Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tegnap eléggé rosszul voltam, és ma is úgy vagyok. Mindkét napon aludtam Krisztával egyszerre, de utána rosszabb volt. Aztán tegnap du-estére már jobban lettem, mert kimentünk a városi szabadidő-komplexumba (strand, játszótér, park, csónakázóhely, nagyon klassz) és ott nagyon jó volt a levegő. Képzeljétek annyira ittam volna sört tegnap, hoyg csak na. De mivel nem volt olyan alkoholmentes, amilyet szerettem volna, nem vettem. helyette ásványvizet és fagyit vettünk. Kriszta is kapott egy üres tölcsért, nagyon szerette. Hazafelé a kocsiban a maradék tölcsérrel a kezében elaludt.

Felrakok néhány tegnapi képet!

Tita v. téta :D :D :D (azaz hinta) - így mondta Kriszta
Kép .
Kép .
Homokozás:
Kép .
Kép .
Apucival:
Kép .
Parkban:
Kép .
Kép Meg akarta fogni az árnyékot :D
És ez a tölcséres alvás. :D :D :D
Kép .

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Zsu, hogy milyen dokik vannak!!! :shock: :shock: :shock:
Nincs lehetőséged máshová is elvinni? Azért mégsem dolog, hyog ennyi ideig ne jöjjön helyre! Mégiscsak van valami amit muszáj jó aprólékosan kivizsgálni.
orrcseppet szerintem se adjál többet. én úgy tudom, hoyg felnőtt is maximum egy hétig szabad, hoyg használja, de 3 napnál nem jó tovább. Nos, te már ennél több ideje adod neki. Esetleg vegyél tengervíz-oldatot, amit pici babáknál is használank, és valóban, szívjad minél többször, mert azzal csak ürül. Ami kijön, már nincs benn. Nálam is egy időben hetekig nem volt elpakolva a porszívó, mint annó Editnél sem.
Én elvinném egy magánrendelésre, mert ha máshol nem, de ott - pénzemért :evil: - legalább kivizsgálják, és azt teszik, amit én mondok. Szerintem is elkélne egy tüdőröntgen, és mégha semmi baja sem lenne, akkor sem árt, ha megnézi gy fülorrgégész. Legalább belenéz fülébe, orrába, torkába és megnyugodhatsz, ha ott nincs baj.

Másoknak is szerettem volna reagálni, de most már kifutottam az időmből. HA addig nem, remélem, este még jövök. UgyanisIstván zenélni van, én meg miurtán Kriszta elalszik, nagyon rá fogok érni. :P :roll: :oops: Ma is aludtam másfélórácskát. :D

Azért Timi és Márti, nagyon kellemes időtöltést kívánok nektek! Jó, hoyg már me elmehettetek! :) Julcsi, csatlakoztok ti is? És mások?

Na, mentem.
Jaj, képzeljétek, Kriszta ma bekakilt alvás közben. Ilyen pici kora óta nem volt. :shock:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith drágám!!!!És mi az hogy rosszul voltál????????????remélem semmi komoly, már nagyon jó lenne ha hétfő lenne és megnyugtatna ENGEM :wink: legalábbis a dokid, hogy minden a legnagyobb rendben!!!!!

MA voltak itt a Julcsiék!!!A csajok valami csodaszép nőcis ruciban voltak, a Livi nagyon rendes volt velem, hozta oda a játékokat a Dorina meg volt olyan kedves és rám nézett mikor fotóztam...majd egyszer csak feltöltöm őket....szerintem legkorábban kedden vagy szerdán!!!! :oops: A gyerkők jól vannak, sokat voltak az udvaron....nagyon hosszú nap volt legalábbis nekem, Szoni már 6kor ébren volt!!!! :?

Zsuzsi:akkor mosz lazulsz?????????????Érezd jól magad!!!!

Zsu:én nem tudok tanácsot adni....elég vacak ez a helyzet, de a te dokidnak ha nem javul hétfőn mindenképp mutasd meg Katát!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Zsu, mi a helyzet? Hogy van Kata? Végül mit csináltál?

Zsuzsi, a motorháztető eltűnésén nagyot néztem. Ilyet még nem is hallottam. Amúgy a Livi fura járásáról azt mondta a doki, hogy két éves korukig lehetnek fura lábtartások. És hogy ne is figyeljem! Mondta, hogy akkor van baj, ha menés közben fájdalma van a gyereknek vagy két éves kora után is van valami. Amúgy a Zsombit kéne látnod, hogyan megy. Olyan laza, hogy néha attól félek, hogy szétesik vagy elhagyja kezét-lábát. Ügyesen megy, sőt inkább szalad, de annyira jellegzetesen Zsombis. Olyan kis kalimpálós. Imádni való, mindig megcsodálom. Livi meg pingvinesen ment nagyon sokáig. Néha még most is. De a lényeg, hogy akkor innentől te sem fogsz unatkozni, mert sétálni akar majd, ha akarod ha nem. Te meg szaladhatsz utána!!!

Edith, remélem csak "szimpla" terhességi tüneteket produkálsz. Amikor leírod, hogy rosszul vagy/voltál írd le, hogy milyen formátumban (hasad fáj, vagy csak hányinger és kedves társai), mert amikor írod, hogy rosszul vagy a frász kerülget.

Ma voltunk Mártiéknál. Annyi gyereket egy rakáson! Mondjuk én élveztem, megsütiztettem a legkissebbeket. Márti sütött sütit (én csak nézhettem és szagolhattam a diéta miatt :cry: :lol: ) és elkezdtem kínálgatni a legfiatalabbakat. Pikk-pakk négy kis tátika száj csipergett a kajáért, szó néálkül körbeültek és várták a sorukat. Szóval sikere volt a sütinek. A két nagylány (Rebi, Szoni) elvonult és játszogatott, Zsoltika meg úgy döntött alszik egyet. (Kíváncsi vagyok éjjel mikor fog elaludni, mert elég nagyot aludt. :lol: ) A négy "kicsi" meg tette a dolgát.

KépKép
kgiulia
 
 


Na, sziasztok!

Itt vagyok ismét. Nemrég fejeztem be a mosogatást. Még tegnapról is maradtak elmosatlan cuccok, mert nem voltam arravaló, hoyg megcsináljam. :oops: :oops: :oops: Egész mosogatás közben azon filóztam, hoygan tudnám megvalósítani a mosogatógépvásárlást. Sajna nincs elég "saját forrásom" hozzá, de talán apósommal meg tudom mégis üzletelni. Mert ha így folytatom, nálam mindig halomnyi mosatlatn lesz. :roll: :roll: :roll:

Márti, bocs', hogy félreérthető voltam. Hát, hogy rosszul voltam, azt jelenti, hogy rosszulléteim vannak, "csak" ennyiről van most szó. 9-kor keltem, és amíg ágyban voltam, semmi bajom nem volt. Ahoyg felálltam, éreztem, hogy émelygek. Egy gyors reggeli elkészítése után már hóttfáradt voltam, így fél 12 felé, amikor még IStván i s itthon volt lefeküdtem. 1-kor keltem, de utána is még kómás voltam nagyon.
Végülis nem tudom elmagyarázni, hoyg mi a bajom, legtöbbször úgy kezdődik, hoyg éhségérzetem van, de olyankor úgy érzem, hoyg semmit sem tudnék legyűrni a torkomon. Aztán iszom tejet, és mégiscsak megjön az ötlet. Ma ettem tejfölös rántottát (mondjuk ezt ette mindenki), délben tejfölös rizset, most este pedig tejfölös és joghurtos puliszkát. Igen, a savanykásat és főleg hideget jön, hogy egyem csak. A tejet is csak hidegen tudom inni. A fene tudja, mi van velem. Két napja már nem vagyok önmagam. Pedig már azt hittem, hoyg elkerülnek a rosszullétek. És az az érdekes, hogy szarabbul érzem magam így, mint anno Krisztával, amikor állandóan hánytam is (bocs' :oops: ).

Naharagudjatok, de most is megyek. Ki tudja, hogy Bogárkám mikor fújja a riadót!? :D

Jó éjt mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:köszi, hogy megnyugtattál, én tényleg izgultam miattad már csak a múltkori történésekből kifolyólag is!!!!! :roll: :shock: Így már mindjárt más, ez belefér, tudom hogy vacak érzés, de ezt kilehet bírni :wink: , és jó ügy érdekében történnek ezek a dolgok!!!! :wink: :lol: Tarts ki és aéudj sokat!!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

Ádámka lázas. Tegnap délután kezdődött, borzasztó nyűgös volt és sírt, amit sosem szokott. Akkor volt 38,1. Aztán aludt egy kicsit, estére már csak hőemelkedése volt. Az éjjel a pocséknál is rosszabb volt, most nem azt számoltam hányszor voltunk fent, hanem hogy mennyit aludtunk. Nem volt nehéz kiszámolni, pár óra az is több részletben.
Most csak hőemelkedése van, a kedve viszont nagyon jó. Evett is rendesen.
Mivel nem látok semmi más okot, a fogára gondolok, hogy attól lázasodott be. A bal alsó rágó már naaaagyon durván néz ki de még mindig nem bújt ki.
Azért ha így marad holnap reggel a dokicsajnál kezdünk.

Márti, Timi, úgy sajnálom, pedig már el is kezdtem szervezkedni, hogy ha az István hazaér ma délután akkor átmegyek hozzátok. De így persze sehova.
Nem baj Timi, ha itt laktok majd tuti összehozzuk a talit.

Márti, várom ám a tegnapi képeket!

Zsu, hogy van Katica?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Mi is élünk még, de egyszerűen nem jutok el addig, hogy írjak is. A gyerekek nagyon kevésre csökkentették a napközbeni alvást, este meg örülök, ha bezuhanok az ágyba még egy kis tv nézésre, aztán alvás. Tegnap ráadásul este is egyedül voltam, a tűzoltónap a Zsoltinak elhúzódott. Délután én is kint voltam, versenyeztek is, nagyon ügyesek voltak, sajna a létrás autóval már nem tudtam kipróbálni a magaslati levegőt, mert későn kezdték, jönnöm kellett haza fürdetni.

A beteg kismanóknak sok gyógypuszit küldök, úgy látom, vannak többen is.

Márti, Timi!
Érezzétek jól magatokat, tök jó ötlet volt ez a több napos tali.

Edith!
Vigyázz magadra!

Zsuzsi!
Jó hétvégét neked is (ami még hátravan belőle), elutaztál, ugye?
Motorháztető lopás :shock:

Julcsi, Árpi!
Nem semmi a balesetetek, hogy milyen barmok vannak... :evil: Remélem az autót is sikerül hamar megjavítani a biztosító keretein belül.

Na, mennem is kell, a manók már végeztek az evéssel, anyahiányuk támadt.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Barbi,
sajnálom,hogy belázasodott a szépszemű Ádám!Tényleg jó lett volna,ha el tudtatok volna jönni.De majd ha már itt leszünk,akkor talizunk. :wink:

Edith,
nagyon aranyosak Krisztáról a képek.Örülök,hogy nincs komoly bajod!Bár ezeket a rosszullétek se könnyű elviselni!Vigyázz magatokra!

Zsandi,
jó,hogy te is előkerültél.Elhiszem,hogy a törpék nem sok szabadidőt engednek!

Zsu,
Katának továbbra is mennek a gyógymanók!

Puszi

Timi
timiban
 
 


Sziasztok!

Végülis nem vittem vissza a Katát, nem találtam olyan vészesnek a helyzetet. Nem volt nagyon magas láza, se nem volt fáradékony, kedvetlen. Szaladgált, játszott, nevetett. A hóje 37,7-38,3 között mozgott, csak éjszakára adtam neki panadolt. Most is meleg, de nem vészes. Kapja az antibigyót, szívom az orrát ezerrel, ennél többet nem tudok tenni.

Holnap persze elviszem Katát, főleg hoy kevesellem az Ab adagját, mert a tájékoztatóban az van, hogy 6 kg alatt 1,25 ml*2, 12 kg-ig 2* 2,5 ml. És nekünk 2*1,25-öt írtak fel. Sajnos a mi dokinknak nem tudom a mobilját, de holnap tuti elkérem, hogy ilyen gond ne legyen többet.

Köszönöm a drukkokat, nagyon rendesek vagytok. Nagyon sajnálom hogy most emiatt nem tudok találkozni a Timiékkal, de majd ha itt laknak :) Ugye Timi?

Edith, nagyon jók a képek, aztán vigyázz magadra :)

Barbi, Ádámnak is mennek a gyógypuszik :)

Szomszéd kislány jobban van, tegnap vettek tőle vért, még nem tudom az eredményét. A láza lement végre, nem köhög már, és a kedve is jobb :) Köszönik a drukkokat :)

Na megyek, legyetek jók :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Barbi:Ádámkád hogy van??????????????? :roll:

Zsu:remélem nem romlott Kata állapota, sőt jobban van!!!!!Mennek a gyógypuszik!!!!Az nagyon jó hír, hogy a kislány jobban van, végre!!!!! 8)

Mozgalmas napunk volt ma is :lol: , gyerekek le-fel ingéztak a kert meg a lakás között, jól kifáradtak, már szundiznak a kicsik a Rebi lehet hogy még nem!!!!AZt hiszem engem sem kell majd altatni!!!! :wink:

Edith:tündéri a Kriszta(mondtam már hogy a nővéremet így hívják :wink: , nagyon kedves ez a név nekem!!!)abban az autósüléses képen!!!!! :wink: A többin is, de az a best!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Én most azt látom, hogy március 26.hétfő 7:15-kor írtam az előzőt :shock: :shock: :shock: vissza az időben?????????????Pedig istenbiza nem ittam semmit!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Persze most tessék engem hülyének nézni, helyre állt a dolog, na húzok innen!!!
IZA DRÁGÁM MERRE VAGY??????????????? :shock: :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mártikám, én nem nézlek hülyének, már én is jártam így. Mire leírtam, hogy megkergült a babanet, addigra már ki is javították. :wink:

Köszönjük a gyógymanókat, most este már nem volt láza. Délelőtt még 38 és nagyon nyafka macska volt, de aludt 1,5 órát, azóta semmi. Sőt, délután tök jókedve volt.
Már kb. 1 órája alszik és még nem kelt, remélem éjjel sem lesz gond. Viszont az az átok fog még mindig nincs kint. :cry:

De úgy sajnálom, hogy most lázasodott be, még az István is hazaért időben, úgyhogy simán elmehettünk volna hozzátok. Nem baj, majd legközelebb.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi, remélem csak a fogacska bántja Szépszeműd. Mondjuk ha estére nem volt láza elég valószínű. Remélem jó és alvós éjszakátok lesz!!!

Mártikám, ne mentegesd magad. Méghogy rossz a babanet... hahaha. Nevetnem kell. Biztos a sok limonádé buggyant volt! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsu, örülök, hogy jobban van Kata. És a szomszéd kislánynak is!

Andi, mindjárt jönnek a dolgos hétköznapok és ezernyi időd lesz ide irogatni. Legalábbis remélem! A lényeg, hogy jól vagytok!!!

Timi, hogy érzitek magatokat?

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Sajna mi is betegek lettünk, vagyis Flóra. Tegnap délutántól lázas (vagyis nem lázas, csak hőemelkedése volt, 37,5-6), az éjszaka nem ébredt fel, most meg várom, hogy felkeljen, és kiderüljön, hogy mi újság. Köhögött is tegnap. Úgyhogy lehet, hogy dél körül teszünk egy látogatást az orvosnál. Marcin nem látok semmit, remélem legalább ő megússza, és Flóránál sem lesz komoly.

Így a mai napunk is zűrösnek ígérkezik (kis szervezést igényel, hogy apa délben - ebédidőben - hazajöjjön, mi visszavigyük, irány a doki, de max. 2-re itthon kell lennünk, aztán meg valamikor vissza apáért.)

Remélem Katica már jobban van, és Ádámnál sem jött vissza a láz.

Szuper jók a Kriszta képek, nagyon vagányan ül a hintában. És nagyon cuki, ahogy homokozik. Az alvós kép meg mindent visz, azokkal a felhúzott lábakkal. :)

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:remélem semmi komoly!!!!!!Mennek a gyógypuszik!!!!!
Most a héten apa csak nappal megy okításra :elmélet + gyakorlat és jövő héten van a nagyvizsga!!!!Most már tanulunk szorgalmasan :wink: , kikérdezem mindíg!!!Nagyon örül neki, hogy ebben segítek, én meg élvezem...gyakorlom a gyerekekkel való tanulást!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Beteg manók hogy vannak?????????????

Barbikám:az éjszaka milyen volt?????Valami következtetés:betegség vagy "csak" a foga kínozza???????????????Szegénykém egyik sem jobb!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Most, hogy Marci hajnalban átköltözött az ágyunkba, és 7 körül kitúrt onnan végérvényesen, most meg alszik rendületlenül. Én meg itt kuksolok, hogy nehogy felébresszem, pedig még tudtam volna aludni. :roll: Flóra is alszik még, de ő legalább a kiságyában, de néha hallom köhögni, úgyhogy asszem tuti, hogy elviszem az orvoshoz. Legalább azt is megbeszéljük, hogy mikor legyen a 15 hónapos oltás.

Márti!
Rolandnak jövő héten nagyvizsga? Húha! De hamar elrepült az idő! Utána rögtön munkába is állnak?
Zsoltinak is jövő héten lesz az első vizsgája, fél is rendesen. Habár ő is inkább a vége-vizsgától van berezelve. Szegény, folyton könnyvel a kezében járkál, én meg persze mindig találnék valami mást, vagy egy kis gyerekvigyázást. Magam miatt is reménykedem, hogy sikerülni fog neki, mert ha nem, akkor lesz csak igazán lelkiismeretfurdalásom. :oops:

Nemes Aniról tudtok valamit? Vagy végérvényesen eltűnt innen? Nemrég láttam Bendusról egy-két videót, amit feltöltött a netre, de hallani már régen hallotunk róla.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsombi tegnap óta szeretne egyedül enni :lol: , az ebédnél a tésztával elég ügyesen betalált a szájába most meg pudingot(vagy mit) esznek a Szonival raktam neki egy kis füllel ellátott pohárba és nagyon boldog, hogy egyedül eszik!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsandi:én nem tudok semmit az Aniról!!! :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Edith: sajnálom, hogy rosszul vagy. Engem szerencsére elkerültek ezek amikor a Szandit vártam. Ma mész a dokihoz?
Kriszta fantasztikus a képeken. Hihetetlen milyen nagylány már.

Zsu: gyógypuszik mennek Katának remélem már jobban van.

Barbi: milyen volt az éjszak? Hogy van Ádám?
Remélem tényleg csak a foga miatt lázasodott be.

Évi: sajnos nincs a kocsiban riasztó, de most nagyon gondolkozunk rajta, hogy beszereltetünk.
Tehetnél képeket Samuról olyan régen láttuk.

Julcsi: köszi a megnyugtató szavakat a járásról. Nagyon remélem, hogy tényleg nincs semmi, csak még gyakorolni kell. Amúgy ő is pingvinesen megy, de egyenlőre nem valami sokszor (bár a hétvégén szinte nem is láttam), de nem erőltetem.

Márti: ha lesz időd tegyél képeket.
gratula Zsombinak az egyedül evéshez!

A hétvége nem olyan volt mit képzeltem. Rá kellett jönnöm, hogy a régi szép idők már nem jönnek vissza. Jól éreztem magamat, de valahogy nem olyan volt mint régen.
De azért voltak nagyon jó pillanatok, sokat nosztalgiáztunk és nevettünk. Megbeszéltük, hogy minden évben csinálunk ilyen talit.

Ma mennünk kell a paphoz, valami megbeszélésre. Annyira nincs kedvem.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:annyiszor akartam írni , hogy igen a keresztelőre fehér ruhát szoktak adni a babákra, mert az jelképezi a tisztaságot, ahogy én tudom!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nem megy rendesen a bill-em. :evil: :evil: :evil: :evil: Írok, amennyit tudok.

Ádámnak és Flórának mennek az új gyógymanók, Katicának meg továbbra is küldözgetem! :)

Sok sikert a fiúknak a vizsgákhoz! :)

Zsuzsi, állandóan kérdezted, de nem válaszoltunk. :oops: Szerintem nyugodtan vigyed rózsaszínű ruhában Szandit a keresztelőre. Általában fehér szokott lenni, valóban, de mit számít? Ha neked ez tetszik, hát ezt add rá. Erre szerencsére nincs semmilyen kőbe vésett törvény. :roll: Biztos jól áll rajta, és nagyon csini lesz benne! :) :) :)
Örülök, hoyg azért kikapcsolódtál. :) Ja, és nem semmi a motorháztető-lopás. :shock: :shock: :shock:
Ja, és igen, ma megyek, este 3/4 7-re van időpontom, de biztos lesz valamennyi csúszás. :roll: Lehet, hoyg csak reggel jövök a beszámolóval. :roll:

Márti, még nem mondtad, vagy legalábbis én nem tudtam, hogy Krisztának hívják a nővéredet. Örülök, hoyg kedves név. :) Az este láttam egy YZA rendszámú kocsit, és rögtön eszembe jutott nekem is Iza, hoyg nagyon régen nem írt. Iza, jelentkezz! :)
Biztos, nagyon édi Zsombi, amint egyedül eszik. Kriszta eszi egyedül a falatkákat, de a pépesebb-folyékonyabb kajákat még nem bízom rá. Majd megtanulja, de amíg nem igényli, egyelőre nem erőltetem. Ezt gondolom, még pocakosan is bírom. :D De persze, haegyszercsak rájön az egyedülevés, muszáj lesz nekem alkalmazkodnom! :roll: :lol:

Na, majd még jövök...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:de ha még emberi időben végzel este, akkor jelnetkezz!!!!!
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mond a doki, biztosan minden a legnagyobb rendben!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Az éjszakánk már nem volt annyira vészes, de nem is aludtunk sokat. Láza nem volt, viszont szokás szerint szinte óránként kelt.
Most olyan melegecskének éreztem a fejét, de szerencsére semmi. Biztosan azért, mert már most is iszonyat meleg van.

Andi, sok-sok gyógypuszit küldök Flórának, remélem semmi komoly. Ha hazaértetek írj, mit mondott a doki.

Edith, Kriszta annyira aranyos a képeken! Az alvós kép szuper, de nekem jobban tetszenek a mosolygósak róla, azon látszik, mennyire huncut.
Nagyon várom már én is az estét, mit mond a doki. Azért ha csak 2 sort is, de írj este. Lécciléccilécci!

Zsuzsi, nem baj, legalább kikapcsolódtál. De persze, hogy nem olyan mint régen volt, most minden pillanatban ott jár az eszedben a Szandi és a Ferkó. Nem? Úgyhogy most nem tudsz annyira gondtalan és felszabadult lenni. De azért a lényeg, jól érezted magad.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edith: azért reménykedem, hogy még ma megtudjuk mi volt a dokinál.

Andi: én is sok gyógypuszit küldök Flórának!

Barbi: hál istennek a Szandi már leszokott az óránkénti kelésre, de azért még 1-2x ő is ébred éjjel. Nem irigyellek, próbáltad már a sírni hagyást? Tudom kegyetlen módszer, de nálunk végül ez vált be.

A keresztelő ruha színéről megkérdeztük a papot, azt mondta tőle hupililába is lehet a gyerek. Már tök megnyugodtam, hogy akkor szép rózsaszínbe lesz, de anyukám a hétvégén vett neki egy fehéret.
Most vagyok igazán sz@rba, mert egyáltalán nem tetszik, de ha nem adom rá, biztos rosszul esik neki. Ha meg ráadom, akkor nekem megy el a maradék kedvem is, mert én nem ilyen ruhába akarom látni. :cry: :cry:
Próbáltam finoman a tudtára adni, hogy nem jön be a ruci, de nem akarta meghallani.
Tudom, gyerekes dolog ezen hisztizni, de annyira utálom amikor eltervezek valamit és nem lehet úgy, ahogy én szeretném. :oops:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi, ez tényleg tyar dolog, tudom, 1x, 2x én is éreztem így....

Ne mgyerekes dolog, legalábbis sztem, bár én ruha és öltöztetésmániás vagyok :)

Mi lenne ha magán a szertartáson a fehérben lenne, úgyis az illik, (meg szerintem igenis fontos a fehér ruha, mint az ártatlanság jelképe) és utána átöltözteted abba amit szeretnél? Nálunk legalábbis ez volt :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Na, csak gyorsan, mert végre hazaértünk, de kéne még ebédelni, meg egy-két dolgot csinálni, 2-re meg jön az ingatlanos.

A dokihoz azért jó menni, mert ilyenkor tuti fejfájással jövök haza. Végülis nem tudom, hogy mi baja van Flórának, mert azt nem közölték velem. Kapott köhögéscsillapítót, meg Calciumot, meg valamilyen AB-t, még nem is néztem, hogy milyet.
Mivel mondta, hogy nem kell visszamenni, ezért megkérdeztem, hogy mikor jöjjünk az oltásra. Azt mondta: Majd, ha a Flóra meggyógyult. Mondtam, ok, akkor most már tudom. :shock: Azt asszisztens közbeszólt, hogy beszéljük meg a következő csütörtököt, aztán max. elnapoljuk. Erre a doki megkérdezte, hogy ez az 1 éves oltás lesz, vagy melyik? :shock: Legalább egy kicsit csinálhatna úgy, mintha érdekelné, hogy mi van velünk. Vagy legalább csak a korunkat tudhatná, vagy ez is nagy kérés?
Miután megkérdezte, hogy folyik-e az orra, és mondtam, hogy nem, akkor 3 perc múlva az volt a kérdés, hogy és vízszerűen folyik-e az orra? Vagy hogyan? Mondtam, hogy sehogy. MÉG! Azt is sikerült elfelejteni a beszélgetés közben, hogy volt-e láza.
Na mindegy, lehet nekem magasak az elvárásaim. :evil: :evil: :evil:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, akkor nem lettél sokkal okosabb. És tulajdonképpen mire írta fel az antibiotikumot? A lázra? Mert a köhögésen kívül más baja nincs. Vagy? Muszáj beadni neki?

Zsuzsi, ez most szemét dolog lesz amit írok, de azt nem akarod, hogy ráadod reggel a fehér ruhát és "véletlenül" a Szandi lekajálja? És akkor (ugye kajásan nem veheti fel) a rózsaszínt kell hordania? Vagy ezt rögtön levágja anyukád?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi!

Tulajdonképpen fogalmam sincs, hogy mire kaptuk a gyógyszer, mint ahogy azt sem, hogy mi a baja. Nem tudom így eldönteni azt sem, hogy adjam, vagy-e, mivel azt pl. nem tudom, hogy piros-e a torka, stb. Így beadom, legalább gyógyuljon meg, akármi is ez. Habár tegnap is csak hőemelkedése volt, ma meg már az sem.

Akkorát röhögtem a keresztelőruhás ötleteden! :lol: Ezek után kíváncsi vagyok, hogy Zsuzsi hogy dönt.

Nálunk pont ma egy éve volt a keresztelő. Én nem csináltam túl nagy ügyet belőle, kaptak fehér rugit, meg kardigánt, aztán kész. Mondjuk ők akkor még nagyon kis picikék voltak. Egyébként nem is volt sokáig rajtuk, mert ahogy hazaértünk, máris lebukták, így meg is történt az átöltözés. :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Barbikám: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nem csalódtam benned!!!!!! :wink:

Zsandi: jó kis dokitok van nektek is!!!!! :shock: Nem mond diagnózist!!!Én ha felkészülök lelkileg akkor mindíg faggatni szoktam, de ha nem akkor én is lefagyok és nincs aki újraindítana!!!!!! :oops:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edithkém, lassan hazaérsz, nem? Mit mondott a doki?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edith:Én is tűkön ülök :oops: :roll: :lol: :lol: :wink:

Ibolya, Edit:nagyon eltűntetek!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Rendben hazaértünk!Nagyon elfáradtunk az utazásban!
Szuper volt Mártiéknál!Nagyon rendes,szimpatikus családot ismertem meg bennük.A gyerekek tünemények,nagyon jól éreztük magunkat!
Nagyon köszönjük,hogy ott lehettünk!

Julcsi,
a lányaid nagyon ügyesek és okosak.Örülök,hogy megismerhettelek titeket!

Edith,
én is várom a híreket!

Puszi

Timi
timiban
 
 


Zsandi drága!!!!!!Boldog születésnapot kívánunk neked!!!!!!

Kép


Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Zsandi, nagyon boldog születésnapot kívánunk neked :)

Timi, örülök hogy hazaértetek, és hogy minden rendben volt :)

Edith, mesélj, mi van???

Rólunk: Kata jól van, már alig folyik az orra, tegnap is csak kétszer kellett szívnom. Köhögni se köhög már, de most azért lekopogom, mert a múltkor is elkiabáltam. Kop-kop-kop :)

Zitababáék hazajöttek, jól vannak, de elég gyenge még a kicsi, és még egy hétig nemigen jöhet ki a lakásból, mert nagyon le van gyengülve az immunrendszere. Szegény gyerekeim meg nem értik :(

Nem is mondtam, megettük Bencének a bicót, és nagyon tetszik :)

Ma állásinterjúra megyek 1 órára, drukkoljatok jó?

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Drága Andi, nagyon nagyon boldog születésnapot kívánunk Neked! :P

Edithkém, most már frászt kapok, hogy miért nem írsz!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edith?????????????????????????????????????????

Andi, Istenke éltessen sokáig!!!!!!!!!!!!!! Hosszú, boldog életet kívánunk Neked!!!!!!

KépKép
kgiulia
 
 


SZONI!BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!
Kép


ANDI!NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!
Kép


Puszi

Timi
timiban
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a köszöntéseket, aranyosak vagytok! Márti, te mit csinálsz éjnek évadján? Tessék aludni!!! :)

Szoni!
Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!!!


Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Jó reggelt!

Hát, tegnap már nem volt emberi az idő, amikor hazaérkeztem, és hulla voltam, nem nagyon akaródzott gépet beindítani. Amúgy 3/4 10-kor!!!!! végeztem a dokinál, mire hazaértünk, negyed 11 volt. Volt egy műtéte tegnap, így hatalmas tolódás lett. :( De nem baj, következő alkalomra már du. negyed 4-re kaptam időpontot, akkor remélem, még nem lesz ekkora csúszás, persze, ha nem vág be műtét (császár).

Na, szóval.
Egyik szemem kacag, másik sír.
Kacag, mert van egy méhenbelüli, egyembriós terhességem, ami mozog, dobog a kis szivecskéje és most kb 16 mm. :D :D :D :D :D :D
Viszont a bal petefészkemen egy majdnem 4 cm-es átmérőjű ciszta van, ami miatt veszélyeztetett a terhességem. Az orvos szerint (ha jól értettem és ha jól fordítom, főleg) általában ártalmatlanok ezek a ciszták, megtörténhet, hyog fel is szívódnak kb a 12-16. hétig, és nagy valószínűséggel a sárgatest-elégtelenség miatt alakulnak ki. Ahoyg viszont a placenta kezd növekedni-fejlődni, el is tűnhet.
Persze, azt mondta, nem kell megijednem, a nők nagyrészénél előfordul ilyesmi, de fokozottan kell vigyáznom magamra, Kriszta cipelgetését minimálisra kell csökkentenem, nem tehetek hosszú utazásokat, biciklizés így teljesen kizárva, inkább a tusolást javasolja (pedig én imádok fürdeni), bár nem forró vízben egy gyors fürdés is megengedett, nyáron sem igazán tanácsolja majd a kinti fürdést, és főleg, legalábbis egyelőre, felfüggesztette a házastársi kapcsolatokat. :P
Ha jól emlékszem, kb ennyit mondott.
Ja, és azt mondta, hoyg nagyon reméli, és ő megtesz minden tőle telhetőt, hogy semmi probléma ne legyen, és bár lassan kezd lemondani aa szüléseken való 100%-os részvételről, én leszek az egyik, akinek decemberre megígéri az ottlétet. Azért mindketten reméljük, hoyg nem épp a kiírt időpontban fogok szülni, ami történetesen december 31-e. :shock: :D Ha meg véletlenül pl. rendelése miatt - mint tegnap - nem tud bejönni, akkor is a lehető legjobb kezekre fog bízni, és ahogy teheti ő is jön. Szóval, ezzel a tudattal jócskán megkönnyebbültem.

Most bocsássatok meg, hoyg nem írok másnak, csak magamról, de Kriszta már eléggé nyugtalan, ki szeretne mozdulni. Aztán még jövök. (legalábbis remélem. :oops: )

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Flóra nincs jól, vagyis annyival rosszabb, hogy már folyik az orra is, és elég sokat, csúnyán köhög. :cry: Azért a kedve nem olyan rossz, szerencsére most nem lázas.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Edith!

Nagyon örülök a babócátoknak, a ciszta meg remélem nyomtalanul eltűnik lassan. Addig is vigyázz magatokra, pihenj, amennyit csak tudsz. És most már várjuk a csíkot, hogy együtt tudjunk veled számolgatni, izgulni.
Dec. 31, nagyon jó dátum. :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Jajj, ez meg most jutott eszembe.

Drága kicsi Szonja, nagyon boldog névnapot Neked!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Andi,nagyon sok boldogságot kívánok szülinapod alkalmából!!!

Mártikám,neked is minden jót kívánok,olyan jó hogy vagy,mert komolyan mondom-igaz csak magamból indulok ki- ha te nem lennél,én bizti soha nem tudnám kinek-mikor van hóforduló ,szülinap .......stb.Igy viszont nem kell irulnom-pirulnom :oops: :oops: ,hogy nem köszöntök fel valakit.

Magamról annyit,hogy a problémám nem oldódott meg ,igaz a viharok elcsitultak.Most lenyugodtam,béke van,csak nem tudom meddig.A "problémámról" csak annyit,/hogy valamennyit értsetek is belőle/,hogy házassági "bajaink" vannak.De 14 év házasság,és 20 év ismeretség után kinek nem??!!!

Gergő jól van,igaz az elmúlt napokban elég rendesen őrli az idegeimet,nappal egész nap nyafog,éjjel alszik :lol: ,de már 3/4 6 óta megint fent vagyunk. :roll: :twisted: .Pedig már egészen megszoktuk a 7 órai kelést.
Egy kérdést intéznék felétek:van-e valakinek rajtunk kívül problémája a fött étellel?Ugyanis a Geri hetek óta alig eszik meleg kaját,kenyér,pékárú,joghurtok,gyümölcsök mennek,de ebédre is sokszor csak a leves kell neki,ha az nincs alig eszik valamit.Max 10 kanál /teás/.

Ne haragudjatok hogy senkinek nem irok külön külön,de nem olvastam még vissza igazán csak a tegnap estét és a mait. :oops: :oops:
bibolya
 
 


Jaj, bocsánat, de ezt még akartam:

Andi, nagyon boldog születésnapot kívánok neked! ([size=7]Meg szabad kérdezni, hányadik? Akár priviben is lehet válaszolni! )Isten éltessen sokáig/ Pénzbe léptessen bokáig! :D :D :D :D :D [/size]
Kép .

Drága Szoni, neked meg Boldog Névnapot kívánok! :) :) :)
Kép .

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


NAhát, Andi, én ezt most jó apró betűvel kérdeztem meg, hoyg hányadik! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Látszik, hoyg másképp akart az lenni, de sajna, így sikerült. :P :oops: :oops: :oops: :oops:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


:oops: :oops: :oops: Szonjának nagyon boldog névnapot!!! :oops: :oops: Kép
bibolya
 
 


Edith drága:visszafolytott lélegzettel olvastalak!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon jó, hogy a pocaklakó rendben , az a ciszta meg tuti elfog tünni!!!!Majd mi rákoncentrálunk, hogy így legyen!!!!! :wink:

Köszi a Szoni köszöntéseket!!!!!

Zsandikám:épp pisilni votlunk a Szonóval :wink: , szóval pont ráértem!!!! :lol:

Ibolya:sajnálom, hogy gondok vannak remélem megoldható!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edith!
Csík Kép

Ha jól számolom, akkor ma vagyok 28 éves.

Andi
Kép
zsandi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?