Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Eszti. Üdv itt. Gratula a pocilakódhoz.
Hogy én milyen rég jártam erre!! De hát egy örökmozgó egyévessel elég ritkán jutok gépközelbeKép De azért néha olvastalak benneteketKép
Mi jól vagyunk. 2-án voltam ÁFP-n, és már alig várom, hogy meglegyen az eredmény és mehessek UH-ra. Talán a jövő héten.

További jó pocakosodást mindenkinek és ne gondoljon senki semmi roszra és akkor minden rendben lesz.

Jó éjt!
Brigi 17+4
bombomanyu
 
 


Esztyx!

Köszi, éppen nyugodt állapotában kaptuk el, egyébként égész nap mozog, van amiokr egész éjszaka is. Én is féltem Őt, ki nem? de amikor megmozdul tudom, hogy biztos jól van.
A találkozó szerintem is jó ötlet.

Claudia
claudia
 
 


Esztyx!

En is nagyon szivesen talalkoznek veletek, igy legalabb utana mar babastul is jarhatnank erre-arra!
Szerintem ne izgulj biztos, hogy minden rendben van en mar alig varom, hogy megmozduljon az en kis bekam!

Eszi
eszi
 
 

 
 

Lányok!!

Ti hol veszitek meg a babának a rucikat?
Vettem egy pár dolgot, de kéne még egy két melegebb kardigán, gatyó, overall stb..
Van Ötlet?????Kép
claudia
 
 


Claudia!
Szerintem még ne vegyél rucikat csak 1-másfél hónap mulva.Most még nem lehet kapni a téli kollekciót.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok Lányok!

A frissbabákból néhányan ismertek talán... Kép

Költözés előtt állunk, is megállapítottam, hogy a felgyűlt babacuccokból (részben német barátnőmé) ötösikreket is vidáman öltöztethetnék. Nem is beszélve a fellelhető 4 db babahordozóról stb. Tartanék egy kis házi börzét, ha érdekel vkit. Ízelítőt itt találtok: http://www.gportal.hu/portal/sofka/

Emailben kereshettek: sofka @freemail.,hu, szívesen elküldöm a címet.

Mindettől függetlenül nem fogok ám kereskedésbe. Csak nem akarok ennyi kacattal cuccolni.

sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk uh-rólKép Az újabb adat szerint a babó ma 13 hetes és 6 napos, nah ez sztem is közelebb áll a valósághozKép Jól van, nagyokat boxol a pocimba, bár én még nem érzem. És csücsörített egyszer.Kép
Lenne egy kérdésem is: a doki 3 hét múlva rendelt vissza, és azt mondta, hogy akkor ad beutalót AFP-re. Akkor leszek 16+6, legkorábban másnap reggel tudok menni. Szal az nem baj, hogy szinte egy hét késéssel fogják mérni, 17 hetesen????? Segítsetek!Kép

És lécci nézzétek meg a profilomatKép Láthatjátok a gondolkodó babámat (a kis Rodin hasonmás). A kép egy hete készült.

Sziasztok!
cic
cicmerák
 
 


Cicmerák, tényleg Gondolkodó, nagyon helyes! Kép

Az orvosodnak szóltál, hogy így minimum 17 hetes leszel, amikor az Afp-t csinálják? Úgy tudom, célszerű 16 hetesen + 2-3 naposan megcsinálni.

Liv

Kép

Kép
liv
 
 


Liv, köszi a választ!Kép
hát, elvileg tud számolni, de nem szóltam külön, szerinted nagy baj, menjek hamarabb? ha később megyek nagyobb lesz az érték? mit mondanak ha magasabb? tanácstalan vokKép

bár az is elgondolkodtató, hogy pontos adat nincs, mivel az uh szerint 13+6 vagyok, utolsó mesi szerint14+2- bár ez lehetetlen lenne, sőt a 13+6-ot is soknak tartom. szal nem tudomKép
csak én vok ilyen aggályoskodó?Kép

üdv.cic
cicmerák
 
 


ma borzasztó álmom volt, hogy a pocaklakónak baja esett, valami fertőzéstől elveszítettem...
azt olvastam egy terhességi könyvben, hogy az ilyen gondolatok, álmok normálisak a terhesség alatt, nem tudom de nagyon rossz volt. ...viszont nagyon édin megnyugtatott, hogy minden oks lesz, mert reggel rögtön jó nagyokat rugdososttKépKép
A tali mikor lenne nektek jó:??én elég mobilis vagyok!
milliió pusz a pocakosodóknak ,eszti
esztyx
 
 


Cicmerák,
szerintem szólj a dokinak! Az még magában nem baj, hogy 17 hetes leszel, csak napra pontosan rá kell írni a papírra, mert más érték jó 16+2 mint 16+6 hetesen pl. Tudom, hogy neked nincs pontos napod, én is így vagyok, de az én dokim a korai (6,10 hetes) UH alapján küldött AFP-re, mert az alapján lehet legpontosabban belőni a dolgot. Az alapján hány hetes/napos leszel?

Bagzer,
fentiek szerint én 16-án megyek. Csak el ne felejtsem, a hétfőkkel gondjaim vannak, mindig elfelejtek lapozni a naptárban.Kép

Különben nekem is nagyon nagy a hasam, a friss topikban már kikeseregtem magam. Már pár hete kismamagatyát hordok, meg gumis derekút. Gondban főleg a pólókkal vagyok, mert szűk, rövid cuccokat szeretek alapjáraton, és most nagyon dagadék vagyok bennük! Terhespólóim meg inkább télre vannak. Marad apucié?

Vica
mvica
 
 


Cicmerák, szerintem is említsd meg az orvosnak, nehogy fölöslegesen idegesítsenek majd azzal, hogy magasabb lett az érték a kelleténél, holott mindezt esetleg csak a téves időpont okozza.

Kép

Kép
liv
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!Haza értünk a nyaralásból,csodálatos volt,bejártuk Dalmácia szigeteit,városait!
Ma voltam afp-n,2hét múlva meg ismét toxoplazma szűrésre megyek,mert a múltkori eredmény szerint kevés az ellenanyagom.
3d-s uh.-ra meg 24-én megyek 18 hetesen,nagyon várom!!!
A hasam még csak kicsit domborodik,de ha beebédelek,jó kis dinnye formájúra gömbölyödik,akkor már látható,hogy mi újság. Izgatottan várom,hogy mikor mozdul meg a pici!!
Érdekes,hogy páran írtátok,hogy rosszul vagytok,én egyszer sem hánytam,néha picit szédültem,de még a szagokra sem vagyok érzékeny.
Sok puszit küldök mindenkinek!
ildi</font>
ildi10
 
 


szerdán megyek 4d-uh-raKépKépKép
olyan kíváncsi vagyok!fiú vagy lány?Kép
drukkoljatok rá a fiúra!Kép
pusz, eszti
esztyx
 
 


Sziasztok!

Sz.fehérvárról írok, ma vagyok 21 hetes, remélem, még beférek a "csapatba" Kép
Mi már túl vagyunk a genetikai ultrahangon, minden OK (19. héten BPD:46 mm, FL: 34 mm), de Kismaszat nem mutatta egyértelműen a lába közét Kép
Igaz, mindenki szerint kisfiú van a pocimban, de azért jó lenne tudni.
Esztyx! Én is nagyon félek, nehogy valami baj történjen Kismaszattal odabent. Bár már a 16. héten megmozdult, vannak nyugis napjai, amikor épp csak picit mocorog, ilyenkor szinte nyüstölöm, hogy moccanjon már meg, mert akkor megnyugszom.
A Ti babáitok mennyit mocorognak ebben az időszakban?

Üdv,
Katinka
katinka
 
 


Az enyém a 16. hét eleje óta mocorog néha, de inkább csak este. És csak nagyon halványan. Most még nagyon várom a rugdosást, pedig tudom előre, hogy visszasírom még ezeket a nyugodt időket, mikor az összes bordám a helyén volt!Kép Az első kettő nagyon rámenős fészkelődő volt! Volt egy-egy este, mikor azt hittem, megszülök!Kép

Cső, Vica
mvica
 
 


Sziasztok Lányok!

Üdv az újaknak
Visszajöttem a 3 hetes szabiról (sajnos). Nagyon jó volt minden! 2 hétig Balaton amiből az első hét totál rossz idő, de azért el voltunk.
Babóca már nagyon szépen és elég sűrűn mocorog főleg akkor ha ülök és felhúzom a lábam, biztos nem tetszik neki. A kis gonosz amikor Apuci is szeretné érezni akkor mindig abba hagyja, de azért egyszer-kétszer már sikerült kifogni.
9-én voltam AFP-n, remélem rendben lesz minden. Egyébként én is már 17+2 napos voltam.
Jövő hét csütörtökön megyek a dokimhoz és szerintem aznap megyünk uh-ra is. Már nagyon várom, mert szeretném megtudni a nemét. Remélem megmutatja. Ha nem akkor megyek a 4D-re. Egyébként most még Hugiöcsinek hívjuk.

Valaki kérdezte, hogy mikor lesz a bababörze; ha jól tudom okt.24.

A taliban én is benne vagyok, de mostmár kéne biztosan is beszélni róla. Szerintem mostanában kéne még amig nincs hideg meg eső, de már nagyon meleg sem. De tényleg találjunk már ki valamit, mert tök jó lenne találkozni.

Na puszi mindenkinek!

Sys 18+2
sys
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is beállni a csapatba, a téli babámmal. Most a 22. hétben vagyok, és eddig dec. 24-i szülést jósolnak nekem. Van valaki közületek, aki szintén ebben az időben szül? Katinka Te mikorra vagy kiírva? Szül valaki közületek a Margitban?

Üdv mindenkinek!

Zsófi
mzsx
 
 


Sziasztok!

Üdv Zsófi!
Itt a táblácskánk! Majd kérem a hiányzó adatokat, és nemcsak Töled!

<pre>
Anyuka neve Kora Szülés várható ideje baba s.sz. Neve Kórház neve
Marica 35 nov. 9. 2 (Róbert) Mariann Szeged/ Klinika
Márti05 31 nov. 20. 1 ? Bp./ Bajcsy K.
Kriszti 29 nov. 28. 1 Zsombor/ Luca Bp./ Schöpf-Mérei
Eszti ? dec. 1. 1 Laci/ ? Bp./ Schöpf-Mérei
Feketebárány ? dec. 8. ? ? Bp./ Szent István K.
Smille 23 dec. 10. 1 ? Gyula
Beatron 27 dec. 12. 1 Milán/Viktória Miskolc/ Szentpéteri K.
Diána 28 dec. 15. 1 Dominik/Dorka Bp./ Szent István K.
Barbara 28 dec 16. 1 Dániel Tamás/ Szonja Barbara Bp./ Szent István K.
Csilla 29 dec. 16. 2 ? ?
Hulcsi 28 dec. 16. 1 Nándor/ Dorottya Bp./ Szabolcs u. Klinika
Saxi ? dec. 16. 2 ? Esztergom/ Vaszary K.
Manós 29 dec. 18. 1 Barnabás/Virág v. Lili Bp./ Szent Imre K.
Constanze 28 dec. 20. 1 ? ?
Zsófi ? dec. 24. ? ? Bp./ Margit K.
Katinka 21 dec. 27. 1 ? Székesfehérvár
Claudia 26 dec. 31. 1 Roland/ Claudia Bp./ Szent Imre K.
TAndi 29 dec. 31. 1 Tamás/ Enikö Bp./ Szent István K.
Rumpusz 26 dec/jan? ? ? Bp./ Schöpf-Mérei
Judit 30 jan. 5. 1 László Dániel/Zsófia Csenge Bp./ Szent István K.
Tüni 28 jan. 6. 2 ? Bp./ Máv K.
Rékacs 30 jan. 7. 1 ? Bp./ Schöpf-Mérei
Márti 28 jan. 8. 1 ? Bp./ Schöpf-Mérei
Fabrika ? jan. 2 ? ?
Kire 33 jan. 11. 2 ? ?
Szilvia 30 jan. 12. 3 ? Bp./ János K.
Esbib 30 jan. 12. 2 &#192;kos/ Flóra Bp./ Bajcsy K.
Andi 25 jan. 13. 1 ? Gyöngyös/ Bugáth P.K.
Sys 29 jan. 16. 2 Réka, Petra Bp./ Jahn Ferenc K.
Brigi 30 jan. 18. 3 ? Bp./ Bajcsy K.
Dorye 25 jan. 21. 1 Vilmos/ Johanna Bp./ SZOTE II. Nöi
Anettka 27 jan. 22. 2 ? Bp./ Jahn Ferenc K.
Kátya 29 jan. 26. 2 Gergely/ Anna v. Sára Bp./ Kútvölgyi K.
Ildi 27 jan. 28. 1 Martin/ Szimonetta Lia Szeged/ Klinika
Bubborka 29 jan. 30. 2 ? Bp./ Szabolcs u. Klinika
Vica 29 febr. 2. 3 ? Bp./ Szent István K.
Bagzer 26 febr. 2. 1 ? Otthon
Cicmerák 24 febr. 11. 1 ? Bp./ Szent István K.
Enikö 26 febr. 16. 2 ? Szeged/ Klinika
Móni 24 febr. 16. 1 Bence/ Dóra Bp./ Máv K.
Böbe 28 febr. 24. 1 Géza/ Lilla Bp./ Margit K.
Zsuzsa 28 febr. 26. 1 ? Bp./ Szabolcs u. Klinika</pre>

Marica
marica69
 
 


Marica: Én kaptam új "időpontot" a szülésre, méghozzá február 19-ét!A múlt heti genetikai Uh alapján, ekkor fogok szülni! Hihi! Majd a bobek eldönti.Kép Megcáfolja az orvostudományt!Kép

Köszi
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!

Marica, hát ezen a topik-on nagyon az elsők között vagyunk.

Sziasztok
márti05
 
 


Sziasztok!
Márti!Most látom a másik topikból , hogy nem csakugyanabban a kórházban, hanem ugyanannál a dokinál is fogunk szülni. De jó. Igaz én 2hónappal utánnadKép Amikor először irtam oda nem is gondoltam, hogy ilyen hamar megint ott leszekKép Jó fej a doki igaz?
Minden jót mindenkinek.

Brigi
bombomanyu
 
 


sziasztok!!!
csak gyorsan, meg pragabol. mar jo nagy a pocakom, es> a melleim also feleben tiszta pirosak!!!!!! miert??????? van aki tudja? vagy tudja mit kene tennem?? kremezek mint egy orult, es megis!! nem is csak egy fajta kremmel, igy nem allergia sem. kicsit viszketnek is....
hat ennyi!
remelem mindneki jol van!
bagz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!

Brigi, hát igen én nagyon csípem a Knerczer dr-t,
sőt a kórház is egész jó szerintem, nem sláger szülészet így talán nem lesz teltház amikor szülni fogunk. Mégis nagyon szinvonalas.
Tiszta dilis vagyok már megint, úgy készültem a tegnapi előadásra, s most jutott az eszembe kedd reggel. Irgum burgum most pipás vagyok.
Ez a szórakozottság kezd egyre nagyobb méreteket ölteni. A hétköznapi dolgokról való megfeledkezéshez már hozzá szoktam, de a babócával kapcsolatban ilyen még nem volt.

Bagz, nem tudom mivel kened, ha normál krémmel vagy olajjal akkor a mell alatti részt ne kendd be, szórj rá hintőport, a sok krém miatt jobban izzad ebben a melegben, s nem levegőzik rendesen ettől piros.

További szépnapot mindenkinek
B.Márti
márti05
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, én még a nevekkel vagyok adós: Olivér vagy Lili lesz a pici (még Olilinek hívjuk). Előbbivel nem arattunk valami nagy sikert a család körében. Nektek hogy tetszik?
Egyébként dec. 23-ra vagyok hivatalosan kiírva. Zsófi, akkor mi nagyon együtt vagyunk Kép
Hányan dolgoztok még? Én szeptember végéig tervezem, szerencsére elég nyugis a munkám, meg klíma is van Kép

Üdv mindenkinek (és kitartás a meleghez),
Katinka
katinka
 
 


Bagzerka, szerintem is a melegtől van, én is azt mondom, hogy krém helyett használj hintőport!
Liv

Kép

Kép
liv
 
 


Sziasztok!

Remélem minden adatot javítottam, ill. beirtam a hiányzókat.

Márti: nem vagy egyedül a szórakozottságoddal Kép, én is rendszerint elfelejtek dolgokat. Néha kicsit bosszantó, föleg ha fontos lett volna. Még jó, hogy a lányom nagy (12,5 éves) és nem felejtem pl. az oviba! Kép

Katinka: én még dolgozom (29. hét), de egyre jobban nincs kedvem hozzá! Már erösen fontolgatom, hogy visszavonulok. A körzeti doktornöm már régebben is kérdezgette, hogy birok-e még dolgozni, de eddig ellenálltam. Remélem most majd szó nélkül kiír. (Csak igazi oka ne legyen rá!) Normál esetben (táppénz nélkül) kb. szept. 24-ig dolgoznék. Fujj!

Marica
marica69
 
 


Sziasztok!

Már elég rég írtam, de most itt az alkalom. Én holnap megyek cukor terhelésre. Ti voltatok? Tényleg olyan szar mint mondják? Sokaktól azt hallottam, hogy hánytak utána.
Egyre nagyobb a pocim és viszket néha a hasamon a bőr. Pedig kenegetem a Milupás krémmel.Vagy tudtok ennél jobbat?Azért viszket, mert nő?

Katinka!Én oda vagyok az Olivér névért és fiunk lesz, de ezzel a névvel sem a páromnál, sem édesanyámnál nem arattam nagy sikert.Pedig a Zsigmond Olivér szerintem még jól is hangzik.

Puszi Mindenkinek!
smille
 
 


Ja!
És én most vagyok 24 hetes terhes és a múlt héten már tapasztaltam párszor, hogy jön valami , folyik valami a melleimből néha. Ti tapasztaltatok ilyet????????????????????
smille
 
 


Jimbone, szerintem ne aggódj a 2,8 mm miatt. 3 a határ hivatalosan, de az orvosom szokta mondani, hogy 3,1-nél se kell aggódni, mert az "ordít", ha valami gond van.

Smille, biztos előtej, nem?

Liv

Kép

Kép
liv
 
 


Sziasztok!!

Terheléses cukor vizsgálathoz jótanács, a cukros lötty kis citromlével egész iható. Ki lehet bírni.
Has viszketés ha a Milupa krém már kevés, próbálj meg pár csepp mandulaolajat hozzátenni, nekem bevált.

Zsuzsa:Bajcsyba egész jó az orvos gárda, nézz szét a Bajcsys topikban. Én a Knerczerhez járok, szerintem jó doki.

További szép napot mindenkinek
B.Márti
márti05
 
 


Sziasztok!

Jó régen írtam már, most olvasó üzemmódban voltam, no meg szabin!

Valaki egyszer írt egy AFP-s infós oldalról, emlékeztek még rá?
Jövö héten lesz meg az eredmény, majd le szeretném "ellenörzni", hogy minden ok-e.
Remélem, az utána lévö uh-n már a nemét és is megmondják a a babócának, és akkor indulhat apócával a nevekkel való harc!

Mell alatti pirosodásra én is hintöport használok, este fürdés után beszórom, aztán másnap egész nap elvagyok. De ha durvább, akkor reggel is lehet használni.

Volt valaki a Megatoysos 4D-uh rendelöbe? Mit mennyiért csinálnak? És a Praxisban?

Mindenkinek puszi!
Anett
17+6
anettka
 
 


Szia Anett!
Mi hétfőn megyünk a Praxisba.8000ft de mivel itt a neten is jelentkeztem így 7000ft lesz.Ebbe van 2db fénykép és egy 30-40 perces video felvétel.További fényképek 1000ft/db.Puszi,Dia 23+0

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem mindenki jól van.

Dia!
Olvastalak a másik topicban. Remélem pihensz sokat. Vigyázz magatokra!

Anett!
Régen olvastalak,legalábbis itt.
Látom már nagyon kiváncsi vagy a baba nemére. Én is csak próbálkozom a türelmességre, de nem nagyon sikerül. Reménykedem benne hogy jövő héten a rendes uh-n meg tudják mondani, hogy nunis vagy kukis. /Én inkább egyre jobban az elöbbire voksolok/ Ha nem akkor ezerrel irány a bejelentkezés a 4d-re. Apa azt mondja, hogy ő simán kibírja születésig ha nem tudja meg. Én biztos hogy nem mert addigra akkora lyuk lenne az oldalamon hogy azon mászhatna ki a gyerek.

Tök jó most itt ülök a gépnél és a gyerkőc folyamatosan mocorog. Bezzeg az apjával nagyon gonosz, amikor odateszi a kezét akkor rögtön abbahagyja.

Nekem a jövő héten hétfőn kell telefonálnom hogy milyen lett az AFP eredménye. De hát azzal is hogy jártam. Elmentem a vérvételre az erzsébeti sztk-ba a terhes rendelésre, gyönyörű vénáim vannak, válogatni lehet erre mit csinál a csaj egy halál vastag tűvel próbálkozik először persze ahogy beleszúrta szétrobbant a vénám. Jó semmi gond próbálkozzunk vékonyabbal és másik karral beleszúrja a tűt erre éppen hogy csak csöpögött a vérem, valószinüleg valami baj volt a vákummal. Aztán mondta, hogy ő bizony többet nem szúr meg, de az kevés ami kijött, úgyhogy menjek le a laborba, vigyem a kis kémcsővemet meg majd hozzam is vissza, mert azt majd ők küldik. Ott hál istennek két pillanat alatt megcsinálták a vérvételt. A jobb karom egy kicsit bekékült, de azért túléltem.
A cukros vérvétel az mikor van?

Smille!
Az biztos hogy előtej.Ilyenkor kell elkezdődnie. Nekem is volt az első bébinél.

Puszi mindenkinek

Sys 18+4
sys
 
 


Elfelejtettem megkérdezni: volt valaki a múltkori babanetes találkozón? Ha igen milyen volt?

A mi talinkkal mi lesz? Lesz vagy nem lesz? Szerintem nagyon jó lenne!

Sys
sys
 
 


Szaisztok!

NA nyaraltam egy jó hosszút! de igazán jól esett!! A gyerkőc is élvetze a nagy semmit tevést, mert jelentős méretűre nőtt a pocako(meg a fenekem, de azt én növeszetem, hogy fel ne boruljak, kejfeljancsiKép)

Sajna nem tudomm végigolvasni, mert rengeteget írtatok!

tegnap megtaláltam álmaim babakocsiját! Azt fogjuk megvásárolni. A keretsztlányom most volt három éves. Mikor Ő volt pocaklakó akkor kezdtem tanulmányozni a babakocsikat. lehet már ki is adhatnék valami kis disszertációt és ledoktrorálnék babakocsiból. NA a lényeg az, hogy nézzétek meg Ti uis. Úgy találom, hogy ez hosszú, széles, könnyű, könnyen összecsukható és álomszép. Ja majdnem elfelejtetettem. A Brendonban néztem ki ABC design Novus S típusú. És 54990.--ért már oda is adják(de rendesekKép). Na ezért kaphatnék valami jutalékot, nem? MAjd írok nekik és Ti leszetk a tanuk, jó?

Márti! Szobatársnőm! veled mi zujs? farkad? enyém folyamatossá vált, lassan már nem is érzem. Az Árnika krém kiváló placebó(csak nem hatKép). A dokim azt mondta, hogy ez van, és kész. Ja, annyi szar történt velem, hogy a kedves háziorvosom szembesített a súlygyarapodásommal.Tegnap közölte,hogy jó nagy lettem, biztos sokat híztam! Hát minden esetre jól megrígatott. De aztán megnyugatott minden kedves családtagom, hogy én vagyok a legszebb kismama, és az én babám jó helyen van és ez a lényeg. Hát mepróbálom elhinni.
Voltál már UH-n? És minden oke? Írd már meg!!!

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Mamócák!Kép

Most jöttem a 4D-ről..nagyon szuperül megmutattak mindent!És kislány...én nagyon nagyon fiút szerettem volna, a párom meg még inkább fiús...ő mondta, hogy mindegy,csak egészséges legyen, amit én is 100%ig így gondolok,de akkor is valahogy hazafele egy kicsit elkenődtem...ennyit a fiúsbabaterveimről...meg egyáltalán szerettem volna neki fiút szülni, ráaduásul az unokaöccse egy tündérihelyes kisfiú...hajhjjjajj...
a szülésem várható időpontja változott a táblicskuban ki kéne javÍtani dec.22Kép
egyébként tali szept 1. du.?mondjuk oktogon, és beülhetnénk a Lisztre??persze csak javaslat, de legalább valami konkrét
esztyx
 
 



Sziasztok!
Most voltam az AFP utani UH-n. Sajna, az AFP-m magas lett, de nem tudom, mennyi a normal ertek. Osszehasonlitaskent leirnatok a Tieteket paran?
Az enyem ilyen: AFP: 83 ng/ml, wAFP 98,8 ng/ml, MOM 2,9 - asszem ez utobbi a legfontosabb... Az UH-n nem is a szonografus vizsgalt, hanem egy masik vizsgaloban egy orvos. Valoszinu egyebkent, hogy az autoimmun betegsegem miatt lehet magasabb, mert a baba merteteiben, fejlodeseben semmi problemat nem talalt, a koponyajat, gerincet minden iranybol tuzetesen megvizsgalta es azt mondta, hogy aggodalomra semmi ok, de azert jelezzem a kezeloorvosom fele, es ket-harom het mulva jojjek el egy kontroll UH-ra. Egy vicces dolog volt, hogy a 13. heten a hatso falon tapado lepenyt most a mellso falon latta a doki. Jo-jo, hogy mozdul, ahogy no a meh, de elore??? Es ennyit??? Kép
Irjatok megnyugtatokat....
Udv: dorye (17+6)
dory
 
 


Dory!

Én ebben a témában nem tudok okosat írni, de a saját eredményeim a következők:
AFP: 41,3 ng/ml, wAFP 41,7 ng/ml MOM 1,2
A méhlepényről meg csak annyit, hogy nekem a 12.héten a mellső falon volt, majd a 20.hétre a hátsó falra került, ráadásul egy kicsit hozzáért a méhszájhoz. Remélem azóta már változott. Pénteken megyünk dokihoz és majd akkor okosabb leszek.

Barbara
22+6
babar
 
 


Szia Dory!
Nekem is viszonylag magas lett az AFP-m. 2,2. Most vagyok a 23. héten. Két doki is megnézett UH-on, mindegyik azt mondta, hogy nem lát semmi kórosat. Nekem a 6. héten volt egy vérzésem, ami után sokáig vérömlenyt látott a doki az UH-on, állítólag ez is emelheti az AFP értékét.
Nyugtasson az, hogy a kislányomnál alacsony volt az AFP (0,7) és mégis teljesen egészséges lett.
spectro
 
 


Dory, szerintem ne aggódj, az Afp-vizsgálat nem sokat ér. Ha az megnyugtat, olvasd el az én Afp-mizériámat az őszi babák topikban az archívban május 17. után.
Liv

Kép

Kép
liv
 
 


Szia Dory!

Igaz nekem alacsonyabb lett az AFP-m (0,8), de az elöző terhességemnél is ua. volt a kisfiam egészséges kétéves. Ha az uh-n mindent rendben találnak szerintem ne aggódj.
A nyugodtabb éjszakák miatt azért bejelentkeztem jövőhét szerdára a Praxisba.

Timi
fabrika
 
 


Sziasztok!

Dia, köszi az infót, számolj be majd légyszi hétfőn, mi volt a Praxisban! Megkérdeznéd, hogy ha CD-re kérem a képeket, az mennyi?
Arra gondoltam, hogy tegyék arra, én meg előhívatom 60 ft-ért, mégsem ezerért.

Esztyx!
Szerintem tényleg az a fontos, hogy egészséges legyen, és egyébként meg lehet, hogy a későbbiekben megváltozik a véleményed, véleményetek!
Nekünk az első gyerek lány, és dúl a szerelem az apja és közte, amit én egyáltalán nem bánok! És azért más egy kislány, mint egy kisfiú! (szerintem bújósabbak, meg akárki akármit mond, aribban lehet őket öltöztetni.)
Bár most egy lány után nekünk jó lenne egy kisfiú, de ha megint lány lesz, akkor max. apócának lesz nehéz, hogy két csaj, velem együtt 3 fog rajta lógni...

Liv, köszi az infókat, majd külön kell behívnom azt a lapot, mert ha innen megyek rá, valami miatt kiléptet az egész netről a rendszer.

Fabrika, te is számolj majd be a Praxisról! Mennyivel előbb kell bejelentkezni időponthoz?

Dory!
Valószínű, hogy a betegséged miatt lehet ez az érték, amiről írtál már.
Ne izgulj, nem lesz semmi baj, főleg, hogy az uh-n sem láttak semmi kórosat!

Mindenkinek sok puszi!
Anett
18 (hurrá!)
anettka
 
 


Szia Anett!

Mi a helyzet a mocorgásokkal? Nekem képzeld tegnap megmutatta magát végre apának is rendesen. Olyan erősen rugdosott, hogy odafigyelés nélkül is tök jól érezte.

mindenkinek nagyon jó hosszú hétvégét kívánok!
Puszi
Sys 18+5
sys
 
 


Anett

Bocsi, hogy belekotyogok. A Praxisban 1000Ft a CD, 5db színes és 1db fekete-fehér képet tesznek rá.Kép

Móni
Monik
 


Sziasztok!

Látom elég sokan vagytok itt, de azért gondoltam "idepofátlankodom" és is Kép

Nem volt időm átolvasni amiket írtatok, de majd igyekszem szakítani rá,
Én 2005. jan 04. -re vagyok kiírva - bár valószínüleg kicsit hamarabb várható, mivel iker babákat várok...(így az ikres topicban többször megfordultam már)

Van valaki aki esetleg a MÁV-ban szül nálatok?

Mindenkinek gratula a babócákhozKépKép
és jó hosszú hétvégét

Rita
trus
 
 


Szia Rita!

Gratulálok az ikrekhez. Letudod a kettőt egyszerre. Vagy szeretnétek még babát?
Az első gyerkőcnél engem is megijesztettek, hogy kettő van, de aztán megnézték jobban és megnyugtattak, hogy csak egy. Hát ha 2 lenne most az én kislányomból akkor valószinűleg már kopasz lennék, mert kitéptem volna az összes hajam.

Na puszi és sok szerencsét. Itt is fordulj majd meg gyakran.

Sys 18+5
sys
 
 


Hello Lányok!

Egy gyors kérdés, mert éppen távozóban vagyok a munkahelyemről. Valaki tudna nekem segíteni apasági nyilatkozat ügyben? Most már lassan neki kéne állnunk, hátha megspórolok egy-két üresjáratot, ha valaki már pontosan tudja, mi ennek a menete.
Előre is köszi szépen!

Jó hétvégét Mindenkinek!

Katinka (21+4)
katinka
 
 


Katinka: szerintem ne kapkodjátok el a dolgot, ugyanis a legtöbb helyen (tudtommal) 30 napnál régebbi nyilatkozatot nem fogadnak el! De kérdezz meg másokat is, illetve legjobb, ha a kórházban érdeklödsz!

Rita: üdv köztünk! Gratula a babákhoz! Tudod-e már a babák nemét? Egy- vagy kétpetéjüek? Természetes úton fogantak? én nagyon szerettem volna ikreket, de gondolom nem könnyü kihordani (meg nevelgetni) egyszerre két babucit! Az egy (állitólag) kislánykámnak is nagyon örülök, csak minden rendben legyen! Jó egészséget Nektek is!

Marica
marica69
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: