Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hétvégére jól kihalt a topic :lol: .

Mi reggel utazunk el, majd pénteken este jövünk haza, akkor jelentkezek :lol: Addig is vigyázzatok magatokra, és jó pocaknövesztgetést :lol: .

Timi

Kép
Kép
timóca
 
 


SZiasztok!

Bocsi a zavarásért, én a 2006 ősziektől vagyok és csak egy gyors hirdetést dobnék fel, hátha valakit érdekel:

Alig használt fullextrás :wink: (ablaktető, óra, hőmérő is van benne) :wink: babakocsinkat eladjuk áron alul 70ezer forintért.:

Márkája: Graco quattro deluxe, plusz tartozékok: mózeskosár, babahordozó-autósülés, izofix talppal, ( ami külön 40 ezer lenne...)
Ha valakit érdekel, megtalál az őszieknél, vagy hívjon a 06205791461-es számon.


További Jó babásodást mindenkinek!

Köszi :Kriszti

Kép

Kép

Kép

KépKép
Kép
jadey
 
 


Timi,


Jó utat nektek, te is vigyázz magadra :)
manóci
 
 

 
 

Dóri, jó ötletet adtál ezzel a palóclevessel, én is főzök! De lehet, hogy kevesebb sóval, mint te! :wink: :lol:
Ma, mikor főztem a brokkolikrémlevest, megsóztam, eszembe jutottál!
Mi lett a sorsa, megettétek?

((Van építészetek? A férjem az, ha arra kerül a sor, és úgy gondolod, szólj!))

Most persze nem tudom, mit is akartam még mondani...
Ha eszembe jut, jövök!

Ja, tudom! A költözés dolgot nagyon megértem, nekünk is igen szűkös már a lakás, de el sem tudom képzelni, hogy messzebb költözzünk, mert az egész családom itt él ebben az utcában, a húgomék a házban... :) Mint a faluban, nagyon élvezem, és ami a fő, a férjem is. És itt nőttem fel. Sajnos vagy szerencsére, a dolgok érzelmi része sokszor nagyon meghatározó... :)
DE: sokszor meg azt gondolom - de ezt már talán mondtam is - hogy (eltekintve a takarítástól)egy nagyobb lakásban, házban az embernek tovább marad ép az elméje... :lol: .
Vagyis ha van lehetőségetek, szerintem bátorság, vágjatok bele!!!

Annyira aggasztanak a kilók, +5-nél tartok, de sokallom. Nekem mindig ilyenkor indult be igazán. Ti hogy álltok ezzel?
Bár éppen múltkor mondtam, mennyire nem számít... :shock: :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Sziasztok!

A palóclevest én is imádom! :) Dóri, én azt hiszem felrobbantam volna, ha ilyen baleset történik a konyhámban!!!! Bár én sem panaszkodhatom: A hétvégén rakott krumplit csináltam, ami egyébként mindig jól szokott sikerülni, de képzeljétek, olyan édes volt a krumpli!!!! valószínűleg megfagyott, így árusították!!! :evil: , hogy csak a tojás és a kolbász volt ehető..... Tehát rám is rám járt a rúd.... :cry:
Rita, én mint mondtam, már 8 kg-ot híztam, most kezdem visszafogni magam annyiban, hogy este már nem zabálom tele magam, pedig, ahogy egy kollégám mondta mindig, igény volna rá!!! :lol: A tesómnak márciusban lesz az esküvője, valószínűleg én leszek a tanúja, így ez most egyfajta motiváció, hogy ne egyek annyit, ha nem akarom bálnaként viszontlátni magam a fotókon!!! :lol: :lol: :lol: Egyébként az én Uram is építész, lehet, hogy ismerik egymást???? :wink:

Mára olyan náthás lettem, hogy csak na, remélem nem fertőz és Zsófi nem kapja el, nem túl kellemes.... :(

Kép

Kép
mankababa
 
 


Rita,

nem olyan gáz az az 5 kg, sztm :) vagy igen??
De te is vékony vagy alapjáraton asszem, akkor meg....főleg!
Én még -2 kg-nál tartok, de én súlyfelesleggel kezdtem, szóval...nekem jó is így!


Manka,

Rakottkrumpli :(
Jobbulást, a náthátda.Nálunk Eszti lett taknyos hétvégére, nekem meg tegnap éjjel kicsit fájt a torkom!bekaptam rá egy kanál mézet, mára kicsit jobb lett.Majd meglátjuk, remélem nem leszek beteg :?

Én most nem szúrtam el semmit, szombaton sütöttünk pizzát, vasárnap meg fánkot, jó lett mindkettő :)
manóci
 
 


Halihó!

Akkor ez egy ilyen elszúrós hétvége volt! Mi nekiálltunk apával kalácsot sütni a kenyérsütőben. dagasztott-kelesztett-dagasztott...és szerettem volna beletenni a kakaót, hogy még finibb legyen, ehelyett azonban frankón kikapcsoltam a gépet.Ez pedig az én kis kezdetleges háromfunkciósomnál azt jelenti, hogy stornózza az egész műveletet :twisted: ! Apa naon "boldog" lett a dologtól :oops: én meg dühöngtem a saját hülyeségemen, de végül is kivakartam a félig kelt tésztát, tovább kelsztettem a radiátoron és befonva bevágtam a sütőbe.Hát...kicsit tömény lett (valszleg kelhetett volna még és a dagasztásnak is híja volt) de a java elfogyott... Azért apa kenyere(amit utána csakazérisre rakott be, sikerült :lol: !

Kilók? Hát, én éppen most szaladtam meg kicsit, igaz a 4 kiló talán még nem olyan gáz, de ha egyszer elindul a vonat....!Nomeg egyébként sem vagyok egy modell alkat!Majd kialakul!

Szép napot, sikeres konyhai tevékenykedést mindenkinek! Sziasztok:petra :wink:

Kép
Kép
petra78
 
 


Petra :)
Vékonynak látlak a képen, szerintem nem gond a + 5 kg. 4 gyerek mellett nem fog Rajtad maradni egy deka sem!

Petra :)
Jobbulást!
Én is hurutosan köhögök.
Hétvégén akartam pihenni, erre olcsón volt emeletes ágy, így egész végig pakoltunk, takarítottunk.
Elkezdtük Domcsit átszoktatni a kiságyból az emeletes ágy aljára. Eddig külön voltak a lányok, most egybe kerültek. Nehezen alszik el, sokat jön ki, meg foglalkoztatja a nővérét, de ha elalszik, akkor már nincs gond.
Mi sajnos egy kis panell lakásban lakunk. Így öten sokan leszünk ott, de nincs lehetőségünk, pénzünk költözni :(

Ma reggel voltam AFP-n, délután meg megyek a down-szűrés 2. vérvételére.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Petra, van valami jó kalács recepted? Elküldöd nekem? Én már egészen belejöttem a kenyérsütögetésbe, nagyon élvezem! Az előre kevert lisztből nagyon jókat lehet sütni (szerintem a tökmagos a legjobb), a bonyolultabb recepteket kisebb nagyobb sikerrel most kezdem kipróbálni.

A kolléganőm, akivel egy irodában ülök ma lázasan jött be dolgozni :( de azt találta ki, hogy kiszellőztetjük a bacikat, hogy ne fertőzzön meg, ezért ebben a szutyok időben egész nap nyitva volt az ablak. Csendben jegyzem meg, hogy az én asztalom épp az ablak alatt van, az övé a szoba túloldalán. Kíváncsian várom a kísérlet eredményét: sikerült kiszellőztetnünk a bacikat, vagy megfáztam.....

A lakással nekünk is lesznek gondjaink, 2 szobánk van. Amíg pici a baba, addig elleszünk egy szobában, de utána? Most vettünk gyönyörű krémsárga bőr ülőgarnitúrát a nappaliba, erre cseréljül le nyitható kanapéra és aludjunk ott? Ha csak pár millióval lenne több.... :lol:

Csilla
Vendég
 


Szia Csilla!

Amit mi csináltunk, annak itt a recije. Ha nem gépben sütöd, akkor is naon-naon finom!!!!

Gépi/ Kakaós kalács 2.
Hozzávalók:

50 dkg liszt
2, 7 dl langyos tej
2 toji sárgája
6 dkg olvasztott vaj
6-8 dkg cukor
1 kis. mérő. k só
fél citrom reszelt héja
1 vaniliás cukor
1, 5 kis. mérő. k porélesztő (Dr. Oetker ,vagy 1,6 dkg friss élesztő
A kakaóport úgy mint a másiknál rakjuk bele.

http://gportal.hu/portal/bobsii/ -ITT találtam, van még!!!

Most mennem kell, mert már nagyon vártam az estét, ha énekelni lenne kedvem United után szabadon:...nem az enyém, ez a nap...! Ötkor ébredtünk, délelőtt beszorultunk az eső miatt aztán 11 magasságában átmentünk a szomszédba (ami Óvoda) és innen nagy hiszti árán tudtam hazavonszolni az alig kétévest.Még a délutáni alvás sem lehetett regeneráló, mert lezavarta az úr, egy óra alatt.Megyek és kifekszem!Holnap benézek, szia mindenkinek!

Kép
Kép
petra78
 
 


Nelli! azthiszem összekevertél Ritával, nekem nincs fent képem (de megsúgom, sosem voltam vékonka).Hetvenkedtem örök életemben.Szerintem a hetven alatti kilókat én átaludtam, mert sosemvoltak. A betegséggel pedig Mankababa küzd -egyenlőre-, mondom én, mert férjem jelenleg a hátam mögött küzd egy influ szarű valamivel.
Szia neked is!

Kép
Kép
petra78
 
 


Petra :)
Akkor mindent rendben írtam :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Petra, akkor nincs nagy kavar, én is hetvenkedem.... :lol:
Most szeptemberben mutatott a mérleg 69-et, de gyorsan jött egy baba :) és együtt újra otthagytuk ezt az idegen területet. :) Most újra az ismerős hetes van elöl... :D :D
Nem baj, majd egy év-másfél év múlva talán újra...

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Hahó!


Most megin van egy szabad félpill.Törpemacsek a nappali asztalán traktorozik, utaztatja a matrioska babákat.Máraki belefért a pótkocsiba.Tegnap találta apukám ezt a relikviát és azóta ez a kedvenc.
Hát igen Rita.Én is egy éve nekivágtam a fogyinak és nyár végére 15 kilóval voltam könyebb.Büszke is voltam nagyon a lapos(bár kicsit csíkos) pocakra és újra fenék formájú fenékre.Na de minden csoda ugye kérész életű, és hát az októberi választásokat már ketten műszakoltuk végig babussal.Talán majd egyszer még beleesek az ideális, normálnak mondott tartományba...most persze nem ez a legfontosabb.

Nektek visszerek terén van valami tapasztalatotok? Nekem a combimon a hajszálerek pattognak de olyan mértékben, hogy már egy jó nagy ffi tenyérnyi tömény lilás terület van.(Nem az uramtól kaptam!!!!!)Csodddálatos esztétikum!Ez nem egy olyan majd elmúlik dolog, igaz?

Hamarosan indulunk kispajtáshoz Imikével, de félő, hogy megint a mostanában oly divatos ENYÉM- lesz a találka témája.Mindkettő magamellé spájzolja a krdvrncrkrt, aztán vehemensen merednek egymásra.Játék még ohne.

na mentem is, szép napot mindenkinek, este veletek ugyanitt!

petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok!
Én is 5 kilót hiztam eddig,van ismerösöm,aki 10nél is többet eddigre.
75 vagyok most,szörnyen kövérnek érzem magam.feltennék egy képet,de nem tudom,hogyan lehet lekicsinyiteni a méretét.megpróbálom.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


nem megy!!![/img]

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Petra, én is nagyot fogytam tavaly, 10 kilót, szeretnék csak annyit hízni idén, de asszem ez több lesz... :? (Vagyis ha szigorúan januártól nézzük, akkor nem talán. :) )
Tényleg nem ez a lényeg, de annak talán könnyebb félválról venni, aki egyébként mondjuk ötvenvalahányról indít... (Ugye, Dóri??? :wink: )

Tavaly az én leánykám is ugyanezt csinálta vendégségben :) , ment a csata állandóan, ma ezzel a kisfiúval hatalmas barátok és nagyon szeretnek EGYÜTT játszani... Türelem! :)

Gabi baba, nem hinném, hogy szörnyen kövér lennél! Vagy ha te igen, akkor sajnos én is... De inkább nem vagyunk azok, jó?? :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


BOCSÁNAT, félvállról

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1169648962.64.jpg[/img] [/img]

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Hahó!

Hát Gabi, egyáltalán nem vagy kövér! Naon jó neked, én most, 21 hetesen vagyok ilyen gömbölyke elől (a hátsó dolgokról ne is szóljunk!), mi lesz még később?Te most hányadik héten jársz pontosan?a vonalzót nem tudtam értelmezni.

Rita! megvolt a látogatás ami az előrejelzéseknek megfelelően sikerült.Fél óra alatt szétrobbantották a bnőm nappaliját, és hatalmas kupacot halmoztak fel anyáik körzetében.Aztán ezt mint várurak hősiesen védelmezték,Ordítás is volt a nyomaték kedvéért.Azt mondod, összeszoknak?Remélem!

Kint szürke fellegek gyülekeznek, remény éledt bennem egy kis hóra.A szánkót már előkapták apa-fia, reménykednek az Országos Meteorológiai Szolg.előrejelzésében.

Menek.Sziasztok!!!

Petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Lányok, hogyan lehet feltenni ide képet?

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok,


csajok,ma kellett telefonálnom az AFP eredményért, és közölték, hogy még nem érkezett meg :shock: :(
Hétfőn újra kell érdeklődnöm, és akkor adnak UH-ra is időpontot!
Tényleg ez ilyen soká jön meg???nektek is ennyit kellett várni rá?nekem hétfőn már pont a 3.-ik hete lesz, hogy levették a vért!
Pedig úúúúúgy izgultam(lok)!


gabi.baba,

Édes pocid van :) ha jól látom közel egyidősek vagyunk :)
kb. nekem is ekkorka!

Kilók :) szerintem ne foglalkozzatok vele, én se teszem most :lol: :lol:
manóci
 
 


Sziasztok!
Nekem a vonalzóm azt mutatja,hány hét és hány nap van még szülésig. (most 22 hetes)
A kilókkal nem foglalkozom komolyan,de bosszant.Igaz,még tornázni is lusta vagyok,de olyan hamar elfáradok.Gondolom,ti is!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


petra78!
képet ma tudtam feltenni elöször.
Szóval...
Megkeresed a képet a gépeden,társitás a paint_progival,ott kép,nyújtás/döntés,és a százalékokat állitsd át 50-re,majd mentés másként.Utána itt fent a kép-re katt,aztán melléklet feltöltése,és
elküld.
Amúgy 22 hetes vagyok.Mármint a babánk.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


gabi,baba,

Akkor előttem jársz bőven, bocsi :( én hittem, hogy a vonalzód a heteidet mutatja!

Tornázniiiiiii :shock: nekem néha az is sok, hogy itt az utcánkba elinduljak az emelkedőn fölfele! :oops:
Pedig kimenni muszáj a kislányommal
manóci
 
 


manóci!
Én is erröl beszélek.Olvasom,hogy mások tornáznak,meg ilyesmi,nekem meg a porszivózástól lóg a nyelvem.Hol fogsz szülni?

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Először is Gabi, nincs itt semmiféle kövérség.

Rita,
:D igen, én 54-ről indultam most harmadjára, de az eddigi tapasztalatok szerint mindkét terhességemmel huszonkilót híztam. :shock: :oops: :lol: Most 63 felett vagyok vmivel, de valóban nem is izgatom magam, nálam ez már csak így meg. :D

Semmi időm nincsen, mert ház/telek nézés van, plusz a szokásos. :? Nagyon jót láttam ma Fóton a kertvárosban. :) Holnap Dunakeszi nap.

Tesómék elutaznak 1 hétre külföldre, és a gyerekük (2 éves) anyumnál lesz elszállásolva. Este már ott volt és annyira édesek voltak Vikivel, mondjuk volt némi pofozkodás is :shock: , lányom rohadtul nem hagyja magát. Lesznek érdekes percek, töltöm a fényképezőt. :lol:

Gyerekek is extra nyűgösek voltak ma, Viki rászokott a visításra, amit NAGYON utálok. Márha egy gyerek visít, erre pont az enyém teszi. :shock: :? :evil:
Vendég
 


gabi,

Máv kórházban.És te?
Rubint R. rajtunk tuti kiakadna :lol: :lol: :lol: bár én nála csak 4 kg-al híztam többet torna nélkül!!!!
Szóval le....om! :lol:
örülök, hogy élek néha
manóci
 
 


Jó reggelt!

Már megint én vagyok a hajnali bagoly.Hiába, nem megy nálunk ez a sokáigalvásos dolog.

TORNA?! Hát, én úgy indultam neki, hogy "...mindent megteszek, hogy én legyek az első..." a bnők közt mármint ami a legkevesebb felszedett kilót illeti.De rá kelltt jönnöm, högy a hiúság, hülyeség.Pár hét után feladtam az esti tornász félórámat. Ma meg örülök ha kapok levegőt amikor leszállok a bicigliről, pedig az előző terhességem 7.hónapjáig gond nélkül bicajoztam a melóba.Öregszem :cry: !

Tegnap esett a hó :lol: estére, de röpke egy óra leforgása alatt el is tűnt nagyrésze :( pedig már terveztem a mai kinti proginkat törpivel. Most meg maradt a lucsok amibe nem szívesen viszem ki.

Na jó, reggelre ennyi, legyen szép napotok, töltsétek meg tartalommal mind a pocakot, mind pedig az előttünk álló órákat estéig.

...mit főzzek ma?????....:roll:


Sziasztok! petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Jó reggelt!

Petra,én is itt vagyok, bár én azért, mert még alszik a lányom. :lol: Úgyhogy fincsi tejeskávéval a kezemben netezgetek. Aztán úgysincs rá időm, csak este majd.

Én keresem a havat, de sehol nem látom. :D Mondjuk nem is bánom.
Vendég
 


Jó reggelt!!

Gabi, nem értem, hogy csinálod, sokkal vékonyabbnak látlak, mint magamat, pedig a kiló ugyanannyi! Áruld már el! Nekem viszont a hasam sokkal kisebb, legalábbis felülnézetből... A baba bebújt valahová... :)

Dóri, sikeres telekvadászatot!! Az első kettővel én is húsz fölött híztam, Adéllal 16-ot, most jó lenne még kevesebbet...
NA ENNYIT A KILÓKRÓL!!!

Manka, elküldöd a férjed nevét priviben? Kíváncsi vagyok, ismerik-e egymást a férjemmel... :D

Manóci, nekem egy hét alatt megvolt az eredmény! De izgulni felesleges szerintem! Ne is foglalkozz vele! Majd az uh! :)

Petra, én mára gombapörköltet főztem tarhonyával. Úgy osztjuk el Adéllal, hogy én eszem sok gombát kevés tarhonyát, ő fordítva. Így mindenki jól jár... :)
Holnap karfiolleves lesz, de csak nekem, a gyerekeket szétszórom mert vizsgázom. Remélem ebben a félévben utoljára...

Most megyünk dalolni, szép napot mindenkinek!!


Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Gabi :)
Egyáltalán nem vagy kövér! Szép, arányos kismami vagy!

Én is zabálok mostanság magamhoz képest, és kicsit aggódom, mennyit fogok hízni, de ismerve magamat, szülés után úgyis leadom.
Mindkét csajjal 73 kg-val mentem szülni, pedig 5... valahány kilóról indultam. Most 59-ről kezdtem.

Manóci :)
Nekem 10 napot mondtak az AFP-re. Sokat kell várni, de reméljük, nem lesz baj!

Nekem a down-szűrés eredménye ma délután lesz meg. Izgulok.

Rita :)
Nem tudom, hogy Te tudod-e a baba nemét már, de ált. a kislányok szoktak a csípőben megbújuni, így a has kisebbnek látszik :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Hello Csajok!!!

Jelentem meggyógyultam!!! :) Nelli, Te jobban vagy?

Úgy látom egyre jobb a hangulat a topicunkban, mindenki egyre oldottabb és ez nagyon klassz!!!! :)

Gabi,

üdv itt! Szerintem is csini vagy! Biztos nem vagy annyira habzsolós típus, mint én! Azért megnyugtató, hogy nem csak én foglalkozom ennyit a súlyommal, hanem kedves topictársaim is!!! :lol:

Torna:

én itthon nem bírom rávenni magam. Egyébként szívesen járnék valahová tornázni, ki is néztem kismamatornákat a környéken, az egyik szerencsére szombaton van, ha a férjem bevállalja Zsófit, szívesen megyek! Főleg azért, mert az állagom :D kezd egyre aggasztóbb lenni, hol van már a feszes comb, fenék???!!!!

Manóci:

ne aggódj az AFP miatt, az hogy késik,
nem jelenti azt, hogy gond van vele.... Nekem 2 hét alatt készült el....


Szerencsére nálunk még nincs hó, így ma még el merek indulni autókázni. Le akarok foglalni repülőjegyet, Húsvétkor el akar vinni az Uram Firenzébe! Első távollét Zsófitól :cry: , remélem minden rendben megy majd, de hála Istennek imádja a nagyszüleit, akik pedig szívesen látják egyetlen kisunokájukat!!!

Na puszi mindenkinek!

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


Sziasztok!

A szabolcs u-ban fogok szülni,a 13.ker.-ben,május 29-re lettem kiirva.

Ami a nassolást,meg a kilókat illeti,megeszek mindent,amit kivánok,talán épp az a jó,hogy sokáig a gyümölcs volt ez.Most meg jön a szalonna,kolbász...

Nem baj!Nálunk 100szor rondábbak is vannak,mégis boldogok!

ja,a, fiam (Patrik) ma 8 éves.Irjatok légyszi neki valamit,hagy legyen boldog.köszike

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni abban, hogy az AFP milyen eredmények között normális?
Én már nem emlékszem :oops: , csak, hogy nekem jó volt mind2x, de tesóm nyárra várja az első babáját, és most megy a leletért... hátha tudok neki valami biztatót mondani :shock: .
Köszike,
Kati
Vendég
 


Szia Kati,

a felső határ 2,5, az alsót sajnos én sem tudom....Az enyém 1,1 lett és ez normális :) Remélem segítettem, minden jót a tesódnak és babájának!!!

Erka

Kép

Kép
mankababa
 
 


sziasztok!

Kati!

Megnéztem a leletem.A mom érték 0.4-2.5 ig jó.

puszi tesódnak.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziaszztok,


Köszi a bíztatást, hát annyira végülis nem izgulok az AFP miatt,inkább az UH-t várom már nagyon!De az, hogy ez ennyi ideig tart???!!! :roll: csak azon vagyok kiakadva.Esztinél valahogy hamarabb meglett.Most vagyok a 19.-ik héten, esztivvel ilyenkor már az eredménnyel a kezemben mentem az UH-ra!Na, ezért nem értem, de mind1.Állítólag a postától függ, mert ugyebár ezt a vizsgálatot a Schöpfibe csináljákl csak!

Hó, hát én is úgy vagyok vele, hogy már inkább ne essen, ha eddig nem volt.Pedig szegény lánykámnak ígérgettem, hogy megyünk majd szánkózni, de jó lesz! :?
Csóri ő meg várja, és néha rákérdez,hogy mi van?!
Hétfőtől áll. meg már megint meleg jön.Na, ezen kiigazodni???!!
manóci
 
 


Csajok, csak egy mondat erejéig van időm.
Negatív lett a down-szűrésem eredménye :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli, ez szuper jó hír!!!!

Kép

Kép
mankababa
 
 


Köszi mindenkinek az infót :lol: !
Kellemes pocakosodást Nektek,
Üdv, Kati
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok még én is, csak voltak problémáim az elmúlt hetekben, most inkább nem részletezném. Örülök, hogy mindenki jól van, és egyik legnagyobb téma a súlykérdés!!! (Tehát nagyobb gondok nincsenek). Én is olyan 6 kiló körül járok, de még 60-on innen. :twisted:
Most már szeretném, ha kiderülnének a dolgok a kórházakról, úgy látom, nem csak engem (Schöpfi), hanem pl. Gabit, a Szabolcs utcait is érinti a téma.

Egyébként megállapították, hogy kislányom lesz!!! :twisted:
Most, hogy bányászhatnék nevek után, valahova elsüllyeszetttem az utónévkönyvet, remélem, szülésig előkerül. :twisted:

Lányom most kezdte az óvodát, nagyon lelkes, remélem, így is marad. Olyan furcsa, hogy óvodás lett!!! :roll: Remélem, segítség lesz, hogy elvihetem majd, ha majd meglesz a pici, és szerencsére nyáron a vírusok sem tarolnak annyira, mint most, nem fogja őket hazahozni.

Mindenkinek további jó pocakosodást, igyekszem majd gyakrabban jönni...

Kép
Kép
szilvih
 
 


h.nelli!

Akkor tessék megnyugodva mosolyogni.
Hagy menjenek boldogsághormonok babónak!!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Nelli,


De jóóóóó, nagyon örülök, ez igazán jó híír :) :)
manóci
 
 


Köszönöm a kedves szavakat!
Remélem, az AFP is hasonlóan jó lesz.

Szilvi :)
Gyere gyakrabban, és öntsd ki nyugodtan a szíved!
Remélem, tudsz egy kicsit többet pihenni, és minden rendben alakul.
Ovis nagylányod meg nagyon ügyi!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


sziasztok!

felébredtem!Keljetek Ti is,nincs mit olvasgatnom!HAHÓÓÓÓÓÓÓ!!!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Ma annyira fáj a fejem, hogy megőrülök, de nem akarok bevenni gyógyszert :cry: :cry: Ti, hogy bírjátok ez az időt????Olyan összevissza szörnyűűű, és hétfőn áll. jön újra a meleg!
Azért is robban szét a fejem!

Viszont úúúúgy megkívántam a kocsonyát, hogy most azt főzök :lol:
manóci
 
 


Sziasztok!

Hát,ma sehol senki.Én sem voltam ma túl jól...csak nem a többiek is szenvednek?hol jártok?

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Gabi, hát hol járnéééék? ha nem Dunakeszin építkezéseken meg Fóton telkeken. :twisted: És holnap 9-től már megint Dunakeszin leszünk férjestül, és utána megint vissza olyan dél körülre egészen sötétedésig, mert rohadtul el kéne dönteni mibe kezdünk. :roll: Már ott tartok, hogy mutatnak pl. egy félkész házat és rávágom mennyi az ára. És herótom van az ingatlanosokból és ezt nem is titkolom egy cseppet sem. :lol: :lol:

Nekem is elég sokat fájt a fejem a terhesség alatt, ettem is jónéhány algopirint, de ma elkerült szerencsére. Ha belegondolok, hogy szülésem előtt 1 nappal meg arcüreggyulladás miatt kellett röntgen meg antibigyó, mit tesz egy kis fejfájáscsillapító. Persze jobb elkerülni. Meg mikor Vikit izotópozták azt mondta a doktornő ott, hogy sokszor kismamáknak is el kell végezni a vizsgálatot, és az első 3 hónapot mondják, hogy ne, utána már nem árthat a babónak semmi. Mondják ők.

Móni, jobbulást a fejednek, szerintem egyél meg nyugodtan egy algót. kocsonyát nem szeretem. :? Viszont erről jut eszembe mennem kéne főzni vmit a kenyeren kívül (mármint azt sütni egyebár). Zöldésges, csirkehusis rizsre gondoltam így nagyhirtelen, van még csirkemell a hűtőben, tegnap vettem.

Komolyan, lányok nem is gondoltam volna ennyire jó hatással van Vikire egy hasonló korú gyerek, ugye itt a tesómék fia (2 éves), annyira jól eljátszanak, 8 hónap van közöttük, és egymást nevettetik, és csak tegnap volt egymás kezéből játék kihúzigálás, ma már nem. És röhögnek egymáson, mikor pelenkázás van, nagyon cukik. Úgyhogy én már egyáltalán nem félek a kistesó témától méginkább. :) Egyidőben is alszanak, együtt játszóztunk meg minden.

Na megyek. :)
Vendég
 


Sziasztok,

Kicsit eltűntem, de itt vagyok, és minden rendben velünk :D Félidőben járunk, és ez annyira hihetetlen! :D
Szerdán voltunk moziban, és képzeljétek a 2,5 órás film alatt 3x is tök erősen éreztem, hogy Kisborsó mocorog. Annyira jóóóó, nem tudok betelni vele :D:D:D

Kilók: én is +5-nél tartok, de mondjuk annyit tudni kell, hogy én jelentős túlsúllyal indítottam, meg világ életemben telt voltam, úgyhogy annyira nem is érdekel a dolog :D
Persze azért most próbálok vigyázni, hogy ne legyen túl sok, mert aztán jó lenne visszafogyni legalább a kezdősúlyra, ami szintén rettentően sok volt :? :D

Petra,
A súlyom ellenére nagyon szerencsés vagyok, se viszér nincs, se a hajszálerek nem pattognak (kopp, kopp, kopp – remélem így is marad :D)

Manóci,
Nem tudom miért húzzák még mindig az AFP-d eredményét… annyira utálatos dolog ennyit váratni egy kismamit. Nekem egy hét alatt megvolt. De sajnos hallottam már ilyenről, úgyhogy nyugi!

Gabibaba,
Nagyon helyes a pocid, csini kismami vagy!

Nemesek,
Az AFP MOM érték: 0,8 és 2,0 között jó. Legalábbis nekem ezt mondták. De látom, mindenki másképp tudja :lol:

Nelli,
Örülök, hogy minden rendben van a down-szűréssel kapcsolatban! :D Ne aggódj, az AFP is rendben lesz!!!!


Szép álmokat mindenkinek, puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: