Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Patri! A floorballt én szerveztem a suliban. A szertárban van hozzávaló ütő, labda és kitaláltam, mi lenne ha páran összejönnénk és játszanánk. Jó móka és nem utolsó sorban mozgás. A zárt mostanság már nem pörög annyira, de azért olyan nincs, hogy senki ne írjon. Van pocakosunk is, újszülött babás, pár hónapos babás, lassan egy éves és a lassan két évesek! :lol:

Kitti! Hááát! Még így sem biztos, hogy megismernélek! Máté nagyon édi!

Tegnap délelőtt piac, alvás, utána elmentünk unokatesómékhoz és ha már ott voltunk, átmentünk egy másik uncsitesómhoz és szalonnát sütöttünk. 22 óra felé értünk haza. Közben unokatesóm lánya megcsinálta a körmömet.

Ma délelőtt Kunhegyesen voltunk vásárban. Jázminnak sikerült jó áron szép vászon nadrágokat vennem. Örülök neki! Gyuri kiment tárcsázni, a gyerekek alszanak, én meg házimunkázok! Most éppen ruhát hajtogatok!

Kép
szly27
 
 


pat!
igen,az egy yorkie,de azért őt nem locsolta meg :) és a legnagyobb poén az volt,h mivel locsolóverset még nem tud,így azt tanítottuk meg neki,h kérdezze meg a lányoktól,h kérsz?na ez nála így hangzik:kéééééééééééész? :D édes volt.

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Még nem olvastam vissza, majd este, mert a lányok nem bírnak magukkal, de erre minden okuk megvan.
4!!! órát vártunk a HP-ben, egyet a fülészeten, hármat pedig a sebészeten. Le a kalappal mindkét gyerek előtt, semmi gond nem volt velük. De mikor hazaértünk kitört belőlük. :lol:
Livivel minden oké, minden tiltás hatályon kívül helyezve. És igen, a vérkép szerint alul termelődik neki az altatószert lebontó enzim, de nem olyan vészes, 4300-15000 a normál érték, neki 4100. Ez nem olyan mértékű, hogy utána kéne járni az okának, csak a jövőben szólni kell. ha műtik valamiért.
Nórinál meg lefújva a levolac (székletlágyító), korpadiétát kell csinálni, és nem ehet fehér kenyeret, kiflit, zsömlét, csak korpás péksüteményeket. Emellett sok-sok korpovit kekszet, meg étkezési korpát joghurtba keverve. Csoki, kakaó továbbra is tiltólistás.

Na megyek, mert Nóri nyúz.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Hahóóóóó!
mi van csajok,hová tűnt mindenki??????? :shock: :shock:
Nálunk volt némi net-kimaradás,de ma este már újult erővel ültem ide a gép elé,hogy szépen visszaolvassam az elmúlt 2 nap termését!!!Hát beletelt vagy 12 másodpercbe! :shock: :roll:

Nálunk nagyon jó idő volt ma is (persze némi széllel),gondolom a napsugarak titeket is kivonzottak az udvarra/levegőre! :) Anyuék feljöttek hétfőn,kemény 3 napra,szóval holnap már mennek is vissza,csak előtte még megejtjük az első anyáknapi műsort!!!Már nagyon várom!!! :D

Gabi!
Akkor remélem megnyugodtál Livivel kapcsolatban!!!Sajnálom.hogy ennyi időt elvett a várakozás,el tudom képzelni a lányok hogy unhatták!(nyaralásból hazafelé 11 óra repülőút után 7 órát vátunk a kairói reptéren...)
Nórinak hogy ízlenek az új ízek?És meddig kell tartanotok ezt az étrendet?Míg helyre nem áll a rend?

Megyek,kezdődik a szülifeli!!! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Csak pár mondat, mert Vince sajna beteg, most hányós-fosós vírust szedett össze, szegény, nagyon kis bágyadt, remélem hamar helyrejön, és Viola se kapja el! :? Már 2 napja folyamatosan mosok, fertőtlenítek, vasalok, nem szeretném előlről kezdeni! :evil:

A házeladásból sajna val.leg nem lesz semmi egyelőre, nekünk még van rajta hitelünk, ennek a kiváltása folyamatban van, de 3 hónap kb., és a vevő val.leg addig nem vár! :( Van még egy ingatlan megterhelve (szüleim háza), de az nem elég a banknak, még valamennyit elő kell törlesztenünk, ezért nem indítottuk el előbb a folyamatot! E van, majd meglátjuk, türelmesnek kell lenni!
Tényleg Réka, ti hogy álltok az eladással?

Dorkó tényleg nagyot nőtt, örülök, hogy Kitti is tett fel képeket magukról!

Vince most 11 kg, és 86-os ruhákat hordunk.

Gabi!
Örülök, hogy Livivel minden OK, Nóri hogy fogadja az új ízeket? Vagy talán annyira nem is új, nem tudom, milyen péksütiket ettetek eddig? Remélem a diéta megoldja a problémáit!

Szintus!
Férjem nem nagyon vizsgálgatja a gyerekeket, az megmarad a dr.néninek, főleg, hogy sokáig dolgozik, ha valami gond van, mire hazaér, ált.ban már látta a dr-nénink. Szerintem a gyerekeknek is így jobb, oltást se ad nekik, ne az apjuktól féljenek, stb. Nekem szokott receptet írni, ha kell, én ritkán megyek orvoshoz.

Mennem kell, mert lassan megébred, bizti nyűgi lesz, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Mi a szabadban, amikor csak lehet.

Norcz majdnem kihányta a korpás joghurtot, nem is csodáltam, miután megkóstoltam, de a korpovit kekszet elfogadja, meg a korpás kenyeret is, ha kenek rá valamit. A rendes kenyeret szereti üresen is.

Kép
(Zuhanysapihoz nem ragaszkodnék :lol:, Nóri akarta felvenni)

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hali!

Én tanulok ezerrel, vagyis próbálok, ha van egy kis időm. Toncsinak gyógyulgat az álla, majd hétvégén már levehetjük a tapaszt.

Most lettek kész a képek az oviban (már akiről csináltak :evil: ), 1500 Ft volt, 1 db A5, 3 db A6, 3 még kisebb, vagy 5-6 igazolványkép, meg 2 kulcstartó. Hát ennyiért egyáltalán nem volt sok, most még jobban bosszant :? . Nálunk csak 11-én lesz az anyák napja, de már elmondta mind a 3 verset meg dalt is, annyira megható volt hallgatni :roll: . De majd élesben még inkább, gondolom.

Én már megint náthás vagyok, már nagyon unom.

Hétvégén egyedül leszek a lányokkal, apa már megint karatézik.

Jobbulást Vincének!

Pocakos, hogy vagy????

Puszi mindenkinek!

Naggyon jó a zuhanysapi 8) .

Itt van Toncsó álla, a háttérben meg az ibolyáink :D .
Kép

Egy Bogi
Kép

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Na, a mai átlag sem volt túlszárnyalhatatlan,pedig azt álmodtam,hogy írtatok egy csomót! :wink:

Gabus!
Én kóstolás nélkül is megértem Nórit,fújj az a sok korpás cucc! :x Édik a csajok a fűben!!!Meg Nóri abban a zuhanysapiban!!!Haláli! :lol:

Évi!
Gyógyulást Vincének!!Nem kerülik el a betegségek szegényt!Remélem Viola nem kapja el!Sajnálom a lakásügyet!Sajna manapság,nincs is lakás hitel nélkül,ez egy ördögi kör...

Többiek??

KépKép
Kép
patricia83
 
 


De aranyosak! :D

Vincének jobbulást!

Errefelé most calici és kötőhártya gyuszi van, még jó, hogy bár mehetett volna, nem vittem még a héten Livit oviba. :roll:
De hétfőn már megy, mese nincs, 1 hónapja itthon van, már kész van ő is meg én is teljesen.

Ami a korpadiétát illeti: tegnap kezdtük, azóta kétszer is volt kaki, az eddigi heti kettő után. Tényleg attól lenne, hogy megevett kb. 6 korpovit kekszet meg egy szelet korpás kenyeret??? :shock:

Pat, egy kis ideig csináljuk, aztán fokozatosan elhagyjuk, és ha megint gond lesz, akkor hosszú távra bespejzolok ezekből a madárkajákból. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szió Csilla!

Azért látom Toncsi kedve a régi!Nagyon huncut és természetesen szépséges mindkét csajod! :) ÚÚÚ,ennyiért tényleg jó lett volna ennyi kép,pláne hogy nálatok elég ritkán is fotóznak! :( Nálunk ma is volt,bár a fotósnéni azt mondta egy marék bolhát könnyebb lenne lefotózni,mint a 2 gyerekemet! :lol:
Ja, az virágok is gyönyörűek!!! :wink:

Ja,nálunk megvolt az anyáknapja!Most nem azé',de ebben a korosztályban inkább vicces volt,mint megható a műsor. Persze volt zene magnóról,(Úgy szeretném meghálálni stb.) és közben a sok kis csinike fogta egymás kezét,az tényleg nagyon szíven ütött!De a többi inkább kabaréba illő jelenet volt,pár gyerek be sem állt a műsorba,bezzeg a LÁNYOM! :oops: Ő tette-vette rossz-formáját,párszor vissza is hozták az ölembe,de ő nem zavartatta magát,prögött-táncolt-tapsolt a többiekkel együtt! :oops:
Majd mindjárt próbálok képet hozni! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat hát nem ért ide a kép? :wink:
Sztem is ebben a korban még olyan kis viccesek a gyerekek,majd
késöbb érdekesebb lesz :D
Megnéztem volna Mircsit ahogy ténykedik a gyerkők között.
Tehát egyáltalán nem szégyenlős a kiscsaj. :wink:
És igen,kivonzottak bennünket a napsugarak,sokat
vagyunk az udvarban,utcán...
Húúú,úgy örülök már ennek a jó időnek:))))))))

Gabus de jó,hogy rendeződött Nórci kakija.De egyébként lehet,hogy
mindég kell neki ilyent enni,hogy menyjen neki.És persze ez természetes,nem lehet rászokni/vagyis ugye nem káros/
Szép képek! :D

Csilla aranyosak a lányok!Toncsinak azért kell szemcsit hordania,mert korababa?/ugyanis láttalak egy korababás topicban,
megismertelek
:oops: /Hess nátha,gyógyulj meg!!!Ó,hát akkor apa nélkül majálisoztok?

Apropó majális!Ki merre lesz?Mit csináltok/milyen programok/a gyerkőkkel ha ilyen szép idő lesz?
:D

Kinek is volt közületek gondja a hangyákkal?Hogy tüntettétek el?
Sajna itt is megjelentek... :evil:

Mi ok vagyunk,szombaton kerti/udvari/partyt szervezünk,
ugyanis jön az após új"nője"ás vele ismerkedünk meg.
Gondolom izgi lesz.... :?
Egyébként élvezzük ezt a szép időt,férjem sokat melózik...
Fruzsi egy kis dumagép,be nem áll a szája ahogy reggel felébred estig nyomja.Egyszer alszik d.u.napközben kb.1 órát.
Hanna is nől.Aranyos,már sokkal jobban kommunikál a környezetével,mostmár az apája is jobban elvan vele!

Mindenkit pusszantok!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Szintus
Csillának és nekünk voltak gondjaink a hangyákkal. Mi semmit nem teszünk ellenük. Nem tudjuk, hogy honnét jönnek, és azt meg nem akarom, hogy össze vissza fújkálja az anyós valami vegyszerrel az egész padlót, mert a gyerek meg kúszik mászik mindenhol. Azt hallottam, hogy a sütőpor is jó ellenük, de én még nem próbáltam. Szerencsére hozzánk továbbra se jöttek fel.

Csilla
Jó tanulást. Gyerekek nagyon édesek. Látom Bogihoz is hozzánőtt a cumija. Toncsi álla tényleg elég sebes.

Patr
Máté nem tekeri még a traktort, após szerelt rá egy kart, és azzal toljuk. De Máté a lábbal hajthatós motorral sem hajlandó előre felé menni, csak egy-két "lépést" hátra, aztán annyi.

Évi
Hogy van Vince? Remélem Viola nem kapta el.
Sajnálom a házeladást, mostanában nagyon nehéz ingatlant eladni sajnos.

Gabus
Jó a sapis kép. A korpás cuccok szerintem nem rosszak, még Máté is megeszi a korpás kekszet, pedig ő aztán finnyás.

Joli
Csanád hogy van?


Mi nem csinálunk semmit május 1.-jén. Apánk a garázst építi minden szabadidejében, illetve most munkaidejében is, mert szabadságon van. Mi majd kimegyünk a játszira. Állatkertbe akartam volna menni, de most nincs rá idő, majd később.
A garázsra kértünk engedélyt, hogy szabályosak legyünk, meg minden, pedig csak egy bővítésről van szó. Meg is kaptuk a határozatot, amibe olvastuk, hogy be kell jelentenünk az építkezés megkezdését, meg építési naplót kell vezetnünk. Kiderült, hogy kell egy kivitelező, mert mi nem tölthetjük ki a naplót, úgyhogy most majd kivitelezőt kell találni. Szóval nem lehet csak úgy házilag építkezni. Több idő elmegy a papírok elintézésével, mint a garázs felépítésével.
kittina30
 
 


Mátéval küzdök, hogy hajlandó legyen felvenni a kalapot, mert nagyon tűz a nap, de nem akarja, letépi a fejéről és eldobja, pedig már mindent mondtam neki. Most vettem neki egy Verdás sapit, gondoltam majd az autó miatt csak felveszi, de ezt is eldobja. Ha a meleg sapiját adom rá, azt nem tépi le a fejéről.
kittina30
 
 


sziasztok!

igen,hangyák ellen én írtam a sütőport,a rádióban mondták.

Dorkó épp ellenkezője Máténak,ÁLLANDÓAN motorozna :D mindenhova avval indulunk,még,ha kocsival is megyünk,be kell raknom a csomiba. :) minimum 1 órát szokott rajta menni,utána kezd nyűglődni,le-le szállni.na,mi ezért raktuk el kb.fél éve a babakocsit,feleslegessé vált.most megpróbálom mjad eladni.sőt mi szülinapi ajin is sokat gondolkoztunk és valószínűleg futóbicajt kap,majd vhol kipróbáljuk,h bejön-e neki.ki mit tervez a 2.szülinapra?

gabi!
én is szeretem a korpás cuccokat :oops: :lol: jöhte hozzánk a maradék!amúgy akkor most fújhattok egyet,mindkét csaj egyenesben :)

csilla!
tényleg jól viselitek a sérülést,szegényke,tényleg,jól megjárta.no,ebcsont beforr :)

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!



Nincs időm!!!!!! El vagyok havazva!

Ma ballagáson voltunk. Közben kapott Roli egy biciklit. Csak 12-est tudtunk neki venni,mert a többiről nem ér le a lába. Pedig jobb lett volna egy nagyobb!

Holnap lesz a ballagási ebéd, vasárnap meg após névnapja+anyák napja. Minden anyának, mamának, keresztanyának el kéne vinni a virágokat!

Berni! A futó bicaj nagy találmány. Szuper ötlet, csak nem tudom találtok-e ilyen kicsiben. Rolinak van, de Jázminnak nem nagyon ér le a lába róla. Anélkül meg nem megy. De ha Dorkó egy kicsit nagyobb, mint Jázmin, akkor van esélye.

Édesek a képek a gyerekekről.


A hangyák nálunk is felbukkantak, második napja lepik el az ágyunkat, pedig már körbe fújtam és nem is eszünk odabent! Nem tudom mire jönnek!

Kép
szly27
 
 


Roli elaludt játék közben a szőnyegen! :lol:

Kép

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Tudom, tudom, de talan ha valaki .......
Olyan egeszseges 30 ev alatti not keresek aki sajat petesejttel vallalna terhesseget. Nem ingyen gondoltam.
egy.ket.esely@gmail.com
esely
 
 


Sziasztok megint,előbb egy félrenyomással mindent kitöröltem,még szerencse,hogy nem írtam olyan sokat! :evil:

Szintus!
hihetetlen,hogy Hanna már 3 hónapos!!Boldog hófordulót neki!! :D
Egyszerűen nem tudtam csatolni képeket,pedig még akkor este le is kicsinyítettem nektek párat!Majd megint megpróbálom!!! Kerti party hogy sikerült? Jó időtök volt? És milyen az új "lány"? :lol:
Majális nálunk is van,némi gyerekprogrammal,de eddig nem volt időnk menni,majd ha a gyerekek felébrednek kicsit mis is elnézünk!!!

Kriszti!
Nagyon-nagyon szuper a vonalzód,már meg akartam jegyezni,hogy olyna,mint a Bernié,erre ma már új van!!Tényleg nagyon tetszik,és az a kép is cuki Mátéról! :D Nem semmi pricedúra ez a garázsépítés...talán jobban jártok,ha nem kértek engedélyt!

Sly!
Rolit jól lefáraszthattad!Édes!!! :lol: Látom programokból megint nincs hiány nektek!!Ennyit menni!!! :D Ennyi buli,ennyi kaja-pia! :lol: Bezzeg minket senki nem hív sehova,se egy ballagás,se szülinap,se lagzi...

Berni!
Mira is motorozik állandóan,de egyenlőre csak itthon,mert én nem indulok vele neki,hogy még a végén őt is,meg a motort is kézben hozzm pl. a boltból! Tudjátok,én jogsival rendelkező gyalogos vagyok,sosem vezetek! :oops: Szülinapi ajin még nem gondolkodtam,sőt ötletem sincs,ha jobban végiggondolom! :roll: Ehhez a futóbicajhoz nem kicsit még?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


na az uccsó kétszer ment el....

KépKép
Kép
patricia83
 
 


De jól áll Mircsinek ez a szerkó Pat!!!

Szép az ajándékod. :D

Nokker olyan jól kakil, öröm nézni. :lol: :lol: :lol:

Panelmajális

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hazaestünk, gyerekek lefektetve. Jó volt a ballagási ebéd!

Holnap mennem kell a templomba misére. Keresztlányom református suliba jár és a templomban tartják az anyák napját. Aztán délre ebéd anyósékhoz, délután anyák napja anyuéknál. De, hogy mikor fogok mosni????? Na ez nagy kérdés!


Pat! Márknak jól áll a tüsi haj! Mira nagyon csini volt és ebben a szerkóban olyan nagylányos már!

Gabuska! Örülök Nóri kakijának! (na ez most jól hangzik 8) :lol: ) Szuper volt a panel majális. Itt a városban semmi nem volt, na nem mintha tudtunk volna menni!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Tényleg jó ez a kakidolog :lol: . Édesek a lányok. Toncsi még csak ilyen körbe kukac vonatfélére mert felülni (azaz mertem felültetni). Na, ki érti, hogy min ült :lol: ? No, mindegy fénykép nincs, de azért meg volt illetődve. Mi is voltunk majálisozni, Bogi végig aludta a felét, de jól bebográcsoztunk. Szegény Bogicának megülte a hasát, mert elég sokat sírt este (azt mondta nagyi). 11 körül szólt, hogy inkább hozzam haza. Pukizott egy nagyot, aztán aludt reggelig.

Én bizony fújkáltam a hangyákat, most éppen nincsenek. De ilyenkor kelnek ki a kicsik és bújnak elő. Most 1-2 még felbukkan, de ennyi. Most éppen egy egér tévedt erre, most nem merem nyitva hagyni az ajtót. Éljen a családi ház 8) .

Pat, én a fürdőkádas anyák napi versen is meghatódtam, lehet az igazi még viccesebb lesz. Bár csak jövő kedden lesz, együtt az évzáróval :? .
Nagyon nagy fiú már Márk, nekünk is van valami hasonló ruha, ami Mirán, most ugrott be, ahogy megláttam. Csuda csini a lányka!

Tegnap vettem Boginak egy cipőcskét, meglátta Toncsi cipőjét, és körbe-körbe szaladgált a boltban, hogy Toncsi hó' vagy? Édi volt.

Ezer dolgom van. Pussz

Boldog Anyák napját!!!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 



Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Még a műtét hatása alatt van. Infúziót kap az autó :lol:

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!

nagyon jók a fotók!!!műsoros is és a majális is :D nem semmi vattacukor(én függő vagyok,bár már tudok uralkodni magamon)és Mircsi tényleg sokkal idősebbnek néz ki a szerkójában :) jópofa

mi is majálisoztunk,itt Dunakeszin.oltári jól éreztük magunkat,Dó dodgemezett :lol: apja megengedte,h ő vezesse és elég jól ment neki.majd hozom a képeket.annyira komolyan vette,h még el sem indultak,de már elfehérdett ujjakkal szorította a kormányt,még integetni sem integetett :lol: 2 kört kellett menni vele,úgyh nekünk kimaradt a kiskukacos időszak,rögtön a vezetéssel kezdte :lol: mégiscsak fiú

Kép
berni1
 
 


sziasztok!
látom mindenkinél jól telt a Húsvét, met Majális meg minden, kicsit visszaolvasgattam.
Nálunk itt voltak anyuék egy hétig Húsvét után, az jó volt, jó rég találtkoztunk velük! végre látták a gyerekeket élőben is nem csak skype-on. apu csinált is képeket, majd teszek fel!
azóta volt egy kis kaland a férjemmel, szivével volt panasza, nagyon megijedtünk, mindenféle kivizsgálásra kellett vele szaldgálni, közben mindenki benáthásodott, gyerekek is, én azt sem tudtam kiért aggódjak jobban, de túl vagyunk rajta Hála Istennek. Mostmár mindenki jól van, és én is fellélegezhetek.
A munka lassan haladgat, jobb lenne persze több beteg, de az elős hónapban nem is vártam jobbat, még meg kell hogy jobban ismerjenek. Meg hát a krizis sem segit nagyon, hogy az emberek magánorvoshoz járkáljanak.
Ártemisz is kis "beszélőgép", folyton magyaráz, olyan édes!!!! Jó sokat nőtt úgy látom magasságra is. És olyan kis ügyes, állandóan fel akar mindenhova mászni, és képzeljétek tud egyedül bukfencezni (vagy ezt már irtam?), amitől teljesen ledöbbentem. Niki is már olyan nagy lett, hátról hasra alig akar fordulni (tud, de lusta), viszont már néha négykézlábra emelkedik és rugózik, lassan ő is elkezd mászni és akkor aztán lesz fogócska :)
Sajna éjszaka még mindig felébred átlagosan 2x, és próbálom leszoktatni a szopiról, de van, hogy annyira ordit, hogy csak azzal tudom megnyugtatni...De nappal már nem szopizik csak reggel meg este, illetve ezek a "soron kivüli" éjszakaik. Úgyhogy még mindig nem tudtam őket egy szobába rakni...
most rólunk ennyit, remélem most lesz több időm olvasgatni meg irni!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Adri örülök,hogy jelentkeztél! :D
Annak meg mégjobban,hogy mostmár teljesen rendbe jötettek és senki sem beteg. :!: Minden betegség mondjon le!!!!
Fruzsi is tud maga bukfencezni az én öcséjeimtől tanulta meg. :lol:
Várjuk a képeket a kiscsajokról!
Fürödtél már a tengerben?Gond.ott is gyönyörű idő van.
Mert itt olyan 25-27C van ma is!Yuhééééééé!!!!

Látod Berni megnőnek ezek a gyerkők.Én nem győzöm mindennap csodálni Fruzsót,hogy mekkora lett már/bár lehet Jolinak igaza van,hogy én Hanna mellett látom óriásnak Fruzsit/

Csilla én is ezt mondtam,hogy éljen a családi ház. :?
Mindég van valami hivatlan háziállat.Hangyák kiírtva valamilyen porral.
Bár utálok mérget a házban de amikor leszórtam a sütőport meg a sót kiröhögtek,továbbmentek! :roll: :lol:

Szly nálatok ám pörögnek az események! :wink:
Aranyos Roli ahogy bealudt! :)

Gabus jók a képek.Aranyosak a lányok! :D

Pat a te képeid is nagyon szépek,arik a gyerkők.
A kerti party jól sikerült!Majd bővebben lent! :D
Az új lány-- :lol: hát talán annyit róla,hogy az após ugy néz ki szerelmes! Kép No jó persze neki is joga van az életre... :lol: 8)

Kittina nagyon tecc a vonalzód! :D Remélem sikerül meggyőzni Mátét,hogy viselje a kalapot!Fruzsi sem mindég akarja,persze!
Garázsépités nem kis feladat a papirok szempontjábol.

A május 1 nálunk jól elmúlt,olyan családias../hívtak bennünket a barátok is,de beígérkeztünk máshová és ők a határba mentek én pedig féltem a gyerkőket a kullancstól/
Elösször apósnál voltunk,süttünk,ismerkedtünk...elég rendes ez a nő.Elbeszélgettünk/azt sokat tud/így elsőre oké a késöbbiekben pedig a tata lesz vele.../távkapcs/
Azután elmentünk anyukámékhoz a tesómék is ott voltak jól elmúllt a d.u.másik fele is.Majd kitaláltuk,hogy ott alszunk anyuméknál.Fruzsinak tetszett az ötlet.Jót aludtak a gyerekek elösször házon kívül!
:D Mi pedig jót borozgattunk és beszélgettünk a tesómékkal és apámmal.Már hijányzott nagyon az ilyen kikapcsolódás.


Lányok a ti gyerkőceitek símán eltűrik a körömvágást?
Mert mi harcokat vívunk a Fruzsóval!

Kép
Kép
szintus
 
 


Adri, de jó hogy itt vagy! Jöhetnek azok a képek! :D
A rendelőről is lehet kérni?
Felnőtt vagy gyerek fülész vagy? Mikor volt a mandula műtétünk eszembe jutottál párszor. :D

Szintus, mennyi idős apósod? És a barátnő?

Nálunk nincs gond a körömvágással, viszont Nóri mellől nem lehet elmozdulni fürdés közben, ami azért rossz, mert eddig nem így volt, és megszoktam, hogy amíg pancsikol (kicsi vízben, nyitott ajtónál), addig megcsinálok gyorsan ezt-azt. Hát most nem, már akkor üvölt, ha a guggolásból felegyenesedek. :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mi megvagyunk, én még mindig, Máté úgy tűnik, már megint taknyos. (reggel kérte az orrszívót és kiporszívózta az orrát. Volt termés :( )
Picur eddig kétszer jelentkezett be, még nem érzem stabilan.
Gy továbbra is állás nélkül.


Vasárnap voltunk a Jeli arborétumban, gyönyörű volt, de túl sokat ültünk autóban, így ma is hullák vagyunk, Máté meg totál kerge. Fotókat majd kaptok :)

Szintus, el kell keserítselek, M tartja a kezét és ha érzi hogy nagy a körme, akkor dugja a lábát is, hogy a manikűr nem elég, pedikűr is kell :)

Jaj, valami akció van.... megyek

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!


Réka! Már bejelentkezett a kistesó! De jó! Jobbulást nektek! Pocak alakul már?

Körömvágás nálunk is kriminál. a kezéről még engedi is, de a lábáról! Birkózunk rendesen!


Szintus! Látom, szimpi az új nőci!


Adri! De jó, hogy jelentkeztél! Drukkolok a rendelőhöz. Az ottani válság sajnos ide is kihat! Most arra fogják az üzemanyag emelkedést és forint is romlik. Remélem hamar rendeződik!

Berni! Dodgemezni Jázmin is szeret és még mi is élvezzük!
:lol:

Pénteken vettünk Rolinak egy biciklit. Itthon láttuk meg, hogy deformált a hátsó kereke. Ma visszavittük és visszaadták szerencsére a pénzt. Kapott egy másikat egy másik helyről, úgy tűnik ez jó lesz!

Kép Kép Kép Ezt a tortát a ballagó lány nagybátyja készítette, aki nem cukrász, csak hobbiból kezdett, nem is olyan régen, tortákat készíteni!

Kép Ballagási ebéden játszottak a gyerekek!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszi a képdícséretet,igazából nem tudom eldönteni,hogy Mira nagy-e lány létére,vagy Márk kicsi! Ti is írjátok,h nagylányos Mira,sokan kérdezik,hogy csak 1 év különbség van köztük?! :roll:

Sly!
Nagyon szupi Roli bringája!!!És olyan ügyes,Márk még pótkerékkel sem tud bringázni!!!A torta egyszerűen csúcs,fű alatt biztos cukrásznak tanult a nagybácsi!!! :lol: Ugyanilyen finom is volt,mint gyönyörű????Hú mennyi kicsaj! Jázmin édi abban a gokartban! Csajok, a dodgemmel csak óvatosan,emlékeztek Márk esetére,pedig végig fogtam! :(

Réka!
Jó,hogy végre jelentkeztél,sajnálom hogy még mindig vagy már megint betegek vagytok!A Jeli arborétum tok közel vna hozzánk,legközelebb ha erre jártok,nézzetek be hozzánk! :wink:

Szintus!
Hogy nálatok milyen vicces hangyák vannak,hogy kiröhögtek téged! :lol:
Én mindkét gyereknek simán levágom a körmét,csak ha Mira nem akarja hagyni,akkor mondom neki,h akkor az ővét nem is vágom le,csak a Márkét,akkor meg már dugja! :lol:

Csilla!
már Bogi is így beszél: Toncsi hó vagy????? Már mindenki mondatokban beszél???? Mira még 2 szót sem fűz össze (max nem-nem :evil: ),már kezd aggasztani!Szerintem már Márk is többet beszélt ilyen idősen! :roll: Én tudom mire gondolsz körbekukac-vonat alatt! :lol:
Ja,és ha már említed a cipőt!!!
Esetleg ha érdekel valakit,az az ismerősöm,aki korábban Asso cipőkkel foglalkozott hozott ma pár darabot.Sajna nem kapta meg a fizuját még most sem,és ennek fejében kapta a cipőket!!! :roll: Egységesen 4.500Ft!!!! Szandik,nem is cipők,meg félig nyitott szandálcipők!Mind vadiúj,cimkés,de doboz nincs hozzá!Én is vettem egyet Márknak,azon még rajta volt a bolti cimke,8200Ft!!! :shock: De ha megnézitek egy Asso boltban tényleg ennyiek!Szóval ha valakit érdekel,szóljatok! :wink:

Adri!
végre jelentkeztél!Nem csodálom,ha megijedtél férjed miatt! Örülök,hogy minden rendben mostmár!!Remélem egyre több beteged lesz!Azért egy vállakozás beindításához idő kell,és kitartás! :wink:

Gabi!
Majálisos csajok is,meg infúziózó Livi is csúcs!!! :lol: Vajon miért nem hagyja Nóri,h kimenj fürdés közben??? fél valamitől? :roll: Nóri kakijának én is örülök!!!!!Látod csak megoldódnak aa dolgok! :D

Ma végre megérkezett a KUBU-sátor!!!!volt nagy öröm!
hozom is a képet! Ja, a tulipánfa az előtérben nem véletlenül van rajtaa,pont Márkkal egyidős.A férjem akkor ültette amikor született! :D Igaz milyen gyönyörű?? És ha látnátok,hogy mekkorák vannak itt Bükön!!!! :shock: Durva!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patri! Engem érdekel a cipő! Lányba kb 22-es kéne, fiúba 24-25 talán! Tudsz képet dobni?
A torta finom is volt! Csak az okozott csalódást, hogy nem marcipánnal van bevonva, hanem valami más! Imádom a marcipánt! :lol:

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Sly,22-es lányos 2 féle van,és személy szerint beleszerettem a lilába,de kb. 2 hete vettem Mirának a Deichmannban hasonlót, csak drágábban :? a lila tiszta bőr kívül belül, a piros meg velúros kívülről!

Kép

Kép

Ez a szandi 23-as!
Kép

Ez meg 25-ös!
Kép

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ami a képeket illeti, a gép objektívjén lévő vlami miatt homályos,nem cipő az! :lol:

Kép

Ja,még annyi,hogy ha esetleg nem tetszik,nincs gond,én csak szivességet teszek,szóval nem kötelező semmi,ne érezd úgy!!! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Réka örülök, hogy fejlődik a PICI, és gyógyulást MáténaK!!
Pat! Köszi a biztatást, nekem ez az első vállalkozásom, és mindenki azt mondja, hogy türelemmel kell lenni, hogy beinduljon, szóval jó ezt tőled is hallani, aki már rutinos!
Mindenki más ütemben kezd el beszélni, szerintem ne aggódj Mircsi miatt! Még 2 évesek sincsenek! Ártemisz sem beszél mondatokban, csak szavakban, max 2 szót tesz egymás mellé, de azt is ritkán. (és persze keveréknyelven).
Gabi! Én Livi mandulaműtétjéből teljsen kimaradtam, nem is olvastam az elmúlt hónapban, szóval örülök, hogy minden ok volt igy utólag, bárcsak tudtam volna segiteni! (persze biztos nem kellett)

Szintus! már fürödtem szombat-vasárnap délelőtt (gyerekek még nem, mert még hideg, de én szeretem a hideg vizet), itt is jó idő van Hála Istennek.
Ártemisz kedvétől függ, hogy szereti-e a körömvágást, van amikor simán türi, van amikor üvölt.

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Kép főzés nagyival
Kép Hugiiiiii
Kép Kép Kép

és a rendelő
Kép váróterem

Kép vizsgáló

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Hát ez a két csaj tök egyforma!!! 8)

Pat, nekem is kéne cipő, mindjárt átnézem. Csak tanulok még, majd később jövök.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Pat! A lila nekem is tetszik! Szerinted jó magas lábfejű gyerkőcnek? Jázminnak elég magas. A 23-as szandi is tetszene, de szerintem az már kicsi lenne Rolinak!

Adri! Nagyon szépek a lányok és tényleg nagyon hasonlítanak egymásra. A rendelő is szuper! Gondolom nem kevésbe került!

Kép
szly27
 
 


sziasztok!

pat!
nekünk 26-os kéne vagy,ha lemérnéd a belsejét,akkor 16cm min.

a körömvágás nálunk is sima ügy.leül,tartja,unja,de szó nélkül kivárja :lol: nálunk a ragtapasz a mumus :lol: mostanság beszerzett 3 bibit az arcára és mivel állandóan levakarta a varrt,vettem édes,buci-macis ragit,hátha...hát csaka szigoromnak köszönhető,h felkerült az arcára :oops: hosszú veszekedés árán "megértette",h nem szabad leszedni,erre sírva megfogta a kezem ás avval vakargatta a ragtapaszt :lol: :lol: (van ám logikája)este meg felragasztottam apjának még mielőtt ő kapta volna,erre sírva fakadt és mondta,h apa,neeeeeeeem!és zokogott.akkora lelke van,mint egy ház :D

Kép
berni1
 
 


Hello!

Adri!
Szupi a rendelőd!!!!!Csúcsmodern azzal a sok géppel!Remélem nem kell sokat várnod,hogy benépesedjen!Sok sikert!!! a lányok szerintem egyre szebbek,és tényleg tök egyformák!!! :D

Berni,nemá',hogy nagylelkű Dorkó ekkora lábon éljen!!! :shock: :shock: :shock: Márknak 25-öst vettem! :roll: Édi lehetett a kiscsávó,ahogy megsajnált apát! :) Cukker!!!! :D

Sly!
A 23-as tuti kicsi lenne Rolinak!Az,hogy magas lábfejre jó lenne-e,azt nem tudom,de Mirának is nagy a rüsztje meg Márknak is...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Dorkó de édes, hogy ilyen kis érzékeny!
Ártemisznem mondtam egyik este, hogy az apja elment levágatni a haját (kb. 10 nappal előtte vágattuk le Ártemiszét is), erre elkezdett sirni. És mondta, hogy "fáj". Mondom "mi fáj"? Erre ő "haja". Márminthogy biztos fáj az apjának, hogy levágják a háját :) . Alig tudtam megmagyarzáni neki, hogy nem fáj neki. :)
A rendelő tényleg jó sokba került, de ha már belekezdtünk, akkor legyen "szuper". (mostmár csak jöjjenek a betegek :) )
Igen, tényleg nagyon hasonlitanak a lányaim :)

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Adri, köszi a képeket.
Hát nem egy SZTK. Nagyon klasszul néz ki. :D
Csajszik meg édesek, micsoda szemeik vannak!

A műtétnek utána néztem a neten, úgy mentünk, hogy mindent tudtunk, jobb is így neked, nem Téged fárasztottalak. :oops: :wink:

Réka, gyógyuljatok meg hamar, hogy tudjunk talizni!

Pat, jók ezek a cipik, bár mi már bespejzoltunk. A Skálában végkiárusítás van, minden féláron van.
Nemtom mi baja Nórinak a fürdéssel, sokáig nem volt semmi. Majd elmúlik. Remélem.

Roli, hajrá bicózás! :D
Olyan kis ügyes, hogy nem pótkerekezik már. 8)

Nem tudjátok hogy lehet kiszedni a ruhából a rozsdafoltot?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ma volt az anyák napja Rolinak. Bevonultak, már akkor sírt, odajött hozzám és nem tágított! Nem mondott verset, semmi, végig az ölemben volt. Úgy látszik ezt is az apjától örökölte, mert én mindig főszereplő voltam! Remélem egyszer eljutunk odáig, hogy nem ezt fogja csinálni!
Azért a Sparból kapott egy bálázós traktort!
Rajta kívül még egy kisfiú volt ilyen, meg a műsor felétől 3 kislány! A többiek ügyesek voltak és jó kis műsort raktak össze az óvónők! Odajöttek a gyerekek hozzánk, anyukákhoz és valami simogatós verset mondva simogatták az arcunkat, játszottunk Csip-csip csókát, Kerekecske dombocskát.


Patri! Nem merem megvenni Jázminnak a cipőt, mert félek, hogy a lábfejére nem lesz jó! De azért köszi!
Amúgy mi az a rüszt!
:oops: Lábfej?

Kép
szly27
 
 


Szly, én csak azt a részét tudom, hogy amikor úgy rúg a focista, hogy a lábfejét leszorítja, mintha spiccelne, és ezzel a leszorított lábfejjel bikáz bele a labdába, akkor rüszttel rúg.

Nincs azzal semmi gond, ha Roli szégyenlős, majd kinövi. Ha nem az se baj, a férjem is az. :)

Norcz hányt éjjel (hatszor), hajnaltól délutánig semmi, alvás után megint, de most nem olyan sokat. Egyik kisfiú, akivel együtt motoroztak tegnap, szintén zenész, reggel hívott az anyukája, hogy éjjel rosszul volt, Nóri nem beteg-e.
Pedig egymáshoz sem értek.
Amúgy jó kedve van.
Meg frászban vagyok, hogy Livi ne kapja el, benne van az ovis kórusban, szombaton fellépnének. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!

gabi!
ne má!!!nem lehettek betegek!!ez parancs :lol:

pat!
ne cikizzé má,vazze :lol: inkább azt lökd,h van-e szadi Dorkóra?meg ha tudsz,fotót is tegyé mán inkább :wink: amúgy 25-26os cipőket hord,de a 16 cm a tuti.de nem is alacsony a lelkem :)
mai szövege:szia néni!ezt az eladónak kifele a boltból.majd elolvadtam :D de ne izgulj pat,a kétszavas dolgok nálunk is csak ad-hok jellegűek,szavakban is csak ritkán közöl vmit.ha meg mi mondunk bármit,azt bezzeg utánozza 8)

Kép
berni1
 
 


jaj,és adri!
gyöyörű e rendelő,de neméri utol a szépséges csajszikat :D tényleg nagyok és gyöyörűek lettek!!!

Kép
berni1
 
 


Szasztok!
Berni,nem is cikizlek vazzeg! :lol: Sajna csak az az egy 25-ös van,amiről tettem képet!Annak 16 cm és pár mm a belső hossza!Bár van egy nagyon cuki sötétkék kis 22-es,én azt hittem minden majd kétévesnek 22-es a lába! :lol: És tündéri 19-es,meg 20-asok vannak lányosban!!! :lol:

Gabi!
Jajj ne!!!Remélem megúsztátok ennyivel!Bár azért 1 éjjel alatt 6 hányás az húzós!Dokinál voltatok? Sajna errefelé elég sok gyereknek Calici vírusfertőzése van,ami gyomorfájással és hasmenéssel és hányással is jár!Amúgy Mirának is megy a hasa!De ne félj,Livinek nem lesz semmi baja!!!

Sly!
Igen,az a rüszt!Esetleg ha jársz egy cipőboltban,és látsz ilyet,próbáld fel Jázminra! :lol: Roli édi lehetett kis szégyenlősen!Itt is volt pár kicsi,akik amúgy tök jól elvannak a gyerkőcökkel,nem is sírnak,de azért gondolom nálatok is anyukák,nagyik,rengeteg ember...azért ez nem szokványos helyzet,egy kezdő-ovisnak!Majd változik még Roli is,de ha nem az sem baj,nem vagyunk egyformák! :D

Ma baba-mama klub is volt,méghozzá anyáknapi,kaptunk olyan ajit,hogy egy papíron volt egy szép idézet,egy tulipános kép,és mindenkinek a képen lévő virágában a saját gyerekének a fotója!És szépen összetekerve, sarkán a gyerkőc nevével!És mindenki kapott egy cd-t a korábbi baba-mama klubos fotóikkal!Olyan jó!!!Még pocakos kép is vna közte! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Szasztok!
Berni,nem is cikizlek vazzeg! :lol: Sajna csak az az egy 25-ös van,amiről tettem képet!Annak 16 cm és pár mm a belső hossza!Bár van egy nagyon cuki sötétkék kis 22-es,én azt hittem minden majd kétévesnek 22-es a lába! :lol: És tündéri 19-es,meg 20-asok vannak lányosban!!! :lol:

Gabi!
Jajj ne!!!Remélem megúsztátok ennyivel!Bár azért 1 éjjel alatt 6 hányás az húzós!Dokinál voltatok? Sajna errefelé elég sok gyereknek Calici vírusfertőzése van,ami gyomorfájással és hasmenéssel és hányással is jár!Amúgy Mirának is megy a hasa!De ne félj,Livinek nem lesz semmi baja!!!

Sly!
Igen,az a rüszt!Esetleg ha jársz egy cipőboltban,és látsz ilyet,próbáld fel Jázminra! :lol: Roli édi lehetett kis szégyenlősen!Itt is volt pár kicsi,akik amúgy tök jól elvannak a gyerkőcökkel,nem is sírnak,de azért gondolom nálatok is anyukák,nagyik,rengeteg ember...azért ez nem szokványos helyzet,egy kezdő-ovisnak!Majd változik még Roli is,de ha nem az sem baj,nem vagyunk egyformák! :D

Ma baba-mama klub is volt,méghozzá anyáknapi,kaptunk olyan ajit,hogy egy papíron volt egy szép idézet,egy tulipános kép,és mindenkinek a képen lévő virágában a saját gyerekének a fotója!És szépen összetekerve, sarkán a gyerkőc nevével!És mindenki kapott egy cd-t a korábbi baba-mama klubos fotóikkal!Olyan jó!!!Még pocakos kép is vna közte! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: