Új privát üzeneted érkezett!

Úgy néz ki mégis a mi gépünkkel lesz valami gond, mert a Fuji oldalára sem tudom feltölteni a képeket.Kép Sõt, regisztráltam és újabban mégsem akar beléptetni.Kép

Maci_2 + Roni, akirõl nem lesz fényképünk
maci_2
 
 


Beu Kép
nahát, egy falatka pöri sem jutott szegény Kanginak Kép

Franyo Kép
oké, megkérdezem és küldöm az adatokat!

Myssnia Kép
masszázs után nekem is úgy bealudt most, hogy egykor evett utoljára (igaz, hogy elötte fél öttöl két-két és fél óránként), volt a masszázs negyed háromtól háromig, akkor utána kicsit reklamált, de a kocsiban megint elájult, most meg még mindig az ablakban szellözködik Kép

Ma nagyon élvezte a masszázst!!! Tök aktiv volt, és egyszer se óbégatott Kép

Viszont éjjel kétszer ébredt megint. Sebaj! KépKépKép

Pussz
Kangi+hortyi Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!

Voltunk a Balcsin, 2 napra! Ma mar nagyon jo ido volt, es mindannyiunknak olyan jol esett a friss levego!
Emma egesz delutan forgolodott hasrol hatra, egyszer raerzett, utana nem birta abbahagyni. Nagyon edes volt.

Andy!
Nem jott email. Kép Te hova mennel babauszasra?

puszi,majd jovk megint,de kesz a pizza,
Kép
Kakukkfu
Emma
kakukkfu
 
 

 
 

Benéztem, de úgy látom ma nem valami nagy a forgalom.
Maci_2 + Roni (aki ma 3 hetes)

Ja, valaki javasolta, hogy próbáljam ki ide tudok-e képet feltölteni.Hát akkor egy ásító kép, ha sikerül.
Kép
maci_2
 
 


Maci2!

Nagyon jó a kép. Kép

Magdi
30+1
gallainémagdi
 
 


Maci2!

Csúcs jó ez a kép!!!!Nagyon édi!!!

Mariann
33
Mariann
 


Maci2 Kép
szuperédes Roni!!!!
Még firtatom a masszázs részleteit, amint mindent tudok, irok.

Julcsi tegnap este olyan hasfájós-óbégatós lett, hogy csak na! Alig gyöztem gyömöszkélni a pociját. Aztán nyolckor meglepetésszerüen elcsendesedett, betettem az ágyába, és 3/4 3-ig aludt KépKépKép
Aztán fél hétkor evett újra, aztán megint óbégatott, de mikor egy picit elcsendesedett, betuszkoltam az ágyába, azóta is ott hempereg, én meg már megreggeliztem, zuhanyoztam, hajat mostam, meg már e-maileztem meg Nektek is tudok irni KépKépKép

Profilomban szombati kép róla Kép

Pussz
Kangi+Julcsi babuka
kangi
 
 


Myssnia,
nem, nem alszik be közbe Kép, egyszerûen enni akar. Ha bealudna, szépen letenném alukálni. Ehelyett éber, és még kapkod a cici felé. Kép Két és fél óra után viszont édesen elaludt. Kép

Kakukkfû,
a Balcsi miatt irigy-irigy!!! Kép De jó nektek!

Maci2,
tök aranyos ez a kép! És látod, sikerült, feltöltötted, akkor lehet, hogy mégsincs nagy baj nálatok?

Kangi,
Julcsi is naaaaagyon édes! Annyit fejlõdött a legutóbbi képek óta Kép! Már õ sem az a pici újszülött, aki volt, nagyon komoly babaarca van!

Ezen felbuzdulva, én is raktam fel új képet a profilomba Csipetrõl!

És most jön a tábla:

<pre>
Anyuka Baba neve Baba szülinapja Baba születési adatai Baba kora
Manó Emma 2002.10.10 3400 g, 51 cm 26 hét + 4 nap
Zulu Anna Sarolta 2002.12.02 3500 g, 55 cm 19 hét + 0 nap
Zsuzsó Dana 2002.12.14 2900 g, 54 cm 17 hét + 2 nap
Virga Levente 2002.12.19 3800 g, 59 cm 16 hét + 4 nap
Andy78 Márk 2002.12.27 3660 g, 55 cm 15 hét + 3 nap
Orsoly László 2002.12.30 3950 g, 55 cm 15 hét + 0 nap
Kakukkfû Emma 2003.01.03 3470 g, 52 cm 14 hét + 3 nap
Gombóc Zsombor Viktor 2003.01.28 3350 g, 52 cm 10 hét + 6 nap
Norkini Jázmin Sarolta 2003.02.09 2600 g, 48 cm 9 hét + 1 nap
Zsuzsi74 Miklós 2003.02.11 3460 g, 54 cm 8 hét + 6 nap
Miszike Rebeka 2003.02.15 3590 g, 54 cm 8 hét + 2 nap
Myssnia Szilárd Márk 2003.02.20 4050 g, 59 cm 7 hét + 4 nap
Kangi Julianna Angéla 2003.02.23 2700 g, 48 cm 7 hét + 1 nap
Franyó Anna Virág 2003.02.24 3000 g, 54 cm 7 hét + 0 nap
Manó2 Dorottya Rebeka 2003.02.25 3100 g, 53 cm 6 hét + 6 nap
Judó Hunor György 2003.02.26 3900 g, 56 cm 6 hét + 5 nap
Momo Adrienn 2003.03.03 3200 g, 53 cm 6 hét + 0 nap
Zsurló Hajnal Anna 2003.03.15 4320 g, 54 cm 4 hét + 2 nap
Beu Lõrinc 2003.03.19 4450 g, 62 cm 3 hét + 5 nap
Maci_2 Veronika 2003.03.23 2670 g, 50 cm 3 hét + 1 nap
Csucsuka Anna Zsófia 2003.03.31 3900 g, 53 cm 2 hét + 0 nap
Urszila Júlia 2003.04.09 3200 g, 50 cm 0 hét + 5 nap
Leszter Petra Jázmin 2003.04.09 3600 g, 56 cm 0 hét + 5 nap</pre>


Pussz
Franyó
franyo
 
 


Kangi, Franyo!

Gyonyoruek a babaitok! Kép

Kakukkfu
kakukkfu
 
 


Sziasztok!

Megnéztem a babákat:Kangi,Franyó!
Nagyon édesek!És olyan nehéz elképzelni ,hogy sokat sirnak!KépKépKépNagyon kis nyugisnak tûnnek!
Kakukkfû!
A Te babád is nagyon édi!Jó ez a térd zokniKépKépKépKép!!!!
A profilodban a képen mennyi idõs?


Mariann
33
Mariann
 


Sziasztok, lányok!

Maci2, Franyó, Kangi! Nagyon jók az új képek! Lõrinc majd válogathat a csajok között! Szebbnél szebbek! Kép

Gyorsan én is feltettem egy új képet a profilomba.

Tegnap végre kint voltunk, sétáltunk egy nagyot. Lõrinc végigaludta a sétát, és itthon is folytatta, fel sem ébredt, míg levetkõztettük.

Kakukkfû! De jó nektek! (Balcsi!)

Kangi! Bocsi a gombáért, de most küldök palacsintát! Kép
Tegnap aktívkodtam. Apa itthon volt, így tudtam.

Lõrinc is tele van kiütésekkel, sok, kicsi, vörös az arcán, nyakán, némelyik közepe hólyagos. Mi ez, nem tudjátok?

Na, most megyek, sziesztázunk egy kicsit, ha a gyermek is úgy akarja. Délután újra séta. Csak azt nem tudom, egyedül hogy bírkózóm meg a kocsival és a bébivel.

Beu
beu
 
 


Maci2
Nagyon bébiiii! Falat! Kép

BeuKép
Lõrinc is édes! Már így betudja kapni a ujjacskajat?
Szilárd még csak most próbálkozik, kevés sikerrel. Egész öklét nyomja néha a szájjába, a nyála csorog. Mint aki fogzik. Kép
Szilárd is ilyen kiütésés volt, még most is. De hidd el, halványabb lesz, és el is múlik, csak idõ kérdése. Amit tehetsz: mosakodókrémmel mosod neki, néha bekenni vele, és diófalevél vagy kamilla fözettel néha áttörölni. Szilárd úgy nézett ki, mint egy kamasz, tiszta ragya volt. Kép

Kangi
Julcsi és nagyon baba! A kis szépségnek kiegyensúlyozott arcocskája van. Kép

Én is készítettem egy képet tegnap, most ez a kedvencem:
[url=http://www.pollar.hu/0413/szem.jpg" TARGET="_top]http://www.pollar.hu/0413/szem.jpg[/url]


myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Mariann!

Ott meg csak 6 hetes! Mar frissiteni kene! Kép

K
kakukkfu
 
 


Myssnia!

Hatalmas szemei vannak! Nagyon edes!
Kakukk
kakukkfu
 
 


Kakukkfû
Most néztem meg Emmát is! Nagyon édes! Kép
Itt csak szép, aranyos, falat babák vannak?
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Kangi, Franyó, Beu,
A ti babáitok is gyönyörûek, és már nem is olyan kicsik!

Már csak azt nem értem, ha ide fel tudtam tölteni a képet, akkor a fotókidolgozáshoz miért nem megy? Mindegy, a párom ma elviszi a kártyát a Fuji-ba. Csak egyszerûbb és kényelmesebb lett volna neten keresztül.

Honnan lehet tudni, hogy azért sír a babó, mert fáj a pocija?

Maci_2 + Roni baba (most éppen szundizó)
maci_2
 
 


Myssnia,
Most látom, hogy közben tettél fel új képet. Hát ezek a csodálkozó szemecskék! Nem csodálom, hogy a kedvencek közé tartozik a kép.Kép
Maci_2
Maci_2
 


Köszönjük a bókokat Kép

Franyo Kép
Anna is milyen édesen mosolyog már! Olyan jó érzés, nem?

Myssnia Kép
Szilárdnak el sem férnek a szemei a pofijában Kép

Beu Kép
nahát, már megtalálta a hüvelykujját? Julcsi még az öklét tömködi a szájába KépPalacsinta nyamóci, én még nem merek egyedül nekiállni.

11 óta rajtam hortyogott a kis tündér, most letettem a kanapéra egyedül, naná, hogy felébredt, és merengve nézegeti a lámpát, tán azon tünödik, hogy itt az ideje letakaritani?! Kép

Biztos mindjárt enne is, aztán el kell menjünk patikába, úgyhogy pussz!

Kangi + piros pozsga Julcsi
kangi
 
 


Hurrá!
Dana baba négy hónapos korára végre elérte az 5 kg-t. Ma mérték, pont annyi. Ennek örömére rögtön kapott két szurit is szegény, úgyhogy kissé elbágyadt és elaludt.
Kakukk, most olvasom, hogy Emma már át tud fördulni. Dana még nem tud, lehet, hogy azért, mert nagyon ritkán teszem hasra...
És 4x ébredt föl éjjel, állandóan cicizni akar, és már semmivel nem lehet lekenyerezni :-((
Mi most itt a jó idõben bent kuksolunk.
Üdv mindenkinek.
Zsuzsó
zsuzsó
 


Zsuzso!

Orulok, hogy tul vagytok az oltason. En teljesen azt hittem, hogy egyidosek a babaink. Ugy remlett annak idejerol, a "megint megjott" vagy a "friss"-bol, mar nem emlekszem pontosan.
Biztos azert forog Emma ilyen koran, mert allandoan hason alszik. Csak igy tud. Mar a legelso alkalommal nagyon ugyesen emelte a fejet.
Egyebkent most, mikopr legeloszor atfordult, egy jo nagy agyon volt. Szerintem az is szamit. A kisagyaban pl nincs tul sok hely.
Egyebkent Emma is csak 5 kg volt a 3 honapos szurin, es 62 cm.
Viszont nagyon elenk baba.
A Dana nagyon szep nev, meg nem is hallottam. Mikor megyunk setalni?

Kakukkfu
kakukkfu
 
 


Hali Csajok!

Meglestem a képeket, nagyon szépek a babákKépKépKép

Nálunk nagy hirek vannak, tegnap leesett - végre - a lyány köldökcsonkja, és megvolt az elsõ körömvágás isKépKép! Szerintem ma vagy holnap este már 4 kiló felett fog mutatni a mérleg. Most elzavartam apát ruhát venni a Kenguruba, cetlivel ment, mert azt mondta, hogy képes és az egész boltot felvásároljaKépKépKép
Délelõtt már voltam kinnt a kertben, a magnólia nagyon szépen átvészelte ezt a késõi telet, csupa virágKépKép, pár nap és a csersznyefa is virágbaborul, imádom a tavasztKépKép

na pusszantás!
Zsófi és a mormotákKép
Csucsuka
 


Sziasztok!

Nagy nehezen elõkerültem.

Ez az építkezés fõleg gyerekkel nem semmi.
Rohangáltunk a hétvégén mint a gyalog kakukk.
Szombaton, nõdoki, munkahely 2 órás munkám volt, majd Construmán voltunk.
Eleve elindulni a törpével nem egyszerû dolog 1 órába telik mire összeszedjük magunkat.

Vasárnap pedig fûrdõszobai dolgok után rohangáltunk.
Élmény állandóan észben tartani, holtudom megetetni a babót (cumiból), na meg tisztába rakni.

Ki hogy csinálja valami jó tippet kérnék, mert még nincs vége az építkezésnek....

Lányok képzeljétek péntek óta újra szopizunk, hogy meddig azt nem tudom mert már megint kezd fájni a mellem.
Tényleg igaz, hogy akkor több a tej!Szopi után 160ml fejtem ki...

Úgy csináljuk, hogy a jó cicibõl 25 perc, a másikból 15 perc engedélyezett, persze sose laktunk még jól csak a cickóból, ma is utána még bevágott 100ml.Az a rossz, hogy nem tudom kontrolálni, hogy mennyit eszik.

Vettem neki kamilla, és köménymagos teát nagyon ízlik neki, remélem nem lesz baja, hogy már most a 7. héten issza, mert ráírva csak 4 hónaptól lehet neki adni. A pocija nem fáj neki annyira.


Manó: Mi újság felétek? Raikönentõl elvették az elsõ helyett, kicsit szomorú voltam, de a szabály az szabály.

Myssnia: Jól vagyunk, csak nagyon fáradt vagyok.

Képzeljétek a nagy hírt: Dorka este 11 kor kapott kaját, és reggel 1/2 7 ig aludt vasárnap, ma pedig 1/2 6 ig este 11 óta, az aput ébresztette...

Jók legyetek
Manó2+Dorka aki holnap 7 7-es
manó2
 


Kakukkfû,
Igen, azt hiszem egyidõseknek kellene lenniük, de Dana pont két héttel korábban született. Dana most a 4 hónapos szurit kapta (szóval súlyban akkor 1 hónap lemaradása van). Egyébkén õ is nagyon mozgékony - így gondolom letornázza a beletöltött kalóriákat. Azért lényeg, hogy gyarapszik, mert így nem jöttek újra azzal, hogy próbáljak tápszert adni neki.
Igen, õ nem nagyon szeret hason lenni. Egész újszülött korában aludt úgy, de azóta nem akar.
Szerda nektek jó? Most úgy tûnik, hogy a kis mazsola felváltva nyöszörög és alszik.
Zsuzsó
zsuzsó
 


Manó2 Kép
jó, hogy megvagy!
Te figyusz, én valamit nem értek. Ha szopi után még kifejsz 160 millit, akkor hogyhogy nem tud annyit enni ciciböl, hogy elég legyen neki??? Julcsi most volt 7 hetes, és nagy zabás, de egyszerre nem eszik csak max 170 millit! (na jó, egyszer evett 190-et, de akkor elötte sokat aludt). Vagy valamit félreértettem?

Amúgy pedig talán megérné mérleget bérelnetek, nem? Nekem bejött a digitális mérleg. A Nagy Lajos király útja 112. szám alatt vanegy nagy bababolt, és ott bérelhettek mérleget, nincs is nagyon iszonyú messze töletek.

Megyek, mert nyekeg, pedig aludnia kéne még Kép

Pussz
Kangi+Julcsi (most elhallgatott)
kangi
 
 


Csucsuka Kép
gratula az elvesztett köldökcsonkoz! Nahát, négy kiló felett?! Mi még csak múlt héten léptük a 4 kilót Kép
Viszont virágzó magnólia miatt irigy-irigy, mert Anyuéknál csak nem akar kinyilni, holott a szomszédéknál már virágzik Kép Tavaly is csak levél volt rajta ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Manó2!

Szia, megvagyumnk mi is! Mostanában nálunk is zûrös napok voltak, mert anyukámat költöztettük a hétvégén, most egyedül maradtünk, ennek az össze elõnyével és hátrányával együtt. Elkezdtük a bébiúszást is, egyenlõre tetszik nekünk, az Újhegyi usziban. Hétvégén meg lagziba megyünk, most addig próbálom pihiztetni Emmát, hogy majd jól bírja, 3 napig leszünk vidéken. Hát nektek sem lehet egyszerû ez az építkezés.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!
Új vagyok a társalgóban. Már néhány napja olvasgatom a beszélgetéseket. kislányom Lilla 2003.03.11-én született, és szörnyes hasfájós, izgatott baba. Momo és Franyó veletek vagyok! Megjelent egy új készítmény, a neve Infacol, nálunk bevált. Ezenkívül, mától kezdünk egy homeopatiás készítményt is el, majd írok róla, hogy milyen. Egyébként az infacol nem homeopatiás szer, de a férjem és és sokszor szedünk homeopatiás szereket, szerintem nagyon jók. ha többet akartok tudni a gyermekeknél használatos szerekrõl a www. homeopata.lap.hu többet ír róla
regli
 
 


Most látom csak, hogy a teljes nevem is megjelent, de így javítok, a többit felejtsétek el! Remélem swikerült a javítás.
regli
regli
 
 


Zsuzso!

Holnap meg nem probalkoznal a setaval? Szerdan sajnos a nagymamamhoz megyunk ebedre, igy ez egesz delutanos program. Viszont a tobbi napon raerek.

Kakukk
kakukkfu
 
 


Kakukk,
Ha a babus nem lesz lázas, akkor mehetünk.
Zsuzsó
zsuzsó
 


Sziasztok!

Megnéztem mindenkirõl az új képeket, minden baba nagyon aranyos Kép!
A héten én is teszek fel Levirõl egy párat, mert ma végre sikerült a páromnak hazahozni a digitális gépet, így ellõttünk már egy párat.

Zsuzsó!
Kiváncsi vagyok, hogy bírja a kicsi a 4 hónapos szurit. Jövõ héten nekünk is aktuális és én már elõre félek tõle. Úgy hallottam ez a "legdurvább" Kép.

Tegnap bementünk a Városligetbe sétálni, volt egy csomó babakocsis! Hiába a jó idõ kihoz minket Kép!

Sajnos ma nem voltunk sétálni, mert Levi elég nyûgös volt délután, nem is evett semmit, hiába kínálgattam. A végén feladtam és odaadtam a lefejt tejet üvegbõl. Már nagyon aggódtam, mert már pisis pelusa sem volt dél óta Kép.
Lehet, hogy a foga jön?

Manó2!
Én irigyellek, hogy szopi után még le tudsz fejni 160 ml-t! Én csak reggel, cicibõl tudok összehozni ennyit, fejni nem is tudok szoptatás után Kép. Amúgy sem túl sokat, max. 80-at.
A teától szerintem nem lesz semmi baj!

A héten szinte végig egyedül leszünk Levivel, mert jégkorong VB lesz és Apa megy. Már elõre félek, hogy fogom bírni egész nap teljesen egyedül. Kedd, szerda, péntek, vasárnap, hétfõ: ezek a meccsnapok, ha jól tudom. Milyen hülye szervezés, hogy Húsvétkor van a VB.

Csatlakozom, és a következõ jelentkezésemtõl csak a "nick"-emet használom. Nehogy kilógjak a sorból Kép!

Kellemes fürdetést és estét mindenkinek!
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Sziasztok!

Ma beszereztem egy hordozókendõt. Sikerült megkötnöm, de hatalmas uszályt húzok magam után. Ez óriási! Mazsola talán szeretni fogja, bár még sokat bénázok vele.

Voltunk lent apa nélkül, szomszéd segített, de így is nehéz volt a másodikról lecaplatni a bazi nagy babakocsival. Vagyos nem annyira nagy, csak cipelni gyerekkel...!

Köszi a dicsérõ szavakat. Lõrinc baba is csak ritkán kapja be a hüvelykujját, többnyire egész ökölre dolgozik. De néha megtalálja, cuppog rejta, nagyon édes.

Myssnia! Szilárd szemei elbûvölöek. Kösz a bõrápolós tanácsot, ki fogom próbálni.

Maci2! pocifájás: Én is csak tippelgetek, de húzgálja a hasához a lábát, kezével csapkod, az egész gyerek csupa szenvedés. De nálunk bejönni látszik a Sab Simplex. Ha az elfogy, több lesz mint egy hónapos, áttérünk a Gripe -Waterre.

Zsuzsó! Gratula az 5 kg-hoz, és nagy-nagy részvét a 4x felébredéshez.

Zsófi! Egy rövidke bekezdésben enyni jó hír! Te nagyon kis virgonc vagy! Helyes! Kép

Manó! Az építkezés gyerek nélkül se könnyû. Nem irigyellek most. Na de ha kész lez a ház! Szopihoz gratula, az átaludt éjszakáért pedig irigykedem.

Kangi! Neked bejött a mérleg? Én már úgy utálom! Mikor megyünk sétálni? Holnap nem jó, de aztán ok. lenne.

Beu
beu
 
 


Beu Kép
szerdán nekem is jó, ha össyejön (nem halál nyügi). Majd jelentkezem.
Mérleggel semmi bajom. Csak tegnap óta megint kevés neki este a bal cici, mert csak 110-120ml van benne Kép ö meg ma este még 100-at megevett egz órára rá a jobb ciciböl. Egész nap feküdtem, meg próbáltam fejni is, de pár cseppnél több nem jött belöle. Igy nem tudom szaporitani Kép Hálistennek a jobb ciciböl jóllakott aztán, igy most duda pocival tért nyugovóra Kép

Pussz, jó éjt!
Kangi+falánk Julcsi
kangi
 
 


Virág, majd beszámolok. Egyelõre jobban bírja, mint a múltkor. Akkor hamar belázasodott tõle. Ma csak annyi volt, hogy sokat aludt, és szokásos éles hangocskája helyett inkább nyöszörög. Apa szerint gyakrabban vihetnénk oltásra ;-)
Beu, kösz az együttérzést. Elég frusztráló olvasonom, hogy kinek a gyerke hogy alussza át az éjszakát. A mineknek egyszer (pont 6 hetes korában) sikerült egyszer 10-tõl 5-ig, és egyszer 11-tõl 6-ig. Ennyi. Azóta a leghosszabb idõ egyhuzamban 5,5 óra. Az se túl gyakran.
Azért mindenkinek kitartás!
Zsuzsó
zsuzsó
 


Szia regli, gratulálok a kislányodhoz, üdv a társalgóbanKép

Lina
Lina
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, csak 1szeruen olyan gyorsan telik az ido, hogy mire idom lenne irno ,agyba dolok es mar hortyogok is! Kép

Lanyok
Csuda jok a kepek! Kép Atnevezhetnenk a forumot "csudahelyes babak"-ra Kép

Beu
Nagyon ugyi vagy! Hol vetted? Mennyiert?

Csucsuka
Latom nalatok is zajlik az elet!

Mano2
Kitartas a szopihoz. Hatha mostmar beall!!! Ja es nagy gratula a hiperszuper alvasokhoz!

Regli
Udv. itt! Remelem hat a szer!

Na holnap irok magunkrol is, megyek aluszni.
Jo ejt!

Norka es Jazmin
norkini
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek. Délutánra a bal mellem annyira fájt, hogy csillagokat láttam szopinál. A fejem is kába kicsit. Kép Bevettem egy Algot, remélem segít. Igazából a bimbóudvar gyulladt be, nem elzáródás. Attól félek, hogy fertõzésrõl van szó. Remélem holnapra javul. Kép

De van jó hírem is: Tudjátok, mi néha pótolunk, kb napi 100 mili hiányzik, és most egy ismerõstõl napi 200 milit kapunk (veszünk). Remélem beválik.

Az elõbb beraktam az ágyikóba Szilárdot és most látom, hogy elaludt magától. Szegénykém. ÚGy megsajnáltam, mert ideültem és nem figyeltem annyira rá. De csak dumálgatott, és az öklét nyomta a szájába. Valószínû elõbb-utóbb rátalál az újjára. Kép

Regli
ÜDv itt! Engem nagyon érdekel a homeos tapasztalataid. :-)

Manó2
Örülök, hogy elõkerültél, már hiányoltalak. A szopi után 170 milit én sem értem. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk még, csak hát a tavaszi fáradtság...Kép
Olvasni nem nagyon volt idõm, viszont az összes képet végignéztemKépKépKép. Tényleg olyan gyorsan nõnek ezek a babulekek, és egyik szebb, mint a másikKép.

Képzeljétek, Anna már tök jól forog hasról hátra. És nem tudom, írtam-e, de végre elértük a 6 kilót. De valami istentelen lassan hízik már megintKép.

Manó2,
hát ez szuper, nagyon ügyesek vagytok, remélem elmúlik a cicifájásod isKép. Építkezésügyben most jól megijesztettél, mi még csak a terveknél tartunk, de már ez is elég macera a két gyerkõccel. De az vígasztal, hogy milyen jó lesz beköltözni! Ti hol építkeztek?

Zsuzsó,
ne izgulj, az én lányom örök visszaesõ, kb. 9-kor alszik el, egy körül ébred elõször, és onnantól 3 óránkéntKép. Nem tudom mi a jobb, ez, vagy mikor éjfélig kukorékolt, de utána csak 5-kor ébredt. 5 kilóhoz gratuKép, látom nálatok is nagy esemény, ha végre van vmi kerekedésKép.

Regli,
sziaKép, gyere sokat!

Momo,
sokat gondolok Rád... Tényleg sok öröm a két kölök, meg minden, de vannak napok, mikor legszívesebben elbújdosnék. Mint pl. ma. Délelõtt kimentünk a Millenárisra. Alig léptünk ki a parkolóházból, Malacka fejreállt a kismotorral, és beleállt egy kavics a homlokába- Gyerek ordít, vér ömlik, anya halálra rémül, Anna felébred, Anna ordít, járókelõk jönnek, néznek, mennekKép. Egy pelust rákötöttem Mali fejére, és "átrohantunk" a Mammutba kötszerekért. Ott ugye nem lehet motorral közlekedni, úgyhogy én toltam a bazi babakocsinkat, benne ordított a kiscsaj, cipeltem a mocit, és terelgettem Malackát, akinek a fején ott virított egy csodaszép vérfoltos pelenkacsík. Hát mit mondjak, érdekes látvány lehettünk. De azért vannak jobb napjaink isKép.

jóéjt mindenkinekKép
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zsuzsó, Csucsuka,
Ez aztán a szép súly!

Roni ma lépte át a 3 kg-ot és végre õ ébreszt hogy enni akar.KépKépKép

Regli,
Üdv és köszi a tippet, felírtam ki tudja, még jól jöhet.

Beu,
Majd ha belejöttél a hordozókendõ használatába írd meg hogy tetszik neked és Lõrinc babának.

Maci_2 + Roni
maci_2
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mitol, de most kisse kivagyok. Kép Olyan faradtsag tort ram, bar semmi kulonleges oka nincs, csak valahogy mostanra kipurcantam. Kép

VAlakinek van otlete mitol lehet az, hogy Gombockanknak allando szekrekedese van? Most mar csak 2 napot varok a kinlodasaval, aztan akcioba lepek. De akar kupot kap, akar kamillateat, zold kakija van es budos. Kép Ha a feneket letorlom torlokendovel, akkor az sarga, de a pelusban tomeny zold van...KépKép Help!

MAno2,
szerintem is szerezzetek be egy merleget. En tobbszor 3/4 ora szoptatas utan mertem meg Zsombit es kiderult, hogy 0 es 5 gram kozotti mennyiseget evett ennyi ido alatt. Kép Ha 160 ml-t le tudsz fejni utana, akkor lehet, hogy tenyleg nem evett a gyerkoc eleget (de persze az is lehet, hogy sok tejed termelodik Kép). Legalabb a biztonsag kedveert neha merd le, akkor nyugodtabb leszel Te is. Kép
Ha cumisuvegeztek, akkor a babad megszokja, hogy biztosan megkapja konnyebben a kajat, igy nem is fog erolkodni a szopival. Kép

Csucsuka, gartu a koldokcsonkhoz!Kép

Megyek, mert apaja belazasodott, es most elvarja, hogy Ot is babusgassam....KépKépKép

Pussz,
Gombóc
Gombóc
 


Sziasztok!

Virág!

Nálunk a 2 hónapos oltás volt a legszörnyûbb, a 4 hónapos meg pont olyan volt mint a 3 hónapos.Kép Az hogy 2x szúrják nem viselte meg jobban mintha egyszer, és ugyanúgy hõemelkedése lett, ami 2 nap alatt elmúlt. Viszont a 2 hónapostól egész délután üvöltött mint a sakál, szerintem annál szörnyûbb nincs.Kép Igaz hogy Emma 5 hónaposan kapta a 3 hónapost és 6 hónaposan a 4 hónapost, lehet hogy ezért viselte meg kevésbé. Most 7 hónaposan fogja kapni az 5 hónapos oltást.

Manó+Emma

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok

Nalunk is joltelt a hetvege, dedilatogatas, setalgatas, Andulka pedig szuper jo baba, szepen alszik, mar utogeti a jatekait, es szerencsere nem hasfajos de nyoszorogni es rugdatozni szokott puki es kakilas kozben de akkor sem sir fel. Ugy orulok hogy o ilyen osztonoesen ugyes, mert en eleg ugyetlen egy anyuka vagyok. (pl. elso nap popsikenoccsel furdetes furdetokremmel popsikenegetes Kép)
Kivancsi vagyok hany kilosak vagyunk, mert apa mar koldokservre panaszodik Kép es mar az egesz csalad hatfajos. El sem tudom kepzelni hogy lehet majd felemelni es pelenkazni par honap mulva! Nem tudjatok mikortol fogja rendesen tartani a fejet? Most is tartja de azert ez meg nem az...

Gomboc
nekem a vedono azt mondta, azert lehet zold a kaki mert kesobb lett a pelenka lecserelve es mar oxidalodott az egyebkent sarga termek. Bar egyeb bolcseket nem mondott.

Beu
minket a dokineni mar az elso heten kiengedett a szabadba, itt a kimenetel feltetele testsulyhoz kotott. 4 kg felett korlatlan.

Myssnia
remelem rendbe jossz, eleg rossz a mellseb is es a mellgyulla is, en mar megkostoltam mindkettot Kép, egyzser hasznaltam bimbovedot es be is utott a mellgyulla, kis vigasz hogyha valasztani lehet akkor inkabb a mellsebet valasztanam meg egyszer. Kensz ra valamit, a Garmastan nekem, bejott.

mindenkinek jo ejt
Zsurlo + a mindjart es a 80 perc mulva 1 honapos Andulka
Zsurlo
 


Sziasztok

Nalunk is joltelt a hetvege, dedilatogatas, setalgatas, Andulka pedig szuper jo baba, szepen alszik, mar utogeti a jatekait, es szerencsere nem hasfajos de nyoszorogni es rugdatozni szokott puki es kakilas kozben de akkor sem sir fel. Ugy orulok hogy o ilyen osztonoesen ugyes, mert en eleg ugyetlen egy anyuka vagyok. (pl. elso nap popsikenoccsel furdetes furdetokremmel popsikenegetes Kép)
Kivancsi vagyok hany kilosak vagyunk, mert apa mar koldokservre panaszodik Kép es mar az egesz csalad hatfajos. El sem tudom kepzelni hogy lehet majd felemelni es pelenkazni par honap mulva! Nem tudjatok mikortol fogja rendesen tartani a fejet? Most is tartja de azert ez meg nem az...

Gomboc
nekem a vedono azt mondta, azert lehet zold a kaki mert kesobb lett a pelenka lecserelve es mar oxidalodott az egyebkent sarga termek. Bar egyeb bolcseket nem mondott.

Beu
minket a dokineni mar az elso heten kiengedett a szabadba, itt a kimenetel feltetele testsulyhoz kotott. 4 kg felett korlatlan.

Myssnia
remelem rendbe jossz, eleg rossz a mellseb is es a mellgyulla is, en mar megkostoltam mindkettot Kép, egyzser hasznaltam bimbovedot es be is utott a mellgyulla, kis vigasz hogyha valasztani lehet akkor inkabb a mellsebet valasztanam meg egyszer. Kensz ra valamit, a Garmastan nekem, bejott.

mindenkinek jo ejt
Zsurlo + es a 80 perc mulva 1 honapos Andulka
Zsurlo
 


bocs a 2x postaert
ja es kerdojel a kensz ra valamit utan
Zsurlo
 


Jo reggelt!

Latom (majdnem) mindenkin urra lett a tavaszi faradtsag! Na sebaj, hamar koheverjuk, es vegre nincs az a farkasordito hideg!

Myssnia
Remelem semmi komoly! Az anyatej vetel pedig nagyon jo hir! Kép Lelkiismeretfurdid pedig ne legyen, hogy babo egyedul aludt el, inkabb orulj neki! Nem kell mindig a nyakukon logni... Kép

Zulu
Gratula a profi forgasokhoz es a 6kg.hoz. Igazan jol hangzik!
Huuuuuuuuuu tegnap nagyon rossz lehetett! Nem tudom mit kezdenek egy hasonlo szituban. De miert nem segitenek az emberek????? Kép Es, hogy van a nagylany? Nagyon ugyes vagy, hoy igy pikk-pakk le tudtad kezelni a helyzetet!!!

Maci2
Nektek is gratula a 3 kg.-hoz es az ebreszteshez. Akkor ezexerint tuti nincs semmi baj! Kép

Zsurlo
Boldog 1 honapossagot! Kép

Mi elvagyunk ,bar en is tavaszifaradok. Tegnap setaltunk+vedoneni jott latogatni. Azt mondta, az a nagy igazsag, hogy nem nagyon hiszi, hogy Jazi megfordult. Erre mikor megmutattam neki videon (eloben nem lehetett,mert epp aludt),szoval nem jutott szohoz, csak hebegett-habogott. Kép Szerintetek lehetne azon valtoztatni, hogy este 8tol alszik hajnali 2-3-ig es utana 7ig. Szoval nem lehet ezt valahogy megforditani? Ugyanis regel ugy volt!
Termeszetesen nehogy lemaradjak, teszek fel uj kepet a profilba. Kép
Szep napot nektek.
Norka es Dumalgato Jazmin
norkini
 
 


Szoval regen ugy volt. Bocsi
Norka es azota mar alvo Jazi
norkini
 
 


Hurrá, hogy (majdnem) mindenki elõkerült! Kép Orsoly, Miszike, Judó, már rég jártatok erre, mi újság veletek? (Zsuzsi igazoltan távol Kép)

Regli, üdv itt, és neked is részvét a hasfájósságért! Ha megírod az adataidat, beteszlek a táblába! Aztán gyere gyakran!

Beu, Myssnia,
a fiúk is igazán helyesek, lesz mibõl válogatni a lányoknak! Kép

Kangi!Kép
Igen, szuper érzés, mikor rám mosolyog! Tegnap például kicsit nyûgösködött délután, aztán egyszer csak bukott egy akkorát, hogy a ruhája egészen olyan lett. Rögtön elhallgatott, és hatalmasakat kezdett vigyorogni, mint aki büszke rá, hogy végigköpte magát. KépKép

Zsuzsó,
gratula az 5 kilóhoz! Szép súly!

Csucsuka,
nektek meg a 4 kilóhoz, meg a köldökcsonkhoz is! Nekünk 5 hetesen esett le, már mindenki a csodájára járt, hogy még mindig megvan Kép

Manó2,
nem lehet könnyû ez a rohangászás, építkezés, munka, gyerek... de Dorka milyen rendes, hogy az éjszakát hagyja, hogy végigpihend! Nem tudsz feltenni képet róla? Már õ is szép nagylány lehet!

Zulu,
rémes ez a történet, amit írtál... de nem komoly, ugye, a homlokbibi Malackán?

Gombóc,
maximálisan át tudom érezni az aggodalmadat, ugyanezt játszottuk egy hete Annával. Bár engem nem az ijesztett meg, hogy 2 napig nincs kaki, mert elõbb akcióba léptem, annyira sírt szegény. Az még most is érthetetlen számomra, hogy miért nem tudja kinyomni, mikor ott az a kaki, hiszen segédeszközzel mindig kijön, õ meg nyomkod, mint a nyavalya, és mégse... A zöldes dolog nálunk elmúlt, de kérdezz rá azért a dokidnál, hátha megnyugtat.

Na megyek, pusz
Franyó
franyo
 
 


Közben meg nem frissítettem... (kb. reggel 7-kor kezdtem el írni, csak Csipet felébredt közben Kép)
Norka, Jázmin még mindig csudaszép! Kép

Franyó
franyo
 
 


Sziasztok Tapasztalt Mamik!

Lenne egy kérdésem!: a kisebesedett mellre milyen kencét szoktak adni?Érdemes e feliratni?
(gondoltam elõre készülök,és otthonról kihozatok,itt nagyon drágák a gyógyszerek.)

Köszi
Mariann
33
Mariann
 


Kakukk, ha aktuális ma a dolog, du. hívlak.
Zsuzsó
zsuzsó
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?