Új privát üzeneted érkezett!

Tej:én sem adok még egy darabig neki, bár már kóstolt olyat amiben tej volt(csúsztatott palacsinta :lol: ), de direktbe még nem fog kapni!!!!Mindenki fikázza a tápit, de nekünk jó lesz az még!!!!!
Zsombi elaludt, Szoni mesét néz , én meg itt bambulok, de senki nem ír!!!!!!!!!!!!!!!!! :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, megszántalak. :P Csak, hyog legyen, mit olvasnod. Pedig már rohannom kellene. Kriszta is 6 óra 10 perckor kelt ma, ilyen nem volt csecsemőkora óta, ellenben átaludta az éjszakát.
Aztán reggel elmentünk a bőrgyógyászatra, ahol negyed 10-re méltóztatott megjelenni a doktornő. :evil: :roll: István már rágta a körmeit, mert a munkahelyén rengeteg meló várt rá. És nem szeretne ma tovább maradni. Mindegy, további vizsgálatra kell mennem, mert van egy elég nagyocska viszkető folt a bal ülepemen (fogalmam sincs, hogy mondjam másképp :oops: ).

Tejet Kriszta is kapott már kajában, de még mindig tápszert iszik este-reggel. Még egy ideig nem akarok én sem váltani.

Evés-alvás: Enni ugyanúgy eszik - jól, mint amikor egészséges mindig, az alvás pedig mikor hogy. Éjjel mostanában elég jól, többször volt, hoyg nem kellett még cumitsem adnom éjszaka, van, hoyg néhányszo r ébreszt. Napközben is nagyon változó. Most pl. már alszik.

Márti, gratulálok Rolandnak, és ma is legyen ügyes. Bár most már csak büszkének kell lennie. És neked is! NAgyon jól áll a hajad! :)

Bocs', hoyg csak ennyi vagyok, de fürödnöm és pakolnom kellene, amíg Kriszta alszik, mert ahoyg IStván jön, indulunk sógornőmékhez. Horgászással akarja IStván eltölteni ezt a hétvégét!

Kellemes hétvégét mindenkinek! :) Áldott Pünkösdöt is annak, aki tartja!
Puszi

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:köszi-köszi!!! :lol:
Kellemes pihenést nektek és sok halat!!!!!! :wink:
Ez a folt nem hangzik jól, pláne hogy viszket ;remélem mihamarabb kiderül mitől van és gyorsan lehet orvosolni a problémát!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

NAgyon remélem én is, Márti, bár amikor mondtam, hoyg várandós vagyok, úgy vigyázzanak majd a kezeléssel, eléggé morfondíroztak. de majd úgyis a mintavétel után tudnak csak dönteni kezelés ügyében. Azt viszont már csak jövő héten tudom megejteni. Akkor sem tudom, hogy mikor és hogyan, mert IStván el fog utazni, de valahoyg meglesz.

Puszi

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Volt a Zsandinak is valami viszkető bizgentyűje, de azok pötyik voltak és a terhesség végén ha jól tévedek!!!!!!?????? :lol: :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hupppszzzzzzzzzzzzz röhögős fejet nem akartam bocsi!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Boldog, vidám és szeretetteljes gyereknapot kívánok minden kicsi és nagy gyerkőcnek!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: (így előre is)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na, itt vagyok én is, bár lehet most meg már elmentetek.

Igen, nekem is volt kiütésem, de nekem nagyon durva volt, hozzám szörnyülködni jöttek más osztályokról is az orvosok. Ez valóban a terhesség végén volt, szülés előtt pár nappal jelentkezett, az ígéret az volt, hogy a szülés után elmúlik, de csak a szoptatás végén sikerült megszabadulnom tőle, vagyis 2 hónapig szenvedtem.
A terhességem is kiütésekkel jelentkezett egyébként, kb. 5-6 hetes lehettem, amikor csalánkiütést kaptam, az korlátozódott a felsőtestemre. Akkor az okosok ételallergiát állapítottak meg, de azóta sem derült ki, hogy mi okozta. Jó kis szteroidos injekciók után 1 hét múlva nyomtalanul eltűnt. Akkor a fejem úgy nézett ki, hogy nem mertem utcára menni. De mindkettőt túléltem. :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na, sikerült ügyesen elküldenem, pedig nem is akartam. :oops:

Edith!
Jó horgászós hétvégét nektek. Remélem hamar elmúlik a te viszkető foltod.

Márti!
Csatlakozom Barbihoz, marha meleg van, sok-sok innivalót vigyetek!

Ibolya!
Mi még tápszerezünk, eredetileg a védőnő azt mondta, hogy 1 éves korig mindenképp, aztán még amíg lehet, majd fokozatosan lehet váltani. Én 1,5 éves kor körül gondoltam váltani, de pont pár hete számolgattam, hogy a mostani tápszerünkkel (DM-es Babylove) szinte ugyan ott vagyunk anyagilag, mintha tejet vennénk, így lehet megvárjuk azt a bizonyos 2 éves kort. Kajában már ők is találkoztak tejjel, de attól a mennyiségtől nem lehet gond most már, így továbbra is így fogjuk csinálni. (Nálunk napi 1 liter fogy, így egy doboz tápszer 5 napra elég. Ez 1200 Ft körül van. Ha a tej literjét 200 Ft-tal számolom, akkor tényleg kicsit a difi, annyit mindenképp megér.)

Oltás: mi a dokinénitől kaptunk tegnapra időpontot, pedig csak jövő szombaton leszünk 15 hónaposak. Azt elhalasztottam, mivel még taknyizik Marci kicsit, így meg jövő csütörtökre hívtak bennünket, akkor még szintén nem leszünk annyik.

Hiszti: Flóra valóban nem ilyen akaratos, persze alkalomadtán ő is ragaszkodik az általa kigondoltakhoz, de nem annyira intenzíven. :) Viszont Marci üt is ilyenkor mérgében, ezt el is felejtettem a múltkor ecsetelni. Néha kapok tőle egy-két sallert, hogy térjek már észhez. :roll:

Julcsi!
Jó móka lehetett a 3 gyerekes turnétok. Egyébként mi is nagy hanggal élünk, egyfolytában visítanak valamiért. Engem meg néha az idegbaj kerülget. A második szomszédunkban van egy 10 hónapos kislány, az anyukája folyton panaszkodik, hogy milyen rossz, de én, amióta megszületett, még a hangját sem hallottam. Üldögél a babakocsiban, nézelődik, míg anyukája itt-ott beszélget. Szívesen kölcsönadnám neki egy napra az én szirénázóimat.

Andi
Kép
zsandi
 
 


El is felejtettem beszámolni a keddi mérlegelésünkről.
Marci 10.050 g, 83 cm, Flóra 10.000 g, 80 cm. Nagyon nem vittük túlzásba a hízást, a 3,5 hónap alatt Marci 600 g-ot, Flóra 800-at gyarapodott. De én azért elégedett vagyok, főleg így, a betegség után.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Edith, viszketős izém nekem is volt. A terhesség végén a hasamon kezdődött és ellepte az egész testemet. Az egyik bőrgyógyász allergiát mondott, a másik hormonális izét. A nődokim nem látta csak a szülésnél, de ahogy kinéztem... hát jobb is. Tuti befektetett volna. És másodszorra a szülés után jött elő (habár teljesen nem múlt el a köztes időszakban). Én a nagyobb mennyiségű vizesedéshez kötöm, mert mindkét fellángolásnál eszméletlenül bevizesedtem. Remélem a kencék amiket kapsz rá elmúlasszák.

Később jövök, mert még akartam írni, de megjött apósom.

KépKép
kgiulia
 
 


Nagy mázlim volt, hogy jött após, segítette le-fel tenni Zsombit, aztán mikor felszálltunk a 8-asra a világon senki nem adta át a helyet a Szoninak ennek meg jó kanyargós útja van.Végülis volt hely csak a busz másik végében, de a kocsival nem tudtam volna odamenni....aztán felszállt még 2 babakocsis anyuka, kész élmény volt azon a pici buszon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :? A 7-es már sokkal jobb volt, még kondi is volt rajta, aztán a lánykám nem akart bemenni az FTP-re(Fővárosi Tűzoltóparancsnokság), úgy kellett kicsit rádumálni, hogyha eljöttünk ilyen dög melegben ugyan menjünk már be!!!!!! :lol:
Fényképezni nem nagyon tudtam csak apa hátát :shock: :shock: , após kamerázott így esélyem sem volt a 2 gyerekkel jó helyet találni örültem ha 1-2 percre 1 helyben voltak!!!!Mikor a bizonyítványokat osztották Zsombi is elindult úgy kellett visszavinnem a helyünkre!!!!!
Én nem unatkoztam az tuti, de örülök, hogy ott voltunk egy férfi meg is nézett magának, na ez baromira jól esett!!!!! :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Amúgy nem vagyok ennyire "rosszéletű", mint ahogy "hallani " lehet az utsó hsz-em utolsó sorában, de én ezt már annyira elfelejtettem, hogy egy idegen így rám néz, hogy először nem is értettem :shock: :oops: , a Roland magyarázta el, hogy miért nézhetett az a fazon!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Széééééééééééééééééép öregszem!!!!! :wink:

Van pár fotó a Tűzoltós honlapon, nem linkelem be , mert apa nem látszik rajta, de van 1 kép az is jó távoli és csak MIvettük észre, hogy bezzeg a gyerekeink látszanak ott álltak a 2 padsor között középen!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mártikám, ne magyarázkodj, egy céda vagy. :lol: (ezt nem hagyhattam ki :wink: )
És, síttá? Vagy nem volt időd a két lurkó mellett? Roland meghatódott? Mesélj már!
Akkor most már teljesen hivatalosan tűzoltó a szentem. Nagy-nagy gratula neki!!!

Julcsi, ti mikor akartatok elutazni? Sikerülni fog? Mi van az autóval?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Márti: remélem, most már elhiszed, hogy CSINI vagy!
Még egyszer gratulálok Rolandnak a sikeres vizsgákhoz!

Zsu: nem kaptam még meg a telefon CD-t, de Árpi jól mondta, a mostani számlával jött egy papír, hogy átvehető az idei. Ha kell megtartom neked, mert mi nem fogjuk felhasználni.

A Szandi most lett lázas, én nem is értem. :shock: Ráadásul a Ferkó is beteg, ugyan az, mint a csajszinak, csak rosszabb. Halni készül, kiborító! :wink:

Rólam ne is beszéljünk, már 2 napja késik tiszta idegbeteg vagyok, nagyon remélem, hogy nem vagyok terhes. :oops:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:látom zajlik nálatok az élet!!!!! :shock: Szegény Szandi, de AB mellett láz??????!!!!! :roll: Mennek a gyógymanók ezerrel...remélem jut a Ferkónak is belőle :wink: !!!!!

Barbi:én csak a drágám hátát láttam, na arról jó fotókat csináltam 8) 8) 8) , közben a Zsombit próbáltam csitítani, mert épp sikongatni támadt kedve :shock: vagy kölesgolyót vagy cumit dugdostam a szájába, a Szoni persze nem mellém akart ülni.............meghatódni sem volt időm, elég rövid volt ahhoz!!!!!De nagyon büszke voltam a TŰZOLTÓMRA!!!!!!Igen most már igazi tűzoltó a lelkem!!!!! :wink: Hétfőn kezd....bár én nagyon szeretném ha már jönne szabira, idén a tanfolyam miatt még nem vehette ki!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Barbikám!!!!Benned nem csalódtam!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :roll: :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szép jó reggelt!!!!
Már nem is mondom mikor keltünk....gondolom már ti is megszoktátok!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Mármint azt, hogy MI mikor.

Tud valaki itt Pesten jó gyereknapi programot????????????A Városligetet néztem, egyéb más ötlet??????????????Köszi.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


2007. május 27-én vasárnap a hagyományos gyermeknapi programokkal várja a gyerekeket és szüleiket a Gyermekvasút.

Széchenyi-hegy állomáson és a Hűvösvölgy állomás előtti téren a különböző korosztályoknak megfelelő, változatos rendezvényeket tartanak délelőttől késő délutánig.

Széchenyi-hegy állomáson délelőttől délutánig arcfestés, lufihajtogatás, fényképezkedés, quad- és kismotor-tesztelés, valamint Trial motoros bemutató várja a gyerekeket. Az állomás közelében 11:00 és 14:00 órai kezdettel rendőrkutyás bemutatót tartanak.

A Hűvösvölgy állomás előtti téren délelőttől délutánig alkotóház, arcfestés, ugrálóvár, tűzoltóautó-bemutató, modellvasút-kiállítás, play station játékok és Internet sarok fogadja a gyerekeket. A színpadon 9:00-től 17:30-ig zenés szórakoztató műsorok lesznek:

Programok a hűvösvölgyi színpadon
9:00 Best of Gyermekvasút (térzene, játékok)
10:00 Táncbemutató
10:30 Bohóc show
11:00 Marcipáncica
12:00 Best of Gyermekvasút (törpe)
12:30 Bűvész show
13:00 Lux Fitness
13:30 Best of Gyermekvasút (törpe)
14:00 Musical parádé
15:00 Szirmai Móni koncert
15:30 Animal Cannibals koncert
16:30 Best of Gyermekvasút


A gyermeknapon a gőzvontatású nosztalgiavonatok menetrend szerint közlekednek. A tervek szerint ezen a napon fog első alkalommal közlekedni a nemrégiben újjáépített, korábban Hűvösvölgy állomáson kiállítva megtekinthető 490,039 pályaszámú gőzmozdony.

A Gyermekvasút gyermeknapi programjain a részvétel díjmentes.

--------

Gyermekprogram a Millenárison

A belépés díjtalan!


9.00–18.00

Mutatványosok utcája: Középkori vásártér képmutogatókkal, cirkuszi akrobatákkal, tűznyelőkkel, zsonglőrökkel, kézműves varázslatokkal, mesterségbemutatókkal…

Kenderkóc kézműves bohócságok; Zsonglőr tanoda; Egér parádé; Középkori vásártér

Fogadó – porond
10.00 Kalandra fel! – Kéri Kitty koncertje

Cirkusz porond – Szabadtéri Színpad
11.30 Mesebolt Bábszínház: Bőrönd csoda csudacirkusz

A planéta nagyvárosai után itt van, megjött végre a világhírű Bőrönd Csoda – CsudaCirkusz! Vissza nem térő lehetőség, ne szalasszák el az alkalmat!

A parádés műsorban többek között csak nálunk látható:

- Thomas von Gäzensmaltz, a „modern kori Sámson”, a „germán oroszlán”, a világ legerősebb embere!

- Páratlan szépség, a páratlan ujjú patáson! Fellép a porondon a messze földön híres Lina Kavallina, a „szabadon idomított” andalúziai műlovarnő!

- Igazi mágia, valódi varázslat! Ha nem hiszik, saját szemükkel győződjenek meg a Non Plus Ultra – a cseh bűvészkirály –, Bohumil Hoblada, a „kratochvile-i csoda” elképesztő tudományáról!

Ilyen még nem volt! Ne maradjanak le a világ nyolcadik csodájáról! Jegyek még korlátozott számban kaphatók! Csak tessék, csak tessék!


13.00 Gágogó koncert: Madárijesztő
Zenés verses interaktív mesekoncert


14. 30 Gabalyda Bábszínház: Csodakút, avagy az élet vize
Az élet vize a Csodakútban van. De ezt csak a tiszta és igaz lelkek láthatják meg.

16.00 STARAOKE

17.00 Tűzmadarak – Gólyalábas akrobaták, zsonglőrök, szemfényvesztőka klasszikus vásári cirkuszi artisták kellékeivel. Festett arc, színes ruhák, trükkök labdával, buzogányokkal, botokkal, karikákkal, tüzes zsonglőr eszközök, láncok, botok, buzogányok…

VÁROSLIGETI GYERMEKNAP
2007. május 26-27.

A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat az őt támogató cégek, szervezetek és magánemberek segítségével tizenhét éve segít fizikailag és értelmileg sérült, árva és más rászoruló gyerekeken, fiatalokon. A Fővárosi Önkormányzattal közösen immár tizenhetedik alkalommal rendezi meg kétnapos, ingyenes gyermeknapi rendezvénysorozatát a budapesti Városligetben 2007. május 26-27-én. A már hagyományos és igen népszerű programon tavaly mintegy 500 000 gyermek és felnőtt vett részt. A Szolgálat minden évben – így idén is – maga is meghív a gyermeknapi rendezvényre közel 300 nehéz sorsú gyermeket hazánkból és a határainkon túlról – Szlovákiából, Romániából, Boszniából és Kárpátaljáról: utazásukat megszervezi, szállásukat és ellátásukat biztosítja.

A Gyermeknap tervezett programja 2007-ben:


1. Petőfi Csarnok Szabadtéri Színpada (május 27.): koncertek (rock, pop)
Fellépők:

19:00 Torres Dani és Zenekara
20:00 Republic

2. Petőfi Csarnok belső színpada (május 27.)
A Petőfi Csarnok területe kitűnően alkalmas a mozgásukban bármilyen módon korlátozott fiatalok kultúrált szórakozására is – ez egy biztos pont, ahol bármikor megpihenhetnek.
A belső színpadon határontúli és magyar fiatalok lépnek fel, „Tiétek a színpad” címmel, majd a Japán Nagykövetség szervezésében 11 órától japán harcművészeti bemutatóra kerül sor, melyet a Horvát Kulturális Intézet jóvoltából a Tamburica együttes követ. A délutáni programokat a Csokitőzsde és Szamos Marcipán-szobrászat zárja.

3. Világzenei Színpad (május 27. 10:30-19 óra): Magyar világzenei élet legismertebb zenekarai

Fellépők:

10:30 A MOL tehetség program keretén belül támogatott gyerekek előadása
13:00 Vujicsics
14:10 Besh-o-Drom
15:10 Kaláka
16:10 Kormorán Memory Band
17:10 Sebő
18:10 Muzsikás

4. OTP Junior Kalandrét és mozgó fogászati busz (május 27. 10-17 óra)
Az OTP Junior Kalandrét színpadán előadók:

10:00 Mesejátszók bábegyüttes: A hazug kecske,
Kukuriku királysága, Mátyás király és az igazmondó juhász
10:40 Szaloky Ági vagy Arasinda
11:55 Fitness bemutató
12:15 Alma zenekar
13:00 Maskarades
13:45 Portéka színház
14:30 Fitness bemutató
14:50 Pinokkio bábegyüttes
15:30 Trambulin színház: Babszem Janka
16:20 Karda Bea és éneksúdiója


Játékpark: Trampolin Jumping, légvár, vetélkedők (kártyavetés, reflex-fa, kártyatábla, stb.),
arcfestés, kézműves foglalkozás

OTP mozgó fogorvosi rendelő (május 26-27.)
Az országban egyedülállóan felszerelt mozgó fogászati rendelő várja a bátor és érdeklődő gyermekeket! Ingyenes fogászati szűrés, szaktanácsadás.

5. Nemzetek Utcája (május 27.) – bemutatkoznak a Budapesten akkreditált nagykövetségek, kulturális intézetek

A programon részt lehet venni:
• az adott ország ismertetőivel, prospektusaival, poszterekkel, egyéb információs anyagokkal
• kvíz- és népi játékokkal
• különböző képzőművészeti tárgyak, fotók, festmények kiállításával
• néptánc bemutatóval
• kézműves foglalkozások és/vagy rajzverseny szervezésével
• gasztronómiai kóstoltatással
és még sok más ötlet megvalósításával, amely többnyire gyermekekkel kapcsolatos és az adott országra jellemző

A programon az alábbi nagykövetségek vesznek részt 2006-ban:

Dél-Afrika: poszter kiállítás, dél-afrikai mesék, arcfestés, kézműves foglakozások
Egyiptom:
Észtország: textilpecsételés, papírvirág hajtogatás
Hollandia:
Horvátország: Tamburica együttes , népi játékok,
India: rajzverseny, ajándék, könyv osztogatás
Ibéro-Amerikai Országok Magyarországi Közössége: fotó kiállítás, tánc, rajz verseny, kvíz
Japán: harci bemutató
Kínai kulturális intézet: kalligráfia, prospektusok, kínai játékok
Lengyelország: táncbemutató, rajzverseny, játékok
Madagaszkár: kvíz, prospektusok, népi játékok
Németország: minigolf, ajándékosztás, arcfestés, táncbemutató, gyorstalpaló német nyelvtanfolyam
Olaszország: rajzpályázat kiállítása
Románia: Allegretto gyermekkórus
Svédország:


6. Babarét-Pelelnkázó (május 26-27. szombat-vasárnap)
Baba-mama sarok
A Libero két napos pelenkázási lehetőséget biztosít a babáknak és a mamáknak.
Május 27.-én a fejlesztő játékok, és egy kis nyugalom várja az árnyas fák alatt a totyogókat – 3 éves korig. A Gyermeknap színes forgatagában. Dr. Szarvas Dalma csecsemő- és gyermekgyógyász ingyenes szaktanácsadást nyújt az idelátogatóknak

7. Számítógépes sátor (május 26-27.) – a HP támogatásával
A HP Invent számítógépes játékokkal biztosít színvonalas szórakoztató programot a gyerekeknek.

8. MOL Kölyök Tanya (május 26-27.)
Az idelátogatók Talmácsi Gábor motorversenyzôvel találkozhatnak, aki vasárnap 16 órakor születésnapja alkalmából dedikál. Ezen felül kipróbálhatják a gyermekek a felfújható benzinkutat és benevezhetnek a MOL élõ-csocsó bajnokságra. Vasárnap megtekinthetik Veres Zoltán műrepülõ bemutatóját is.

Helyszín: Városliget, Vajdahunyad Vára melletti füves terület

9.. Vodafone Gyermeknapi Futóverseny a Királydombon (május 27.)

A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat és a FUTAPEST Klub szervezésében az óvodás és az általános iskolás korosztály részére, a Vodafone támogatásával.

Versenyszámok:

09.30- Általános iskolák alsó tagozatosainak futama (2500 m)
10.00 I. futam eredményhirdetés
10.30 Általános iskolák felső tagozatosainak futama (2500 m)
11.00 II. futam eredményhirdetés
11.30 Családok versenye (1 szülő és 1 gyermek) (2500 m)
12.00 III. futam eredményhirdetés
12.30- Óvodások versenye (300 m)
12.50 IV. futam eredményhirdetés

Nevezés: 08.30 órától a helyszínen

Előzetesen nevező iskolák, amelyek legalább 20 főt indítanak a versenyen, - kedvezményt kapnak.

10. Gyermeknapi Focikupa (május 26-27.)
Várhidi Pál vezetésével erdélyi és magyar iskolai csapatok
vetélkedése.

11. Harley Davidson sátor (május 27.)
Motorbemutató, lufiosztás.
Helyszín: Olof Palme sétány

12. Cartoon Network játék- és rajzfilmsátor (május 26-27.)
-videófilmek vetítése
-pólófestés
-kvízjátékok, Cartoon Network rajzfilmhősök folyamatos jelenléte


13. Lovasprogram a Magyar Lovasterápia Szövetség szervezésében
A terápiás lovaglás, lóápolás, különféle lovassportok megismerésének kiváló lehetőségét nyújtja a Magyar Lovasterápia Szövetség által szervezett egynapos program. Játékos vetélkedők, foglalkozások és nyeremények várják az idelátogatókat!

14. Coca-Cola Játékpark - logikai játékok, az alkotóház és az arcfestés
15. Brico Store – hőlégballon, kézműves foglalkozások
16. Országos Vérellátó Szolgálat véradó sátra a Paál László sétány végén
17. Chio és Wolf - ugrálóvárak, bohócműsor és arcfestés
18. A Wrigley támogatásával, a Városliget öt különböző pontján Huba Buba rágó oszogatás
19. A Bonbonetti izgalmas játékokkal és ajándékokkal várja a gyerekeket
20. Palánta Misszió Zenés Gyermekműsora
21. Tűzijáték (május 27. este 10 óra)

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Mi ma 1/2 7-kor kelltünk!!!

Edith,a barátnőmnek is voltak ilyen viszkető "izéi",neki ha jól emlékszem a májára fogták a dolgot.De neki is csak a terhesség vége felé jött elő és ha jól tudom,ő sem kapott rá semmit.Állítólag ez 99%-ban a terhességi hormonok miatt van,szülés után 2-3 héttel ürül ki a szervezetből a többlet.

Márti,megnéztem a képeket,a 3 gyerköcből gondolom 2 volt a tied :lol: .Párocskád nem látszik ezen a nagy képen?Ugy látom,itt mindegyik tűzoltó rajta van a képen.Csini mind. :oops: :lol: .
Az nem is irtam,hogy nálunk a suliban multhét szombaton volt gyereknap-volt itt is tűzoltó autó,be lehetett szállni,mindent megmutogattak,de én inkább a 2 helyes tűzoltót néztem meg :oops: ,iszonyú fiatalok voltak!!!!
Mostanában szoktam azon gondolkodni /mióta a Roland és a Zsolt tűzoltónak állt/,hogy mennyire különbözőek a mai "fiatal fiúk".Az egyik fele munkakerülő,csapong jobbra-balra,csavarog,és itt a másik fele a fiatal családapák akiket mi vezérel ,mi hajt,hogy tűzoltónak,mentősnek állnak,nap mint nap az életüket veszélyeztetik./és a legtöbbje milyen csinos :oops: :lol: /

Nálunk tegnap volt a CBA parkolójában "kicsi" gyereknap.Pénzköltésre tökéletes ,volt körhinta kicsiknek-nagyoknak, csúszdás légvár,céllövölde stb....
Volt több híres fellépő is,Crishtal /nem tudom hogy irják
:oops: / volt a Padödő,és tüzijáték is.Osztogattak lufikat,müzlit.Gergőnek nagyon tetszett a lufi,egész este azzal játszott.
Ma is lesz még itt helyben,ugyhogy oda is kinézünk.

Márti,amit hallottam a Minimax szervez a Millenárison 9-től,a Főv.Műv.Ház 10-től,de ha a google-ben rákeresel biztos kidob egy csomó mindent.
Ja,nem tudom hogy ki ismeri,vagy ki volt már de , juni2-juli 8 ig,szombaton és vasárnap megint lesz GYEREKSZIGET !!!!Nagyon jó,érdemes kivinni a gyerekeket,de a szülöknek is kellemes kikapcsolódás.MI tavaly is voltunk többször ,az idén is tuti megyünk ha jó idő van akár minden hétvégén is.
http://www.sziget.hu/gyereksziget
bibolya
 
 


Látom az Andi megelőzött!!!
bibolya
 
 


Köszi csajok a felvilágosítást, én is nézegettem csak így összefoglalva nem találtam meg...és nem volt türelmem!!!! :oops:

Itt a link, de apa nem látszik, mert a bal oldali padsorban ült az utolsó előtti sorban!!!!
A gyerkők a jobboldali kép sorban felülről a harmadikon sejthetők, középen állnak, én meg a fehér papucsban az asztalra hasalva épp szóval tartom őket, hogy ne menjenek előre!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Még egy kérés, ha tudtok valami mellékállást amit a Roland tudna csinálni,(heti 2-3 nap, futárkodás, költöztetés, ilyesmi) légyszi szóljatok!!!!!Köszönöm

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mártikám-a link lemaradt-de én attól megtaláltam :lol:
én azért csatolom http://www.tuzoltosagbp.hu/reszlet.php? ... abla=hirek
erre gondoltál?
bibolya
 
 


megnéztem újra a képet-igen én is pont erre gondoltam mikor irtam a 3 gyerköcöt.És rád is ,csak elfelejtettem megkérdezni-sajnos nagyon nem látszódik rajta senki :cry:

többiek,merre vagytok?
bibolya
 
 


Mondom én hogy korán keltem :shock: :!: :shock: :shock: , beilleszteni már nem sikerült!!!!! :roll:
A harmadik gyereket nem vállalom, ő nem a miénk volt :D , csak a gyerkőkhöz csapódott!!!! :lol:
Köszi a linket Ibolya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Mi 8-kor keltünk, de éjjel óránként fent volt.
Egyszerűen nem értem mi lehet a baja, nagyon remélem, hogy a foga jön és a tegnapi láz is amiatt volt. De ha ma is lázas lesz felhívom az ismerős gyerekdokit, hátha tud valami okosat mondani.

Ma még a tegnapinál is sz@rabb napom van. Nagyon beteg a kutyánk, kórházban van. Valami betegség megtámadta a veséjét. :cry: :cry:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Márti, én tök vaksi vagyok, de én még a gyerekeket sem fedeztem fel a képeken. Vannak máshol is képek, vagy én vagyok ennyire vak? Help!

Zsuzsi, naaagyon sajnálom a kutyusotokat. Remélem meggyógyítják. Melyik kórházba vittétek? A Lehel útra?

Edit drága, merre jársz? Küld a füstjelet.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Zsuzsi:sajnálom a kutyit :cry: remélem sikerül meggyógyítani mielőbb!!!!!
ÉS a vacak éjszakát is sajnálom!!!!! :?



Felrakom a díjnyertes fotóimat apa hátáról, aztán tessék ám fetrengeni a röhögéstől nyugodtan!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:

Apa nézelődik:
Kép


Apa a biziosztásnál:
Kép

esküdözik:
Kép


utána a fáradt manókkal:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Barbi:csak azon vannak rajta a gyerkők jobb oldalon felülről a harmadik a 2 padsor közt állnak, jó elég miniatűr :shock: ...szerintem ezért nem látod, én meg fehér papucsban ülök(vagyis fekszem az asztalon 8) ) az virít :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti-én is csak tippeltem a képekkel kapcsolatban,de mivel más képen nem voltak gyerekek,és azért a kislány mellett ott volt egy kisfiú is,ja meg az asztalra hasalós,szóval tartós anyuka-nem tudom miért :lol: ,de egyből rátok gondoltam.

Képzeljétek,2 napja nagyon fáj a derekamnál,már tegnap egész jó volt,erre reggel kiemeltem a Gerit a kiságyból és olyan nyilalást éreztem,hogy azt hittem eldobom a gyereket is a kezemből.Azóta csak vánszorgok,nem tudok kiegyenesedni,fáj az ülés,fekvés,állás /ez nem annyira/,ugyhogy a ma du.-i gyereknap kilőve.Majd az apát megkérem,hogy menjen ki az Enikővel egyedül.Persze csak a forma1 után. :lol: :roll: .
bibolya
 
 


Barbi drága megy a füstjel! Annyira kikészít a meleg, hogy élni nincs kedvem. Ma festettem be a hajam, de még a hátamról is a víz csorgott a fodrásznál.
Virág már csak kicsit taknyos, hangja kezd visszajönni, étvágya jó, de takony még mindig van.

Ma megyünk kerti partira, lesz 30!!! gyerek kb. Hát ennyi gyerekkel mit lehet kezdeni, azt nem tudom.

Márti!

Gratulálok Rolandnak! Messze fog dolgozni helyileg? Hát másodállásban nem tudok segíteni.

Ibolya!

Jobbulást a derekadnak!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Zsuzsi!

Megy a gyógymanó! Miért ne ünnepkor legyen beteg a gyerek, hogy ne tudj menni vele sehová. Nálunk mióta a 16 fog kijött, azóta nyugodtabbak az éjszakák. (KOPP-KOPP-KOPP-KOPP)

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit, 16 fog, úr isten! De tudom, hogy mennyire megszenvedtetek vele. Viszont már nem sok van hátra. Rendesen tele lehet a kis szája foggal, a drágának.
Akkor azt mondod, hogy van remény a jobb éjszakára, ha ennyi foga lesz az Ádámnak is? Mert nekem már nincsenek illuzióim sem, hogy egyszer újra aludni fogunk.
Remélem a taknyi is nagyon hamar elmúlik Virágnál. Meggyógyulhatna már a kiscsaj.
Jó bulizást délutánra, bár a 30 gyerek tényleg nem semmi! Meg ez a dög meleg.

A meleg engem is kicsinál. Délelőtt én meg felmostam, hát, folyt is a popsimról a víz, mire végeztem. De lassan már annyit zuhanyozok, hogy elkopik a bőröm.
Az Ádámnak vett egy szupi medencét az apja, egy kocsi formájút. Majd keresek képet aztán megmutizom. Merthogy a múltkor felfújtuk a nappaliban, beletettünk egy csomó labdát és azzal játszott. De pont a nagy meleg előtt leengedtem, azóta meg még nem volt aki felfújja. Úgyhogy naponta többször fürdetem a kádban, hogy kicsit felfrissüljön. Időszerű lenne kirakni a medencéjét a kertbe, nem? :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti, most már látom! (de bevallom azt a képet nem is néztem, annyira messze van mindenki rajta) A másik képen, amelyiken közelebb vannak a nézők fotózva azon kerestelek titeket. Itt aggódtam, hogy ennyire azért nem találkoztunk régen, hogy nem ismerlek meg? :wink: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi!

Épp most akarok venni egy egész pici felfújható medencét. Van egy, de az nagy a kiscsajnak. Csak olyan 1 m körüli átmérőjűt akarok, azt gazdaságosan ki lehetne használni. Én félek a megfázástól, így mindig langyos vízbe fürdetem még az udvaron is a kölköket. Ha túl nagy, akkor nem melegszik fel délelőtt a víz, meleg vizet vinni bele meg nem győzöm. Szóval abba csak kevés víz kellene, még ha viszem is bele a meleg vizet.

Nem mondom, hogy nem ébred éjjel Virág, de nem ordít csukott szemmel. Megfordul, felül, iszik és alszik tovább. Egyébként ismerőseim azt mondják, hogy 2 éves korára kinövi, de ha nem, akkor is lehet már határozottan rászólni, már meg fogja érteni.

Lépek zuhanyozni!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Íme az Ádám medencéje

Kép

Kép

Kép

Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edit, akkor tényleg van remény. Csak a hátralévő időszakot kell valahogy túlélni (néha úgy érzem, hogy nem fog menni).

Ez jó ez a medence, mert nyitható az eleje, ahol ő ki tud mászni. Ezáltal igen kevés víz fér bele. Mondjuk ez elég pasis.
Én is inkább langyos vízben gondolkodom.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi-megerősítelek benne,igaza van az Editnek-Gergőnek egyszerre jött a 4 szemfoga és a 4 rágója,rosszabbul is aludt éjjelente,de mióta áttört mind azóta nem kel egyszer sem,igaz,hajnali 5 körül kezd ébredezni,keresi a cumiját,felül kb 10-15 percenként aztán 6-kor kipattan a szeme teljesen,de LEGALÁBB ÉJJEL ALSZUNK!!!!Igaz,én csak 11-től 5-ig,de azt legalább egyhuzamban.
Ja ,és már mi is 16 fogúak vagyunk!!!!

A medencéd szupi,tegnap a Gergőt beleültettem egy ugyanolyan kádba,mint amibe bent fürdik,és torka szakadtából ORDITOTT.,ki kellett vennemHát,igy nem tudom mi lesz nyáron a balatonon.1 1/2 hónap múlva megyünk 2 hétre,de lehet,hogy én nem is fogom látni a balatont közelről?????? :twisted: Pedig én ha tehetném minden hétvégét ott töltenék,ha lenne egy nyaralóm,haza sem jönnék csak ősszel.
bibolya
 
 


Ibolya:jobbulást a derekadnak!!!!Elhiszem, hogy nagyon fáj!!!!! :?

Edit:ugyanott fog dolgozni ahol a tanfolyam idején a Budakeszi úton.(I.II.-XII. kerületi tűzőrség)

Barbi:nagyon jól áll a medence az Ádámnak!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Ma délután voltunk játszótéren, én egyedül eddig nem mentem le velük......a Novotel mögött van, innen a hegyről le meg föl nagyon fárasztó, főleg ebben a melegben, de kellemes volt jó árnyas és fújdogált némi szellő................csináltam egy rahedli képet!!!Ma töltöttem fel a gépre az Esküset és már megint 100 kép körül van a gépen :shock: :roll: , én aztán nem viccelek!!!!!!!!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ééééééééééééés nekünk is megvolt a gyereknap apával, mert mi is csúszdáztunk!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :lol: :lol: :lol:

rakok képeket, remélem nem unjátok még :oops: :oops: :oops:

briós evészet:
Kép

kis tűzoltónk:
Kép


a manók apa bakancsában:
Kép

Zsombi egyedül eszik
Kép
Most már nem kicsit önálló a kicsi fiam, eddig is halászgatott az evőeszköz fiókban én meg rohanok utána nehogy belenyuljon valami hegyesbe :shock: :roll: , szóval ha kedvére való a kaja amit valaki más eszik akkor rohan és hoz magának evőeszközt :shock: :shock: :shock: , ma apa krumplistésztát evett és a Zsombi babavillát választott magának :shock: :shock: :D .

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Óriási hírem van. Az Ádám jár!
Már pár napja gyakorolja, csak nem akartam elkiabálni. Eddig csak a bútorok között, ha nem érte el kapaszkodva, akkor szépen odasétált. De most este a konyhában már csak egyedül lépegetve közlekedett. Persze még "rozoga", van, hogy a popsijára van hogy a kezére esik, de feláll (semmi kapaszkodás, csak úgy egyedül) és megy tovább. (ha kedve van)
Azért még a mászást többre tartja, de azért nem adja fel.

Tegnap kint voltunk délután az udvaron, egyszer csak a placc közepén felállt. Semmi nem volt, ahol megtudott volna kapaszkodni. Csak lestem, hogy csinálta. De ma kifigyeltem, nagyon ügyes.

Viszont azt megfigyeltem, hogy uuuuuuuuuutálja, ha megfogom a kezét és úgy sétál. Egyszerűen rátör a hiszti, hogy azonnal engedjem el. Szerintem írtózik a kötöttségektől. Persze, ha mondjuk célba vesz valamit, amit nagyon elakar érni, akkor őméltósága még abba is belemegy, hogy kézenfogva odavezessem.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi,gratula Ádámnak a menéshez.Látod,nem maradt le semmiről.Gergő is 14 hónapos volt mikor elindult és kapásból átszaladta az 5 méteres nappalit :lol:
Különben meg a Gerivel ugyanez a baj,arra megy amerre ő akarja.A közért itt van tőlünk 100 méterre,de kb fél óra mire megjárjuk gyalog :twisted: ,mert 1 lépés előre 2 hátra,ha elmegy mellettünk egy kocsi akkor utána fordul,sokszor el is indul utána,van,hogy kirántja a kezét a kezemből,szóval nem könnyű a gyalogos közlekedés,de én kitartó vagyok :lol: :lol: .

Márti,jók a képen az "alanyok" :lol: :lol: .
bibolya
 
 


Ibolya:tudom a fotós nem számít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Barbi:ÉLJEN AZ ÜGYES OKOS SZÉPSZEMŰ ÁDÁMOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: 8)
Behozta a lemaradást az tutifix!!!!!Büszke lehetsz magatokra!!!!!!!!!! :wink: Én az vagyok rátok!!!!!!!!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Lányok, köszönöm, annyira boldog vagyok! Ti tudjátok mennyit kínlódtunk.

Ibolya, én is attól félek, hogy most majd a következő hisztirohamokat azért fogja kapni, mert uram bocsá megfognám a kezét, hogy mondjuk ne rohanjon valami alá. Már látom is a jelentetet mondjuk az Auchan közepén. Nem baj, ezt is túléljük, hiszen erre vártunk!

A Gerinek is már 16 foga van? (tudod, a felszínes olvasás :oops: )
Nem semmi akkor a kispasi sem. De mintha őt nem viselte volna meg annyira, mint mondjuk a Virágot vagy az Ádámot, nem?

Mártikám, nagyon szépek a gyerekek, de ezt mindig mondom. Ahogy a Zsombi egyedül eszik az meg nekünk fényévnyire van! Pláne, hogy az evőeszközt is egyedül szedi ki a fiókból! Nemsokára megfőzi az ebédjét, ha ilyen ütemben halad. :lol:

Oooooolyan fosós könyvet olvasok, hogy csak na! Az új Lawrence könyv, imádom a pasit. És persze az István osztálytalálkozón van. Én meg itt rettegek minden zajtól, de a könyvet akkor sem tudom letenni, annyira jó. Remélem nem fog most felsírni az Ádám, be sem merek menni hozzá! :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:és kiderült, nálam a kiscsaj nem kísérletezett még ilyenekkel, hogy ügyesen szed levest és a vajat is rákeni már a zsömlére............szóval ha kicsit is nem figyelek majd jól megebédelnek egyedül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :lol:
A könyv: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , remélem azért nem kaptál szívrohamot, sem az Ádámtól sem az Istvántól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :wink:

Zsombi az elején hagyta, hogy vezessük, és most van olyan, hogy odajön és megfogja a kezünket, általában akkor ha valahonnan leakar lépni, meg akkor is ha csak úgy sétálgatni akar velünk!!!!!Mikor odaértünk az esküre akkor is megfogta apja ujját és sétálgatott vele!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Remélem mindenkinek jobban telt az éjszakája ,mint az enyém.Este az istenér sem tudtam elaludni,/nem jöttek az álommanók/még éjfél után fent voltam.Utána meg,hogy fáj a derekam /vagyis nem is a derekam fáj,hanem olyan szülés elötti fájdalmaim vannak,mikor is a fiam ráfeküdt valami idegszálamra és az utolsó hetekben sehogy sem volt jó,mindig fájt a farokcsontom környékén/kb fél óránként ébredtem,ahogy egyik oldalamról átvánszorogtam a másikra,többször mentem wc-re.
És a drága Gergőkém 5ó 50-kor végérvényesen kinyitotta a szemecskéjét. :twisted: .A többek még alszanak,de ő már vigan tologatja a babytaxiját,sikongat hozzá,dobálja és dudál rajta. :twisted: :roll: :roll: .Ugy érzem ma kikap az apjától-képtelen vagyok a nappaliba tartani.

Barbi,igen a Gerit nem kinozták meg a fogai annyira mint titeket-azt már csak csendesen jegyzem meg,hogy nyálzik ezerrel :roll: ,már kipattogzott az álla,mert annyira csorog,és állandóan kint a nyelve,ezáltal tiszta kiütés szegénynek a szája alatti rész.Hétfőn kaptunk rá egy nagyon jó krémet,1x sikerült is bekennem neki a területet és teljesen eltüntek a kiütések,de mivel folyamatosan nyalja az állát,kicsit reménytelennek látom az újboli bekenését.
A kanalazással ugyanugy vagyunk mit ti-fényévekre!!!
De ne aggódj,majd ezt is tudni fogják a srácaink.Az egyiknek ez megy jobban,a másiknak az.Látod,nincs 2 egyforma gyerek.Én a sajátomon látom,hogy milyen különbözőek.Az Enikő 16 hónaposan / karácsonykor erről van felvétel/ önállóan úgy ment,futott mint a felnöttek,ha megkérdezted tőle,hogy hol a feje,füle stb...,mindent megmutatott,jelezte ha bekakílt /legyezte az orrát hogy büdi :oops:/ 21 hónaposan szobatiszta is volt :lol: .
Én nagyon sok helyen hallom,hogy a fiúk általában lustábbak minden területen,mindent késöbb kezdenek el,mint a lányok.De szerintem ez a felnött életben is igaz rájuk. :oops: /tisztelet a kivételnek!!!!! :lol: :roll: /
bibolya
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik csak mi tartjuk a frontot.

Ibolya, sajnálom a derekad. Remélem most már rendbe jössz, nagyon szar, sajnos tudom én is.
A nyálzás nálunk is megvan, de szerencsére nem csípi ki a száját. De a szakálka szinte már elengedhetetlen az öltözékéből.

Márti, végül merre csavarogtok ma?

Tegnap ugye olvasom a könyvet, jó izgi. Lefeküdtem kb. 11 után, erre hajnal 1 körül valaki beszól az ablakon. Nem mondom, hogy nem szartam magam össze. Szegény István volt, ugyanis kizártam. Benne hagytam a kulcsomat a zárban, úgyhogy esélye sem volt bejönni.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Barbi: hatalmas gratula Ádámnak a járáshoz!!
Nagyon ügyesek vagytok.
(kedvet kaptam az új Lawrence könyvhöz, már néztem, hogy megjelent, de az utolsó könyvei nem nagyon tetszettek)
Nagyon szupi kis medencétek van, még nem is láttam ilyet.

Márti: a képek ismét nagyon jók, nagyon ügyes Zsombi, hogy már így eszik.

Ibolya: jobbulást neked.
Hihetetlen mennyi foga van már Gergőnek.

Tegnap voltunk délután sogórnőméknél, van egy nagy medencéjük. Hát a Szandi nagyon élvezte, alig lehetett kivenni a vízből. Már lilult a szája, de nem akart kijönni. Anya lánya és is ilyen voltam. :lol:

Este végül eljutottunk a színházba és szuper volt. A szépség és a szörnyeteget néztük meg. Nagyon jól megcsinálták, féltem, hogy a Ferkónak nem fog tetszeni, mert mese, de ő is nagyon élvezte.
Még a Rómeó és Júliát szeretnénk megnézni, de arra lehetetlen jegyet szerezni.

Sajnos a kutyánk nincs jobban. A keletinél van az állatkórházban, még mindig nem igazán tudják, hogy mi a baja.
A 80 kg-os kutya alig 50 kg, nem eszik, nem iszik. Ma délután megpróbálok bemenni, mindenképp szeretném látni. Nagyon rossz érzésem van. :cry: :cry:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Barbi:még nem tudom, hogy megyünk-e, majd meglátjuk!!!
Gyerkők is pancsoltak most egyet, kb. 1 cm-es vízben, nem győztek belefeküdni, Zsombi pancsolt ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Zsuzsi:az jó ha a Szandi is így élvezi a vizet, nekem is halacskáim vannak(apával együtt a gyerkők is halak horoszkopú :lol: ).
A színház nagyon jó lehetett,jó hogy kimozdultatok kicsit!!!!Lánykád addig nővéredéknél volt?????
Sajnálom a kutyidat, elhiszem, hogy vacak emiatt a hangulatod!!! :cry:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?