Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Engedjetek meg nekem egy pici off-ot.
Ami nem is annyira off, hiszen babatéma. Hátha valakinek aktuális.
Kukk be :) http://www.ribizlifoto.blogspot.com
Köszönöm, további szép napokat!
Kata
Kép
Kép
lmkata
 
 


Köszönöm a tippeket lányok, ebből párat fel is írok, egy pár már volt próbálva. Glicerines kúp eddig kétszer kellett csak hál istennek, most kap 3 napig paraffinolajat, attól van kaki szeretném ha teljesen kitisztulna. Sztetek az nem hashajtó? Mert a doki azt mondta, hogy nem, csak körbefogja a kakit...de nem tom. Nem akarom sokáig adni neki. Ti mit mondtok erre? Én mindenesetre nem akarom sokáig adni neki. Kap most sokféle rostosat. És itatom is. Titti hétvégén adok neki mindig levest, hétköznap főzi, vagy leves van nekik, minden nap kapnak gyümit és szóltam, hogy nagyon figyeljenek a folyadékfogyasztására. Két három naponta van kaki. Nehezen megy, bogyós az eleje...Utána már rendes. Nem lehet, hgoy direkt visszafogja? Érdekes, amit írsz Dorottya. Hogy most állnának át? De akkor ez minden gyereknél van?
Cas nem tom, apja volt vele ügyeletes, állítólag mocorgott és próbált elaludni, de nem akart egyedül lenni...

Kép
nyafi
 
 


Nyafi
A paraffinolaj szó szerint megolajozza az utat a túl kemény, szilárd székletnek, de nem lazítja azt. És hosszú távú használata úgy tudom, nem ajánlott, de ezt a gyerekorvos biztos pontosan tudja.
Szerintem ebben a korban még nem tudják direkt visszafogni. Amikor már stabilan szobatiszta, akkor el tudom képzelni, de még Gigi sem az, ugye?
Sebinek mindennap van széklete, de oviidőszakban MINDIG bogyós (tuti nem iszik eleget, és ráadásul bent csak vizet/teát/tejfélét kapnak, tehát semmi rost nincs benne). Itthon pár nap alatt rendeződik a normál krémes állagra.
Alvás: Sebi 3,5 éves koráig nem bírt egyedül lenni éjjel, ha ébren volt. Amikor elaludt, csak akkor tudtunk kijönni. És ezen nem segített se éjszakai fény, se alvóállatkák, semmi. Aztán mióta CSillával közös a szobájuk, nincs gond. Úgy látszik félt egyedül lenni (pedig 6 hetes korától külön szobája volt).

Kép
Kép
Kép
cas
 
 

 
 

Sziasztok!

Nyafi
Remélem megoldódnak a kakigondok...
Itt a bölcsiben szerencsére van gyümölcs délben ebéd után és uzsira is.... és itthon is eszik egy kicsit...

Még nem mutattam meg ezeket a képeket: (2db a 4-ből..)
Kép Kép

Végre Levi is kezd beszélni a bölcsiről...
Ma reggel sírt 2 gyerek amikor bementünk... Levi is szomorú lett... a végén már azt mondta, hogy nem akar ott maradni... de végül bement játszani... :roll:

Meló - Kedden megyünk Bp-re... leszereni... és szerdától már itt vagyok Nyh-n :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok, lányok! Csak beugrottam pár szóra, hogy hívjam fel a figyelmeteket valamire: ha nem tudjátok, mit főzzetek húsvétra, nézzetek be ide: http://www.kifoztuk.hu/ , regisztráljatok és kiküldik nektek emailben a KIFŐZTÜK című webújságot, amit tegnap jelentettünk meg. Kíváncsi vagyok a véleményetekre is! :) Ja, azt hiszem, már letölthető is.

Puszilok mindenkit, remélem, mindenki, baba, mama egyaránt jól van!:)


Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Szilvi, Máté baba csodaszép. Neked gyors felépülést, bátyónak meg mielőbbi gyógyulást.

kakigondok: szerencsére nálunk nem jellemző, néha kimarad egy-egy nap, de ez ritka. Pedig egyáltalán nem eszik gyümölcsöt, levest, illetve csak vizet iszik. úgy látszik szerencsések vagyunk.

Dorottya, az ÁEK-ban fogok szülni megint (illetve remélem most már, akkoriban ugyanis ideiglenesen a Szabolcsban volt a szülészet). Vác is közel lenne, de inkább a régi MÁV felé húz a szívem, na meg ott már ismerem a dokit. Magánrendelésre járok, de megéri mert sokmindent elintéz (vérvételeket soron kívül a nőgyógyászaton stb) és ráadásul elszámoljuk egészségpénztárból, így valami vissza is jön.

Titti, nagyon jó ez az oldal. Nem semmi tehetség vagy, csak így tovább.

Annnyyyira unom már ezt a telet!!!!!


Szilvi

Kép

Kép
szisz05
 
 


Edit, ez nagyon jó, letöltöttem és elraktam. Van benne minden, étel-ital, tojásfestés... Benne van a Te kezed is, igaz? :lol:

Szisz, az ÁEK jó, ha jól emlékszem fel is újították pár éve. Biztosan nagyon szép. Magán orvos nélkül pedig a tapasztalatom alapján nagyon nehéz boldogulni. Persze nem lehetetlen, de mindig a sor végére kerülni úgy, hogy van nagyobb gyerek is.... Ráadásul úgy teljesen lutri volna, hogy amikor bemész szülni, milyen orvos van ügyeletben. Itt a Szent Imrében igazán nagyon jó orvosok vannak, és mégis volt néhány, akinél nagyon nem szívesen szültem volna (pedig csak a személyisége állt nagyon távol az enyémtől). Erre muszály rászánni a pénzt. :roll: Ja, hogy a TB-t hová teszik, mit csinálnak vele, az egy másik kérdés. :?

Kép
Kép
d0r0ttya
 
 


Edit
Én is megnéztem az újságot...
...regisztálok...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Torokfájással közdök... de Levinek szerencsére nem fáj... csak az orra folyik...

Holnap Bp. - remélem gyorsan fog menni a leszerelés...

Tegnapi képek:
Készül a torta
Kép
Elkészült (néger lett)
Kép
Kiszolgálja magát...
Kép

Hogy telt a hosszú hétvége?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Titti
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Titi boldogat!
Kia kinek volt szülinap? Hogy készül a torta? Az ott két cici?
Jól telt, voltunk anyóséknál, két pocokkal is taliztunk, ma voltunk a roosvelt téren, most itthon vagyunk...

Kép
nyafi
 
 


Mindenkinek boldogat akinek szülinapja volt.

Mi itthon voltunk, fél hétvégén fülmelegítős gyógysapit kerestünk Nórinak, de még mindig nem találtunk. Viszont szerencsére (lekopogom) magától elmúlt a fülfájása. Amiről nem is tudjuk hogy volt-e egyáltalán, mert hol mondta hogy fáj, hol azt mondta hogy nem. Bár szerintem mivel láza nem volt, és nem sírt, így szerintem lehet csak viszketett neki.

egyébként kellemes volt a hétvége.

Nóri új kedvence: "csirkebogyós tea". :D

puszi mindenkinek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Köszönöm szépen Lányok, hogy gondoltatok rám. :)

Kép
tittina1982
 
 


Edit - ügyi vagy!

Kia! Levi nagyon szép kisfiú, ügyi a belilleszkedésben! Leszereltél? Szép torta! Tényleg kinek készült??

Kakigond: nálunk sincs, inkább az a baj, hogy én még Marcitól pl. bogyót nem láttam, mindig hígabb..na de néha azt is úgy tudja nyomni :wink:

Mi sem jövünk sűrűn, de sok az eltünt "bárányka" Tessék bejelentkezni, hogy ki hogy van!!
Kismok, Gem??? Hogyan bírjátok?? Gondolom, hogy ti sok mindenből nem vesztek újat, minden megvan még a csajsziktól?

Mi voltunk szombaton dokinál, minden rendben, már mindene megvan, s az ülőmagaassága 4 cm, miszerint hirtelen 5 nappal idősebb lett, majd kiderül két hét múlva, hogy tartja-e a tempót...így most október 3. az új időpont, de én szentül hiszem, hogy szeptemberi baba lesz :) Tudjátok, a lányok sietnek :wink:
Így majdnem betöltött 13 hetes terhes leszek, amikor a kombinált tesztre megyek, UH+vérvétel, de Marcival is így volt, s úgyis minden rendben van :lol: Most jól vagyunk, néha nagyon házsártos vagyok, magamat nehéz elviselnem...de hát ez másnak sem könnyű... :wink: :lol: 8)

Most megyek rizseshúst gyártani, Marci szereti, így most heti egyszer ez a menü...
Mindenkinek puszi!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Titti
Sok boldogat!!! :D

Szilvi72
örülök, hogy jól vagytok nagyon!!! :D

Kia
Tényleg szuper a torta! :lol:

Mi el vagyunk havazva, vendégeink vannak már napok óta, az össz 5 gyerek nem kis rumlival jár! :lol:

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!


Szülinaposoknak minden szépet és jót, betegeknek jobbulást.

Nyafi, mi is ott voltunk hétfőn a Lánchídnál (meg még sok száz kisgyerekes :) ) 11 és 12 között. Kár hogy nem egyeztettünk. Blankának tetszettek a lovacskák, de én azért keveselltem a családi programot.

Alig várom a szép meleg időt, hogy mehessünk kirándulgatni. Úgy néz ki, mist Sándor, József, Benedek meghozza végre.

Sziszi

Kép

Kép
szisz05
 
 


sziasztok!


Szilvi,
nagyon gratulálok!!! Nahát hogy "öregszik" a babókátok! :)
Biztos minden ok lesz a kombinált teszten.

Kia,
leszereltél???

Nagyon várom már a tavaszt!!!

Mi meg most azt lessük folyamatosan hogy bárányhimlős lesz-e Nóri. Csak mert az ismerős kisfiúék szomszédja az, és együtt játszottak, de még a kis barátunkon sem jött ki. Remélem Nóri nem kapta el.
:roll: :shock:

Kellemes estét mindenkinek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Köszi LÁnyok! Én is hiszem, hogy minden ok lesz!
Jövő héten kapok egy tesztet, mely elvileg "megmondja", hogy fiú vagy lány a kis jövevény.....
Kismok :lol: kíváncsi vagyok, hogy jó boszorka vagy-e?????

Cas! 5 gyerek :shock: ezt úgy értsük, hogy mindenki nálatok alszik??? Le a kalappal, akárhogyan is van!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi
Á, ez már a könnyített menet, előtte 7 gyerek volt! És Sebi a legidősebb! :lol:
No persze jött 1-2 szülő is velük. Anyóséknak szép nagy háza van, elférünk. :)

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas :)
Türelem a nagy házban is sok kell :D

Annyira fura, hogy már "csak" 199 nap van hátra......amikor Marcit vártam, akkor is minden ilyen fordulópontot jobban "átéltem"... ezek számomra nagy dogok 8)

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Köszönöm!

Nyafi
A férjemnek készült a cicitorta..
2 piskóta lap és 2 db kompótos tálka... abban babapiskóta és krém :wink:

Szilvi, Ninike
Sajnos így megy a munkahelyváltás...
Kedden 5-kor indultunk Bp-re... nem volt egyszerű nap.... a leszereléssel 15 után végeztünk... (nagy a káosz ott)
Szerdán is elment az egész nap a felszereléssel itt, Nyh-n. :?

Úgy volt, hogy 29-én kezdek, de még vettem ki egy hét szabit, így csak húsvét után megyek dolgozni....

Levit kedden a nagyszülők vitték bölcsibe... sírt.... tegnap is sírt - akkor mi vittük... de ma szerencsére eltereltem a figyelmét, így nem volt sírás.. :roll:

Ninike
DRUKK, hogy a bárányhimlő elkerülje a nagylányt!

Szilvi
DRUKKKKKKK+++++ a teszthez!

Cas
Kitartás...
Meddig tart a vendégeskedés?
Itt húsvétkor lesz... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


függő lettem, megint itt :oops:

Kia- szegény Levi :cry: :cry: úgy látszik, hogy nem megy ez senkinél sem zökkenőmentesen :roll: Te irodában fogsz dolgozni, vagy "utcán" (még jó, hogy tudjuk, hogy mit csinálsz...) :wink:
Köszike a drukkot! elraktározom :lol:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvia
Sajnos utcán.... nappal 12 óra, aztán éjjel 12 óra...
...de azt nem tudom, hogy ilyenkor Levi mit fog gondolni, érezni... :(

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok!

Szilvi,
Drukkolok a teszthez!!! Milyen teszt ez hogy megmondja a nemet?

Kia,
hát sajnos a sírás az a bölcsi velejárója. De majd megszokja. Nóri is megszokik lassacskán. :)
Nem irigyellek a munkabeosztásod miatt!

Cas,
csodálom a türelmedet a sok gyerekhez!

Ja igen, és egyenlőre úgy néz ki hogy megússzuk a bárányhimlőt. :)

Kellemes hetet!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Mi itthon dekkolunk. Pénteken kezdett köhögni a Ricsi. Rögtön adtam is a lándzsás utifüvet. Szépen kezdett is hatni. Este viszont hőemelkedése lett és így nem lehetett elvinni a bölcsibe. Csütörtökön mehet újra.
Kedden és Szerdán apa lesz vele itthon.
A munkahelyemen teljesen kivannak akadva,hogy ma nem mentem dolgozni. November óta ez a 4. nap, hogy a gyerek betegsége miatt itthon kell maradnom. Szerencsére apa itthon tudott lenni vele. Hihetetlen, hogy milyen szemetek tudnak lenni a munkahelyeken!!!!!! :twisted: (Nem tudom, hogy akkor hogy viselkesnének, ha az összes napon nekem kellett volna itthon lennem a gyerekkel?!)
Április 9-én lesz az orrmandula műtétünk. Nagyon be vagyok parázva tőlle!!! Remélem nem lesz semmi gond.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Sziasztok!

Remélem jól vagytok!
Szilvia - teszt? Mikor?

Ricsinek JOBBULÁST!!

Egy másik topikos kisfiút (ahová írok) is most műtöttek - már nem is emlékszik rá...
DRUKK Rékus!!! ++

Tegnap voltunk vasútmodell kiállításon... Levinek nagyon bejött :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Már ilyen piciként műtik őket? Nem lehetséges, hogy hozzánő az arcuk a mandulához? Egy másik topicban a dokinő azt mondta, hogy azért csak öt éves korában fognak hozzányúlni, mert addig még hozzánőhet...
Kia a közlekedési múzeumban voltatok már? Vagy a vasúttörténeti parkban? Gigi imádta...

Kép
nyafi
 
 


Tesztet még nem kaptam meg, már nagyon várom...

Ninike - ezt nem ismerem, a másik hasonló neve: inteligender, s a 10-dik terhességi hét után írják, hogy a reggeli vizeletből "megmondja" a babó nemét...soha nem próbáltam egyiket sem, ha túl vagyok rajta, akkor mindent megírok :wink:

Rékus - jobbulást Ricsinek! Műtéttől én is nagyon paráznék! Nem sok a kicsi lelkének a sok kórház?? Nem lehetne egy kicsit még halasztani? Még éppen hogy csak kiheverhette az előzőt, jajj, szegény!

Kia - te is szgénykém! Reméljük, hogy Levi gyorsan feldolgozza, hogy anyának ilyen hülye (már megbocsáss) munkaidőben kell dolgoznia!

Cas - Élsz még????

Kismok, Gem??????halihóóóóóóóóóóóó :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Nyafi
Ott még nem voltunk...

Szilvia
DRUKK!!!! ...és várjuk a beszámolót....
Már hallottam erről a tesztről...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szilvi

Koszonom a hianyolast. Vagyok, csak kicsit elfoglaltan. Munka van eleg, de nem tul sok, emiatt nem panaszkodom. Otthon most kezd majd kialakulni az univerzalis kaosz, melyet az elso szinten valo teljes koru tapetazas valt majd ki. Plusz a paromnak meg egy ruhasszekrenyt is ossze kene allitania (faanyag meg megvetelre var), itt lesz az egyik tesoja, o elvileg segiteni fog.

Viszont Zsofi ovonenije lerobbant, a mult heten korhazba kerult, ergo egesz mult heten otthon volt a kisasszony. Aztan penteken jott a hir, hogy meg ket het kenyszerszunet, es ha akarjuk, vihetjuk mashoz Zsot n(ok biztositananak felugyeletet Zsofinak), de mi nem akarjuk, igy apajat boldogitja otthon. Pont most, amikorra beszerveztuk a parom tesojat, hogy segitsen.
Egy szo mint szaz, mozgositottam anyut, aki ugyan par napra ki tud jonni, de azert Zsofi meg igy is egy kicsit lab alatt lesz par napig a kethetes munkalatok alatt.

A kethetes limit csak azert letezik, mert utana megyunk haza ket hetre, es a teso is hazavonul. Szoval ameddig eljutunk, eljutunk, aztan visszajovetelunk utan folyt. kov.

En mar kezdek nagyon a masodik trimeszter vegere erni, es mint ahogy azt a nagykonyv megirja, egyre faradekonyabb vagyok es az energiam is kezd egy kicsit alabbhagyni. Remelem, azert a tapetazas vegeig meg birni fogom...

Neha furcsa belegondolnom, hogy mar tenyleg csak 3 honapom van hatra, es abbol az utolso honapban mar nem dolgozom, aprilisban meg elvonulok ket es fel het szabira, szoval azert feldob a gondolat, hogy mindent osszevetve mar csak 7 munkahetem van hatra! :D

Jo, hogy mostanaban eleg sokat jarunk uszodaba. Zsofi mint a delfin, Rebeka kisse felenk. De lesz ez meg igy se. En persze csak kulso szemlelokent es oltozteto-hajszarito kisegitokent vagyok jelen, pocakkal nem megyek uszodaba. Rebekanak talaltunk egy oktatot, egy fiatal jokepu srac szemelyeben, mert a csoportban valo tanulas valahogy nem az o mufaja volt, nem figyelt, es kajlaskodott. Igy viszont kenytelen azt csinalni, amit mondanak neki. Miert van az, hogy a kivulallokra sokkal jobban figyel a gyerek, mint neha a sajat szuleire?????

No most ennyi, vegulis eleg reszletesen sikerult irnom. Ma este nodoki, csutortokon meg var a hon ahitott 4D. Ugy dontottem, beruhazok, hisz mindig is vagytam ra, de sose engedtem meg magamnak. Es mivel nagyon ugy nez ki, hogy nalunk nem lesz tobb baba, hat most kell megejteni a dolgot, nehogy aztan kesobb bankodjak miatta...

Puszi mindenkinek, Szilvi nagyon varom a teszt eredmenyet!!!
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Gem
...tényleg már csak 3 hónap...
Az ovit sajnálom... remélem ügyes lány lesz Zsófi és hagyja Apáéket melózni...

A 4D-hez DRUKKK!!!!++++
Majd gyere és mesélj!

A héten már nincs sírás a bölcsi miatt.. csak 2-3 nap lett volna a hiszti :roll: :?:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Remélem holnap mi is tudunk menni a bölcsibe. Apa már nagyon ki van. Ricsi minden rosszaságot megcsinált vele az utóbbi 2 napban!

Szilvia72: Sajnos nincs mire várnunk. Nagyon megnagyobbodott az orrmandulája a Ricsinek. Alig tud mellette levegőt szívni az orrán. Szegénynek biztos rosz lesz, mert tényleg nemrég lett túl egy kórházasdin. De sajnos ez van! :cry:
Azért remélem most szerencsénk lesz és könnyen átvészeljük a dolgot!!!!! :roll:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Megvagyok még én is, csak készülünk Sebi szülinapjára, meg amúgy is rohanósak a hetek (torna, logopédus, úszás).
No meg állást is nézegetek, de egyelőre nem terem nekem babér. :( Azért remélem őszig sikerül találni vmit.

Rékus
Bent kell aludni a műtét után? És te bent lehetsz vele legalább napközben? Ha éjszaka is maradhatsz, vigyél hálózsákot, még mindig kényelmesebb a földön, mint egy széken aludni (saját tapasztalat :)).
És ne izgulj, Sebi csak a műtét után volt zizi 1,5 órácskát, amíg kiszellőzött belőle az altató, aztán nem fájt neki semmi, és remekül eljátszottunk egész nap. Másnap reggel meg már jöhettünk is haza.

Gem
Várjuk a 3D-s képeket! :)

Szilvi
na? fiú vagy lány a teszt szerint??? :D

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szilvi!
Mikor lesz mar eredmeny???? :roll: :?:
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


JAJ DE JÓ HOGY MEGINT VAGY GEM, OLYAN JÓ OLVASNI RÓLATOK!
Cas hvg állásbörze lesz most nemsoká, neten olvashatsz róla! Egyébként milyent keresel, mi a végzettséged?
Igen kia, 2-3 nap és beszokik a pocok...sőt nagyon tudja várni. És ahogy mesél róla...egyemmeg...

Kép
nyafi
 
 


Megcsináltam a tesztet, DE AZ EREDMÉNYT A PROGESTERON BEFOLYÁSOLJA, így "csak" annyit sikerült elérnem, hogy van egy gyönyörű lányos színem (ennél a tesztnél zöld).....buta vagyok nagyon, mert nem tudtam várni.....az volt bennem, hogy ha fiú akkor a progi mellett is kimutatja, így most ahelyett, hogy én lennék a világ legeslegboldogabb anyukája, utálom magam, hogy 1. nem bírtam várni, amig biztos eredményre számíthattam, 2. ahelyett, hogy azon járna az eszem, hogy a lényeg, hogy egészséges legyen, ezzel vagyok elfoglalva (persze a legfontosabb, hogy minden rendben legyen)....szóval, ha lehet, most még rosszabb, mert ott a lányos eredmény, örülni nem tudok, mert a progi valszeg azért kell, hogy kiürüljön, mert fals lányeredményt produkál..ahogy az írják, hogy pl. a pco-val sem lehet ilyet tesztelni, mert az a legtöbb esetben fiús eredményt mutat......csak ugye mindezt akkor olvastam először, amikor tegnap kezembe fogtam a tesztet, és sajnos nem tudtam volna várni még 10 napot...ez van....

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Köszi csajok az érdeklődést! Majd persze a dokiról is beszámolok!

Rékus!
Szurkolok Ricsikéért nagyon! Próbáld meg kijárni, hogy ott lehess mellette!

Gem!
Párod milyen ügyi! Zsófi majd segít (hátramozdítani) :wink: Anyukád hogyhogy kimelgy? Mintha az rémlene, hogy nem voltatok jóba?? Ez tök jó hír egyébként!! Mi is júniusban készülünk haza három hétre! Remélem, hogy összejön!
Írj az UH-ról, s tegyél képet is lécci!

Kia!
Jó, hogy már nem sír Levi, csak így tovább!

Cas!
Előre is boldog szülinapot a nagyfiadnak! Tényleg nagy már, amikor "megismerkedtün" kb. annyi idős volt, mint most Marci 8)
MIlyen mukát keresel? Szakmában?

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Köszi a bíztatásokat, jól esik! :D

Cas: Péntek reggel 7.30-ra kell menni, és szombaton reggel lehet menni haza. Ha minden rendben lesz, akkor 24 órát kell bent lennünk. Az már tuti, hogy bent maradhatok vele.
Még azt nem tudom, hogy egy rendes ágyat kapunk vagy kiságyat. Ha rendes ágyat kapunk, akkor azt mondták, hogy éjszakára befeküdhetek mellé az ágyba. Ha kiságyat kapunk, akkor széket kapok.
A hálózák jó ötlet!!!!
Remélem, hogy mi is olyan könnyen túl esünk rajta, mint sebi. :oops:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
rekus84
 
 


Sziasztok!

Ez megnyugtató Nyafi...

Szilvia
reméljük nem fals! :wink:
..esetleg még 1 teszt pár nap múlva?

Rékus
DRUKK, hogy normális ágyat kapjatok... Én áprilisban a kis rácsos ágy mellett ültem egész éjjel :roll:

Cas és Gem - jöhetnek a képek! :P

Nekem 30-én kell mennem vissza a rákszűrés, stb eredményért a nődikohoz...
Azt hiszem aztán tényleg felhívom Angyal dokit (akit a Bp-i dokim ajánlott), mert valamit kezdenem kell magammal... ha nem mond Felföldi valamit...
Ma már a 38. napnál tartok ismét... mellfeszülés van egy ideje, de a teszt neg. ....rekordokat dönt a ciklusom... így soha nem lesz tesó :roll:

...ismét elkondolkodtam rajta, hogy el kellene menni ide:
http://www.lezermaganrendelo.hu/
A somatoinfra állapotfelmérésre... talán kiderül valami... :roll:

Ha van néhány percetek:
http://www.ziaruldeiasi.ro/cms/site/z_i ... 5.html?i=0

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Majd írj Réka, hogy mi volt!
Kia nagyon tetszett!!!Menj el minél több dokihoz, ártani csak nem árt. Esetleg pénztárcának...
Szilvi fel a fejjel megértelek. Én már az elsőnél kiborultam volna, ha kiderül, hogy fiú lesz...

Kép
nyafi
 
 


Nyafi,
:)

Szilvi,
tenyleg a lenyeg az "egeszseges"-en van, de azert meg ne add fel, lehet, hogy megis jol mutatta a teszt. Vegulis 50% eselyed meg mindig van!
Anyu: jol emlekszel :wink: nem tul idealis a kapcsolat. De juliusban felvettem vele a kapcsolatot, es azota jarogat ki folyamatosan, mar volt vagy 4-5-szor.

Reka,
mennek a drukkok!

Egyelore meg csak papirfotot kaptam tegnap, mert a kiscsaj folyamatosan takarta az arcat, hol a kezeivel, hol a labaival. Szoval nem tudtak normalis uh-t csinalni, ugyhogy hetfon megyunk vissza. Azert egy kis izelito:

1269593683.5984.pdf

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Ma megyünk... de csak 1 napra... mama és papalátogatóba :P

Délelőtt felhívam egy nőt - lakáscsere lett volna - de ahogy meghallotta, hogy 15. emelet... :roll:

Gem
:P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Cas

Boldog Szulinapot kivanunk Sebinek!


Kép

Kép
tittina1982
 
 


Sziasztok!

1,5 honap alatt 2-szor omlott el az autonk. Es raadasul megint a kuplung. Kiborito...
Kepzeljetek el: nagy utanajaras, telefonalgatas, fenyegetes aran vegre kaptunk idopontot a BCG oltasra. Nem tudom mennyire emlekeztek ra, hogy miert nem kapta meg a gyerek a korhazban. Mert miutan hazajottunk (s hozta a vedono az oltasi konyvet, abbol) tudtam meg, hogy kerni kellett volna. Mindegt azt mondtak, hogy 2 eves koraig kell megkapnia. Varolistara kerultunk. En meg besokalltam, merrt ugy a gyerek elmult 2. Azt modtak, hogy a H1N1 miatt hatterbe szorult a gyartasa. Na mindegy. Elsobbsegi listara kerultunk, es aprilis 1-jen megyunk oltasra.
Irnatok nekem tapasztalatokat? Lehet lazas vagy ilyesmi? CSak mert ugy husvet lesz utana... :roll:

Gem,
nagyon edes a kis Lola. Varjuk majd az ujabb kepeket is.

Szilvia,
a lenyeg az egeszseg. Emlekszel, hogy nekunk egyaltalan nem mondtak meg? Es mennyire ki voltam bukva az elejen. De most mar nem banom. Sot azt beszeltuk Apacskaval, hogy ha lesz 2. babo, akkor sem akarjuk tudni. :)

Kia,
lakasugyben :? , nem nagyon van szerencsetek. Azert szoritok.
Es a melohoz is.
30-ra pedig aztan tenyleg, hogy minden eredmenyed rendben legyen.
Megneztem a videot - nagyon edes....

Rekus,
kitartas Nektek!

KisMok,
mar itt volna az ido :?: :shock:

Ket friss kep a Csajomrol:
Ms. Picasso

Kép Kép

Kép
tittina1982
 
 


Sziasztok!
Doki nem talált semmi rendelleneset az UH-n, ez jó, CRL 64mm, nyakiredő (ha jól láttam, mert papírt nem kaptam) 17mm, ami szintén jónak tűnik. Véreredmény - Húsvét miatt - valszeg csak jövő hét utánn lesz.....s nem lehetett semmit látni a nemére vonatkozóan, azaz nem lettünk okosabbak! Azt mondta a doki, hogy még messze vagyunk attól, hogy lássuk....ez fura, mert Marcinál már pont ilyenkor látszott, de akkor más szögből mutatta magát a babó. Most mintha csak profilból nézte volna. Sokat mozgott, bár először meg kellett mozgatni az UH-s fejet (konkrétan bennem bökdösődött Smile), de aztán már azt mondta, hogy nagyon sokat mozog. Ja, orrcsontot is mondta, hogy szépen látható....háát azt hiszem, hogy jelenleg az a legjobb hír, hogy nincs hír. KÉt hét múlva megyek újra, addig ha jön a véreredmény el kell neki faxolnom..

Gem! Lola olyan csodás, mint a neve...nagyon tetsztik!

Titti! Napsi egyre szebb!! Imádom!! (bocs Cas, de tetszik a mennyasszonyotok:wink: ) Autót sajnálom!

Nyafi!
Azért két fiú után nem mondom, hogy kétségbeesnék, ha lány lenne, s tudom, hogy Te is pont ugyanúgy szeretnéd Gigit, ha lenne kukaca!! Egy Anya mindig a sajátját imádja a legjobban, nemtől, szépségtől, s képességektől függetlenül, de ez így természetes.....Nekem 18 éves korom óta álmom-vágyam egy lány, ezért most nagyon be vagyok sózva, hogy vágás legyen a lába között, de elsősorban azért szeretném tudni, hogy tudjam mibe éljem bele magam:wink:

Kia !
Lakást sajnálom!

Puszi, mert Marci átpisilt, s játszani is akart,..most megyek...

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Cas
Sebinek
Kép
BOLDOG SZÜLINAPOT!!

Titti
Köszi!
Gyönyörű Picasso :P

Lola nagyon szép név :wink:

Szilvia
Gratula a jó eredményekhez! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


köszi a köszöntést mindenkinek!!! :D
Egy kis szülinapi képriport:
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
Szép gyerekek! Szép torta! Csilla hajkoronája egyszerűen csodás!
+1x Boldogat Nektek!

Nyafi!
Én most olvasom, hogy mekkora hülyeséget írtam, azt szerttem volna írni, hogy nem esnék kétségbe két fiú után, ha ismét fiú lenne 8) ha lány lenne persze akkor sem, de nem erre akartam utalni 8)

pusz MIndenkinek!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Cas!
Annyira edesek! Es hogy Sebi milyen nagy mar! Nagyon sokat nott! (Azt nem allitom, hogy komolyodott, mert ezt te ugyis jobban tudod barki masnal... :) )
Gem

Titti
Nalunk is vannak am Picasso-utodok :lol: (ld kovetkezo hozzaszolasom...)

Rekus!
Hogy vagytok :?: :?: :?:

Kia

Bolcsi?

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Es bizonyitek arra, hogy a dominobol es a kirakos kockakbol legjobban azert megiscsak tornyot lehet epiteni... es hogy a toronyrombolas az egyik legmulatsagosabb dolog a vilagon!
Kép

Uszoda utan, mar pizsiben
Kép

Gyermeki racsodalkozas
Kép

Arnyjatek
Kép

Mondtam mar, hogy imadom a lanyimat :?: :?: :?: :D

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: