Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Karesznak utólag is :oops: BOLDOG SZÜLINAPOT!
..és GRATULÁLOK a kis Arabellához! :P

Ancsa
Jó kis szövege van Rékának :shock: :lol:

A lakás
Tegnap elküldtem Mikinek a képeket.. a hétvége felé az anyukája megmutatja nekünk a lakást.

Ma Levinek volt egy kis balesete.. kiment a bokája...
Após fogta a kezét, Levi így ugrált fel az ágyra - le az ágyról... :evil: (pedig mondtam már, hogy netegye :evil: )
és egyszer csak ordítást hallottam... vizesruha...
Most még alszik... remélem nem dagad be neki... :roll:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok Lányok!

Szegény Levi! Hogy van a kis lába? Remélem semmi baja...

Cas, Kia
Semmilyen összefüggést nem vettem észre, ami segítene rájönni, hogy mi a baja.
Tegnapelőtt reggel: levetkőzött, kérdeztem pisilt-e már (rám sem hederített). Levette a pelust, ment 3 lépést, és pisilt. Ma reggel is kérdezem, pisi/kaki. Semmi válasz. Leveszi a pelust, leguggol és kakil a parkettára. Utána persze nyavalyog, mutogatja és a többi.
Ha mondom Neki, hogy üljünk rá a bilire, kézzel-lábbal tiltakozik ellene. Amíg csak magyarázom, hogy mire való, addig nincs gond, De ha előveszem, akkor megint tiltakozik. :roll:
Azt beszéltük Apácskával, hogy 7végéig próbálkozunk a bilivel, ha nem lesz sikeres, akkor veszünk WC szűkítőt, meg fellépőt.
Jobb ötletem nincs. :?

Viki
Utólag bár, de annál nagyobb szerettel kívánok Boldog szülinapot a NagyFiadnak!
És gratula az újévi kislányhoz (és a nevéhez)! :)

Kép
tittina1982
 
 


Sziasztok!

Szilvia TESZT?

Edit
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT Borónak!
Kép

Egész délután nézegettük - vizsgálgattuk Levi lábát... nem volt lila, de egy kicsit dagadt.
Nem akart semmit felhúzni, nem bírta hajlítgatni, nem állt rá - így bemetünk a traumára.
Volt röntgen - amit végigordított... Az eredmény: Zúzódás a lábszáron és a bokán.
Itthon mondtam mindenkinek ( főleg a nagyszülők szokták ezt a hülye "játékot" játszani vele ) , hogy vége az ilyen ugrálásnak, nem lesz az, amit a gyerek akar...
Nem akarok egy törés... :evil:

Borogatni kell, kenni egy géllel (amit 6 év alatt nem is lehetne használni).. és ma sokat pihenni.
Szerencsére nem akar futkározni...
Ma még csak 2x sétált egy kicsit.

Tegnap mineden sírt - sírva magyarázta nekem este, hogy MENNI KELL DÉDIHEZ , NEM TUD LÉPCSŐN FELMENNI, FÁJ A LÁBA.. (szegénykém az hitte, hogy nem fog tudni már lépcsőzni, járni) :?

Ez a lábam fááj:
Kép

Titti
A bilizés, WC-szűkítő - nálunk is csak akkor megy, ha ő is akarja...
Ma is mondta, hogy kakájok... ha megkérdezem, hogy hozzam a bilit - a válasza nem.
...de ha pl. jön velem a wc-re ,ott van a bilije is - veszi lefelé a nadrágját (néha már a pelust is sikerül egyedül) és rá akar ülni...
Ilyenkor van egy kis pisi... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fné kia 2010.01.06 15:06-kor.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Edith

Isten éltesse nagyon-nagyon sokáig a Te kétéves, kisebbik Nagylányodat, Borókát!

Kép

Kép
tittina1982
 
 


Ó Borónak boldogat!
Titti mi vettünk wc szűkítőt, fellépőt, ha akarsz használni sztem jó egy sámli is. Ha nincs tesó ált. wc szűkítővel próbálnak először pisilni kakilni, mert azt látják.
Kia jobbulást a nagyfiúnak, ne hagyd magad. Ja és jót nevettem azon hogy mi"-t használtál ő helyett. Ezt én is rendre elszúrom. Remélem a kecó összejön.

Kép
nyafi
 
 


Köszönöm, csajok, mindenkinek!:)

Az ünnepelt és a tortája:

Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


sziasztok!

A szülinaposoknak utólag is nagyon BOLDOG SZÜLINAPOT!

Az újévi Kislányhoz pedig GRATULÁLUNK!!!

Kia,
Levinek jobbulást!!! Bár ilyenkor még nagyon gyorsan helyrejön nekik. És hidd el ugyanúgy fog ugrálni utána is.
Nórinak még októberben ment ki a bokája az ugrálóban. Nem is tudott ráállni. Másnapra jól bedagadt, de 2 nap alatt lement neki, és ugyanúgy követelte hogy menjünk ugrálóba, és ugyanúgy ugrált tovább. :)

Sedith,
nagyon szép tortája volt Borónak!!! Tetszett neki?

Hát egyébként mi vettünk Nórinak bilit is meg szűkítőt is. Sokáig egyikről sem akart hallani sem. aztán egy nap alatt elkezdett kakilni a bilibe. Azóta csak oda megy. Viszont nagy hátrány: képtelenség leimádkozni róla. Ha sikerült a kakilás, fél órát még biztos trónol fölötte.
A szűkítőt még nem mertük próbálni, majd ha jó idő lesz, mert nekünk a lenti wc-ben elég hideg van, nincs fűtés, és nem akarom megkockáztatni hogy felfázzon.
Viszont a fenti wc meg csobbanós, azt meg nem szeretném hogy elvegye a kedvét a felcsobbanó víz. Szóval marad a bili, a félórás ücsörgéssel.

Nem tud valaki ajánlani egy jó fül-orr-gégészt Budapesten?
Sürgősen kéne nekem egy.

Az ígért képek Nóriról:

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1262782674.8978.jpg[/img] Kép Kép [/img]

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

Levi ma már "jól van".
Motorozik, fut... és újra ugrál, mindenre fel akar mászni...

Edit nagyon szép a kis kétéves.. és a tortája is!
Te sütötted?

Nikike
Nagyon vagány a napszemcsis kép :P
...a bilizés akkor már nagyon jól megy nektek! :D
sajna fül-o-g-t nem tudok...

Köszi Nyafi - én is nagyon szeretném már, hogy összejöjjön végre egy lakás vagy ház...
(több, mint egy éve Anyóssal és Apóssal :roll: )

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Kia, örömmel olvasom, hogy Levinek már rendbejött a kis bokája. Olyan rossz őket ilyen kiszolgáltatottnak látni, még ha gyorsan gyógyul és nem is olyan súlyos. Az a fénykép a fájdalommal teli arcocskáról :(

Minden szülinaposnak így utólag is Boldog Szülinapot.
Én biztos vagyok benne, hogy a katicás tortát Edit készítette :wink: Tényleg nagyon jó lett. Arra a korábbi kukacosra is élénken emlékszem, egyszer majd nekifutok, bár egyáltalán nem vagyok konyhatündér és ez még enyhe kifejezés.

Szobatisztasággal mi sem haladunk, ha éppen ráültetem a bilire, WC szűkítőre Blankát, általában pisil, este mindig bilibe. Kakit jelzi, de mindig mondja, hogy pelusba szeretné. mondogatom neki, hogy a nagylányok már nem így stb. de nem erőltetem. A szobatisztaságról sok furcsát-érdekeset olvastam hallottam, de itt is úgy látom, ahány gyerek annyiféleképpen éli meg.

Lányok, azt hiszem nem írtam le a legjobb sztorinkat, bár már egy hónapja volt, a szülinap estéjén. Éppen összebújva beszélgettünk a sötétben alvás előtt, amikor szóba került egy nyári kirándulás, amikor egy ismerős kisfiú elesett és sírt. Blanka mondta, hogy menni kell a baleseti sebészetre (Anna, Peti, Gergőben van egy mese, amikor apa megüti a lábát és odamennek). Én meg elkezdtem mondani, hogy a baleseti sebészet az egy kórház, ahol doktornénik, doktorbácsik vannak stb... Erre Blanka: "Blanka ott született" Na ezen már csodálkoztam picit, mert így konkrétan soha nem mondtam neki, nem volt azóta pici baba a környezetünkben stb, persze valamikor hallhatta régen és elraktározta. Na de ezután azt mondta, hogy "Nagyon fáj"... kérdezem mi, de erre nem válaszolt. Aztán vagy háromszor elismételte "Néni bevizezte" Ekkor már futkározott rajtam a hideg és a könnyem is kicsordult, kérdeztem mit, és jött a válasz: "Bankát"
Másnap végigtelefonáltam a nagyszülőket, mondott e valaki valaha valamit neki a születéséről, de nem. Szerintetek??? Én soha nem hittem ilyenekben, hallottam több érdekes történetet gyerekekről, de kétkedve fogadtam. Elhiszem, ha ti is kételkedtek, de én annyit kutattam az emlékeimben és ilyen dolgokat biztos soha nem amlítettünk előtte, az viszont tény, hogy jó 3 hónapig utálta a fürdést és végigordította, apa pedig csak most mesélte, mert ő ott volt, hogy a lábánál fogva zuhanyoztatták végig pár perccel születése után. Gondolom a legtöbb helyen így megy, de miért kell ilyen durván???

Bocsi, kicsit hosszúra nyúltam.

Nóri nagyon édes a kis kalapban, szemüvegben.

Sziszi

Kép

Kép
szisz05
 
 


Egyem a kis szöszke Borót! Nagyon szép torta! Edit karácsony hogy telt? Menü mi volt?
Kia örülök, hogy fiad jobban van! Biztos mert sokan küldtünk gyógypuszikat neki! :D
Nini nagyon édi a lányod!
Hú Szisz nem semmi. A hátamon felállt a szőr! Hol szültél? A férjemnek is felolvastam, elég hitetLENKE.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Igen, Kia, én sütöttem! :) Örülök, hoyg Levi lába most már jól van. Borókának is volt múlthéten valami az egyik lábával, inkbb a lábujjával, szerintem betűrhette a talpa alá, mert egyszer lefekvés előtt leszállt az ágyból és amikor lábraállt összerogyott és ordítani kezdett. nem vittük sehová, mert semmi sem látszott rajta, sem színelváltozás, sem dagadás, aztán avgy két napig észrevevődött egy enyhe bicegés, majd eltűnt teljesen.

Nyafi, köszi kérdésed, jól lelt a karácsony, bár előzőleg Édesapám eléggé megijesztett bennünket! De aztán jól telt minden. HA nem haragszol meg, most nem írok részletesen a kajáinkról, már megtettem a főzős blogomon, ha kíváncsi vagy, kukkints be. :) http://edithreceptjei.blogspot.com/
Amúgy többnyire hagyományos dolgokat készítettem, bár azért volt újdonság is: húsleves, majonézes-zöldséges krumplisaláta, disznófősajt, debreceni karaj, túrógolyók, füstölt lazac, édességek pedig mézeskalács, valami színes kekszek (sakk és spirál formában), illetve magam készítettem a "szaloncukrot" aszalt gyümölcsökből.

Szisz, engem is a hideg rázott, mialatt olvastam. Tudom, hogy hihetetlen az átlagembernek az iylesmi, de én biztos vagyok benne, hoyg valűnnak különleges képeségekkel megáldott emberek, akik többet látnak, értenek a világból és több mindenre emlékeznek az emlékezős korszak előttről.
Nálunk is volt egy hasonló dolog, Krisztával, bár korántsem ekkora horderejű. Még rögtön Boró születése után volt hogy Kriszta azt mondta: én is onnan papáltam (=ettem), azaz ő is a mellemből táplálkozott. 5 hetesen maradt abba a szopi vele, és mi sem voltunk szoptatós anyuka közelében addig. Én is elkönyveltem paranormális dologként, mamir emlékszik a lányom. de mondom, ez semmiség ahhoz képest, amit Blanka mondott neked.

Hát én már azt mondhatom Borókáról, hoyg szobatiszta, legalábbis nappal. Éjszakára még feltétlenül kap pelust, bár legtöbbször már száraz pelussal ébred reggel is. NAppal alváshoz sem kap itthon, mindig szól, ha pisilni vagy kakilni kell. Hogy hová teszi, az változik, mikor miylen kedve van, bár a kaki általában csak a bilibe megy. Úgy stabilabban ül, jobban ki tudja nyomni. De a szűkítő is érdekes neki. :)

Amúgy hétfő óta oviban van a kis drágám és olyan ügyes! Reggeliben vagy egy kis síróka, aztán egész nap nem volt baj vele. Persze, én nem vagyok ott, csak kinn szoktam várakozni, ma is kb. 4 percet sírt, aztán már játszott. ott is alszik.

Én tegnaptól hivatalosan újra "dolgozó nép" lettem, effektíve viszont itthon vagyok, mert munkanélkülinek tettek/tesznek. Holnap azért már megyek egy interjúra, illetve, még azts em bánnám, ha nem jönn egyelőre össze, mert van dolgom épp elég: írok egy nemrég megjelent folyóiratba, az Erdélyi konyha című lapba és angyon szeretem. Igaz, ez nem munkahely, csak cikkdíjat fogok majd kapni, de legalább oylasmi, amiben otthonosan mozgok és még szeretem is. :)

Puszilok mindenkit! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Ninike
Fül-orr-gégész
dr. Barkóczi Beáta
Amennyire tudom, felnőttekkel és gyerekekkel is foglalkozik (mi Sebivel voltunk nála, csopitárs anyuka ajánlotta, náluk a csajszinak ki kellett venni az orrmanduláját).
A Szt.Imrében és a III. ker SzTKban rendel.

Nálunk meg bekrepált a cirkó. A legjobbkor. Ha estig nem sikerül javítani, akkor anyuéknál alszunk... Remek lesz... :twisted:

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Hú Cas, tényleg a legjodbbbkor. Drukkolok, hogy mielőbb megjavítsák.

Boróka nagyon ügyes a szobatisztasággal.

Én sem hinném ám a saját sztorinkat :D :D de gondolkodtam, és végülis vele történt. Minden felvágás nélkül, nekem van hihetetlenül jó memóriám a családban, lehet, hogy örökölte.
Végülis az anyaméhben tapasztalt dolgokra (többször hallgatott zene, apa hangja..) is emlékeznek a picik, ezt pedig már bizonyították kísérletekkel.
Ja, Szabolcsban szültem.

Ennél számomra hihetetlenebb amikor azt mondják, hogy az ELŐZŐ életükre is emlékeznek 2-3 éves kor alatt. Egyik barátnőm 2,5 éves kisfia azzal vigasztalta az anyukáját, amikor meghalt a nagyi, hogy "ne sírj anya, úgyis átszületik".. A szóban forgó barátnőm pedig talpig racionális ember.

Nálunk volt még olyan, hogy a régi fotóalbum nézegetése közben a 22 éve halott nagyapám is a képen volt, Blanka azt mondta, hogy Zoli (bár nem mutatott sehová). Egyetlen Zoltánt sem ismerünk közel s távol, de a nagyapámat így hívták. Ezután azt is mondta Blanka, hogy nagyon szomorú, konkrétan a képre mutatva.
Ezt így leírni is rossz, én akkor gyorsan bezártam az albumot.

Mindenesetre nem hinném, hogy különleges, csak egy szemfüles gyerek.

Sziszi

Kép

Kép
szisz05
 
 


huhh nem semmi a kiscsaj. De a tied se sedith. Azt a szaloncukit ziher, hogy jövőre megcsinálom. Majd szerzek egy húsdarálót valahonnan. Nagyon jó a blogod, elmentettem könyvjelzőként. Majd előveszem néha!
Szisz beszéltem ma egy anyukával, azt mondta, hogy azért úgy fürdetik a gyereket, hogy tuti kijöjjön az összes folyadék a tüdejéből.
Cas drukk!
Nini én nem tudok f-o-g-t. Miért kell?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Sziszi
Az én hátamon is feláll(t)...mindkét esettől :shock:
Még emlékeznek a kicsik a születésre?
..szóval Levit is így fürdették :? (Szabolcs u.)

Nyafi
Biztos a gyógypusziktól van :wink: :D

Edit nagyon ügyes vagy!(torta)
Szegény Boró... neki is fájhatott nagyon a lába :(
...és nagyon ügyes a lányka (szobatisztaság) :wink:

Cas
Remélem ismét van fűtés!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Na akkor rólunk. Hát lányok szupi volt. Mondjuk az eleje kicsit durva, úgy volt, hogy lehet nem is megyünk, mert kiderült az uccsó pill-ban, hogy nem fogadják el az egészségpénztárunkat mégsem, pedig úgy volt, hogy igen. De aztán csak a felét kellett a szállásnak kifizetni, úgyhogy végül mentünk. Nos a kolping elmehet az izébe. Gyerekbarát nagyon, van játszóház, kiságy, etetőszék dögivel, két medence gyerekeknek, csomó gyerekmenü és a felébe sem kerül Mi felnőttek (6-an voltunk) borzasztó jól éreztük magunkat, nagyon kedvesek voltak, minden új és gyönyörű volt, reggeli-vacsi svédasztal, hatalmas medencék, tizenvalahányféle szaunakamra, fiúk voltak sqash-olni, lányok masszőrnél, nagyon jó volt az is, összenyitható szobát kaptunk, így mikor letettük aludni szombaton a kölköt átmentünk a szomszédba és éjfélig pókeroztunk. Volt minden, mi szem szájnak ingere. Hát mit ne mondjak, el voltam ragadtatva!!!Mindentől!!! Ja, patikatisztaság!
Cas fűtés?
Kia a fiad félt a fürdéstől?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Majd jövök bővebben...

Ma megnéztük Sz. Miki lakását... ő is mondta, hogy fel kell újítani.. és tényleg fel kell...
Szépen meg lehetne csinálni...
Kedden megy megnézi a miénket... remélem összejön....
Még a barátnőjével is találkoztunk - Levit is vittük - jól elvolt :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Cas
Mi a helyzet a fűtéssel? És a gyerkőcökkel? Ovi, ilyesmi?
Azon gondolkodtam, hogy Nálatok nincs tervben 3. baba? :)

Nyafi
Szabad megtudni, hogy hol voltatok? Nekem nagyon megtetszett a hely a beszámolód alapján... és nagyon örülök, hogy jól éreztétek Magatokat. :)

Kia
Ezerrel mennek a drukkok! +++

Sziszi
Tényleg nem semmi, hogy Blanka emlékszik a történtekre. Mikor először olvastam, beleborzongtam... Kíváncsi leszek, mi lesz ha nagy lesz...

Jajj, Lányok. :( Nézegetem egy másik topikot, ahová a volt munkatársam írogatott. Az Ő kisfia is januári, mint Napsi - azt a topikot. És már elég régóta nem írnak. Lehet, hogy csak engem érint ilyen "bután", de én nagyon szeretnék tudni Rólatok, a gyerekekről a későbbiek folyamán is. Hiszen nem is olyan rég, még itt izgultunk egymásért, segítettük vagy scak meghallgattuk a másikat. Valami azért csak kialakult közöttünk, nem?!
Na, befejeztem az ömlengést. :lol:

Nem tudom mennyire ismeritek Írország időjárását, de most ez van nálunk: :)
Kép Kép
És ez még tegnap világosban készült. Amíg ébren voltunk, addig biztosan esett még. Most már nem... És elméletileg jön az enyhülés.

Majd' elfelejtettem: biliről hallani sem akar a Nagysága, de most már nem vetkőzik, csak ha mondjuk Neki. Úgyhogy most nem piszkálom tovább ezzel. A legnagyobb bánatom, hogy még mindig nem beszél. :(
Csak ennyit: apa, anya, csüccs, ácsi, fa, szia, hinta, pá-pá. Nincs tovább. :(

Kép
tittina1982
 
 


sziasztok!

cas,
Hogy áll a kazánontok? Sikerült megjavíttatni, van már fűtés?

nyafi,
nekem kellene a fül-orr-gégész, mert lassan 5 éve küzdök állandó torokfájással, és kb. 2 hetente begyullad. de nem a mandula, hanem a garatív. Az előző doki közölte, hogy allergia, de tuti nem. Úgyhogy most egy másik szakvélemény kellene. Na majd még keresek.

Tittina,
tök jó hogy nálatok van hó, itt sajnos 1 nap alatt elolvadt. Pedig olyan jókat szánkóztunk. Találtunk itt a közelben egy szánkózódombot és oda vittük Nórit. Nagyon bejött neki.
tök jó hogy megoldódott a vetkőzős probléma. :)
Hát a beszédet nem lehet siettetni, de lehet hogy egyszerre fog rögtön mondatokban beszélni. Van egy ismerősünk akinél ez volt, nem beszélt egészen 3 éves koráig, majd egyik nap gondolt egyet és folyékonyan mondatokban beszélt. Addig csak raktározott.

Nyafi,
hol jártatok? ez engem is érdekelne, hogy hol lehet ilyen szuper helyen nyaralni?

Megvolt az első napunk a bölcsiben. Illetve ez ovi, csak van ovi előtti csoportjuk.
Hát az érzések vegyesek: Nórinak tetszettek a játékok, meg hogy gomba lett a jele, meg kapott szép fogkefét, meg jó volt a kaja. De 1 méternél messzebb nem ment tőlem.
Szóval majd meglátjuk. Holnap már ott kell hagynom egy kis időre. Nem tudom hogy fogja majd viselni.
Na mennem kell, mert ébred a Kisasszony!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


A szülinaposoknak így utólag, megkésves is boldog szülinapot! Edit, ez a katicás torta nagyon jól néz ki!! Annyira, hogy ma én is rászántam magam a sütésre, és mivel a gyerkőcök is segítettek (Bercel aludt, Rita rohangált és a habverő hangja miatt ijedten pislogott...), egy egyszerű kevert tésztás almás sütit sikerült összeütnöm. Persze mivel torta formánk nincs, kuglóf formában készült el, de így talán szebb is lett. :)

Mi jól vagyunk, bár a gyomromat sikerült elrontanom egy ajándékba kapott, tecso sajttal készült sós sütivel (nem tudom, mi van a tecso sajtjában, de a párom is volt már rosszul tőle, most pedig én szenvedtem másfél napig miatta). Az én hibám, gyanakodnom kellett volna, hogy azzal a sajttal készült....

Rita a karácsonyfa díszítését élvezte a legjobban, a díszek egy részét és az összes szaloncukrot ő rakta a fára (ez utóbbit szinte egy kupacba, az ágak közé szórva :roll: :D ). Szobatisztasággal sehol nem állunk, bár a kakit elnevezte kaka makának, eddig egyszer sikerült a wc-szűkítőbe kakiznia, akkor is csak azért, mert elkezdett rohangálni a szobában, és kiabált, hogy kaka-maka nem anyáé. Belenéztem a pellusába, és mivel még nem volt benne semmi, gyorsan elvittem a wc-re. De azóta se semmi..... Nem baj, ez is csak egy olyan fejlődési fázis, mint a járás, egyszer csak hirtelen menni fog. :wink: Eröltetni nem fogom.

Bercelt újra kell oltani BCG-vel, mert a kórházban valószínűleg túl mélyre ment az oltás, nem bőr alá, ahogy kellene, és így nem fakadt ki neki a helye. Nagyon aranyos, érdeklődő baba, mindent szeret megfogni, megsimizni. Próbál megfordulni, hason szépen kinyomja magát, és képzeljétek, még mindig kék szeme van! :shock: Lehet, hogy tényleg kék szeme lesz? Még az íriszének a széle se barnult meg eddig, ponotosan ugyanolyan színű a szeme, mint születésekor.

Néhány kép:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
d0r0ttya
 
 


Hurrá, van fűtés!!! Ma végre újra itthon alszunk. Jó dolog a bentlakásos nagyszülő, de csak egy ideig... :twisted:

Dorottya
Nekem mindkét gyerekemnek kék szeme volt 1/2 éves koráig legalább. Olyan 9-12 hónapos korukra érte el a végleges zöldet. Csilláé érdekes szürkészöld, Sebié meglepően SÖTÉTzöld. :roll:
Bercel nagyon cuki a képeken!!!

Titti
Harmadik kölök? Háááátttt... a párom szeretné mielőbb, én meg egyáltalán nem akarok többet, úgyhogy még egy pár évig gyúrjuk majd egymást ezen a témán?! :lol:

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


http://www.velencespa.com//index.php?&pageid=7

Hát itt voltunk, keressetek rá!!!Nagyon szupi hely!!!

Titti én is keseregtem, már két másik topic is döglődik, ahova írtam ezelőtt. Én addig írok, amíg legalább egy ember van az éterben, ezt megígérem neked! Gigi kb egy hónapja indult be beszédben és még mindig nem beszél folyamatosan. A te lányod meg sokkal fiatalabb, mint az összes többi kölök itt, ezt nem elfelejteni.

Nini találtál olyan ovis nénit, aki szimpi? Beszéltél vele? Beszéljétek meg, hogy mi tetszik neki, arról kell dumálnotok főleg, meg el kell mondani, hogy anya nagyon szeret, de dolgozni kell menni, neki meg bölcsibe, ilyen nagy csajoknak, már van feladatuk!

Dorottya szépek a kölkök nagyon!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Most kivételesen magunkkal kezdem.
Két napja, vasárnap pozitív lett a terhességi tesztem, szóval, ha minden jól megy, szeptember végén kistesója születik Blankának!!! :D
Egyelőre csak szorítsatok, babonás nem vagyok, de azért tudjuk, milyen törékeny ez az első időszak.
Persze épp most vagyok náthás, (ami nagyon ritkán fordul elő,) már ugyan javulóban, de így is, feltételezem feleslegesen aggódom, hogy pont akkor nem vagyok a topon, amikor a picurkám idegrendszere, agya elkezd kifejlődni.
Nagyon boldogok vagyunk, mert azt hittem a taktikázásom miatt ezt a második alkalmat is elszúrtam, ezt írtam is. De nem így lett.

Valaki kérdezte, csak az időzítős módszert alkalmaztuk, ami azon alapszik, hogy az y kromoszómát hordozó hímivarsejtek gyorsabbak, de kevesebb ideig élnek, míg az x lasabb, de tovább bírja. Így kislányhoz már érdemes két-három nappal peteérés előtt összebújni, míg a kisfiúhoz akkor véletlenül sem, érdemes belőni a peteérés napját. Persze, ha mindezen próbálkozás ellenére kislány, akkor neki mondenképp meg kellett születnie, szóval nagyon boldog leszek akkor is :)

Dorottya, tényleg nagyon édesek a tesók. Hogy viszonyulnak egymáshoz??

Nyafi, jó olvasni, hogy ilyen jól sikerült a pihi. Lehet, majd mi is mehnézzük magunknak ezt a helyet. Bár én a túl óvatos terhesek közé tartozom és nem merek fürdőbe menni ilyenkor, bármennyire szeretem.

Kia, remélem sikerül a lakás biznisz.

Sziszi

Kép

Kép
szisz05
 
 


Sziszi, GRATULÁLOK! Egyél sok C vitamint, azt lehet ilyenkor is. A baba miatt gyenge az immunrendszered, ez teljesen rendben van ilyenkor!! :lol: :lol: :lol: :lol:

A pockok nagyon szeretik egymást, Bercel mindig vigyorog, ha Rita a környékén van és próbálja elérni-megsimizni, Rita pedig szívesen üldögél mellette, és játszik bábozósat. Sokszor nagyon szépen elszórakoztatják egymást. Időnként persze a kisasszony felkiállt, hogy "nem Beeceeé!", de hát ez természetes. Magától megtanulta a plüssállatkáit böfiztetni, pellusozni, tornáztatni..... Jókat lehet rajtuk nevetni. Persze van, hogy a két gyerek egyszerre visít, és nem tudsz ketté szakadni, az azért nem olyan humoros....

Nyafi, tényleg nagyon szép hely, az árai is elfogadhatóak. Talán egyszer mi is el tudunk oda menni.

Kia, van már újabb hír a lakáscseréről? (Anyóst cserélnék lakásra.... :) )

Kép
Kép
d0r0ttya
 
 


Sziszi
Gratula!!!!!! :D

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


miújs kia lakás ügyben?
Szisz csendben drukk!!!
egy két kép!
Az elsőn próbál öltözni, a kardigánját rángatja magára.
A 2. a wellnessről,
A 3.-on olyan mint egy kis yoda! Kapott ő is köntöst a hotelban.

Kép
nyafi
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
nyafi
 
 


sziasztok!

Először is:

Sziszi,
gratulálok!!!!
Na ha nálatok bejön és kisfiú lesz, akkor mi is eszerint próbálkozunk majd. :) (csak előtte még ki kell találnom mikor is van peteérésem. :) )

Nyafi,
nagyon jók a képek, szuper lehetett a wellness. Tündéri Abigél a köntösben.

A bölcsiről annyit, hogy tegnap kellett otthagynom először. De én többet sírtam mint ő.
fél 10kor hagytam ott, de nem mentem el, a folyosón sétáltam, aztán meg az emeleten. De mondták hogy annyira jól elvan, hogy jöjjek el. Azt mondták hogy néha eszébe jutottam és akkor pityergett, de mondták neki hogy vásárolok, és majd megyek érte, és elfogadta. Ebédelni rendesen evett, sőt rizsből 2x is kért.

szóval jól elvolt. De ma reggel közölte hogy akkor ő nem akar menni. Végül bement a csoportba. Mikor jöttem el, hallottam hogy sírt, de eddig még nem szóltak hogy rohanjak, mert gáz van. Így gondolom hogy meg tudták nyugtatni.

na most ennyit tudtam írni, mert mennem kell teregetni, aztán megyek érte ebéd után.
Majd délután még írok, hogy mi volt.

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziszi!
Eljen-eljen! Nagyon orulok nektek! Es vigyazz nagyon magatokra!
Gem

Kép Kép Kép
Kép
_gemini
 
 


Sziasztok!

Sziszi (irigy-irigy) Gratulálok! :lol: :wink:
Doki 1-2 hét múlva?

Nem voltam 2 napig, mert a laptop gyógyulgatott (szervíz)...

A lakás.. mi megnéztük, Miki tegnap nézte volna meg, de nem jött össze - majd csü-tön vagy szombaton megy és hétfőn itt lesz Nyh-n , akkor ismét találkozunk és megbeszéljük a részleteket :)

Ma voltuk a bölcsibe. Levi nagyon élvezte...
Egy bő órácskát voltunk ott, nem akart hazajönni :)
Azt mondták a bölcsisnénik, hogy nem lesz gond a beszoktatással :lol: alatt - jól elvolt...

Később jövök bővebben....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok!

hát ma azt mondták az óvónénik, hogy sokat sirdogált, de annyira nem hogy vissza kelljen mennem. Meg tudták nyugtatni. Ma gyurmáztak velük. :) Meg vagy 3x elmeséltette a Kippkoppot.

Ja és tök jó, mert ott belepisilt a wc-be, és azóta már itthon is 2x.
Gondolom, hogy látja a többi nagyobb gyereket. Gondolom azért ez húzó tényező.

Ma mondtuk neki, hogy Anyának menni kell dolgozni, és ezentúl az Óvónénik fognak vigyázni rá. Egyenlőre lelkes, de azért biztos lesz még egy-két sírás.

Na csak ezt akartam mesélni. :) (bocsi, ha rátok zúdítom a dolgot, de engem ez most nagyon megvisel :( )

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Sziasztok!

CSak nagyon gyorsan...:) Mint általában, most is egy csomó dolgot szeretnék még elintézni, így hogy alszanak a lányok.

Sziszi
nagyon örülök! :D Először is: a nátha lehet pont annak jele, hogy valaki beköltözött a pocakba. Nálam, rendre így kezdődik. Változik az immunitás és pár hónapnak el kell telnie, h újra magára találjon. Addig ha el is kapsz ezt-azt, hidd el, semmi baj nem lesz. Nagyon erősek ezek a kisbabák!:)

Egyébként ez a y és x krom.-különbözőség sajna pár éve megdőlt. Én is ebben ringattam magam, mire egyik mikrobiológus-orvos ismerősöm felvilágosított a nemtudomki nevéhez fűződő mikroszkópos elméletről: hogy sem morfológiai, sem mozgásbeli eltérést nem találtak a fiú és lányt eredményező katonák között.:)
Tehát mondhatni: ez az egész jórészt a véletlen vagy inkább a Gondviselő műve. Mindenesetre nekünk már sikerül összehozni két pé-napi lányt, most meg ki tudja...:)

A másik: több kutatást is olvastam mostanában Nóri témájában. A gyerekek 4 éves koruk előtt igen is képesek emlékezni a méhen belüli időszakra. Óvatosan lehet őket kérdezgetni, mit csináltak, amikor még nem születtek meg stb. Julcsi már nem emlékezett és hárított is, amikor faggattam volna (de ő már "túlkoros"), Sári azt mondta, "jó meleg ház volt" és "sokat táncoltam" - ez igaz is volt, állandóan rugizott.:)

Olvasgatok ám, csak írni nem jut már idő.:)

Borót Isten éltesse utólag is! :D

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Sziszi
Csendben gratulálok én is még!

Ninike
Nyugodtan meséld csak el, hogy mennyire hiányzik a nagylányod, és hogy milyen ügyes a bülcsiben. :)

Dorottya
Nagyon édesek a gyerekek! :)

Cas
Jó, hogy van fűtésetek.
Kari képek? Lehet kérni?

Nyafi
Köszi. :)
Látom jól éreztétek Magatokat. Édes a Gigi...

Szilvia? Merre vagy?

Lányok, nem tudtok véletlenül valami gyerekeknek készült tornás DVD-t, vagy valami ilyesmit???

Nálunk semmi változás.
Egy kicsit náthásak voltunk Apácskával, de most már gyógyulgatunk.

Mindenkinek szép napot!
(Nálunk akkora köd van, hgoy az orrunk hegyét sem látjuk.)

Jajj, ha nem haragszotok:
az új hajam:
Kép
(a kupit ne nézzétek a konyhapulton :))

Kép
tittina1982
 
 


Sziasztok!

Titti
nagyon tetszik az új frizura!!!:)

Nyafi
csuda édes a kis göndör csajszid! Jók a képek!

Kia
kíváncsi vagyok, mi lesz a lakásügyben... Ez nagyobb lakás lenne, mint amiben most éltek? Nehéz lehetett ez a múlt év: két generáció és olyan nagyok tudnak lenni a különbségek...

Ninike
sztem ez azért nem rossz kezdet, igazán! Azt meg elhiszem, hogy neked is mennyire rossz/furcsa.
Mikor Julcsit első nap vittem oviba, 0 sírás volt, ellenben én szépen hazaértem és jól kibőgtem magam, hogy milyen nagy már az én kicsi lányom.:)

Mi jól vagyunk, amúgy. Lányok egészen összenőttek, ami persze nem jelenti azt, hogy zökkenőmentes a kapcsolatuk, mert iszonyat sokat veszekednek, de lassan már igazi partnerei egymásnak és nagyon sokat játszanak együtt. Sári mindent kommentál meg kérdez, Julcsi meg adja a bölcs válaszokat... :D
Picur már a 28. hetét tapossa és már kezdek ráhangolódni a nagy találkozásra. Hasam igen csak mérsékelt méretekkel rendelkezik, hála Istennek, így legalább nem kül. korlátoz semmiben és még fogócska is megy!:) Sokat rugizik és már nagyon kíváncsi vagyok a köv. uh-ra, hátha végre élesben is megmutatná, ki lakik odabenn...

Puszi nektek
KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Jajj, KM
Úgy szégyellem magam. :oops:
Elfeledkeztem a pocaklakódról...
Örülök, hogy jól vagy.
Egy-két képecske a lányokról? Pocakfotó?
Lécci

Kép
tittina1982
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jól vagytok...

Bizony- bizony - pocakfotó?
Azokat is szeretjük :lol:

Kismok
A cserelakás 67 nm-es, 3 szobás lenne... (nekünk Bp-en 2 szobás volt)... Anyósék háza 120 nm körül van....3 szoba-nappali.. jóval kisebb lesz... és kert sem lesz - csak erkély, de végre csak 3-an (talán 4-en) fogunk ott lakni :lol:

Titti
...én is megígérem, hogy később is írni fogok... én is szeretnék majd 1-2-10... év múlva is tudni, hogy hogy vagytok...
Ha többször nem is, de legalább 1-2 hetente pár sor... és nem hal meg a topik.
Jó az új hajad! (nekem nem lenne erőm levágatni - derékig ér :P )

Nyafi
Édes a kis kötösös...és nagyon szép helyen voltatok.
Levi nem fél/t a fürdetéstől... a víztől...

Sziszi
Még1x Gratu a + tetszthez! :lol:

Dorottya
Gyönyörű gyerekek! :P

Ninike
Drukk a "bölcsihez"... és Gratula a wc-hez.
Levivel tegnap mi is megnéztük, hogy hogyan pisilnek a nagy bölcsisek :lol:
Ma már odament a wc-hez, hogy pisilni akar.. (azt hiszem ismét elővesszük a szűkítőt.. - a bili nem kell neki)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Máris 28 hetes?! Hiszen nemrég mondtad, hogy pocakosodsz..... És máris túl vagy a félidőn, lassan már lehet csomagolni a kórházi táskát..... Ugyanott fogsz szülni? Nekünk Rita egy alkalommal sem mutatta meg magát, pedig 4D UH-n is voltunk, méghozzá az egyik legjobb bp-i UH-s szakembernél. Több helyről is hallottam akkor, hogy ált. ilyen esetben kislány az illető, hiszen a fiúk nem tudják úgy tartani a lábukat, hogy eltakarják vele a lenti részeket. Ha tényleg így lesz, akkor aztán beköszönt nálatok a totális nóuralom! :D :wink:

Többi pocakosunk hol van? Tessék mesélni!! Mi is szeretnénk veletek örülni!!

Kriszti, csinos az új fizurád! Én is gondolkodóba esek minden nyár elején, amikor beköszönt a jóidő, hogy levágassam (most fenékig ér a hajam), de még nem vitt rá a lélek.

Ovi beszoktatást biztosan én is meg fogom könnyezni, múltkor mondott valami nagyon okosat Rita (kinézett az ablakon, és közölte, hogy "fenn sok apu-varjú"), és akkor is majdnem elpityeredtem, hogy jaj, milyen nagy már az én kicsi lányom!

Kismok, hogyan kérdezed meg tőle? Egyszereűen azt kérdezed tőle, hogy milyen volt mielőtt megszületett, anyu hasában?

Kép
Kép
d0r0ttya
 
 


Hozok majd pocakfotót nektek, ígérem. De még csak 1x készült, két hete.:)

Dorottya
ne, azt ne mondd neki, hogy pocakban... Csak kérdezd tőle, hogy hol volt, mi volt, mielőtt megszületett. Sári sem emlegette a pocakot, csak a meleg házat, meg a táncolást.
Most már persze vele sem lenne ugyanaz, mert ezeket is még azelőtt kérdeztem tőle, hogy 3. gyerekünkről tudomást szerzett volna. Így hogy már látja, hogy a baba a hasamban van, lehet, hogy ő is mást kombinálna ki...
Bercellel próbálkozhatsz majd jobban, csak addig még várhatsz másfél évet.:) Persze, Ritánál is simán kiderülhetnek még érdekes dolgok.:)

Kép
Kép
kismok
 
 


Sziasztok!


Szisz:Gratula az új pocaklakóhoz.

Dorottya:Nagyon édesek a gyerkőcök.

Edit:Kicsit megkésve Nagyon Boldog Szülinapot Borónak!!!!!!!

Bölcsibe hagyás:Réka nem megy bölcsibe hanem a mamával lessz de már rosszul vagyok,hogy heti 4x10 órára itt hagyom.Többet lessz a mamávalmint velem... :cry: :cry:

Titti:Nagyon csini az új frizurád!!!!!

Cas:Jó hogy van fűtésetek.Erről tudnék mesélni,de majd ha pont kerül az ügyünk végére elmesélem. :oops: :oops:

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Ancsa engem érdekel!
Titti nagyon szupi lett a séró! Amíg nem olvastam a konyhapultos részt, addig fel se tünt.

Kép
nyafi
 
 


Titti
Nem igazán készültek jó képek karácsonykor :(, inkább videóztam. :)
De azért majd megpróbálok keresni párat. :)
Jóóóó az új frizkód!!! :D (Irigyel-irigyel, én is nagyon szeretném levágatni, de az embör teljesen odáig van, hogy végre szép hosszú...)

Kismok
Hűűű, jól elszaladt az idő, már ilyen nagy a pocok odabent?! :roll:
Különben az tényleg egy csuda, ahogy Sebi is tud magyarázni CSillának. Akkkkkkora bölcsességek hangzanak el néha?! :lol:

Ancsa
Fűtés: na kíváncsi vagyok, én teljesen ki vagyok akadva a szakikon, hogy az (elvileg) hozzáértők milyen slendrián munkát tudnak végezni?! :evil:
Mamázás: én is erősen töröm a fejem, mi legyen ősztől, persze mindenképp próbáljuk a bölcsit, de ha nem veszik fel? Vagy felveszik, de nem bírja? Melyik nagymama bírná napi szinten a kisasszonnyal?! És én hogy fogom bírni nélküle? Olyan kicsi még... :(

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Köszi a jókívánságokat. Most jött ám vissza az az elfeledett régi aggodalom, hogy amíg nem érzem a picur mozgását, nem vagyok nyugodt, hogy minden rendben odabent.

LÁnyok, tudnátok nekem segíteni, hogy két gyerek között érdemes táppénzre menni, vagy inkább gyesen maradni???...Akár priviben is jöhet. Most nagyon számolgatunk mi legyen, mi éri meg jobban.

Kismok, jó hogy jöttél. Tényleg jól elrepült az idő a pocaklakóval.
Megnyugtattál a náthával kapcsolatban. Ami pedig az elavult elméletet illeti, nem nagy tragédia :) Valójában a kislány már ismert terep, csak hát apuka örülne egy trónörökösnek. Persze nem hiszem, hogy szomorkodna egy kis hercegnő miatt.

Bölcsi,ovi: egyelőre el sem tudom képzelni, pedig kell vele foglalkoznom lassan. Az a tervem, hogy mire a pici megszületik, Blankát legalább heti két napra elviszem bölcsibe (illetve ovipótló van nem messze, ahová egyébként is járunk zenebölcsibe, tornára), hogy legyen neki is saját ideje és a picurnak is.

Giginek azóta milyen? Jár újra bölcsibe?
Kia, Ninike szerintem is jól haladtok, így teljesen laikusként is úgy látom, hogy jól megy a gyerkőcöknek a beszokás.

Szilvió, te merre vagy?

sziszi

Kép

Kép
szisz05
 
 


Szisz Gigi remekül érzi magát, éjjel a héten kétszer kelt, természetesen pont tegnap, mert érezte, hogy ma megyek először dolgozni. :? :lol: Benn viszont szuperül elvan, eszik alszik játszik.
Táppénz-gyes kontra. Van az indexen a velvet, azon belül a poronty. Ott írd be a keresőbe, kb két hete foglalkoztak vele egy cikk erejéig. Egyébként meg jó könyvelőt sem árt megkérdezni.

Más: ha valakinek gondja van fűtéssel, unokatesóm remek szakember vagy 15 éve, kft-je van, víz-gáz-fűtés szerelő. Ha kell valakinek, szívesen ajánlom, nálunk is ő csinált meg mindent és a baráti köröm is elégedett velük.

Kép
nyafi
 
 



Kép
nyafi
 
 



Kép
nyafi
 
 


...fájdogál a torkom és Levi is náthás... nem vagyunk túl jól :?
(...lehet, hogy a bölcsiben szedtünk össze valamit :roll: )

Ma jönnek "haza" a sógornőmék...

Beteg vagy gyes...
Nekem pl. a beteg jobb, mert majdnem az egész fizumat kapnám...
Gyes pedig csak 30 eft alatti összeg....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok!

csak egy pillanatra jöttem, mert menni kell fürdetni. akartam már jönni, csak Nóri kitalálta hogy palacsintát kér vacsorára, így neki álltam ezerrel palacsintát sütni. :)

Ma fánk volt a bölcsiben az ebéd. Nóri még nem evett ilyet, így mikor elétették közölte: Ez micsoda??? (az óvónők gurultak a nevetéstől :D)

Kismok,
gratulálok a babócához!!! Hát ha sokáig nem mutatja meg magát, akkor lehet tényleg kislány lesz. :) Igazi nőuralom lesz nálatok!!! :)

Sziszi,
szerintem ha teheted, a munkáltatón is múlik, akkor táppénzzel, illetve ha van bent szabid és azt is kiveszed akkor szerintem jobban jársz.

kellemes estét és kellemes hétvégét mindenkinek!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Cas,Nyafi:Sajnos nekünk nem a cirkóval van a gond.Van nekem egy baromi rendes sógornőm,aki már szerencsére csak volt,és jól itthagyott minket a slamasztikában.A lényeg az,hogy 2 hónapja nincs fűtésünk,de a s.nőm állitólag átutaltatta a tigáznak a pénzt,amit ott nem látnak,a papirt az átutalásról két hónapja nem tudja elhozni.Én nem hiszek neki,csak hát ahoz hogy visszakapcsolják össze kell kaparnunk az anyósomékkal a pénzt.Azért mondtam hogy ha lezárul az ügyünk elmesélem.Hálistennek azért nem fagyunk meg,de azért nem egy leányálom.Nem tudom mi lessz a vége,és mikor,de dolgozunk az ügyün.Nem panaszkodásként irtam le,csak amikor irtad hogy elromlott a cirkó :oops: :oops: Még jó hogy volt hova mennetek...

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

EZer éve nem voltam már és bevallom, hogy bár rendesen elkezdtelek olvasni benneteket, nem sikerült a végére érnem. Úgyhogy főleg a képeket néztem meg.

Sajnos nagyon el vagyok már havazódva. A meló mellett már nem jut idő és persze energia sem, hogy a gép elé üljek. PLusz ez a BKV sztrájk is nagyon megnehezitette az életem.

Gyors helyzetjelentésem: Ádám gyönyörűen beszél. Most már észrevehetően hosszú mondatokban, mindig megszólitja valamelyikünket és a bölcsiben tanult "köszönöm szépen"-t is gyakran használja. KAja ügyben nagy előrelépés nincs, továbbra sem szereti a főtt ételt. Viszont volt egy hét, amikor kilószámra falta a mandarint. Most már 1-2 órát alszik a bölcsiben is, bár a héten mondták, hogy nem beszél. Nem tudom elhiggyem-e, amikor egy másik hir arról szólt, hogy ki kellett venni az alvó gyerekek közül ,mert énekelt. Amúgy már van valami dallama is az énekének.
Viszont még mindig nem tud ugrálni, bár mászni ő is felmászik bárhová (szegény Levi!), én is letiltottam a veszélyesebb helyekről már.

Nyafi: mi lett a munkahellyel (lehet, hogy irtad, csak nem láttam)?

Mi az idén nyárra is házat szeretnénk bérelni a Balatonnál, úgyhogy ha valaki tud olyan 4 szobásat, aminél elfogadnak üdülési csekket, akkor örömmel veszem.

Sziszi: tényleg borzongató volt, amit irtál. A fényképnézegetés nálunk is új hobbi, de van külön babaalbumunk, azt szoktam elővenni.

Ja és a legfontosabb: bilizés, szobatisztaság. Még el sem kezdtük, de ha néha emlitem tiltakozás van. Viszont kaki után mindig szól és akkor is, ha már pisis lett.
Állitólag a bölcsiben ráültetik ruhástól, amit én nem nagyon értek. Hogy szokja. De mit szokik? Persze ahány gondozónő, annyi félét mondanak. Én most elnapoltam a problémát tavaszra.

És még egy dolog: hiszti. Nálunk nagyon, nagyon sok van. Néha sikerül elbolonditani és akkor elfeledkezik róla, de van amikor minősithetetlenül ordit. Hétfőn a boltban olyan műsort adott, hogy csak néztem. Kénytelen voltam hazacipelni az orditó, rugdosó gyereket. Persze biztosan nem vagyok elég kemény vele:-(

Na, tényleg el kell olvassalak benneteket, mert sok minden történt. Kár, hogy a munkahelyen nem lehet olvasgatni. Mondjuk ebéd közben...

Szilvió

url=http://babafalva.hu]Kép[/url
sszzilvia
 
 


Sziasztok!

Ancsa :(
remélem minden megoldódik gyorsan...

Szilvió
Örülök, hogy írtál...
A bilihez DRUKK!
A hiszti... remélem hamar "elmúlik"...
(nálunk szerencsére nincs :lol: )

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: