Új privát üzeneted érkezett!

Gem :D
Nem csodálom, hogy imádod őket! Csodálatosak! Gyönyörűek, soroljam még?? Zsófinak milyen hosszú már a haja! Kíváncsi vagyok már Lolára is nagyon!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Gem
hát megkomolyodásról nem nagyon van szó! :D Talán egy fokkal kevésbé hisztis, jobban lehet hatni már az eszére. :lol: Helyette Csilla biztosítja a napi hisztimennyiséget. :twisted:
Nagyon helyesek a csajok! :)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Cas, utólag is boldog szülinapot Sebinek. Szépek a gyerekek nagyon, na meg a markolós torta? Te készítetted?

Titti, Napsi is tündér. Levágtátok a haját, vagy fel van tűzve?? Blanka nem hagyja, hogy bármit a hajába tegyek :?

Kia, nagyon drukkolok. Szerintem is el kell menni inkább több dokihoz, remélem rendben lesznek az eredményeid.

Rékus, remélem rendben ment a műtét, és Ricsi már el is felejtette az egészet.

Szilvia, gratula itt is, bár a várandós topikban többször összefutunk.

Gem, nagyon édes az ásító kiscsaj.


Mi jól vagyunk, úgy néz ki lassan elmúlik ez a fránya hányinger, és a tavasznak is nagyon örülünk. Mindenesetre nagyon más ez a terhesség, harmatgyengének érzem magam, hosszabb állás vagy járkálás közben állandóan le kell ülnöm. és mi lesz még???

Puszi nektek,
Sziszi

Kép

Kép
szisz05
 
 

 
 

Gem, csodaszépek a csajok tényleg. nem frissítettem, csak most látom sz új képeket. Zsófinak sötétedett a haja ugye?

Kép

Kép
szisz05
 
 


Cas
nalunk is pont ez a helyzet: Rebaka mostanaban tenyleg nagyon aranyosan viselkedik (tisztelet persze a kivetelnek), Zsofi viszont nagyon gyakran elfogadhatatlan hisztizsak. Aztan a kovetkezo pillanatban mar a vilag legaranyosabb gyereke, utana meg megint visszavalt.
Volt mar valakinek ilyen tapasztalata? Vagy ez a skorpiokra jellemzo???

Szilvi,
Lola engem is kivancsival tesz...

Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Gem, Cas!
Jajj, de jó, jajj de jó! Bocsi lányok, ez nem káröröm, csak jó tudni, hogy nem csak az én kicsi fiam hisztipók :lol: Tudtam eddig is, hogy ez a hisztikorszak, de néha már nem bírom...kicsi hiszis p.cs-nek hívom :oops:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Boldog szülinapot Sebi!
Gem irtó helyes, nevet? A köv. képeket nem látom…
Nekem mindegyiktől lázas volt Titti! Milyen típusú autótok van?

Kép
nyafi
 
 


sziasztok!
Sebinek nagyon boldog szülinapot utólag is.

Igyekszem jönni, de meló mellett nem mindig sikerül.

Hát a hisztiről én is tudnék mesélni. De néha úgy érzem, talán alakulunk kicsit. Aztán meg egyre rosszabb.

Most épp megint beteg Nóri. :( Valami vírus az oviból. :(
De legalább itthon pihenek vele egy kicsit. :)

Picasso nálunk is van, addig fest a kiscsaj amíg el nem fogy a festék. Szóval emiatt be kell korlátoznom. Imádja. Már a festést.

Na most mennem kell, mert helyzet van. :)

Ja és Lola baba nagyon édes a képen!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Köszi a köszöntéseket mindenkinek! :)

Sziszi
Á, dehogy! Nem vagyok sajnos ennyire ügyes?! Anyós rendelte cukiból.
Gyengeség: nézess vérképet! Én akkor voltam ennyire rosszul még Csillával a pocakban, amikor már nagyon vérszegény voltam(ez amúgy is jellemző rám, terhesen meg pláne). Pár hét maltofer-fol után sokkal-sokkal jobban éreztem magamat...

Gem
A skorpió-gyerekeket nem ismerem, de jelentem a kos-gyerekek pont olyanok, és alig-alig lehet hatni rájuk, amikor rajtuk van a rapli! :lol: Úgyhogy én Sebin már megedződtem, Csilla a maga kis nyilas-lelkével már nem tétel. Nagyon édes, mert ha sehogy nem lehet megnyugtatni, akkor irány a hisztisarok, ahonnan kijöhet, amikor már csendben tud maradni. Annyira cuki, amikor egyszercsak elhallgat, kiballag, "befejeztem", és tényleg. De úgy is jártunk már, hogy rászóltam a nagy ordítás közepette, hogy namostmáraztánfejezdbe! - mire elhallgatott, pár másodperc múlva pedig szólt, hogy "de anya, én még sírni akarok" - hátakkorsírjállányom, és ordított tovább. :lol:
Kisdinnye... :D

Szilvi
Hehe, én is le hisztisp.csáztam már Csillát magamban (vagy halkan az apjának). :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Köszönjük az érdeklődést megvagyunk. (Műtét: Ápr.9)
Ricsi ma és remélhetőleg még holnap is bölcsizik. Aztán tavaszi szünet a bölcsiben és megkezdjük az antibogyós kúrát.

Én teljesen padlón vagyok idegileg!!!!!
Már lassan megbánom, hogy bölcsibe adtuk a gyereket. Tegnap mentem érte és a dajka azzal fogadott, hogy a 16 gyerekből csak a Ricsi és egy kislány volt. Az összes többi gyerek beteg (lázasak, hánynak, hurutosak). Egyből bevillant a januári rota vírusos kálváriánk. Sík ideg lettem. De ezt az állapotomat a dajka még meg tudta fejelni azzal, hogy jobb lenne ha erre a maradék 2 napra otthon tartanánk a Ricsit (és majd a kislány anyukájának is szólnak), mert nem tudják lekötni a két gyereket és a bölcsiben csak unatkoznak. Megjegyzem 4 dajka van!!!!
Teljes KO!!!! :evil:
Érthetetlen, hogy 4 felnőtt nő nem tud 2 gyereket lekötni?!
Kicsit kifakadtam, hogy nekünk is kéne dolgozni valamikor. Ráadásul most tavaszi szünet+ műtét+ gyógyulási idő: kb. 3 hétig a bölcsi közelébe se mehetünk. Engem biztos elküldenének, ha 3 hétig nem jönnék egyáltalán dolgozni és apának is dolgozni kell valamikor. Anyukám dolgozik rá is csak 7végén lehet számítani. Anyósék meg nem vállalják egy egész napra nemhogy többre. (5 unoka van, de egyikre sem vigyáznak 1-2 óránál tovább.)
Remélem máshol nem így mennek a dolgok?!

Az éjszakánk is nagyon jó volt, mert valami puffasztót etettek a gyerekkel és majdnem egész éjszaka forgolódott. Végül az espumisan csepp megtette a dolgát. :) Mellette feküdtem a földön.

Kérlek titeket ne haragudjatok, hogy így kifakadtam! :oops:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Rekus,

átérzem a helyzeted. Már ami a betegségeket illeti. Nálunk a bölcsivel nincs gond, szuperek a gondozók.
De hát mindig összeszedünk mi is valamit. Most is épp itthon vagyunk. Szerencsére Nórinak a doki szerint elég jó az immunrendszere, így egy kis lázzal mindig megússzuk és soha nem kap antibiot.
Viszont most is pl. nincs semmi baja, már a láz elmúlt, teljesen jól van. De még a héten itthon nyaral. Nehogy visszaszedjen valamit nem engedi a doki. :)
Ma még itthon vagyok vele, aztán a Papiék Mamiék jönnek pesztrálni.

Na mennem kell mert kezdődik a Mickey Egér játszótere és azt nézni kell..... :)


Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Rékus!
Szegénykém! Nem egyszerű hathatós családi segítség nélkül..már nem emlékszem, hogy Kristófnál anno hogy volt, úgy emlékszem, hogy nem volt túl sokat beteg :roll:

Nálunk Bika nagy gyerek után jön a Nyilas, majd nagy valószínűséggel most Mérleg jön :roll: háááát remélem, hogy ha már Mérleg, akkor lyány, mert nem tudom milyen lehet egy "nem tudom, hogy merre menjek, mit csináljak" fiú-férfi :roll:
Van valakinek Mérleg ismije???

Ninike!
Akkor már nem kívánok jobbulást Nórinak! csak jó pihit a nagyikkal :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


ja, Cas, még akartam kérdezni, hogy hisztisarok el van zárva, vagy csak "tudják", hogy nem jöhetnek ki onnan? Én ilyet Marcinál nem tudnék elképzelni, mármint, hogy ő "magától" ott maradjon, ha nem akar....
Csilla édes lehetett, igazi lány 8) Reméljük tartogat ebből valamit majd a pasiknak is :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi,
a Merleg nagyon jo jel, kiegyensulyozott, diplomatikus. Nekem bejott, az mar mas kerdes, hogy aztan se szo, se beszed jol fakepnel hagyott... :cry: bar most mar azt mondom, hal'Istennek! :lol:

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok, lányok!

Köszönöm, hogy hiányoltok! Nagyon jól esik...:)
Még egyben, abszolút. Fizikailag jól bírom, leszámítva az ilyenkor szokásosakat (pisilés ezerrel, macipingvin-érzés:), és persze du. 5-kor legszívesebben már mennék aludni stb), a lányokkal nincs valami sok türelmem mostanában, ezt nagyon bánom és furdal a lelkem ismerete, de aztán ők is vesztüket érzik. De Lenke tudni fogja, mikor kell útra indulni, megnézni a nagyvilágot...
Elvileg április közepe a hivatalos jövetel, de persze titkon örülnék, ha a szülinapomon lenne kíváncsi megnézni a szüleit.:)

Gem
nagyon szép nevű lánykátok lesz és a másik kettő is gyönyörűség! Ugye milyen jó lányos anyukának lenni? :wink: Persze ha fiam lenne, ugyanezt gondolnám a fiús oldalról...
Meddig fogsz dolgozni? És hogy bírod a növő pocakot?

Nekem megint nincs túl nagy, babácska sem lesz egy óriásbébi, meg kilóban sem jött fel túl sok, de nem is bánom, idekinn még bőven lesz ideje megnőni, főleg ha olyan tempóban nőnek mint a csajok. Remélem, azért nem lesznek akkorák, mint az apjuk, mert nehéz lesz pasit találni... :lol:

Cas
Isten éltesse Sebit! Ne aggódj a természete miatt, én sem vagyok könnyű eset, próbálom is rendszabályozni magam, de vannak, akiknek mégis csak így vagyok jó :oops: :wink: .

Amúgy én egészen addig hüleségnek tartottam ezeket az égi jegyeket, míg gyerekeim nem születtek. Azóta azt látom, hogy no, nem a napi horoszpókok, de az azonos hónapban született gyereke között mégiscsak van valami...
Juli pl. elég rendesen oroszlán és megkockáztatom, durvább mint egyik-másik kos-gyerek. Hozzá képest a Nyilas-Sári kutyafüle. Most meg kifogtuk a 3. tüzes jegyet... Mi lesz itt.... :lol: Még jó, hogy drága jó párom Halak! Van, aki képviseli a nyugalmat is a családban! 8)

Szilvia
pár hónapot még vársz és hidd el, tuti biztosan kiderül, milyen nemű lesz a kisbébi a pocakodban! :wink:

Kia
nagyon drukkolok, h ne kelljen sokáig dolgoznod és kistesó mégis csak beköltözzön hozzád!!! :D

Kép

Kép

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Kismok!
De jo, hogy jottel! Orulok, hogy meg egyben vagy, csak igy tovabb, mar nincs sok hatra! :lol: Lanyok edesek, mint mindig.
En majus vegeig tervezem a munkat, de mar most tokre kivagyok. Egyszeruen elalszom, pedig munka van eleg. Ez az oraatallitas nagyon nem jott jol, s bar lelkem melyen nagyon orulok neki, most valahogy nagyon nem tudom magam behozni alvasilag.
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Szilvi
Az én öcsém mérleg. Nyugis, érzékeny lelkű, óriási önérzet (ergo sértődékeny), kicsit tejbetök. Viszont nagyon szeretetreméltó. Kamaszkor nagyon nehéz volt vele, mert mindehhez oltári zárkózott, láttam rajta, hogy baja van, de mire ki lehetett szedni belőle, hogy mi is az?!
Hisztisarok: a hálónkban az ágy végében a falig kevés hely van, na az a hisztisarok. Bármikor ki tud jönni (néha mérgemben behajtom a hálóajtót, de ez igazából nem oszt nem szoroz, Sebinél inkább ront, mert ő kiborul a fizikai elszigeteléstől). De érdekes módon ott maradnak, amíg le nem higgadnak, és tényleg ordítás nélkül egyszercsak kijönnek, vagy szólnak, hogy befejezték, és menjek be értük. (Talán azért nem jönnek ki, mert az elején következetesen visszakísértem őket, amíg még üvöltöttek, és ha csendben jöttek ki, akkor már nem.)

Kismok
De jó, hogy jöttél!!! :D
Nagyon jó olvasni rólatok, és drukkolunk a szüléshez!
Csajok még mindig gyönyörűek, ilyenkor sír kicsit a lelkem, hogy Csillának az életben nem lesz hosszú a haja (vizesen hátul leér a lapockái közé 1-2 tincs, de persze szárazon az is iszonyúan összeugrik). És ha meg is nő, sosem lehet majd nagyon copfozni meg ilyenek, max. 1 hajpánt... :D
Abból a mákos sütiből legközelebb én is kérek, nyammm...! Idehaza csak én szeretem a mákot, 100 éve nem sütöttem mákosat... :(

KÉRDÉS
Az utóbbi időben Sebi teljesen meg van kergülve. Panasz van rá az oviban, mostmár sajnos a tornán is. Magától nem lenne vele gond, de amint valaki rendetlenkedik, lelkesen csatlakozik, és minden szép szót elenged a füle mellett, képtelenség hatni rá.
Kilátásba helyeztem neki már a múlt héten is, hogyha ez továbbra is így marad, akkor bizony annak büntetés lesz a vége.
Ma a torna előtt újra tisztáztuk a szabályokat: amennyiben ma is panasz lesz rá, az egyik szülinapi ajándékát eltesszük, és csak akkor kaphatja vissza, ha a köv. tornán nem lesz rá panasz.
A probléma az, hogy van egy kisfiú a tornán (Beni), aki gyakorlatilag kezelhetetlen, Sebinek ez nagyon imponál, és mindenben majmolja. Ez ma odáig jutott, hogy össze is verekedtek, több baleset is érte őket a feladatok teljesítése közben egymás hibájából, és a végén nem kaphattak matricát (ez a bünti, eddig mindig kaptak matricát, amiért ügyesek voltak).
Úgyhogy ma eltettük az egyik játékot, Sebi persze totál kiborult.
Sajnálom azért szegényt, mert tényleg soha nem ő az értelmi szerzőt. Mi legyen? Kérjem át másik csoportba (nemtom van-e)? Attól tartok, bármilyen büntetést is kap utólag, képtelen lesz ellenállni a csábításnak, hogy Benivel rendetlenkedjenek. Amíg ez a kissrác be nem került a csoportba, nem volt Sebivel semmi gond.
Vagy minden csoportban van egy ilyen rendbontó?
Hogyan értessem meg vele, hogy ne ezekről vegyen példát?
hogy nem azért járunk hetente (az egy dolog, hogy fizetünk érte, de ráadásul még CSillát is rángatnom kell ide-oda miatta), hogy ő ökörködjön, hanem hogy csinálja a feladatokat, mert az ő fejlődését szolgálja?!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sztem, hogy elvetted a játékot jó ötlet Cas, a köv. orán emlékeztesd rá óra elött. Az hogy a fejlődését szolgálja nem kell neki mondani, nem hiszem, hogy hatna rá. És ha nem ez a beni gyerek, majd lesz más...
Nekem is ilyen hajam volt mint Csillának, és megnőtt, lehúzta a súlya...már nem csak hajpánt jó bele.
Mérleg a legjobb barinőm és miután ő lesz a legkisebb Szilvi nem hiszem, hogy nem lenne két nagy tesója, akikhez mindig fordulhat tanácsért.
Lányom megint beteg, melyik az a gyógyszer, ami a köhögést csökkenti. Hurutosan és rengeteget köhög és az összes amit ismerek az hurutoldó, de nekem pont az ellentéte kell. Tapasztalat?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Cas, köszi a tippet, lehet igazad volt, mert így hogy lecsökkent a hányinger újra szedem a vitamint, iszom a vas+C pezsgőtablettát és mintha jobb lenne. Az első vérképem egyébként rendben volt, de az már több mint 1 hónapos.
Sebi ügy: nem tudom mit tennék, talán sok-sok magyarázás, előbb utóbb csak hatni fog, Esetleg számít Sebinek, hogy Csilla mit lát tőle? A másik anyukával beszélni, összefogni? Blankában nagy a megfelelési kényszer, nála az válik be ha számára fontos, érdekes embereket említek,, akinek nem tetszik, amit csinál.

Rékus, tényleg bosszantó ez a bölcsi dolog. Anyukám óvónő és bizony van, hogy 2-3 gyerek van a csoportban, főleg nyár elején, amikor már megkezdődik a nyári szünet az iskolásoknak, de nem küldik haza a gyereket, ha a szülő dolgozik.

Kismok, nagyon szorítok, hogy szépen érkezzen a pici lány a világra. Mostanában 3 barátnőm is szül, illetve egy már túl van rajta, a napokban babaeső várható. Szépek a tesók, ilyen képek láttán egyáltalán nem bánnám, ha újra lányom lenne, pedig alapvetően most fiúnak drukkolok :)

Jegyekben biztos van valami, persze nem a napi horoszkópban.
Szilvi, a mérleg szerintem nagyon jó, fiút és lányt is ismerek, tényleg kiegyensúlyozottak. most gondolok bele, hogy nálunk is átcsúszhat a pici a mérlegbe, a szeptember 19-hez képest elég pár napot túlhordani.
Skorpió a párom, nagyon nehéz jegy...

Blanka most ovipótlóban van, heti egy délelőtt kezdtük el ott, ahová eddig zenebölcsibe járt. Bölcsi hely ugye nincs, és mire érkezik a pici, jó lenne, ha neki is lenne stabil más programja, addigra majd heti kétszer megyünk, sajna többször nincs, de nem is valami olcsó, szóval ez is jó lesz. Múlt héten fél órára hagytam ott, most már egy órája vagyok itthon, és mindjárt rohanok is vissza. Tudom már sokan túl vagytok ezen, de nekem olyan nehéz. Főleg, hogy én itthon vagyok nem kell dolgoznom. A másik ok az volt, hogy a 4 kis barátja már 2 hónapja jár, akikkel itt ismerkedtünk össze, szóval nem akartunk kimaradni.

Hisztiben Blanka is beerősített, pedig eddig eléggé kezelhető volt.

Bár ez nem tipikus hiszti, de érdekes gondunk akadt. Mostanában volt 2 esése, picit felhorzsolta a térdét, tegnap jobban, de semmi komoly és rá kellett jönnünk, hogy egyáltalán nem bírja a fájdalmat. tegnap egy órát sírt, hogy fáj a térde, hiába vigasztaltam, aztán cipeltette magát, délután csak a kanapén ülve akart játszani :shock: Fürdés katasztrófa, csípi a víz, így csak zuhanyoztunk, de így is szörnyű volt. Szerintetek rájátszik? Annyira nem tudom eldönteni. Ha valóban fájdalma van nem akarom elbagatellizálni, de ha nagy nehezen elfelejti eszébe sem jut amíg újra nem látja a sebet. Persze az első felállás után látványosan sántikál. Mit gondoltok, csak jó színésznő, vagy tényleg ilyen rosszul viseli a fájdalmat? (Mondjuk sajnos én is...)

Szilvi

Kép

Kép
szisz05
 
 


Sziasztok!

Cas
Édesek! Nagyon jó göndör haja van Csillának! :P
...és a torta is szuper!

Gem
...ügyes lányok! Szépek lettek a tojások! :wink:
...és imádnivalóak! :lol:
Bölcsi? Köszi, megyeget.... reggel nem akar maradni (amíg lát lefelé görbül a szája, de aztán rögtön indul a játék) :D
A dadája nagyon kedves és a gyerekek is szeretik Levit :roll:

Rékus
Sajnálom a bölcsis dolgot... :(

Kismok
Ügyes és szép szakácsaid vannak! :lol:
Neked pedig DRUKK... na és a picinek is :wink:

Cas
Remélem megoldódik ez a verekedés, a rosszfiú majmolása...
Beszélgess el vele kettesben.... 5 évesen már elég okos, hogy megértse....
A másik csoportba való átrakás csak a legvégső esetben... hisz ebben vannak az ismerősei, a barátai...
A sógornőm is átrakatta a keresztlányunkat, mert abban a csoportban van 2-3 olyan lányka, akik elég csúnyán beszéltek... vagy papás-mamást játszottak az oviban...
Ha nem változtat Sebi, akkor ez is jó megoldás lenne... (ha van másik csop.)

Nyafi
Jobbulást Giginek!
Mi eddig Prospan-t használtunk (bár ez is nyákoldó), köptető - az Ambroxol-Q.. vagy a Rhinathiolnak van csak köhögéscsillapító sziripja is...
Szerencsére ritkán van rá szükségünk... :roll:

Sziszi
Blanka lábának is jobbulást!
...és lehet, hogy neki alacsony a fájdalomköszöbe :roll:

A hiszti - sajna a bölcsivel - nálunk is erősödött...
Ha nem kap meg valamit dobálózik, vagy lefexik a földre :(

Tegnap voltam nőgyógyászhoz...(egy dokinő volt) a rákszűrésem oké, de a hormonok nem...
Elküldtek az Endokrin szakrendelésre...
Azzal nem foglalkozott, hogy már a 44. napon voltam... :roll:
Még akkor kértem időpontot... kaptam is május 11- re.. :???:
Anyósnak szerencsére van ismerőse ott, így holnap megyünk... :wink:

Felfedeztem tegnap, hogy Levinek kint van a 17. és a 18. foga is :P
...este hőemelkedése is volt...
...vagy beteg lesz - vagy a foga... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia grat a fogakhoz. De ha kibújtak, akkor már nem csinál lázat. Reméljük nektek nem lesz szükség a köhögéscsill-ra most...
Már én is elkaptam Gigitől. hmmm.
Szilvi a lányod sztem csak rájátszik. Az enyém is nagy királylány. Bibire csak anya adhat gyógypuszit, esetleg nagyi, vagy apa, ha anya nincs...De képes du megmutatni a de-i bibit, hogy az neki fáááj és adjak rá puszit.

Kép
nyafi
 
 


Sedith

Boldog Szulinapot a kis druszamnak, Krisztanak!

Kép

Kép
tittina1982
 
 


Titti, nagyon szépen köszönöm! :) És azt is, hogy nem felejtetted el! :)
Puszik mindenkinek!
Kellemes, áldott húsvétot is szeretnék ezúttal kívánni minden topiklakónak! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Helló Lányok! :)

KM,
Gyönyörűek a Lányok. És nagyon hasonlítanak egymásra. Barna haj, és szemek...
Jajj, nagyon kíváncsi leszek a Picire is... Már nincs sok hátra. Hajrá!
Szabad kérni a süti receptjét? Szeretném. :)

Kia,
mennek a drukkok, hogy semmi komoly baj ne legyen! Én nagyon félek, hogy nálam is lesz valami gebasz. Nem elég ez a kolposzkópia, félek lesz valami más is. Pedig az a terv, hogy karácsonykor már lesz egy kis bérlő a pocakomban... :)

Érdekes, amit a hisztiről írtok, nálunk mostanában nem jellemző. Persze sírás van néha, de nem hiszti!

Nyafi, én sajna gyógyszer-ügyben nem tudok segíteni. Nekünk nem nagyon volt rá szükségünk (és remélem nem is lesz).

Cas,
nagyon irigy vagyok a gyerkőcök hajára! Napsinak olyan kis vékonyszálú, semmi haja van. :( Pedig már többször volt vágva Neki. (azt mondják attól erősödik)
Jópofa a markolós torta! Gondolom a másikat Te sütötted, hogy Sebi is ehessen belőle. Hogy álltok az allergiával?
És mik voltak a csomagokban? ;)

Gem,
Rebeka milyen szép Lányka (különösen meseszép a csigás képen), és tényleg hogy megnőtt a haja.
Zsófi is irtó nagyot nőtt. Napsihoz hasonlítom én balga, mikor van köztük 2,5 hónap. :)
A tojások szupik lettek. Ügyesek vagytok :)

Szilvia,
hogy vagy? És Marci?

Szilvi,
Napsi sem hagyja a hajában a csatokat, hajgumit. Ezért is vágattunk Neki annó frufrut. De ha Ő kéri, hogy tegyem bele, akkor néha 5 percnél tovább is benn marad. :)
A fájdalomküszöb és érzet tényleg mindenkinél más. Nem nagyon tudok erről nyilatkozni sajna - nagy segítség vagyok, mi? Bocsiii.

Napsi tegnap megkapta a BCG-oltást végre. Volt egy kis sírás, de ennyi. Remélem nem lesz gond, eddig nincs.
Nézzétek mit kellett megvennünk Neki a tescóban. :shock: Kétségtelen, hogy a gyerek pipi-mániás :lol: Egy percre sem engedi el azóta sem.

Kép

Kép
tittina1982
 
 


Ja igen.
Nyafi,
ilyenünk van, 2004-es évjárat. Citroen Jumpy
Elől 3 üléses.

Kép

Kép
tittina1982
 
 


Köszi a "mégleg"-es tapasztalatokat! Ezt úgysem lehet választani, s minek is, végül is semmi sincs véletlenül...nálunk is nehéz dolga lesz, egy bika, egy kos, egy vízőntő, s egy nyilas "mellé" érkezik :roll:

Kismok!
Jó, hogy jöttél! Lehet, hogy a nyuszi hozza a kisLenkét??? Hogyan tudjuk meg? Tudok vki számát? Könnyű, s gyors szülést kívánok!
Kintlévő csajaid még mindig csodaszépek, s a szemük sem áll jól :wink:
Jóvanna, türelmes vagyok, de azért türelmetlen nagyon....

Titti!
Nem lesz semmi baj, hidd el! Gondolj csak jóra! (tudom, hogy borzasztó nehéz)
Hiszti: majd rájössz :wink: :wink: pár hónap múlva!
Köszike most jól vagyunk, remélem, hogy így is marad...Marci hisztipók és tündérbogár egyszerre..

Kia!
Remélejük, hogy hamar kiderül a baj! Azóta már jártál is dokinál, ugye??? MI volt?? Kedden már kezdesz is???

Edit!
Nektek is kellemes ünnepeket, s utólag is boldogat Krisztának, a nagylánynak!

Csajok, s csattok: hááát ha nekem lányom lesz, akkor már úgy tervezem, hogy egyész pici korától NŐ -nek szeretném nevelni...szoktam is mondani, hogy tuti, hogy egy fiús, autós kiscsaj lenne....két fiú mellett mi másra számítok...de azért mindent megpróbálnék...álom, álom, édes álom...... :roll:

Szisz!
Nehéz - szerintem - megállapítani, hogy mikor játszik rá, s mikor fáj tényleg...NÁlunk a poci "fáj állandóan", az esetek többségében sejtem, hogy "csak" puszikát akar, de sokszor elbizonytalanodom...jön is puki, böfi, s akkor rájövök, hogy "igazat" mondott...szóval szerintem jobb úgy kezelni, mintha tényleg fájna, de nem túllihegni (bagoly mondja verébnek...)

Cas!
Nem tudom, hogy mit csinálnék, én hajlamos vagyok arra, hogy részrehajló legyek a saját gyerekem felé...másik kisfiú anyukájával nem próbáltál beszélni?? Óvónők mit mondanak?? Ha nincs más barátja a csoportban, akkor lehet, hogy érdemes őt átvinni, ha viszont vannak többen barátok, akkor jó lenne talán elmagyarázni Sebinek, hogy a "jó fiúk a jó fiúkkal/lányokkal" játszanak...összeségében: PASSZ, semmi - szerintem - használható ötletem nincs, csak hangosan gondolkozom :roll:
+1: Kristóftól életemben egyszer volt "erőm" elvenni a gitárját, ezért már azért is le a kalappal, hogy erőd volt elvenni Sebi új játékát!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


és a lényeg:

MINDENKINEK NAGYON KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!

Puszi,
Szivi a Fiúk, s a kiscsi Pocaklakó :-)

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Krisztának BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!
Képek?

Nem vagyunk jól..
Levi köhög, folyik az orra,szerdán hányt is... :(
Ott kapott köhögéscsillapítót, kúpokat... tegnap pedig a gyerekdokihoz is elmentünk,
Ő antibiotikumot írt fel... gyógyszerezünk...

Tegnap voltunk Anyóssal az Endokrin rendelésen (a doki azt mondta,
hogy keressünk egy jó nődokit - ha gyereket akarunk) és UH-on (nyaki, hasi)..
van egy cisztám a petefészekben és az egyik pajzsmirigyem is nagyobb egy kicsit...
Ma pedig vérvételen voltam... (7 db kémcső)... Még cukros vizet is ittam... (finom lötty volt) :lol:
Jövőhéten meló (igen, Szilvi - kedden :? )- de remélem vissza tudok majd menni az Endokrin szr-re az eredményekért... :roll:

Titti
DRUKKKKKKK Neked - remélem hipp-hopp összejön a pocaklakó! :wink:

Jó nagy pipi :lol:

Nyafi
JOBBULÁST neked is!!!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


SZABÁLY (a mai nap tanulsága)
Először megkéred a gyerekeket, hogy segítsenek kókuszgolyót készíteni.
Csak utána csinálod a húsvéti nagytakarítást.
NEM FORDÍTVA. :twisted: :twisted: :twisted:

Boldog Húsvétot mindenkinek!!!!!!!

Szilvi
Ez csak egy különtorna, nem az ovis csoportja szerencsére. A másik anyukát még nem láttam soha, csak a bébiszittert. :? :(

Krisztiknek sok boldogat! :D

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!!!!

Szilvi,
drukkolok hogy lányka legyen a pocakban. :)
Bár én lányosan nevelem Nórit, mégis semmi csattot nem tűr meg. És csupa fiús dolog érdekli.

Majd még jövök de most mennem kell!

Ja igen, Kia,
drukkolok hogy ne legyen nagyobb gond!!!!
Nekem most lettek meg a hormoneredményeim, de szerencsére mind ok!

Puszi Mindenkinek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Kellemes Ünnepeket kívánunk!

Kép

Kép
tittina1982
 
 


Cas :roll:

Ninike
Örülök, a jó eredményeknek! :wink:

Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Levi élvezi, hogy itt van az uncsitesója.. és végre jobban van,
de most Apának és nekem kezd fájni a torkunk... :roll:
Ma jönnek Anyuék, a sógornőmék pedig mennek haza...
Holnap bölcsi és meló... :? előre bocsi, hogy ritkábban jövök majd...

Szofi
Kép
Levi
Kép
Együtt
Kép

Edith
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Boldg Szuletesnapot Edith!

Kép

Kép
tittina1982
 
 


boldog szüli név és húsvétot! :lol:
Kinek hogy telt. cas te legalább kész vagy a takival. én szombat reggel állok neki...jön a takarító bácsi is, Gábort és a gyereket már lepasszoltam...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Húsvét..
Mi itthon voltunk... meglátogattak minket a szüleim...

Egy hét múlva lesz az első napom, mert Levi nem gyógyult meg....
Tegnap is hányt... :(
Ma elmentünk a dokihoz, aki azt mondta, hogy jó lenne, ha a héten még nem menne bölcsibe... így én sem megyek...

Ma visszamentem az endokrinológushoz - a héten mennem kell (egy negatív terhességi teszt után) egy vizsgálatra, ahol radioaktív izotópot kapok vénásan és egy kamera képeket készít a pajzsmirigyemről..
Júni. 1-én pedig lesz egy biopsziám is... Van egy 12 mm-es göböm... :(

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

A szülinaposoknak utólag is boldog szülinapot kívánok!

kia: Sajnálom, hogy Levi még mindig nincs jobban. :( Remélem gyorsan felépül.
Ilyesztően hangzik, hogy radioaktív izotópot fogsz kapni. Bár biztos szükséges a vizsgálat elvégzéséhez. Mennek a drukkok, hogy minden rendben legyen!!!!! +++++++++++

Mi ma visszük vissza Ricsit a gyerekorvoshoz. Tünetmentesnek kellene lennünk a műtéthez. Igaz még egy kicsit folyik az orra és volt tegnap délután egy-két köhhentés, de remélem ez nem lesz gond?! Jó lenne túlesni ezen az egész orrmandula dolgon.
Már nagyon zizi vagyok miatta!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Edit!
Boldogat :D

Kia!
Jobbulást Levinek! Neked egy "kalappal" az összes vizsgálathoz, s hogy negatívak legyenek!
Csak csenben jegyzem meg, hogy vmiért nem akaródzik ez a munkába állás....van vmi esély, hogy NE LEGYEN NEGATÍV A TESZT?

Maryka!
Nektek is mennek a drukkok!

Cas!
Különtorna esetén -szerintem - próbálj túllépni rajta,....heti egy rosszalkodás a Te Fiadnak is kell :wink:

Megyek Kikit ébreszteni!

Szép napot Nektek!

Kismok??????? HOgy vagytok????

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Rékus
Mi volt? Lesz műtét?
DRUKKK++++++++++++++++++

Szilvia
Szerintem negatív lesz a teszt.... hacsak nem volt a 30. vagy 40. napon a peteérésem :roll:
Ma van az 51. nap :lol:

Kiki mindjárt 17 éves :shock:

Levi mostanában énekel... amit a bölcsiben hall - nekem előadja :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!
Jobbulást Levinek!
...nincs lehetetlen!!! .. Nálad nem lehet tudni, hogy mikor érik a petécske, nem??

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Sajnos még nem tudom, hogy lesz-e műtét.
Tegnap mire hazaértem felvolt dagadva a Ricsi eggyik szeme. Este vittük a dokihoz és azt mondta lehet, hogy kötőhártyagyulladása van. De hogy mitől???? :shock:
Egyébként a gyerekorvos szerint műthető lenne. Ma hívnom kell a fül-orr gégészt, hogy így megműti-e vagy sem?!
Egész éjszaka nem aludtam semmit. Teljesen kivagyok!
A munkahelyemen minden nap 20* nyaggatnak a műtéttel kapcsolatban. Mikor lesz már a műtét? Miért én leszek otthon a gyerekkel? És napjában százszor megkapom, hogy mennyi fontos munka van. Már 3 ember munkáját csinálom!!!! :evil:
Legszívesebben itthagynám az egészet!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Sziasztok!

Csak jelentkezem, hogy még egyben. Elvileg jövő hétvége a terminus, de nem bánnám, ha Lenke előbb meg szeretné tekinteni a nagyvilágot...:)
Férjem majd ír nektek, ha leszállt a gólya.

Puszi

Kép
Kép
kismok
 
 


Sziasztok!

Szilvia
Köszi. ...nem lehet tudni... :roll: de nem érzem... :(

Rékus
Munkahely :evil:
DRUKKK+++++++++++++++

Kismok
Nektek is DRUKKKKKKKK!!! +++++++
Ügyes lány legyél Lenke!!!
A MÁV-ban (vagyis ÁEK) szülsz?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó regelt!

Tesztet tegnap megkaptam, párom ment érte a postára, s mivel kettő volt, nem bírtam ki, már tegnap du. is megcsináltam, ami ugyanaz lett, mint ma reggel...azaz zöld, azaz csajszi.....most egyrészről örülök, másrészt nem hiszem el, főleg, hogy olvasgattam egy-két fórumon, s hozott már rossz, téves eredményt (mondjuk több rosszat írnak a másik fajtáról, nem arról, amit én rendeltem)...holnap doki, rákérdezek, hátha lát valamit...ha nem hajt el a hülye kérdésemmel :oops: majd jövök azzal a hírrel is...

Rékus!
Jobbulást Ricsinek!

Kismok!
Várjuk Apát a hírekkel, képekkel!

..visszafekeszem, belefáradtam a ma reggelbe :oops:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi bizakodj!!!!Hajrá csajok!
Kia sajnálom. Én is éreztem, mikor terhes lettem, tudom miről írsz!
Lenke baba gyere ki!
Mit csináltok hétvégén? Mi babatalizunk, én de nagytakarítok, vas. meg széchenyi fürdő anyukámmal...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Szilvia
DRUKKK!!!!!
Remélem nem tévedett a teszt! :wink:

Nyafi
irigy - irigy
én hétvégén ápolom a betegeket és készülök a hétfőre :lol:

Tecsóban
Kép
Azt kiabálja: csúszok haza bébibogyó :lol:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a műtéten és úgy gondolom, hogy egészen jól ment!!!! :D
Tegnap reggel bementünk és megvizsgálta az egyik műtős orvos. Azt mondta, hogy ennél durvább szem problémával is csináltak már ilyen műtétet,így nyugodtan öltöztessem át. Mi voltunk a harmadikak. Apa volt a hős aki az "utolsó percekben" vele volt. Én nem tudtam volna oda adni a műtőssegédnek aki bevitte. Gázzal altatták a műtőben és volt is nagy sírás amikor egy számára idegen bácsi vitte a műtőbe.
50 Ft-os nagyságú volt az orrmandulája. A doktornő azt mondta: ez nagyon nagynak számít és nem csodálja, hogy nem kapott levegőt az orrán.
Egy kis hányás volt, de tényleg csak minimális.
A folyosón kellett várnom, hogy felébredjen. Akkor nagy sírás volt, mert a megfigyelőben rácsos ágyba rakták és szerintem azt hitte, hogy megint ott hagytuk, mint a fertőzőn. Amikor felvettem már nem volt semmi gond. :)

Köszi mindenkinek a durkkokat!

Szilvi: Drukkolok, hogy a teszt ne tévedjen!!!! :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Na megjöttem....hááát dobhatom el az összes tesztet.... FIÚ!!! :lol: :lol: :lol: de tökéletes mindene, s most igaz kicsit potyognak a könnyeim, amiért rühellem is magam rendesen...de ez most jön...
nem is mert fiú, hanem mert egy álom tört össze....és már most IMÁDOM :lol: :lol:

Köszi a drukkokat!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Olyan régen voltam már itt, hogy szerintem nem is emlékeztek:-(
Próbáltam visszaolvasni, de reménytelen.

Mostanában a munkahelyen nagyon sokat ülök a gép előtt, úgyhogy otthon már nem kapcsolom be. Ádám rászokott, hogy csak 1/2 10-10 körül alszik el. Addig meg cirkusz van: énekelget, kiabál, mondókázik és behiv, hogy bújjunk össze. Persze akkor még beszélgetés, néha éneklés...
Amúgy rengeteget beszél, néha már zúg a fejem.

Bölcsivel minden rendben van, bár sokszor beteg, de most a márciust a nagyszülőkkel oldottuk meg. Voltunk gégésznél, valószinűleg majd ki kell venni az orrmanduláját. Most valami szupi orrcseppet kapott, azóta kicsit halkabban hortyog.

Különben nálun k semmi újság. Úgy rohannak a napok. Bizony néha visszasirom, amikor még nem kellett dolgozni.

Szilvió

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
sszzilvia
 
 


Sziasztok!

Réka
Örülök, hogy "simán" ment a műtét!
Jobbulást a nagyfiúnak!

Szilvia
:lol:
Gratula a 3. fiúhoz! :wink

Szilvió
Én emléxem és szerintem a többiek is...
Jó, hogy írtál néhány sort.
A műtéthez :cry: DRUKK!!!

Munkahely... :roll: .. már itt a hétfő :roll: és mehetek...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: