Új privát üzeneted érkezett!

Laptető,jaj neeee,eladó,kiadó.....

Joli Csanádnak jobbulást és sok sikert az új munkahelyhez!!!
:D :!:

Pat
32 kubu:)))))),jelentem én is kiváncsi vagyok a sátorra! 8)
Jó sok km.leróttál tegnap.Ügyi vagy!

Szly jól tettétek,hogy buliztatok.Ilyenkor azért már könnyebb
otthagyni nagyszülöknél a gyerkőcöt,igaz?(mármint ennyi idősen)
Tabáni hi-hi....ilyen picike?:)))))A férjem is hasonló tipus,mint ő.
Szégyenlős,hallgatag.....(én fogtam ki a drágámat egy szórakozóhelyen:lol: )

Szerbiában is drágák a fényképek(gond.ilyen sulis,lagzis....)

Csajos képek:)

A férjem azt mondta,h mostmár Hanna is szép lett.
Neki nem tetszett,amikor megszületett... :roll: Kép
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szintus 2010.04.17 22:45-kor.

Kép
Kép
szintus
 
 


Ugyanabban a sapeszban(kb egyidősek is...) Kép Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Fruzsi tiszta apucija,Hanna pedig az anyájára hasonlít :D

Még képek:
A PAVLIK KENGYEL Kép
Hanna mosolyog:)) Kép
Fruzsi is babát hordoz :D Kép
Fruzsi nyuszi ajándéka :D Kép

Kép
Kép
szintus
 
 

 
 

Sziasztok!
Én is 2-szer olvastam el Sly-t,mire vágtam,hogy Jázmin Sly anyukájánál aludt, a többiek meg a másik mamánál! :lol:
Sly!
De jó nektek!!Én is (Szintus,ugye te is?) Tabáninak drukkoltam,megnéztem volna élőben,és tuti fotót is csináltattm volna! :oops: Hajnalig ment a mulatozás? Kaja is volt?

Joli!
Gyógyulást Csanádnak!!!!Szerencse,hogy anyósod le tudtad akasztani,nagyon rossz kezdés lenne az új munkahelyeden,ha első nap be se mész...

Szintus!
Férjem detto ezt mondta,kb. tavaly nyár végén,amikor már szőke volt Mira haja,meg hosszabb is volt neki,hogy most már szép! :?Pedig már éves is elmúlt!!!!!!!! Mondjuk én nem voltam rajta megsértődve,mert egyetértettem vele,remélem neked sem esett rosszul!Amúgy szerintem mindkét lánykád szép,van némi hasonlóság köztük (szemük),de azért nem egyformák!Fruzsi már nagyon nagy!!!!! :shock:
Ja,és később ha megnézed ezeket képeket (legalábbis én így vagyok vele),meglepődsz,hogy korábban szépnek láttad a gyereket,mert akkor abban a pillanatban úgyis szebb lesz! (remélem érted mit akartam írni :roll: )

Na megyek,juhtúrós sztrapacskát csinálok,a férjem nagyon szeretni,de még sosem csináltam! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy nehezen érthető voltam. Megírtam, visszaolvastam és rájöttem, hogy nem tiszta, hogy melyik gyerek hol volt, így odabiggyesztettem, hogy 3 gyerek. gondoltam majd kilogikázzátok, hogy Jázmin anyunál, roli + az ikrek anyósnál voltak. És sikerült is! :lol:

Joli! Nem élünk mi olyan nagyon változatos életet. Sajnos! De most, hogy már nőnek a gyerekek+ nem vagyok terhes, nincs pár hónapos babánk, kicsit több mindent tudunk majd csinálni a nyáron. Már várom, hogy még nagyobbak legyenek és élvezzék a nagy csúszdát pl. az aquaparkban, ne sírjanak mindenért, jöjjenek a saját lábukon, egyenek maguk stb, stb.

Szintus! Eddig is sokat hagytam nagyszülőknél a gyerekeket, pláne mióta dolgozok. De most volt először, hogy ott is aludtak. Hiányoztak ám! :oops: Nekünk is szokni kell. A lányok nagyon aranyosak és pl. az azonos sapis képen nekem Hanna szebb, mint Fruzsi, de mindkettő szép. Nekem Roli nem tetszett, amikor megszületett. :oops: De aztán kikupálódott! Kicsit megcsúcsosodott a feje. Jázminnak viszont nagyon szabályos volt, könnyebb volt a szülés.

Patri! Én nem vagyok nagy Tabáni rajongó. Szerintem énekelni tud és itt vége is a tudománynak. Nem ragad annyira magával a személyisége, az előadásmódja. Így én nem tolakodtam fotóért! :lol: Kaja nem volt, ez disco volt.

Kép
szly27
 
 


Pár kép:

Gyerekek apósomon
Kép

körmöm:
Kép

Mia:
Kép

Motorozás az udvaron:
Kép

Jázmin:
Kép

Kép
szly27
 
 


:) :P :) :P :) :P :) :) :) :P :) :) :P :) :P :P :) :) :) :) :P

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Joli
Gratulálok az új munkádhoz és sok sikert kívánok!!! Milyen lesz a munkaidőd?
Remélem Csanád már jobban van!!!

Szly
Örülök, hogy jól sikerült a buli!
Gyerekek cukik, körmöd nagyon szép, a kiskutyátok pedig a szomorú szemeivel nagyon édes!

Szintus
Helyesek a lányaid.

A régebbi képeket nézegetve mi is meg szoktuk állapítani, hogy a gyerek most sokkal szebb, mint akkor volt. Úgy látszik ezzel nem vagyunk egyedül. :-)

Patr
Hogy sikerült a juhtúrós sztrapacska?
kittina30
 
 


Hali!

Ma volt az oviban fényképezkedés :evil: . Pénteken tették ki a papírt róla, hurrá. Na mindegy megfűzöm apát, hogy menjünk el valahová mi is, ha már erről lemaradtunk. Kb. 4 gyerekről készült így fénykép a csoportból. Nem tudta senki.

Na jönnek már megint a hangyák, a nyomorultak. Bogi meg mindent kiönt, kiszór, szétszór, annyira unom már hogy egyfolytában csak takarítani kell. Elegem van :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: .
Már én sem bánom, hogy nőnek a lányok.

Bocs :wink: .

Cukik a képek. Mi is később visszanézve a képeket, már nem találtunk Toncsit olyan szépnek 8) . Pedig hogy áradoztunk róla :lol: .

Szly, jó buli lehetett, kell azért már egy kis kikapcsolódás.
Én elsőre értettem, hogy ki hol aludt :roll: , van esélyem a diplomára :lol: .

Én nem szoktam parázni a fejjel lefelé csúszdától, kéne :oops: ? A hintától jobban féltem őket.

Hozzatok még képeket, olyan jó nézegetni őket. Mostanában én alig csináltam :oops: .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Látom, csak én voltam az a hígagyú, akinek nem esett le az alvási rend :D
A munkaidőm reggel hattól este tízig van, ebből nyolctól ötig a munkahelyen, a többi itthon :? Csak azt nem tudom, hol marad a 8 óra szórakozás? Ne panaszkodja, az irodában egész nap szól a rádió! A munkát szeretem bent, a többivel lesz valahogy. Csanád még ramatyul van.
Nem tudom, Sly hogy tud minket is követni munka mellett, én úgy érzem, nem fogom bírni az iramot.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!
Csilla!
Én nem szoktam parázni a fejjel lefelé csúszdától, kéne ?

Na,ez az amit én nem mertem leírni!Sőt,én még a hintától sem parázok...sőt Mira már régóta magától felmászik a kerti kisházba,ott elbrillírozik valamelyik csúszdáig,és jön! :D
Sajnálom a fotózást...de azt nem írtad,hogy ma nem volt Toncsi oviban,vagy alá kellett volna írnod,hogy engeded?Vagy miért maradt le?? :roll:

Joli!
Reggel 6-tól 10-ig???? :shock: :shock: Hááát,ez nem hangzik túl jól! :evil: És azt honnan tudják,hogy te otthonról már 6-kor dolgozol,és még 5-től 10-ig este is? Ez durva!16 óra!Ez 2 munkanap!! :evil: Remélem a fizud is 2-szerese az átlagnak! :wink: Csanádnak akkor továbbra is jobbulást!

Kriszti!
Köszi,jól sikerült!Végül férjem kicsit megtorpedózta az ötletet,mert nagyobb mennyiségben kellett csinálnom, a vendégeknek is,de tényleg jó lett,na! :D

Sly!
A gyerekek most is nagyon cukik, a körmöd gyönyörű, a kutyus meg ééééééééééddddddddddddddiiiiiiiiiiiiiiiii! :D Após jól bírja a kiképzést! :lol:
A gyerekek felnővéséval kapcsolatban részben egyetértek,viszont nekem hiányzik,hogy nincs már olyan kis picike babám!De hát mindig nem lehet utánpótlás! :lol: Amúgy meg ez a 2 csínytevő is kiidegel rendesen néhanapján...gyakran...mindig! :lol:

Ma végre eljutottma fodrászhoz,melíroztattam is,meg vágattam is,és szerintem tök jó lett! :) Holnap reggel meg fogorvos,na azt nem várom annyira! :?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Csilla kérésének eleget téve :arrow: :arrow:

Így alszanak nappal! :) (7végén)

Kép

Így meg éjjel! :)

Kép

Ki így,ki úgy megy be a kiságyba!

Kép

Huncut! :D

Kép

Kubuk!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Minuszka mostanság ilyen lazán áll be! :lol:

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hali!
Én erre a háttámla nélküli hintára gondolok. Attól még beszari vagyok.

Nagyon cukker Mira, ahogy beállt. A visszanézősön nagyon hasonlít rád.

A gyerekeknek mennyire van lent a talpa? Boginak alig van íve, nem tudom,hogy már kellene-e? Mikortól van lúdtalpa?

A fényképezéshez alá kellett volna írni :? .

Jó, hogy csak feljöttem kikapcsolni a gépet 8) .

Írt végre Ancsa is. Arizonában vannak, de már bejárták Kaliforniát (Los Angeles, Grand Canyon stb.). Jól vannak alapvetően, de még nem találják a helyüket. Júniusban hazajönnek és inkább a keleti parton keresgélnek munka után.

Jobbulást Csanádnak továbbra is!

Hogy van a kismamink és családja, gyógyulgat???

Büszke apa:
Kép

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Jó reggelt!

Mircsi és Márk nagyon édesen alszanak együtt.
És az a Mircsi beállás... :-)

Csilla
Kár a fényképért.
Szépek a lányaid!
Mi is tele vagyunk hangyákkal, de szerencsére csak lent vannak anyóséknál, hozzánk nem jönnek fel.
Mit csinálsz velük? A hangyacsapda nekünk nem használt.

Ügyes vagy, hogy leadtad a diplomamunkádat. Az államvizsga mikor lesz? Tételekből is kell készülni? Nekem anno szerencsém volt, mert semmit nem kellett rá tanulni, csak bementem, elmondtam a diplomamunkát, kérdeztek pár dolgot, és kész.

Joli
A 8-tól 5-ig munka azért nem annyira jó, mert így tényleg elmarad a 8 óra szórakozás, az én munkaidőm sem sokkal jobb, 8-4-ig. De örüljünk, hogy van munkánk. :-)
Csanádnak még mindig jobbulást!

Holnap remélhetőleg én is eljutok a fodrászhoz, már nagyon rám fér. Patr, teszel a hajadról egy képet?

Réka
Hogy vagytok?

Bea
Írj egy pár sort magatokról!!!
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Joli! Azért nekem más egy kicsit. Nekem nem kell bent lenni napi 8 órát. Általában 4-et, 3 és felet vagyok bent+ készülés 1-2 óra, ami már itthon van. Nekem lazább a dolog. Nem főzök, mert mindenki kap főtt kaját napi egyszer. Szóval így bírható. Eleinte viszont én is el voltam havazva, majd kialakulnak a dolgok!


Patri! Szerintem Joli úgy értette, hogy 8-17-ig dolgozik a munkahelyén, aztán este 10-ig, míg mindenki le nem fekszik, otthon koordinálja a háztartást és a gyerekeket.
Annyira édesek a gyerekeid, hogy így együtt alszanak!
Nekem is hiányzik egy pici baba, de én próbálom meggyőzni magamat az előbbi érveimmel! :lol:

Csilla!

Én elsőre értettem, hogy ki hol aludt Rolling Eyes , van esélyem a diplomára Laughing
Ez jó volt! Én megadom neked a diplomát! :lol:
a lányok nagyon édik az apukájukkal! Hasonlítanak egymásra!

Kitti, Patri! Kérünk képet az új frizurákról. Kitti! Te olyan ritkán raksz képet magadról, azt sem tudom hogy nézel ki! :oops:


A kutyusunknak megszúrta valami a szemét. Tegnap állatorvoshoz vittük. Kapott cseppet, reméljük javul, mert ha nem, még a szemét is kivehetik!

Kép
szly27
 
 


No, azt hiszem, nem fog menni mindenkire a reakció... bocsi előre is!

Joli, gratulálunk! Csanádnak meg sok-sok gyógy, Csonginak meg gratulapuszik, így utólag is! Ja, és nekem sem esett le, hol aludt a negyedik gyerek ;)

Szly, apósod nagyon jól néz ki a csibészkék alatt :) Törpök, kutty bájosak, utóbbinak drukkolunk!

Csilla, akkor te nagyon finiselsz! Nem kell már sokáig kitartani, mindjárt túl leszel a diplomán... Atyaszervezet - a lányok nagyon hasonlítanak rá:)

Pat, olvadozok az együttalvós képtől.... hajadról kapunk képet?

Szintus, mindkét lánykád elbűvölő!

Kriszta, mikor kapunk fotókat a druszánkról?


Rólunk: Máté túl van a nyavaján, ami most már tuti, a Nurofent nem bírja. Nagyon durván meghajtja, fogyott is miatta egy kilót. Most nyurga, keskeny az egész gyerek.
Egyre tudatosabban kezeli a testvérkét. Mutatja időnként a hasamat, hogy baba, meg pici, és puszit ad neki, meg simogatja. Éjjelente meg órákat alszik úgy, hogy a hasamona buksija, a hasamat öleli és olyankor teljesen ellazul... szerintem kommunikálhatnak valahogy a törpék :) én meg olvadozok...
Baba-mama bulikon ha van pici, akkor simogatja a pöttömöt és hihetetlenül gyengéd a babákkal. Csak maradjon így!
Gimis cimboráméknál voltunk pénteken bulizni - a kicsi lánya kereken másfél évvel ifjabb Máténál. A pici elaludt, és az anyja letette pihenőszékbe mellénk. Onnantól Máté állandóan szeretgetni akarta :) és mivel Hóvirág a lányka neve, Máté Hapcinak szólította, mivel ugye minden virág hapci :lol: Buli után hazaérvén Máté kirántotta a kezét az enyémből a pracliját és beverte a lépcsőbe a fejét. Azonnal vittük a kórházba, de szerencsére csak egy randa púp lett a koppanásból. Azóta viszont úgy jön kézenfogva, mint a parancsolat.
Holnap megnézzük pöttömkét! Émalyegni meg még mindig erősen émelygek két esetet kivéve: szerelmeskedés vagy fagyievés. Szóval lehet, hogy ha első gyerek lenne, akkor egy nimfomán fagyifaló mellett kapna Gyuri végkimerülést :lol: :lol: :lol: Így azért megmenekült. Mármint Gyuri, nem a fagylaltosdoboz tatalma ;)

Puszi,

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Pat, aranyosak a gyerekek, külön is, de főleg a közös képeken! :-)

Szintus-lányok is, Szly-gyereksereg és Csilla csajai szintúgy. 8)

Ezen a kicsi csúszdán nem lenne gondom a fejjel lefelé csúszással, de ha ezen szabadna, akkor a játszón a nagyon is úgy akarnának lecsúszni, ezét nem engedem a szobain sem.
Tavaly nyáron egy ismerős kisfiúnak az apukája csúszott le fejjel lefelé, a fél arca lebénult, tudjátok, amikor csak lóg a szája, fél évbe telt, mire helyrejött. És neki még mákja volt, hogy helyrejött és nem maradt úgy.

Réka, ugye mutizol majd képet ketteskéről? :wink:

Joli, idővel belerázódsz, és lesz időd mindenre, ügyes vagy Te! Csanádnak ++++++++++++++++!

Nekünk megvolt tegnap az orrmandula műtét.
Csak délben kerültünk sorra, szegény Livi éhen és szomjan akart halni. Szobatárs kislánnyal és a laptoppal elfoglalta magát, és felfedeztünk egy pár hónapos Livit egy másik kórteremben, sokat átmentünk hozzájuk. :-) Műtét előtt nem sokkal kapott egy bódító szörpöt, olyan lett, mint aki be van csípve, hülyeségeket beszélt és vigyorgott, nem győztünk nevetni rajta. Az eredetileg 20 perces műtét kicsit elhúzódott, mert nehezen tudták felébreszteni (már a műtőből ébren hozzák ki őket), a doki arra gyanakszik, hogy valamelyik enzim hiányzik Livinél, ami az altatószert lebontja, ezért ma reggel vettek vért, hogy megnézzék. Ha tényleg, akkor ha legközelebb altatják, akkor szólni kell, mert más szert kell kapnia.
Szerencsére megúsztuk a másik kislánynál látott műtét utáni dührohamot, szegényke (7 éves) nagyon kivolt, ketten fogták le és sírt nagyon sokáig. Livi addig sírt csak, míg kihozták a műtőből, utána az ölemben elaludt, és 3 órát durmolt. Ébredéskor, 4 óra felé, rosszkedvű volt, fájt a nyelés neki, de nyugodtan feküdt, nem balhézott. Viszont a nyelés miatt nem akart inni, csak mikor a nővérke mondta neki, hogy akkor éjszakára infúziót kap. Este 7 felé hirtelen elmúlt a kókadtság, megjött az étvágya is és a többi gyerekkel játszottak. Szóval az infúziót megúsztuk. Éjjel nagyot aludtunk, reggel hétkor levették a vért és szabályosan kirúgtak minket, 8 után már itthon voltunk. :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska akkor gyorsz gyógyulást Livinek!!!!
Örülök,hogy minden rendben ment.Majd ird meg a v.v.eredményét,ű
még ilyent nem is hallottam.(ezt az enzimes dolgot)
Bár már több emberről hallottam,aki nehezebben kelt fel.
Szupi,hogy jól viselte a posztoper.időszakot!
Tényleg gyorsan kidobtak benneteket! :shock:
Nóri hol aludt az éjjel?

Réka várjuk a beszámolót az uhu-ról! :D Máté buksijának is jobbulást++++
Azt kell mondanomhogy Fruzsi bár lány,nem mindég gyengéd a Hannával. :lol: Sokszor figyelmeztetni kell,hogy no-no a kis Hanna fejét! :wink: De amúgy tombol a testvéri szeretet és a féltékenység
is.Hapci--- :lol: :lol: :lol: :lol: ez édes!

Szly
remélem,hogy jobban lesz a kutty szeme!
Nagyon jók a képek!Sztem Jázmin rád,Roli pedig az apura hasonlít igaz?Szép körmök!

Csilla nem tudom,hogy mennyire van lent Fruzsó talpa,de 2 évesen elkell vinni a korházba,hogy megnézzék ezt,ha kell akkor betétes cipőt kell viselnie.(külön,csak az ő lábára készitenek cipőt,ami bizony nem is olcsó,kb.15.000-18.000ft)
Aranyos apa a lányokkal!
:D
Aztaaa,Ancsáék látnak ám világot,nem semmi!
Üdv.nekik! :D Hogy van a kicsi lánya?

Kittina tényleg tegyél képet magatokról! :D

Kép
Kép
szintus
 
 


patricia83 írta:Joli!
Reggel 6-tól 10-ig???? :shock: :shock: Hááát,ez nem hangzik túl jól! :evil: És azt honnan tudják,hogy te otthonról már 6-kor dolgozol,és még 5-től 10-ig este is? Ez durva!16 óra!Ez 2 munkanap!! :evil: Remélem a fizud is 2-szerese az átlagnak! :wink: Csanádnak akkor továbbra is jobbulást!


Generációm,generációm pedig a te agyad vág mint a bortva,
de látom itt nem ment! :lol: :lol: :lol:
Reggel 6-tól talpon van a Joli este 10-ig de nem állandóan dolgozik.
Gondolom néha főz is!
Nagyon szépek a képek,olyan kis csajos már Mircsi.Sztem is rád hasonlít!
Aranyos az alvós kép is!

Joli Csanádnak jobbulást,mielöbbi belerázódást kívánok az új munkába.
Bizti kevesebb időd lesz jönni,de azért teljesen ne felejts el minket.Oké?

Apropó Beri és Adri?

Mi jól vagyunk,ma ünnepeltük az após szülinapját,
csináltam fincsi tortát.Meg húslevest,sülthusit,krumplipürét,oroszsalit....

Pusszzzzz

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus, itthon aludt, van egy apukája is. :wink: :lol:
Igaz, maga mellé vette, nem a saját ágyában fektette le, de elaludt könnyen. Délelőtt levitte a játszóházba, ebéd után lefektette, délután átsétált vele anyóshoz, otthagyta, míg beugrott a kórházba, aztán hazavitte, ettek, fürödtek, aludtak.
Időnként mondogatta, hogy anya, Livi, de csak névsorolvasás szinten, nem akadt fenn rajta, hogy nem vagyunk otthon.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Hát Szintus eddig én is azt hittem,hogy azért elég gyorsan leesnek a dolgok,de esküszöm ezt a munkaidő dolgot tökre komolyan vettem! :oops: Mármint tudom,hogy az otthoni feladatok nagyon is komolyak!Fúú csajok,ennyire hülye lennék??? :oops: :oops: :oops: Ez nagyon gáz...ez már a vég??? :roll: Inkább ne kommentáljatok,amolyan költői kérdés volt! :wink:
...az megnyugtató lenne számotokra,ha törölném azt a hozzászólást?? :lol:

Gabi!
Örülök,hogy jól sikerült a műtét,és Livi ilyen kis stramm csaj,hogy nem is nagyon viselte meg!Várjuk a véreredményt!Remélem minden ok lesz!

Réka!
Jó,hogy végre jöttél,és hírt adtál magatokról!Puszik Máté buksijára!!!Kispocaklakónak meg holnapra kitárulkozást!!!!!!!!!Máté nagyon kis ügyes,hogy ilen gyengéd,az enyém 3,5 éves,de úgy ébred,hogy ököllel üti meg Mirát!!! :shock: Már nem is tudom mit kellene csinálnom vele! :(

Mi voltunk baba-mama klubban ma is,ez olyan mozgásfejlesztős dolog volt nagy labdával,alagúttal,gördeszkával.Szegény Mircsi akkorát esett (a sima talajon),hogy úgy felrepedt az ajka,hogy rendesen folyt belőle a vér!És akkora pukli is lett a pici száján! :(

És megjártam a fogorvost is,megvolt a gyökérkezelés,abszolút nem fájt,nagyon jófej a doki is meg az asszisztens is,viszont mehetek kedden befejeztetni!

Csilla!
A lányok tényleg hasonlítanak,de szerintem nem az apukájukra,inkább egymásra meg rád!(és ezt nem azért írom,mert te is azt írtad,hogy Mira rám :lol: )

Mindenkinek köszi a képdicséreteket,tennék a hajamról ha lenne,de majd mindjárt csináltatok az urammal!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja Csilla,köszi az infót Ancsáról,mi is üdvözöljük őket,és várjuk vissza,ha lesz lehetősége netezni!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Végül Márk csinált a hajamról fotót!A színe sajnos nem annyira látszik,mert a valóságban inkább szőke,és a formája is kicsit más volt,amikor a fodrásztól tegnap kijöttem..de már anyu is megmondta (ő fodrász volt régebben),hogy még a fésűt is fordítva fogom,annyira nincs érzékem a hajhoz! :oops:

Na akkor nesztek! :lol: :arrow:

Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hát ezt megkaptátok,jó nagy kép lett a fejemről! :oops:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!


Ma megvolt a Tavasz fesztivál! Jól sikerült a műsor. Sok ügyes gyerek szerepelt. Még egy hastáncos is volt. Jordániából költözött ide a kislány apja, szóval a kiscsaj vérében van. Mi, tanárok is ügyesek voltunk. A buborékfújónak hatalmas sikere volt. Utána még egy órán keresztül koordináltam a buborék fújást. Annyira édes volt az egyik kisfiú. Hozzá kell tenni, hogy elég eleven gyerek, kis kövér, nagy darab. Nagy hangzavar volt a teremben, szóval nyugodtan szólhatott volna, de ő inkább odaállt elém, jelentkezett. Azt hittem valami baja van! Szólítottam, mondjad Bandi! Leteszi a kezét és csak ennyit mondott: " Jó vót" . Így leírva nem olyan vicces, de annyira édes volt! Meg is volt szeppenve, de ezt mindenképpen el akarta mondani!

(ugye említettem nektek, hogy mi tanárok is táncolunk a fesztiválon, A buborék című számra? Ha nem, most megteszem :-) )

A csípőm viszont egyre jobban fáj. A buli óta egyébként. Tuti a rumbától. Rumbáztunk párszor és azt hittem amiatt lett izomlázam, de lassan egy hete már, inkább múlnia kéne, nem erősödni! Lassan úgy kelek fel, mint egy öregasszony!


Patri! Tök jó lett a hajad és Márk profi fotós!


Gabuska! Örülök, hogy viszonylag könnyen túl vagytok a műtéten! Remélem Livi nagyon hamar jól lesz és nem lesz beteg, csak nagyon nagyon ritkán!


Szintus! Pont fordítva! Jázmin inkább Gyuri családja, Roli meg az enyém, Roli tiszta olyan, mint apu! A kutyus szeme jobban van, de még nem teljesen jó! Alakul!


Réka! Mi újság az UH-on? Hogy van a kistesó?

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Látom mindenkit sokkolt a fejméretem! :lol:

Sly!
Köszi! :wink:
(ugye említettem nektek, hogy mi tanárok is táncolunk a fesztiválon, A buborék című számra? Ha nem, most megteszem )


Hááát,én még azt is megkockáztatom,hogy erről a fesztiválról írtál! :roll: De a táncot biztos nem említetted!!!És mikor lesz?? Ugye lesz aki felveszi,te meg feltöltöd a videót?!!! :D

Mindjárt szülifeli,meg várok egy aukció véget is,licitálok egy szupi poncsóra! :)

Többiek merre vagytok??? Berniiiiiiiii hahóóóóóó adj jelet!!!!! Adri te is!!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patri! Tegnap volt a fesztivál! Még nem tudom, hogy felvették-e. Ha fel is vették, nem biztos,hogy fel tudom tölteni!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Csillának boldog névnapot!!!

Patr, jó lett a frizud!!! Az enyém is ilyen rövid lett, de nekem nincs képem.

Majd hozok Mátéval közös fotót.

Most rohanok, majd jövök, ha több időm lesz.
kittina30
 
 


Csilla boldogot! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Csilla! Boldog névnapot!

Kép
szly27
 
 



Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Köszi. Ma meg házassági évfordulózunk, bár szerintem csak itthon :roll: .

Ma meg Toncsi kismotorral elesett az oviban, szétnyílt az álla, úgy hogy a kórházban bekötötték meg kapott tetanuszt, meg meg is röntgenezték. Szerencsére minden rendben. Volt nagy sírás-rívás, szegénykét úgy sajnáltam. Bogica is ordított, hogy sírt Toncsi :? .

Kriszti, én ált. befújom Raid-del a rést, ahonnan jönnek a hangyák, de még vannak. Útálatos dögök!
Hát sajna az államvizsgán vannak tételek is, mázlid volt, hogy Neked nem kellett! De addig még el is kell jutnom.

Gabuska, de jó, hogy minden rendben Livivel. Stramm csajszi. Azóta is minden oké? Nem fájlalja (de furcsa így leírva :shock: ).

Mi volt az a nagy fej az oldal közepén :shock: :lol: ? Jó lett 8) .

Bár én nem voltam fodrásznál, de a párom levágta a hajam. Igaz jóval rövidebb lett, mint kértem. De elsőkörben volt vagy 5 cm különbség a két oldal között :lol: . Szerencsére nincs szög hajam :lol: .

Öreganyám, hogy van a csípőd :wink: ? Kellett Neked hajnalig ropni!

Réka, mesélj, mi volt az UH-on?

mennem kell

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Jujjj, Tonicsnak gyors sebgyógyulást!
Ilyenkor, ha az oviban történik baleset, akkor hogy kerül a gyerek be a kórházba? A szülőnek kell bevinni vagy az ovi intézkedik? Pl. mi van, ha nem tudnak érte menni csak több óra múlva?

Livi teljesen jól van, én vagyok kicsit frászban, mert utána néztem annak az enzimhiánynak, ami miatt nehezen ébredt az altatásból, és azt találtam, hogy vagy örökletes, vagy májbetegség vagy daganatos betegség kísérő tünete lehet. Se az apját, se engem nem altattak még, így az öröklés részét nem tudjuk, a másik két eshetőségről meg inkább ne is beszéljünk...
Mondjuk a tavalyi mononukleózisa károsíthatta a máját valamennyire, annál a betegségnél az előfordul néha.
Na, majd héfőn megyünk kontrollra, addigra meglesz a véreredmény is, reméljük a legjobbakat.
Ja, Nórit is viszem hétfőn a kórházba, csak másik emeletre. Nem javul a kakiprobléma, azt mondták akkor vissza kell vinni.
Juhéééééé.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Lányok,

csak helyzetjelentek.

Legifjabb családtagunk szépen növekszik, minden rendben lévőnek tűnik, csak van némi hiányossága a bátyjához képest :) Szóval hiába variált az ultrahangos nőce, a széttárt lábacskák tövében nem láttunk fütyit :D Így kb 80 %-ra mondta, hogy lánykánk lesz.

Most olvastam csak, Toncsinak gyógypuszik repülnek!
Livi vagány kis nőszemély, enzimhiánytól meg nem kell frászt kapni, nem feltétlenül hiány, hanem valami kis egyéni változatosság a gyógyszerre való reakciókban. Kivizsgálják amit tudnak, és kész. Addig ne izguljm Gabi! Nórinak meg gyorsítópuszik. (Anno nálunk is volt dugulásos probléma a családban, akkor valami kanalas olajos vackot kellett adni az illetőnek és megoldódott hamar) Remélem nem lesz nálatok sem komolyabb a gond.

Pat, nem baj, ha a fele oldalt a fejed teszi ki, jó a hajad :twisted:

Érintetteknek sokat, szépet, boldogot!

r

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Réka, uh kép nincs? 4D-st csináltak, hogy már látják a nemét? Nekem sosem tudták megmondani, csak a 18. hetesen.
Örülök, hogy minden oké!

Szedi Nóri hetek óta a székletlágyítót, és az étrendéjre is odafigyelünk, de semmi javulás. Mindig sírva kakil, mindig hót keményet, és most legutóbb 4 nap szünet után volt széklete.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!

úgy megijedtem attól a nagy fejtől! :wink: nem tudjátok,ki szórakozik? :D jó a hajad pat!!!csak pár kiló hiányzik rólad,mondjuk tokatájon :) nem ér ilyen vékonynak lenni

csilla!
ma hallottam a rádióban,h sütőport kell kiszórni hangyák ellen.

réka!
ti aztán tudtok! :) egy fiú,egy lány,nem semmi.gratula!

gabi!
akkor én kezet foghatok Nórival :oops: nem lesz semmi gond,ezért nem szabad olvasgatni a neten.

ma apa pókerezik,Dó hamar lefeküdt,úgyh ma nekiállok kiszedni a telomból a 400 képet,remélem jut nektek is belőle :D jövök még

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Berni!
Várjuk a képeket!

Gabi!
Minden rendben lesz, néha én is a csudába kívánom a netet, meg magamat is, hogy minek nézek utána dolgoknak, most is így jártam, végre van egy komoly vevőjelölt a házra, erre kiderül, hogy bűnöző, és már börtönben kéne ülnie. :shock: Na, erre varrjunk gombot!

Csilla!
Lányok nagyon édesek az apjukkal! Végül maradunk az oviban, szeptembertől pedig meglátjuk, ez a költözéstől is függ...

Szly!
Te is nagyon jó képeket tettél fel, örülök, h. jól sikerült a buli!

Réka!
Gratulálok a kislányhoz, Máté nagyon édi lehet a gyengédségével! Nálunk Patékhoz hasonló, Viola nagyon goromba tud lenni Vincével! :?

Pat!
Jó a frizud, de a tokát én is hiányolom! :P Együttalvós kép nekem is nagyon tetszik!

Joli!
Örülök, hogy van állásod, Csanádnak jobbulást!

Szintus!
Nagyon szépek a lányok!

Én is boldog névnapot, meg házassági évfordulót kívánok Csillának!

Remélem nem hagytam ki senkit, bocsi ha ritkábban jövök, de mostanában sok a dolgom, most a házzal kapcsolatban is, a képeknek mindig külön örülök!

Megyek aludni, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jaj, Pat, még nem törölted azt a hsz-t? :twisted: Neked a házimunka már nem is munka? :evil: :wink: :lol: Csodás gyerekeid vannak és szuper a hajad is! Szegény Mircsi, jobbulást neki! Látod, milyen ügyi kislány vagy(fogdoki)!
Csilla, köszi a hírt Ancsáról, üdvözöljük és reméljük látjuk júliusban! Két ilyen lányra lehet is büszke apa Toncsinak jobbulást!
Kitti, mivel zavarod el a hangyákat, hogy nem mennek fel az emeletre? Esetleg kiteszed anyós képét a lépcsőre, vagy valami hasonló?:shock: :lol:
Réka, bírom a dumád, mindegy mit írsz :D Gratula Máténak, ügyes kis hapsi! Azért gondolkodj el a kilóidon, hátha akkor inkább a fagyi menekül meg :twisted: Mázlitok van a kis nunással, lehet irigykedni? :P Gyurinak munka van már?
Gabuska, örülök, hogy viszonylag könnyen megúsztátok a mandulaműtét! Csanád két napig alig ivott a torka miatt és még mindig csak alig csipeget. Lehet nem akarja nagyon lehagyni Máté cimbit.
Szintia, kicsit viszonylagos, hogy Fruzsi már nagylány. Te Hannához hasonlítod. Ő még nagyon aprócska kislány és teljesen természetes, hogy magának is harcol ki figyelmet a kis betolakodóval szemben.
Szly, gyógyulást a csípődnek! De azért gratula a rumbához :)
Berni, na végre, hogy te is benézel. A képeket majd megnézem, de most esem le a lábamról, hajnali 3 óta fent vagyok, és most már úgy gondoltam, hogy írok nektek, úgyis teljesen mindegy. Szóval ha ne keressetek értelmet az irományomban, mert nincs
:roll: :shock: :lol:

KépKép
Kép
el..né
 
 


no,akkor képek :D

játszóházban
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
berni1
 
 


az igazi "kisparaszt" :D :D :D
Kép

locsolkodik
Kép

húsvéti ajándék
Kép

Kép
berni1
 
 


takarítás közben :D :D :D
Kép

na jó,nézegetést,most már lépek :D szép álmokat!

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!
Milyen szépen összejöttetek így a nap végére! :D

Berni!
Jópár nap kihagyás után újra jössz,és ahelyett,hogy ujjongnál,mennyire vártunk vissza, ijedezel itt nekünk a fejméretemtől! :lol: Azért örülünk,hogy írsz,de gondolom belealudtál a képkeresésbe,mert még nem látom feltöltve!Ejnye!

Ja,és akit még zavar a fejméretem,írjon gyorsan,sokat,és akkor betelik az oldal...de ne féljetek feltöltöm a következőre is! :lol:

Joli!
Jó,hogy te is írsz végre!Én minden értettem az írásodból,szóval le a kalappal! Remélem jól érzed magad a munkahelyeden,és a kollégák is kedvesek!Köszi a képdícséretet neked is,és mindenkinek! :wink:

Csilla!
Utólag is boldog névnapot és házassági évfordulót!!!Na otthon ünnepeltetek??? És hanyadikat? Gyógyítópuszik tömegeit toncsi állára!Szegényke!!! Most nem azé',de te engeded férjednek,hogy levágja a hajad??? :shock: Mert lekaratézna,ha nem hagynád??? :lol:

Kriszti!
Neked is ilyen rövid a hajad,de fodrászkodás előtt hosszú volt??? Megmondom őszintén lehet én sem ismernélek fel,ha összefutnánk az utcán,szóval rajta,tölts fel képet magadról IS!!! :D

Réka!
Gratula a kis hugihoz!!!!!Ugye örültök??Vigyázz magatokra,és készülj fel,mert mkost jön az igazi kismamaság!Semmi rosszullét,mindig hepi vagy,gömbölyödő pocak,mindenki kímélni fog,jajj de jó is neked! :)

Gabus!
Szegény kis Nóri!!szörnyű,hogy semmi sem használ!!Szilvaleki???Vagy próbáltátok már azt a gyógyszertárban kapható "lekvárfélét"?Nem jut eszembe a neve,pedig már az én gyerekkoromban is volt...A netet én is néha szidom,elvégre sok mindent talál az ember,aminem nem örül!De nem úgy volt,hogy vért vesznek Livitől,és utána lesz eredmény,vagy már túl is vagytok ezen és biztos az az enzimhiány?!

Évi!
Örülök,hogy te is jöttél!Sajnálom,hogy nálatok is vannak problémák a gyerkőcök között! :? És hogy alakulnak az éjjeleitek és a szopik?

Körkérdés: Mekkora súlyt nyomnak lassan 2 éves gyerkőceitek?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!


Csilla! Boldog házassági évfordulót!
A csípőm már alakul, bár még érzem! De tegnap megadtam magamnak! Ma mindenem fáj megint, főleg a hátizmom! Floorballozni voltunk. Kevesen voltunk így sokat kellett szaladni! Teljesen elfáradtunk, ilyet kb általános iskolás koromban éreztem. Alig vártam, hogy ihassak a csapból vizet! És olyan jól esett. Különben jól szórakoztunk, egy órát játszottunk egy kicsi szünettel.
Öregasszony mód folytatódik! :lol:


Réka! Szuper, hogy minden rendben van! Azért ilyen korán még tévedhetnek a nemével kapcsolatban! De drukkolok a kislányhoz!

Berni! Hallod, Dorkó mekkorát változott! Nyúlt, sokat nőtt a haja is! Alig ismertem meg! :shock:


Évi! Drukk a ház eladásához! Sok intézni való van vele az tuti! Remélem minden simán megy majd. az én gyerekeim is sokszor veszekszenek, máskor meg olyan jól eljátszanak!


Joli! A rumbán felbuzdulva (egyébként jártunk Gyurival tánciskolába régebben, már haladók voltunk) zumbázni fogok! Ez egy egyvelege a latin táncoknak és az aerobicnak! Szuper szerintem, remélem a csípőmozgással letornázom az úszógumimat!


Gabuska! Nórinak Levolak (vagy micsoda, tuti nem így kell írni)? Biztos hallottál már róla, de nekem ez ugrott be.

Patri! Jázmin 12-13 kg. Nincs digitális mérlegünk.


Ma délelőtt piac, délután háztartás lesz a program. Holnap megyünk délelőtt vásárba, ebédre anyósékhoz György napra.

Kép
szly27
 
 


Berni, tényleg sokat változott Dorián, kész férfi! :)

Szly, igen azt kapja.

Pat, szilvalekvárt konkrétan nem próbáltam, hanem az üveges szilva bébikaja volt, ami Livinél is mindig bejött, csak Nóri sajnos nem szereti, pedig szerette, csak akkor még nem volt az a székrekedéses izéje. :x Szóval tuti a szilvalekvárt sem enné meg. Néha be tudom csapni, és a szilvalevet megissza szívószállal, mert annyira imád szívószálazni, hogy bármit megiszik úgy. Van, hogy kiszúrja, hogy szilvalé van a pohárban és 2 korty után leteszi, de van, hogy megissza egy szuszra az egészet.
Nem kap csokit, kakaót, almát, répát, és semmi olyat, ami fog, a teáról áttértünk a rostos gyümilére és kapja a székletlágyítót. Ennél többet házilag nem lehet tenni sztem.

Véreredmény hétfőn lesz, de azért keresgéltem a neten, kíváncsi voltam hogy hívják ezt az enzimet. Hogy ne izguljatok megmondom: pszeudokolineszteráz. Hö. 8)
Minden 1500adik embernek van hiánya.

Joli, és rendbe jött már Csanád torka?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Jó, akkor gyorsan teszek fel képet.

Kép

Kép
kittina30
 
 


A közös képünkön még a régi hajam van, mert az újról nincs képem.

Patr, elég hosszú volt már az enyém, de én ritkán járok fodrászhoz, és mire eljutok már annyira zavar a hosszú, hogy rövidre szoktam vágatni. Most is nagyon rövid lett, de egy-két hét alatt nekem jó sokat nő, és akkor már jobban fogok magamnak tetszeni, most még elég furcsa.
Máté kb. 11 kiló.

Évi
Drukk a házeladáshoz.

Gabi
Nagyon ügyes volt a nagylányod, hogy ilyen szépet átvészelte a műtétet, és biztos, hogy nincs semmi komoly baja. A neten tényleg nem szabad keresgélni, mert mindig a legrosszabbat szoktam én is megtalálni.

Csilla
Szegény Toncsi. :-(
Boldog házassági évfordulót is.

Berni
Nagyon édes Dorián, és milyen nagyfiú már.

Réka
Örülök, hogy minden rendben a babával. Reméljük tényleg kislány.

Joli
Jobbulást Csanádnak!
Nem tudom miért nem jönnek az emeletre a hangyák, de remélem megtartják ezt a szokásukat. Képet nem tettem ki, lehet, hogy ha kitenném, akkor jönnének. :-)
Tényleg, hogy érzed magad a munkahelyeden?
kittina30
 
 


Kriszti, ennyi? Nemá! Tegyél még. :wink:

Én még nálad is ritkábban járok fodrászhoz. Soha. :oops: Ált. isk. ballagáskor voltam először és utoljára, úgy elbaltázta a hajam, hogy soha többet nem ültem be fodrászszékbe. Vágni azuram vágja a végét, festeni itthon festem. Én mondjuk ilyen téren eléggé inaktív vagyok, soha nem voltam még kozmetikusnál (ez nem jelenti azt, hogy nem férne rám...), szoláriumban, manikűrösnél.

Erről a témáról mindenhol ugyanazt írják a neten, nincs rosszabb vagy jobb lehetőség. Meg csak a szaklapokon olvasok, ott nem, ahol a szülők okosítják egymást. Vak vezet világtalant. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Pat jó a hajad!
Már az éjszaka is olvastam a h.sz.-dat és akkor ugy láttam,hogy azt
irtad Csillának,hogy a férje lerakétázná,ha nem engedni,hogy levágja a haját.Röhögtem,mint a hülye,de most látom,hogy azt irtad,hogy lekaratézná---az is jó! :lol:
Fruzsó 12-12.5 kg között ingadozik.
Ugye milyen jó Rékának?Én is úúúúgy szerettem pocakos lenni.
Birnék még egy párszor! :D :D
Egyáltalán nem nagy a fejed,most mit vagy oda???
:lol: :lol: :lol:

Gabus bacca meg a net.Én is a hüle crp-m miatt már temettem magam.Pedig csak kiderült a laborban tévedtek sorozatosan,bunkók :evil: :? :roll: :shock:
Kérlek addig ne edd magad,még nincs a kezedben az eredmény!Minden okés lesz,meglásd!!! :wink:
Remélem majd rendeződik Nóri gondja is!

Ó,Réka gratt a nunishoz!Örülök,hogy minden okés! :D
Ő kb.akkor fogant,amikor az én Hannám született igaz? :wink:

Kittina szépek vagytok! :D

Szly te egész sportos nő lettél!Hajrá!
Így bizti szép alakod lesz!
:D :D

Dorián nagyon cukker kiskrapek. :D

Évi a házra a vevő :(
Ce te ilyen egészségügyi dolgokat gondolom a férjedtől kérdezel meg..
Egyébként megszokott benneteket vizsgálni amikor betegek vagytok?Érdekes lehet ez....

Joli kis betolakodó :D :lol:

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Először is TTTTTToncsi,természetesen nagybetűvel,szúrta a szemem,de tegnam nem vettem észre!! :oops:

Sly!
Hogy nektek mennyi programotok van.Tök jó!! Ez a floorballozás iskolai program volt? Egy kis tánc,egy kis sport,néha iskolai versenyek,retro party!!! Ez a zumba nem elírás?? Soha életemben nem hallottm ezt a szót,de a leírás alapján jól hangzik! :) Erre a Levolacra gondoltam én is!Köszi!!! És mi újság mostanság a zárt osztályon?? Van még olyan pörgés,mint korábban? Olyan sokan vagytok ott,hogy gondolom mindig van pocakos is köztetek,nem?Holnapra jó ünneplést! :D

Kriszti!
köszi a képet,így már állítom,hogy láttalak! :D Bár sok nem látszik belőled!!Mi lenne ha megkérnéd a párod,h fotózzon le?Hm??Jó az a traktor!!Máté már tudja hajtani??? Márk még most sem tudja tekerni a bicajt,csak hátra,pedig h mág jobb idő lesz,bringával terveztem menni az oviba! :roll:

Szintus!
Hallod-e,te még csak most voltál pocakos,te csak ne irigykedj Rékára! :lol: Lerakétázna-ez kemény!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Reméljük Csilla férje nem terrorista,marad karateedző! :wink:

Berni!
Dorián tényleg jól megnőtt!!!Ez azért tűnik fel ennyire mindenkinek,mert elég ritkán jössz mostanság,és még ritkábban kapunk képeket a kiskrapekről!Ahogy a képeket elnézem az étvágyával továbbrsa sincs gond! :D Édi nagyon...és kisparasztnak is nagyon cukiiii!Ahol locsolkodik ott mi van előtte,kutya??? :roll:

Csajok,ha valakinek kell egy nem túl bonyolult,de mutatós és fini sütirecept szóljatok! Gesztenyekockát csináltam ma,kakaós piskóta az alja,azon gesztipürés-pudingus-vajas-porcukros krém, rajta tejszínhab és kakaópor!Szupi szerintem,és tök jól néz ki!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat igen az ott kiskutty!
Jöhet a recept oké?

Kép
Kép
szintus
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: