Új privát üzeneted érkezett!

Cső csajok!

Adrienn:

Igaz, később már cikis lesz a Micimackós szekrény, de arra is van megoldás! Leszedem ezeket a matricákat, és újakat teszek fel. Vagy egyszínűt. Rengeteg ötletem van. Egyébként remélem addigra már tudunk venni valami ifjúsági bútorokat. Na. most megyek pihenni.

Nagyon fáj a fejem. A baba is egész nap ficánkol, lehet, hogy valami fronthatás? Remélem még egy darabig jóidő jön!

Pusza

jutiboszi
 
 



Sziasztok!

Adrienn:nagyon sok ilyen képecském van.Innen -onnan a netről,topikokról. Kép

Kép

Kép
lecso
 
 

 
 

ja!Lemaradt!Jó éjt és szép álmokat!

Sziasztok!

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!

Juti!
Remélem, hogy csak akkor tudom majd a kezemben, ölemben tartani Kincsőt. :wink:
Édesek a képek, mosolyt csalátál pici pofimra.
Nekem is egész nap rugdosott, nem bírom ki néha nevetés nélkül, próbálom elképzelni, hogy mit csinálhat bent :lol:

Adri!
Az lesz az első, hogy rakom fel a képeket :wink: Alig fogok aludni, annyira várom már :)
A c vitamin tényleg nagyon jó, mi ilyen bady builder boltban szoktuk venni, 1000 mg-os, Géza mindig kettétöri, és így napi 500 a bevitel.

Kép
bettó
 
 


Halihó!

Az új gatyóm van rajtam. Annyira kényelmes, nagyon jól megvarrta, nem lóg úgy rajtam, mint egy bemcsi, hanem kicsit trapéz, nőcisebb. Megmondom apának csináljon majd fotót. Tényleg nagyon szupi :)

Puszi!

Kép
bettó
 
 


Kép
Kép
Kép

Itt látható a baba kelléktáram, ami eddig megvan. Még nincs elrendezve a szoba, meg más is van benne, de lassan az is meglesz!

jutiboszi
 
 


Sziasztok!
Várjatok csak még azokkal a picurikkal! :wink: :lol: Majd jönnek ha itt lesz az ideje. És a végén már tényleg úgy kell majd egyiket-másikat kiimádkozni. :wink: Húúú, amit én Lilivel végigcsináltam, na az nem volt egyszerű (9 nap túlhordás). És biztosan lesz olyan aki szintén alig várja majd a végét. Minden nap készülni fog, hogy na talán majd ma. És még mindig nem fog menni szülni... :lol: Egy idő után már vicces, de azért kényelmetlen már akkora pocakkal. :P

Juti!
Nagyon jó ez a szekrény!

Bettó!
Kérjük a képet!

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Juti! Nagyon ügyi vagy :wink:
Ma megint dolgoznak a munkások nálunk, még a párkányt csinálják. Én csak annyit kérdeztem, hogy mikor kezdődik a festés? És persze rávágtam, hogy holnap? Nagyon be vagyok zsongva :oops: :)
Ma majdnem vettem egy édi sapit, de utána mégsem, mert olyan rossz lenne, hogy még nem a megfelelő helyre tenném. Így inkább sürgetem a munkásokat, hogy minél hamarabb berendezhessem a kis kuckót :wink:

Giga! Tesókám a 42. héten szült meg :wink: Persze nem úgy éltem meg, mint ti, de nagyon sajnáltam szegényt. Szoboszlóról jöttek be minden nap, táskával mindennel, és ugyanúgy haza is mentek.
A képeket teszem ahogy tudom, lehet, hogy már csak holnap, mert Uh után főzőcskézek egy picit. :wink:

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Küldöm mindenkinek a kis Micimacit, hogy ma is jó kedvetek legyen!

Köszönöm a szekrényes dícséreteket. Látod, Bettó, ehhez semmiféle tehetség nem kell, csak kivágni, és ragasztani! Sikerélmény mindenkinek.

Kép

jutiboszi
 
 


Juti!

Igazad van :wink: Tényleg nem bonyolult.
:)

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de most nem tudok visszaolvasni...éppen csak bekukkantottam. Mindjárt jön a sógornőm kisfia, vigyázok Rá :D

Juti: Nagyon szupi a szekrény és a babakocsi! Köszi a micimacit :D

Bettó: Nálatok is felújítanak? Együttérzek Veled... :wink:
Nálunk most volt festés, a gyerekszobát sajna, csak jövőre tudjuk normálisan megcsinálni, addig a nappaliban rendezkedünk be.
Ilyenkor én is mindent siettetnék :D

Képzeljétek, ma voltam házidokinál és végleg eldőlt, hogy nem megyek vissza dolgozni. Már két kisebb vérzésem is volt, és indokoltnak tartják, hogy betegállományban tartsanak a szülésig. Persze, már én sem kockáztatnék. A lényeg, hogy egészségesen szülessen meg a kisbabó! Annyira szeretném már tudni a nemét! :) Kifúrja az oldalamat a kíváncsiság....
Ma nagyon elfáradtam, lejáratam a lábamat...a szeméremcsontom annyira fáj...éjjel alig bírtam megfordulni az ágyban...Van valakinek esetleg hasonló problémája?

Legyen nagyon szép napotok!! :D :D
vadmálna
 
 


Vadmálna!

Az eddigi összes problémád az enyém is!
Én is kétszer véreztem, én is nagyon szeretném tudni, hogy kisfiú, vagy kislány, nehéz éjjel aludni, stb. Nem vagy vele egyedül!!!

jutiboszi
 
 


Jutiboszi!

Jó érzés, hogy át tudod érezni a problémát, viszont az már nagyon rossz, hogy át is élted ugyanazt! :cry:

Kívánom, hogy ezután minden rendben legyen!!
Vigyázz magatokra! :)

Te (sem) dolgozol már?
vadmálna
 
 


Nem dolgozom, eddig össz. 2 hónapot dolgoztam az 5,5-ből. Hálistennek. Már nem is bírnék dolgozni, mert nem tudok egy helyben ülni sokáig, és műkörmös voltam. Ott pedig egész nap ültem. Most már én is remélem, hogy nem lesz semmi baj. Eddig is a megerőltetés, és az idegesség lehetett az ok. De már rengeteget tudok pihenni, és ez jó.
Kívánom, hogy veletek is minden rendben legyen!

Jé, majdnem ugyanazt írtam a végére, mint Te! Nem direkt!

Akkor pusza!

jutiboszi
 
 


Sziasztok!

Én megmondom őszintén nekem a szeméremcsontom szex után szokott fájni. De nem is akármennyire... :oops: Nektek is van ilyen?

Tegnap iszonyat módon lefárasztott a csaj a játszótéren. Mindent meg kellett néznünk, és 3x körbesétálni, természetesen úgy hogy én derékszügben megtörve fogom a kezét... :wink: Izgi volt. De ő is jól aludt legalább. :lol:
Remélem hamar megtanul egyedül is menni. :P

Holnap jön hozzánk a védőnénink utoljára. :( Remélem az új helyen is jót fogunk kifogni, mert a mostani tökre aranyos volt.
Nektek milyen a védőnénitek?

Kép
Kép
giga1
 
 


Sziasztok!

Juti: A sok ülést én sem bírom - tulajdonképpen rádióadások tartalmi kivonatait készítettem, azaz gépeltem egész nap. Sokszor alig bírtam felállni a székről, annyira megviselt a hajnalig tartó görnyedés.
Szerencsére ennek vége...!! :D

Giga: Sajnos, mi el vagyunk tiltva a szextől, de azért egyszer engedtünk a kísértésnek (persze csak óvatosan)...utána kapkodtam be a magnéziumot, annyira bekeményedett a méhem...fájt is rendesen...Azóta sem mertünk próbálkozni.
Úgy látszik, érdemes volt írnom a témáról, mert ma úgy ébredtem, hogy nem fáj semmim!
Nagyon aranyos a kislányod! :)
A védőnő egész normális - kb. 4 hónapja költözött ide. Még csak 23 éves, úgyhogy tényleg fiatal, tehát még "formálható" :lol:
Viccet félretéve: Nem beszél, nem kérdez feleslegesen, elvégzi és előírja a szükséges vizsgálatokat, és ennyi.
A váratlan látogatások is elmaradtak, mivel megbeszéltük, hogy előtte ideszól telefonon...
Elköltöztök mostanában?

....
Képzeljétek! Ma reggel úgy ébredtem, hogy nem fáj semmim! Ellenben rohadt hideg van a lakásban (a 19 fok nekem már annak számít). Anyósomék most álltak át a gázról a fatüzelésű kazánra. Majd megkérem őket, hogy tanítsanak meg begyújtani, mert ez így nem lesz jó...ha most jéghidegek a radiátorok, mi lesz télen...?

Szép, didergéstől mentes napot kívánok Nektek!

(20+4)
vadmálna
 
 


Sziasztok!

Még nem olvastam vissza, csak éppen beköszönök.
Nagyon jó volt tegnap, fantasztikus élmény!!!!!!!!!!!!!!!
Kiválasztom a képeket és teszek fel, csak most jöttek az új filmek és a honlapot is csinálnom kell :roll:
Ja és még ki is kellene választanom, mert annyi édes kép van, hogy legszivesebben az összeset feltenném. Ami még hirtelen fontos, mostmár tuti, hogy RÉVÉSZ KINCSŐ SZAFFI LESZ!!!!!

Puszi, jövök nemsoká :)

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Giga:DE JÓ LENNE NEKED VÁLASZOLNI!MI LE VAGYUNK TILTVA A HÁZASÉLETRŐL :cry: Október van és júniusban szeretkeztünk utoljára! :roll: Akkor volt egy kis vérzésszerű rózsaszínezgetés több mint egy hétig.Fájdogál a pocim+keményedget is mostanában.Úgyhogy no szex még mindig.De szerintem ez így is marad a végéig.A BABÁÉRT MINDENT!!!! :D

Kép

Kép
lecso
 
 


Csak nem bírtam magammal. :oops: :)
Mutatom a balerina lábaimat, meg amikor mosolygok, azt is megmutatom, amikor takarom az arcomat, és ne fényképezzetek.
Úgy néz ki apukám állát örököltam :wink: Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
bettó
 
 


Lecsó, Vadmálna!
Sajnálom, hogy le vagytok tiltva a szexről! :(
Igazából mi sem szorgoskodunk mint a nyulak (egyébként sem vagyok egy ilyen tipus), de azért ilyenkor mi is óvatosabbak vagyunk. :wink:

Vadmálna!
Igen, kb. másfél hét múlva költözünk Dunakeszire. Már nagyon várom... :lol:

Bettó!
Gratulálunk a kis puncishoz! :lol:
A férjemnek annyira megtetszett a Szaffi név, hogy csak na... Szóval lehet, hogy a Hajna kihúzható... :oops: :D Remélem nem gond.
Egyébként ha legközelebb módosítod a táblázatot, akkor húzz ki tőlünk minden nevet. Inkább nem mondok semmit, mert Lilinél is állandóan változtatgattuk. De tényleg nagyon tetszik a Szaffi név. Remélem nem baj!!!
Nagyon jók a képek! Édes, ahogy takargatja magát... :lol:

Kép
Kép
giga1
 
 


Bettó!

Fantasztikusak a képek! Az arceltakarós nagy vigyorgásra késztetett. Hihetetlen. Ilyet még nem láttam! Már most micsoda szégyenlős a hercegnő!

Úgy irigyellek, én is mennék már, de nincs most pénzünk. Bár anya azt mondta, hogy kifizeti, de még nem szólt azóta, és nincs pofám rákérdezni.

Mekkora hely van neki odabent? Tud forogni rendesen? Nagyon kíváncsi lennék, mert én mindig azt hiszem, hogy nem fér el. És nincs klausztrofóbiája? Na jó, ez csak vicc volt. Szóval biztos elfér, de azt néztük múltkor a párommal, hogy olyan pici a hasam, szerintam max keresztbe férne el benne, felhúzott lábakkal. De a doki szerint koponyafekvéses. Tehát lent van a feje. Nem értem. Már alig várom, hogy mehessek UH-ra.

Védőnéni: Az én védőnénim nagyon aranyos, mindig kérdezi, hogy van-e valami, amit tudni szeretnék, vagy írjam fel mielőtt megyek a kérdéseimet, és akkor semmi nem marad ki. A múltkor lerajzolta a méhemet, meg hogy miért baj, ha lent tapad meg, stb. Nagyon cuki.

Giga! Én sem tudom sajnos, hogy fáj-e szex után valamim. Mi már nem vagyunk letiltva, csak apa fél, mert nem akarja bántani a babát. Régebben, amikor próbálkoztunk, semmilyen helyzet sem volt kényelmes, olyanok voltunk, mint akik először csinálják. Azóta meg se mertük próbálni. Pedig sokszor már a falat kaparom.... És a kis disznó egész este kisgyatyában rohangál előttem. Szerintetek nem ugranék rá?!

Na, hagyjuk is!

Bettó!

Az egyik képen, ugye vigyorog a bébi! Nagyon mókás. Egyszer takar, egyszer teliszájjal vigyorog. Édes kis tündérvirág!!!

jutiboszi
 
 


Sziasztok, ismét itt vagyok :wink:

Hát igen, rossz ez a tiltás...mi is kívánnánk a szexet, de hát vissza kell fognunk magunkat...a bébiért mindent! :)

Bettó: Szuper jók a fotók!!! A kis mosolygós.... :lol:
Én is úgy szeretném már nevén nevezni a pocaklakót, de sajna, még nem tudták megállapítani a nemét....Kb. 1 hónap múlva szeretnék elmenni 4D UH-ra, ott minden jobban látszik, ugyebár.... :)

Juti: Nekem is alig van pocim, inkább szélesedem :? Én is elgondolkodtam már rajta, hogy hogyan fér el bennem...? Kíváncsi leszek, a végén mekkora lesz a hasam! Szerettem volna "profil képet" felrakni, de sajnos, eddig még nem sikerült annyira lekicsinyíteni, hogy engedélyezze a program. Na, nem baj! Még próbálkozom..meg a vonalzóval is! Most mindjárt!

Kép


Ééééés sikerült! Éljen!! :lol:
vadmálna
 
 


Ügyes vagy vadmálna, de ha a profilban beállítod az aláírásba a vonalzód, akkor minden hozzászólásnál megjeleníti.

Egyébként a szexről annyit, hogy most olvastam, hogy nem árt a babának a nő orgazmusa sem, valahogy így írták, hogy ez a kis torna még jót is tesz a babának. De akinek úgy befeszül tőle?
Áh, mindegy, nem gondolkodom ezen, majd ha lehet, akkor sem gondolkodom, hanem csinálom majd....Hüpp-hüpp! De mikor????!!!!

jutiboszi
 
 


Olyan vicces, ahogy elképzelem ficánkolni. Lent a feje, azon támaszkodik, és fent a köldökömet rugdossa a pici lábával. Tök muris. Ahányszor megmozdul, mindig az jut eszembe, hogy valamit mondani akar. Főleg amikor nagyon rugdos. Veletek nincs ilyen?
Most tuti hogy éhes, azért bököd. De már folyamatban van a kaja, szóval most mintha megköszönné.

jutiboszi
 
 


Még valami. Engem mindig kinevetnek, hogy ha kaja közben mondom, hogy ez ízlik a kicsinek, mert nagyon rugdos. Ilyenkor azt mondják, hogy még le se ért, hogyan érezné! Pedig én tudom, hogy érzi. Van olyan, hogy csak a kaja illatára úgy beindul. A múltkor sütőtököt sütöttem, és ahogy a sütőből jött ki az illata, azt hittem mindjárt kiugrik a babóca a hasamból és felfalja az egészet. Mondjátok, hogy Ti is így érzitek!!! Mert engem teljesen gyogyinak néznek.

jutiboszi
 
 


Ja, és világ életemben utáltam a tejet, de amióta baba van, azóta sokszor úgy iszom, mint ha kötelező lenne. Még mindig nem izlik, de annyira jól esik. Állítólag a szervezet jelez, hogy mire van szüksége. Nekem tuti a kalciumra.

jutiboszi
 
 


Köszi 8) !

Az orgazmus jót tenne nekem is, elhiheted! :oops: :wink:

Nekem napközben alig mozog a bébi...késő délután kezdi, éjszaka pedig szinte megállíthatatlanul rugdos. Mondjuk nem csoda: eddig sokszor dolgoztam hajnalig, biztosan alkalmazkodott a napirendemhez. Majd szül(et)és után lesz érdekes....:)

Juti, nem vagy gyagyás! :D Attól, hogy más nem gondol ilyesmire...Nekem pl. tök fura volt, amit sógornőm mesélt: érezte, hogy mozog "valami" a pocijában, de nem is gondolta, hogy a baba az...(???) Szinte soha nem "beszélgetett vele"! Számomra ez elképzelhetetlen! Szoktam énekelni és dícsérni is, amikor szépen rugdos.
Amióta terhes vagyok megtudtam, milyen az igazi gyomorfájás...Ami neki nem tetszik, egyszerűen kilöki a szervezetemből. Eszem és kb. félóra múlva jön az erős gyomorgörcs, majd egy kis idő múlva rohanás a mellékhelyiségbe...A doki nem akarta elhinni, amikor meséltem, hogy nekem biza nincs székrekedésem...épp ellenkezőleg... :?
vadmálna
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a dicséretet :) Állandóan gyönyörködöm benne, a kép amit kaptunk az ágy mellett van, így reggel egyből megcsodáltam. Még kis csontos egyem meg, még most fog igazán kerekedni. Kemény 60 dekák vagyunk, a buksink átmérőja, 5,2 cm.
Juti! Még most van igazán helye neki. Kaptunk dvd-t amikor mocorog. Az első pillanatban még kinyújtva volt a lába, majd behúzta. A kezével makacskodott, fél óráig el sem vette az arcától, sőt volt olyan, is mikor mintha számolt volna, meg ásított is.
Jajjj lőjjetek le, csak áradozni tudok, olyan hihetetlen volt :oops: :)

Giga! Dehogy haragszom! Nyugodtan választhatjátok a Szaffit is, egyeltalán nem bánom :wink:

Az én védőnőm is normális, 2 és fél éves gyerkőce van, így frissek az élményei, sokat tud majd segíteni. Remélem. :roll: :)

Szex. Nos nálunk ritka, mint a fehér holló :lol: Felújítás közeppette, éppen csak beesünk az ágyba és szunya. De megbeszéltük, hogy ahogy végzünk és rendben lesz a lakás, bepótoljuk, persze nem az egészet :lol: csak úgy óvatosan. Én is nagyon várom már, én már tényleg a falat kapargatom :lol: . Sajna nem vagyok ilyen kis mennyiséghez hozzászokva :lol:

Visszatérve a 4d-re: Azt mondta a nőci, aki csinálta, hogy minden időszaknak meg van az előnye. Mármint, hogy mikor menjünk. Amikor mi voltunk azért volt jó időpont, mert teljes egészében látszott a gyerkőc, később viszont már kis husosabbak, jobban ki van alakulva a kis testük!

Juti! Én is mindig elképzelem, hohy mit csinálhat, most meg mióta tudom, hogy hogy fekszik, tudom, mikor a kezével "bökdös", mikor a lábáva :)
Én a tejet mindig is imádtam. Suliból hazaérve az volt az első, hogy egy jópár deci tejet megittam. Szinte minden reggelem ezzel kezdődik most is, hogyha reggel kimarad, akkor napközben biztos kortyolok egy jópárat.
Amikor nagyon jóízűen eszek, vagy ami kimondtottan ízlik, akkor nekem is nagyon szokott örülni a finomságnak :)

Kép
bettó
 
 


Bettó!

Nem untatsz, mesélj még! Öröm hallgatni, illetve olvasni! Már én is várom a 4d-s UH-t. Én asszem az anyucimmal megyek, mert a férjem mindig dolgozik, és nagyon kell a pénz. Szabira még nem tud menni, mert csak 1 hónapja van ott.

Vadmálna!

Nekem is "kiköpi" ami nem ízlik neki. De általában olyan dolgokat hányok ki, amiket amúgy sem tartok túl egészségesnek. A múltkor Cini Minis-t ettem, egy az egybe visszajött. Talán túl sok benne az E betű. Nem tudom, pedig a dobozán ódákat zeng, hogy milyen egészséges. Akkor miért hánytam ki?
Nekem az első 3 hónap volt nagyon nehéz. Illetve a 2. és 3. hónap. Minden reggel úgy ébredtem, hogy 10 pecig semmi bajom, aztán irány a wc. Bármit ettem, kihánytam. Ha pedig nem ettem semmit, akkor nagy kínok közepette epét hánytam. Borzalmas volt. Aztán egyszer csak elvágták. Bár már reggel nem hányok, de napközben még néha előfordul. De már tűröm. Szem becsuk, kapaszkodik, hajat megfog, és jöhet. Bocs, ez viccesnek tűnt, azért írtam le! :oops: :roll: :oops:

jutiboszi
 
 



Sziasztok!

Betto,gyönyörü ez a kis mano. :D Nekem a mosolygos kep tetszik a legjobban,olyan kis cukor ahogy mosolyog :D

Juti,nekem is megfordult mar a fejemben...mindig akkor kezd el erösen mozgolodni,mikor kajat keszitek vagy eszek.Olyan furi.. :D

Kepzeljetek,megkerdeztem a boltban az eladonöt az 50-es meretröl,es azt mondta hogy 1 honapos korig jo.Az 56-os pedig 1-töl egeszen 2 honaposig.Aztan rajöttem hogy ra is van irva,söt meg egy tablazat is van,amin fel van tüntetve.
Holnap megyünk anyosommal babaagyat,butort,pelenkazot nezni.Mar ugy varom. :wink:
Nem tudom ki hogy van vele,de en mostanaban olyan faradt vagyok.Allandoan aludnek.En azt hittem hogy csak az elejen jön ez az alomkor a kismamakra.Raadasul allandoan az edeset kivanom.Eddig mindig sosat es savanyut ettem,most meg hirtelen kivanom az edesseget is.

Kép
ami6
 
 


Juti,en krumplis tesztat csinaltam ma,es perkeltem meg melle hagymat.Nagyon szeretjük savanyu ubival :P

Kép
ami6
 
 


Vadmálna!

Jut eszembe, nem biztos, hogy a Te életmódoddal van összefüggésben, hogy mikor mocorog a baba. Én úgy hallottam, hogy délelőtt amúgy is alszanak, és amikor Te nyugalomba helyezed magad, akkor ébrednek fel. A barátnőm ezt úgy magyarázta, hogy ahogy sétálsz, meg mozogsz, elringatod a babát. Én azt vettem észre, hogy amikor éhes vagyok, meg amikor eszem, akkor mozog a legtöbbet, meg persze este érzem, amikor lefekszem. Egyébként most azt is megfigyeltem, hogy van olyan testhelyzet, ami nem tetszik a babának. Például ha jobb oldalamon fekszem sokáig, akkor néha majdnem fáj, ahogy bököd, mintha szólna, hogy forduljak meg. Akkor bal oldalamra fekszem, és megnyugszik. Azt is hallottam, hogy kialakul a babáknál is egy alvós testhelyzet, például ráfekszik a kis kezére, vagy ilyesmi. És ha éppen úgy fekszel, akkor nem kényelmes neki, és nem tud aludni. Ez is érdekes.

Jó neked, hogy beszélgetsz, énekelgetsz neki. Én is szoktam, de olyan furcsa, még magam előtt is szégyenlős vagyok. Pedig régen zenekarban énekeltem, több órát színpadon 300 ember előtt. Most azt vettem a fejembe, hogy mesét fogok olvasni. Meg azt is olvastam, hogy érdemes tanulni a terhesség alatt, és akkor a baba is könnyebben tanul majd. Elég egy kedvenc verset újra megtanulni, mert az agyműködés hat a babára is. Állítólag akik terhesen iskolába járbak, azoknak okosabb lesz a baba is.
Meg olyat is olvastam, hogy a 12 évnél többet tanult anyukák jobban megérzik a babájuk jelzéseit, könnyebben alakítanak ki velük kapcsolatot. Ez csak statisztika, szerintem a baba iránt érzett szeretet nem függ az iskola éveitől.

jutiboszi
 
 



Nincs mit :wink:

Kép
ami6
 
 


Juti!
Nem lehet könnyű most nektek. Párod új munkahelyen, te, mint új vállalkozó :roll: Nekünk olyan szempontból szerencsénk volt, hogy már 5. éve leszek a cégünkbe bejelentve, viszont nem gondolkodtunk előre és csak a minimálbérrel voltam bejelentve.
Én szerencsére csak kétszer hánytam. Egyszre éhgyomorra vitamint vettem be, meg most volt nerégen a második, akkor viszont tuti, hogy a sok Béres Magne B6-tól volt. Ez a védőnő is mondta.
Imádom a krumplis tésztát. Sajna a Kedves uraság már kevésbbé :evil:
Nagyon érdekes, amiket leírtál. Viszont nálunk amikor reggel felkelek, akkor ő is ébred. Vagy este, hogyha kimegyek pisilni, akkor is biztos felébred. Meg persze az esti mozgolódás sem marad el, sokszor nekem is olyan érzésem van, hogy átszakítja a hasam.
Tegnap Bikinit hallgattam, nagyon tetszett neki. Szerintem a hasammal tapsolt, hiszen mostmár tudom, hogy ott a keze volt :)

Ami köszi a dicséretet, nekem is nagyon tetszik mikor mosolyog. Bár megsugom, nekem mind tetszik :lol:
De jó nektek, hogy vásárolgattok. Nekünk egy ismerősünk szólt, hogy járnak ki Lengyelországba és ott még jobb áron lehet kapni dolgokat, mintha Romániába mennénk át. Hoztak egy csomo prosit, csak ki kell választani mindent és elhozzák. Ez viszont dec. vége, jan eleje lesz. Soká nagyon :( Így Kincsőnek tényleg bent kell maradnia addig.
Én is még mindig aludnék, de azt mondta a védőnő, hogy ne csodálkozzak, mert a véreredményemen látszik, hogy nagyon vérszegény vagyok és ez váltja ki. Remélem azért Kincsőnek elég vitamin jut és nem lesz vérszegény. :roll:

Kép
bettó
 
 


Kép

Ami ez persze babamérettől is függ! :lol: Most született egy másik topiknál egy baba.4,5 kg és 56 vagy 59 cm.Már nam is emlékszem pontosan.De hatalmas gyerkőc. Kép
Ez még a kórházban készült!Még véletlenül sem nézz ki úgy mint egy újszülött,annyira fejlett és hatalmas! :D Ő rá még az 56-os sem biztos,hogy jó! :lol:

Kép

Kép
lecso
 
 


Bettó:tényleg nagyon szupik a képek!Gratula a kis puncishoz!

Mi is gondolkodunk rajta,de igazából csak a neme miatt. :wink: Persze jó látni milyen is,ott azért megnézik minden porcikáját tüzetesen....stb.

Kép

Kép
lecso
 
 



Uh.. nem semmi ez a gyerkőc. Gyönyörű, tényleg nem látszik, hogy újszülött :)

Edina! Köszi szépen. Osztom Juti véleményét, annyira csodálatos élmény volt, nem lehet kifejezni. A másik jó dolog benne, hogy sokkal alaposabban nézték meg, mint a kötelező uh-n, hogy tényleg meg van-e mindene, köldökzsinór jó helyen van, szívhangot is hallgatunk. Mostmár tényleg nyugodt vagyok, egészséges a kis drága :)
Tudom, hog ynem olcsó mulatság, és még pár hete mi is gondolkodtunk rajta, hogy menjünk-e, de nem bántam meg.

Juti! Célozz valahogy anyudnak :wink:

Kép
bettó
 
 


Kép

Kép
bettó
 
 


Jaja, csajok, menjünk 4dre!!! Mindenki! Most! Ma! Holnap! :lol: :lol: :lol:

Ja, ma este beszélek anyuval, rákérdezek, mikor megyünk Pestre UHra. Ő is nagyon kíváncsi az első unokájára!

Főztem krumplistésztát, meg zöldséglevest. Tök jó lett, a párom 2x is evett. Nekem még újdonság ez a főzés dolog, mert csak azóta főzök rendszeresen, amióta itthon vagyok a Puttonylakóval, előtte csak ritkán főztem. De nagyon élvezem. Végre minden olyan, ahogy én szeretem.

Na, holnap talizunk csajok, most apa jön pötyögtetni a billentyűt!

jutiboszi
 
 


Juti!

Én sem vagyok nagy főző, én majd decembertől leszek igazán otthon és akkor én is főzőcskézek :wink:
Még most sajna nincs sok időm rá :(

Kép
bettó
 
 


A főzés öröm!!!

Főleg, ha dícsérő szavak kísérik az elfogyasztását! Engem minden nap megsimogat a Drágám, hogy megint jól főztem! (pedig sokszor tudom, hogy neki nem így ízlik, mert anyucija másképp csinálta) De olyan édes!

jutiboszi
 
 


Látod, Betti, én is annyira áradoztam a 4D-ről. Nekem is hatalmas élmény volt, pedig Szonjával is voltunk. Úgy érzem, hogy még közelebb kerültem hozzá, hogy bekukucskáltunk. :)

Egyszerűen soha nem jutok ide, nagyon sűrű az életünk, jönnek- mennek vagy éppen én megyek... Szonja már rááll a fájós lábára, de még nem megy, csak pár lépést bicegve. jajj, annyira várom, hogy meggyógyuljon a kis drága.

most is csak bejelentkeztem, hogy ne felejtsetek el, de holnap meg elutazunk hétfőig a dédihez. Remélem ott tudok legalább egy picit pihenni.

Apropó, csomóan eltűntek, aki a tábliba benne van: Dóri, Reni, Évus... Meg Laura is ritkán ír. Mondom én. :D

Na puszi, jóéjt!!!

Ja, Ábelbébi is jelzi, ha nem kap időben enni. szinte óramű pontosan 8)

Lili
KépKép
KépKép
manka79
 
 


Sziasztok!

Juti! Engem is megdicsér a drága, mikor főzök, bár nekem is sokat kell tanulni. Ráadásul ő húst hússal enne állandóan. A múltkor csináltam karfiollevest. Ő kb. 2-szer evett belőle, a többi megmaradt nekem. Én viszont nagyon szeretem a zöldséges dolgokat. Sajna szülés után nagyon meg kell válogatni, hogy ne fájon majd Kincső pocija.

Lili! Jó pihizést nektek! Mi éppen az ellenkezőjét fogjuk csinálni. Szombatra bejelentkeztek a festők :roll: Remélem hamar száradnak majd a falak. Bár szerintem az egész lakással nem fognak végezni, de legalább a szobák biztosan készen lesznek. Én meg a tékában töltöm majd a hétvégét. Annyira ezt sem bánom, mert hosszú hétvégén szerencsére nem szoktunk unatkozni 8) 23-án meg végképp nem. Tv-ben csak ünnepi műsör lesz, így sokan meglátogatnak majd minket :P

Kép
bettó
 
 


úhhh csajok rákattantam a pisztáciára. Egy darabig nem ettem, de most nem tudom letenni :oops: :lol:

Kép
bettó
 
 


Sziasztok!

Lili egy pár napja már sétálgat, ha fogom a kezét, vagy pl. a játszótéri padban megkapaszkodva, úgyhogy rendesen lefáraszt...
Ezért is jövök kicsit ritkábban, de azért igyekszem minden nap bejelentkezni.

4d: Hát igen, mi is nagyon várjuk már, csak lennénk már túl ezen a költözésen... :?

Kép
Kép
giga1
 
 


Giga! Szép ez az időszak is, mikor már megyeget, olyan édesek a kis pelusos popsijukkal :wink: Amúgy is fárasztó, de állapotosan meg mégjobban. Gondolom :)

Mikor lesz a költözés?

Kép
bettó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: