Új privát üzeneted érkezett!

lányok!
nagyon aranyosak vagytok!Dorkó nevében is nagygon szépen köszönjük!

Kép
berni1
 
 


Dorkónak sok boldog szülinapot kívánok!

Ugye ma nincs senkinek szülinapja és nem égek le? :roll:

Szly, te egykettőre átestél a szemölcs levételén! Gyors gyógyulást kívánok!

Pat, anno az én fogamat is kezelték többször tömés előtt, szerintem nem kell mérgelődni rajta, jobb mintha elsietnék és aztán fájna gyökérkezelés után is.

Hétvégén megpróbálok regenerálódni egy kicsit, remélem ide is be tudok még nézni.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Jó reggelt!

Joli! Azt hiszem Csanád lesz a következő szülinapos, azok közül, akik aktívak! Őt tuti nem felejted el! De majd szólunk, ok ? :lol:

Nagyon pörgünk mostanában! 8)


Mi ma Richter egészségnapra megyünk. Lesznek gyerekprogramok, meg szűrések. Eltöltjük az időt! És végre süt a nap!

Tegnap olyan ragtapaszt vettem, aminek a belseje (ahol a sebbel érintkezik) ezüst réteggel van bevonva. Kapásból leszedtem róla, de rájöttem, hogy nem kell! :lol: Ilyet még nem is láttam ezelőtt.


Miminek megeredt a nyelve. Már szépen összeköt akár három szót is. Így már úgy látom nem marad néma. Próbáltuk biliztetni, de nagyon nem akarja. Úgy tűnik még nem jött el az ideje.

Kiderült, hogy a fürdőbe keresnek pedagógusokat, akik a gyerekmedencében vigyáznának a gyerekekre a nyáron. Tök jó lenne megkapni a feladatot. Hétfőn fogok utána érdeklődni. Ez azért kell, mert szülők nem mehetnek a medencébe.


Bizonytalan a helyzetem a suliban is. Még nem mondtak semmit, hogy hosszabbítanak-e szerződést vagy sem. Azért elég rossz lenne, ha nem tennék, mert nyárra úgy tuti nem kapnék pénzt és állást kéne keresnem. Ha fel is vesznek valahova (akár ugyanide vissza), akkor is csak szeptembertől.
Munkanélkülire valószínűleg nem mehetnék, mert GYESen vagyok. Szóval drukkoljatok!

Na én írtam egy csomót magunkról, most ti jöttök! :lol:

Kép
szly27
 
 

 
 

Végre tudok írni!
Valami betojt nálam a babanettel, nem engedett hozzászólni.

Dorkónak utólag is nagyon boldog születésnapot kívánunk!
Csanádnak pedig szintén utólag boldog névnapot! Remélem, a szülinapjáról nem kések le :)

Nálunk a helyzet fokozódik.... Gyuri kedd óta beteg, 40 foknál már prizniceltem, de sokat javult - így most csak nonstop fulladva köhög, hörög és "csak 38,0" a láza (gyógyszer nélkül és ez jó, mert a negyvenet gyógyszer mellett érte el...) Máté eddig nem mutat tüneteket, cserébe állandóan az apját pátyolgatná.
Pöttömke egyre aktívabb. Én egyre hullább. Máté éjjel szétcsócsálta a mellemet. Mindegy, nem nyekeregni jöttem...

Sok puszi nektek, jövünk amint tudunk.

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Atyaég Réka! már félidős is elmúltál! Kérünk pocakképet! Hogy telik az idő!!!!
Jobbulást Gyurinak! Remélem ti nem kapjátok el!

Kép
szly27
 
 


BOLDOG NÉVNAPOT SZINTUS!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


DORIÁNT ISTENKE ÉLTESSE SOKÁIG!


Bocsi, most jöttünk meg a Kolpingból, kicsit le vagyok maradva. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt!


Szintus! Boldog névnapot!

Gabuska! Mesélj, milyen volt? Képeket is kérünk!

Mi tegnap elvittük a kutyát úszni! Hát vízi mentő kutya, vagy sem, de nem nagyon akart úszni! A mancsai lettek csak vizesek, beljebb nem ment, akárhogy próbáltuk. Majd még próbálkozunk vele!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Réka, Gyurinak jobbulást kívánok! Neked is nagyon nehéz így :( Mitől lázas Gyuri? Máté bizony hagyhatná már anya cicijét a tesónak!

Szly, drukkolok, hogy jöjjön be valami jó munka nyárra! Egyébként szeretnél ebben a suliban tanítani tovább?

Mi még mindig megyünk folyamatosan ahányan vagyunk annyifelé :) Én reggel hétkor indulok Csanáddal a bölcsibe. A fiúk délután négykor hozzák haza , 6 felé én is hazaérek. Akkor már mindenki hal éhen, Csanád telepedik rám és a házimunka mind hátravan. A nagyokkal is mindig van valami, szülői értekezlet, sportnap, iskolanap, osztálykirándulás. Barni ballagásra készül, jövő hétvégén az lesz a fő esemény, na és Csanád szülinapja. Kisvonatot tervezünk neki, csak legyen aki megvegye! Nagyon rástartolt a beszédre, nagyon sok érthető dolgot mond, na és sok érthetetlent :) Főleg amikor énekel :P A bilit egyre többször kéri és produkál is bele néha.
Nekem a legjobban a társasági élet hiányzik, ugye nem fórumozok, nincs időm Skypen, telefonon, stb. beszélgetni, élőben még annyira sem. Hétvégeken- az helyett, hogy utolérném magam a házimunkában, barátnőzök, programokra járunk.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli! Magam sem tudom igazán. Eddig azt gondoltam, jobb lenne egy másikban, de most arról is mondtak olyanokat, amik nem tetszenek, akkor már inkább itt maradnék. Örüljön az ember, ha van munkája! Végül is nem rossz itt! Csak legalább ez maradjon meg!

A házimunkával én is így vagyok! Hétvégére marad sok minden, de ilyenkor meg programokra megyünk, így sosem érem magam utol! Főleg a mosás a mumusom! Bár most végre ki lehet teregetni, így többet tudok mosni!


Fáj a nyakam is! Na nem a varrat, hanem körülötte, mert az állandó ragasztás miatt kipirosodott a bőröm. Pedig azt mondták, míg varrat van benne, muszáj ragasztani! Hát én itthon nem ragasztom!

Kép
szly27
 
 


Visszaolvasok amint lehet, most csak annyi időm van, hogy bemásolom a hsz-t a másik topikból, amiben a képek vannak, ez megvan 1 perc alatt.

Eső, vihar elmehet a búsba, egy szemernyit sem tudta elrontani a telelésünket. :lol: 8)
Amikor volt fél óra esőmentesség gyorsan kiloholtunk gokartozni, állatokat etetni, kötélpályázni (még mindig nem sikerült rájönnöm hogy a manóba száradt meg minden 15 perc alatt), ha meg kaki idő lett bementünk az usziba és a játszóba. Velünk együtt a hideg is eljött Alsópáhokról, Zoli járhat hétfőtől a 30 fokban dolgozni. :roll:

A gyerekek eszméletlenül élvezték, jókat kajáltak és aludtak, és szinte mindent kipróbáltunk, még a gyerektornát is.
Livi kishíjján elsírta magát, mikor eljöttünk, de visszatartotta, csak a görbülő szája árulkodott.
Rá sem lehet panaszom egyébként, még az étteremben is egész jól betartotta a szabályokat, az eddigi 3 alkalommal ez nem igazán sikerült neki.

900nál is több fotót csináltunk, de sajna a rosszabbik géppel, 80at tudtam kiválogatni, ami tartalmilag is és minőségre is élvezhető.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Nem vittünk az usziba fésűt :lol:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Where is Nórika?
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Vidám vacsora (a háttérben Obi Van készül odateleportálni magát)
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

A bébiszitterem
Kép

Kép

Ő volt!
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska! Köszönjük a képeket! Látszik, hogy nagyon jól éreztétek magatokat! A mennyiségre sem lehet panaszunk! Nagyon jó helynek néz ki ez a Kolping.


A sebtapasz teljesen tönkretette a nyakam! Szerintem kedden ki fognak röhögni varratszedéskor! Szörnyű! Most, mint egy sál, úgy van körbetekerve a nyakam gézzel, mert erre ragtapaszt már nem bírok ragasztani, annyira fáj.

Kép
szly27
 
 


Strandon voltunk ma!

Kép Kép Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Szly, ez Karcagon van? Az az elefánt haláli, olyan élethű. :shock: :D
Jázmin meg olyan nagylányos, meg nem mondanám, hogy van köztük két év Rolival.

Nyakad sajnálom, de már közel a kedd (pláne, hogy már hétfő van, mikor írok), addig fél lábbal is kibírod, stramm csaj vagy! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Gabuska! Igen, Karcagon van ez a strand. Tavaly lett kész ez a medence. És igen, már holnap kedd!

Kép
szly27
 
 


Jó reggelt!

Gabuska
De jó helyen voltatok. Mi is ide készülünk, de még nem foglaltunk, és hallottam, hogy nagyon keresett, úgyhogy lassan ideje lesz kitalálnunk, hogy mikor szeretnénk menni.
Jók a képek, látszik, hogy a lányok nagyon élvezték.

Szly
Jobbulást a nyakadnak!
Már én is megállapítottam korábban, hogy olyan, mintha a gyerekek között a két év nem is lenne. Legalábbis így képeken, életben biztos látszik köztük a korkülönbség.

Joli
Jó mozgalmas napjaitok vannak.
Ügyes Csanád a bilivel, na meg a beszéddel. Mi még bili ügyben sehol nem tartunk, ha azt nem nevezzük haladásnak, hogy múltkor vitte a bilit, letette, és mellé pisilt. :-)

Szintus
Utólag boldog névnapot!

Különösebb velünk sincs. Játszira járunk, homokozunk, csúszdázunk, mászókázunk. Most kezdett el 2-3 szót szót összerakni, és nem csak 1-1 szót mondani.

Patr?
kittina30
 
 


Réka
Jobbulást féjrednek!
Már félidős vagy? Nagyon megy az idő... Nevet már választottatok?
kittina30
 
 


Kittina, a nyáron mennétek? Arra sztem már nem sok esély van.

Nézd meg Réka második vonalzóját, rajta van a név. :wink:

Mi is ugyanígy töltjük a napokat, ahogy Ti, de két hét múlva vége az ovinak, onnantól strand, nagymama, állatkert stb. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!


Csanádnak nagyon boldog 2. születésnapot kívánok!

Kitti! Roli kis növésű, Jázmin meg nagy növésű! Tényleg nem látszik meg köztük a két év!

Ma kiszedték a nyakamból a varratot, végre megszabadultam a tapasztól. Kikaparták a kezemből is a szümölcsöt! Alig fájt! A fogamat még mindig nem tömték be. Ja és a szövettani eredmény még nincs meg.

Kép
szly27
 
 


Csanádnak nagyon boldog szülinapot kívánunk! Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!
Juuj,nagyon le vagyok maradva!Ha később elalszanak a csemeték,kkor írok is bővebben,most csk a restanciám!!!!!

[size=24]Doriánnak nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is így utólag![/size][/b]

[b]
Csanádnak pedig pont idejében,ma kívánunk nagyon boldog szülinapot!!!


Isten éltessen titeket fiúk!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Végülis gondoltam,hogy óriás betű,ami ráadásul színes,dőlt és félköver,nameg aláhúzott úgysem fog összejönni!!!!!!!!!! :oops: Grrrr!!!!!!! Ami nem jelent meg,azt képzeljétek oda!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


sziasztok!

Csanád!nagyon boldog szülinapot kívánunk! :lol:

vasárnap megvolt a családi ünneplés.nagyon jól sikerült.mindent én készítettem 17 emberre és 2 tortát is sütöttem :D ha valaki még nem ismeri a browniest...hát isteni :D és kalóriabomba :cry: nekünk mindig bejön :)
Dorkó annyi mindent kapott a nagyszámú családnak köszönhetően,h 1 évre tuti el van látva.nagy favorit egy dupló kukásautó lett(most állandó nagyjármű őrület van),na meg az ugrálóvár és a csúcs:tegnap megérkezett a futóbicikli!!!!!nagyon jól néz ki,micimackós és Dorkónak annyira tetszik,h egész nap ma tologata,csengetett rajta stb.merth még csak épphogy leér a lába ujja :( de anyira édes,ahogy tologatja,viszi magával mindenhova,h könnybelábadt a szemem.mindig rájvök,mennyire imádom!!! :D
képeket majd mellékelek a nagy alkalomról,de most régebbiek

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!

2008
Kép
2009
Kép
2010
Kép

KépKép
Kép
el..né
 
 


Hello Berni,nagyon egyszerre értünk ide!!Gyorsan azokat a képeket!!Én is tenni akartam,de így már.... :lol: :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


vasútazás
Kép
skanzen
Kép
Kép
Kép Kép
elballagott :)
Kép

Kép
berni1
 
 


Joli!
annyira cuki ez a fiú!!!És megmondom őszintén nem sokkal jobban tetszik ez a pasis frizu!!!És oly elegáns!!!A tortáját te sütötted?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


csajozás
Kép
Kép

Kép
berni1
 
 


Szintus!
Bocsesz tőled is,neked is így utólg boldog névnapot!!! :D

Kriszti!
Köszi a hiányolást!!! A Kolping nagyon jó hely,ki ne hagyjátok,de (ha már nem jó időben mentek) olyan szobát kérjetek,ami közel van a belső élményrészhez,mert mi onnan ahol voltunk simán sétáltunk 10 percet szállodán belül!!!!

Gabus!
A képek természetesen csúcsak!!!!!!!Csajok édik és szépek!!!Hirtelen ötlet volt ez a Kolping vagy csak nem írtad,hogy tervezitek? Most bent voltatok a szállodai részen vagy a bióházaknak is ilyen a berendezése? :roll: Ha legközelebb megyünk,én kipróbálnám bióházakat is!Örülök,hogy jó éreztétek magatokat,de azért hapár nappal később mentek...

Sly!
A te képeid is szuperek,a gyerekek látom nálatok is viziszörnyek,mint nálunk!Egész nap ki sem jönnének!! Tényleg szupi az a medence,meg ahogy látom aháttérben nagy csúszda is van! :D Az uccsú képen te vagy ott pólóban??? Már ennyire megnőtt a hajad???

Berni!
látom az állatkert téma ebben a jóidőben nálatok is előjött!Édes pofa ez a gyerek,és az a lazaság! :wink: Nekem egyértelműen a ballagós kép viszi a prímet!!Nagyon ott van! 8) :lol:

Esetleg valaki meg tudná mondani,hogy a diplomaosztók nagyjából mikor vannak? Ez sulinként változik??? Valószínűleg hivatalosak leszünk egyre,de az illetékestől nem szeretném megkérdezni a dátumot,mert mi van ha mégsem hívnak meg,viszont ha meg igen,sok mindent már most úgy kellene alakítanom!

Pénteken temetik a mamámat,így csütörtökön hazamegyünk Egerbe,egészen szombat reggelig!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó ez a járgány Berni!Látom Dorkó az érettebb csajokra hajt! Vagy csak a kép csalóka,és azért látszik nagyobbnak a lány,mert D. lejjebb ül?A lényeg,hogy tudja mi a dolga! :wink: :lol:

Ja,meséltem már,hogy Márk mit mondott múltkor a doktornéninek? Mirával voltunk,és mivel elég ramatyul volt,kapott egy szurit.Erre Márk nagyon fel volt háborodva,meg sajnálta is a hugit,és szó szerint idézek:
-Átmegyek hozzátok,felvágom a hasad,kiveszem a húsod,megsütöm és megeszem!!!
Szerintetek normális a gyerekem??????? :x :shock: :evil: Kb. föld alát 15 méterrel süllyedtem,azt sem tudtam köpjek-e vagy nyeljek,és iszonyatosan ledöbbentem,tekintve,hogy még ilyet nem mondott sosem,sőt hasonlót sem!Dokinéni amúgy elég lazán reagált le a dolgot,de engem idegesít,hogy ennyire agresszív a gyerek!!! :evil: :evil:

Ma befejeztük a gyökérkezelést,már "csak" egy húzás és egy tömé...valamikor!

Na megyek hervadni,majd leragad a szemem!!!Jóccakát!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Csanádnak én is nagyon boldog 2. szülinapot kívánok tegnapra!

(Nem tudom miért, de azt hittem, hogy ma lesz.)
kittina30
 
 


Csanád, Isten éltessen!!!

Doriánnak nagyon jól áll a baseball sapi, felhajtott gallér. :) 8)

Pat, az István házban voltunk, a körbalkonos szobában.
Bioházban is voltunk már, kétszer is, mutatok képeket.

Kép

Kép

Kép

Földszinten van egy étkezős konyha, kemence, egy 2 ágyas szoba, kádas fszoba, külön vécé, emeleten pedig két 2 ágyas szoba, tusolós fszoba, vécé.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Már be sem merek jelentkezni, mert azt hiszitek új topikos jött, olyan régen voltam. Nem sok mentségem van.

Először is köszönjük a köszöntéseket!!!!!!

Mi is Nagyon Sok Boldog Születésnapot kívánunk az összes érintettnek!!!!!!!!!!!

Betegeknek jobbulást, ha jól emlékszem Réka Gyurija van soron.

Mi jól vagyunk, Ámin is már elég sok szót használ és 2--at össze is kapcsol. Persze a legtöbbet csak én értem, mert kicsit átkölti őket.
Szerencsére mi nem voltunk betegek.
Látom Gabusék kiszórakozták magukat, nagy jó lehetett.

Szly nyakának is jobbulást! A barátnőmnek is nemrég vettek le szemölcsöt, de szerencsére jó lett a szövettan.

A múlt hónapban sajnos meghalt a Nagynényém a miskolci.
Holnap úgy néz ki, hogy rendezem végre a tesómmal a lakást, azaz kifizetem a részét.
Még hezitálok rajta, hogy az Ámin nevére kellene iratom.
Houval sincs sok változás, megvagyunk.

Küldök képeket.
Áminnak levágtuk a haját.
Bocsi csak gyorsan írom, ami eszembe jut!

Kép
havacska
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
havacska
 
 


Hali!
Most csak táivratilag!

Sok puszi Csanádnak a szülinapja alkalmából, Ancsa Rebusának is nagyon sok boldog szülinapot!!!
Szintus boldog névnapot!

Mariann, no azé, hogy izé 8) . Örülök, hogy jöttél és hogy hoztál is képeket a nagyfiúról. És igen, még mindig gyönyörű! Sajnálom a nagynénit. Mostantól akkor hozzánk gyertek :wink: .

Gabuska szuper lehetett a nyaralás, rossz idő ide vagy oda. Mennyi idővel korábban szoktátok lefoglalni?

Szly, nektek is jó lehetett a strand, már a lányok is alig várják. (én kevésbé 8) ).

Berni, nagyon jók a képek. Az első képen hirtelen meg sem ismertem :oops: .

Jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Jaj, így jár aki nem jut fórumhoz...

Nagyon boldog születésnapot kívánunk az összes vénségnek! Szuperek a fotók, kérünk még!

puszi

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Patr4

Őszinte részvétem!!!

Bocsi, de nem bírtam megállni, hogy ne szólja hozzá egy régi leveledhez, amikor írtad, hogy nagy szél volt nálatok és majdnem titeket is felkapott. Hát téged nem lett volna nehéz elrepítenie! :lol:

Berni!
A Vaterához visszatérve, nekem is az a véleményem (bocsi), hogy jogos a pali felháborodása. Bár én is sokat tudok lovagolni egy ezresen is, de ezt be kell nyelni tanulópénznek. Bár nekem is nagyon sok az az ezres, de nem ért volna meg egy negatívot. Én egyébként mindig próbálok vásárlás előtt alkudozni és sokszor sikerül.

Kép
havacska
 
 


Lehet égő, de én még csak most néztem meg, hogy mi is az a futó bicikli, ami ilyen népszerű és rájöttem, hogy Áminnak is van ilyen.
Még télen vette neki az apja csak én nem tudtam, hogy ez ilyen népszerű. Lehet kihalászom a pincéből hátha megnőtt már hozzá.
:roll:

Kép
havacska
 
 


Sziasztok!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani, hogy jó minőségű használt babaruhát, kismamaruhát, gyermekruhát, esetleg megúnt, kinőtt- megnőtt felnőtt ruhát veszek és adok el.
Házhoz megyek Budapest és Pest megye területén és előzetes egyeztetés alapján méretre kiválogatott ruhákat viszek igény szerint.
A ruhákat 300 ft/kg-ért veszem meg. Az általam eladásra kínált holmiknak darab ára van.
A telefonszámom: 06-30-289-15-11. Hívjatok, ha tudok segíteni.

Köszönöm a figyelmet!

Juci

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Mariann, jó, hogy jöttél, a fiad egyre szebb!
A horgászbotos kép elsőre olyan, mintha az ő kezében lenne a bot, tök jól mutat. :D

Csilla,
mi februárban foglaltuk, mert a nyár a legsűrűbb (bár ez "téliesített" üdülő is), és biztosra akartunk menni. De ismerősöm februárban foglalta az áprilisi útjukat, és nem késett el vele.
Amúgy nyáron olyan forgalom van itt, hogy sokan már akkor lefoglalják a következő nyárra a szállást, mikor kijelentkeznek a szobából.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!


Csilla! Boginak nagyon boldog 2. születésnapot kívánok!

Kép
szly27
 
 


Szóval!

Az összes kép nagyon szuper, szeretem nézegetni őket. Most nem emelnék kis senkit, tényleg minden két éves kisgyermek nagyon aranyos!

Mariann! Jó, hogy jelentkeztél! Elő azzal a futóbiciklivel! Nagynénéd miatt részvétem!

Patri! Csak szeretnék én olyan vékony lenni, mint az a csaj a képen! Nem én vagyok! Ebbe a medencébe szülő nem mehet be. Vannak vigyázók, akik ügyelnek a gyerekekre.
Márk szövege nem semmi, azt hiszem én is hasonlóan éreztem volna magam, mint te! De más csak nevet rajta. Jó, hogy vége a gyökérkezelésednek! Mennyi ideig is tartott? Nekem holnap lesz 3 hete, hogy elkezdték! Még nincs betömve, nem az igazi még.

Leesett a seb a nyakamról, szép lett, meg sem fog látszani. Az ujjam meg már másnap kötés nélkül volt, annyira kis semmiség az egész.
Meghosszabbították egy évvel a szerződésemet a suliban, így nyárra is kapok fizut! Szuper, izgultam ám!
Gyerekek jól vannak, holnap ballagásra megyünk, ebéd is lesz a strand ebédlőjében, szóval fürdeni is fogunk. Vasárnap meg családilag megyünk valamelyik fürdőbe itt a környéken, valami olyanba, ahol még nem jártunk.

Kép
szly27
 
 


Köszi a köszöntést Szly, figyelmes vagy :wink: .
Szuper a meghosszabbított szerződés és hogy minden porcikád alakul. Jó szórakozást a hétvégéhez!

Jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Boginak nagyon boldog másodikat!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Isten éltessen Bogesz!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Cseppet megint elmaradva...

Boginak és Rebusnak is nagyon boldog 2.szülinapot kívánunk!!!

Mariann!
Üdv itt a babaneten,mindig örülünk az újaknak! :lol: :lol: Részvétem a nagynénéd miatt!!! A fiad gyönyörű,már mekkora haja volt!!Így kopaszon olyan kis babás lett,Márknál is így van,olyan nagyfiú már,de haj nélkül,mint egy baba! :D Ámin tortája is szuperül néz ki,és az a Micimackóval horgászós kép! ÖÖÖ én is azt hittem elsőre (sőt nem is elsőre,hanem amíg Gabus le nem írta-)hogy a fiatalember fogja a botot 8) A kislány a tortás képen Hou lánya? Ja,azért a szél még nem vitt el :lol:

Gabus!
Köszi nagyon a képeket és a leírást a Bió-házról,nekem tetszik! :wink: Eddig mi is 2-szer az István házban voltunk,de talán a Bio-ház még attól is messzebb van a belső medencéktől,nem? :roll:

Sly!
Tök jó,hogy megnyugodhatsz a munkahelyeddel kapcsolatban!!!Jövőre már szervezheted is az osztálykirándulást ide hozzánk! :lol: A gyökérkezelés nekem jó sokáig tartott,bár volt benne 6 hét szünet a naralás miatt,de így is eltartott 2 hónapig,de mindig 2 hetente hívott vissza a doki.Kb. 5-ször voltam!Hogy telt a hétvége,fürdőzés,ballagás?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Rebusnak is boldogot! :)

Pat, ha kint mentek, akkor nincs messze, csak ha rossz idő van és a folyosón át kell, na az piszok hosszú, így mi inkább az esőben, futva mentünk, mert az 1 perc.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Időközben megejtettünk egy egri túrát.Hazafelé a Balcsi felé mentünk,ahol törpjeim megfürödtek az akkor még kb. 20 fokos vízben...én a lábam nem tudtam beletenni :oops: :oops:
Megvolt a temetés, a gyerkőcök természetesen nem voltak ott,volt viszont utána egy kis családi összejövetel,ahol már igen.Márk ott azt mondta,hogy ott volt a dédi is,csak már elfáradt és elment. :roll: Kicsit megrémisztett...

Aztán a hír,szombat reggel visszajöttünk kettesben!!!!! Törpjeimet otthagytuk!Eddig minden ok,nagyon jól elvannak,nem is emlegetnek bennünket...csak nekem hiányoznak,de nagyon!!! Nem úgy készültünk,hogy maradnak,de végül így alakult, a terv 2 hét.Az tuti,hogy én megőrülök addig,de ha ők jól érzik magukat,akkor megéri!!!Nem találom a helyem nélkülük :cry: Ma már a homokozókészlet kb. 200 darabját elmostam,meg ilyen hülyeségekkel múlattam az időt... :oops:

Ezek szerint lesz több időm jönni,szóval gyertek,írjatok,vidítsatok fel!!!Hiányzók is kerüljenek elő,de gyorsan!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jujj Gabus,van egy rövidebb út is??Mondjuk rossz időben (mi Januárban voltunk) fel kell öltözni ahhoz hogy kimenjünk,de amúgy meg nagyon hosszú :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Képek a strandról és a Balcsiról!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Ezen a csúszdán Mira egyedül lecsúszott,sőőőt, még a lépcsőn is egyedül húzta maga után a szőnyeget amin csúszni lehetett! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: