Új privát üzeneted érkezett!

Na újra itt vagyok , sziasztok!
igyekeztem visszaolvasni

Réka,
Kép nagyon édi ez az ujjas kép
Hová jártok tornázni? babával jártok?
szeretnék én is menni, de a Nóri tornaórái nekem kissé messze van

Nadine,
Réka 3600gr-al született 52cm volt.
annyira nem husika, csak tokás Kép de az a bajom, hogy olyan kis nádszál, alig van egy kis hurka a combiján. pedig kajál rendesen
van képed magatokról?

Beu,
Nem tom aktuális-e még, de mi vettünk egy braun digis fülhőmérőt, és jól müxik. figyelni kell rá hogy teszed a fülébe, illetve mi megmértük a hőmérsékletét, és ehhez viszonyítjuk az emelkedést ha van. én szeretem, jó, gyors, és könnyü. persze ettől lehet más is jó, de én ajánlom.
(bár a dr. néni nem párolta)

Zulu,
gyönyörűek vagytok, nagyon klassz képek Kép

Elli,
én június 2-án jöttem haza, szerintem pont elkerültük egymást Kép
ti mikor jártok úszni? nem egy csoportban vagyunk? vagy csak Toffival járunk egy időben?

Maci2,
Roni nagyon édeske Kép
gratula hozzá

Myssnia,
kép Kép

Kaska,
Kép

Gombóc,
profil képet most néztem meg, nagyon tuttkó Kép
anyósodhoz kitartás!

most gyorsan ennyi voltam, ha valaki kimaradt bocsi, uszi után megpróbálok jönni.
sziasztok
törpi
törpicur
 
 


Toffi!
Köszi.
Számolj be, hoyg mit tanultatok, és mi vár ránk pénteken.
Vidám uszizást Nektek Kép!


Törpi!
Druszám nagyon kis édesKép!

Réka
muki
 
 


Törpi!

Mi a Nóra tornájára járunk! Nem tudtok eljönni valahogy?

Réka
muki
 
 

 
 

Réka!

jó lenne, már Nórával is beszéltem róla, de nekünk picit messze van újpestről....meg ez a 11 óra is olyan időpont amikor Réka kajcsizni szokott. de megdumcsizom a kiscsajjal keljen hajnalban, és akkor esetleg el tudunk menni Kép

Ha holnap új capattag lesz, akkor azok mi leszünk Kép

ja, van még fent kép a fotóalbumban....rekababa alatt. ha van kedved nézd meg

törpi
törpicur
 
 


Sziasztok!

Maci_2
kúszás-mászás + fél almához gratula KépKép

Beu
lázas még Lőrinc? Szegény! gondolom, akkor Ti most kihagyjátok a tornát.

Magdi
gratu Miki szobatisztaságához Kép és Zsuzsi jókislányosságához Kép
vacsi hmmm... KépKép

Timici
fogacska Kép

Elli
szauna-szopi Kép

Törpi
uszis és pancsi utáni kép nagyon aranyos Kép

Réka
igen-igen megyünk tornázni!!! Sőt, lehet, hogy jön velem az a csaj is, akivel együtt szültünk a kórházban.
Tudom ott hova tenni a babakocsit, vagy kenguruzzak inkább??
uszis kép nagyon jó Kép

Andi
psandi
 
 


ja, Réka
mennyi a beugró a tornára?

Andi
psandi
 
 


Törpi!
Megnéztem az albumot, nagyon aranyosak vagytok. Kép Különösen a bocis kép tetszikKép

Andi!
Van hely a babakocsinak, csak a bejáratnál van kb. 10 lépcsőfok amin fel kell vinni. Egy alkalom 700 forint, de szerintem megéri.

Réka
muki
 
 


gv67uzm aíí
GS
6UK

Dani Kép
psandi
 
 


Törpi,
a torna csak gyalog van messze, kocsival 10 perc. Én is újpesti, szal' ha gyalog jönnétek, akkor szívesen felveszlek benneteket. Kép
Én a központtól nem messze, a Daewo szalonnál lakom egyébként. És mindenképp akarok menni holnap.Kép
üdv
Elli
ellimami
 
 


És ha már Tofinak szabadKép akkor én is felrakok valamit, amit kaptam és tök jóKép


Kedves Technikai Segítség!

Tavaly frissítettem a Barát 5.0-ról a Férj 1.0-ra, és azt tapasztaltam,
hogy a rendszer teljesítménye csökken, különösen a Virág és Ékszer alkalmazásokban, amik pedig kifogástalanul mŰködtek a Barát 5.0 alatt.
Ezen túlmenőleg a Férj 1.0 több kedvenc programomat is eltávolította, mint például a Romantika 9.3-at és az Odafigyelés 6.4-et, ám
telepített olyan alkalmazásokat, mint a Bajnokok Ligája 4.1 és az Fradi 3.0.
Most már az Elbeszélgetés 80 sem működik, és ha Takarítás 2.8-at akarom indítani, visszautasít a rendszer.
Megpróbáltam a Nyaggatás 5.3-mal kijavítani a hibákat, de sikertelenül.
Mit tegyek?

Elkeseredett

Kedves Elkeseredett!

Először is, ne felejtse, hogy a Barát 5.0 szórakoztatócsomag, míg a Férj 1.0 operációs rendszer, saját utasításkészlettel. Gépelje be a következő parancssort:
C:>Azt hittem, szeretsz [Enter]
Ezután töltse le a Könnyek 6.7-et, amivel telepítheti a Bűntudat 3.0-át!

Ha minden rendben megy, akkor a Férj 1.0 ezután magától indítja az Ékszer 2.4 és Virágok
3.6 alkalmazásokat.
Kérem figyeljen oda, hogy ne terhelje túl a Férj 1.0-át több ilyen alkalmazás gyakori, vagy
egyidejű futtatásával, mert ez esetben előfordulhat, hogy a Férj 1.0 telepíti az Ingerült Csönd 2.3-at, vagy a Kocsmázás 7.0-át, ami által a rendszer fokozottan ki lesz téve a
Sör 6.1 támadásainak. A Sör 6.1 kártékony program, mely HangosHorkolás.wav fájlokat hoz létre a merevlemezen.
Egyes tapasztalatok szerint a Férj 1.0 a Pletykadélután 2.1 és a Barátnőim Átjönnek Vacsorára 3.2 futtatása esetén lemerevedhet, ezeket csak akkor indítsa, ha előtte telepítette az Elmehetsz A Meccsre 1.5-öt! Bármilyen hibát is tapasztal a Férj 1.0 működésében, SEMMILYEN
KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NE telepítse az Anyós 1.0-át, és ne telepítsen új Barát programot se!
Ezek nem támogatott alkalmazások;
a Férj 1.0 rendszer összeomlásához és a kapcsolat megszakadásához vezethetnek.
A Férj 1.0 remek program, de csak korlátozott memóriakezelési lehetőségei vannak,
valamint nem kompatibilis néhány újabb alkalmazással (iyen például a Vegetariánus Étel 4.3).
Érdemes lehet fontolóra venni néhány kiegészítő szoftver beszerzését. Személy szerint a Meleg Vacsora 3.1-et és a Rafinált Alsónemű 7.7-et ajánlom.

A legjobbakat: Technikai Segítség

KépKépKép
ellimami
 
 


Réka,
meggyütt a mail, köszi!!!KépKépKépKép
E
ellimami
 
 


Na ebben a vacak esős időben legalább vigyorogtam egy jót!
Köszi Lányok!
Sofka
sofka
 
 


Na megjöttünk usziról Kép
elkeseredtem.
Réka majdnem végig sírta....pedig eleinte nagyon tetszett neki....de ez a mai nap valahogy nem az igazi..

Toffi,
nagyon arik voltatok Kép

Réka,
köszi.. Kép lesz még kép talán a 7en tudok frissíteni is
most néztem a profilod, mi is májusiak vagyunk, csak 4 héttel később Kép

Elli,
köszike, aranyos vagy de autósosak vagyunk. tudsz segíteni hogyan tudok eljutni oda? mi megyeren lakunk, az a daewotól nincs messze.
bár a mai napi kudarc után nem tom mi lesz holnap.

törpi+réka aki ma 4 hónapos és fázik a 30 fokos vízben
törpicur
 
 


Törpi
De gyorsak voltatokKép és Ti is aranyosak voltatokKép
Réka aludt? Zsombi csak addig, amíg le nem teszem az ágyraKép, amíg rajtam lóg, minden okéKép
Még egyszer gratula a 4 hónapossághozKép És ne keseredj el, lehet, hogy álmos volt még Réka, majd legközelebb jobban tetszik neki az usziKép

Toffi + mesétnéz Zsombi
úgyhogy mindjárt jövök
toffifee
 
 


Réka
Múlt hetit ismételtük, hogy jövő hétre nagyon profik legyenek a babák a merüléshezKépKép (pedig én azt hittem, ma már csobbanunk, de jó is volt így, a 30 fokos víz nekem is hüsi voltKép)

Elli
Ha már nekem szabadKépKép
A Tiéd is jóóóóKép (mármint a vicc)

Megyek, ordiba van és indulni kell a balerináértKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Hali Csajok!

Igaz, még csak két kép, de a kereszteltről:

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=979

Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a biztatásokat Levifejlesztés ügyben, most egyelőre hanyagolom a dolgot Kép. Mármint úgy értem, nem nyaggatom a gyereket, úgy fejlődik, ahogy akar (na persze kis segítséggel Kép). Megfigyeltük, hogy már megszólít minket, igaz még mindketten 'aa'k vagyunk (mármint anya és apa) de egyértelműen hivogat. Segít öltözésnél, ma a babakocsiban tapsolt, tegnap pedig 'tedd a fejedre' felszólításra a fejére rakta a műanyag tálat. A gyagya anyját utánozta, aki egy rózsaszín műanyag tállal a fején bohóckodott a család nem kis mulatságára Kép...

Törpi!
Lehet, hogy az időjárás miatt nem jött be ma Rékababának az úszás. Frontok jönnek, mennek és olyan nyálkás sz@r idő van. Nekem sem lenne sok kedvem 30 fokos vízben úszkálni ma Kép.
Én nem voltam szalma a hétvégén, bibibiii. Családi programok miatt itthonmaradt az emberem, meg amúgy is dolgozni kellett valakinek. Egyébként már három éve nem jut el a partira. 2000-ben kórházba került, 2001-ben nászúton voltunk, 2002-ben charter jött pénteken, szombaton meg már majdnem a gépen kapta a hivást a főnökétől (Kép ), hogy lenne még charter. Azt mondtam, idén már nem is érdemes elindulni Kép.
Megyek megnézem az albumot.

Gombóc!
Nyaralás miatt irigy vagyok Kép. Én is, én is!

Magdi!
Pelusnélküli Mikihez és nagyijával nyugodtan alvó Zsuzsihoz gratula Kép!

Évi!
Petra is nagyon aranyos. Felétek ilyen hüvi van vagy rosszul látom, hogy ezek elég meleg cuccok már? Vagy csak én öltöztetem nagyon lazán a kis gazfickót? Bár mindig ellenőrzöm, hogy hideg-e bármije, de eddig még nem öltöztettem alul.
Mondjuk nekem lehet, hogy valami fóbiám van, mert anyukám mindig úúúgy beöltöztetett, hogy úgy éreztem megfulladok vagy hányni fogok Kép, így igyekszem nem elkövetni ezt a hibát.
Bocsánat, remélem nem haragszol amiért ezt leírtam, nem akarok bántó lenni Kép Kép Kép.
Voltam bent a cégnél pénteken, Levivel kettesben, nagy sikere volt. Ma várom a futárt a munkáltatói igazolásommal Kép.
Tudsz valamit a Veráékról? Még augusztusban SMSeztünk, hogy majd szeptember végén találkozunk, de eddig még elmaradt. Majd talán októberben.

Na, megint nem tudok mindenkinek írni, Levi üvölt.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Toffi,
köszi. Kép
gyorsan leléptünk. a szaunában még volt egy gyengusz próbálkozásom, de üvöltve kirohantunk... Kép
aztán üvöltve öltöztünk, és mire a kocsihoz értem, elaludt...és még most is alszik, és alszik. remélem nincs baja, már aggódom, hoyg ennyire elaludt

Virág,
hallod.... Kép ez a szalmáskodás nekem nem tesz jót :-) na azért tegnap kimentünk apa elé a repülőtérre. még elutazás előtt kérdeztem is, hogy megy*e a párod, mondta, hogy nem. na nekem sem kellett több, mondtam neki, hogy akkor te se menj, mert a gyerek mellett a helyed! Kép
egyébként ő sem volt, se tavaly, sem előtte....
a tavalyi charterről tudok, arra emléxem....azt nem lehet elfelejteni ha lehívnak szinte a gépről... Kép, egyébként meg a fönöknek nem lehet NEM-et mondani igaz? Kép
de legalább nem voltatok egyedül

de látom megy ez nektek Levikével. Kép
képek?

na megyek mert kaja lesz, és ébred ahogy hallom

törpi
törpicur
 
 


Nekünk is van kiscipőnk, amit 3 nap alatt sikerült lestrapálnia a kisfiamnak. Kép

Kép
muki
 
 


Törpi,
nagyon eccerű:
Átmész az M3-on keresztben bárhol, rámész az Erzsébet kirné útjára jobbra,(a Nagy Lajos felé, ha így jobban tudod) onnan pedig balra kanyarodsz a Rákos-pataknál,(rögtön egy villamosmegálló után kell besorolni a sínekre és balra, lámpa nincs) és a patak jobb oldalán mész végig egyenesen, végig-sokáig-koppig,(ez már majdnem az Őrs) ahol a végén a lámpánál a balra+egyenesen sávból egyenesen mész,(jobbra mennél az Ikea felé) jobbra nézel, és ott a Cserepesház, előtte és mögötte nagy parkolórész.

Homeoszakértő lányok!!!
Nekiduráltam magam, és vettem Chamomilla CH9-et Kevinnek. A homeopatikus szerint napi 2 bogyesz mehet neki, kis vízben oldva, lassan kortyolva. Ez így szerintetek is okés? Megnéztem az Dana Ullman könyvben, elvileg a potencia kb jó (még 15-ös volt, ha ez nem hat, akkor azt veszek), de az adagolásról csak homályos utalások vannak. Jól gondolom, hogy ez nem gyógyszer, hogy meg legyen mondva, hogy napi 3x1 evés előtt, hanem kicsit "kísérletezni" is kell az adaggal? Úgy tudom, túladagolni meg ártani vele nem lehet. És ugye este adjam? A patikus szerint csak akkor, ha nyugtalan, de én kúraszerűre gondoltam, pl 5 napig adnám,(persze várnám az áldásos hatástKép) aztán 2 napig nem (így ellenőrizném megint, mi van, ha nem kap...). De állítólag rutinszerűen sem szabad alkalmazni, mert a gyerek egyre inkább mutathatja a jellemző "kamillás"Kép tüneteket.
Szerintetek?
Valaki segítsen, lszi!
pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Megpróbálok lassan visszakapcsolódni közétek. Lőrinc fiú ma már jobban volt, kedve is a régi. Azért holnap még megmutatom doktornéninek, a biztonság kedvéért. Apa sajna még mindig nem teljesen oké, de már ő sem olyan lázas. Holnap még itton tartom, a biztonság kedvéért. Vettünk Braunt, köszi a tanácsokat, infókat. Először lemértük Lőrinc 35.6-os hőmérsékletétKép, aztán kitanultuk.
Tornára, úszásra még a héten nem megyünk. KépKépKép Majd számoljatok be, milyen volt.

Fotókat megnéztem, mindig, mindet, babók továbbra is édesek.

Keresztelőről készült videó nem sikerült, a megbízott végigvideózta a szertartás alatt a szőnyeget, majd lejárt a kazetta. Van 10 mp a társaságról, ahogy leül a templomban. Kép Amúgy tök szép volt a szertartás. Teszek fel egy fotót. Mondjuk Lőrinc meg sem közelítette Zsófit eleganciában. Csucsuka! édes a csaj!Kép

Két kérdés:
Ha beteg apa, ti elkülönítettétek tőle a gyereket?

Mivel is lehet kezelni a fogzást? Még nem bújt ki, nem is látszik semmi, de néha mintha már fájlalná.

Majd jövök. Beu
beu
 
 


Zulu! Milyen elemek tartoznak a lego talicskahoz? Visszairt a csaj, megvan meg neki, megeri megvenni 5000 Ft-ert?Kép Meg van neki meg valami chicco kisvonat, labbal hajtos, hintaztato talppal, dudaval, ezt ismeri valaki?Kép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok,

jaj lányok mi volt ma a levegőben?!?!?!Petrust szinte 1 percre sem tudttam letenni a kezemből,mert beindult a bömbije. Kép Nagyon nehéz volt ez a mai nap,ráadásul apa nem volt itthon a fürdetésnél és most csináltam először egyedül végig az egészet. Most alszik a kis pirinyóm(nem csodálom...egész nap nem aludt)

Virga,
levél megy priviben,csak még meg kell írnom. Képvoltunka Veráéknál is...talán a héten ők is bemennek a céghez.Én még nem tudom,mikor megyek.

Elli,RÉka,Beu és akik tornázni jártok a cserepesbe,
meséljetek légyszi a tornáról!Miket csináltok?Mennyien vagytok 1 alkalommal?Hány perces egy alkalom?Bérletet kell venni vagy alkalmanként fizetni?köszi előre is.

Törpi,
esetleg tornászni mehetnénk együtt is?Mit szólsz hozzá?Majd megvitatjuk priviben. KépMeg ne felejts el figyelmeztetni,hogy akarok tőled kérdezni valamit...én minidg elfelejtem. KépJa és Rékababa egy tündér az usziban apával,de ezt én már láttam. Kép

Réka,
Dönci topánka klassz. Kép

Csucsuka,
lányod,mint egy kis hercegnő.Nagyon csini, és az a fejrevaló...... Kép

pusz mindenkinek
megyek vacsizni,ma még alig ettem
Évi+Petra(akinek ma valami nagyon nem tetszett)
Évi24
 
 


Orsoly,

Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Csak roviden en is dogrovason vagyok, keretik drukkolni, hogy ne legyen arcureg gyulladasom.

Urszila tornazni igy holnap sem megyekKép
Zsuzsi meggyogyult?

Evi Borit sem lehetett ma letenni kesergett, panaszkodott egesznap. Most furdes nelkul bealudt lehet, hogy ma kihadjuk a furdest. (lehet kuldeni a GYIVI-t) Hajnalban 3-kor meg jokedvuen ebredt mondta, hogy hagigli uguglu es kacaraszott nagy oromunkre Kép

Beu fiuknak jobbulast.

Zsofi kiskiralylany abban a fofodoben Kép.

Zulu, a talicskarol is lehetne egy fenykepet kerni?

Ari aki nem lat a nathatol
ari
 
 


Zulu: kosziKép
orsoly
 
 


Sziasztok!

Kaska,
HURRÁ!!!Kép

Sofka,
igen, őrzöm őketKép. De mire a következő versenyzőt tervezzük, már kimennek a divatbólKép.
Tervezésnél nálunk is az volt a fő szempont, hogy mindennnek legyen helye, jó helye. Terv majd küldődik, mihelyst kézhez kapom.

Évi,
nagyon csini a kisasszony sétaszerkójábanKép.

Gombóc,
hali!!!Kép Örölök, hogy jól nyaraltatok!Kép

Magdi,
Mikinek gratu a szobatisztasághoz!Kép Én is szentül hittem, hogy a fiam pelenkában nősül, aztán eccercsak mégseKép.

Timici,
igen, rögzíthető. Pontosabban bekattan magától.
Fogacskához gratu!Kép (én már lassan tényleg elkezdem a gyűjtést protira...)

Elli,
nálunk úgy volt, hogy az első variáció kijött vagy 250-re. Akkor sokkot kaptunk, megmondtuk a pasinak, hogy csökkentés. Lecsökkentette. Aztán egyszer csak azt vettük észre, hogy a hónapok során visszanőttKépKépKép. De ez a bruttó alapterület, nettóról fog. sincs. De egy szintes lesz, plussz pince. Statikai okokból akkora pincénk lesz, hogy akár csirkefeldolgozó üzemet is létesíthetnénk benne.
Chamomillát én is kúraszerűen adnám, azt hiszem, Kakukkfű szokta adni Emmának, Ő bizti jobban tudja. Nekem azt mondta ma a homeósdok, hogy nem kell vacakolni, egy kiskanál vízban feloldom a bogyeszt, és beküldöm. Csak mondd meg a srácnak, hogy ne mosson utána fogatOKépKép.

na még jövök, ha tudok, most szólít a konyha

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Igaz elég régen jártam már erre felé, de mostanában nem sok időm van. Apa csak este jön be és akkor örülök , hogy a lakást helyrepofozom meg főzök (vagyis kutyulok) vmit.
Robikám szegénykém hozza a formáját, nyügi volt ma is.Lehet az időtől??Habár ahogy olvasom nincs egyedül ...
Nálatok az ülés hogyan működött. Értem ezalatt, hogy felültettétek és ha igen mikortól. Ugyanis Robónak mostanában mániája, hogy ülni akar, húzza fel magát és ha felültetem egy pillanatra nagyon élvezi. De azt hallottam, hogy persze nem tesz jót a gerincének, meg az ilyen gyerekek lassabban tanulnak meg járni...nem tudom mi az összefüggés?
Tudtok vmi jó kis készségfejlesztőt ajánlani, amit minden nap végezhetünk? Naés mire kell nagyon odafigyelni egy két hónaposnál (halása az tuti jó, és már nézelődik is,gagyarászikKép.e ezen kivül) amire figylejek nagyon.jah és miég mindig nem alszik el a kiságyában egyedül. lehet én rontom el, de sokat sír és ugyebár kézben van....
Mindig parázok vmin.Most éppen kíváncsian várom a 13. hetet , amikor a nagy könyv szerint elmúlik a hasfájás...
Igaz még 11 töltjük holnap, de még mindig nem akar múlni.
Jót mosolyogtam a fenti sorokon, ami az apaszerepet illetiKép.Igyexem mielőbb visszaolvasni.Minden anyukának egy jó adag pihit és jókedvet , minden babócának pedig jó egészséget és üzenem nekik, hogy legyenek nagyon jóóóók!

Anita+éppen alvó Robó
anita77
 
 


Timici,
természetesen én sem akartalak megbántani, csak úgy éreztem, hogy Kaskának jólesik, ha kicsit bátorítják, és ez ad még egy lökést, hogy elmenjen az Istvánba. Remélem, nincs harag. Azért csak most reagálok, mert szüleimnél voltunk egy hosszú hétvégére.
Nadine,
Hajdúböszörmény??? Ott születtem, ott nőttem fel, csak gimi után kerültem el, de imádom! Szüleim még mindig ott élnek, mi meg gyakran járunk haza. Hétvégén is otthon voltunk. Hová költöztök?
Törpi,
ti Megyeren laktok? Hol? Mert mi is, a Bagaria utcában.
Myssnia,
úgy látom, hogy hasonlóak vagyunk, ugyanis nálunk meg a kisebbik gyerkőc keresztapja az exem lett. Kép Szerencsére párom és az ő felesége abszolút partnerek ebben és minden felállásban mindenki csípi a másikat.

Sziasztok, Erika
kerika
 
 


Sziasztok,

Beu,
Lorincnek (es Apajanak is)jobbulast! Kuldok egy kis energiat: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Kép

Sofka,
jo szoveg ez a kipihentnek tunok! Kép

Myssnia,
hat akkor drukkolunk, hogy Nemferjapaval az legyen, amit Te szeretnel. Kép Hidd el, Nemanyosert neha uuuuugy irigykedem Rad! Kép

Timici,
gratu a kis foghoz. KépKépKép Mi meg fogatlanok vagyunk mindig. Kép

Elli,
ez az anyos sztori eleg gaz...KépKép Drukk, hogy hamarosan Te is "kipihentnek tunjel"! Kép

Toffi,
hozzatapival kapcsolatban turelem, Zsombi is igy kezdte! Kép
Masszazs, hidromasszazs...es ha meg azt is elarulom, hogy a jelentos ar-reszt a TB koltsegere.....pfuj...Kép

Törpicur,
nagyon edesek a kepek! Foleg az Apaorrmegfogos. Kép
Ti milyen tornarol beszeltek? Hol van es mikor? Drasztikus fogyokuraba kell kezdenem. Kép
Az uszit ne add fel, lehet, hogy az idojaras valtozas miatt volt nyugos a lanykad. Kép

Magdi,
gratu Miki szobatisztasagahoz és edes a Zsuzsi jokislanyossaga Kép

Csucsuka,
gratu a keresztelohoz! Kép Jok a kepek! KépKép

Ari,
drukk a nemarcureggyulladashoz! Kép

Ma volt az elso nap, hogy Zsombi nem kapott anyatejet. Elvalasztottam. Beszeltem harom hete a nogyogyommal, azt mondta, jobb lenne abbahagyni az anyatejezest, mert a szervezetem ezen reszenek a mukodese teljesen leallt. Es meg igy is honapok lesznek valszeg, amig probalkozhatunk a kistesoval. Hja, sajna Zsombi se volt egyszeru. KépKépKép
Es hat kicsit hulla vagyok, teli vagyok inteznivaloval, koltoznunk is kene, es a hugom megszervezte a fia es Zsombi keresztelojet most hetvegere. Apropo, a keresztszuloknek kotelezo az egyhazi eskuvo? Mert a hugomeknak nem volt, es ok lennenek Zsombi keresztszulei. Koszi.

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Évi! Ügyes vagy, hogy végig csináltad a napot!
Torna: bérletet is lehet (2300.-) vagy egyszerit is (700.-) Még sosem számoltam, de olyan 10 körül lehetünk. Az elején van egy bababemelegítés babagyurmászolással, aztán mint a többi tornán, mindenféle izmozások, hol a babát emelgetve, hasadra téve, hol föléhajolva pl. Nem tudom, hogy 45 perc vagy egy óra. Tényleg. Enni pedig egyél rendesen!!!

Réka! Kiscipő aranyos, hogy strapálta le Dani??? Volt apa úszni?!?! Te meg fotóztál? Nagyon jó pillanatot kaptál el!Kép

Törpi! Ne izgulj, biztos élvezni fogja majd az úszást. Alvás miatt meg ne aggódj! Lőrinc is 4 órát aludt az első után. Négyhónapossághoz gratula!

Toffi! Pelánkázón már mi is harcolunk! Kép Etetés is hasonló. Kép Ma krumpli+almával próbálkoztam, de úgy öklendezett, hogy majdenem megfulladt. Kép Fognak ezek a fiúk valami mást is enni szopin kívül? Tegnap, mikor Lőrinc lázassága miatt felhívtam az ügyeletet, valahogy arra terelődött a szó, hogy milyen gyakran szopik. Mondom, jó sűrűn, két óránként vagy sűrűbben. De olyan is van, hogy 3-4 óra, ha történések vannak. Erre leszúrt, de úgy, hogy egy féléves gyerek egyen ritkábban, meg mikor emészt, meg ez egy rossz szokás. Azt se tudom, ki volt. Szerintem az asszisztens.Kép Nem gondolom, hogy igaza van, de ma megpróbáltam húzni az etetések közti időt, de így sem volt több, mint 2,5 óra. Hiába, imád szopizni és utál mást enni. Kép vagy Kép.

Timici! Gratula a fogacskához!

Magdi! Miki!! Ejha! Gratula! És Zsuzsi sem semmi jó kislány! Kép

Maci! Roni étvágya és mozgása Kép Szemed viszont Kép Szemész átvitte? Ez lehet?)

Kaska! Gratulálok!!!!!! Remélem aggódásod teljesen elmúlt!

Gombóc! Végre itt! Nyaralásért pedig irigy. Mi is terveztünk még pár napot az ősszel, de apa betegsége után már nem hiszem, hogy idén hiányolhatja a munkahelye. KépKépKép Zsombi nyolchójához nagy gratula!

Sofka! Köszi Marcipánnak az aggódást. Ti már jól vagytok? Mikor hozzuk össze a fiúkat egy barátkozásra? (Na nem most gondoltam, hogy Marci is elkapja Lőrinc vírusát.)
Mi az a bébitaxi? Lehet, hogy hígabban jobban szeretné Lőrinc is a kaját? Bár nem hiszem, mert a gyümölcslevet sem issza. Kép Kipróbáltam az ujjal etetést is, hátha a kanállal van baj, de nem jött be. EGyzerűen anyatejen kívül semmi táplálékot nem enged be a szájába. Bezzeg a távirányító, ruhacimke és telefonzsinór. Kép

Myssnia! Tejcsid visszatért? Vagy ez már bukott ügy? Remélem, nem. Ne mondj le róla! Nemférjapával pedig alakuljanak kedvezően a dolgok, azért drukkolok. Kiállítás nagyon szuper, csak nem tudom, mit állítasz ki. Fotókat?

Andi! Magányos vagy? Hogy bírod? Szüléstörténet +apaKép De biztos angyon fáradt volt. Meg amúgy is férfiKép kisebb érzékkel rendelkezik a nosztalgiázás iránt.Kép

Még egy kérdés: Nektek van jó zoknilelőhelyetek? Bármilyen zoknit veszek, olyan csúnyán elszorítja Lőrinc lábát. Vagy Ti hogy oldjátok meg ezt a problémát?

És akkor képek:
Kép
Kép

Kép

Beu
beu
 
 


Gombóc! Keresztelés teljesen az egyháztól, de még inkább a paptól, lekésztől függ.
Elválasztottad? És eszik már rendesen?
Torna: Zugló, CSerepesház, kedden délelőttönként.

Na megyek, mert tele a kkád, fürcsizek egyet. Közben rájöttem, hogy mosogatógép kipakolása, új adag bepakolása, teregetés még rám vár. KépKépKép
Teregetés muszáj, de a többi lehet, hogy megvárja a reggelt.Kép

Beu
beu
 
 


Beu,
koszi a torna lelohelyet. Ha sikerul elkoltoznunk, akkor BKV-val is elerheto kozelsegben lesz, es szerintem megyunk mi is. Kép
Azert mertem elvalasztani, mert a NAN2 tapszert nagyon szereti (tobbet ivott mar meg belole, mint anyatejbol Kép ), es ha ehes, megeszik fel uveg bebikajat. Zalakaroson ketszer egy-egy teljes uveggel is megevett, de akkor mar nagyon-nagyon ehes volt. Kép

Keresztelos kepek nagyon tunderiek! Lorinc mosolya olyan edes, hogy mindig levesz a labamrol! KépKépKép

Zsombi rom. kat. lesz, ha minden sikerul. Kikerolevele mar van. KépKép

Gombóc
gombóc
 
 


Elli,

köszike!, meglátjuk a holnap hogyan alakul....ha tudunk megyünk, de Réka ébredésétől függ.
ti ott hogy oldjátok meg az evészetet? mert teli gyomor sem jó nekik gondolom, de ha meg üres a pocika akkor zűr van.

Évi,
kérdezz! Kép
jöhet priviben, de ha akarsz hívj fel. szerdán megyünk szurkálásra! Kép
persze mehetünk együtt tesi órára, beszéljük meg.

Ari,
jobbulást! gyógyulj meg

Erika,
Kép mi meg a fiumeiben. régebben bagarias cimünk volt, míg nem kaptuk meg a fiumeis cimet
Kép Kép
egyébként Évi is ott lakik
lehet hogy már találkoztunk is? Kép

Gombóc,
köszike Kép
az apaorrmegfogásos az nem a miénk.... Kép
de Réka nevében is köszi Kép

fogyózni szeretnél? már nem szoptatsz? mert addig nem javallott azt tudod ugye? én sem tudok emiatt még leadni a plusszokból.
a tesiről Elliék tudnak neked bővebben mesizni.
mi is még csak most csatlakoznánk

Beu,
képek Kép
jól bírtátok Kép mi pityeregtünk

jó éjt, megyek lepihizek,
sziasztok
törpi
törpicur
 
 


Gombóc,
Réka is rom.kat. lett.
én úgy tudom, hogy egyházon belül is függ a plébánia vezetőségétől....van aki ezt kér van aki azt...
de a lényeg, hogy a keresztszülők viseljék a keresztséget, vagyis meg legyenek keresztelve. ha nem házasok az nem baj, a keresztelés nem erről szól úgy sem.
nálunk az egyik ker.szülő rom.kat, a másik református. csak be kellett írni a vallási hovatartozást.
mikor lesz? most a 7végén?
ráadásul mi a nagy kapkodásban nem is vittük a kikérőjét...elfelejtettük. szerencsére nem is kérte az atya.

remélem tudtam valamit segíteni

na mentem, jó éjt
törpi
törpicur
 
 


Sziasztok!
Megvagyunk még, csak átmentem passzív olvasóban. Zsuzsi csütörtökön éjjel egy párszor összehányta magát, ez aztán teljesen betett a zombiságomnak. Gombás tortellinit vacsoráztak az apjukkal, amíg én fent szoptattamKép Még ma is itthon ebédelt, de suli nélkül már nem bírtaKép

Még mindig felettébb gyakran szopizunk, így a hozzátápi folytatódik. Férj biopiac helyett a bébikaja piacot részesítette előnyben. Alapvetően lusta természetemnek nem is jött rosszulKép Normál piacon nekem tilos babafőzibe vásárolni, szerinte a kistermelők többsége abszolut nem tartja be a permetezési-műtrágyázási technológiát. Mondjuk, látott eleget lévén szerkesztő mezőgazdasági műsoroknál.

ZuluKép hogy én mekkorát nevettem a csattanónKép

ElliKép a te sztorid is naagyon jóKép

BeuKép sajnálom, hogy Lőrinc ilyen beteg voltKép De a keresztelőn így is tündéri babaformát mutatottKép Julka a Nestlé körtéjét imádta. A paradicsomos és almás krumplimra szájzárat produkált. Úgy néz ki, hogy ő is a bébikaját részesíti előnyben az anyja főztjével szembenKép
Beteg családtagot sohasem zártam el. Zsuzsi pont beteg volt, amikor Julka hazaért, de doki nénivel megegyeztünk, hogy a lelkiek fontosabbak.

AriKép szegény fejedKép drukk, hogy csak nátha maradjon! Sajnálom, hogy nem tudtok jönni tornázni!

GombócKép nekem is volt problémám Zsuzsi 2 és fél éves koráig tartó szopija miattKép összevissza ciklus, kiderült, hogy elment az esze a hipofízisemnek és tovább termelte csendben a prolaktint, peteérés persze szünetelt. Aztán sikeresen kikezelt, l. JulkaKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok, újra itt vagyok én is!

Azur Ildi,köszi a hozzámszólást, na és nagyon ügyi-rendes vagy,hogy mindenkihez igy hozzá tudsz szólniKép Én örülök,ha elolvasom,amit irnak a többiekKép
A külföldön élésnek vannak elönyei és hátrányai, nem is nagyon tudnék olyan helyet a világon találni, ahol minden szupi lenne. Nekünk ez a Kanada "jutott",de innen még mindig haza lehet menni...

Beu, nagyon édes Lörinced a képeken! A videót sajnálom, én is jártam igy, de szerencsére "csak" egy kirándulás alkalmából videóztam le végig egy gyönyörü szálloda halljában a szönyeget. Amint felemeltem a kamerát, hogy valamit levideozzak ,megállt a felvétel. Utólag jöttem rá, hogy pont forditva müködtetem a masinát, amikor azt hittem ki volt kapcsolva és a nyakamban lógott, na akkor vette a szönyeget, és amikor azt hittem most videozok vele, na akkor volt kikapcsolvaKép Egyszer történt ilyen, azóta roppantul figyelek rá.

Nálunk nagyon szép idö volt a hétvégén, és családilag kirándultunk, kivittük a kis vacakunkat elöször a Sziklás hegységbe. Azt nem mondom, hogy Ö tuttira élvezte, hiszen az autóban rögtön elaludt, a szopi ugyanolyan volt,mint itthon, és utána a levegön is zömében aludt, de nekünk nagyon jól esett,már vágytunk egy kis kimozdulásra. (Szóval Ádám nem nyafogott, nem sirt, úgy viselkedett,mint máskor)
Tennék fel ide képet, de túlságosan nagyok, kicsinyiteni nem tudok (úgy,hogy élvezhetö is maradjon), de itt az albumban már van néhány kép:
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=882&page=3&image=15546%20" target=_top>Fényképalbum</a>
, ha tudjátok nézzétek meg!!!

Hizás témát nem eröltetem,majd kiderül pénteken az oltáskor, addig úgy sem érdemes ezen gondolkoznom. Amikor anyukámnak mondtam, hogy most nem hizott annyit,mint elötte, azt válaszolta kapásból, hogy akkor tömtük..Hát igen, akkor több tápit kapott, most meg cicizünk. Na, témát lezártam magamban, szopik 2(!) óránként délelött (gondolom ez most valami változás-ugrás, mert idáig ilyet nem is csinált), este meg alszunk nagyokat.

Huh, sikerült nagyjából leirnom mindent, sziasztok!
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Na, valamit elszurtam,nálam nem megy az album linkjére.Kép
Mégegyszer megpróbálom:
<a href="http://babanet.hu/album/main.php?album=882&page=3&image=15546" target=_top>Album</a>

Kép
Kép
barbi
 
 


Gombóc! Törpi! Mi az a kikérő?

Törpi!
Torna(bár nem engem kérdeztél): Ott lehet szoptatni, Lőrinc általában megéhezik közben. Persze nem a legideálisabb, utána imádkoztam, hogy mikor a fejem felé emelgetem, ne bukjon. De szükség törvényt bont. Ha enni kell, hát enni kellKép

Barbi! VideoKép Szopizás: örülök, hogy lerendezted magadban a dolgot! Holnap nézek albumot is.

Urszila! Csötrök: a nagy hányások éjszakájaKép Zsuzsi néhány év múlva jobban kiaknázna majd egy ilyen lehetőséget. Lőrinc sajna a boltit sem. Kép

Jó éjt, Beu

Beu
beu
 
 


Törpi,
fenykepert bocsi. Kicsit oszefojnak mar a szemem elott a betuk. De hat csak ilyenkor jutok gep ele...Kép
Koszi az infot a keresztelovel kapcsolatban! Kép
Fogyozni matol nyugodtan fogyozhatom, elvalasztottam Zsombit. De nem szopizott eddig sem, ez regi sztori, a tobbiek mar kivulrol fujjak, en 8 honapig fejtem Zsombinak a tejcsit...Kép

Urszila,
dokim is valami ilyesmi hormonproblemat emlegetett, mar meg is van a beutalom vervetelre. Legkesobb masfel honap mulva kell mennem, ha addig nagylany leszek. HA nem, akkor meg kulonosen. Kép
Zsuzsinak jobbulast, Neked pedig ataludt ejszakat! KépKépKép

Beu,
a lakcim szerint illetekes plebaniarol kell kerni, az ertelmet nem latom, de ezt kerte tolunk a keresztelo pap. Ma elmentem erte, es az itteni plebanos szigoruan kifaggatott, hogy hol volt a templomi eskuvonk, miert nem vittem a hazasaglevelunket, stb. Ez utott szoget a fejembe, mert a hugomeknak nem volt templomi eskuvojuk, es nehogy emiatt meghiusuljon Zsombi kereszteloje most szombaton. Kép

Barbi,
huuuu, gyonyoruek a kepek! A kepeket elnezve, azert nem olyan rossz hely az a Kanada...Kép

Jo ejt,
Gombóc
gombóc
 
 


na, most olvasom vissza, helyesirni eddig tudtam, ugy latszik, most mar nem.... osszefojnak=osszefolynak KépKép
gombóc
 
 


Sziasztok!

Koszonjuk a gyogyulos jokivansagokat, hatottak Kép


Mano
koszonom neked is a tapszer infot, kiprobalom ha szukseg lesz ra (lehet, hogy megtalatam a masik ludast is, Andus allergias a sutotokre Kép)
Hetvegen A. is lesett a kanaperol Kép de neki sem lett semmi baja Kép.

Arinak, Lorincnek jobbulast!!!!
Macinak is remeljuk rendbejon a szeme.

Keresztelokhoz is gratula, csini volt Zsofi Kép

Hozzatapi, nalunk sikeres, en azt a cselt alkalmaztam, mikor betegek voltunk, hogy ugy tettem mintha en is ettem volna a Sinlac tejpepet , (kesobb en elesben is kiprobaltam, hat meg lehet enni Kép) kis jatek, pruu kifujasok utan Andus azt mondta hogy hamm es szepen evett, szinte minden kanal elott volt pruu es utana hamm is. Szerintem probaljatok ki, mit reagalnak arra, ha ti esztek elotte ill. veluk, nagybatyam 9 honapos koraig nem fogadott el mas etelt, utana igen, azonnal elvalasztodott.

Nehany friss kep a gyogyult, "utodott" kismereturol: Kép
zsurlo76
 
 


uj muveszet
Kép

regi rossz szokas Kép
Kép

megint a kocsimban
Kép

punk barataimnak (regieknek Kép s ujabbaknak Kép)
Kép
zsurlo76
 
 


Mindenkinek jo szundikalast Kép

Zs es a holnap oltando A.
zsurlo76
 
 


Sziasztok!

CSak gyorsan bejelentkezem, hogy nem vesztünk el. Jól vagyunk, csak kicsit sok a dolgom. Zsani nem hajlandó nélkülem lenni, ordít mint a sakál. Se az apjával, se a nagyanyjával, senkivel. Tegnap meg ma már a kórház kertjében levegőzött. így nem gond, hogy apukám tud mozogni (sőt kötelező neki mozogni!!!) így lent sétálgattunk, meg beszélgettünk. Úgy néz ki a héten hazaengedik, de ez függ a dréncsőtől. Na megyek is, mert most fejeztem be a vasalást, Zsanett ennek örömére felébredt és szopizott egyet (ilyenkor szokott Kép) De cserébe reggel rokáig alszom.

Erika
IGen-igen Hajdúböszörmény. Én is ott születtem, ott nőttem, fel és a gimi után kerültem Debrecenbe. Most a II. Rákóczi utcára költözünk, lényegében visszaköltözöm, csak most a nagymamám házrászábe, amit felújítunk. Így a szüleimmel közös udvaron, de teljesen külön bejáratú kertes ház. Ami nekem nagyon fontos, most a panel után. Te hol laktál Böszrménybe, melyik részén???

Most pontosan 00:15 van Zsani pont most lett 17 hetes. Mintha tegnap lett volna, de érdekes a fájdalomra nememlékszem, csak azt tudom, hogy akkor ott fájt. Szerintem ezért szül majdnem mindenki még legalább egyszer, és majd ott jövünk rá megint, hogy jé el is felejtettem mennyire fájt, ezért most inkább kiszállok Kép De olyankor már késő Kép

Na megyek mert már magamat is lefáraszottam KépKépKép

Nadine + ma nagyon jó kislány Zsanka (csak hogy irigykedjetek Kép)

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Elli!
Zsuzsi combiját nem is kellett borogatni. Dokinéni szuperül szúrta, mint írtam, nem is fájt neki, azután jól szétmaszírozta, amig Zsuzsi vigyorizott rá és a kis piros tűszúrásnyomon kívül nem is látszik, hogy szurit kapott volna (semmi göb). Kép

Zsófi!
Tündéri a kiskeresztelt. Kép

Ari!
Drukk, drukk arcüreggyuszi ellen.

Beu!
Lőrinc is nagyon édi. Kép

Na megyek aludni.
Magdi
gallainémagdi
 
 


Törpi,
témyleg???
Most akkor elmondom, hogy a múlt héten szellőztettem, éppen csuktam be az ablakot, mikor szemben a kisbolt előtt elsétált egy anyuka, kenguruban cipelve gyermekét. És tátottam a számat.... lehet, hogy Évi volt, nem tudtam, hogy itt lakik, a topicba meg irtó béna lett volna beírni, hogy "helló Évi, nem te sétáltál...?", pont most a "kukkolók korában". De most már tudom, tuti ő volt.
Nadine,
Mi a Szénássy u-ban lakunk (Újfehértóiból nyílik), megkukkantottalak a profilodban, lehet... csak aztán szomorúan tapasztaltam, hogy van köztünk 6 év Kép (mármint nekem)
Gombóc,
nálunk sem kellett, hogy egyházi esküvője legyen a keresztszülőknek. A keresztapa római kat., a keresztanya meg sincs keresztelve, de róla azt diktálták be, hogy református a család.
Beu,
visszatérve a Menjugate-oltásra, megkérdezhetem, hogy a dokinéni ajánlotta? Mert furcsállnám, ugyanis két éve még igencsak nem ajánlotta.

Sziasztok, Erika
kerika
 
 


Hahó, csak gyorsan, mert rengeteg dolgom van. De tegnap Marci este fél hatkot evett krumplis banánt. Ne mondjátok, hogy fújj, mert ő sem mondta, és: 1/2 8-tól reggel 3/4 6-ig aludt!!! Anyja nem, mert kb. kétóránként ellenőrizte, hogy rendesen szuszog-e a kis hétalvó.
Apa reggel: na ugye, rendes kaja kell annak a gyereknek. (anya: Na jó, ha még egy lesz, rögtön megkínáljuk zsíroskenyérrel. - és nem tiltakozott!)
Na szép napot, jó egészséget mindenkinek. Babók gyönyörűek. Lőrinc is milyen jól festett a keresztelőn. Ma este ledumálom Marcipánét, ő se maradjon pogány. Kép
sofka (aki megint kipihentnek kellene hogy tűnjön. Tudnám mitől vannak a fekete karikák?)
sofka
 
 


Sziasztok!
Szeretnék bejelentkezni hozzátok. Andris a hétvégén volt öt hónapos, le is mérték, már több mint 7kg, 7,3. Jól érezte a karom, hogy súlyosbodott az elmúlt hetekben, a fürdetést átengedem lassan Apának mert amellett hogy ilyen nehéz már a kádban is forgolódik, kerget(né) a kacsákat, két kézzel kell fogni. Ehhez az egész napi cipelés után nem sok energiám már. Most gyógyult meg az első náthájából, én kezdtem, ANdri meg 10 napig szütyögött, de porszívóztunk, Sterimar, aztán kikopott belőle.
Beu!
Andris mióta megszületett azóta borzasztó rapszódikusan eszik, sokszor másfél óránként, még most is, de ahogy írtad, ha vmi történés van akkor jóval ritkábban is elég neki, talán délelőtt jobban bírja kivéve a reggelt, de délutánra a párom szavával élve mindig begyorsít. Ez van.
Jó zoknikat én is keresek!! Vagy szorít vagy túl sok benne a műanyag...
Gombóc!
Üdv itt, gratula a 8 hónapos fejéshez. Andris (csak) anyatejet fogyaszt még.
Anita!
Szerintem még korai két hónaposan ültetni, nagykönyv szerint 5 hónapos támasztékkal, utána anélkül tudnak ülni, bár nagy különbségek lehetnek. Esetleg tedd néha a hordozóba, onnan jobb a kilátás, mint feküdve.

Olvastam valahol hogy báránybőrön altatják a babákat (vagy azzal takarják), ti használtok ilyet és ha igen hol vettétek?

Mindenki babája gyönyörű,
üdv
Tutuja
tutuja
 
 


Sziasztok!

Zsófi
Milyen nagylány már a kis ZsófiKép
Jók a képek!

Törpi
Mi is szopiztunk a szaunában, már kialakult triumvirátus vanKép Aztán Zsombi is üvöltött, amíg én fent öltözni próbáltam, szerencsére egy anyuka felvette.
Gratula a nagy alváshozKép

Réka
De jó kis cipők!

Beu
Örülök a pasi-javulásnakKép Nekünk is Braun fülhőmérőnk van, szerencsére még Zsombinál nem kellett használni.
Nálunk betegség esetén puszi-eltiltás van érvényben.
Fogzás: passz, mintha Zsombinak is fájna az ínye, a lehűtött rágóka viszont nagyon nem tetszett neki, az ujjam (vagy Apáé) annál inkább.
Lőrinc és Zsombi nagyon egyformán csinálja a dolgokat (kaja), nálunk is a kb. 2 óránkénti kaja a menő, igaz, ha akarom, mi rá tudunk húzni egy órát, de akkor én már sziszegek, amikor ráharapKép Szerencsére tőlünk még nem kérdezték, hányszor eszik egy nap ZsombiKép
Keresztelős képek szupikKép

Ari
Jobbulást!!! Melegítsd az arcod, amivel tudod (legjobb az infra, nekem nem ment arcüregre a kórság) és megy a drukk, hogy ne legyen semmi gond

Zulu
CsirkefeldolgozóKép

Gombóc
Hozzátápit feladtam, holnap bezengem doki néninek is, hogy nem csak én akarok szoptatniKép
Masszázs: legalább kaptál vissza valamit a befiz. tb-ből.

Urszila
Zsuzsinak gyomorrontás?Kép

Zsurló
Milyen komolyan néz AndusKép

Tutuja
Üdv itt és gratula AndrishozKépKép

Maci_2
Hogy van a szemed?

Miért van az, hogy ha leülök ide, minimum másfél óráig itt ülök?Kép
Megyek, mert még tanulok egy kicsit (tegnap elmaradtKép)

Szép napot mindenkinekKép
PusziKép
Toffi + alvó Zsombi
toffifee
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?