Új privát üzeneted érkezett!

Na sikerült.Köszi szépen a segítséget.Én a felső sort másoltam be.

Ja a nevem:hát a nevemből:Venczkóné
Egyébként Niki.

Biztos jó lehet a tali,még senki nem jelentkezett.

Itt viszont nagyon kakai idő lett,eső nincs,de nagyon fúj a szél.


Niki
Vendég
 


Nagyon tuti volt a tali!

csak 2 kép, mert Kende épp sír...

Kép Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


MÉÉÉÉÉÉG képeket beszámolót mindent akarok!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
lreta
 
 

 
 

Én is én is!
Nagyon klassz sárga vagyok az irígységtől.Mindent írjatok le légyszi.

Kép

Kép
katus73
 
 


ne tegyétek ezt velünk!!! itthon kellett rohadnom, és a barátok sem jöttek :evil:
KÉPEKET KÉRÜNK!

satuk
 
 


A TALI CSÚÚÚÚCSSZUPER VOLT!!!!!!!Mivel nem rég értünk mégcak haza,előbb Ameli jön,kaja,aztán lesznek képek is.Addig is pussz!!

ANYIRA SZUPER VOLT MINDEN!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Kajálás:

Kép

Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Helló lányok!

A képekből is látszik, hogy szupi volt! Küldhetnétek egy kis maradék pizzát is a képek mellé. :lol:
Mi járóka és etetőszék-projektet kezeltünk ma. Na, ebből lett bébiharisnya (pink-rózsaszín csíkos, állat!!!), játszószőnyeg, csuklóra csatolható csörgő. Hogy mennyi marhaságot árulnak jó pénzért!!!!!
A hajam nekem is nagyon hullik, már le is vágattam.

K.
Kép
klauszka
 
 


Húúú de jól néznek ki ezek a pzzák. nyaminyami:)))))

Kép
Kép
lreta
 
 


Babák:

Reni Kép Kende Kép

Noi Kép Kata Kép

Gergő Kép Ameli Kép

Blanka Kép Andris Kép

Virág Kép Maya Kép

Peti Kép Julcsa Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Megyek, mert bőgés van...

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sajnos képeket csak holnap tudok feltenni,mert előtte Nyanyát le kell szednem a képekről!!!Bocsesz!!
Nem akarok személyiségjogokat sérteni,nem szeretne fent lenni,tiszteletben tarjtuk,ezért majd holnap lesz képdömping.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Hello, de, az én hajam is hullik, beteríti a lakást... most mondta a felső szomszédom, h van rá vitamin, neki az megállította amikor kb 4 hós volt a babája. Megkérdem a nevét.

A tali ÁLLLLATI SZUPER volt, nagyon jól éreztem magam!!!!! (Bocsi a sok szervezkedést :D:D:D)

pogacsa
 
 


De bénán mentek fel a képek. Pedig előnézetbe tök jó volt :(

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Hellóka!

Nagyon jó volt ez a tali! Máté is tök élvezte, hazafelé jól bealudt. én is tök elfáradtam, de mibe, azt nem tóm. Mindenki babája tök édes volt.

Nyanya: Tényleg ennyire nem akarsz rajta lenni a képeken? Ne már...Férjem mondta, hogy a Máté meg akarta ölelni a Balázst. Ez nagyon ritka, még engem is tök ritkán ölelget.

Szgoron: milyen volt a lagzi? Hogy csináltad, egyszer-kétszer fejtél amikor a Reni már nem volt ott? Kaja jó volt?

Encus: Szépek a nagy lányaid is.

Na, ömlengés vége, letettem magam.
colett77
 
 


Sziasztok!
Jó hangulata van a talinak, tényleg sajnálom.. :(
NYanya! Én ismét mondom, hogy megértelek.. múltkor voltam talin a Kútvölgyisekkel, és nekem is ez volt a kérésem.. kaptam is a fejem helyére egy naaagy sárga kört, két pontot szemnek, és egy vigyorvonalat szájnak.. Pil., ha érdekel, átküldöm a képet, kissé gyorsabb, mint retusálni.. :)
Venczkone! :oops: Teljesen megértettem a neved.. tök ciki, hogy nem jöttem rá magamtól.. :?
Pogi! Kérhetek egy kis segítséget, .. láttam a blogod.. ami komolyan tuti.. :) , és tudom, hogy már csináltam, csak nem tudom, hogy melyik progival, hogy hogyan kell levágni a kép szélét, homályosítani.. őő izé.. érted? :oops: :D
Köszi!

satuk
 
 


Csá csajok!!!

Minden baba,tesó olyan cuki!!!!!!!!
Az anyukák,apukák meg tök jó fejek!!Anniyra örülök hogy ilyen jól sikerült.


Nagyon elfáradtam ám,megyünk is aludni.

Volt rengeteg nasi,pizza,és nagyon jó idő,meg sziuper csapat!!!

Képzeljétek,Blackrose küldött nekünk csomagot,benne finom sütikkel!!!KÖSZI BLACK!isteni volt mindegyik!!!!!

És képzeljétek,ezektől a lökött csajoktól kaptam ajándékot a szervezésért!!Pedig tudják hogy milyen bőgős vagyok,és ilyen helyzetbe hoznak ennyi pasi előtt!!De nagyon örülök ám!!
KÖSZÖNÖM MÉGEGYSZER MINDENKINEK!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Satuk:küldd át lécci!!!!!!!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Satuk: én Gimp nevű progival csináltam. (A gimp ingyenesen letölthető, nagyon jó, de nem a legegyszerűbb használni.) Biztos vannak amikkel könnyebb... pl Corel Photofinish...

pogacsa
 
 


Meglepi:www.babanet.atw.hu

KépKép

KépKép
pilchard
 
 



KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Satuk!
Igazából amennyit erről beszéltünk meg retusálgat Pilchard, már rég át lehetett volna küldeni cenzúrázásra, de arra nincs idő csak retusálni. Nekem ez is jó, csak nem értem miért egyszerűbb. Látatlanban meg nem publikálom magam.
Amúgy a tali tényleg marha jó volt. Pilchard nagyon jól megszervezte és a hely is nagyon tetszett. Ennél jobbat nem is találhattunk volna. Az a kép jó lehetett, engem érdekel :)

Colett!
Férjemnek nagyon tetszett Máté, teljesen el volt olvadva tőle. Ténylaeg nagyon aranyos.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Satuk:na azért ez nem igy van.Mert mire Nyanya letölti a képeket,addig lesz vagy hétfő,ugyanis mindenki aki a talin fotózott az egy helyre tölti fel,és ugye az idő.Namármost ha megvárom ezt,akkor Ti max,jövő hét közepén látnátok belőle valamit.De hogy hagyhatnálak Titeket ennyi ideig kép nélkül?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Na ez sem így van :) Mert írtam, hogy saját szerkesztésű oldalra mehet, ha leszeded amket kérek és 1 hétig nem god ha fent van. Csak a babanetre semmiképp, mert ahhoz a szerkesztőknél kell kuncsorogni és magyarázgatni, hogy melyik képet szeretném, hogy levegyék

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Na, probléma ahogy nézem megoldódott, mert Pil csak olyat tett fel amin Nyanya nem szerepel, csak messze. Semmi retus! :)

pogacsa
 
 


Pil, Nyanya.. mentek a privik :) nem akarom feltenni ide, mert a csajokat nem kérdeztem meg..
Fúúúú tök jó az ajándékodPil.. egy kicsit most én is magaménak érzem.. de annyit hisztiztem már a páromnak, hogy szerintem már megbánta, hogy nem vitt el..

satuk
 
 


Satuk!
:)

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Pil: Nagyon jók a képek, anyira jó lehetett!

Remélem a következőre el tudunk menni.

Kép
Kép
lreta
 
 


Tsók drágájjjjim! :)

Annyira jó volt randizni veletek. M hazajövetel után pancsiztattuk a bigét majd bőgtem egyet vele közösen, mert ő ismét nem akart enni. Nagyon félek, hogy nehogy leszokjon a ciciről és elapadjon a tejem. :( :(

Krisz: írd meg, hogy hova kell feltegyem a képeket.

Nyanya: a nagy közös körképet sem szabad feltenni?

Most megyek.

Pusza

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Encus!
Az már fent van :)
Fiam még a kocsiban is a lányaidat emlegette. Nagyon élvezte a játékot velük.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


POgi!
Olyan bunkó vagyok.. köszi az infót.. holna kipróbálom!
Mégegyszer bocsi :oops:

satuk
 
 


Sziasztok,

Pil: Nagyon koszi, hogy megszervezted ezt a talit, szuperul ereztuk magunkat. Meg ferjecskem is, pedig titokban izgultam egy kicsit, hogy ennyi idegen ember kozott milyen lesz neki... Mindenkeppen kellene majd repetazni tavasszal!!!!

Mazlink volt az idovel is, babak nagyon edesek!!!!!!

Encus: nalunk is volt boges este, csak nem en sirtam, hanem Andris, azt hiszem, megint a pocival volt gond.
Beadtam infacolt, es kb fel ora mulva mar szepen evett, es most alszik az agyacskajaban, ki tudja meddig???

Hulla vagyok, szerintem a jo levego...., megyek is aludni.

Udv: Macsek

Kép

Kép
macsek7
 
 


Én még megosztanék egy képet:
:D:D:D
Kép Na ki ez? :)

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Látom Pogika,Te sem tudtál aludni!! :lol: :lol: :lol:

Szerintem a babakocsisorfalas képek a legtutubbak,meg a babaák a pléden!!!
Meg amikor Kende megfogta Noémi kezét!!4Olyan cukik voltak!

Akkor mondhatom hogy jövőre,Veletek(és még sokatokkal)ugyanitt!!!!

Macsek:én is tök elfáradtam,sztem azért mert egész nap kint voltunk.

Majdnem elfelejtettem:Blackrose:Nagyon köszi a figurákat!!!!!

Pogiékkkal,Encusékkal,Nyanyáékkal,Zsuékkal zártuk a bulit olyan 6-fél 7 körül!

Akinek hiányzik a tarsolyából egy Jancsi és Juliska c.mesekönyv jelentkezzen!!

Olyan nehéz leirni a talit,de majd megpróbáljuk! :lol: :lol:

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Megnéztem a képeket,nem direkt van ám hogy van aki többször szerepel,csak voltak embereim a kik fotóztak :lol: :lol: és összevissza kattintgattunk!!

Azt mindenképpen el kell mondanom hogy az Encus kisebbik lánya Vivien egy akkora csaj hogy még! :lol: Én behaltam Tőle!!Annyit tud dumálni,hogy nem is tudom vesz egyáltalán levegőt! :lol: :lol:

Jajj,hol vagytok már,mindenki nyomja a szunyát?

Katus:hogy megy a nasi megvonás?Van hatása a tejcsire?Nekem is le kell állnom sürgősen,én vagyok a legdagibb!! :oops:

Szilvia asszony!!milyen volt a lagzi????????????Olyan kár hogy el kellett mennetek!Láttad milyen szupi a kép a lugasban Rólad amit Peti csinált?

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Ilyen volt
Kép

ilyen most
Kép

Szerintem nem sokat változott csak megnőtt :lol:

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Jól el vagyok itt egyedül!

Marcy:sztem jó ötlet az étterem,a következő ilyen bulit én is ott fogom,mert ami az itthoni készülődéssel jár,az pokol,kupi előtte,utánna!!

Amandi,Kari,Satuk:sajnálom hogy nem tudtatok eljönni végül,de lesz még tali az tuti!!

Hello:most hogy olvasztam,én is birnék enni sajtos csigát,pedig tegnap is annyi finom sütüt zabáltunk

Niki:nem is tudom üdvözöltelek e már,ha nem akkor szi ,érezd itt jól Magad velünk!4Asszem nem fogom tudni a nick nevedet én sem leirni :oops:

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Csajok!
Szuperek a képek mindenki nagyon jól néz ki és a babák is édesek.

Pil!
te egy nagyon f@sza csaj vagy, hogy így megszervezted a a bulit.
Azt mondtam a férjemnek hogyha jövőre nem visz el akkor bedühödök.

kedd óta nem ettem édességet elég jól bírom főleg azért mert folyamatosan megy le a hasam és már fogytam is.
A tejre semmijen kihatása nincs ugyanannyit szopik Panna mint eddig.

na megyek mert Panna sír!

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!

Nagyon szupik a képek. Nagyon lejön, hogy milyen jó volt a hangulat!
Sikerült beazonosítanom minden babát és mamát!!!!! :lol:

Reni
Kép
prenata
 
 


Pogi!

Úgy látom, hoztad a baba rendezgetős formádat! :lol:

Gergő nagyon hasonlít rád, de azért van bebbe az apjából is!

Reni
Kép
prenata
 
 


Bebbe= benne

Reni
Kép
prenata
 
 


Nyanya: bocsesz, hogy feltettem a körképet. Igazából alig látszol rajta. Remélem nem baj :?

Ma nem igen leszek, mert ebédre vagunk hivatalosak. Este + itt lesz anyum.

Puszi
Kisviri

A TALI FANTASZIKUS VOLT :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


FANTASZTIKUS :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Ne hari, hogy tegnap nem jöttem, de egy kissé fáradt voltam. Petinél nem okozott gondot az eltolódás, útközben megkapta a fele vacsiját, hazaértünk, lefürdettük, megkapta a másik felét, és alukált reggel hatig. :)
Na persze rittig, hogy kijöttünk az Auchan-ből, és összekakilta magát, le kellett álljunk, hogy kicseréljem mindenét, mert jó nagy adag jött, és szegény jól le is volt izzadva. Mikor hazajöttünk, mostam egy adag babacuccot. :D

Jó volt talizni veletek, igaz, elsőre kicsit nehezen azonosítottam be egy s mást, de a végére sikerült képben legyek. :) A képeket, amint felenged a szerver, feltöltöm!
Pil., jövőre sokkal többen leszünk, a babáink már örökmozgók lesznek, szóval készülj! :D

Egyébként most csak azért tudok jönni, mert Peti bealudt az uzsija után.

Macsek, ahogy láttam tegnap a párodat, meg kell mondjam, Andris teljesen rá ütött! :)

Reni, nem tudom, Peti hogy csinálta, de nem sokat változott születése óta. Én néha megnézem Peti kisebb kori képeit, és mindig azon agyalok, hogy mennyit változik.

Klauszka, Eliza kis pufók volt, mikor megszületett, most meg olyan kis nyúlánk az arcocskája, rengeteget változott. :)
Etetőszékkel kapcsolatban, én is gondolkoztam asztalra szerelhetőn, de az asztalos nagyapám szerint csak nem szétnyitható asztalok esetében biztonságos, így mi majd a másik félét fogjuk venni. Ja, és ha belegondolok abba, hogy a mi kiságyunkon már a zenélő forgó nyomot hagy, akkor el tudom képzelni, hogy egy etetőszék (gyerekestől) milyen lenyomatot hagy egy asztalon. (Szóval szerintem, inkább Ti is sima etetőszéket vegyetek.)

Hello, ahogy nézem, arcra Nóra sem változott sokat.
A hajam nekem is hullik. :( Igaz, még van belőle bőven, de nagyon zavar! Igaz, nálam ez időközönként így is úgy is előjön, talán hamarosan normalizálódik a helyzetem.

Nézem a kajás képet...kirí az enyém. :D

Colett, nem tudok olvasni: hirtelen azt láttam, hogy Máté meg akarta öletni Balázst...még jó, hogy a következő ölelést már annak is olvastam. :)

Nyanya, én felteszem, amiket fotóztunk, Te asszem, csak az össznépi képen látszol. Aztán Pil., majd kiszedi, ha kell. Jó?

A sütikről jut eszembe: a kekszes kitől jött (aminek a közepén talán vaníliás töltelék volt)? Kéne a receptje, a férjemnek nagyon bejött. :) Meg volt még valami, ami ízlett neki, de most nem tudom, melyik volt.

Pogi, jó az "inkognítós" kép. :D

Na most ennyi.

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


majd begépelem és felteszem a kekszes süti receptjét

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


sziasztok!

Hatalmas buli volt ez a tali. Nekem olyan pozitív energiákat adott. Nagyon jó volt :):):):):)
Pil köszi :)
Blackrose nagyon kedves Tőled a csomag!!!!! Legközelebb remékljük Ti is jöttök

Kata nem túl társasági----végigaludta a tegnapi napot :) Bezzeg ma bepótól mindent. Reggel óta nyüszi van....

Képeket ma feltöltjük majd.


zsu

Kép
zsu11
 
 


Niki üdv itt :)

Kép
zsu11
 
 


Kende drágám még alszik, így kicsit később megyünk ebédelni.
Így most lepötyögöm a sütireceptet.


Kekszes süti

Hozzávalók:
3 csomag vaníliás puding (de lehet bármilyen ízű)
1 l. tej
2 evőkanál étkezési zselatin
16 evőkanál cukor
25 dkg ráma
½ kg. háztartási keksz (négyzet alakú)
2 csomag vaníliás cukor

A pudingot elkeverem a cukorral, a vaníliával és a tej negyedével. A többi tejet felteszem forrni, a forró tejhez hozzáadom az elkevert pudingot és sűrűre főzöm.
A zselatint 2 evőkanál langyos vízzel elkeverem és belekeverem a pudingkrémbe. Amikor a krém kihűlt belekeverem a rámát. A kekszet szép sorban lepakolom egy tálcára és rákenem a krémet, a tetejére megint kekszet rakok. 1 napig állni hagyom a hűtőben és kész.
Jó étvágyat hozzá :)

Puszika
Kisviri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág, köszi!!! Leírtam! Begépelem én is a habos változatát:

Zágrábi krémes:

1 mélyebb tepsit kibélelünk kb fél kiló négyszögletes háztartási keksszel alul és az oldalán is.

krém: 3 dl tej, 20 dkg cukor, 6 tojás sárgája, 3 cs. vaníliás pudingpor (főzős fajta), majd a végén még 1 dl tej. Lassú tűzön kevergetjük, amíg besűrűsödik, majd forrón a kekszre öntjük.

A tetejét is kirakjuk keksszel.

hab: a 6 tojás fehérjéjét 20 dkg cukorral gőz fölött felverjük (azért gőz fölött, mert így nem esik össze utána, így "fő" meg), majd a krémes habot a keksz tetejére nekjük kb ujjnyi vastagságban.

Félretesszük hülni, így megszilárdul a krém is és átpuhul a keksz, így vágható lesz késsel.

pogacsa
 
 


Kisvirág!
Az még elmegy :)

Ex!
OK, nyugodtan felteheted. Pilchard oldalára bárki feltehet. Onnan tudok töröltetni, de eddig még nincs mit :)
A kekszes mindenkinek bejött, azt Kisvirág anyukája (vagy anyósa?) csinálta. Szerintem a másik a tepsis csokis süti lehetett, az meg Pilchard műve. Remélem nem tévedtem.
Közben látom a recept is megjött :) le is mentem

Még meg se köszöntem a bulit (legalább is itt még nem): köszi Pilchard és Blackrose neked is köszi a csomagot

Kép

KépKép
nyanya67
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?