Új privát üzeneted érkezett!

Laptető eladó! én nem óhajtok kistesót! :lol: Most talán nem is vágyik rá senki, ugye?

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Hát persze, hogy meg vagyok ijedve, képzeljétek magatokat a helyembe. Azt mondanák, hogy 2 nap múlva kezdj dolgozni napi 8(9) órában, apa sehol. Nem tudom, hogy sikerül-e e egy kicsit toljam a kezdést, hogy Csanád visszaszokjon a bölcsibe. Félek, ha azt mondom, nem tudok kezdeni még, akkor nem várnak rám. Pedig olyan munka lenne, amit szeretek, persze, csak így kivülről nézve.

Torna? Hogy-hogy ennyire egyszerre kezdtetek neki? Összebeszéltetek? Én újabban futok - Csanád motorja mellett :lol: Igaz csak 1-2 kilométer jön ki naponta :)

Gabi, drukkolunk és nem beteg az az édes lány!

Pat, csak nem két gyerekkel ment el apa strandolni? Szóval neked már eleged van a vízből :D

Réka, sajnálom Mátét - és téged, nehéz lehet neked. Gyuri még otthon?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Joli
Ez jó hír!!! Remélem felvesznek. Érthető, hogy meg vagy ijedve, én is meg lennék a helyedbe. Csanád biztos szépen visszaszokik a bölcsibe, nagyon ügyes nagyfiú.
Videót láttam, nagyon cukin játszik az autókkal, mintha Mátét láttam volna. :-)

Torna
Képzeljétek én is most kezdtem el újra a tornát, mert 4 kiló simán feljött kb. 2 hónap alatt.

Gabus
Annyira helyesek a csajok, ahogy fekszenek egymással szemben.
Lívi biztos nem lesz beteg!
Utólag is nagyon boldog szülinapot!

Réka
Máté gyógyuljon meg gyorsan!!!

Adri
Gratulálok én is a rendelőhöz!

Patr
Nagyon ügyes Márk, hogy ilyen szépen visszaszokott az oviba.
Gyorsan legyél túl a fogorvoson!
Anyósnak tényleg április 1.-jén van a szülinapja. Iwiw-en nem vagyok, mert apa fenn van, és én csak nézegetni szoktam az ő neve alatt. Valahogy nem vágyom arra, hogy fenn legyek, képet úgysem tennék fel.
kittina30
 
 

 
 

Sziasztok!
Ma még nem volt itt túl nagy a forgalom,csak nem az éjszakai műszakra gyúrtok? :lol:

Joli!
Remélem,sőt biztos vagyok benne,hogy Csanád ügyesen fogja venni az akadályokat a bölcsiben.Azért az ő életükben még pár hét vagy hónap is nagyon sokat jelent értelmi szinten,szóval szerintem menni fog!!!Ügyes lesz!!Meg persze te is!!!Tudod,csak pozitívan! :wink:

Gabus!
Nagy valószínűséggel a fogamról fáj az összes többi!Bár ma a fogam annyira nem fájt,a nyirokcsomóim meg nagyon,meg nyelni alig bírok!
Strandra azért sem volt kedvem menni ,mert egyrészt aznap jött meg (természetesen :lol: ),meg ha én megyek,a a férjem nem tudott volna,mert vendégek vannak. És ha én megyek,én 2 gyerekkel megyek,ő viszont csak Márkot vitte,Mircsit nem vállalná be...bár itt volt az ő nagyobb fia,meg a keresztfiunk is,csak őket már nem kell felügyelni,szóval "csak " 1 gyerekkel kellett elbánnia! :lol:

Kriszti!
Lehet előre ittam a medve bőrére ovival kapcsolatban. Ma reggel már sajna sírt Márk.Szerencsére nem sokáig,aztán egész nap szépen elvolt,el is aludt,evett is rendesen.Este megkérdeztem,hogy miért sírt,és azt mondta,hogy nem tudta megyünk-e érte! :roll:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja,Sly!
Nekem sem kéne laptető!Én is továbbpasszolnám! :lol:
És minden anyuka előtt le a kalappal,aki elkezdett tornázni!Én mindig csak a gondolatig jutok el,de aztán rájövök,hogy 2 gyerek mellett,de nélkülük sehova sem jutok el!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Joli, én azt hittem "csak" a melótól félsz, a többibe már nem gondoltam bele (bölcsi, apa stb.). Szóval azt hittem csak lámpaláz. :oops:

Szly, nem vagy meg, nem tudom a neved, hogy bejelöljelek.

Pat, azért az nem egy nagy dicsőség, hogy 5 év után elvonszolom magam valami tornafélére. :lol: Majd akkor büszkülök, ha még fél év múlva is járni fogok.

Ilyenek sokszor vannak az ovisoknál, Livi is időnként fátyolos tekintettel néz reggel rám, de mikor belépünk az épületbe úgy rohan be, mintha mérném az idejét. Sztem az lenne a fura, ha nem csinálnának ilyet. Nagycsoportosokat is többször látok a folyosón pityeregni.

Ki a manó csenget ilyenkor? :shock: :x :arrow:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Előkerültem én is, olyan régen nem írtam már, hogy alig találtam meg az utolsó hozzászólásomat! :oops: Ellentétben a többséggel, én nem "visszafele" olvasok, így természetesen bevettem a Megasztáros mesét, de gondolom, rajtam meg se lepődtök! :D

Jól vagyunk, sokat vagyunk kinn, meg játszón ezekben a szép napokban, bár most pont esik nálunk! :roll:

Semmi különös nem történt velünk, Vince leragadt kb 4 szónál, amit szépen mond, a többi halandzsa, na az nagyon megy neki, egész nap szövegel, de senki nem érti! :roll: :? Már kezdek aggódni, Violka ennyi idősen mondókázott már, nemhogy szavakat mondott! :shock: :roll:
A motorozás nagyon menő, úgy hajt vele, mint az őrült, én meg csak futok utána, nekem nem kell torna, amennyit futok utána/vele! Ő meg élvezi, kacag, hogy loholok mellette!

Bocsánat, hogy csak magunkról írtam, mindent elolvastam, jókat is derültem rajtatok, meg Gabi képén főleg, de most nem jut eszembe semmi! :oops:

mennem kell, igyekszem majd gyakrabban jönni, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Évi, nálunk is ez van, Livi már ennyi idősen mondatokat mondott, Nóri meg mond kábé 20 szót és kész. De minden téren hátrébb van Livihez képest, de nem izgulok rajta, csak mindig megjegyzem magamban a tényt.
Na igen, a motorozás az egyetlen szinte, amiben hozza az elvárható szintet. :lol: :lol: :lol:

Orbános majmos képet beküldtem a Heti Hetesbe. :lol: Ha más nem, legalább mosolyog rajta aki megnézni az emaileket.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ezek tényleg engem akarnak felvenni, lehetőleg már hétfőtől. Végül lesznek még tesztek hétfőn, többen is leszünk, de két embert vesznek fel. Úgy tűnik, hogy a többiek fognak versenyezni a másik a helyért:) Tetszik a munka, a kolléganők jól fogadtak, remélem minden jó lesz. Holnap jön a nővérem, itt lesz jövő héten, valahogy megleszünk. Barni is épp tegnap délutánra betegedett le, lázas volt, nem ment ma suliba, de nem bíztam rá Csanádot, aludt is mindig, amikor felhívtam. A doktornőnk szerint vírusfertőzés kapta el a torkát, hát remélem nem ragadós. És hogy minden egyszerre legyen, Elemér is a tegnap indult neki áthajózni a Biscaya öblöt.

Csanád is alig tud pár szót, de újabban mindenkinek mesél. Ha rámosolyog valaki a trolin, akkor akkor elkezdi mondani neki, hogy Anna, Duna, eper,és újra és újra :) Ha valakivel beszélek telefonon, akkor is ugyanaz a műsor :)
Évi, úgy néz ki, ugyanabba a fitnesz klubba járunk :)
Kriszti, hát te is tornázol?
Réka, hogy van Máté?
Pat, te még mindig szenvedsz?

KépKép
Kép
el..né
 
 


Jó reggelt!

Joli! Hurrá! Gratulálok! Ügyes vagy!

Évi! Szerintem ne aggódj Vince beszéde miatt! Jázmin sem beszél még mondatokban, csak szavakat mond, de azokat is megválogatja. 20 szónál talán már többet tud, de a verselő másfél évesekhez képest ez is nulla! Ráadásul Vince fiú! A fiúk állítólag később kezdenek beszélni! Bár nálunk Roli ilyenkor már jobban beszélt mint Jázmin.

Gabus! Visszaigazoltalak! Látom kinyomoztál! :wink:
Ki csengetett?


Ma fos idő van itt! Mindig hétvégére romlik el. Gyuri dolgozik. Mehetek egyedül esőben vásárolni a gyerekekkel. Imádom!

Kép
szly27
 
 


Joli, hát ez szuper!!!
Jobbulást Barninak!

Szly, leesett, hogy Patnál biztos megvagy, rákerestem a Szilvia nevű ismerőseire. :wink:
Szomszédom volt, megírtam neki egy cédét éjjel, azt vitte el.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Joli gratulálok, ez szuper! És Csanád mikortól kezdi újra a bölcsit? Biztos hamar belerázódik újra, hisz szerette.

Pat, Toncsinál is többször előfordul még, hogy elkenődik az ovitól. Képzeljétek a nagy barátnője marad kiscsoportos :( , az anyukája teljesen kétségbe van esve, mivel a kislánya csak Toncsi miatt jár oviba :shock: :) . Na persze azért fognak még találkozni, de azért más lesz. Én is nagyon sajnálom! Nálunk 11 gyerek marad a kiscsoportban. Szóval Toncsiéknak is lesz 11 új középsős, akit meg kell szokni.

Hallom játszanak a lányok apával: itt a vérbárány és a vérkacsa :shock: , aztán meg csodálkozott apa, hogy Bogi hirtelen beleharapott.

Bogi se egy szószátyár, vagyis nem túl érthető, amit mond.

Most gyorsan írom még a szakdogát, amíg itthon van apa. Pá!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csak röviden helyzetjelenek: Máté köhög, taknyos és ma nap közben nem kellett lázcsillapító :) Cserében még rettentő fostos, jó eséllyel a nurofent nem bírta. Az eddigi lázas nyavalyákban a fosás és a nurofen volt csk közös... :( Gyuri is kezd kidőlni, ő már lázas. Én még nem, de én sem vagyok túl fitt. No mindegy! Jó olvani, végre van élet a topikban!

Puszi, r

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!
Réka!
Akkor mostmár az egész családnak jobbulást!!!
Most kicsit lebuktál,hogy nem olvasol naponta,hanem egyben olvastál mindent,csak így hihetted,hogy pörög a topic! :wink:

Mostanában én is kicsit le vagyok maradva,tudjátok,mióta továbbjutottam a Megasztárban,sok az énekpróba! :lol: :lol: :lol:

Joli!
Gratulálok az új munkahelyedhez!!! :) Nagyfiadnk jobbulást,férjednek jó hajókázást,Csanádnak meg könnyű beilleszkedést! :)

Kicsit megnyugodtam,hogy más gyerekeknél is előfordul,hogy nem olyan nagy kedvvel mennek mindig oviba. Márk pénteken nem sírt,csak délután puffogott,mert még napközben!!! rászólt az egyik óvónéni,és haragos volt a drágám,így nem is uzsizott,nem is bent be a csoportszobába játszani :?

Évi!
Örülök,hogy írtál!Bár azt meg kell mondjam,olyan ritkán jössz,hogy mikor meglátom a vonalzóidat,mindig azt hiszem újakat csináltál,pedig valószínúleg csak szokatlan a szemnek!!Nem tennél ellene?? :lol:

Csilla!
Ezt az ovis dolgot nem értem...miért is maradnak páran a kiscsoportban? Mert azt járják 2-szer? Nálunk ilyen nincs!Van mini-kicsi-középső-nagy ,így elvileg ha csak valaki el nem költözik együtt járnak 4 évig!
Vérbárány...vérkacsa! :roll: :shock: Ezeket honnan szedik??? :roll: :lol:

Sly!
Hogy sikerült a 2gyerekes vásárlás?

Ma mi is vásároltunk családilag. Glamour-napok vannak,így bizonyos üzletekben olcsóbban lehet vásárolni,ezért ma mindenki kapott valamit! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Már tök régóta akarom kérdezni,csak mindig kimegy a fejemből!!Nincs valami ötletetek,hogy Bob a mesteres ruhát hol tudnék venni???Nem jelmez,hanem póló,vagy nadrág,pizsi akármi!Tudom a vaterán meg teszveszen sok használt van,de hát valahonnan ők is megvették,én meg sehol sem találok! :evil: Esetleg nem találkoztatok ilyennel valahol? :roll:

Hiányzók írjatok!!!!!!
Szintus,Berni,Bea már rég jelentkeztetek!!!Hajrá!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Na mizu, mindenki szavaz?
Sehol senki?

Pat, én is csak túrkálókban láttam ilyen ruhákat, gondolom külföldről.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 



Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


:shock: :oops: :lol:

Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Helloka!
Mi ez a tolongás anyukák??? Nem hiszem,hogy ebben a redva időben bárkinek is kedve lenne kint lenni! :x Vagy csak nálunk ilyen az idő???Esik,fúj a szél,és iszonyat hideg van!!!Útálom! :evil:

Köszi a tippeket Bob-bal kalcsolatban,megnézek minden eshetőséget,sőt már az Angliában élő barátnőmet is megkértem,hogy járjon nyitott szemmel,és ha valami Bob-osat lát csapjon le rá! :D

Joli!
Első nap a munkában milyen volt? Csanád jól elvolt nélküled?

Írjon má' mindenki,mert így nincs mire reagálni,és nem pörög a topic!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat, mikor ilyen idő van, nemcsak kimenni nincs kedvem, hanem semmihez sem. :evil:
Úúúúúúúúúúútálom.
Amúgy sincs nálunk semmi különös, a lányokkal gyötörjük egymást.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Patr! Megvolt a vásárlás. Gyerekek rohangáltak, visítoztak, fetrengtek a földön a Tescoban. Ilyenkor csak remélni tudom, hogy egyik tanítványom szülője sem látja a neveletlen gyerekeimet! De egyébként simán ment! :lol: Megvettem Gyuri szüli-és névnapi ajándékát. Örülni fog! :lol:

Gabuska! Jó kis játszószobájuk van a lányoknak!

Pénteken úgy néz ki bulizni megyünk. Retro disco, merthogy mi már retrok vagyunk! :lol: Jön Tabáni is! Már ezer éve nem voltam ilyesmin. a legnagyobb bulik az esküvők, mióta a gyerekek megvannak. Úgy tűnik nőnek! ......Hm!
Egyrészt nem bánom, hogy nőnek. Egyre több mindent lehet mellettük és velük csinálni. Másrészt viszont sajnálom, hogy már tulképpen babakocsit sem kell tologatni, stb.

Kép
szly27
 
 


Észre sem veszed és már az unokádat tologatod. :wink: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Réka, jobbulást nektek!

Szly, jó bulizást kívánok!

Csilla, megvan az a fránya elemzés?

Gabi, a hajam égnek áll a lányok csúszdásától! Patnak is tudtál segíteni, hátha nekem is: hol találok olyan mágnessel egymáshoz kapcsolódó vonatot? Csanád pénteken beleszerelmesedett :)

Pat, Csanád mindig jól elvan nélkülem. Én is úgy vagyok, mint Szly, nem tudom, örüljek-e neki, vagy ne.

Ma megvolt a második forduló. Lehet előre ittam a medve bőrére, csütörtökön értesítenek majd, hogy jövő hétfőtől mehetek-e dolgozni. Elemér átért Spanyolországba, de viharban és bizony új vitorla (is) kell.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Hű, remélem Elemérnek nem esik baja!

Joli, a miénk IKEÁS.
Ahol a kipróbálható hinták vannak, előtte a polcokon megtalálod a fa játékok között.

Ezt a fajta csúszdázást csak addig engedtem, míg levideóztam (abból csináltam a két képet is), utána jól "leordítottam" a fejüket. Ugye milyen jó gyereknevelési stílusom van? :lol:

Nekem Livi volt ilyen, hogy bármikor ott hagyhattam bárkivel, sosem zavart, inkább hálát adtam az égnek, hogy megúszom a szívszorító búcsúzkodást, de Nórinál már nem úszom meg. Családtagokkal elvan, de ha a játszóházban kimegyek pisilni már kiabál, hogy anyaaaaaaaaa...
Eszembe se jutott soha, hogy Livi azért nem akad fenn rajta, hogy nem lát, mert nem szeret. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, itt is pocsék idő van már 3. napja, ki se lehet menni, én is nagyon utálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x
Talán most egy kicsit tisztul az ég, de nagyon hideg van, és holnapra megint esőt jósolnak!

Ovi: nálunk most nagy az összevisszaság, sok szülő el akarja vinni a gyerekét, csütörtökre rendkívüli szülőit is beiktattak! Röviden: múltkor (kb. egy hónapja) két kislányt (az egyik Viola :roll: ) "ottfelejtettek" egy suliban, ahol a tornaórát tartják. Ők elkezdtek bolyongani, végül egy tanárbácsi talált rájuk, aki visszakísérte őket az oviba, így nem lett nagyobb baj, de lehetett volna. Közel van az ovi, elindulhattak volna egyedül vissza, vagy mit tudom én, ebbe inkább nem gondolok bele... Az a másik kislány már nem jár ebbe az oviba, én is nagyon megijedtem, de nem gondoltam oviváltásra. Aztán elkezdték a szülők a susmust, már rémtörténetek is keringenek, így egyre többen vacilálnak, én pedig már azért gondolkodom rajta, mert a két legjobb barátja elment már (az egyik az a kislány volt), szóval nem tudom mit csináljak! Most nem térek ki minden részletre, lehet, hogy csodálkoztok, hogy én miért nem vittem el rögtön az eset után, de nálunk ez nem ilyen egyszerű, Viola nagyon nehezen szokott be, nagyon ragaszkodik a megszokott dolgaihoz...

Bocs az offért, azért leírhatjátok a véleményeteket...

Az a baj, hogy Vince tényleg csak 4 szót mond, a többi érthetetlen halandzsa! :? :roll:

Réka!
Remélem, hamar meggyógyul a kislegény, és te sem kapod el, Gyurinak is jobbulást! Most már jön a jóidő, muszáj neki, és elmúlnak ezek a fránya felsőlégúti nyavalyák! :?

Gabi!
Tényleg bátor vagy, én nem engedem, hogy a fejük legyen elöl a csúszdán, ez nálunk szigorúan tilos! Persze szobában, habitapin ez annyira nem durva, mint játszón, ahol val.leg te se engednéd meg! :wink:

Szly!
Irigyellek a buli miatt, hajrá!!! :D

Joli!
Drukkolok az állás miatt! Én is remélem, hogy Elemérnek nem lesz baja!

Pat!
Igazad van, remélem a mostani terméssel meg vagy elégedve! :wink:

Én vasárnap börzén árultam, de nem volt olyan jó, még van egy eladó babahintám, meg egy fürdetőállványom, szerintem ezeket neten hirdetem meg, a ruhákat meg majd eljótékonykodom, végülis abból már nincs olyan sok! Nem adok el mindent, nálunk még lehet harmadik (nem most, később), de rengeteg fölösleges cuccom volt, amit vagy nem is használtam, vagy alig.

Megyek, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Évi, én sem engedem meg, csak mikor megláttam mit csinálnak, gondoltam gyorsan felveszem (nem vették észre), apjuk lássa mit művelnek, de mivel eleve aggódós anyuka vagyok nem engedek ilyesmit. Miután felvettem beszüntettük ezt a mókát. :wink:

Ovis dologhoz.
Livi nagyon szökős gyerek, tavaly a kiscsoportban én is nagyon be voltam tojva, hogy elmegy a többiektől, elég neki egy pillanat és hussss. Szerencsére nem történt ilyen, de nem véletlen, hogy ha mennek valahová az óvónő mindig az ő kezét fogja... Ha netán egyszer meglépett volna a csoporttól, nem feltétlen az óvónő lett volna a hibás, ismerem a gyerekem. Na az már más kérdés, hogy mennyi idő után tűnik fel, hogy nincs ott.
Violáékat észre se vették, hogy eltűntek, csak mikor visszavitte őket a tanár?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 



Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gabuska!
Nem vették észre, csak mikor meghozták őket! Állítólag elbújtak az öltözőben, de Viola azt mondta, hogy egy kardigánért ment vissza a párja (a másik kislány), így ő is kiállt a sorból, utánament, és ez alatt ment el a csoport. Mondjuk, még ha el is bújtak, ha az óvónő megszámolta volna őket, akkor feltűnt volna, hogy kettő hiányzik...

Megyek aludni, jóéjt: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!

Évi, nagyon megrázó az eset! Én nem abban gondolkodnék, hogy elvigyem az oviból a gyereket, hanem az óvónő(k) keressenek más munkát, mert nem alkalmasak gyerekfelvigyázásra. Az óvodavezetés eleve így kellett volna hozzáálljon a dologhoz és akkor működhetne tovább. Persze, az is benne van, hogy nagyon jó pedagógusoknak bizonyultak eddig, vagy nagyon rég dolgoznak ott - akkor egy cserével máshová helyezték volna őket, vagy bármi, de egy intézmény igya meg a levét, ha a dolgozója hibázik... Tényleg nem az a probléma, hogy elkódorgott egy(két) gyerek, hanem az, hogy nem kezdték keresni min. két percen belül.

Baktérium és kaja - én már semmin sem csodálkozom :cry:

Elemér szárazföldön van Spanyolország északi felében, ott is marad pár napot, javítja a hajót. Az időjárás ott is rossz. Mi is nehezen viseljük ezt a sok esőt.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Évi, így azért már durva, hogy nem tűnt fel nekik. :shock:
Az óvódavezetőnek mindenképp tudnia kell erről, aztán hogy mit csinál velük annak lehet van egy szabályozott módja, ha nincs akkor meg a belátására van bízva. Egy kis port mindenképp kell kavarni a dologból, hogy ezentúl jobban odafigyeljenek...


http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/a ... SHQVzrJF5Z

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Nem nagyon írtok...
Sly!
Valahogy így képzeltem el egy egyszlős-kétgyerekes bevásárlást! :lol: És mi ez a smile Gyuri ajándékainál? Mit kap majd??
Ami a babakocsitologatást illeti,én ma több kilométert toltam a csajszit.Voltunk baba-mama klubban gyalog,meg Márkért az oviban!Mira nagyon szereti,de ettől függetlenül ő is nő,mint a gomba. Épp előbb hallom,hogy valaki jön a másik szobából,Márkra tippeltem...de Mira volt! :lol: 5 másodperc alatt bemegy és kijön a kiságyból!Igazi profi! 8)
Hétvégén nagyon jó lesz nektek bulizni!Már én is elmennék valahová...(sóvárgó smile van???)

Joli!
Örülök,hogy Elemér rendben szárazföldre ért!!!Spanyolország... húúú!Még akkor is jobb,ha ott is esik!Holnapra szorítok,hogy jó híreket kapj,de bízunk benned,biztos felvesznek!! :)

Gabus!
tényleg jó a nevelési módszered :lol: enyém is hasonló!Jófejek a csajok,szerintem ne aggódj fölöslegesen,ne légy paramami,mert csak magadt húzod fel! :wink:

Évi!
Meg vagyok veled elégedve! :wink: De ez a sztori!!! :shock: :shock: Szerintem nagyon durva egy/két gyereket elhagyni/otthagyni bárhol is,akár elbújt,akár visszament valamiért!!! :evil: :evil: :evil: Olyan nincs,hogy ne számolja meg az óvónő őket!!Ez felháborító!!!Most már nincs értelme magad marcangolni,de mi van ha más vége van,és nem jön a tanárbácsi?!?!?!?!?!Ezt a történetet jelentettétek a vezető óvónéninek?? Ahogy írod is,nagyon sok összetevője van egy ilyen dolognak,de lehe ezek után meg kellene fontolni egyetsmást!Violkának hiányoznak a kis barátnői?Most hogy megy oviba?És egyáltalán hogy jutott el hozzád az eset??Violkától vagy az óvónéni vallotta be,hogy elhagyta a lányod?? :evil: :evil:

Velünk minden ok...bár még fáj a fogam,de holnap reggel 9-re jelenésem van! És holnap nem lesz ovi sem,így szabadnapos család leszünk...igy talán veszünk végre tavszi cipőt a gyerekeknek! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sanszos,hogy 2 nagyonbaba vonalzó nem fog elférni??? :roll: :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Patr
Nagyon tetszik a Mircsis vonalzód!!!! Nekem is kéne már egy normális vonalzó.

Gabuska
Nagyon tetszik a gyerekszobátok és a csúszda is tök jó. A csúszás meg kész horror. :-)

Réka
Hogy vagytok? Remélem már jobban.

Szly
Jó bulizást!

Joli
Munkaügyben mi a helyzet?

Évi
Durva ez az ovis történet. Tényleg nem nektek kéne az oviváltáson gondolkodni...
kittina30
 
 


Sziasztok!

Évi! tényleg elég ijesztő, hogy ott felejtették a lányokat. Én pl. ha elviszek gyerekeket valahova, mindig megszámolom őket. anélkül tuti nem lennék nyugodt. Egyszer ugyan hagytam el gyereket! 8) Mentünk ebédelni a suliból, beállítottam őket a sorba, megszámoltam és elindultunk ebédelni. Számolás után jutott egyik gyerek eszébe a sor végén, hogy ő még elmegy Wcre,d e nem szólt, csak ment. Az ebédlőben tűnt fel, hogy Imike nincs ott. Azt sem tudtam hirtelen mit csináljak, aztán hozta egy kollégám utánunk, hogy ott maradt a gyerek.


Patr! Házi vízművet vettem neki! Remélem nem olvassa a fórumot, mert meglepinek szánom!

:lol: Jázmin már nem ül meg a babakocsiban. Vagy sétál, vagy motorozik! Lehet el is kéne adnom! Nyaraláshoz lehetne még egy esernyőkocsi, de az is inkább csak oda kéne, máshová már nem nagyon. Így valszeg már nem veszünk.

Joli! Mi zu a munkával?

Roli ovis képe: (kicsit morcosra sikerült)
Kép

Kép
szly27
 
 


Kicsit tényleg morcos, de nagyon aranyos!
kittina30
 
 


Neeeeeeeeeeeem morcos, komoly férfi! :wink: :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


hali!

Szakdolgozat leadva!!!! 8) . Köszi Joli, összehoztam valahogy, de már a tanár sem tudta átnézni, úgy hogy rettegve várom az eredményt :shock: . De nem érdekel, csak fogadják el, hogy megvan.

Szly, tényleg nagyon komyoly fiatalember :D . Bogi sem sokat használja a babakocsit, bár ha sietnem kell (ami azért igen gyakran előfordul :wink: ), belegyömöszölöm a kocsiba.

Na már megint sikerült összeveszniük a babán 8) . Megoldották :D

Akkor teszem még a kocsiba, ha eszik valamit. Mondtam, hogy csak úgy ehet, ha a kocsiban ül. Aztán ezt elfogadta, és azóta is beleül nyugodtan.

Na festést igértem a lányoknak, mennem kell

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!
Kriszti!
Köszi! :D Nekem is tetszik,csak sajna Mira feje picit homályos...víz csöppent az objektívre! :( Márknak is csináltam,de az övé még nem készült el!

Csilla!
Ügyi vagy,egy NAGY gonddal kevesebb!

Sly!
Szerintem annyira cuki Roli a képen,és nem is baj,hogy kicsit komolyabb! :D Nálunk múlt szerdán volt az oviban fotózás,de az én fiamat nem fotózták le,mert előző héten alá kellett írni egy papírt,hogy fotózzák-e a gyereket vagy sem (eddig ilyen nem volt),és mi akkor nem voltunk...hiába mondta Márk,hogy őt is fotózzák :lol: :lol: :lol: nem nyert... Mindegy lesz anáyknapi is talán 2-3 hét múlva,akár közös is! :D És ha már fotózás,nálatok is ilyen irdatlan összegeket kérnek el egy képért???A karácsonyi fotó 1kép+ 1 keret 700Ft volt,amúgy 350Ft/kép. :shock: A Mediában,meg itt-ott akciósan 19Ft!!! :evil:

Ma elmentem fogdokihoz,semmit nem csinált,csak kifaggatott,és megbeszéltük,h kedden akkor gyökérkezelés,de nem akar sokszor visszahívni,megniytja-bezárj,és kész!Bár azt mondta egy órán keresztül nyitva kell tartani a számat! :roll: De közben nem beszélhetek...jajj mi lesz velem! :lol:

Vettünk ma végre cipőt a gyerekeknek,Ausztriában a Deichmannban.Itthon néztem ki,de nem volt méret egyik gyereknek sem,kint meg olcsóbb is volt,meg Márknak megint sikerült kifognom egy utolsó páras Elefantent (itthon 9.000) kint 6.500 volt! 8)

Szintus,Berni,Adri,Bea,Réka???Remélem nem maradt ki senki!!
Joli mi volt ma??

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja csajok,ha esetleg van valakinek Kubus kódja és nem gyűjti,gondoljon rám! :D Bár ez elég valószínűtlen,ugye?Mert ha nem gyűjtitek,meg sem tartjátok! :? :roll:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat,jelentem itt...,de 2 gyerkőccel már
nem megy úgy a fórumozás+háztartás,sajna nekem nem...
Olvasni is kávézás közben szoktam,vagy mikor etetem a Hannust.

Fruzsim beteg,lázas,aluig eszuk,sirdogál holnap reggel doki,
ma még nem vittem,gondoltam javúlni fog,de nem,így elmegyünk holnap.Bár gond.a foga a ludas,folyik a nyála...de a fülét is piszkálja,nos majd látjuk.
A tegnapi éjszaka elég car volt,gondolom a mostani sem lesz sokkal jobb..

Pat elfér a 2 nagyonbabás vonalzó :wink:

Roli tányleg cuki a képen! :D

Csilla ügyi vagy,hogy leadtad a szakdogát! :wink: 8)

Joli Elemér Spanyol.o.-ban?Mmmm,bizti szép lehet!

Gabus jók a csuzdás képek!Hol szereztétek be és kb.
mennyiért a csuzdát?Lehet mi is veszünk majd a csajoknak egyszer.

Ennyire tellet tőlem,megyek tussingolni és csicsilni

Páááááá,jó éjt

Kép
Kép
szintus
 
 


Pat, nálunk 400 Ft egy kép, keret nélkül... :evil:
Sztem is szép Mircsi vonalzója, csinálj Márknak is egy nagyonbabást. :)

Szintus, jobbulást a nagylánynak!
A csuszit egy kis játékboltban vettük itt a lakótelepen, de szokott lenni tescoban (nézd az újságokat, amit bedobnak, sokszor akciós), auchanban, meg a netről is lehet rendelni.
Nem akarok hülységet mondani, de úgy rémlik 6ezer körül volt, 3 évvel ezelőtt.

Csilla, grat a szakdolihoz!!! Mikor lesz eredmény?

Joli meló?

Réka, meggyógyultatok?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csak kutyafuttában:

Munkaügyben a tegnap nem adtak választ. mert a munkaügyes nem értékelte ki a teszteket, amit hétfőn írtunk. Lehet ha csak hétfőn tudom meg, hogy felvesznek-e :(

Csanádnak a tegnap nem volt étvágya, egész délután feküdt-aludt és estére belázasodott :(

Elemér nem halad, megrendelt alkatrészeket a hajóhoz és arra vár.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Csonginak boldog névnapot!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi, köszi!!

Hétfőn kell menjek dolgozni :)

Csanádnak piros a torka, a dokinéni szerint vírus. Amikor lemegy a láza, olyan mint új korában, ha lázas, akkor csak fekszik.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli, juhéééééé! :D :D :D

Viszont nemár, hogy Csanád beteg legyen, pont, mikor dolgozni kezdenél... :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Joli!
Nagyfiadnak boldog névnapot,kisfiadnak gyors jobbulást!! Neked pedig minden jót az új munkahelyedhez!!Gratulálok!!!Remélem meg is fizetnek! :wink:

Szintus!
Esetleg kép Hannáról? Ilyen piciként pár nap alatt is olyan sokat változnak! Fruzsinak is gyógyulást kívánok,bár remélem tényleg csak a foga!

Ma vettem a DM-ben 32 Kubut! :oops: :oops: :oops: Tudom hülyének néztek,de Márk teljesen rákattant a sátorra,és amúgyis szeretik,meg Októberig tart a szav. ideje,el fog fogyni...ja,és a 100db sátorból már csak kb. 10 db volt!De 1 a miénk lett! :lol:

Ma a férjem Pesten volt Construmán,meg vett az autóra gumit,így gyalog voltam 2-szer oviban.ez oda-vissza kb. 6 km!!!Plussz még bringáztam is vagy 4-et,így én is beállok a mozgók sorába...ha nem is hosszú időre! :wink: És a drágám vett nekem egy parfümöt!Csak úgy...nem szokása,de tudta,hogy szeretnék valamilyet!Édiiii! :D

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hali!

Joli, de szuper,hogy megkaptad az állást! Gratulálok!!! Csanádnak jobbulást!

Pat, 32 kubu :lol: . Meg kell néznem ezt a sátrat :wink: .

Nem tudom, szakdoga ügyben mikor lesz valami, de az biztos, hogy államvizsgán kell megvédeni. De addig még van 2 vizsga is.

Mi is gondolkodunk valami csúszda félén, de annyira drágák, akkor meg már kicsit nagyobb kellene az udvarra.

Ma voltunk színházban, egész jó volt, utána meg plázázni, megint úgy jártam,hogy elmegyünk venni nekem valamit, erre a férjemnek vettünk nadrágot meg cipőt. De azért egy pólót vettem én is.

Pat, aranyos az új vonalzód.

nekünk nincs is semmilyen fotózkodás az oviban. Rákérdeztem a múltkor, és azt mondták majd nagycsoportban a ballagáskor :shock: . Ez jó, mi??!!!

A lányok nagyiznak, megyek én is szunyizni.
Fruzsinak és Máténak is gyógypuszik! Meg Dorkónak is, ha még beteg. Remélem, Vince most jól van?

Évi,hogy döntöttél ovi-ügyben?

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!


Joli! Gratulálok az új munkádhoz! Biztos ügyes leszel. Csonginak boldog névnapot! Csanádnak jobbulást!

Patri! Ügyes vagy a cipővel. Nálunk is drága a fénykép! 280 ft egy 10X15-ös! Az összesért fizettem 4500 ftot!

Csilla! Ügyi vagy a szakdolival!

Mi tegnap buliban voltunk. Jó volt, sokat táncoltunk. Felelevenítettük kicsit a tánc tudásunkat. Sokan voltak. Sztárvendég Tabáni István volt. Van vagy 165 cm magas, kb akkora mint én. Magasabbnak gondoltam. Ari volt, nagyon szerény, olyan kis szerencsétlen _Lehetett vele fényképet készíteni, de mi nem akartunk. Énekelt pár számot (tuti nem playback, mert az első elég hamiskás volt). Utána beállítatta magának a hangszórókat, a többi már nem volt hamis.

A gyerekek jól elvoltak a nagyszülőknél, csak nekünk hiányoztak. Furcsa volt, még sosem aludtak máshol. Jázmin 9-kor aludt el anyuéknál és reggel 8-ig fel sem ébredt. Gondoltam, hogy nem lesz vele baj.
Rolinak nem mondtuk meg, hogy ott fog aludni. Azt mondtuk, hogy még dolgoznunk kell, majd jövünk érte. Beszerveztük anyósékhoz az ikreket is, így 3 gyerek aludt ott. _Nem volt vele semmi gond, szépen aludtak. reggel el akartuk hozni, de nem jött haza. Jól eljátszottak.
Szóval minden jól alakult.

Ma délelőtt a Tescoban voltunk és kaptam magamra tök olcsón fürdőruhát. Akit érdekel nézze meg, 1100 ft db-ja a melltartónak és 1100 az alja. Összesen 2200, és tényleg jók szerintem!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

[quote="szly27"] írta:szly27Beszerveztük anyósékhoz az ikreket is, így 3 gyerek aludt ott. _
A negyedik egész éjjel ébren volt???? :lol:
Ügyesek vagytok, nagyon mozgalmas életet éltek. Legalábbis innen úgy tűnik, hogy mindig van programotok, jobbnál jobbak.

Pat, grat a férjedhez :) Egy kis mozgás nem árt, pedig te így is olyan csini vagy!

Csilla ne parázz az államvizsgán, olyanok is átmennek, akik le se sz...ják.

Csanád még mindig lázasodik be :( Jövő héten jön anyósom, hogy átsegítsen a munkábaállás első napjain :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


[quote="el..né"]S írta:el..néziasztok!

[quote="szly27"] írta:szly27Beszerveztük anyósékhoz az ikreket is, így 3 gyerek aludt ott. _
A negyedik egész éjjel ébren volt???? :lol:


Ezt én is osztottam,szoroztam,azután rájöttem,hogy Jázmin a másik
nagymamánál aludt! Kép

Kép
Kép
szintus
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?