Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Inerke
Igazából örülök, mert úgy érzem, mintha megnyugodtál volna egy kicsit! És ez nagyon jó, főleg Sárának!
Próbáltad már a következő lapokon: www.teszvesz.hu
www.babadiszkont. hu, vagy csak beírni a keresőbe, hogy 5 funkciós babakocsi?

Én ma voltam vércukron, és jól berágtam. Bencével az összes, Levivel meg a 9 hetes vércukornál is volt 0 perces, vagyis éhgyomri, és azt hittem, hogy ez is ilyen. Megyek be, és kérdezi a csajszi, hogy mikor ittam meg a cukrot. Én meg mondom,hogy majd most fogom. Ő meg mint a hülyére, néz, és nem érti, hogy mit mondok.
- Jó, de mikor telik le?-kérdezi
-Majd fél 11-kor!
-Akkor meg mit keres most itt?
Fú, nagyon ciki volt az egész! :oops: :oops: :oops: Aztán nagynehezen kiderítettük, hogy nincs éhgyomri, és ő nem is tud róla, hogy kellene ilyen. Én meg mondtam, hogy nekem eddig az összes ilyen volt!!!
Mindegy, holnap lesz eredmény.

Miközben 2 órát vártam, elmentem turizni. Bencének akartam pamut szabadidőgatyát, erre ő csak egy pólót kapott, Levinek meg vettem 3 vékony gatyát, 1 rövidujjú bodyt, 2 pólót, meg egy vékony hosszúujjút, ja és egy sapit. Sajna, nekünk sincsenek vékony cuccaink, mert Bence decemberi, Levi meg nyári lesz. Valaki már írta ezt előttem, tehát átérzem, és tök jót mosolyogtam magamban.

Inerke
Az 5.5 úgy tudom, hogy teljesen jó érték!

Csilla
Nagyon édi Toncsi a homokozóban! És ne aggódj, hogy a falra fested..., az egyedül az anyukám specialitása! :D

Na, most megnézem, mit írtatok még, mert az tuti, hogy valamit kihagytam!


Kép
Kép
hannablanka
 
 



Patrícia
Eszméletlen, hogy hogy tud aludni a fiad! Ott a gépen konkrétan hol fekszik?

Titanilla
Mi is kicseréltük még decemberban Bence ágyát, első pillanattól kezdve imádta, de 1 hétig vándorolt éjszakánként. Mi is néztük az IKEÁ-t, de Bencének muszály volt olyat venni, ami mind a 4 oldalról zárt, mert forog mindenfelé, és a fejét mindig nekinyomja valaminek!
Hajrá igazi gyerekágyasok!
Zárójelben megjegyzem: Nem furcsa? A Te kis Mazsolád aki most született szinte, és rácsos kiságyban aludt, most igazi kisemberke lett az új ágyával? Ez olyan mérföldkő lehet nekik!:D :D :D

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Sziasztok!

Ma már szerencsére nem feszül a pocakomon a bőr :roll: , de ma megkérdezték tőlem, hogy a 7. hónapban vagyok :shock: ?
EGy másik nő meg kérdezte, hány éves vagyok? Mondom, hogy 32. Mire ő, akkor ő az idősebb, mert ő 40. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ . Jól nézhetek ki :wink: .
Tegyetek már pocis képet lányok!

Voltam ma uh-on, gyorsan lezavarták. A lepény jó helyen van, Manóca tökéletes és most megint fejjel lefelé van, eddig minden alkalommal másképp volt.

Mi is gondolkozunk, milyen ágyat vegyünk. Lehet, kihúzhatósat, ami már későbbre is jó lesz.
Titanilla, ez nem kihúzhatós ágy, ugye?

Fogorvosnál is voltam, már csak 1 tömnivaló fog maradt, de már semmi porcikám sem kívánja.

Inerke, nem vagy kisigényű kocsi ügyben :lol: , remélem találsz olcsón.

Megyek aludni. Jó éjt nektek is!
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 

 
 

Sziasztok! Voltunk 4D-s UH-on - ez volt a szülinapi ajándékom...Apa meglepett :D
Olyan jó volt látni! És igen konkrétan látszódott az is, hogy fiú :lol:

Inerke: örülök, hogy már nem kell annyira izgulnod - mi azért végig szurkolunk, ha nem baj :)

Dobok képet.
Kép Kép

Kép
Kép
deako
 
 


sziasztok!
köszi mindenkinek a szorítást, és h gondoltok ránk.
Valóban kicsit "lenyugodtam", h idegesen sem lesz "jobb" semmi.
Várunk...

babakocsi ügyben, meg a peg perego a favorit nálam, volt alkalmam kipróbálni a barátnőmét. De újan horror áron van.

mi az Ikeában kinéztük a Hensvik bababútorcsaládot.
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/categ ... ries/11937
hófehér bútorok, és mi majd megdekoráljuk, hisz ebbő lélünk :-)
lehúzzuk bizonyos részeit pinkre, meg ragasztunk rá micimackós képeket.

Mivel elég kicsi a gyerekszobánk, még vívódunk, h mi fog beférni, és hogy lenne praktikusabb.
jövő hónapban szeretnénk megvenni.

Már a falra is megterveztük a képeket - micimackós - 5 db lesz kb 1m-esek, habkartonra ragasztva, h könnyű legyen.
A bordure csíkot is mi szeretnénk legyártani, micimackós kisképekből.
A Baumaxban találtunk micimackós mennyezeti és fali lámpát is, majd azt is megvesszük!

Hannablanka: tök jó, h hülyítik az embert a vizsgálatokon. De legalább túl vagy rajta.

Csillala: a második babánál gyorsabban nő a pocak, úgy hallottam. :-)
Örülök, h a lepény jó helyen van!!!!

Deako: köszi. Édik a képek!!! :-)

mi jövő szombaton megyünk a 4D-re.


Csajok! nem tudom, h mennyire korai, de majd cseveghetnénk a kórházi csomag-kérdésről is?
inerke
 
 


Sziasztok!

Csilla!
Áprilistól én is fogászatra fogok járni, mert pénteken voltam a köt. szűrésen, és kiderült, hogy egy csomó rossz fogam van! :( Nagyon felhúztam magam, mert akihez eddig jártam (1 éve voltam nála utoljára) egy szóval sem mondta, hogy gond van, és nem hiszem, hogy egy év alatt romlott el kb. 10 fogam! :x A tömések alatt szinte mindegyik szuvas, én meg minden évben jártam, mindig csinált valamit, jó kis pénzért, aztán tessék! ÁÁÁ, nem is bosszankodom!
Ugye ilyenkor is lehet érzéstelenítést adni? Mert azért fakír nem vagyok... :shock:

Kérésedre pocakfotó (tegnap készült):

Kép

Kép

Én már nem is csodálkozok, hogy mekkora, de azért jól megmosolyogtat, amikor látom az emberek arcán a döbbenetet, hogy még 3 hónap!
Való igaz, hogy a másodiknál sokkal nagyobb a pocak! Pedig eddig kevesebbet híztam, mint Violával.

Patrícia!
Köszönjük a képeket, tényleg, hol alszik a kisfiad a repülőn?

Deako!
Tündéri a 4D-s kép, lehet, hogy még én is bejelentkezek ilyenre! Tényleg kihagyhatatlan!

Mi jól vagyunk, Violka kezdi megszokni az ovit (én meg hogy nincs itthon :( ),továbbra is úgy érzem, hogy jobb, ha most szokik be, és nem ősztől.
Vince baba nagyon aktív, hihetetlen, miket rugdos, főleg este, amikor már pihennék! :shock: :)

Most megyek, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Csilla: nem kihúzhatós.
Mi is néztük ezt az ágyat, gde a Tamásnak nem tetszett, hogy fehér, mondjuk nekünk olyan színű a pelenkázonk is mint a most vett ágy.

Hannablanka: Olivér szerencsére csak reggel ön át, ha már felébredt.

Inerke: örülök, hogy már jobb a kedved és minden rendben!!!

Csiila, Jevi: nekem is brutális méretű a hasam, majd, ha a Tamás megjön és nem felejtem el lefotóztatom vele. Nekem is tesznek megjegyzéseket, arra, hogy mekkora és hogy még több mint 3 hónap hátra van , mekkora lesz még. Ez van. Csak a vizesedéstől és a magas vérnyomástól tartok.

Jevi: nagyon szép a pocakod, ne törödj senkivel!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Csak gyorsan dobok 4D-s képet. Nagyon jó volt. Bővebben később jövök!

Kép Kép Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Mi megint itthon.Tegnap estére értünk haza,azért nem írtam korábban. Márk a képen a földön alszik,a lábunknál! :D 2 éves kor alatt nem kaphat külön helyet,nameg nem is volt 1 sem a gépen üresen.A 10. sort,mint hazafelé megtudtunk Infant-sornak hívják,kimondottan ilyen célokra! :D Olyan kényelmetlen nem lehet,hazafelé 11 óra 45 percből 10-et aludt! :)
Ma voltam dokinál,aki megvizsgált,méhszáj ok,csak valami sz@rt összeszedtem írt fel,Kliont!Viszont nem volt uh! :cry: Ezen nagyon elszomorodtam,mert venni akartam pocakomnak néhány cuccot,és bár Januárban kislánnyal kecsegtettek,eltelt 2 hónap,mostanra már bizonyára jobban látszik!
Deako!
Nagyon jó az uh-s kép,ilyenkor szerintem mindenki kedvet kap! :) Én is menni akarok!
Jevi!
Van ám pocak rendesen,igaz,hogy másodikra nagyobb,az enyém is az!!De csini pocakod van! :wink:
Csilla! :lol: :lol: :lol:
Az avatar alapján én még 30-nak sem néztelek!Nekem is szokták mondai,hogy 28-30,már évekkel ezelőtt mikor még csak alig 22 voltam! :oops: :oops:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ezt még le kell írnom! Ma Márkot is elvittem védőnőhöz is,mert hogy ott is voltunk...és olyan sírásban tört ki,mikor le kellett feküdnöm,mert szívhangot hallgattunk! :) Odabújt,fogta a kezem és potyogtak a könnyei!Mondta is a védőnőm,hogy ez gyakran történik,mikor anyuka viszi a nagyobb gyerkőcöt,mert ők sajnálják anyát... :)
Ja,és már 6,5 kg hízásnál tartok!!!!!!!!!!!! Ez azért nagy szó,mert Márknál 6 kg-ot híztam összesen,most meg még van 3,5 hónap! :roll: De nahogy azt higyjétek,hogy bánom! :D
Holnap megyek cukorterhelésre,ja és minden kismamasággal kapcsolatos papíromat Bükön hagytam! Hurrá! :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


...csajok úgy tűnik ma nem tudom abbahagyni,Ma megveszi a "Nyuszi" Márknak az ajándékot,végül egy FP tanuló könyv lesz.Mivel az egri pláza most nyíílt,sok az akciós,és ez most 7 vagy 8 ezer ft helyet "csak" 5.Számokat mond,színeket,dalol meg mesél!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Szly: nagyon édes a babucid!!!! Főleg az rtolsó kettő tetszett nagyon. Nagyon jópofa.

Patricia nagyon sajnálom, hogy nem volt uh.
Olivér múltkor amikor jött velem a védőnőhöz és lefeküdtem szívhangot hallgatni ( a saját kérésemre, mert a védőnőmnek eszébe sem jutott egyszer sem még Olivérnél sem) akkor ő inkább a szerkentyűt akarta szétszedni.

Ma volta kismama jógán. A végén sikerült elaludnom, de szerencsére mire vége lett már felébredtem így nem vette észre senki.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi!
Aludni kismamajógán,mi???? :lol: :lol: :lol: Végülis akinek otthon nagyobb gyerkőc miatt nem megy...talán én is csatlakozok egy csoporthoz! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Szóval! Tegnap voltunk Debrecenben 4D-n. Nagyon jó volt. Édi a pici. Minden rendben van vele. Ásítozott, takargatta magát a kezével, rágta a köldökzsinórt. Láttuk ahogy felveszi és berakja a szájába. :shock:
Kérdeztem is, hogy ez nem gond-e, de azt mondta a nőci, hogy igen gyakori. 20 perc videó van róla és pár kép. A képek kimentése a dvdről kb 4 órámba került!

Vettünk babakocsit is. Igaz nem akrtunk venni, csak szétnézni, de úgy szétnéztünk, hogy végül meg is vettük. Holnap megyünk érte mert persze annyi pénz nem volt nálunk, csak foglalót hagytunk.

Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Szly, Deako
Nagyon édik a babócák, és egy kicsit irigykedem! Ezért is jobb később menni, mert jobban látszanak, dehát nekem el kellett mennem a 20-21. héten!

Szly
Nagyon jó a kocsitok, azt hiszem ez valami könnyűvázas fajta!

Titanilla
Már Bence is csak reggel mászik át hozzánk 7 óra után, s még aluszkál 10-45 percet, attól függ, mennyire éhes! :D Csak az elején volt ez a vándorlás!
Különben nekem is borzasztóan tetszenek ezek a fa ágyak, de a mi drága kisfiunk olyan össze-vissza alszik, hogy olyat kellett venni, aminek mind a 4 oldalon van zárt része. mindjárt teszek fel képet. Mi az RS-ben vettük, 22.700 Ft-ért. Majd Levinek jó lesz, ha nagyobb lesz, Bence meg akkor majd kap egy normális ágyat.

Tegnap elmentem a cukorterhelés eredményéért, 6,6 mmol/liter. Ez állítólag jó, 7,2-ig normális 120 percesnél! Minden normális a vizeletben, a vérben is, csak a WBC magasabb egy kicsit. De azt hiszem, ez jó a terheseknél!

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Kép

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Akartam még feltenni egyet, de azt nem engedi!

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Sziasztok!

Évi, szép nagy pocak. Majd én is csinálok, mert ha a férjemre várok :shock: 8) .

HOlnap sulim lenne, de iszonyúan nincs kedvem hozzá (igaz, ebben a félévben még 1x sem voltam :oops: ). És olyan lehangolt vagyok, utálom ezeket a hullámvölgyeket. Még hogy 40 éves :shock: :D .

Toncsónak szombaton tartjuk a szülinapi zsúrját! Csak szűk családilag, de már nagyon készül, hogy ajándékot kap és elfújja a tortát. Majd felvilágosítom, elég a gyertya is :wink: . Már gyakorlunk ping-pong labda fújással, kevés sikerrel :lol: .

Este hazajött Apa, erre Toncsi: Elegem van, hogy mindig leszórom a földre a gyurmát! Én meg csak hallgattam, de tényleg annyira bosszantó, hogy az egész szoba csupa gyurma. Ráadásul olyan vacak gyurmák, hogy pár használat után széthullik darabokra és használhatatlan.
Bocs!

Szóval Szly, nagyon jók a képek a babóról és a kocsi is nagyon jó. Sajnálom, hogy mi nem veszünk én nem szerettem a régit igazán. Bár csak 15 ezer Ft volt, mit várok tőle.

Most már ágyat nekünk is venni kellene hamarosan Toncsinak. Bár mostanában olyan rosszul alszik, mindig hánykolódik és sír, ált. nálunk köt ki. Így senki nem alussza ki magát, szuper.

Mi is voltunk védőnőnél, Toncsi szereti a szívdobi hallgatást, utána segít letörölni a pocakom, meg simogatja. Olyan édi.
Én már 8 kilónál tartok, ebből az utóbbi egy hónap: 4 Kg! Javasolta, tartsak heti 1 gyümölcsnapot. De nincs kedvem 8) .

Na jó, inkább megyek aludni.
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Jó reggelt!
Most jövök a vérvételről,10-re kell visszamenni.Nem volt szörnyű,csak már most olyan éhes vagyok.. :)
Hannablanka!
Mi az az RS?? :oops: Nagyon jó az ágy,mi anyuékhoz szeretnénk ilyet venni Márknak.Otthonra,körbekeretes fenyőágyat néztünk ki,de az matrac nélkül 26eFt! :shock: Bár ha azt nézzük,hogy 180 cm,és ha kicsit komolyabb matracot veszünk neki bele,akkor egy jó darabig,mondjuk míg velünk lakik :?: nem kell másik! :lol: Viszont az a másik fajta meg jó lenne ide Egerbe!
Sly!
Tényleg szuper a kép isna meg a babakocsi is!Szerintem mi sem veszünk újat,Márk kocsijának nincs baja,csak ki kell mosni!Bolygós kerekű,szóval lehet tolni is rendesen,gyorsan összecsukható,bébihordozó is van benne!

Ami meg a rossz alvást illeti,Mackósajt mindig az ágyában alszik el,de 10-ből 8 hajnalon "átüvölti" magát hozzánk! Na nem mintha zavarna,mert imádom mikor ott szuszog mellettem,csak majd ha megszületik a kistesó,akkor már nem kivitelezhető,pláne hogy másik szobában akarom altatni! :roll:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Csilla!
Én meg pont a napokban olvastam,hogy a kismamaság ideje nem alkalmas zöldség-gyümülcsnapokra,valamint léböjtkúrára.Nem beleszólni,vagy kijavítani akarok valakit,csak nehogy gond legyen!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Hannablanka! Mostmár megkerestem a neten, mert mások is kérdezték a súlyát a kocsinak. 15,9 kg-nak írják. Nekem is el kéne kezdenem átszokatni Rolit a másik ágyra. Lehet ma megpróbálom, hátha elalszik rajta. Jó, hogy Bence ágya körbe keretes. Roli szobájában van egy kihúzhatós ágy. Nincs kerete, de ezért nem akarok újat venni. Majd valahogy körbepárnázom. Azt mondják, csak eleinte fog leesni, aztán megszokja. Remélem.

Csillala! Ez a kocsi 79900Ft-ba került. Szerencsénk van, mert anyósomék akarták megvenni, de végül csak 50000-t fogadtunk el, mert a maradék 30000 már megvolt Roli kocsijából. Így végül is nekünk ingyen van. Ma megyünk érte!

Évi! Nagyon szép nagy pocakod van!

Kép
szly27
 
 


Patrícia
RS= egy bútorház, ha beírod a keresőbe, tuti, hogy kiadja! Érdemes megnézni a kínálatukat!

Szly
Kinézetre könnyebbnek tűnt, de akkor is nagyon jó. Én egyenlőre nem tudok kocsiképet feltenni, mert anyóséknál van, itthon nem férne!

Csilla
Én is Patrícia vélemányét osztom, én is így tudom. A másik, hogy fogyózni, diétázni ilyenkor csak szigorú orvosi felügyelet mellett lehet. Ezért kellett nekiem Bencével 2-3 hetente a diabetológiára járnom!
Inkább próbálj meg többször kevesebbet enni, sok gyümivel köríytve! De ha ehhez sincs kedved... :) :) :)

Holnap megyünk anyuékhoz Szegedre, megünnepeljük az öcsém doktoriját. Csak hétfőn jövünk haza, úgyhogy jó hétvégét mindenkinek!

Puszi

Kép
Kép
hannablanka
 
 


HElló lányok!

NA vagyokám, csak olyan kis nyügihisztis napjaim voltak :oops: Úgy meg tudják bolondítani az ember agyát a hormonok :roll: :wink:

sly,
nagyon szupi a babkocsi!!!!én is az ilyen tipusokat kedvelem!!

Tényleg, tesókocsit senki nem vesz?

Tudjátok mitől tartok??Hogy Dalmi hogy fogja viselni, hogy 3-4 napot alig lát majd ha megyünk szülni :shock: Ennyit nem volt még távol tőlem és a kórházban a kórtermekbe se lehet bemenni .

Csilla,
na nemazért, de az avatar alapján tényle huszonévesnek nézel ki...
Így előre is sok boldogságot Toncsinak!!!! Mi lesz az aji?

Ptricia,
6kilót hiztál anno össz???????? :shock: :shock: Aztamindenit...szülés után meg még minuszba is voltál, mi? Én is most 6 kilónál tartok, de a védőnő még igy is megdícsért...

sly,
nagyon tündibündik a képek!!!!!!!!!! :D :D

Jevi,
húú tökjónagy pocakod van!!!!!!!!!!! Nekem is nagyobb amúgy most mint Dalminál. AZ meg egy nagy hülyeség , hogy a hízástól függ a pocak méret...semmi köze hozzá....
Biztos, hogy sokkal könnyebb lesz neked a kicsivel, hogy Viola már ovis!!

inerke,
kórházi csomi, nem is rossz ötlet, asszem nem árt ha az uccsó 1-2 hónapban már készen áll. KAptam a védőnőtöl egy papírt erről, de még nem néztem meg :oops: majd előkotrom...
Hogy hogy a dekorálásból éltek??

deako,
ooo, de rendi apa!! szép kis szülinapi meglepi!!!!!!! szupik a képek!!!!!

hannablanka,
hova jársz turizni? tudsz valami jó helyet???


Képzeljétek megismertem az új védőnénit! AZ előzőt kirúgták... Hát nem rossz a csere!! Fiatal szimpi , normális! Szoval oké a csaj! Jaa és ajánlott egy gyerekorvost aki homeopátiás is, így dokit is váltunk. (az előző egy kis náthára is antibiotikumot írt... :? )
Vendég
 


Bacilivi! Én vettem tesókocsit is! Használtan!

Tegnap haza is hoztuk az új babakocsit! Tök szupi! Persze Rolit beleraktuk, kipróbáltuk! Nagyon könnyen lehet tolni és Roli is kényelmesen elfér még benne! Persze nem fogom használni, ez majd a kiscsajszié lesz!

Hannablanka! Jó utat és ünneplést Nektek! Milyen doki lett az öcséd?

Kép
szly27
 
 


Hannablanka!
Közi az infót,megnéztem az ágyat,de nem olyan áron van,ahogy ti vettétek! :roll: Amúgy kellemes ünneplést! Jók ezek a családi összeröffenések,mi? :)
Bacilivi!
Ráhibáztál! :lol: 56-tal mentem szülni,51-el jöttem ki a kórházból,2 hét múlva már 49 voltam,aztán meg 48,és ez is maradt,mígnem teherbe estem újra! :) :) most 54,5! De nehogy azt higyjétek,hogy fogyókúráztam,vagy sportoltam!Lustább vagyok én annál! :oops:
Te nem gondoltál arra,hogy a párod bevihetné hozzád a kórházba Dalmit? Még ha a kórterembe nem is,de valamilyen látogató szobában biztos jól esne minkettőtöknek,ha találkoztok! Pszichológusok véleménye szerint,jobb ha nem csak pár nap után lát újra téged,ráadásul még egy babát is hazaviszel! :!: Én mindenképp zeretném ha bejönne Töki! :)

Ja,nekem is fáj a fogam!Be kéne tömni,de iszonyatosan félek a fogorvostól!!!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Bacilivi! Én is úgy gondolom, hogy szeretném minden nap látni Rolit akkor is, ha kórházban leszek! Ő nem jöhet be, de én kimehetek a folyosóra! Nem bírnám ki, ha 5 napig nem láthatnám!

Kedden megyek dokihoz! Szorítsatok, hogy a méhszáj változatlan legyen! Nem szeretnék emiatt hónapokat a kórházban tölteni. Nem is magam, hanem Rolkó miatt.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Felköszöntöttük a kisasszonyt! Persze közben lemerült a fényképező :shock: , de pár kép így is készült.

Kép

Kép

Talán még a gépen van jó kép, csak fel kell tölteni az elemeket :roll: .

Egész jól sikerült a szülinapi buli, bár nem sok kedvem volt hozzá. Anyósom is kiborított, hogy ki hallott már ilyet, hogy előbb tartjuk a buli, mint a születésnap. Megőrjít a babonájával :shock: . Anyu meg éjszaka hányt, így nem tudott bejönni. Mindegy, ettünk ittunk, kölyök pezsivel koccintottunk, tortáztunk. Kapott Toncsó tologathatós, pakolhatós kocsit, rajztáblát, könyveket, labdát, főzőkészletet, Miki Egeret és egy halom ruhát.

Úgy volt, hogy húsvét hétvégéjén megyünk a Mátrába, de olyan drága, hogy maradunk itthon. Pedig már úgy ráhangolódtam. Mentünk volna vagy 10 család ebből 15 gyerkőc 1-8 év közöt. Biztos jó lett volna :? . Így majd itthon járunk össze, hús sütés (remélem az idő se lesz nagyon rossz, bár ahogy láttam, elég siralmas lesz :? ).

Eszem ágában sincs fogyókúrázni, gyümölcsnapozni és ilyenek! Előzőleg is sok feljött, de gyorsan lement, úgy hogy nem aggódom.

Szly, nekünk sajna anyósomék nem akarnak venni babakocsit, így marad a régi :wink: .
Szorítok keddre, remélem minden rendben lesz!

Patrícia, a fog nagyon tud fájni, el kell menni és slusz-passz :wink: . Nekem még egy fogamat kell megcsináltatni :roll: , de már voltam 3x, nagyon büszke vagyok magamra :lol: .

Toncsinak mindenképpen kell új ágy, mert nem hajlandó elaludni az ágyában, se nappal se éjszaka. Így most vagy nálunk alszik vagy a saját szobájában a nagy ágyon apával :? . Ez azért nem állapot.

Hú, de késő van, jó éjt
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Csilllala! Nagyon édes Toncsi! Roli az első szülinapján félt a tortától. Csak egy ujjal próbálgatta megérinteni, de nem nagyon merte. A gyertyát viszont már tuti el fogja tudni fújni. A múltkor amikor vihar volt, anyósoméknál voltunk és elment az áram. Gyújtottunk gyertyát az ebédlő asztal közepére. Alig éri fel az asztalt, de jónéhányszor elfújta a gyertyákat. Nem győztük gyújtani.
Toncsinak sikerült elfújni?
Csilla! Neked tuti nem fog gondot okozni a picivel az éjszakázás!

Ma nagytakarítok, ebédre meg megyünk anyósomékhoz. Hoztunk nekik egy új nyomtatót, azt kell feltelepítenem!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Ezt az ágyat néztük Toncsinak, szerintetek?

http://www.mmbutor.hu/term_reszletes.ph ... 8de75c5988

Borovi fenyőből van, kihúzhatós, ágyneműtartós. Csak nem tudom, hogy egy 14 évesnek már gáz :roll: 8) ?

Hát együtt fújtuk el Toncsival a gyertyákat :oops: :D .

Anyósom főz meg Toncsival kertészkedik, apa felmossa a konyhát, én meg netezek 8) . Na, milyen az élet :lol: .

Én is csinálok valamit :oops: .
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla! Szerintem nem gáz, nagyon jó ágy. Gondolom később a keretet le tudod venni.

Kép
szly27
 
 


Bacilivi: bár én titkárnő vagyok egy kis kft-nél, van a párommal egy saját cégünk is. dekorálással foglalkozunk, a párom főállásban, én meg meló után segítek neki. ha érdekel nézd meg: www.gemsonic.hu

Fogorvos: nálam is ő a mumus! én a 3. hónapban voltam nála, épp hányingerem volt, mondtam neki vagy aláírja a kiskönyvemet vizsgálat nélkül, vagy félő, h dobok egy rókát, ha a számban akarna turkálni. hát aláírta.
de az is hozzátartozik a dologhoz, h a terhesség előtt rendbe tetettem vele a fogaimat.
bár mostanában néha érzékenyebb egyik-másik.

eszem a kalciumot serényen!

Szly: nagyon jó az a babakocsi. megnéztem a minimano.hu-t, hát ott aztán mindent lehet kapni a babának és a mamának is....
Mi is holnap megyünk dokihoz! majd szorítsunk egymásnak.

a lepényem nekem felhúzódott szépen a helyére a 4. hónapban, és azóta is jó helyen van! lecsúszni nem tud, hisz a méh tágul, csak felfele tud menni a lepény is vele együtt. és ez jó hír!:-)

Jut eszembe egyik este a kisaszony eltalálta a lábával a lepényt, hát nagyon rossz érzés volt. Remélem ,nem csinál belőle rendszert.


Szorítsatok ,h ne nőjjön a kis fejében a víz a mi kis Sáránknak.
elhiszitek, h már rettegek az ultrahangoktól? mindig valami miatt aggódni kell. képzeljétek, ez már a 11. uh- lesz!
inerke
 
 


Inerke! Szorítok Nektek, hogy minden ok legyen. Megértelek az Uh-okkal kapcsolatban. Eddig én is mindig alig vártam, hogy mehessek orvoshoz. Most kicsit félve várom. Már sokszor azon gondolkozom, hogy mi lesz, ha be kell feküdni a kórházba? Elképzeltem szegény Rolit, hogy hol anyuéknál(jobbik eset), hol anyósoméknál kell lennie. Hát egyáltalán nem szeretném! De biztos mindkettőnkkel minden rendben lesz.

Kép
szly27
 
 


Csilla!
Utólag is Istenne éltesse Toncsit! Nagyon szép kis fürtös lányka,nekem is ilyet!!!!!! :lol: És a képek is édik,nyam-nyamm torta,jajj-jajj fogak! :evil: Az ágy meg nem gáz egyáltalán, a keret tuti levehető.a matracot meg legfeljebb áthúzatod,vagy kicserélteted,ha nagyobb lesz a csaj!
Inerke,Sly!
Természetesen mindkettőtöknek szorítunk!!!! Nem lesz semmi gond meglátjátok!Azért ez milyen érdekes,van aki tökre várja már az uh-t,másnak meg idegeskedni kell,nehogy olyat mondjanak!De ne félj, Inerke biztos jó híreket hozol nekünk!!!!
Nekem meg nagyjából most jutott eszembe,h ma kellett volna :?: menni a véreredményemért!Hö :roll: :roll: szerintetk délután ott vannak még???
Mióta itthon vagyok,minden nap megnézem,hogy az újonan nyílt plázában minden rendben van-e!!! :lol: :lol: És szerintem ha van a közeletekben érdemes benézni a C&A-ba,mert tök jó áron vannak bodyk,meg 1-2 nyári cucc.Én farmer sortot meg galléros pólót vettem Márknak 890-ért darabját (100% biopamut),meg Pocakmancinak 2db bodyt- 850-ért! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Elszállt :evil: !

Puszi mindenkinek!
Majd visszatérek, ha lehiggadtam 8) .
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla

Toncsinak nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Gyönyörű kislány, én is mindig ilyenről ábrándoztam!
Kép

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Csajok!
Most csak ennyire futotta, kész vagyok! Holnap ígérem, jövök, és mesélek!
Puszi

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Titanilla! Már megint nagyon régen írtál ám!!!

Kép
szly27
 
 


Lehiggadtam :wink: .

Bár ez a nyavalyás fűtésünk tönkre ment :evil: , odalent már meg lehet fagyni, már 20 fok sincs. Még szerencse, hogy van klímánk, így idefönt a hálókban jó meleg van 8) .

Már nem tudom, mit írtam este, de holnapra a dokikhoz egy kalappal lányok!

Én cukorterhelésre megyek holnap, ennek örömére ma túrórudit és tortát vacsoráztam :oops: .
Patrícia, meglett az eredmény? Vagy ha holnap mész, majd sasoljál, hátha pont találkozunk. Hová kell menni az eredményért?

Meddig leszel Egerben? Akár egy plázás találkát is megejthetnénk :roll: 8) !

Inerke, milyen érzés, amikor eltalálja a lepényt? Honnan tudod :shock: ? Nekem előzőleg sem volt és most sem semmilyen fogorvosi pecsét a kiskönyvemben :roll: ?

Köszi a köszöntéseket, hivatalosan csütörtökön lesz a manóm 2 éves! Hihetetlen, úgy előttem van még a kórházban a kis 43 centijével, égnek álló popsival ahogy szuszog és alszik békésen. Már akkor is gyönyörű volt :roll: .
Na jó, nem ömlengek tovább :lol: , jó éjt
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Szly! Minden rendben lesz. Ne is gondolj arra, h mi lesz ha.... minden ok lesz, fő a pozitív hozzáállás!

Patrícia: köszi! igyekszem jó hírekkel szolgálni holnap.
Este fél 8ra megyünk uh-ra, megint lesz 10-11 óra mire hazakeveredünk...
Az ott töltött kb 2 óra várakozás a legrosszabb. Aztán meg mikor meglátom a méhemet a képernyőn, és várom, h a doki megmondja a frankót!
Áprilistól én is otthon leszek, aztán irány a város. Megnézem én is a C&A-t és ajánlották a H&M -et is.
majd meglátom mennyire leszek még "fürge".


Hannablanka: majd írj ám!

Csillala: bevállalós vagy! rudi meg torta vacsira, vércukor előtt!!! :-)

Lepényrúgás: úgy tudnám megfogalmazni, mint amikor kiskoromban gyakoroltam a hídba lemenést álló helyzetből, és elcsúsztam, és a nyakamra estem. rossz érzés, mikor az idegek, meg erek meg minden meghúzódott, és éreztem ,h ez nem "tesz jót". na ezt most jól leírtam ,de valami iylesmi.
Mikoregy nőt hason ütnek labdával tornaórán vagy ilyesmi. tehát érzi, h az neki nem jó, és megijed, h nem lesz-e bármi baja tőle. Hisz a lepény is erek, inak stb hálózata.... és nem kéne leválnia egy kicsit sem, idő előtt.

képzeljétek kinyomtattuk a legutóbbi 3D baba képünket, és felragasztottuk egy darab hűtőmágnes fóliára. Ajándékba szántuk anyának, meg persze magunknak is készítettünk. Nagyon örült neki!

fogorvos: nekem mindig nagyon sok gond volt a fogaimmal. Vékony a zománcrétegem. Bár a húzást eddig megúsztam, de sokba van.... Mostmegint érzem, h 2 fogam is érzékenyebb. nem akarok a terhesség alatt fogorvoshoz menni, ha nem muszáj.

jövő vasárnap BABABÖRZE a Hungexpon! ha érdekel valakit! azán ápr. 19-én is lesz!
inerke
 
 


sziasztok

két kislányom által kinőtt szépséges rucikat szeretnék nektek mutatni,ha tetszik bármi írjatok privit.

köszi

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=274538

További kellemes pocakosodást,könnyű szülést és boldog perceket kívánok :lol:
Vendég
 


Megjöttem! F:3/K, cx2100 Bpd 65 mm I kpf (szerintem ez azt jelenti, hogy fejvégű és bal oldalon van a háta, de javítson ki valaki, ha nemezt jelenti) jó FHR, placenta a hátsó falon.
Megkérdeztem, hogy nem gond-e a 2100-as méhszáj. Azt mondta hogy nem, mert jó masszív (vagy valami ilyesmi, de más szóval mondta). Szóval most megnyugodtam. Karcagon szerintem és sokak szerint ő a legjobb szakember, régóta praktizál úgyhogy most örülök!

Mindenkinek köszi a drukkot!

Inerke! Nekünk felraktad már a képet, amiből hűtőmágnest csináltatok? Ha nem, akkor kérjük!

Csillala! Remélem már rendbehozattátok a fűtést. Én már 19 fokban megfagyok. Nálunk gázfűtés van, de van mindenütt cserépkályhánk is. Abban is szoktunk mindig tüzelni.

Kép
szly27
 
 


Inerke! Drukkolok neked az UH miatt!! MAjd gyere és mondd el az eredményt!

Kép
szly27
 
 


SZIASZTOK!!!!
TEGNAP ESTE VOLTUNK TERHESGONDOZÁSON, ÉS A DOKI BÁRMENNYIRE IS KINÉZTE A SZEMÉT, NEM LÁTTA AZ AGYKAMRATÁGULATOT!!!!!!!!
EZ FANTASZTIKUS HÍR!
VÉGRE MOST MINDEN RENDBEN LEVŐNEK TŰNIK.
MOST 1 HÓNAPIG NYUGI VAN, ADDIG NEM KELL MENNÜNK SEHOVA! NAGYON BOLDOG VAGYOK! Remélni sem mertem, hogy felszívódik a víz, már annak is örültem volna, ha nem nő tovább.
Bár akkor esélyes lett volna a császár vagy az idő előtti császár, h kivegyék és kezelhessék!

a méhszáj is zárt, tehát most béke van.
Szly! Örülök, h nálatok is!
inerke
 
 


Kép 27 hetes Csimotánk

itt a képünk.
DE majd jövő hétre lesz 4D, abból is teszek fel :-)
inerke
 
 


tudnotok kell, hogy micimackó-függő vagyok, és ez a babaszobánkra is kihat majd alaposan :-)

találtam egy weboldalt, ahol komplett micimackós lámpasorozatok vannak, de nagyon drágák, 22e-ért láttam csillárt. Hát dobtam egy hátast, de azért idemásolom nektem a képet, szerintem gyönyörű.

Sajnos használtat nem találtam a neten.
Kép csillár

ja és képet is teszek fel, ami majd a szobájában lesz kb 1m-es méretben (de a kerete pink lesz, nem kék):

Kép falikép
inerke
 
 


Sziasztok!

Inerke, Sly!
Nagyon örülök a jó híreknek! :)

Csilla!
Szépséges kislányodnak nagyon boldog szülinapot kívánok holnapra!

Kép

Én ma takarítottam ezerrel, holnap már csak a bevásárlás marad, és jöhet a nyuszi! Nem igazán leszünk itthon egyik nap sem, így csak sütiket csinálok, a főzést megúszom! 8)
Violka még holnap megy oviba, aztán csak jövő szerdán. Azért húsvétig még igyekszem jönni!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Inerke!

De jó, ez nagyon szuper! Végre.
Most már tényleg megyek, lenyomom ezt a csajt!

Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Inerke! Ez a lehető legjobb hír, amit kaphattál! Nagyon örülök neki! A foto is nagyon ari!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

INERKE
Éljen, ennél jobb hírt már nem is mondhattak volna! Csak segítettél a pici lányodnak, látod? És gyönyörű az uh képen!
Azt hiszem, Te kérdezted, hogy hol van jó turi!
Nos, ahová én járok, az a Blaha és a Keleti között van. Ha a Blahától jössz bármilyen fekete busszal, 1-et kell menni, és pont a turi kirakatánál szállsz le. Vele szemben pedig egy szálloda van! Ez csak baba és gyerekturi, és 70%-ban újak a cuccok! Angol, minnőségi, és tényleg nagyon jó cuccok vannak! Próbáld ki, érdemes, mert abszolut nem drága! Minden hónap elején teljes árucsere van, és szezonfüggő. Tehát én most Levinek direkt hosszú ujjú bodyt vettem, mert azt nyáron meg majd nem lehet kapni! :D De ha gondolod, egyszer elmehetünk együtt is, csak várjuk meg a fizetést! :) Ki akar még csatlakozni? :)

Szly
NAgyon jó, hogy minden ok! Én is 2100-as vagyok, de fő a ynugalom, tudom! És már nem változott 3 hónapja!

Csajok!
Ez most hülye kérdés,de mikor van a 3. kötelező ultrahang? A 28., vagy a 30. héten? Nekem is csinál a doki mindig uh-t, de az félig sem olyan szép, mint a kórházi! Ja, és van kuki-képünk, csak a múltkor elfelejtettem mondani, akkora volt az izgalmunk!

Puszi


Itt Bence az esőben homokozik! Csak egy kicsit csepergett, és persze amikor elindultunk itthonról, még 100 ágra sütött a nap! Ja, és utána csúszdázott, úgyhogy képzelhetitek, hogy nézett ki! :)

Kép

Kép
Kép
hannablanka
 
 


Csillala! Toncsinak BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!
Kép

Kép
szly27
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: