Új privát üzeneted érkezett!

Én most már teljesen meg vagyok kavarodva oltásilag, a prevenar-ra gondolsz? Szerintem abból nincs már 2 év körüli vagy van? Nekünk még a menjugate van hátra, már megvettem még tavaly, remélem, nem jár le a szavija.

20 év múlva megbeszéljük :wink: .

Mindjárt haza ér a párom, tényleg nekilátok vasalni, pá!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Pat, ha kitörlöd mi nem jövünk többé!!! :twisted: :lol:

Adri, nálatok a hiszti csak úgy, magától hagyott alább? Attól, hogy nem vetted figyelembe? Nekem hisztivel nincs bajom, de az éjszakai ébredésekkel újra meggyűlt a bajom. Az a probléma, hogy az apja egykettőre kiadja az ukázt, ha felsír és nem akar visszaaludni:adj neki tejet, ne sajnáld tőle! Kreatív a lányod névadásban!
Évi úgy döntöttünk, hogy Elemér egyelőre egyelőre nem megy vissza. Majd csak lesz valahogy. Én visszakértem a GYED-et és kivettem Csanádot a bölcsiből. Sajnálták is eléggé a gondozónők. Ő is megkapta a 18 hós oltást még december közepén. a jó szokásával ellentétben sírt, valamiért nem volt jó passzban. Azután már voltunk a dokinéninél, szerencsére akkor nagyon együttműködő volt. Ja és voltunk másfél éves babatesztre is vele. Azt vizsgálták, hogy csak a helyre figyel-e, ahol a játék van, vagy egyéb körülményre is. 3-szor egymás után a szeme láttára tették be a labdát a jobb oldalon lévő fehér tál alá, miközben a bal oldalon barna tál volt. Aztán a függöny mögött megcserélték a két edényt és berakták a labdát ugyancsak a fehér tál alá, amely így a bal oldalra került. A függöny elhúzva hívták, hogy keresse meg a labdát. Megnézte a tálakat és egyből ment az ellenkező oldalra, a fehérhez:) Ha van kedvetek próbáljátok ki. Még nincs meg az eredmény, az 1,5 évesek hány %-a dönt így, csak az, hogy az egy évesek még a helyet követik, a 3 évesek már a színt vagy formát.
Úgy néz ki, szófosásom lett, be akarom pótolni a lemaradásomat:)
Na, még csak annyit, hogy hívtam Rékát, jól vannak, csak még nem ért ide írni.
Na még, mert vagy két órája nekiláttam és azóta már írtatok:
Csilla, Csanád is Ikrek, de még nem fedeztem fel ilyen mély nyomokban, mint te :) Mi meg sem tudnánk lenni ágy nélkül
Berni, nehogy befogd!!! :twisted: :lol:

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

Csilla! Nem szeretném inkább elmondani, hogy ki vár babát! Nehogy baj legyen belőle. Aki megszületett azt tudjátok: Titi Botondja és Evelyn Benettje!


Joli! Az a baj, hogy a GYED sem jár már sokáig! Már fél év sincs! Remélem addig találtok magatoknak valami jó munkát!

Oltás! Én úgy tudom, hogy a 18 hós után csak a 6 éves van! Minka jövő héten szerdán kapja a 18 hóst!

Ma vettem Uncle Bens kínai illatos mártást! Hát nekem nagyon nem jött be!

Roli nem akart aludni, így azt mondtam neki, hogy mindenki alvás közben nő a legtöbbet! :lol: Úgy szaladt az ágyba, hogy csak na! Mániája mostanában, hogy minél nagyobb akarna lenni! Pedig kis növésű szegénykém! Tuti a tornasor végén fog állni jó pár évig a suliban is!

Felébredt Jázmin! Mennem kell!

Kép
szly27
 
 

 
 

Évi! Boldog születésnapot kívánok!

Kép
szly27
 
 


sziasztok!
csilla!
ciki,de nem tudom,melyik az amiből 3 kell.azt mondta a doki,h aki az elsőt 2008 vmelyik hónap(erre nem emléxem)előtt kapta,annak 3at kell adni és azért 2é kor előtt,mert akkor ingyenes még.meg mi kérjük a bárányhimlő ellenit is.ha fontos,felhívhatom,h melyik lesz,csak szólj!

joli!
és elemér most dolgozik itthon?és hol a hajó?avval ilyenkor mi van/lesz?

Kép
berni1
 
 


ÉVI!
nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!
Évi!

Nagyon boldog szülinapot kívánok én is!


Olvastalak titeket tegnap is,meg írni is akartam,de mikor ideültem olyan hasfájásom lett,amilyet szülés óta nem éreztem!Éjféltől 1-ig ültem egyhelyben,mert moccanni sem tudtam.Már ott voltam,hogy kihívom az ügyeletet,mert elviselhetetlennek tűnt a dolog.Tekintve,hogy 2 gyereket szültem meg fájdalomcsillapító nélkül,nem tartom magam "penyének",de úgy szenvedtem!Nagynehezen elkúsztam az ágyig,de megfordulni valami eszméletlen kín volt! :( :( :( 2 körül belealudtam a szenvedésbe,de még reggel 9-kor is ugyanolyan volt,így föl se keltem,csak 11 kor!Még most is fáj! Szerintetek mitől lehet? Tudom el kellene mennem dokihoz,de időközben felvetette a férjem,hogy nem-e esetleg a gyógyszertől van,amit szinte perce pontosan 1 nappal a fájdalom kezdete előtt vettem be?? Persze a fejemben a vakbélgyuszitől kezdve a petefészekcisztán át,egészen a kismedencegyulladásig és méhen kívüli terhességig minden átment... :roll:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Mindenkinek köszi a képdícséreteket,Berni neked főleg! :lol: :lol:

Ja,és örülök,ha kommentáljátok Márk beszólásait,mert én már annyiszor mesélem családon belül,meg leírva nem is olyan,ha nem érezzük a hangsúlyt,szóval néha elolvasva úgy gondolom nem is kellett volna leírnom,mert nem is vicces annyira...értitek mit akarok ebből kihozni??? :oops:

Csilla!
Mira rák! SZERENCSÉRE!!!! :lol: Anyukám ikrek,és ő tényleg tipikus iker!!!Két arca/oldala van! ( bár azt mondják gyakran az aszcendens inkább jellemző az emberre,mint maga a csillagjegye). !Nekem egy barátnőm van,aki rák,és neki nagyon jó természete van,tehát még van remény számomra! :lol:

Berni,én tényleg szeretem amikor fecsegsz! :lol: Szerintem a Prevenarra gondolsz,abből 3 van,de Mira már mindhármat megkapta. Dorián nagyon jófej,ahogy,megkínálja az ebet!! :lol: Meg ezek a szaval!Ááápik! :lol: Amúgy nem fél a kutyától?

Joli!
Gondolom a lelkednek óriási megnyugvás volt Csanádot kivenni a bölcsiből!És ha úgy adódik,hogy mégis el tudsz helyezkedni? Már nagyon rég hoztál fotót!!!Hajrá!!!És köszi az infót Rékáról!
Ez a teszt nagyon érdekes,ezt ajánlották,vag csak mentél magadtól,vagy a dokinéni csinálta?Én még nem is hallottam iylenről,de kipróbálom..már ha hagyja a csaj,mert elég türelmetlen kivárni,hog szórakozok valamivel,és ő nem veheti el...

Sly!
Édes lehet Roli,hogy egyből alszik,mert nőni akar! Tudod milyen aduász van ezzel a kezedben??? :lol: Hány cm amúgy?Tudod én is írtam,hog Márk 2 évesen 1 cm-volt nagobb,mint Mira most!Múltkor valahol a neten találtam egy magasság-kalkulátort,ami a szülők magasságából és gyerek neméből "megmondja" mekkora lesz a gyerkőc felnőtt korában. Tesómnál centire megmondta,nálam 1 cm-t tévedett.Ezek szerint a csajom 173 vag 4,nem is emlékszem,Márk meg 185 cm lesz!ÖÖÖÖ 15 év múlva megírom,bejött-e,ok??? :lol:
Jó ez a Minka becenév,de egy másik fórumon (mamanet) volt egy csaj ilyen néven,aki kitalálta az egész terhességét,szülését,életét!Hülyítette a népet hónapokig,míg valaki a babanetről le nem buktatta!Hihetetlen milyen ráérő barmok vannak,nem?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Patri! Nem tudom hány cm most Roli. Veszek már egy ilyen falra tehetős figurás centit, hogy be tudjam jelölni a magasságukat! Ez a kalkulátor jól hangzik, kíváncsi lennék rá!
Itt a Babán is volt egy nagyon gyanús csaj, mi is azt hittük, csak kitalálja a dolgokat, de végül kiderült, hogy tényleg terhes volt és gyerekei is vannak! De a többit nem tudjuk igaz volt-e!


Hát lehet tényleg a tabletta miatt fájt a hasad! Bár tapasztalatom nincs ezügyben és még csak nem is ismerek olyat, akinek kellett volna ilyen tabletta. Remélem már jobb!

Berni! Szerintem is Prevenar! Jázmin már megkapta mindhármat!

Kép
szly27
 
 


Hello lányok!
(már az agyamra megy ez a micimackós reklám,de Fruzsi mindég azt akarja nézni :roll: )

Pat remélem már jobban vagy!Az orvosságról nem tudok én sem sokat,csak annyit,h a 2009 szeptemb.babásoknál egy kiscsajszi így született meg.
:lol: :lol: Hát a kitalálós csaj meg azért elég gáz,bakker.
Én nem vagyok jó hazudozó,gyorsan lebuknák.. :roll: 8)
Jók a képek,amiket feltettél,és továbbra is érdekes,amiket irsz a Márk beszólásairól.15 év múlva várjuk a beszámolódat!
:D (gond.a gyerekek magasságárol)

Szly jó ötlet ez ha alszol nőlsz sztory. :D

Fruzsi is rengeteget dumál,összeköti már a szavakat.
Pl.pucolj almát,kérek tejcit,megyünk pá-pá....
Leutánoz majdnem mindent,kívéve a nehéz szavakat.
Ő is kedden kapta meg az oltásokat,egy kicsit volt lázas,semmi vész.

Pat Fruzsi is ikrek,aljegye skorpió.Akkor neki milyen természete lesz?
:roll: :lol:

Joli ügyes Csanád :D

Nekem még pontosan nem tudom hány nap van a műtétig.
28.-án bemegyek a korházba az össz lelettel,majd a bizottság elbírálja,hogy 29.-én pénteken,vagy február 1.-én lesz a császár.
Persze,ha közben nem indul meg valami.
Nem is kicsit vagyok becarva,de jól vn,majd jó lesz minden! :wink: :roll:

Puszi nektek!

Évinek boldog szülinapot!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!
Sly!
Mivel linkelni nem tudok :oops: www.vital.hu oldalon baloldali oszlopban.szolgáltatások címszó alatt kalkulátorok, és kiválasztod a magasság-kalk. Ja,és ma utánanéztem,nem is jól emlékeztem,mert Márk a 18 hónapos oltáson már 86 cm volt,és nem 2 évesen volt annyi.Bár sokat nem nőtt,mert 2 évesen 89 lett! :) Viszont 1,2 kg-mal nehezebb volt ilyenkor,Miránál!
És igen köszi,már teljesen jól vagyok! :wink:

Szintus!
Nem felejtettél el valamit???Van neked egyáltalán lelki világod? És pocakod?? Mindjárt tényleg nem lesz,és még csak nem is láttuk! :evil:

[quote]P írta:at remélem már jobban vagy!Az orvosságról nem tudok én sem sokat,csak annyit,h a 2009 szeptemb.babásoknál egy kiscsajszi így született meg


Köszi,jobban vagyok,de a mondat 2. fele azért annyira nem tetszett! :lol: :lol: :lol:
Ami pedig Fruzsi természetét illeti...hááááááááááááát!A skorpió...ráadásul ikrekkel...! Természetesen biztos nagyon jó természete lesz,amúgy abszolút nem értek hozzá!!!!! :D :D
Kórházi motyó össze van már szedve??És Fruzsi kivel lesz míg bent vagy? Apa kap a munkahelyén szabit??De izgi!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat! Lényeg, hogy jobban vagy! Biztos a gyógyszertől volt akkor, nem? Én holnap megyek nőgyógyászhoz megbeszélni, hogy miért vérzek 1 hónapja a MIrénától :roll: :twisted:
És holnap visszük Nikit is már megint vizeletre meg vérvételre...drukkoljatok, hogy negativ legyen, hogy hagyjanak már minket békén!!!
most csak ennyi tellet, mert fürdés, hajmosás stb, és már hulla vagyok.

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


pat!
esze ágában sincs félni a kutyáktól :lol: néha baj is,mert ugyan nem nyúl másik kutyához,de simán odamegy még a kerítésnél ugatókhoz is :roll:

szintus!
tényleg megígérted a pocakot!!!!

képzeljétek ma este hokimeccsen voltunk :lol: tesóm,sógórnőm,dodó és én :D nagyon tetszett neki minden,bár főleg mászkált,rohangált ezerrel :lol: meg kiabált,h góóóóóóóóóóóóó(l)!
az egyetlen negatív dolog,ami mostanában többször előfordult,h rohangálások után szó szerint sugárban hány :twisted: eddíg 2x fordult elő otthon+1x a tesóméknál.egyetlen azonos előzmény volt mindegyiknél,h mandarint,narancsot evett előtte és az jött ki a rohangálástól.sokan mondták,h a sav csinálhatja,úgyh szegény most pár napja egyáltalán nem kap ilyesmit(pedíg imádja).és ma a meccsen ült az ölemben,köhögött kicsit,majd sugárban jöttt vissza a tea.szerencsére csak 1 hnyásnyi,de azért örültem,h senki nem volt alattunk az alsó lelátón,mert pár csepp ment oda is :oops: :lol: remélem csak a félrenyelés miatt volt,mert ha előfordul még,el kell mennünk dokihoz :oops:

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Évi, én is boldog szülinapot kívánok!
Szly, Roli mekkorát nőtt? :)
Berni, Elemér most itthon lesz, szerel/javít költözés után, aztán dolgozni fog. A hajó még mindig Franciaországban vesztegel, tavasz előtt nincs mit kezdeni vele.
Szegény Dorkó! Rossz lehet neki, hogy nem eheti a kedvenc gyümölcseit! De ha ennyivel meg lehet oldani a problémát....
Pat, remélem jobban vagy és semmi komoly gond nem volt! Márk mondásait csak írd mindig, mert jókat derülünk rajta akkor is, ha nem kommentáljuk. Nagyon jó, hogy itthon van Csanád és Elemér is, idilli állapot, csak tudom, nem tarthat soká. Megnyugtató, hogy visszavárják Csanádot, ha munkát kapok. Ezt a tesztet az MTI egy kutatása keretében végzik, én a neten találtam annak idején a hirdetésüket. A rákokról nekem is jó a véleményem! :) Hihetetlen a Minkás történet!
Szintia, Fruzsi lesz az első beszélő baba a topikon! és hogy milyen természete lesz? Majd megmondod 15 év múlva!
Adri, holnapra duplán drukkolunk!
Nem tudom ki lakik még emeletes lakásban és máshol is van-e ilyen probléma, de nekem elég bajom van vele. Csanád mindig ott akar lenni, ahol én, így hordozhatom folyton le-fel...

Kép :lol:

KépKép
Kép
el..né
 
 


joli!
tényleg idilliek vagytok! :lol: szép család!
mi is emeletesbenlakunk,de az idő 80%át lenn a nappaliban töltjük,ha itthon vagyunk.amúgy ha csak felmegyek vmiért,nem szoktam felvinni dodót,mi lerácsoztuk a lépcsőt,nem tud feljönni.eleinte problémázott,de úgy látszik megszokta,mert pár percig le sem reagálja,mikor pl.mondom neki,h felszaladok pelusért és "eltűnök".szokott "anyázni",de csak lekiabálok,h mindjárt megyek és tényleg igyexem sietni,ő adíg "anyazik",de nem sír.ha tudom,h több ideig leszek fenn,felviszem,fenn is van rács és akkor szépen eljátszik,foglalatoskodik fenn,míg én teszem a dolgom.miért,te soxor mész fel-le?szerintem ő is meg fogja szkni,csak eddíg nem ez volt :lol:

Kép
berni1
 
 


hali!

Joli szépek vagytok, és végre együtt is egy darabig.

Nálunk Bogi már hónapok óta egyedül közlekedik a lépcsőn, már régen elpakoltuk a leesésgátlót is, bár most újra elővettem, hogy már nem kiságyban alszik.
Szóval Bogit én nem cipelem sehová, sőt örülök, ha meglépek előle :lol: . No persze, ha észreveszi, akkor megkeres. De van, hogy nem találja pl. a cumit és tudom, hogy fent van, akkor mondom neki, felmegy és lehozza. Ha van kedve :wink: .
Szóval, szerintem már simán tudnak egyedül közlekedni, ha hagyjátok. Ja és csak addig esett le a lépcsőről (az alsó 2 fokról), amíg ott volt a leesésgátló :shock: . Majd levideózom.

Mi a hétvégén lebontottuk a fát, segédkeztek is nagy lelkesen, de nem tört össze semmi 8) .
Apa vett egy ferdepadot, tudjátok, ami fel kell ülni. 1x kipróbáltam, azóta úgy fáj a hasam :oops: . Most egy darabig hanyagolom :lol: . De a lányok annyira élvezik, mászókának meg csúszdának használják. Azóta az a játszótér.

Herpeszre ti mit használtok, már akinek szokott lenni. Annyira utálom. Most ki akarom próbálni a lizint, nagyon dicsérik.

Ancsáék ma utaznak, remélem minden szuperül alakul odakint!

Elveszettek már régen jártatok erre!

Bogi is átlépte a bűvös 10 kilót 8) . Pont tegnap néztem meg, Toncsi pont 1 kilóval volt kevesebb ennyi idősen.

Bogóca alszik, még elmosogatok addig.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Nálunk a konyha és az ebédlő van lent, elvileg csak főzni és enni vagyunk ott. A fiúknak lent vannak a számítógépeik, ott az ők zenéik szólnak, szóval inkább menekülök fel. :) Ja és a számítógépem is itt van! Lent nem merem hagyni a földön játszani Csanádot, hideg nagyon.
Csilla, az izomlázra rá kell húzni! :D

KépKép
Kép
el..né
 
 


van rajta pelus, ha ül nem fázik fel. nálunk is elég hideg a laminált padló a nappaliban, máshol meg kő van, az se melegebb. olyan sokat meg nem heverésznek a földön, hogy aggódni kéne.

megyünk az oviba.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok, élünk még, majd írok....
addig is:

http://www.youtube.com/watch?v=FOO2SoR-gs4

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Berni! Ártemisz sem fél a kutyáktól, sőt ő nyúlni is akar feléjük, én próbálom visszatartani. Nem lehet, hogy a rohangálástól felkavarodott a gyomra? meg a köhögéstől hányt? Persze nézesd meg dokival ha sokszor csinálja. De hogy a mandarintól lenne?
Te hányós tipus vagy? Mert ez alkati dolog is szerintem.
Joli! De szépek vagytok tényleg!!!! Rólunk nem lehet családi képet csinálni, még a két lányt is képtelenség úgy lefényképezni, hogy mindkettő erre nézzen :)
Csilla! De jó lehet, a ferdepad!!!!Most kedvet adtál hozzá, hogy én is utánanézzek, és talán beszerezzek egyet!!! Azért még mindig csodállak, hogy Bogit kivetted a rácsos ágyból. És éjszaka nem kel fel, és jön ki? Én nem tudom mikor fogom Ártemiszt kivenni. Mert azt sem tudom, hogy hogy aludna úgy el. Mivel igy nem tud kimászni, lefektetjük, és utána ha akar még eljátszik az ágyban, majd kidől és elalszik. De ha le tudna mászni, szerintem reggelig is eljátszogatna a szobájában...
És körkérdés a kétgyerekeseknek: mikortól raktátok egy szobába a gyerekeket? Niki lassan kezdni kinőni a mózeskosarát amiben alszik velünk, már van kiságya is, de félek, hogyha egy szobába teszem őket, akkor felébreszti Ártemiszt...

Rólunk:ma hatalmas tortúrával vért vetettünk szegény kicsi Nikimtől (nekem kellett fognom, majd megszakadt a szivem ahogy a pici kis karjába döfték a tűt), és kb. 1 óra után hajlandó volt pisilni is a zacskóba, szóval végül sikerült végre negativ eredményt produkálni, HURRÁ. Aztán mászkáltunk még nekem munkaügyben megbeszélésekre, még semmi konkrétum, talán alakul valami, ha konkrét majd leirom úgyis. Meg voltam nőgyógyásznál, a doki szerint normális, hogy vérzek a Mirena mellett, 3 hónap kell, hogy "beálljon", és talán a szoptatás is bezavar, de persze nem akartam gyógyszert, úgyhogy várok türelemmel, hogy elálljon. Ennyit megér az elkövetkezendő 5 év nyugalma! :)

Még egy körkérdés. Nálatok mennyi ideig játszanak el magukban a gyerekek? Ártemisz az utóbbi időben szinte semeddig. Gondolom normális, hogy inkább az érdekli, hogy mi mit csinálunk, és mindenben részt akar venni, és engedem is neki persze (főzés, mosás, teregetés, stb), de néha arra gondolok, hogy valamennyit azért jobb lenne, ha lefoglalná magát.

Mára eldugultam, még talán felteszek 2 képet!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

na ez mégsem kettő lett...

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


sziasztok!
csilla!
nálunk nincs a lépcsőnél korlát+egyedi és kanyargós a lépcső+félúton még nyitott is a lenti szint felé,úgyh még a felnőttek is botladoznak rajta,így eszem ágában sincs,h 1edül menjen rajta. :D felfelé megy,ha ott vagyunk mögötte.amúgy ha valaki nyitva hagyja a rácsot,megy és behúzza :lol: ő majd akkor közlekedhet 1edül,ha min. korlát lesz!

adri!
mi is rácsoságyban altatjuk Dorkót.én tavaszra,nyárra tervezem,h beszerzek leesésgátlót és majd akkor "lebontjuk"az ágyat.ő ugyan alszik benne,de én így alszom nyugodtam,úgyh ne izgulj nem vagy 1edül! :wink: gyönyörűek a lányok.szuper a nyelvnyújtós és a bájos Ártemiszes is :D

Kép
berni1
 
 


Adri, Rékától meg sem kell kérdezni, meddig játszik el Máté egyedül :) Réka, én nem is tudom, miért akartok tesót neki :lol: Bár 3 perc előtt leállt és azóta sem tudom megnyitni, bár nagyon kíváncsi vagyok, miket csinál még :)
Artemisz és Niki két tüneményes kislány! :P Jó, hogy túl vagytok a vérvételen és negatív a vizelet. Eléggé elbizonytalanítottál a hosszú vérzés lehetőségével...Nálunk Csongi lehetett úgy 4 éves, amikor beköltöztettük hozzá a majd másfél éves Barnit. Csanád az ágyában fél órát is eljátszik, de közben vissza kell adni neki, ha valamit kiejt, vizet kell adni, énekelni kell neki, válaszolgatni, szóval figyelni rá.
Berni, nálunk is olyan kanyargós a lépcső, cseppet sem biztonságos. Még én is megcsúszok rajta néha-néha.
Csilla, én fázós vagyok, nem bírnék papucs-zokni nélkül a földön járni, azért féltem Csanádot is. Talán nyárig sikerül kihúznom, hogy ne mászkáljon a földszinten.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli, akkor kb 25 percig nyomatta a locsolást, kb kétszer csekkolt, hogy ott vagyok. Én is meglepődtem, milyen koncentráltan játszott. Amúgy a dupló is hatalmas sláger :) de arról még nincs dokumentáció.

Cukik a törpök a képeken!

Puszi, r

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Jó reggelt!

Patri! Köszi a linket!

Adri! Nagyon édik a gyerekek! Én is tavaszra, nyárra tervezem, hogy átrakom Jázmint Rolihoz és egyben új ágyat is kapnak. Roli ilyentájt került ki a kiságyból, mert ha emlékeztek, ellepték a hangyák álmában! Ő már ilyen idősen külön szobában aludt, Jázmin még velünk van. ez valahogy így alakult! Simán kirakhatnám, mert már nagyon nagyon régen átalussza az éjszakát és soha nem kel fel!


Máté nagyon édi a videón4 Bár én meg csak a végét tudtam megnézni, onnan kb, amikor bele akar mászni a lavórba, de mégsem teszi.
Réka! Mi újság a titokkal? Meddig lesz még titok? Én is kíváncsi vagyok!

Szintus! Hűha! Már nem sok van hátra! Most tényleg nem teszel nekünk pocakfotót?????? Ha nem, megértjük, csak mondd el miért nem szeretnél!

Joli! Nagyon tetszik a kép rólatok! Csanádnak nagyon cuki szája van! Majd bomlanak érte a csajok!

Kép
szly27
 
 


Jó reggelt!

Patri! Köszi a linket!

Adri! Nagyon édik a gyerekek! Én is tavaszra, nyárra tervezem, hogy átrakom Jázmint Rolihoz és egyben új ágyat is kapnak. Roli ilyentájt került ki a kiságyból, mert ha emlékeztek, ellepték a hangyák álmában! Ő már ilyen idősen külön szobában aludt, Jázmin még velünk van. ez valahogy így alakult! Simán kirakhatnám, mert már nagyon nagyon régen átalussza az éjszakát és soha nem kel fel!


Máté nagyon édi a videón4 Bár én meg csak a végét tudtam megnézni, onnan kb, amikor bele akar mászni a lavórba, de mégsem teszi.
Réka! Mi újság a titokkal? Meddig lesz még titok? Én is kíváncsi vagyok!

Szintus! Hűha! Már nem sok van hátra! Most tényleg nem teszel nekünk pocakfotót?????? Ha nem, megértjük, csak mondd el miért nem szeretnél!

Joli! Nagyon tetszik a kép rólatok! Csanádnak nagyon cuki szája van! Majd bomlanak érte a csajok!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Elnézést kérek, amiért nem jöttem, lusta dög vagyok megint mostanában.

Visszaolvasok mindjárt.

Szintus, finishben vagy, ez szuper! Minden oké lesz, ne izgulj! Majd mi izgulunk helyetted. :wink:

Nórit beirattam ősztől bölcsibe.

Tegnap este 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

http://www.youtube.com/watch?v=5ivHP2Mgnh4

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Végre jöttem, írtam egy hosszú és elszállt.... :evil:

Megpróbálom még egyszer.

Gabus
Milyen volt a koncert?

Ősztől bölcsi? Ezek szerint mész vissza dolgozni?

Tényleg, ki megy vissza dolgozni, ha betölti a csöppség a 2 évet?

Adri
Szépek a lányok! Örülök a jó eredménynek.
Máté nem játszik el egyedül egy helyben. De pakol, jön megy, akkor azért elvan.


Ezek szerint az a jellemzőbb, hogy a gyerekek egy szobában vannak? Nálunk még nincs ilyen probléma, de ha lesz tesó, nem lesz külön szobája.

Joli
Szép család vagytok!

Lépcső
Nálunk is van, de nem biztonságos, mert nyitott és nincs korlát, úgyhogy Máté egy darabig még nem fog rajta mászkálni.

Szintus
Ne izgulj, gyorsan túl leszel a műtéten.

Patr
Hogy vagy? Én már hallottam erről a gyógyszerről, hogy ilyen tüneteket okoz.


Visszavittem Máté kabátját a C&A-ba és kicserélték, mert meg volt hozz az összes biléta és blokk, és 6 hó gar volt rá.

Bea
Írhatnál pár sort!
kittina30
 
 


Köszi lányok aki eddig válaszolt az altatással kapcsolatban. Akkor még én sem sürgetem a dolgokat talán...
Ma délután vendégségben voltunk, összesen 10 gyerek, jó nagy felfordulás volt az egyik barátnőmnél, de Ártemisz élvezte :) De jól elfáradtunk mindannyian.
szóval mára csak ennyit, többiek???

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Patnak tudja valaki a számát? Kezdtem aggódni, miért nem ír!

Réka, a megszokott stílusodat jobban szeretem, mint ezt a táviratit!

Szly, jobb kétszer, mint egyszer se! :) a poén az, hogy délelőtt is benéztem, de annyira rohantam, hogy nem vettem észre a duplázást, csak most!

Kriszti, nem vagy te könyvelő, hogy megvannak a régi blokkjaid!? :) Milyen jó, hogy sikerült visszacserélni! Én azonnal is mennék dolgozni!

Gabi, ahogy görgettem és megláttam a képeket, azonnal tudtam, hogy csak te lehetsz! Örülök, hogy jó estétek volt!

Adri, valamiért a gyerekek élvezik a felfordulásokat :D

KépKép
Kép
el..né
 
 


Hali!

Adri, mi már elég régen egy szobában altatjuk a lányokat (több mint 1 éve), az elején nem is ébredt fel Toncsi. De Bogi sajnos annyira tud sírni és annyira belelovallja magát, ha nem ugrunk rögtön még a szomszéd is felébred. Most meg még a kézfogdosásra is visszaszokott, Toncsit is tapizza :lol: .

Akkor nekünk szerencsénk van a lépcsővel, mert se nem csiga, se nem korlátlan :wink: , bár elég magasak a lépcsőfokok, kb. a combjáig ér.

Joli, ez a fázósság szoktatás kérdése szerintem, barátnőméknek padlófűtésük van és mindenhol majd megfagy ahol nincs vagy nincs papucs.

Gabuska, nagy élmény lehetett a koncert, már régóta vártad. Jó időtök volt? Már éppen kérdezni is akartam, hogy van-e valami gond, hogy nem jössz, vagy csak lustaság :roll: .

Réka, Te is nagyon el vagy veszve! Mivel foglalatoskodsz ennyire? Nektek sincs fürdőkádatok?

Szintus, már tényleg mindjárt itt az idő! Jósló fájások?

Ó, hazaért apa!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


18 hós oltás????De jó, hogy mondjátok, ki is ment a fejemből! Kérek is egy időpontot, ha elküldtem a hsz-t. :oops:

Csilla, a BS-ben volt (Papp László Sportaréna, de nekem már BS marad), az fedett. :wink: Amúgy meg hideg volt nagyon, de jól kifogtuk a járműveket, nem vártunk egyikre sem.
Én azóta is azon merengek, miért nincs minden este DM koncert? :oops: :lol:

Hát én nem tudnám egy ágyban altatni a lányokat. Pedig olyan aranyos lehet. Csak Nóri semmit nem tűr meg az ágyában, egy icipici plüsst sem, mert ha ráfekszik vagy csak hozzáér, azonnal felébred és sír. :shock: Így gondolom az sem díjazná, ha 14,5 kiló dobálná magát mellette éjszaka. :roll:
Nálunk az van, hogy lámpaoltás után bemegy Livi ágyába, ott pár percig gyűrik egymást, aztán kijön, beül az ölembe és szunya.

Szintus, igen megyek vissza dolgozni ősszel. Nóri júliusban betölti a kettőt, szeptemberben elkezdjük a beszoktatást. Anyagilag is, és agyilag is jól fog már jönni, hogy nem vagyok itthon gyesen... 5 éve nem dolgozom, most december táján sokalltam be egy kicsit, de sztem így is megveregethetem a vállam, hogy eddig bírtam.

Pat, hogy van a hasad?

Joli, Csanád mit szól, hogy nincs már bölcsi? Vagy fel sem vette a változást? :)

Berni, remélem Doriánnal nem lesz gond.
Hisztiket hasonlóan kezelem, mint Te, igaz, csak most. Livinél még megtörtem, most már edzettebb vagyok.

Nagyon jók a képek, mindenkié. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a szülinapi köszöntéseket, aranyosak vagytok!

Örülök, h. kicsit fellendült a topik! :) A képek tényleg nagyon jók, mindenkié, Máté videója is csúcsszuper, van kitartása a kölyöknek! :wink: :D

Mi kicsit náthásan vagyunk, apa hozott valamit haza a rendelőből! :?
Vince megkapta az oltásokat, ő 86 cm és 10.6 kg.

Pár dolog, amire emlékszem:

Mivel kis házban lakunk, lépcsőnk nincs, és ők kezdetektől egy szobában alszanak, igaz, én is velük. Vince szokott éjjel üvöltözni, leginkább a szopiért, ilyenkor Viola a fejére húzza a párnáját, de alszik tovább! Mostanában leszokóban van róla, mert nem adok neki (cicit), de hajnalban muszáj, ahhoz ragaszkodik. Meg altatásokkor... :? Már kicsit unom... :?

Én maradok vele 3 éves koráig otthon, egyelőre így néz ki, de még nem 100 %.

Bocsi lányok, egy szülinapi zsúrra megyünk 5-re, Viola egyik csoporttársának lesz, készülnünk kell, igyekszem rendszeresen jönni!

Viszont nekem is lenne egy körkérdésem: a pedagógusoktól kérdezem, hogy mit csináljak, ha Viola annyira kis nyuszi az oviban, van egy barátnője, akit mindenben utánoz, pisilni is akkor megy, ha ő is, repetát is csak akkor kér, szóval mindenben rá hagyatkozik, máskor is észrevettem, hogy ált.ban "megy valaki után", de az óvónők is jelezték, hogy nagyon kis bátrotalan, pedig okos, ezt vajon kinövi, oviban még oké, de a suliban teljesíteni kell, mi lesz vele? Otthon persze hétördög, de igyekszem türelmes lenni, mert valahol ki kell eresztenie a gőzt, pláne ha ott ilyen visszafogott!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


sziasztok!
évi!
tudom,h nem feltétlen ezt a választ várod,de szerintem minden gyerek külömböző és visszafogottabb gyerekekre is szükség van :D szerintem nem szabadna "ráerőltetni",h másképp viselkedjen,az később még visszaüthet,amúgy szerintem sok dicsérettel,pozitív kiemeléssel a csoportban lelkesíteni lehet.talán akkor kezdeményezőbb lesz.Dorkó uncsitesója dettó ilyen,velük is pont azt beszéltük,h otthon éli ki magát az oviban meg megy az ikertesója után :) ott is így fogadják el a szülők,lassabb,"félénkebb",de okos :lol: az óvónőnek kéne szólni,h ha véletlen vmit jól csinál vagy akár kezdeményez,emelje ki és dicsérje meg hangosan.ez az én véleményem 8)

bocsi,mára ennyi,apa külföldön van és még beszélek vele skype-n :)

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!
Kicsit eltűntem,melynek okai: 1. bealudtam 2. internet-problémák 3. migrén!!! :evil:

De most újult erővel itt vagyok,és próbálok reagálni szép sorban,bár inkább folyamatában,mert még nem jutottam a végére!

Adri!
Nem csodálom,hogy sajnáltad szegény Nikit,így megkínozni egy ilyen kis picikét!De!!! Szerencsére vége,igaz? Örülök,hogy jó lett az eredmény!! És megnyugodthatsz,(és ez nem hízelgés!!!)mert Ártemiszt rólad klónozták!Azon a mosolygós képen 1az1-ben te vagy,kicsiben!!!!
Körkérdés: Mira se nagyon játszik el magában,talán a zongora ami leköti,meg a játékok kipakolása,amúgy szeret a nyomomban lenni.
Körkérdés 2.: mi elég hamar egy szobában altattuk a gyerekeket,bár összesen van 2 szobánk,de így is átjönnek,bár legalább este mindkettő ott alszik el...

Berni!
Szerintem is csak a rohngálástól hányt Dorián. De azért ha többször előfordul,és téged az megnyugtat,akkor vidd el dokihoz,és azt is mondd el,hogy mire gyanakszol!

Réka!
Végre hallani,azaz "látni" felőled!Máté nagyon cukipofa!!! :D
Látom elég költséges nálatok az esti fürdetés!Talán egy kád?? :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jajj Joli,te annyira cuki vagy,hogy aggódtál! :D De azért szerencsére tényleg semmi komoly! Nagyon idilli a családi kép,és higyjétek el,nem ez van a billentyűzetembe programozva,de Csanád is tiszta anyukája!!!! Én is nagyon fagyos vagyok,és sosem tartom meg a blokkokat! :oops: :lol:

Gabus,köszi megjavultam! 8) Jók a képek!!! Úgy hallottam ez a DM koncert még jobb volt,mint a tavalyi? A múltkorin is ott volt a férjed,ő is így gondolja? Majd a következőre mi is elmegyünk!!!! :D
Amúgy én is innen tudtam meg, (eszméltem rá) a 18 hónapos oltást. :oops:

Csilla!
Mira 10 hónapos korától közlekedik fel-le a lépcsőn,bár nálunk tömör,padlószőnyeges lépcsők vannak,fal mellet mindkét oldalon,így ő jön-megy!Hasizmod hogy alakul?
Ha valami hírt megtudsz majd tolmácsold Ancsáékról!

Sly!
Meg vagy nyugodva Roli magasságát illetően? :lol: És Jázmin elég hosszú combú lesz?

Kriszti!
Látod,jó cég ez a C&A! Remélem valami másra cserélted! :wink:

Évi!
Én ehhez sajna nem értek,de se a képek,se az írásaid nem ilyen viselkedésről árulkodnak!Nem lehet,hogy mint írtad,nem szívesen megy oviba,és úgy gondolja ha már ott van,"kell neki egy biztos pont"?! És mi van olyankor ha a kis barátnő nincs ott?

Körkérdés a nagyobb gyerekkel "rendelkező" anyukákhoz: nektek szépen beszél a gyerkőc nyelvtanilag? Vgy ezt még korai elvárni? Óvónéni te is válaszolhatsz ám! :wink: Márk így kérdez:- Anya,Mira ALSZOTT már ma? Meg a szavai: nagrád, kesznyű... :evil: :evil:
Viszont volt tegnap egy édes mondata:
-Anya,kivettem a szempillantot a szememből!

Ma baba-mama klubos bábszínházban voltunk,holnap meg Márkkal megyünk szintén bábszínházba,csak ez ovisoknak való lesz!

Hm...asszem elégedettek vagytok velem...szóhasmenésem van.... :oops:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat, Zoli azt mondta, mindkettő ugyanolyan jó volt, nem lehet összehasonlítani.

Asszem félreolvastam az altatós dolgot, úgy értettem, hogy egy ágyban altatásról van szó, nem egy szobában altatásról. :oops: Szóval nálunk egy szobában vannak, mivel 2 van összesen a lakásban. Livit nem zavarja ha Nóri sír éjjel, fordítva vannak gondok, mert Norcz felébred Livi köhintésére is, és ha L beteg, akkor éjjelente rosszul alszik, nyafog, ilyenkor 5ből 4× felébreszti.

Indulunk az oviba. :arrow:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Berni!
Köszi a választ, végülis én is így gondolom. Érdekes egyébként, ha nincs ez a kislány, felszabadultabb, mert nem "irányítják" annyira! Az a baj, hogy tényleg nagyon anyáskodó, erőszakos ez a kislány!


Gabi!
Nálunk is detto ez van, akár én is írhattam volna:
[quote]S írta:zóval nálunk egy szobában vannak, mivel 2 van összesen a lakásban. Livit nem zavarja ha Nóri sír éjjel, fordítva vannak gondok, mert Norcz felébred Livi köhintésére is, és ha L beteg, akkor éjjelente rosszul alszik, nyafog, ilyenkor 5ből 4× felébreszti.


Pat!
Én is örülök, h. jobban vagy, nekem a fog.gátlótól a nyirokcsomóim durrantak nagyon be, lehet, hogy más fajta jó lenne, de szoptatás alatt ezt ajánlották.
Nálam változó, van amikor semmi nem köti le, de van, hogy 1 db kisautóval fél órát is eljátszik. És ha Viola otthon van, akkor sokkal jobban elvan, még ha nem is együtt játszanak!
A második kérdés passz, mert Viola nagyon szépen beszél kezdetektől. Nálunk Vince lesz érdekes, mert ugyanúgy 3 szó a szókincse, már amit érthetően mond! :shock:

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


[quote="jevi26"]N írta:jevi26álam változó, van amikor semmi nem köti le, de van, hogy 1 db kisautóval fél órát is eljátszik. És ha Viola otthon van, akkor sokkal jobban elvan, még ha nem is együtt játszanak!
A második kérdés passz, mert Viola nagyon szépen beszél kezdetektől. Nálunk Vince lesz érdekes, mert ugyanúgy 3 szó a szókincse, már amit érthetően mond! :shock:


Évi, én meg ezt írhattam volna le szó szerint. :wink: :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Jaj, de kár, hogy nem idézhetek senkit szó szerint, így kénytelen leszek én írni :lol:
Pat, aztán többet ilyet ne csinálj, hogy nagy fájdalmakra panaszkodsz, aztán eltűnsz napokra! Márk olyan jókat tud mondani! Majd megtanulja helyesen is :)
Szintia, honnan fogjuk megtudni, ha nálad akció van? Megint csak utólag, mint Fruzsival?
Gabi, Csanád még nem tudja, mondani, hogy menjünk bölcsibe, de igyekszik délelőttönként rávenni, hogy menjünk ki már és előszeretettel megy a trolimegállóba:)
Elemér elkezdett dolgozni, egy barátja mellé társult be, meglátjuk mi lesz belőle.
Sült kacsa lesz ebédre, én nem rajongtam sose a kacsahúsért, kíváncsi vagyok, ez milyen lesz.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli, Réka, egy ikeás tali valamikor? Jövő héten.
És aki még arra jár és ráér. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hello!
Engem is bevesztek a taliba?
Már vizum nélkül utazhatunk,yuhééééé........
Majd talán egyszer...

Joli,ha valaki megosztja velem priviben a számát,akkor
szívesen megírom majd a nagy történést! :D

Egyébként Tüncinek(ha ismeritek,babanetes)megírom majd és megkérem rá,hogy tegye ide fel nektek is! :wink:
De azért jöhet priviben szám...

Grat Elemérnek a melóhoz! :wink:

Gabus jók a képek! :wink: Elhiszem,h bessokaltál 5 év otthonlevés után!Én ugy tervezem,mire Hanna 1 éves lesz,talán már lesz munkahelyem.Kell.Anyagilag is,meg anyának is jár ennyi kimozdulás! :wink:

Évi gond.nektek sokszor visz haza a férjed valamilyen bacikat a rendelőböl.De ha már az emberlánya férje orvos....
Tisztelem az orvosokat,sokat tanulnak a diplomáért,életeket mentenek,,,azt a szakmát is bizti szeretni kell..

Csillus jóslófájások nem nagyon,inkább a csontjaim fájnak kegyetlenül.Hozzátársulva egy kis aranyér problémával.Áhhh.
Én már várom,h túl legyek rajta.

Adri gyönyörűek a csajszik és Ártemisz tényleg rád hasonlít.
Most olvastam az újságban,hogy a Szintia név az Ártemisz görög Istennő mellékneve.Jó mi? :lol: :D

Köszönöm lányok a biztatást a műtéttel kapcsolatban,majd fogjátok nekem a csipiszt aznap... :!: :!: :!: :D :D :D


Puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus!! DE jó, amit irsz az Ártemisz névről, nem tudtam!! Én nagyon drukkolok, de biztos, hogy minden rendben lesz a műtétnél, tudud, ez rutinnak számit! Nekem még friss az élmény :) szóval megértelek

De jó, hogy azt mondjátok, hogy hasonlit rám Ártemisz :) . Aki lát minket mint családot senki nem mondja.. :( A természete az biztos hasonlit amilyen akaratos és makacs sokszor... :oops:

Most aztán jól feladtátok a leckét, hogy a másik fele a társaságnak egy szobában altatja a gyerekeket...Az utóbbi napokban Niki 4x is volt, hogy felébredt, és én mint a könnyebbik utat választva, meg hogy ne sirjon megszoptattam. Amig nem vagyok benne biztos, hogy eleget hizott addig nem is kezdek el "szigoruskodni" éjszaka, pedig Ártemisz ilyen korában már nem ébredt fel szopizni!!!Szóval azt gondolom, hogy max. 6 hónapos korig még engedek neki, hogy éjszaka szopizhat, de amint elkezd majd már mást is enni, akkor erről majd leszokunk. És akkor talán át is merem majd rakni Ártemiszhez. Most ez a terv, aztán meglátjuk.

Képzeljétek, ma voltunk tárgyalni egy magánrendelő-diagnosztikai centrum vezetőjével, és úgy néz ki, hogy belevágok, és megnyitom a rendelőt pár hónapon belül!!!!! Annyira jó feltételeket ajánlottak, hogy nagyon nagy kár lenne kihagyni ezt a lehetőséget. A munkaidőt én osztom be teljes egészében, szóval eleinte csak délelőtt dolgoznék 9-1ig. Ha tutira eldöntjük, akkor elkezdjük a szervezést, és kb. májusra talán meg is tudnám nyitni!!!! Anyósom elvállalta a gyerekeket, de 2re már otthon is lennék, szóval talán nem is lenne olyan sok senkinek. Nagyon nagyon lelkes vagyok!!!!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Joli! Milyen édes Csanád, hogy szerette a bölcsit :) Olyan jópofa egyébként, hogy hogy szeretik az ilyen kis "szokásokat". Ártemisz is tudja, hogy 11 körül megyünk sétálni, mondja, hogy "séta" és hozza vagy az én farmeromat vagy az ő kardigánját, hogy vegyük fel és induljunk :) . Drukkolok Elemérnek az új munkához!

Nekem a férjem tavaly hazahozott egy vadkacsát, amit ő lőtt. Anyósom megpucolta. Én kinéztem a receptet, majd több órás bonyolult procedurákat követve elkészitettem. Mindketten 1-1 falatot ettünk csak belőle...... :oops: Azóta hallani sem akarok kacsáról :lol: De nálatok biztos finomra sikerült!!!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Adri, ez nagyon jól hangzik!!! Minden szempontból tökéletes munka lenne! Szorítok nagyon!!!

Figyi, ha lenne annyi szobánk, én tuti külön altatnám őket, egymás felébresztését kiküszöbölendő. Hú, de csúnya szó ez. :shock: :lol:

Joli, Elemérnek is drukk, hogy beváljon neki a munka!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!
adri!
ezek ferrrrrrrrrrgeteges hírek!szorítunk nagyon!akkor egy 3.gyerek? :lol:

pat!
fontos kérdés:bábszínház.élvezte a csajszi?én is kinéztem már,de félek,h nem köti le dorkót,aztán rohangálásba,hisztibe fullad.mennyi ideig tartott?milyen volt?

Kép
berni1
 
 


joli!
jó fej lehet Csanád a bölcsihiánnyal?és hogyan pótlod most a társaságot?én azt látom Dorkón,h nagyon kéne neki a gyerektársaság.ma áthívtam a szomszéd gyerekeket(2 vele egykorú,meg egy ovis),a végén sikongva,nevetve rohangáltak.na ez hiányzik neki :(

és ebből adódik,h én is csatlakozom az előttem szólokhoz:ő sem játszik el egyedül,max megnéz 1 könyvet vagy kiszórja a játékait+amivel hosszabban elvan,h kikönyörgi a konyhaszekrényből a tálcákat,egyebeket és azokat hurcolja :D

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Még élünk bár most senki nem hiányolt.!
Olvasgattalak titeket, de én is lusta voltam írni, mint Gabus.
Szépek a képek és Márk száj is hozta formáját.
Patr!
Szörnyű lehetett, nekem a barátnőim vettek már be ilyet, de nem panaszkodtak. Sok évvel ezelőtt nekem is volt egy hasonló erős hasfájásom, de szerencsére azóta sem és fogalmam sincs, hogy mitől volt.

A szilveszterünket itthon töltöttük, átjöttek Ámin keresztszülei és egy kínai pár. Hou finomakat főzött, de hamar elmentek a vendégek bár nem is bánom, mert Ámin nagyon fel volt pörögve és az utóbbi időben szinte sosem alszik el 1/2 10 előtt vagy még később, pedig korábban 8 körül már aludt. Teljesen kimerít egész nap. Ő sem játszik egyedül vagyis mindig a nyomomban van, mint egy pincsi kutya. Úgy mellettem el elvan egy darabig, de legtöbbször húzgál ide-oda. Egész nap pakolok utána, mert olyan mint egy hurrkán. amerre jár mindent szétdobál.
Rettentően akaratos és ő is szokott hisztizni.
Beszéddel mi sem haladunk nagyon és továbbra is a kínai szavakat használja tudatosan a magyart csak leutánozza ha van kedve. Viszont nagyon jól el tudja mutogatni, hogy mit akar.

Adri! De jó, hogy összejött a rendelő!!!!!!

Kép
havacska
 
 


Berni! Most olvastalak, Ámin is a konyhaszekrény imádója.
Olyan édes amikor úgy csinál mintha főzne és kóstolgatja.

Kép
havacska
 
 


Kép Kép Kép Kép

Kép
havacska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?