Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szilvia: Gratulálok a kisfiúhoz! :D

Kia: Köszi a bíztatás! Remélem mostmár minden rendben lesz!

Szilvió: Drukkolok, hogy az orrmandula műtétnél nállatok is minden renben menjen!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Kia: nem lesz könnyű ,az tuti:-))

Szilvia: én is gratulálok, mégha nem is igy tervezted.

Réka: örülök, hogy nektek rendben ment minden. Én azért még húzom, amig lehet és amig az orvos nem itéli nagyon sürgősnek.

Hogy vannak a kismamáink?:-)

Szilvió

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
sszzilvia
 
 


Nahát, ilyen sok gyereknek van orrmandula problémája? Szilvió te meddig dolgozol? Mikor kel Ádám? Mennyit alszik egy nap? És ti többiek mennyit alszik a gyereketek?
Szilvi! Akkor 3 királyfid lesz? Azért ez se olyan borzasztó! :D Sajnálom, hogy a kislány nem jött össze! Gyorsan meg tudta állapítani az orvos!
Rékus, jó, hogy ilyen gyorsan túlletetek rajta! Végülis egészséges lett akkor a műtét napjára? Mikor engedték haza, ott kellett vele aludnod?
Kia fiad a héten bölizik? Te mikortól kezdesz?

Kép
nyafi
 
 

 
 

Sziasztok!

Nyafi: Végül egészen gyógyult volt volt a műtét napjára Ricsike. Az orra nem folyt, nem köhögött. A szeme "vacakolt" egy kicsit, de ettől megcsinálták. Péntek reggel mentünk és szombat reggel engedtek haza. Bent maradhattam vele! Ennek nagyon örültem! Egy ágyban feküdhettünk!

Ricsi ebéd után alszik. Ilyenkor max.3 óráig hagyjuk aludni, ha nem kel magától, akkor ébresztjük.
Este 7.30-kor legkésőbb ágyban van (változó, hogy mikor alszik el,de az ágyban kell feküdnie), reggel 6.45-7.00 között (legtöbbször magától) ébred vagy keltjük.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Rékus!
Örülök,hogy rendben van minden Ricsivel!

Nyafi!
Persze, hogy nem borzasztó :wink: Imádom mindhármat! Nem az a "bajom" ám, hogy fiú, hanem az, hogy nem lesz már lányom (majdnem biztos, hogy nem vállalok többet :wink: )....ez van megírva, s egyébként pedig tökéletes az életem...négy pasi fog imádni, kell ennél több :wink:

Kia!
Első munkanap :cry: Majd írj! Köszike!:wink:

Kismok!
Isten éltessen! Kapsz Lenkét szülinapra?? :lol:

Szilvió!
Nem lehet könnyű dolgozni újra..de majd biztos belejössz! Sajnálom Ádámot a betegségek miatt, talán jön a tavasz/nyár, s jobb lesz!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi
Grat a 3. legénykéhez!!! :) (És a négy-pasi-fog-imádni a tökéletes hozzáállás!!! :D)
Én pedig nagyon köszönöm, hogy észhez térítettél!!! Tényleg!!!
Erre gondolok: "Cas!
Különtorna esetén -szerintem - próbálj túllépni rajta,....heti egy rosszalkodás a Te Fiadnak is kell"

(Sajnos néha megpróbálok Sebiből visszafogott, nyugis gyereket nevelni, és borzasztó kudarcként élem meg, hogy nem sikerül. Pedig baromság, világ életében élénk, nyughatatlan de nagyon jó fej, kreatív, kedves gyerek lesz, és jól is van ez így. CSak kell időnként vki, aki emlékeztet rá, hogy 5 évesen nem lehet még egy kis lord! Szóval köszi mégegyszer!!!) :D

Nyafi
CSilla 1/2 9-től alszik, reggel 6 és 7 között kel. Délután 1-től pedig 2-3 órát. De Sebi ennyi idősen sokkal kevesebbet aludt. Miért?

Rékus
Örülök, hogy túl vagytok a műtéten és hogy minden oké! :)

Kia
Jók a képek!!! :)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Rékus, örülök, hogy jól ment a műtét, és gyorsan hazamehettetek.

Szilvia, itt is gratulálok, csak hogy a többiek is tudják, hogy a babavárós topikon napi szinten "talizunk", szóval ha véletlenül itt nem reagálok, csajok ne gondoljátok, hogy udvariatlan vagyok :)

Kismok, lehet, hogy még egyben??

Nyafi, Blanka keveset alszik, fél10-nél hamarabb nem lehet lenyomni, mostanában 7-8 között kel, és du alszik 1-1,5 órát. Szóval nem valami sok, de már belenyugodtam. Ezért is nem próbálkozom a korábbi fektetéssel, mert félek, hogy 7-nél korábban kelne, azt nem bírnám :shock:


Sziszi

Kép

Kép
szisz05
 
 


csak kiváncsiskodtam, hogy az én lányomnak elég e az az alvás, amit alszik. Jó ég Szisz és mit csinálsz vele fél 10ig?Tényleg? Hánykor fürdeted? utána kinn ugrál rajtatok, vagy a szobájában játszik vagy mi? Végülis nektek elég 7-8kor kelni még nem mentek oviba...

Kép
nyafi
 
 


Cas!
Annyira édes vagy! Én adtam Neked tanácsot! Tök jóóóó :lol:

Szisz!
köszi :wink:
Ide is tegyél egy esküvős képet, hadd lássák a csajszik, hogy mijjjjjen szép voltál (persze most is, de az a kép:shock:


Nyafi!
Akkor lásd a mi alvásunkat:
Este 1/2 10 - 10 - 1/2 11-kor fürdünk, s kb. 20 - 30 percre rá vagyunk ágyban...vki mellé fekszik, s függően attól, hogy akkor milyen fáradt, alszik el 10-20-50-60 perc alatt....DE most 9 óra van, s még alszik...keltenem kell.
Nem tudom, hogy mi lesz májustól, mert 1/210-re oviba kell érnünk, s mivel nem kap még ott kaját (késöbb sem ebben az időpontban már), ezér még elötte ennie kell :roll: na nem szokott sokat enni, de reggel 8-kor tuti, hogy keltenem kell.....nyáron még 1/2 10-kor világos van, ez elég nehéz lesz :roll:
Délután változó 1-3 órát alszik, vagy semmit....az még a ritkább, de akkor is bírja este 9-ig 8)

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


húúúúúúúú ez mi???? én csak a számokat írtam le kötőjellel, s csinált belőle telszámot :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Holnaptól 3 nap táppénzt írattam ki. Otthon leszek az én kis babócámmal! :D
Már alig várom!!!!!
Pénteken kell visszamennünk ellenőrzésre. Akkor derül ki,hogy mikor lehet bölcsizni.
Vacsorára ti mit adtok a gyerkőcnek? Nállunk Ricsi joghuton kívül nem nagyon fogad el semmit. napközben szépen eszik, de este nem kell neki semmi.

Lányok lehet, hogy hülyeséget kérdezek: szerintetek meddig kell még harisnyát adni a gyerkőcre?
Ricsin azt tapasztalom, hogy pik-pak leizzad.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Rékus, ha már 10 fok van és nem orkánerejű a szél és meleg tréning van rajta én nem adok rá harisnyát.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nyafi, nalunk igy nez ki a napirend: ha 8 elott felebred, akkor alszik delutan. Fel 2 - 2 kozott szoktam letenni. Tapasztalat, hogy ha 8 utan kel, akkor nem tud elaludni, bar akkor elobb kidol este. Mindezektol fuggetlenul le szoktam tenni, hogy hatha - ha meg nem, akkor legalabb pihent egy kicsit. Amugy a normalis kerekvagas, fel 9-kor furdes, utana mese, es viszlat. De sajna csak 10 korul szokott elaludni. Addig szorakoztatja magat. Vagy/es minket. Kijon a szobajabol, es nem megy vissza, csak ha felmegyunk, es visszadugjuk. Oleles, puszi stb kisereteben. Tudom, hogy nem helyes ez igy, de Apacskat nem tudom ravenni bizonyos szigoritasokra. Ez van.

Rekus, en is gondban vagyok ezzel a harisnya kerdessel. A jatszin femcsuszda van, es vas-padok. Ugyhogy ha leulunk, meg nekem is rosszul esik. Altalaban a megerzesemre hallgatok. Ma pl 11 fok korul volt itt. Ha elobujt a nap, akkor eleg volt ket pulcsi, de amikor elment, akkor bizony elkelt a ketto. Es hazafele jovet mar a szel is fujt. Ilyen esetekre egy kis kendo is van nalam a kisasszony fejere. (Megjegyzem az enyemre is elkelt volna.)
Orulok, hogy rendben volt minden a mutetnel. Egy hos a kicsi Fiad. :) Gyogypuszi Neki!

Szilvia
Gratula a 3-as szamu Pasidhoz. 4 ferfi vesz majd korul - nem semmi. Ajanlom, hogy a tenyerukon hordozzanak ;)

Cas, voltatok azota tornan?

Gem, hogy vagy?

KM??? Szoritunk...

Kia, milyen a melo? Bar gondolom...
Mikor mesz vizsgalatra legkozelebb?

En egy het mulva. Milyen gyorsan eltelt fel ev...

Na megyek Csajok, mert minya leborulok a kanaperol...
Jo ejt!

(Bocs, ha valakit kihagytam.)

Kép
tittina1982
 
 


Titti!
Gondolok Rád sokat, s látom, hogy már egy hét sincs a műtétig! Nagyon szorítok, hogy negatív legyen az eredmény, s Karácsonyra már ott kuksoljon Kistesó NÁlatok is!

Harisnya - ügyben passz! :oops: de mivle én fázós vagyok, mindig inkább több réteget adok/viszek, mint más "normális" ember tenné 8)

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Ma vittük a Ricsit ellenőrzésre. A doktornő azt mondta, hogy gyógyult. Hétfőn megyünk a bölcsibe!!! :D
Szegénykém már nyagyon unja magát itthon.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


nem is a meló a legszörnyűbb a munkahelyben, hanem az állandó szarkavarás. Én ettől már annyira elszoktam. MEg hogy itthon folyton el vagyok úszva, mert a mosás-vasalás-hajmosás totál kimerít és másra már nem jut idő.

Nyafi: nálunk is probléma az esti alvás. Tegnap már szigorúbbak voltunk ,mert 8-ra már ágyban van, de megy a dalolászás, kiabálás, szomjas vagyok, folyik az orrom 1/2 10-g. KEdvencem az, amikor rámnéz és kérdezi, hogy összebújunk?
Amúgy reggel vagy nehezen kel, vagy felébred magától, de akkor meg reggelizni akar.

Sziszi: te tudod már, hogy milyen nemű a babóca? Lehet, hogy lemaradtam róla.

Van valakinek valami jó kis kirándulótippje? Persze gyerekkel:-))

Szilvió

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
sszzilvia
 
 


Szilvió mi most voltunk két hete, fogaskerekűvel felmentünk a végállomásig, ott játszó, majd mentünk két megállót kisvasúttal csillebércig és utána onnan lefele a kisvasút végállomásáig a vasút mellett egy kis úton motorral...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de csak most néztem be, és láttam, hoyg sokan felköszöntöttetek szülinapom alkalmából! Nagyon kedvesek vagytok és nagyon-nagyon szépen köszönöm!!! :) Ami azt illeti, nem fáj, hoyg már harmincéves vagyok, semmivel sem érzem többnek magam, mint 2, 5 vagy akár 10 évvel ezelőtt, de a gondolataim nem hagynak nyugodni. nem tudom megfogalmazni amit érzek, de sokszor nagyon rámtör valami elmúlás-féle érzés. Nem, nem vagyok depis, ez csak pár pillanatig szokott tartani, de olyankor oylan intenzíven érzem azt, hoyg az életünk hiábavaló, és egyszercsak, egyik pillanatról a másikra nem vagyunk többé, hogy az már valóban fáj. És persze, a következő pillanatban örülök az életnek, a gyerekeimnek és ha nem is nagyon távlati, de célokat tűzök magam elé. Szóval, nem kell búsulni engem, optimista lényem általában mindig felülkerekedik. :)
(Na, jól kiömlengtem magam.)

Szilvia, olvastam, hogy mit mondott a doki! Gratulálok a fiúcskához! :D De... ne haragudj, de szerintem kissé korai volt, hogy az orvos kategorikusan nyilatkozzon. Még 16 hetes sem vagy, még bármi lehet. Én két orvoshoz jártam a terhességeimmel, de iylen korán az égvilágon semmit sem mondtak. Nem is kockáztattak volna bármit is mondani. Krisztát 20 hetesen viszont már 150%-ra állította, Borót, a másik, pedig 19 hetesen még mindig nem 100%-os kislánynak mondta. Szóval, nem azt akarom, hoyg hiú ábrándokba ringasd magad, de én úgy gondolom (mivel két teszt is mást mutatott), hogy ez a játszma még nincs teljesen elvesztve. Attól, persze, lehet fiú, és tudom, hoyg úgyis mindegy, csak az egészség fontos. Vigyázz magatokra! :)

Tittina, drukkolok a műtétedhez! Ne aggódj, minden a legnagyobb rendben lesz! :) Az öltözködéssel mi is úgy vagyunk: ha játszótérre megyünk, én mindig adok rájuk (még) harisnyát. A kendő, pedig, hajpántszerűen, de mindig a fejükön volt eddig úgy, hoyg a fülüket védje. Az az igazság, hoyg itt még olyan igazi tavaszias időjárás nem nagyon volt, én pedig féltem a fülüket.

Kismok, drukkolok, vagy már meg is van Lenkebaba????

Cas, a "panaszodat" nem olvastam, oylan vissza még nem jutottam el, de a válaszodat Szilvinek igen. :) Tudod, sokszor vagyok én is így a dolgokkal. Nálunk fordítva van, a kicsi az akaratosabb, mondhatom úgy is, hoyg agresszívebb, és mivel Krisztával azt éltem át, hoyg igenis lehet kezelhető gyereket nevelni, Boróval én is valamennyire kudarcként élem ezt meg. Ami bevált Krisztánál az 10%-ban, ha Borónál is beválik, és sokszor ez elkeserít. Pedig nincs baj vele sem, kedves, okos és aranyos, csak egy picit határozottabb, önfejűbb, kevésbé befolyásolható (ami felnőttkorában jó hasznára is válhat).

AMúgy jól vagyunk, remélem, a betegségek időszaka nálunk is lejárt, mert elegem van már belőle.
Elnézést, de többet nem tudok maradni, már így is túlléptem az időt... :(
Azért egy kép a vasárnapi szülinapozásról még belefér:
Kép


Puszilok mindenkit!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Nyafi
Levi 21 körül alszik el és 7 előtt ébred... hétvégén 8 előtt :roll:
Délben 2-3 órát alszik...

Réka
Örülök, hogy meggyógyult a nagyfiú!

Titti
4 nap múlva.... DRUKKK!!!!!!!!!!!!!!

Edith
Ismerős érzésekről írtál...... :wink:
Édesek a csajok!

Szilvi(17)
BOLDOG SZÜLINAPOT!

Köszönöm... a munka megyeget...
Bele kell tanulni, mert ezt még soha nem csináltam.. sajnálom is a kollégát, hogy nem tudok neki sokat segíteni... :roll:

Nappal 4 baleset volt, éjjel semmi + egy kis trafi, bírság, feljelentés... :roll:

28-án kezdem a fogdokit... hídcsere lesz :(
A pajzsmirigyemmel a jövőhéten megyek az elős vizsgálatra - ezen a héten nem jött össze :roll:

Levi reggelente sír a bölcsiben... nem akar ottmaradni... néha - ha megyek melózni azt mondja, hogy NE MENJ ANYA :roll:
Az első éjszakát kibírták a fiúk nélkülem - csak egy kis sírás volt, Levi nagyon örült reggel, hogy én ébresztettem...

...és az 59. napon megjött "Piroska" :lol:
...csak volt peteérés valamikor :roll:

...még egy kép:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


.......és....a bölcsiben már 3x pisilt bilibe és itthon is wc-be :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van....

Lenke??????????

Ma ismét éjjel lesz meló...
..tegnap majnem 200 embernek lett felejthetetlen napja... szép fotó készült :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia! :lol: :lol: Munka éjjel - nem lehet túl jó, de örülök, hogy Levi aránylag jól bírja!
Bölcsit sajnálom, úgylátszik vége az újdonság erejének, ez valami átmeneti időszak lehet az új/érdekes, s a mindennapok között, reméljük, ügyesen veszi ezt az akadályt is. Bilibe/wc-be pisilés: remélem, hogy nálunk is "eltanulja" majd a többitől...Igazgatónő szerint úgyis azt "kell" csinálnunk amit ők, így nincs mese :wink: Mi május 3-án kezdünk, már most rosszul vagyok, de tudom, hogy vele szúrnék ki, ha most nem, mert akkor szeptemberben nem tudom, s akkor már majdnem 4 lenne, mire közösségbe kerül, s itthon sem lesz már olyan érdekes...így egy kicsit játszik/tanulja a nyelvet, egyebeket is megtanul talán....magamat nyugtatom 8)

Edit!
Köszi, aranyos vagy, hogy követsz minket! Nem reménykedek, de persze akkor lesz 100%, ha kibújik,.....lánynevem mindig van egy-kettő tartalékban, ha meglepi lenne :wink: de egyébként volt ott dudor a két lábikója között :wink: s jelen anatómiai ismeretem szerint ez nagy eséllyel fiú jelent :wink:
LÁnyok szépek nagyon!!! S 30 éveddel psssztt!! :wink: én 38 múltam, s nem mondom, hogy nem volt/van/lesz a korom miatt lehangolt napjaim, de azt kell mondjam, hogy nem olyan vészes....Te még nagyon messze vagy az öregedéstől!!! Csak optimistán, ahogy szoktál :wink:

Titti!
Drukkok mennek! Gyere majd, hogy mi volt, vagy írj sms-t! Számom megvan még??

Rékus!
Hajrá bölcsi! Örülökm, hogy rendben vagytok!

Mi jól, néha a pocim fájdogál, most a derekam csípődött be, már három napja mozdulni is nehéz...babó remélem jól van, mert mozogni még nagyon ritkán érzem...pocim is van, de még mindig nem egyértelmű nekem....azaz a fene sem tudja...este már jó nagy..híztam már 4 kilót, ennek nem örülök...de nem bírom ki, hogy ne egyek, olyan éhségrohamaim vannak...persze igyekszem odafigyelni...majd szombaton megyek újra dokihoz, akkor biztos, hogy ismét jelenktezem, meg persze olvasok, figyelek, hogy MIKOR JÖN MÁR A HÍR LENKÉRŐL :?: :?: :?:

Gem?? Te jól vagy?? HOgy álltok az utazással, felújítással? Anyud ott van?? írj valamiit!

Pusz Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Ma megvolt az izotópos vizsgálat...

Nemsokára megyek Leviért és megyünk a Mekibe, mert már régóta menni akar
( minden nap előtte megyünk el és minden nap mondja, hogy vegyünk játékot :lol: )

Szilvi
Jó a gyerekek között, jól érzi magát Levi - Marcinak is jó lesz!
Tegnap délután pl. épp láttam, amikor az egyik kisfiú megölelte Manót :lol:
Befogadták hamar :P

...egyél, ha jól esik :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Nekem is megvolt a vizsgalat. Kedves volt a noci, azt mondta, szemmel nem lat semmi rendelleneset.
3-4 het mulva lesz eredmeny.

Kia, Neked mikorra varhato?

A Nagylanyom beteg volt. Egyik reggel orrfolyassal, szemkonnyezessel es tusszogessel ebredt. Azota valtott orrdugulasra es kohogesre. A Sterimar meg a landzsas utifu megtettek hatasukat. Mar egesz jol van. :)

Jovok majd bovebben. Ki kell hasznalnunk, hogy Apacska ithon van szabin. :)

Kép
tittina1982
 
 


Sziasztok!

Nyafi, nem kell nagyon lekötnünk Blankát estig, van "napirend" addig is. Vacsizni együtt szoktunk, és mivel a férjem fél 7 körül jön, így 7-kor van vacsora. 8 után fürdés, aztán én megyek, majd a férjem (olyan hangos a zuhany, épp a gyerekszoba mellett van, hogy ha már elaludt nem tanácsos csobogtatni a vizet). Aztán melléfekszem és vagy fél órát mesélünk, beszélgetünk. Ez nekem is jólesik. Még. Aztán két gyerekkel kérdéses lesz, hogy alakul majd.

Kia, remélem rendben lesznek az eredményeit, illetve meg kellene találják, hogy mi okozhat problémát ugye? Sajnálom a sírásokat, de jó, hogy az éjszakát jól veszitek. Biztosan egyre könnyebb lesz majd.

Titti, örülök, hogy túl vagy a vizsgálaton, drukkolok, hogy minden rendben legyen. Napsinak gyors gyógyulást.

Edit, utólag boldog szülinapot, én sajna nem vagyok ebben valami jó, nem követem őket. Én is érzek gyakran ilyet, aztán gyorsan elhessegetem. Lányok nagyon szépek.

Rakok képet, felteszem az esküvőset is, amit Szilvia kért (másik topikban mindenki rakja fel a képeket, innen jött) na meg frisset Blankáról.

Holnap megyek 18 hetes UH-ra, majd jövök beszámolni.

Lenkét várjuk nagyon!!!

Gem te hogy vagy?


Szilvi
Kép Kép Kép

Kép

Kép
szisz05
 
 


Sziasztok, csak szeretném ajánlani Nektek a lelkesedésből készített blogomat, ahol olyan fejlesztő otthoni játékok leírását találhatjátok, amik nem igényelnek anyagi ráfordítást.

http://fejlesztojatek.blog.hu

a véleményeteknek nagyon örülnék, kommenteljetek nyugodtan!
[/url]
saraliza
 
 


Sziasztok Lanyok!

Kismok
MI VAN VELED?????? Lenkenek mar nagyon itt kene lenni!
Ugye minden rendben van/rendben ment????

Koszonom az erdeklodest tobbetek reszerol: en kimondhatatlanul elfaradtam a kethetes felujitasba (amit persze messze nem tudtunk befejezni), majd a kethetes magyarorszagi tartozkodasba, ahonnan tegnap ertunk haza sikeresen. Tulajdonkeppen a hivatali ugyintezeseken kivul minden jol es siman ment, finomakat ettunk (kicsit tul sokat), sokmindenkivel egyutt tudtunk lenni, lakastfelujitottunk ott is, es meg egy kis idom magamra is maradt, de nagyon elfaradtam. De most mar szamolom a heteket, napokat, amiket meg munkaban kell toltenem.
Otthon olyan sok lenne a teendo, es a harom het szabi utan nagyon megszoktam, hogy a csajokkal vagyok.
Zsofinak meg egy honap bolcsi, utana megy az iskolaba (itt igy hivjak mar ket es fel eves kortol). Addigra mar a pelust is teljesen el kell hagynia, szoval nagy a kihivas. Otthon mar alig-alig folyik neki melle, de amikor elmegyunk valahova, azert csak visszakerul ra a pelus, es akkor ugye nem mindig szol, hogy dolga van, hanem csak teszi...

Csajok edesek, a szobajuk is nagyon szep lett. Az egyik nagybacsi dekoralta, aki tul azon, hogy nagyon jo fej, meg rajzolni is nagyon jol tud. A beepitett szekreny meg nincs teljesen kesz a szobaban, ezert csak a szoba egyik felerol teszek fel kepeket.
Aztan majd jovok tobb keppel, kesobb.

Szilvi
Gratula a kisfiuhoz, bar tudom, nem ez volt a szived vagya, de meglasd, imadni fogod!

Kia
Kitartas a munkahoz

Puszi mindenkinek
Gem

Kép

Kép

Az ajtofelfat meg restauralni kell egy kicsit, mert mar nagyon oregecske. Ha majd rendbe teszi a parom, azt is lefestjuk vilagoskekre.
Kép

Rebeka meg befejezetlen katicabogarai... (Julcsi utan szabadon)
Kép

Kép

Zso
Kép

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Kismok férje vagyok és nagyon lelkemre kötötte, hogy tájékoztassalak benneteket:

Ma ebédidőben megszületett Lenke lányunk (3,3 kg és 54 cm).

Kép
Kép
kismok
 
 


Szivbol gratulalok KisMok! Gyors gyogyulast Neked!
Isten hozta Lenket ebben a vilagban! Sok tejcit, es a legjobbakat kivanom!

Kép
tittina1982
 
 


Gem, nagyon szep lett a gyerekszoba, le a kalappal. Tok jo a nagyok agya. A kicsi is veluk egy szobaban fog aludni?
Zsofi gyonyoruuu meg mindig. Szegenykem, hamar bekerul az "eletbe". En sem tudom meg hogy lesz itt velunk. :oops:
Vigyazz nagyon Magadra, es probalj kicsit pihenni!

Puszi

Kép
tittina1982
 
 


Kismok!
Isten hozta Lenket! Gyere majd, es meselj, amint idod es energiad engedi! Nagyon-nagyon orulok nektek!!!!
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Óriási gratula Lenke babához innen is!!!
Sok boldogságot az egész családnak!!! :D

Gem
Annnyira jó lett a gyerekszoba! A köv. festésnél asszem én is engedem a gyerekeket majd kreatívkodni (idén szeretném, de férjem-uram nem túl lelkes... :twisted: )

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Hello Kismok!!!Éljen soká pici Lenke! Nőjön jó nagyra, egészségben szeretetben!
Gem én még nem látom a mhelyi gépen a képeket, de bizti tök jó lett...
Titti nem lehet, hogy allergiás volt a pici? Mármint a szeme ami fura az egészben. A férjemnek könnyezéssel szokott indulni az allergiája...fű,fa-virág...
Kia sztem gyorsan elmúlik, hogy nem akar annyira menni, inkább csak feszegeti a határokat...De ha megkérdel egy gondozót, akkor nem hiszem, hogy azt mondja, hogy nem érzi jól magát...
Szilvi ne aggódj, Marci életrevaló kiskrapek és azelött kell közösségbe adnod mielött megszületik az öccse, hogy ne kösse össz.e
Jön valaki hétvégén börzére?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Kismok, Lenkéhez szívből gratulálok, majd gyere mesélni, ha időd engedi.

Gem, nagyon szép lett a gyerekszoba. Éppen ilyen ágyat gondoltam és is későbbre a két gyereknek. Elteszem majd a képet.

Nyafi, én illetve mi megyünk vasárnap!!!

Szilvi

Kép

Kép
szisz05
 
 


elküldöm szisz akkor priviben a számom szisz!
nagyon jók a képek Gem, főleg a katicák és az ajtó melletti tetszik! Na meg a hajópadló. És hogy mászik fel a lányod az ágyába?

Kép
nyafi
 
 


Ezt mar en is akartam kerdezni... :P

Kép
tittina1982
 
 


Kismok!
Hatalmas gratula Lenke babához, akiről majd biztos hamarosan képeket is látunk! Kismok Férjuram! Köszönjük!
Sok sok boldogságot Nektek!

Gem!
Jó kis négy hét áll mögötted, de jó, hogy már túl, s nem innen vagytok a felújításnak(ill.nagy részének)! Zsófi gyönyörű, nem hiszem el, hogy már ilyen nagyok a mi topikunk kicsinyei :shock: Munkához kitartást! Én nem tudom Marcust peluselhagyással eröltetni, s őszintén, nagyon féle, hogy ha azt teszem, akkor rosszabbat teszek, mint ha ráhagyom....Szívem vágy egy egészséges kisbaba, "csak" megálmodtam egy királylányt :wink:

Titti!
Örülök, hogy túlvagytok a műtéten,s gondolom,hogy nem mindenkinek mondanak ilyen biztató dolgokat "ránzésre"...egy orvos "csak úgy" nem tesz ilyen, úgyhogy lesz nálatok is hamarosan kétcsíkos teszt :wink: Kívánom tiszta szívemből!

Én is voltam ma dokinál, 17 cm, és 177 gramm a picinyünk becsült mérete/súlya, gyönyörű, s összehasonlítva Marci hasolnó korabeli UH képével, mintha a klónja lenne, én csak az állukban látok különbséget..mondjuk ez "csak" 2d volt, kíváncsi leszek majd egy pár hét múlva, otthon Magyarországon, megyünk 4d-re :roll:

Nagyon fáradt vagyok, most sok volt nekem is, s kezdem terhesnek érezni magam, úgy igazából, most pl. a hátam/derakam szakad be mindjárt :)

Bocsi mindenkitől, akit kihagytam, sok puszi, s kellemes hétvégét!
Szilvi

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Ma kiderült, hogy Csillát nem veszik fel a bölcsibe.
Hiába iratkoztunk fel másfél éve, "valahogy" hátracsúsztunk a 38. helyre a sorban (20 hely van), pedig az eredeti sorszámunk tuti 1-essel kezdődött.
így jár aki nem jár be segget nyalni a bölcsibe...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Kismok NAGY GRATULA LENKÉHEZ! :D
Sok tejcsit kívánok nektek!

Gem: Nagyon szép lett a szoba!!!!!

Kia: Mikor lesz eredménye a vizsgálatnak?!
Szorítok, hogy minden rendben legyen.

Ricsi 3 napot járt a bölcsibe. Szerdán már minősíthetetlen stílusban viselkedtek velünk, mert szerintük beteg a gyerekünk! :evil:
(Nem volt igazuk!) Ez már nem is hagytam szó nélkül!!!!!!
Hétvégére viszont én komolyan beteg lettem! A szívbetegségem miatt 2 hétig feküdnöm kéne. Jövő hét hétfőn újra doki és remélem kedden már enged dolgozni, mert a munkahelyemen iszonyatos botrányt csináltak!
Nagyon ránk jár a rúd mostanában!!!!!!! :cry:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Cas: Csak most láttam, hogy jártatok a bölcsivel.
Nem kaptál semmilyen papírt amikor beíratkoztatok?
Nagyon sajnálom!!!!!!
Nincs semmi kilátás a helyzet megváltoztatására?????
(Sajnos én is a saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy mindent papírra kell íratni.)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


cas és máshova nem tudod beiratni? én annó két helyre irattam, és mind a kettőnél az elején voltunk a sornak, de az egyiknél érdekes módon a várólista végére kerültünk. Még jó, hogy a másik volt szimpi. Vissza fogsz valahova menni dolgozni? Mikor? beiratod oviba? jövő héten beiratás...
Rékus remélem már jobban vagy. mit mondtak, hogy mit látnak, hogy beteg a Ricsi?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Titti
DRUKK, hogy jó legyen a Te eredményed is!
Nekem egy szép színes kép van... de nem olyan, amilyet vártam..
Az UH szerint a balosban van egy göb, de a képeken a jobbosban is van egy fehér folt és nagyobb, mint a balosban lévő :?
Vissza kell mennem a dokihoz - de csak kedden és csüt-ön van - ma megyek éjszakára -nem volt kedvem menni a kórházba is... majd ha csüt-ön ráér bemegyek... :roll:

Sziszi
Szép pár :wink: és a kislányuk is aranyos...
Szép család vagytok! :P

Gem
Tényleg nagyon szép lett a szoba :P Igazi lánybirodalom :lol:
Kitartás neked is... amíg melózni kell... :roll:

Kismok
Hatalmas GRATULA!!!
Remélem minden simán ment és jól vagytok!
Ha kipihented várunk :wink:
Sok Boldogságot!

Nyafi
Levi nagyon jól érzi magát a bölcsiben... szeretik a társai... és ott bilibe pisil :lol:

Szilvia
Gratula a szép méretekhez :P

Cas
Sajnálom a bölcsit.
itt Nyh-n kedvesebbek a dadusok, az igazgató is nagyon jó :roll:
Remélem sikerül megoldani valahogy.
Mikor mennél dolgozni?

Rékus
Jobbulást nektek és szebb napokat! :(
...ott sem valami rózsás a helyzet :roll:

Mi három helyre irattuk be... igaz egy Bp-en volt - ott le is mondtuk... de az utsó hely sikerült.. a második helyen még 2008 nyarán azt mondták, hogy nagyon kicsi az esélye, hogy bekerül Manó :roll:
Örülök, hogy ide sikerült és nem oda... itt nagyon jó a csapat :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szegény Rékus, Cas, Kia! Egyikőtöké sem túl jó hír, sajnálom!

Cas! Mennél dolgozni?? vagy csak Csilla igényelné a babatársaságot??

Kia!
Hogy bírod ezt az eszeveszett melót? s te most felváltva éjszakázol, s nappalozol? vagy csak éjjel? húúú, szar lehet egy pici mellett, s így Apával sem sűrűn fekszetek egymás mellett, gondolom :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Nyafi: A bölcsiben mindannyiunknak mást mondtak. Így utólag már összeértek az infók és látszik, hogy össze-vissza hazudoztak mindent. Mást mondtak nekem, a férjemnek és még a gyerekorvosnak is. Szégyen!!!! :evil:
Én már úgy vagyok velle, hogy hagyom a fenébe az egészet.
Remélem nyáron szobatiszta lesz Manócska és akkor viszem az oviba (nem várom meg, hogy a 3 évet betöltse).

Én hol jobban vagyok, hol rosszabbul. Pihenni kéne, de nem nagyon megy. :oops:

Ricsi tejesen meg van őrülve a Thomas meséért. Reggeltől estig azt kell nézni. :D
Nem győzzük beszerezni a dvd-ket.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Amikor annak idején (1,5 éve) először elmentem a bölcsibe, még csak a várólistára tudott a vezető felírni. Most mentem volna be a papírokért a tényleges beiratkozáshoz, addigra valahogy érdekes módon hátracsúsztunk. :evil:
Most rohangálok körbe a többi bölcsibe, de erre felénk olyan iszonyú túljelentkezés van mindenhol, hogy gyakorlatilag széttárták a kezüket, és 100. fölötti sorszámmal írtak fel (max. 40-50 gyereket vesznek fel, tehát esélytelen).
Az egyik helyen rendes volt a vezető, legalább adott jelentkezési lapot, így legalább szóba kerülünk a vezetők közötti megbeszélésen, és hátha.
Közben próbálom az ovit is, végülis betölti a 3-at decemberben, hátha. CSakhogy az ovikban is eszement túljelentkezés van. :cry:
Nekem meg nincs más választásom, mint szeptemberben dolgozni menni, tanárként csak akkor kezdhetek, és decemberben ugye lejár a GYES-em.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Szilvia
..most egy kicsit meg van keverve a szolgálatom - holnap és vasárnap is nappalos leszek.

De így dolgozok általában: 1. nap nappal (8 órától-20-ig), 2. nap éjjel (20-8-ig), 3. és 4. nap szabad, 5. nap nappal...s így tovább
Apa pedig össze-vissza... így még a tesót is nehéz összehozni :oops: :lol:

Endokrin: Nem mentem el a dokihoz... majd kiderül, hogy milyen lett ez az eredmény...
június 1. után... a biopszia után... :roll:

Tegnap fogdokihoz voltam...előkészítve a fogam... a híd tartópillére lecsiszolva...
..hétfőn leveszi a hidat és pár napig nem megyek melózni... kb. 4 nap alatt kész :D

Bölcsi :evil:
...nekünk sem lesz könnyű az ovis kezdés... azt mondogatják, hogy csak a lakhely szerintibe veszik fel... de én nem akarok itt élni még 3 évig :?

Cas
DRUKK!!!!!!!!!+++++
remélem összejön valami!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Hétfő óta itthon vagyunk, de még most érek csak ide. Köszönjük a sok jó kívánságot!

Mutatok a kisasszonyból egy részletet :D .
Több még nincs letöltve.
Kép Lenke így alsz. - ahogy Sári mondja.:)

Kép
Kép
kismok
 
 


Kismok!
Edes a kiscsaj! Mar nagyon vartuk, hogy jelentkezz!!! Oleles
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Tudom, tudom, de talan ha valaki .......
Olyan egeszseges 30 ev alatti not keresek aki sajat petesejttel vallalna terhesseget. Nem ingyen gondoltam.
egy.ket.esely@gmail.com
esely
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: