Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Tunka nekem is megvan a Pocakosnapló, a páromtól kaptam! Nekem tetszik, de még én sem írtam bele! A 12. hét előtt nem mertem! De most majd ha minden rendben akkor elkezdem!

Most meg lépek dokihoz! Majd jövök! Pussz

KépKép
nicika
 
 


Hát csajok én 76 kilóról indítottam a terhességet. 1,5 évvel ezelőtt leszoktam a dohányzásról, felkaptam 20 kilót -akkor lettem 80 kiló. Ahogy indítottunk a babpropjektet elkezdtem diétázni, mozogni, 75-ig sikerült lemenni, és terhes lettem.

A béka és kis maci gumicukor a gyengém nekem is.
1 cs/hét

Alvás: Én is csak hason tudtam elaludni, de mióta a mellem nagyon fáj (kezdetektől) csak az oldalaom tudtam elaludni (csak a bal! oldalamon). A jobb oldalaom azért nem tudtam aludni, mert úgy éreztem, hogy nagyon mar a gyomorsav. HÁton szoktam ébredni.

Én úgy tudom, hogy nem árt a babá(k)nak, a hasonalvás, amíg kényelmes. A hátonalvás meg már csak akkor veszélyesebb, ha már améhed és a bébi is egészen nagy 1-2 kilogramm. Szerintem.
csirippiri
 
 


Tunka:
Én régen hasonalvó voltam, a lányommal az utolsó percig hason aludtam...egy láb felhúzva.
Egy éve oldalalvó lettem, de most nem tudok úgy aludni, mert azt érzem lehúz a hasam, mintha kövek lennének benne, és feszül. Háton nem tudok, mert feszül, esetleg úgy hanyat, hogy egy lábam felhúzom. A hason alvás vált ismét kényelmessé (teljesen nyújtott lábakkal, vagy egy láb felhúzva).
Nekem a fordulás megy már most nehezen...
titati
 
 

 
 

Nekem a hasonalvás volt a kedvencem + egy láb felhúz, de mivel nekem eléggé feszülnek a melleim, ezért ez a pozíció a legtöbbször kilőve. Nem tudom úgy pakolni őket, hogy ne fájjon sehol...Marad az oldalt és háton alvás. Amúgy meg úgy alszom, ahogy kényelmes.

Nicika, várjuk a részletes beszámolót! Kép
Vendég
 


Na, nekem mellet pakolni nem kell :-) Igaz fáj rendesen, de abban bízom, hogy akkor nő is legalább. Ma reggel a 3 "tömésből" 1-et kivettem a melltartómból, mert kényelmetlenné vált :-)) (deszka vagyok nem töltöm ki a melltartókat, ezért kellett "tömés", de bízom a 2. terhességben, hátha)...
titati
 
 


Na, nekem nem kell tömés, úgyhogy pakolhatom rendesen. Kép Nőni még nem nőtt, de épp elég a feszülés, esténként alig várom, hogy levegyem a melltartót. Ú, akkor nagyon fáj. Majd szülés után a tejbelövellés, na arról hallottam még szépeket...Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Súly/fogyókúra: Meglepőnek tartom, hogy 5-tel, 6-tal kezdődő testsúlymértékek esetén a fogyókúra téma egyáltalán felmerült.

Én sokkal többről indulok, de biztos vagyok abban, hogy a terhesség alatt semmit nem fogok tenni azért, hogy a súlyom csökkenjen, mert ez most nem arról szól. Nyilvánvaló, hogy sokat teszek azért, hogy a hízást kordában tudjam tartani, de fogyókúrázni... Tiszta hülyeség!!!

Hiszen nem csak magunkkal játszunk, hanem bennünk fejlődik egy élet...

Nekem a következő jön be: olyan kevés szénhidrát, amennyire csak lehet. Az a kevés is csak délelőtt. Többnyire húst, zöldséget, halat eszek, és szinte nem nassolok. Schobert Norbi kódokat használom és mellette mozgok annyit, amennyi jólesik.

Több helyen olvastam, hogy a terhesség során felszedett 10-13 kg miből áll. Érdemes utánanéznetek, mert szinte dkg pontossággal leírják, hogy miből származik a többlet.

Alvás: nekem simán megy a hason alvás, bár néha kicsit felhúzom a lábamat. Viszont sokkal nyugtalanabbul alszom, mint korábban.

Ha minden jól megy, akkor holnap lesz kiskönyvem is, mert reggel megyek védőnőhöz. Hétfőn pedig UH-ra. Már nagyon várjuk.

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


A szoptatás se lesz kutyafüle -ahogy értesültem róla, főleg az elején. Úgyhogy ahogy a harmadik harmadba érek elkezdem majd "edzeni" frottírtörülközővel (idősebb asszonyok mondták) a ciciket..
csirippiri
 
 


Nekem van már két gyerekem, de olyan dolgokat írtok, amivel sosem találkoztam. Pl a mellem egyáltalán nem fájt a tejbelövelléskor. Én úgy tudom, ha a babát már előtte is igény szerint (mármint a baba igényei szerint és nem a csecsemősnövéreké szerint) mellre teszi az ember, akkor sokkal kevésbé van, és edzeni sem edzettem a melleimet, és nem fájt a szoptatás.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én tavaly tavasszal a projekt kezdetére lementem 58-ra, aztán most mire összejött szépen visszajött 6 kgKép
Most lassan annyi leszek, mint amikor az elsővel szülni mentemKép pedig most próbálok vigyázni, de nagyon nehéz mert édesszájú vagyok és most még kívánós is.Kedvencem a kovászosubi őszibarackkal.

Én még mindig nem vagyok hivatalos kismama, majd talán hétfőn megyek védőnőhöz, utána 16-án doki, aztán vissza a védőnő a beutalókért és jöhet a vérvétel.......

Hasonfekvéssel én is szenvedek, jól megcicisedtem és fáj.

Nicika én is várom a beszámolót!

Én mindkét gyereknél kezdetektől írok naplót és gyűjtök minden vacakot, de olyan jókat szoktunk mosolyogni mikor visszaolvasgatjuk, sokat elfelejt az ember.Úgy tervezem ezt kapják meg a 18. szülinapjukraKép

Becsi
becsi
Iklad
 
 


Sziasztok!

Most kezdek magamhoz térniKépKép az éjjel olyan vihar volt itt... (félek, mikor dörög, villámlik)

Súlykérdés
Én abba a kategóriába tartozom, akinek megengedett, sőt ajánlott terhesség alatt többet híznia.... A 170 cm-hez bírok 45-50 kg-t... Ilyen géneket örököltem... KépKépKép Nyomhatom magamba a finomabbnál-finomabb kajákat...


Alvás
Eléggé forgolódos vagyok... leginkább oldaltfekve alszom...


Megyünk nyaralni... vigyázzatok magatokra és a pocibabákra!!!
lettymama
 
 


Jó nyaralást kívánok és kellemes időtöltést, pihenést!!

Te is vigyázz magatokra!!


Pusz: Piroska
csirippiri
 
 


Csatlakozom Coryhoz a tejbelövellés nem fájt nekem sem. Nem lehet, hogy a szoptatás alatti méhösszehúzódásokkal kevered? Vagy hát nemtom.
A szoptatás nekem sem fájt, nem mondom eleinte volt, hogy érzékenyebb volt, de arra volt egy jó kis kencém ami hamar rendbetette, és később már nem volt még arra se szükség.
Egyébként erről a törülközős módszerről én is hallottam, bár én nem csináltam, de ártani nem árt.
Cicifájás: hát végre mondhatom valamire azt, hogy na én ebből kimaradtam. Az előző két terhesség alatt persze volt, tehát tudom milyen az, de úgy tűnik mostanra már elértem a max méretet.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Sok anyukától hallottam, hogy fájdalmas volt nekik a tejbelövellés, és a szoptatás is - legalábbis eleinte...Biztos ez is alkati kérdés...Kép
Vendég
 


Esztipeszti: biztos alkati kérdés is, de a rendszeres mellre tétellel lehet csökkenteni ezeket a dolgokat. Én elég sokáig szoptattam/tok, és 2 napot leszámítva (kisebbik 7 hós korában) soha nem fájt a mellem.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Én várhatóan babamama szobában leszek majd, ahonnan nem is viszik el a babát, csak ha kérem, úgyhogy idő és alkalom lesz rá bőven, hogy mellre tegyem. És fogom is!!! Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Most értem vissza az UH-ról. Csodálatos volt, a pici össze-vissza mozgott, a méhem egyik oldalától a másikig bukfencezett, nagyon ÉDES volt... És persze minden OK.
márti26
 
 


Márti, tök jó! Én is annyira várom már, hogy így lássam a babámat. Mennyi idős is vagy?
Vendég
 


Örülök neked Márti!

Szerencsére, hogy minden rendben van!
csirippiri
 
 


12+2 napos, az UH szerint febr.14-én (Szerelem-baba) fogok szülni.
Most, hogy láttam, ahogy mozog teljesen új érzés. Olyan valóságossá vált.

Új körkérdés: Kinek milyen nevek tetszenek?
Nekünk: Anna, Csenge, Hanna, Hunor.
márti26
 
 


Márti!gratulálok hogy minden rendbe!tegyél fel uh képet.hány hetes vagy ás mekkora a baba?
tunka
 
 


Márti!gratulálok hogy minden rendbe!tegyél fel uh képet.hány hetes vagy ás mekkora a baba?
tunka
 
 


köszönöm mindenkinek!

12+ 2 napos. 5,3 cm. (ülőmagasság)
márti26
 
 


köszönöm mindenkinek!

12+ 2 napos. 5,3 cm. (ülőmagasság)
márti26
 
 


Emma, Noémi, Hanna, Barbara (újabbban), Zsombor, Imre István (szinte kötelező jelleggel Apu után).

A páromat még puhítom, hogy Somodi Zsombor legyen a fiunk, ha lány lesz, akkor Emma lesz.(ez tuti)
csirippiri
 
 


Csajok, főleg tapasztalt kismamák, ti milyen krémet használtatok a csíkok megelőzésére? (már amennyire meg lehet előzni...)
Én három ajánlást kaptam: Milupa, Vichy, Avon.

???
Vendég
 


Csirippiri a Zsombor nagyon jól hangzik, "harcolj" érte!
márti26
 
 


És mikortól érdemes használni ezeket?
Kismamatorna? Azt mikortól?
Vendég
 


És mikortól érdemes használni ezeket?
Kismamatorna? Azt mikortól?
Vendég
 


Márti!
De jó, gratulálok :-)))

Esztipeszti:
nekem nem volt ilyen gondom, szóval passz...
titati
 
 


ESztipeszti: én Milupát használtam és csíkos lettem, de szerintem nem ezen múlt.
Kismamatornára nem jártam.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Esztipeszti:
az előző dokim szerint a kismamatorna felesleges. Ha nem hagyod el magad a terheség alatt, akkor nem lehet gond szülésnél. A légzőgyakorlatokat meg azt mondja úgy is elfeleti a kismama mikor alkalmazni kellene, mert ugye más álapotba kerül. Azt mondta nekem, ő úgy is elmondja majd szülésnél mit hogyan csináljak. És igaza volt.

Cory:
tejbelövelés: nekem a 6. héten egy óra alatt bedurrant a teljesen lefejt mellem! Mindkettő egyszerre! Otthon totál üresre lefejtem, és 60 perc múlva a nőgyógyásznál már jajgattam a fájdalomtól... :-( Pont a 6 hetes kontrollra mentünk...
titati
 
 


Titati: azért a te helyzeted erősen más, mint egy átlagos szoptatós anyáé.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Esztipeszti!

Én nem fogok tornára járni, otthon csinálom a kis gyakorlataimat -hetente 2x-3x- (lábemelgetés, törzshajlítás) homorítás, doborítás - csak light-osan) és mellette végzem ezt az intimtornát, naponta párszor, amikor eszembe jut. Lehet, hogy egyenlőre ez is elég, ha esetleg a doki ajánl valamit akkor rástartolok.

A krémekről annyit - hogy a csíkok sajnos szintén genetikailag kódoltak (sajnos nekem lesznek, mert 12 éves koromtól, mikor elkezdtem serdülni, gyorsan "fejlődtem" és kinyúlt a bőröm a csípőmön, a mellemen), szinte feleslegesek ezek a krémek. Bár én is használok Dove bőrfeszesítőt, és később gyógyszertári "striamegelőzőt" akarok venni, nem sok reményt fűzök hozzá.
csirippiri
 
 


SziasztokKép

Cory Kép
Találkoztam ma a védőnővel a Tescoba és ő is mondta hogy egy csomó uj változás lesz lent, és ő iskolai védőnő lesz, nem fog foglalkozni kismamikkal. Igy én is új védőnőt fogok kapni, elképzelhető hogy ugyanahhoz fogunk járni Kép

Lányok a fogyókurával csinyán bánni ám, nem most kell belekezdeni, elég ha esetleg terhességi cukros lesz valaki, annak betartani a szénhidrát diétát se könnyű. Amugy babóca mindent elvesz tőlünk ami neki kell, nem kell félteni hogy éhen akarna halni bent, inkább minket fogyaszt KépKép

Alvásnál probáljátok ki hogy egy kisebb lapi párnát tesztek a pocitokhoz ha oldalt fekszetek, egész kényelmesé tudja tenni az alvást.
Én ugy aludt amikor a fiam vártam hogy a takarót a lábamközé kaptam, elvezettem a hasam alatt és a végét begyömöszköltem párnánakKép Sokan dicsérik hogy nagyon jó ugyanerre a funkcióra a kukac szopcsi párna is Kép

Minden nyaralónak jó pihenést, bár most inkább telelésnek látszik a dolog.

Ági
9

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ágiboszi: csak attól tudja elvenni a baba, amit akar, akinél van tartalék.
Azért mi elég messze lakunk egymástól ahohoz, hogy közös védőnőnk legyen. Én úgy tudom, hogy teljes kavar lesz a kerületben.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Ágiboszi
Megkukkoltam a kisfiad, nagyon édi.
Ezt a párnás alvásos dolgot érdemes kipróbálnotok anno én a végén már csak úgy tudtam aludni, hogy a hasam alatt párna volt, nagyon kényelmes úgy, már amennyire a vége felé még lehet kényelmesen aludni. Kép

Csíkok: az elsőnél már nem emlékszem mivel kentem a hasam, de nagyon ki volt repedezve. A másodiknál a DM-ben vettem egy terhességi csíkokra való krémet, akkor is voltak piros csíkok, de jóval kevesebb mint először. Lehet hogy ez a krémnek köszönhető, vagy inkább annak, hogy ami egyszer már kitágult az könnyebben tágul másodjára,nem tudom. Mondjuk én azt hallottam többektől, hogy sok esetben teljesen mind1, hogy mivel van kenve így is úgy is kireped. Mondjuk azért fogok megint venni. Kép

Kismamatorna: egyik terhesség alatt sem jártam. Annyit viszont megtettem, hogy vettem kismamatorna kazettát és otthon arra tornáztam, és azoknál nem is annyira az a bizonyos légzés a fontos, hanem hogy minden porcikádat átmozgassa, persze csak amennyire ilyenkor kell és lehet. Most is el fogom kezdeni, majd a 12. hét után (ami már a jövő héten lesz) Kép

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Márti: én is gratulálok! A Hunor van nálunk is porondon, igaz csak "második névként". Tegnap írtam, hogy a páromnál a Botond Hunor összeállítás a befutóKép

Csirippiri: Látom sok Emmánk lesz, ha lányok fognak születniKép (már előrébb is olvastam másnál,h ezt a nevet szeretnék adni a babának, amikor múlthéten erről beszélgettetek)

Súlykérdés: én is eleve egy pici többlettel vágtam neki (magamhoz képest, szintén 62 kg-val. Most azonban szerintem sem szabad fogyózni, főleg nem most elkezdeni.
Kismamatorna: úgy hallottam a 2.trimesztertől lehet (ez nem kifejezetten intim torna).

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok Kismamik!

Bocs, hogy igy eltüntem, de a cégnél és otthon sem működött az internet.
Úgyhogy,a mai nap volt mit olvasgatnom.
Súly:
Az elmúlt héten fogytam 3 kg. Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de Én alig ismerek magamra. Pl. Eddig, egy pizzával laktam jól most egy negyedet is fél óra alatt alig tömök magamba. Állítolag ez az én adottságomnál nem gond (184 cm magas / 85 kg).
Alvás:
Nekem ez már a terhesség előtt is problámát jelentett.De most, már annyira megduzzadtak a melleim, hogy szörnyű. Marad az oldalfekvés. Kép((

Kedden voltam dokinál, felvett terhesgondozásba, illetve irt beutalót a védőnőhöz. A kicsivel minden rendben. 4 hét múlva megyek újra.

Az émelygésem egyre rosszabb. A székrekedésre a doki kúpot, barátnőm anyukája meg meleg szilvalevet reggelire.

Csíkok:
Nekem is a Milupát ajánlották.

Era (6+6)

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


SziasztokKép

Cici kérdésben nekem most az van porondon, hogy egyre jobban érzékeny és a fiam még nem mondott le a napi 3 szori adagjáról szopi terén, igy elég nyüglődés már számomra, bizom benne hogy lassan elhagyja és akkor jobb lesz.

A csikoknál főleg az utolsó hetekben kell nagyon vigyázzni, vagyis inkább ugy irom, hogy jóval fokozottabban. Volt olyan kismami ismerősőm akinek egy szem csikja sem volt a 38. hétig, majd az utolsó két hét alatt lett egy halommal, sokszor ugy ahogy már irtátok genetikai kérdés is.
Egy fontos dologra hivta fel anno a dokim a figyelmet, hogy szülés után, amig pirosak a csikok nem szabad napoztatni, mert akkor nagyon csunyák maradnak, ellenkező esetben ha vigyázunk a nappal akkor szépen "kifehérednek" és kevésbé lesznek láthatóak.

CoryKép
Körzetileg nem lakunk annyira messze amugy, de majd augusztus végén meglátom hogy mi lesz, még a régi védőnőmhöz megyek, majd ő bemutat az újnak aki helyette lesz.
Te mikorra tervezed felkeresni őket?

Szisz2Kép
Köszi szépen a bókotKép átadtam a fiamnak Kép

Era Kép
Egy vigasztaljon, hogy lassan vége lesz az émelygésnek, legalábbis én ebben bizom. Talán az időjárás hülésével is jobb lesz majd a közérzetünk, a kajával én is hasonlóan vagyok, sokszor rosszabb vagyok mint a fiamKépKép Hidd el leszünk mi még farkaséhesek, akár egy lovat is megennénk egy ültőhelyünkbenKép

Márti Kép
Gratula pocaklakó méretihezKépKép

Névügyben én még nem gondolkodtam, előbb megvárjuk majd hogy ki lapul a pociban, és demokratikus alapon döntünk apával, fiu név az ővé, lány név az enyém, persze azért egyeztetünk is ;) Nekem az első babónál lánynévnek a Fanny volt izzitva, de most hogy marad e nem tudom, annyi szép régi magyar név jött vissza manapság.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Az orvosnál igazából nem volt semmi! A vérvétel leletek még nem jöttek meg, pedig három hete vették le a vért. A 12 hetes UH kedden lesz 12 órakor! Már alig várom! Az orvos megnyugtatott hogy ne aggódjak, mert minden rendben lesz! Főleg mivel semmi problémám nincsen! Azt mondta hogy a vérnyomás 140/90-es érték felett magas, úgyhogy a miatt se aggódjak, de azért figyeljem és ha feljebb megy akkor keressem fel! Aranyos volt, meg is nyugodtam! De attól függetlenül nagyon várom már a keddet!

KépKép
nicika
 
 


SziasztokKép
Pár hete jelentkeztem be hozzátok.
Akkor még úgy volt, hogy ikreket várok, mostanra kiderült, hogy egy baba lakik a pocakomban.

A terhességi csíkok miatt írok csak kutyafuttában.
Én első babámmal rózsafaolaj és szőlőmagolaj keverékkel kentem és egy darab csíkom sincs, pedig 18 kilót híztam a terhesség alatt.
Bár szerintem ez a csíkosodás biztos típus kérdés is.

Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Na még csak most végeztem a visszaolvasással és akkor reagálok is!

Alvás: én sokszor alszom hanyatt vagy félig hason fekve miközben a lábam fel van húzva! Hanyatt fekve is felhúzom mert különben feszül a hasam! Ha csak simán oldalt fekszem akkor úgy érzem magam mint Titati, mintha húzna le a hasam!

Mell: engem jó nagy mellekkel áldott meg az ég. És mondhatom alapból is kényelmetlenek, most meg még nőttek is meg fájnak is, úgyhogy képzelhetitek hogy érzem magam. A párom is mindig ugrat hogy olyan vagyok mint egy tejcsárda!

Súly: olyan jól esett hogy ma megdícsértek a munkatársaim hogy milyen jól tartom magam. A kórházban lét miatt a fenekemről lement valamennyi felesleg és hál istennek nem is jött vissza, csak a hasam nőtt meg valamicskét! Úgyhogy 63-ról kezdtem a terhességet és még most is annyi vagyok! Ennek nagyon örülök! Ja és a védőnő is megdícsért és azt mondta hogy maradjon is így a 16. hétig!

KépKép
nicika
 
 


Csirippiri! Hogy is van ez a frottírtörölközővel való ciciedzés! Kiváncsivá tettél!

Becsi! Kovászosubi őszibarackkal! Érdekes párosítás! De tetszik! Én is írok naplót! Nem csak arról mit érzek mi változik, hanem a babaholmikról, árakról. Mindig leírom ha veszünk valami újat! Bár mindig csak apróságokat veszek, mert nem tudom megállni. Például a heti termés: egy baba szúnyogháló alkalmatosság (nagyon érdekes sosem láttam még ilyet, de tetszik és nagyon olcsó volt), vízbe való hőmérő, és két kiszokni! Olyan édesek az egyiken maci van és kék-fehér, a másikon meg méhecske és sárga-fehér színű!

Letty! Én is félek a viharban. Főleg mivel múltkor 3-4 faluval arrébb belevágott a villág egy 20 éves fiúba és szörnyet halt, még a nyaklánca is megolvadt! Meg a dörgés hangja is folyton ilyeszteget, a frászt hozza rám! De jó neked hogy bármennyit ehetsz, azt hiszem irigyellek! Igaz gyerekkoromba én gebe voltam, mindig piszkáltak is (csontvázkollekció, rakéta…), de ahogy kamaszodtak átalakultak a hormonjaim és hízni kezdtem! És most már vigyáznom kell az alakomra! Ja és jó nyaralást!

KépKép
nicika
 
 


Szoptatás: hát én nagyon kiváncsi vagyok rá hogy fog nekem menni, mert jelenleg nem bírom elviselni ha valami a mellbimbómhoz ér. Ezt mondtam a védőnőnek is és azt mondta hogy akkor erről majd sokat fogunk beszélgetni!

Márti! Gratula a babához! Már jó nagy! És akkor ezek szerint minden rendben van ugye?

Név: nálunk most a Hanna és a Noel a menő!

Csík megelőző krém: Én tagja vagyok a Vebso-nak és tőlük rendeltem egy nagyon jó krémet! Ahhoz képest hogy kitart az egész terhesség alatt nem is volt drága, olyan 4000Ft körüli! Ja a márkája: Artistry – amerikai gyártmány! Ajánlom mindenkinek!

Eszti! Én úgy tudom hogy a kismama tornát érdemes már a 12. héttől elkezdeni! Én fogok is tornázni rendszeresen (de csak itthon), mert sokat számít a szülésnél hogy edzett vagyok-e!

Lingelera! Én sem tudok sokat enni, viszont nagyon hamar megéhezek! Tehát sokszor esek keveset, ahogy a pocim diktálja! Itthon vagyok úgyhogy időm is van rá!

KépKép
nicika
 
 


Edit! hol lehet venni olyan olajakat? én a vichyvel kenem magamat de mivel nekem ikrek vannak a pocimba még több mindent kell bevetnem a csíkok ellen!

Nicika! 3 hét alatt nincs meg a labor??????????????valami speciális eredményt is néznek vagy csak egyszerűen lustá! Nekem olyan szerencsém van az orvosommal (Kop-kop) hogy ő elkéri a leleteimet és felhív az eredménnyel! Igaz maszekba járok hozzá de ez akkor is ritka!
tunka
 
 


Hát látod! Ami extrának számíthat az max a toxoplazma vizsgálat!

KépKép
nicika
 
 


nekem is csinálnakálliítólag az jövö héten lesz kész .Én is kedd reggel megyek uh-ra bár tegnap láttam őket de igazán csak az egyiket a másikat csak picit elég rossz uh gép volt
tunka
 
 


Na ahova én megyek UH-ra az nagyon jó felbontású gép! Már nagyon várom!

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok!

Csajos kimenőn voltam Kép

Ágiboszi: valami olyat mondott a védőnőm, hogy a Leányka u. meg Rózsavölgyi rész lesz egy körzet. Ja, én csak majd szeptemberben megyek Kép

Nicika: mell-ügyben én is így voltam, de a szopival nem volt gond (Balu 44 hóig szopott, Zsoma 23 hós és most van leszokóban).

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: