Új privát üzeneted érkezett!

[quote="szintus"]L írta:szintusaptető a 100oldalon!
Vajon én leszek a topicban a következő kismama???


Nekem ez bejött és nemsokára megszületik az eredménye is :lol: :lol: :lol:

VAJON KI LESZ A KÖVETKEZŐ TOPICOS KISMAMA??? :wink: :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Szintia,remélem nem én!!! Azért néha tudsz másra is gondolni, mint a szülésre? Ja,igen, a laptetőre! :lol:

Szly, Pat, bocsássatok meg na, én jóra gondolok, csak rosszat írok! Emlékszem, amikor azt a hsz-t írtam, akkor nagyon koncentráltam, hogy Roli nem Márk és lám, a lányokat mégis felcseréltem! :oops:
Pat, köszi Sly helyett a fűrészes magyarázatot, az én agyam nem fogta fel! De látom nem voltam vele egyedül. Elküldtem Elemért orvoshoz, arcüreg és homloküreg gyulladása van! :( Téged is küldelek! :!:

Évi gyógyulást és majd várjuk a profi fotókat!

A hiányzók névsorolvasást várnak?

KépKép
Kép
el..né
 
 


sziasztok!
ez a dórás mese megy reggelente azt hiszem a minimaxon és egy full hasonló csak miki egeres a disney channellen.csak hátha vkinek van vmelyik és megnézheti,h bejön-e.mondjuk ehhez "korán kell kelni.8 körül megy.mi is erre kelünk :lol: :lol: és ma már Dorkó utánozta a miki egeret :lol: meg nekünk van egy elmos dvd-t ma is és tegnap is az ment :roll: és ott is utánozza a gyerekeket. :lol:

hú,most más nem jut eszembe.töltök majd fel ezt-azt és jelentkezem,csak nekem épp a torkom megy szét.semmi extra csak kapar,mintha kötelező lenne.már 3 napja nem alszom ki magam,mert persze ájjel a legrosszabb.na nem sírok,vagyunk elegen betegek :shock:

Kép
berni1
 
 

 
 

Joli igen,tudok másra is gondolni,mondjuk nehezen megy. :?
Tegnap még bőgtem is egy sort este,amikor arra gondoltam,hogy
itt kell hagyni a lányomat x napra!De gondolom nem csak én vagyok(voltam)ezzel egyedül.Én nagyon hozzá vagyok nőve a kicsilányomhoz-bizti idővel majd még edződöm egy kicsit....

Kép
Kép
szintus
 
 


Na hello mindenki!
Szintus,én nagyon bírom,hogy ilyen kis szorgosan írogatsz nekünk!!! :D Eddig is így kellett volna! És nem is csodálkozom,hogy már minden gondolat a szülés körül forog,óriási az izgalom,gondolom!Hogy tervezitek Fruzsi bemegy majd a kórházba míg bent leszel? Nekem mindenki azt tanácsolta,hogy ne jöjjön be Márk,mert sz@r lesz neki otthagyni anyát,így csak"értünk jött" ,mikor indultunk haza. Nekem szerintem jobban hiányzott! :wink:

Berni!
Köszi ezeket az infókat,Mickey-s csatornánk is van,meg Minimax is,így majd reggel ezzel ébred a fiatalember..csak hát az a 8-as időpont :? Ő pont akkor kel.Kel??? Próbálok életet lehelni bele...szóval ha még mesenézéssel is "húzhatná az időt" lassan nem is lenne értelme bemenni az oviba!

Évi!
Neked is örülünk ám!!A gyerkőcöknek jobbulást!!!Violka mit kap szülinapjára?
...látom nálam volt a "megoldás kulcsa" Sly-jal kapcsolatban! :lol: :lol:

Joli!
Szegény Elemért,kúráld ki!!! Hol sikerült így megfáznia? Jobbulást neki!!! Talán egyszer én is elmegyek dokihoz...meg talán fogorvoshoz is...Február 18 előtt biztos...

Ja,még nem is mondtam Mira legédesebb logikázását. Sajnos nálunk 1 légtérben van a wc és a fürdő,így hát (mivel állandóan a nyomunkban van) látja mi történik.Mondta a férjem múltkor,hogy amikor már húzta le a wc-t,Mira felállt a csaphoz.Gondolta a férjem,hog mire gondol a kiscsaj,így elindult a f.szobából kifelé,mire a csaj,kiabálni kezdett,hogy:- EEEEE-EEEE,és mutogatott a csapra! :shock: :shock: Csajok,én is kipróbáltam és esküszöm "szólt",hogy mossunk kezet!!!!!!! :shock: :shock: :shock:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Csak pár percem van, mert Máté már rúgdalja az ágyat. Olvastam, csak nem írtam, most meg már nem nagyon tudom, hogy mit is olvastam.

Szintus
Biztos nem én leszek a következő kismama. :-(

Patr
Mira nagyon alapos! Nem emlékszem, hogy írtad-e, de szedsz valami gyógyszert a felfázásra?

Joli
Jobbulást a férjednek!

Berni
Jobbulást neked is. Nekem most jött helyre a torkom, karácsony óta már kétszer elromlott. A Tantum Verde szopogatós egyébként tök jó, most próbáltam először, és bejött. Majdnem mindenki elkapott nálunk valami náthás bacit, szerencsére Máté megúszta eddig legalábbis.


Jó nagy hó esett, lehet hóembert építeni. Máté kinéz az ablakon, és azt mondja, hogy "tej", ezt ő találta ki. :-)

A másik, hogy van egy könyvünk Tapintós lapozó a címe. Van a könyvben egy hintaló, és Máté a múltkor kinyitotta a könyvet, és ráült, nézzük, hogy mit csinál, és látjuk, hogy a hintalovon ül. Egyszer ült hintalovon a barátnőméknél, és úgy látszik tetszett neki. A macskát "bambának" hívja, szórt le neki egyszer macskakaját a földre, de a macska nem talála meg, én meg azt mondtam neki, hogy "bamba macska", azóta ha macskát lát "bambának" hívja.
kittina30
 
 


Szintus pocakja nagyon szép, és Fruzsi nagyon édes.

Szárnyas Nóri is nagyon cuki a jelmezben.

Ámin is nagyon helyes, az a micimackós szorongatós kép imádnivaló! A hagymaevős is nagyon tuti.
kittina30
 
 


Jó reggelt!


Látom félreérthető voltam! Szóval Patrinak igaza van, a fűrész kicsapta a biztosítékot, mert hideg volt a motorja vagy mi a szösz!

Minden betegnek jobbulást!

Kitti! Máté nagyon aranyos a bamba macskával!

Szintus! Amikor Jázmin született, én is pont így éreztem. Nagyon hiányzott Roli. Gyuri minden nap behozta a kórházba és nálunk nem volt ebből gond. Én ki sem bírtam volna, ha nem látom 5 napig! De persze ez attól függ, hogy Fruzsi milyen. Ha nehezen szakad el tőled és nem szívesen van másokkal, akkor lehet én sem vinném be.

Évi! Értettem elsőre is! :wink:

Joli nem gond! Értjük mi attól! :lol:

Kép
szly27
 
 


Évi! Szerintem biztos lehet kapni a tortára olyan lovas képet! Nálunk legalábbis láttam kirakva ilyen képeket a cukrászdában!

Kép
szly27
 
 


[quote="szintus"]T írta:szintusegnap még bőgtem is egy sort este,amikor arra gondoltam,hogy itt kell hagyni a lányomat x napra!De gondolom nem csak én vagyok(voltam)ezzel egyedül.Én nagyon hozzá vagyok nőve a kicsilányomhoz-bizti idővel majd még edződöm egy kicsit....


Szintus, én nem ilyenkor bőgtem, hanem mikor megszületett Nóri. Én már a kórteremben voltam, ő még a csecsemőosztályon, Zoli meg már elindult haza. Ott ültem egy szál magamban az ágyon, még bőven az események hatása alatt. Arra gondoltam, hogy hol van már a nővér Nórival, és mit csinálhat Livi anyuéknál, akit köszönés nélkül, álmában hagytam ott éjjel. Egyedül vagyok, brüühűűűűűűű. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Pat,
hajmeresztő ez a véres pisi. :shock: Sztem is nézesd meg magad!

Nálunk semmi különös, nincs is nagyon miről írjak, még betegek sem vagyunk. Hát ilyet! :lol:

Olvasok lelkiismeretesen ám, még ha jól is titkolom. :oops:

Kis betegeknek és beteg anyukáknak, apukáknak gyógyulást!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Évi!

Vincének nagyon boldog névnapot kívánunk!

www.torta.nekem.net

Tegnap mondja Mircsike,miközben tologatja a játék babakocsiját:
-Ana,csücsü-csücsü! mondom neki,én nem ülhetek bele,mert leszakad alattam...erre Márk
-Hallod,anya nem ülhet bele mert túl nagy a feneke!!!
:twisted:

M meg fennhangon a munkaügyi központban:
-Anya,van rajtad ruha?
- :oops: Hát persze!
-És fel vagy öltözve RENDESEN?
-Igen!
-És van rajtad RÉTEG is?
Ekkor már röhögtünk-de válaszoltam,hog igen!
-Akkor nem fogsz most megfázni!..Múltkoor nem volt rajtad RÉTEG?
:lol:

Gabus!
Megint sunnyogtál!Ha nincs mit írni,és szerencsére betegek sem vagytok,gondolkozz Livi aranyköpésein! :wink:

Kriszti!
Ez a bamba macska nagyon jó! :lol: Ahhoz képest,hogy még nem is nagyon beszélnek,már most viccesek!Ma Mirával egy komplett párbeszédet folytattunk!Megyek be a szobába,látom Márk összes gatyája ki van dobálva a földre!Mondom:
-Jajj,Mira,már megint minden gatyát kidobáltál!
-Nem!!!
-Deeee,te voltál!!!
-Neeeem, Máááá! (ez Márk)
-Nem,Márk nem is volt a szobában!
-Dédi??? (így kérdőn!!!!! :lol: )

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Igenis, értettem! Kérek engedélyt meghunyászkodni! :oops: :lol: :lol: :lol:

Livi megint "véletlenül" felborította Nórit, kapott Zolitól a fenekére. Sír mint a záporeső, artikulálatlan üvöltés kíséretében. Aztán egyszer csak felnéz egy pillanatra és abszolút higgadtan: sárga lapot kapott vagy pirosat? Majd visít tovább.
Mert az Eurosporton megy az Afria Kupa, Zoli meg azt nézi (vagyis nézné)
----------------------
Zoliszáj
(Arcfestés után)

Livi nem akart kezet mosni pisilés után.
Z, halál komoly ábrázattal: Livi, ne akarj Te lenni az első tigris, aki kikap!
----------------------
"Ezt a játékot úgy szeretem, mikor meglátom, összeőrülök neki."
----------------------
Zoli segíteni akar neki felöltözni.
"Kedves vagy, de nem kell."
----------------------
- Anya, most azonnal hozzál nekem reggelit!
(Összehúzom a szemöldököm.)
- Ne nézz így, mert megmérgesítem magamat rád.


Elég lesz? :lol:
Az utóbbi fél év terméséből szemezgettem, a többit sztem ide is írtam már.

VINCÉNEK BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hali!

Mi rendben, senki nem beteg szerencsére. Jobbulást a kis és nagy betegeknek!!!

Semmi extra, én is izgultam cseppet Bogi mászókázásán az elején, most már nem (annyira), inkább nem nézem :lol: .

Este színházba megyünk a Magyar Kultúra Napja alkalmából, utána állófogadás is lesz, ezért már megéri :wink: .

Nagyon édik már az apróságok, amiket tesznek-mondanak.

Bogi úgy látom, most már végleg egy hisztis liba marad :( , és nem is tudom, megnyugtatni ilyenkor. Bár ha valami-valaki ijesztő odajön olyankor, akkor már jó vagyok neki. Pl. sógor vagy apa :lol: .

Szintus, hajrááááá!!! Csak pár nap az egész! Tudod, gondolj arra, hogy anno én 2 HÓNAPOT voltam kórházban szülés előtt és csak 2 hetente láttam Toncsit. Szörnyű volt. Szóval fel a fejjel és huss otthon is lesztek.

Pat, köszi a magyarázatot. Szly, tudod ezt nők olvassák, semmi műszaki duma 8) .

No, mindjárt mennünk kell az oviba, ébresztenem kell Bogit :? , pá!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla, miért voltál 2 hónapot kórházban?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Találtam még 2 éves korából

"Nem eszek az ágyon, mert maszatos lesz és akkor szomorú lesz mindenki: apa, anya, livi, bácsi, néni, metró meg a mogggólépcső."

Z szüleinél vagyunk, Livi a gázpalacknál sündörög. Rászólok, meghátrál, vár fél percet, majd ezt mormogja: még kicsi vagyok, ha megnövök, akkor majd odanyúlok!

Apunál a játszón homokoztunk, Livin kívül még két másik gyerek volt a homokozóban. L nem velük játszott, de 1-2 lépésre ült csak tőlük. Nézte, hogy az egyik elvesz a másiktól valamit, amiért a sértett fél veszekszik a másikkal. Erre odament, egyáltalán nem durván, de elvette az elkobzott tárgyat és átnyújtotta az eredeti tulajdonosának és faarccal visszaült lapátolni. :lol: (Se előtte, se utána nem foglalkozott velük.)

Pat, kellett ez Neked?
:lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mi is megvagyunk, ismételten "hiányzás" után.
A férjemet kedden megoperálták aranyérrel, szóval a hét eleje kicsit zűrös volt... Ártemisz itthon nagyapjával (képzeljétek, tisztába tette, megetette, lefektette időben aludni, sétáltak stb..szóval minden napirend szerint ment, csak egy hiba volt, hogy a sétánál lemaradt a sapka, ezért most egy kicsit náthás, de még igy is le a kalappal előtte). Niki nagymamával a kórházhoz közeli rokonnál várta, hogy én menjek 3 óránként szoptatni, és utána rohantam vissza a kórházba a férjemhez. Szóval mindez lezajlott, és most már minden a régi kerékvágásban :)
Tegnap voltunk Nikivel oltáson is, végre eleget hizott, szóval békénhagyott a doktornéni is!

Ártemisz drága is állandóan utánozza a kedvenc DVDjén levő gyerekeket, meg dalokat, már egész sort énekel bizonyos dalokból!

Szintus! Én nagyon megértelek, nekem is majd megszakadt a szivem, hogy hogy fogom Ártemisz nélkül kibirni, de aztán mikor megszületett Niki, és tudtam, hogy jó kezekben van Ártemisz is, már nem ezen szomorkodtam, bár persze hiányzott. Őt csak 1x hozták be hozzám, de jobb is (influenza miatt is), mert szegény annyira meg volt lepődve, meg illetődve, hogy mit keres ott a mami a kórházban, meg a Hugi most akkor hogy kerül oda, meg egyáltalán...szóval látszott a kis arcán, hogy teljesen össze van zavarodva.

Kittina! A "bamba" halálian édes!!!!

Már rájöttem arra is, hogy Ártemisz miért hivja magát "pici" nek. Mert a fényképeken mindig mutatom neki, hogy "itt a pici ÁRtemisz" (ahol még baba volt), és ebből arra a következtetésre jutott, hogy ő a "pici". (gondolom az ÁRtemiszt nem tudja kimondani).

Pat! Hogy neked mindkét gyereked milyen vicces!!! Már Mirának is van aranyköpése, és milyen édes!!!!

Gabus! Livi is haláli! Irjatok csak szorgalmasan, nagyon jó olvasni őket!!!
Én úgy élvezem, hogy már beszél Ártemisz pár szót, annyira birom amikor magyaráz! De milyen jó lesz amikor már ilyen vicceseket is fog mondani!!

Sűrű lesz mostanság a program, mert a rendelő ügyeit kell intézni, de igyekszem jönni, mert hiányoztok!!!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Ha keveset írtok unalmas a topik, ha sokat, nem barom követni! Ördögi kör! :twisted: :lol:

Vincének én is sok boldog névnapot kívánok!

A gyerekszájak mindig nevettetőek és nagyon-nagyon jók!

Adri, gyógyulást kívánok a férjednek és gratula a nagypapához!

Kriszti, örülök, hogy néha te is benézel, jöhetnél sűrűbben is! Beáról tudsz valamit, jól vannak?

Elemér nem javul, eléggé el is van keseredve. Csanáddal a tegnap voltunk a régi házunkban elhozni a postát és képzeljétek, nem akart bejönni az utcába! :shock: Nem tudom mi lehetett a baja, lehet, ha azt a következtetést vonta le, hogy a régi lakás nem jó, mert ott nincs ott apa, itt pedig majd mindig itt van?!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Este 10 óra,gondoltam ideje letenni a gyerekeket aludni.Mondom nekik.
-Menjetek le,köszönjetek el apától! erre Márk
-Mé' hová megy apa?
:lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Dicsekszem: Máté másfél órája alszik az ágyban, Gyuri bulizik, én meg xarom az időt a gép előtt :twisted:

Aranyköpések zseniálisak.

Betegeknek gyógyulást!!!!!

Velünk minden rendben, Máté az éjszakait leszámítva tegnap is meg ma is összesen 2 pelust használt el, a többi bilibe/klotyiba ment. Na jó, mellé is ment néha, de annyira ügyes kezd lenni! A mai második pelus az én marhaságom volt ráadásul: altattam, ő meg fél álomban szólt, hogy kaki én meg nem ugrottam vele... kb két percre rá már nem tudta tartogatni. Olyan ügyes!!!! Nem tudom, kitart-e most a lelkesedése, de jó lenne nagyon.

Vincének nagyon boldogot!

Szintus, drukk! Két hét múlva már tuti a kétgyerekes létet próbálgatod! És a laptetőre visszatérve: én szeretnék a következőkben egy gyereket odabent is cipelni :) de ha valaki még szeretne, nem baj ha beelőz ;)

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Na,most írok is! Csak azt az előbbit el kellett küldenem! :lol: És még egy plussz...Mira be van kakálva.Hallom SÚGJA neki az apja a másik szobában,hogy jöjjön oda hozzám,és mondja,hogy "kaka". Visszakiabálok,hogy :
-Én most nem teszem tisztába!!!! :twisted: erre a nagy bölcs
-Mé',most mid fáj anya a fejed,vagy a fogad?
:lol:

Gabus!
Csúcsak a Livi-szájak,nagyon örültem nekik!Ha még eszedbe jut,feltétlenül oszd meg velünk.Az,hogy "véletlenül" kiborítja Nórit,az gyakran előfordul? Ebből az Afrika-Kupás részből sikerült leszűrnöm,hogy ez mostanság volt! :? De azért nagy színésznő a csaj...pont,mint Márk! :evil:

Adri!
Örülök,hogy jöttél! :D De jó,hogy ilyen ügyes a papa,legközelebb biztos a sapira is fog ügyelni,csak gyorsan gyógyuljon meg a "pici",és persze a férjednek is jobbulást!!!Niki esetleg próbálkozik már valamivel? Próbálgat már megfordulni?

Joli!
Én nagyon szeretem amikor van élet,ha még Sly is írt volna ma nappal is,meg az összes hiányzó,még lehet az oldal is betelik! :wink: Nem akarom bántani az erősebbik nemet,de óriási szerencséjük van,hogy nem nekik kell szülni!! Ne érts félre,ezzel nem "lekezelni" karom Elemér betegségét,de lássuk be nagyon megviseli őket,ha betegek lesznek!! Mindenesetre tartsd benne a lelket,ápold szorgosan,hátha ettől erőre kap!!! (és remélem nem látsz rossz szándékot a megjegzésemben :wink: )

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Szia Réka!
Titok????????????? :lol:

Máté tényleg nagyon ügyes,majd szorítunk,hogy kitartson a lekesedése,de ehhez neked is következetesnek kell lenni!!! :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Réka, milyen ügyes Máté! :D

Pat, nem fejből írom ám, szép is lenne, a zártban van egy külön topik erre, ott gyűjtjük a gyerekek dumáit, tegnap onnan kerestem vissza párat. A többi kiskrampusz is olyanokat mond, hogy eldobom az agyam tőlük, de nem merem bemásolni ide más aranyköpéseit, bár lehet, hogy megkérdezem egyszer, hogy szabad-e, megérné. :lol:
Afrika Kupa most van igen, de miért tetted a :? jelet?

Adri, nagypapa nagyon tud. :D
Férjednek jobbulást, remélem nem fáj neki nagyon!

Joli, Réka, új időpont? :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Most mid fáj, a fejed vagy a fogad? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Gabi,azért tettem a :? jelet,mert akkor ezek szerint nálatok még előfordul mostanság,hogy Livi felborítja Nórit? Vagy ez csak olyan kis csíny,és nem bántás van benne?
Szerencsére nálunk tényleg megszűntek a szándékosságok,bár olyan napi szinten előfordul,hogy játék közben Márk ráfexik a hugira...stb. :evil:
Szerintem kérj engedélyt,és hozz aranyköpéseket! :wink:

Amúgy van az index fórumon egy "gyerekszáj" topic.Ha véletlenül unatkozok beleolvasok, a régebbiekben olyan fergeteges dumák vannak,hogy könnyezek a röhögéstől! :lol: :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a Vince köszöntéseket!

Most csak ennyi, mert sírás van... :?

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Na, talán még írhatok pár sort...

Réka!
Jó megint hallani felőletek, Máté nagyon ügyes a szobatisztasággal! Szopival hogy álltok? Én sehogy, vagyis követeli ezerrel, és ha beteg (mint most is), akkor szinte csak az kell neki! :roll: Nekem már kicsit terhes, főleg, mivel Viola is nehezményezi sokszor! Ölbebújás=féltékeny!!! :(

Adri!
Nagypapa tényleg nagyon ügyes, nálunk nem hogy ők, de apuka se tudná így ellátni!

Szintus!
Anno bennem is hasonló érzések kavarogtak, és rettenetesen hiányzott Viola, főleg mivel Vince se volt velem (3 napig kék fény, csak a szopikra hozták ki :? ) Én nagyon sokat sírtam a kórházban, de gondolom a hormonok is segítettek... :?

Kittina!
Jó hogy te is jöttél, rég voltál már! Máté nagyon kis stramm, nem nagyon volt még beteg, ha jól emlékszem!

Joli4
El kéne mennie Elemérnek orvoshoz, nehogy komolyabb dolog legyen belőle!

Berni!
Neked is jobbulást!

A gyerekszájak nagyon jók, kár, hogy én nem írtam fel őket! :oops:
Bár egyre emlékszem, Violka még pici volt 2 év körüli, egyik nyáron Orfűn, egy kis üdülőfaluban voltunk, ahol ünnepség volt, többek közt Trabant felvonulás is! Megnéztük, nagyon tetszett neki, és utána a mamájának nagy lelkesen mesélte, hogy milyen klassz volt a "Trabi-felolvadás"!

Egyszer meg, még kisebb korából: épp csokit kaptam be, amikor felemeltem Violkát, erre ő közelhajol a számhoz, és szimatol:
-Mit eszell? (kérdi)
-Semmit! (lapítok)
-Érzem a szagát csokinak...

Még egy: "én nem csinálok nagy kupíliát" (kuplerájt!)

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Pat,
szándékosan löki meg, de nem rosszindulatból. Sosem bántaná. Csak van egy kedvenc játékuk, hogy Nóri szalad, Livi megy vele és lerántja a földre. Finoman csak, Nóri seggreül, nagy röhögés, szaladnak tovább. Csak Livivel olykor elszalad a ló, és a nagy vidámságban elkezdi erővel lökdösni. Nórinak már meg sem kottyan, de mi ha meglátjuk természetesen rászólunk, a következőnél meg kap a fenekére. Szóval nem véletlenül löki meg, de nem bántani akarja.


Kupília :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!


De aranyosakat mondanak a gyerekek! Nagyon mókásak! Roli is szokott, csak én sem írom fel, aztán meg elfelejtem!

Máté nagyon ügyi a szobatisztasággal!

Patri! nem nagyon tudom megtölteni az oldalt! :lol: Nem történt semmi említésre méltó felénk!

Jázminra már csak kantáros nadrágot tudok adni, mert különben bodyra vetkőzik! Már teljesen kivagyok tőle.

most sem hagy írni!

Kép
szly27
 
 


sziasztok!
sly!
Jázmin-vetkőzésen szétröhögtem magam :lol: bocsi,de ez kívülállóként csúcsvicc!gondolom,téged meg megörjít :(

pat!
Dorkó f8 és f9 között kel vmikor.de tudod nálunk fegyelem és napirend van,nem úgy,mint egyeseknél :wink: :lol: szal f8kor fürdetés,ha tornázom és tesóméktól hozom,akkor f9,de legkésöbb így is 9kor ágyban van és 10perc múlva alszik.+ő végigalussza az éjszakát és saját tapasztalatból mondom,h ha csak 1x is felkel az ember pl.pisilni,nem annyira piheni ki magát,a srácod meg átmegy hozzátok,nem?szal mi így tudjuk nézni Dórát és a miki egeret :lol: én még "szundikálok"mellette és ezért bekapcsolom a tv-t :oops:

réka!
gratula Máténak!lekőrözi az összes "öregebbet".ti foglalkoztatok avval a bébi bili.programmal is,nem?

Kép
berni1
 
 


Joli!
és hogy győzted meg Csanádot,h vissza kell menni a régi utcába?milyen az otthonlét? :)

szintus!
kitartás,pár nap és otthon is leszel!mi szorítunk!

évi!
így utólag nagyon-nagyon boldog névnapot Vincének!!!!

én tegnap csajos estét tartottam.Dorkó anyóséknál aludt,mert sznapra voltunk hivatalosak csak a torkom miatt nem mentünk.így a férjem mehetett pókerezni :roll: én meg elmentem shoppingolni+taliztam a barátnőmmel,csacsogtunk,moziztunk.megnéztük meryl streep-alec baldwin filmjét,amit reklámoznak.jókat röhögtünk,és rájöttem,h kb 1 éve nem voltam moziban :shock: Dorkó annyira jól érezte magát anyóséknál,h nem akart hazajönni :lol: és jó fejek voltak,mert f10körül felhívtam őket,h akkor lassan indulunk,mire azt kérte anyós,h minek?hagy maradjon délutánig :lol: :lol: így az outletbe kötöttünk ki a férjemmel,h azééééé má ne vesszen kárba a nap :lol: de sajna semmit nem vettem :(

Kép
berni1
 
 


hoztam 2 képet :D

Dj.Dodó
Kép

hazafelé 1 sűrű nap után
Kép

Kép
berni1
 
 


és h bepótoljam a lemaradásokat :)
ez a mostani kedvencem :lol:
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/a ... kHeMTgkssS

Kép
berni1
 
 


végre megerőltetem magam,oszt sehol senki? :lol: :lol:

Kép
berni1
 
 


na akkor még 1
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/d ... JIf4Nmn7Ol

és a végén,amit mond,az igen....csííííííííííííííz(azt hitte fényképező)

Kép
berni1
 
 


Jajjjjjjj Berni,mindenkit elüldöztél??? :twisted: :lol:
Szupik a videók,főleg az csííííííz a végén! :lol: És mekkora haja van Dorkónak is!!!Na meg persze a két kép is csúcs!!A furulyát utólag tettétek a szájába/kezébe? :lol:

És ha már hajnál tartunk,körkérdés!Ki hogy mossa meg a gyerek haját? Nálunk a hirtelen zuhany-gyors sampon-hirtelen zuhany módszer a nyerő.Vagyis nem nyerő,de ennél jobb öteletem nincs!És közben üvölt...mind a kettő! :?

Gabus!
Már értem! :idea: Tehát nem szándékosság van a dologban,csak a játék hevében Livi kicsit túlfeszíti a húrt!A helyzet nálunk is ilyesmi! :)

Sly!
Bocsi,de csatlakoznom kell Bernihez,és szeritnem is nagyon mókás lehet,ahogy Jázmin vetkőzik! :lol: Esetleg egy videót a produkcióról??? :wink:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Berni! Nagyon cuki Dorkó! Nekem is a csíz tetszett a legjobban!

Hát igen, másoknak tényleg vicces lehet, hogy levetkőzik Jázmin. Eddig csak a végig zipzáros pulcsikat kellett eltennem, mert mindig levette! Most már a rendes nacikat is, meg a bővebb pulcsikat is leveszi. Zoknit ezer éve nem adok rá, mert két perc és lent van. Régebben szerettem csak simán harisnyában hagyni itthon, de már ez sem játszik, azt is leveszi. Csak a kantáros nadrág a jó, passzos kantárral! Így rajta marad minden! Van összesen két ilyen nacink! Gondolhatjátok!

Videó még nincs, de majd megpróbálom felvenni! Egyébként úgy szokta, hogy eltűnik és legközelebb egy szál bodyban jelenik meg!

Hajmosás: Jázmint erőszakkal lefektetem a kádban, úgy mint pici korában. Gyors vizezés, utána lehet samponozni ülve, azt nem bánja. a lemosás szintén fekve, harcolunk egymással. Annyira nagyon nem üvölt, de nem tetszik neki.

Roli haját Gyuri mossa. Odafog egy kis törölközőt az arcához, majd hátrahajtja a fejét és leönti vízzel. Sampon és lemosás ugyanez.

Nem egyszerű és mindkét gyerek utálja. mindkettőnek egy héten egyszer, vasárnap mosunk hajat.

Kép
szly27
 
 


Pat én olyan módszerrel mosom a kisasszony haját,
ahogy Szly Jázminét!Heti 2 alkalommal!Persze,h ő is utálja a hajmosást,néha ordít is közben,néha némán eltűri. 8)

Szly én is vigyorogtam a vetkőzős Jázminon.
De elhiszem,hogy neked már nem mókás!Sehogyan sem birsz rá hatni,hogy ne dobja le magárol a cuccait? :D
Milyen az a kantáros naci? :oops: (teccik tudni vajdasági v.ok) :lol:

Berni nagyon aranyos Dorkó! :D
Jól tetted,hogy csajos estét tartottál.Kell az is :wink:
Ti mikor terveztek kistesót Doriánnak? :wink:

Réka gratula a bilizéshez,nagyon ügyes Máté!!!!!! :wink: :wink:
Kívánom,hogy teljesüljön a vágyad és cipelhessél egy kisbabucit a pocakban! :D

Adri tényleg ügyes a nagytata,hogy nem borította fel a napi rutint,
megprobált megfelelni. :D
Férjecskédnek jobbulást!

Kittina te már szeretnél kistesót Máténak? :wink:

Mi jól vagyunk,készülődünk,takarítgatok,mosok...hogy ne hagyjak itthon magam után cirkuszt! :wink: 8)
Holnap még pár v.v.-tel.Belgyógyász és ctg.
Csütörtökön reggel pedig felvesznek az osztályra. :D
Puszi mindenkinek,ma anyukámékhoz megyünk ebédre juhééé bár nem kell nekem főznöm! :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus! A kantáros nadrág olyan , hogy van két pántja, azt átvesszük a gyerek vállain és elöl cici magasságtól kicsit feljebb bekapcsoljuk a nadrág elejébe. Hasonló, mint a húzentróger (ezt tuti nem így kell írni :oops: ), csak egybe van a nadrággal. Így elöl majdnem nyakig zárt a nadrág, és Jázmin így nem tudja letolni a harisnyát. A pulcsiját sem tudja levenni, mert rajta van a nadrág felső része!

Sehogy nem tudok rá hatni egyébként. Van, hogy fél napig rajta van a cucc, aztán egyszer csak felfedezi, hogy jé, ezt le tudom venni és onnantól kezdve hiába szólok rá, hiába adom vissza, levetkőzik.

Akkor csütörtökön befekszel és pontosan mikor is lesz a csaszi? Pénteken? De izgi!

Kép
szly27
 
 


Dorkó aranybogár, mint mindig. 8) :D

Szly, engem is nagyon bosszantana ez a vetkőzés. Nóri csak a cippzárasakat veszi le, de már attól is a falra mászom, képzelem neked milyen lehet akkor.

Nálunk Livi kicsi korától szeret hajat mosni, bármilyen formában. Nórinak meg egy kis pohárral öntök vizet a fejére, állva, ezerrel dörzsöli a szemét már a tiszta víztől is :lol: , a samponozást szereti, ő maga keni szét a fején. Leöblítés már a vízbe fektetve megy, mert nem akarom, hogy a sampon a szemébe menjen. Szintén pohárral öntöm le a fejét. Ő nem rajong érte, de nem ellenkezik.
Mindkettőnek kétnaponta mossuk. Nórinak muszáj a koszmó miatt, Livi meg folyton összekeni a kajás kezével. :?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kétnaponta hajmosás :shock: , ez kínzás :wink: .
Mi is szenvedünk a hajmosással általában, én nem is mosom, ha nem muszáj 8) .

Bogi is a zipzárosat veszi le, azt már nem is adok rá, néha a petentosat is. A harisnya marad, a nadrág néha, a zoknit mindig leveszi.

Ja, ötlet, hol lehet visszaállítani a normál betűméretet :oops: , pár hónapja elállította Bogi, azóta is ilyen mini, kigúvad a szemem.

Szuper volt a hangverseny, operarészleteket adtak elő, először kissé megijedtem, amikor elolvastam a meghívót, de meglepően jó volt. Utána vacsizni voltunk. Tegnap meg családi buli volt, a lányok olyan jól eljátszottak, csak néha jöttek egy kis elemózsiáért.

A kertünk csupa hóvirág, olyan szépek!!!

Ancsáékról még semmi hír, bár a múltkor láttam skype-on bejelentkezve, bár lehet megint George volt.

Jön a kávé :lol: , pá!

Mariann, már megint lustálkodsz??? :wink:

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Hóvirág? De jó, fotózd már le. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Csilla fogalmam sincs, hol lehet visszaállítani a betűméretet!

Ma Jázmin meglepett! Egész régen játszunk egy párosító játékkal, a nagy állatnak kell megkeresni a kölykét. Eddig úgy tűnt nem nagyon megy neki, erre ma simán kirakta az összeset teljesen egyedül. Fel akartam venni videóra, de megtelt a kártya. Mire leürítettem, Jázmin unta meg a játékot! Na majd holnap újra próbálom.

Kép
szly27
 
 


Csilla fent a bal sarokban van View rámész majd zoom és az is megnyillik és ott van a zoom in és visszaugranak a betük.
Vagyis olyan nagyságra nagyítod,amilyenre akarod! :wink:
Remélem érthető voltam :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Szly milyen egyszerre! :wink:
Aranyos és ügyes Jázmin! :lol: :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Szly, Nóri még sehol sincs. Próbáltam ilyesmikkel játszani vele, de nem érdekli. :oops: Tuképp mindig ugyanazzal a 3-4 játékkal játszik. Rajztábla, mesekönyv lapozgatás, zenélős-nyomkodós. Oszt ennyi. :shock:
Jázmin ügyes nagyon! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szintus, köszi szépen, megmentetted a szemgolyóimat 8) . Nem is gondoltam, hogy a firefox-ban állította el, azt hittem, hogy valahol itt a babaneten. De izgi, mindjárt itt a pici Hanna!!! Már nagyon várjuk!

Szly, nagyon ügyes Jázmin, Boginak is vannak kedvencei, főleg a nyomkodós-zenélős, labda, könyvek (és hála az égnek már nem tépi, ált). Most már a formabedobósat is szereti, mert már mindet beledobja a helyére. Meg a , meg a ... Tulajdonképpen mindennel szeret játszani, csak hamar megúnja.

Ó, heti hetes, pá!!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Szívesen Csillus! :wink:

Most egy képet hoztam nektek!
Fruzsi tényleg szeresse a cumit :lol: :D :roll: Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Pat, Márk a dumájával ennivaló! A betegség és férfiak vonatkozásában egyetértünk!:wink: Bár most szegény haza kellett utazzon családi ügyben és tényleg nem volt olyan jól, hogy kéjutazás legyen a hétszáz km.

Réka, irigykedem, milyen ügyes Máté! Nekünk a múlt héten csak egy pisilés sikerült bilibe. Inkább az esemény után szól.

Gabi, holnap? Szombaton voltunk családostul és tuti jó a 100 forintos kaja! A nagyfiaim minden nap ott ebédelnek :roll:

Évi, Elemér volt orvosnál, arc-és homloküreg gyulladás. Jó, hogy végre Violától is hoztál aranyköpéseket! Látod, minden nap be kellene írd, amikor mondd valami jót! :)

Szly, ez rád is vonatkozik :D Mármint a Roli aranyköpéseit, ne a Violáét! :lol:

Berni, Csanádot ölbe vettem, de ott is rugdalózott, akkor letettem és elmondtam, hogy csak a postaládáig megyünk, így már rendben volt! :) Az itthonlét unalmas, nem nekem való. Majd minden délben elmegyek itthonról 1-2 órára, míg Csanád alszik, pedig alvás előtt vele vagyok kint. Gratula a Dorkó-mentes kikapcsolódáshoz! Olyan nagyos az a gyerek a videókon(is)!

Szintia, úgy ismerős, hogy pántos nadrág? Kertészgatya?! Jé, két cumi egyszerre! :lol:

Csilla, örülök, hogy kellemes dolgokról számolsz be! Na jó, hajmosást kivéve :) Ha Ancsát elkapod, add át üdvözletünket!

Én Csanádot zuhanytálcában fürdetem gyógyszertári fürdetőkrémmel, azzal mosom a haját is. Megkérem, hogy egy kicsit feküdjön le, hogy mossak hajat neki. Ennyi :P Persze nagyon igyekszem, mert ő sem szívesen fekszik ott.
Játékok: autózik rendületlenül! kicsi, nagy, közepes, verseny, emelős, teher, traktor...váltogatja a felületeket, pelenkázó, ágy, fal, szőnyeg, asztal, szekrényajtó. Egy ideig eldobálózik a sok kis labdával is. Rajzol, furulyázik-csak kis ideig. Kiönti a kockákat, összeszedi, szétrakja a játszószőnyeget, összeszedi, kiönti a labdákat, összeszedi. Ja, az összeszedi inkább az én felszólításomra történik:) Ugyanis amikor kéri a segítségemet a következő játék kiborításához, akkor azt mondom, hogy csak akkor, amikor a többit összeszedted :twisted: Na jó, segítek is neki :)

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!
Szintus!
Úgy biztos ismered,hogy kertésznadrág!
Csúcs ez a csaj a két cumival,ilyen nekünk is volt,és bár feltettem asszem korábban is...most ismét stílszerű! :lol:
...nem tudok képet feltölteni... :evil:
Szerintem így az utolsó napokban már csak pihenj!!!Egy ideig úgyis non-stop etetni fogsz,amikor épp nem,akkor meg Fruzsival leszel,aludni nem lesz idő! :wink:

Sly!
Tényleg nagyon ügyes Jázmin,de én is Gabushoz csatlakozok,Mirát abszolút nem hozza lázba a dolog. Nektek is olyan van,hogy 1-1 párt kell összepattintani és háziállatok vannak benne,és fából van?

Ezek szerint ez a korcsoport nem szeret hajat mosni! :? Csillával értek egyet,feleslegesen nem kínzom a gyereket ha nem muszály! :lol:

Gabus!
Nem próbáltad még a Babé koszmó elleni samponját? Azt mondják,már 1 alkalom után sokkal jobb!Mirának is olyan a feje,de mi még nem próbáltuk,de ki fogom!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?