Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Remélem a sok jó program miatt nem jártatok erre.
Nálunk még a betegség uralkodik, Csanáddal tegnap ügyeleten is voltam, azt mondták hányós-fosós vírus és örüljek, hogy ilyen könnyű lefolyású. Tegnap már nem hányt, a kakija híg, de ritkán van. Hőemelkedése volt, azért vittem dokihoz. Az éjjel jól aludt, ma semmi baja nem volt. Rólam egyik sem mondható el, az este elkezdtem hányni, ma csak délután sikerült felkeljek az ágyból. Barni ma reggel kezdett hányingerre panaszkodni, mostanra már láza is van.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Joli! Jobbulást az egész családnak!


Mi tegnap Hajdúszoboszlón voltunk az Aqua Palaceban! Jól éreztük magunkat, Jázmin kicsit hiányzott, de nem mertem megkockáztatni, hogy megint kiütéses legyen. Legközelebb visszük őt is!

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
szly27
 
 


De jó képek!

Joli, jobbulást Mindenkinek! Nálunk egyelőre csak orrfolyás van mindenkinek (engem kivéve), bár ma már Bogóca köhécselt is :? . Éjszaka is elég nyüszi volt. Remélem, gyorsan átmegy rajtuk.

Mariann!!!!! Remélem, már a szülinapra készülsz, hogy ennyire nem jössz???

Na, felébredtek :shock:

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 

 
 

Mariann, óriási puszit küldök Áminnak szülinapja alkalmából!!!!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Mariann! Boldog 2. születésnapot kívánunk Áminnak!

Kép
szly27
 
 


Áminnak boldog szülinapot!!!
kittina30
 
 


Szly
De jó képek!!!
kittina30
 
 


Joli
Jobbulást!!! Remélem már jobban vagytok!
kittina30
 
 


Áminnak boldogságos szülinapot kívánok!

Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Fruzsinak is boldog 2. szülinapot!
kittina30
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem, amíg a férfiak pancsolnak :)

Tegnap voltunk a 18. heti nagy ultrahangon. A törpe gyönyörű, jól van, fickándozik és akkora fütyit növesztett, ami egy kislánytól egyáltalán nem várható :D Így aztán megszabadultam a Boglár vagy Róza dilemmától, lesz helyette Ákosunk 8) (és milyen praktikus, hogy csak egy férfinevet választottunk biztonsági névnek, most teljes az egyetértés :roll: :D

Áminnak nagyon boldog második születésnapot kívánunk mind a négyen!

Berni, jó leszek, megállom és nem licitálok ;) A hordozós buliról meg jól lemaradtam...

Megyek, elhangzott a fiatalabbik férfiútól egy nagy MAMAAAAAA, viszem a törülközőt...

Puszi

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Hűha, Fruzsi is hogy megöregedett! Nagyon boldog másodikat neki is!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

_Fruzsinak nagyon boldog második születésnapot!

Réka! Szuper, hogy minden oké a picivel! Majd a harmadik lány lesz!

Jázmin már meggyógyult. Szerencsére semmi baja.
Nekem még hatalmas lyuk tátong a fogamon, de már szerencsére nem fáj. Teljesen kigyökérkezelték, majd kedden tömik be, addig szabadon van, hogy a gyulladás elmúljon. Még picit remeg tőle az arcom és ha megnyomom az arcomat, fáj.

Gyuri kimeszelte a nappalit, szóval megyek is takarítani, meg pakolni!

Kép
szly27
 
 


Fruzsinak boldog születésnapot kívánunk!!!

Réka, szuper hogy minden rendben a manóval! És még mindig hordozod Mátét pocakosan is?

Nálunk orrfolyás még mindig van, nekem is már némi torokfájás :x .

Bogi már egész sokat beszél. Ma is játszottunk és kérdezte, hogy HOl van anya almája? Itt van a villa, egyél belőle.

Befestettem a hajam sötét vörösre, annyira jó már végre. A terhességem óta nem csináltam semmit a hajammal. Szuper érzés.
HOlnap megyünk Pestre a hétvégére.

Mennem kell.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket!!! Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Sárának, Fruzsinak és Áminnak én is nagyon boldog 2. szülinapot kívánok!

Végigolvastam mindent, minden gyerkőc nagyon sokat nőtt, betegeskedőknek jobbulást!

Vince megint elkapott egy fosós vírust, szerencsére már kifele jön belőle. Múlt csütörtökön elutaztunk pár napra a férjemmel kettesben, azóta nem szopizik Vince, nem könnyű, iszonyúan haragszik rám, de eltökéltem, hogy leszoktatom, mert nagyon fárasztó volt már!

Viola sem akar oviba menni, nem is kínzom sokáig már, 7.-éig fog már csak járni. Egyszerűen nem akar menni, 5 éves létére is majd mindennap sír ott, rettenetesen anyás és önállótlan még szegény! :( És én is borzasztóan tudom sajnálni, ha megbántják, vagy a barátnője épp nem akar vele játszani, de nem tudok mit tenni, még sokat fog csalódni..., ahogy Csilla is írta

De szeptembertől ovit váltunk, ugyanis elköltözünk, eladtuk a házat, most ezerrel keressük az újat, erzért is tudok ritkábban jönni, mert follyton keresgélek... Pécs melletti kis kertes övezetbe szeretnénk menni, de horror árak vannak... :?

Megyek aludni, mert mostanában "csak" 2-szer kel ugyan Vince éjjel, de tegnap is fél órát örjőngött, mire visszaaludt, szopival ez 5 perc volt azelőtt, de legalább 6-7x kelt, így kb. ugyanott vagyunk egyelőre... :) De napközben nagyon jól elvan, pedig azelőtt kb. fél óránként jutott eszébe a szopi! És sokkal jobban is eszik, persze most megint ez a nyavalya...

Jóéjt, és üdv mindenkinek: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!
Nagyon jó,hogy megindult a szülinap-szezon,így aprpót ad,hogy sokan írjatok!
Hadd ragadjam meg én is az alkalmat,hogy felköszöntsem topicunk kis ünnepeltjeit!
Isten éltessen titeket 2. szülinapotok alkalmából!!Sárának,Áminnak és Fruzsinak is nagyon boldog szülinapot!!!!

Évi!
Gratulálok a házeladáshoz,látod mégis elég gyorsan sikerült!Ezek szerint a hiteles dolgot is sikerült elintéznetek!!!A költözés miatt nem irigyellek,de azért biztos nagyon jó lesz nektek az új helyen is,csak találjátok meg gyorsan!!! :D Kijöhetnétek már végleg a betegségből!!!Remélem nincs lekifurdalásod a szopielhagyás miatt,ebben a korbán ez már úgyis inlább csak a bújás miatt van szerintem...

Sly!
Ezek szerint meg lehetett menteni a fogad!De jó!Én is tömésre várok...már a fogorvostól! :lol: a képeid mind szuperek,én már láttm őket az iwiw-en is korábban!Sokan voltka így pünkösdkor?Ha Roli ennyire élvezte az tuti!!!!Korábban kicsit félt a víztől,nem?

Csilla!
Fotót a hajdról,de gyorsan!!Az tuti,hogy ilyen sokat beszél már Bogi!!!Mira jelenleg ott tart: Máá sí = Márk sír valamint anya deje, és a legjobb,a befutó, a tuti: anya szesze!És ezt magától mondta! :D

Hétvégén mi is kiruccantunk!Vasárnap lementünk a Balcsira,kompoztunk od meg vissza!Ettünk kedvenc pizzázónkban,meg sétáltunk a gyönyörűséges füredi sétányon,ahol annyian voltak :shock: ,pedig semmi program nem volt csak jó idő!

Tegnap pedig baba-mama klubos kiránduláson voltunk Veszprémben az állatkertben!Tuti időnk volt,egész nap sütött a nap,és ngyon meleg volt!A gyerekek nagyon élvezték,nekem kicsit fárasztó volt 2 gyerek után rohangálni,meg állandóan szólongatni őket!!!De akkor is szupi nap volt! 8)

Mira este nagyon-nagyon durván összehányt mindent!!!szerintem a héten nem evett meg ennyit! :shock: És mindezt 4 felvonásban!És ráadásul szegénykém meg is van ijedve a dologtól!Gyorsan ki is dőlt,remélem reggelre elfelejthetjük az egészet!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Gabus te merre csavarogsz mostanában?Már olyan régen írtál!csajokkal mi újság?
Gondolom a szép idő mindenkit kivonz a szabadba,de nálunk mindig csak fél napig van jó idő, a másik fele fekete felhős-esős-szeles-hideg,és sajna ilyen fos idő lesz JúLius közepéig!!! :evil: :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!
Látom velem végződik és kezdődik a nap...
Sajna Mira nem úszta meg az esti hányással. hajnalban megint hányt,és nekem akkor villant be,hogy nem sokkal az esti első eset előtt durván nekiszalad a falnak,és talán annak a következménye.Egész éjjel amit megivott az mind kijött,még a víz is.Már reggel is 2-szer!!elmentünk dokihoz,még szurit is kapott,meg kúpot,és azt mondták figyelgessük,és ha nem javul a dolog,akkor kórház!!! :( Szegénykém nagyon kis bágyadt és szomorú,most is alszik!Iszonyatosan szomjas,de azonnal kijön belőle minden,nemrég az a pár korty tea is! :( Remélem megússzuk kórházat!Itt minden olyan bonyolult és körülményes...

Csanádnak boldog névnapot!!! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Patr
Jaj, szegény Mira. Remélem rendbejön gyorsan, és nem kell kórházba menni.

Csanádnak boldog névnapot!

Réka
Gratulálok a kisfiúhoz!

Évi
De jó, hogy sikerült eladni a házat!
Vincének jobbulást!
kittina30
 
 


Sziasztok!


Patri! Jobbulást Mirának! Szegénykém jól nekiszaladhatott a falnak!
Nem voltak nagyon sokan a strandon, meg eleve "csak" 1000 embert engednek ide be! Gondolom úgy még tűrhető a tömeg. Roli egyre jobban élvezi a vizet. De azért még nem nagyon vagánykodik! Bezzeg Jázmin, őt nem érdekli az sem, ha szembe fröcsköljük.

Évi! De jó, hogy el tudtátok adni a házat! Remélem hamar találtok valami szuper jót elérhető áron! Vincének jobbulást! Gratula a szopi megvonáshoz!

Csilla! Kérünk képet az új hajadról!

Csanádnak boldog névnapot!

Kép
szly27
 
 


sziasztok!

hűha pat!ez nem hangzik jól :? az agyrázkódás full ilyen tünetekkel jár :cry: mi a helyzet azóta?

minden kis ünnepeltnek nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk!miket kaptak?

Kép
berni1
 
 


Pat kicsi Mirának jobbulást! :!: :!:
Esetleg nem napszúrás?Mert az is járhat ilyen tünetekkel,nem?
Remélem,hogy megússzátok a korházat!Szorítok!!!!

Berni Fruzsi tőlünk egy nagy doboz kockát kapott,ami
tetszik is neki,épít belőle,szétszórja,majd összeszedjük.....
Az én szüleimtől sportcipőt kap,a tesóméktól szandált,apóstól
pedig hintát.Barátoktól rucit kapott./ők már voltak felköszönteni,a szülők holnap jönnek/kb.ennyi!

Évi jó,hogy eltudtátok adni a házat!Bizti nehéz lesz a költözés,
de érdekes lesz új házba költözni. :D Szopielhagyáshoz grat.,mosolyogtam azon,hogy nagyon haragszik rád Vince!Majd megbékül!Violának kitartás még erre a pár napra az oviban!

Réka grat.a kiskukishoz!Szóval akkor pár hét alatt átváltozott! :lol:
Akkor te kisfiús anyuka leszel,én kislányos!Megoszthatnánk,nem? :lol:

Pat ne mááárrrr,hogy júli közepéig ilyen fos idő.... :(

Kittina ti hogy vagytok?

Mi ok,múllnak a napok,holnap tartjuk Fruzsi szülinapját,
csak szűk családi körben,lesz egy kis ebéd,majd torta.
Hanna baba jól van,nől,lassan kezdjük majd a hozzátápit!
Nem tudom,hogy irtam-e,de kengyelmentes lett a kicsaj!
A férjem melózik ezerrel...és így múllnak a napjaink!
Most megyek és befejezem a takarítást!

Üdv és pusszantás

Kép
Kép
szintus
 
 


ILYEN VOLT Kép MAJD LETT 1 ÉVESEN Kép És napjainkban Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!
Mira estére jobban lett,tényleg vírus lehetett,mert később láza is lett.Reggelre már tényleg semmi baja,rosszabb,mint szokott lenni.
Sajnos mára is kijutott a rosszból,reggel csörgött anyu,hogy meghalt a nagyim :( Kórházban volt egy hete,és tegnapelőtt leesett az ágyról betört a feje,eltört a bordája,de lényegében az áttétes rák miatt halt meg.Igazából már megváltás volt neki,annyit szenvedett 26 kg volt! :cry: :cry: Tegnap apu (az ő anyukája) ezt álmodta,hogy reggel hívták a kórházból,hogy meghal mama.Ma hajnalban,pedig becsapott a villám apu testvéréékhez az udvarra,ami szerintem égi jel volt,mert mama is hajnalban halt meg! :roll:
Délután gyereknapi programra készültünk,de most Márk lett beteg!Hányás,hasmenés,nagyüzemben!Ő sajnos nagyon rossz beteg,nagyon rosszul viseli a dolgot,bár ezt meg is értem,mert már lábra sem tud állni!

Szintus, Hanna nagyon sokat változott egy év alatt,nagyon édi,csinos cuki csaj lett,olyan kis mininő!

Berni!
Készültök már? Lesz buli vagy családi körben tartjátok a fiatalember szülinapját?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat fogadd részvétem! :(
szintus
 
 


Isten éltesse Sárát, Fruzsit és Ámint, Csanádnak pedig boldog névnapot tegnapra!

Pat, részvétem! :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Sárának, Fruzsinak és Áminnak boldog szülinapot kívánok!

Remélem másnak nem volt, megnézni nem tudtam, mert ez a... a... a...babanet marhaságokat csinál, ha próbálok letekerni a lap aljára. Így nem tudom, mi lesz a hsz-emből, egyelőre megpróbálok olvasni még. Ezt elküldöm, mert már az este is akartam, ma kétszer és mindig szétomlott az oldal. Az ékezetes betűk helyett kínai írásjelhez hasonló dolgok jelennek meg :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Meglestem a képeket!
Roli láthatóan nagyon jól érezte magát, én is megkívántam a fürdőzést!
Szintia, ez az összehasonlítósdi nagyon jó!

Jaj, Csilla, kár, hogy nem olvastam előbb, hogy Pesten leszel, talizhattunk volna!

KépKép
Kép
el..né
 
 


GYEREKNAPRA :D

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nagyon hirtelen csináltam, februárig mentem vissza képekért, remélem nem maradt ki senki, aki igen, az tegyen fel fotót sűrűbben. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Évi, gratulálok a ház eladásához! Remélem megtaláljátok álmaitok házát és az új ovit Violka is szeretni fogja.
Szegény Vince! Csak most már tényleg ne legyen beteg, mert akkor olyan könnyen visszaszokik! Neked kitartást! Csanád még mindig tejet kér, ha felébred éjjel, persze vízzel is visszaalszik. Van, hogy front miatt vagy miért sokszor ébred, de általában már csak egyszer 4 után.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!


Szintus! Tényleg sokat változott Fruzsi! Nagyon cuki! De Patrinak is igaza van :lol: , Hanna is sokat változott egy év alatt, még többet, mint itt bárki! :lol:
Hannának boldog névnapot kívánok!

Gabuska! Köszönjük a képet, nagyon jó lett!

Patri! Részvétem a nagyid miatt!

Örülök, hogy Mira jobban van, azért a vírus csak jobb egy kicsit, mint az agyrázkódás. A vírusban már van gyakorlatunk!
:lol:

Márknak is jobbulást!

Minden gyerkőcnek boldog gyereknapot!

Mi rokonokhoz megyünk, meg hozzánk jönnek anyuék.

A nyakamon van egy csüngős szemölcsöm. Nem tudom mi lett vele, de pár napja érzékeny és meg is nőtt. Jövő héten levetetem, nem kínlódok vele. Nagyon zavar. KEdden megyek fogászatra, megpróbálok akkorra időpontot kérni a bőrgyógyra is, hátha megcsaphatom egy délelőtt alatt a kettőt!

Kép
szly27
 
 


Hannának én is boldog névnapot kívánok!

Hjajjjjj, vissza kéne olvasni. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hello lányok! :D

Azthiszem Patnak igaza van,Hanna tényleg sokat megváltozott! :D
De Fruzsó is! :lol: Mit mondjak,gyorsan elrepült a 2 év.

Ilyenkorr még korházban voltam és vártam,hogy végre elkapjam
a kislányomat szopizni!Még tisztán emlékszem mindenre!
Vagyis csak a jóra!A rossz valahogy elfelejtődött...

Szly akkor egy kalappal a dokihoz,nekem is van egy szemölcsöm,ami terhességem alatt megváltozott!Megkellene nézetni,remélem nem valami rosszindulatú.... :(

Gabus jó a kép.Elmentettem! :D

Elmúlt a szülinap!Jól.mondjuk!
Csak a páromnak volt nagyon nehéz végignézni,ahogy az apja az új nővel van ott....
Anyúmék látták,hogy még könny is jött a szemébe!
Én nagyon sajnálom őt,persze nem tudom átérezni a problémáját,
de a szívembe hasít,amikor szomorúnak látom!Áhhh,bár sosem lett volna így....
És pont miatta fogom kerülni az ilyen összejöveteleket!
Nem bírja megemészteni a nőt.....
Remélem sikerül majd neki idővel elfogadnia/vagy soha/ja inkább az útóbbi....

De a lényeg,hogy a Fruzsi jól érezte magát,örült,fújta a gyertyákat!
Majd teszek képet! :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!
Gabus,köszönjük a képet,olyan de olyan szupi!!!!Annyira jófej vagy! :D

ÖÖÖÖ,akkor is sokat változott Hanna,na!!sőt ő a legtöbbet!De természetesen Fruzsit akartam írni! :wink:

Szintus!
jól emlékszem,hogy neked az anyósod meghalt?Mert akkor gondolom emiatt még nehezebb feldolgozni a párodnak,hogy új nő van az apja mellett.Mindig az anuykája jut eszábe,rossz lehet!De azért örülök,hogy a szülinap jól sikerült! :)

Sly!
Drukk a szemölcslevéthez és a fogorvoshoz is!Szemölcsöm nekem is van,nagy a hátamon,de én csak azért nem mertem még levetetni,mert azt mondják fél évig nem érheti nap,ott azért meg elég látható helyet van,egész nyáron ne vegyek fel nyári felsőt,vagy fürdrucit?Vagy ez nem így van? Cáfoljatok!

Tegnap nem jöttem,mert dögrováson voltunk,Márk ugye szombat délutánra lett beteg,az apja már estére én meg hajnalra.Mindenkin végiment a hányás hamenés,sőt itt fél Bük beteg (volt) még a boltban is mindenki erről beszélt! :roll: A doki azt mondta vagy Rota vagy Calici vírus lehet,ami ilyen szinten ledönti a lakosságot,csak azok elvileg nem 1 napos vírusok,nem? Szerencsére azóta mindenki jól vn 1 nap alatt lezajlott! :roll:

Ma átköltöztünk szezonális lakhelyünkre.!Vagy talán nem is írtam? Tudjátok így főszezonban családilag kiveszünk egy házat és és és imádok költözni!!!!!!!!! :evil: :evil: Ma már itt alszunk,csak vajon mikorra kerül minden a helyére??? :roll:

Szép napot mindenkinek,írjatok sokat!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


szaisztok!

pat!
először is részvétem,de gondolom kicsit megkönnyebbültetek a tudattól,h nem kell tovább szenvednie :cry:
a szülinapra készülünk:jövő hétvégén jön a család,a rákövetkezőn meg val.szeg játszóházba megyünk a barátgyerekekkel(csak 6an lesznek)ott tombolhatnak és rendet sem kell rakni utánuk :lol: még most osztunk-szorzunk :D
és kiváncsi lennék a véleményedre:(meg,aki szokott vaterázni):licitáltunk egy bicajra,amit végül megnyertünk.majd rá két napra láttama teszveszen fix áron 1000Ft-tal olcsóbban.a férjem azt mondja,ő nem akar 1000Ft-on szarrágózni.én azért írtam a fickónak,de elég lekezelő,kioktató volt(,h előbb kellett volna körbenézni...gondolhatja,h megtettem)szal az a kérdésem,h ti is hagynátok a francba?vagy megér egy negatívot?tudom,h szemét dolog lenne tőlem,csak reméltem,h felajánlja,h akkor elengedi a postaköltséget,mégiscsak 10e Ft-ról beszélünk.ha meg nem veszem meg,ki tudja,mennyiért adja el újból...neki is megérném :wink:

gabi!
iiiiiistennő vagy!!!szuper a kép.köszike(leborulós ikon)

Kép
berni1
 
 


Berni!
Teljesen igazad van,mert megkönnyebbül az ember,hogy nem szenved tovább a szerette,dehát mégiscsak nincs többé... :cry: De szép kor élt meg!!!!!

Ami a bicajt illeti,szerintem is hagyd azt az ezreset,mert ha negatívan értékelsz,te is negatívot kapsz,és ha xy beleírja,hogy azért értékelted őt negatívan,mert a termékét máshol olcsóbban láttad,háát,nem túl meggyőző!Ettől függetlenül emberségből elengedhette volna a ptk-t.amúgy én Béres cseppel jártam így télen!Megnyertem a licitet 3 üvegre, pár nappal később minden gyógyszertárban akciós volt,ennyibe került 4 üveg!Jó itt nem súlyos ezrekről volt szó,de hasonló a szitu!Máskor majd nagyobb szerencséd lesz!!! :wink:

Sajna Márkkal kapcsolatban elszóltam magam,megint hányt 2-szer 1 órán belül.még a tegnapi cucc is kijött belőle...talán mégsem 1 napos nyavaly,holnap megint mehetünk a dokihoz! :x :x

KépKép
Kép
patricia83
 
 


pat!
ma végül elengedte a fickó az 1000est :lol: persze sűrű kioktatások közepette :lol: de ez mondjuk engem nem érdekel,csak a lóvé :D 8) :lol: szal megnyugodhattam.tudom ez most téged nem dob fel,de azért elmeséltem.Mira jól van már teljeen?szegény Márk,gondolom,jól lefogyott :(

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Pat, sajnálom a betegeskedést, jobbulást Márknak! Ti jól vagytok, vagy csak nála tartott tovább?
Részvétem Nagymamád miatt.

Berni, szerintem nem lett volna semmi okod negatívot adni, ez egyszerűen csak pech volt. Én biztos nem engedtem volna el a ptk. sem 8) . Bizonyára bosszantott volna a dolog persze a helyedben. És hogyan értékelt Téged az illető :roll: ?

Gabuska, nagyon szépen köszönjük a képet, szuper! Pont a hsz-ed előtt gondoltam rá, hogy volt szó egy montázsról, és akkor megláttam a képet :D . Esetleg Ancsáék maradtak le róla, bár igaz már ősidők óta nem jelentkezett. De ha minden igaz, a héten jönnek haza.

Szly, szorítok a dokikhoz! Nekem is kéne már fogorvoshoz menni, majd nyáron :oops: .

JOli, nekem működik a Babanet. Csanádnak sok boldogságot!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


csilla!
akkor félreérthető voltam,nem én akartam negatívot adni,hanem nem vettem volna meg és akkor ő adott volna negatívot.de látod,jobb üzleti érzéke van,mint neked :wink: (ez csak vicc),mert végül elengedte a postaköltséget,viszont így nyert 10e.Ft.ot :lol: amúgy tényleg az a véleményem,h a helyében én is mérges lennék,ha vki elállna az üzlettől,de ha megérné,én is hajlanék inkább vmi kompromisszumra,minth mégegyszer hirdethessem.amúgy a biciklit kintről hozzák és kb 5000Ft kinn,szóval nem gondolom,h bármi kár érte. na erre írtam,h bevállalnám a negatívot,azaz h nem zavar,ha azt ad,nekem megért volna 1000Ft-ot. :oops: bocs,én ilyen anyagias vagyok 8) :lol:

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Berni! Jól jártál! Én sem adtam volna a fickó helyében olcsóbban. Na de legalább 1000ft-ot megspóroltál!

Túl vagyok a mai napon! A fogászaton kezdtem! Nem tömte még mindig be! Rakott bele gyógyszeres vattát. Csütörtökön megyek megint. A bőrgyógyászaton megnézték a fibrómámat, nem látott rajta semmit. Javasolta, a kimetszést! Felküldött a sebészeti osztályra, várhattam ott is a dokit. Végül kaptam egy szurit a nyakamba, majd kivágták, összevarrták. Még a suliba is időben beértem. Kicsit fájdogál, meg a fejemet nem tudom forgatni. Egész érdekes volt kitolatni a parkolóból! Alig tudtam szétnézni! Egy hét múlva varratszedés és meglesz a szövettan eredménye.

Kép
szly27
 
 


Patri! Ma már elseje van! :lol: Szóval gyere gyakrabban!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Sly! :lol:
tényleg elseje van,és nagyjából 4.9 Gb-nál meg is álltunk májusban! 8) Már csak be kellene menni a T-be,módosítani a csomagot,mert részarányosan fogják kiszámlázni ezt a hónapot!
Nem tudom mi van ezekkel a fogorvosokkal,de az én fogamat se nagyon akarja betömni! :roll: Itt egy gyógyszer ott egy vatta,itt egy ez ott egy az!Biztos bejövünk nekik! :lol: :lol:

Berni!
Jól jártál,és negatív se lesz,így a bicaj a lényeg! :wink:

Márk már jobban volt ma szerencsére,remélem holnap nem lesz megint baja!...bár hamarosan lesz baja,mert megfojtom ugyanis most kiabált utánam,hogy menjek vissza a szobába! :evil: :x :evil: :x

Többiek????

Nálunk akkora szé volt ma (is)! :roll: :roll: Éjjel azt hittem leszakítja a tető,nappal meg kishíján felkapott minket! :roll: :roll:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!
Sly! :lol:
tényleg elseje van,és nagyjából 4.9 Gb-nál meg is álltunk májusban! 8) Már csak be kellene menni a T-be,módosítani a csomagot,mert részarányosan fogják kiszámlázni ezt a hónapot!
Nem tudom mi van ezekkel a fogorvosokkal,de az én fogamat se nagyon akarja betömni! :roll: Itt egy gyógyszer ott egy vatta,itt egy ez ott egy az!Biztos bejövünk nekik! :lol: :lol:

Berni!
Jól jártál,és negatív se lesz,így a bicaj a lényeg! :wink:

Márk már jobban volt ma szerencsére,remélem holnap nem lesz megint baja!...bár hamarosan lesz baja,mert megfojtom ugyanis most kiabált utánam,hogy menjek vissza a szobába! :evil: :x :evil: :x

Többiek????

Nálunk akkora szé volt ma (is)! :roll: :roll: Éjjel azt hittem leszakítja a tető,nappal meg kishíján felkapott minket! :roll: :roll:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Berni! Doriánnak nagyon boldog 2. születésnapot kívánok!


Patri! Hogy van Márk? Remélem már nem beteg! Ma sem tömték be a fogamat! Ja, és az én fogorvosom nő! Szóval csak remélem, hogy nem jövök be neki! :lol:

A nyakam már nem fáj! Hurrá! Csak zavar a tapasz, meg jobb lenne kiírnám magamra, hogy mi történt velem, mert az utóbbi két napban vagy ezerszer kellett elmondanom!

Kép
szly27
 
 


Doriánnak boldog szülinapot!
kittina30
 
 


Szly
Örülök, hogy nem fáj már a nyakad. Nem értem, hogy miért nem tömik már be a fogadat. Nekem gy.kezelésnél másodszorra mindig betömték.

Patr
Hogy van Márk?
kittina30
 
 


Doriánnak nagyon boldog szülinapot kívánok!!! Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Doriánnak boldog szülinapot kívánunk!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: