Új privát üzeneted érkezett!

Macsek!

Megmérted , hogy van-e láza?
Lehet, hogy fáj a torka és azért nem akar szopizni nem meleg?

Voltunk ma az orvosnál és Panna megkapta a 3 hónapos oltást de nem a mi dokink adta be hanem egy másik mert a miénk szabin van.
Képzelvjétek miután beadta a bal combjába utána jut eszébe, hogy kihagyta az egyik összetevőt ezért jól megszúrta a másik combját is Pannusnak.Szegénykém az elsőnél meg sem mukkant de a másodiknál már felsírt.Szerencsére hamar megnyugodott.
Ezután montam a dokinak, hogy nézze már meg a csípőjét - mert október 30-ra kaptunk időpontot a csípőszűrésre :shock: - szerencsére mindent rendben talált.de ekkor már nagyon ordított a gyerekem. Mondjuk elég fájdalmas amikor az ember lányának kifordítják a kis lábait.

Érezzétek nagyon jól magatokat a buliban![b][/b]

Kép

Kép
katus73
 
 


Sziasztok!
Komolyan, én annyira be vagyok havazva, pedig nem is csinálok semmit.. na mindegy..
Most is csak azért jöttem, hogy feltegyem ZSU KICSI KATÁJÁT

Íme a gyönyörüség.. remélem holnap megismeritek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Majdnem el tudtunk menni holnap... meglepni benneteket, csak jönnek látogatni barátok.. :( Ha véletlenül összejön nem gáz, ha beesünk?? Ja, és kb. meddig maradtok?Csak ha a páromat véletlenül rá tudnám venni.. brutál módszerekkel.. :)

satuk
 
 


Sziasztok!

Kicsit K.O. vagyok. Éjjel 3 óránként keltem etetni őt.
Ma egyébként 2 óránként kért kaját és még mindig dilizik szopi közben. Persze nem eszik eleget és utána bőgés van. Kaka meg már 5.napja nem volt, így du. tettem neki egy kúpot és utána meglett az eredmény. Fürcsizni is mentünk.
Bepróbáltam ma Kendét a kenguruba, de úgy üvöltött, hogy gyorsan ki is vettem belőle. Lehet, hogy fél benne, vagy nagyon nyügis volt.

Katus: küld a virtuális kakit, ahogy Szilvi mondaná :)
Én kiváltottam a bogyókat, de nem szedem még. Egyébként 5800 volt 3 hós adag.
Szegény Panna 2 szuri egy nap. Jó figyelmetlen volt ez a doki!

Doren: jó volt ez a kajás szöveg :) a férjem néha tényleg egy angyal. Bár vannak ördögi napjai is :)

Szilvi: spirál miatt :( Lehet, hogy nem fogod bírni? Jó drága mulatság lesz, ha ez így folytatódik.

Pil: elküldöd Szilvi képeit? Vagy felteszed a szokásos helyre? Tök édi ez a bödönös kép :)

Macsek: én nedves szivaccsal dörzsölöm át vagy kimosom. De a fagyasztóba is teheted, így az atkák kifagynak belőle.

Klauszka: édes Eliza. Annyira szép neve van.

Ex: ügyi Peti, hogy próbálkozik az üléssel :) Mi is szoktuk a combunkra fektetni Kendét. Azt veszem észre, hogy már nem igen akar fekve maradni, inkább "ücsörögve" nézelődne.
Édi lehet Peti ahogy a tükör előtt kalimpál :)
Nekünk küldheted a zöld kakit is. Csak jönne már neki.
Szépen fejlődik Peti! Szupi, hogy elmúlt a szájpenész.

Colett: édes ez a kép.

Kyllah: üdv itt.

Marcy: tényleg ne csinálj többet ilyet!!! Én mindent kiveszek a kiságyból mikor elalszik.

Holnap viszek nektek egy kis sütit. Anyum volt itt du. és megcsinálta.

Most megyek, mert bömbi van.
Puszi
Kisviri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 

 
 

Zsu: nagyon édes kicsi Kata :)

Satuk: kár, hogy nem tudsz eljönni.

Csak egy infó: Ha valaki nagyobb gyerköccel jön, most hétévén lesz a váci búcsú.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Macsek, Kisvirág: mi is ugyanezt játszuk már pár napja, és tippem sincs hogy mitől lehet. Most is már rég kajásnak kellene lennie, de még durmul. Az előző kajánál is ugyanez volt....
megyek felébresztem, mert nagyon kitolódik különben a fürdés..

Kép
zsu11
 
 


Boldog névnapot kívánunk az összes Encinek!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Satuk:amig jól érezzük magunkat és beeshettek bmikor!! :lol:

Macsek:dettó ugyanez volt,mióta nem etetem olyan gyakran már csak néha jön rá ez.Lehet még teli a poci és fáj neki,vagy nem éhes és azért nem akar cicizni.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!
Még képek Zsu Katájáról:

Kép

Kép

Kép

Kép

És most rohanok a porontyomhoz
majd jövök, olvasok, írok!
Puszi

Zsu! Annyira gyönyörű a kislányod!!

satuk
 
 


elfelejtettem, hogy holnap pizzát ebédelünk és pizzát melegítettem vacsorára. Csak mikor már kiengedett jutott eszembe. Na mindegy szeressssük.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok,

Katus: mertuk a lazat, de nincsen... nekem is ez volt az elso gondolatom, hogy talan a torka faj?

Nem hiszem, hogy tudok sutni holnapra, nem tudjuk letenni, mert amint vizszintesbe kerul elkezd orditani... Mar meg is furdettuk, egy parszor tisztaba tettem
Szerintem ehes is mar, de hisztis rohamokat kap, ha megprobalom mellre tenni...
A dokit nem merem felhivni, mert mindig azon panaszkodom, hogy nem eszik rendesen a gyerek, mar hulyenek fognak nezni. :(

Macsek

Kép

Kép
macsek7
 
 


Pil: egyebkent is 4 orankent eszik, es csak 5x egy nap, nem tudom, hova tudnam meg ezt ritkitani....

Kép

Kép
macsek7
 
 


Az elmult 2 napban spenotot ettem, lehet hogy az a baja?

Kép

Kép
macsek7
 
 


Nyanya: a pizza mindig jól jön :)

Macsek: nálunk is 5 perc szopi után üvöltés van. Andrásnak van rendesen kakija? Ezt azért kérdem, mert ma Kende kapott kúpot és 5 napi termés jött ki egyszerre. Ezután tök nyugisan kajált.
Nálunk is 1-2 óránként evett pár napja, de most jöttem rá, hogy valószínű éhes, de feszített a hasa, és csak kicsit tudott enni. Persze, hogy 1 óra múlva megint éhes volt.
De most, hogy a spenótot írod lehet, hogy tényleg baj lehet, mert múltkor én is 2 napig azt ettem és fájt is nagyon a pocak. Megfogta az is a kakiját. Bár anyum azt mondta a spenóttól az nem lehet, de tán mégis.

Jajj de várom a holnapot!
Kisviri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Koszi Kisvirag, az a furcsa, hogy Andris ilyenkor rendszeresn nagyon homorit. Rugkapal, sir, gorcsosen homorit, amint vizszintesbe rakom (a vallamon nem nagyon). Lehet ez a szekrekedes jele?

Az utobbi hetekben normalis, hogy 1-2 napot kihagy a kakival. Kb. minden masnap-harmadnap kakil, es eddig ezzel nem volt baj (Spocktol olvastam, hogy ez annak a jele, hogy sinte 100% feldolgozza az anyatejet.)

Amugy mennyi ido alatt jott ki Beloled a spenot? :(

Kép

Kép
macsek7
 
 


Macsek: tuti, hogy ez a hasfájás jele. Kende ugyanezeket produkálja. A vállon a legjobb neki, mert akkor "nyomjuk" a pocakját. Próbáld tornáztatni, maszirozni nálunk kicsit segít az is.
A kaki akkor nálatok nagyjából rendben van, bár most lehet, hogy a spenót bekavar neki. Ha jól emlékszem akkor a 4. nap adtam neki kúpot és csak az segített neki. Úgy tudom, hogy az utolsó kaja után kb. 5-6 óra mire az anyatejcsibe jut, aztán ugye ezt neki is meg kell emésztenie.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Halihó csajok!

Képzeljétek, mi történt: :(
Ma reggel a légzésfigyelőre ébredtünk... Szörnyű volt. A férjem szerint csak műszaki hiba történt, rögtön ki is cserélte az elemeket, de én nem vagyok benne biztos. Eliza eléggé a sarokban az oldalán feküdt, és álmosan nézett, amikor kikaptam a kiságyból. Kész voltam, 8 mp alatt futottam a százat, apa pedig a távolugró rekordot döntötte meg.
Remegett kezem, lábam... Írjatok valami jót. :?

Katus! Tornáztasd neki a kis lábát, hogy lazák legyenek neki a kis izmai. Én is mindig csinálom Elizának, hatalmas pirospontot kaptunk az ortopéd főorvostól. Ja, nem lesz az egy kicsit késő??? Én úgy tudom, a baba 4 hónapos koráig meg kell lennie a szűrésnek, mert utána már nem mindent tudnak kiszűrni. (?)

Pil, köszönöm, felvettük a kapcsolatot Babócával!!!!


ui: Gyönyörűek a babácskák! Hasfájásra Infacol?????? Nálunk bevált, spenót nem zavar. :)


Kép

K.
Kép
klauszka
 
 


Klauszka: ház ez valami szörnyű élény. :( Lehet, hogy tényleg csak valami rosszul van beállítva. Nekünk az első éjszakánk volt ilyen rettenet. Fél óránként pattantunk a gyerekhez. Aztán kiderült, hogy rosszul állítottuk be az érzékenységet.
Azóta is félek, hogy megszólal. Úgyhogy nem akarlak elkeseríteni, de jó pár nap-hét lesz mire újra nyugodtabban fogsz aludni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Érezzétek jól magatokat holnap!!!
Csináljatok jó sok képet! És gondoljatok Ránk, akik nem tudunk menni!!! :lol: De gondolatban veletek leszünk!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


Hellóka!

Nem tók nagyon mit írni, de azért..Noi ma ari volt, Máté is aludt.

Klauszka: Egyszer nekünk is jelzett az a bigyó, én se tudom mi lehetett.

Csajszik, én ha nem tók wc-ni fagyizom. Noinak már nem fáj tőle a hasa, és szerintem neki is meggyorsítja, mert múltkor is 2-szer átkakilta a ruciját, amikor már 2 napja semmi nem volt.

Ja, képzeljétek, én úgy tudom sajnáltatni magam, hogy még 2.szer eszik éjszaka. Erre ma a játszón volt egy 13 hós kisfiú, akinek az anyja 2 óránként eteti éjszaka még. :roll: Erre varrjatok gombot!

Most akkor ti mit visztek holnap? Babakocsi, pléd, innivaló, és? Ja, ahogy Anyám mondaná: Ne hagyjuk otthon a jókedvünket!!!

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Klauszka!

Sajnálom a riadós ébresztőt :-((
Milyen fajta a gép? sógoroméknál Baby Control (asszem ez a neve) és kókuszmatrac volt, és volt 4 téves riasztásuk, ők is nagyon megijedtek persze. Egyeztettek a forgalmazóval, és a kókuszmatrac miatt néha elveszti a jelet ez a fajta, azt mondták. Mi ezért nem ilyet vettünk, mert pont kókuszmatracos ágyat vettünk már korábban. Lehet, hgoy csak ennyi volt a gond? remélhetően a technika és nem Eliza.

Macsek!

Szinte biztos, hogy a pocak zavarja a kajálásban, ez nálunk is szokott lenni, de mivel Misi nagy kajás, rettentő hisztibe csap át azonnal, egyszerre éhes és hasfájós, és ez sok neki. A spenótot én nem figyeltem meg, hogy gond lenne, de ezután majd átgondolom, mert én is szeretem, lehet hogy nálunk is néha az okozott bajt. Szerintem hasmasszázst próbálhatsz, meg egy fél kúpot nyugodtan, az könnyen lehet hogy kipucolja azonnal és rendeződik a belvilága, tud majd enni.

NAGYON JÓ TALIT MINDENKINEK HOLNAPRA!

Kata

Kép
wkata
 
 


Klauszka, na ezért nem vettem légzésfigyelőt!!!!!! Csalánba nem üt a menkő...

Colett, írtam privit!

pogacsa
 
 


Üdv!

Most tudtam jönni, képzeljétek, Peti négykor evett, hat körül levittem sétálni, és nem rég kelt fel, most fürdette és etette a férjem. De még most is alig akart felkelni, de mivel muszáj volt kivenni a hordozóból, fel is kelt. Persze nem nagyon hatotta meg, egy szava nem volt a drágámnak.
Ja, és ma kétszer átfordult a hátáról a hasára!
Nekem meg van egy szép kis torokgyuszim, igyekszem nem lefertőzni senkit (Petit még nem sikerült), kaptam antibiotikumot, remélem, hamarosan jobb lesz, habár azon kívül, hogy reggelre alig bírok nyelni, nincs bajom, talán nem is lesz.

Katus, számomra nem lenne megoldás. Engem minden Szegedhez köt. Van egy rokonunk, aki vidéki, és ha minden jól megy, majd ők is költöznek vissza. Tudod, az összes rokon, barát itt van, és ha mennénk...nem bírnám ki. Nekem kell a társaság. :)
A lakás értéke ahhoz kevés, hogy kettőt vegyünk belőle, végül is egy magánház egyik "fele", és anyósomnak tökéletesen megfelel. Mi meg jól elvagyunk itt. Ha belegondolok, ha külön lakásunk lenne, akkor sem lenne kihasználva, mert max. takarítani és aludni járnék haza. :D
Hogyhogy kimaradt egy összetevő??? Rendes. És még a lábtekergetés is, hál' Istennek Petit egyszer sem érdekelte.

Pil, én viszek üdítőt és termoszban forró vizet is. De azért rendes tőled, de így nem kell, csak öntögetni, na meg a kocsi elbírja. :D
Nekem nincs Tena Lady-m, ha kell, adsz?
Elvonóklub :D
Viszek akkumulátor töltőt, hátha valakinek mégis szüksége lesz rá (vagy épp nekünk, habár hiperszupi akksijaink vannak, és van belőle egy csomó).
Mi is kb. dél felé érkeznénk, amit megbeszélünk, viszem, remélem, nem lesz késő, ha akkor érünk oda.
Pizza: közepes Pizza Calzone és közepes Pizza magyar módra, valamint kicsi Pizza Bella.
Ja, és jön az apukám is, ő lesz a "potya". Mivel ugye Skoda tali is lesz Dunakeszin...és úgy lesz, hogy először oda megyünk, aztán ebédre át Kosdra, kajcsi, aztán apu és Feri vissza Dunakeszire, értem meg jönnek, ha kell. Petitől függ ez nagyban ugyebár. :D

Kata, az én fiam is csak rövid időre van el egyedül, ha nem lenne ki törődjön vele, én is hulla lennék. Habár én szoktam hagyni néha bömbizni, mert ha mindig vele lennék, még pisilni se mehetnék el.

Szücsi, ezt a hosszt a védőnőnél mértük. Itthonra anno a felkészítőn azt javasolták, hogy leteszed a földre, a fejét nekitámasztod a falnak, a lábát kinyújtod, amennyire lehet, bejelölöd, megméred.

Nyanya, ha jól emlékszem, be kell állítani, hogy küldjön-e a rendszer mélt a privikről vagy sem...

Doren, muszáj lesz megoldani...a változatosság kedvéért a jövő héten is kettesben leszek a gyerekkel. Na persze azt mondta, hogy utána két hétig Szegeden lesz...hiszem, ha látom!!!
Irigyellek a fodrász miatt, nekem maradt a szénaboglyám.

Zsu, nagyon fotogén a lányod! :)

Klauszka, na ezért nincs nálunk légzésfigyelő. Mindegyikre azt mondják, hogy jó, aztán jönnek a műszaki hibák, lemegy az érzékelőről, vagy nem rendesen van rajta, stb., a szülők meg döntsenek meg minden atlétikai rekordot.

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Most sikerült csak gép elé ülnöm, erre a babanet elfelejtette a jelszavam. Lehetett újat kérni :evil: Ezt időről időre eljátsza velem.

Rossz hírem van: sajnos nem tudunk holnap menni, mert a nagy családi kavar végeredménye az lett, hogy holnap névnapozni kell mennünk. Jó szórakozást mindenkinek, aki ott lesz!

Andi

amandi
 
 


Én nem viszek babakocsit... Az az igazság, hogy nekem elég itthon séta közben toligatni, én asszem Peti 10 kg-s koráig kengurupárti maradok (addig jó, na meg a hordozóba is beleizzad, talán még jobban, mint ha felveszem a nyakamba).

Na meg körül akarunk nézni az Auchanba, és ha sokmindent veszünk, nem tudjuk majd hova tenni, mivel hűtőtáskát mi mindenféleképp viszünk.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Klauszka: Nem lehet, hogy Eliza lemászott a panelekről, mert ha a szélén feküdt és ráadásul az oldalán akkor em is nagyon tudja érzékelni, mert ha az oldalán fekszik akkor szerintem nem érzékelhető a légzés.

NAGYON JÓ TALIT NEKTEK!!!

Na megyünk fürcsizni:)))

Felrakok egy pár képet az új barátunkról:

Kép
Kép
lreta
 
 


Kép Tigrist megragadtuk! Kép hát ez meg hogy kerül ide? Kép ez az enyém nem adom senkinek!!! Kép végre megadta magát!

Kép
Kép
lreta
 
 


Sziasztok Lányok,

ma végre sikerült egyeztetni az atyával a keresztelő időpontjával kapcsolatban. Mivel nem abban a templomban lesz a keresztelő, ahova tartozunk, ezért egy elbocsátó levélért is el kell majd menni :( . Baromira hiányzik ez a sok bürokrácia...
A keresztelő után (ami egyébként szept. 24-én lesz) elmegyünk étterembe ebédelni. Én nem voltam olyan bátor, mint Pil :lol: :lol: :lol: , inkább az éttermet választottam :) .

Minden baba annyira aranyos és olyan szépen fejlődnek. Múltkor már gondolkodtam rajta, ha sok időm lenne, visszanézném azokat a képeket, amikor megszülettek, hogy mennyit változtak, de még nem volt rá időm :) .

Légzésfigyelő: kb. 2 hetes lehetett Marci, amikor nálunk is bejelzett a készülék az éjszaka kellős közepén. Én is rohantam, még villanyt sem kapcsoltam, megráztam Marcit, de mint aki jól végezte dolgát fel sem ébredt, aludt tovább nyugodtan. Nem tudom mi lehetett, de szerintem tényleg nem vett levegőt 15-20 mp-ig, mert azóta sem fordult ez elő és a kiságy közepén volt. Anyukám szerint lehet, hogy az elem merült, de azóta sem cseréltük, úgyhogy ez nem lehetett az oka.
Egyébként, amíg nem született meg Marci egyszer azt nyilatkoztam, hogy na én aztán se nem méregetem, se légzésfigyelő nem kell. Ennek ellenére mindkettővel rendelkezem és iszonyatosan megnyugtat.

Macsek: nálam akkor csinálja ezt Marci, amikor már nincs elég tejci, akkor mindig letépi magát a ciciről és hátrahomorít, közben pedig sír :cry: . Nem tudom, attól függetlenül lehet hogy hasfájás.

Olyan boldog voltam este fürdetés közben, mert látványosan javul Marci nyaka. Miközben hason fürdettük, folyamatosan tartotta a fejét, nem lógatta. Ez most fordult elő először :lol: :lol: :lol: .

Mindenkinek jó szórakozást kívánok a holnapi találkozóhoz :lol: .

Üdv.:
Eni

Kép
marcy
 
 


Colett: én is sajnáltatom magam az éjszakák miatt. De az csaj nem semmi 2 óránként egy 13 hós babát. Hát én nem szeretném.
Én is kb. ezeket viszem.

Ex: toroknyuszi miatt :(

Amandi kár, hogy nem jöttök. :(

Lreta: nagyon édi Noi, ahogy a tigrincset leteperi.

Azt hiszem most megyek szunnyadok egyet mielőtt kajás lesz a csöppség.

Jó éjt mindenkinek
Kisviri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


NA, másik fórumban is volt már ilyen, de Marcy ötlete alapján elindítanék egy kis "volt-lett" zuhatagot:
Kép volt...
Kép ...lett

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Először is érezzétek magatokat nagyon jól holnap!
Szívesen megismernélek titeket,de most nem fog menni a dolog,mert a férjem csak holnap este jön haza(tűzoltó versenyen van Zánkán),és sajnos a lányom is lebetegedett.

Az elmúlt két napom nem volt valami jó,mert Alexa elég nyügi volt a nátha miatt.Szerencsére a kis Vencel nem vette zokon,hogy vele nem tudtam annyit foglalkozni.

Macsek:szerintem is a hasfájás lehet az oka,de próbáld ki,hogy félálomban eteted,én ezt csináltam Alexával kb fél éves koráig,cicre akartam tenni,feszítette magát,ordított,lenyugtattam,és félálomban cicizett.Persze tök paráztam,hogy nem eszik eleget,de mindig jól hízott.
Most Vencelnél még nem volt ilyen.

Pil:csuda aranyos Ameli azzal a bödönnel.Néztem a botanikus kertes fotókat,szép hely,remélem egyszer eljutunk arra.
(mert a férjem alig van itthon)


Pogi:tök jó a blog,és Gergőcske nagyon édi.

Légzésfigyelő:nekünk Angelcare van,Alexánál még nem hasznátunk,ezt kölcsön kaptuk,eddig nem volt vele gond,egyszer szólalt meg,de azért mert lemerült az elem,és pont jól jött ki,mert akkor feküdtünk le,előtte néztem rá a gyerekre ,aki vígan hortyogott,még hallani is lehetett,lekapcsoltam a lámpát,még le sem ért a fejem a párnáig,megszólalt.De így nem ijedtünk halálra.

Na most megyek,mert még vár a mosogatni való.

Még egyszer jó bulit,és időt holnapra!


Niki
Vendég
 


Akkor megpróbálom én is
Kép ilyen volt


Kép ilyen lett
Vendég
 


Kép volt :)

Kép lett :)
marcy
 
 


Sziaszok,

Marcy: mi el se jutunk odaig, hogy kiuruljon a cicim, mert rogton az elejen bombizik :(

Megis sikerult megsutnom a sutit, csak hogy levezessem a feszultsegemet.... lemeoztuk a ferjecskemmel :)

Ilyen volt....
Kép
Ilyen lett 3 honaposan
Kép

Udv: Macsek

Kép

Kép
macsek7
 
 


Klauszka!
Ha a sarokban feküdt akkor érthető, mert ha nincs a lapocska felett a gyerek, akkor nem érzékeli. Ilyen nálunk is sokszor volt. Szerintem nálatok is ez volt a gond és nem az elem.
Fiamnál nem volt légzésfigyelőnk most meg kölcsön kaptuk. Szerintem időre született babáknál felesleges.

na tessék még éjszaka sem netezhetek. Épp most jött át a fiam, hogy rosszatt álmodott. Megcsapták a játékai :) Most kakaóért üvölt.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Akkor holnap a talin

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Csak két kép.

Ilyen volt:
Kép

Ilyen lett:
Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Csajócák:már nem leszünk itthon,ha kérdés,kérés,bármi van telcsin hivjatok!!!!!!!!
Puszi!!

Az otthonmaradókank is puszi,majd csinálunk sok képet!!!!!!!Irjatok sokat!! :lol: :lol:

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Várjuk a képeket majd a taliról!

Remélem ott jobb idő van,mint itt,merrt itt eléggé esőre áll.

Jó szórakozást,azért aki nem ment az írjon!

Niki
Vendég
 


Ilyen volt:

Kép


Ilyen lett:

Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Ok, akkor én irok- nem mentünk.. :) :(
A légzésfigyelőről, és az emberi hiszékenységről.. mi éppen Olivér lábát emelgettük, mert fájt a pocója, és közben nyögdécselt a Babó is, mikor.. megszólalt a riasztó.. mi, akik ott voltunk, kommunikáltunk a Bébivel- úgy megijedtünk. Csak néztük a gyereket.. No, szóval hülyék vagyunk, és inkább a gépnek hiszünk, mint a szemünknek..
Ezzel is vigyázni kell--

Jó ez a képgyüjtemény.. én is.. :)

Születéskor:
Kép


Ma:
Kép

Annyira nagyot változtak már most.. mi lesz egy év múlva! :shock:

satuk
 
 


Hahó!

Légzésfigyelő: Nanny. Úgy kaptuk, bár ha nem kaptunk volna, biztos vettünk volna. Igen, Eló az oldalán feküdt a kiságy szélén. Én is gondoltam erre, de a figyelő még úgy is szokott érzékelni, ha a pelenkázóra teszem a kis seggét (ami a kiságyra van rögzítve). tehát marha érzékeny.... na, mindegy, nincs semmi baj. nekünk is kókuszmatracunk van.
most megyünk etetőszéket venni. tényleg, tudja valaki, hogy az asztalra rögzíthető mennyire viseli meg az asztalt???? k. drága étkezőasztalunk van :P
ja, én is megmutatom a változást:

ilyen volt:
[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1158402545.45.jpg
[/img]
most ilyen:
Kép

K.
Kép
klauszka
 
 


Na, az ilyen volt-ot újra:
:lol:
Kép

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!

Remélem jól érzik magukat a talizók! Az idő eddig egész jó volt, talán megússzák a délutáni esőt is!

Na, akkor én is rakom fel a két képet Nórácskámról.

Ilyen volt (2 naposan):

Kép

És ilyen lett (3 és fél hónaposan):

Kép

Nektek nem hullik a hajatok? Az enyém iszonyúan hullik... :( Persze semmit sem lehet tenni ellene, mert hormonálisan van.

Pil, tegnap megsütöttem a sajtos csigádat (először), isteni lett! :D Jó laktató, kettő után már teljesen eltelik tőle az ember!

Pusz, Hello
hello
 
 


Remélem jól érzitek magatokat a talin kérünk majd szöveges beszámolót is.

Helló!

Nekem is rohadtul hullik a hajam mindenhol az van. :twisted:

Kép

Kép
katus73
 
 


Proba
Vendég
 


Nem tudom ,de nem sikerül ez a vonalzó.
Vendég
 


Hali!
venczkone... hú, csak úgy tudtam leírni a neved, hogy kikopiztam!
NA, a vonalzónál nem ezt a sort, hanem az ulr=http, vagy micsuda sort kell bemásolni, amit a vonalzónál kapsz.. két külön blablát kapsz, az alsó az ulr-es.. az egészet copy, és beilleszt a profilodba!
Remélem siker!
Egyébként a neved miből lett?? vagy már írtad , és én meg megint jól lemaradtam ?? :oops:
No futok-..

satuk
 
 



Kép
Kép
lreta
 
 


Kép ilyen lett

Kép
Kép
lreta
 
 


proba ismét
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?