesben voltunk Csanáddal és olyankor ha nem jön hozzánk valaki, akkor mi megyünk :) Hét közben három nap délután dolgoztam, hát katasztrófa volt az itthoni munka szempontjából, mert délelőttönként ügyeket intéztem, este pedig tíz felé értem haza.

A tegnap egész nyárra elhagytak a nagyfiúk, Marosvásárhelyig repülővel, aztán stoppal mentek-ketteseben. Ki vannak nőve a kezeim közül. :o

Csanád most már mutatja a repülőt is, ha kérdezzük, hol vannak a fiúk. Az apjára meg mondja, hogy víz. :D A hajó még nem neki. A hinta az tita, De kezdett már megnevezni mindent, tegnap a levesben mutatta, hogy boss(borsó), ma reggelikor a tojá-nak örült. Már sokszor összefűz két szót, de mindkettőnek elhagyja a végét :) Egyre többször pisil bilibe, de még csak egyharmada eredményes a ráüléseknek. Viszont mindig azonnal mutatja hogy cseréljem ki a pelust, ha belement :) Tegnap azzal lepett meg. hogy 15 másodperc alatt felmászott a csúszdához a kötélzeten- eddig még sose ment fel ott.
Tudnék mesélni róla órákig-de hát nincs időm és ti is tapasztaljátok a saját gyerekeiteknél ezeket a dolgokat. Láttam a képeken :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok!
csak kutyafuttában...
pat!
tudnak benne többen ugrálni,nem tudom,mennyire kényelmes.az van ráírva,h 2x40 kg amúgy 160x160cm.de már ereszt az alja :cry: apa nap,mint nap fújja

roli!
nagyon boldog szülinapot!!!

joli!
Dorkó meg a szavak első betűjét hagyja el :lol: :lol: így elég vicces dolgok jönnek ki:_assan,_assan!_utáááás!,_ess,_ess jojo(ez nála a szunyogot jelenti)!írok majd egy szótárat,be fogtok tojni a röhögéstől,ugyanis ő nem változtat azon,h nagyon szépen utánoz,használ új szavakat és egész nap be nem áll a szája,de a saját rejtjeles nyelvén,amit nagyrészt már sikerült beazonosítan.majd leírom,hátha vki ismer ilyen nyelvet és nem is halandzsázik,csak az előző élete dolgozik :lol:

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!
Sly!
Ámen,akkor remélem többet nem fáj! Kár hogy ez a sz@r időjárás minden programot tönkretesz! :evil: Pedig jól hangzik! Tegnap itt a büki fürdőben Karibi Beach party volt,Koktél-bár avatással,vizilabda-meccsel,programokkal...de hát akkora trágya idő volt,hogy nem mentünk ki,de nem is voltak sokan! Ma végre jó meleg volt,csak az orkánerejű szél nem hiányzott volna! a nagyfiúk 2 hétig maradnak,bár a férjem fia azt "hiszi" ő 4 hétre jött...de már felvilágosítottam :twisted: Genyó vagyok?

Berni!
Megnéztem az előző oldalon az ugráló képét,és a miénk is ekkora,nem is gondoltam volna,hogy 2x 40 kg a teherbírása!És hogy-hogy kiszakadt? Pedig füvön van és még pléd is van alatt :roll: A mi várunk ma megjárta a medencét,és a törpjeim abban vitorláztak a nagy szélben :D Persze a medencében is voltak,bár nagyon hideg...egyszer talán nekem is ki kellene próbálnom! :lol:
Várjuk a szótárat Doriántól! :D

Joli!
Mi mindig örülünk neked,bár azt én személy szerint jobban szeretem ha gyakrabban jössz!És természetesen szívesen olvsunk Csanádról is,szóval ha időd engedi! :wink: Nagyfiaid stoppolnak???????????????????????? Nem félted őket??

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Szly
Boldog szülinapot tegnapra Rolinak!
Fogadnak mielőtti gyógyulást. Nekem sem volt ilyen, hogy gyökérkezelés után fájjon.

Patr
Szegény Márk buksi.
Akkor azért ő is örült nektek. :-)
A képek játszóházban készültek, sajnos otthon nincsenek ilyen játékaink. Az ugrálóvár jó lehet, mi is gondolkodtunk már, hogy kéne trambulin, de majd csak max. jövőre.
Férjed nagyfia hány éves?

Joli
Jó lenne, ha gyakrabban tudnál jönni, de érthető, hogy gyerekek, munka, háztartás mellett nem sikerül. Csanád nagyon ügyes a bilivel, és azzal, hogy megmondja. Máté le szokta tagadni. Megyek, hogy megnézzem a pelusát, erre azt mondja, hogy "nincs semmi", "nincs semmi". Utálja a peluscserét, valahogy nem zavarja, ha tele van.
Nagyfiaid stoppoltak? Nem semmi!

Adri
Nagyon szépek vagytok a csajokkal! Niki is jól megnőtt. Ártemisz nagyon hasonlít rád.

Berni
Tényleg írd össze Dorkó szavait. Én is írtam egy darabig Mátéét, főleg a vicceseket.

Szintus
Ti hogy vagytok?


Végre elkészült Máté csúszdás tornya, meg is kapta a hétvégén. Mikor meglátta, olyan édes volt, jó sokáig mondogatta, hogy "saját játszi". Van hozzá egy labda is, ami olyan, mint a strandlaba, és tegnap egy izgága kutya (nem a miénk) elkapta és ráharapott, úgyhogy kilyukadt pár helyen. Valami stoppolási lehetőség érdekelne, olyan, ami nem látszik meg a labdán. Egyelőre le van ragasztva, de így elég randa.
kittina30
 
 


Réka
A pillangó nálunk "pinganga" volt jó sokáig. :-)
A málnadzsem biztos finom lett. Még sosem ettem málnadzsemet.

Mátémnak nem jön be a málna, úgyhogy nyomom neki a levét, és úgy megissza.

Pocakfotót nem teszel fel?
kittina30
 
 


Köszi a dicséreteket a fotókhoz.
Pat! Akkor Márk sérülése talán mégsem olyan komoly igaz? Kitartás a 4 gyerekhez!!!!
Joli! Én megértelek ne félj :) tudom, hogy milyen nehéz igy lépést tartani. és ha az ember lemarad, akkor meg milyen nehéz behozni...de azért érdemes! mert mi kiváncsiak vagyunk Csanádra ám! És amikor délután is dolgozol, akkor hol van?

Anyósom pénteken megint az ortopéd orvosnál kötött ki annyira fájt a lába...Még 2 hetet kell kibirnia, hogy jöjjön anyu. Ősztől meg keresek bölcsit Ártemisznek. sok neki a 2 gyerek...ma láttam egy egész jót, de csak akkor veszik fel, ha lesznek még korabeliek. (magán persze, mert államiba csak 2,5től veszik be..és ha szobatiszta).
De szuper hétvégét töltöttem a lányokkal, egyre nagyobbak és egyre jobban élvezem, hogy lehet velük mindenfélét csinálni!
Főztem is finomakat, aztán szombat du. négyesben a férjemmel elvittük őket egy tengerparti kávézóba, Ártemisz ott homokozott, játszott, olyan jók az ilyen családi programok! Vasárnap meg du. megint gyerekes-barátnős medencés buli volt, 8 pucér gyerek a medencében.
Jól ki is tudtam végre pihenni magam, mindkét du. aludtam is a gyerekekkel!!!
Niki persze egyre rosszabb éjszakánként....szabályosan 2 óránként kel...talán utánanézek, hogy mostmár kéne valamit csinálnom leszoktatás gyanánt...

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
A férjem fia 13 lesz ősszel,az unokatesó 11,5!!!Együtt szörnyűek!!!!!! :evil: :evil:
Édi lehetett Máté ahogy örült a játszónak!Labda ragasztásra nincs ötletem! :idea: Én meg még nem is LÁTTAM idén málnát! :lol:

Adri!
Holnap már le is lehet venni márk fejéről a ragasztót.Erre ma én vertem szét a sajátomat.Mira nem aludt ma egész nap,este sírt már egy órája,hisztizett,vergődött és mikor kivettem a zuhanyból levetette magát a földre. Fölvettem,de rúgkapált,én meg gyorsan akartam felállni és olyan szintem megfejeltem a tetőteres fürdőszoba plafonját! :evil: :shock: Egy pillanatra elsötétült a világ,és annyira fájt és még most is,kb. 10 perc múlva még el is aludtam....és égül lett egy hatalmas puklim...
Ez az éjszakázás nem hangzik valami jól!Esetleg vedd elő a Suttogót! :wink: Annál jobban hangzik viszont a hétvégi családi és babás program! 8)
Amúgy ti sosem terveztétek,hogy Magyarosrszágon lakjatok? Egyértelmű volt,hogy te mész ki a párodhoz???

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat! Sajnálom a balesetet a fejeddel.. :cry: De legalább jót aludtál :)
A Suttogót már töviről hegyire kiolvastam, mindhárom kötetet....De mivel lelkiismeretfurdalásom van, hogy nappal keveset van velem nem akarom még éjszaka is megfosztani a "vigaszától". Szóval tűrök egyelőre...(tegnap éjszaka még rosszabb volt mint eddig, pedig adtam neki homeopatiást is fogzásra, hátha az a baja, de vagy nem az a baja, vagy nem hatott...). visszaolvastam a mi topicunkba is amikor Ártemisz "generációja" volt kb. 10 hónapos, hogy miket irtatok (mert ugye Ártemisz mindig végigaludta szépen az éjszakát)...
1 éves koráig hagyom, aztán akkor elkezdem úgyis elválasztani, és akkor az éjszakai szopit is megpróbálom majd megszüntetni. Most ez a haditerv..
Nem terveztük, hogy Mo.on éljünk több okból. A férjem a tenger nélkül nem birna élni az tuti, biztos, hogy nem akar/képtelen megtanulni magyarul. stb. Munka szempontjából is kedvezőtlenebb anyagiak lennének. Itt már megvolt a ház amikor megismerkedtünk, nekem otthon minigarzonom volt. stb. stb.
De a fő ok biztos, hogy a férjem, hogy ő ezt eleve kizárta már az elején, hogy képtelen lenne bárhol máshol élni, mint itt. Én meg rugalmasabb voltam, és már eleve igy "készültem".
Többiek??

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Adri, ha ez erőt ad: Máté mai napig ébreszt éjszaka cicizés céljából - ha valami miatt nem sikerült a napja, akkor sokszor... kellünk nekik nagyon.

Tegnap találkoztunk Joliékkal, kimentünk együtt a játszótérre. Csanád hihetetlenül nagyfiús lett :) Máté délelőtt mondogatta is, hogy Joli, Csanád (CSaá) és játszótér, no, meg hogy menjünk :)

Pat, valahogy rájár a rúd a fejeitekre... gyógyuljatok hamar!

Kriszti, képzeld, még egyetlen pocakfotót sem csináltunk :) pedig eredetileg azt terveztem, hogy havonta lesz egy, de így alakult...

Berni, hol az a szótár?

Szly, hogy állsz a mindennapi főzéssel? :twisted:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Hali!

Na jövök gyorsan, mert amióta nem kell tanulnom egy perc időm sincs :lol: .
Jó, ez nem igaz, csak a férjem dolgozik folyton a gépen.

Réka, na ne má, hogy ne lássuk a pocakod!!! Mátét végig akarod szoptatni? A doki mit mond?

Kriszti, Bogi is mindig letagadja, hogy tele a pelusa. Mindig menekül.

Pat, jobbulást a fejednek. Toncsinak is egy hétig volt tapasza. Most egy pici heg van az állán.

Boginak meg egy óriási mokesza van :? , lefejelte az asztal sarkát, még vérzett is a szeme mellett, a szeme alatt meg felett szép lila :( . Ma voltunk a lányokkal státusz vizsgálaton. MInden oké.

Adri, Ti merre is laktok Görögországban? És mi a helyzet az államcsőddel? Folyton erről hallani.
Mennem kell, pá!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Csilla! Jaj, szegény Bogi, jobbulást neki!

Réka! Én is szeretnék pocakfotót látni! Lehet tandemszopiztatni fogsz? Simán el tudom rólad képzelni! Főzés van minden nap! Eddig elmegy, de csak mert rég főztem minden nap és még most nem nehéz kitalálni! Vígasztal az a tudat, hogy nem tart ez évekig, csak két hónap!

Adri! én nem biztos, hogy ilyen könnyen tudtam volna váltani,mint te! Tesóm barátja a szomszéd városban lakik, ott van saját háza is. Még az is nehéz és körülményes neki, hogy oda fog költözni!

Patri! Jobbulást a fejednek, lehet még agyrázkódást is kaptál. Képzeld, a fogam még mindig nem jó. Nem kibírhatatlan, de esténként érzem. Nem tudom mi lesz ebből. Már csak két napra való antibiotikumom van!
Ha elfogy és még mindig fáj, az gáz!

Ma reggel jött egy hapsi a fiával, mert tegnap Gyuri felfogadta fát pakolni! Két napi munkáért kapott volna 10 ezret. Itt volt kb 1 órát, aztán közölte, hogy ő ezt nem csinálja és elment! Úgy tűnik Gyurinak kell behordania a fát!


:? Szerintem ilyen munkáért igen jó pénz lett volna ez....



Ma pelenka nélkül volt Mimi! Addig nem pisilt, míg bele nem ült a fürdőkádba. Nem hajlandó sem a Wc-be, sem a fűbe. (a bilit úgy elraktuk, hogy nem találjuk sehol :oops: ) Nem tudom hogy lesz ez a szobatisztaság. Nem sok hajlandóságot mutat a kisasszony!

Ma aláírtam a szerződésemet a suliban, 2011. júni 30-ig szól.

Kép
szly27
 
 


Szly, nem kellene visszamenned a fogdokihoz? Nekem is fájt még anno a tömés után, de hamar elmúlt. ezek szerint még kell a gyógytömés bele. Most az van?
Én annyira nem örülök a mindennapi főzésnek. Bár próbálom a családot rászoktatni, hogy legalább 2 napig legyen ugyanaz az ebéd. A férjem is jövet-menet eszik belőle, így hamar elfogy.
Bogit sem érdekli a szobatisztaság. Nekünk is kéne egy bili. Bár most, hogy nem adok rá body-t csak pólót, megint elkezdett vetkőzni. Ma is mikor lementem már csak egy szál póló volt rajta, a pelus az asztalon díszelgett. Foltot nem találtam :roll: .

Megyek vasalni, jó éjt!

Annyira imádni való Bogi (ha nem hisztizik :wink: ), folyton jön, átöleli a nyakam és mondja, hogy szeretlek anya. Elolvadok 8) .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


jó reggelt!

Csilla! Szerintem a gyökerét már rendesen betömte. Azt mondta gyökértömést tesz bele, a tetejét meg majd kicseréli. Már megvárom, hogy ma és holnap elfogyjon az antibiotikum, és ha akkor sem lesz jó, pénteken visszamegyek. Amúgy is azt mondta, hogy a hét második felében menjek, legyen ideje rendbejönni.

Te! Ilyenkor vasalni!!!! Na én tuti nem venném rá magam!

Soha nem vasaltam, de mostanában rámjött a vasalhatnék! :lol: Bekapcsolom a sorozatomat a laptopon és kivasalom az összes ruhát! Már két teljes adag ruhát vasaltam ki mostanában! :lol: :lol:
Látszik, hogy uncsi itthon! :lol: 8) Persze ilyenkor a gyerekek alszanak, nem szeretek úgy vasalni, hogy itt lábatlankodnak!

Kép
szly27
 
 


Réka azzal, hogy Máté még mindig felkel szopizni csak teljesen elkeseritesz :? Én azzal biztatom magam, hogy szeptemberig kell túlélni, utána elkezdem elválasztani teljesen, és hátha akkor nem fog már felkelni...
De jó lehetett a játszóterezés Csanádékkal! Szivesen csatlakoztunk volna mi is...Hátha sikerül idén hazajutnunk valahogy!!

Csilla! szegény Bogi a kis bibijével! A mi lányaink megint valami hasonlóságot mutatnak! Ártemisz folyton pucérkodik, folyton levesz mindent magáról. Cipő nélkül van egész nap, és csoda ha a pelust vagy bugyit hajlandó magántartani.... A szobatisztasággal mi sem nagyon haladunk egyébként. Reggel és este mindig ráülünk a WC-re/bilire, és akkor "termel" is, de napközben simán a pelusba/bugyiba, és nem szól. Én már úgy gondolom, hogy nem erőltetem. Próbálkozunk szorgalmasan, de előbb utóbb csak magától is akarja majd.

Szly! Tényleg vissza kéne menned a fogdokihoz. Ha csak antibiotikummal vagy jól az azért nem ok...
Én sem gondoltam soha, hogy el fogok költözni Bpről, nem is volt ez különösebb vágyam előtte soha. De amikor az szóba került nem volt ellenemre, és volt időm előkésziteni a dolgokat/ (nyelvet tanulni stb. ), és hozzászokni a gondolathoz. Most egyébként nagyon elégedett vagyok az itteni életemmel, de azért van néha honvágyam. Egyébként azt hiszem, hogy az ember alapvetően ki tud alakitani jó és kiegyensúlyozott életet máshol is, és élhet "boldogtalanul" a szülőhelyén is, ez nem pont ettől függ. Mindig azt kell nézni, hogy a vágyainkat/álmainkat hol/hogyan tudjuk legjobban megvalósitani, és ott úgyis jó lesz. Remélem, hogy pár év múlva fogunk úgy állni anyagilag, hogy gyakrabban haza tudjunk menni látogatóba.
A pasi mit gondolt, hogy milyen lesz a fahordás? Még nem csinált ilyet??? :)

Akinek van tapasztalata az irjon pár szót a bölcsiről/oviról otthon. Csak úgy kiváncsiságból, hogy az amit én képzelek az csak illúzió, vagy létezik? Kiviszik őket télen-nyáron az udvarra? van napirendjük? Alszanak közösen délután? Közösen esznek?
Most járom itt körbe a bölcsiket, és nem vagyok velük túl elégedett....

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Csilla! Korfun élünk, de azt hittem ezt már irtam régen. Az államcsőd persze van, látszik, hogy nehezen megy a gazdaság, és az embereknek nincs pénzük. De az a vicc, hogy itt meg Mo-ról mondják mindig, hogy milyen gáz van stb...A média szereti felfújni a dolgokat.

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Adri, már írtad, csak elfelejtettem :oops: .
Én azt hiszem, tudnék külföldön élni, ha a család is ott van. Egyedül nem mernék/mertem volna neki vágni.

Itt Mo-on azért a választás sokat befolyásolta a hangulatot :? .

Én ovi-ügyben vagyok kompetens, ott van napirend, együtt esznek, alszanak, télen-nyáron kint vannak az udvaron. Én csak a célzott foglalkozást hiányoltam némiképp.

Mennem kell, mazsola hiányol.

Szly, honnan lehet sorozatokat letölteni?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Adri! Nagyon szeretnék egyszer Korfura eljutni! Ha elmegyünk egyszer, meglátogatunk! :lol:

Csilla! Én nem letöltöm a sorozatokat, hanem online nézem! nincs türelmem letöltögetni! Meg amúgy is csak egyszer nézem meg!

http://sorozatokingyen.org/page.php?72 Most ezt a sorozatot nézem! Nem annyira nagy szám, de elmegy. Megauploadon lehet online nézni! 72 percet enged, aztán 54-et letilt, de utána megint lehet. Ez a megaupload azért jó, mert semmit nem kell várni, még annyit sem mint a youtubon.

http://onlinefilmek.net/wordpress/ Itt is van sok film és sorozat is!

http://movieport.blog.hu/2010/06/27/the_vampire_diaries_sorozat_2009#more1873231

Itt is van sok sorozat és film is. Amit belinkeltem,a z a Vámpír naplók. Szerintem nagyon nagyon jó! Érdemes megnézni. Megy most az RTL-en is, péntekenként későn este! Én alapjában nem vagyok oda a vámpíros filmekért, de ez szerintem jobb, mint az Újhold.

Kép
szly27
 
 


Halihó! Mindenki sorozatokat néz???? :lol: 8) Merre vagytok?

Ma bablátogatóban voltunk egy 7 hetes kislánynál. Annyira cuki, nyűgös volt kicsit, így szerencsére sokat dajkálhattam!

Kép
szly27
 
 


Nórinak boldog 2. szülinapot!
kittina30
 
 


Nóresznek nagyon boldog másodikat!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Nórinak nagyon boldog második születésnapot kívánunk!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Már tegnap óta olvasok vissza, most értem a végére! :oops: De legalább értékeljétek, hogy becsülettel végigolvasok mindent! :wink: :) Csak az a baj, hogy általában a felét elfelejtem, mire írni akarok!

Először is, Nórinak, és mindenkinek, aki a múlt héten, vagy a héten ünnepelt, nagyon boldog második születésnapot kívánok!

Mi szombaton jöttünk meg Tapolcáról, nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek csak ajánlani tudom, aki esetleg még nem volt ott! Pár képet is hoztam, sokat kirándultunk, meg fürödtünk a szálloda fürdőjében. Ez utóbbiról sajnos nincs kép, oda nem vittem le a fényképezőt! :oops:

Kép

Kép

Kép ez még az oviban készült gyereknapkor

Kép

Kép

Kép reggeli kakóivás

1x elküldöm

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Még 2 kép:

Új frizura+pukli:

Kép Gondolom, Boginak is hasonló, mi az ágy karfáját fejeltük le!

És Violka mókásan:
Kép

Annyi mindent akartam írni, lehet, hogy este még jövök is, most Vince itt nyűgösködik mellettem (nem aludt ma)..., na most játszik, talán tudok még írni...

Adri!
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon szép család vagytok!
Szopi: talán emlékszel, hogy Vince is ezt csinálta, és a megoldás nálunk nagyon egyzserű volt. Ahogy nem szopizott Vince, gyönyörűen átaludta az éjszakákat, most nagyon jókat alszunk, egyszer sem kel fel, reggel 8-ig alszik. Előtte pedig mi is két óránként keltünk. Ha rajta múlna, még most is szopizna, én május közepétől hagytam abba, elmentünk 4 napra a férjemmel, és mikor láttam, hogy a mamikkal átalussza az éjszakát, és nem kel fel egyszer sem, akkor úgy döntöttem, hogy ez nekem se hiányzik. Azt mondtam bibis, még le is ragasztottam egy ragtapasszal, és ő ezt elfogadta, még 2 hétig emlegette, megnézte bibis-e még, és ennyi. Lehet, hogy ezért megvet valaki, de nekem nagy megkönnyebbülés volt, mert nappal se rángatja a pólómat, azóta sokkal jobban eszik, éjjel alszik, és ha vígasztalni kell, cici nélkül is simán megy!
Türelmesebb is vagyok, hiszen nem vagyok kialvatlan, így a családom is nyert vele! De ez csak az én példám, szerintem, ameddig nem teher neked, hagyd, mi már azért idősebbek voltunk, csak én beláttam, hogy ő önként már nem hagyja abba, úgy "hozzászokott" mint anno a lányom a cumihoz! :)
Most már csak az együttalvásról (mindkét gyerekkel) kell leszoktatnom őket, ha költözünk, ezt is megcélzom. :roll:

Úgy néz ki, decembertől én is megyek vissza dolgozni, felvették Vincét oviba, ha szobatiszta lesz addigra. Biztos ti is hallottátok, hogy az új rendelet szerint 2 és fél évesen is mehetnek oviba.

Találtunk házat is, szeptemberben költözünk!!!

Beszéd nagyon érdekes nálunk is, saját nyelvezete van, nekem nagyon fura, Violka ilyenkor már mondókázott. Bilivel se haladunk, nem erőltetem, majd csak rájön. Ráül, de nem hajlandó belepisilni, most az állva pisilésre szeretném rávenni, mert a kádba este rendre belepisil, ahogy beszáll, lehet, hoyg ez a gond, hogy mindenáron ültetni akarom a bilire? Fiús anyukák? Van valakinek ilyen tapasztalata?

Mennem kell, de igyekszem még este jönni!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Évi, akkor Vincének is jobbulást! Szerencsére Boginak már alig látszik, neki maga a seb pont a szeme sarkában volt, de talán alul nem volt ennyire lila, de helyette felül is volt.
Akkor tényleg jobb így szopi nélkül. Kész főnyeremény! Hú, már szeptemberben költöztök, de izgi. Jó lehetett a pihenés.

Mi is nemsokára megyünk Pestre tesómékhoz, jövő szombaton és fent leszünk másfél hétig. Pestiek egy tali?

Szly, még nem néztem sorozatot, estére mindig elalszom, de majd valamikor. Nem tudjátok, hogy a Grace Klinika hol tart most a tévében?

Ma voltunk kis vonatozni a lányokkal, nagyon élvezték, én is. Igaz majdnem lemaradtunk visszafelé :roll: , úgy szaladtam a vonat után, hogy álljon meg :lol: .

Toncsi ma volt utoljára oviban, de furi lesz, hogy végig itthon lesz.
Tegnap meg az egyik ovis társánál voltunk délután. Volt játék, fürdés, eszem-iszom.
Kép

Kép

Kép

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Jaj, Nórinak meg boldog szülinapot!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Köszönjük szépen a köszöntést, mi is boldog szülinapot kívánunk Rolinak!!!

Asszem a többieknek sikerült még időben. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na, ideértem végre, már csak vasalni kellene, de az megvár, nem szalad el... :wink:

Gabuska!
Látom, megvolt az ünneplés is, milyen tortája volt a kis NórinaK?

Csilla!
Látom, a lányok is jól érezték magukat, különösen az utolsó kép tetszik nagyon, kis édesek, ahogy így alszanak! :D

Szly!
Remélem, jobb már a fogad, ilyet még én se hallottam, hogy gyökérkezelés után is fájjon! Jobbulást!

Pat!
Gondolom, el vagy havazva most a 4 gyerekkel, Márk buksijára (meg a tiedre is!) sok puszi!

Réka!
Ügyes vagy a dzsemmel, és le a kalappal, hogy ennyi energiád van még pocakosan is! Gyurinak drukk a m.hely miatt!

Joli!
Jól teszed, hogy nem ültök otthon Csanáddal, Elemér mikor jön?

Kittina!
Nagyon helyes Máté is, tetszenek a fürtök!

Remélem, nem hagytam ki senkit, megpróbálok most már gyakrabban jönni, talán sikerül is, most már nem kell a házakat böngészni...

Jóéjt: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Nórinak sok boldog névnapot kívánok!

Gabi, köszi a szülinapi képeket, látom Nóri büszkén viselte az ünneplést.

Pat, végre megint két gyereketek van? Eltelt valahogy a nagyfiúkkal? A fejed meggyógyult már?

Kittina, Máté is eljut majd oda, hogy zavarja a kaka, főleg ha pelus nélkül hagyod, csak bugyiban. A „pinganga” izgin hangzik, megosztod velünk a többi Máté-szót is?
A stoppolásra nagyon felkaptátok a fejeteket. Romániában ez általános közlekedési eszköz, naponta ezrek utaznak így. Fizetnek is érte, ki mennyit érez.

Adri, Csanád még mindig kel éjszaka, te meg Nikit akarod leszoktatni? Pedig nem kap tejet, de főleg amikor melege van, akkor kétszer is iszik vizet. csak úgy veszik be bölcsibe, ha 2,5 éves és szobatiszta? Az nem is bölcsi, hanem ovi.

Csilla, nézd a jó oldaláról Bogi menekülését:kevesebb pelust kell venni. :lol: Mert nekünk így sokat, hogy mindig azonnal le kell venni, ha belement valami. Milyen aranyosak a lányok! Tali jöhet, de csak este fél hétkor, kedd kivételével.

Szly, gratula a napi főzéshez és a szerződés aláírásához. Ne félj, a lányod nem marad mindig pelusos:wink: Mimi ismerősöm nekem is van, de ő Noémi eredetileg. Sorozat közben vasalsz? Én nem nézek sorozatot, de egyedül filmet sem. Sőt, még a hírekről is le vagyok maradva, mert max. rajzfilm, vagy zene megy a tévében, ha a férjem nincs itthon.

Évi, köszi a képeket, értékeljük a végigolvasást is, én tudom, hogy az is nagy dolog tud ám lenni! Vince csúnyán megütötte az arcát:(. Gratula az új házhoz! Elemér szeptember előtt nem tervez hazajönni, én kellene hozzá menjek augusztusban.

Berni, készül már a Dorkó-magyar szótár?

Réka, köszi szépen, hogy hírt adtál felőlünk!

Én szívesen élnék különböző helyeken, ha velem vannak, akiket szeretek. Persze nem úgy, hogy a gyerekeknek mindig iskolát. kellene váltani.
A mi bölcsődénkkel teljesen meg vagyok elégedve. Reggel 6 és este 6 között van a program. Reggeli 8, 15-kor, akkor egy fél órát nem fogadnak gyerekeket, de lehet utána is vinni 9,45-ig, akkor van a tízórai. Udvarra nem mindig mennek, de amikor igen, akkor 10 és 12 között. Akkor ebéd és lefekvés. 3-kor lehet felkelni, aki korábban ébred, az az ágyában festhet, képeskönyvet nézegethet. 3, 15-kor uzsonnáznak és fél négykor lehet legkorábban elhozni őket. Minden étel előtt megnézik a pelust és tisztába teszik napközben is, ha szükség van rá. Egy gondozónőre maximum 4 gyerek van bízva. Kétkanalas módszerrel esznek, ha nem fogy az étel, akkor a gondozónő is besegít. Célzatos foglalkozások is vannak, de nem kötelezőek és nem tervezettek, spontán alakulnak ki :) Pl. ha valamelyik gyerek nem talál magának játékot, vagy elkeseredik valamiért, vagy valami alkalom adódik, akkor a gondozónője elkezd vele "játszani" valamit és aztán megpróbálják bevonni azokat a gyerekeket, akiket érdekel a dolog. Pl. rajzolnak együtt, vagy mondókáznak, esetleg építkeznek, kirakóznak. Közben tanítják a formákat, a színeket és mindent, ami belefér. Csanád a kiscsoportba jár, ott van egy hét hónapos gyerek is.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Joli! Csak vasaltam sorozat közben, ugyanis elromlott a vasalóm! Nem volt ő ehhez a sok használathoz hozzászokva! 8) :lol: Szóval új vasalót kell szereznem!

Évi! Gratulálok az új lakáshoz! képek nincsenek róla? Nagyon édik a gyerekek, Vince hosszú hajjal tiszta kislányos! Én még lehet ennél is rövidebbre vágattam volna a haját!

Gabuska! Nagyon ari a kis két éves Nóri! Mostanában el vagy tűnve! Minden oké?

Csilla! Az utolsó kép annyira édi! CSak azt nem tudom pontosan melyik kettő lányzó a tiéd! Talán a középső Toncsi és a cumi nélküli Bogi????
A Grace klinika 5. évadjának utolsó részei mennek most az rtl-en.

Betömték véglegesre a fogamat. Beszedtem az összes antibigyót és most úgy tűnik rendben van. Nem fáj egyáltalán, remélem így marad. Egyébként ez a fájdalom nem fogfájás jellegű volt, hanem olyan, mintha megzúzódott volna az arcom, vagy hasonló.

Mimi már mindent mond. Eljött a mi ez? korszak is, csak eleinte mutatott dolgokra és csak annyit mondott: Mi? Én meg olvastam a két éves kérdőíven, hogy kérdezi-e, hogy mi ez. Ezt meghallotta és azóta használja a mi ezt! Állandóan utánozza Rolit. De bármit amit csinál, amit mond, ahogy a kezét tartja, kis utánozó majom lett! Csak az a baj, hogy a rosszaságot is simán utánozza!

Patri! Merre vagy?

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Nóresznek nagyon boldog 2. szülinapot kívánok!!!!

Köszi Sly!
Megvagyunk,hétvégére lejöttünk a Balcsira.A férjem Füred párti,de egyszerűen nem találtunk szállást csak tegnapra, így ma átjöttünk Zamárdiba.Tegnap is ma is strandoltunk (én csak nézem a Balcsit,nekem túl hideg 8) ) és még holnapra is ez a program,és csak este megyünk haza. Az elmúlt napokban pedig cseppet túlforgalmaztam az internetet.így be kellett fejeznem :oops:

A fiúk még mindig itt vannak,már az idegössszeroppanás szélén állok,mert nagyon durvák,de már csak szombatig kell bírnom. :evil: Igazából a keresztfiunk nem gáz,vele el lennék,de ha már együtt a 2 fiú...

Évi!
Örülök,hogy találtatok házat,remélem álmaitok háza lesz!!!Te jó ég mekkora haja volt Vincének! 8) Édi,de jó a rövid is! Violka is milyen nagy!Tök jó,hogy jól összejött a nyaralás!Az éjszakáitokhoz meg gratula!!!!És mostmár akkor gyere gyakrabban! :wink:

Csilla!
A gyerektalira kötelező belépő volt a szőke haj??? Édes az összes gyerek!!!!És ahogy ott együtt alszanak!

Gabus!
Nagyon édesek a te lánykáid is!!!Mondd hogy tehetsz ilyet,hogy sorozatfotót teszel fel az ünnepeltről és nem tudjuk meg mi volt a zacsiban???? :lol: azt a felksztható feliratot hol vetted?

Syl!
A szülifelit hol tudnám letölteni vgyis csak megnézni??? A movieport-on most vagy én bénázok valamit,vagy csak pénzért lehet már megnézni!!Help!!!Nagyon szívesen venném az ötleteket,nem baj ha feliratos!!!

Szintussal mi lehet már tök régen írt!Persez Berni is elég régen!

Most csak ennyi voltam,talán holnap este ha emberi időben érünk haza írok,ha nem next day!
jó éjt,pussz mindenkinek

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patri! Nem lehet könnyű, de kitartás a nagy fiúkhoz!
Nekem megy a movieportról a Szülifeli, de mindjárt nézek neked másik oldalt is.


http://sorozatokingyen.org/page.php?137

Itt a Mediafire filokat letölteni tudod, a megaupload fájlokat meg megnézni online. Ha nem megy szólj!

Na most néztem, hogy megauploadon csak 8 részt tudsz online nézni, de feliratosan le tudod tölteni az összes évadot!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Évi
Szépek a gyerekeid. Vince a hosszú hajával tiszta kislány.
Nem is hallottam, hogy 2,5 évesen is lehet oviba menni. Így jár, aki nem hallgat, néz és olvas híreket.
Örülök, hogy jól telt a nyaralásotok!

Már mástól is hallottam, hogy így sikerült leszokni a ciciről, hogy azt mondta az anyuka, hogy bibis.

Bilizás nálunk sem megy, ha kimegyünk fürdeni az udvarra, akkor a fűbe állva, vagy félig álló helyzetbe pisil. Benti pancsinál meg vödörbe pisil néha.

Csilla
A Grace klinikát én a Cool-on nézem, ott a 3. évadnál tartanak.
Ennyi szőke csajt!!! Édik nagyon.

Gabus
Nagyon aranyos a 2 éves Nóri. Mi volt a zacskóban?

Szly
Az jó, hogy már nem fáj a fogad. Ezek szerint hatott a gyógyszer.

Nálunk még nincs "mi ez" korszak. Mindig kérdezem tőle, hogy "mi ez", de mindig válaszol valamit, és soha nem ő kérdez.

Máté is mindent mond már, pár napja pedig már a mondatokban beszédet is elkezdte.

Patr
Mi is Füredet céloztuk meg július végére, a neten található összes szállást megkérdeztem, és sehol nincs szabad helyük. Sőt, nemcsak Füred ennyire telített, hanem a környező helyek is. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen nehéz szállást találni a Balcsin.

Kitartás a fiúkhoz!
kittina30
 
 


Sziasztok!

Csanádnak sincs kérdezők korszaka, neki kijelentős korszaka van :) Mutat valamit és megnevezi a saját nyelvén én meg tippelgetek, mit mondhat:) Ha nem találom el, akkor néz rám nagy szemekkel, hogy lehet ezt nem érteni, amikor ő ötször is elmondta? ! Ma egyébért is megkaptam a "hülye vagy?" nézést. Kérdeztem tőle, hogy hívják kamillának az anyukáját. "Anya!!!!" volt a válasz :lol:
A héten kezdett mondani három szótagos szavakat és a tegnap elmondta első három szavas mondatát : anya, kaka megy :) Igaz, téves riasztás volt, de azért nagyon büszke voltam rá.
Egyik nap a bölcsiben rajzoltak. Megkérdeztem, mit rajzolt. A válasz: Víz, apa! Persze az apja olvadt el, amikor meséltem.
Nagyon besűrítettük ezt a hétvégét is, tegnap éjfél felé keveredtünk haza keresztmamitól, ma délelőtt a mMrgitszigeten néztük meg az állatokat, délután a Lánchídon és a Várban sétálgattunk. vagyis inkább Csanád ment, mint őrült motoros, én meg szaladtam mellette :) De ebben már edzésben vagyok. A múlt vasárnap a Tropicáriumban voltunk és annyit emelgettem, hogy még azóta is fáj a derekam. 14 kiló és 92 centi.

KépKép
Kép
el..né
 
 



KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli
14 kiló a fiad??? :shock:
Lehet, hogy én éheztetem Mátét.
Hülye vagy nézés :D
Videót nem tudom megnézni. :-(
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Joli! Jó nagy Csanád! Jázmin 87 cm, de így is mindig idősebbnek nézik a koránál! A 14 kg-ról meg nem is beszélve! Jázmin 11 kg. A videót én sem tudom megnézni, nem tölt be semmit!

Jázmin is beszél már mondatokban is. Olyan hirtelen kezdte. Sokáig azzal a pár szóval toporogtunk egy helyben, amit tudott mondani. Aztán egyszer csak mindent mondott és mondatokban kezdett el beszélni.

Tegnap unokatesóméknál voltunk szülinapi bulin. Jázmint összecsipkedték a szúnyogok. Nagyon durván megdagad neki.

Kép
szly27
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: