Új privát üzeneted érkezett!

Dehogynem,már megköszöntétek sokszor,de nincs is mit megköszönni !!! :)


A többiek akik fotóztak ti is mutassatok képeket a többieknek!!
Macsek:a férjed tök jó képet csinált a babakocsisorfalról,szerintem felállta a tornác párkányára,azért lett olyan jó.
Pogi:sztem jó képeket csinált Ákos,és ő pl.csinált közeleit is a sorfalról

Szóval osszátok meg!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Halihó!

Megjöttünk a cangázásból. Néha elmegyünk a csajokkal egyet tekerni. Mondjuk nekem gyakrabban kellene, hogy ledolgozzam a nagy seggemet :)

Szóval eheti az irigység mindazokat akik nem jöttek el a talira. Annyira jó érzés volt élőben látni azokat akikkel hónapok óta beszélgetünk.
Blackrose: köszi a csomagot. Adtunk az élvezeteknek :)

Kriszta: köszönjük, hogy megrendezted a talit. A következőt is megszervezheted :) :) :) :) :lol: :lol: :lol: . Szóval komolyra fordítva a szót köszi a belefektetett energiát.
Vivien tényleg nem egy egyszerű kölök. Sajnos ez a része nem nevelhető. Azt mondják majd elnövi. Én már feladtam a reményt :)
Mondjuk van egy csomó jó tulajdonsága, ami kompenzálja ezt. Remélem nem bántott/sértett meg senkit. Ha igen akkor utólagosan bocsánatot kérek.
Kriszta írd meg, hogy hova kell feltenni a képet és mi módon, mert tévedésből a Bélának mondtad meg, amit ő természetesen elfelejtett.

Vagyok Skype-on. fovenyessy_eniko a nick-em.

Maja még mindig nem hajlandó rendesen enni és totál tanácstalan vagyok. Cumiból nyeli, mint kacsa a nokedlit, de amint cicire teszem üvölt, mint akit nyúznak. Néha szopizik fél percet aztán kiköpi és üvölt. Ha fájna a hasa akkor nem enne cumiból sem, nem?!?!? Tiszta ideg vagyok, mert félek, hogy elapad a tejem, ha nem eszik rendesen. Az elején az volt a gond, hogy folyton cicin lenne, most meg, hogy nem szereti a cicit. Ez annyira bántó. Olyan, mintha kiszeretne belőlem :(
No, elég a hisztiből.

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Hali!
Pogi! Tényleg corelben csináltam anno.. itt az eredmény.. :)

Kép

Encus! Lehet, hogy valahogy nincs jó a cicin Maja.. próbálj más testhelyzetben .. nincs meg a kismama újságnak az a száma, ahol a szopiról van szó? ott vannak ötletek.. de ha végképp nem tudod, küldök priviben egy képet ... magunkról, ahogy én szoptattam.. csak azzal a feltétellel, hogy rögtön kitörlöd, és nem mutatod meg.. izé senkinek :oops: ez mindig beválik, ha baj van.. mármint sztájk.. :)

Nagggyon fáj a fejem :(

satuk
 
 

 
 

Satuk:jajj de cuki,ezt hogy csináltad?
Encus:szivesen szervezek máskor is!!!
Szopira nincs ötletem sajnos!

Hol vagytok csajok?

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


A Pogi emlékeztetett a Corel PHOTO PAINT progira.. azzal csináltam.. a corelt simán szoktam használni.. ha nem ismered, és van fotó, és van időm.. szóval ezek megvannak, akkor megcsinálom Neked is :)

satuk
 
 


Pil., a képeket feltöltöttem!

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Satuk:én már kutyapózban is próbáltam, de az sem segített.Csak úgy ezek, ha előbb jóllakik cumiból :( :cry: :cry: :cry:

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Helló!

Na, megint itt, mi meg a Margit szigeten voltunk. Noi tényleg náthás, de kapott anyatejet az orrába. Nővérem ezen tök kiakadt, azt hitte föléhajoltam, és úgy..Pedig ő nem szőke...

Pil: Tök ciki, hogy mi nem vittünk sütit, kaját, ígérem legközelebb nem leszünk ekkora tahók. Férjem is mondta, azt fogjátok hinni, csak zabni mentünk. Miénk ám a Jancsi és Juliska!! Esetleg ha randiztok Szilviékkel ők valahogy továbbíthatják. De nem létszükséglet, Máté nem hiányolja. Szerintem is tök jó volt a hely! Mikor lesz a következő tali? Majd mi is teszünk képet, csak a férjem bealudt, én meg nem tók.

Encus: Nem sok okosat tók írni szopi ügyben. Mi tegnap nem is nagyon dumáltunk, majd legközelebb. És nem is vagy dagi, 3 gyerek után tök csini vagy.

Satuk: Jó a kép, kár, hogy én nem vagyok ilyen ügyes.

Az egész család alszik, én is megyek, nehogy lemeradjak.

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Colett: Aranyos vagy, köszönöm, de ha meg azt nézed, hogy egy gyerek után vagyok ilyen súlyban??!?

Én is feltöltöttem a képeket, de rossz helyre, így most korrigállok :)

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


No itt van egy előtte, utanna kép:

Kép

Kép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


KI HOZTA AZ ALMÁT??????????????

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pil!Időnként akkorákat röhögök a tömör beírásaid miatt.. :) Mi vagy Te.. Hófehérke???? Akkor ki a Boszi??- De, ha Nyanya hozta... akkor :lol: :lol: :lol:
NA jó, megyek inkább gyerekezni :)

satuk
 
 


Satuk:hát ez király volt :lol: :lol: ,itt gondolkodtam 10 percig mire rájöttem hogy mire gondolsz.

Nem azért kérdeztem hogy annak fügvényében döntsem el hogy egyek e belőle,hogy ki hozta,hanem mert azt akartam mondani hogy irtó finom és nagyon bejön Amelinek is!!
Meg a lényeg az lenne hogy milyen fajta,nincs a zacskóján.Szóval ezért kérdeztem :wink:
Csak ha igy irok néha dolgokat,jobban felkeltem a figyelmet :lol: :lol: és látod most is sikerült!!
.
Mellesleg,én abszolút nem haragszom Nyanyára,kérdezd meg Tőle nyugodta,tegnap skypon is mondtam ezt Neki,ha nem akar fent lenni akkor nem akar,és nincs is.Ez nálam nem probléma.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Alma nem az én érdemem. :)

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Fiam reklamálta, hogy nem hoztunk haza több babát, mert kérdeztem tőle a talin, hogy elég e Blanka, vagy vigyünk még és mondta, hogy még 5-öt vigyünk haza. Ki is választott hármat, de ottfelejtettük őket :)

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nyanya:kik jöttek be Balázsnak?

Colett:ne hülyülj már,szted ki nézte azt hogy ki mit hozott?Igy is annyi nasi meg pia volt,majd legközelebb hoztok!!Könyvet ha talizunk Szilviékkel odaadom

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard!
Akik épp mellette voltak :) De már nem emlékszem kik. Viszont a szőnyegen virág fényképezésnél Doren (?) lánya a kis virágos ruhában nagyon bejött neki. Agyon puszilgatta.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Virág volt virágos ruhában virág pózban :lol: :lol: :lol:

Az alma ezek szerint magától jött :lol:

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Csak egy gyors bekukk…

Pil: nagyon köszi még 1-szer a bulit! Mikor is lesz a következő?

Blackrose: neked meg köszi a csomagot. Annyira jól esett mindenkinek, hogy így gondoltál ránk. :)

Nyanya: anyukám készítette a sütit :)

Encus: szopira már tényleg nincs tippünk. Úgy látszik ez baba "betegség".
Én is pont ezt mondtam Józsinak, hogy nem szeret engem, mert nem kell neki a cici! De tényleg hülyeség ilyet mondani. Úgyhogy te is gyorsan töröld ki a buksidból! Amúgy mostanában én reggel beveszem magam mellé az ágyba és fekve szopizunk-szunyókálunk és az tetszik neki esetleg próbáld meg te is.

Satuk: tök jó így a kép

Colett: ez az egyik kedvenc képem

Noi és Kende barátkoznak (babaszerelem)

Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!!!

Már akartam előbb is írni, csak anyukámék feljöttek unokázni, így most jutottam a géphez.

NAGYON SZUPI VOLT A TALI!!!!! :lol: :lol: :lol:

Pil, tényleg nagyon köszi, hogy megszervezted, jól sikerült, tuti volt a hely!

Jó volt találkozni, beszélgetni, remélem még máskor is össze tudunk ilyet hozni.
A képeket most töltöm le, épp Ex képeinél tartok, és iszonyat lassan másznak le...

Holnap majd jövök hosszabban is, csak most kicsit fáradt vagyok...

Encus, kitartás, tudod, nálunk is nehezen megy a kajálás...
De ma már hogy lekopogjam, egész jól evett, még a tápit is, igaz a szopi még a favorit. Lehet, hogy majd nálatok is javul a helyzet, hogy megírtad, nekem is tegnap csak panaszkodnom kellett, és ma már sokkal jobb volt! :)

Ja, majd elfelejtettem, Ádám üzeni, hogy nagyon fini volt az összes süti, a kedvence Pil csokisa volt! Ezt Vivien is megerősítette az utolós szelet majszolása közben, mikor megsúgta nekem, hogy sikeresen megmentette, és nagyon örül, mert az volt a legfinomabb süti. :) Sajnos én nem ehettem a tejérzékenységes baromság miatt... :(

Egy-két kedvenc képet felteszek.

Ha már babaszerelemről van szó, itt épp Ex Petije és Julcsi szemeztek :)
Kép

Julcsi a kukacos almával, és nem hamburgerrel... :)
Kép

És egy ilyen volt:
Kép

Majd ilyen lett 3 és fél hónapos korára:
Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Szupik a képek, legközelebb mi is megyünk talira!!!

Körkérdésem lenne: ti hallgattattok zenét a babókkal? milyet???
Az én komolyzenei műveltségem nulla, a mi zenéink meg nem annyira jönnek még be Misinek, és nem tudom, mit kéne...

Kata

Kép
wkata
 
 


Kata, szerintem tök mindegy, milyen zene megy nekik... Persze ne legyen túl agresszív meg túl hangos, az lehet, hogy zavarná őket. Julcsinak Vivaldi Négy évszak és Bob Marley a kedvencei, az előzőn bealszik, az utóbbira meg táncizni szoktunk. :) Tehát minden félét szeret. Egyébként azt hallottam, hogy Mozart és Vivaldi jönnek be nekik a legjobban, csak azt nem tudom, hogy csináltak a babóknál közvéleménykutatást... :)

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!
Mi is a 4évszakot szeretjük a legjobban.. .
hopp, futnom kell

satuk
 
 


Kata, én még a terhesség alatt állítottam össze neki egy cd-t. Van rajta mindenféle, Beethoven Holdfény szonátája pl, meg Enya pl.

pogacsa
 
 


Satuk!

Boldog hófordulót Olivérnek!!!

Még képeket akarok!!! Irgum-burgum!!!!!!!!!!!!!
Na jó, lécci, lécci , lécccccccccccccccciiiiiiiii!

Reni
Kép
prenata
 
 


Most hogy felvilágositottak Pogi alkotása mit jelent,azaz hogy a babakocsi megeszi a férjemet,szeretném megdicsérni,nagyon király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csak eddig én...ha tudnátok minek néztem a fogakat........ :oops: :oops: :oops:

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard!
kopppp :)
még jó, hogy a férjedet azért megismerted, mielőtt felfalják :) Tényleg nagy ötlet.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Köszi, akkor utána nézek a Négy évszaknak, én jazz-kedvelő vagoyk, a férjem régi hard rock (Hendrix, Janis Joplin, Doors, stb.) rajongó, és ezek valahogy még nem hozzák lázba Misit.

Satuk! most nézem, pont ilyen a mi pelusozónk is :-) a kép is klassz, én még sosem barátkoztam össze ilyen képvarázsolókkal sajnos...

Pussz,
Kata

Kép
wkata
 
 


pár kedvenc képet én is rakok fel

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


wkata!
Blanka kénytelen hallhatni, mert a kocsiban mindig szól Balázs zenéje. Hogy mi jön be neki azt nem tudom, de imádja ha énekelek. Azt Balázs is szerette, de most már rám szól, hogy ne énekeljek. Lehet, hogy azóta kifinomult a zenei hallása :)

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon jó lehetett a tali, úgy sajnálom, hogy nem lehettünk ott. Nem volt hideg a föld, hogy csak így lerakátok a babákat?

Láttam másnak is van Graco babakocsija. Arra hogy lehet bármiféle játékot is felakasztani? Erre nekem még nem sikerült semmi megoldást találnom. Így meg szegényke nézegetheti a sötét árnyékoló kupolát.

Encus!

Ha a lányod üvegből megeszi a tejet, és ciciből nem, akkor úgy tűnik ő is cumizavaros lett :( Ami ötleteket nekem ilyenkor mondtak: meg lehet próbálni bimbóvédővel szoptatni, mert az ugyanolyan műanyag, és ezzel esetleg be lehet csapni. A másik az a medelának van (azt hiszem) egy ilyen "szoptanít" nevű eszköze, ami valami cső és azt teszed a mellre, így mellen is könnyebben jön a tej, és így visszalehet szoktatni a cicizésre. Én ezt nem próbáltam ki, mert én még odáig se nagyon jutottam el, hogy egyáltalán megpróbáljon szívni a ciciből. Igaz nekem egy megoldás se vált be, de hát mi sosem szopiztunk. Ha a lányod eddig szopizott, akkor őt talán könnyebb lesz visszaszoktatni.
Hogy ne menjen el addig se a tejed, fejjél lelkesen és rendszeresen, mert az is inger. (Bárki bármit mond is.) Nem tudom, hogy olvastad-e az előzményeket, de én már Márk születése óta csinálom, hogy fejek és üvegből etetek, mert ő is cumizavaros lett már a legelején. remélem sikerül visszaszoktatni a kislányt.

amandi
 
 


A zenéről:
azokat nagyon szeretik, amiket már a pocakban is sokat hallottak.
A mi pörgő-forgónk a Für Elize-t játssza, és az pl nagyon tetszik neki. Lehet hogy csak azért mert már születése elött is sokszor lejátszottuk neki. Azt én is hallottam hogy Mozart nagyon bababarát. Márk nagyon szereti még a Rómeo és Júlia zenéjét, amikor még pocakban volt és színházban láttuk, végigugrándozta az egészet, így megvettük neki CD-n. :)

Halász Jutka viszont egyenlőre nem nyerő, talán ha majd érteni fogja a szöveget. :)

amandi
 
 


A legjobb képet Encusnak sikerült lekapnia
P9160027.jpg

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok,

Kepzeljetek, ma voltunk Anyosomeknal ebedelni.... Ferjecskem, amikor kivette a nappaliban a hordozobol Andrist, vallara tette, Aposom meg udvozli, hogy " szervusz Andriska!!!" , erre a gyerek egy hatalmasat belebofogott Aposom kepebe. :) A csalad teljesen el van ajulva tole, annyira, hogy sogorom inkabb babazott, mint velunk ette volna a vasarnapi ebedet. (Egyebkent O egy megrogzott agglegeny, 40 evesen meg mindig a szulokkel lakik.)

Meg mindig a tali hatasa alatt vagyok, lelkesen nezegetem a kepeket, csak azt nem tudom, hogy tudom megnezni a tobbieket?

Wkata: Mozart tenyleg nagyon jo a babaknak, es szerintem barmi barokk, klasszikus, es romantikus mehet. Vegulis olyan lesz az izlese, amit Ti alakitotok ki benne. Nalunk csak komolyzene szol, vagy nagy ritkan egy kis jazz... Amit nagyon szeretek, van egy amerikai radio csatorna, ahol egesz nap komolyzene szol, neten keresztul jon, es nem kell a CD-k cserelgetesevel bajlodni. Sajnos nincsen kabeltevenk, mert akkor a Mezzo is nagyon jo lenne.

Nalunk is valami szopi dili van, vagy Andris is kezd kiszeretni belolem??? :cry: Amikor cicire akarom tenni, elkezd bombolni, ilyenkor, ha szerencsem van racuppan a cumira, es gyorsan cumi ki a szajabol, helyere meg a cicimet beteszem.

Udv: Macsek

Kép

Kép
macsek7
 
 


Sziasztok!!

Reszkessetek!! Vissza olvastam és majd jövök. Eddig 5 oldal wordbe!!!! de még van amit csak felírtam hogy írni akarok róla.

Na megyek,mert Adél koncertezik!!!

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Blackrose!
Nem bírtál aludni? Mit csinálsz itt éjjel 2-kor? Majd szabit kérek Blankától, hogy el tudjalak olvasni :)

cumizavar: Képzeljétek mi meg mostanában cicizavarosak lettünk :) De tényleg. Blanka nem hajlandó elfogadni a cumit és a bimbóvédős cicit, csak a natur valóságot. Eléggé fáj bimbóvédő nélkül, de azért már jobb mint pár hete volt. Remélem az új helyzethez is hamar hozzáedződik a cicim.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Ez a kulcstartót 2 éve a szigetfesztiválon kaptam. Fiam meglátta a kulcsoknál és közölte, hogy azt a halacskát kéri :) Remélem az oviba nem akarja magával vinni :) Most épp szorongatja és le nem rakná.
Kép

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Nem tudjátok hol lehetne állást keresni apukámnak? Jobmonitort meg se próbálom, mert ott csak hülyeségeket küldözgetnek. 65 éves, de nagyon aktív, nem bír a fenekén ülni. Sportol pinpongozik heti 2x és versenyez is. Meg minden mást is csinál. Repülőn kívül szinte mindenre van jogsija. Attól félek, hogy ha leírom a korát, akkor alapból visszautasítják, pedig sokkal többet bí mint egy 40 éves. Nemúgy mint apósom, aki 2 évvel fiatalabb nála, de olyan mint egy öregember. Jaj és a hétvégén jön és ki tudja meddig marad. Már előre aggódom miatta. Annyira fárasztó :(

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon-nagyon sajnáltuk, hogy nem lehettünk ott de picilány pénteken kapott oltást és belázasodott, pedig már hetek óta annyira vártam a talit, hogy végre élőben is láthassalak titeket.

A képeket megnézem majd bár a szívem csak mégjobban fájni fog azt hiszem:-((((

Remélem lesz még 1-2 hónap múlva újabb tali és akkor biztosan ott leszünk.

Pilchard és a szervezőknek meg kitartást, mert olvasva nagyon jó buli lehetett így érdemes volt szerveznetek:-)!

Szép napot mindenkinek!
Kari
kari
 
 


Nyanya!
Látod "ember tervez Isten végez" :D
Mármint ezt a szopira értettem, hogy a minap gondolkoztál azon talán cumisüvegből etednéd Blankát.
Jó, hogy ilyen fitt az apukád.Az enyém is 65 éves és "szintén zenész".
Egyébként tényleg zenész ( dobos).
Még fiatalkorában megnyert egy versenyt ő lett Magyarország legjobb jazz dobosa.

Kép

Kép
katus73
 
 


Csajok: HAJHULLÁS ELLEN: Merz kapszula! Egy fodrász ajánlotta és szedhető szoptatás alatt! (De azért kérdezzünk meg sztem egy gyógyszerészt is.)

pogacsa
 
 


csajok!

A hajhullás teljesen természetes jelenség a szülés után kb 3 hónappal.Azért tűnik olyan soknak a kihullott haj mert a terhesség alatt egyáltlán nem hullik a haj és aminek akkor kellett volna kihullania az most hullik ki.
Na ezt jól leírtam :shock: remélem érthető.
Szóval szerintem csak akkor kellene beavatkozni ha még a baba 1 éves kora után is hullik a haj.

Nekem is nagyon hullik és elég ijesztő Kata után is ugyanígy hullott de aztán egy idő után visszaállt a normál hullás.

Pogi köszi, azért felírtam a csodaszer nevét :wink:

Kép

Kép
katus73
 
 


Katus, Bogyó már 4 hónapos múlt. Én sztem fogom szedni, mert ez is csak vitamin, bajom nem lesz belőle, és elegem van abból, h a szőnyeg fél négyzetméteréről össze tudok szedni egy marokkal...
Amúgy tudom, h normális, de már Ákos is panaszkodik... :shock:

pogacsa
 
 


Igazad van én is marok számra szedem a hajat a lakásban.

Kép

Kép
katus73
 
 


Hát igen ez Kende új tudománya :lol:

Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk ott lenni a talin, pedig úgy készültünk, de Máténak sajnos másfél hete hörghurutja van. Az elején csak náthának tűnt, de miután csütörtökön éjjel befulladt, már elvittem orvoshoz. Most kezelgetjük. Már egészen jól van, de nem akartam, hogy a többi baba esetleg elkapja. :cry:

A képek alapján látom, hogy nagyon jól sikerült a tali. Hol lehet még nézni képeT? Ígérem a következőre már elmegyünk.

Látom tettetek fel előtte utána képeket. Hát mi így néztünk ki: Kép
És 2 hete ilyenek voltunk (6,5kg, csak az nem látszik :wink: ):
Kép

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Encus:tedd fel azt a képet amit Nyanya irt,mert még nekünk nincs meg.

Van egy jó hirem!!!!!!!!!!!!!!Mondjam??????????
:lol: :lol:

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Ez a kép nagyon tuti Kendéről!!!!!

Melinda:jobbulást Máténak!Hát igen,sajnos a betegséget nem tervezi be az ember.

Nyanya:após miatt :( Ki tudja meddig marad?Akár egy hétig is?

Macsek:tölds le arról a tárhelyről a többiekét ahová Ti is feltettétek.

A többiek nem csináltak ilyen webws oldalt,azt csak úgy tudod megnézni ha letöltöd

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pil!
Mi az a jó hír?

Honnan kell letölteni, amit a többiek fényképeztek?

Reni
Kép
prenata
 
 


Pil!
Ne csináld már!
Mondjad!!!!!

Kép

Kép
katus73
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?